Program for Hørsholm Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:25.72 | |
2 | 324 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 2:30.02 | |
3 | 188 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 2:31.27 | |
4 | 233 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 2:32.09 | |
5 | 97 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:34.51 | |
6 | 275 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 2:37.59 | |
7 | 376 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 2:37.73 | |
8 | 225 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 2:40.77 | |
9 | 359 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 2:40.81 | |
10 | 276 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 2:41.31 | |
11 | 54 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:42.05 | |
12 | 27 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 50 m | 2:42.87 | |
13 | 322 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 2:43.15 | |
14 | 163 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 50 m | 2:43.73 | |
15 | 357 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 2:46.18 | |
16 | 25 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 2:47.08 | |
17 | 320 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 2:47.09 | |
18 | 252 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 50 m | 2:52.27 | |
19 | 209 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 2:54.81 | |
20 | 157 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 2:55.17 | |
21 | 274 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 3:01.89 | |
22 | 300 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 3:04.23 | |
23 | 45 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 3:04.87 | |
24 | 145 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 3:07.32 | |
25 | 42 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 3:07.84 | |
26 | 291 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 3:12.92 | |
27 | 138 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 50 m | 3:14.96 | |
28 | 43 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 3:15.49 | |
29 | 283 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 50 m | 3:15.67 | |
30 | 222 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 3:17.03 | |
31 | 162 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 3:19.08 | |
32 | 259 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 50 m | 3:19.13 | |
33 | 175 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 50 m | 3:25.16 | |
34 | 219 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 50 m | 3:26.61 | |
35 | 147 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 50 m | 3:28.12 | |
36 | 294 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 3:28.53 | |
37 | 231 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 3:28.97 | |
38 | 302 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 50 m | 3:35.61 | |
39 | 295 | Krogsgaard Laura | 2007 | SØLLERØD | 0756AP | 50 m | 3:36.73 | |
40 | 289 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 50 m | 3:37.68 | |
41 | 169 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 3:37.88 | |
42 | 290 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 50 m | 3:39.15 | |
43 | 299 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 50 m | 3:42.56 | |
44 | 146 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 50 m | 3:48.87 | |
45 | 281 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 50 m | 3:52.64 | |
46 | 282 | Drengsgaard Anna Heiberg | 2008 | SØLLERØD | 0832AK | 50 m | 3:55.15 | |
47 | 288 | Støttrup-Andersen Emilie | 2008 | SØLLERØD | 0816AP | 50 m | 3:57.93 | |
48 | 170 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 4:38.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 2, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 2:16.28 | |
2 | 195 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 2:17.06 | |
3 | 277 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 50 m | 2:18.68 | |
4 | 191 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 2:18.82 | |
5 | 56 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:22.05 | |
6 | 196 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 2:22.54 | |
7 | 243 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 50 m | 2:23.22 | |
8 | 141 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 2:24.38 | |
9 | 26 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 2:27.07 | |
10 | 264 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 2:30.69 | |
11 | 31 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 2:31.32 | |
12 | 190 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 2:31.71 | |
13 | 235 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 2:32.94 | |
14 | 262 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 2:34.03 | |
15 | 133 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 50 m | 2:36.23 | |
16 | 40 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 2:37.12 | |
17 | 39 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 2:37.92 | |
18 | 271 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 2:41.14 | |
19 | 207 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 2:41.88 | |
20 | 220 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 50 m | 2:43.85 | |
21 | 269 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 50 m | 2:45.20 | |
22 | 179 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 2:45.93 | |
23 | 304 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 2:49.07 | |
24 | 60 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 2:49.35 | |
25 | 180 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 2:49.92 | |
26 | 76 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 2:50.61 | |
27 | 223 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | 2:51.14 | |
28 | 24 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 2:52.45 | EFT |
29 | 38 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 2:56.71 | |
30 | 131 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | HERLUFSHOL | 0569AJ | 50 m | 3:01.31 | |
31 | 258 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 50 m | 3:01.93 | |
32 | 226 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | 3:02.17 | |
33 | 199 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 3:03.39 | |
34 | 218 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 3:04.23 | |
35 | 305 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 3:08.02 | |
36 | 214 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 3:15.86 | |
37 | 296 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 50 m | 3:22.73 | |
38 | 287 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 50 m | 3:25.96 | |
39 | 301 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 50 m | 3:29.81 | |
40 | 253 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | 3:35.05 | |
41 | 292 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 50 m | 3:42.99 | |
42 | 284 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 50 m | 3:59.70 | |
43 | 285 | Scheel Carl August | 2009 | SØLLERØD | 0995AF | 50 m | 4:02.26 | |
44 | 260 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 278 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 1:15.72 | |
2 | 234 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 1:16.79 | |
3 | 356 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:18.13 | |
4 | 348 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:18.34 | |
5 | 353 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 1:18.78 | |
6 | 275 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 1:19.22 | |
7 | 360 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 1:19.28 | |
8 | 270 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 1:19.80 | |
9 | 202 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 1:20.32 | |
10 | 359 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 1:22.16 | |
11 | 272 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 1:23.16 | |
12 | 351 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 1:23.21 | |
13 | 229 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 1:23.29 | |
14 | 267 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 1:23.76 | |
15 | 187 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:23.90 | |
16 | 153 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:24.47 | |
17 | 156 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 1:25.08 | |
18 | 64 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:25.33 | |
19 | 249 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 50 m | 1:25.57 | |
20 | 204 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 1:26.58 | |
21 | 139 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 50 m | 1:28.69 | |
22 | 160 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 1:29.42 | |
23 | 248 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 50 m | 1:29.70 | |
24 | 213 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 1:30.09 | |
25 | 211 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 1:30.84 | |
26 | 44 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 50 m | 1:33.03 | |
27 | 257 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 1:33.41 | |
28 | 159 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 1:33.76 | |
29 | 63 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 1:34.25 | |
30 | 66 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 1:35.26 | |
31 | 250 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 1:36.71 | |
32 | 77 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:38.46 | |
33 | 135 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 50 m | 1:38.78 | |
34 | 291 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 1:39.37 | |
35 | 149 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 50 m | 1:39.54 | |
36 | 172 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 50 m | 1:40.14 | |
37 | 294 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 1:40.83 | |
38 | 167 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 1:42.69 | |
39 | 259 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 50 m | 1:42.75 | |
40 | 65 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 1:45.22 | |
41 | 176 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 50 m | 1:45.41 | |
42 | 174 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 50 m | 1:49.40 | |
43 | 295 | Krogsgaard Laura | 2007 | SØLLERØD | 0756AP | 50 m | 1:49.72 | |
44 | 300 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 1:50.03 | |
45 | 168 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 1:50.36 | |
46 | 171 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 1:50.97 | |
47 | 173 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 1:51.37 | |
48 | 299 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 50 m | 1:51.47 | |
49 | 293 | Rosenquist Karoline | 2008 | SØLLERØD | 0812AO | 50 m | 1:51.81 | |
50 | 164 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 50 m | 1:57.23 | |
51 | 302 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 50 m | 1:57.92 | |
52 | 289 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 50 m | 1:58.07 | |
53 | 84 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 50 m | 2:01.91 | |
54 | 282 | Drengsgaard Anna Heiberg | 2008 | SØLLERØD | 0832AK | 50 m | 2:03.37 | |
55 | 169 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 2:03.64 | |
56 | 83 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 50 m | 2:04.64 | |
57 | 80 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 50 m | 2:06.26 | |
58 | 281 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 50 m | 2:10.53 | |
59 | 103 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 50 m | 2:16.85 | |
60 | 109 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 50 m | 2:26.86 | |
61 | 53 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 50 m | ||
62 | 261 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 50 m | ||
63 | 413 | Semklo Julia | 2011 | HØRSHOLM | 1158AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:05.13 | |
2 | 268 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 1:12.94 | |
3 | 28 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 1:14.58 | |
4 | 74 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:14.64 | |
5 | 152 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 1:15.76 | |
6 | 263 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 1:16.73 | |
7 | 349 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 1:17.60 | |
8 | 369 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 1:20.87 | |
9 | 30 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 1:21.72 | |
10 | 39 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 1:21.95 | |
11 | 273 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 1:24.28 | |
12 | 200 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 1:25.99 | |
13 | 306 | Larsen Emil Gudum | 2004 | SØLLERØD | 0479AR | 50 m | 1:27.22 | |
14 | 38 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 1:28.60 | |
15 | 215 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:28.70 | |
16 | 256 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 50 m | 1:28.80 | |
17 | 72 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 1:29.84 | |
18 | 68 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 1:30.12 | |
19 | 208 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 1:31.26 | |
20 | 184 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 50 m | 1:32.53 | |
21 | 227 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | 1:34.84 | |
22 | 183 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 50 m | 1:35.12 | |
23 | 216 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 50 m | 1:36.61 | |
24 | 237 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 1:36.72 | |
25 | 236 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 1:37.23 | |
26 | 180 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 1:38.13 | |
27 | 182 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 50 m | 1:40.08 | |
28 | 287 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 50 m | 1:56.13 | |
29 | 81 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 0697AQ | 50 m | 2:03.42 | |
30 | 301 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 50 m | 2:04.71 | |
31 | 51 | Lykke Hugo Krage | 2010 | HØRSHOLM | 1025AD | 50 m | ||
