Program for Sydbank Cup 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:38.52 | |
2 | 130 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:56.01 | |
3 | 153 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 2:57.25 | |
4 | 232 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 2:57.40 | |
5 | 136 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 3:08.63 | |
6 | 158 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 3:12.46 | |
7 | 284 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 3:18.72 | |
8 | 227 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 3:27.32 | |
9 | 82 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 3:29.55 | |
10 | 41 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 3:35.68 | |
11 | 162 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 3:39.49 | |
12 | 14 | Maeyer Eva de | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 3:40.61 | |
13 | 69 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 3:41.17 | |
14 | 122 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 3:58.87 | |
15 | 205 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 3:59.53 | |
16 | 125 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 4:27.40 | |
17 | 13 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | ||
18 | 176 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | ||
19 | 195 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | ||
20 | 204 | Romme Katrine | 2008 | HERLUFSHOL | 0868AV | 25 m | ||
21 | 217 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | ||
22 | 286 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 2, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:28.75 | |
2 | 56 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:31.75 | |
3 | 288 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:41.79 | |
4 | 289 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:45.57 | |
5 | 105 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 2:56.26 | |
6 | 71 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 2:56.61 | |
7 | 27 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 2:58.11 | |
8 | 192 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 3:09.46 | |
9 | 38 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | 3:16.81 | |
10 | 134 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 3:16.84 | |
11 | 129 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 3:18.97 | |
12 | 8 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 3:20.15 | |
13 | 167 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 3:21.76 | |
14 | 251 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 3:33.28 | |
15 | 279 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 3:34.22 | |
16 | 250 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 3:52.55 | |
17 | 276 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | ||
18 | 278 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 3, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:06.79 | |
2 | 157 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:07.58 | |
3 | 218 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 1:09.31 | |
4 | 287 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:10.45 | |
5 | 172 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:11.20 | |
6 | 190 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:11.32 | |
7 | 5 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:12.42 | |
8 | 230 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:15.25 | |
9 | 239 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:15.42 | |
10 | 253 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:15.64 | |
11 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:15.86 | |
12 | 198 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:15.92 | |
13 | 95 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:15.93 | |
14 | 203 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:17.70 | |
15 | 235 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:17.72 | |
16 | 223 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:17.76 | |
17 | 104 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:17.82 | |
18 | 221 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:18.06 | |
19 | 166 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:18.65 | |
20 | 261 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:19.81 | |
21 | 91 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 1:19.87 | |
22 | 79 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:20.07 | |
23 | 303 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:20.14 | |
24 | 282 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:20.56 | |
25 | 132 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:21.62 | |
26 | 128 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:21.68 | |
27 | 254 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 1:22.17 | |
28 | 65 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:22.75 | |
29 | 66 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:22.78 | |
30 | 302 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 1:24.81 | |
31 | 29 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 1:24.84 | |
32 | 285 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:24.87 | |
33 | 160 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 1:25.08 | |
34 | 135 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:25.23 | |
35 | 275 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:25.87 | |
36 | 206 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:25.94 | |
37 | 94 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:25.95 | |
38 | 283 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 1:26.56 | |
39 | 225 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 1:27.13 | |
40 | 82 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 1:27.19 | |
41 | 126 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:27.19 | |
42 | 64 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:28.28 | |
43 | 193 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 1:28.32 | |
44 | 34 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:28.44 | |
45 | 191 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 1:28.59 | |
46 | 124 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:28.80 | |
47 | 209 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:28.95 | |
48 | 85 | Christiansen Rosalia | 2007 | NAKSKOV | 0724AO | 25 m | 1:29.32 | |
49 | 213 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:29.45 | |
50 | 215 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:31.19 | |
51 | 111 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:32.25 | |
52 | 168 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:33.90 | |
53 | 169 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 1:35.62 | |
54 | 117 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:35.73 | |
55 | 281 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 1:36.82 | |
56 | 6 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 1:36.86 | |
57 | 28 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 1:37.12 | |
58 | 248 | Jensen Anne-Katrine S. | 2005 | SK-SYD | 0522BA | 25 m | 1:37.78 | |
59 | 110 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 1:38.65 | |
60 | 37 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 1:39.64 | |
61 | 1 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 1:40.26 | |
62 | 125 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:42.26 | |
63 | 179 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | 1:42.47 | |
64 | 17 | Beyarslan Lidia | 2008 | ROSKILDE | 0820AR | 25 m | 1:43.64 | |
65 | 222 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 1:44.12 | |
66 | 10 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 1:47.22 | |
67 | 24 | Berg Vita Nygaard | 2008 | ROSKILDE | 0806AO | 25 m | 1:47.63 | |
68 | 175 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | 1:47.96 | |
69 | 19 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 1:48.45 | |
70 | 114 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | 1:49.49 | |
71 | 116 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:50.79 | |
72 | 180 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 1:54.18 | |
73 | 220 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | 1:56.07 | |
74 | 201 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:57.58 | |
75 | 89 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 2:00.06 | |
76 | 90 | Hovmand Anna Dora | 2006 | NAKSKOV | 0652AY | 25 m | 2:07.82 | |
77 | 2 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | ||
78 | 108 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | ||
79 | 118 | Thomsen Mejse Kamper | 2011 | NÆSTVED | 1102AD | 25 m | ||
80 | 120 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 1064AF | 25 m | ||
81 | 202 | Torp-Lupnaav Julie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AU | 25 m | ||
82 | 210 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | ||
83 | 260 | Nielsen Seline | 2007 | SK-SYD | 0756AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 4, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 1:01.23 | |
2 | 268 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 1:01.77 | |
3 | 98 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:01.82 | |
4 | 92 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 25 m | 1:01.97 | |
5 | 3 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:02.38 | |
6 | 99 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:05.15 | |
7 | 32 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:05.95 | |
8 | 102 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:06.29 | |
9 | 231 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:06.78 | |
10 | 228 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:07.03 | |
11 | 55 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:08.13 | |
12 | 290 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:09.07 | |
13 | 7 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:09.15 | |
14 | 72 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:09.23 | |
15 | 255 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:09.54 | |
16 | 236 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:09.67 | |
17 | 31 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:09.92 | |
18 | 106 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:11.58 | |
19 | 208 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:11.79 | |
20 | 36 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:11.88 | |
21 | 73 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:12.28 | |
22 | 52 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:12.32 | |
23 | 161 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:12.89 | |
24 | 138 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 1:13.32 | |
25 | 84 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | 1:13.42 | |
26 | 78 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 1:14.94 | |
27 | 101 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 1:15.05 | |
28 | 170 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | 1:16.29 | |
29 | 59 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:17.01 | |
30 | 212 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:17.77 | |
31 | 134 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:17.96 | |
32 | 57 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:18.52 | |
33 | 156 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:20.48 | |
34 | 4 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:20.68 | |
35 | 67 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 1:21.44 | |
36 | 155 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:21.55 | |
37 | 224 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:23.39 | |
38 | 86 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 1:24.68 | |
39 | 113 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:25.18 | |
40 | 30 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:25.25 | |
41 | 123 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:25.91 | |
42 | 173 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:26.68 | |
43 | 214 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 1:27.54 | |
44 | 159 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 1:28.74 | |
45 | 242 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | 1:29.03 | |
46 | 304 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 1:29.07 | |
47 | 163 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 25 m | 1:29.12 | |
48 | 257 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 1:29.58 | |
49 | 22 | Møller-Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 1:32.50 | |
50 | 68 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:33.26 | |
51 | 39 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 1:34.64 | |
52 | 109 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 1:34.82 | |
53 | 265 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 1:35.00 | |
54 | 249 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:38.68 | |
55 | 256 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 1:44.94 | |
56 | 181 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 1:45.16 | |
57 | 25 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 1:48.02 | |
58 | 196 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | 1:51.34 | |
59 | 194 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 1:56.63 | |
