Program for DGI Landsmesterskab 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 757 | Romanski Fenja | 2005 | DGI NORDJY | 0598AH | 25 m | 2:12.88 | |
2 | 647 | Jensen Ellen | 2005 | DGI SØNDER | 0546AF | 25 m | 2:14.62 | |
3 | 787 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 25 m | 2:19.47 | |
4 | 742 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | DGI NORDJY | 0332BB | 25 m | 2:23.12 | |
5 | 453 | Bjørn Weronika L. | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AG | 25 m | 2:23.49 | |
6 | 800 | Rønnow Ida | 2006 | DGI NORDJY | 0658AE | 25 m | 2:24.62 | |
7 | 760 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | DGI NORDJY | 0356AJ | 25 m | 2:25.26 | |
8 | 435 | Hall Maria | 2003 | DGI SYDVE | 0384BC | 25 m | 2:25.98 | |
9 | 486 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | DGI MIDTJY | 0692AD | 25 m | 2:25.98 | |
10 | 401 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | DGI SYDØST | 0672AM | 25 m | 2:26.25 | |
11 | 762 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | DGI NORDJY | 0536AR | 25 m | 2:26.49 | |
12 | 102 | Heise Line | 2003 | DGI ØSTJY | 0356AX | 25 m | 2:27.09 | |
13 | 457 | Esbensen Marie Graff | 2003 | DGI MIDTJY | 0336AT | 25 m | 2:27.10 | |
14 | 261 | Hansen Nicoline | 2004 | DGI STORST | 0468AU | 25 m | 2:27.13 | |
15 | 562 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DGI FYN | 0536BA | 25 m | 2:28.71 | |
16 | 185 | Møller Mathilde | 2004 | DGI ØSTJY | 0438AD | 25 m | 2:29.76 | |
17 | 264 | Jakobsen Nynne | 2004 | DGI STORST | 0462AG | 25 m | 2:29.84 | |
18 | 250 | Andersen Emmely | 2001 | DGI STORST | 0154AM | 25 m | 2:29.90 | |
19 | 302 | Dam Trine | 2001 | DGI SYDØST | 0126AT | 25 m | 2:30.29 | |
20 | 827 | Falch Sara | 2002 | DGI NORDJY | 0208BA | 25 m | 2:30.68 | |
21 | 272 | Olesen Sisse Berg | 2005 | DGI STORST | 0514AB | 25 m | 2:30.69 | |
22 | 636 | Erdmann Cheyenne | 2004 | DGI SØNDER | 0482BA | 25 m | 2:30.76 | |
23 | 467 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | DGI MIDTJY | 0538AM | 50 m | 2:31.06 | |
24 | 394 | Rosenmeyer Signe | 2005 | DGI SYDØST | 0508AN | 25 m | 2:31.53 | |
25 | 649 | Jensen Signe | 2007 | DGI SØNDER | 0786AB | 25 m | 2:32.16 | |
26 | 576 | Nørlem Nynne | 2002 | DGI FYN | 0268AF | 25 m | 2:32.65 | |
27 | 818 | Pedersen Anna Christine | 2003 | DGI NORDJY | 0372BE | 25 m | 2:32.68 | |
28 | 177 | Løland Natasja N. | 2000 | DGI ØSTJY | 0078BE | 25 m | 2:33.43 | |
29 | 733 | Petersen Pernille | 2006 | DGI NORDJY | 0638AN | 25 m | 2:34.74 | |
30 | 198 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | DGI ØSTJY | 9956AE | 25 m | 2:35.20 | |
31 | 740 | Dalsgaard Ida Kold | 2005 | DGI NORDJY | 0538AS | 25 m | 2:35.86 | |
32 | 59 | Ginnerup Liva | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AM | 25 m | 2:36.32 | |
33 | 40 | Bøllingtoft Benedikte | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BC | 25 m | 2:36.39 | |
34 | 644 | Hellesøe Karoline | 2006 | DGI SØNDER | 0678AQ | 25 m | 2:36.69 | |
35 | 35 | Brøndum Thea | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AZ | 25 m | 2:36.78 | |
36 | 93 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | DGI ØSTJY | 0424AR | 25 m | 2:39.32 | |
37 | 648 | Jensen Katrine | 2001 | DGI SØNDER | 0156AR | 25 m | 2:39.69 | |
38 | 223 | Skall Mathilde Werge | 2003 | DGI ØSTJY | 0384BB | 25 m | 2:39.82 | |
39 | 504 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DGI FYN | 0506BA | 25 m | 2:39.86 | |
40 | 719 | Nielsen Freya Kobber | 2001 | DGI NORDJY | 0152BD | 25 m | 2:39.93 | |
41 | 46 | Dam Signe | 1999 | DGI ØSTJY | 9958BA | 25 m | 2:40.25 | |
42 | 460 | Håkonsson Laura | 2006 | DGI MIDTJY | 0646AO | 50 m | 2:40.44 | |
43 | 803 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | DGI NORDJY | 0292AS | 25 m | 2:40.52 | |
44 | 178 | Meldgaard Cecilia Bækager | 2002 | DGI ØSTJY | 0254BA | 25 m | 2:41.98 | |
45 | 578 | Ostersen Laura | 2004 | DGI FYN | 0402BB | 25 m | 2:42.51 | |
46 | 659 | Mikkelsen Lucca | 2002 | DGI SØNDER | 0212BE | 25 m | 2:43.06 | |
47 | 509 | Clausen Laura Østerby | 2004 | DGI FYN | 0402BA | 25 m | 2:43.33 | |
48 | 388 | Rasmussen Annemone | 2006 | DGI SYDØST | 0674AC | 25 m | 2:43.34 | |
49 | 7 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | DGI STORKB | 0102AX | 25 m | 2:43.75 | |
50 | 738 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | DGI NORDJY | 0626AO | 25 m | 2:44.27 | |
51 | 96 | Hansen Betina Vinther | 1983 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:46.63 | ||
52 | 295 | Broch Victoria | 2004 | DGI SYDØST | 0404AI | 25 m | 2:47.80 | |
53 | 270 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | DGI STORST | 0554AO | 25 m | 2:49.83 | |
54 | 415 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | DGI SYDØST | 0436AV | 25 m | 2:51.08 | |
55 | 629 | Andersen Anna Mai | 2006 | DGI SØNDER | 0622AR | 25 m | 2:51.55 | |
56 | 329 | Hansen Emma Bergene | 2005 | DGI SYDØST | 0518AQ | 25 m | 2:53.01 | |
57 | 603 | Termansen Kamille | 2002 | DGI FYN | 0232BB | 25 m | 2:53.39 | |
58 | 346 | Klausen Simone Trekær | 2007 | DGI SYDØST | 0764AC | 25 m | 2:53.41 | |
59 | 653 | Keller Sofie | 2005 | DGI SØNDER | 0512AY | 25 m | 2:53.96 | |
60 | 160 | Kristensen Freya Knop | 2005 | DGI ØSTJY | 0572AS | 25 m | 2:55.00 | |
61 | 592 | Schaumburg Katja | 2004 | DGI FYN | 0412BD | 25 m | 2:55.65 | |
62 | 451 | Aarslev Sandra | 2004 | DGI MIDTJY | 0492BA | 25 m | 2:55.84 | |
63 | 19 | Andersen Ida Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AJ | 25 m | 2:56.44 | |
64 | 523 | Holgersen Stine Lund | 2006 | DGI FYN | 0652AQ | 25 m | 2:58.05 | |
65 | 60 | Gram Freja | 2001 | DGI ØSTJY | 0186BC | 25 m | 2:58.49 | |
66 | 289 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 2:59.22 | |
67 | 231 | Tilsted Olivia | 2006 | DGI ØSTJY | 0668AF | 25 m | 2:59.25 | |
68 | 501 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | DGI FYN | 0792AF | 25 m | 2:59.32 | |
69 | 527 | Jensen Alberte | 1999 | DGI FYN | 9922BF | 25 m | 3:00.50 | |
70 | 28 | Bisgaard Dicte Nørvang | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AT | 25 m | 3:00.78 | |
71 | 357 | Laursen Lærke Kirkedal | 2005 | DGI SYDØST | 0592BA | 25 m | 3:02.21 | |
72 | 739 | Christianse Lise Ingeborg | 2007 | DGI NORDJY | 0792AQ | 25 m | 3:02.94 | |
73 | 573 | Nielsen Karoline Skaarup | 2003 | DGI FYN | 0372BG | 25 m | 3:03.08 | |
74 | 114 | Høgh Karoline | 2006 | DGI ØSTJY | 0698am | 25 m | 3:03.56 | |
75 | 783 | Callsen Sofie | 2008 | DGI NORDJY | 0844AM | 25 m | 3:04.24 | |
76 | 146 | Jørgensen Signe D. | 2002 | DGI ØSTJY | 0224AV | 25 m | 3:09.27 | |
77 | 530 | Johansen Frederikke | 2003 | DGI FYN | 0366BE | 25 m | 3:10.98 | |
78 | 721 | Pedersen Sandie Rysholt | 2000 | DGI NORDJY | 0086BG | 25 m | 3:11.62 | |
79 | 747 | Lydersen Anna Skovhus | 2007 | DGI NORDJY | 0772AP | 25 m | 3:11.86 | |
80 | 505 | Christensen Emma | 2002 | DGI FYN | 0248BB | 25 m | 3:12.60 | |
81 | 611 | Walsted Vilma Marie | 2006 | DGI FYN | 0646AW | 25 m | 3:12.79 | |
82 | 526 | James Mariana | 2002 | DGI FYN | 0248BE | 25 m | 3:13.17 | |
83 | 100 | Harrit Signe | 2006 | DGI ØSTJY | 0658AM | 25 m | 3:13.91 | |
84 | 587 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | DGI FYN | 0412BA | 25 m | 3:14.22 | |
85 | 468 | Kasirga Tuana | 2007 | DGI MIDTJY | 0798AQ | 25 m | 3:14.24 | |
86 | 605 | Thomsen Ea | 2001 | DGI FYN | 0158BE | 25 m | 3:14.44 | |
87 | 519 | Heise Mille | 2004 | DGI FYN | 0468AZ | 25 m | 3:14.59 | |
88 | 568 | Mortensen Sofia | 2007 | DGI FYN | 0786AK | 25 m | 3:16.60 | |
89 | 135 | Sørensen Naja Kristiane | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:17.33 | ||
90 | 332 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | DGI SYDØST | 0894AM | 25 m | 3:21.16 | |
91 | 727 | Billesø Cecilie | 2003 | DGI NORDJY | 0324AW | 25 m | 3:23.43 | |
92 | 403 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | DGI SYDØST | 0884AD | 25 m | 3:23.48 | |
93 | 220 | Siegumfeldt Ida | 2007 | DGI ØSTJY | 0796AP | 25 m | 3:26.49 | |
94 | 112 | Hummelshøj Emilie | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:38.99 | ||
95 | 514 | Finseth Sarah Dyekjær | 2007 | DGI FYN | 0728AT | 25 m | 3:57.69 | |
96 | 349 | Kristensen Anna Lis | 2005 | DGI SYDØST | 0554AS | 25 m | 4:02.44 | |
97 | 251 | Baad Anna | 2007 | DGI STORST | 0744AV | 25 m | ||
98 | 253 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0834AB | 25 m | ||
99 | 258 | Hansen Camila | 2006 | DGI STORST | 0624AL | 25 m | ||
100 | 267 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | DGI STORST | 0654AW | 25 m | ||
101 | 306 | Ditlevsen Majbrit | 1958 | DGI SYDØST | 25 m | |||
102 | 414 | Westphal Dicte | 2005 | DGI SYDØST | 0548AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 656 | Kristiansen Christopher | 2000 | DGI SØNDER | 0045AR | 25 m | 1:59.22 | |
2 | 756 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | DGI NORDJY | 0411AC | 25 m | 2:06.17 | |
3 | 839 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | DGI NORDJY | 9875AR | 25 m | 2:07.38 | |
4 | 484 | Theisen Malthe | 2003 | DGI MIDTJY | 0345AN | 25 m | 2:09.32 | |
5 | 831 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | DGI NORDJY | 0309AN | 25 m | 2:10.70 | |
6 | 663 | Neumann Emil | 2004 | DGI SØNDER | 0465AH | 25 m | 2:11.71 | |
7 | 436 | Haurum Jeppe | 2003 | DGI SYDVE | 0321AO | 25 m | 2:12.87 | |
8 | 521 | Holgersen Anders Lund | 2000 | DGI FYN | 0017AS | 25 m | 2:15.61 | |
9 | 815 | Lehmann Sebastian B | 2004 | DGI NORDJY | 0439AF | 25 m | 2:18.10 | |
10 | 637 | Fink Casper | 2003 | DGI SØNDER | 0377AH | 25 m | 2:18.54 | |
11 | 288 | Andersen Matti | 2005 | DGI SYDØST | 0583AL | 25 m | 2:19.37 | |
12 | 834 | Nielsen Kim Møller | 1992 | DGI NORDJY | 9217AA | 25 m | 2:19.41 | |
13 | 22 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | DGI ØSTJY | 0231AT | 25 m | 2:20.95 | |
14 | 642 | Hansen Dennis | 2002 | DGI SØNDER | 0205AS | 25 m | 2:21.84 | |
15 | 777 | Abildgaard Jonas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AM | 25 m | 2:22.89 | |
16 | 533 | Johansen Viktor | 2001 | DGI FYN | 0129AT | 25 m | 2:23.68 | |
17 | 735 | Albæk Marcus | 2004 | DGI NORDJY | 0465AM | 25 m | 2:23.98 | |
18 | 327 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | DGI SYDØST | 9863AU | 25 m | 2:24.08 | |
19 | 428 | Larsen Kasper | 2002 | DGI SYDVE | 0241AP | 25 m | 2:24.23 | |
20 | 651 | Johannsen Eskild Noah | 2006 | DGI SØNDER | 0655AL | 25 m | 2:24.56 | |
21 | 49 | Dirdal Christian Linaa | 2001 | DGI ØSTJY | 0181AR | 25 m | 2:25.00 | |
22 | 56 | Frimand Jakob | 2004 | DGI ØSTJY | 0463AL | 25 m | 2:26.00 | |
23 | 228 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | DGI ØSTJY | 0109AJ | 25 m | 2:26.14 | |
24 | 792 | Mølgaard Mads | 2006 | DGI NORDJY | 0657AM | 25 m | 2:26.27 | |
25 | 677 | Åkerlind Silas | 2005 | DGI SØNDER | 0551AC | 25 m | 2:26.68 | |
26 | 97 | Hansen Markus Friis | 2003 | DGI ØSTJY | 0301an | 25 m | 2:27.49 | |
27 | 280 | Thystrup Albert U. | 2003 | DGI STORST | 0385AP | 25 m | 2:27.90 | |
28 | 836 | Oosterhof Elmer | 2005 | DGI NORDJY | 0521AI | 25 m | 2:29.14 | |
29 | 176 | Løland Alexander | 2004 | DGI ØSTJY | 0451AN | 25 m | 2:29.34 | |
30 | 591 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 0253AU | 25 m | 2:29.74 | |
31 | 639 | Gamishev Boris | 2007 | DGI SØNDER | 0717AA | 25 m | 2:30.05 | |
32 | 429 | Poulsen Daniel | 2001 | DGI SYDVE | 0135AN | 25 m | 2:30.81 | |
33 | 613 | Westergaard Mathias | 2004 | DGI FYN | 0427AP | 25 m | 2:31.50 | |
34 | 290 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | DGI SYDØST | 0105AM | 25 m | 2:32.42 | |
35 | 150 | Kellenberger Søren | 1978 | DGI ØSTJY | 7803AB | 25 m | 2:32.52 | |
36 | 542 | Karlström Victor | 2004 | DGI FYN | 0435AQ | 25 m | 2:32.57 | |
37 | 751 | Nielsen Jimmy | 2003 | DGI NORDJY | 0325AE | 25 m | 2:33.12 | |
38 | 666 | Nissen Lukas | 2006 | DGI SØNDER | 0651AJ | 25 m | 2:33.88 | |
39 | 541 | Jørgensen William Romer | 2005 | DGI FYN | 0599AL | 25 m | 2:34.47 | |
40 | 801 | Stenger Claes | 2005 | DGI NORDJY | 0509AN | 25 m | 2:34.59 | |
41 | 132 | Sørensen Jonas | 1995 | DGI ØSTJY | 9505AR | 25 m | 2:35.45 | |
42 | 828 | Graaf Lesley Jan de | 2004 | DGI NORDJY | 0465AQ | 25 m | 2:35.94 | |
43 | 337 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | DGI SYDØST | 0591AL | 25 m | 2:36.24 | |
44 | 539 | Jørgensen Michael | 1981 | DGI FYN | 8199AA | 25 m | 2:40.59 | |
45 | 570 | Märcher Mikkel | 1982 | DGI FYN | 25 m | 2:40.67 | ||
46 | 776 | Thomsen Sebastian Emil | 2002 | DGI NORDJY | 0221AU | 25 m | 2:41.43 | |
47 | 547 | Kristensen Mads | 2005 | DGI FYN | 0555AM | 25 m | 2:42.93 | |
48 | 282 | Thøfner Laurits | 2004 | DGI STORST | 0417AM | 25 m | 2:43.43 | |
49 | 287 | Andersen Mathias Løth | 2007 | DGI SYDØST | 0709AC | 25 m | 2:44.85 | |
50 | 183 | Mogensen Lukas | 2005 | DGI ØSTJY | 0519AM | 25 m | 2:45.79 | |
51 | 44 | Dahl Alexander Juul | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AH | 25 m | 2:46.87 | |
52 | 94 | Hald Andreas Skovgaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0651AM | 25 m | 2:47.72 | |
53 | 165 | Lauritsen Elias | 2000 | DGI ØSTJY | 0073AS | 25 m | 2:48.69 | |
54 | 443 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | DGI SYDVE | 0585AP | 25 m | 2:49.07 | |
55 | 371 | Møller Aske Ying Sandvej | 2005 | DGI SYDØST | 0577AP | 25 m | 2:50.08 | |
56 | 115 | Høgh Nikolaj | 2003 | DGI ØSTJY | 0321aq | 25 m | 2:51.74 | |
57 | 485 | Theisen Valdemar | 2007 | DGI MIDTJY | 0763AI | 25 m | 2:53.46 | |
58 | 557 | Lundgaard Laust | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:54.18 | ||
59 | 107 | Holm Nicolaj Pank | 2004 | DGI ØSTJY | 0473ap | 25 m | 2:55.36 | |
60 | 373 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | DGI SYDØST | 0731AF | 25 m | 2:56.01 | |
61 | 585 | Rasmussen Lauge | 2003 | DGI FYN | 25 m | 2:57.11 | ||
62 | 206 | Præstegaard Nordin Max | 2005 | DGI ØSTJY | 0597AK | 25 m | 2:57.21 | |
63 | 215 | Schaarup Christian | 2004 | DGI ØSTJY | 0455aq | 25 m | 2:57.51 | |
64 | 126 | Storm Marinus | 2006 | DGI ØSTJY | 0665AK | 25 m | 2:59.98 | |
65 | 188 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | DGI ØSTJY | 0753AH | 25 m | 3:00.02 | |
66 | 169 | Laursen Samuel Krogh | 2007 | DGI ØSTJY | 0747AI | 25 m | 3:00.42 | |
67 | 316 | Fevre Malthe Le | 2008 | DGI SYDØST | 0869AE | 25 m | 3:00.55 | |
68 | 171 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | DGI ØSTJY | 0517AJ | 25 m | 3:00.83 | |
69 | 123 | Stidsen Emil | 2003 | DGI ØSTJY | 0315AS | 25 m | 3:03.10 | |
70 | 589 | Rose Jonas | 2004 | DGI FYN | 25 m | 3:03.60 | ||
71 | 109 | Holst-Jørgensen Axel | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:04.00 | ||
72 | 734 | Skov Sebastian | 2005 | DGI NORDJY | 0587AP | 25 m | 3:04.13 | |
73 | 344 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | DGI SYDØST | 0755AD | 25 m | 3:04.94 | |
74 | 598 | Sønderby Lucas Storm | 2006 | DGI FYN | 0683AP | 25 m | 3:05.07 | |
75 | 737 | Broe Lucas Skjødt | 2007 | DGI NORDJY | 0721AH | 25 m | 3:06.37 | |
76 | 726 | Beier Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 25 m | 3:06.65 | ||
77 | 731 | Nørgaard Christoffer | 2006 | DGI NORDJY | 0669AM | 25 m | 3:07.20 | |
78 | 525 | Hvid Kasper | 1990 | DGI FYN | 25 m | 3:07.56 | ||
79 | 330 | Hansen Martin Mark | 2005 | DGI SYDØST | 0563AP | 25 m | 3:07.87 | |
80 | 441 | Holt Tobias | 2005 | DGI SYDVE | 0693AN | 25 m | 3:09.25 | |
81 | 518 | Hansen Oliver | 2004 | DGI FYN | 25 m | 3:13.10 | ||
82 | 750 | Momme Victor Vixø | 2007 | DGI NORDJY | 0793AJ | 25 m | 3:15.79 | |
83 | 175 | Løkke Alfred | 2008 | DGI ØSTJY | 0895AE | 25 m | 3:22.01 | |
84 | 458 | Holm Magnus Kjær | 2008 | DGI MIDTJY | 0825AI | 25 m | 3:22.40 | |
85 | 400 | Sigh Tobias Tariku | 2005 | DGI SYDØST | 0567AP | 25 m | 3:28.97 | |
86 | 728 | Buus Casper | 2008 | DGI NORDJY | 0873AG | 25 m | 3:33.43 | |
87 | 125 | Storm Knud | 2008 | DGI ØSTJY | 0887AF | 25 m | 3:40.74 | |
88 | 315 | Falkenberg Kristian | 2006 | DGI SYDØST | 0627AI | 25 m | 3:44.32 | |
89 | 236 | Vang Simon Søholm | 2008 | DGI ØSTJY | 0827AE | 25 m | 3:47.31 | |
90 | 398 | Sharaf Maen | 2006 | DGI SYDØST | 0641AO | 25 m | 3:49.44 | |
91 | 101 | Harrits-Nielsen Anton | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:53.21 | ||
92 | 399 | Sharaf Mazen | 2003 | DGI SYDØST | 0333AT | 25 m | 4:09.54 | |
93 | 252 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0825AA | 25 m | ||
94 | 278 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | DGI STORST | 0893AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 3, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 380 | Sydøst Gr. 5 Piger 1 | 1995 | DGI SYDØST | 25 m | 2:08.00 | ||
2 | 382 | Sydøst Gr. 7 Piger 1 | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:08.00 | ||
3 | 703 | Nordjylland Flying Pigs | 1995 | DGI NORDJY | 25 m | 2:09.00 | ||
4 | 381 | Sydøst Gr. 6 Piger 1 | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:10.00 | ||
5 | 692 | Nordj. Chicks With Kicks | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:11.00 | ||
6 | 71 | Piger A Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:12.90 | ||
7 | 384 | Sydøst Gr. 6 Piger 2 | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:13.00 | ||
8 | 694 | Nordj. Silly Sea Monkies | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 2:13.00 | ||
9 | 385 | Sydøst Gr. 7 Piger 2 | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:15.00 | ||
10 | 449 | Midtjylland Isk Grp. 7 #1 | 2005 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 248 | Storstrømmen Turbo1 Gr 7 | 2005 | DGI STORST | 25 m | 2:18.00 | ||
12 | 706 | Nordjylland Sexy Summer | 1994 | DGI NORDJY | 25 m | 2:18.00 | ||
13 | 713 | Northern Nuggets | 1995 | DGI NORDJY | 25 m | 2:19.00 | ||
14 | 383 | Sydøst Gr. 8 Piger 1 | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 2:20.00 | ||
15 | 77 | Piger A Grp6 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:20.50 | ||
16 | 699 | Nordjyll. Purple Cobras | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:22.00 | ||
17 | 684 | Piger Sønderjylland Gr.5 | 1995 | DGI SØNDER | 25 m | 2:22.01 | ||
18 | 690 | Meme Team Nordjylland | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 2:23.00 | ||
19 | 686 | Piger 1 Sønderjylland Gr7 | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 2:24.61 | ||
20 | 246 | Storstrømmen Turbo Gr 6 | 2003 | DGI STORST | 25 m | 2:25.00 | ||
21 | 621 | Fynske Damer Gr. 6 | 2003 | DGI FYN | 25 m | 2:25.89 | ||
22 | 78 | Piger B Grp6 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:26.80 | ||
23 | 83 | Piger A Grp7 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:26.90 | ||
24 | 446 | Midtjylland Isk Grp. 6 | 2003 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:27.00 | ||
25 | 386 | Sydøst Gr. 8 Piger 2 | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 2:30.00 | ||
26 | 450 | Midtjylland Isk Grp. 7 #2 | 2005 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:30.00 | ||
27 | 620 | Fynske Damer Gr. 5 | 1995 | DGI FYN | 25 m | 2:30.48 | ||
28 | 72 | Piger B Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:31.00 | ||
29 | 89 | Piger A Grp8 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:33.90 | ||
30 | 622 | Fynske Damer Gr. 7 | 2005 | DGI FYN | 25 m | 2:35.87 | ||
31 | 84 | Piger B Grp7 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:39.40 | ||
32 | 379 | Sydøst Gr. 9 Piger | 2009 | DGI SYDØST | 25 m | 2:40.00 | ||
33 | 683 | Piger Sønderjylland Gr 6 | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 2:40.65 | ||
34 | 623 | Fynske Damer Gr. 8 | 2007 | DGI FYN | 25 m | 2:40.89 | ||
35 | 685 | Piger Sønderjylland Gr8 | 2007 | DGI SØNDER | 25 m | 2:42.89 | ||
36 | 66 | Piger Grp1-4 | 1970 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:50.00 | ||
37 | 431 | Girlpower Syd | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:52.92 | ||
38 | 842 | Syd Girlpower | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:52.92 | ||
39 | 90 | Piger B Grp8 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:59.10 | ||
40 | 448 | Midtjylland Isk Grp. 8 | 2007 | DGI MIDTJY | 25 m | 3:00.00 | ||
41 | 698 | Nordjyll. Phoenix Mafia | 2007 | DGI NORDJY | 25 m | 3:00.00 | ||
42 | 687 | Piger2 Sønderjylland Gr7 | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 3:01.81 | ||
43 | 249 | Storstrømmen Turbo2 Gr 7 | 2005 | DGI STORST | 25 m | 3:20.00 | ||
44 | 17 | Piger Orient | 2005 | DGI STORKB | 25 m | 3:20.13 | ||
45 | 92 | Piger Grp9 | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:22.70 | ||
46 | 247 | Storstrømmen Turbo Gr 8 | 2007 | DGI STORST | 25 m | 3:35.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 4, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 695 | Nordj. Victory Fighter | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 1:57.00 | ||
2 | 707 | Nordjylland Torpedoes | 1995 | DGI NORDJY | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 67 | Drenge A Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:58.60 | ||
4 | 308 | Sydøst Gr. 6 Drenge 1 | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:58.90 | ||
5 | 245 | Storstrømmen Turbo Gr 5 | 1995 | DGI STORST | 25 m | 1:59.00 | ||
6 | 309 | Sydøst Gr. 7 Drenge 1 | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:01.00 | ||
7 | 307 | Sydøst Gr. 5 Drenge 1 | 1995 | DGI SYDØST | 25 m | 2:02.09 | ||
8 | 624 | Fynske Herrer Gr. 5 | 1995 | DGI FYN | 25 m | 2:05.48 | ||
9 | 334 | Sydøst Gr. 4 Herrer | 1994 | DGI SYDØST | 25 m | 2:05.98 | ||
10 | 426 | Four Beasts | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 2:06.87 | ||
11 | 841 | Beasts Four | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 2:06.87 | ||
12 | 312 | Sydøst Gr. 6 Drenge 2 | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:07.00 | ||
13 | 701 | Nordjylland Dude Club | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:07.00 | ||
14 | 68 | Drenge B Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:07.60 | ||
15 | 313 | Sydøst Gr. 7 Drenge 2 | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:08.00 | ||
16 | 710 | Nordjylland Wild Waves | 1995 | DGI NORDJY | 25 m | 2:08.00 | ||
17 | 625 | Fynske Herrer Gr. 6 | 2003 | DGI FYN | 25 m | 2:08.95 | ||
18 | 446 | Midtjylland Isk Grp. 6 | 2003 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:10.50 | ||
19 | 63 | Drenge A Grp1-4 | 1970 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:10.70 | ||
20 | 311 | Sydøst Gr. 5 Drenge 2 | 1995 | DGI SYDØST | 25 m | 2:10.76 | ||
21 | 626 | Fynske Herrer Gr. 7 | 2005 | DGI FYN | 25 m | 2:11.47 | ||
22 | 711 | Nordjyllands Mighty Men | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 2:16.00 | ||
23 | 73 | Drenge A Grp6 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:16.10 | ||
24 | 79 | Drenge A Grp7 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:17.40 | ||
25 | 678 | Drenge1 Sønderjylland Gr.5 | 1995 | DGI SØNDER | 25 m | 2:18.20 | ||
26 | 627 | Fynske Herrer Gr. 8 | 2007 | DGI FYN | 25 m | 2:20.59 | ||
27 | 851 | Drenge2 Sønderjylland Gr.5 | 1995 | DGI SØNDER | 25 m | 2:23.45 | ||
28 | 628 | Oldboys Fra Fyn | 1994 | DGI FYN | 25 m | 2:23.54 | ||
29 | 246 | Storstrømmen Turbo Gr 6 | 2003 | DGI STORST | 25 m | 2:25.00 | ||
30 | 310 | Sydøst Gr. 8 Drenge 1 | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 2:25.00 | ||
31 | 693 | Nordj. Dangerous Ducks | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 2:26.00 | ||
32 | 74 | Drenge B Grp6 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:27.00 | ||
33 | 80 | Drenge B Grp7 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:30.60 | ||
34 | 680 | Drenge1 Sønderjylland Gr7 | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 2:31.10 | ||
35 | 314 | Sydøst Gr. 8 Drenge 2 | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 2:34.00 | ||
36 | 679 | Drenge1 Sønderjylland Gr6 | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 2:35.45 | ||
37 | 64 | Drenge B Grp1-4 | 1970 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:40.00 | ||
38 | 700 | Nordjylland Destroyers | 2007 | DGI NORDJY | 25 m | 2:41.00 | ||
39 | 681 | Drenge2 Sønderjylland Gr7 | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 2:42.13 | ||
40 | 709 | Nordjylland Water Devils | 2007 | DGI NORDJY | 25 m | 2:51.00 | ||
41 | 85 | Drenge A Grp8 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:55.50 | ||
42 | 448 | Midtjylland Isk Grp. 8 | 2007 | DGI MIDTJY | 25 m | 3:00.00 | ||
43 | 86 | Drenge B Grp8 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:09.40 | ||
44 | 247 | Storstrømmen Turbo Gr 8 | 2007 | DGI STORST | 25 m | 3:30.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 5, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Storstrømmen Mix Gr 5 | 1995 | DGI STORST | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 432 | Max Power Syd | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:07.92 | ||
3 | 843 | Syd Max Power | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:07.92 | ||
4 | 697 | Nordjyll. Happy Kickers | 1995 | DGI NORDJY | 25 m | 2:08.00 | ||
5 | 691 | Nordj. Boom Shaka Lakas | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:12.00 | ||
6 | 69 | Mix A Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:12.60 | ||
7 | 616 | Fynsk Mix Gr. 5 | 1995 | DGI FYN | 25 m | 2:15.48 | ||
8 | 705 | Nordjylland Marshmellows | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 2:16.00 | ||
9 | 708 | Nordjylland Tsunamies | 1994 | DGI NORDJY | 25 m | 2:16.00 | ||
10 | 365 | Sydøst Gr. 7 Mix 1 | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:18.00 | ||
11 | 696 | Nordjyll. Deep Dolphins | 1995 | DGI NORDJY | 25 m | 2:18.00 | ||
12 | 367 | Sydøst Gr. 7 Mix 2 | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 617 | Fynsk Mix Gr. 6 | 2003 | DGI FYN | 25 m | 2:20.47 | ||
14 | 75 | Mix A Grp6 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:21.80 | ||
15 | 366 | Sydøst Gr. 8 Mix 1 | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 2:22.00 | ||
16 | 704 | Nordjylland Hotties | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:22.00 | ||
17 | 70 | Mix B Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:25.90 | ||
18 | 702 | Nordjylland Explosive | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 2:26.00 | ||
19 | 618 | Fynsk Mix Gr. 7 | 2005 | DGI FYN | 25 m | 2:27.49 | ||
20 | 76 | Mix B Grp6 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:28.30 | ||
21 | 81 | Mix A Grp7 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:28.90 | ||
22 | 368 | Sydøst Gr. 8 Mix 2 | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 2:30.00 | ||
23 | 65 | Mix Grp1-4 | 1970 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:35.50 | ||
24 | 16 | Mix Orient | 2003 | DGI STORKB | 25 m | 2:40.13 | ||
25 | 82 | Mix B Grp7 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:40.40 | ||
26 | 87 | Mix A Grp8 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:44.70 | ||
27 | 437 | Max Speed Fra Syd | 2006 | DGI SYDVE | 25 m | 2:49.57 | ||
28 | 844 | Syd Max Speed Fra | 2006 | DGI SYDVE | 25 m | 2:49.57 | ||
29 | 682 | Mix Sønderjylland Gr8 | 2007 | DGI SØNDER | 25 m | 2:52.10 | ||
30 | 619 | Fynsk Mix Gr. 9 | 2009 | DGI FYN | 25 m | 2:59.78 | ||
31 | 712 | Nordjyllands Rockstarz | 2007 | DGI NORDJY | 25 m | 3:00.00 | ||
32 | 88 | Mix B Grp8 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:11.00 | ||
33 | 244 | Storstrømmen Mix Gr 8 | 2007 | DGI STORST | 25 m | 3:30.00 | ||
34 | 91 | Mix Grp9 | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:33.00 | ||
35 | 283 | Rollator Banden | 1959 | DGI SYDØST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 6, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 434 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 0484AE | 25 m | 2:52.63 | |
2 | 442 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 0434AW | 25 m | 2:55.17 | |
3 | 662 | Muusmann Jette | 2005 | DGI SØNDER | 0532AO | 25 m | 2:58.62 | |
4 | 336 | Ibsen Sille | 2001 | DGI SYDØST | 0134AU | 25 m | 3:03.77 | |
5 | 770 | Thomsen Signe | 2003 | DGI NORDJY | 0304AS | 25 m | 3:04.09 | |
6 | 339 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 3:07.33 | |
7 | 759 | Spring Cassandra | 2005 | DGI NORDJY | 0546AR | 25 m | 3:07.73 | |
8 | 271 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 3:08.34 | |
9 | 590 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DGI FYN | 0502AI | 25 m | 3:10.75 | |
10 | 42 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 3:10.76 | |
11 | 722 | Brandt Allie F. | 2004 | DGI NORDJY | 0484AP | 25 m | 3:12.97 | |
12 | 191 | Nørgaard Isabella | 2007 | DGI ØSTJY | 0702ak | 25 m | 3:13.63 | |
13 | 396 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | DGI SYDØST | 0578AJ | 25 m | 3:15.64 | |
14 | 479 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | DGI MIDTJY | 0592AU | 25 m | 3:15.70 | |
15 | 331 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 3:15.85 | |
16 | 610 | Ussing Ella | 2004 | DGI FYN | 0402AS | 25 m | 3:16.24 | |
17 | 407 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 0658AN | 25 m | 3:17.70 | |
18 | 786 | Helt Therese J | 2006 | DGI NORDJY | 0658AK | 25 m | 3:18.02 | |
19 | 755 | Renneberg Laura Sofie | 2005 | DGI NORDJY | 0578AW | 25 m | 3:18.10 | |
20 | 361 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | DGI SYDØST | 0566AD | 25 m | 3:20.27 | |
21 | 59 | Ginnerup Liva | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AM | 25 m | 3:20.57 | |
22 | 773 | Jeppesen Nana Starcke | 2006 | DGI NORDJY | 0676AW | 25 m | 3:21.86 | |
23 | 600 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 0546BA | 25 m | 3:22.91 | |
24 | 632 | Benkjær Alberte Sloth | 2005 | DGI SØNDER | 0578AZ | 25 m | 3:22.91 | |
25 | 641 | Gombos Nora | 2006 | DGI SØNDER | 0646AS | 25 m | 3:23.24 | |
26 | 36 | Bundgaard-Laursen Rosa | 2003 | DGI ØSTJY | 0364BE | 25 m | 3:24.59 | |
27 | 496 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 3:25.86 | |
28 | 803 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | DGI NORDJY | 0292AS | 25 m | 3:25.99 | |
29 | 640 | Gamisheva Kalina | 2008 | DGI SØNDER | 0842AA | 25 m | 3:26.42 | |
30 | 203 | Persson Linnea | 2004 | DGI ØSTJY | 0434BB | 25 m | 3:29.93 | |
31 | 130 | Søderberg Caroline Buhl | 2003 | DGI ØSTJY | 0338AZ | 25 m | 3:31.14 | |
32 | 117 | Jacobsen Frederikke Wiese | 2007 | DGI ØSTJY | 0726AP | 25 m | 3:31.89 | |