32 | 100 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 0921AE | 50 m | ||
33 | 104 | Svensson Benjamin | 2009 | HØRSHOLM | 0911AG | 50 m | ||
34 | 106 | Blöndal Emil Tvedergaard | 2008 | HØRSHOLM | 0877AH | 50 m | ||
35 | 412 | Vissing Willian Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 50 m | ||
36 | 414 | Semklo Nicolaj | 2008 | HØRSHOLM | 0817AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 29.38 | |
2 | 99 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 29.75 | |
3 | 203 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 30.19 | |
4 | 224 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 30.27 | |
5 | 373 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 30.41 | |
6 | 321 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 30.64 | |
7 | 276 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 31.14 | |
8 | 59 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 31.31 | |
9 | 205 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 31.68 | |
10 | 98 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 31.74 | |
11 | 322 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 31.96 | |
12 | 270 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 32.01 | |
13 | 54 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 32.09 | |
14 | 52 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 32.13 | |
15 | 319 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 32.13 | |
16 | 33 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 32.26 | |
17 | 25 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 32.31 | |
18 | 202 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 32.35 | |
19 | 395 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 32.65 | |
20 | 163 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 50 m | 33.09 | |
21 | 389 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 50 m | 33.09 | |
22 | 392 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 33.11 | |
23 | 320 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 33.56 | |
24 | 151 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 33.76 | |
25 | 153 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 33.81 | |
26 | 213 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 34.31 | |
27 | 209 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 34.51 | |
28 | 155 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 34.52 | |
29 | 252 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 50 m | 34.68 | |
30 | 139 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 50 m | 34.81 | |
31 | 257 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 34.84 | |
32 | 67 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 35.05 | |
33 | 211 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 35.26 | |
34 | 161 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 50 m | 35.35 | |
35 | 136 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 35.51 | |
36 | 388 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 50 m | 35.64 | |
37 | 154 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 35.66 | |
38 | 41 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 35.83 | |
39 | 61 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 36.18 | |
40 | 394 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 36.23 | |
41 | 206 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 37.20 | |
42 | 210 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 37.44 | |
43 | 272 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 37.45 | |
44 | 267 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 37.52 | |
45 | 274 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 37.60 | |
46 | 70 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | 37.66 | |
47 | 44 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 50 m | 38.71 | |
48 | 283 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 50 m | 38.88 | |
49 | 172 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 50 m | 39.00 | |
50 | 78 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 39.40 | |
51 | 45 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 39.45 | |
52 | 166 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 39.82 | |
53 | 222 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 40.30 | |
54 | 162 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 40.94 | |
55 | 149 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 50 m | 41.35 | |
56 | 175 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 50 m | 41.63 | |
57 | 73 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 41.70 | |
58 | 138 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 50 m | 41.82 | |
59 | 135 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 50 m | 42.65 | |
60 | 290 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 50 m | 43.56 | |
61 | 219 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 50 m | 43.63 | |
62 | 266 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 44.13 | |
63 | 176 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 50 m | 44.47 | |
64 | 165 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 44.66 | |
65 | 169 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 46.41 | |
66 | 171 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 47.84 | |
67 | 147 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 50 m | 48.40 | |
68 | 89 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 50 m | 48.77 | |
69 | 288 | Støttrup-Andersen Emilie | 2008 | SØLLERØD | 0816AP | 50 m | 49.59 | |
70 | 173 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 50.20 | |
71 | 146 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 50 m | 50.90 | |
72 | 168 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 53.04 | |
73 | 174 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 50 m | 53.41 | |
74 | 88 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 50 m | 53.51 | |
75 | 43 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 55.68 | |
76 | 170 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 1:06.59 | |
77 | 87 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 50 m | 1:07.63 | |
78 | 109 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Tullberg Sebastian | 2000 | HØRSHOLM | 0073AC | 50 m | 24.76 | |
2 | 192 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 24.97 | |
3 | 94 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 50 m | 26.18 | |
4 | 93 | Steenberg Rasmus | 2000 | HØRSHOLM | 0021AB | 50 m | 26.47 | |
5 | 194 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 26.82 | |
6 | 141 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 26.87 | |
7 | 277 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 50 m | 26.88 | |
8 | 279 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 50 m | 27.65 | |
9 | 58 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 27.74 | |
10 | 57 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 27.84 | |
11 | 193 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 27.85 | |
12 | 397 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 50 m | 28.10 | |
13 | 196 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 28.12 | |
14 | 415 | Steenberg Emil | 2002 | HØRSHOLM | 0229AC | 50 m | 28.29 | |
15 | 242 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 50 m | 28.39 | |
16 | 263 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 28.46 | |
17 | 391 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 28.46 | |
18 | 195 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 28.54 | |
19 | 71 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 28.66 | |
20 | 243 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 50 m | 28.85 | |
21 | 230 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 29.31 | |
22 | 246 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 50 m | 29.32 | |
23 | 390 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 50 m | 29.38 | |
24 | 35 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 29.60 | |
25 | 264 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 29.90 | |
26 | 95 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 30.35 | |
27 | 134 | Simonsen Bjørn Sabroe | 2000 | HERLUFSHOL | 0093AV | 50 m | 31.06 | |
28 | 241 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 50 m | 31.36 | |
29 | 245 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 31.48 | |
30 | 96 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 31.62 | |
31 | 223 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | 31.70 | |
32 | 69 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 32.10 | |
33 | 75 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 32.27 | |
34 | 271 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 32.48 | |
35 | 306 | Larsen Emil Gudum | 2004 | SØLLERØD | 0479AR | 50 m | 32.75 | |
36 | 184 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 50 m | 33.06 | |
37 | 262 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 33.61 | |
38 | 24 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 33.76 | |
39 | 254 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 33.94 | |
40 | 256 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 50 m | 33.99 | |
41 | 36 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 34.08 | |
42 | 232 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 34.16 | |
43 | 180 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 34.24 | |
44 | 133 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 50 m | 34.49 | |
45 | 269 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 50 m | 34.64 | |
46 | 200 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 35.03 | |
47 | 304 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 35.42 | |
48 | 179 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 35.55 | |
49 | 148 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 50 m | 35.57 | |
50 | 208 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 35.75 | |
51 | 199 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 36.18 | |
52 | 181 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 36.47 | |
53 | 305 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 36.58 | |
54 | 177 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 38.73 | |
55 | 214 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 39.00 | |
56 | 258 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 50 m | 39.03 | |
57 | 251 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 50 m | 40.10 | |
58 | 86 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | 40.68 | |
59 | 182 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 50 m | 41.13 | |
60 | 107 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 50 m | 44.95 | |
61 | 79 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 50 m | 45.14 | |
62 | 292 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 50 m | 46.51 | |
63 | 285 | Scheel Carl August | 2009 | SØLLERØD | 0995AF | 50 m | 48.07 | |
64 | 131 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | HERLUFSHOL | 0569AJ | 50 m | 48.81 | |
65 | 183 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 50 m | 50.28 | |
66 | 296 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 50 m | 52.23 | |
67 | 284 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 50 m | 54.41 | |
68 | 106 | Blöndal Emil Tvedergaard | 2008 | HØRSHOLM | 0877AH | 50 m | ||
69 | 253 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 7, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 9:30.00 | |
2 | 278 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 9:46.59 | |
3 | 411 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 9:55.37 | |
4 | 33 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 9:55.77 | |
5 | 375 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 9:58.30 | |
6 | 410 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 10:10.43 | |
7 | 353 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 10:16.55 | |
8 | 360 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 10:19.34 | |
9 | 25 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 10:31.72 | |
10 | 351 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 10:32.84 | |
11 | 347 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 10:38.09 | |
12 | 396 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 50 m | 12:09.71 | |
13 | 42 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | ||
14 | 217 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | ||
15 | 355 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 8, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 59.90 | |
2 | 278 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 59.96 | |
3 | 353 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 1:00.72 | |
4 | 324 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 1:01.20 | |
5 | 362 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 1:02.07 | |
6 | 54 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:02.73 | |
7 | 99 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:02.78 | |
8 | 203 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:03.32 | |
9 | 204 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 1:03.45 | |
10 | 360 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 1:03.68 | |
11 | 392 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 1:03.88 | |
12 | 361 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 1:04.10 | |
13 | 389 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 50 m | 1:04.11 | |
14 | 395 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 1:04.22 | |
15 | 272 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 1:04.41 | |
16 | 275 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 1:04.42 | |
17 | 276 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 1:04.42 | |
18 | 356 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:04.61 | |
19 | 64 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:04.62 | |
20 | 98 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 1:04.82 | |
21 | 33 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 1:05.24 | |
22 | 187 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:05.26 | |
23 | 225 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 1:05.88 | |
24 | 319 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 1:06.18 | |
25 | 322 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 1:06.20 | |