60 | 115 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 25 m | 2:05.31 | |
61 | 177 | Skafte Calle | 2007 | KALUNDBORG | 0703AQ | 25 m | 2:07.28 | |
62 | 40 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | ||
63 | 189 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | ||
64 | 207 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 5, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 53 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 4:34.59 | |
2 | 107 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 4:48.18 | |
3 | 97 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 4:48.84 | |
4 | 58 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 4:55.73 | |
5 | 219 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 4:58.41 | |
6 | 87 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 4:58.71 | |
7 | 178 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 5:06.18 | |
8 | 233 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 5:10.08 | |
9 | 131 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 5:10.37 | |
10 | 269 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 5:11.25 | |
11 | 252 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 5:17.87 | |
12 | 54 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 5:22.90 | |
13 | 69 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 5:46.14 | |
14 | 280 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 6:11.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 6, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 271 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 4:09.14 | |
2 | 88 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 4:23.79 | |
3 | 81 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 4:26.25 | |
4 | 262 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 4:29.34 | |
5 | 270 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 4:34.68 | |
6 | 234 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 4:34.75 | |
7 | 247 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 4:36.88 | |
8 | 289 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 4:42.09 | |
9 | 93 | Nissen Gustav | 2001 | NÆSTVED | 0177AM | 25 m | 4:48.86 | |
10 | 80 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 4:57.52 | |
11 | 165 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 5:08.01 | |
12 | 266 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 5:09.92 | |
13 | 258 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 5:10.39 | |
14 | 216 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 5:11.98 | |
15 | 33 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 5:19.32 | |
16 | 105 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 5:56.95 | |
17 | 164 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | ||
18 | 211 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | ||
19 | 241 | Danielsen Marius | 2005 | DRAGSHOLM | 0569AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 157 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 28.50 | |
2 | 190 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 30.36 | |
3 | 61 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 30.89 | |
4 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 30.98 | |
5 | 103 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 31.03 | |
6 | 172 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 31.06 | |
7 | 253 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 31.43 | |
8 | 174 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 31.77 | |
9 | 153 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 32.06 | |
10 | 199 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 32.31 | |
11 | 239 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 32.38 | |
12 | 303 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 33.08 | |
13 | 95 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 33.24 | |
14 | 221 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 33.32 | |
15 | 235 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 33.84 | |
16 | 65 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 34.24 | |
17 | 162 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 34.34 | |
18 | 261 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 34.62 | |
19 | 91 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 34.94 | |
20 | 130 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 35.07 | |
21 | 284 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 35.07 | |
22 | 254 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 35.13 | |
23 | 128 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 35.14 | |
24 | 104 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 35.55 | |
25 | 79 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 35.74 | |
26 | 191 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 36.00 | |
27 | 66 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 36.44 | |
28 | 29 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 36.79 | |
29 | 136 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 37.54 | |
30 | 225 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 37.56 | |
31 | 160 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 38.46 | |
32 | 193 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 39.24 | |
33 | 206 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 39.42 | |
34 | 14 | Maeyer Eva de | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 40.18 | |
35 | 283 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 40.71 | |
36 | 248 | Jensen Anne-Katrine S. | 2005 | SK-SYD | 0522BA | 25 m | 40.92 | |
37 | 275 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 40.93 | |
38 | 200 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 41.12 | |
39 | 6 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 41.67 | |
40 | 215 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 42.32 | |
41 | 117 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 42.72 | |
42 | 124 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 42.74 | |
43 | 281 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 42.95 | |
44 | 110 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 43.03 | |
45 | 238 | Nielsen Sophie | 2006 | DRAGSHOLM | 0688AR | 25 m | 43.14 | |
46 | 111 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 44.12 | |
47 | 195 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 45.12 | |
48 | 205 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 46.19 | |
49 | 17 | Beyarslan Lidia | 2008 | ROSKILDE | 0820AR | 25 m | 50.13 | |
50 | 24 | Berg Vita Nygaard | 2008 | ROSKILDE | 0806AO | 25 m | 51.78 | |
51 | 209 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 52.40 | |
52 | 125 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 52.64 | |
53 | 10 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 54.83 | |
54 | 19 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 55.84 | |
55 | 201 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:01.14 | |
56 | 116 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:01.23 | |
57 | 2 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | ||
58 | 179 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | ||
59 | 286 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 8, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 25 m | 25.72 | |
2 | 3 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 25.80 | |
3 | 267 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 26.43 | |
4 | 88 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 27.02 | |
5 | 98 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 27.59 | |
6 | 229 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 27.59 | |
7 | 96 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 27.93 | |
8 | 32 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 28.31 | |
9 | 55 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 28.45 | |
10 | 290 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 28.70 | |
11 | 263 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 29.95 | |
12 | 236 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 30.11 | |
13 | 228 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 30.27 | |
14 | 231 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 30.55 | |
15 | 72 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 30.91 | |
16 | 56 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 30.95 | |
17 | 31 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 31.02 | |
18 | 59 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 31.05 | |
19 | 84 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | 31.33 | |
20 | 78 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 31.49 | |
21 | 27 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 32.01 | |
22 | 255 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 32.12 | |
23 | 80 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 32.14 | |
24 | 71 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 32.45 | |
25 | 192 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 32.57 | |
26 | 208 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 32.75 | |
27 | 101 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 32.90 | |
28 | 138 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 33.44 | |
29 | 170 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | 33.72 | |
30 | 4 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 34.36 | |
31 | 161 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 34.59 | |
32 | 266 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 35.06 | |
33 | 257 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 35.20 | |
34 | 291 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 35.35 | |
35 | 278 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 36.12 | |
36 | 22 | Møller-Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 37.53 | |
37 | 276 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 37.76 | |
38 | 155 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 37.90 | |
39 | 224 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 38.66 | |
40 | 113 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 39.38 | |
41 | 159 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 40.15 | |
42 | 265 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 41.09 | |
43 | 156 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 41.58 | |
44 | 133 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 42.76 | |
45 | 251 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 44.09 | |
46 | 279 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 44.36 | |
47 | 171 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 44.77 | |
48 | 211 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 45.69 | |
49 | 194 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 52.64 | |
50 | 256 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 54.83 | |
51 | 23 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 25 m | 55.04 | |
52 | 181 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 1:00.71 | |
53 | 226 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | 1:16.39 | |
54 | 12 | Ballarin Egon | 2010 | ROSKILDE | 1021AD | 25 m | ||
55 | 15 | Azzam Hussein | 2008 | ROSKILDE | 0873AM | 25 m | ||
56 | 112 | Chen Ivan | 2010 | NÆSTVED | 1097AG | 25 m | ||
57 | 196 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 9, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Visler Mie | 2006 | NÆSTVED | 0626AI | 25 m | 21:39.15 | |
2 | 35 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | ||
3 | 178 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | ||
4 | 217 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 10, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 271 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 8:43.11 | |
2 | 270 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 9:51.74 | |
3 | 36 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 10:25.82 | |
4 | 57 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 13:37.89 | |
5 | 52 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | ||
6 | 127 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | ||
7 | 150 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | ||
8 | 151 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | ||
9 | 152 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | ||
10 | 234 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 11, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 157 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 57.08 | |
2 | 218 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 59.35 | |
3 | 154 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:00.20 | |
4 | 287 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:00.58 | |
5 | 53 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:02.03 | |
6 | 97 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:02.07 | |
7 | 61 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 1:02.63 | |
8 | 190 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:02.65 | |
9 | 230 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:03.35 | |
10 | 233 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:03.35 | |
11 | 35 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:03.91 | |
12 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:04.19 | |
13 | 199 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:04.24 | |