33 | 11 | Mitchell Philippa | 2006 | DGI STORKB | 0638AG | 25 m | 3:33.49 | |
34 | 730 | Nørgaard Benedicte Værum | 2004 | DGI NORDJY | 0474BC | 25 m | 3:33.97 | |
35 | 413 | Vestbo Sara Kaas | 2005 | DGI SYDØST | 0598AY | 25 m | 3:35.95 | |
36 | 575 | Noe Caroline Jul | 2003 | DGI FYN | 0358BF | 25 m | 3:36.21 | |
37 | 23 | Andersen Signe N. | 2004 | DGI ØSTJY | 0454AZ | 25 m | 3:39.24 | |
38 | 599 | Sørensen Amalie Faigh | 2000 | DGI FYN | 0042BG | 25 m | 3:39.84 | |
39 | 148 | Kellenberger Nikoline | 2005 | DGI ØSTJY | 0584AY | 25 m | 3:39.98 | |
40 | 765 | Valbjørn Isabella Vinkler | 2005 | DGI NORDJY | 0552AX | 25 m | 3:40.26 | |
41 | 497 | Boje Frederikke | 2004 | DGI FYN | 0472AX | 25 m | 3:40.73 | |
42 | 121 | Stengaard Tilde Frøsig | 2005 | DGI ØSTJY | 0506AY | 25 m | 3:41.38 | |
43 | 340 | Jensen Filippa Juul | 2007 | DGI SYDØST | 0718AJ | 25 m | 3:41.73 | |
44 | 652 | Johansen Sofie Damm | 2006 | DGI SØNDER | 0698AQ | 25 m | 3:42.42 | |
45 | 186 | Mørup Ida | 2006 | DGI ØSTJY | 0664AP | 25 m | 3:43.11 | |
46 | 113 | Huss Malou | 2006 | DGI ØSTJY | 0606AT | 25 m | 3:43.92 | |
47 | 325 | Grønhøj Cathrine | 2007 | DGI SYDØST | 0758AE | 25 m | 3:44.58 | |
48 | 593 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 3:44.66 | |
49 | 797 | Rasmussen Ellen Brix | 2006 | DGI NORDJY | 0666AW | 25 m | 3:45.00 | |
50 | 14 | Vesth Frederikke | 2007 | DGI STORKB | 0766AL | 25 m | 3:45.41 | |
51 | 350 | Kristensen Dichte | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:45.62 | ||
52 | 303 | Damsgaard Rina | 1956 | DGI SYDØST | 25 m | 3:45.85 | ||
53 | 469 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | DGI MIDTJY | 0724AK | 25 m | 3:45.91 | |
54 | 119 | Jacobsen Mikkeline Liis | 2007 | DGI ØSTJY | 0788AJ | 25 m | 3:46.88 | |
55 | 422 | Pederse Emily Schjelderup | 2004 | DGI SYDVE | 0418BB | 25 m | 3:47.20 | |
56 | 524 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | DGI FYN | 0608AK | 25 m | 3:49.04 | |
57 | 118 | Jacobsen Josephine Liis | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AU | 25 m | 3:49.51 | |
58 | 565 | Meyer Victoria | 2004 | DGI FYN | 0402BD | 25 m | 3:50.76 | |
59 | 675 | Wiege Ellen Marie | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 3:51.86 | ||
60 | 763 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | DGI NORDJY | 0678AL | 25 m | 3:55.10 | |
61 | 513 | Dørk Anna | 2004 | DGI FYN | 0498AZ | 25 m | 3:56.85 | |
62 | 110 | Holst-Jørgensen Thora | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:58.81 | ||
63 | 45 | Dahl Anne Juel | 2007 | DGI ØSTJY | 0706AP | 25 m | 4:04.12 | |
64 | 418 | Christens Laura Vindstrup | 2003 | DGI SYDVE | 0366BF | 25 m | 4:07.07 | |
65 | 211 | Raunsø Astrid | 2006 | DGI ØSTJY | 0608AT | 25 m | 4:09.00 | |
66 | 197 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AR | 25 m | 4:25.56 | |
67 | 499 | Broch Aya Marie Juel | 2006 | DGI FYN | 0674AU | 25 m | 4:26.28 | |
68 | 514 | Finseth Sarah Dyekjær | 2007 | DGI FYN | 0728AT | 25 m | 4:46.63 | |
69 | 463 | Irmschler Mathilde | 2006 | DGI MIDTJY | 0606AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 7, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | DGI STORST | 0169AL | 25 m | 2:38.33 | |
2 | 362 | Lund Hannibal Krogh | 1993 | DGI SYDØST | 9343AO | 25 m | 2:44.78 | |
3 | 745 | Klein Malik Lodberg | 2003 | DGI NORDJY | 0359AI | 25 m | 2:46.74 | |
4 | 477 | Nelander Oliver L | 2002 | DGI MIDTJY | 0295AF | 25 m | 2:48.48 | |
5 | 837 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | DGI NORDJY | 9939AR | 25 m | 2:48.53 | |
6 | 793 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 2:50.48 | |
7 | 741 | Delaney Dion Drejer | 2003 | DGI NORDJY | 0327AL | 25 m | 2:51.12 | |
8 | 829 | Jensen Kris | 2004 | DGI NORDJY | 0489AK | 25 m | 2:52.64 | |
9 | 819 | Pedersen Mikkel | 2004 | DGI NORDJY | 0403AJ | 25 m | 2:52.81 | |
10 | 440 | Holdt Frederik | 2003 | DGI SYDVE | 0399AQ | 25 m | 2:53.13 | |
11 | 58 | Gaur Jonas | 2005 | DGI ØSTJY | 0581AK | 25 m | 2:56.75 | |
12 | 637 | Fink Casper | 2003 | DGI SØNDER | 0377AH | 25 m | 2:57.07 | |
13 | 746 | Lumholtz William Elliot | 2006 | DGI NORDJY | 0611AI | 25 m | 2:59.46 | |
14 | 802 | Toft Jacob | 2003 | DGI NORDJY | 0357AK | 25 m | 3:03.24 | |
15 | 29 | Bjerregaard Nicolai Ø | 2001 | DGI ØSTJY | 0137AT | 25 m | 3:03.47 | |
16 | 301 | Dam Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0227AO | 25 m | 3:03.53 | |
17 | 229 | Thyssen Jesper | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:07.67 | ||
18 | 353 | Ladefoged Jacob | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:12.63 | ||
19 | 669 | Schmidt Alexander | 2004 | DGI SØNDER | 0453AR | 25 m | 3:12.79 | |
20 | 798 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | DGI NORDJY | 0499AQ | 25 m | 3:13.19 | |
21 | 676 | Winther Emil | 2006 | DGI SØNDER | 0661AC | 25 m | 3:13.98 | |
22 | 165 | Lauritsen Elias | 2000 | DGI ØSTJY | 0073AS | 25 m | 3:14.28 | |
23 | 581 | Rasmussen Christian | 2003 | DGI FYN | 0359AS | 25 m | 3:14.39 | |
24 | 241 | Vittrup Mads | 2003 | DGI ØSTJY | 0391at | 25 m | 3:16.30 | |
25 | 37 | Busk Noah | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AQ | 25 m | 3:16.34 | |
26 | 478 | Nelander Theis | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AC | 25 m | 3:16.62 | |
27 | 115 | Høgh Nikolaj | 2003 | DGI ØSTJY | 0321aq | 25 m | 3:17.16 | |
28 | 495 | Birkholm Andreas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 3:17.79 | ||
29 | 18 | Anders Marius Bryndum Raj | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 3:18.09 | |
30 | 412 | West Jasper Balle | 2006 | DGI SYDØST | 0667AN | 25 m | 3:19.96 | |
31 | 147 | Kejser Sander | 2003 | DGI ØSTJY | 0325AR | 25 m | 3:21.26 | |
32 | 720 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | DGI NORDJY | 0515AG | 25 m | 3:21.96 | |
33 | 585 | Rasmussen Lauge | 2003 | DGI FYN | 25 m | 3:22.31 | ||
34 | 546 | Kortegård Laurits Egdal | 2004 | DGI FYN | 0453AS | 25 m | 3:22.73 | |
35 | 832 | Johansen Mathias | 2005 | DGI NORDJY | 0543AI | 25 m | 3:23.03 | |
36 | 50 | Dirdal Magnus Linaa | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AL | 25 m | 3:24.71 | |
37 | 94 | Hald Andreas Skovgaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0651AM | 25 m | 3:30.80 | |
38 | 171 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | DGI ØSTJY | 0517AJ | 25 m | 3:33.63 | |
39 | 286 | Andersen Magnus | 2005 | DGI SYDØST | 0579AF | 25 m | 3:34.03 | |
40 | 322 | Græsborg Nicolaj | 2005 | DGI SYDØST | 0535AP | 25 m | 3:34.40 | |
41 | 774 | Jeppesen Rasmus Starcke | 2008 | DGI NORDJY | 0813AI | 25 m | 3:35.84 | |
42 | 376 | Olsen Ebbe Als | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 3:39.62 | ||
43 | 534 | Juhl Lasse F | 2004 | DGI FYN | 0475AR | 25 m | 3:43.31 | |
44 | 317 | Franow Jannick | 2006 | DGI SYDØST | 0687AG | 25 m | 3:45.45 | |
45 | 41 | Bøllingtoft Kristian | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AM | 25 m | 3:46.75 | |
46 | 567 | Mortensen Kristoffer | 2005 | DGI FYN | 0537AO | 25 m | 3:48.90 | |
47 | 170 | Laustsen Jakob | 2003 | DGI ØSTJY | 0351AS | 25 m | 3:49.25 | |
48 | 597 | Storm Kasper | 2004 | DGI FYN | 25 m | 3:52.50 | ||
49 | 507 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | DGI FYN | 0647AN | 25 m | 3:53.70 | |
50 | 594 | Skjerning Oliver | 2004 | DGI FYN | 0489AR | 25 m | 3:56.58 | |
51 | 24 | Andersen Simon N. | 2006 | DGI ØSTJY | 0641AM | 25 m | 3:57.91 | |
52 | 586 | Rasmussen Malthe Skau | 2006 | DGI FYN | 0673AP | 25 m | 3:58.29 | |
53 | 291 | Bendixen Lucas | 2007 | DGI SYDØST | 0703AL | 25 m | 4:00.54 | |
54 | 345 | Kirubakaran Kelvin | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 4:00.91 | ||
55 | 206 | Præstegaard Nordin Max | 2005 | DGI ØSTJY | 0597AK | 25 m | 4:00.99 | |
56 | 753 | Pedersen Gustav Ø. | 2008 | DGI NORDJY | 0875AD | 25 m | 4:09.04 | |
57 | 491 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DGI FYN | 0745AL | 25 m | 4:10.07 | |
58 | 551 | Lamberg Lau | 2007 | DGI FYN | 0765AK | 25 m | 4:11.98 | |
59 | 714 | Christiansen Mattie | 2008 | DGI NORDJY | 0813AL | 25 m | 4:22.69 | |
60 | 141 | Jeppesen Ferdinand Lindal | 2008 | DGI ØSTJY | 0883AJ | 25 m | 5:05.00 | |
61 | 335 | Høgh Frederik | 2008 | DGI SYDØST | 0855AD | 25 m | 5:25.31 | |
62 | 259 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | DGI STORST | 0581AH | 25 m | ||
63 | 410 | Wemmelund Tobias | 2006 | DGI SYDØST | 0679AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 8, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 195 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | DGI ØSTJY | 9844AJ | 25 m | 2:45.40 | |
2 | 563 | Martinussen Janni | 2001 | DGI FYN | 0186AE | 25 m | 2:48.32 | |
3 | 845 | Farag Sara | 2003 | DGI SØNDER | 0356AT | 25 m | 2:48.45 | |
4 | 405 | Sørensen Trine G. | 1997 | DGI SYDØST | 9752AR | 25 m | 2:54.81 | |
5 | 338 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | DGI SYDØST | 0794AG | 25 m | 2:58.83 | |
6 | 744 | Klein Linea Lodberg | 2005 | DGI NORDJY | 0536AK | 25 m | 3:04.82 | |
7 | 401 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | DGI SYDØST | 0672AM | 25 m | 3:06.03 | |
8 | 102 | Heise Line | 2003 | DGI ØSTJY | 0356AX | 25 m | 3:07.96 | |
9 | 722 | Brandt Allie F. | 2004 | DGI NORDJY | 0484AP | 25 m | 3:09.51 | |
10 | 562 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DGI FYN | 0536BA | 25 m | 3:10.79 | |
11 | 636 | Erdmann Cheyenne | 2004 | DGI SØNDER | 0482BA | 25 m | 3:19.29 | |
12 | 202 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | DGI ØSTJY | 0302AX | 25 m | 3:19.74 | |
13 | 53 | Filipowicz Lucca | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:24.57 | ||
14 | 496 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 3:27.24 | |
15 | 151 | Kipper Amalie | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BE | 25 m | 3:28.30 | |
16 | 152 | Kirial Nete | 2003 | DGI ØSTJY | 0362BC | 25 m | 3:28.30 | |
17 | 614 | Øhlenschlager Lærke Jul | 2004 | DGI FYN | 0498AR | 25 m | 3:30.25 | |
18 | 156 | Knøvl Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0436AF | 25 m | 3:30.33 | |
19 | 668 | Olesen Sofie Skibelund | 2007 | DGI SØNDER | 0784AB | 25 m | 3:31.50 | |
20 | 34 | Brøndum Maja | 2006 | DGI ØSTJY | 0634AS | 25 m | 3:31.96 | |
21 | 201 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | DGI ØSTJY | 0674AG | 25 m | 3:33.10 | |
22 | 20 | Andersen Jane | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AR | 25 m | 3:34.02 | |
23 | 532 | Johansen Rasmine | 2005 | DGI FYN | 0594AS | 25 m | 3:34.19 | |
24 | 155 | Knudsen Linea Theilgaard | 2003 | DGI ØSTJY | 0322BC | 25 m | 3:35.18 | |
25 | 235 | Vang Sara Søholm | 2005 | DGI ØSTJY | 0536AY | 25 m | 3:50.64 | |
26 | 197 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AR | 25 m | 4:07.04 | |
27 | 788 | Jeppesen Sofie | 2007 | DGI NORDJY | 0788AN | 25 m | 4:15.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 9, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 646 | Iversen André | 2001 | DGI SØNDER | 0121AL | 25 m | 2:11.79 | |
2 | 778 | Abildgaard Rasmus | 2000 | DGI NORDJY | 0015AM | 25 m | 2:35.27 | |
3 | 663 | Neumann Emil | 2004 | DGI SØNDER | 0465AH | 25 m | 2:38.52 | |
4 | 830 | Jensen Nikolaj | 2004 | DGI NORDJY | 0401AL | 25 m | 2:39.00 | |
5 | 536 | Jørgensen Gustav | 2004 | DGI FYN | 0465AO | 25 m | 2:40.78 | |
6 | 802 | Toft Jacob | 2003 | DGI NORDJY | 0357AK | 25 m | 2:41.19 | |
7 | 288 | Andersen Matti | 2005 | DGI SYDØST | 0583AL | 25 m | 2:53.79 | |
8 | 136 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | DGI ØSTJY | 0335AN | 25 m | 2:54.41 | |
9 | 780 | Andersen Simon | 2000 | DGI NORDJY | 0069AK | 25 m | 2:58.42 | |
10 | 791 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | DGI NORDJY | 0555AO | 25 m | 3:00.58 | |
11 | 584 | Rasmussen Johannes Fammé | 2004 | DGI FYN | 0463AS | 25 m | 3:18.88 | |
12 | 97 | Hansen Markus Friis | 2003 | DGI ØSTJY | 0301an | 25 m | 3:21.39 | |
13 | 412 | West Jasper Balle | 2006 | DGI SYDØST | 0667AN | 25 m | 3:23.59 | |
14 | 166 | Laursen Andreas | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AM | 25 m | 3:27.01 | |
15 | 558 | Løkke Andreas | 2006 | DGI FYN | 0663AP | 25 m | 3:44.08 | |
16 | 196 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | DGI ØSTJY | 0627AB | 25 m | 3:48.21 | |
17 | 561 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DGI FYN | 0899AH | 25 m | 4:00.00 | |
18 | 158 | Kramer Kasper | 2006 | DGI ØSTJY | 0647AP | 25 m | 4:15.61 | |
19 | 108 | Holst-Jensen Morten | 2008 | DGI ØSTJY | 0845AE | 25 m | 4:26.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 10, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 806 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | DGI NORDJY | 0404AP | 25 m | 32.26 | |
2 | 225 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | DGI ØSTJY | 9882AL | 25 m | 32.41 | |
3 | 279 | Sørensen Petrine R.e. | 2005 | DGI STORST | 0512AB | 25 m | 33.38 | |
4 | 467 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | DGI MIDTJY | 0538AM | 25 m | 33.99 | |
5 | 157 | Kokholm Caroline Varming | 2002 | DGI ØSTJY | 0298AW | 25 m | 34.03 | |
6 | 742 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | DGI NORDJY | 0332BB | 25 m | 34.06 | |
7 | 787 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 25 m | 34.31 | |
8 | 273 | Petersen Anna Lind | 2004 | DGI STORST | 0488AE | 25 m | 34.59 | |
9 | 758 | Romanski Freja | 2003 | DGI NORDJY | 0308AI | 25 m | 34.69 | |
10 | 672 | Steenstrup Olivia | 2000 | DGI SØNDER | 0004BB | 25 m | 35.17 | |
11 | 738 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | DGI NORDJY | 0626AO | 25 m | 35.27 | |
12 | 650 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | DGI SØNDER | 0368AS | 25 m | 35.66 | |
13 | 250 | Andersen Emmely | 2001 | DGI STORST | 0154AM | 25 m | 35.88 | |
14 | 511 | Duus Freja | 2005 | DGI FYN | 0594BA | 25 m | 36.01 | |
15 | 502 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | DGI FYN | 0522AN | 25 m | 36.17 | |
16 | 210 | Raunsø Anne | 2002 | DGI ØSTJY | 0286AW | 25 m | 36.24 | |
17 | 824 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | DGI NORDJY | 0436AI | 25 m | 36.49 | |
18 | 35 | Brøndum Thea | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AZ | 25 m | 36.84 | |
19 | 608 | Thygesen Nikoline | 2005 | DGI FYN | 0534AX | 25 m | 37.23 | |
20 | 473 | Kristensen Ida | 2004 | DGI MIDTJY | 0412AR | 25 m | 37.24 | |
21 | 154 | Kirkeby Sofia Illum | 2004 | DGI ØSTJY | 0446AU | 25 m | 37.31 | |
22 | 131 | Søndergaard Katrine | 2002 | DGI ØSTJY | 0258BC | 25 m | 37.58 | |
23 | 239 | Wienke Julie Liao | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AP | 25 m | 37.61 | |
24 | 359 | Laustsen Alberte Randlev | 2005 | DGI SYDØST | 0584AX | 25 m | 37.88 | |
25 | 173 | Lund Dicte | 2004 | DGI ØSTJY | 0444AN | 25 m | 37.91 | |
26 | 238 | Wienke Camilla Liao | 2005 | DGI ØSTJY | 0594AN | 25 m | 38.16 | |
27 | 298 | Buch Kirstine | 2005 | DGI SYDØST | 0578AS | 25 m | 38.20 | |
28 | 198 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | DGI ØSTJY | 9956AE | 25 m | 38.26 | |
29 | 394 | Rosenmeyer Signe | 2005 | DGI SYDØST | 0508AN | 25 m | 38.38 | |
30 | 19 | Andersen Ida Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AJ | 25 m | 38.44 | |
31 | 185 | Møller Mathilde | 2004 | DGI ØSTJY | 0438AD | 25 m | 38.44 | |
32 | 786 | Helt Therese J | 2006 | DGI NORDJY | 0658AK | 25 m | 38.49 | |
33 | 7 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | DGI STORKB | 0102AX | 25 m | 38.63 | |
34 | 174 | Lund Lea Skjærris | 2008 | DGI ØSTJY | 0826AH | 25 m | 38.67 | |
35 | 133 | Sørensen Lise Lund | 2005 | DGI ØSTJY | 0508AP | 25 m | 38.78 | |
36 | 180 | Meyer Freja | 2004 | DGI ØSTJY | 0406AQ | 25 m | 38.87 | |
37 | 825 | Sørensen Maja M S | 2004 | DGI NORDJY | 0448AR | 25 m | 38.87 | |
38 | 493 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DGI FYN | 0636AW | 25 m | 39.06 | |
39 | 208 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0448AN | 25 m | 39.20 | |
40 | 743 | Juliansdottir Frida | 2005 | DGI NORDJY | 0558AW | 25 m | 39.20 | |
41 | 767 | Christensen Zenia | 2005 | DGI NORDJY | 0572AL | 25 m | 39.33 | |
42 | 566 | Michelsen Signe | 2004 | DGI FYN | 0498BA | 25 m | 39.47 | |
43 | 143 | Jespersen Matilde Work | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AP | 25 m | 39.63 | |
44 | 323 | Graversen Sara Høi | 2003 | DGI SYDØST | 0318AX | 25 m | 39.82 | |
45 | 38 | Bødtker Maia | 2005 | DGI ØSTJY | 0554AY | 25 m | 40.05 | |
46 | 804 | Bertelsen Julie | 2005 | DGI NORDJY | 0538AY | 25 m | 40.17 | |
47 | 648 | Jensen Katrine | 2001 | DGI SØNDER | 0156AR | 25 m | 40.35 | |
48 | 364 | Madsen Josephine Maja | 2005 | DGI SYDØST | 0568AY | 25 m | 41.34 | |
49 | 324 | Gregersen Sara Holst | 2006 | DGI SYDØST | 0672AE | 25 m | 41.36 | |
50 | 466 | Jensen Maria Fiil | 2004 | DGI MIDTJY | 0446AW | 25 m | 41.40 | |
51 | 664 | Nielsen Andrea Berg | 2007 | DGI SØNDER | 0756AD | 25 m | 41.70 | |
52 | 284 | Als Sara | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 41.78 | ||
53 | 439 | Bruijn Stephanie de | 2005 | DGI SYDVE | 0576AZ | 25 m | 41.79 | |
54 | 635 | Dauberg Feliza | 2004 | DGI SØNDER | 25 m | 41.89 | ||
55 | 438 | Bendixen Liv | 2004 | DGI SYDVE | 0404BD | 25 m | 42.04 | |
56 | 346 | Klausen Simone Trekær | 2007 | DGI SYDØST | 0764AC | 25 m | 42.11 | |
57 | 538 | Jørgensen Karoline | 2007 | DGI FYN | 0774AG | 25 m | 42.34 | |
58 | 568 | Mortensen Sofia | 2007 | DGI FYN | 0786AK | 25 m | 42.49 | |
59 | 587 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | DGI FYN | 0412BA | 25 m | 42.49 | |
60 | 773 | Jeppesen Nana Starcke | 2006 | DGI NORDJY | 0676AW | 25 m | 42.61 | |
61 | 595 | Skovhus Madeline | 2007 | DGI FYN | 0722AV | 25 m | 42.66 | |
62 | 374 | Nyholm-Rønning Katrine | 2003 | DGI SYDØST | 0316BF | 25 m | 42.68 | |
63 | 476 | Moeskjær Amalie | 2007 | DGI MIDTJY | 0766AV | 25 m | 42.75 | |
64 | 603 | Termansen Kamille | 2002 | DGI FYN | 0232BB | 25 m | 43.04 | |
65 | 550 | Kukulakis Nikoline | 2004 | DGI FYN | 0452BA | 25 m | 43.31 | |
66 | 523 | Holgersen Stine Lund | 2006 | DGI FYN | 0652AQ | 25 m | 43.33 | |
67 | 747 | Lydersen Anna Skovhus | 2007 | DGI NORDJY | 0772AP | 25 m | 43.41 | |
68 | 456 | Christiansen Mille | 2006 | DGI MIDTJY | 0664AS | 25 m | 43.44 | |
69 | 28 | Bisgaard Dicte Nørvang | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AT | 25 m | 43.53 | |
70 | 575 | Noe Caroline Jul | 2003 | DGI FYN | 0358BF | 25 m | 43.55 | |
71 | 652 | Johansen Sofie Damm | 2006 | DGI SØNDER | 0698AQ | 25 m | 43.60 | |
72 | 357 | Laursen Lærke Kirkedal | 2005 | DGI SYDØST | 0592BA | 25 m | 43.63 | |
73 | 520 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | DGI FYN | 0726AQ | 25 m | 43.73 | |
74 | 304 | Damsø Sofie Marie | 2004 | DGI SYDØST | 0406AR | 25 m | 44.14 | |
75 | 377 | Olsen Julie | 2008 | DGI SYDØST | 0848AN | 25 m | 44.40 | |
76 | 179 | Meldgaard Helene | 2007 | DGI ØSTJY | 0758AU | 25 m | 44.64 | |
77 | 588 | Reher Sofia | 2004 | DGI FYN | 25 m | 44.66 | ||
78 | 232 | Trudsø Cecilie | 2005 | DGI ØSTJY | 0504BA | 25 m | 45.00 | |
79 | 761 | Thomassen Astrid O. | 2007 | DGI NORDJY | 0796AK | 25 m | 45.21 | |
80 | 296 | Brødsgaard Emma | 2004 | DGI SYDØST | 0414BD | 25 m | 45.61 | |
81 | 667 | Norlyk Andrea | 2006 | DGI SØNDER | 25 m | 45.96 | ||
82 | 404 | Sørensen Matilde Helene | 2004 | DGI SYDØST | 0498BB | 25 m | 45.97 | |
83 | 509 | Clausen Laura Østerby | 2004 | DGI FYN | 0402BA | 25 m | 45.97 | |
84 | 4 | Frydenlund Maja | 2001 | DGI STORKB | 0118BE | 25 m | 46.20 | |
85 | 665 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | DGI SØNDER | 0766AD | 25 m | 46.25 | |
86 | 129 | Støve Emilie | 2000 | DGI ØSTJY | 0006BF | 25 m | 46.30 | |
87 | 673 | Træger Lotta | 2008 | DGI SØNDER | 0818AK | 25 m | 46.75 | |
88 | 548 | Kristensen Maria Holm | 2004 | DGI FYN | 0488BC | 25 m | 46.95 | |
89 | 631 | Andresen Wencke | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 47.06 | ||
90 | 347 | Knudsen Kirstine | 2007 | DGI SYDØST | 0732AQ | 25 m | 47.76 | |
91 | 417 | Andersen Marie Nørskov | 2005 | DGI SYDVE | 0548AZ | 25 m | 48.19 | |
92 | 325 | Grønhøj Cathrine | 2007 | DGI SYDØST | 0758AE | 25 m | 48.41 | |
93 | 408 | Tomzak Frida Bækskov | 2009 | DGI SYDØST | 0974AG | 25 m | 48.43 | |
94 | 253 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0834AB | 25 m | 48.54 | |
95 | 182 | Mikkelsen Frida Asp | 2008 | DGI ØSTJY | 0846AH | 25 m | 48.94 | |
96 | 391 | Rasmussen Vigga | 2009 | DGI SYDØST | 0984AG | 25 m | 48.98 | |
97 | 10 | Kongsfelt Sille | 2006 | DGI STORKB | 0684AX | 25 m | 49.00 | |
98 | 526 | James Mariana | 2002 | DGI FYN | 0248BE | 25 m | 49.56 | |
99 | 303 | Damsgaard Rina | 1956 | DGI SYDØST | 25 m | 50.24 | ||
100 | 98 | Hansen Milla Sofia Dalgas | 2009 | DGI ØSTJY | 0908AG | 25 m | 51.11 | |
101 | 194 | Pedersen Cecilie Have | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 51.34 | ||
102 | 112 | Hummelshøj Emilie | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 51.58 | ||
103 | 582 | Rasmussen Ditte Holm | 2008 | DGI FYN | 25 m | 51.58 | ||
104 | 32 | Brix Emma | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 52.26 | ||
105 | 580 | Ragner Serine | 2006 | DGI FYN | 0624AM | 25 m | 52.41 | |
106 | 343 | Johansen Signe Hjerrild | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 53.24 | ||
107 | 506 | Christensen Sofie Bolvig | 2006 | DGI FYN | 0604AQ | 25 m | 53.37 | |
108 | 275 | Seedorff Edith | 2008 | DGI STORST | 0876AB | 25 m | 53.59 | |
109 | 392 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | DGI SYDØST | 25 m | 54.51 | ||
110 | 418 | Christens Laura Vindstrup | 2003 | DGI SYDVE | 0366BF | 25 m | 54.78 | |
111 | 62 | Graversen Emilie Nørskov | 2007 | DGI ØSTJY | 0718AE | 25 m | 55.23 | |
112 | 217 | Schleimann Julie | 2010 | DGI ØSTJY | 1094AD | 25 m | 55.41 | |
113 | 717 | Iversen Emilie Toft | 2007 | DGI NORDJY | 0758AW | 25 m | 55.76 | |
114 | 516 | Gudmundsson Selma Laursen | 2008 | DGI FYN | 0872AN | 25 m | 55.84 | |
115 | 320 | Gilling Sille Hegaard | 2007 | DGI SYDØST | 0756AC | 25 m | 56.04 | |
116 | 218 | Schleimann Marie | 2010 | DGI ØSTJY | 1006AD | 25 m | 56.70 | |
117 | 281 | Thøfner Agnes | 2009 | DGI STORST | 0948AB | 25 m | 58.37 | |
118 | 489 | Andersen Merle | 2009 | DGI FYN | 0998AG | 25 m | 59.18 | |
119 | 503 | Burgdorf Vega | 2008 | DGI FYN | 25 m | 59.75 | ||
120 | 333 | Hermansen Vigga Nikoline | 2009 | DGI SYDØST | 0916AG | 25 m | 1:00.34 | |
121 | 716 | Egholm Sofie | 2009 | DGI NORDJY | 0930AJ | 25 m | 1:01.75 | |
122 | 517 | Hansen Mathilde | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:07.66 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 11, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 237 | Weje Andreas | 1998 | DGI ØSTJY | 25 m | 28.73 | ||
2 | 660 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | DGI SØNDER | 0165AI | 25 m | 29.30 | |
3 | 341 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | DGI SYDØST | 0301AK | 25 m | 30.06 | |
4 | 754 | Pedersen Oscar | 2004 | DGI NORDJY | 0445AE | 25 m | 30.58 | |
5 | 789 | Jørgensen Benjamin | 1996 | DGI NORDJY | 9611AA | 25 m | 30.72 | |
6 | 257 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | DGI STORST | 0479AE | 25 m | 30.76 | |
7 | 106 | Holm Kristoffer B. | 1999 | DGI ØSTJY | 9989AP | 25 m | 31.01 | |
8 | 430 | Fokkink Boje | 2001 | DGI SYDVE | 0151AS | 25 m | 31.02 | |
9 | 813 | Kristensen Jonathan L | 2000 | DGI NORDJY | 0037AH | 25 m | 31.28 | |
10 | 814 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | DGI NORDJY | 0059AF | 25 m | 31.32 | |
11 | 752 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | DGI NORDJY | 0247AM | 25 m | 31.68 | |
12 | 658 | Matzen Svend | 1999 | DGI SØNDER | 9973AS | 25 m | 32.22 | |
13 | 190 | Nybro Nikolaj | 2002 | DGI ØSTJY | 0211AO | 25 m | 32.23 | |
14 | 820 | Pedersen Nicklas | 2001 | DGI NORDJY | 0181AJ | 25 m | 32.68 | |
15 | 105 | Hjortshøj Stefan | 1988 | DGI ØSTJY | 25 m | 32.85 | ||
16 | 342 | Jensen Rasmus D. | 1998 | DGI SYDØST | 9897AN | 25 m | 32.91 | |
17 | 735 | Albæk Marcus | 2004 | DGI NORDJY | 0465AM | 25 m | 33.05 | |
18 | 402 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | DGI SYDØST | 0463AK | 25 m | 33.26 | |
19 | 433 | Fokkink Oliver | 2003 | DGI SYDVE | 0341AP | 25 m | 33.38 | |
20 | 782 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | DGI NORDJY | 0647AM | 25 m | 33.55 | |
21 | 424 | Sørensen Johan | 1999 | DGI SYDVE | 9969AH | 25 m | 33.69 | |
22 | 48 | Dannesboe Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 0341aq | 25 m | 33.93 | |
23 | 199 | Pedersen Ole S. | 2000 | DGI ØSTJY | 0093AN | 25 m | 34.26 | |
24 | 572 | Nedergaard Christoffer | 1995 | DGI FYN | 9565AS | 25 m | 34.47 | |
25 | 168 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AN | 25 m | 34.58 | |
26 | 821 | Pedersen Oliver | 2003 | DGI NORDJY | 0317AJ | 25 m | 34.60 | |
27 | 545 | Klüver Frederik | 1998 | DGI FYN | 9823AV | 25 m | 34.66 | |
28 | 27 | Berentzen Mads | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AR | 25 m | 35.00 | |
29 | 828 | Graaf Lesley Jan de | 2004 | DGI NORDJY | 0465AQ | 25 m | 35.40 | |
30 | 428 | Larsen Kasper | 2002 | DGI SYDVE | 0241AP | 25 m | 35.58 | |
31 | 810 | Justesen Frederik P | 2003 | DGI NORDJY | 0383AL | 25 m | 35.92 | |
32 | 522 | Holgersen Jeppe Lund | 2003 | DGI FYN | 0313AT | 25 m | 36.43 | |
33 | 227 | Thaarup Casper | 1987 | DGI ØSTJY | 8785AD | 25 m | 36.54 | |
34 | 255 | Dahrup Jonas P. | 2004 | DGI STORST | 0469AD | 25 m | 37.20 | |
35 | 369 | Mogensen Alexander | 2005 | DGI SYDØST | 0511AM | 25 m | 37.45 | |
36 | 630 | Andreasen Philip Emborg | 2005 | DGI SØNDER | 0559AO | 25 m | 37.71 | |
37 | 212 | Ravn Gustav | 2005 | DGI ØSTJY | 0553AJ | 25 m | 37.86 | |
38 | 214 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 37.86 | |
39 | 615 | Østergaard Asger | 2005 | DGI FYN | 0569AI | 25 m | 38.01 | |
40 | 480 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | DGI MIDTJY | 0475AK | 25 m | 38.08 | |
41 | 613 | Westergaard Mathias | 2004 | DGI FYN | 0427AP | 25 m | 38.09 | |
42 | 337 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | DGI SYDØST | 0591AL | 25 m | 38.36 | |
43 | 657 | Kristiansen Nicholas | 2004 | DGI SØNDER | 0485AH | 25 m | 38.45 | |
44 | 596 | Storgaard Christian | 2000 | DGI FYN | 0003AR | 25 m | 38.60 | |
45 | 604 | Termansen Xander | 2005 | DGI FYN | 0581AJ | 25 m | 38.67 | |
46 | 581 | Rasmussen Christian | 2003 | DGI FYN | 0359AS | 25 m | 38.69 | |
47 | 372 | Nielsen Kristian | 2005 | DGI SYDØST | 0589AH | 25 m | 38.73 | |
48 | 661 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | DGI SØNDER | 0459AM | 25 m | 38.75 | |
49 | 674 | Wetcke-Brask Felix | 2006 | DGI SØNDER | 0613AC | 25 m | 38.75 | |
50 | 205 | Poulsen Frederik Stordal | 2004 | DGI ØSTJY | 0423AQ | 25 m | 38.83 | |
51 | 12 | Mitchell William | 2004 | DGI STORKB | 0493AH | 25 m | 39.30 | |
52 | 777 | Abildgaard Jonas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AM | 25 m | 39.77 | |
53 | 351 | Kristensen Nikolai | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 39.78 | ||
54 | 363 | Lund Johannes | 2006 | DGI SYDØST | 0645AO | 25 m | 39.79 | |
55 | 282 | Thøfner Laurits | 2004 | DGI STORST | 0417AM | 25 m | 40.10 | |
56 | 287 | Andersen Mathias Løth | 2007 | DGI SYDØST | 0709AC | 25 m | 40.59 | |
57 | 116 | Højrup Thomas Emil | 2007 | DGI ØSTJY | 0757AI | 25 m | 40.61 | |
58 | 591 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 0253AU | 25 m | 41.04 | |
59 | 163 | Larsen Mads Rager | 2005 | DGI ØSTJY | 0585AO | 25 m | 41.20 | |
60 | 170 | Laustsen Jakob | 2003 | DGI ØSTJY | 0351AS | 25 m | 41.20 | |
61 | 801 | Stenger Claes | 2005 | DGI NORDJY | 0509AN | 25 m | 42.10 | |
62 | 285 | Andersen Magne | 2007 | DGI SYDØST | 0787AD | 25 m | 42.53 | |
63 | 292 | Bendixen Thor | 2005 | DGI SYDØST | 0517AP | 25 m | 42.91 | |
64 | 598 | Sønderby Lucas Storm | 2006 | DGI FYN | 0683AP | 25 m | 43.17 | |
65 | 107 | Holm Nicolaj Pank | 2004 | DGI ØSTJY | 0473ap | 25 m | 43.35 | |
66 | 221 | Simonsen Bertil Top | 2006 | DGI ØSTJY | 0655AK | 25 m | 43.37 | |
67 | 589 | Rose Jonas | 2004 | DGI FYN | 25 m | 43.61 | ||
68 | 510 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 44.06 | |
69 | 128 | Stormes Sebastian | 2007 | DGI ØSTJY | 0791AI | 25 m | 44.29 | |
70 | 774 | Jeppesen Rasmus Starcke | 2008 | DGI NORDJY | 0813AI | 25 m | 44.67 | |
71 | 30 | Blicher Emil | 2004 | DGI ØSTJY | 0421ar | 25 m | 45.07 | |
72 | 750 | Momme Victor Vixø | 2007 | DGI NORDJY | 0793AJ | 25 m | 45.76 | |
73 | 481 | Olesen Albert | 2008 | DGI MIDTJY | 0841AE | 25 m | 45.81 | |
74 | 534 | Juhl Lasse F | 2004 | DGI FYN | 0475AR | 25 m | 45.83 | |
75 | 726 | Beier Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 25 m | 46.13 | ||
76 | 95 | Hansen Alexander Dalgas | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AP | 25 m | 46.55 | |
77 | 123 | Stidsen Emil | 2003 | DGI ØSTJY | 0315AS | 25 m | 46.64 | |
78 | 488 | Andersen Christoffer | 2006 | DGI FYN | 0657AN | 25 m | 46.81 | |
79 | 840 | Ølgaard Kristian | 2005 | DGI NORDJY | 0549AP | 25 m | 47.21 | |
80 | 729 | Larsen Malthe Bach | 2008 | DGI NORDJY | 0847AA | 25 m | 47.44 | |
81 | 326 | Hajrovic Anes | 2008 | DGI SYDØST | 0807AB | 25 m | 47.54 | |
82 | 718 | Nicolajsen William | 2008 | DGI NORDJY | 0815AL | 25 m | 48.15 | |
83 | 189 | Nielsen Jeppe Lilliendahl | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AN | 25 m | 48.46 | |
84 | 39 | Bødtker Sebastian Holler | 2007 | DGI ØSTJY | 0799AL | 25 m | 49.78 | |
85 | 315 | Falkenberg Kristian | 2006 | DGI SYDØST | 0627AI | 25 m | 49.96 | |
86 | 768 | Schwab Tobias | 2009 | DGI NORDJY | 0985AF | 25 m | 49.96 | |
87 | 134 | Sørensen Lucas | 2007 | DGI ØSTJY | 0767AH | 25 m | 50.13 | |
88 | 260 | Hansen Martin | 2007 | DGI STORST | 0763AJ | 25 m | 50.40 | |
89 | 458 | Holm Magnus Kjær | 2008 | DGI MIDTJY | 0825AI | 25 m | 50.93 | |
90 | 278 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | DGI STORST | 0893AE | 25 m | 51.03 | |
91 | 645 | Holm Emil Hauge | 2007 | DGI SØNDER | 0791AL | 25 m | 51.03 | |
92 | 454 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | DGI MIDTJY | 0879AH | 25 m | 51.55 | |
93 | 233 | Ulrich Anders | 2007 | DGI ØSTJY | 0783AH | 25 m | 51.57 | |
94 | 192 | Odgaard Elmander J. P. | 2007 | DGI ØSTJY | 0777ak | 25 m | 53.03 | |