26 | 348 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:06.35 | |
27 | 151 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 1:06.98 | |
28 | 388 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 50 m | 1:07.12 | |
29 | 257 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 1:07.18 | |
30 | 250 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 1:07.76 | |
31 | 355 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 1:08.03 | |
32 | 136 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 1:08.05 | |
33 | 153 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:08.18 | |
34 | 77 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:08.66 | |
35 | 201 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 1:08.71 | |
36 | 347 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 1:09.01 | |
37 | 157 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 1:09.31 | |
38 | 396 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 50 m | 1:09.69 | |
39 | 359 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 1:09.96 | |
40 | 155 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 1:10.06 | |
41 | 370 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 1:10.25 | |
42 | 267 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 1:10.75 | |
43 | 248 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 50 m | 1:10.78 | |
44 | 154 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:11.26 | |
45 | 61 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 1:11.39 | |
46 | 159 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 1:11.91 | |
47 | 145 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 1:12.10 | |
48 | 300 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 1:12.84 | |
49 | 41 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 1:12.91 | |
50 | 45 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 1:14.09 | |
51 | 213 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 1:14.39 | |
52 | 249 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 50 m | 1:14.56 | |
53 | 266 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 1:14.61 | |
54 | 44 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 50 m | 1:15.02 | |
55 | 228 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 50 m | 1:15.53 | |
56 | 156 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 1:16.09 | |
57 | 78 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 1:16.65 | |
58 | 65 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 1:17.69 | |
59 | 259 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 50 m | 1:18.00 | |
60 | 283 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 50 m | 1:18.94 | |
61 | 138 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 50 m | 1:20.78 | |
62 | 147 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 50 m | 1:20.79 | |
63 | 167 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 1:21.52 | |
64 | 291 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 1:21.72 | |
65 | 290 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 50 m | 1:23.36 | |
66 | 299 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 50 m | 1:24.72 | |
67 | 295 | Krogsgaard Laura | 2007 | SØLLERØD | 0756AP | 50 m | 1:24.99 | |
68 | 289 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 50 m | 1:26.15 | |
69 | 294 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 1:26.26 | |
70 | 281 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 50 m | 1:26.82 | |
71 | 302 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 50 m | 1:29.43 | |
72 | 84 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 50 m | 1:32.65 | |
73 | 168 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 1:33.30 | |
74 | 164 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 50 m | 1:34.75 | |
75 | 173 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 1:34.93 | |
76 | 88 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 50 m | 1:37.93 | |
77 | 174 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 50 m | 1:37.95 | |
78 | 83 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 50 m | 1:38.48 | |
79 | 87 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 50 m | 1:42.69 | |
80 | 103 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 50 m | 1:43.18 | |
81 | 282 | Drengsgaard Anna Heiberg | 2008 | SØLLERØD | 0832AK | 50 m | 1:51.97 | |
82 | 170 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 1:53.31 | |
83 | 108 | Britze Anna Hjuler | 2010 | HØRSHOLM | 1078AC | 50 m | 1:55.27 | |
84 | 53 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 50 m | ||
85 | 102 | Schmiegelow Emma Majo | 2009 | HØRSHOLM | 0902AE | 50 m | ||
86 | 261 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 50 m | ||
87 | 288 | Støttrup-Andersen Emilie | 2008 | SØLLERØD | 0816AP | 50 m | ||
88 | 413 | Semklo Julia | 2011 | HØRSHOLM | 1158AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 9, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Tullberg Sebastian | 2000 | HØRSHOLM | 0073AC | 50 m | 50.96 | |
2 | 192 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 52.03 | |
3 | 94 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 50 m | 53.05 | |
4 | 93 | Steenberg Rasmus | 2000 | HØRSHOLM | 0021AB | 50 m | 53.47 | |
5 | 363 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 53.94 | |
6 | 193 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 54.91 | |
7 | 242 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 50 m | 56.16 | |
8 | 194 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 56.42 | |
9 | 57 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 56.66 | |
10 | 390 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 50 m | 57.76 | |
11 | 397 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 50 m | 58.35 | |
12 | 58 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 58.57 | |
13 | 35 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 58.99 | |
14 | 152 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 59.37 | |
15 | 74 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 59.55 | |
16 | 263 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 59.60 | |
17 | 150 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 59.65 | |
18 | 268 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 59.66 | |
19 | 245 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 1:00.16 | |
20 | 26 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 1:00.81 | |
21 | 246 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 50 m | 1:00.87 | |
22 | 415 | Steenberg Emil | 2002 | HØRSHOLM | 0229AC | 50 m | 1:01.23 | |
23 | 197 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 1:01.32 | |
24 | 369 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 1:01.44 | |
25 | 262 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 1:01.47 | |
26 | 71 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:01.52 | |
27 | 264 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 1:01.68 | |
28 | 374 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 1:01.86 | |
29 | 95 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:02.53 | |
30 | 31 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 1:03.12 | |
31 | 220 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 50 m | 1:04.02 | |
32 | 198 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 1:04.38 | |
33 | 96 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:05.32 | |
34 | 72 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 1:05.45 | |
35 | 39 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 1:05.63 | |
36 | 256 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 50 m | 1:05.89 | |
37 | 148 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 50 m | 1:06.55 | |
38 | 254 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 1:07.27 | |
39 | 60 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 1:07.87 | |
40 | 273 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 1:07.91 | |
41 | 251 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 50 m | 1:07.96 | |
42 | 179 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 1:08.65 | |
43 | 304 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 1:08.77 | |
44 | 200 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 1:09.29 | |
45 | 24 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 1:09.77 | |
46 | 223 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | 1:09.81 | |
47 | 306 | Larsen Emil Gudum | 2004 | SØLLERØD | 0479AR | 50 m | 1:10.14 | |
48 | 38 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 1:10.71 | |
49 | 305 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 1:13.73 | |
50 | 258 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 50 m | 1:14.05 | |
51 | 186 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 50 m | 1:14.25 | |
52 | 86 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | 1:15.08 | |
53 | 131 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | HERLUFSHOL | 0569AJ | 50 m | 1:15.58 | |
54 | 181 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 1:15.84 | |
55 | 177 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 1:15.85 | |
56 | 236 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 1:16.78 | |
57 | 260 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 50 m | 1:21.05 | |
58 | 296 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 50 m | 1:21.75 | |
59 | 285 | Scheel Carl August | 2009 | SØLLERØD | 0995AF | 50 m | 1:23.81 | |
60 | 292 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 50 m | 1:24.11 | |
61 | 301 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 50 m | 1:24.69 | |
62 | 287 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 50 m | 1:26.43 | |
63 | 284 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 50 m | 1:32.79 | |
64 | 79 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 50 m | 1:35.03 | |
65 | 81 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 0697AQ | 50 m | 1:39.54 | |
66 | 106 | Blöndal Emil Tvedergaard | 2008 | HØRSHOLM | 0877AH | 50 m | 1:40.29 | |
67 | 51 | Lykke Hugo Krage | 2010 | HØRSHOLM | 1025AD | 50 m | 1:42.52 | |
68 | 100 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 0921AE | 50 m | 1:47.50 | |
69 | 104 | Svensson Benjamin | 2009 | HØRSHOLM | 0911AG | 50 m | 1:47.88 | |
70 | 101 | Poulsen Frederik Milling | 2009 | HØRSHOLM | 0907AC | 50 m | 1:57.74 | |
71 | 134 | Simonsen Bjørn Sabroe | 2000 | HERLUFSHOL | 0093AV | 50 m | ||
72 | 412 | Vissing Willian Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 50 m | ||
73 | 414 | Semklo Nicolaj | 2008 | HØRSHOLM | 0817AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 10, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 1:05.04 | |
2 | 189 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 1:05.66 | |
3 | 351 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 1:07.87 | |
4 | 205 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 1:08.93 | |
5 | 233 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 1:09.31 | |
6 | 373 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:09.42 | |
7 | 203 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:09.73 | |
8 | 27 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 50 m | 1:09.76 | |
9 | 234 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 1:09.81 | |
10 | 321 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 1:11.24 | |
11 | 376 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 1:11.69 | |
12 | 270 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 1:12.23 | |
13 | 59 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:12.85 | |
14 | 252 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 50 m | 1:13.14 | |
15 | 188 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 1:13.34 | |
16 | 359 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 1:15.55 | |
17 | 224 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 1:16.16 | |
18 | 201 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 1:16.25 | EFT |
19 | 210 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 1:17.39 | |
20 | 228 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 50 m | 1:18.52 | |
21 | 206 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 1:19.09 | |
22 | 67 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 1:19.47 | |
23 | 139 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 50 m | 1:19.47 | |
24 | 348 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:19.69 | |
25 | 357 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 1:20.52 | |
26 | 394 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 1:21.00 | |
27 | 161 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 50 m | 1:21.16 | |
28 | 209 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 1:21.61 | |
29 | 166 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 1:23.26 | |
30 | 231 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 1:23.40 | |
31 | 63 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 1:23.92 | |
32 | 370 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 1:24.36 | |
33 | 159 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 1:24.92 | |
34 | 274 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 1:25.38 | |
35 | 300 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 1:25.82 | |
36 | 266 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 1:26.06 | |
37 | 70 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | 1:26.58 | |
38 | 45 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 1:27.68 | |
39 | 222 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 1:27.88 | |
40 | 66 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 1:28.09 | |
41 | 217 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 1:28.35 | |
42 | 135 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 50 m | 1:29.17 | |
43 | 167 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 1:29.64 | |
44 | 175 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 50 m | 1:29.85 | |
45 | 73 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 1:30.30 | |
46 | 43 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 1:30.92 | |
47 | 44 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 50 m | 1:31.59 | |
48 | 42 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 1:32.53 | |
49 | 291 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 1:33.31 | |
50 | 149 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 50 m | 1:34.91 | |
51 | 283 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 50 m | 1:35.99 | |
52 | 176 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 50 m | 1:37.35 | |
53 | 165 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 1:38.85 | |
54 | 146 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 50 m | 1:40.18 | |
55 | 89 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 50 m | 1:40.67 | |
56 | 171 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 1:41.30 | |
57 | 290 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 50 m | 1:41.97 | |
58 | 299 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 50 m | 1:43.18 | |
59 | 295 | Krogsgaard Laura | 2007 | SØLLERØD | 0756AP | 50 m | 1:43.62 | |
60 | 282 | Drengsgaard Anna Heiberg | 2008 | SØLLERØD | 0832AK | 50 m | 1:44.27 | |
61 | 294 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 1:44.51 | |
62 | 164 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 50 m | 1:44.52 | |
63 | 302 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 50 m | 1:47.81 | |
64 | 289 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 50 m | 1:48.52 | |
65 | 80 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 50 m | 1:48.60 | |
66 | 281 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 50 m | 1:52.94 | |
67 | 102 | Schmiegelow Emma Majo | 2009 | HØRSHOLM | 0902AE | 50 m | ||
68 | 288 | Støttrup-Andersen Emilie | 2008 | SØLLERØD | 0816AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 1:01.70 | |
2 | 241 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 50 m | 1:04.01 | |
3 | 242 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 50 m | 1:04.04 | |
4 | 363 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 1:05.80 | |
5 | 32 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 1:06.33 | |
6 | 30 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 1:09.30 | |
7 | 221 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 1:09.47 | |
8 | 349 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 1:09.57 | |
9 | 264 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 1:09.67 | |
10 | 232 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 1:09.93 | |
11 | 69 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 1:10.45 | |
12 | 40 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 1:10.83 | |
13 | 269 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 50 m | 1:11.11 | |
14 | 207 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 1:11.63 | |
15 | 271 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 1:13.01 | |
16 | 75 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 1:13.28 | |
17 | 208 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 1:13.28 | |
18 | 133 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 50 m | 1:14.67 | |
19 | 227 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | 1:15.12 | |
20 | 198 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 1:15.70 | EFT |
21 | 254 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 1:16.22 | |
22 | 235 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 1:17.12 | |
23 | 304 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 1:17.20 | |
24 | 177 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 1:19.90 | |
25 | 216 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 50 m | 1:20.05 | |
26 | 251 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 50 m | 1:20.49 | |
27 | 36 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 1:20.63 | |
28 | 226 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | 1:20.85 | |
29 | 76 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 1:21.27 | |
30 | 215 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:23.44 | |
31 | 305 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 1:24.57 | |
32 | 237 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 1:24.76 | |
33 | 214 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 1:25.94 | |
34 | 68 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 1:29.05 | |
35 | 253 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | 1:34.39 | |
36 | 301 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 50 m | 1:36.35 | |
37 | 292 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 50 m | 1:36.80 | |
38 | 287 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 50 m | 1:40.20 | |
39 | 285 | Scheel Carl August | 2009 | SØLLERØD | 0995AF | 50 m | 1:45.58 | |
40 | 182 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 50 m | 1:46.03 | |
41 | 284 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 50 m | 1:48.51 | |
42 | 107 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 50 m | ||
43 | 260 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 50 m | ||
44 | 296 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 12, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 33 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 2:31.79 | |
2 | 361 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 2:38.42 | |
3 | 355 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 2:41.16 | |
4 | 272 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 2:44.64 | |
5 | 25 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 2:47.79 | |
6 | 202 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 2:55.90 | |
7 | 319 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 3:00.06 | |
8 | 41 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 3:12.62 | |
9 | 162 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 3:19.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 13, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 2:13.22 | |
2 | 277 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 50 m | 2:14.34 | |
3 | 243 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 50 m | 2:17.31 | |
4 | 56 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:19.13 | |
5 | 279 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 50 m | 2:20.60 | |
6 | 391 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 2:21.98 | |
7 | 26 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 2:32.31 | |
8 | 263 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 2:34.12 | |
9 | 36 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 2:38.57 | |
10 | 181 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 3:01.34 | |
11 | 223 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | ||
12 | 409 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 14, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 4:37.07 | |
2 | 324 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 4:39.61 | |
3 | 375 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 4:43.94 | |
4 | 278 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 4:44.32 | |
5 | 356 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 4:49.30 | |
6 | 204 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 4:54.34 | |
7 | 360 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 4:55.48 | |
8 | 275 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 5:01.91 | |
9 | 276 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 5:02.37 | |
10 | 205 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 5:02.99 | |
11 | 347 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 5:08.47 | |
12 | 52 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 5:11.15 | |
13 | 27 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 50 m | 5:13.80 | |
14 | 357 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 5:14.55 | |
15 | 250 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 5:15.58 | |
16 | 267 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 5:16.43 | |
17 | 211 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 5:28.12 | |
18 | 145 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 5:29.34 | |
19 | 206 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 5:29.55 | |
20 | 320 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 5:38.22 | |
21 | 274 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 5:42.04 | |
22 | 42 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 5:51.83 | |
23 | 210 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 5:55.49 | |
24 | 166 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 5:57.72 | |
25 | 43 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 6:11.47 | |
26 | 231 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 6:31.40 | |
27 | 165 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 7:00.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 15, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 4:05.89 | |
2 | 141 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 4:28.14 | |
3 | 190 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 4:37.48 | |
4 | 241 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 50 m | 4:37.65 | |
5 | 246 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 50 m | 4:39.04 | |
6 | 31 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 4:43.56 | |
7 | 268 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 4:45.94 | |
8 | 197 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 4:48.90 | |
9 | 262 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 4:49.16 | |
10 | 96 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 5:01.12 | |
11 | 40 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 5:05.22 | |
12 | 273 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 5:08.23 | |
13 | 207 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 5:09.56 | |
14 | 221 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 5:19.74 | |
15 | 218 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 5:27.64 | |
16 | 38 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 5:30.13 | |
17 | 227 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | 5:30.95 | |
18 | 236 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 5:39.24 | |
19 | 30 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | ||
20 | 226 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 16, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 367 | Helsingør Piger 1 | 2004 | HELSINGØR | 50 m | 4:36.56 | ||
2 | 239 | Gs1 Piger | 2003 | GENTOFTE | 50 m | 4:40.40 | ||
3 | 238 | Junior 1 | 2004 | GENTOFTE | 50 m | 4:42.35 | ||
4 | 112 | Red Stags 1 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 4:44.93 | ||
5 | 49 | Ringsted Piger 1 | 2002 | RINGSTED | 50 m | 4:51.98 | ||
6 | 315 | Søllerød Girls A | 2005 | SØLLERØD | 50 m | 5:03.86 | ||
7 | 111 | Red Stags 2 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 5:08.33 | ||
8 | 113 | Red Stags 3 | 2005 | HØRSHOLM | 50 m | 5:39.92 | ||
9 | 314 | Søllerød Sharks 1 | 2007 | SØLLERØD | 50 m | 5:56.93 | ||
10 | 313 | Søllerød Sharks 2 | 2007 | SØLLERØD | 50 m | 6:29.11 | ||
11 | 312 | Søllerød Sharks 3 | 2008 | SØLLERØD | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 17, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Red Stags | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 3:58.38 | ||
2 | 111 | Red Stags 2 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 4:09.06 | ||
3 | 48 | Ringsted Drenge 1 | 2001 | RINGSTED | 50 m | 4:13.82 | ||
4 | 366 | Helsingør Drenge | 2003 | HELSINGØR | 50 m | 4:26.37 | ||
5 | 316 | Søllerød Boys A | 2004 | SØLLERØD | 50 m | 4:33.10 | ||
6 | 47 | Ringsted Drenge 2 | 2004 | RINGSTED | 50 m | 4:42.26 | ||
7 | 118 | Red Stags 3 | 2003 | HØRSHOLM | 50 m | 4:42.68 | ||
8 | 240 | Gs1 Drenge | 1999 | GENTOFTE | 50 m | 4:48.22 | ||
9 | 317 | Søllerød Boys B | 2003 | SØLLERØD | 50 m | 5:00.35 | ||
10 | 119 | Red Stags 4 | 2003 | HØRSHOLM | 50 m | 5:11.82 | ||
11 | 308 | Søllerød Sharknados 1 | 2007 | SØLLERØD | 50 m | 5:47.13 | ||
12 | 120 | Red Stags 5 | 2006 | HØRSHOLM | 50 m | 6:48.88 | ||
13 | 309 | Søllerød Sharknados 2 | 2006 | SØLLERØD | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |
Løb 18, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 351 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 5:16.38 | |
2 | 318 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 5:25.61 | |
3 | 353 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 5:27.75 | |
4 | 270 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 5:29.34 | |
5 | 275 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 5:32.01 | |
6 | 33 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 5:32.27 | |
7 | 347 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 5:34.27 | |
8 | 342 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 5:37.42 | |
9 | 361 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 5:44.64 | |
10 | 359 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 5:45.10 | |
11 | 25 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 5:48.43 | |
12 | 52 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 5:57.91 | |
13 | 211 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 6:17.49 | |
14 | 408 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 6:19.53 | |
15 | 209 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 6:22.22 | |
16 | 42 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 6:27.10 | |
17 | 403 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 6:28.02 | |
18 | 43 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 6:46.82 | |
19 | 339 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 50 m | 7:15.91 | |
20 | 330 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 50 m | 7:31.27 | |
21 | 168 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 8:11.67 | |
22 | 213 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | ||
23 | 219 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:37 |
Løb 19, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 4:46.38 | |
2 | 56 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 4:53.50 | |
3 | 277 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 50 m | 4:54.56 | |
4 | 354 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 4:58.16 | |
5 | 26 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 5:08.37 | |
6 | 243 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 50 m | 5:09.59 | |
7 | 352 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 5:14.32 | |
8 | 350 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 5:18.55 | |
9 | 349 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 5:20.79 | |
10 | 31 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 5:21.45 | |
11 | 405 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 5:22.15 | |
12 | 246 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 50 m | 5:23.61 | |
13 | 30 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 5:34.30 | |
14 | 364 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 50 m | 5:52.29 | |
15 | 215 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 6:04.78 | |
16 | 223 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | 6:27.66 | |
17 | 181 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 6:57.08 | |
18 | 264 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | ||
19 | 273 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:37 |
Løb 20, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 341 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 50 m | 32.84 | |
2 | 322 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 32.96 | |
3 | 323 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 33.08 | |
4 | 132 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 50 m | 33.22 | |
5 | 205 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 33.27 | |
6 | 27 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 50 m | 33.68 | |
7 | 388 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 50 m | 33.81 | |
8 | 99 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 33.87 | |
9 | 252 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 50 m | 33.95 | |
10 | 224 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 34.07 | |
11 | 202 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 34.42 | |
12 | 276 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 35.17 | |
13 | 400 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 35.18 | |
14 | 393 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 35.30 | |
15 | 389 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 50 m | 35.53 | |
16 | 137 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 50 m | 35.58 | |
17 | 67 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 35.71 | |
18 | 34 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 50 m | 35.73 | |
19 | 139 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 50 m | 35.86 | |
20 | 247 | Neess Camille Konge | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 50 m | 35.89 | |
21 | 136 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 36.01 | |
22 | 225 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 36.35 | |
23 | 155 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 36.99 | |
24 | 228 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 50 m | 37.07 | |
25 | 206 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 37.11 | |
26 | 231 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 37.21 | |
27 | 45 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 37.50 | |
28 | 335 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 50 m | 37.70 | |
29 | 244 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 50 m | 37.92 | |
30 | 144 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 50 m | 38.33 | |
31 | 166 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 38.49 | |
32 | 266 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 38.49 | |
33 | 255 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 50 m | 39.26 | |
34 | 336 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 50 m | 39.70 | |
35 | 145 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 40.16 | |
36 | 61 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 40.51 | |
37 | 78 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 41.48 | |
38 | 300 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 41.63 | |
39 | 222 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 41.67 | |
40 | 283 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 50 m | 41.84 | |
41 | 291 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 41.84 | |
42 | 217 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 42.06 | |
43 | 167 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 42.28 | |
44 | 138 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 50 m | 42.30 | |
45 | 334 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 50 m | 42.51 | |
46 | 338 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 50 m | 42.78 | |
47 | 62 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 42.83 | |
48 | 65 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 42.86 | |
49 | 176 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 50 m | 43.28 | |
50 | 171 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 43.68 | |
51 | 174 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 50 m | 44.39 | |
52 | 143 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 50 m | 45.09 | |
53 | 299 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 50 m | 45.34 | |
54 | 282 | Drengsgaard Anna Heiberg | 2008 | SØLLERØD | 0832AK | 50 m | 45.39 | |
55 | 290 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 50 m | 45.65 | |
56 | 302 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 50 m | 45.88 | |
57 | 175 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 50 m | 46.01 | |
58 | 84 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 50 m | 46.77 | |
59 | 294 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 47.20 | |
60 | 289 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 50 m | 47.37 | |
61 | 164 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 50 m | 47.89 | |
62 | 83 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 50 m | 48.08 | |
63 | 88 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 50 m | 48.76 | |
64 | 295 | Krogsgaard Laura | 2007 | SØLLERØD | 0756AP | 50 m | 48.87 | |
65 | 173 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 49.28 | |
66 | 281 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 50 m | 49.83 | |
67 | 288 | Støttrup-Andersen Emilie | 2008 | SØLLERØD | 0816AP | 50 m | 50.58 | |
68 | 87 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 50 m | 54.12 | |
69 | 170 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 57.56 | |
70 | 108 | Britze Anna Hjuler | 2010 | HØRSHOLM | 1078AC | 50 m | 1:04.05 | |
71 | 103 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 50 m | 1:05.65 | |
72 | 261 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:37 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 50 m | 29.22 | |
2 | 35 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 30.11 | |
3 | 279 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 50 m | 30.47 | |
4 | 241 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 50 m | 30.53 | |
5 | 374 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 30.93 | |
6 | 243 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 50 m | 31.65 | |
7 | 56 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 31.76 | |
8 | 268 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 31.86 | |
9 | 232 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 31.99 | |
10 | 221 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 32.43 | |
11 | 40 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 33.74 | |
12 | 327 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 50 m | 34.22 | |
13 | 39 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 34.26 | |
14 | 235 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 34.30 | |
15 | 269 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 50 m | 34.34 | |
16 | 227 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | 34.42 | |
17 | 208 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 34.84 | |
18 | 271 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 34.90 | |
19 | 180 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 34.92 | |
20 | 329 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 50 m | 36.00 | |
21 | 36 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 36.04 | |
22 | 254 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 36.32 | |
23 | 177 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 36.44 | |
24 | 304 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 36.56 | |
25 | 251 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 50 m | 37.89 | |
26 | 216 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 50 m | 38.10 | |
27 | 305 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 38.92 | |
28 | 237 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 39.13 | |
29 | 218 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 39.48 | |
30 | 226 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | 40.49 | |
31 | 37 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 50 m | 41.29 | |
32 | 297 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 50 m | 41.34 | |
33 | 332 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 50 m | 42.63 | |
34 | 301 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 50 m | 43.38 | |
35 | 82 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 50 m | 43.49 | |
36 | 292 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 50 m | 44.35 | |
37 | 303 | Bundgaard Sebastian Birk | 2008 | SØLLERØD | 0851AG | 50 m | 44.35 | |
38 | 253 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | 44.60 | |
39 | 236 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 45.52 | |
40 | 287 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 50 m | 47.19 | |
41 | 260 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 50 m | 47.39 | |
42 | 91 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 50 m | 48.36 | |
43 | 284 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 50 m | 49.54 | |
44 | 285 | Scheel Carl August | 2009 | SØLLERØD | 0995AF | 50 m | 49.66 | |
45 | 107 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 50 m | 52.75 | |
46 | 81 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 0697AQ | 50 m | 55.44 | |
47 | 101 | Poulsen Frederik Milling | 2009 | HØRSHOLM | 0907AC | 50 m | 1:02.06 | |
48 | 110 | Andersen Elmer Fevejle | 2009 | HØRSHOLM | 0913AG | 50 m | 1:15.77 | |
49 | 51 | Lykke Hugo Krage | 2010 | HØRSHOLM | 1025AD | 50 m | ||
50 | 79 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 50 m | ||
51 | 258 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 50 m | ||
52 | 412 | Vissing Willian Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:37 |
Løb 22, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 27.23 | |
2 | 278 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 27.65 | |
3 | 99 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 28.17 | |
4 | 341 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 50 m | 28.41 | |
5 | 321 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 28.49 | |
6 | 54 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 28.77 | |
7 | 392 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 29.03 | |
8 | 324 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 29.20 | |
9 | 276 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 29.33 | |
10 | 203 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 29.39 | |
11 | 319 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 29.42 | |
12 | 204 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 29.50 | |
13 | 395 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 29.56 | |
14 | 144 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 50 m | 29.57 | |
15 | 393 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 29.57 | |
16 | 132 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 50 m | 29.64 | |
17 | 34 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 50 m | 29.71 | |
18 | 388 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 50 m | 29.87 | |
19 | 70 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | 29.97 | |
20 | 394 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 29.98 | |
21 | 59 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 30.11 | |
22 | 225 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 30.22 | |
23 | 25 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 30.33 | |
24 | 340 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 50 m | 30.34 | |
25 | 64 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 30.41 | |
26 | 29 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 30.51 | |
27 | 229 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 30.69 | |
28 | 348 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 30.76 | |
29 | 247 | Neess Camille Konge | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 50 m | 30.81 | |
30 | 151 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 30.83 | |
31 | 155 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 30.91 | |
32 | 250 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 30.95 | |
33 | 399 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 50 m | 30.95 | |
34 | 326 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 50 m | 30.99 | |
35 | 77 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 31.19 | |
36 | 328 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 50 m | 31.46 | |
37 | 244 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 50 m | 31.65 | |
38 | 257 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 31.66 | |
39 | 396 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 50 m | 31.76 | |
40 | 252 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 50 m | 31.77 | |
41 | 136 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 31.82 | |
42 | 157 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 31.82 | |
43 | 154 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 32.00 | |
44 | 334 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 50 m | 32.29 | |
45 | 398 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 50 m | 32.49 | |
46 | 41 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 32.84 | |
47 | 145 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 32.98 | |
48 | 266 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 32.98 | |
49 | 248 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 50 m | 33.00 | |
50 | 335 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 50 m | 33.00 | |
51 | 45 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 33.08 | |
52 | 400 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 33.08 | |
53 | 249 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 50 m | 33.72 | |
54 | 228 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 50 m | 33.77 | |
55 | 330 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 50 m | 33.90 | |
56 | 406 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 50 m | 34.08 | |
57 | 283 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 50 m | 34.21 | |
58 | 135 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 50 m | 34.93 | |
59 | 73 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 35.33 | |
60 | 42 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 35.44 | |
61 | 336 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 50 m | 35.51 | |
62 | 274 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 35.56 | |
63 | 259 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 50 m | 35.76 | |
64 | 255 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 50 m | 36.02 | |
65 | 333 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 50 m | 36.08 | |
66 | 339 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 50 m | 36.33 | |
67 | 165 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 36.41 | |
68 | 162 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 36.44 | |
69 | 219 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 50 m | 36.62 | |
70 | 43 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 36.73 | |
71 | 147 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 50 m | 36.83 | |
72 | 338 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 50 m | 37.50 | |
73 | 174 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 50 m | 38.19 | |
74 | 290 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 50 m | 38.58 | |
75 | 89 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 50 m | 39.36 | |
76 | 176 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 50 m | 39.74 | |
77 | 169 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 39.93 | |
78 | 289 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 50 m | 40.62 | |
79 | 281 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 50 m | 40.65 | |
80 | 164 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 50 m | 41.02 | |
81 | 173 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 42.63 | |
82 | 282 | Drengsgaard Anna Heiberg | 2008 | SØLLERØD | 0832AK | 50 m | 43.37 | |
83 | 261 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 50 m | 44.91 | |
84 | 170 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 47.64 | |
85 | 80 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 50 m | 48.40 | |
86 | 103 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 50 m | 50.72 | |
87 | 108 | Britze Anna Hjuler | 2010 | HØRSHOLM | 1078AC | 50 m | 53.03 | |
88 | 109 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 50 m | 55.05 | |
89 | 413 | Semklo Julia | 2011 | HØRSHOLM | 1158AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:37 |
Løb 23, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 141 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 24.90 | |
2 | 57 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 25.56 | |
3 | 242 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 50 m | 25.72 | |
4 | 390 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 50 m | 26.17 | |
5 | 372 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 26.44 | |
6 | 58 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 26.54 | |
7 | 230 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 26.74 | |
8 | 331 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 50 m | 26.75 | |
9 | 277 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 50 m | 26.91 | |
10 | 241 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 50 m | 27.02 | |
11 | 245 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 27.05 | |
12 | 71 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 27.16 | |
13 | 391 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 27.24 | |
14 | 268 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 27.31 | |
15 | 69 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 27.53 | |
16 | 35 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 27.56 | |
17 | 150 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 27.79 | |
18 | 263 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 27.95 | |
19 | 152 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 28.24 | |
20 | 369 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 28.33 | |
21 | 327 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 50 m | 28.50 | |
22 | 31 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 28.55 | |
23 | 371 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 50 m | 28.65 | |
24 | 397 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 50 m | 28.66 | |
25 | 95 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 28.83 | |
26 | 75 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 29.16 | |
27 | 40 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 29.19 | |
28 | 279 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 50 m | 29.19 | |
29 | 221 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 29.45 | |
30 | 262 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 29.46 | |
31 | 39 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 29.66 | |
32 | 96 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 29.74 | |
33 | 264 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 29.80 | |
34 | 329 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 50 m | 29.82 | |
35 | 220 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 50 m | 29.87 | |
36 | 207 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 29.97 | |
37 | 364 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 50 m | 30.24 | |
38 | 215 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 30.43 | |
39 | 60 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 30.46 | |
40 | 232 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 30.46 | |
41 | 306 | Larsen Emil Gudum | 2004 | SØLLERØD | 0479AR | 50 m | 30.49 | |
42 | 223 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | 30.50 | |
43 | 256 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 50 m | 30.56 | |
44 | 76 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 30.64 | |
45 | 148 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 50 m | 30.80 | |
46 | 179 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 30.90 | |
47 | 402 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 30.91 | |
48 | 180 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 30.96 | |
49 | 254 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 31.05 | |
50 | 251 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 50 m | 31.20 | |
51 | 407 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 50 m | 31.58 | |
52 | 271 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 31.70 | |
53 | 142 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 50 m | 31.75 | |
54 | 337 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 50 m | 31.76 | |
55 | 199 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 32.05 | |
56 | 38 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 32.19 | |
57 | 269 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 50 m | 32.70 | |
58 | 237 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 33.18 | |
59 | 177 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 33.24 | |
60 | 258 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 50 m | 33.34 | |
61 | 86 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | 33.45 | |
62 | 404 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 50 m | 33.48 | |
63 | 181 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 33.95 | |
64 | 297 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 50 m | 34.47 | |
65 | 332 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 50 m | 34.53 | |
66 | 214 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 35.39 | |
67 | 292 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 50 m | 36.48 | |
68 | 260 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 50 m | 37.21 | |
69 | 253 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | 38.59 | |
70 | 301 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 50 m | 38.76 | |
71 | 287 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 50 m | 39.03 | |
72 | 85 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 50 m | 39.05 | |
73 | 303 | Bundgaard Sebastian Birk | 2008 | SØLLERØD | 0851AG | 50 m | 39.17 | |
74 | 285 | Scheel Carl August | 2009 | SØLLERØD | 0995AF | 50 m | 39.73 | |
75 | 284 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 50 m | 43.62 | |
76 | 104 | Svensson Benjamin | 2009 | HØRSHOLM | 0911AG | 50 m | 53.88 | |
77 | 105 | Grevelund Silas | 2009 | HØRSHOLM | 0911AE | 50 m | 55.61 | |
78 | 101 | Poulsen Frederik Milling | 2009 | HØRSHOLM | 0907AC | 50 m | 58.47 | |
79 | 110 | Andersen Elmer Fevejle | 2009 | HØRSHOLM | 0913AG | 50 m | 1:16.52 | |
80 | 51 | Lykke Hugo Krage | 2010 | HØRSHOLM | 1025AD | 50 m | ||
81 | 414 | Semklo Nicolaj | 2008 | HØRSHOLM | 0817AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:37 |
Løb 24, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 323 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:37.74 | |
2 | 278 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 2:42.37 | |
3 | 342 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 2:45.90 | |
4 | 368 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 2:46.20 | |
5 | 348 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 2:49.45 | |
6 | 205 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 2:49.54 | |
7 | 270 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 2:49.68 | |
8 | 275 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 2:51.71 | |
9 | 360 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 2:53.18 | |
10 | 233 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 2:54.24 | |
11 | 320 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 2:54.54 | |
12 | 359 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 2:54.88 | |
13 | 137 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 50 m | 2:56.22 | |
14 | 347 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 2:57.81 | |
15 | 203 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 2:58.43 | |
16 | 267 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 2:58.93 | |
17 | 27 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 50 m | 2:59.71 | |
18 | 153 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 2:59.84 | |
19 | 272 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 3:00.09 | |
20 | 224 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 3:01.01 | |
21 | 249 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 50 m | 3:02.11 | |
22 | 351 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 3:05.77 | |
23 | 140 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 50 m | 3:06.96 | |
24 | 401 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 3:07.62 | |
25 | 361 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 3:11.87 | |
26 | 211 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 3:13.17 | |
27 | 29 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 3:13.69 | |
28 | 248 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 50 m | 3:14.24 | |
29 | 328 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 50 m | 3:15.68 | |
30 | 139 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 50 m | 3:16.86 | |
31 | 66 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 3:18.77 | |
32 | 63 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 3:21.05 | |
33 | 213 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 3:22.86 | |
34 | 333 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 50 m | 3:25.41 | |
35 | 135 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 50 m | 3:30.92 | |
36 | 294 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 3:41.61 | |
37 | 291 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 3:43.09 | |
38 | 293 | Rosenquist Karoline | 2008 | SØLLERØD | 0812AO | 50 m | 3:43.62 | |
39 | 300 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 3:44.92 | |
40 | 167 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 3:52.92 | |
41 | 165 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 3:57.59 | |
42 | 146 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 50 m | 4:02.80 | |
43 | 299 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 50 m | 4:03.54 | |
44 | 302 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 50 m | 4:05.55 | |
45 | 217 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 4:07.58 | |
46 | 210 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 4:07.79 | |
47 | 222 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 4:08.06 | |
48 | 206 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 4:13.45 | |
49 | 295 | Krogsgaard Laura | 2007 | SØLLERØD | 0756AP | 50 m | 4:16.07 | |
50 | 288 | Støttrup-Andersen Emilie | 2008 | SØLLERØD | 0816AP | 50 m | 4:21.37 | |
51 | 231 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 4:26.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:37 |
Løb 25, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Steenberg Rasmus | 2000 | HØRSHOLM | 0021AB | 50 m | 2:31.54 | |
2 | 32 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 2:35.30 | |
3 | 350 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 2:35.57 | |
4 | 74 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 2:38.29 | |
5 | 28 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 2:43.42 | |
6 | 198 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 2:45.08 | EFT |
7 | 405 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 2:46.57 | |
8 | 349 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 2:47.14 | |
9 | 337 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 50 m | 2:55.80 | |
10 | 148 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 50 m | 2:56.35 | |
11 | 273 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 3:02.77 | |
12 | 306 | Larsen Emil Gudum | 2004 | SØLLERØD | 0479AR | 50 m | 3:08.78 | |
13 | 24 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 3:10.55 | |
14 | 208 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 3:11.97 | |
15 | 38 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 3:16.60 | |
16 | 402 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 3:19.12 | |
17 | 68 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 3:20.39 | |
18 | 304 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 3:24.33 | |
19 | 37 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 50 m | 3:26.45 | |
20 | 407 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 50 m | 3:43.53 | |
21 | 305 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 3:48.97 | |
22 | 226 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | 3:57.88 | |
23 | 180 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 3:59.14 | |
24 | 227 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | ||
25 | 404 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:37 |
Løb 26, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 354 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 18:09.25 | |
2 | 141 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 18:21.66 | |
3 | 358 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 18:31.66 | |
4 | 352 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 19:10.14 | |
5 | 216 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 50 m | 21:00.00 | |
6 | 218 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:37 |
Løb 27, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 323 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 33.53 | |
2 | 278 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 35.00 | |
3 | 234 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 35.49 | |
4 | 342 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 35.53 | |
5 | 97 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 35.87 | |
6 | 275 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 36.04 | |
7 | 389 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 50 m | 37.19 | |
8 | 270 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 37.27 | |
9 | 341 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 50 m | 37.35 | |
10 | 156 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 38.35 | |
11 | 151 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 38.85 | |
12 | 272 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 39.02 | |
13 | 401 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 39.05 | |
14 | 249 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 50 m | 39.36 | |
15 | 34 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 50 m | 40.03 | |
16 | 326 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 50 m | 40.07 | |
17 | 153 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 40.39 | |
18 | 204 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 40.54 | |
19 | 70 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | 41.51 | |
20 | 63 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 41.96 | |
21 | 396 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 50 m | 42.34 | |
22 | 248 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 50 m | 42.43 | |
23 | 406 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 50 m | 43.02 | |
24 | 77 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 43.53 | |
25 | 247 | Neess Camille Konge | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 50 m | 43.74 | |
26 | 244 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 50 m | 44.42 | |
27 | 66 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 44.60 | |
28 | 250 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 45.07 | |
29 | 267 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 46.68 | |
30 | 259 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 50 m | 46.70 | |
31 | 65 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 47.68 | |
32 | 78 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 47.72 | |
33 | 266 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 47.85 | |
34 | 176 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 50 m | 48.72 | |
35 | 171 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 49.21 | |
36 | 147 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 50 m | 50.99 | |
37 | 168 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 51.15 | |
38 | 164 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 50 m | 51.72 | |
39 | 175 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 50 m | 51.88 | |
40 | 143 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 50 m | 51.94 | |
41 | 138 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 50 m | 52.06 | |
42 | 84 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 50 m | 53.11 | |
43 | 83 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 50 m | 54.09 | |
44 | 73 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 55.37 | |
45 | 80 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 50 m | 58.23 | |
46 | 261 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 50 m | 1:00.50 | |
47 | 109 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 50 m | 1:08.02 | |
48 | 108 | Britze Anna Hjuler | 2010 | HØRSHOLM | 1078AC | 50 m | 1:31.63 | |
49 | 413 | Semklo Julia | 2011 | HØRSHOLM | 1158AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:38 |
Løb 28, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Steenberg Rasmus | 2000 | HØRSHOLM | 0021AB | 50 m | 29.94 | |
2 | 58 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 30.22 | |
3 | 28 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 33.16 | |
4 | 152 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 33.80 | |
5 | 268 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 34.06 | |
6 | 331 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 50 m | 34.29 | |
7 | 242 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 50 m | 34.44 | |
8 | 405 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 34.66 | |
9 | 198 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 35.44 | EFT |
10 | 235 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 35.48 | |
11 | 26 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 36.23 | |
12 | 262 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 36.58 | |
13 | 39 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 36.89 | |
14 | 148 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 50 m | 37.49 | |
15 | 273 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 37.79 | |
16 | 245 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 39.31 | |
17 | 68 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 39.61 | |
18 | 179 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 39.63 | |
19 | 215 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 40.25 | |
20 | 256 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 50 m | 40.53 | |
21 | 31 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 40.97 | |
22 | 38 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 41.25 | |
23 | 214 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 41.88 | |
24 | 237 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 41.95 | |
25 | 226 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | 42.48 | |
26 | 96 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 44.63 | |
27 | 306 | Larsen Emil Gudum | 2004 | SØLLERØD | 0479AR | 50 m | 46.11 | |
28 | 177 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 49.61 | |
29 | 82 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 50 m | 50.98 | |
30 | 85 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 50 m | 52.72 | |
31 | 81 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 0697AQ | 50 m | 59.31 | |
32 | 105 | Grevelund Silas | 2009 | HØRSHOLM | 0911AE | 50 m | 1:06.18 | |
33 | 101 | Poulsen Frederik Milling | 2009 | HØRSHOLM | 0907AC | 50 m | 1:42.49 | |
34 | 79 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 50 m | ||
35 | 412 | Vissing Willian Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 50 m | ||
36 | 414 | Semklo Nicolaj | 2008 | HØRSHOLM | 0817AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:38 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 353 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 1:07.51 | |
2 | 204 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 1:07.71 | |
3 | 361 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 1:08.92 | |
4 | 99 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:09.45 | |
5 | 276 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 1:10.34 | |
6 | 318 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 1:10.38 | |
7 | 33 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 1:10.70 | |
8 | 340 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 50 m | 1:11.01 | |
9 | 360 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 1:11.27 | |
10 | 347 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 1:11.40 | |
11 | 64 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:11.93 | |
12 | 368 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:12.14 | |
13 | 321 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 1:13.36 | |
14 | 319 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 1:14.13 | |
15 | 324 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 1:14.24 | |
16 | 59 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:14.43 | |
17 | 272 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 1:14.52 | |
18 | 205 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 1:14.59 | |
19 | 52 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:14.93 | |
20 | 359 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 1:15.24 | |
21 | 275 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 1:16.02 | |
22 | 408 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 1:16.23 | |
23 | 229 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 1:16.26 | |
24 | 54 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:17.67 | |
25 | 153 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:18.54 | |
26 | 320 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 1:18.76 | |
27 | 257 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 1:19.39 | |
28 | 132 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 50 m | 1:19.80 | |
29 | 140 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 50 m | 1:21.33 | |
30 | 202 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 1:21.42 | |
31 | 213 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 1:21.95 | |
32 | 211 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 1:22.30 | |
33 | 41 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 1:22.43 | |
34 | 139 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 50 m | 1:22.45 | |
35 | 67 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 1:25.24 | |
36 | 274 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 1:25.26 | |
37 | 61 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 1:26.43 | |
38 | 162 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 1:29.66 | |
39 | 222 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 1:32.41 | |
40 | 330 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 50 m | 1:37.46 | |
41 | 335 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 50 m | 1:45.00 | |
42 | 217 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 1:45.06 | |
43 | 169 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 1:53.78 | |
44 | 168 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 2:00.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:38 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 277 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 50 m | 58.99 | |
2 | 141 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 59.05 | |
3 | 372 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 59.90 | |
4 | 56 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:01.54 | |
5 | 243 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 50 m | 1:02.19 | |
6 | 279 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 50 m | 1:03.74 | |
7 | 246 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 50 m | 1:05.08 | |
8 | 397 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 50 m | 1:05.26 | |
9 | 390 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 50 m | 1:05.88 | |
10 | 264 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 1:06.09 | |
11 | 263 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 1:06.87 | |
12 | 405 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 1:07.77 | |
13 | 71 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:08.56 | |
14 | 327 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 50 m | 1:11.03 | |
15 | 371 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 50 m | 1:11.16 | |
16 | 30 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 1:11.47 | |
17 | 254 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 1:11.50 | |
18 | 364 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 50 m | 1:12.52 | |
19 | 69 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 1:12.56 | |
20 | 207 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 1:13.84 | |
21 | 271 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 1:14.11 | |
22 | 36 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 1:14.78 | |
23 | 269 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 50 m | 1:15.19 | |
24 | 223 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | 1:15.44 | |
25 | 365 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 50 m | 1:15.93 | |
26 | 181 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 1:19.39 | |
27 | 227 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | 1:19.79 | |
28 | 306 | Larsen Emil Gudum | 2004 | SØLLERØD | 0479AR | 50 m | 1:20.16 | |
29 | 142 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 50 m | 1:20.81 | |
30 | 24 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 1:21.51 | |
31 | 237 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 1:22.86 | |
32 | 402 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 1:27.67 | |
33 | 199 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 1:29.07 | |
34 | 404 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 50 m | 1:30.42 | |
35 | 37 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 50 m | 1:30.88 | |
36 | 220 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 50 m | 1:31.05 | |
37 | 218 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 1:31.87 | |
38 | 407 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 50 m | 1:32.84 | |
39 | 38 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 1:36.71 | |
40 | 76 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 1:44.72 | |
41 | 258 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:38 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 324 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 2:09.82 | |
2 | 278 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 2:11.30 | |
3 | 97 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:12.59 | |
4 | 318 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 2:12.99 | |
5 | 233 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 2:15.42 | |
6 | 353 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 2:15.67 | |
7 | 360 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 2:17.24 | |
8 | 33 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 2:17.79 | |
9 | 392 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 2:19.35 | |
10 | 203 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 2:20.00 | |
11 | 225 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 2:22.37 | |
12 | 322 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 2:22.66 | |
13 | 224 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 2:23.02 | |
14 | 25 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 2:23.61 | |
15 | 395 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 2:24.24 | |
16 | 257 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 2:25.45 | |
17 | 250 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 2:28.36 | |
18 | 29 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 2:28.90 | |
19 | 267 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 2:29.17 | |
20 | 144 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 50 m | 2:29.36 | |
21 | 136 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 2:29.56 | |
22 | 248 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 50 m | 2:31.07 | |
23 | 328 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 50 m | 2:33.75 | |
24 | 145 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 2:33.82 | |
25 | 157 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 2:34.58 | |
26 | 399 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 50 m | 2:36.15 | |
27 | 398 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 50 m | 2:36.70 | |
28 | 159 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 2:38.17 | |
29 | 339 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 50 m | 2:38.44 | |
30 | 166 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 2:38.80 | |
31 | 403 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 2:40.03 | |
32 | 209 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 2:40.24 | |
33 | 274 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 2:41.39 | |
34 | 394 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 2:43.19 | |
35 | 406 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 50 m | 2:43.42 | |
36 | 45 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 2:43.65 | |
37 | 42 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 2:45.00 | |
38 | 334 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 50 m | 2:49.34 | |
39 | 333 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 50 m | 2:49.46 | |
40 | 62 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 2:49.61 | |
41 | 300 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 2:51.99 | |
42 | 43 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 2:53.75 | |
43 | 259 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 50 m | 2:54.75 | |
44 | 338 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 50 m | 3:04.08 | |
45 | 162 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 3:05.10 | |
46 | 147 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 50 m | 3:06.29 | |
47 | 175 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 50 m | 3:09.25 | |
48 | 165 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 3:14.24 | |
49 | 143 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 50 m | 3:18.12 | |
50 | 171 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 3:26.01 | |
51 | 89 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 50 m | 3:28.46 | |
52 | 231 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 3:30.04 | |
53 | 88 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 50 m | 3:37.08 | |
54 | 169 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 3:43.67 | |
55 | 87 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 50 m | 3:49.11 | |
56 | 174 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 50 m | 4:05.67 | |
57 | 53 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 50 m | ||
58 | 170 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | ||
59 | 173 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | ||
60 | 228 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:38 |
Løb 32, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 391 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 2:05.36 | |
2 | 354 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 2:06.61 | |
3 | 56 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:06.64 | |
4 | 35 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 2:06.85 | |
5 | 372 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 2:08.55 | |
6 | 277 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 50 m | 2:09.03 | |
7 | 74 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 2:09.20 | |
8 | 268 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 2:09.30 | |
9 | 331 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 50 m | 2:09.38 | |
10 | 358 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 2:09.53 | |
11 | 246 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 50 m | 2:10.97 | |
12 | 26 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 2:11.09 | |
13 | 365 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 50 m | 2:12.58 | |
14 | 245 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 2:13.72 | |
15 | 150 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 2:14.24 | |
16 | 95 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:14.26 | |
17 | 263 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 2:14.35 | |
18 | 31 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 2:16.68 | |
19 | 262 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 2:17.22 | |
20 | 329 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 50 m | 2:17.85 | |
21 | 30 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 2:18.95 | |
22 | 96 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 2:20.90 | |
23 | 75 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 2:22.35 | |
24 | 364 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 50 m | 2:23.37 | |
25 | 40 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 2:25.49 | |
26 | 251 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 50 m | 2:26.05 | |
27 | 232 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 2:26.90 | |
28 | 60 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 2:28.11 | |
29 | 273 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 2:29.03 | |
30 | 208 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 2:29.10 | |
31 | 215 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 2:29.64 | |
32 | 179 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 2:30.08 | |
33 | 407 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 50 m | 2:32.34 | |
34 | 402 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 2:34.62 | |
35 | 337 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 50 m | 2:35.51 | |
36 | 199 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 2:36.61 | |
37 | 24 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 2:36.83 | |
38 | 404 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 50 m | 2:38.41 | |
39 | 236 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 2:40.13 | |
40 | 37 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 50 m | 2:44.74 | |
41 | 86 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | 2:45.75 | |
42 | 260 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 50 m | 2:54.62 | |
43 | 332 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 50 m | 2:55.43 | |
44 | 226 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | 2:57.78 | |
45 | 214 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 2:58.06 | |
46 | 51 | Lykke Hugo Krage | 2010 | HØRSHOLM | 1025AD | 50 m | ||
47 | 91 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 50 m | ||
48 | 104 | Svensson Benjamin | 2009 | HØRSHOLM | 0911AG | 50 m | ||
49 | 256 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:38 |
Løb 33, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 351 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 2:28.09 | |
2 | 27 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 50 m | 2:31.61 | |
3 | 202 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 2:33.46 | |
4 | 276 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 2:36.20 | |
5 | 270 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 2:36.92 | |
6 | 321 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 2:37.50 | |
7 | 252 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 50 m | 2:37.59 | |
8 | 340 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 50 m | 2:37.73 | |
9 | 393 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 2:38.09 | |
10 | 29 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 2:38.14 | |
11 | 137 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 50 m | 2:41.38 | |
12 | 400 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 2:43.03 | |
13 | 210 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 2:47.26 | |
14 | 206 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 2:47.54 | |
15 | 359 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 2:50.95 | |
16 | 213 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 2:53.66 | |
17 | 209 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 2:53.98 | |
18 | 159 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 2:59.97 | |
19 | 266 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 3:00.14 | |
20 | 45 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 3:03.00 | |
21 | 336 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 50 m | 3:03.76 | |
22 | 370 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 3:04.63 | |
23 | 217 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 3:05.60 | |
24 | 43 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 3:05.83 | |
25 | 219 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 50 m | 3:07.52 | |
26 | 255 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 50 m | 3:09.71 | |
27 | 42 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 3:12.47 | |
28 | 135 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 50 m | 3:13.59 | |
29 | 167 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 3:15.11 | |
30 | 138 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 50 m | 3:15.54 | |
31 | 166 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 3:18.45 | |
32 | 222 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 3:42.09 | |
33 | 146 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 50 m | 3:54.13 | |
34 | 140 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:38 |
Løb 34, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 2:12.61 | |
2 | 241 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 50 m | 2:18.07 | |
3 | 352 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 2:19.54 | |
4 | 349 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 2:28.96 | |
5 | 358 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 2:30.19 | |
6 | 221 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 2:31.29 | |
7 | 40 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 2:34.25 | |
8 | 271 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 2:35.81 | |
9 | 269 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 50 m | 2:37.77 | |
10 | 208 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 2:38.04 | |
11 | 207 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 2:38.08 | |
12 | 142 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 50 m | 2:42.89 | |
13 | 216 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 50 m | 2:47.60 | |
14 | 36 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 2:49.64 | |
15 | 220 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 50 m | 2:52.95 | |
16 | 218 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 2:56.50 | |
17 | 253 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | 3:23.92 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:38 |
Løb 35, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 367 | Helsingør Piger 1 | 2004 | HELSINGØR | 50 m | 4:07.58 | ||
2 | 112 | Red Stags 1 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 4:11.20 | ||
3 | 238 | Junior 1 | 2004 | GENTOFTE | 50 m | 4:18.22 | ||
4 | 239 | Gs1 Piger | 2003 | GENTOFTE | 50 m | 4:21.22 | ||
5 | 49 | Ringsted Piger 1 | 2002 | RINGSTED | 50 m | 4:22.74 | ||
6 | 111 | Red Stags 2 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 4:26.27 | ||
7 | 343 | 4 Hele Tunfisk Vsk | 2000 | VORDINGB | 50 m | 4:35.00 | ||
8 | 113 | Red Stags 3 | 2005 | HØRSHOLM | 50 m | 4:44.75 | ||
9 | 50 | Ringsted Piger 2 | 2004 | RINGSTED | 50 m | 4:59.43 | ||
10 | 344 | Vsk Powerhouse 1 Vsk | 2005 | VORDINGB | 50 m | 5:10.00 | ||
11 | 345 | Vsk Powerhouse 2 Vsk | 2005 | VORDINGB | 50 m | 5:10.00 | ||
12 | 114 | Red Stags 4 | 2004 | HØRSHOLM | 50 m | 5:10.21 | ||
13 | 116 | Red Stags 5 | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 5:52.65 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:38 |
Løb 36, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Red Stags | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 3:35.14 | ||
2 | 48 | Ringsted Drenge 1 | 2001 | RINGSTED | 50 m | 3:49.54 | ||
3 | 111 | Red Stags 2 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 3:51.24 | ||
4 | 366 | Helsingør Drenge | 2003 | HELSINGØR | 50 m | 4:04.23 | ||
5 | 118 | Red Stags 3 | 2003 | HØRSHOLM | 50 m | 4:12.37 | ||
6 | 47 | Ringsted Drenge 2 | 2004 | RINGSTED | 50 m | 4:15.46 | ||
7 | 240 | Gs1 Drenge | 1999 | GENTOFTE | 50 m | 4:16.98 | ||
8 | 346 | Vsk Red Panties Vsk | 2005 | VORDINGB | 50 m | 4:20.00 | ||
9 | 119 | Red Stags 4 | 2003 | HØRSHOLM | 50 m | 4:25.77 | ||
10 | 120 | Red Stags 5 | 2006 | HØRSHOLM | 50 m | 5:30.86 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 22:38 |