14 | 58 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:04.52 | |
15 | 303 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:04.98 | |
16 | 221 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:05.32 | |
17 | 232 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:05.89 | |
18 | 158 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:06.50 | |
19 | 87 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 1:06.52 | |
20 | 203 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:07.03 | |
21 | 166 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:08.67 | |
22 | 91 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 1:09.35 | |
23 | 132 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:09.73 | |
24 | 223 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:10.37 | |
25 | 254 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 1:10.55 | |
26 | 282 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:11.30 | |
27 | 54 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:11.39 | |
28 | 128 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:12.86 | |
29 | 280 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:12.93 | |
30 | 34 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:13.50 | |
31 | 275 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:13.56 | |
32 | 82 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 1:13.88 | |
33 | 64 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:14.76 | |
34 | 200 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:14.91 | |
35 | 260 | Nielsen Seline | 2007 | SK-SYD | 0756AY | 25 m | 1:15.07 | |
36 | 135 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:15.18 | |
37 | 285 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:15.18 | |
38 | 85 | Christiansen Rosalia | 2007 | NAKSKOV | 0724AO | 25 m | 1:16.90 | |
39 | 94 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:17.56 | |
40 | 28 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 1:17.82 | |
41 | 238 | Nielsen Sophie | 2006 | DRAGSHOLM | 0688AR | 25 m | 1:18.44 | |
42 | 126 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:18.56 | |
43 | 6 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 1:18.61 | |
44 | 248 | Jensen Anne-Katrine S. | 2005 | SK-SYD | 0522BA | 25 m | 1:19.08 | |
45 | 193 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 1:20.58 | |
46 | 169 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 1:20.72 | |
47 | 41 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 1:20.77 | |
48 | 110 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 1:20.91 | |
49 | 213 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:21.97 | |
50 | 168 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:22.46 | |
51 | 37 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 1:22.91 | |
52 | 1 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 1:23.59 | |
53 | 175 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | 1:24.16 | |
54 | 179 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | 1:24.45 | |
55 | 195 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:28.10 | |
56 | 13 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 1:30.20 | |
57 | 286 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | 1:31.15 | |
58 | 120 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 1064AF | 25 m | 1:32.01 | |
59 | 176 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | 1:32.65 | |
60 | 122 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 1:33.42 | |
61 | 202 | Torp-Lupnaav Julie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AU | 25 m | 1:34.47 | |
62 | 90 | Hovmand Anna Dora | 2006 | NAKSKOV | 0652AY | 25 m | 1:36.97 | |
63 | 114 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | 1:38.89 | |
64 | 220 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | 1:39.78 | |
65 | 118 | Thomsen Mejse Kamper | 2011 | NÆSTVED | 1102AD | 25 m | 1:40.62 | |
66 | 121 | Pheiffer Nanna Bøchman | 2009 | NÆSTVED | 0978BD | 25 m | 1:44.48 | |
67 | 180 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 1:48.02 | |
68 | 108 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | 1:48.56 | |
69 | 89 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 2:02.59 | |
70 | 20 | Borch Rosa | 2009 | ROSKILDE | 0930BB | 25 m | 2:02.76 | |
71 | 11 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | 2:34.63 | |
72 | 17 | Beyarslan Lidia | 2008 | ROSKILDE | 0820AR | 25 m | ||
73 | 244 | Munkholm Caroline | 2009 | DRAGSHOLM | 0980BD | 25 m | ||
74 | 259 | Køltoft Olivia | 2009 | SK-SYD | 0914BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 268 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 52.02 | |
2 | 100 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 53.23 | |
3 | 3 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 53.40 | |
4 | 229 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 54.46 | |
5 | 247 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 54.70 | |
6 | 98 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 54.73 | |
7 | 99 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 55.70 | |
8 | 88 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 56.06 | |
9 | 288 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 56.09 | |
10 | 81 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 57.52 | |
11 | 96 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 58.03 | |
12 | 102 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 58.20 | |
13 | 32 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 58.53 | |
14 | 93 | Nissen Gustav | 2001 | NÆSTVED | 0177AM | 25 m | 58.77 | |
15 | 262 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 59.28 | |
16 | 165 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 59.74 | |
17 | 236 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 59.83 | |
18 | 7 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:00.28 | |
19 | 84 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | 1:01.09 | |
20 | 138 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 1:01.22 | |
21 | 106 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:02.12 | |
22 | 73 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:02.21 | |
23 | 164 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:02.65 | |
24 | 208 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:03.25 | |
25 | 80 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 1:04.06 | |
26 | 241 | Danielsen Marius | 2005 | DRAGSHOLM | 0569AP | 25 m | 1:04.53 | |
27 | 170 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | 1:05.76 | |
28 | 291 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:07.24 | |
29 | 33 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:07.65 | |
30 | 86 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 1:08.76 | |
31 | 258 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:09.17 | |
32 | 134 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:09.21 | |
33 | 8 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:09.25 | |
34 | 250 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:11.02 | |
35 | 242 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | 1:11.21 | |
36 | 155 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:11.33 | |
37 | 67 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 1:11.41 | |
38 | 278 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 1:11.65 | |
39 | 113 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:11.97 | |
40 | 173 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:13.45 | |
41 | 304 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 1:14.44 | |
42 | 214 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 1:14.50 | |
43 | 40 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 1:14.57 | |
44 | 30 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:14.97 | |
45 | 265 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 1:14.97 | |
46 | 123 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:15.19 | |
47 | 133 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 1:16.33 | |
48 | 38 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | 1:17.46 | |
49 | 129 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:18.12 | |
50 | 163 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 25 m | 1:18.93 | |
51 | 68 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:19.16 | |
52 | 39 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 1:20.36 | |
53 | 167 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:20.63 | |
54 | 211 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:21.03 | |
55 | 109 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 1:21.56 | |
56 | 22 | Møller-Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 1:22.22 | |
57 | 171 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 1:24.56 | |
58 | 249 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:25.72 | |
59 | 196 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | 1:28.67 | |
60 | 181 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 1:29.00 | |
61 | 189 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 1:29.93 | |
62 | 279 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 1:31.36 | |
63 | 256 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 1:31.89 | |
64 | 177 | Skafte Calle | 2007 | KALUNDBORG | 0703AQ | 25 m | 1:33.97 | |
65 | 16 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 25 m | 1:35.79 | |
66 | 194 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 1:41.67 | |
67 | 23 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 25 m | 1:42.36 | |
68 | 207 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | 1:42.92 | |
69 | 15 | Azzam Hussein | 2008 | ROSKILDE | 0873AM | 25 m | 1:47.79 | |
70 | 115 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 25 m | 1:49.80 | |
71 | 12 | Ballarin Egon | 2010 | ROSKILDE | 1021AD | 25 m | 1:54.89 | |
72 | 21 | Nordly Sofus | 2009 | ROSKILDE | 0989AE | 25 m | 2:08.95 | |
73 | 9 | Ammitzbøll Albert | 2009 | ROSKILDE | 0921BC | 25 m | ||
74 | 112 | Chen Ivan | 2010 | NÆSTVED | 1097AG | 25 m | ||
75 | 226 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 172 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:07.28 | |
2 | 95 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:09.78 | |
3 | 235 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:11.84 | |
4 | 50 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:12.10 | |
5 | 5 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:13.04 | |
6 | 153 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:13.45 | |
7 | 198 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:13.80 | |
8 | 230 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:14.02 | |
9 | 219 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:16.04 | |
10 | 166 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:16.20 | |
11 | 130 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:16.31 | |
12 | 178 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:16.65 | |
13 | 131 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:17.35 | |
14 | 132 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:18.43 | |
15 | 252 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:18.92 | |
16 | 136 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:18.97 | |
17 | 261 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:19.35 | |
18 | 223 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:20.07 | |
19 | 79 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:20.44 | |
20 | 227 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:20.99 | |
21 | 66 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:22.65 | |
22 | 160 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 1:23.05 | |
23 | 124 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:24.44 | |
24 | 34 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:24.84 | |
25 | 283 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 1:24.87 | |
26 | 65 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:25.09 | |
27 | 281 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 1:25.72 | |
28 | 205 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:28.49 | |
29 | 225 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 1:29.42 | |
30 | 302 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 1:30.34 | |
31 | 28 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 1:32.51 | |
32 | 215 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:32.56 | |
33 | 195 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:36.52 | |
34 | 209 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:39.24 | |
35 | 222 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 1:42.54 | |
36 | 175 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | 1:43.79 | |
37 | 10 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 1:43.92 | |
38 | 120 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 1064AF | 25 m | 1:44.11 | |
39 | 210 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 1:49.02 | |
40 | 201 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:49.71 | |
41 | 259 | Køltoft Olivia | 2009 | SK-SYD | 0914BC | 25 m | 1:53.62 | |
42 | 11 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | 2:21.37 | |
43 | 20 | Borch Rosa | 2009 | ROSKILDE | 0930BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:02.47 | |
2 | 229 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:02.64 | |