95 | 175 | Løkke Alfred | 2008 | DGI ØSTJY | 0895AE | 25 m | 53.24 | |
96 | 193 | Olesen Eskild Læssøe | 2009 | DGI ØSTJY | 0917AE | 25 m | 54.72 | |
97 | 732 | Petersen Jonas | 2009 | DGI NORDJY | 0935AG | 25 m | 54.80 | |
98 | 321 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | DGI SYDØST | 0865AI | 25 m | 55.51 | |
99 | 540 | Jørgensen Oliver | 2006 | DGI FYN | 0609AP | 25 m | 1:00.39 | |
100 | 276 | Sohnemann Marius | 2007 | DGI STORST | 0763AL | 25 m | 1:00.61 | |
101 | 124 | Stoltze Marius O. | 2009 | DGI ØSTJY | 0937AE | 25 m | 1:02.75 | |
102 | 399 | Sharaf Mazen | 2003 | DGI SYDØST | 0333AT | 25 m | 1:03.12 | |
103 | 370 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 1:06.39 | ||
104 | 294 | Birkmose Andreas | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 1:06.46 | ||
105 | 262 | Henriksen Mathias | 2008 | DGI STORST | 0857AA | 25 m | 1:08.38 | |
106 | 265 | Kongslev William | 2008 | DGI STORST | 0863AA | 25 m | ||
107 | 348 | Knudsen Kristian | 2009 | DGI SYDØST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 812 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | DGI NORDJY | 9528AG | 25 m | 1:13.35 | |
2 | 434 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 0484AE | 25 m | 1:17.74 | |
3 | 442 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 0434AW | 25 m | 1:21.03 | |
4 | 459 | Holme Sofie Dyg | 2005 | DGI MIDTJY | 0598AO | 25 m | 1:21.21 | |
5 | 771 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | DGI NORDJY | 0566AR | 25 m | 1:22.49 | |
6 | 816 | Meinert Maja | 2001 | DGI NORDJY | 0118AO | 25 m | 1:24.05 | |
7 | 638 | Fink Julie | 2001 | DGI SØNDER | 0124AP | 25 m | 1:24.81 | |
8 | 805 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | DGI NORDJY | 9904AT | 25 m | 1:25.48 | |
9 | 339 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 1:26.69 | |
10 | 452 | Andersen Julie B. | 2002 | DGI MIDTJY | 0214AS | 25 m | 1:26.86 | |
11 | 482 | Riis Agnete | 2003 | DGI MIDTJY | 0308AW | 25 m | 1:27.28 | |
12 | 295 | Broch Victoria | 2004 | DGI SYDØST | 0404AI | 25 m | 1:27.46 | |
13 | 396 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | DGI SYDØST | 0578AJ | 25 m | 1:28.06 | |
14 | 460 | Håkonsson Laura | 2006 | DGI MIDTJY | 0646AO | 25 m | 1:28.20 | |
15 | 760 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | DGI NORDJY | 0356AJ | 25 m | 1:28.42 | |
16 | 722 | Brandt Allie F. | 2004 | DGI NORDJY | 0484AP | 25 m | 1:28.84 | |
17 | 42 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 1:28.91 | |
18 | 649 | Jensen Signe | 2007 | DGI SØNDER | 0786AB | 25 m | 1:30.38 | |
19 | 610 | Ussing Ella | 2004 | DGI FYN | 0402AS | 25 m | 1:30.93 | |
20 | 474 | Krogh Katrine | 2005 | DGI MIDTJY | 0526AQ | 25 m | 1:31.56 | |
21 | 755 | Renneberg Laura Sofie | 2005 | DGI NORDJY | 0578AW | 25 m | 1:31.56 | |
22 | 191 | Nørgaard Isabella | 2007 | DGI ØSTJY | 0702ak | 25 m | 1:32.51 | |
23 | 209 | Rasmussen Trine | 1999 | DGI ØSTJY | 9962AV | 25 m | 1:32.65 | |
24 | 240 | Winther Celina G | 1999 | DGI ØSTJY | 9938AU | 25 m | 1:32.71 | |
25 | 808 | Høeg Louise | 2003 | DGI NORDJY | 0324AR | 25 m | 1:33.11 | |
26 | 59 | Ginnerup Liva | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AM | 25 m | 1:33.15 | |
27 | 407 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 0658AN | 25 m | 1:33.86 | |
28 | 641 | Gombos Nora | 2006 | DGI SØNDER | 0646AS | 25 m | 1:33.93 | |
29 | 361 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | DGI SYDØST | 0566AD | 25 m | 1:34.54 | |
30 | 632 | Benkjær Alberte Sloth | 2005 | DGI SØNDER | 0578AZ | 25 m | 1:34.81 | |
31 | 723 | Kokholm Sara | 2005 | DGI NORDJY | 0574AS | 25 m | 1:35.14 | |
32 | 270 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | DGI STORST | 0554AO | 25 m | 1:35.63 | |
33 | 375 | Olesen Mathilde | 2005 | DGI SYDØST | 0526AT | 25 m | 1:35.95 | |
34 | 223 | Skall Mathilde Werge | 2003 | DGI ØSTJY | 0384BB | 25 m | 1:35.99 | |
35 | 180 | Meyer Freja | 2004 | DGI ØSTJY | 0406AQ | 25 m | 1:37.29 | |
36 | 305 | Daugaard Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0312BB | 25 m | 1:37.86 | |
37 | 838 | Sørensen Emma Rask | 2003 | DGI NORDJY | 0388AP | 25 m | 1:38.10 | |
38 | 117 | Jacobsen Frederikke Wiese | 2007 | DGI ØSTJY | 0726AP | 25 m | 1:38.34 | |
39 | 203 | Persson Linnea | 2004 | DGI ØSTJY | 0434BB | 25 m | 1:38.34 | |
40 | 500 | Brunsbjerg Esther V | 2003 | DGI FYN | 0348BF | 25 m | 1:38.38 | |
41 | 130 | Søderberg Caroline Buhl | 2003 | DGI ØSTJY | 0338AZ | 25 m | 1:38.54 | |
42 | 552 | Larsen Fanny Blomgren | 2004 | DGI FYN | 0484AW | 25 m | 1:38.61 | |
43 | 664 | Nielsen Andrea Berg | 2007 | DGI SØNDER | 0756AD | 25 m | 1:38.61 | |
44 | 21 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 1:38.77 | |
45 | 599 | Sørensen Amalie Faigh | 2000 | DGI FYN | 0042BG | 25 m | 1:39.15 | |
46 | 535 | Julsgaard Anna Rahbek | 2004 | DGI FYN | 0478AZ | 25 m | 1:39.32 | |
47 | 121 | Stengaard Tilde Frøsig | 2005 | DGI ØSTJY | 0506AY | 25 m | 1:39.62 | |
48 | 600 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 0546BA | 25 m | 1:39.68 | |
49 | 152 | Kirial Nete | 2003 | DGI ØSTJY | 0362BC | 25 m | 1:39.74 | |
50 | 356 | Larsen Silja | 2006 | DGI SYDØST | 0624AQ | 25 m | 1:39.95 | |
51 | 504 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DGI FYN | 0506BA | 25 m | 1:40.03 | |
52 | 216 | Schleimann Johanne | 2007 | DGI ØSTJY | 0766AP | 25 m | 1:41.15 | |
53 | 263 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | DGI STORST | 0642AH | 25 m | 1:41.65 | |
54 | 593 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 1:42.45 | |
55 | 505 | Christensen Emma | 2002 | DGI FYN | 0248BB | 25 m | 1:42.71 | |
56 | 148 | Kellenberger Nikoline | 2005 | DGI ØSTJY | 0584AY | 25 m | 1:43.45 | |
57 | 497 | Boje Frederikke | 2004 | DGI FYN | 0472AX | 25 m | 1:43.52 | |
58 | 113 | Huss Malou | 2006 | DGI ØSTJY | 0606AT | 25 m | 1:43.74 | |
59 | 730 | Nørgaard Benedicte Værum | 2004 | DGI NORDJY | 0474BC | 25 m | 1:43.79 | |
60 | 118 | Jacobsen Josephine Liis | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AU | 25 m | 1:43.93 | |
61 | 629 | Andersen Anna Mai | 2006 | DGI SØNDER | 0622AR | 25 m | 1:43.99 | |
62 | 543 | Kjærgaard Mia Frimodt | 2002 | DGI FYN | 0202BD | 25 m | 1:44.13 | |
63 | 389 | Rasmussen Johanne | 2003 | DGI SYDØST | 0318BD | 25 m | 1:44.45 | |
64 | 146 | Jørgensen Signe D. | 2002 | DGI ØSTJY | 0224AV | 25 m | 1:44.69 | |
65 | 580 | Ragner Serine | 2006 | DGI FYN | 0624AM | 25 m | 1:45.05 | |
66 | 544 | Klæsøe Celina | 2006 | DGI FYN | 0662AQ | 25 m | 1:45.39 | |
67 | 790 | Lambertsen Louise Stick | 2003 | DGI NORDJY | 0384BG | 25 m | 1:45.42 | |
68 | 675 | Wiege Ellen Marie | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 1:45.45 | ||
69 | 635 | Dauberg Feliza | 2004 | DGI SØNDER | 25 m | 1:45.57 | ||
70 | 512 | Dyrehauge Thea | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:45.60 | ||
71 | 31 | Borch Sofie Egeberg | 2006 | DGI ØSTJY | 0664AT | 25 m | 1:46.73 | |
72 | 765 | Valbjørn Isabella Vinkler | 2005 | DGI NORDJY | 0552AX | 25 m | 1:46.78 | |
73 | 390 | Rasmussen Martine | 2000 | DGI SYDØST | 0062BH | 25 m | 1:47.63 | |
74 | 350 | Kristensen Dichte | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:47.67 | ||
75 | 796 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | DGI NORDJY | 0656AW | 25 m | 1:47.81 | |
76 | 306 | Ditlevsen Majbrit | 1958 | DGI SYDØST | 25 m | 1:48.03 | ||
77 | 110 | Holst-Jørgensen Thora | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:48.10 | ||
78 | 415 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | DGI SYDØST | 0436AV | 25 m | 1:49.39 | |
79 | 186 | Mørup Ida | 2006 | DGI ØSTJY | 0664AP | 25 m | 1:49.87 | |
80 | 788 | Jeppesen Sofie | 2007 | DGI NORDJY | 0788AN | 25 m | 1:51.04 | |
81 | 267 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | DGI STORST | 0654AW | 25 m | 1:52.83 | |
82 | 8 | Kongsfelt Lærke | 2003 | DGI STORKB | 0302BC | 25 m | 1:55.00 | |
83 | 797 | Rasmussen Ellen Brix | 2006 | DGI NORDJY | 0666AW | 25 m | 1:55.24 | |
84 | 554 | Larsen Freja Rex | 2006 | DGI FYN | 0672AX | 25 m | 1:55.49 | |
85 | 631 | Andresen Wencke | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 1:56.04 | ||
86 | 251 | Baad Anna | 2007 | DGI STORST | 0744AV | 25 m | 1:56.53 | |
87 | 45 | Dahl Anne Juel | 2007 | DGI ØSTJY | 0706AP | 25 m | 1:57.40 | |
88 | 377 | Olsen Julie | 2008 | DGI SYDØST | 0848AN | 25 m | 1:57.59 | |
89 | 537 | Jørgensen Josephine | 2005 | DGI FYN | 0588BA | 25 m | 1:59.47 | |
90 | 420 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 0248BD | 25 m | 1:59.94 | |
91 | 602 | Terkelsen Johanne | 2007 | DGI FYN | 0788AP | 25 m | 2:00.57 | |
92 | 258 | Hansen Camila | 2006 | DGI STORST | 0624AL | 25 m | 2:01.17 | |
93 | 211 | Raunsø Astrid | 2006 | DGI ØSTJY | 0608AT | 25 m | 2:03.76 | |
94 | 499 | Broch Aya Marie Juel | 2006 | DGI FYN | 0674AU | 25 m | 2:04.89 | |
95 | 724 | Andersen Eva | 2006 | DGI NORDJY | 0674AW | 25 m | 2:07.65 | |
96 | 167 | Laursen Maria Nybro | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:10.07 | ||
97 | 421 | Mukasa Kristiane Kathrine | 2008 | DGI SYDVE | 0898AJ | 25 m | 2:10.95 | |
98 | 556 | Lerche Smilla | 2008 | DGI FYN | 0882AN | 25 m | 2:15.09 | |
99 | 516 | Gudmundsson Selma Laursen | 2008 | DGI FYN | 0872AN | 25 m | 2:19.20 | |
100 | 9 | Kongsfelt Nynne | 2007 | DGI STORKB | 0748AV | 25 m | 2:28.41 | |
101 | 423 | Serritzlew-Kristense Lise | 2006 | DGI SYDVE | 0652AV | 25 m | 2:35.00 | |
102 | 1 | Andersen Anika Rosén | 2007 | DGI STORKB | 0732AN | 25 m | 2:35.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 461 | Håkonsson Rasmus | 2004 | DGI MIDTJY | 0449AH | 25 m | 1:11.91 | |
2 | 256 | Eibye Viktor | 2001 | DGI STORST | 0175AS | 25 m | 1:12.56 | |
3 | 811 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | DGI NORDJY | 9807AK | 25 m | 1:13.45 | |
4 | 362 | Lund Hannibal Krogh | 1993 | DGI SYDØST | 9343AO | 25 m | 1:14.64 | |
5 | 837 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | DGI NORDJY | 9939AR | 25 m | 1:15.95 | |
6 | 834 | Nielsen Kim Møller | 1992 | DGI NORDJY | 9217AA | 25 m | 1:16.09 | |
7 | 328 | Hansen Andreas | 2001 | DGI SYDØST | 0195AF | 25 m | 1:17.39 | |
8 | 748 | Madsen Mikkel Hedeby | 2002 | DGI NORDJY | 0217AT | 25 m | 1:18.21 | |
9 | 793 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 1:18.38 | |
10 | 464 | Irmschler Rasmus | 2002 | DGI MIDTJY | 0273AP | 25 m | 1:19.31 | |
11 | 819 | Pedersen Mikkel | 2004 | DGI NORDJY | 0403AJ | 25 m | 1:19.34 | |
12 | 829 | Jensen Kris | 2004 | DGI NORDJY | 0489AK | 25 m | 1:19.61 | |
13 | 529 | Jensen Jonas Svensmark | 2005 | DGI FYN | 0579AG | 25 m | 1:20.29 | |
14 | 633 | Carlsen Nikolaj | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 1:20.32 | ||
15 | 657 | Kristiansen Nicholas | 2004 | DGI SØNDER | 0485AH | 25 m | 1:20.41 | |
16 | 462 | Irmschler Brian | 1971 | DGI MIDTJY | 7131AB | 25 m | 1:20.56 | |
17 | 427 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | DGI SYDVE | 0269AQ | 25 m | 1:21.07 | |
18 | 465 | Jensen Kasper | 2005 | DGI MIDTJY | 0559AJ | 25 m | 1:21.64 | |
19 | 58 | Gaur Jonas | 2005 | DGI ØSTJY | 0581AK | 25 m | 1:21.94 | |
20 | 764 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | DGI NORDJY | 0229AQ | 25 m | 1:22.24 | |
21 | 822 | Pool Sander van Der | 2002 | DGI NORDJY | 0237AM | 25 m | 1:22.46 | |
22 | 746 | Lumholtz William Elliot | 2006 | DGI NORDJY | 0611AI | 25 m | 1:22.86 | |
23 | 478 | Nelander Theis | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AC | 25 m | 1:23.14 | |
24 | 440 | Holdt Frederik | 2003 | DGI SYDVE | 0399AQ | 25 m | 1:23.29 | |
25 | 301 | Dam Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0227AO | 25 m | 1:23.64 | |
26 | 120 | Snoghøj Viktor | 2002 | DGI ØSTJY | 0249AN | 25 m | 1:23.72 | |
27 | 378 | Pedersen Anders | 1976 | DGI SYDØST | 25 m | 1:24.54 | ||
28 | 29 | Bjerregaard Nicolai Ø | 2001 | DGI ØSTJY | 0137AT | 25 m | 1:25.82 | |
29 | 751 | Nielsen Jimmy | 2003 | DGI NORDJY | 0325AE | 25 m | 1:26.05 | |
30 | 677 | Åkerlind Silas | 2005 | DGI SØNDER | 0551AC | 25 m | 1:26.41 | |
31 | 581 | Rasmussen Christian | 2003 | DGI FYN | 0359AS | 25 m | 1:27.25 | |
32 | 33 | Brorson Johan H | 2006 | DGI ØSTJY | 0631AM | 25 m | 1:27.82 | |
33 | 615 | Østergaard Asger | 2005 | DGI FYN | 0569AI | 25 m | 1:27.89 | |
34 | 37 | Busk Noah | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AQ | 25 m | 1:28.15 | |
35 | 227 | Thaarup Casper | 1987 | DGI ØSTJY | 8785AD | 25 m | 1:28.17 | |
36 | 229 | Thyssen Jesper | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:28.17 | ||
37 | 569 | Munk Emil | 1999 | DGI FYN | 9997AU | 25 m | 1:28.92 | |
38 | 669 | Schmidt Alexander | 2004 | DGI SØNDER | 0453AR | 25 m | 1:29.01 | |
39 | 319 | Ellehauge Anders | 1992 | DGI SYDØST | 9211AK | 25 m | 1:29.43 | |
40 | 792 | Mølgaard Mads | 2006 | DGI NORDJY | 0657AM | 25 m | 1:29.64 | |
41 | 720 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | DGI NORDJY | 0515AG | 25 m | 1:30.44 | |
42 | 115 | Høgh Nikolaj | 2003 | DGI ØSTJY | 0321aq | 25 m | 1:30.79 | |
43 | 798 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | DGI NORDJY | 0499AQ | 25 m | 1:30.99 | |
44 | 104 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:31.13 | ||
45 | 18 | Anders Marius Bryndum Raj | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 1:31.56 | |
46 | 15 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | DGI STORKB | 0375AS | 25 m | 1:31.99 | |
47 | 412 | West Jasper Balle | 2006 | DGI SYDØST | 0667AN | 25 m | 1:32.14 | |
48 | 50 | Dirdal Magnus Linaa | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AL | 25 m | 1:32.31 | |
49 | 794 | Porsborg Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 0797AH | 25 m | 1:32.34 | |
50 | 832 | Johansen Mathias | 2005 | DGI NORDJY | 0543AI | 25 m | 1:32.35 | |
51 | 676 | Winther Emil | 2006 | DGI SØNDER | 0661AC | 25 m | 1:32.52 | |
52 | 539 | Jørgensen Michael | 1981 | DGI FYN | 8199AA | 25 m | 1:32.59 | |
53 | 585 | Rasmussen Lauge | 2003 | DGI FYN | 25 m | 1:33.41 | ||
54 | 147 | Kejser Sander | 2003 | DGI ØSTJY | 0325AR | 25 m | 1:33.47 | |
55 | 483 | Tange Kasper Lund | 2004 | DGI MIDTJY | 0437AQ | 25 m | 1:33.47 | |
56 | 495 | Birkholm Andreas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:33.87 | ||
57 | 688 | Kühne Kasper | 2007 | DGI SØNDER | 0727AJ | 25 m | 1:34.05 | |
58 | 56 | Frimand Jakob | 2004 | DGI ØSTJY | 0463AL | 25 m | 1:34.27 | |
59 | 643 | Hansen Henrik | 2005 | DGI SØNDER | 0571AM | 25 m | 1:34.72 | |
60 | 546 | Kortegård Laurits Egdal | 2004 | DGI FYN | 0453AS | 25 m | 1:35.01 | |
61 | 94 | Hald Andreas Skovgaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0651AM | 25 m | 1:35.86 | |
62 | 205 | Poulsen Frederik Stordal | 2004 | DGI ØSTJY | 0423AQ | 25 m | 1:36.32 | |
63 | 373 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | DGI SYDØST | 0731AF | 25 m | 1:36.96 | |
64 | 55 | Frimand Esben | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AE | 25 m | 1:37.20 | |
65 | 371 | Møller Aske Ying Sandvej | 2005 | DGI SYDØST | 0577AP | 25 m | 1:37.31 | |
66 | 363 | Lund Johannes | 2006 | DGI SYDØST | 0645AO | 25 m | 1:37.54 | |
67 | 286 | Andersen Magnus | 2005 | DGI SYDØST | 0579AF | 25 m | 1:38.35 | |
68 | 784 | Damgaard Vilmer | 2006 | DGI NORDJY | 0605AP | 25 m | 1:40.97 | |
69 | 507 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | DGI FYN | 0647AN | 25 m | 1:42.42 | |
70 | 292 | Bendixen Thor | 2005 | DGI SYDØST | 0517AP | 25 m | 1:43.74 | |
71 | 376 | Olsen Ebbe Als | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 1:43.89 | ||
72 | 531 | Johansen Malthe | 1999 | DGI FYN | 9919AU | 25 m | 1:45.29 | |
73 | 254 | Compen Victor | 2003 | DGI STORST | 0359AH | 25 m | 1:45.97 | |
74 | 409 | Weile Ebbe | 2004 | DGI SYDØST | 0441AS | 25 m | 1:47.19 | |
75 | 472 | Kristensen Daniel | 2006 | DGI MIDTJY | 0677AM | 25 m | 1:47.85 | |
76 | 597 | Storm Kasper | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:50.40 | ||
77 | 44 | Dahl Alexander Juul | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AH | 25 m | 1:50.46 | |
78 | 485 | Theisen Valdemar | 2007 | DGI MIDTJY | 0763AI | 25 m | 1:50.96 | |
79 | 586 | Rasmussen Malthe Skau | 2006 | DGI FYN | 0673AP | 25 m | 1:51.74 | |
80 | 518 | Hansen Oliver | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:52.27 | ||
81 | 24 | Andersen Simon N. | 2006 | DGI ØSTJY | 0641AM | 25 m | 1:52.84 | |
82 | 753 | Pedersen Gustav Ø. | 2008 | DGI NORDJY | 0875AD | 25 m | 1:54.02 | |
83 | 444 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | DGI SYDVE | 0743AJ | 25 m | 1:54.31 | |
84 | 345 | Kirubakaran Kelvin | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:54.44 | ||
85 | 491 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DGI FYN | 0745AL | 25 m | 1:56.82 | |
86 | 714 | Christiansen Mattie | 2008 | DGI NORDJY | 0813AL | 25 m | 1:59.47 | |
87 | 551 | Lamberg Lau | 2007 | DGI FYN | 0765AK | 25 m | 2:01.40 | |
88 | 108 | Holst-Jensen Morten | 2008 | DGI ØSTJY | 0845AE | 25 m | 2:01.65 | |
89 | 293 | Birkkjær Silas | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:03.71 | ||
90 | 601 | Sørensen Thomas | 2003 | DGI FYN | 25 m | 2:05.94 | ||
91 | 540 | Jørgensen Oliver | 2006 | DGI FYN | 0609AP | 25 m | 2:07.70 | |
92 | 192 | Odgaard Elmander J. P. | 2007 | DGI ØSTJY | 0777ak | 25 m | 2:10.00 | |
93 | 54 | Filipowicz Lui | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:11.76 | ||
94 | 252 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0825AA | 25 m | 2:12.00 | |
95 | 149 | Kellenberger Orla | 2008 | DGI ØSTJY | 0855AE | 25 m | 2:12.73 | |
96 | 101 | Harrits-Nielsen Anton | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:12.97 | ||
97 | 718 | Nicolajsen William | 2008 | DGI NORDJY | 0815AL | 25 m | 2:14.29 | |
98 | 549 | Kristensen Mikkel Holm | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:18.33 | ||
99 | 297 | Buch Alexander | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 2:22.25 | ||
100 | 321 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | DGI SYDØST | 0865AI | 25 m | 2:28.89 | |
101 | 141 | Jeppesen Ferdinand Lindal | 2008 | DGI ØSTJY | 0883AJ | 25 m | 2:30.00 | |
102 | 335 | Høgh Frederik | 2008 | DGI SYDØST | 0855AD | 25 m | 2:31.24 | |
103 | 277 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | DGI STORST | 0657AK | 25 m | ||
104 | 300 | Christoffersen Arne | 1964 | DGI SYDØST | 25 m | |||
105 | 406 | Tankred Poul Erik | 1953 | DGI SYDØST | 5351AA | 25 m | ||
106 | 458 | Holm Magnus Kjær | 2008 | DGI MIDTJY | 0825AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 14, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 757 | Romanski Fenja | 2005 | DGI NORDJY | 0598AH | 25 m | 2:25.01 | |
2 | 770 | Thomsen Signe | 2003 | DGI NORDJY | 0304AS | 25 m | 2:32.56 | |
3 | 759 | Spring Cassandra | 2005 | DGI NORDJY | 0546AR | 25 m | 2:35.04 | |
4 | 225 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | DGI ØSTJY | 9882AL | 25 m | 2:39.69 | |
5 | 824 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | DGI NORDJY | 0436AI | 25 m | 2:40.39 | |
6 | 762 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | DGI NORDJY | 0536AR | 25 m | 2:40.99 | |
7 | 650 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | DGI SØNDER | 0368AS | 25 m | 2:45.84 | |
8 | 672 | Steenstrup Olivia | 2000 | DGI SØNDER | 0004BB | 25 m | 2:46.77 | |
9 | 738 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | DGI NORDJY | 0626AO | 25 m | 2:50.83 | |
10 | 204 | Post Mille | 2004 | DGI ØSTJY | 0412BC | 25 m | 2:51.47 | |
11 | 154 | Kirkeby Sofia Illum | 2004 | DGI ØSTJY | 0446AU | 25 m | 2:51.52 | |
12 | 405 | Sørensen Trine G. | 1997 | DGI SYDØST | 9752AR | 25 m | 2:52.62 | |
13 | 133 | Sørensen Lise Lund | 2005 | DGI ØSTJY | 0508AP | 25 m | 2:54.20 | |
14 | 608 | Thygesen Nikoline | 2005 | DGI FYN | 0534AX | 25 m | 2:56.84 | |
15 | 178 | Meldgaard Cecilia Bækager | 2002 | DGI ØSTJY | 0254BA | 25 m | 2:59.40 | |
16 | 388 | Rasmussen Annemone | 2006 | DGI SYDØST | 0674AC | 25 m | 3:01.45 | |
17 | 298 | Buch Kirstine | 2005 | DGI SYDØST | 0578AS | 25 m | 3:02.36 | |
18 | 600 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 0546BA | 25 m | 3:05.90 | |
19 | 156 | Knøvl Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0436AF | 25 m | 3:06.02 | |
20 | 479 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | DGI MIDTJY | 0592AU | 25 m | 3:06.09 | |
21 | 114 | Høgh Karoline | 2006 | DGI ØSTJY | 0698am | 25 m | 3:06.40 | |
22 | 222 | Simonsen Laura Sejr | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AZ | 25 m | 3:06.53 | |
23 | 208 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0448AN | 25 m | 3:07.03 | |
24 | 143 | Jespersen Matilde Work | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AP | 25 m | 3:07.49 | |
25 | 803 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | DGI NORDJY | 0292AS | 25 m | 3:09.98 | |
26 | 142 | Jespersen Marie Work | 2004 | DGI ØSTJY | 0402AT | 25 m | 3:11.74 | |
27 | 289 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 3:13.91 | |
28 | 364 | Madsen Josephine Maja | 2005 | DGI SYDØST | 0568AY | 25 m | 3:15.12 | |
29 | 184 | Mundt Alberte | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AU | 25 m | 3:16.43 | |
30 | 587 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | DGI FYN | 0412BA | 25 m | 3:18.50 | |
31 | 603 | Termansen Kamille | 2002 | DGI FYN | 0232BB | 25 m | 3:21.84 | |
32 | 723 | Kokholm Sara | 2005 | DGI NORDJY | 0574AS | 25 m | 3:23.64 | |
33 | 284 | Als Sara | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 3:25.59 | ||
34 | 524 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | DGI FYN | 0608AK | 25 m | 3:25.83 | |
35 | 374 | Nyholm-Rønning Katrine | 2003 | DGI SYDØST | 0316BF | 25 m | 3:26.06 | |
36 | 211 | Raunsø Astrid | 2006 | DGI ØSTJY | 0608AT | 25 m | 3:26.96 | |
37 | 783 | Callsen Sofie | 2008 | DGI NORDJY | 0844AM | 25 m | 3:35.16 | |
38 | 235 | Vang Sara Søholm | 2005 | DGI ØSTJY | 0536AY | 25 m | 3:35.37 | |
39 | 796 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | DGI NORDJY | 0656AW | 25 m | 3:35.81 | |
40 | 673 | Træger Lotta | 2008 | DGI SØNDER | 0818AK | 25 m | 3:38.73 | |
41 | 422 | Pederse Emily Schjelderup | 2004 | DGI SYDVE | 0418BB | 25 m | 3:39.14 | |
42 | 526 | James Mariana | 2002 | DGI FYN | 0248BE | 25 m | 3:44.01 | |
43 | 258 | Hansen Camila | 2006 | DGI STORST | 0624AL | 25 m | 3:44.14 | |
44 | 530 | Johansen Frederikke | 2003 | DGI FYN | 0366BE | 25 m | 3:48.14 | |
45 | 724 | Andersen Eva | 2006 | DGI NORDJY | 0674AW | 25 m | 3:59.65 | |
46 | 528 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | DGI FYN | 0778AP | 25 m | 4:02.38 | |
47 | 28 | Bisgaard Dicte Nørvang | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AT | 25 m | 4:09.78 | |
48 | 358 | Laursen Naja | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 4:15.57 | ||
49 | 514 | Finseth Sarah Dyekjær | 2007 | DGI FYN | 0728AT | 25 m | 4:24.16 | |
50 | 506 | Christensen Sofie Bolvig | 2006 | DGI FYN | 0604AQ | 25 m | 4:26.29 | |
51 | 347 | Knudsen Kirstine | 2007 | DGI SYDØST | 0732AQ | 25 m | ||
52 | 349 | Kristensen Anna Lis | 2005 | DGI SYDØST | 0554AS | 25 m | ||
53 | 414 | Westphal Dicte | 2005 | DGI SYDØST | 0548AY | 25 m | ||
54 | 469 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | DGI MIDTJY | 0724AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 781 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | DGI NORDJY | 0323AQ | 25 m | 2:24.76 | |
2 | 477 | Nelander Oliver L | 2002 | DGI MIDTJY | 0295AF | 25 m | 2:27.82 | |
3 | 752 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | DGI NORDJY | 0247AM | 25 m | 2:27.90 | |
4 | 637 | Fink Casper | 2003 | DGI SØNDER | 0377AH | 25 m | 2:31.25 | |
5 | 642 | Hansen Dennis | 2002 | DGI SØNDER | 0205AS | 25 m | 2:37.68 | |
6 | 402 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | DGI SYDØST | 0463AK | 25 m | 2:39.05 | |
7 | 802 | Toft Jacob | 2003 | DGI NORDJY | 0357AK | 25 m | 2:39.22 | |
8 | 455 | Christiansen Anton | 2004 | DGI MIDTJY | 0493AL | 25 m | 2:40.61 | |
9 | 651 | Johannsen Eskild Noah | 2006 | DGI SØNDER | 0655AL | 25 m | 2:40.84 | |
10 | 255 | Dahrup Jonas P. | 2004 | DGI STORST | 0469AD | 25 m | 2:47.07 | |
11 | 798 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | DGI NORDJY | 0499AQ | 25 m | 2:48.23 | |
12 | 751 | Nielsen Jimmy | 2003 | DGI NORDJY | 0325AE | 25 m | 2:52.14 | |
13 | 214 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 2:53.93 | |
14 | 547 | Kristensen Mads | 2005 | DGI FYN | 0555AM | 25 m | 2:57.95 | |
15 | 613 | Westergaard Mathias | 2004 | DGI FYN | 0427AP | 25 m | 2:58.38 | |
16 | 337 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | DGI SYDØST | 0591AL | 25 m | 3:02.18 | |
17 | 836 | Oosterhof Elmer | 2005 | DGI NORDJY | 0521AI | 25 m | 3:04.18 | |
18 | 212 | Ravn Gustav | 2005 | DGI ØSTJY | 0553AJ | 25 m | 3:05.03 | |
19 | 285 | Andersen Magne | 2007 | DGI SYDØST | 0787AD | 25 m | 3:05.31 | |
20 | 828 | Graaf Lesley Jan de | 2004 | DGI NORDJY | 0465AQ | 25 m | 3:06.15 | |
21 | 116 | Højrup Thomas Emil | 2007 | DGI ØSTJY | 0757AI | 25 m | 3:09.25 | |
22 | 43 | Christensen Mads Ø. | 2005 | DGI ØSTJY | 0505ap | 25 m | 3:10.65 | |
23 | 322 | Græsborg Nicolaj | 2005 | DGI SYDØST | 0535AP | 25 m | 3:14.11 | |
24 | 171 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | DGI ØSTJY | 0517AJ | 25 m | 3:16.35 | |
25 | 596 | Storgaard Christian | 2000 | DGI FYN | 0003AR | 25 m | 3:18.24 | |
26 | 833 | Knudsen Nikolaj Rytger | 2006 | DGI NORDJY | 0603AI | 25 m | 3:19.99 | |
27 | 188 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | DGI ØSTJY | 0753AH | 25 m | 3:20.86 | |
28 | 287 | Andersen Mathias Løth | 2007 | DGI SYDØST | 0709AC | 25 m | 3:22.06 | |
29 | 589 | Rose Jonas | 2004 | DGI FYN | 25 m | 3:31.21 | ||
30 | 729 | Larsen Malthe Bach | 2008 | DGI NORDJY | 0847AA | 25 m | 3:33.54 | |
31 | 510 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 3:34.04 | |
32 | 236 | Vang Simon Søholm | 2008 | DGI ØSTJY | 0827AE | 25 m | 3:34.06 | |
33 | 221 | Simonsen Bertil Top | 2006 | DGI ØSTJY | 0655AK | 25 m | 3:35.00 | |
34 | 189 | Nielsen Jeppe Lilliendahl | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AN | 25 m | 3:50.46 | |
35 | 95 | Hansen Alexander Dalgas | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AP | 25 m | 3:55.00 | |
36 | 718 | Nicolajsen William | 2008 | DGI NORDJY | 0815AL | 25 m | 3:59.78 | |
37 | 772 | Jensen Frederik | 2007 | DGI NORDJY | 0797AI | 25 m | 4:01.73 | |
38 | 101 | Harrits-Nielsen Anton | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:20.00 | ||
39 | 125 | Storm Knud | 2008 | DGI ØSTJY | 0887AF | 25 m | 4:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 16, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 758 | Romanski Freja | 2003 | DGI NORDJY | 0308AI | 25 m | 27.37 | |
2 | 812 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | DGI NORDJY | 9528AG | 25 m | 27.45 | |
3 | 157 | Kokholm Caroline Varming | 2002 | DGI ØSTJY | 0298AW | 25 m | 28.83 | |
4 | 279 | Sørensen Petrine R.e. | 2005 | DGI STORST | 0512AB | 25 m | 28.96 | |
5 | 225 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | DGI ØSTJY | 9882AL | 25 m | 29.16 | |
6 | 816 | Meinert Maja | 2001 | DGI NORDJY | 0118AO | 25 m | 29.24 | |
7 | 272 | Olesen Sisse Berg | 2005 | DGI STORST | 0514AB | 25 m | 29.26 | |
8 | 787 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 25 m | 29.34 | |
9 | 563 | Martinussen Janni | 2001 | DGI FYN | 0186AE | 25 m | 29.46 | |
10 | 240 | Winther Celina G | 1999 | DGI ØSTJY | 9938AU | 25 m | 29.80 | |
11 | 590 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DGI FYN | 0502AI | 25 m | 29.88 | |
12 | 261 | Hansen Nicoline | 2004 | DGI STORST | 0468AU | 25 m | 29.89 | |
13 | 800 | Rønnow Ida | 2006 | DGI NORDJY | 0658AE | 25 m | 29.91 | |
14 | 742 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | DGI NORDJY | 0332BB | 25 m | 30.28 | |
15 | 453 | Bjørn Weronika L. | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AG | 50 m | 30.41 | |
16 | 435 | Hall Maria | 2003 | DGI SYDVE | 0384BC | 25 m | 30.42 | |
17 | 164 | Larsen Sarah Salling | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BA | 25 m | 30.44 | |
18 | 805 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | DGI NORDJY | 9904AT | 25 m | 30.44 | |
19 | 210 | Raunsø Anne | 2002 | DGI ØSTJY | 0286AW | 25 m | 30.84 | |
20 | 250 | Andersen Emmely | 2001 | DGI STORST | 0154AM | 25 m | 30.85 | |
21 | 564 | Martinussen Julie | 1997 | DGI FYN | 9736AS | 25 m | 30.85 | |
22 | 302 | Dam Trine | 2001 | DGI SYDØST | 0126AT | 25 m | 30.86 | |
23 | 807 | Hansen Emilie Sofie | 2001 | DGI NORDJY | 0168BE | 25 m | 30.99 | |
24 | 239 | Wienke Julie Liao | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AP | 25 m | 31.04 | |
25 | 502 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | DGI FYN | 0522AN | 25 m | 31.06 | |
26 | 264 | Jakobsen Nynne | 2004 | DGI STORST | 0462AG | 25 m | 31.07 | |
27 | 576 | Nørlem Nynne | 2002 | DGI FYN | 0268AF | 25 m | 31.11 | |
28 | 185 | Møller Mathilde | 2004 | DGI ØSTJY | 0438AD | 25 m | 31.18 | |
29 | 144 | Johnsen Lærke Kirstine | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BA | 25 m | 31.28 | |
30 | 53 | Filipowicz Lucca | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 31.29 | ||
31 | 826 | Thomsen Thea Holm | 2003 | DGI NORDJY | 0328AP | 25 m | 31.32 | |
32 | 511 | Duus Freja | 2005 | DGI FYN | 0594BA | 25 m | 31.49 | |
33 | 655 | Kristensen Amalie Hede | 2005 | DGI SØNDER | 0512AZ | 25 m | 31.52 | |
34 | 762 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | DGI NORDJY | 0536AR | 25 m | 31.52 | |
35 | 509 | Clausen Laura Østerby | 2004 | DGI FYN | 0402BA | 25 m | 31.55 | |
36 | 650 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | DGI SØNDER | 0368AS | 25 m | 31.57 | |
37 | 394 | Rosenmeyer Signe | 2005 | DGI SYDØST | 0508AN | 25 m | 31.61 | |
38 | 636 | Erdmann Cheyenne | 2004 | DGI SØNDER | 0482BA | 25 m | 31.69 | |
39 | 501 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | DGI FYN | 0792AF | 25 m | 32.00 | |
40 | 578 | Ostersen Laura | 2004 | DGI FYN | 0402BB | 25 m | 32.02 | |
41 | 416 | Zachariassen Ane K. | 2005 | DGI SYDØST | 0588AB | 25 m | 32.08 | |
42 | 177 | Løland Natasja N. | 2000 | DGI ØSTJY | 0078BE | 25 m | 32.17 | |
43 | 662 | Muusmann Jette | 2005 | DGI SØNDER | 0532AO | 25 m | 32.34 | |