3 | 165 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:07.14 | |
4 | 255 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:07.14 | |
5 | 7 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:07.66 | |
6 | 72 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:09.25 | |
7 | 290 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:09.30 | |
8 | 55 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:09.44 | |
9 | 216 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:10.38 | |
10 | 83 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 1:11.17 | |
11 | 192 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:11.28 | |
12 | 164 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:11.83 | |
13 | 234 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:13.33 | |
14 | 57 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:14.17 | |
15 | 212 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:15.11 | |
16 | 8 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:15.61 | |
17 | 33 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:16.62 | |
18 | 258 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:17.93 | |
19 | 266 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:18.21 | |
20 | 156 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:18.94 | |
21 | 159 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 1:25.13 | |
22 | 276 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:25.76 | |
23 | 224 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:27.53 | |
24 | 167 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:29.79 | |
25 | 133 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 1:31.27 | |
26 | 249 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:35.78 | |
27 | 40 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 1:39.72 | |
28 | 257 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 1:45.50 | |
29 | 25 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 1:47.87 | |
30 | 16 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 25 m | 1:51.73 | |
31 | 177 | Skafte Calle | 2007 | KALUNDBORG | 0703AQ | 25 m | 2:04.40 | |
32 | 226 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | 2:16.83 | |
33 | 9 | Ammitzbøll Albert | 2009 | ROSKILDE | 0921BC | 25 m | 2:20.60 | |
34 | 21 | Nordly Sofus | 2009 | ROSKILDE | 0989AE | 25 m | 2:23.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 33.75 | |
2 | 103 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 36.11 | |
3 | 287 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 36.24 | |
4 | 107 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 36.63 | |
5 | 232 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 37.42 | |
6 | 158 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 38.24 | |
7 | 269 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 38.75 | |
8 | 203 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 38.98 | |
9 | 198 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 38.99 | |
10 | 282 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 39.57 | |
11 | 162 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 40.26 | |
12 | 280 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 41.23 | |
13 | 238 | Nielsen Sophie | 2006 | DRAGSHOLM | 0688AR | 25 m | 41.39 | |
14 | 233 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 41.57 | |
15 | 284 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 43.35 | |
16 | 227 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 43.48 | |
17 | 206 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 43.61 | |
18 | 54 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 43.73 | |
19 | 135 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 43.79 | |
20 | 302 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 43.90 | |
21 | 29 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 44.02 | |
22 | 82 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 44.79 | |
23 | 126 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 45.02 | |
24 | 252 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 45.11 | |
25 | 41 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 45.95 | |
26 | 85 | Christiansen Rosalia | 2007 | NAKSKOV | 0724AO | 25 m | 45.96 | |
27 | 260 | Nielsen Seline | 2007 | SK-SYD | 0756AY | 25 m | 45.99 | |
28 | 14 | Maeyer Eva de | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 46.02 | |
29 | 69 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 47.17 | |
30 | 169 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 47.57 | |
31 | 94 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 47.58 | |
32 | 200 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 48.12 | |
33 | 176 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | 48.50 | |
34 | 137 | Visler Mie | 2006 | NÆSTVED | 0626AI | 25 m | 48.80 | |
35 | 64 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 49.07 | |
36 | 213 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 49.35 | |
37 | 204 | Romme Katrine | 2008 | HERLUFSHOL | 0868AV | 25 m | 49.47 | |
38 | 168 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 49.52 | |
39 | 202 | Torp-Lupnaav Julie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AU | 25 m | 49.74 | |
40 | 285 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 50.27 | |
41 | 1 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 50.91 | |
42 | 191 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 50.94 | |
43 | 275 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 51.11 | |
44 | 122 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 51.37 | |
45 | 13 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 51.49 | |
46 | 89 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 52.89 | |
47 | 111 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 52.96 | |
48 | 244 | Munkholm Caroline | 2009 | DRAGSHOLM | 0980BD | 25 m | 53.61 | |
49 | 37 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 53.79 | |
50 | 90 | Hovmand Anna Dora | 2006 | NAKSKOV | 0652AY | 25 m | 54.21 | |
51 | 220 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | 55.80 | |
52 | 222 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 56.00 | |
53 | 117 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 57.67 | |
54 | 180 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 58.20 | |
55 | 19 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 58.54 | |
56 | 116 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 58.96 | |
57 | 259 | Køltoft Olivia | 2009 | SK-SYD | 0914BC | 25 m | 59.06 | |
58 | 121 | Pheiffer Nanna Bøchman | 2009 | NÆSTVED | 0978BD | 25 m | 1:02.46 | |
59 | 114 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | 1:04.77 | |
60 | 2 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | 1:05.69 | |
61 | 24 | Berg Vita Nygaard | 2008 | ROSKILDE | 0806AO | 25 m | 1:10.41 | |
62 | 108 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | 1:17.69 | |
63 | 11 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | ||
64 | 20 | Borch Rosa | 2009 | ROSKILDE | 0930BB | 25 m | ||
65 | 118 | Thomsen Mejse Kamper | 2011 | NÆSTVED | 1102AD | 25 m | ||
66 | 264 | Andersen Victoria | 2009 | SK-SYD | 0922BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 16, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 28.51 | |
2 | 93 | Nissen Gustav | 2001 | NÆSTVED | 0177AM | 25 m | 31.15 | |
3 | 263 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 31.61 | |
4 | 247 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 32.27 | |
5 | 96 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 32.98 | |
6 | 288 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 33.04 | |
7 | 99 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 33.18 | |
8 | 81 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 33.30 | |
9 | 56 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 33.37 | |
10 | 83 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 33.48 | |
11 | 102 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 34.32 | |
12 | 31 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 34.39 | |
13 | 73 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 34.66 | |
14 | 289 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 34.85 | |
15 | 27 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 35.42 | |
16 | 291 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 35.58 | |
17 | 106 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 36.15 | |
18 | 262 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 36.15 | |
19 | 231 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 36.19 | |
20 | 36 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 36.60 | |
21 | 105 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 37.13 | |
22 | 161 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 37.33 | |
23 | 38 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | 38.13 | |
24 | 52 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 38.15 | |
25 | 101 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 39.02 | |
26 | 86 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 39.84 | |
27 | 67 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 40.29 | |
28 | 129 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 40.70 | |
29 | 250 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 41.08 | |
30 | 242 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | 42.55 | |
31 | 212 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 43.06 | |
32 | 123 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 44.98 | |
33 | 68 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 45.18 | |
34 | 251 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 45.22 | |
35 | 30 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 45.34 | |
36 | 163 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 25 m | 45.35 | |
37 | 173 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 45.54 | |
38 | 127 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 47.29 | |
39 | 304 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 47.47 | |
40 | 39 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 51.18 | |
41 | 256 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 52.96 | |
42 | 109 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 53.06 | |
43 | 171 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 53.52 | |
44 | 214 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 55.04 | |
45 | 25 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 57.85 | |
46 | 16 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 25 m | 1:00.83 | |
47 | 23 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 25 m | 1:01.19 | |
48 | 189 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 1:01.21 | |
49 | 207 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | 1:03.76 | |
50 | 112 | Chen Ivan | 2010 | NÆSTVED | 1097AG | 25 m | 1:04.27 | |
51 | 115 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 25 m | 1:19.12 | |
52 | 9 | Ammitzbøll Albert | 2009 | ROSKILDE | 0921BC | 25 m | ||
53 | 12 | Ballarin Egon | 2010 | ROSKILDE | 1021AD | 25 m | ||
54 | 15 | Azzam Hussein | 2008 | ROSKILDE | 0873AM | 25 m | ||
55 | 21 | Nordly Sofus | 2009 | ROSKILDE | 0989AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 17, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 2:30.26 | |
2 | 253 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:35.28 | |
3 | 131 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | ||
4 | 239 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 18, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 25 m | 2:15.87 | |
2 | 271 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:27.64 | |
3 | 78 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 2:32.31 | |
4 | 71 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 3:03.04 | |
5 | 59 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 3:06.50 | |
6 | 4 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 3:16.80 | |
7 | 3 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 3:32.40 | |
8 | 236 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | ||
9 | 241 | Danielsen Marius | 2005 | DRAGSHOLM | 0569AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 19, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Kalundborg Piger 1 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 1:49.93 | ||
2 | 74 | Hjorthens Bedste Piger | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:54.82 | ||
3 | 141 | Nif Piger 1 | 2002 | NÆSTVED | 25 m | 1:54.93 | ||
4 | 245 | Draggirls 1 | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:58.58 | ||
5 | 46 | Roskilde Skjoldmøer A 1 | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:58.81 | ||
6 | 305 | Hg 1 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:00.00 | ||
7 | 272 | Sk-Syd Piger | 2004 | SK-SYD | 25 m | 2:02.11 | ||
8 | 183 | Kalundborg Piger 2 | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:02.91 | ||
9 | 142 | Nif Piger 2 | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 2:05.88 | ||
10 | 298 | Vsk Piger 1 | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:07.72 | ||
11 | 76 | Bjørns Piger | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:08.48 | ||
12 | 299 | Vsk Piger 2 | 2006 | VORDINGB | 25 m | 2:09.40 | ||
13 | 143 | Nif Piger 3 | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:11.61 | ||
14 | 307 | Hg 2 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:20.00 | ||
15 | 184 | Kalundborg Piger 3 | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:20.43 | ||
16 | 48 | Roskilde Skjoldmøer A2 | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 2:21.61 | ||
17 | 144 | Nif Piger 4 | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:22.20 | ||
18 | 145 | Nif Piger 5 | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 2:34.06 | ||
19 | 188 | Kalundborg Piger 4 | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | 2:39.15 | ||
20 | 42 | Roskilde Skjoldmøer C1 | 2008 | ROSKILDE | 25 m | 2:39.37 | ||
21 | 309 | Hg 3 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:40.00 | ||
22 | 139 | Nif Piger 6 | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 2:53.66 | ||
23 | 43 | Roskilde Skjoldmøer C2 | 2008 | ROSKILDE | 25 m | 2:54.05 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 20, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Nif Drenge 1 | 1997 | NÆSTVED | 25 m | 1:39.46 | ||
2 | 273 | Sk-Syd Drenge 1 | 1996 | SK-SYD | 25 m | 1:42.33 | ||
3 | 246 | Dragboys 1 | 1996 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:45.05 | ||
4 | 274 | Sk-Syd Drenge 2 | 1996 | SK-SYD | 25 m | 1:49.50 | ||
5 | 147 | Nif Drenge 2 | 2003 | NÆSTVED | 25 m | 1:50.33 | ||
6 | 300 | Vsk Drenge 1 | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:50.73 | ||
7 | 75 | Hjorthens Bedste Drenge | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:51.64 | ||
8 | 49 | Roskilde Vikinger A 1 | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 1:51.92 | ||
9 | 185 | Kalundborg Drenge 1 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 1:54.84 | ||
10 | 306 | Hg 1 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:00.00 | ||
11 | 77 | Bjørns Drenge | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:02.37 | ||
12 | 148 | Nif Drenge 3 | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 2:05.10 | ||
13 | 186 | Kalundborg Drenge 2 | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:08.84 | ||
14 | 308 | Hg 2 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:20.00 | ||
15 | 149 | Nif Drenge 4 | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:21.34 | ||
16 | 187 | Kalundborg Drenge 3 | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | 2:32.26 | ||
17 | 44 | Roskilde Vikinger C1 | 2008 | ROSKILDE | 25 m | 2:32.78 | ||
18 | 310 | Hg 3 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:40.00 | ||
19 | 45 | Roskilde Vikinger C2 | 2007 | ROSKILDE | 25 m | 3:21.70 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 21, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 53 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:12.60 | |
2 | 97 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:13.15 | |
3 | 61 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 2:13.56 | |
4 | 58 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:15.64 | |
5 | 5 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:16.04 | |
6 | 233 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 2:16.59 | |
7 | 199 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:21.30 | |
8 | 219 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:22.75 | |
9 | 230 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 2:23.05 | |
10 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:24.23 | |
11 | 292 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 2:27.58 | |
12 | 87 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 2:28.05 | |
13 | 203 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 2:29.73 | |
14 | 137 | Visler Mie | 2006 | NÆSTVED | 0626AI | 25 m | 2:29.83 | |
15 | 261 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 2:31.37 | |
16 | 91 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 2:31.57 | |
17 | 282 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 2:31.60 | |
18 | 275 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 2:34.66 | |
19 | 303 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 2:35.54 | |
20 | 79 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 2:38.14 | |
21 | 302 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 2:41.99 | |
22 | 128 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 2:42.26 | |
23 | 60 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 2:42.68 | |
24 | 283 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 2:45.27 | |
25 | 64 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 2:46.00 | |
26 | 260 | Nielsen Seline | 2007 | SK-SYD | 0756AY | 25 m | 2:46.12 | |
27 | 209 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 2:49.99 | |
28 | 34 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 2:50.92 | |
29 | 248 | Jensen Anne-Katrine S. | 2005 | SK-SYD | 0522BA | 25 m | 2:52.48 | |
30 | 119 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 2:55.12 | |
31 | 6 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 2:57.23 | |
32 | 110 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 3:01.18 | |
33 | 111 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 3:01.62 | |
34 | 124 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 3:01.73 | |
35 | 37 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 3:03.44 | |
36 | 179 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | 3:03.72 | |
37 | 1 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 3:04.34 | |
38 | 41 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 3:04.47 | |
39 | 175 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | 3:05.17 | |
40 | 215 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 3:06.16 | |
41 | 205 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 3:07.00 | |
42 | 117 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 3:07.99 | |
43 | 94 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 3:13.33 | |
44 | 243 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 25 m | 3:17.52 | |
45 | 19 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 3:30.84 | |
46 | 108 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | 4:33.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 22, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 98 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:57.95 | |
2 | 271 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:59.28 | |
3 | 81 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 2:03.24 | |
4 | 228 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:04.71 | |
5 | 56 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:05.12 | |
6 | 262 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:08.09 | |
7 | 247 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:08.14 | |
8 | 102 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:08.31 | |
9 | 236 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 2:08.71 | |
10 | 32 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:11.77 | |
11 | 234 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 2:12.49 | |
12 | 270 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 2:13.97 | |
13 | 106 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 2:15.56 | |
14 | 84 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | 2:15.57 | |
15 | 7 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:17.74 | |
16 | 164 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 2:18.58 | |
17 | 80 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 2:19.72 | |
18 | 57 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 2:21.49 | |
19 | 258 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 2:26.09 | |
20 | 33 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:26.29 | |
21 | 266 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 2:30.65 | |
22 | 4 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 2:33.90 | |
23 | 212 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 2:35.63 | |
24 | 67 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 2:37.26 | |
25 | 155 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 2:37.34 | |
26 | 265 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 2:38.88 | |
27 | 278 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 2:40.07 | |
28 | 276 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 2:48.64 | |
29 | 40 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 2:49.63 | |
30 | 123 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 2:53.75 | |
31 | 211 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 2:56.51 | |
32 | 109 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 2:56.58 | |
33 | 249 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 2:57.33 | |
34 | 171 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 3:08.99 | |
35 | 256 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 3:12.61 | |
36 | 189 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 3:12.81 | |
37 | 277 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 3:19.89 | |
38 | 177 | Skafte Calle | 2007 | KALUNDBORG | 0703AQ | 25 m | ||
39 | 207 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:15.03 | |
2 | 130 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:20.91 | |
3 | 232 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:22.26 | |
4 | 153 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:22.27 | |
5 | 269 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:24.28 | |
6 | 223 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:26.66 | |
7 | 162 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:27.31 | |
8 | 104 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:27.83 | |
9 | 158 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:27.89 | |
10 | 166 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:29.28 | |
11 | 172 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:29.92 | |
12 | 238 | Nielsen Sophie | 2006 | DRAGSHOLM | 0688AR | 25 m | 1:30.60 | |
13 | 227 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:33.16 | |
14 | 206 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:33.62 | |
15 | 85 | Christiansen Rosalia | 2007 | NAKSKOV | 0724AO | 25 m | 1:35.11 | |
16 | 126 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:36.37 | |
17 | 54 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:36.97 | |
18 | 135 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:38.28 | |
19 | 191 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 1:38.90 | |
20 | 240 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 1:40.56 | |
21 | 200 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:41.89 | |
22 | 14 | Maeyer Eva de | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:43.13 | |
23 | 160 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 1:44.37 | |
24 | 69 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:44.67 | |
25 | 168 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:46.46 | |
26 | 169 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 1:46.54 | |
27 | 2 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | 1:51.42 | |
28 | 286 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | 1:51.45 | |
29 | 213 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:52.20 | |
30 | 125 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:52.62 | |
31 | 13 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 1:52.94 | |
32 | 10 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 1:54.39 | |
33 | 17 | Beyarslan Lidia | 2008 | ROSKILDE | 0820AR | 25 m | 1:54.50 | |
34 | 90 | Hovmand Anna Dora | 2006 | NAKSKOV | 0652AY | 25 m | 1:55.18 | |
35 | 281 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 1:57.40 | |
36 | 89 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 1:57.69 | |
37 | 116 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 2:00.49 | |
38 | 18 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 2:02.02 | |
39 | 222 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 2:02.73 | |
40 | 180 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 2:05.03 | |
41 | 197 | Silleborg Line | 2010 | HERLUFSHOL | 1022AH | 25 m | 2:15.99 | |
42 | 11 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | ||
43 | 20 | Borch Rosa | 2009 | ROSKILDE | 0930BB | 25 m | ||
44 | 121 | Pheiffer Nanna Bøchman | 2009 | NÆSTVED | 0978BD | 25 m | ||
45 | 176 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | ||
46 | 220 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | ||
47 | 244 | Munkholm Caroline | 2009 | DRAGSHOLM | 0980BD | 25 m | ||
48 | 259 | Køltoft Olivia | 2009 | SK-SYD | 0914BC | 25 m | ||
49 | 260 | Nielsen Seline | 2007 | SK-SYD | 0756AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:08.90 | |
2 | 99 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:12.78 | |
3 | 289 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:15.45 | |
4 | 31 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:15.82 | |
5 | 291 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:17.56 | |
6 | 96 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:17.69 | |
7 | 73 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:18.61 | |
8 | 27 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:19.21 | |
9 | 161 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:21.90 | |
10 | 231 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:24.00 | |
11 | 101 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 1:24.89 | |
12 | 192 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:25.16 | |
13 | 86 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 1:25.76 | |