44 | 755 | Renneberg Laura Sofie | 2005 | DGI NORDJY | 0578AW | 25 m | 32.36 | |
45 | 238 | Wienke Camilla Liao | 2005 | DGI ØSTJY | 0594AN | 25 m | 32.38 | |
46 | 473 | Kristensen Ida | 2004 | DGI MIDTJY | 0412AR | 25 m | 32.59 | |
47 | 219 | Schou Katrine | 2003 | DGI ØSTJY | 0312BA | 25 m | 32.67 | |
48 | 825 | Sørensen Maja M S | 2004 | DGI NORDJY | 0448AR | 25 m | 32.69 | |
49 | 2 | Bernack Marie Reno | 2003 | DGI STORKB | 0376AN | 25 m | 32.84 | |
50 | 749 | Momme Hannah Vixø | 2005 | DGI NORDJY | 0502AS | 25 m | 32.99 | |
51 | 560 | Madsen Inge | 2002 | DGI FYN | 0202BE | 25 m | 33.04 | |
52 | 740 | Dalsgaard Ida Kold | 2005 | DGI NORDJY | 0538AS | 25 m | 33.05 | |
53 | 131 | Søndergaard Katrine | 2002 | DGI ØSTJY | 0258BC | 25 m | 33.33 | |
54 | 592 | Schaumburg Katja | 2004 | DGI FYN | 0412BD | 25 m | 33.39 | |
55 | 566 | Michelsen Signe | 2004 | DGI FYN | 0498BA | 25 m | 33.41 | |
56 | 127 | Stormes Malou Sophie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AP | 25 m | 33.42 | |
57 | 139 | Jensen Silje Oestergaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AN | 25 m | 33.43 | |
58 | 230 | Tilsted Ida | 2004 | DGI ØSTJY | 0488AP | 25 m | 33.43 | |
59 | 838 | Sørensen Emma Rask | 2003 | DGI NORDJY | 0388AP | 25 m | 33.44 | |
60 | 439 | Bruijn Stephanie de | 2005 | DGI SYDVE | 0576AZ | 25 m | 33.52 | |
61 | 719 | Nielsen Freya Kobber | 2001 | DGI NORDJY | 0152BD | 25 m | 33.58 | |
62 | 659 | Mikkelsen Lucca | 2002 | DGI SØNDER | 0212BE | 25 m | 33.67 | |
63 | 743 | Juliansdottir Frida | 2005 | DGI NORDJY | 0558AW | 25 m | 33.81 | |
64 | 329 | Hansen Emma Bergene | 2005 | DGI SYDØST | 0518AQ | 25 m | 33.84 | |
65 | 607 | Thomsen Viktorija | 2001 | DGI FYN | 25 m | 34.00 | ||
66 | 268 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | DGI STORST | 0618AG | 25 m | 34.12 | |
67 | 274 | Schilling Julie Hansen | 2004 | DGI STORST | 0406BA | 25 m | 34.18 | |
68 | 19 | Andersen Ida Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AJ | 25 m | 34.27 | |
69 | 438 | Bendixen Liv | 2004 | DGI SYDVE | 0404BD | 25 m | 34.45 | |
70 | 100 | Harrit Signe | 2006 | DGI ØSTJY | 0658AM | 25 m | 34.50 | |
71 | 231 | Tilsted Olivia | 2006 | DGI ØSTJY | 0668AF | 25 m | 34.50 | |
72 | 573 | Nielsen Karoline Skaarup | 2003 | DGI FYN | 0372BG | 25 m | 34.59 | |
73 | 60 | Gram Freja | 2001 | DGI ØSTJY | 0186BC | 25 m | 34.75 | |
74 | 835 | Nielsen Line Skov | 2003 | DGI NORDJY | 0362BA | 25 m | 34.82 | |
75 | 304 | Damsø Sofie Marie | 2004 | DGI SYDØST | 0406AR | 25 m | 34.88 | |
76 | 96 | Hansen Betina Vinther | 1983 | DGI ØSTJY | 25 m | 34.92 | ||
77 | 653 | Keller Sofie | 2005 | DGI SØNDER | 0512AY | 25 m | 35.10 | |
78 | 527 | Jensen Alberte | 1999 | DGI FYN | 9922BF | 25 m | 35.17 | |
79 | 550 | Kukulakis Nikoline | 2004 | DGI FYN | 0452BA | 25 m | 35.43 | |
80 | 668 | Olesen Sofie Skibelund | 2007 | DGI SØNDER | 0784AB | 25 m | 35.43 | |
81 | 652 | Johansen Sofie Damm | 2006 | DGI SØNDER | 0698AQ | 25 m | 35.78 | |
82 | 38 | Bødtker Maia | 2005 | DGI ØSTJY | 0554AY | 25 m | 35.91 | |
83 | 513 | Dørk Anna | 2004 | DGI FYN | 0498AZ | 25 m | 36.04 | |
84 | 4 | Frydenlund Maja | 2001 | DGI STORKB | 0118BE | 25 m | 36.27 | |
85 | 390 | Rasmussen Martine | 2000 | DGI SYDØST | 0062BH | 25 m | 36.51 | |
86 | 568 | Mortensen Sofia | 2007 | DGI FYN | 0786AK | 25 m | 36.58 | |
87 | 632 | Benkjær Alberte Sloth | 2005 | DGI SØNDER | 0578AZ | 25 m | 36.63 | |
88 | 634 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | DGI SØNDER | 0654AL | 25 m | 36.93 | |
89 | 323 | Graversen Sara Høi | 2003 | DGI SYDØST | 0318AX | 25 m | 36.94 | |
90 | 324 | Gregersen Sara Holst | 2006 | DGI SYDØST | 0672AE | 25 m | 36.94 | |
91 | 389 | Rasmussen Johanne | 2003 | DGI SYDØST | 0318BD | 25 m | 36.94 | |
92 | 466 | Jensen Maria Fiil | 2004 | DGI MIDTJY | 0446AW | 25 m | 37.05 | |
93 | 284 | Als Sara | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 37.07 | ||
94 | 352 | Kvejborg Thea | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 37.25 | ||
95 | 775 | Kornum Clara | 2007 | DGI NORDJY | 0704AM | 25 m | 37.51 | |
96 | 135 | Sørensen Naja Kristiane | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 37.77 | ||
97 | 340 | Jensen Filippa Juul | 2007 | DGI SYDØST | 0718AJ | 25 m | 37.85 | |
98 | 357 | Laursen Lærke Kirkedal | 2005 | DGI SYDØST | 0592BA | 25 m | 37.85 | |
99 | 595 | Skovhus Madeline | 2007 | DGI FYN | 0722AV | 25 m | 38.35 | |
100 | 721 | Pedersen Sandie Rysholt | 2000 | DGI NORDJY | 0086BG | 25 m | 38.80 | |
101 | 263 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | DGI STORST | 0642AH | 25 m | 38.82 | |
102 | 8 | Kongsfelt Lærke | 2003 | DGI STORKB | 0302BC | 25 m | 38.99 | |
103 | 580 | Ragner Serine | 2006 | DGI FYN | 0624AM | 25 m | 39.11 | |
104 | 5 | Guldmann Emma | 2005 | DGI STORKB | 0572AW | 25 m | 39.12 | |
105 | 788 | Jeppesen Sofie | 2007 | DGI NORDJY | 0788AN | 25 m | 39.47 | |
106 | 161 | Kristensen Frida Knop | 2009 | DGI ØSTJY | 0958AA | 25 m | 39.91 | |
107 | 182 | Mikkelsen Frida Asp | 2008 | DGI ØSTJY | 0846AH | 25 m | 40.10 | |
108 | 554 | Larsen Freja Rex | 2006 | DGI FYN | 0672AX | 25 m | 40.29 | |
109 | 110 | Holst-Jørgensen Thora | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 40.31 | ||
110 | 267 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | DGI STORST | 0654AW | 25 m | 40.34 | |
111 | 665 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | DGI SØNDER | 0766AD | 25 m | 40.63 | |
112 | 296 | Brødsgaard Emma | 2004 | DGI SYDØST | 0414BD | 25 m | 40.77 | |
113 | 468 | Kasirga Tuana | 2007 | DGI MIDTJY | 0798AQ | 25 m | 40.80 | |
114 | 602 | Terkelsen Johanne | 2007 | DGI FYN | 0788AP | 25 m | 41.29 | |
115 | 667 | Norlyk Andrea | 2006 | DGI SØNDER | 25 m | 41.37 | ||
116 | 179 | Meldgaard Helene | 2007 | DGI ØSTJY | 0758AU | 25 m | 41.60 | |
117 | 10 | Kongsfelt Sille | 2006 | DGI STORKB | 0684AX | 25 m | 41.66 | |
118 | 499 | Broch Aya Marie Juel | 2006 | DGI FYN | 0674AU | 25 m | 41.79 | |
119 | 45 | Dahl Anne Juel | 2007 | DGI ØSTJY | 0706AP | 25 m | 42.31 | |
120 | 320 | Gilling Sille Hegaard | 2007 | DGI SYDØST | 0756AC | 25 m | 42.69 | |
121 | 423 | Serritzlew-Kristense Lise | 2006 | DGI SYDVE | 0652AV | 25 m | 42.85 | |
122 | 281 | Thøfner Agnes | 2009 | DGI STORST | 0948AB | 25 m | 42.96 | |
123 | 217 | Schleimann Julie | 2010 | DGI ØSTJY | 1094AD | 25 m | 42.97 | |
124 | 451 | Aarslev Sandra | 2004 | DGI MIDTJY | 0492BA | 25 m | 42.98 | |
125 | 418 | Christens Laura Vindstrup | 2003 | DGI SYDVE | 0366BF | 25 m | 42.99 | |
126 | 408 | Tomzak Frida Bækskov | 2009 | DGI SYDØST | 0974AG | 25 m | 43.03 | |
127 | 269 | Larsen Milla Engsted | 2009 | DGI STORST | 0998AC | 25 m | 43.21 | |
128 | 138 | Jakobsen Zenia Maria | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 43.26 | ||
129 | 167 | Laursen Maria Nybro | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 43.57 | ||
130 | 612 | Westergaard Lærke Højvang | 2008 | DGI FYN | 25 m | 43.77 | ||
131 | 515 | Flint Aia Helene | 2007 | DGI FYN | 0798AU | 25 m | 43.81 | |
132 | 299 | Buerstedde Sofie Simonsen | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 44.31 | ||
133 | 391 | Rasmussen Vigga | 2009 | DGI SYDØST | 0984AG | 25 m | 44.53 | |
134 | 218 | Schleimann Marie | 2010 | DGI ØSTJY | 1006AD | 25 m | 44.78 | |
135 | 98 | Hansen Milla Sofia Dalgas | 2009 | DGI ØSTJY | 0908AG | 25 m | 45.43 | |
136 | 582 | Rasmussen Ditte Holm | 2008 | DGI FYN | 25 m | 45.44 | ||
137 | 506 | Christensen Sofie Bolvig | 2006 | DGI FYN | 0604AQ | 25 m | 45.80 | |
138 | 32 | Brix Emma | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 46.12 | ||
139 | 343 | Johansen Signe Hjerrild | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 46.13 | ||
140 | 475 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | DGI MIDTJY | 0726AU | 25 m | 47.05 | |
141 | 1 | Andersen Anika Rosén | 2007 | DGI STORKB | 0732AN | 25 m | 47.26 | |
142 | 717 | Iversen Emilie Toft | 2007 | DGI NORDJY | 0758AW | 25 m | 48.36 | |
143 | 494 | Bernt Kamma | 2010 | DGI FYN | 1026AD | 25 m | 50.34 | |
144 | 716 | Egholm Sofie | 2009 | DGI NORDJY | 0930AJ | 25 m | 50.93 | |
145 | 318 | Friberg Ida | 2008 | DGI SYDØST | 0822AA | 25 m | 51.27 | |
146 | 9 | Kongsfelt Nynne | 2007 | DGI STORKB | 0748AV | 25 m | 53.30 | |
147 | 275 | Seedorff Edith | 2008 | DGI STORST | 0876AB | 25 m | 53.94 | |
148 | 489 | Andersen Merle | 2009 | DGI FYN | 0998AG | 25 m | 54.22 | |
149 | 333 | Hermansen Vigga Nikoline | 2009 | DGI SYDØST | 0916AG | 25 m | 1:01.13 | |
150 | 392 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | DGI SYDØST | 25 m | |||
151 | 476 | Moeskjær Amalie | 2007 | DGI MIDTJY | 0766AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 17, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 430 | Fokkink Boje | 2001 | DGI SYDVE | 0151AS | 25 m | 25.09 | |
2 | 341 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | DGI SYDØST | 0301AK | 25 m | 25.54 | |
3 | 207 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | DGI ØSTJY | 0139AJ | 25 m | 25.62 | |
4 | 237 | Weje Andreas | 1998 | DGI ØSTJY | 25 m | 25.79 | ||
5 | 660 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | DGI SØNDER | 0165AI | 25 m | 25.88 | |
6 | 820 | Pedersen Nicklas | 2001 | DGI NORDJY | 0181AJ | 25 m | 25.94 | |
7 | 190 | Nybro Nikolaj | 2002 | DGI ØSTJY | 0211AO | 25 m | 25.95 | |
8 | 756 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | DGI NORDJY | 0411AC | 25 m | 26.05 | |
9 | 658 | Matzen Svend | 1999 | DGI SØNDER | 9973AS | 25 m | 26.08 | |
10 | 811 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | DGI NORDJY | 9807AK | 25 m | 26.12 | |
11 | 813 | Kristensen Jonathan L | 2000 | DGI NORDJY | 0037AH | 25 m | 26.14 | |
12 | 256 | Eibye Viktor | 2001 | DGI STORST | 0175AS | 25 m | 26.28 | |
13 | 823 | Stegenborg Scott | 2000 | DGI NORDJY | 0063AH | 25 m | 26.30 | |
14 | 427 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | DGI SYDVE | 0269AQ | 25 m | 26.38 | |
15 | 646 | Iversen André | 2001 | DGI SØNDER | 0121AL | 25 m | 26.40 | |
16 | 831 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | DGI NORDJY | 0309AN | 25 m | 26.54 | |
17 | 257 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | DGI STORST | 0479AE | 25 m | 26.62 | |
18 | 436 | Haurum Jeppe | 2003 | DGI SYDVE | 0321AO | 25 m | 26.76 | |
19 | 752 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | DGI NORDJY | 0247AM | 25 m | 26.81 | |
20 | 545 | Klüver Frederik | 1998 | DGI FYN | 9823AV | 25 m | 26.87 | |
21 | 814 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | DGI NORDJY | 0059AF | 25 m | 26.93 | |
22 | 572 | Nedergaard Christoffer | 1995 | DGI FYN | 9565AS | 25 m | 26.96 | |
23 | 579 | Pedersen René | 1977 | DGI FYN | 25 m | 26.97 | ||
24 | 754 | Pedersen Oscar | 2004 | DGI NORDJY | 0445AE | 25 m | 27.01 | |
25 | 153 | Kirkeby August Stamp | 1999 | DGI ØSTJY | 9929AM | 25 m | 27.06 | |
26 | 830 | Jensen Nikolaj | 2004 | DGI NORDJY | 0401AL | 25 m | 27.13 | |
27 | 606 | Thomsen Kristoffer | 2000 | DGI FYN | 25 m | 27.20 | ||
28 | 393 | Roe Alexander | 1997 | DGI SYDØST | 9711AT | 25 m | 27.36 | |
29 | 433 | Fokkink Oliver | 2003 | DGI SYDVE | 0341AP | 25 m | 27.49 | |
30 | 105 | Hjortshøj Stefan | 1988 | DGI ØSTJY | 25 m | 27.71 | ||
31 | 555 | Larsen Rasmus Skaaning | 2001 | DGI FYN | 0187AS | 25 m | 27.71 | |
32 | 671 | Simony Niklas Børsmose | 2001 | DGI SØNDER | 0115AN | 25 m | 27.71 | |
33 | 327 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | DGI SYDØST | 9863AU | 25 m | 27.72 | |
34 | 529 | Jensen Jonas Svensmark | 2005 | DGI FYN | 0579AG | 25 m | 27.80 | |
35 | 533 | Johansen Viktor | 2001 | DGI FYN | 0129AT | 25 m | 27.89 | |
36 | 654 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | DGI SØNDER | 0464AI | 25 m | 27.97 | |
37 | 633 | Carlsen Nikolaj | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 28.06 | ||
38 | 49 | Dirdal Christian Linaa | 2001 | DGI ØSTJY | 0181AR | 25 m | 28.10 | |
39 | 360 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | DGI SYDØST | 9985AE | 25 m | 28.11 | |
40 | 821 | Pedersen Oliver | 2003 | DGI NORDJY | 0317AJ | 25 m | 28.13 | |
41 | 569 | Munk Emil | 1999 | DGI FYN | 9997AU | 25 m | 28.25 | |
42 | 259 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | DGI STORST | 0581AH | 25 m | 28.28 | |
43 | 428 | Larsen Kasper | 2002 | DGI SYDVE | 0241AP | 25 m | 28.32 | |
44 | 106 | Holm Kristoffer B. | 1999 | DGI ØSTJY | 9989AP | 25 m | 28.33 | |
45 | 362 | Lund Hannibal Krogh | 1993 | DGI SYDØST | 9343AO | 25 m | 28.47 | |
46 | 120 | Snoghøj Viktor | 2002 | DGI ØSTJY | 0249AN | 25 m | 28.49 | |
47 | 97 | Hansen Markus Friis | 2003 | DGI ØSTJY | 0301an | 25 m | 28.56 | |
48 | 48 | Dannesboe Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 0341aq | 25 m | 28.63 | |
49 | 715 | Christiansen Peter | 1975 | DGI NORDJY | 7593AB | 25 m | 28.71 | |
50 | 810 | Justesen Frederik P | 2003 | DGI NORDJY | 0383AL | 25 m | 28.90 | |
51 | 429 | Poulsen Daniel | 2001 | DGI SYDVE | 0135AN | 25 m | 28.95 | |
52 | 37 | Busk Noah | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AQ | 25 m | 28.98 | |
53 | 462 | Irmschler Brian | 1971 | DGI MIDTJY | 7131AB | 25 m | 29.00 | |
54 | 809 | Iversen Malte P | 2004 | DGI NORDJY | 0403AN | 25 m | 29.03 | |
55 | 47 | Danielsen August Bo | 2004 | DGI ØSTJY | 0453AQ | 25 m | 29.05 | |
56 | 397 | Schulte Erik Both | 2004 | DGI SYDØST | 0471AR | 25 m | 29.12 | |
57 | 834 | Nielsen Kim Møller | 1992 | DGI NORDJY | 9217AA | 25 m | 29.20 | |
58 | 571 | Nedergaard Casper | 1990 | DGI FYN | 9063AH | 25 m | 29.29 | |
59 | 319 | Ellehauge Anders | 1992 | DGI SYDØST | 9211AK | 25 m | 29.51 | |
60 | 254 | Compen Victor | 2003 | DGI STORST | 0359AH | 25 m | 29.52 | |
61 | 541 | Jørgensen William Romer | 2005 | DGI FYN | 0599AL | 25 m | 29.56 | |
62 | 395 | Rüdinger Mark | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 29.73 | ||
63 | 782 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | DGI NORDJY | 0647AM | 25 m | 29.91 | |
64 | 150 | Kellenberger Søren | 1978 | DGI ØSTJY | 7803AB | 25 m | 29.92 | |
65 | 176 | Løland Alexander | 2004 | DGI ØSTJY | 0451AN | 25 m | 29.94 | |
66 | 99 | Hansen Søren Thorup | 1975 | DGI ØSTJY | 7533AB | 25 m | 30.02 | |
67 | 57 | Gadegaard Frederik | 2005 | DGI ØSTJY | 0591AK | 25 m | 30.08 | |
68 | 583 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | DGI FYN | 0485AR | 25 m | 30.12 | |
69 | 677 | Åkerlind Silas | 2005 | DGI SØNDER | 0551AC | 25 m | 30.13 | |
70 | 542 | Karlström Victor | 2004 | DGI FYN | 0435AQ | 25 m | 30.35 | |
71 | 836 | Oosterhof Elmer | 2005 | DGI NORDJY | 0521AI | 25 m | 30.40 | |
72 | 440 | Holdt Frederik | 2003 | DGI SYDVE | 0399AQ | 25 m | 30.45 | |
73 | 104 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 30.50 | ||
74 | 557 | Lundgaard Laust | 2004 | DGI FYN | 25 m | 30.58 | ||
75 | 630 | Andreasen Philip Emborg | 2005 | DGI SØNDER | 0559AO | 25 m | 30.68 | |
76 | 52 | Faarup Phillip Bols | 2004 | DGI ØSTJY | 0473aq | 25 m | 30.75 | |
77 | 33 | Brorson Johan H | 2006 | DGI ØSTJY | 0631AM | 25 m | 30.84 | |
78 | 531 | Johansen Malthe | 1999 | DGI FYN | 9919AU | 25 m | 31.11 | |
79 | 282 | Thøfner Laurits | 2004 | DGI STORST | 0417AM | 25 m | 31.14 | |
80 | 483 | Tange Kasper Lund | 2004 | DGI MIDTJY | 0437AQ | 25 m | 31.15 | |
81 | 183 | Mogensen Lukas | 2005 | DGI ØSTJY | 0519AM | 25 m | 31.59 | |
82 | 639 | Gamishev Boris | 2007 | DGI SØNDER | 0717AA | 25 m | 31.63 | |
83 | 559 | Løkke Magnus | 2005 | DGI FYN | 0579AP | 25 m | 31.92 | |
84 | 354 | Ladefoged Jesper | 1972 | DGI SYDØST | 25 m | 31.96 | ||
85 | 43 | Christensen Mads Ø. | 2005 | DGI ØSTJY | 0505ap | 25 m | 32.41 | |
86 | 200 | Pedersen Oskar Emil | 2005 | DGI ØSTJY | 0541aq | 25 m | 32.41 | |
87 | 567 | Mortensen Kristoffer | 2005 | DGI FYN | 0537AO | 25 m | 32.41 | |
88 | 801 | Stenger Claes | 2005 | DGI NORDJY | 0509AN | 25 m | 32.68 | |
89 | 372 | Nielsen Kristian | 2005 | DGI SYDØST | 0589AH | 25 m | 32.76 | |
90 | 720 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | DGI NORDJY | 0515AG | 25 m | 33.15 | |
91 | 55 | Frimand Esben | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AE | 25 m | 33.27 | |
92 | 103 | Heningsen Sophus | 2007 | DGI ØSTJY | 0789AA | 25 m | 33.41 | |
93 | 674 | Wetcke-Brask Felix | 2006 | DGI SØNDER | 0613AC | 25 m | 33.72 | |
94 | 371 | Møller Aske Ying Sandvej | 2005 | DGI SYDØST | 0577AP | 25 m | 33.73 | |
95 | 15 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | DGI STORKB | 0375AS | 25 m | 34.01 | |
96 | 443 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | DGI SYDVE | 0585AP | 25 m | 34.04 | |
97 | 840 | Ølgaard Kristian | 2005 | DGI NORDJY | 0549AP | 25 m | 34.26 | |
98 | 351 | Kristensen Nikolai | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 34.43 | ||
99 | 44 | Dahl Alexander Juul | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AH | 25 m | 34.53 | |
100 | 688 | Kühne Kasper | 2007 | DGI SØNDER | 0727AJ | 25 m | 34.64 | |
101 | 598 | Sønderby Lucas Storm | 2006 | DGI FYN | 0683AP | 25 m | 35.28 | |
102 | 534 | Juhl Lasse F | 2004 | DGI FYN | 0475AR | 25 m | 35.62 | |
103 | 441 | Holt Tobias | 2005 | DGI SYDVE | 0693AN | 25 m | 35.67 | |
104 | 137 | Jakobsen Thor | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 35.77 | ||
105 | 188 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | DGI ØSTJY | 0753AH | 25 m | 35.78 | |
106 | 128 | Stormes Sebastian | 2007 | DGI ØSTJY | 0791AI | 25 m | 36.10 | |
107 | 553 | Larsen Frederik Eg | 1987 | DGI FYN | 25 m | 36.30 | ||
108 | 774 | Jeppesen Rasmus Starcke | 2008 | DGI NORDJY | 0813AI | 25 m | 36.50 | |
109 | 597 | Storm Kasper | 2004 | DGI FYN | 25 m | 36.51 | ||
110 | 330 | Hansen Martin Mark | 2005 | DGI SYDØST | 0563AP | 25 m | 36.71 | |
111 | 643 | Hansen Henrik | 2005 | DGI SØNDER | 0571AM | 25 m | 37.08 | |
112 | 292 | Bendixen Thor | 2005 | DGI SYDØST | 0517AP | 25 m | 37.18 | |
113 | 175 | Løkke Alfred | 2008 | DGI ØSTJY | 0895AE | 25 m | 37.22 | |
114 | 594 | Skjerning Oliver | 2004 | DGI FYN | 0489AR | 25 m | 37.35 | |
115 | 277 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | DGI STORST | 0657AK | 25 m | 37.60 | |
116 | 260 | Hansen Martin | 2007 | DGI STORST | 0763AJ | 25 m | 37.96 | |
117 | 3 | Bøttcher Aske | 2006 | DGI STORKB | 0673AL | 25 m | 38.21 | |
118 | 159 | Kristensen Anders Peter | 2007 | DGI ØSTJY | 0703AH | 25 m | 38.43 | |
119 | 278 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | DGI STORST | 0893AE | 25 m | 38.58 | |
120 | 768 | Schwab Tobias | 2009 | DGI NORDJY | 0985AF | 25 m | 38.73 | |
121 | 725 | Baars Nikolaj | 2008 | DGI NORDJY | 0893AG | 25 m | 39.01 | |
122 | 444 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | DGI SYDVE | 0743AJ | 25 m | 39.02 | |
123 | 472 | Kristensen Daniel | 2006 | DGI MIDTJY | 0677AM | 25 m | 39.57 | |
124 | 409 | Weile Ebbe | 2004 | DGI SYDØST | 0441AS | 25 m | 39.59 | |
125 | 645 | Holm Emil Hauge | 2007 | DGI SØNDER | 0791AL | 25 m | 39.88 | |
126 | 508 | Clausen Casper | 2007 | DGI FYN | 0751AM | 25 m | 40.05 | |
127 | 326 | Hajrovic Anes | 2008 | DGI SYDØST | 0807AB | 25 m | 40.27 | |
128 | 145 | Jorsal Vitus Kjær | 2007 | DGI ØSTJY | 0709AI | 25 m | 40.69 | |
129 | 297 | Buch Alexander | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 41.12 | ||
130 | 732 | Petersen Jonas | 2009 | DGI NORDJY | 0935AG | 25 m | 41.32 | |
131 | 779 | Abrahamsen Christian | 2009 | DGI NORDJY | 0943AF | 25 m | 41.65 | |
132 | 540 | Jørgensen Oliver | 2006 | DGI FYN | 0609AP | 25 m | 42.15 | |
133 | 291 | Bendixen Lucas | 2007 | DGI SYDØST | 0703AL | 25 m | 42.36 | |
134 | 315 | Falkenberg Kristian | 2006 | DGI SYDØST | 0627AI | 25 m | 43.02 | |
135 | 714 | Christiansen Mattie | 2008 | DGI NORDJY | 0813AL | 25 m | 43.43 | |
136 | 454 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | DGI MIDTJY | 0879AH | 25 m | 44.11 | |
137 | 399 | Sharaf Mazen | 2003 | DGI SYDØST | 0333AT | 25 m | 44.37 | |
138 | 551 | Lamberg Lau | 2007 | DGI FYN | 0765AK | 25 m | 44.48 | |
139 | 609 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DGI FYN | 0981AE | 25 m | 45.06 | |
140 | 252 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0825AA | 25 m | 45.25 | |
141 | 487 | Anderse Fredrik Dalsgaard | 2009 | DGI FYN | 0977AE | 25 m | 46.89 | |
142 | 193 | Olesen Eskild Læssøe | 2009 | DGI ØSTJY | 0917AE | 25 m | 46.99 | |
143 | 772 | Jensen Frederik | 2007 | DGI NORDJY | 0797AI | 25 m | 47.49 | |
144 | 406 | Tankred Poul Erik | 1953 | DGI SYDØST | 5351AA | 25 m | 47.99 | |
145 | 124 | Stoltze Marius O. | 2009 | DGI ØSTJY | 0937AE | 25 m | 49.63 | |
146 | 348 | Knudsen Kristian | 2009 | DGI SYDØST | 25 m | 49.91 | ||
147 | 370 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 53.11 | ||
148 | 276 | Sohnemann Marius | 2007 | DGI STORST | 0763AL | 25 m | 58.81 | |
149 | 294 | Birkmose Andreas | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 1:04.06 | ||
150 | 262 | Henriksen Mathias | 2008 | DGI STORST | 0857AA | 25 m | 1:04.71 | |
151 | 265 | Kongslev William | 2008 | DGI STORST | 0863AA | 25 m | 1:07.63 | |
152 | 300 | Christoffersen Arne | 1964 | DGI SYDØST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 18, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 812 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | DGI NORDJY | 9528AG | 25 m | 1:08.01 | |
2 | 647 | Jensen Ellen | 2005 | DGI SØNDER | 0546AF | 25 m | 1:12.19 | |
3 | 806 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | DGI NORDJY | 0404AP | 25 m | 1:12.96 | |
4 | 457 | Esbensen Marie Graff | 2003 | DGI MIDTJY | 0336AT | 25 m | 1:15.56 | |
5 | 157 | Kokholm Caroline Varming | 2002 | DGI ØSTJY | 0298AW | 25 m | 1:15.66 | |
6 | 459 | Holme Sofie Dyg | 2005 | DGI MIDTJY | 0598AO | 25 m | 1:15.66 | |
7 | 826 | Thomsen Thea Holm | 2003 | DGI NORDJY | 0328AP | 25 m | 1:15.77 | |
8 | 273 | Petersen Anna Lind | 2004 | DGI STORST | 0488AE | 25 m | 1:16.07 | |
9 | 638 | Fink Julie | 2001 | DGI SØNDER | 0124AP | 25 m | 1:16.33 | |
10 | 486 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | DGI MIDTJY | 0692AD | 25 m | 1:16.37 | |
11 | 563 | Martinussen Janni | 2001 | DGI FYN | 0186AE | 25 m | 1:16.76 | |
12 | 452 | Andersen Julie B. | 2002 | DGI MIDTJY | 0214AS | 25 m | 1:17.32 | |
13 | 771 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | DGI NORDJY | 0566AR | 25 m | 1:17.48 | |
14 | 271 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 1:17.63 | |
15 | 672 | Steenstrup Olivia | 2000 | DGI SØNDER | 0004BB | 25 m | 1:17.94 | |
16 | 590 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DGI FYN | 0502AI | 25 m | 1:18.09 | |
17 | 576 | Nørlem Nynne | 2002 | DGI FYN | 0268AF | 25 m | 1:18.41 | |
18 | 640 | Gamisheva Kalina | 2008 | DGI SØNDER | 0842AA | 25 m | 1:19.27 | |
19 | 336 | Ibsen Sille | 2001 | DGI SYDØST | 0134AU | 25 m | 1:19.44 | |
20 | 198 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | DGI ØSTJY | 9956AE | 25 m | 1:19.45 | |
21 | 204 | Post Mille | 2004 | DGI ØSTJY | 0412BC | 25 m | 1:20.03 | |
22 | 434 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 0484AE | 25 m | 1:20.11 | |
23 | 845 | Farag Sara | 2003 | DGI SØNDER | 0356AT | 25 m | 1:20.25 | |
24 | 564 | Martinussen Julie | 1997 | DGI FYN | 9736AS | 25 m | 1:21.00 | |
25 | 744 | Klein Linea Lodberg | 2005 | DGI NORDJY | 0536AK | 25 m | 1:21.00 | |
26 | 493 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DGI FYN | 0636AW | 25 m | 1:21.75 | |
27 | 535 | Julsgaard Anna Rahbek | 2004 | DGI FYN | 0478AZ | 25 m | 1:21.87 | |
28 | 209 | Rasmussen Trine | 1999 | DGI ØSTJY | 9962AV | 25 m | 1:21.93 | |
29 | 733 | Petersen Pernille | 2006 | DGI NORDJY | 0638AN | 25 m | 1:22.23 | |
30 | 202 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | DGI ØSTJY | 0302AX | 25 m | 1:22.72 | |
31 | 827 | Falch Sara | 2002 | DGI NORDJY | 0208BA | 25 m | 1:22.93 | |
32 | 152 | Kirial Nete | 2003 | DGI ØSTJY | 0362BC | 25 m | 1:23.25 | |
33 | 359 | Laustsen Alberte Randlev | 2005 | DGI SYDØST | 0584AX | 25 m | 1:23.30 | |
34 | 164 | Larsen Sarah Salling | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BA | 25 m | 1:23.34 | |
35 | 655 | Kristensen Amalie Hede | 2005 | DGI SØNDER | 0512AZ | 25 m | 1:23.48 | |
36 | 2 | Bernack Marie Reno | 2003 | DGI STORKB | 0376AN | 25 m | 1:23.69 | |
37 | 173 | Lund Dicte | 2004 | DGI ØSTJY | 0444AN | 25 m | 1:23.79 | |
38 | 766 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | DGI NORDJY | 0534AR | 25 m | 1:23.84 | |
39 | 644 | Hellesøe Karoline | 2006 | DGI SØNDER | 0678AQ | 25 m | 1:23.93 | |
40 | 298 | Buch Kirstine | 2005 | DGI SYDØST | 0578AS | 25 m | 1:24.31 | |
41 | 46 | Dam Signe | 1999 | DGI ØSTJY | 9958BA | 25 m | 1:24.33 | |
42 | 42 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 1:24.49 | |
43 | 482 | Riis Agnete | 2003 | DGI MIDTJY | 0308AW | 25 m | 1:24.97 | |
44 | 769 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | DGI NORDJY | 0426AX | 25 m | 1:24.98 | |
45 | 331 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 1:25.06 | |
46 | 274 | Schilling Julie Hansen | 2004 | DGI STORST | 0406BA | 25 m | 1:25.14 | |
47 | 416 | Zachariassen Ane K. | 2005 | DGI SYDØST | 0588AB | 25 m | 1:25.62 | |
48 | 767 | Christensen Zenia | 2005 | DGI NORDJY | 0572AL | 25 m | 1:25.83 | |
49 | 93 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | DGI ØSTJY | 0424AR | 25 m | 1:25.96 | |
50 | 574 | Nielsen Laura B. | 2004 | DGI FYN | 0442AW | 25 m | 1:26.15 | |
51 | 114 | Høgh Karoline | 2006 | DGI ØSTJY | 0698am | 25 m | 1:26.20 | |
52 | 305 | Daugaard Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0312BB | 25 m | 1:26.49 | |
53 | 140 | Jensen Stine Østergaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0646ak | 25 m | 1:26.73 | |
54 | 178 | Meldgaard Cecilia Bækager | 2002 | DGI ØSTJY | 0254BA | 25 m | 1:27.26 | |
55 | 511 | Duus Freja | 2005 | DGI FYN | 0594BA | 25 m | 1:27.27 | |
56 | 648 | Jensen Katrine | 2001 | DGI SØNDER | 0156AR | 25 m | 1:27.28 | |
57 | 723 | Kokholm Sara | 2005 | DGI NORDJY | 0574AS | 25 m | 1:27.45 | |
58 | 653 | Keller Sofie | 2005 | DGI SØNDER | 0512AY | 25 m | 1:27.51 | |
59 | 51 | Drachmann Thilde Wei | 2002 | DGI ØSTJY | 0224BD | 25 m | 1:27.60 | |
60 | 575 | Noe Caroline Jul | 2003 | DGI FYN | 0358BF | 25 m | 1:28.26 | |
61 | 838 | Sørensen Emma Rask | 2003 | DGI NORDJY | 0388AP | 25 m | 1:28.35 | |
62 | 143 | Jespersen Matilde Work | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AP | 25 m | 1:28.94 | |
63 | 552 | Larsen Fanny Blomgren | 2004 | DGI FYN | 0484AW | 25 m | 1:29.88 | |
64 | 532 | Johansen Rasmine | 2005 | DGI FYN | 0594AS | 25 m | 1:30.34 | |
65 | 659 | Mikkelsen Lucca | 2002 | DGI SØNDER | 0212BE | 25 m | 1:30.51 | |
66 | 375 | Olesen Mathilde | 2005 | DGI SYDØST | 0526AT | 25 m | 1:30.66 | |
67 | 607 | Thomsen Viktorija | 2001 | DGI FYN | 25 m | 1:30.80 | ||
68 | 593 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 1:31.22 | |
69 | 34 | Brøndum Maja | 2006 | DGI ØSTJY | 0634AS | 25 m | 1:31.55 | |
70 | 524 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | DGI FYN | 0608AK | 25 m | 1:31.76 | |
71 | 201 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | DGI ØSTJY | 0674AG | 25 m | 1:32.08 | |
72 | 635 | Dauberg Feliza | 2004 | DGI SØNDER | 25 m | 1:32.11 | ||
73 | 835 | Nielsen Line Skov | 2003 | DGI NORDJY | 0362BA | 25 m | 1:32.23 | |
74 | 11 | Mitchell Philippa | 2006 | DGI STORKB | 0638AG | 25 m | 1:32.34 | |
75 | 413 | Vestbo Sara Kaas | 2005 | DGI SYDØST | 0598AY | 25 m | 1:32.53 | |
76 | 739 | Christianse Lise Ingeborg | 2007 | DGI NORDJY | 0792AQ | 25 m | 1:32.74 | |
77 | 634 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | DGI SØNDER | 0654AL | 25 m | 1:32.96 | |
78 | 364 | Madsen Josephine Maja | 2005 | DGI SYDØST | 0568AY | 25 m | 1:33.28 | |
79 | 422 | Pederse Emily Schjelderup | 2004 | DGI SYDVE | 0418BB | 25 m | 1:33.57 | |
80 | 174 | Lund Lea Skjærris | 2008 | DGI ØSTJY | 0826AH | 25 m | 1:33.86 | |
81 | 374 | Nyholm-Rønning Katrine | 2003 | DGI SYDØST | 0316BF | 25 m | 1:35.23 | |
82 | 129 | Støve Emilie | 2000 | DGI ØSTJY | 0006BF | 25 m | 1:35.26 | |
83 | 417 | Andersen Marie Nørskov | 2005 | DGI SYDVE | 0548AZ | 25 m | 1:35.79 | |
84 | 456 | Christiansen Mille | 2006 | DGI MIDTJY | 0664AS | 25 m | 1:36.04 | |
85 | 538 | Jørgensen Karoline | 2007 | DGI FYN | 0774AG | 25 m | 1:36.13 | |
86 | 14 | Vesth Frederikke | 2007 | DGI STORKB | 0766AL | 25 m | 1:36.83 | |
87 | 565 | Meyer Victoria | 2004 | DGI FYN | 0402BD | 25 m | 1:37.14 | |
88 | 389 | Rasmussen Johanne | 2003 | DGI SYDØST | 0318BD | 25 m | 1:37.53 | |
89 | 119 | Jacobsen Mikkeline Liis | 2007 | DGI ØSTJY | 0788AJ | 25 m | 1:37.66 | |
90 | 13 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | DGI STORKB | 0618AQ | 25 m | 1:37.85 | |
91 | 469 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | DGI MIDTJY | 0724AK | 25 m | 1:38.19 | |
92 | 323 | Graversen Sara Høi | 2003 | DGI SYDØST | 0318AX | 25 m | 1:38.44 | |
93 | 611 | Walsted Vilma Marie | 2006 | DGI FYN | 0646AW | 25 m | 1:38.59 | |
94 | 135 | Sørensen Naja Kristiane | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:39.61 | ||
95 | 520 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | DGI FYN | 0726AQ | 25 m | 1:39.90 | |
96 | 543 | Kjærgaard Mia Frimodt | 2002 | DGI FYN | 0202BD | 25 m | 1:39.95 | |
97 | 783 | Callsen Sofie | 2008 | DGI NORDJY | 0844AM | 25 m | 1:41.85 | |
98 | 463 | Irmschler Mathilde | 2006 | DGI MIDTJY | 0606AS | 25 m | 1:42.33 | |
99 | 421 | Mukasa Kristiane Kathrine | 2008 | DGI SYDVE | 0898AJ | 25 m | 1:42.62 | |
100 | 526 | James Mariana | 2002 | DGI FYN | 0248BE | 25 m | 1:43.07 | |
101 | 761 | Thomassen Astrid O. | 2007 | DGI NORDJY | 0796AK | 25 m | 1:43.31 | |
102 | 325 | Grønhøj Cathrine | 2007 | DGI SYDØST | 0758AE | 25 m | 1:43.43 | |
103 | 468 | Kasirga Tuana | 2007 | DGI MIDTJY | 0798AQ | 25 m | 1:43.96 | |
104 | 513 | Dørk Anna | 2004 | DGI FYN | 0498AZ | 25 m | 1:44.01 | |
105 | 420 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 0248BD | 25 m | 1:44.64 | |
106 | 727 | Billesø Cecilie | 2003 | DGI NORDJY | 0324AW | 25 m | 1:44.82 | |
107 | 182 | Mikkelsen Frida Asp | 2008 | DGI ØSTJY | 0846AH | 25 m | 1:45.00 | |
108 | 404 | Sørensen Matilde Helene | 2004 | DGI SYDØST | 0498BB | 25 m | 1:46.11 | |
109 | 403 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | DGI SYDØST | 0884AD | 25 m | 1:46.54 | |
110 | 253 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0834AB | 25 m | 1:46.63 | |
111 | 560 | Madsen Inge | 2002 | DGI FYN | 0202BE | 25 m | 1:46.89 | |
112 | 232 | Trudsø Cecilie | 2005 | DGI ØSTJY | 0504BA | 25 m | 1:46.91 | |
113 | 790 | Lambertsen Louise Stick | 2003 | DGI NORDJY | 0384BG | 25 m | 1:47.20 | |
114 | 194 | Pedersen Cecilie Have | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:47.69 | ||
115 | 299 | Buerstedde Sofie Simonsen | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 1:48.38 | ||
116 | 332 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | DGI SYDØST | 0894AM | 25 m | 1:48.71 | |
117 | 347 | Knudsen Kirstine | 2007 | DGI SYDØST | 0732AQ | 25 m | 1:48.92 | |
118 | 528 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | DGI FYN | 0778AP | 25 m | 1:51.02 | |
119 | 138 | Jakobsen Zenia Maria | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:55.00 | ||
120 | 269 | Larsen Milla Engsted | 2009 | DGI STORST | 0998AC | 25 m | 1:57.59 | |
121 | 612 | Westergaard Lærke Højvang | 2008 | DGI FYN | 25 m | 1:58.49 | ||
122 | 475 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | DGI MIDTJY | 0726AU | 25 m | 1:58.74 | |
123 | 217 | Schleimann Julie | 2010 | DGI ØSTJY | 1094AD | 25 m | 1:59.36 | |
124 | 218 | Schleimann Marie | 2010 | DGI ØSTJY | 1006AD | 25 m | 2:00.28 | |
125 | 582 | Rasmussen Ditte Holm | 2008 | DGI FYN | 25 m | 2:03.44 | ||
126 | 556 | Lerche Smilla | 2008 | DGI FYN | 0882AN | 25 m | 2:08.08 | |
127 | 494 | Bernt Kamma | 2010 | DGI FYN | 1026AD | 25 m | 2:14.97 | |
128 | 489 | Andersen Merle | 2009 | DGI FYN | 0998AG | 25 m | 2:25.76 | |
129 | 251 | Baad Anna | 2007 | DGI STORST | 0744AV | 25 m | ||
130 | 377 | Olsen Julie | 2008 | DGI SYDØST | 0848AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 19, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 461 | Håkonsson Rasmus | 2004 | DGI MIDTJY | 0449AH | 25 m | 1:04.85 | |
2 | 266 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | DGI STORST | 0169AL | 25 m | 1:05.12 | |
3 | 781 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | DGI NORDJY | 0323AQ | 25 m | 1:06.60 | |
4 | 656 | Kristiansen Christopher | 2000 | DGI SØNDER | 0045AR | 25 m | 1:07.14 | |
5 | 745 | Klein Malik Lodberg | 2003 | DGI NORDJY | 0359AI | 25 m | 1:08.05 | |
6 | 579 | Pedersen René | 1977 | DGI FYN | 25 m | 1:08.39 | ||
7 | 207 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | DGI ØSTJY | 0139AJ | 25 m | 1:08.79 | |
8 | 393 | Roe Alexander | 1997 | DGI SYDØST | 9711AT | 25 m | 1:08.84 | |
9 | 814 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | DGI NORDJY | 0059AF | 25 m | 1:08.90 | |
10 | 752 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | DGI NORDJY | 0247AM | 25 m | 1:09.86 | |
11 | 823 | Stegenborg Scott | 2000 | DGI NORDJY | 0063AH | 25 m | 1:10.04 | |
12 | 362 | Lund Hannibal Krogh | 1993 | DGI SYDØST | 9343AO | 25 m | 1:10.17 | |
13 | 328 | Hansen Andreas | 2001 | DGI SYDØST | 0195AF | 25 m | 1:10.27 | |
14 | 815 | Lehmann Sebastian B | 2004 | DGI NORDJY | 0439AF | 25 m | 1:10.85 | |
15 | 455 | Christiansen Anton | 2004 | DGI MIDTJY | 0493AL | 25 m | 1:11.43 | |
16 | 830 | Jensen Nikolaj | 2004 | DGI NORDJY | 0401AL | 25 m | 1:11.66 | |
17 | 671 | Simony Niklas Børsmose | 2001 | DGI SØNDER | 0115AN | 25 m | 1:11.98 | |
18 | 809 | Iversen Malte P | 2004 | DGI NORDJY | 0403AN | 25 m | 1:12.65 | |
19 | 464 | Irmschler Rasmus | 2002 | DGI MIDTJY | 0273AP | 25 m | 1:12.68 | |
20 | 521 | Holgersen Anders Lund | 2000 | DGI FYN | 0017AS | 25 m | 1:12.81 | |
21 | 572 | Nedergaard Christoffer | 1995 | DGI FYN | 9565AS | 25 m | 1:12.83 | |
22 | 465 | Jensen Kasper | 2005 | DGI MIDTJY | 0559AJ | 25 m | 1:13.70 | |
23 | 654 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | DGI SØNDER | 0464AI | 25 m | 1:13.81 | |
24 | 637 | Fink Casper | 2003 | DGI SØNDER | 0377AH | 25 m | 1:14.26 | |
25 | 821 | Pedersen Oliver | 2003 | DGI NORDJY | 0317AJ | 25 m | 1:14.34 | |
26 | 360 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | DGI SYDØST | 9985AE | 25 m | 1:14.71 | |
27 | 27 | Berentzen Mads | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AR | 25 m | 1:14.89 | |
28 | 606 | Thomsen Kristoffer | 2000 | DGI FYN | 25 m | 1:15.01 | ||
29 | 290 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | DGI SYDØST | 0105AM | 25 m | 1:15.12 | |
30 | 229 | Thyssen Jesper | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:15.24 | ||
31 | 764 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | DGI NORDJY | 0229AQ | 25 m | 1:15.57 | |
32 | 136 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | DGI ØSTJY | 0335AN | 25 m | 1:15.60 | |
33 | 397 | Schulte Erik Both | 2004 | DGI SYDØST | 0471AR | 25 m | 1:16.09 | |
34 | 545 | Klüver Frederik | 1998 | DGI FYN | 9823AV | 25 m | 1:16.36 | |
35 | 817 | Mejdahl Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0327AR | 25 m | 1:16.44 | |
36 | 402 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | DGI SYDØST | 0463AK | 25 m | 1:16.59 | |
37 | 132 | Sørensen Jonas | 1995 | DGI ØSTJY | 9505AR | 25 m | 1:16.61 | |
38 | 342 | Jensen Rasmus D. | 1998 | DGI SYDØST | 9897AN | 25 m | 1:16.77 | |
39 | 280 | Thystrup Albert U. | 2003 | DGI STORST | 0385AP | 25 m | 1:16.78 | |
40 | 228 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | DGI ØSTJY | 0109AJ | 25 m | 1:17.03 | |
41 | 187 | Mørup Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0413AQ | 25 m | 1:17.59 | |
42 | 569 | Munk Emil | 1999 | DGI FYN | 9997AU | 25 m | 1:17.78 | |
43 | 571 | Nedergaard Casper | 1990 | DGI FYN | 9063AH | 25 m | 1:17.99 | |
44 | 241 | Vittrup Mads | 2003 | DGI ØSTJY | 0391at | 25 m | 1:18.00 | |
45 | 168 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AN | 25 m | 1:18.27 | |
46 | 791 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | DGI NORDJY | 0555AO | 25 m | 1:18.54 | |
47 | 630 | Andreasen Philip Emborg | 2005 | DGI SØNDER | 0559AO | 25 m | 1:18.82 | |
48 | 58 | Gaur Jonas | 2005 | DGI ØSTJY | 0581AK | 25 m | 1:19.08 | |
49 | 150 | Kellenberger Søren | 1978 | DGI ØSTJY | 7803AB | 25 m | 1:19.08 | |
50 | 584 | Rasmussen Johannes Fammé | 2004 | DGI FYN | 0463AS | 25 m | 1:19.47 | |
51 | 227 | Thaarup Casper | 1987 | DGI ØSTJY | 8785AD | 25 m | 1:20.04 | |
52 | 541 | Jørgensen William Romer | 2005 | DGI FYN | 0599AL | 25 m | 1:20.08 | |
53 | 47 | Danielsen August Bo | 2004 | DGI ØSTJY | 0453AQ | 25 m | 1:20.53 | |
54 | 661 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | DGI SØNDER | 0459AM | 25 m | 1:21.01 | |
55 | 547 | Kristensen Mads | 2005 | DGI FYN | 0555AM | 25 m | 1:21.06 | |
56 | 378 | Pedersen Anders | 1976 | DGI SYDØST | 25 m | 1:21.55 | ||
57 | 26 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 1:21.92 | |
58 | 99 | Hansen Søren Thorup | 1975 | DGI ØSTJY | 7533AB | 25 m | 1:21.99 | |
59 | 555 | Larsen Rasmus Skaaning | 2001 | DGI FYN | 0187AS | 25 m | 1:22.16 | |
60 | 676 | Winther Emil | 2006 | DGI SØNDER | 0661AC | 25 m | 1:22.33 | |
61 | 794 | Porsborg Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 0797AH | 25 m | 1:22.44 | |
62 | 163 | Larsen Mads Rager | 2005 | DGI ØSTJY | 0585AO | 25 m | 1:22.53 | |
63 | 613 | Westergaard Mathias | 2004 | DGI FYN | 0427AP | 25 m | 1:22.62 | |
64 | 559 | Løkke Magnus | 2005 | DGI FYN | 0579AP | 25 m | 1:23.12 | |
65 | 666 | Nissen Lukas | 2006 | DGI SØNDER | 0651AJ | 25 m | 1:23.19 | |
66 | 480 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | DGI MIDTJY | 0475AK | 25 m | 1:23.23 | |
67 | 557 | Lundgaard Laust | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:24.01 | ||
68 | 355 | Ladefoged Peter | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 1:24.56 | ||
69 | 776 | Thomsen Sebastian Emil | 2002 | DGI NORDJY | 0221AU | 25 m | 1:25.12 | |
70 | 395 | Rüdinger Mark | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:25.22 | ||
71 | 12 | Mitchell William | 2004 | DGI STORKB | 0493AH | 25 m | 1:25.53 | |
72 | 604 | Termansen Xander | 2005 | DGI FYN | 0581AJ | 25 m | 1:25.85 | |
73 | 94 | Hald Andreas Skovgaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0651AM | 25 m | 1:26.04 | |
74 | 369 | Mogensen Alexander | 2005 | DGI SYDØST | 0511AM | 25 m | 1:26.19 | |
75 | 196 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | DGI ØSTJY | 0627AB | 25 m | 1:26.37 | |
76 | 583 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | DGI FYN | 0485AR | 25 m | 1:26.41 | |
77 | 688 | Kühne Kasper | 2007 | DGI SØNDER | 0727AJ | 25 m | 1:27.07 | |
78 | 166 | Laursen Andreas | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AM | 25 m | 1:27.35 | |
79 | 15 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | DGI STORKB | 0375AS | 25 m | 1:28.15 | |
80 | 372 | Nielsen Kristian | 2005 | DGI SYDØST | 0589AH | 25 m | 1:28.44 | |
81 | 18 | Anders Marius Bryndum Raj | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 1:28.67 | |
82 | 525 | Hvid Kasper | 1990 | DGI FYN | 25 m | 1:31.53 | ||
83 | 801 | Stenger Claes | 2005 | DGI NORDJY | 0509AN | 25 m | 1:32.00 | |
84 | 316 | Fevre Malthe Le | 2008 | DGI SYDØST | 0869AE | 25 m | 1:32.16 | |
85 | 116 | Højrup Thomas Emil | 2007 | DGI ØSTJY | 0757AI | 25 m | 1:32.32 | |
86 | 363 | Lund Johannes | 2006 | DGI SYDØST | 0645AO | 25 m | 1:32.34 | |
87 | 169 | Laursen Samuel Krogh | 2007 | DGI ØSTJY | 0747AI | 25 m | 1:33.04 | |
88 | 643 | Hansen Henrik | 2005 | DGI SØNDER | 0571AM | 25 m | 1:33.08 | |
89 | 215 | Schaarup Christian | 2004 | DGI ØSTJY | 0455aq | 25 m | 1:33.43 | |
90 | 522 | Holgersen Jeppe Lund | 2003 | DGI FYN | 0313AT | 25 m | 1:33.56 | |
91 | 737 | Broe Lucas Skjødt | 2007 | DGI NORDJY | 0721AH | 25 m | 1:33.92 | |
92 | 41 | Bøllingtoft Kristian | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AM | 25 m | 1:35.31 | |
93 | 795 | Poulsen Mads | 2007 | DGI NORDJY | 0717AL | 25 m | 1:36.88 | |
94 | 188 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | DGI ØSTJY | 0753AH | 25 m | 1:36.96 | |
95 | 103 | Heningsen Sophus | 2007 | DGI ØSTJY | 0789AA | 25 m | 1:37.32 | |
96 | 344 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | DGI SYDØST | 0755AD | 25 m | 1:37.56 | |
97 | 553 | Larsen Frederik Eg | 1987 | DGI FYN | 25 m | 1:37.64 | ||
98 | 481 | Olesen Albert | 2008 | DGI MIDTJY | 0841AE | 25 m | 1:37.66 | |
99 | 734 | Skov Sebastian | 2005 | DGI NORDJY | 0587AP | 25 m | 1:37.66 | |
100 | 784 | Damgaard Vilmer | 2006 | DGI NORDJY | 0605AP | 25 m | 1:38.03 | |
101 | 485 | Theisen Valdemar | 2007 | DGI MIDTJY | 0763AI | 25 m | 1:38.05 | |
102 | 586 | Rasmussen Malthe Skau | 2006 | DGI FYN | 0673AP | 25 m | 1:38.30 | |
103 | 3 | Bøttcher Aske | 2006 | DGI STORKB | 0673AL | 25 m | 1:39.63 | |
104 | 330 | Hansen Martin Mark | 2005 | DGI SYDØST | 0563AP | 25 m | 1:40.10 | |
105 | 293 | Birkkjær Silas | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:40.17 | ||
106 | 137 | Jakobsen Thor | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:41.34 | ||
107 | 317 | Franow Jannick | 2006 | DGI SYDØST | 0687AG | 25 m | 1:41.41 | |
108 | 561 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DGI FYN | 0899AH | 25 m | 1:41.62 | |
109 | 159 | Kristensen Anders Peter | 2007 | DGI ØSTJY | 0703AH | 25 m | 1:42.62 | |
110 | 108 | Holst-Jensen Morten | 2008 | DGI ØSTJY | 0845AE | 25 m | 1:42.84 | |
111 | 472 | Kristensen Daniel | 2006 | DGI MIDTJY | 0677AM | 25 m | 1:42.88 | |
112 | 840 | Ølgaard Kristian | 2005 | DGI NORDJY | 0549AP | 25 m | 1:43.12 | |
113 | 725 | Baars Nikolaj | 2008 | DGI NORDJY | 0893AG | 25 m | 1:43.44 | |
114 | 491 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DGI FYN | 0745AL | 25 m | 1:44.01 | |
115 | 731 | Nørgaard Christoffer | 2006 | DGI NORDJY | 0669AM | 25 m | 1:48.51 | |
116 | 326 | Hajrovic Anes | 2008 | DGI SYDØST | 0807AB | 25 m | 1:48.55 | |
117 | 291 | Bendixen Lucas | 2007 | DGI SYDØST | 0703AL | 25 m | 1:53.18 | |
118 | 488 | Andersen Christoffer | 2006 | DGI FYN | 0657AN | 25 m | 1:53.26 | |
119 | 609 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DGI FYN | 0981AE | 25 m | 1:59.38 | |
120 | 728 | Buus Casper | 2008 | DGI NORDJY | 0873AG | 25 m | 1:59.51 | |
121 | 772 | Jensen Frederik | 2007 | DGI NORDJY | 0797AI | 25 m | 2:06.58 | |
122 | 319 | Ellehauge Anders | 1992 | DGI SYDØST | 9211AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 20, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 760 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | DGI NORDJY | 0356AJ | 25 m | 1:09.89 | |
2 | 647 | Jensen Ellen | 2005 | DGI SØNDER | 0546AF | 25 m | 1:10.07 | |
3 | 435 | Hall Maria | 2003 | DGI SYDVE | 0384BC | 25 m | 1:11.17 | |
4 | 807 | Hansen Emilie Sofie | 2001 | DGI NORDJY | 0168BE | 25 m | 1:12.07 | |
5 | 195 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | DGI ØSTJY | 9844AJ | 25 m | 1:13.50 | |
6 | 742 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | DGI NORDJY | 0332BB | 25 m | 1:13.72 | |
7 | 757 | Romanski Fenja | 2005 | DGI NORDJY | 0598AH | 25 m | 1:13.75 | |
8 | 806 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | DGI NORDJY | 0404AP | 25 m | 1:13.76 | |
9 | 272 | Olesen Sisse Berg | 2005 | DGI STORST | 0514AB | 25 m | 1:16.10 | |
10 | 338 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | DGI SYDØST | 0794AG | 25 m | 1:18.77 | |
11 | 457 | Esbensen Marie Graff | 2003 | DGI MIDTJY | 0336AT | 50 m | 1:19.30 | |
12 | 827 | Falch Sara | 2002 | DGI NORDJY | 0208BA | 25 m | 1:20.19 | |
13 | 144 | Johnsen Lærke Kirstine | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BA | 25 m | 1:21.35 | |
14 | 102 | Heise Line | 2003 | DGI ØSTJY | 0356AX | 25 m | 1:24.07 | |
15 | 722 | Brandt Allie F. | 2004 | DGI NORDJY | 0484AP | 25 m | 1:24.42 | |
16 | 239 | Wienke Julie Liao | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AP | 25 m | 1:24.48 | |
17 | 493 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DGI FYN | 0636AW | 25 m | 1:25.54 | |
18 | 51 | Drachmann Thilde Wei | 2002 | DGI ØSTJY | 0224BD | 25 m | 1:26.43 | |
19 | 590 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DGI FYN | 0502AI | 25 m | 1:27.33 | |
20 | 653 | Keller Sofie | 2005 | DGI SØNDER | 0512AY | 25 m | 1:28.30 | |
21 | 766 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | DGI NORDJY | 0534AR | 25 m | 1:29.24 | |
22 | 719 | Nielsen Freya Kobber | 2001 | DGI NORDJY | 0152BD | 25 m | 1:29.46 | |
23 | 40 | Bøllingtoft Benedikte | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BC | 25 m | 1:29.53 | |
24 | 659 | Mikkelsen Lucca | 2002 | DGI SØNDER | 0212BE | 25 m | 1:30.01 | |
25 | 640 | Gamisheva Kalina | 2008 | DGI SØNDER | 0842AA | 25 m | 1:30.89 | |
26 | 177 | Løland Natasja N. | 2000 | DGI ØSTJY | 0078BE | 25 m | 1:31.86 | |
27 | 201 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | DGI ØSTJY | 0674AG | 25 m | 1:33.83 | |
28 | 151 | Kipper Amalie | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BE | 25 m | 1:34.25 | |
29 | 614 | Øhlenschlager Lærke Jul | 2004 | DGI FYN | 0498AR | 25 m | 1:34.79 | |
30 | 361 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | DGI SYDØST | 0566AD | 25 m | 1:34.88 | |
31 | 574 | Nielsen Laura B. | 2004 | DGI FYN | 0442AW | 25 m | 1:35.92 | |
32 | 723 | Kokholm Sara | 2005 | DGI NORDJY | 0574AS | 25 m | 1:37.45 | |
33 | 219 | Schou Katrine | 2003 | DGI ØSTJY | 0312BA | 25 m | 1:37.96 | |
34 | 140 | Jensen Stine Østergaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0646ak | 25 m | 1:38.62 | |
35 | 20 | Andersen Jane | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AR | 25 m | 1:38.87 | |
36 | 34 | Brøndum Maja | 2006 | DGI ØSTJY | 0634AS | 25 m | 1:38.97 | |
37 | 160 | Kristensen Freya Knop | 2005 | DGI ØSTJY | 0572AS | 25 m | 1:39.53 | |
38 | 21 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 1:39.81 | |
39 | 197 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AR | 25 m | 1:39.98 | |
40 | 664 | Nielsen Andrea Berg | 2007 | DGI SØNDER | 0756AD | 25 m | 1:41.61 | |
41 | 538 | Jørgensen Karoline | 2007 | DGI FYN | 0774AG | 25 m | 1:43.16 | |
42 | 532 | Johansen Rasmine | 2005 | DGI FYN | 0594AS | 25 m | 1:43.90 | |
43 | 796 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | DGI NORDJY | 0656AW | 25 m | 1:45.00 | |
44 | 605 | Thomsen Ea | 2001 | DGI FYN | 0158BE | 25 m | 1:48.91 | |
45 | 235 | Vang Sara Søholm | 2005 | DGI ØSTJY | 0536AY | 25 m | 1:50.61 | |
46 | 775 | Kornum Clara | 2007 | DGI NORDJY | 0704AM | 25 m | 1:50.77 | |
47 | 675 | Wiege Ellen Marie | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 1:53.06 | ||
48 | 765 | Valbjørn Isabella Vinkler | 2005 | DGI NORDJY | 0552AX | 25 m | 1:53.37 | |
49 | 61 | Gram Julie | 2006 | DGI ØSTJY | 0694AT | 25 m | 1:53.45 | |
50 | 673 | Træger Lotta | 2008 | DGI SØNDER | 0818AK | 25 m | 1:54.91 | |
51 | 740 | Dalsgaard Ida Kold | 2005 | DGI NORDJY | 0538AS | 25 m | 1:57.62 | |
52 | 717 | Iversen Emilie Toft | 2007 | DGI NORDJY | 0758AW | 25 m | 2:01.74 | |
53 | 358 | Laursen Naja | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:21.31 | ||
54 | 349 | Kristensen Anna Lis | 2005 | DGI SYDØST | 0554AS | 25 m | ||
55 | 414 | Westphal Dicte | 2005 | DGI SYDØST | 0548AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 21, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 656 | Kristiansen Christopher | 2000 | DGI SØNDER | 0045AR | 25 m | 1:02.63 | |
2 | 736 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | DGI NORDJY | 0059AO | 25 m | 1:03.04 | |
3 | 789 | Jørgensen Benjamin | 1996 | DGI NORDJY | 9611AA | 25 m | 1:04.14 | |
4 | 839 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | DGI NORDJY | 9875AR | 25 m | 1:05.04 | |
5 | 658 | Matzen Svend | 1999 | DGI SØNDER | 9973AS | 25 m | 1:05.17 | |
6 | 823 | Stegenborg Scott | 2000 | DGI NORDJY | 0063AH | 25 m | 1:07.82 | |
7 | 27 | Berentzen Mads | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AR | 25 m | 1:08.00 | |
8 | 266 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | DGI STORST | 0169AL | 25 m | 1:08.23 | |
9 | 754 | Pedersen Oscar | 2004 | DGI NORDJY | 0445AE | 25 m | 1:08.40 | |
10 | 477 | Nelander Oliver L | 2002 | DGI MIDTJY | 0295AF | 25 m | 1:10.07 | |
11 | 663 | Neumann Emil | 2004 | DGI SØNDER | 0465AH | 25 m | 1:10.28 | |
12 | 536 | Jørgensen Gustav | 2004 | DGI FYN | 0465AO | 25 m | 1:10.29 | |
13 | 830 | Jensen Nikolaj | 2004 | DGI NORDJY | 0401AL | 25 m | 1:12.52 | |
14 | 829 | Jensen Kris | 2004 | DGI NORDJY | 0489AK | 25 m | 1:12.56 | |
15 | 465 | Jensen Kasper | 2005 | DGI MIDTJY | 0559AJ | 25 m | 1:12.97 | |
16 | 162 | Købke Mikkel | 1999 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:13.67 | ||
17 | 455 | Christiansen Anton | 2004 | DGI MIDTJY | 0493AL | 25 m | 1:14.07 | |
18 | 288 | Andersen Matti | 2005 | DGI SYDØST | 0583AL | 25 m | 1:14.08 | |
19 | 815 | Lehmann Sebastian B | 2004 | DGI NORDJY | 0439AF | 25 m | 1:14.24 | |
20 | 187 | Mørup Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0413AQ | 25 m | 1:14.28 | |
21 | 478 | Nelander Theis | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AC | 50 m | 1:14.31 | |
22 | 735 | Albæk Marcus | 2004 | DGI NORDJY | 0465AM | 25 m | 1:15.19 | |
23 | 199 | Pedersen Ole S. | 2000 | DGI ØSTJY | 0093AN | 25 m | 1:15.72 | |
24 | 280 | Thystrup Albert U. | 2003 | DGI STORST | 0385AP | 25 m | 1:16.91 | |
25 | 49 | Dirdal Christian Linaa | 2001 | DGI ØSTJY | 0181AR | 25 m | 1:17.05 | |
26 | 176 | Løland Alexander | 2004 | DGI ØSTJY | 0451AN | 25 m | 1:17.54 | |
27 | 569 | Munk Emil | 1999 | DGI FYN | 9997AU | 25 m | 1:17.64 | |
28 | 791 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | DGI NORDJY | 0555AO | 25 m | 1:17.84 | |
29 | 817 | Mejdahl Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0327AR | 25 m | 1:18.98 | |
30 | 257 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | DGI STORST | 0479AE | 25 m | 1:19.12 | |
31 | 255 | Dahrup Jonas P. | 2004 | DGI STORST | 0469AD | 25 m | 1:20.22 | |
32 | 132 | Sørensen Jonas | 1995 | DGI ØSTJY | 9505AR | 25 m | 1:21.72 | |
33 | 584 | Rasmussen Johannes Fammé | 2004 | DGI FYN | 0463AS | 25 m | 1:24.67 | |
34 | 12 | Mitchell William | 2004 | DGI STORKB | 0493AH | 25 m | 1:25.29 | |
35 | 480 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | DGI MIDTJY | 0475AK | 25 m | 1:25.75 | |
36 | 531 | Johansen Malthe | 1999 | DGI FYN | 9919AU | 25 m | 1:27.41 | |
37 | 591 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 0253AU | 25 m | 1:28.60 | |
38 | 604 | Termansen Xander | 2005 | DGI FYN | 0581AJ | 25 m | 1:28.83 | |
39 | 792 | Mølgaard Mads | 2006 | DGI NORDJY | 0657AM | 25 m | 1:30.00 | |
40 | 539 | Jørgensen Michael | 1981 | DGI FYN | 8199AA | 25 m | 1:30.59 | |
41 | 833 | Knudsen Nikolaj Rytger | 2006 | DGI NORDJY | 0603AI | 25 m | 1:30.60 | |
42 | 353 | Ladefoged Jacob | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:30.70 | ||
43 | 354 | Ladefoged Jesper | 1972 | DGI SYDØST | 25 m | 1:31.31 | ||
44 | 553 | Larsen Frederik Eg | 1987 | DGI FYN | 25 m | 1:33.88 | ||
45 | 799 | Rubæk Mikkel | 2006 | DGI NORDJY | 0671AP | 25 m | 1:34.78 | |
46 | 286 | Andersen Magnus | 2005 | DGI SYDØST | 0579AF | 25 m | 1:34.81 | |
47 | 214 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 1:35.96 | |
48 | 316 | Fevre Malthe Le | 2008 | DGI SYDØST | 0869AE | 25 m | 1:37.27 | |
49 | 196 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | DGI ØSTJY | 0627AB | 25 m | 1:37.45 | |
50 | 166 | Laursen Andreas | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AM | 25 m | 1:38.13 | |
51 | 25 | Bach Mathias | 2005 | DGI ØSTJY | 0599AN | 25 m | 1:40.00 | |
52 | 558 | Løkke Andreas | 2006 | DGI FYN | 0663AP | 25 m | 1:42.39 | |
53 | 737 | Broe Lucas Skjødt | 2007 | DGI NORDJY | 0721AH | 25 m | 1:42.86 | |
54 | 495 | Birkholm Andreas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:42.97 | ||
55 | 795 | Poulsen Mads | 2007 | DGI NORDJY | 0717AL | 25 m | 1:44.58 | |
56 | 559 | Løkke Magnus | 2005 | DGI FYN | 0579AP | 25 m | 1:46.48 | |
57 | 376 | Olsen Ebbe Als | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 1:47.37 | ||
58 | 126 | Storm Marinus | 2006 | DGI ØSTJY | 0665AK | 25 m | 1:50.00 | |
59 | 215 | Schaarup Christian | 2004 | DGI ØSTJY | 0455aq | 25 m | 1:54.38 | |
60 | 123 | Stidsen Emil | 2003 | DGI ØSTJY | 0315AS | 25 m | 1:54.49 | |
61 | 158 | Kramer Kasper | 2006 | DGI ØSTJY | 0647AP | 25 m | 1:56.31 | |
62 | 24 | Andersen Simon N. | 2006 | DGI ØSTJY | 0641AM | 25 m | 2:05.00 | |
63 | 400 | Sigh Tobias Tariku | 2005 | DGI SYDØST | 0567AP | 25 m | 2:08.22 | |
64 | 772 | Jensen Frederik | 2007 | DGI NORDJY | 0797AI | 25 m | 2:17.74 | |
65 | 345 | Kirubakaran Kelvin | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | |||
66 | 395 | Rüdinger Mark | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 22, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 703 | Nordjylland Flying Pigs | 1995 | DGI NORDJY | 25 m | 1:55.00 | ||
2 | 71 | Piger A Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:55.80 | ||
3 | 692 | Nordj. Chicks With Kicks | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 1:56.00 | ||
4 | 694 | Nordj. Silly Sea Monkies | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 1:58.00 | ||
5 | 380 | Sydøst Gr. 5 Piger 1 | 1995 | DGI SYDØST | 25 m | 2:00.00 | ||
6 | 449 | Midtjylland Isk Grp. 7 #1 | 2005 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:01.00 | ||
7 | 382 | Sydøst Gr. 7 Piger 1 | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:02.00 | ||
8 | 381 | Sydøst Gr. 6 Piger 1 | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:03.00 | ||
9 | 77 | Piger A Grp6 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:03.30 | ||
10 | 248 | Storstrømmen Turbo1 Gr 7 | 2005 | DGI STORST | 25 m | 2:05.00 | ||
11 | 384 | Sydøst Gr. 6 Piger 2 | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:05.00 | ||
12 | 706 | Nordjylland Sexy Summer | 1994 | DGI NORDJY | 25 m | 2:05.00 | ||
13 | 713 | Northern Nuggets | 1995 | DGI NORDJY | 25 m | 2:05.00 | ||
14 | 621 | Fynske Damer Gr. 6 | 2003 | DGI FYN | 25 m | 2:05.78 | ||
15 | 699 | Nordjyll. Purple Cobras | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:06.00 | ||
16 | 246 | Storstrømmen Turbo Gr 6 | 2003 | DGI STORST | 25 m | 2:08.00 | ||
17 | 690 | Meme Team Nordjylland | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 2:08.00 | ||
18 | 83 | Piger A Grp7 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:09.10 | ||
19 | 84 | Piger B Grp7 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:09.10 | ||
20 | 78 | Piger B Grp6 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:09.20 | ||
21 | 385 | Sydøst Gr. 7 Piger 2 | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:10.00 | ||
22 | 620 | Fynske Damer Gr. 5 | 1995 | DGI FYN | 25 m | 2:10.48 | ||
23 | 72 | Piger B Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:11.20 | ||
24 | 622 | Fynske Damer Gr. 7 | 2005 | DGI FYN | 25 m | 2:12.91 | ||
25 | 383 | Sydøst Gr. 8 Piger 1 | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 2:14.00 | ||
26 | 446 | Midtjylland Isk Grp. 6 | 2003 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:14.00 | ||
27 | 623 | Fynske Damer Gr. 8 | 2007 | DGI FYN | 25 m | 2:16.89 | ||
28 | 683 | Piger Sønderjylland Gr 6 | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 2:17.44 | ||
29 | 89 | Piger A Grp8 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:18.00 | ||
30 | 386 | Sydøst Gr. 8 Piger 2 | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 2:20.00 | ||
31 | 686 | Piger 1 Sønderjylland Gr7 | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 2:21.08 | ||
32 | 450 | Midtjylland Isk Grp. 7 #2 | 2005 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:21.50 | ||
33 | 685 | Piger Sønderjylland Gr8 | 2007 | DGI SØNDER | 25 m | 2:22.21 | ||
34 | 684 | Piger Sønderjylland Gr.5 | 1995 | DGI SØNDER | 25 m | 2:23.34 | ||
35 | 687 | Piger2 Sønderjylland Gr7 | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 2:26.06 | ||
36 | 431 | Girlpower Syd | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:27.90 | ||
37 | 842 | Syd Girlpower | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:27.90 | ||
38 | 249 | Storstrømmen Turbo2 Gr 7 | 2005 | DGI STORST | 25 m | 2:34.00 | ||
39 | 379 | Sydøst Gr. 9 Piger | 2009 | DGI SYDØST | 25 m | 2:36.00 | ||
40 | 66 | Piger Grp1-4 | 1970 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:40.00 | ||
41 | 17 | Piger Orient | 2005 | DGI STORKB | 25 m | 2:40.13 | ||
42 | 90 | Piger B Grp8 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:46.50 | ||
43 | 698 | Nordjyll. Phoenix Mafia | 2007 | DGI NORDJY | 25 m | 2:49.00 | ||
44 | 448 | Midtjylland Isk Grp. 8 | 2007 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:50.00 | ||
45 | 92 | Piger Grp9 | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:51.60 | ||
46 | 247 | Storstrømmen Turbo Gr 8 | 2007 | DGI STORST | 25 m | 3:25.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 707 | Nordjylland Torpedoes | 1995 | DGI NORDJY | 25 m | 1:43.00 | ||
2 | 67 | Drenge A Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:43.20 | ||
3 | 695 | Nordj. Victory Fighter | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 1:44.00 | ||
4 | 245 | Storstrømmen Turbo Gr 5 | 1995 | DGI STORST | 25 m | 1:48.00 | ||
5 | 426 | Four Beasts | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:48.74 | ||
6 | 841 | Beasts Four | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:48.74 | ||
7 | 307 | Sydøst Gr. 5 Drenge 1 | 1995 | DGI SYDØST | 25 m | 1:48.98 | ||
8 | 308 | Sydøst Gr. 6 Drenge 1 | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:49.00 | ||
9 | 68 | Drenge B Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:53.30 | ||
10 | 309 | Sydøst Gr. 7 Drenge 1 | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 1:54.00 | ||
11 | 334 | Sydøst Gr. 4 Herrer | 1994 | DGI SYDØST | 25 m | 1:54.00 | ||
12 | 63 | Drenge A Grp1-4 | 1970 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:54.10 | ||
13 | 311 | Sydøst Gr. 5 Drenge 2 | 1995 | DGI SYDØST | 25 m | 1:54.67 | ||
14 | 73 | Drenge A Grp6 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:55.20 | ||
15 | 624 | Fynske Herrer Gr. 5 | 1995 | DGI FYN | 25 m | 1:55.89 | ||
16 | 701 | Nordjylland Dude Club | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 1:56.00 | ||
17 | 711 | Nordjyllands Mighty Men | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 1:56.00 | ||
18 | 710 | Nordjylland Wild Waves | 1995 | DGI NORDJY | 25 m | 1:57.00 | ||
19 | 312 | Sydøst Gr. 6 Drenge 2 | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:58.00 | ||
20 | 625 | Fynske Herrer Gr. 6 | 2003 | DGI FYN | 25 m | 1:59.87 | ||
21 | 313 | Sydøst Gr. 7 Drenge 2 | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:01.00 | ||
22 | 446 | Midtjylland Isk Grp. 6 | 2003 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:01.00 | ||
23 | 678 | Drenge1 Sønderjylland Gr.5 | 1995 | DGI SØNDER | 25 m | 2:01.10 | ||
24 | 626 | Fynske Herrer Gr. 7 | 2005 | DGI FYN | 25 m | 2:01.47 | ||
25 | 79 | Drenge A Grp7 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:01.60 | ||
26 | 74 | Drenge B Grp6 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:02.30 | ||
27 | 628 | Oldboys Fra Fyn | 1994 | DGI FYN | 25 m | 2:03.58 | ||
28 | 679 | Drenge1 Sønderjylland Gr6 | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 2:04.27 | ||
29 | 693 | Nordj. Dangerous Ducks | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 2:06.00 | ||
30 | 680 | Drenge1 Sønderjylland Gr7 | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 2:07.18 | ||
31 | 246 | Storstrømmen Turbo Gr 6 | 2003 | DGI STORST | 25 m | 2:10.00 | ||
32 | 851 | Drenge2 Sønderjylland Gr.5 | 1995 | DGI SØNDER | 25 m | 2:10.05 | ||
33 | 627 | Fynske Herrer Gr. 8 | 2007 | DGI FYN | 25 m | 2:10.43 | ||
34 | 80 | Drenge B Grp7 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:11.20 | ||
35 | 310 | Sydøst Gr. 8 Drenge 1 | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 2:12.00 | ||
36 | 447 | Midtjylland Isk Grp. 7 | 2005 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:13.00 | ||
37 | 64 | Drenge B Grp1-4 | 1970 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:20.00 | ||
38 | 314 | Sydøst Gr. 8 Drenge 2 | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 2:20.00 | ||
39 | 85 | Drenge A Grp8 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:21.10 | ||
40 | 681 | Drenge2 Sønderjylland Gr7 | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 2:23.12 | ||
41 | 700 | Nordjylland Destroyers | 2007 | DGI NORDJY | 25 m | 2:32.00 | ||