14 | 170 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | 1:26.93 | |
15 | 78 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 1:27.15 | |
16 | 71 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:27.70 | |
17 | 167 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:30.83 | |
18 | 129 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:30.99 | |
19 | 8 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:31.74 | |
20 | 67 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 1:32.39 | |
21 | 138 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 1:32.61 | |
22 | 241 | Danielsen Marius | 2005 | DRAGSHOLM | 0569AP | 25 m | 1:34.84 | |
23 | 156 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:35.60 | |
24 | 279 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 1:35.61 | |
25 | 251 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:36.30 | |
26 | 30 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:36.99 | |
27 | 68 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:37.80 | |
28 | 113 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:40.50 | |
29 | 173 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:41.89 | |
30 | 304 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 1:46.89 | |
31 | 159 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 1:47.73 | |
32 | 224 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:55.15 | |
33 | 226 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | 2:06.06 | |
34 | 194 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 2:09.37 | |
35 | 257 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 2:16.70 | |
36 | 23 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 25 m | ||
37 | 112 | Chen Ivan | 2010 | NÆSTVED | 1097AG | 25 m | ||
38 | 115 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 25 m | ||
39 | 181 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 25, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 5:29.36 | |
2 | 254 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 5:52.49 | |
3 | 190 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 5:56.12 | |
4 | 178 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 5:58.68 | |
5 | 131 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 6:01.19 | |
6 | 225 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 7:13.43 | |
7 | 65 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | ||
8 | 66 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | ||
9 | 136 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | ||
10 | 154 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | ||
11 | 198 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | ||
12 | 232 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | ||
13 | 239 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | ||
14 | 282 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | ||
15 | 284 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | ||
16 | 285 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 26, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 4:57.95 | |
2 | 92 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 25 m | 5:05.11 | |
3 | 93 | Nissen Gustav | 2001 | NÆSTVED | 0177AM | 25 m | 5:05.51 | |
4 | 55 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 5:14.65 | |
5 | 52 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 5:30.03 | |
6 | 165 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 5:43.05 | |
7 | 216 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 5:43.53 | |
8 | 59 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 6:14.88 | |
9 | 134 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | ||
10 | 208 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 27, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 157 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 29.78 | |
2 | 172 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 30.96 | |
3 | 95 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 31.28 | |
4 | 287 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 32.14 | |
5 | 174 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 33.09 | |
6 | 235 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 33.25 | |
7 | 50 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 33.85 | |
8 | 158 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 34.34 | |
9 | 199 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 34.73 | |
10 | 166 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 34.83 | |
11 | 221 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 34.83 | |
12 | 230 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 34.89 | |
13 | 237 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 35.75 | |
14 | 233 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 35.85 | |
15 | 227 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 36.06 | |
16 | 203 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 36.16 | |
17 | 252 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 36.23 | |
18 | 130 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 36.29 | |
19 | 104 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 36.33 | |
20 | 261 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 36.49 | |
21 | 284 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 36.59 | |
22 | 132 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 36.69 | |
23 | 160 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 37.58 | |
24 | 124 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 37.71 | |
25 | 223 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 37.79 | |
26 | 34 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 38.31 | |
27 | 79 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 38.87 | |
28 | 281 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 39.00 | |
29 | 283 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 39.18 | |
30 | 302 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 39.28 | |
31 | 60 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 39.52 | |
32 | 285 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 40.12 | |
33 | 238 | Nielsen Sophie | 2006 | DRAGSHOLM | 0688AR | 25 m | 40.71 | |
34 | 82 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 40.77 | |
35 | 135 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 40.90 | |
36 | 64 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 40.96 | |
37 | 240 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 41.21 | |
38 | 200 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 41.35 | |
39 | 206 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 41.93 | |
40 | 215 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 42.19 | |
41 | 286 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | 42.82 | |
42 | 111 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 43.34 | |
43 | 168 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 43.40 | |
44 | 110 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 43.61 | |
45 | 117 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 43.65 | |
46 | 37 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 43.79 | |
47 | 6 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 43.99 | |
48 | 169 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 44.03 | |
49 | 41 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 44.18 | |
50 | 213 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 44.28 | |
51 | 13 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 45.42 | |
52 | 175 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | 46.03 | |
53 | 222 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 46.12 | |
54 | 119 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 46.70 | |
55 | 14 | Maeyer Eva de | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 47.19 | |
56 | 19 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 47.70 | |
57 | 179 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | 47.96 | |
58 | 10 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 48.58 | |
59 | 1 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 48.74 | |
60 | 210 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 49.11 | |
61 | 180 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 49.49 | |
62 | 201 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 49.64 | |
63 | 120 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 1064AF | 25 m | 49.69 | |
64 | 243 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 25 m | 50.22 | |
65 | 18 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 51.05 | |
66 | 220 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | 51.89 | |
67 | 259 | Køltoft Olivia | 2009 | SK-SYD | 0914BC | 25 m | 51.94 | |
68 | 2 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | 52.35 | |
69 | 116 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 52.66 | |
70 | 176 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | 53.48 | |
71 | 114 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | 53.95 | |
72 | 296 | Wesselhoff Josephine | 2010 | VORDINGB | 1014AA | 25 m | 54.82 | |
73 | 121 | Pheiffer Nanna Bøchman | 2009 | NÆSTVED | 0978BD | 25 m | 55.56 | |
74 | 20 | Borch Rosa | 2009 | ROSKILDE | 0930BB | 25 m | 57.38 | |
75 | 11 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | 58.06 | |
76 | 89 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 1:00.14 | |
77 | 90 | Hovmand Anna Dora | 2006 | NAKSKOV | 0652AY | 25 m | 1:00.75 | |
78 | 108 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | 1:03.21 | |
79 | 197 | Silleborg Line | 2010 | HERLUFSHOL | 1022AH | 25 m | 1:10.59 | |
80 | 244 | Munkholm Caroline | 2009 | DRAGSHOLM | 0980BD | 25 m | ||
81 | 264 | Andersen Victoria | 2009 | SK-SYD | 0922BC | 25 m | ||
82 | 293 | Boysen Bella | 2009 | VORDINGB | 0902BF | 25 m | ||
83 | 295 | larsen Ida Aagaard | 2008 | VORDINGB | 0890AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 28, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 28.42 | |
2 | 228 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 29.56 | |
3 | 288 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 30.39 | |
4 | 255 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 30.54 | |
5 | 32 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 30.60 | |
6 | 7 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 31.26 | |
7 | 72 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 31.46 | |
8 | 164 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 31.82 | |
9 | 73 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 32.05 | |
10 | 290 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 32.05 | |
11 | 263 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 32.24 | |
12 | 81 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 32.54 | |
13 | 192 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 32.61 | |
14 | 102 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 32.73 | |
15 | 99 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 32.78 | |
16 | 231 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 32.82 | |
17 | 106 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 33.20 | |
18 | 78 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 34.27 | |
19 | 8 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 34.44 | |
20 | 161 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 35.36 | |
21 | 84 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | 35.59 | |
22 | 258 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 35.86 | |
23 | 33 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 36.01 | |
24 | 138 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 36.12 | |
25 | 234 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 36.15 | |
26 | 156 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 36.49 | |
27 | 101 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 36.53 | |
28 | 27 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 36.71 | |
29 | 155 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 36.84 | |
30 | 30 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 36.86 | |
31 | 276 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 38.30 | |
32 | 4 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 38.87 | |
33 | 167 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 39.04 | |
34 | 159 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 39.10 | |
35 | 262 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 39.17 | |
36 | 250 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 39.20 | |
37 | 278 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 39.70 | |
38 | 173 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 40.62 | |
39 | 113 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 42.17 | |
40 | 304 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 43.02 | |
41 | 129 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 43.14 | |
42 | 249 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 43.22 | |
43 | 40 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 43.69 | |
44 | 277 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 43.70 | |
45 | 257 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 44.12 | |
46 | 63 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 44.20 | |
47 | 109 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 44.55 | |
48 | 189 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 45.02 | |