42 | 86 | Drenge B Grp8 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:36.20 | ||
43 | 709 | Nordjylland Water Devils | 2007 | DGI NORDJY | 25 m | 2:42.00 | ||
44 | 247 | Storstrømmen Turbo Gr 8 | 2007 | DGI STORST | 25 m | 3:20.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 432 | Max Power Syd | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 1:55.05 | ||
2 | 843 | Syd Max Power | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 1:55.05 | ||
3 | 69 | Mix A Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:58.20 | ||
4 | 697 | Nordjyll. Happy Kickers | 1995 | DGI NORDJY | 25 m | 1:59.00 | ||
5 | 691 | Nordj. Boom Shaka Lakas | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:00.00 | ||
6 | 705 | Nordjylland Marshmellows | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 2:02.00 | ||
7 | 75 | Mix A Grp6 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:03.30 | ||
8 | 616 | Fynsk Mix Gr. 5 | 1995 | DGI FYN | 25 m | 2:04.78 | ||
9 | 70 | Mix B Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:07.20 | ||
10 | 365 | Sydøst Gr. 7 Mix 1 | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:08.00 | ||
11 | 708 | Nordjylland Tsunamies | 1994 | DGI NORDJY | 25 m | 2:08.00 | ||
12 | 696 | Nordjyll. Deep Dolphins | 1995 | DGI NORDJY | 25 m | 2:09.00 | ||
13 | 76 | Mix B Grp6 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:09.80 | ||
14 | 367 | Sydøst Gr. 7 Mix 2 | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:10.00 | ||
15 | 704 | Nordjylland Hotties | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:10.00 | ||
16 | 702 | Nordjylland Explosive | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 2:12.00 | ||
17 | 617 | Fynsk Mix Gr. 6 | 2003 | DGI FYN | 25 m | 2:12.47 | ||
18 | 81 | Mix A Grp7 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:12.50 | ||
19 | 618 | Fynsk Mix Gr. 7 | 2005 | DGI FYN | 25 m | 2:14.64 | ||
20 | 366 | Sydøst Gr. 8 Mix 1 | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 2:16.00 | ||
21 | 65 | Mix Grp1-4 | 1970 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:19.60 | ||
22 | 368 | Sydøst Gr. 8 Mix 2 | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 2:22.00 | ||
23 | 82 | Mix B Grp7 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:22.60 | ||
24 | 682 | Mix Sønderjylland Gr8 | 2007 | DGI SØNDER | 25 m | 2:23.15 | ||
25 | 437 | Max Speed Fra Syd | 2006 | DGI SYDVE | 25 m | 2:23.99 | ||
26 | 844 | Syd Max Speed Fra | 2006 | DGI SYDVE | 25 m | 2:23.99 | ||
27 | 16 | Mix Orient | 2003 | DGI STORKB | 25 m | 2:25.13 | ||
28 | 87 | Mix A Grp8 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:28.10 | ||
29 | 243 | Storstrømmen Mix Gr 5 | 1995 | DGI STORST | 25 m | 2:30.00 | ||
30 | 619 | Fynsk Mix Gr. 9 | 2009 | DGI FYN | 25 m | 2:35.18 | ||
31 | 88 | Mix B Grp8 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:46.50 | ||
32 | 712 | Nordjyllands Rockstarz | 2007 | DGI NORDJY | 25 m | 2:51.00 | ||
33 | 91 | Mix Grp9 | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:59.80 | ||
34 | 244 | Storstrømmen Mix Gr 8 | 2007 | DGI STORST | 25 m | 3:20.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 25, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 758 | Romanski Freja | 2003 | DGI NORDJY | 0308AI | 25 m | 2:35.42 | |
2 | 760 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | DGI NORDJY | 0356AJ | 25 m | 2:41.05 | |
3 | 195 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | DGI ØSTJY | 9844AJ | 25 m | 2:42.85 | |
4 | 486 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | DGI MIDTJY | 0692AD | 25 m | 2:43.39 | |
5 | 759 | Spring Cassandra | 2005 | DGI NORDJY | 0546AR | 25 m | 2:44.11 | |
6 | 452 | Andersen Julie B. | 2002 | DGI MIDTJY | 0214AS | 25 m | 2:45.62 | |
7 | 460 | Håkonsson Laura | 2006 | DGI MIDTJY | 0646AO | 25 m | 2:47.97 | |
8 | 662 | Muusmann Jette | 2005 | DGI SØNDER | 0532AO | 25 m | 2:49.57 | |
9 | 401 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | DGI SYDØST | 0672AM | 25 m | 2:50.00 | |
10 | 562 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DGI FYN | 0536BA | 25 m | 2:51.58 | |
11 | 744 | Klein Linea Lodberg | 2005 | DGI NORDJY | 0536AK | 25 m | 2:52.08 | |
12 | 479 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | DGI MIDTJY | 0592AU | 25 m | 2:52.85 | |
13 | 338 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | DGI SYDØST | 0794AG | 25 m | 2:53.93 | |
14 | 467 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | DGI MIDTJY | 0538AM | 50 m | 2:55.36 | |
15 | 474 | Krogh Katrine | 2005 | DGI MIDTJY | 0526AQ | 25 m | 2:56.31 | |
16 | 339 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 2:57.17 | |
17 | 405 | Sørensen Trine G. | 1997 | DGI SYDØST | 9752AR | 25 m | 2:57.21 | |
18 | 35 | Brøndum Thea | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AZ | 25 m | 2:57.45 | |
19 | 786 | Helt Therese J | 2006 | DGI NORDJY | 0658AK | 25 m | 2:57.51 | |
20 | 733 | Petersen Pernille | 2006 | DGI NORDJY | 0638AN | 25 m | 2:58.13 | |
21 | 749 | Momme Hannah Vixø | 2005 | DGI NORDJY | 0502AS | 25 m | 2:58.77 | |
22 | 264 | Jakobsen Nynne | 2004 | DGI STORST | 0462AG | 25 m | 2:59.89 | |
23 | 226 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0418AV | 25 m | 3:00.21 | |
24 | 644 | Hellesøe Karoline | 2006 | DGI SØNDER | 0678AQ | 25 m | 3:00.31 | |
25 | 202 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | DGI ØSTJY | 0302AX | 25 m | 3:02.18 | |
26 | 504 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DGI FYN | 0506BA | 25 m | 3:02.26 | |
27 | 127 | Stormes Malou Sophie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AP | 25 m | 3:03.01 | |
28 | 223 | Skall Mathilde Werge | 2003 | DGI ØSTJY | 0384BB | 25 m | 3:03.57 | |
29 | 641 | Gombos Nora | 2006 | DGI SØNDER | 0646AS | 25 m | 3:03.83 | |
30 | 482 | Riis Agnete | 2003 | DGI MIDTJY | 0308AW | 25 m | 3:03.97 | |
31 | 496 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 3:06.59 | |
32 | 743 | Juliansdottir Frida | 2005 | DGI NORDJY | 0558AW | 25 m | 3:06.59 | |
33 | 331 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 3:07.21 | |
34 | 501 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | DGI FYN | 0792AF | 25 m | 3:07.40 | |
35 | 803 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | DGI NORDJY | 0292AS | 25 m | 3:08.34 | |
36 | 173 | Lund Dicte | 2004 | DGI ØSTJY | 0444AN | 25 m | 3:08.37 | |
37 | 574 | Nielsen Laura B. | 2004 | DGI FYN | 0442AW | 25 m | 3:10.17 | |
38 | 361 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | DGI SYDØST | 0566AD | 25 m | 3:10.18 | |
39 | 652 | Johansen Sofie Damm | 2006 | DGI SØNDER | 0698AQ | 25 m | 3:12.40 | |
40 | 416 | Zachariassen Ane K. | 2005 | DGI SYDØST | 0588AB | 25 m | 3:12.62 | |
41 | 730 | Nørgaard Benedicte Værum | 2004 | DGI NORDJY | 0474BC | 25 m | 3:13.83 | |
42 | 608 | Thygesen Nikoline | 2005 | DGI FYN | 0534AX | 25 m | 3:14.33 | |
43 | 668 | Olesen Sofie Skibelund | 2007 | DGI SØNDER | 0784AB | 25 m | 3:14.43 | |
44 | 139 | Jensen Silje Oestergaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AN | 25 m | 3:17.18 | |
45 | 413 | Vestbo Sara Kaas | 2005 | DGI SYDØST | 0598AY | 25 m | 3:18.39 | |
46 | 610 | Ussing Ella | 2004 | DGI FYN | 0402AS | 25 m | 3:18.84 | |
47 | 231 | Tilsted Olivia | 2006 | DGI ØSTJY | 0668AF | 25 m | 3:20.96 | |
48 | 216 | Schleimann Johanne | 2007 | DGI ØSTJY | 0766AP | 25 m | 3:22.24 | |
49 | 222 | Simonsen Laura Sejr | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AZ | 25 m | 3:22.24 | |
50 | 201 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | DGI ØSTJY | 0674AG | 25 m | 3:23.56 | |
51 | 415 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | DGI SYDØST | 0436AV | 25 m | 3:24.57 | |
52 | 160 | Kristensen Freya Knop | 2005 | DGI ØSTJY | 0572AS | 25 m | 3:24.86 | |
53 | 289 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 3:28.18 | |
54 | 739 | Christianse Lise Ingeborg | 2007 | DGI NORDJY | 0792AQ | 25 m | 3:29.44 | |
55 | 14 | Vesth Frederikke | 2007 | DGI STORKB | 0766AL | 25 m | 3:31.44 | |
56 | 587 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | DGI FYN | 0412BA | 25 m | 3:31.70 | |
57 | 761 | Thomassen Astrid O. | 2007 | DGI NORDJY | 0796AK | 25 m | 3:34.71 | |
58 | 340 | Jensen Filippa Juul | 2007 | DGI SYDØST | 0718AJ | 25 m | 3:36.30 | |
59 | 519 | Heise Mille | 2004 | DGI FYN | 0468AZ | 25 m | 3:39.36 | |
60 | 544 | Klæsøe Celina | 2006 | DGI FYN | 0662AQ | 25 m | 3:43.88 | |
61 | 220 | Siegumfeldt Ida | 2007 | DGI ØSTJY | 0796AP | 25 m | 3:44.33 | |
62 | 211 | Raunsø Astrid | 2006 | DGI ØSTJY | 0608AT | 25 m | 3:48.00 | |
63 | 788 | Jeppesen Sofie | 2007 | DGI NORDJY | 0788AN | 50 m | 3:55.64 | |
64 | 605 | Thomsen Ea | 2001 | DGI FYN | 0158BE | 25 m | 3:57.37 | |
65 | 727 | Billesø Cecilie | 2003 | DGI NORDJY | 0324AW | 25 m | 3:57.62 | |
66 | 112 | Hummelshøj Emilie | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:00.00 | ||
67 | 514 | Finseth Sarah Dyekjær | 2007 | DGI FYN | 0728AT | 25 m | 4:31.84 | |
68 | 352 | Kvejborg Thea | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 26, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 646 | Iversen André | 2001 | DGI SØNDER | 0121AL | 25 m | 2:17.34 | |
2 | 461 | Håkonsson Rasmus | 2004 | DGI MIDTJY | 0449AH | 25 m | 2:21.13 | |
3 | 756 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | DGI NORDJY | 0411AC | 25 m | 2:23.24 | |
4 | 781 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | DGI NORDJY | 0323AQ | 25 m | 2:24.03 | |
5 | 736 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | DGI NORDJY | 0059AO | 25 m | 2:26.65 | |
6 | 745 | Klein Malik Lodberg | 2003 | DGI NORDJY | 0359AI | 25 m | 2:27.35 | |
7 | 748 | Madsen Mikkel Hedeby | 2002 | DGI NORDJY | 0217AT | 25 m | 2:31.28 | |
8 | 455 | Christiansen Anton | 2004 | DGI MIDTJY | 0493AL | 25 m | 2:34.36 | |
9 | 22 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | DGI ØSTJY | 0231AT | 25 m | 2:35.04 | |
10 | 411 | Versteegen Robert | 2001 | DGI SYDØST | 0107AS | 25 m | 2:35.51 | |
11 | 829 | Jensen Kris | 2004 | DGI NORDJY | 0489AK | 25 m | 2:36.17 | |
12 | 642 | Hansen Dennis | 2002 | DGI SØNDER | 0205AS | 25 m | 2:36.71 | |
13 | 536 | Jørgensen Gustav | 2004 | DGI FYN | 0465AO | 25 m | 2:36.95 | |
14 | 837 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | DGI NORDJY | 9939AR | 25 m | 2:37.58 | |
15 | 654 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | DGI SØNDER | 0464AI | 25 m | 2:38.83 | |
16 | 657 | Kristiansen Nicholas | 2004 | DGI SØNDER | 0485AH | 25 m | 2:40.12 | |
17 | 817 | Mejdahl Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0327AR | 25 m | 2:40.36 | |
18 | 809 | Iversen Malte P | 2004 | DGI NORDJY | 0403AN | 25 m | 2:41.62 | |
19 | 651 | Johannsen Eskild Noah | 2006 | DGI SØNDER | 0655AL | 25 m | 2:43.46 | |
20 | 136 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | DGI ØSTJY | 0335AN | 25 m | 2:44.39 | |
21 | 777 | Abildgaard Jonas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AM | 25 m | 2:45.33 | |
22 | 639 | Gamishev Boris | 2007 | DGI SØNDER | 0717AA | 25 m | 2:47.65 | |
23 | 33 | Brorson Johan H | 2006 | DGI ØSTJY | 0631AM | 25 m | 2:51.29 | |
24 | 791 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | DGI NORDJY | 0555AO | 25 m | 2:51.89 | |
25 | 746 | Lumholtz William Elliot | 2006 | DGI NORDJY | 0611AI | 25 m | 2:53.60 | |
26 | 666 | Nissen Lukas | 2006 | DGI SØNDER | 0651AJ | 25 m | 2:54.32 | |
27 | 26 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 2:54.89 | |
28 | 57 | Gadegaard Frederik | 2005 | DGI ØSTJY | 0591AK | 25 m | 2:57.02 | |
29 | 836 | Oosterhof Elmer | 2005 | DGI NORDJY | 0521AI | 25 m | 2:59.02 | |
30 | 241 | Vittrup Mads | 2003 | DGI ØSTJY | 0391at | 25 m | 2:59.58 | |
31 | 584 | Rasmussen Johannes Fammé | 2004 | DGI FYN | 0463AS | 25 m | 3:00.50 | |
32 | 570 | Märcher Mikkel | 1982 | DGI FYN | 25 m | 3:01.43 | ||
33 | 353 | Ladefoged Jacob | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:01.82 | ||
34 | 56 | Frimand Jakob | 2004 | DGI ØSTJY | 0463AL | 25 m | 3:01.89 | |
35 | 205 | Poulsen Frederik Stordal | 2004 | DGI ØSTJY | 0423AQ | 25 m | 3:03.47 | |
36 | 794 | Porsborg Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 0797AH | 25 m | 3:05.47 | |
37 | 165 | Lauritsen Elias | 2000 | DGI ØSTJY | 0073AS | 25 m | 3:05.75 | |
38 | 412 | West Jasper Balle | 2006 | DGI SYDØST | 0667AN | 25 m | 3:06.95 | |
39 | 171 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | DGI ØSTJY | 0517AJ | 25 m | 3:09.69 | |
40 | 196 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | DGI ØSTJY | 0627AB | 25 m | 3:15.33 | |
41 | 29 | Bjerregaard Nicolai Ø | 2001 | DGI ØSTJY | 0137AT | 25 m | 3:17.59 | |
42 | 286 | Andersen Magnus | 2005 | DGI SYDØST | 0579AF | 25 m | 3:21.88 | |
43 | 322 | Græsborg Nicolaj | 2005 | DGI SYDØST | 0535AP | 25 m | 3:22.92 | |
44 | 376 | Olsen Ebbe Als | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 3:28.81 | ||
45 | 212 | Ravn Gustav | 2005 | DGI ØSTJY | 0553AJ | 25 m | 3:28.97 | |
46 | 126 | Storm Marinus | 2006 | DGI ØSTJY | 0665AK | 25 m | 3:29.82 | |
47 | 795 | Poulsen Mads | 2007 | DGI NORDJY | 0717AL | 25 m | 3:30.09 | |
48 | 750 | Momme Victor Vixø | 2007 | DGI NORDJY | 0793AJ | 25 m | 3:31.59 | |
49 | 799 | Rubæk Mikkel | 2006 | DGI NORDJY | 0671AP | 25 m | 3:31.61 | |
50 | 734 | Skov Sebastian | 2005 | DGI NORDJY | 0587AP | 25 m | 3:35.50 | |
51 | 236 | Vang Simon Søholm | 2008 | DGI ØSTJY | 0827AE | 25 m | 3:36.00 | |
52 | 170 | Laustsen Jakob | 2003 | DGI ØSTJY | 0351AS | 25 m | 3:37.12 | |
53 | 215 | Schaarup Christian | 2004 | DGI ØSTJY | 0455aq | 25 m | 3:40.59 | |
54 | 558 | Løkke Andreas | 2006 | DGI FYN | 0663AP | 25 m | 3:40.64 | |
55 | 725 | Baars Nikolaj | 2008 | DGI NORDJY | 0893AG | 25 m | 3:42.66 | |
56 | 753 | Pedersen Gustav Ø. | 2008 | DGI NORDJY | 0875AD | 25 m | 3:47.53 | |
57 | 561 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DGI FYN | 0899AH | 25 m | 3:49.99 | |
58 | 729 | Larsen Malthe Bach | 2008 | DGI NORDJY | 0847AA | 25 m | 3:54.95 | |
59 | 172 | Lillemose Malte | 2006 | DGI ØSTJY | 0667AP | 25 m | 3:56.03 | |
60 | 54 | Filipowicz Lui | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:56.43 | ||
61 | 103 | Heningsen Sophus | 2007 | DGI ØSTJY | 0789AA | 25 m | 3:58.65 | |
62 | 141 | Jeppesen Ferdinand Lindal | 2008 | DGI ØSTJY | 0883AJ | 25 m | 4:30.00 | |
63 | 317 | Franow Jannick | 2006 | DGI SYDØST | 0687AG | 25 m | ||
64 | 400 | Sigh Tobias Tariku | 2005 | DGI SYDØST | 0567AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 27, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 471 | Knudsen Emilie | 2002 | DGI MIDTJY | 0222AK | 25 m | 30.85 | |
2 | 272 | Olesen Sisse Berg | 2005 | DGI STORST | 0514AB | 25 m | 31.30 | |
3 | 563 | Martinussen Janni | 2001 | DGI FYN | 0186AE | 25 m | 31.96 | |
4 | 435 | Hall Maria | 2003 | DGI SYDVE | 0384BC | 25 m | 32.08 | |
5 | 807 | Hansen Emilie Sofie | 2001 | DGI NORDJY | 0168BE | 25 m | 32.13 | |
6 | 826 | Thomsen Thea Holm | 2003 | DGI NORDJY | 0328AP | 25 m | 32.45 | |
7 | 279 | Sørensen Petrine R.e. | 2005 | DGI STORST | 0512AB | 25 m | 32.83 | |
8 | 800 | Rønnow Ida | 2006 | DGI NORDJY | 0658AE | 25 m | 33.01 | |
9 | 816 | Meinert Maja | 2001 | DGI NORDJY | 0118AO | 25 m | 33.14 | |
10 | 805 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | DGI NORDJY | 9904AT | 25 m | 34.29 | |
11 | 144 | Johnsen Lærke Kirstine | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BA | 25 m | 34.47 | |
12 | 845 | Farag Sara | 2003 | DGI SØNDER | 0356AT | 25 m | 34.51 | |
13 | 336 | Ibsen Sille | 2001 | DGI SYDØST | 0134AU | 25 m | 34.66 | |
14 | 638 | Fink Julie | 2001 | DGI SØNDER | 0124AP | 25 m | 34.88 | |
15 | 733 | Petersen Pernille | 2006 | DGI NORDJY | 0638AN | 25 m | 34.91 | |
16 | 204 | Post Mille | 2004 | DGI ØSTJY | 0412BC | 25 m | 34.96 | |
17 | 564 | Martinussen Julie | 1997 | DGI FYN | 9736AS | 25 m | 35.10 | |
18 | 198 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | DGI ØSTJY | 9956AE | 25 m | 35.23 | |
19 | 46 | Dam Signe | 1999 | DGI ØSTJY | 9958BA | 25 m | 35.64 | |
20 | 759 | Spring Cassandra | 2005 | DGI NORDJY | 0546AR | 25 m | 35.70 | |
21 | 51 | Drachmann Thilde Wei | 2002 | DGI ØSTJY | 0224BD | 25 m | 35.77 | |
22 | 238 | Wienke Camilla Liao | 2005 | DGI ØSTJY | 0594AN | 25 m | 35.86 | |
23 | 261 | Hansen Nicoline | 2004 | DGI STORST | 0468AU | 25 m | 35.94 | |
24 | 273 | Petersen Anna Lind | 2004 | DGI STORST | 0488AE | 25 m | 36.01 | |
25 | 164 | Larsen Sarah Salling | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BA | 25 m | 36.34 | |
26 | 271 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 36.36 | |
27 | 649 | Jensen Signe | 2007 | DGI SØNDER | 0786AB | 25 m | 36.39 | |
28 | 2 | Bernack Marie Reno | 2003 | DGI STORKB | 0376AN | 25 m | 36.46 | |
29 | 578 | Ostersen Laura | 2004 | DGI FYN | 0402BB | 25 m | 36.60 | |
30 | 493 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DGI FYN | 0636AW | 25 m | 36.61 | |
31 | 576 | Nørlem Nynne | 2002 | DGI FYN | 0268AF | 25 m | 36.66 | |
32 | 53 | Filipowicz Lucca | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 36.67 | ||
33 | 614 | Øhlenschlager Lærke Jul | 2004 | DGI FYN | 0498AR | 25 m | 36.72 | |
34 | 131 | Søndergaard Katrine | 2002 | DGI ØSTJY | 0258BC | 25 m | 36.74 | |
35 | 388 | Rasmussen Annemone | 2006 | DGI SYDØST | 0674AC | 25 m | 36.78 | |
36 | 473 | Kristensen Ida | 2004 | DGI MIDTJY | 0412AR | 25 m | 37.25 | |
37 | 7 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | DGI STORKB | 0102AX | 25 m | 37.30 | |
38 | 415 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | DGI SYDØST | 0436AV | 25 m | 37.31 | |
39 | 769 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | DGI NORDJY | 0426AX | 25 m | 37.35 | |
40 | 202 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | DGI ØSTJY | 0302AX | 25 m | 37.41 | |
41 | 274 | Schilling Julie Hansen | 2004 | DGI STORST | 0406BA | 25 m | 37.66 | |
42 | 730 | Nørgaard Benedicte Værum | 2004 | DGI NORDJY | 0474BC | 25 m | 37.69 | |
43 | 808 | Høeg Louise | 2003 | DGI NORDJY | 0324AR | 25 m | 37.79 | |
44 | 535 | Julsgaard Anna Rahbek | 2004 | DGI FYN | 0478AZ | 25 m | 38.07 | |
45 | 93 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | DGI ØSTJY | 0424AR | 25 m | 38.25 | |
46 | 173 | Lund Dicte | 2004 | DGI ØSTJY | 0444AN | 25 m | 38.25 | |
47 | 216 | Schleimann Johanne | 2007 | DGI ØSTJY | 0766AP | 25 m | 38.45 | |
48 | 270 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | DGI STORST | 0554AO | 25 m | 38.56 | |
49 | 749 | Momme Hannah Vixø | 2005 | DGI NORDJY | 0502AS | 25 m | 38.89 | |
50 | 592 | Schaumburg Katja | 2004 | DGI FYN | 0412BD | 25 m | 38.94 | |
51 | 538 | Jørgensen Karoline | 2007 | DGI FYN | 0774AG | 25 m | 38.96 | |
52 | 755 | Renneberg Laura Sofie | 2005 | DGI NORDJY | 0578AW | 25 m | 39.03 | |
53 | 655 | Kristensen Amalie Hede | 2005 | DGI SØNDER | 0512AZ | 25 m | 39.18 | |
54 | 11 | Mitchell Philippa | 2006 | DGI STORKB | 0638AG | 25 m | 39.52 | |
55 | 329 | Hansen Emma Bergene | 2005 | DGI SYDØST | 0518AQ | 25 m | 39.62 | |
56 | 139 | Jensen Silje Oestergaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AN | 25 m | 39.79 | |
57 | 496 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 39.79 | |
58 | 129 | Støve Emilie | 2000 | DGI ØSTJY | 0006BF | 25 m | 40.11 | |
59 | 607 | Thomsen Viktorija | 2001 | DGI FYN | 25 m | 40.13 | ||
60 | 38 | Bødtker Maia | 2005 | DGI ØSTJY | 0554AY | 25 m | 40.19 | |
61 | 21 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 40.28 | |
62 | 767 | Christensen Zenia | 2005 | DGI NORDJY | 0572AL | 25 m | 40.33 | |
63 | 505 | Christensen Emma | 2002 | DGI FYN | 0248BB | 25 m | 40.50 | |
64 | 375 | Olesen Mathilde | 2005 | DGI SYDØST | 0526AT | 25 m | 40.53 | |
65 | 629 | Andersen Anna Mai | 2006 | DGI SØNDER | 0622AR | 25 m | 40.83 | |
66 | 305 | Daugaard Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0312BB | 25 m | 40.98 | |
67 | 100 | Harrit Signe | 2006 | DGI ØSTJY | 0658AM | 25 m | 41.19 | |
68 | 140 | Jensen Stine Østergaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0646ak | 25 m | 41.68 | |
69 | 497 | Boje Frederikke | 2004 | DGI FYN | 0472AX | 25 m | 42.33 | |
70 | 160 | Kristensen Freya Knop | 2005 | DGI ØSTJY | 0572AS | 25 m | 42.36 | |
71 | 96 | Hansen Betina Vinther | 1983 | DGI ØSTJY | 25 m | 42.70 | ||
72 | 523 | Holgersen Stine Lund | 2006 | DGI FYN | 0652AQ | 25 m | 42.93 | |
73 | 174 | Lund Lea Skjærris | 2008 | DGI ØSTJY | 0826AH | 25 m | 43.56 | |
74 | 634 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | DGI SØNDER | 0654AL | 25 m | 43.68 | |
75 | 527 | Jensen Alberte | 1999 | DGI FYN | 9922BF | 25 m | 43.70 | |
76 | 501 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | DGI FYN | 0792AF | 25 m | 43.86 | |
77 | 304 | Damsø Sofie Marie | 2004 | DGI SYDØST | 0406AR | 25 m | 44.25 | |
78 | 197 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AR | 25 m | 44.28 | |
79 | 396 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | DGI SYDØST | 0578AJ | 25 m | 44.54 | |
80 | 119 | Jacobsen Mikkeline Liis | 2007 | DGI ØSTJY | 0788AJ | 25 m | 44.72 | |
81 | 727 | Billesø Cecilie | 2003 | DGI NORDJY | 0324AW | 25 m | 44.90 | |
82 | 404 | Sørensen Matilde Helene | 2004 | DGI SYDØST | 0498BB | 25 m | 45.48 | |
83 | 356 | Larsen Silja | 2006 | DGI SYDØST | 0624AQ | 25 m | 45.97 | |
84 | 721 | Pedersen Sandie Rysholt | 2000 | DGI NORDJY | 0086BG | 25 m | 46.49 | |
85 | 665 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | DGI SØNDER | 0766AD | 25 m | 47.20 | |
86 | 544 | Klæsøe Celina | 2006 | DGI FYN | 0662AQ | 25 m | 47.23 | |
87 | 324 | Gregersen Sara Holst | 2006 | DGI SYDØST | 0672AE | 25 m | 47.70 | |
88 | 456 | Christiansen Mille | 2006 | DGI MIDTJY | 0664AS | 25 m | 48.66 | |
89 | 299 | Buerstedde Sofie Simonsen | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 49.19 | ||
90 | 403 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | DGI SYDØST | 0884AD | 25 m | 49.32 | |
91 | 528 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | DGI FYN | 0778AP | 25 m | 49.45 | |
92 | 267 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | DGI STORST | 0654AW | 25 m | 49.53 | |
93 | 194 | Pedersen Cecilie Have | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 49.67 | ||
94 | 161 | Kristensen Frida Knop | 2009 | DGI ØSTJY | 0958AA | 25 m | 50.11 | |
95 | 420 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 0248BD | 25 m | 50.22 | |
96 | 476 | Moeskjær Amalie | 2007 | DGI MIDTJY | 0766AV | 25 m | 50.44 | |
97 | 565 | Meyer Victoria | 2004 | DGI FYN | 0402BD | 25 m | 51.23 | |
98 | 463 | Irmschler Mathilde | 2006 | DGI MIDTJY | 0606AS | 25 m | 51.25 | |
99 | 220 | Siegumfeldt Ida | 2007 | DGI ØSTJY | 0796AP | 25 m | 51.53 | |
100 | 167 | Laursen Maria Nybro | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 51.74 | ||
101 | 724 | Andersen Eva | 2006 | DGI NORDJY | 0674AW | 25 m | 52.12 | |
102 | 218 | Schleimann Marie | 2010 | DGI ØSTJY | 1006AD | 25 m | 53.66 | |
103 | 138 | Jakobsen Zenia Maria | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 54.25 | ||
104 | 332 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | DGI SYDØST | 0894AM | 25 m | 54.58 | |
105 | 349 | Kristensen Anna Lis | 2005 | DGI SYDØST | 0554AS | 25 m | 54.75 | |
106 | 13 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | DGI STORKB | 0618AQ | 25 m | 55.13 | |
107 | 269 | Larsen Milla Engsted | 2009 | DGI STORST | 0998AC | 25 m | 56.22 | |
108 | 217 | Schleimann Julie | 2010 | DGI ØSTJY | 1094AD | 25 m | 57.69 | |
109 | 494 | Bernt Kamma | 2010 | DGI FYN | 1026AD | 25 m | 1:06.29 | |
110 | 489 | Andersen Merle | 2009 | DGI FYN | 0998AG | 25 m | 1:08.10 | |
111 | 1 | Andersen Anika Rosén | 2007 | DGI STORKB | 0732AN | 25 m | 1:08.50 | |
112 | 716 | Egholm Sofie | 2009 | DGI NORDJY | 0930AJ | 25 m | 1:12.06 | |
113 | 253 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0834AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 28, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 736 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | DGI NORDJY | 0059AO | 25 m | 27.85 | |
2 | 839 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | DGI NORDJY | 9875AR | 25 m | 28.02 | |
3 | 756 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | DGI NORDJY | 0411AC | 25 m | 28.03 | |
4 | 256 | Eibye Viktor | 2001 | DGI STORST | 0175AS | 25 m | 28.09 | |
5 | 658 | Matzen Svend | 1999 | DGI SØNDER | 9973AS | 25 m | 28.34 | |
6 | 521 | Holgersen Anders Lund | 2000 | DGI FYN | 0017AS | 25 m | 28.37 | |
7 | 823 | Stegenborg Scott | 2000 | DGI NORDJY | 0063AH | 25 m | 28.74 | |
8 | 341 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | DGI SYDØST | 0301AK | 25 m | 28.83 | |
9 | 153 | Kirkeby August Stamp | 1999 | DGI ØSTJY | 9929AM | 25 m | 29.06 | |
10 | 741 | Delaney Dion Drejer | 2003 | DGI NORDJY | 0327AL | 25 m | 29.64 | |
11 | 427 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | DGI SYDVE | 0269AQ | 25 m | 29.89 | |
12 | 120 | Snoghøj Viktor | 2002 | DGI ØSTJY | 0249AN | 25 m | 29.93 | |
13 | 536 | Jørgensen Gustav | 2004 | DGI FYN | 0465AO | 25 m | 30.21 | |
14 | 199 | Pedersen Ole S. | 2000 | DGI ØSTJY | 0093AN | 25 m | 30.36 | |
15 | 393 | Roe Alexander | 1997 | DGI SYDØST | 9711AT | 25 m | 30.43 | |
16 | 327 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | DGI SYDØST | 9863AU | 25 m | 30.51 | |
17 | 436 | Haurum Jeppe | 2003 | DGI SYDVE | 0321AO | 25 m | 30.57 | |
18 | 105 | Hjortshøj Stefan | 1988 | DGI ØSTJY | 25 m | 30.78 | ||
19 | 748 | Madsen Mikkel Hedeby | 2002 | DGI NORDJY | 0217AT | 25 m | 31.00 | |
20 | 360 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | DGI SYDØST | 9985AE | 25 m | 31.08 | |
21 | 319 | Ellehauge Anders | 1992 | DGI SYDØST | 9211AK | 25 m | 31.09 | |
22 | 328 | Hansen Andreas | 2001 | DGI SYDØST | 0195AF | 25 m | 31.15 | |
23 | 259 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | DGI STORST | 0581AH | 25 m | 31.23 | |
24 | 162 | Købke Mikkel | 1999 | DGI ØSTJY | 25 m | 31.36 | ||
25 | 671 | Simony Niklas Børsmose | 2001 | DGI SØNDER | 0115AN | 25 m | 31.37 | |
26 | 606 | Thomsen Kristoffer | 2000 | DGI FYN | 25 m | 31.38 | ||
27 | 430 | Fokkink Boje | 2001 | DGI SYDVE | 0151AS | 25 m | 31.54 | |
28 | 764 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | DGI NORDJY | 0229AQ | 25 m | 31.72 | |
29 | 22 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | DGI ØSTJY | 0231AT | 25 m | 31.98 | |
30 | 424 | Sørensen Johan | 1999 | DGI SYDVE | 9969AH | 25 m | 32.03 | |
31 | 27 | Berentzen Mads | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AR | 25 m | 32.37 | |
32 | 290 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | DGI SYDØST | 0105AM | 25 m | 32.39 | |
33 | 429 | Poulsen Daniel | 2001 | DGI SYDVE | 0135AN | 25 m | 32.50 | |
34 | 815 | Lehmann Sebastian B | 2004 | DGI NORDJY | 0439AF | 25 m | 32.78 | |
35 | 168 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AN | 25 m | 32.83 | |
36 | 228 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | DGI ØSTJY | 0109AJ | 25 m | 33.00 | |
37 | 533 | Johansen Viktor | 2001 | DGI FYN | 0129AT | 25 m | 33.00 | |
38 | 809 | Iversen Malte P | 2004 | DGI NORDJY | 0403AN | 25 m | 33.03 | |
39 | 555 | Larsen Rasmus Skaaning | 2001 | DGI FYN | 0187AS | 25 m | 33.32 | |
40 | 715 | Christiansen Peter | 1975 | DGI NORDJY | 7593AB | 25 m | 33.44 | |
41 | 810 | Justesen Frederik P | 2003 | DGI NORDJY | 0383AL | 25 m | 33.44 | |
42 | 654 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | DGI SØNDER | 0464AI | 25 m | 33.46 | |
43 | 817 | Mejdahl Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0327AR | 25 m | 34.06 | |
44 | 97 | Hansen Markus Friis | 2003 | DGI ØSTJY | 0301an | 25 m | 34.14 | |
45 | 596 | Storgaard Christian | 2000 | DGI FYN | 0003AR | 25 m | 34.18 | |
46 | 301 | Dam Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0227AO | 25 m | 34.36 | |
47 | 483 | Tange Kasper Lund | 2004 | DGI MIDTJY | 0437AQ | 25 m | 34.46 | |
48 | 541 | Jørgensen William Romer | 2005 | DGI FYN | 0599AL | 25 m | 34.48 | |
49 | 542 | Karlström Victor | 2004 | DGI FYN | 0435AQ | 25 m | 35.01 | |
50 | 819 | Pedersen Mikkel | 2004 | DGI NORDJY | 0403AJ | 25 m | 35.01 | |
51 | 633 | Carlsen Nikolaj | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 35.05 | ||
52 | 354 | Ladefoged Jesper | 1972 | DGI SYDØST | 25 m | 35.15 | ||
53 | 397 | Schulte Erik Both | 2004 | DGI SYDØST | 0471AR | 25 m | 35.18 | |
54 | 26 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 35.51 | |
55 | 604 | Termansen Xander | 2005 | DGI FYN | 0581AJ | 25 m | 35.61 | |
56 | 630 | Andreasen Philip Emborg | 2005 | DGI SØNDER | 0559AO | 25 m | 35.61 | |
57 | 99 | Hansen Søren Thorup | 1975 | DGI ØSTJY | 7533AB | 25 m | 35.87 | |
58 | 395 | Rüdinger Mark | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 35.93 | ||
59 | 47 | Danielsen August Bo | 2004 | DGI ØSTJY | 0453AQ | 25 m | 36.03 | |
60 | 571 | Nedergaard Casper | 1990 | DGI FYN | 9063AH | 25 m | 36.26 | |
61 | 531 | Johansen Malthe | 1999 | DGI FYN | 9919AU | 25 m | 36.32 | |
62 | 57 | Gadegaard Frederik | 2005 | DGI ØSTJY | 0591AK | 25 m | 36.34 | |
63 | 52 | Faarup Phillip Bols | 2004 | DGI ØSTJY | 0473aq | 25 m | 36.62 | |
64 | 378 | Pedersen Anders | 1976 | DGI SYDØST | 25 m | 36.79 | ||
65 | 183 | Mogensen Lukas | 2005 | DGI ØSTJY | 0519AM | 25 m | 37.38 | |
66 | 833 | Knudsen Nikolaj Rytger | 2006 | DGI NORDJY | 0603AI | 25 m | 37.38 | |
67 | 163 | Larsen Mads Rager | 2005 | DGI ØSTJY | 0585AO | 25 m | 37.57 | |
68 | 676 | Winther Emil | 2006 | DGI SØNDER | 0661AC | 25 m | 38.16 | |
69 | 387 | Præstiin Jonathan | 2005 | DGI SYDØST | 0503AQ | 25 m | 38.85 | |
70 | 166 | Laursen Andreas | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AM | 25 m | 39.08 | |
71 | 372 | Nielsen Kristian | 2005 | DGI SYDØST | 0589AH | 25 m | 39.34 | |
72 | 557 | Lundgaard Laust | 2004 | DGI FYN | 25 m | 39.50 | ||
73 | 316 | Fevre Malthe Le | 2008 | DGI SYDØST | 0869AE | 25 m | 39.55 | |
74 | 583 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | DGI FYN | 0485AR | 25 m | 39.64 | |
75 | 553 | Larsen Frederik Eg | 1987 | DGI FYN | 25 m | 39.90 | ||
76 | 351 | Kristensen Nikolai | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 39.92 | ||
77 | 674 | Wetcke-Brask Felix | 2006 | DGI SØNDER | 0613AC | 25 m | 40.71 | |
78 | 799 | Rubæk Mikkel | 2006 | DGI NORDJY | 0671AP | 25 m | 41.12 | |
79 | 355 | Ladefoged Peter | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 41.22 | ||
80 | 169 | Laursen Samuel Krogh | 2007 | DGI ØSTJY | 0747AI | 25 m | 41.88 | |
81 | 795 | Poulsen Mads | 2007 | DGI NORDJY | 0717AL | 25 m | 41.96 | |
82 | 373 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | DGI SYDØST | 0731AF | 25 m | 42.54 | |
83 | 285 | Andersen Magne | 2007 | DGI SYDØST | 0787AD | 25 m | 43.01 | |
84 | 293 | Birkkjær Silas | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 43.12 | ||
85 | 30 | Blicher Emil | 2004 | DGI ØSTJY | 0421ar | 25 m | 43.89 | |
86 | 24 | Andersen Simon N. | 2006 | DGI ØSTJY | 0641AM | 25 m | 44.77 | |
87 | 128 | Stormes Sebastian | 2007 | DGI ØSTJY | 0791AI | 25 m | 44.93 | |
88 | 643 | Hansen Henrik | 2005 | DGI SØNDER | 0571AM | 25 m | 45.71 | |
89 | 277 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | DGI STORST | 0657AK | 25 m | 45.85 | |
90 | 158 | Kramer Kasper | 2006 | DGI ØSTJY | 0647AP | 25 m | 45.92 | |
91 | 725 | Baars Nikolaj | 2008 | DGI NORDJY | 0893AG | 25 m | 46.76 | |
92 | 481 | Olesen Albert | 2008 | DGI MIDTJY | 0841AE | 25 m | 46.89 | |
93 | 734 | Skov Sebastian | 2005 | DGI NORDJY | 0587AP | 25 m | 47.30 | |
94 | 137 | Jakobsen Thor | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 47.51 | ||
95 | 601 | Sørensen Thomas | 2003 | DGI FYN | 25 m | 47.77 | ||
96 | 159 | Kristensen Anders Peter | 2007 | DGI ØSTJY | 0703AH | 25 m | 47.99 | |
97 | 108 | Holst-Jensen Morten | 2008 | DGI ØSTJY | 0845AE | 25 m | 48.97 | |
98 | 768 | Schwab Tobias | 2009 | DGI NORDJY | 0985AF | 25 m | 49.22 | |
99 | 731 | Nørgaard Christoffer | 2006 | DGI NORDJY | 0669AM | 25 m | 49.40 | |
100 | 645 | Holm Emil Hauge | 2007 | DGI SØNDER | 0791AL | 25 m | 49.76 | |
101 | 123 | Stidsen Emil | 2003 | DGI ØSTJY | 0315AS | 25 m | 49.77 | |
102 | 344 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | DGI SYDØST | 0755AD | 25 m | 50.04 | |
103 | 330 | Hansen Martin Mark | 2005 | DGI SYDØST | 0563AP | 25 m | 51.49 | |
104 | 518 | Hansen Oliver | 2004 | DGI FYN | 25 m | 52.67 | ||
105 | 726 | Beier Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 25 m | 54.96 | ||
106 | 488 | Andersen Christoffer | 2006 | DGI FYN | 0657AN | 25 m | 57.93 | |
107 | 149 | Kellenberger Orla | 2008 | DGI ØSTJY | 0855AE | 25 m | 59.61 | |
108 | 728 | Buus Casper | 2008 | DGI NORDJY | 0873AG | 25 m | 1:00.13 | |
109 | 54 | Filipowicz Lui | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:01.37 | ||
110 | 609 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DGI FYN | 0981AE | 25 m | 1:01.78 | |
111 | 292 | Bendixen Thor | 2005 | DGI SYDØST | 0517AP | 25 m | ||
112 | 399 | Sharaf Mazen | 2003 | DGI SYDØST | 0333AT | 25 m | ||
113 | 454 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | DGI MIDTJY | 0879AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 29, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 757 | Romanski Fenja | 2005 | DGI NORDJY | 0598AH | 25 m | 1:06.89 | |
2 | 647 | Jensen Ellen | 2005 | DGI SØNDER | 0546AF | 25 m | 1:11.21 | |
3 | 225 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | DGI ØSTJY | 9882AL | 25 m | 1:11.42 | |
4 | 467 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | DGI MIDTJY | 0538AM | 25 m | 1:11.46 | |
5 | 770 | Thomsen Signe | 2003 | DGI NORDJY | 0304AS | 25 m | 1:11.64 | |
6 | 273 | Petersen Anna Lind | 2004 | DGI STORST | 0488AE | 25 m | 1:13.49 | |
7 | 787 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 25 m | 1:13.93 | |
8 | 195 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | DGI ØSTJY | 9844AJ | 25 m | 1:13.97 | |
9 | 762 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | DGI NORDJY | 0536AR | 25 m | 1:15.42 | |
10 | 457 | Esbensen Marie Graff | 2003 | DGI MIDTJY | 0336AT | 25 m | 1:15.53 | |
11 | 459 | Holme Sofie Dyg | 2005 | DGI MIDTJY | 0598AO | 25 m | 1:16.31 | |
12 | 453 | Bjørn Weronika L. | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AG | 25 m | 1:16.37 | |
13 | 672 | Steenstrup Olivia | 2000 | DGI SØNDER | 0004BB | 25 m | 1:16.48 | |
14 | 818 | Pedersen Anna Christine | 2003 | DGI NORDJY | 0372BE | 25 m | 1:16.54 | |
15 | 824 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | DGI NORDJY | 0436AI | 25 m | 1:17.16 | |
16 | 486 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | DGI MIDTJY | 0692AD | 25 m | 1:17.38 | |
17 | 650 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | DGI SØNDER | 0368AS | 25 m | 1:17.50 | |
18 | 738 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | DGI NORDJY | 0626AO | 25 m | 1:17.64 | |
19 | 460 | Håkonsson Laura | 2006 | DGI MIDTJY | 0646AO | 25 m | 1:18.03 | |
20 | 295 | Broch Victoria | 2004 | DGI SYDØST | 0404AI | 25 m | 1:18.83 | |
21 | 474 | Krogh Katrine | 2005 | DGI MIDTJY | 0526AQ | 25 m | 1:19.22 | |
22 | 769 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | DGI NORDJY | 0426AX | 25 m | 1:19.62 | |
23 | 800 | Rønnow Ida | 2006 | DGI NORDJY | 0658AE | 25 m | 1:19.69 | |
24 | 807 | Hansen Emilie Sofie | 2001 | DGI NORDJY | 0168BE | 25 m | 1:19.81 | |
25 | 152 | Kirial Nete | 2003 | DGI ØSTJY | 0362BC | 25 m | 1:20.23 | |
26 | 210 | Raunsø Anne | 2002 | DGI ØSTJY | 0286AW | 25 m | 1:20.40 | |
27 | 502 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | DGI FYN | 0522AN | 25 m | 1:20.57 | |
28 | 359 | Laustsen Alberte Randlev | 2005 | DGI SYDØST | 0584AX | 25 m | 1:21.17 | |
29 | 204 | Post Mille | 2004 | DGI ØSTJY | 0412BC | 25 m | 1:21.43 | |
30 | 209 | Rasmussen Trine | 1999 | DGI ØSTJY | 9962AV | 25 m | 1:21.57 | |
31 | 154 | Kirkeby Sofia Illum | 2004 | DGI ØSTJY | 0446AU | 25 m | 1:21.96 | |
32 | 250 | Andersen Emmely | 2001 | DGI STORST | 0154AM | 25 m | 1:22.05 | |
33 | 35 | Brøndum Thea | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AZ | 25 m | 1:22.28 | |
34 | 178 | Meldgaard Cecilia Bækager | 2002 | DGI ØSTJY | 0254BA | 25 m | 1:22.43 | |
35 | 133 | Sørensen Lise Lund | 2005 | DGI ØSTJY | 0508AP | 25 m | 1:22.84 | |
36 | 640 | Gamisheva Kalina | 2008 | DGI SØNDER | 0842AA | 25 m | 1:22.90 | |
37 | 388 | Rasmussen Annemone | 2006 | DGI SYDØST | 0674AC | 25 m | 1:24.24 | |
38 | 298 | Buch Kirstine | 2005 | DGI SYDØST | 0578AS | 25 m | 1:24.38 | |
39 | 766 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | DGI NORDJY | 0534AR | 25 m | 1:25.10 | |
40 | 641 | Gombos Nora | 2006 | DGI SØNDER | 0646AS | 25 m | 1:25.13 | |
41 | 600 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 0546BA | 25 m | 1:25.19 | |
42 | 574 | Nielsen Laura B. | 2004 | DGI FYN | 0442AW | 25 m | 1:25.38 | |
43 | 804 | Bertelsen Julie | 2005 | DGI NORDJY | 0538AY | 25 m | 1:25.57 | |
44 | 825 | Sørensen Maja M S | 2004 | DGI NORDJY | 0448AR | 25 m | 1:26.22 | |
45 | 127 | Stormes Malou Sophie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AP | 25 m | 1:26.35 | |
46 | 156 | Knøvl Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0436AF | 25 m | 1:26.55 | |
47 | 213 | Rytter Anna Emilie S. | 2003 | DGI ØSTJY | 0306BA | 25 m | 1:26.66 | |
48 | 438 | Bendixen Liv | 2004 | DGI SYDVE | 0404BD | 25 m | 1:26.69 | |
49 | 111 | Hornbæk Josefine | 2004 | DGI ØSTJY | 0448AJ | 25 m | 1:26.78 | |
50 | 143 | Jespersen Matilde Work | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AP | 25 m | 1:26.82 | |
51 | 439 | Bruijn Stephanie de | 2005 | DGI SYDVE | 0576AZ | 25 m | 1:26.92 | |
52 | 19 | Andersen Ida Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AJ | 25 m | 1:27.16 | |
53 | 114 | Høgh Karoline | 2006 | DGI ØSTJY | 0698am | 25 m | 1:27.39 | |
54 | 668 | Olesen Sofie Skibelund | 2007 | DGI SØNDER | 0784AB | 25 m | 1:28.78 | |
55 | 466 | Jensen Maria Fiil | 2004 | DGI MIDTJY | 0446AW | 25 m | 1:30.52 | |
56 | 835 | Nielsen Line Skov | 2003 | DGI NORDJY | 0362BA | 25 m | 1:32.11 | |
57 | 38 | Bødtker Maia | 2005 | DGI ØSTJY | 0554AY | 25 m | 1:32.66 | |
58 | 174 | Lund Lea Skjærris | 2008 | DGI ØSTJY | 0826AH | 25 m | 1:32.89 | |
59 | 346 | Klausen Simone Trekær | 2007 | DGI SYDØST | 0764AC | 25 m | 1:32.97 | |
60 | 357 | Laursen Lærke Kirkedal | 2005 | DGI SYDØST | 0592BA | 25 m | 1:32.99 | |
61 | 413 | Vestbo Sara Kaas | 2005 | DGI SYDØST | 0598AY | 25 m | 1:33.22 | |
62 | 566 | Michelsen Signe | 2004 | DGI FYN | 0498BA | 25 m | 1:33.36 | |
63 | 323 | Graversen Sara Høi | 2003 | DGI SYDØST | 0318AX | 25 m | 1:33.99 | |
64 | 575 | Noe Caroline Jul | 2003 | DGI FYN | 0358BF | 25 m | 1:34.57 | |
65 | 364 | Madsen Josephine Maja | 2005 | DGI SYDØST | 0568AY | 25 m | 1:34.91 | |
66 | 284 | Als Sara | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:34.94 | ||
67 | 456 | Christiansen Mille | 2006 | DGI MIDTJY | 0664AS | 25 m | 1:35.10 | |
68 | 761 | Thomassen Astrid O. | 2007 | DGI NORDJY | 0796AK | 25 m | 1:35.38 | |
69 | 28 | Bisgaard Dicte Nørvang | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AT | 25 m | 1:36.50 | |
70 | 520 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | DGI FYN | 0726AQ | 25 m | 1:37.83 | |
71 | 552 | Larsen Fanny Blomgren | 2004 | DGI FYN | 0484AW | 25 m | 1:37.94 | |
72 | 135 | Sørensen Naja Kristiane | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:38.02 | ||
73 | 550 | Kukulakis Nikoline | 2004 | DGI FYN | 0452BA | 25 m | 1:38.64 | |
74 | 296 | Brødsgaard Emma | 2004 | DGI SYDØST | 0414BD | 25 m | 1:39.30 | |
75 | 4 | Frydenlund Maja | 2001 | DGI STORKB | 0118BE | 25 m | 1:39.47 | |
76 | 783 | Callsen Sofie | 2008 | DGI NORDJY | 0844AM | 25 m | 1:39.79 | |
77 | 565 | Meyer Victoria | 2004 | DGI FYN | 0402BD | 25 m | 1:40.23 | |
78 | 179 | Meldgaard Helene | 2007 | DGI ØSTJY | 0758AU | 25 m | 1:42.39 | |
79 | 258 | Hansen Camila | 2006 | DGI STORST | 0624AL | 25 m | 1:44.59 | |
80 | 790 | Lambertsen Louise Stick | 2003 | DGI NORDJY | 0384BG | 25 m | 1:45.00 | |
81 | 463 | Irmschler Mathilde | 2006 | DGI MIDTJY | 0606AS | 25 m | 1:45.85 | |
82 | 475 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | DGI MIDTJY | 0726AU | 25 m | 1:47.10 | |
83 | 340 | Jensen Filippa Juul | 2007 | DGI SYDØST | 0718AJ | 25 m | 1:47.39 | |
84 | 548 | Kristensen Maria Holm | 2004 | DGI FYN | 0488BC | 25 m | 1:47.72 | |
85 | 602 | Terkelsen Johanne | 2007 | DGI FYN | 0788AP | 25 m | 1:51.43 | |
86 | 32 | Brix Emma | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:52.56 | ||
87 | 98 | Hansen Milla Sofia Dalgas | 2009 | DGI ØSTJY | 0908AG | 25 m | 1:54.07 | |
88 | 350 | Kristensen Dichte | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:55.04 | ||
89 | 528 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | DGI FYN | 0778AP | 25 m | 1:57.77 | |
90 | 392 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | DGI SYDØST | 25 m | 1:59.47 | ||
91 | 506 | Christensen Sofie Bolvig | 2006 | DGI FYN | 0604AQ | 25 m | 2:05.94 | |
92 | 303 | Damsgaard Rina | 1956 | DGI SYDØST | 25 m | 2:08.18 | ||
93 | 62 | Graversen Emilie Nørskov | 2007 | DGI ØSTJY | 0718AE | 25 m | 2:08.86 | |
94 | 343 | Johansen Signe Hjerrild | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 2:09.24 | ||
95 | 421 | Mukasa Kristiane Kathrine | 2008 | DGI SYDVE | 0898AJ | 25 m | 2:10.97 | |
96 | 419 | Fugleberg Mikkeline | 2007 | DGI SYDVE | 0762AR | 25 m | 2:14.89 | |
97 | 275 | Seedorff Edith | 2008 | DGI STORST | 0876AB | 25 m | 2:15.44 | |
98 | 517 | Hansen Mathilde | 2002 | DGI FYN | 25 m | 2:24.40 | ||
99 | 408 | Tomzak Frida Bækskov | 2009 | DGI SYDØST | 0974AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 30, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 660 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | DGI SØNDER | 0165AI | 25 m | 1:01.70 | |
2 | 736 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | DGI NORDJY | 0059AO | 25 m | 1:03.98 | |
3 | 237 | Weje Andreas | 1998 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:05.19 | ||
4 | 813 | Kristensen Jonathan L | 2000 | DGI NORDJY | 0037AH | 25 m | 1:05.33 | |
5 | 831 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | DGI NORDJY | 0309AN | 25 m | 1:09.65 | |
6 | 477 | Nelander Oliver L | 2002 | DGI MIDTJY | 0295AF | 25 m | 1:09.69 | |
7 | 190 | Nybro Nikolaj | 2002 | DGI ØSTJY | 0211AO | 25 m | 1:11.16 | |
8 | 207 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | DGI ØSTJY | 0139AJ | 25 m | 1:11.75 | |
9 | 663 | Neumann Emil | 2004 | DGI SØNDER | 0465AH | 25 m | 1:12.24 | |
10 | 402 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | DGI SYDØST | 0463AK | 25 m | 1:12.34 | |
11 | 820 | Pedersen Nicklas | 2001 | DGI NORDJY | 0181AJ | 25 m | 1:12.34 | |
12 | 735 | Albæk Marcus | 2004 | DGI NORDJY | 0465AM | 25 m | 1:12.87 | |
13 | 424 | Sørensen Johan | 1999 | DGI SYDVE | 9969AH | 25 m | 1:13.27 | |
14 | 782 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | DGI NORDJY | 0647AM | 25 m | 1:13.38 | |
15 | 433 | Fokkink Oliver | 2003 | DGI SYDVE | 0341AP | 25 m | 1:14.20 | |
16 | 48 | Dannesboe Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 0341aq | 25 m | 1:14.37 | |
17 | 651 | Johannsen Eskild Noah | 2006 | DGI SØNDER | 0655AL | 25 m | 1:15.30 | |
18 | 802 | Toft Jacob | 2003 | DGI NORDJY | 0357AK | 25 m | 1:15.56 | |
19 | 228 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | DGI ØSTJY | 0109AJ | 25 m | 1:16.10 | |
20 | 810 | Justesen Frederik P | 2003 | DGI NORDJY | 0383AL | 25 m | 1:17.16 | |
21 | 342 | Jensen Rasmus D. | 1998 | DGI SYDØST | 9897AN | 25 m | 1:18.58 | |
22 | 666 | Nissen Lukas | 2006 | DGI SØNDER | 0651AJ | 25 m | 1:20.28 | |
23 | 792 | Mølgaard Mads | 2006 | DGI NORDJY | 0657AM | 25 m | 1:20.52 | |
24 | 187 | Mørup Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0413AQ | 25 m | 1:20.81 | |
25 | 480 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | DGI MIDTJY | 0475AK | 25 m | 1:22.33 | |
26 | 615 | Østergaard Asger | 2005 | DGI FYN | 0569AI | 25 m | 1:22.41 | |
27 | 661 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | DGI SØNDER | 0459AM | 25 m | 1:22.43 | |
28 | 327 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | DGI SYDØST | 9863AU | 25 m | 1:22.51 | |
29 | 337 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | DGI SYDØST | 0591AL | 25 m | 1:22.97 | |
30 | 522 | Holgersen Jeppe Lund | 2003 | DGI FYN | 0313AT | 25 m | 1:23.56 | |
31 | 387 | Præstiin Jonathan | 2005 | DGI SYDØST | 0503AQ | 25 m | 1:24.49 | |
32 | 214 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 1:25.60 | |
33 | 369 | Mogensen Alexander | 2005 | DGI SYDØST | 0511AM | 25 m | 1:25.95 | |
34 | 596 | Storgaard Christian | 2000 | DGI FYN | 0003AR | 25 m | 1:26.50 | |
35 | 363 | Lund Johannes | 2006 | DGI SYDØST | 0645AO | 25 m | 1:27.96 | |
36 | 351 | Kristensen Nikolai | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 1:28.50 | ||
37 | 43 | Christensen Mads Ø. | 2005 | DGI ØSTJY | 0505ap | 25 m | 1:28.88 | |
38 | 170 | Laustsen Jakob | 2003 | DGI ØSTJY | 0351AS | 25 m | 1:30.98 | |
39 | 322 | Græsborg Nicolaj | 2005 | DGI SYDØST | 0535AP | 25 m | 1:31.22 | |
40 | 116 | Højrup Thomas Emil | 2007 | DGI ØSTJY | 0757AI | 25 m | 1:31.71 | |
41 | 589 | Rose Jonas | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:34.86 | ||
42 | 44 | Dahl Alexander Juul | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AH | 25 m | 1:36.26 | |
43 | 828 | Graaf Lesley Jan de | 2004 | DGI NORDJY | 0465AQ | 25 m | 1:36.56 | |
44 | 510 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 1:37.25 | |
45 | 443 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | DGI SYDVE | 0585AP | 25 m | 1:41.25 | |
46 | 39 | Bødtker Sebastian Holler | 2007 | DGI ØSTJY | 0799AL | 25 m | 1:42.00 | |
47 | 784 | Damgaard Vilmer | 2006 | DGI NORDJY | 0605AP | 25 m | 1:43.24 | |
48 | 326 | Hajrovic Anes | 2008 | DGI SYDØST | 0807AB | 25 m | 1:43.69 | |
49 | 189 | Nielsen Jeppe Lilliendahl | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AN | 25 m | 1:45.82 | |
50 | 221 | Simonsen Bertil Top | 2006 | DGI ØSTJY | 0655AK | 25 m | 1:46.37 | |
51 | 134 | Sørensen Lucas | 2007 | DGI ØSTJY | 0767AH | 25 m | 1:48.09 | |
52 | 472 | Kristensen Daniel | 2006 | DGI MIDTJY | 0677AM | 25 m | 1:49.49 | |
53 | 145 | Jorsal Vitus Kjær | 2007 | DGI ØSTJY | 0709AI | 25 m | 1:50.50 | |
54 | 488 | Andersen Christoffer | 2006 | DGI FYN | 0657AN | 25 m | 1:50.80 | |
55 | 206 | Præstegaard Nordin Max | 2005 | DGI ØSTJY | 0597AK | 25 m | 1:53.29 | |
56 | 718 | Nicolajsen William | 2008 | DGI NORDJY | 0815AL | 25 m | 1:53.78 | |
57 | 233 | Ulrich Anders | 2007 | DGI ØSTJY | 0783AH | 25 m | 1:55.68 | |
58 | 779 | Abrahamsen Christian | 2009 | DGI NORDJY | 0943AF | 25 m | 1:57.75 | |
59 | 122 | Stevn Tristian Bertil | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AN | 25 m | 2:00.00 | |
60 | 193 | Olesen Eskild Læssøe | 2009 | DGI ØSTJY | 0917AE | 25 m | 2:02.98 | |
61 | 192 | Odgaard Elmander J. P. | 2007 | DGI ØSTJY | 0777ak | 25 m | 2:05.00 | |
62 | 732 | Petersen Jonas | 2009 | DGI NORDJY | 0935AG | 25 m | 2:06.83 | |
63 | 125 | Storm Knud | 2008 | DGI ØSTJY | 0887AF | 25 m | 2:10.00 | |
64 | 335 | Høgh Frederik | 2008 | DGI SYDØST | 0855AD | 25 m | 2:17.87 | |
65 | 260 | Hansen Martin | 2007 | DGI STORST | 0763AJ | 25 m | ||
66 | 262 | Henriksen Mathias | 2008 | DGI STORST | 0857AA | 25 m | ||
67 | 265 | Kongslev William | 2008 | DGI STORST | 0863AA | 25 m | ||
68 | 276 | Sohnemann Marius | 2007 | DGI STORST | 0763AL | 25 m | ||
69 | 293 | Birkkjær Silas | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | |||
70 | 321 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | DGI SYDØST | 0865AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 31, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 812 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | DGI NORDJY | 9528AG | 25 m | 33.64 | |
2 | 434 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 0484AE | 25 m | 35.70 | |
3 | 758 | Romanski Freja | 2003 | DGI NORDJY | 0308AI | 25 m | 36.99 | |
4 | 806 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | DGI NORDJY | 0404AP | 25 m | 37.20 | |
5 | 271 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 37.62 | |
6 | 771 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | DGI NORDJY | 0566AR | 25 m | 37.71 | |
7 | 442 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 0434AW | 25 m | 37.97 | |
8 | 459 | Holme Sofie Dyg | 2005 | DGI MIDTJY | 0598AO | 25 m | 38.03 | |
9 | 471 | Knudsen Emilie | 2002 | DGI MIDTJY | 0222AK | 25 m | 38.14 | |
10 | 638 | Fink Julie | 2001 | DGI SØNDER | 0124AP | 25 m | 38.29 | |
11 | 816 | Meinert Maja | 2001 | DGI NORDJY | 0118AO | 25 m | 38.36 | |
12 | 396 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | DGI SYDØST | 0578AJ | 25 m | 38.46 | |
13 | 805 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | DGI NORDJY | 9904AT | 25 m | 38.53 | |
14 | 564 | Martinussen Julie | 1997 | DGI FYN | 9736AS | 25 m | 38.61 | |
15 | 662 | Muusmann Jette | 2005 | DGI SØNDER | 0532AO | 25 m | 38.96 | |
16 | 339 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 39.05 | |
17 | 336 | Ibsen Sille | 2001 | DGI SYDØST | 0134AU | 25 m | 39.06 | |
18 | 826 | Thomsen Thea Holm | 2003 | DGI NORDJY | 0328AP | 25 m | 39.46 | |
19 | 482 | Riis Agnete | 2003 | DGI MIDTJY | 0308AW | 25 m | 39.81 | |
20 | 452 | Andersen Julie B. | 2002 | DGI MIDTJY | 0214AS | 25 m | 39.84 | |
21 | 42 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 40.14 | |
22 | 773 | Jeppesen Nana Starcke | 2006 | DGI NORDJY | 0676AW | 25 m | 40.17 | |
23 | 331 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 40.20 | |
24 | 744 | Klein Linea Lodberg | 2005 | DGI NORDJY | 0536AK | 25 m | 40.49 | |
25 | 786 | Helt Therese J | 2006 | DGI NORDJY | 0658AK | 25 m | 40.50 | |
26 | 610 | Ussing Ella | 2004 | DGI FYN | 0402AS | 25 m | 40.88 | |
27 | 239 | Wienke Julie Liao | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AP | 25 m | 41.71 | |
28 | 719 | Nielsen Freya Kobber | 2001 | DGI NORDJY | 0152BD | 25 m | 41.78 | |
29 | 473 | Kristensen Ida | 2004 | DGI MIDTJY | 0412AR | 25 m | 41.99 | |
30 | 226 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0418AV | 25 m | 42.42 | |
31 | 808 | Høeg Louise | 2003 | DGI NORDJY | 0324AR | 25 m | 42.56 | |
32 | 191 | Nørgaard Isabella | 2007 | DGI ØSTJY | 0702ak | 25 m | 42.60 | |
33 | 845 | Farag Sara | 2003 | DGI SØNDER | 0356AT | 25 m | 42.72 | |
34 | 769 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | DGI NORDJY | 0426AX | 25 m | 42.83 | |
35 | 302 | Dam Trine | 2001 | DGI SYDØST | 0126AT | 25 m | 42.99 | |
36 | 180 | Meyer Freja | 2004 | DGI ØSTJY | 0406AQ | 25 m | 43.06 | |
37 | 117 | Jacobsen Frederikke Wiese | 2007 | DGI ØSTJY | 0726AP | 25 m | 43.09 | |
38 | 818 | Pedersen Anna Christine | 2003 | DGI NORDJY | 0372BE | 25 m | 43.28 | |
39 | 375 | Olesen Mathilde | 2005 | DGI SYDØST | 0526AT | 25 m | 43.32 | |
40 | 407 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 0658AN | 25 m | 43.37 | |
41 | 511 | Duus Freja | 2005 | DGI FYN | 0594BA | 25 m | 43.45 | |
42 | 238 | Wienke Camilla Liao | 2005 | DGI ØSTJY | 0594AN | 25 m | 43.61 | |
43 | 93 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | DGI ØSTJY | 0424AR | 25 m | 43.67 | |
44 | 535 | Julsgaard Anna Rahbek | 2004 | DGI FYN | 0478AZ | 25 m | 43.95 | |
45 | 593 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 43.96 | |
46 | 749 | Momme Hannah Vixø | 2005 | DGI NORDJY | 0502AS | 25 m | 44.01 | |
47 | 2 | Bernack Marie Reno | 2003 | DGI STORKB | 0376AN | 25 m | 44.09 | |
48 | 552 | Larsen Fanny Blomgren | 2004 | DGI FYN | 0484AW | 25 m | 44.10 | |
49 | 632 | Benkjær Alberte Sloth | 2005 | DGI SØNDER | 0578AZ | 25 m | 44.24 | |
50 | 130 | Søderberg Caroline Buhl | 2003 | DGI ØSTJY | 0338AZ | 25 m | 44.37 | |
51 | 279 | Sørensen Petrine R.e. | 2005 | DGI STORST | 0512AB | 25 m | 44.38 | |
52 | 121 | Stengaard Tilde Frøsig | 2005 | DGI ØSTJY | 0506AY | 25 m | 44.49 | |
53 | 825 | Sørensen Maja M S | 2004 | DGI NORDJY | 0448AR | 25 m | 44.82 | |
54 | 36 | Bundgaard-Laursen Rosa | 2003 | DGI ØSTJY | 0364BE | 25 m | 45.03 | |
55 | 500 | Brunsbjerg Esther V | 2003 | DGI FYN | 0348BF | 25 m | 45.03 | |
56 | 21 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 45.17 | |
57 | 580 | Ragner Serine | 2006 | DGI FYN | 0624AM | 25 m | 45.27 | |
58 | 763 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | DGI NORDJY | 0678AL | 25 m | 45.76 | |
59 | 804 | Bertelsen Julie | 2005 | DGI NORDJY | 0538AY | 25 m | 46.35 | |
60 | 614 | Øhlenschlager Lærke Jul | 2004 | DGI FYN | 0498AR | 25 m | 46.61 | |
61 | 390 | Rasmussen Martine | 2000 | DGI SYDØST | 0062BH | 25 m | 46.90 | |
62 | 543 | Kjærgaard Mia Frimodt | 2002 | DGI FYN | 0202BD | 25 m | 46.91 | |
63 | 664 | Nielsen Andrea Berg | 2007 | DGI SØNDER | 0756AD | 25 m | 47.06 | |
64 | 505 | Christensen Emma | 2002 | DGI FYN | 0248BB | 25 m | 47.23 | |
65 | 268 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | DGI STORST | 0618AG | 25 m | 47.24 | |
66 | 113 | Huss Malou | 2006 | DGI ØSTJY | 0606AT | 25 m | 47.25 | |
67 | 497 | Boje Frederikke | 2004 | DGI FYN | 0472AX | 25 m | 47.43 | |
68 | 356 | Larsen Silja | 2006 | DGI SYDØST | 0624AQ | 25 m | 47.49 | |
69 | 146 | Jørgensen Signe D. | 2002 | DGI ØSTJY | 0224AV | 25 m | 47.58 | |
70 | 498 | Borre Cecilie | 2002 | DGI FYN | 25 m | 47.61 | ||
71 | 747 | Lydersen Anna Skovhus | 2007 | DGI NORDJY | 0772AP | 25 m | 47.61 | |
72 | 118 | Jacobsen Josephine Liis | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AU | 25 m | 47.94 | |
73 | 148 | Kellenberger Nikoline | 2005 | DGI ØSTJY | 0584AY | 25 m | 47.94 | |
74 | 544 | Klæsøe Celina | 2006 | DGI FYN | 0662AQ | 25 m | 48.24 | |
75 | 417 | Andersen Marie Nørskov | 2005 | DGI SYDVE | 0548AZ | 25 m | 48.28 | |
76 | 524 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | DGI FYN | 0608AK | 25 m | 48.36 | |
77 | 263 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | DGI STORST | 0642AH | 25 m | 48.54 | |
78 | 133 | Sørensen Lise Lund | 2005 | DGI ØSTJY | 0508AP | 25 m | 48.66 | |
79 | 352 | Kvejborg Thea | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 49.05 | ||
80 | 31 | Borch Sofie Egeberg | 2006 | DGI ØSTJY | 0664AT | 25 m | 49.35 | |
81 | 14 | Vesth Frederikke | 2007 | DGI STORKB | 0766AL | 25 m | 49.48 | |
82 | 129 | Støve Emilie | 2000 | DGI ØSTJY | 0006BF | 25 m | 49.70 | |
83 | 60 | Gram Freja | 2001 | DGI ØSTJY | 0186BC | 25 m | 49.90 | |
84 | 119 | Jacobsen Mikkeline Liis | 2007 | DGI ØSTJY | 0788AJ | 25 m | 50.00 | |
85 | 110 | Holst-Jørgensen Thora | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 50.82 | ||
86 | 568 | Mortensen Sofia | 2007 | DGI FYN | 0786AK | 25 m | 50.85 | |
87 | 408 | Tomzak Frida Bækskov | 2009 | DGI SYDØST | 0974AG | 25 m | 51.06 | |
88 | 665 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | DGI SØNDER | 0766AD | 25 m | 51.52 | |
89 | 611 | Walsted Vilma Marie | 2006 | DGI FYN | 0646AW | 25 m | 51.76 | |
90 | 420 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 0248BD | 25 m | 52.15 | |
91 | 131 | Søndergaard Katrine | 2002 | DGI ØSTJY | 0258BC | 25 m | 52.16 | |
92 | 350 | Kristensen Dichte | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 52.37 | ||
93 | 554 | Larsen Freja Rex | 2006 | DGI FYN | 0672AX | 25 m | 52.37 | |
94 | 8 | Kongsfelt Lærke | 2003 | DGI STORKB | 0302BC | 25 m | 52.39 | |
95 | 667 | Norlyk Andrea | 2006 | DGI SØNDER | 25 m | 53.16 | ||
96 | 418 | Christens Laura Vindstrup | 2003 | DGI SYDVE | 0366BF | 25 m | 53.30 | |
97 | 261 | Hansen Nicoline | 2004 | DGI STORST | 0468AU | 25 m | 53.44 | |
98 | 419 | Fugleberg Mikkeline | 2007 | DGI SYDVE | 0762AR | 25 m | 53.63 | |
99 | 45 | Dahl Anne Juel | 2007 | DGI ØSTJY | 0706AP | 25 m | 53.95 | |
100 | 296 | Brødsgaard Emma | 2004 | DGI SYDØST | 0414BD | 25 m | 54.58 | |
101 | 161 | Kristensen Frida Knop | 2009 | DGI ØSTJY | 0958AA | 25 m | 54.96 | |
102 | 631 | Andresen Wencke | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 55.64 | ||
103 | 595 | Skovhus Madeline | 2007 | DGI FYN | 0722AV | 25 m | 56.28 | |
104 | 299 | Buerstedde Sofie Simonsen | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 56.38 | ||
105 | 537 | Jørgensen Josephine | 2005 | DGI FYN | 0588BA | 25 m | 56.45 | |
106 | 5 | Guldmann Emma | 2005 | DGI STORKB | 0572AW | 25 m | 57.08 | |
107 | 515 | Flint Aia Helene | 2007 | DGI FYN | 0798AU | 25 m | 57.63 | |
108 | 673 | Træger Lotta | 2008 | DGI SØNDER | 0818AK | 25 m | 57.74 | |
109 | 391 | Rasmussen Vigga | 2009 | DGI SYDØST | 0984AG | 25 m | 1:00.02 | |
110 | 612 | Westergaard Lærke Højvang | 2008 | DGI FYN | 25 m | 1:00.91 | ||
111 | 556 | Lerche Smilla | 2008 | DGI FYN | 0882AN | 25 m | 1:01.09 | |
112 | 423 | Serritzlew-Kristense Lise | 2006 | DGI SYDVE | 0652AV | 25 m | 1:01.53 | |
113 | 333 | Hermansen Vigga Nikoline | 2009 | DGI SYDØST | 0916AG | 25 m | 1:01.55 | |
114 | 347 | Knudsen Kirstine | 2007 | DGI SYDØST | 0732AQ | 25 m | 1:02.09 | |
115 | 62 | Graversen Emilie Nørskov | 2007 | DGI ØSTJY | 0718AE | 25 m | 1:03.33 | |
116 | 303 | Damsgaard Rina | 1956 | DGI SYDØST | 25 m | 1:04.63 | ||
117 | 516 | Gudmundsson Selma Laursen | 2008 | DGI FYN | 0872AN | 25 m | 1:04.74 | |
118 | 9 | Kongsfelt Nynne | 2007 | DGI STORKB | 0748AV | 25 m | 1:06.72 | |
119 | 98 | Hansen Milla Sofia Dalgas | 2009 | DGI ØSTJY | 0908AG | 25 m | 1:07.51 | |
120 | 1 | Andersen Anika Rosén | 2007 | DGI STORKB | 0732AN | 25 m | 1:08.21 | |
121 | 503 | Burgdorf Vega | 2008 | DGI FYN | 25 m | 1:10.27 | ||
122 | 494 | Bernt Kamma | 2010 | DGI FYN | 1026AD | 25 m | 1:10.84 | |
123 | 318 | Friberg Ida | 2008 | DGI SYDØST | 0822AA | 25 m | 1:12.13 | |
124 | 392 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | DGI SYDØST | 25 m | 1:12.53 | ||
125 | 281 | Thøfner Agnes | 2009 | DGI STORST | 0948AB | 25 m | 1:24.71 | |
126 | 320 | Gilling Sille Hegaard | 2007 | DGI SYDØST | 0756AC | 25 m | ||
127 | 451 | Aarslev Sandra | 2004 | DGI MIDTJY | 0492BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 32, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | DGI STORST | 0169AL | 25 m | 31.76 | |
2 | 741 | Delaney Dion Drejer | 2003 | DGI NORDJY | 0327AL | 25 m | 33.16 | |
3 | 811 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | DGI NORDJY | 9807AK | 25 m | 33.22 | |
4 | 328 | Hansen Andreas | 2001 | DGI SYDØST | 0195AF | 25 m | 34.00 | |
5 | 837 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | DGI NORDJY | 9939AR | 25 m | 34.22 | |
6 | 579 | Pedersen René | 1977 | DGI FYN | 25 m | 34.23 | ||
7 | 748 | Madsen Mikkel Hedeby | 2002 | DGI NORDJY | 0217AT | 25 m | 34.64 | |
8 | 106 | Holm Kristoffer B. | 1999 | DGI ØSTJY | 9989AP | 25 m | 34.85 | |
9 | 633 | Carlsen Nikolaj | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 35.26 | ||
10 | 819 | Pedersen Mikkel | 2004 | DGI NORDJY | 0403AJ | 25 m | 35.42 | |
11 | 793 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 35.80 | |
12 | 120 | Snoghøj Viktor | 2002 | DGI ØSTJY | 0249AN | 25 m | 36.09 | |
13 | 814 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | DGI NORDJY | 0059AF | 25 m | 36.18 | |
14 | 464 | Irmschler Rasmus | 2002 | DGI MIDTJY | 0273AP | 25 m | 36.43 | |
15 | 462 | Irmschler Brian | 1971 | DGI MIDTJY | 7131AB | 25 m | 36.63 | |
16 | 58 | Gaur Jonas | 2005 | DGI ØSTJY | 0581AK | 25 m | 36.64 | |
17 | 764 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | DGI NORDJY | 0229AQ | 25 m | 36.73 | |
18 | 254 | Compen Victor | 2003 | DGI STORST | 0359AH | 25 m | 37.22 | |
19 | 657 | Kristiansen Nicholas | 2004 | DGI SØNDER | 0485AH | 25 m | 37.24 | |
20 | 822 | Pool Sander van Der | 2002 | DGI NORDJY | 0237AM | 25 m | 37.26 | |
21 | 301 | Dam Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0227AO | 25 m | 37.43 | |
22 | 227 | Thaarup Casper | 1987 | DGI ØSTJY | 8785AD | 25 m | 37.51 | |
23 | 529 | Jensen Jonas Svensmark | 2005 | DGI FYN | 0579AG | 25 m | 37.94 | |
24 | 751 | Nielsen Jimmy | 2003 | DGI NORDJY | 0325AE | 25 m | 38.07 | |
25 | 746 | Lumholtz William Elliot | 2006 | DGI NORDJY | 0611AI | 25 m | 38.17 | |
26 | 105 | Hjortshøj Stefan | 1988 | DGI ØSTJY | 25 m | 38.18 | ||
27 | 165 | Lauritsen Elias | 2000 | DGI ØSTJY | 0073AS | 25 m | 38.37 | |
28 | 581 | Rasmussen Christian | 2003 | DGI FYN | 0359AS | 25 m | 38.55 | |
29 | 821 | Pedersen Oliver | 2003 | DGI NORDJY | 0317AJ | 25 m | 38.65 | |
30 | 440 | Holdt Frederik | 2003 | DGI SYDVE | 0399AQ | 25 m | 38.72 | |
31 | 615 | Østergaard Asger | 2005 | DGI FYN | 0569AI | 25 m | 39.16 | |
32 | 29 | Bjerregaard Nicolai Ø | 2001 | DGI ØSTJY | 0137AT | 25 m | 39.26 | |
33 | 37 | Busk Noah | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AQ | 25 m | 39.26 | |
34 | 282 | Thøfner Laurits | 2004 | DGI STORST | 0417AM | 25 m | 39.52 | |
35 | 387 | Præstiin Jonathan | 2005 | DGI SYDØST | 0503AQ | 25 m | 39.96 | |
36 | 354 | Ladefoged Jesper | 1972 | DGI SYDØST | 25 m | 40.06 | ||
37 | 50 | Dirdal Magnus Linaa | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AL | 25 m | 40.13 | |
38 | 132 | Sørensen Jonas | 1995 | DGI ØSTJY | 9505AR | 25 m | 40.22 | |
39 | 229 | Thyssen Jesper | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 40.55 | ||
40 | 162 | Købke Mikkel | 1999 | DGI ØSTJY | 25 m | 40.58 | ||
41 | 669 | Schmidt Alexander | 2004 | DGI SØNDER | 0453AR | 25 m | 41.09 | |
42 | 115 | Høgh Nikolaj | 2003 | DGI ØSTJY | 0321aq | 25 m | 41.11 | |
43 | 104 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 41.42 | ||
44 | 585 | Rasmussen Lauge | 2003 | DGI FYN | 25 m | 41.47 | ||
45 | 18 | Anders Marius Bryndum Raj | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 41.51 | |
46 | 798 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | DGI NORDJY | 0499AQ | 25 m | 41.63 | |
47 | 720 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | DGI NORDJY | 0515AG | 25 m | 41.71 | |
48 | 794 | Porsborg Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 0797AH | 25 m | 41.75 | |
49 | 355 | Ladefoged Peter | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 42.25 | ||
50 | 99 | Hansen Søren Thorup | 1975 | DGI ØSTJY | 7533AB | 25 m | 42.28 | |
51 | 832 | Johansen Mathias | 2005 | DGI NORDJY | 0543AI | 25 m | 42.28 | |
52 | 782 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | DGI NORDJY | 0647AM | 25 m | 42.35 | |
53 | 495 | Birkholm Andreas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 42.38 | ||
54 | 147 | Kejser Sander | 2003 | DGI ØSTJY | 0325AR | 25 m | 42.64 | |
55 | 411 | Versteegen Robert | 2001 | DGI SYDØST | 0107AS | 25 m | 42.96 | |
56 | 15 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | DGI STORKB | 0375AS | 25 m | 43.15 | |
57 | 570 | Märcher Mikkel | 1982 | DGI FYN | 25 m | 43.21 | ||
58 | 546 | Kortegård Laurits Egdal | 2004 | DGI FYN | 0453AS | 25 m | 43.80 | |
59 | 52 | Faarup Phillip Bols | 2004 | DGI ØSTJY | 0473aq | 25 m | 43.84 | |
60 | 55 | Frimand Esben | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AE | 25 m | 43.85 | |
61 | 205 | Poulsen Frederik Stordal | 2004 | DGI ØSTJY | 0423AQ | 25 m | 44.36 | |
62 | 688 | Kühne Kasper | 2007 | DGI SØNDER | 0727AJ | 25 m | 44.75 | |
63 | 567 | Mortensen Kristoffer | 2005 | DGI FYN | 0537AO | 25 m | 45.23 | |
64 | 317 | Franow Jannick | 2006 | DGI SYDØST | 0687AG | 25 m | 45.93 | |
65 | 534 | Juhl Lasse F | 2004 | DGI FYN | 0475AR | 25 m | 45.94 | |
66 | 784 | Damgaard Vilmer | 2006 | DGI NORDJY | 0605AP | 25 m | 45.99 | |
67 | 200 | Pedersen Oskar Emil | 2005 | DGI ØSTJY | 0541aq | 25 m | 46.00 | |
68 | 507 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | DGI FYN | 0647AN | 25 m | 46.36 | |
69 | 409 | Weile Ebbe | 2004 | DGI SYDØST | 0441AS | 25 m | 47.20 | |
70 | 444 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | DGI SYDVE | 0743AJ | 25 m | 48.41 | |
71 | 518 | Hansen Oliver | 2004 | DGI FYN | 25 m | 48.46 | ||
72 | 470 | Knudsen Bertram | 2006 | DGI MIDTJY | 0631AL | 25 m | 48.51 | |
73 | 594 | Skjerning Oliver | 2004 | DGI FYN | 0489AR | 25 m | 49.13 | |
74 | 41 | Bøllingtoft Kristian | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AM | 25 m | 49.17 | |
75 | 750 | Momme Victor Vixø | 2007 | DGI NORDJY | 0793AJ | 25 m | 49.38 | |
76 | 369 | Mogensen Alexander | 2005 | DGI SYDØST | 0511AM | 25 m | 49.66 | |
77 | 645 | Holm Emil Hauge | 2007 | DGI SØNDER | 0791AL | 25 m | 50.28 | |
78 | 597 | Storm Kasper | 2004 | DGI FYN | 25 m | 50.40 | ||
79 | 753 | Pedersen Gustav Ø. | 2008 | DGI NORDJY | 0875AD | 25 m | 50.80 | |
80 | 586 | Rasmussen Malthe Skau | 2006 | DGI FYN | 0673AP | 25 m | 51.68 | |
81 | 291 | Bendixen Lucas | 2007 | DGI SYDØST | 0703AL | 25 m | 52.25 | |
82 | 410 | Wemmelund Tobias | 2006 | DGI SYDØST | 0679AO | 25 m | 52.55 | |
83 | 172 | Lillemose Malte | 2006 | DGI ØSTJY | 0667AP | 25 m | 52.79 | |
84 | 441 | Holt Tobias | 2005 | DGI SYDVE | 0693AN | 25 m | 52.82 | |
85 | 406 | Tankred Poul Erik | 1953 | DGI SYDØST | 5351AA | 25 m | 53.73 | |
86 | 551 | Lamberg Lau | 2007 | DGI FYN | 0765AK | 25 m | 53.84 | |
87 | 540 | Jørgensen Oliver | 2006 | DGI FYN | 0609AP | 25 m | 54.62 | |
88 | 122 | Stevn Tristian Bertil | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AN | 25 m | 55.06 | |
89 | 609 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DGI FYN | 0981AE | 25 m | 55.52 | |
90 | 345 | Kirubakaran Kelvin | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 55.71 | ||
91 | 714 | Christiansen Mattie | 2008 | DGI NORDJY | 0813AL | 25 m | 56.71 | |
92 | 779 | Abrahamsen Christian | 2009 | DGI NORDJY | 0943AF | 25 m | 1:00.00 | |
93 | 134 | Sørensen Lucas | 2007 | DGI ØSTJY | 0767AH | 25 m | 1:01.00 | |
94 | 101 | Harrits-Nielsen Anton | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:02.00 | ||
95 | 549 | Kristensen Mikkel Holm | 2006 | DGI FYN | 25 m | 1:02.57 | ||
96 | 149 | Kellenberger Orla | 2008 | DGI ØSTJY | 0855AE | 25 m | 1:02.90 | |
97 | 252 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0825AA | 25 m | 1:03.11 | |
98 | 236 | Vang Simon Søholm | 2008 | DGI ØSTJY | 0827AE | 25 m | 1:03.22 | |
99 | 192 | Odgaard Elmander J. P. | 2007 | DGI ØSTJY | 0777ak | 25 m | 1:03.25 | |
100 | 54 | Filipowicz Lui | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:03.34 | ||
101 | 141 | Jeppesen Ferdinand Lindal | 2008 | DGI ØSTJY | 0883AJ | 25 m | 1:13.54 | |
102 | 297 | Buch Alexander | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:54 |
Løb 33, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 157 | Kokholm Caroline Varming | 2002 | DGI ØSTJY | 0298AW | 25 m | 1:04.36 | |
2 | 770 | Thomsen Signe | 2003 | DGI NORDJY | 0304AS | 25 m | 1:04.43 | |
3 | 827 | Falch Sara | 2002 | DGI NORDJY | 0208BA | 25 m | 1:06.11 | |
4 | 240 | Winther Celina G | 1999 | DGI ØSTJY | 9938AU | 25 m | 1:06.99 | |
5 | 401 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | DGI SYDØST | 0672AM | 25 m | 1:07.14 | |
6 | 453 | Bjørn Weronika L. | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AG | 50 m | 1:07.29 | |
7 | 102 | Heise Line | 2003 | DGI ØSTJY | 0356AX | 25 m | 1:07.50 | |
8 | 264 | Jakobsen Nynne | 2004 | DGI STORST | 0462AG | 25 m | 1:07.58 | |
9 | 185 | Møller Mathilde | 2004 | DGI ØSTJY | 0438AD | 25 m | 1:07.92 | |
10 | 818 | Pedersen Anna Christine | 2003 | DGI NORDJY | 0372BE | 25 m | 1:08.10 | |
11 | 394 | Rosenmeyer Signe | 2005 | DGI SYDØST | 0508AN | 25 m | 1:08.35 | |
12 | 442 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 0434AW | 25 m | 1:08.62 | |
13 | 562 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DGI FYN | 0536BA | 25 m | 1:08.62 | |
14 | 338 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | DGI SYDØST | 0794AG | 25 m | 1:09.41 | |
15 | 824 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | DGI NORDJY | 0436AI | 25 m | 1:09.50 | |
16 | 302 | Dam Trine | 2001 | DGI SYDØST | 0126AT | 25 m | 1:09.63 | |
17 | 649 | Jensen Signe | 2007 | DGI SØNDER | 0786AB | 25 m | 1:09.76 | |
18 | 655 | Kristensen Amalie Hede | 2005 | DGI SØNDER | 0512AZ | 25 m | 1:09.91 | |
19 | 177 | Løland Natasja N. | 2000 | DGI ØSTJY | 0078BE | 25 m | 1:10.19 | |
20 | 644 | Hellesøe Karoline | 2006 | DGI SØNDER | 0678AQ | 25 m | 1:10.38 | |
21 | 771 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | DGI NORDJY | 0566AR | 25 m | 1:10.68 | |
22 | 164 | Larsen Sarah Salling | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BA | 25 m | 1:10.69 | |
23 | 210 | Raunsø Anne | 2002 | DGI ØSTJY | 0286AW | 25 m | 1:10.88 | |
24 | 502 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | DGI FYN | 0522AN | 25 m | 1:11.23 | |
25 | 509 | Clausen Laura Østerby | 2004 | DGI FYN | 0402BA | 25 m | 1:11.23 | |
26 | 578 | Ostersen Laura | 2004 | DGI FYN | 0402BB | 25 m | 1:11.57 | |
27 | 144 | Johnsen Lærke Kirstine | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BA | 25 m | 1:11.65 | |
28 | 359 | Laustsen Alberte Randlev | 2005 | DGI SYDØST | 0584AX | 25 m | 1:11.67 | |
29 | 405 | Sørensen Trine G. | 1997 | DGI SYDØST | 9752AR | 25 m | 1:11.75 | |
30 | 53 | Filipowicz Lucca | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:12.11 | ||
31 | 270 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | DGI STORST | 0554AO | 25 m | 1:12.11 | |
32 | 416 | Zachariassen Ane K. | 2005 | DGI SYDØST | 0588AB | 25 m | 1:12.24 | |
33 | 766 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | DGI NORDJY | 0534AR | 25 m | 1:12.25 | |
34 | 40 | Bøllingtoft Benedikte | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BC | 25 m | 1:12.28 | |
35 | 740 | Dalsgaard Ida Kold | 2005 | DGI NORDJY | 0538AS | 25 m | 1:12.66 | |
36 | 804 | Bertelsen Julie | 2005 | DGI NORDJY | 0538AY | 25 m | 1:12.69 | |
37 | 46 | Dam Signe | 1999 | DGI ØSTJY | 9958BA | 25 m | 1:12.87 | |
38 | 504 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DGI FYN | 0506BA | 25 m | 1:12.91 | |
39 | 223 | Skall Mathilde Werge | 2003 | DGI ØSTJY | 0384BB | 25 m | 1:13.22 | |
40 | 474 | Krogh Katrine | 2005 | DGI MIDTJY | 0526AQ | 25 m | 1:13.61 | |
41 | 648 | Jensen Katrine | 2001 | DGI SØNDER | 0156AR | 25 m | 1:13.74 | |
42 | 743 | Juliansdottir Frida | 2005 | DGI NORDJY | 0558AW | 25 m | 1:13.91 | |
43 | 127 | Stormes Malou Sophie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AP | 25 m | 1:13.93 | |
44 | 438 | Bendixen Liv | 2004 | DGI SYDVE | 0404BD | 25 m | 1:14.06 | |
45 | 439 | Bruijn Stephanie de | 2005 | DGI SYDVE | 0576AZ | 25 m | 1:14.10 | |
46 | 479 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | DGI MIDTJY | 0592AU | 25 m | 1:14.49 | |
47 | 142 | Jespersen Marie Work | 2004 | DGI ØSTJY | 0402AT | 25 m | 1:14.62 | |
48 | 191 | Nørgaard Isabella | 2007 | DGI ØSTJY | 0702ak | 25 m | 1:14.96 | |
49 | 51 | Drachmann Thilde Wei | 2002 | DGI ØSTJY | 0224BD | 25 m | 1:14.97 | |
50 | 7 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | DGI STORKB | 0102AX | 25 m | 1:15.16 | |
51 | 767 | Christensen Zenia | 2005 | DGI NORDJY | 0572AL | 25 m | 1:15.31 | |
52 | 295 | Broch Victoria | 2004 | DGI SYDØST | 0404AI | 25 m | 1:15.98 | |
53 | 532 | Johansen Rasmine | 2005 | DGI FYN | 0594AS | 25 m | 1:16.12 | |
54 | 566 | Michelsen Signe | 2004 | DGI FYN | 0498BA | 25 m | 1:16.12 | |
55 | 274 | Schilling Julie Hansen | 2004 | DGI STORST | 0406BA | 25 m | 1:16.31 | |
56 | 451 | Aarslev Sandra | 2004 | DGI MIDTJY | 0492BA | 25 m | 1:16.38 | |
57 | 329 | Hansen Emma Bergene | 2005 | DGI SYDØST | 0518AQ | 25 m | 1:16.80 | |
58 | 603 | Termansen Kamille | 2002 | DGI FYN | 0232BB | 25 m | 1:16.90 | |
59 | 629 | Andersen Anna Mai | 2006 | DGI SØNDER | 0622AR | 25 m | 1:16.92 | |
60 | 96 | Hansen Betina Vinther | 1983 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:17.07 | ||
61 | 835 | Nielsen Line Skov | 2003 | DGI NORDJY | 0362BA | 25 m | 1:17.73 | |
62 | 763 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | DGI NORDJY | 0678AL | 25 m | 1:18.07 | |
63 | 608 | Thygesen Nikoline | 2005 | DGI FYN | 0534AX | 25 m | 1:18.57 | |
64 | 607 | Thomsen Viktorija | 2001 | DGI FYN | 25 m | 1:18.72 | ||
65 | 573 | Nielsen Karoline Skaarup | 2003 | DGI FYN | 0372BG | 25 m | 1:18.75 | |
66 | 100 | Harrit Signe | 2006 | DGI ØSTJY | 0658AM | 25 m | 1:19.03 | |
67 | 305 | Daugaard Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0312BB | 25 m | 1:19.36 | |
68 | 231 | Tilsted Olivia | 2006 | DGI ØSTJY | 0668AF | 25 m | 1:19.46 | |
69 | 216 | Schleimann Johanne | 2007 | DGI ØSTJY | 0766AP | 25 m | 1:19.48 | |
70 | 592 | Schaumburg Katja | 2004 | DGI FYN | 0412BD | 25 m | 1:19.52 | |
71 | 289 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 1:19.75 | |
72 | 60 | Gram Freja | 2001 | DGI ØSTJY | 0186BC | 25 m | 1:20.33 | |
73 | 304 | Damsø Sofie Marie | 2004 | DGI SYDØST | 0406AR | 25 m | 1:20.40 | |
74 | 675 | Wiege Ellen Marie | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 1:20.63 | ||
75 | 466 | Jensen Maria Fiil | 2004 | DGI MIDTJY | 0446AW | 25 m | 1:20.77 | |
76 | 148 | Kellenberger Nikoline | 2005 | DGI ØSTJY | 0584AY | 25 m | 1:21.05 | |
77 | 346 | Klausen Simone Trekær | 2007 | DGI SYDØST | 0764AC | 25 m | 1:21.22 | |
78 | 739 | Christianse Lise Ingeborg | 2007 | DGI NORDJY | 0792AQ | 25 m | 1:21.22 | |
79 | 34 | Brøndum Maja | 2006 | DGI ØSTJY | 0634AS | 25 m | 1:21.32 | |
80 | 140 | Jensen Stine Østergaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0646ak | 25 m | 1:21.39 | |
81 | 374 | Nyholm-Rønning Katrine | 2003 | DGI SYDØST | 0316BF | 25 m | 1:21.41 | |
82 | 634 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | DGI SØNDER | 0654AL | 25 m | 1:21.93 | |
83 | 523 | Holgersen Stine Lund | 2006 | DGI FYN | 0652AQ | 25 m | 1:22.82 | |
84 | 422 | Pederse Emily Schjelderup | 2004 | DGI SYDVE | 0418BB | 25 m | 1:22.83 | |
85 | 560 | Madsen Inge | 2002 | DGI FYN | 0202BE | 25 m | 1:23.09 | |
86 | 414 | Westphal Dicte | 2005 | DGI SYDØST | 0548AY | 25 m | 1:23.71 | |
87 | 775 | Kornum Clara | 2007 | DGI NORDJY | 0704AM | 25 m | 1:23.86 | |
88 | 13 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | DGI STORKB | 0618AQ | 25 m | 1:24.02 | |
89 | 747 | Lydersen Anna Skovhus | 2007 | DGI NORDJY | 0772AP | 25 m | 1:24.20 | |
90 | 356 | Larsen Silja | 2006 | DGI SYDØST | 0624AQ | 25 m | 1:24.24 | |
91 | 512 | Dyrehauge Thea | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:24.36 | ||
92 | 527 | Jensen Alberte | 1999 | DGI FYN | 9922BF | 25 m | 1:24.37 | |
93 | 550 | Kukulakis Nikoline | 2004 | DGI FYN | 0452BA | 25 m | 1:24.37 | |
94 | 599 | Sørensen Amalie Faigh | 2000 | DGI FYN | 0042BG | 25 m | 1:24.37 | |
95 | 498 | Borre Cecilie | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:25.01 | ||
96 | 11 | Mitchell Philippa | 2006 | DGI STORKB | 0638AG | 25 m | 1:25.24 | |
97 | 721 | Pedersen Sandie Rysholt | 2000 | DGI NORDJY | 0086BG | 25 m | 1:25.92 | |
98 | 595 | Skovhus Madeline | 2007 | DGI FYN | 0722AV | 25 m | 1:26.43 | |
99 | 403 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | DGI SYDØST | 0884AD | 25 m | 1:26.51 | |
100 | 390 | Rasmussen Martine | 2000 | DGI SYDØST | 0062BH | 25 m | 1:26.75 | |
101 | 667 | Norlyk Andrea | 2006 | DGI SØNDER | 25 m | 1:26.82 | ||
102 | 635 | Dauberg Feliza | 2004 | DGI SØNDER | 25 m | 1:26.96 | ||
103 | 389 | Rasmussen Johanne | 2003 | DGI SYDØST | 0318BD | 25 m | 1:27.41 | |
104 | 417 | Andersen Marie Nørskov | 2005 | DGI SYDVE | 0548AZ | 25 m | 1:27.53 | |
105 | 404 | Sørensen Matilde Helene | 2004 | DGI SYDØST | 0498BB | 25 m | 1:27.69 | |
106 | 469 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | DGI MIDTJY | 0724AK | 25 m | 1:27.78 | |
107 | 377 | Olsen Julie | 2008 | DGI SYDØST | 0848AN | 25 m | 1:28.47 | |
108 | 520 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | DGI FYN | 0726AQ | 25 m | 1:29.05 | |
109 | 611 | Walsted Vilma Marie | 2006 | DGI FYN | 0646AW | 25 m | 1:29.59 | |
110 | 468 | Kasirga Tuana | 2007 | DGI MIDTJY | 0798AQ | 25 m | 1:29.72 | |
111 | 4 | Frydenlund Maja | 2001 | DGI STORKB | 0118BE | 25 m | 1:30.13 | |
112 | 325 | Grønhøj Cathrine | 2007 | DGI SYDØST | 0758AE | 25 m | 1:31.58 | |
113 | 182 | Mikkelsen Frida Asp | 2008 | DGI ØSTJY | 0846AH | 25 m | 1:33.60 | |
114 | 421 | Mukasa Kristiane Kathrine | 2008 | DGI SYDVE | 0898AJ | 25 m | 1:34.95 | |
115 | 419 | Fugleberg Mikkeline | 2007 | DGI SYDVE | 0762AR | 25 m | 1:35.17 | |
116 | 790 | Lambertsen Louise Stick | 2003 | DGI NORDJY | 0384BG | 25 m | 1:35.85 | |
117 | 332 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | DGI SYDØST | 0894AM | 25 m | 1:36.26 | |
118 | 631 | Andresen Wencke | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 1:36.37 | ||
119 | 602 | Terkelsen Johanne | 2007 | DGI FYN | 0788AP | 25 m | 1:36.57 | |
120 | 423 | Serritzlew-Kristense Lise | 2006 | DGI SYDVE | 0652AV | 25 m | 1:36.66 | |
121 | 179 | Meldgaard Helene | 2007 | DGI ØSTJY | 0758AU | 25 m | 1:36.69 | |
122 | 167 | Laursen Maria Nybro | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:38.83 | ||
123 | 391 | Rasmussen Vigga | 2009 | DGI SYDØST | 0984AG | 25 m | 1:38.97 | |
124 | 161 | Kristensen Frida Knop | 2009 | DGI ØSTJY | 0958AA | 25 m | 1:41.14 | |
125 | 194 | Pedersen Cecilie Have | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:41.31 | ||
126 | 281 | Thøfner Agnes | 2009 | DGI STORST | 0948AB | 25 m | 1:41.77 | |
127 | 269 | Larsen Milla Engsted | 2009 | DGI STORST | 0998AC | 25 m | 1:41.86 | |
128 | 515 | Flint Aia Helene | 2007 | DGI FYN | 0798AU | 25 m | 1:42.94 | |
129 | 10 | Kongsfelt Sille | 2006 | DGI STORKB | 0684AX | 25 m | 1:43.13 | |
130 | 582 | Rasmussen Ditte Holm | 2008 | DGI FYN | 25 m | 1:43.83 | ||
131 | 475 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | DGI MIDTJY | 0726AU | 25 m | 1:45.54 | |
132 | 612 | Westergaard Lærke Højvang | 2008 | DGI FYN | 25 m | 1:46.38 | ||
133 | 138 | Jakobsen Zenia Maria | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:47.34 | ||
134 | 717 | Iversen Emilie Toft | 2007 | DGI NORDJY | 0758AW | 25 m | 1:52.57 | |
135 | 32 | Brix Emma | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:52.89 | ||
136 | 716 | Egholm Sofie | 2009 | DGI NORDJY | 0930AJ | 25 m | 2:00.36 | |
137 | 275 | Seedorff Edith | 2008 | DGI STORST | 0876AB | 25 m | 2:03.01 | |
138 | 9 | Kongsfelt Nynne | 2007 | DGI STORKB | 0748AV | 25 m | 2:05.13 | |
139 | 333 | Hermansen Vigga Nikoline | 2009 | DGI SYDØST | 0916AG | 25 m | 2:24.44 | |
140 | 251 | Baad Anna | 2007 | DGI STORST | 0744AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:54 |
Løb 34, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 430 | Fokkink Boje | 2001 | DGI SYDVE | 0151AS | 25 m | 55.23 | |
2 | 656 | Kristiansen Christopher | 2000 | DGI SØNDER | 0045AR | 25 m | 56.24 | |
3 | 839 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | DGI NORDJY | 9875AR | 25 m | 56.74 | |
4 | 256 | Eibye Viktor | 2001 | DGI STORST | 0175AS | 25 m | 57.15 | |
5 | 237 | Weje Andreas | 1998 | DGI ØSTJY | 25 m | 57.35 | ||
6 | 646 | Iversen André | 2001 | DGI SØNDER | 0121AL | 25 m | 57.39 | |
7 | 813 | Kristensen Jonathan L | 2000 | DGI NORDJY | 0037AH | 25 m | 57.41 | |
8 | 153 | Kirkeby August Stamp | 1999 | DGI ØSTJY | 9929AM | 25 m | 57.53 | |
9 | 831 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | DGI NORDJY | 0309AN | 25 m | 57.63 | |
10 | 341 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | DGI SYDØST | 0301AK | 25 m | 57.79 | |
11 | 436 | Haurum Jeppe | 2003 | DGI SYDVE | 0321AO | 25 m | 58.00 | |
12 | 781 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | DGI NORDJY | 0323AQ | 25 m | 58.05 | |
13 | 660 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | DGI SØNDER | 0165AI | 25 m | 58.23 | |
14 | 190 | Nybro Nikolaj | 2002 | DGI ØSTJY | 0211AO | 25 m | 58.27 | |
15 | 257 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | DGI STORST | 0479AE | 25 m | 58.47 | |
16 | 427 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | DGI SYDVE | 0269AQ | 25 m | 58.63 | |
17 | 411 | Versteegen Robert | 2001 | DGI SYDØST | 0107AS | 25 m | 59.07 | |
18 | 342 | Jensen Rasmus D. | 1998 | DGI SYDØST | 9897AN | 25 m | 59.18 | |
19 | 754 | Pedersen Oscar | 2004 | DGI NORDJY | 0445AE | 25 m | 59.19 | |
20 | 820 | Pedersen Nicklas | 2001 | DGI NORDJY | 0181AJ | 25 m | 59.22 | |
21 | 745 | Klein Malik Lodberg | 2003 | DGI NORDJY | 0359AI | 25 m | 59.46 | |
22 | 521 | Holgersen Anders Lund | 2000 | DGI FYN | 0017AS | 25 m | 59.58 | |
23 | 461 | Håkonsson Rasmus | 2004 | DGI MIDTJY | 0449AH | 50 m | 59.76 | |
24 | 207 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | DGI ØSTJY | 0139AJ | 25 m | 59.87 | |
25 | 545 | Klüver Frederik | 1998 | DGI FYN | 9823AV | 25 m | 59.87 | |
26 | 793 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 1:00.04 | |
27 | 671 | Simony Niklas Børsmose | 2001 | DGI SØNDER | 0115AN | 25 m | 1:00.09 | |
28 | 741 | Delaney Dion Drejer | 2003 | DGI NORDJY | 0327AL | 25 m | 1:00.49 | |
29 | 433 | Fokkink Oliver | 2003 | DGI SYDVE | 0341AP | 25 m | 1:01.26 | |
30 | 393 | Roe Alexander | 1997 | DGI SYDØST | 9711AT | 25 m | 1:01.75 | |
31 | 360 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | DGI SYDØST | 9985AE | 25 m | 1:01.91 | |
32 | 533 | Johansen Viktor | 2001 | DGI FYN | 0129AT | 25 m | 1:02.24 | |
33 | 529 | Jensen Jonas Svensmark | 2005 | DGI FYN | 0579AG | 25 m | 1:02.28 | |
34 | 259 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | DGI STORST | 0581AH | 25 m | 1:02.51 | |
35 | 606 | Thomsen Kristoffer | 2000 | DGI FYN | 25 m | 1:02.55 | ||
36 | 428 | Larsen Kasper | 2002 | DGI SYDVE | 0241AP | 25 m | 1:02.68 | |
37 | 642 | Hansen Dennis | 2002 | DGI SØNDER | 0205AS | 25 m | 1:02.90 | |
38 | 49 | Dirdal Christian Linaa | 2001 | DGI ØSTJY | 0181AR | 25 m | 1:02.93 | |
39 | 834 | Nielsen Kim Møller | 1992 | DGI NORDJY | 9217AA | 25 m | 1:02.98 | |
40 | 288 | Andersen Matti | 2005 | DGI SYDØST | 0583AL | 25 m | 1:03.36 | |
41 | 136 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | DGI ØSTJY | 0335AN | 25 m | 1:03.70 | |
42 | 22 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | DGI ØSTJY | 0231AT | 25 m | 1:04.03 | |
43 | 572 | Nedergaard Christoffer | 1995 | DGI FYN | 9565AS | 25 m | 1:04.23 | |
44 | 464 | Irmschler Rasmus | 2002 | DGI MIDTJY | 0273AP | 25 m | 1:04.74 | |
45 | 429 | Poulsen Daniel | 2001 | DGI SYDVE | 0135AN | 25 m | 1:04.96 | |
46 | 290 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | DGI SYDØST | 0105AM | 25 m | 1:05.35 | |
47 | 591 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 0253AU | 25 m | 1:05.40 | |
48 | 465 | Jensen Kasper | 2005 | DGI MIDTJY | 0559AJ | 25 m | 1:05.61 | |
49 | 478 | Nelander Theis | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AC | 25 m | 1:05.75 | |
50 | 462 | Irmschler Brian | 1971 | DGI MIDTJY | 7131AB | 25 m | 1:05.85 | |
51 | 280 | Thystrup Albert U. | 2003 | DGI STORST | 0385AP | 25 m | 1:06.18 | |
52 | 777 | Abildgaard Jonas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AM | 25 m | 1:06.22 | |
53 | 48 | Dannesboe Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 0341aq | 25 m | 1:06.29 | |
54 | 677 | Åkerlind Silas | 2005 | DGI SØNDER | 0551AC | 25 m | 1:06.38 | |
55 | 162 | Købke Mikkel | 1999 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:06.94 | ||
56 | 397 | Schulte Erik Both | 2004 | DGI SYDØST | 0471AR | 25 m | 1:07.00 | |
57 | 26 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 1:07.46 | |
58 | 241 | Vittrup Mads | 2003 | DGI ØSTJY | 0391at | 25 m | 1:07.78 | |
59 | 639 | Gamishev Boris | 2007 | DGI SØNDER | 0717AA | 25 m | 1:07.88 | |
60 | 176 | Løland Alexander | 2004 | DGI ØSTJY | 0451AN | 25 m | 1:08.15 | |
61 | 150 | Kellenberger Søren | 1978 | DGI ØSTJY | 7803AB | 25 m | 1:08.20 | |
62 | 33 | Brorson Johan H | 2006 | DGI ØSTJY | 0631AM | 25 m | 1:08.45 | |
63 | 52 | Faarup Phillip Bols | 2004 | DGI ØSTJY | 0473aq | 25 m | 1:08.53 | |
64 | 104 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:08.57 | ||
65 | 542 | Karlström Victor | 2004 | DGI FYN | 0435AQ | 25 m | 1:08.66 | |
66 | 168 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AN | 25 m | 1:08.71 | |
67 | 353 | Ladefoged Jacob | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:08.77 | ||
68 | 583 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | DGI FYN | 0485AR | 25 m | 1:09.28 | |
69 | 255 | Dahrup Jonas P. | 2004 | DGI STORST | 0469AD | 25 m | 1:09.47 | |
70 | 661 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | DGI SØNDER | 0459AM | 25 m | 1:09.59 | |
71 | 483 | Tange Kasper Lund | 2004 | DGI MIDTJY | 0437AQ | 25 m | 1:09.65 | |
72 | 559 | Løkke Magnus | 2005 | DGI FYN | 0579AP | 25 m | 1:09.71 | |
73 | 832 | Johansen Mathias | 2005 | DGI NORDJY | 0543AI | 25 m | 1:09.99 | |
74 | 555 | Larsen Rasmus Skaaning | 2001 | DGI FYN | 0187AS | 25 m | 1:10.25 | |
75 | 539 | Jørgensen Michael | 1981 | DGI FYN | 8199AA | 25 m | 1:10.59 | |
76 | 571 | Nedergaard Casper | 1990 | DGI FYN | 9063AH | 25 m | 1:10.71 | |
77 | 546 | Kortegård Laurits Egdal | 2004 | DGI FYN | 0453AS | 25 m | 1:10.87 | |
78 | 776 | Thomsen Sebastian Emil | 2002 | DGI NORDJY | 0221AU | 25 m | 1:11.15 | |
79 | 669 | Schmidt Alexander | 2004 | DGI SØNDER | 0453AR | 25 m | 1:11.30 | |
80 | 50 | Dirdal Magnus Linaa | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AL | 25 m | 1:11.37 | |
81 | 378 | Pedersen Anders | 1976 | DGI SYDØST | 25 m | 1:11.42 | ||
82 | 57 | Gadegaard Frederik | 2005 | DGI ØSTJY | 0591AK | 25 m | 1:11.55 | |
83 | 570 | Märcher Mikkel | 1982 | DGI FYN | 25 m | 1:11.76 | ||
84 | 547 | Kristensen Mads | 2005 | DGI FYN | 0555AM | 25 m | 1:12.08 | |
85 | 163 | Larsen Mads Rager | 2005 | DGI ØSTJY | 0585AO | 25 m | 1:12.14 | |
86 | 200 | Pedersen Oskar Emil | 2005 | DGI ØSTJY | 0541aq | 25 m | 1:12.49 | |
87 | 833 | Knudsen Nikolaj Rytger | 2006 | DGI NORDJY | 0603AI | 25 m | 1:12.61 | |
88 | 674 | Wetcke-Brask Felix | 2006 | DGI SØNDER | 0613AC | 25 m | 1:13.31 | |
89 | 254 | Compen Victor | 2003 | DGI STORST | 0359AH | 25 m | 1:13.40 | |
90 | 355 | Ladefoged Peter | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 1:13.56 | ||
91 | 183 | Mogensen Lukas | 2005 | DGI ØSTJY | 0519AM | 25 m | 1:14.03 | |
92 | 443 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | DGI SYDVE | 0585AP | 25 m | 1:15.56 | |
93 | 12 | Mitchell William | 2004 | DGI STORKB | 0493AH | 25 m | 1:16.06 | |
94 | 799 | Rubæk Mikkel | 2006 | DGI NORDJY | 0671AP | 25 m | 1:16.67 | |
95 | 103 | Heningsen Sophus | 2007 | DGI ØSTJY | 0789AA | 25 m | 1:16.75 | |
96 | 567 | Mortensen Kristoffer | 2005 | DGI FYN | 0537AO | 25 m | 1:17.79 | |
97 | 371 | Møller Aske Ying Sandvej | 2005 | DGI SYDØST | 0577AP | 25 m | 1:18.01 | |
98 | 287 | Andersen Mathias Løth | 2007 | DGI SYDØST | 0709AC | 25 m | 1:18.48 | |
99 | 522 | Holgersen Jeppe Lund | 2003 | DGI FYN | 0313AT | 25 m | 1:18.88 | |
100 | 387 | Præstiin Jonathan | 2005 | DGI SYDØST | 0503AQ | 25 m | 1:19.29 | |
101 | 373 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | DGI SYDØST | 0731AF | 25 m | 1:19.58 | |
102 | 525 | Hvid Kasper | 1990 | DGI FYN | 25 m | 1:20.81 | ||
103 | 470 | Knudsen Bertram | 2006 | DGI MIDTJY | 0631AL | 25 m | 1:21.01 | |
104 | 840 | Ølgaard Kristian | 2005 | DGI NORDJY | 0549AP | 25 m | 1:21.15 | |
105 | 485 | Theisen Valdemar | 2007 | DGI MIDTJY | 0763AI | 25 m | 1:21.38 | |
106 | 598 | Sønderby Lucas Storm | 2006 | DGI FYN | 0683AP | 25 m | 1:22.50 | |
107 | 128 | Stormes Sebastian | 2007 | DGI ØSTJY | 0791AI | 25 m | 1:22.70 | |
108 | 774 | Jeppesen Rasmus Starcke | 2008 | DGI NORDJY | 0813AI | 25 m | 1:22.97 | |
109 | 737 | Broe Lucas Skjødt | 2007 | DGI NORDJY | 0721AH | 25 m | 1:23.04 | |
110 | 169 | Laursen Samuel Krogh | 2007 | DGI ØSTJY | 0747AI | 25 m | 1:23.09 | |
111 | 510 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 1:23.28 | |
112 | 441 | Holt Tobias | 2005 | DGI SYDVE | 0693AN | 25 m | 1:23.88 | |
113 | 277 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | DGI STORST | 0657AK | 25 m | 1:23.96 | |
114 | 410 | Wemmelund Tobias | 2006 | DGI SYDØST | 0679AO | 25 m | 1:24.40 | |
115 | 561 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DGI FYN | 0899AH | 25 m | 1:24.92 | |
116 | 491 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DGI FYN | 0745AL | 25 m | 1:25.15 | |
117 | 481 | Olesen Albert | 2008 | DGI MIDTJY | 0841AE | 25 m | 1:25.47 | |
118 | 444 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | DGI SYDVE | 0743AJ | 25 m | 1:25.48 | |
119 | 726 | Beier Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 25 m | 1:26.45 | ||
120 | 731 | Nørgaard Christoffer | 2006 | DGI NORDJY | 0669AM | 25 m | 1:26.56 | |
121 | 285 | Andersen Magne | 2007 | DGI SYDØST | 0787AD | 25 m | 1:26.89 | |
122 | 278 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | DGI STORST | 0893AE | 25 m | 1:27.32 | |
123 | 344 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | DGI SYDØST | 0755AD | 25 m | 1:27.71 | |
124 | 137 | Jakobsen Thor | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:27.85 | ||
125 | 175 | Løkke Alfred | 2008 | DGI ØSTJY | 0895AE | 25 m | 1:28.84 | |
126 | 729 | Larsen Malthe Bach | 2008 | DGI NORDJY | 0847AA | 25 m | 1:29.19 | |
127 | 768 | Schwab Tobias | 2009 | DGI NORDJY | 0985AF | 25 m | 1:29.28 | |
128 | 454 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | DGI MIDTJY | 0879AH | 25 m | 1:32.04 | |
129 | 3 | Bøttcher Aske | 2006 | DGI STORKB | 0673AL | 25 m | 1:32.13 | |
130 | 145 | Jorsal Vitus Kjær | 2007 | DGI ØSTJY | 0709AI | 25 m | 1:33.52 | |
131 | 409 | Weile Ebbe | 2004 | DGI SYDØST | 0441AS | 25 m | 1:33.59 | |
132 | 601 | Sørensen Thomas | 2003 | DGI FYN | 25 m | 1:34.69 | ||
133 | 779 | Abrahamsen Christian | 2009 | DGI NORDJY | 0943AF | 25 m | 1:36.11 | |
134 | 728 | Buus Casper | 2008 | DGI NORDJY | 0873AG | 25 m | 1:37.49 | |
135 | 125 | Storm Knud | 2008 | DGI ØSTJY | 0887AF | 25 m | 1:39.92 | |
136 | 507 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | DGI FYN | 0647AN | 25 m | 1:40.08 | |
137 | 732 | Petersen Jonas | 2009 | DGI NORDJY | 0935AG | 25 m | 1:40.47 | |
138 | 260 | Hansen Martin | 2007 | DGI STORST | 0763AJ | 25 m | 1:41.00 | |
139 | 297 | Buch Alexander | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 1:47.31 | ||
140 | 487 | Anderse Fredrik Dalsgaard | 2009 | DGI FYN | 0977AE | 25 m | 1:48.30 | |
141 | 398 | Sharaf Maen | 2006 | DGI SYDØST | 0641AO | 25 m | 1:48.51 | |
142 | 321 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | DGI SYDØST | 0865AI | 25 m | 1:49.69 | |
143 | 406 | Tankred Poul Erik | 1953 | DGI SYDØST | 5351AA | 25 m | 1:50.00 | |
144 | 508 | Clausen Casper | 2007 | DGI FYN | 0751AM | 25 m | 1:51.68 | |
145 | 193 | Olesen Eskild Læssøe | 2009 | DGI ØSTJY | 0917AE | 25 m | 1:53.86 | |
146 | 335 | Høgh Frederik | 2008 | DGI SYDØST | 0855AD | 25 m | 2:13.82 | |
147 | 262 | Henriksen Mathias | 2008 | DGI STORST | 0857AA | 25 m | ||
148 | 265 | Kongslev William | 2008 | DGI STORST | 0863AA | 25 m | ||
149 | 276 | Sohnemann Marius | 2007 | DGI STORST | 0763AL | 25 m | ||
150 | 315 | Falkenberg Kristian | 2006 | DGI SYDØST | 0627AI | 25 m | ||
151 | 400 | Sigh Tobias Tariku | 2005 | DGI SYDØST | 0567AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 februar 2019 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 07:54 |