49 | 171 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 46.23 | |
50 | 279 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 46.99 | |
51 | 181 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 47.11 | |
52 | 207 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | 47.26 | |
53 | 68 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 47.49 | |
54 | 294 | Madsen Lucas | 2009 | VORDINGB | 0967BD | 25 m | 51.64 | |
55 | 115 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 25 m | 54.85 | |
56 | 226 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | 57.33 | |
57 | 177 | Skafte Calle | 2007 | KALUNDBORG | 0703AQ | 25 m | 57.89 | |
58 | 196 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | ||
59 | 297 | Olsen Simon Rosenberg | 2006 | VORDINGB | 0661AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 29, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 53 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 9:40.28 | |
2 | 35 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 10:00.76 | |
3 | 5 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 10:12.01 | |
4 | 87 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 10:21.38 | |
5 | 269 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 10:47.86 | |
6 | 178 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 10:50.50 | |
7 | 137 | Visler Mie | 2006 | NÆSTVED | 0626AI | 25 m | 11:22.88 | |
8 | 54 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 11:36.16 | |
9 | 292 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 11:41.07 | |
10 | 275 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 12:24.47 | |
11 | 69 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | ||
12 | 126 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | ||
13 | 219 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 30, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 18:28.95 | |
2 | 234 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 18:30.00 | |
3 | 36 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 19:18.70 | |
4 | 56 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | ||
5 | 165 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | ||
6 | 289 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 31, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 157 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:04.34 | |
2 | 61 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 1:06.84 | |
3 | 190 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:08.94 | |
4 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:10.02 | |
5 | 103 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:11.54 | |
6 | 58 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:11.95 | |
7 | 252 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:14.44 | |
8 | 239 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:14.79 | |
9 | 292 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:15.86 | |
10 | 153 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:16.09 | |
11 | 235 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:16.22 | |
12 | 91 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 1:16.36 | |
13 | 162 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:21.42 | |
14 | 303 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:23.55 | |
15 | 128 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:27.56 | |
16 | 225 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 1:34.56 | |
17 | 14 | Maeyer Eva de | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:39.24 | |
18 | 195 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:44.49 | |
19 | 120 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 1064AF | 25 m | 1:51.41 | |
20 | 111 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:57.20 | |
21 | 17 | Beyarslan Lidia | 2008 | ROSKILDE | 0820AR | 25 m | ||
22 | 114 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | ||
23 | 209 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 32, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 57.35 | |
2 | 92 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 25 m | 57.65 | |
3 | 247 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:02.02 | |
4 | 98 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:02.87 | |
5 | 55 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:03.97 | |
6 | 105 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:05.40 | |
7 | 290 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:05.92 | |
8 | 263 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:06.23 | |
9 | 271 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:07.32 | |
10 | 102 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:07.37 | |
11 | 57 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:10.74 | |
12 | 93 | Nissen Gustav | 2001 | NÆSTVED | 0177AM | 25 m | 1:11.06 | |
13 | 80 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 1:12.54 | |
14 | 72 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:12.79 | |
15 | 71 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:13.61 | |
16 | 241 | Danielsen Marius | 2005 | DRAGSHOLM | 0569AP | 25 m | 1:14.39 | |
17 | 52 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:16.34 | |
18 | 59 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:18.04 | |
19 | 212 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:18.81 | |
20 | 266 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:19.15 | |
21 | 4 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:19.69 | |
22 | 170 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | 1:21.01 | |
23 | 86 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 1:23.38 | |
24 | 251 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:35.49 | |
25 | 276 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:41.00 | |
26 | 265 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 1:58.04 | |
27 | 277 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 2:15.95 | |
28 | 23 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 25 m | ||
29 | 250 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 33, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:31.01 | |
2 | 253 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:33.86 | |
3 | 95 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 2:34.07 | |
4 | 198 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 2:39.43 | |
5 | 154 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:39.88 | |
6 | 178 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 2:41.19 | |
7 | 136 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 2:52.08 | |
8 | 237 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 2:52.70 | |
9 | 60 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 2:54.39 | |
10 | 124 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 3:00.58 | |
11 | 34 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 3:02.33 | |
12 | 205 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 3:12.63 | |
13 | 195 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 3:20.80 | |
14 | 125 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 3:52.95 | |
15 | 10 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | ||
16 | 166 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | ||
17 | 191 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 34, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:15.37 | |
2 | 255 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:24.46 | |
3 | 165 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 2:24.82 | |
4 | 7 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:25.76 | |
5 | 32 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:34.85 | |
6 | 258 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 2:49.54 | |
7 | 127 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 2:55.04 | |
8 | 207 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | 4:06.39 | |
9 | 211 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | ||
10 | 224 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 35, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 157 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 26.43 | |
2 | 51 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 27.32 | |
3 | 154 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 27.79 | |
4 | 174 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 27.84 | |
5 | 172 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 27.87 | |
6 | 107 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 28.48 | |
7 | 95 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 28.82 | |
8 | 50 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 28.83 | |
9 | 233 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 28.88 | |
10 | 61 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 28.91 | |
11 | 239 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 29.24 | |
12 | 230 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 29.25 | |
13 | 303 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 29.31 | |
14 | 199 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 29.67 | |
15 | 221 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 29.84 | |
16 | 158 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 30.01 | |
17 | 35 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 30.03 | |
18 | 261 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 30.36 | |
19 | 235 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 30.49 | |
20 | 66 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 30.61 | |
21 | 252 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 30.72 | |
22 | 198 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 31.04 | |
23 | 254 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 31.06 | |
24 | 302 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 31.09 | |
25 | 162 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 31.14 | |
26 | 232 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 31.21 | |
27 | 223 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 31.34 | |
28 | 91 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 31.35 | |
29 | 283 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 31.49 | |
30 | 284 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 31.49 | |
31 | 132 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 31.66 | |
32 | 137 | Visler Mie | 2006 | NÆSTVED | 0626AI | 25 m | 31.69 | |
33 | 104 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 32.07 | |
34 | 269 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 32.33 | |
35 | 79 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 32.52 | |
36 | 240 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 32.54 | |
37 | 136 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 32.69 | |
38 | 82 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 32.73 | |
39 | 260 | Nielsen Seline | 2007 | SK-SYD | 0756AY | 25 m | 32.76 | |
40 | 282 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 32.81 | |
41 | 128 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 33.02 | |
42 | 237 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 33.21 | |
43 | 275 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 33.76 | |
44 | 285 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 33.91 | |
45 | 135 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 34.24 | |
46 | 238 | Nielsen Sophie | 2006 | DRAGSHOLM | 0688AR | 25 m | 34.55 | |
47 | 200 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 34.71 | |
48 | 281 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 34.71 | |
49 | 126 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 35.13 | |
50 | 160 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 35.34 | |
51 | 85 | Christiansen Rosalia | 2007 | NAKSKOV | 0724AO | 25 m | 35.46 | |
52 | 248 | Jensen Anne-Katrine S. | 2005 | SK-SYD | 0522BA | 25 m | 35.56 | |
53 | 110 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 35.87 | |
54 | 6 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 36.05 | |
55 | 37 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 36.33 | |
56 | 119 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 36.37 | |
57 | 169 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 36.56 | |
58 | 175 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | 37.30 | |
59 | 168 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 37.41 | |
60 | 179 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | 37.48 | |
61 | 225 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 37.83 | |
62 | 2 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | 38.21 | |
63 | 243 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 25 m | 38.37 | |
64 | 286 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | 38.63 | |
65 | 244 | Munkholm Caroline | 2009 | DRAGSHOLM | 0980BD | 25 m | 39.52 | |
66 | 13 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 39.58 | |
67 | 120 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 1064AF | 25 m | 39.77 | |
68 | 176 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | 40.49 | |
69 | 125 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 40.81 | |
70 | 222 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 40.96 | |
71 | 18 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 41.25 | |
72 | 201 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 41.41 | |
73 | 17 | Beyarslan Lidia | 2008 | ROSKILDE | 0820AR | 25 m | 41.44 | |
74 | 19 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 42.41 | |
75 | 180 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 43.77 | |
76 | 296 | Wesselhoff Josephine | 2010 | VORDINGB | 1014AA | 25 m | 44.15 | |
77 | 264 | Andersen Victoria | 2009 | SK-SYD | 0922BC | 25 m | 45.08 | |
78 | 90 | Hovmand Anna Dora | 2006 | NAKSKOV | 0652AY | 25 m | 45.21 | |
79 | 121 | Pheiffer Nanna Bøchman | 2009 | NÆSTVED | 0978BD | 25 m | 45.86 | |
80 | 20 | Borch Rosa | 2009 | ROSKILDE | 0930BB | 25 m | 47.28 | |
81 | 210 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 47.53 | |
82 | 220 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | 47.74 | |
83 | 259 | Køltoft Olivia | 2009 | SK-SYD | 0914BC | 25 m | 48.22 | |
84 | 11 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | 49.66 | |
85 | 89 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 49.78 | |
86 | 293 | Boysen Bella | 2009 | VORDINGB | 0902BF | 25 m | 51.13 | |
87 | 295 | larsen Ida Aagaard | 2008 | VORDINGB | 0890AV | 25 m | 51.19 | |
88 | 197 | Silleborg Line | 2010 | HERLUFSHOL | 1022AH | 25 m | 55.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 24.82 | |
2 | 96 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 24.99 | |
3 | 247 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 25.12 | |
4 | 99 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 25.31 | |
5 | 98 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 25.39 | |
6 | 231 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 26.15 | |
7 | 262 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 26.46 | |
8 | 290 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 26.79 | |
9 | 105 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 27.77 | |
10 | 138 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 27.88 | |
11 | 164 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 27.98 | |
12 | 106 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 28.10 | |
13 | 216 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 28.17 | |
14 | 234 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 28.18 | |
15 | 270 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 28.18 | |
16 | 236 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 28.23 | |
17 | 255 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 28.30 | |
18 | 31 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 28.60 | |
19 | 84 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | 28.89 | |
20 | 80 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 28.98 | |
21 | 57 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 29.33 | |
22 | 170 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | 29.46 | |
23 | 59 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 29.61 | |
24 | 27 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 29.71 | |
25 | 161 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 29.80 | |
26 | 78 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 29.92 | |
27 | 134 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 29.93 | |
28 | 291 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 30.13 | |
29 | 156 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 30.48 | |
30 | 101 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 30.66 | |
31 | 71 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 30.82 | |
32 | 155 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 31.11 | |
33 | 278 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 31.59 | |
34 | 113 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 32.25 | |
35 | 257 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 32.29 | |
36 | 173 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 32.92 | |
37 | 40 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 33.40 | |
38 | 123 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 33.68 | |
39 | 224 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 33.75 | |
40 | 159 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 34.33 | |
41 | 167 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 34.42 | |
42 | 67 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 35.33 | |
43 | 265 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 35.33 | |
44 | 63 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 35.52 | |
45 | 68 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 36.28 | |
46 | 171 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 36.97 | |
47 | 249 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 37.07 | |
48 | 109 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 37.44 | |
49 | 256 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 37.46 | |
50 | 189 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 37.84 | |
51 | 279 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 37.90 | |
52 | 181 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 38.54 | |
53 | 23 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 25 m | 39.29 | |
54 | 297 | Olsen Simon Rosenberg | 2006 | VORDINGB | 0661AS | 25 m | 39.95 | |
55 | 177 | Skafte Calle | 2007 | KALUNDBORG | 0703AQ | 25 m | 41.71 | |
56 | 196 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | 44.11 | |
57 | 194 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 44.15 | |
58 | 112 | Chen Ivan | 2010 | NÆSTVED | 1097AG | 25 m | 44.90 | |
59 | 115 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 25 m | 47.91 | |
60 | 294 | Madsen Lucas | 2009 | VORDINGB | 0967BD | 25 m | 48.67 | |
61 | 226 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 37, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 2:33.80 | |
2 | 287 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 2:36.23 | |
3 | 130 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:42.99 | |
4 | 153 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 2:43.87 | |
5 | 94 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 2:44.25 | |
6 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:44.84 | |
7 | 131 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:48.30 | |
8 | 203 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 2:50.72 | |
9 | 292 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 2:51.17 | |
10 | 54 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 2:57.83 | |
11 | 65 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 3:00.72 | |
12 | 66 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 3:00.90 | |
13 | 191 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 3:02.08 | |
14 | 206 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 3:02.52 | |
15 | 227 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 3:05.85 | |
16 | 209 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 3:07.40 | |
17 | 64 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 3:09.01 | |
18 | 205 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 3:12.98 | |
19 | 195 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 3:20.19 | |
20 | 215 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 3:23.27 | |
21 | 41 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 3:28.05 | |
22 | 117 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 3:29.89 | |
23 | 1 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 3:33.51 | |
24 | 213 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 3:45.97 | |
25 | 85 | Christiansen Rosalia | 2007 | NAKSKOV | 0724AO | 25 m | ||
26 | 108 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | ||
27 | 114 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | ||
28 | 116 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 38, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:19.29 | |
2 | 56 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:20.21 | |
3 | 92 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 25 m | 2:21.08 | |
4 | 81 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 2:22.37 | |
5 | 271 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:24.22 | |
6 | 105 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 2:24.33 | |
7 | 55 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:28.02 | |
8 | 289 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:30.04 | |
9 | 236 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 2:30.33 | |
10 | 73 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 2:32.91 | |
11 | 72 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 2:33.07 | |
12 | 52 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 2:35.91 | |
13 | 36 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:38.82 | |
14 | 31 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:40.69 | |
15 | 208 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 2:41.04 | |
16 | 192 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 2:47.75 | |
17 | 33 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:48.69 | |
18 | 134 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 2:49.12 | |
19 | 86 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 2:49.73 | |
20 | 266 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 2:50.98 | |
21 | 212 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 2:52.04 | |
22 | 8 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 2:55.21 | |
23 | 211 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 3:00.74 | |
24 | 250 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 3:03.83 | |
25 | 241 | Danielsen Marius | 2005 | DRAGSHOLM | 0569AP | 25 m | 3:04.16 | |
26 | 63 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 3:17.02 | |
27 | 129 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 3:24.63 | |
28 | 251 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 3:35.94 | |
29 | 194 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 4:00.97 | |
30 | 30 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | ||
31 | 304 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 39, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Kalundborg Piger 1 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:01.05 | ||
2 | 141 | Nif Piger 1 | 2002 | NÆSTVED | 25 m | 2:07.80 | ||
3 | 74 | Hjorthens Bedste Piger | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:10.81 | ||
4 | 245 | Draggirls 1 | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:11.93 | ||
5 | 305 | Hg 1 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:12.00 | ||
6 | 46 | Roskilde Skjoldmøer A 1 | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:12.33 | ||
7 | 272 | Sk-Syd Piger | 2004 | SK-SYD | 25 m | 2:15.86 | ||
8 | 183 | Kalundborg Piger 2 | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:16.27 | ||
9 | 298 | Vsk Piger 1 | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:19.55 | ||
10 | 142 | Nif Piger 2 | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 2:20.76 | ||
11 | 299 | Vsk Piger 2 | 2006 | VORDINGB | 25 m | 2:24.47 | ||
12 | 76 | Bjørns Piger | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:25.79 | ||
13 | 143 | Nif Piger 3 | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:26.55 | ||
14 | 307 | Hg 2 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:30.00 | ||
15 | 48 | Roskilde Skjoldmøer A2 | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 2:36.05 | ||
16 | 184 | Kalundborg Piger 3 | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:40.51 | ||
17 | 144 | Nif Piger 4 | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:42.17 | ||
18 | 309 | Hg 3 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:50.00 | ||
19 | 145 | Nif Piger 5 | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 2:54.46 | ||
20 | 42 | Roskilde Skjoldmøer C1 | 2008 | ROSKILDE | 25 m | 3:01.69 | ||
21 | 139 | Nif Piger 6 | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 3:09.35 | ||
22 | 43 | Roskilde Skjoldmøer C2 | 2008 | ROSKILDE | 25 m | 3:28.62 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |
Løb 40, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 273 | Sk-Syd Drenge 1 | 1996 | SK-SYD | 25 m | 1:53.70 | ||
2 | 146 | Nif Drenge 1 | 1997 | NÆSTVED | 25 m | 1:56.86 | ||
3 | 49 | Roskilde Vikinger A 1 | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 1:58.30 | ||
4 | 246 | Dragboys 1 | 1996 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:01.34 | ||
5 | 300 | Vsk Drenge 1 | 2003 | VORDINGB | 25 m | 2:03.19 | ||
6 | 75 | Hjorthens Bedste Drenge | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:05.64 | ||
7 | 77 | Bjørns Drenge | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:08.92 | ||
8 | 274 | Sk-Syd Drenge 2 | 1996 | SK-SYD | 25 m | 2:10.08 | ||
9 | 185 | Kalundborg Drenge 1 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:10.61 | ||
10 | 147 | Nif Drenge 2 | 2003 | NÆSTVED | 25 m | 2:11.38 | ||
11 | 306 | Hg 1 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:15.00 | ||
12 | 148 | Nif Drenge 3 | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 2:26.04 | ||
13 | 186 | Kalundborg Drenge 2 | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:27.17 | ||
14 | 308 | Hg 2 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:35.00 | ||
15 | 301 | Vsk Drenge 2 | 2005 | VORDINGB | 25 m | 2:39.12 | ||
16 | 310 | Hg 3 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:55.00 | ||
17 | 187 | Kalundborg Drenge 3 | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | 3:02.51 | ||
18 | 149 | Nif Drenge 4 | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 3:23.74 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |