Ohjelma Arena Lyngby Open 2019, Trongården
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Zenliv |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 25 m | 28.22 | |
2 | 86 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 30.17 | |
3 | 241 | Boelt Agnete | 2006 | SIGMA | 0652AD | 25 m | 31.13 | |
4 | 249 | Mulipola Astrid | 2006 | SIGMA | 0696AG | 25 m | 31.15 | |
5 | 299 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | AF2205 | 25 m | 31.17 | |
6 | 223 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 31.90 | |
7 | 28 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 31.98 | |
8 | 40 | Møller-Ern Alma | 2006 | VAT CPH | 0662AB | 25 m | 32.08 | |
9 | 226 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | SIGMA | 0526AE | 25 m | 32.16 | |
10 | 76 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 32.61 | |
11 | 26 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 32.62 | |
12 | 34 | Hansen Liva Lund | 2005 | VAT CPH | 0542AE | 25 m | 32.62 | |
13 | 63 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 32.70 | |
14 | 67 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 32.83 | |
15 | 178 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 33.05 | |
16 | 36 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VAT CPH | 0634AH | 25 m | 33.14 | |
17 | 91 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 33.54 | |
18 | 235 | Porsdal Catrine | 2005 | SIGMA | 0536AA | 25 m | 33.64 | |
19 | 4 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 33.68 | |
20 | 19 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 33.86 | |
21 | 2 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 33.89 | |
22 | 298 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | AA0606 | 25 m | 34.08 | |
23 | 14 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 34.34 | |
24 | 83 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 34.62 | |
25 | 96 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 34.73 | |
26 | 157 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 35.12 | |
27 | 297 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | KARLSKRONA | AC3605 | 25 m | 35.33 | |
28 | 111 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | 35.55 | |
29 | 114 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 35.78 | |
30 | 90 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 36.08 | |
31 | 38 | Larsen Sofie | 2006 | VAT CPH | 0632AQ | 25 m | 36.10 | |
32 | 225 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 36.36 | |
33 | 12 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 36.37 | |
34 | 20 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 36.94 | |
35 | 227 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | SIGMA | 0594AE | 25 m | 37.28 | |
36 | 245 | Ludvigsen Isabella | 2005 | SIGMA | 0564AF | 25 m | 37.28 | |
37 | 218 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 37.59 | |
38 | 221 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 37.60 | |
39 | 27 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 38.29 | |
40 | 31 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 38.40 | |
41 | 204 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 38.85 | |
42 | 222 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 38.92 | |
43 | 93 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 39.44 | |
44 | 37 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 25 m | 39.47 | |
45 | 205 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 39.60 | |
46 | 172 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 25 m | 39.66 | |
47 | 16 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 39.75 | |
48 | 305 | Chenon Samuelsson Matilda | 2006 | KARLSKRONA | AL7406 | 25 m | 39.77 | |
49 | 183 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 40.00 | |
50 | 259 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 40.01 | |
51 | 224 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 40.36 | |
52 | 15 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 40.60 | |
53 | 300 | Argenius Selma | 2006 | KARLSKRONA | AC1806 | 25 m | 41.32 | |
54 | 303 | Zettervall Bodil | 2007 | KARLSKRONA | AB4607 | 25 m | 42.52 | |
55 | 302 | Wigow Emina | 2007 | KARLSKRONA | AB2607 | 25 m | 43.20 | |
56 | 278 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 43.55 | |
57 | 284 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 43.88 | |
58 | 107 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 44.23 | |
59 | 220 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 44.45 | |
60 | 216 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 44.55 | |
61 | 92 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI | 0842AH | 25 m | 46.66 | |
62 | 214 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 46.84 | |
63 | 289 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 49.24 | |
64 | 277 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 49.76 | |
65 | 70 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | 53.75 | |
66 | 292 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 53.95 | |
67 | 288 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 54.76 | |
68 | 269 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 1:00.00 | |
69 | 270 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:00.00 | |
70 | 271 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 25 m | 1:00.00 | |
71 | 275 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:00.00 | |
72 | 291 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 1:00.00 | |
73 | 286 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:00.84 | |
74 | 281 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:02.77 | |
75 | 280 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 1:04.09 | |
76 | 266 | Fenger Ellen | 2009 | LYNGBY | 0992AF | 25 m | 1:12.53 | |
77 | 265 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 1:25.60 | |
78 | 261 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:53 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Zenliv |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 27.28 | |
2 | 87 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 28.11 | |
3 | 238 | Vergereau Alexander | 2004 | SIGMA | 0447AA | 25 m | 28.61 | |
4 | 239 | Ølshøj William | 2004 | SIGMA | 0415AC | 25 m | 28.68 | |
5 | 296 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | AC4304 | 25 m | 29.05 | |
6 | 39 | Munkholm Matias | 2004 | VAT CPH | 0435AB | 25 m | 29.16 | |
7 | 233 | Liechti Mads | 2004 | SIGMA | 0491AN | 25 m | 29.23 | |
8 | 106 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 29.27 | |
9 | 102 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 29.45 | |
10 | 5 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 29.88 | |
11 | 3 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 30.18 | |
12 | 243 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | SIGMA | 0511AD | 25 m | 30.21 | |
13 | 41 | Rendlev Sebastian | 2005 | VAT CPH | 0547AB | 25 m | 30.32 | |
14 | 158 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 30.33 | |
15 | 247 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | SIGMA | 0509AB | 25 m | 30.73 | |
16 | 236 | Rosengaard Tobias | 2005 | SIGMA | 0511AB | 25 m | 30.90 | |
17 | 46 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VAT CPH | 0471AH | 25 m | 30.94 | |
18 | 68 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 31.06 | |
19 | 1 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 31.11 | |
20 | 246 | Løfquist Magnus | 2005 | SIGMA | 0513AB | 25 m | 31.37 | |
21 | 29 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 31.39 | |
22 | 229 | Beck Jonathan | 2004 | SIGMA | 0497AA | 25 m | 31.50 | |
23 | 85 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 31.65 | |
24 | 230 | Boyer Oscar | 2004 | SIGMA | 0429AD | 25 m | 32.42 | |
25 | 50 | Vergmann Sune | 2005 | VAT CPH | 0595AH | 25 m | 32.43 | |
26 | 228 | Arfelt Villads | 2004 | SIGMA | 0417AL | 25 m | 32.52 | |
27 | 81 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 32.90 | |
28 | 295 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | AA1106 | 25 m | 33.45 | |
29 | 209 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 33.75 | |
30 | 21 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 34.04 | |
31 | 17 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 34.09 | |
32 | 301 | Fridström Måns | 2006 | KARLSKRONA | AC8906 | 25 m | 34.84 | |
33 | 242 | Bornemann Victor | 2004 | SIGMA | 0489AD | 25 m | 34.92 | |
34 | 115 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 35.06 | |
35 | 250 | Naver Mads | 2004 | SIGMA | 0405AH | 25 m | 35.23 | |
36 | 47 | Rasmussen Frederik | 2005 | VAT CPH | 0531AF | 25 m | 35.49 | |
37 | 156 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 35.64 | |
38 | 155 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 35.84 | |
39 | 174 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 36.01 | |
40 | 215 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 36.35 | |
41 | 69 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | 36.45 | |
42 | 208 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 36.64 | |
43 | 64 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 36.68 | |
44 | 94 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 36.83 | |
45 | 112 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 37.05 | |
46 | 180 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 37.26 | |
47 | 66 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 38.05 | |
48 | 89 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | 38.13 | |
49 | 179 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 38.46 | |
50 | 306 | Tóth Barnabás | 2005 | KARLSKRONA | AL4505 | 25 m | 39.07 | |
51 | 206 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 39.60 | |
52 | 11 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 41.32 | |
53 | 98 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 41.71 | |
54 | 304 | Evertsson Neo | 2007 | KARLSKRONA | AB2307 | 25 m | 41.86 | |
55 | 262 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 42.12 | |
56 | 24 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 42.37 | |
57 | 78 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 43.29 | |
58 | 73 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 43.81 | |
59 | 263 | Brockdorff Matti Lundin | 2010 | LYNGBY | 1011AB | 25 m | 44.06 | |
60 | 108 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | 44.19 | |
61 | 211 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 45.77 | |
62 | 23 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 47.68 | |
63 | 290 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 47.68 | |
64 | 272 | Kemplar Gustav | 2009 | LYNGBY | 0967AC | 25 m | 50.79 | |
65 | 276 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 51.32 | |
66 | 283 | Nordquist Nicholas | 2008 | LYNGBY | 0801AC | 25 m | 52.41 | |
67 | 113 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | 52.80 | |
68 | 274 | Lending Konrad Falkenberg | 2008 | LYNGBY | 0835AG | 25 m | 59.79 | |
69 | 285 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 1:00.00 | |
70 | 268 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 1:09.00 | |
71 | 260 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 1:14.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:53 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Boelt Agnete | 2006 | SIGMA | 0652AD | 25 m | 31.86 | |
2 | 249 | Mulipola Astrid | 2006 | SIGMA | 0696AG | 25 m | 32.41 | |
3 | 105 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 32.78 | |
4 | 299 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | AF2205 | 25 m | 32.80 | |
5 | 231 | Højberg Asta | 2005 | SIGMA | 0546AB | 25 m | 33.50 | |
6 | 226 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | SIGMA | 0526AE | 25 m | 33.65 | |
7 | 4 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 33.67 | |
8 | 235 | Porsdal Catrine | 2005 | SIGMA | 0536AA | 25 m | 33.87 | |
9 | 28 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 33.91 | |
10 | 234 | Porsdal Camilla | 2005 | SIGMA | 0592AB | 25 m | 35.33 | |
11 | 114 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 35.37 | |
12 | 187 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 35.37 | |
13 | 298 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | AA0606 | 25 m | 35.57 | |
14 | 104 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 36.48 | |
15 | 67 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 36.49 | |
16 | 252 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | SIGMA | 0644AC | 25 m | 36.67 | |
17 | 173 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 36.73 | |
18 | 159 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 36.77 | |
19 | 14 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 36.78 | |
20 | 33 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 36.93 | |
21 | 154 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 36.95 | |
22 | 31 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 36.97 | |
23 | 109 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 37.22 | |
24 | 222 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 37.80 | |
25 | 182 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 37.85 | |
26 | 205 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 37.87 | |
27 | 204 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 38.00 | |
28 | 297 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | KARLSKRONA | AC3605 | 25 m | 38.39 | |
29 | 251 | Rud Cecilie | 2006 | SIGMA | 0694AC | 25 m | 38.49 | |
30 | 2 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 38.82 | |
31 | 18 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 39.01 | |
32 | 220 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 39.24 | |
33 | 45 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 25 m | 40.26 | |
34 | 25 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 41.07 | |
35 | 210 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 41.60 | |
36 | 84 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 41.73 | |
37 | 305 | Chenon Samuelsson Matilda | 2006 | KARLSKRONA | AL7406 | 25 m | 42.09 | |
38 | 30 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 42.12 | |
39 | 95 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 42.34 | |
40 | 72 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 42.70 | |
41 | 12 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 42.71 | |
42 | 302 | Wigow Emina | 2007 | KARLSKRONA | AB2607 | 25 m | 43.14 | |
43 | 303 | Zettervall Bodil | 2007 | KARLSKRONA | AB4607 | 25 m | 43.34 | |
44 | 22 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 43.98 | |
45 | 82 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI | 0894AH | 25 m | 43.98 | |
46 | 216 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 44.01 | |
47 | 92 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI | 0842AH | 25 m | 44.50 | |
48 | 207 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 45.00 | |
49 | 97 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | 45.47 | |
50 | 267 | Fotland Karen Sander | 2009 | LYNGBY | 0984AE | 25 m | 48.04 | |
51 | 269 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 48.32 | |
52 | 258 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 49.62 | |
53 | 32 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 50.26 | |
54 | 294 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 25 m | 51.22 | |
55 | 279 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 51.75 | |
56 | 257 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 52.39 | |
57 | 293 | Duric Galina | 2008 | LYNGBY | 0886AK | 25 m | 54.97 | |
58 | 116 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | GTI | 0816AG | 25 m | 55.72 | |
59 | 70 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | 57.81 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:53 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Vergereau Alexander | 2004 | SIGMA | 0447AA | 25 m | 29.10 | |
2 | 77 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 29.98 | |
3 | 110 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 30.78 | |
4 | 117 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 30.78 | |
5 | 229 | Beck Jonathan | 2004 | SIGMA | 0497AA | 25 m | 30.90 | |
6 | 43 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 25 m | 31.18 | |
7 | 106 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 31.72 | |
8 | 243 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | SIGMA | 0511AD | 25 m | 33.12 | |
9 | 68 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 33.51 | |
10 | 247 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | SIGMA | 0509AB | 25 m | 33.67 | |
11 | 29 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 33.75 | |
12 | 42 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VAT CPH | 0449AD | 25 m | 34.00 | |
13 | 79 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 34.09 | |
14 | 158 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 34.34 | |
15 | 5 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 34.95 | |
16 | 240 | Agerskov William Leander | 2004 | SIGMA | 0411AK | 25 m | 35.01 | |
17 | 21 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 35.19 | |
18 | 94 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 35.24 | |
19 | 246 | Løfquist Magnus | 2005 | SIGMA | 0513AB | 25 m | 35.53 | |
20 | 244 | Larsen Malthe Funk | 2005 | SIGMA | 0577AB | 25 m | 35.58 | |
21 | 115 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 35.65 | |
22 | 112 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 36.43 | |
23 | 50 | Vergmann Sune | 2005 | VAT CPH | 0595AH | 25 m | 36.65 | |
24 | 306 | Tóth Barnabás | 2005 | KARLSKRONA | AL4505 | 25 m | 38.29 | |
25 | 206 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 39.06 | |
26 | 250 | Naver Mads | 2004 | SIGMA | 0405AH | 25 m | 39.40 | |
27 | 301 | Fridström Måns | 2006 | KARLSKRONA | AC8906 | 25 m | 39.79 | |
28 | 213 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 40.08 | |
29 | 212 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 40.83 | |
30 | 304 | Evertsson Neo | 2007 | KARLSKRONA | AB2307 | 25 m | 41.59 | |
31 | 47 | Rasmussen Frederik | 2005 | VAT CPH | 0531AF | 25 m | 42.46 | |
32 | 78 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 43.82 | |
33 | 23 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 44.32 | |
34 | 208 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 44.46 | |
35 | 13 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 45.43 | |
36 | 113 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | 46.32 | |
37 | 272 | Kemplar Gustav | 2009 | LYNGBY | 0967AC | 25 m | 46.34 | |
38 | 263 | Brockdorff Matti Lundin | 2010 | LYNGBY | 1011AB | 25 m | 48.15 | |
39 | 211 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 49.11 | |
40 | 264 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 49.52 | |
41 | 287 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 52.62 | |
42 | 260 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 1:01.19 | |
43 | 236 | Rosengaard Tobias | 2005 | SIGMA | 0511AB | 25 m | ||
44 | 237 | Tullberg Magnus | 2005 | SIGMA | 0593AD | 25 m | ||
45 | 239 | Ølshøj William | 2004 | SIGMA | 0415AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:53 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Scandic Eremitage |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Mindested Caroline Bach | 2005 | SIGMA | 0592AF | 25 m | 34.22 | |
2 | 36 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VAT CPH | 0634AH | 25 m | 35.11 | |
3 | 249 | Mulipola Astrid | 2006 | SIGMA | 0696AG | 25 m | 35.44 | |
4 | 227 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | SIGMA | 0594AE | 25 m | 36.33 | |
5 | 19 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 36.72 | |
6 | 26 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 37.42 | |
7 | 231 | Højberg Asta | 2005 | SIGMA | 0546AB | 25 m | 37.43 | |
8 | 40 | Møller-Ern Alma | 2006 | VAT CPH | 0662AB | 25 m | 37.54 | |
9 | 171 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 38.08 | |
10 | 298 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | AA0606 | 25 m | 38.27 | |
11 | 90 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 39.06 | |
12 | 27 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 39.29 | |
13 | 38 | Larsen Sofie | 2006 | VAT CPH | 0632AQ | 25 m | 39.69 | |
14 | 245 | Ludvigsen Isabella | 2005 | SIGMA | 0564AF | 25 m | 39.84 | |
15 | 173 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 39.86 | |
16 | 20 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 39.96 | |
17 | 159 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 40.16 | |
18 | 35 | Hansen Mille | 2005 | VAT CPH | 0548AO | 25 m | 40.20 | |
19 | 72 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 40.39 | |
20 | 297 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | KARLSKRONA | AC3605 | 25 m | 40.43 | |
21 | 96 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 40.79 | |
22 | 76 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 41.34 | |
23 | 219 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 41.56 | |
24 | 74 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 41.78 | |
25 | 225 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 41.96 | |
26 | 172 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 25 m | 42.09 | |
27 | 49 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VAT CPH | 0606AA | 25 m | 42.41 | |
28 | 210 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 42.59 | |
29 | 18 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 42.87 | |
30 | 100 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 42.93 | |
31 | 101 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 44.14 | |
32 | 118 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 45.22 | |
33 | 217 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 45.31 | |
34 | 103 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI | 0878AE | 25 m | 46.33 | |
35 | 181 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 46.66 | |
36 | 207 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 46.87 | |
37 | 30 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 46.95 | |
38 | 302 | Wigow Emina | 2007 | KARLSKRONA | AB2607 | 25 m | 46.99 | |
39 | 16 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 47.85 | |
40 | 33 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 48.01 | |
41 | 305 | Chenon Samuelsson Matilda | 2006 | KARLSKRONA | AL7406 | 25 m | 48.10 | |
42 | 15 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 48.17 | |
43 | 300 | Argenius Selma | 2006 | KARLSKRONA | AC1806 | 25 m | 48.39 | |
44 | 259 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 49.45 | |
45 | 32 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 49.71 | |
46 | 71 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GTI | 0776AI | 25 m | 50.12 | |
47 | 303 | Zettervall Bodil | 2007 | KARLSKRONA | AB4607 | 25 m | 50.90 | |
48 | 95 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 51.49 | |
49 | 97 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | 51.72 | |
50 | 292 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 52.31 | |
51 | 284 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 53.11 | |
52 | 294 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 25 m | 55.08 | |
53 | 273 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 56.56 | |
54 | 80 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GTI | 0874AG | 25 m | 59.41 | |
55 | 258 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 59.81 | |
56 | 271 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 25 m | 1:01.85 | |
57 | 288 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:02.34 | |
58 | 267 | Fotland Karen Sander | 2009 | LYNGBY | 0984AE | 25 m | 1:03.83 | |
59 | 257 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 1:10.93 | |
60 | 214 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:53 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Scandic Eremitage |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 31.43 | |
2 | 296 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | AC4304 | 25 m | 31.43 | |
3 | 75 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 32.05 | |
4 | 39 | Munkholm Matias | 2004 | VAT CPH | 0435AB | 25 m | 33.37 | |
5 | 236 | Rosengaard Tobias | 2005 | SIGMA | 0511AB | 25 m | 33.66 | |
6 | 233 | Liechti Mads | 2004 | SIGMA | 0491AN | 25 m | 33.72 | |
7 | 228 | Arfelt Villads | 2004 | SIGMA | 0417AL | 25 m | 33.86 | |
8 | 46 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VAT CPH | 0471AH | 25 m | 34.12 | |
9 | 87 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 34.74 | |
10 | 169 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 34.87 | |
11 | 79 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 35.00 | |
12 | 44 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VAT CPH | 0487AE | 25 m | 35.35 | |
13 | 184 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 35.43 | |
14 | 194 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 36.15 | |
15 | 3 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 36.31 | |
16 | 117 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 36.55 | |
17 | 250 | Naver Mads | 2004 | SIGMA | 0405AH | 25 m | 36.64 | |
18 | 1 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 37.04 | |
19 | 17 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 37.43 | |
20 | 238 | Vergereau Alexander | 2004 | SIGMA | 0447AA | 25 m | 37.47 | |
21 | 232 | Lassen Oliver | 2005 | SIGMA | 0571AF | 25 m | 37.79 | |
22 | 295 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | AA1106 | 25 m | 37.88 | |
23 | 244 | Larsen Malthe Funk | 2005 | SIGMA | 0577AB | 25 m | 39.21 | |
24 | 66 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 39.37 | |
25 | 239 | Ølshøj William | 2004 | SIGMA | 0415AC | 25 m | 39.58 | |
26 | 156 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 39.80 | |
27 | 243 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | SIGMA | 0511AD | 25 m | 39.96 | |
28 | 88 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 39.97 | |
29 | 229 | Beck Jonathan | 2004 | SIGMA | 0497AA | 25 m | 40.30 | |
30 | 306 | Tóth Barnabás | 2005 | KARLSKRONA | AL4505 | 25 m | 41.12 | |
31 | 193 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 41.52 | |
32 | 301 | Fridström Måns | 2006 | KARLSKRONA | AC8906 | 25 m | 44.18 | |
33 | 13 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 44.31 | |
34 | 212 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 46.72 | |
35 | 64 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 46.84 | |
36 | 89 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | 52.79 | |
37 | 99 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 53.02 | |
38 | 65 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 53.14 | |
39 | 11 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 53.34 | |
40 | 264 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 1:00.53 | |
41 | 282 | Nordquist Andreas | 2009 | LYNGBY | 0965AA | 25 m | 1:03.75 | |
42 | 276 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 1:04.13 | |
43 | 213 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:05.60 | |
44 | 268 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 1:18.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:53 |
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: SparNord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 25 m | 27.28 | |
2 | 299 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | AF2205 | 25 m | 27.46 | |
3 | 19 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 28.25 | |
4 | 86 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 28.30 | |
5 | 223 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 28.67 | |
6 | 226 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | SIGMA | 0526AE | 25 m | 28.91 | |
7 | 248 | Mindested Caroline Bach | 2005 | SIGMA | 0592AF | 25 m | 28.94 | |
8 | 34 | Hansen Liva Lund | 2005 | VAT CPH | 0542AE | 25 m | 29.11 | |
9 | 241 | Boelt Agnete | 2006 | SIGMA | 0652AD | 25 m | 29.18 | |
10 | 14 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 29.56 | |
11 | 252 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | SIGMA | 0644AC | 25 m | 29.74 | |
12 | 26 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 29.80 | |
13 | 178 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 30.10 | |
14 | 298 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | AA0606 | 25 m | 30.14 | |
15 | 28 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 30.17 | |
16 | 91 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 30.31 | |
17 | 105 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 30.43 | |
18 | 4 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 30.88 | |
19 | 63 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 30.94 | |
20 | 157 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 31.04 | |
21 | 182 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 31.13 | |
22 | 37 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 25 m | 31.16 | |
23 | 18 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 31.20 | |
24 | 104 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 31.20 | |
25 | 12 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 31.33 | |
26 | 297 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | KARLSKRONA | AC3605 | 25 m | 31.63 | |
27 | 224 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 31.65 | |
28 | 2 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 32.08 | |
29 | 83 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 32.15 | |
30 | 187 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 32.28 | |
31 | 107 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 32.41 | |
32 | 111 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | 32.49 | |
33 | 221 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 32.64 | |
34 | 35 | Hansen Mille | 2005 | VAT CPH | 0548AO | 25 m | 32.79 | |
35 | 227 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | SIGMA | 0594AE | 25 m | 32.86 | |
36 | 20 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 32.90 | |
37 | 159 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 32.93 | |
38 | 181 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 32.93 | |
39 | 118 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 32.97 | |
40 | 45 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 25 m | 33.01 | |
41 | 27 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 33.31 | |
42 | 101 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 33.33 | |
43 | 25 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 33.40 | |
44 | 251 | Rud Cecilie | 2006 | SIGMA | 0694AC | 25 m | 33.51 | |
45 | 234 | Porsdal Camilla | 2005 | SIGMA | 0592AB | 25 m | 33.57 | |
46 | 16 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 33.58 | |
47 | 218 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 33.61 | |
48 | 31 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 33.89 | |
49 | 302 | Wigow Emina | 2007 | KARLSKRONA | AB2607 | 25 m | 34.10 | |
50 | 15 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 34.16 | |
51 | 30 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 34.25 | |
52 | 109 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 34.43 | |
53 | 305 | Chenon Samuelsson Matilda | 2006 | KARLSKRONA | AL7406 | 25 m | 34.65 | |
54 | 74 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 34.72 | |
55 | 33 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 34.84 | |
56 | 219 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 34.85 | |
57 | 49 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VAT CPH | 0606AA | 25 m | 35.00 | |
58 | 100 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 35.03 | |
59 | 183 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 35.03 | |
60 | 93 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 35.60 | |
61 | 84 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 35.65 | |
62 | 303 | Zettervall Bodil | 2007 | KARLSKRONA | AB4607 | 25 m | 36.33 | |
63 | 103 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI | 0878AE | 25 m | 36.35 | |
64 | 217 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 36.40 | |
65 | 71 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GTI | 0776AI | 25 m | 36.89 | |
66 | 277 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 37.63 | |
67 | 82 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI | 0894AH | 25 m | 37.88 | |
68 | 270 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 37.93 | |
69 | 273 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 38.23 | |
70 | 300 | Argenius Selma | 2006 | KARLSKRONA | AC1806 | 25 m | 38.36 | |
71 | 278 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 38.39 | |
72 | 289 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 39.54 | |
73 | 22 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 40.37 | |
74 | 32 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 41.59 | |
75 | 80 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GTI | 0874AG | 25 m | 42.37 | |
76 | 291 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 42.44 | |
77 | 275 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 42.56 | |
78 | 70 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | 43.20 | |
79 | 286 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 43.37 | |
80 | 279 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 44.64 | |
81 | 281 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 45.13 | |
82 | 116 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | GTI | 0816AG | 25 m | 46.21 | |
83 | 261 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 25 m | 46.97 | |
84 | 280 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 48.58 | |
85 | 266 | Fenger Ellen | 2009 | LYNGBY | 0992AF | 25 m | 1:02.27 | |
86 | 265 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 1:12.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:53 |
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: SparNord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 25.75 | |
2 | 238 | Vergereau Alexander | 2004 | SIGMA | 0447AA | 25 m | 25.87 | |
3 | 102 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 26.47 | |
4 | 296 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | AC4304 | 25 m | 26.67 | |
5 | 75 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 26.78 | |
6 | 42 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VAT CPH | 0449AD | 25 m | 26.83 | |
7 | 77 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 26.99 | |
8 | 239 | Ølshøj William | 2004 | SIGMA | 0415AC | 25 m | 27.06 | |
9 | 243 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | SIGMA | 0511AD | 25 m | 27.50 | |
10 | 29 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 27.54 | |
11 | 194 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 27.54 | |
12 | 184 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 27.76 | |
13 | 43 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 25 m | 27.80 | |
14 | 236 | Rosengaard Tobias | 2005 | SIGMA | 0511AB | 25 m | 27.81 | |
15 | 3 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 28.10 | |
16 | 229 | Beck Jonathan | 2004 | SIGMA | 0497AA | 25 m | 28.20 | |
17 | 233 | Liechti Mads | 2004 | SIGMA | 0491AN | 25 m | 28.20 | |
18 | 17 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 28.29 | |
19 | 1 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 28.39 | |
20 | 44 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VAT CPH | 0487AE | 25 m | 28.62 | |
21 | 41 | Rendlev Sebastian | 2005 | VAT CPH | 0547AB | 25 m | 28.71 | |
22 | 5 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 28.74 | |
23 | 21 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 29.06 | |
24 | 158 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 29.09 | |
25 | 295 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | AA1106 | 25 m | 29.20 | |
26 | 85 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 29.23 | |
27 | 247 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | SIGMA | 0509AB | 25 m | 29.24 | |
28 | 155 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 29.28 | |
29 | 240 | Agerskov William Leander | 2004 | SIGMA | 0411AK | 25 m | 29.68 | |
30 | 50 | Vergmann Sune | 2005 | VAT CPH | 0595AH | 25 m | 29.74 | |
31 | 209 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 29.89 | |
32 | 232 | Lassen Oliver | 2005 | SIGMA | 0571AF | 25 m | 30.11 | |
33 | 246 | Løfquist Magnus | 2005 | SIGMA | 0513AB | 25 m | 30.40 | |
34 | 237 | Tullberg Magnus | 2005 | SIGMA | 0593AD | 25 m | 30.55 | |
35 | 230 | Boyer Oscar | 2004 | SIGMA | 0429AD | 25 m | 30.67 | |
36 | 81 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 31.62 | |
37 | 180 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 31.70 | |
38 | 73 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 31.88 | |
39 | 193 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 32.10 | |
40 | 174 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 32.12 | |
41 | 112 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 32.16 | |
42 | 306 | Tóth Barnabás | 2005 | KARLSKRONA | AL4505 | 25 m | 32.22 | |
43 | 301 | Fridström Måns | 2006 | KARLSKRONA | AC8906 | 25 m | 32.25 | |
44 | 215 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 32.58 | |
45 | 88 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 32.62 | |
46 | 98 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 32.74 | |
47 | 242 | Bornemann Victor | 2004 | SIGMA | 0489AD | 25 m | 32.74 | |
48 | 206 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 33.82 | |
49 | 47 | Rasmussen Frederik | 2005 | VAT CPH | 0531AF | 25 m | 33.87 | |
50 | 69 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | 34.34 | |
51 | 13 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 34.60 | |
52 | 65 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 34.61 | |
53 | 179 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 34.76 | |
54 | 304 | Evertsson Neo | 2007 | KARLSKRONA | AB2307 | 25 m | 34.88 | |
55 | 99 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 35.19 | |
56 | 11 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 35.65 | |
57 | 24 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 36.26 | |
58 | 262 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 37.70 | |
59 | 113 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | 37.80 | |
60 | 23 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 38.51 | |
61 | 283 | Nordquist Nicholas | 2008 | LYNGBY | 0801AC | 25 m | 40.61 | |
62 | 108 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | 41.45 | |
63 | 290 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 43.11 | |
64 | 287 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 43.81 | |
65 | 285 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 44.98 | |
66 | 282 | Nordquist Andreas | 2009 | LYNGBY | 0965AA | 25 m | 46.08 | |
67 | 274 | Lending Konrad Falkenberg | 2008 | LYNGBY | 0835AG | 25 m | 53.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 11, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Lyngbys Darkside 1 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:06.55 | ||
2 | 55 | Gti 1 | 2005 | GTI | 25 m | 2:08.32 | ||
3 | 203 | Lyngby Royal Girls Uno | 2005 | LYNGBY | 25 m | 2:12.11 | ||
4 | 58 | Gti 2 | 2006 | GTI | 25 m | 2:12.35 | ||
5 | 60 | Gti 3 | 2007 | GTI | 25 m | 2:15.92 | ||
6 | 53 | Lyngbys Darkside 2 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:16.54 | ||
7 | 165 | Hillerød Piger 1 | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:19.78 | ||
8 | 9 | Mk 31 Piger 1 | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:20.12 | ||
9 | 307 | Karlskrona Simsällskap | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 2:21.27 | ||
10 | 10 | Mk 31 Piger 2 | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:23.01 | ||
11 | 166 | Hillerød Piger 2 | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:28.78 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 12, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Gti 1 | 2004 | GTI | 25 m | 1:54.50 | ||
2 | 52 | Lyngbys Darkside 1 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:00.99 | ||
3 | 59 | Gti 2 | 2005 | GTI | 25 m | 2:02.43 | ||
4 | 160 | Hillerød Drenge | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:04.56 | ||
5 | 200 | Lyngby Royal Boys Uno | 2004 | LYNGBY | 25 m | 2:08.11 | ||
6 | 61 | Gti 3 | 2006 | GTI | 25 m | 2:08.34 | ||
7 | 308 | Karlskrona Simsällskap | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 2:13.76 | ||
8 | 6 | Mk 31 Drenge 1 | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:15.34 | ||
9 | 54 | Lyngbys Darkside 2 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:15.66 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Sperling Auto |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 105 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:08.79 | |
2 | 241 | Boelt Agnete | 2006 | SIGMA | 0652AD | 25 m | 1:08.93 | |
3 | 299 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | AF2205 | 25 m | 1:09.51 | |
4 | 249 | Mulipola Astrid | 2006 | SIGMA | 0696AG | 25 m | 1:10.31 | |
5 | 235 | Porsdal Catrine | 2005 | SIGMA | 0536AA | 25 m | 1:10.77 | |
6 | 231 | Højberg Asta | 2005 | SIGMA | 0546AB | 25 m | 1:12.68 | |
7 | 226 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | SIGMA | 0526AE | 25 m | 1:12.74 | |
8 | 26 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:13.61 | |
9 | 223 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:13.75 | |
10 | 234 | Porsdal Camilla | 2005 | SIGMA | 0592AB | 25 m | 1:13.77 | |
11 | 298 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | AA0606 | 25 m | 1:14.53 | |
12 | 28 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:16.21 | |
13 | 14 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:16.31 | |
14 | 104 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 1:16.43 | |
15 | 114 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:17.47 | |
16 | 37 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 25 m | 1:17.60 | |
17 | 187 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:18.23 | |
18 | 173 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:18.33 | |
19 | 67 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 1:18.67 | |
20 | 252 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | SIGMA | 0644AC | 25 m | 1:19.44 | |
21 | 33 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:19.50 | |
22 | 40 | Møller-Ern Alma | 2006 | VAT CPH | 0662AB | 25 m | 1:19.66 | |
23 | 159 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 1:19.92 | |
24 | 154 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 1:20.10 | |
25 | 251 | Rud Cecilie | 2006 | SIGMA | 0694AC | 25 m | 1:20.48 | |
26 | 145 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 1:21.16 | |
27 | 297 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | KARLSKRONA | AC3605 | 25 m | 1:21.18 | |
28 | 138 | Larsen Julie | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:21.75 | |
29 | 12 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 1:21.98 | |
30 | 83 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 1:22.35 | |
31 | 18 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:22.36 | |
32 | 144 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 1:23.08 | |
33 | 153 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m | 1:23.22 | |
34 | 72 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:23.44 | |
35 | 109 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 1:23.51 | |
36 | 185 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:24.33 | |
37 | 118 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 1:24.95 | |
38 | 45 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 25 m | 1:26.85 | |
39 | 178 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:26.90 | |
40 | 259 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:27.14 | |
41 | 131 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 1:29.42 | |
42 | 31 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:29.75 | |
43 | 16 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:29.79 | |
44 | 20 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:30.32 | |
45 | 27 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:30.33 | |
46 | 303 | Zettervall Bodil | 2007 | KARLSKRONA | AB4607 | 25 m | 1:31.15 | |
47 | 22 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:31.29 | |
48 | 305 | Chenon Samuelsson Matilda | 2006 | KARLSKRONA | AL7406 | 25 m | 1:32.26 | |
49 | 146 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 1:32.32 | |
50 | 151 | Larsen Viktoria | 2007 | A6 | 0764AN | 25 m | 1:33.17 | |
51 | 15 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:33.19 | |
52 | 278 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:34.40 | |
53 | 30 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:34.79 | |
54 | 189 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 1:35.21 | |
55 | 284 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 1:35.77 | |
56 | 302 | Wigow Emina | 2007 | KARLSKRONA | AB2607 | 25 m | 1:36.47 | |
57 | 273 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:36.51 | |
58 | 150 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 1:37.31 | |
59 | 92 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI | 0842AH | 25 m | 1:37.95 | |
60 | 177 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:38.09 | |
61 | 292 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:39.77 | |
62 | 175 | Johannessen Esther | 2007 | HILLERØD | 25 m | 1:40.00 | ||
63 | 195 | Zadeh Helia | 2006 | HILLERØD | 0698AW | 25 m | 1:40.00 | |
64 | 289 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:41.36 | |
65 | 270 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:41.48 | |
66 | 97 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | 1:43.20 | |
67 | 288 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:44.08 | |
68 | 258 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 1:44.88 | |
69 | 188 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 1:46.63 | |
70 | 170 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERØD | 0734AO | 25 m | 1:47.35 | |
71 | 267 | Fotland Karen Sander | 2009 | LYNGBY | 0984AE | 25 m | 1:47.77 | |
72 | 286 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:48.05 | |
73 | 280 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 1:48.94 | |
74 | 32 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:50.91 | |
75 | 190 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 25 m | 1:50.99 | |
76 | 277 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:51.80 | |
77 | 291 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 1:52.26 | |
78 | 257 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 1:53.50 | |
79 | 265 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 1:53.52 | |
80 | 82 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI | 0894AH | 25 m | 1:55.35 | |
81 | 80 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GTI | 0874AG | 25 m | 1:56.09 | |
82 | 294 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 25 m | 1:56.88 | |
83 | 271 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 25 m | 2:00.15 | |
84 | 275 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 2:00.46 | |
85 | 279 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 2:02.29 | |
86 | 281 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 2:03.37 | |
87 | 261 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 25 m | 2:04.25 | |
88 | 266 | Fenger Ellen | 2009 | LYNGBY | 0992AF | 25 m | 2:04.53 | |
89 | 116 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | GTI | 0816AG | 25 m | 2:09.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Sperling Auto |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Vergereau Alexander | 2004 | SIGMA | 0447AA | 25 m | 1:02.23 | |
2 | 142 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 1:03.27 | |
3 | 77 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:04.82 | |
4 | 43 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 25 m | 1:05.21 | |
5 | 229 | Beck Jonathan | 2004 | SIGMA | 0497AA | 25 m | 1:05.86 | |
6 | 184 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 1:06.07 | |
7 | 117 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 1:06.88 | |
8 | 169 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:07.66 | |
9 | 239 | Ølshøj William | 2004 | SIGMA | 0415AC | 25 m | 1:08.28 | |
10 | 106 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:09.04 | |
11 | 243 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | SIGMA | 0511AD | 25 m | 1:09.41 | |
12 | 42 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VAT CPH | 0449AD | 25 m | 1:09.78 | |
13 | 236 | Rosengaard Tobias | 2005 | SIGMA | 0511AB | 25 m | 1:10.23 | |
14 | 158 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:10.93 | |
15 | 141 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 1:12.28 | |
16 | 247 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | SIGMA | 0509AB | 25 m | 1:12.94 | |
17 | 240 | Agerskov William Leander | 2004 | SIGMA | 0411AK | 25 m | 1:13.64 | |
18 | 244 | Larsen Malthe Funk | 2005 | SIGMA | 0577AB | 25 m | 1:14.80 | |
19 | 230 | Boyer Oscar | 2004 | SIGMA | 0429AD | 25 m | 1:15.34 | |
20 | 21 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:15.83 | |
21 | 246 | Løfquist Magnus | 2005 | SIGMA | 0513AB | 25 m | 1:17.01 | |
22 | 112 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:18.16 | |
23 | 94 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 1:18.42 | |
24 | 81 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:18.48 | |
25 | 237 | Tullberg Magnus | 2005 | SIGMA | 0593AD | 25 m | 1:19.54 | |
26 | 98 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 1:22.17 | |
27 | 206 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:23.02 | |
28 | 215 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:23.15 | |
29 | 65 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 1:25.10 | |
30 | 17 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 1:27.15 | |
31 | 139 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 1:28.67 | |
32 | 242 | Bornemann Victor | 2004 | SIGMA | 0489AD | 25 m | 1:29.34 | |
33 | 191 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | 1:30.00 | |
34 | 23 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 1:34.60 | |
35 | 99 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 1:37.88 | |
36 | 113 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | 1:41.26 | |
37 | 13 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:41.44 | |
38 | 264 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 1:44.55 | |
39 | 262 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 1:45.28 | |
40 | 287 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 1:46.60 | |
41 | 285 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 1:46.64 | |
42 | 263 | Brockdorff Matti Lundin | 2010 | LYNGBY | 1011AB | 25 m | 1:47.21 | |
43 | 290 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:47.23 | |
44 | 11 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:48.33 | |
45 | 283 | Nordquist Nicholas | 2008 | LYNGBY | 0801AC | 25 m | 1:49.89 | |
46 | 272 | Kemplar Gustav | 2009 | LYNGBY | 0967AC | 25 m | 1:51.85 | |
47 | 282 | Nordquist Andreas | 2009 | LYNGBY | 0965AA | 25 m | 1:52.20 | |
48 | 276 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 1:53.81 | |
49 | 274 | Lending Konrad Falkenberg | 2008 | LYNGBY | 0835AG | 25 m | 1:56.45 | |
50 | 268 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 1:58.73 | |
51 | 260 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 2:11.09 | |
52 | 306 | Tóth Barnabás | 2005 | KARLSKRONA | AL4505 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Peugeot Henrik Wessel |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 25 m | 1:02.94 | |
2 | 86 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:09.06 | |
3 | 128 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 1:09.70 | |
4 | 34 | Hansen Liva Lund | 2005 | VAT CPH | 0542AE | 25 m | 1:10.58 | |
5 | 76 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 1:10.60 | |
6 | 91 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 1:11.22 | |
7 | 2 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:14.68 | |
8 | 235 | Porsdal Catrine | 2005 | SIGMA | 0536AA | 25 m | 1:14.76 | |
9 | 63 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 1:15.69 | |
10 | 133 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 1:15.73 | |
11 | 67 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 1:15.93 | |
12 | 28 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:17.29 | |
13 | 19 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:17.86 | |
14 | 181 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:18.74 | |
15 | 297 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | KARLSKRONA | AC3605 | 25 m | 1:18.82 | |
16 | 223 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:18.88 | |
17 | 38 | Larsen Sofie | 2006 | VAT CPH | 0632AQ | 25 m | 1:20.03 | |
18 | 210 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:21.78 | |
19 | 96 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:22.14 | |
20 | 100 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 1:23.60 | |
21 | 114 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:23.95 | |
22 | 157 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 1:25.35 | |
23 | 221 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:25.45 | |
24 | 12 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 1:27.52 | |
25 | 222 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:27.53 | |
26 | 111 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | 1:32.21 | |
27 | 224 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:33.78 | |
28 | 303 | Zettervall Bodil | 2007 | KARLSKRONA | AB4607 | 25 m | 1:41.42 | |
29 | 31 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:43.18 | |
30 | 95 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 1:43.32 | |
31 | 136 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 1:46.77 | |
32 | 219 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:47.96 | |
33 | 217 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 1:49.96 | |
34 | 220 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 1:58.57 | |
35 | 214 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 2:02.29 | |
36 | 205 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Peugeot Henrik Wessel |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Ølshøj William | 2004 | SIGMA | 0415AC | 25 m | 1:01.45 | |
2 | 102 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:02.05 | |
3 | 87 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:03.02 | |
4 | 106 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:06.03 | |
5 | 233 | Liechti Mads | 2004 | SIGMA | 0491AN | 25 m | 1:06.29 | |
6 | 5 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:06.69 | |
7 | 39 | Munkholm Matias | 2004 | VAT CPH | 0435AB | 25 m | 1:07.78 | |
8 | 68 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:07.86 | |
9 | 3 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:08.21 | |
10 | 135 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 1:08.56 | |
11 | 247 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | SIGMA | 0509AB | 25 m | 1:08.58 | |
12 | 194 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:08.92 | |
13 | 41 | Rendlev Sebastian | 2005 | VAT CPH | 0547AB | 25 m | 1:09.21 | |
14 | 236 | Rosengaard Tobias | 2005 | SIGMA | 0511AB | 25 m | 1:09.32 | |
15 | 46 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VAT CPH | 0471AH | 25 m | 1:09.56 | |
16 | 85 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 1:10.58 | |
17 | 149 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 1:11.50 | |
18 | 1 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:11.60 | |
19 | 140 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 1:11.89 | |
20 | 130 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 25 m | 1:11.92 | |
21 | 50 | Vergmann Sune | 2005 | VAT CPH | 0595AH | 25 m | 1:11.98 | |
22 | 29 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:13.17 | |
23 | 229 | Beck Jonathan | 2004 | SIGMA | 0497AA | 25 m | 1:13.23 | |
24 | 81 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:14.30 | |
25 | 246 | Løfquist Magnus | 2005 | SIGMA | 0513AB | 25 m | 1:14.58 | |
26 | 295 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | AA1106 | 25 m | 1:18.01 | |
27 | 242 | Bornemann Victor | 2004 | SIGMA | 0489AD | 25 m | 1:19.48 | |
28 | 301 | Fridström Måns | 2006 | KARLSKRONA | AC8906 | 25 m | 1:23.35 | |
29 | 209 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:24.72 | |
30 | 115 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 1:25.01 | |
31 | 64 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 1:25.50 | |
32 | 208 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:25.57 | |
33 | 89 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | 1:33.51 | |
34 | 213 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:39.39 | |
35 | 192 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 1:40.00 | |
36 | 24 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:40.54 | |
37 | 23 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 1:45.39 | |
38 | 108 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | 1:47.03 | |
39 | 211 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 1:55.18 | |
40 | 88 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 17, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Boelt Agnete | 2006 | SIGMA | 0652AD | 25 m | 1:10.59 | |
2 | 143 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 1:11.74 | |
3 | 86 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:12.15 | |
4 | 26 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:12.24 | |
5 | 249 | Mulipola Astrid | 2006 | SIGMA | 0696AG | 25 m | 1:12.35 | |
6 | 298 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | AA0606 | 25 m | 1:13.85 | |
7 | 133 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 1:14.14 | |
8 | 76 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 1:14.68 | |
9 | 19 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:14.87 | |
10 | 40 | Møller-Ern Alma | 2006 | VAT CPH | 0662AB | 25 m | 1:15.63 | |
11 | 227 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | SIGMA | 0594AE | 25 m | 1:15.98 | |
12 | 152 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 1:16.14 | |
13 | 4 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:16.40 | |
14 | 221 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:16.86 | |
15 | 90 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 1:17.75 | |
16 | 14 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:18.00 | |
17 | 36 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VAT CPH | 0634AH | 25 m | 1:18.04 | |
18 | 49 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VAT CPH | 0606AA | 25 m | 1:19.30 | |
19 | 252 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | SIGMA | 0644AC | 25 m | 1:19.64 | |
20 | 245 | Ludvigsen Isabella | 2005 | SIGMA | 0564AF | 25 m | 1:20.57 | |
21 | 63 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 1:20.77 | |
22 | 147 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 1:20.86 | |
23 | 35 | Hansen Mille | 2005 | VAT CPH | 0548AO | 25 m | 1:21.34 | |
24 | 145 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 1:21.71 | |
25 | 27 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:21.86 | |
26 | 20 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:22.14 | |
27 | 114 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:22.16 | |
28 | 182 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:22.33 | |
29 | 132 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6 | 0698AA | 25 m | 1:22.38 | |
30 | 171 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:22.58 | |
31 | 218 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:22.77 | |
32 | 225 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:23.06 | |
33 | 101 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 1:23.52 | |
34 | 222 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:23.89 | |
35 | 204 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:23.95 | |
36 | 31 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:24.51 | |
37 | 16 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:25.82 | |
38 | 74 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 1:25.93 | |
39 | 93 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 1:26.32 | |
40 | 107 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 1:26.83 | |
41 | 153 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m | 1:27.36 | |
42 | 96 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:27.52 | |
43 | 172 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 25 m | 1:27.80 | |
44 | 15 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:28.57 | |
45 | 109 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 1:28.60 | |
46 | 118 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 1:28.67 | |
47 | 216 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 1:28.72 | |
48 | 146 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 1:29.31 | |
49 | 305 | Chenon Samuelsson Matilda | 2006 | KARLSKRONA | AL7406 | 25 m | 1:29.52 | |
50 | 103 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI | 0878AE | 25 m | 1:29.56 | |
51 | 119 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 1:30.12 | |
52 | 111 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | 1:30.15 | |
53 | 30 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:30.61 | |
54 | 302 | Wigow Emina | 2007 | KARLSKRONA | AB2607 | 25 m | 1:31.67 | |
55 | 144 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 1:31.80 | |
56 | 185 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:31.91 | |
57 | 303 | Zettervall Bodil | 2007 | KARLSKRONA | AB4607 | 25 m | 1:32.03 | |
58 | 25 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:32.45 | |
59 | 217 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 1:32.58 | |
60 | 159 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 1:32.61 | |
61 | 277 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:33.22 | |
62 | 278 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:33.33 | |
63 | 207 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 1:33.65 | |
64 | 71 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GTI | 0776AI | 25 m | 1:34.83 | |
65 | 84 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 1:34.89 | |
66 | 170 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERØD | 0734AO | 25 m | 1:35.00 | |
67 | 177 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:35.00 | |
68 | 284 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 1:35.11 | |
69 | 176 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 1:36.16 | |
70 | 289 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:36.60 | |
71 | 131 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 1:36.72 | |
72 | 300 | Argenius Selma | 2006 | KARLSKRONA | AC1806 | 25 m | 1:36.87 | |
73 | 32 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:38.17 | |
74 | 269 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 1:38.65 | |
75 | 95 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 1:39.36 | |
76 | 175 | Johannessen Esther | 2007 | HILLERØD | 25 m | 1:40.00 | ||
77 | 183 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 1:40.00 | |
78 | 195 | Zadeh Helia | 2006 | HILLERØD | 0698AW | 25 m | 1:40.00 | |
79 | 188 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 1:41.59 | |
80 | 97 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | 1:42.62 | |
81 | 288 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:43.56 | |
82 | 92 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI | 0842AH | 25 m | 1:44.50 | |
83 | 22 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:44.73 | |
84 | 258 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 1:44.92 | |
85 | 286 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:45.53 | |
86 | 82 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI | 0894AH | 25 m | 1:46.88 | |
87 | 293 | Duric Galina | 2008 | LYNGBY | 0886AK | 25 m | 1:48.41 | |
88 | 189 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 1:48.98 | |
89 | 275 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:50.77 | |
90 | 280 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 1:51.66 | |
91 | 291 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 1:52.62 | |
92 | 270 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:53.07 | |
93 | 281 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:53.25 | |
94 | 267 | Fotland Karen Sander | 2009 | LYNGBY | 0984AE | 25 m | 1:53.84 | |
95 | 190 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 25 m | 1:54.85 | |
96 | 80 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GTI | 0874AG | 25 m | 1:55.31 | |
97 | 271 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 25 m | 2:00.00 | |
98 | 279 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 2:00.53 | |
99 | 261 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 25 m | 2:02.56 | |
100 | 116 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | GTI | 0816AG | 25 m | 2:05.35 | |
101 | 257 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 2:05.79 | |
102 | 266 | Fenger Ellen | 2009 | LYNGBY | 0992AF | 25 m | 2:05.79 | |
103 | 265 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 2:10.79 | |
104 | 120 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 0572AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 18, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 1:04.52 | |
2 | 129 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 1:05.34 | |
3 | 87 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:07.08 | |
4 | 75 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:07.21 | |
5 | 296 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | AC4304 | 25 m | 1:07.74 | |
6 | 42 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VAT CPH | 0449AD | 25 m | 1:07.79 | |
7 | 3 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:07.94 | |
8 | 79 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 1:08.65 | |
9 | 228 | Arfelt Villads | 2004 | SIGMA | 0417AL | 25 m | 1:10.28 | |
10 | 194 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:10.43 | |
11 | 29 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:11.11 | |
12 | 44 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VAT CPH | 0487AE | 25 m | 1:11.16 | |
13 | 295 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | AA1106 | 25 m | 1:13.43 | |
14 | 50 | Vergmann Sune | 2005 | VAT CPH | 0595AH | 25 m | 1:14.05 | |
15 | 244 | Larsen Malthe Funk | 2005 | SIGMA | 0577AB | 25 m | 1:14.26 | |
16 | 21 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:14.37 | |
17 | 230 | Boyer Oscar | 2004 | SIGMA | 0429AD | 25 m | 1:14.86 | |
18 | 232 | Lassen Oliver | 2005 | SIGMA | 0571AF | 25 m | 1:14.98 | |
19 | 134 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 1:16.83 | |
20 | 66 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:16.93 | |
21 | 237 | Tullberg Magnus | 2005 | SIGMA | 0593AD | 25 m | 1:17.00 | |
22 | 17 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 1:17.36 | |
23 | 137 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | 1:18.62 | |
24 | 180 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:19.73 | |
25 | 215 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:20.22 | |
26 | 301 | Fridström Måns | 2006 | KARLSKRONA | AC8906 | 25 m | 1:21.38 | |
27 | 306 | Tóth Barnabás | 2005 | KARLSKRONA | AL4505 | 25 m | 1:22.07 | |
28 | 115 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 1:22.20 | |
29 | 156 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:22.31 | |
30 | 174 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:23.11 | |
31 | 112 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:23.22 | |
32 | 69 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | 1:24.06 | |
33 | 193 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 1:24.35 | |
34 | 94 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 1:24.55 | |
35 | 206 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:26.91 | |
36 | 98 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 1:27.51 | |
37 | 212 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:27.64 | |
38 | 73 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 1:28.41 | |
39 | 89 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | 1:28.42 | |
40 | 11 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:28.98 | |
41 | 13 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:29.12 | |
42 | 65 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 1:30.14 | |
43 | 304 | Evertsson Neo | 2007 | KARLSKRONA | AB2307 | 25 m | 1:31.76 | |
44 | 179 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:33.82 | |
45 | 78 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 1:35.00 | |
46 | 192 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 1:36.86 | |
47 | 23 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 1:37.52 | |
48 | 99 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 1:38.10 | |
49 | 113 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | 1:42.14 | |
50 | 272 | Kemplar Gustav | 2009 | LYNGBY | 0967AC | 25 m | 1:42.33 | |
51 | 264 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 1:45.51 | |
52 | 186 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 1:46.22 | |
53 | 290 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:46.22 | |
54 | 108 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | 1:46.52 | |
55 | 283 | Nordquist Nicholas | 2008 | LYNGBY | 0801AC | 25 m | 1:46.55 | |
56 | 263 | Brockdorff Matti Lundin | 2010 | LYNGBY | 1011AB | 25 m | 1:48.15 | |
57 | 191 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | 1:48.76 | |
58 | 276 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 1:50.61 | |
59 | 287 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 1:51.56 | |
60 | 285 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 1:56.57 | |
61 | 260 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 1:59.90 | |
62 | 282 | Nordquist Andreas | 2009 | LYNGBY | 0965AA | 25 m | 2:00.36 | |
63 | 268 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 2:00.63 | |
64 | 274 | Lending Konrad Falkenberg | 2008 | LYNGBY | 0835AG | 25 m | 2:02.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 19, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 25 m | 2:11.64 | |
2 | 299 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | AF2205 | 25 m | 2:14.53 | |
3 | 248 | Mindested Caroline Bach | 2005 | SIGMA | 0592AF | 25 m | 2:15.70 | |
4 | 34 | Hansen Liva Lund | 2005 | VAT CPH | 0542AE | 25 m | 2:15.94 | |
5 | 128 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 2:16.21 | |
6 | 133 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 2:16.45 | |
7 | 148 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 2:17.24 | |
8 | 226 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | SIGMA | 0526AE | 25 m | 2:17.69 | |
9 | 14 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 2:18.91 | |
10 | 252 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | SIGMA | 0644AC | 25 m | 2:19.28 | |
11 | 37 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 25 m | 2:20.11 | |
12 | 298 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | AA0606 | 25 m | 2:21.36 | |
13 | 91 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 2:23.41 | |
14 | 178 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 2:23.91 | |
15 | 28 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:24.49 | |
16 | 45 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 25 m | 2:26.04 | |
17 | 154 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 2:28.32 | |
18 | 105 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 2:28.73 | |
19 | 251 | Rud Cecilie | 2006 | SIGMA | 0694AC | 25 m | 2:29.58 | |
20 | 234 | Porsdal Camilla | 2005 | SIGMA | 0592AB | 25 m | 2:29.83 | |
21 | 157 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 2:29.97 | |
22 | 2 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 2:31.06 | |
23 | 72 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 2:31.56 | |
24 | 49 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VAT CPH | 0606AA | 25 m | 2:32.62 | |
25 | 224 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 2:34.38 | |
26 | 12 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 2:34.63 | |
27 | 33 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:34.73 | |
28 | 101 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 2:34.99 | |
29 | 4 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:36.38 | |
30 | 181 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 2:38.24 | |
31 | 182 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 2:38.36 | |
32 | 219 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 2:38.72 | |
33 | 150 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 2:39.60 | |
34 | 30 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 2:40.30 | |
35 | 35 | Hansen Mille | 2005 | VAT CPH | 0548AO | 25 m | 2:41.38 | |
36 | 145 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 2:41.38 | |
37 | 297 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | KARLSKRONA | AC3605 | 25 m | 2:41.47 | |
38 | 204 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:41.82 | |
39 | 15 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 2:42.13 | |
40 | 38 | Larsen Sofie | 2006 | VAT CPH | 0632AQ | 25 m | 2:43.51 | |
41 | 16 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 2:44.81 | |
42 | 187 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 2:45.89 | |
43 | 25 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 2:48.03 | |
44 | 303 | Zettervall Bodil | 2007 | KARLSKRONA | AB4607 | 25 m | 2:48.58 | |
45 | 185 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 2:48.97 | |
46 | 177 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 2:50.00 | |
47 | 189 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 2:50.00 | |
48 | 136 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 2:50.94 | |
49 | 84 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 2:53.18 | |
50 | 225 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 2:54.85 | |
51 | 195 | Zadeh Helia | 2006 | HILLERØD | 0698AW | 25 m | 2:55.00 | |
52 | 176 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 2:55.25 | |
53 | 305 | Chenon Samuelsson Matilda | 2006 | KARLSKRONA | AL7406 | 25 m | 2:57.87 | |
54 | 210 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 2:58.43 | |
55 | 183 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 3:03.45 | |
56 | 120 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 0572AZ | 25 m | 3:04.07 | |
57 | 300 | Argenius Selma | 2006 | KARLSKRONA | AC1806 | 25 m | 3:06.39 | |
58 | 151 | Larsen Viktoria | 2007 | A6 | 0764AN | 25 m | 3:09.88 | |
59 | 205 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 3:10.93 | |
60 | 220 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 3:16.98 | |
61 | 292 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 3:27.72 | |
62 | 273 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 4:00.00 | |
63 | 214 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:01 |
Løb 20, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 2:02.39 | |
2 | 77 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 2:07.36 | |
3 | 296 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | AC4304 | 25 m | 2:08.49 | |
4 | 184 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 2:11.34 | |
5 | 43 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 25 m | 2:11.50 | |
6 | 1 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:13.41 | |
7 | 17 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 2:15.18 | |
8 | 158 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:15.19 | |
9 | 68 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 2:15.78 | |
10 | 140 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 2:15.89 | |
11 | 135 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 2:17.55 | |
12 | 41 | Rendlev Sebastian | 2005 | VAT CPH | 0547AB | 25 m | 2:17.63 | |
13 | 250 | Naver Mads | 2004 | SIGMA | 0405AH | 25 m | 2:18.10 | |
14 | 21 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:18.82 | |
15 | 141 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 2:19.09 | |
16 | 240 | Agerskov William Leander | 2004 | SIGMA | 0411AK | 25 m | 2:19.18 | |
17 | 50 | Vergmann Sune | 2005 | VAT CPH | 0595AH | 25 m | 2:21.25 | |
18 | 295 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | AA1106 | 25 m | 2:21.65 | |
19 | 130 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 25 m | 2:22.42 | |
20 | 85 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 2:23.73 | |
21 | 149 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 2:26.35 | |
22 | 137 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | 2:30.34 | |
23 | 174 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 2:33.38 | |
24 | 208 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 2:36.49 | |
25 | 180 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 2:36.96 | |
26 | 301 | Fridström Måns | 2006 | KARLSKRONA | AC8906 | 25 m | 2:38.44 | |
27 | 179 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 2:40.52 | |
28 | 69 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | 2:42.34 | |
29 | 156 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 2:42.55 | |
30 | 78 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 2:44.52 | |
31 | 212 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 2:47.09 | |
32 | 11 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 2:55.68 | |
33 | 24 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 2:56.38 | |
34 | 73 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 2:58.33 | |
35 | 211 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 3:01.24 | |
36 | 64 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 3:02.30 | |
37 | 139 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 3:07.03 | |
38 | 213 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 3:08.40 | |
39 | 186 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 3:13.40 | |
40 | 262 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 4:00.00 | |
41 | 242 | Bornemann Victor | 2004 | SIGMA | 0489AD | 25 m | ||
42 | 306 | Tóth Barnabás | 2005 | KARLSKRONA | AL4505 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 21, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Min Altan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 176 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 2:40.00 | |
2 | 143 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 2:49.07 | |
3 | 36 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VAT CPH | 0634AH | 25 m | 2:50.73 | |
4 | 248 | Mindested Caroline Bach | 2005 | SIGMA | 0592AF | 25 m | 2:51.99 | |
5 | 152 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 2:54.19 | |
6 | 231 | Højberg Asta | 2005 | SIGMA | 0546AB | 25 m | 2:54.65 | |
7 | 148 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 2:54.81 | |
8 | 19 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:56.11 | |
9 | 26 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:58.86 | |
10 | 90 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 3:02.28 | |
11 | 104 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 3:03.28 | |
12 | 159 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 3:06.53 | |
13 | 72 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 3:06.98 | |
14 | 138 | Larsen Julie | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 3:07.30 | |
15 | 20 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 3:07.81 | |
16 | 74 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 3:07.88 | |
17 | 171 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 3:08.21 | |
18 | 132 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6 | 0698AA | 25 m | 3:12.29 | |
19 | 173 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 3:16.43 | |
20 | 147 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 3:18.02 | |
21 | 18 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 3:22.12 | |
22 | 100 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 3:22.72 | |
23 | 83 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 3:23.62 | |
24 | 216 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 3:26.69 | |
25 | 218 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 3:31.60 | |
26 | 207 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 3:39.59 | |
27 | 170 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERØD | 0734AO | 25 m | 3:40.00 | |
28 | 32 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 3:43.88 | |
29 | 107 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 3:49.73 | |
30 | 188 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 3:49.83 | |
31 | 103 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI | 0878AE | 25 m | 3:50.24 | |
32 | 119 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 3:53.16 | |
33 | 269 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 3:57.53 | |
34 | 259 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 4:00.00 | |
35 | 71 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GTI | 0776AI | 25 m | 4:01.15 | |
36 | 93 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 22, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Trævarefabrikkernes udsal |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 2:33.87 | |
2 | 75 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 2:35.22 | |
3 | 296 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | AC4304 | 25 m | 2:35.58 | |
4 | 39 | Munkholm Matias | 2004 | VAT CPH | 0435AB | 25 m | 2:37.45 | |
5 | 233 | Liechti Mads | 2004 | SIGMA | 0491AN | 25 m | 2:42.91 | |
6 | 169 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:43.10 | |
7 | 228 | Arfelt Villads | 2004 | SIGMA | 0417AL | 25 m | 2:43.15 | |
8 | 250 | Naver Mads | 2004 | SIGMA | 0405AH | 25 m | 2:44.12 | |
9 | 44 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VAT CPH | 0487AE | 25 m | 2:44.55 | |
10 | 46 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VAT CPH | 0471AH | 25 m | 2:48.91 | |
11 | 5 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:50.63 | |
12 | 79 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 2:51.03 | |
13 | 117 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 2:52.25 | |
14 | 88 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 3:00.97 | |
15 | 81 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 3:01.63 | |
16 | 66 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 3:04.41 | |
17 | 134 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 3:13.37 | |
18 | 156 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 3:17.44 | |
19 | 13 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 3:29.19 | |
20 | 186 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 3:30.00 | |
21 | 192 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 3:30.00 | |
22 | 193 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 3:35.98 | |
23 | 191 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | 4:33.81 | |
24 | 142 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | ||
25 | 209 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Gti 1 | 2005 | GTI | 25 m | 1:56.50 | ||
2 | 121 | A6 Piger 1 | 2005 | A6 | 50 m | 1:57.07 | ||
3 | 9 | Mk 31 Piger 1 | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:58.32 | ||
4 | 51 | Lyngbys Darkside 1 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 1:59.99 | ||
5 | 203 | Lyngby Royal Girls Uno | 2005 | LYNGBY | 25 m | 2:00.00 | ||
6 | 58 | Gti 2 | 2006 | GTI | 25 m | 2:02.90 | ||
7 | 307 | Karlskrona Simsällskap | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 2:03.33 | ||
8 | 10 | Mk 31 Piger 2 | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:05.34 | ||
9 | 165 | Hillerød Piger 1 | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:05.67 | ||
10 | 122 | A6 Piger 2 | 2005 | A6 | 50 m | 2:06.02 | ||
11 | 60 | Gti 3 | 2007 | GTI | 25 m | 2:07.45 | ||
12 | 201 | Lyngby Royal Girls Dos | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:08.00 | ||
13 | 166 | Hillerød Piger 2 | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:09.89 | ||
14 | 202 | Lyngby Royal Girls Tres | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:10.00 | ||
15 | 53 | Lyngbys Darkside 2 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:10.99 | ||
16 | 123 | A6 Piger 3 | 2005 | A6 | 50 m | 2:11.29 | ||
17 | 126 | A6 Piger 4 | 2005 | A6 | 50 m | 2:17.86 | ||
18 | 167 | Hils 3 Pigerne 1 | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:25.76 | ||
19 | 168 | Hils 3 Pigerne 2 | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:27.76 | ||
20 | 254 | Lyngby Ms1 Piger 1 | 2008 | LYNGBY | 25 m | 4:00.00 | ||
21 | 255 | Lyngby Ms1 Piger 2 | 2008 | LYNGBY | 25 m | 4:00.00 | ||
22 | 256 | Lyngby Ms1 Piger 3 | 2008 | LYNGBY | 25 m | 4:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Gti 1 | 2006 | GTI | 25 m | 1:42.50 | ||
2 | 58 | Gti 2 | 2006 | GTI | 25 m | 1:49.50 | ||
3 | 125 | A6 Drenge 1 | 2004 | A6 | 50 m | 1:50.00 | ||
4 | 161 | Hillerød Drenge 1 | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:51.78 | ||
5 | 52 | Lyngbys Darkside 1 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 1:52.00 | ||
6 | 200 | Lyngby Royal Boys Uno | 2004 | LYNGBY | 25 m | 1:54.00 | ||
7 | 61 | Gti 3 | 2006 | GTI | 25 m | 1:54.60 | ||
8 | 6 | Mk 31 Drenge 1 | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:55.43 | ||
9 | 124 | A6 Drenge 2 | 2004 | A6 | 50 m | 1:57.25 | ||
10 | 162 | Hillerød Drenge 2 | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:58.56 | ||
11 | 308 | Karlskrona Simsällskap | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 2:00.34 | ||
12 | 199 | Lyngby Royal Boys Dos | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:10.00 | ||
13 | 253 | Lyngby Ms1 Drenge | 2008 | LYNGBY | 25 m | 4:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Lyngby Storcenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 25 m | 57.96 | |
2 | 299 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | AF2205 | 25 m | 58.99 | |
3 | 248 | Mindested Caroline Bach | 2005 | SIGMA | 0592AF | 25 m | 1:01.57 | |
4 | 19 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:02.22 | |
5 | 223 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:02.60 | |
6 | 252 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | SIGMA | 0644AC | 25 m | 1:03.58 | |
7 | 226 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | SIGMA | 0526AE | 25 m | 1:03.68 | |
8 | 86 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:03.84 | |
9 | 14 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:04.03 | |
10 | 26 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:04.41 | |
11 | 34 | Hansen Liva Lund | 2005 | VAT CPH | 0542AE | 25 m | 1:04.82 | |
12 | 298 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | AA0606 | 25 m | 1:05.02 | |
13 | 37 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 25 m | 1:05.65 | |
14 | 91 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 1:06.16 | |
15 | 105 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:06.19 | |
16 | 28 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:06.50 | |
17 | 157 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 1:07.41 | |
18 | 235 | Porsdal Catrine | 2005 | SIGMA | 0536AA | 25 m | 1:07.54 | |
19 | 18 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:08.14 | |
20 | 40 | Møller-Ern Alma | 2006 | VAT CPH | 0662AB | 25 m | 1:08.36 | |
21 | 297 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | KARLSKRONA | AC3605 | 25 m | 1:08.54 | |
22 | 182 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:08.92 | |
23 | 36 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VAT CPH | 0634AH | 25 m | 1:09.25 | |
24 | 45 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 25 m | 1:09.31 | |
25 | 63 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 1:09.83 | |
26 | 2 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:09.93 | |
27 | 218 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:10.03 | |
28 | 4 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:10.42 | |
29 | 114 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:10.59 | |
30 | 12 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 1:10.61 | |
31 | 38 | Larsen Sofie | 2006 | VAT CPH | 0632AQ | 25 m | 1:10.66 | |
32 | 20 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:11.51 | |
33 | 49 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VAT CPH | 0606AA | 25 m | 1:11.69 | |
34 | 67 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 1:11.78 | |
35 | 35 | Hansen Mille | 2005 | VAT CPH | 0548AO | 25 m | 1:11.92 | |
36 | 62 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:12.79 | |
37 | 101 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 1:13.01 | |
38 | 33 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:13.32 | |
39 | 15 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:13.80 | |
40 | 16 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:13.87 | |
41 | 118 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 1:14.30 | |
42 | 185 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:14.38 | |
43 | 216 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 1:14.58 | |
44 | 30 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:14.70 | |
45 | 225 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:14.89 | |
46 | 96 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:15.10 | |
47 | 204 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:15.18 | |
48 | 222 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:15.60 | |
49 | 25 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:15.63 | |
50 | 72 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:15.85 | |
51 | 31 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:15.97 | |
52 | 83 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 1:16.33 | |
53 | 172 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 25 m | 1:16.42 | |
54 | 93 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 1:17.17 | |
55 | 259 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:17.26 | |
56 | 111 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | 1:17.72 | |
57 | 84 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 1:18.50 | |
58 | 302 | Wigow Emina | 2007 | KARLSKRONA | AB2607 | 25 m | 1:19.81 | |
59 | 305 | Chenon Samuelsson Matilda | 2006 | KARLSKRONA | AL7406 | 25 m | 1:19.96 | |
60 | 219 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:20.12 | |
61 | 183 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 1:20.17 | |
62 | 303 | Zettervall Bodil | 2007 | KARLSKRONA | AB4607 | 25 m | 1:20.25 | |
63 | 22 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:20.45 | |
64 | 217 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 1:21.09 | |
65 | 300 | Argenius Selma | 2006 | KARLSKRONA | AC1806 | 25 m | 1:21.34 | |
66 | 284 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 1:24.64 | |
67 | 205 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:25.57 | |
68 | 273 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:25.76 | |
69 | 214 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 1:26.83 | |
70 | 207 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 1:27.18 | |
71 | 292 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:29.06 | |
72 | 82 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI | 0894AH | 25 m | 1:31.04 | |
73 | 32 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:31.73 | |
74 | 269 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 1:33.51 | |
75 | 258 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 1:34.89 | |
76 | 261 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 25 m | 1:39.97 | |
77 | 275 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:42.12 | |
78 | 293 | Duric Galina | 2008 | LYNGBY | 0886AK | 25 m | 1:42.27 | |
79 | 291 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 1:42.88 | |
80 | 281 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:43.28 | |
81 | 288 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:44.27 | |
82 | 267 | Fotland Karen Sander | 2009 | LYNGBY | 0984AE | 25 m | 1:44.37 | |
83 | 294 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 25 m | 1:45.84 | |
84 | 279 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 1:47.53 | |
85 | 280 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 1:48.89 | |
86 | 257 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 1:49.44 | |
87 | 70 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | 1:49.48 | |
88 | 116 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | GTI | 0816AG | 25 m | 1:49.72 | |
89 | 271 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 25 m | 1:49.85 | |
90 | 266 | Fenger Ellen | 2009 | LYNGBY | 0992AF | 25 m | 2:00.45 | |
91 | 265 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 2:05.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Lyngby Storcenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Vergereau Alexander | 2004 | SIGMA | 0447AA | 25 m | 56.14 | |
2 | 110 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 56.33 | |
3 | 102 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 56.43 | |
4 | 42 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VAT CPH | 0449AD | 25 m | 58.18 | |
5 | 77 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 58.29 | |
6 | 296 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | AC4304 | 25 m | 58.51 | |
7 | 43 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 25 m | 59.27 | |
8 | 229 | Beck Jonathan | 2004 | SIGMA | 0497AA | 25 m | 59.62 | |
9 | 75 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 59.90 | |
10 | 46 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VAT CPH | 0471AH | 25 m | 1:00.07 | |
11 | 3 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:00.10 | |
12 | 236 | Rosengaard Tobias | 2005 | SIGMA | 0511AB | 25 m | 1:00.26 | |
13 | 243 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | SIGMA | 0511AD | 25 m | 1:00.57 | |
14 | 29 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:00.80 | |
15 | 1 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:01.10 | |
16 | 5 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:01.54 | |
17 | 44 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VAT CPH | 0487AE | 25 m | 1:01.54 | |
18 | 41 | Rendlev Sebastian | 2005 | VAT CPH | 0547AB | 25 m | 1:01.72 | |
19 | 17 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 1:01.82 | |
20 | 21 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:03.35 | |
21 | 240 | Agerskov William Leander | 2004 | SIGMA | 0411AK | 25 m | 1:04.10 | |
22 | 295 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | AA1106 | 25 m | 1:04.64 | |
23 | 237 | Tullberg Magnus | 2005 | SIGMA | 0593AD | 25 m | 1:04.88 | |
24 | 209 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:04.91 | |
25 | 85 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 1:05.85 | |
26 | 247 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | SIGMA | 0509AB | 25 m | 1:05.98 | |
27 | 246 | Løfquist Magnus | 2005 | SIGMA | 0513AB | 25 m | 1:06.21 | |
28 | 158 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:06.34 | |
29 | 232 | Lassen Oliver | 2005 | SIGMA | 0571AF | 25 m | 1:07.34 | |
30 | 230 | Boyer Oscar | 2004 | SIGMA | 0429AD | 25 m | 1:07.35 | |
31 | 242 | Bornemann Victor | 2004 | SIGMA | 0489AD | 25 m | 1:07.84 | |
32 | 81 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:09.41 | |
33 | 174 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:09.44 | |
34 | 180 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:10.07 | |
35 | 215 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:10.97 | |
36 | 66 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:11.21 | |
37 | 88 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:11.38 | |
38 | 112 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:11.42 | |
39 | 193 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 1:11.55 | |
40 | 208 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:11.68 | |
41 | 47 | Rasmussen Frederik | 2005 | VAT CPH | 0531AF | 25 m | 1:11.88 | |
42 | 301 | Fridström Måns | 2006 | KARLSKRONA | AC8906 | 25 m | 1:12.23 | |
43 | 115 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 1:13.30 | |
44 | 69 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | 1:13.52 | |
45 | 89 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | 1:13.73 | |
46 | 179 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:14.21 | |
47 | 73 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 1:14.97 | |
48 | 24 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:16.36 | |
49 | 206 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:16.45 | |
50 | 212 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:17.11 | |
51 | 13 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:17.21 | |
52 | 78 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 1:17.83 | |
53 | 98 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 1:18.72 | |
54 | 213 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:19.30 | |
55 | 11 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:19.37 | |
56 | 304 | Evertsson Neo | 2007 | KARLSKRONA | AB2307 | 25 m | 1:19.59 | |
57 | 65 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 1:19.82 | |
58 | 99 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 1:21.81 | |
59 | 23 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 1:23.31 | |
60 | 192 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 1:24.34 | |
61 | 211 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 1:24.48 | |
62 | 113 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | 1:31.30 | |
63 | 272 | Kemplar Gustav | 2009 | LYNGBY | 0967AC | 25 m | 1:32.27 | |
64 | 290 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:33.86 | |
65 | 276 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 1:33.88 | |
66 | 283 | Nordquist Nicholas | 2008 | LYNGBY | 0801AC | 25 m | 1:35.11 | |
67 | 108 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | 1:35.84 | |
68 | 263 | Brockdorff Matti Lundin | 2010 | LYNGBY | 1011AB | 25 m | 1:37.96 | |
69 | 264 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 1:39.21 | |
70 | 282 | Nordquist Andreas | 2009 | LYNGBY | 0965AA | 25 m | 1:43.91 | |
71 | 268 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 1:44.68 | |
72 | 260 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 1:49.66 | |
73 | 274 | Lending Konrad Falkenberg | 2008 | LYNGBY | 0835AG | 25 m | 1:53.03 | |
74 | 285 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 2:00.00 | |
75 | 306 | Tóth Barnabás | 2005 | KARLSKRONA | AL4505 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: SparNord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 25 m | 1:10.14 | |
2 | 248 | Mindested Caroline Bach | 2005 | SIGMA | 0592AF | 25 m | 1:15.48 | |
3 | 249 | Mulipola Astrid | 2006 | SIGMA | 0696AG | 25 m | 1:16.60 | |
4 | 227 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | SIGMA | 0594AE | 25 m | 1:19.08 | |
5 | 26 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:19.81 | |
6 | 231 | Højberg Asta | 2005 | SIGMA | 0546AB | 25 m | 1:20.63 | |
7 | 19 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:22.20 | |
8 | 40 | Møller-Ern Alma | 2006 | VAT CPH | 0662AB | 25 m | 1:22.73 | |
9 | 86 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:23.37 | |
10 | 76 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 1:23.38 | |
11 | 90 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 1:23.72 | |
12 | 104 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 1:25.16 | |
13 | 298 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | AA0606 | 25 m | 1:25.20 | |
14 | 159 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 1:25.74 | |
15 | 20 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:26.51 | |
16 | 297 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | KARLSKRONA | AC3605 | 25 m | 1:26.52 | |
17 | 245 | Ludvigsen Isabella | 2005 | SIGMA | 0564AF | 25 m | 1:27.19 | |
18 | 72 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:27.71 | |
19 | 35 | Hansen Mille | 2005 | VAT CPH | 0548AO | 25 m | 1:28.20 | |
20 | 173 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:28.22 | |
21 | 27 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:29.79 | |
22 | 74 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 1:30.67 | |
23 | 100 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 1:34.30 | |
24 | 172 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 25 m | 1:34.55 | |
25 | 277 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:36.77 | |
26 | 15 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:38.44 | |
27 | 224 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:39.63 | |
28 | 107 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 1:40.80 | |
29 | 31 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:40.86 | |
30 | 96 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:41.29 | |
31 | 30 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:41.56 | |
32 | 16 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:41.63 | |
33 | 251 | Rud Cecilie | 2006 | SIGMA | 0694AC | 25 m | 1:41.68 | |
34 | 103 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI | 0878AE | 25 m | 1:41.90 | |
35 | 289 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:45.20 | |
36 | 305 | Chenon Samuelsson Matilda | 2006 | KARLSKRONA | AL7406 | 25 m | 1:45.53 | |
37 | 32 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:45.66 | |
38 | 45 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 25 m | 1:46.50 | |
39 | 71 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GTI | 0776AI | 25 m | 1:47.14 | |
40 | 300 | Argenius Selma | 2006 | KARLSKRONA | AC1806 | 25 m | 1:47.42 | |
41 | 302 | Wigow Emina | 2007 | KARLSKRONA | AB2607 | 25 m | 1:49.35 | |
42 | 22 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:50.36 | |
43 | 269 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 1:50.86 | |
44 | 303 | Zettervall Bodil | 2007 | KARLSKRONA | AB4607 | 25 m | 1:50.93 | |
45 | 97 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | 1:51.11 | |
46 | 25 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:51.77 | |
47 | 292 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:53.92 | |
48 | 95 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 1:55.16 | |
49 | 286 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:55.68 | |
50 | 70 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | 1:55.78 | |
51 | 214 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 1:57.34 | |
52 | 281 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:58.63 | |
53 | 109 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 1:58.66 | |
54 | 291 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 1:58.93 | |
55 | 270 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 2:00.00 | |
56 | 271 | Itenov Freja | 2008 | LYNGBY | 0808AK | 25 m | 2:00.00 | |
57 | 273 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 2:00.00 | |
58 | 278 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 2:00.00 | |
59 | 261 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 25 m | 2:02.19 | |
60 | 293 | Duric Galina | 2008 | LYNGBY | 0886AK | 25 m | 2:08.00 | |
61 | 80 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GTI | 0874AG | 25 m | 2:09.23 | |
62 | 92 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI | 0842AH | 25 m | 2:12.13 | |
63 | 275 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 2:14.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 28, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: SparNord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 296 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | AC4304 | 25 m | 1:10.97 | |
2 | 75 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:11.73 | |
3 | 39 | Munkholm Matias | 2004 | VAT CPH | 0435AB | 25 m | 1:12.09 | |
4 | 236 | Rosengaard Tobias | 2005 | SIGMA | 0511AB | 25 m | 1:12.13 | |
5 | 233 | Liechti Mads | 2004 | SIGMA | 0491AN | 25 m | 1:12.98 | |
6 | 87 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:14.24 | |
7 | 79 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 1:14.89 | |
8 | 1 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:15.76 | |
9 | 228 | Arfelt Villads | 2004 | SIGMA | 0417AL | 25 m | 1:15.96 | |
10 | 250 | Naver Mads | 2004 | SIGMA | 0405AH | 25 m | 1:17.06 | |
11 | 239 | Ølshøj William | 2004 | SIGMA | 0415AC | 25 m | 1:17.52 | |
12 | 117 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 1:18.55 | |
13 | 17 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 1:19.36 | |
14 | 232 | Lassen Oliver | 2005 | SIGMA | 0571AF | 25 m | 1:20.21 | |
15 | 81 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:23.85 | |
16 | 237 | Tullberg Magnus | 2005 | SIGMA | 0593AD | 25 m | 1:24.02 | |
17 | 66 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:24.91 | |
18 | 88 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:26.37 | |
19 | 295 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | AA1106 | 25 m | 1:26.96 | |
20 | 156 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:27.29 | |
21 | 174 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:30.15 | |
22 | 301 | Fridström Måns | 2006 | KARLSKRONA | AC8906 | 25 m | 1:32.47 | |
23 | 73 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 1:34.55 | |
24 | 69 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | 1:36.68 | |
25 | 13 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:37.95 | |
26 | 262 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 1:38.51 | |
27 | 21 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:40.25 | |
28 | 11 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:40.27 | |
29 | 64 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 1:40.71 | |
30 | 179 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:41.00 | |
31 | 213 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:49.55 | |
32 | 78 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 1:55.20 | |
33 | 23 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 1:55.71 | |
34 | 283 | Nordquist Nicholas | 2008 | LYNGBY | 0801AC | 25 m | 2:00.00 | |
35 | 285 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 2:00.00 | |
36 | 272 | Kemplar Gustav | 2009 | LYNGBY | 0967AC | 25 m | 2:06.21 | |
37 | 290 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 2:08.10 | |
38 | 282 | Nordquist Andreas | 2009 | LYNGBY | 0965AA | 25 m | 2:12.32 | |
39 | 287 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 2:17.78 | |
40 | 68 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 31, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 105 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 2:30.78 | |
2 | 241 | Boelt Agnete | 2006 | SIGMA | 0652AD | 25 m | 2:35.97 | |
3 | 234 | Porsdal Camilla | 2005 | SIGMA | 0592AB | 25 m | 2:36.08 | |
4 | 223 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:39.82 | |
5 | 104 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 2:42.37 | |
6 | 34 | Hansen Liva Lund | 2005 | VAT CPH | 0542AE | 25 m | 2:42.47 | |
7 | 231 | Højberg Asta | 2005 | SIGMA | 0546AB | 25 m | 2:42.81 | |
8 | 114 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 2:48.49 | |
9 | 67 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 2:48.78 | |
10 | 14 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 2:49.30 | |
11 | 185 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 2:50.28 | |
12 | 222 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 2:50.56 | |
13 | 251 | Rud Cecilie | 2006 | SIGMA | 0694AC | 25 m | 2:52.94 | |
14 | 219 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 2:54.33 | |
15 | 252 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | SIGMA | 0644AC | 25 m | 2:55.63 | |
16 | 83 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 2:56.97 | |
17 | 28 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:57.28 | |
18 | 159 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 2:57.75 | |
19 | 220 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 3:08.26 | |
20 | 118 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 3:08.76 | |
21 | 12 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 3:16.93 | |
22 | 210 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 3:17.05 | |
23 | 303 | Zettervall Bodil | 2007 | KARLSKRONA | AB4607 | 25 m | 3:28.72 | |
24 | 97 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | 3:42.65 | |
25 | 288 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 3:45.79 | |
26 | 267 | Fotland Karen Sander | 2009 | LYNGBY | 0984AE | 25 m | 3:50.79 | |
27 | 280 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 3:50.79 | |
28 | 270 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 3:52.41 | |
29 | 257 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 3:55.79 | |
30 | 266 | Fenger Ellen | 2009 | LYNGBY | 0992AF | 25 m | 3:55.79 | |
31 | 279 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 3:55.79 | |
32 | 265 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 3:59.79 | |
33 | 277 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 4:00.00 | |
34 | 278 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 4:00.00 | |
35 | 289 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 4:00.00 | |
36 | 286 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 4:04.86 | |
37 | 82 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI | 0894AH | 25 m | ||
38 | 116 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | GTI | 0816AG | 25 m | ||
39 | 218 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | ||
40 | 221 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 32, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 2:19.46 | |
2 | 43 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 25 m | 2:19.96 | |
3 | 102 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 2:21.93 | |
4 | 117 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 2:24.27 | |
5 | 106 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 2:29.19 | |
6 | 42 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VAT CPH | 0449AD | 25 m | 2:31.65 | |
7 | 243 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | SIGMA | 0511AD | 25 m | 2:32.83 | |
8 | 240 | Agerskov William Leander | 2004 | SIGMA | 0411AK | 25 m | 2:34.76 | |
9 | 244 | Larsen Malthe Funk | 2005 | SIGMA | 0577AB | 25 m | 2:36.57 | |
10 | 94 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 2:42.79 | |
11 | 3 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:43.36 | |
12 | 112 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 2:47.33 | |
13 | 21 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 3:02.11 | |
14 | 29 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 3:03.79 | |
15 | 98 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 3:06.70 | |
16 | 65 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 3:10.32 | |
17 | 192 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 3:15.00 | |
18 | 212 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 3:28.58 | |
19 | 274 | Lending Konrad Falkenberg | 2008 | LYNGBY | 0835AG | 25 m | 3:50.79 | |
20 | 276 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 3:50.79 | |
21 | 263 | Brockdorff Matti Lundin | 2010 | LYNGBY | 1011AB | 25 m | 3:55.79 | |
22 | 264 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 3:55.79 | |
23 | 260 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 3:59.79 | |
24 | 268 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 3:59.79 | |
25 | 85 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | ||
26 | 287 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 33, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 299 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | AF2205 | 25 m | 2:36.27 | |
2 | 36 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VAT CPH | 0634AH | 25 m | 2:38.62 | |
3 | 26 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:38.63 | |
4 | 76 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 2:39.69 | |
5 | 298 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | AA0606 | 25 m | 2:40.87 | |
6 | 19 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:41.13 | |
7 | 91 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 2:43.37 | |
8 | 4 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:45.29 | |
9 | 297 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | KARLSKRONA | AC3605 | 25 m | 2:46.17 | |
10 | 28 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:46.46 | |
11 | 2 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 2:46.69 | |
12 | 245 | Ludvigsen Isabella | 2005 | SIGMA | 0564AF | 25 m | 2:48.17 | |
13 | 221 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 2:49.56 | |
14 | 37 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 25 m | 2:49.72 | |
15 | 90 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 2:50.80 | |
16 | 18 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:51.88 | |
17 | 20 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 2:52.25 | |
18 | 38 | Larsen Sofie | 2006 | VAT CPH | 0632AQ | 25 m | 2:52.50 | |
19 | 62 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 2:52.52 | |
20 | 224 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 2:55.26 | |
21 | 114 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 2:56.01 | |
22 | 49 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VAT CPH | 0606AA | 25 m | 2:56.18 | |
23 | 204 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:56.22 | |
24 | 27 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 2:57.84 | |
25 | 210 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 2:58.90 | |
26 | 33 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 3:00.71 | |
27 | 225 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:01.23 | |
28 | 173 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 3:01.87 | |
29 | 101 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 3:02.66 | |
30 | 93 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 3:04.91 | |
31 | 182 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 3:04.95 | |
32 | 31 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 3:04.97 | |
33 | 74 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 3:07.27 | |
34 | 16 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 3:07.73 | |
35 | 100 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 3:08.06 | |
36 | 12 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 3:11.61 | |
37 | 15 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 3:13.55 | |
38 | 220 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 3:16.14 | |
39 | 217 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 3:19.64 | |
40 | 183 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 3:20.00 | |
41 | 109 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 3:21.80 | |
42 | 305 | Chenon Samuelsson Matilda | 2006 | KARLSKRONA | AL7406 | 25 m | 3:22.32 | |
43 | 95 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 3:23.35 | |
44 | 30 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 3:30.22 | |
45 | 32 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 3:30.23 | |
46 | 84 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 3:33.78 | |
47 | 107 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 3:33.78 | |
48 | 111 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | 3:42.39 | |
49 | 103 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI | 0878AE | 25 m | 3:42.60 | |
50 | 71 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GTI | 0776AI | 25 m | 3:46.98 | |
51 | 207 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 3:47.06 | |
52 | 258 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 4:00.00 | |
53 | 259 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 4:00.00 | |
54 | 284 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 4:00.00 | |
55 | 80 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GTI | 0874AG | 25 m | 4:04.95 | |
56 | 92 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI | 0842AH | 25 m | 4:18.18 | |
57 | 70 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | 4:43.13 | |
58 | 63 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | ||
59 | 205 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | ||
60 | 216 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 34, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 87 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 2:23.07 | |
2 | 39 | Munkholm Matias | 2004 | VAT CPH | 0435AB | 25 m | 2:24.62 | |
3 | 110 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 2:25.47 | |
4 | 106 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 2:28.44 | |
5 | 79 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 2:31.97 | |
6 | 5 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:33.76 | |
7 | 46 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VAT CPH | 0471AH | 25 m | 2:36.37 | |
8 | 44 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VAT CPH | 0487AE | 25 m | 2:38.04 | |
9 | 68 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 2:38.18 | |
10 | 1 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:39.11 | |
11 | 41 | Rendlev Sebastian | 2005 | VAT CPH | 0547AB | 25 m | 2:39.29 | |
12 | 244 | Larsen Malthe Funk | 2005 | SIGMA | 0577AB | 25 m | 2:39.44 | |
13 | 209 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:41.34 | |
14 | 17 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 2:41.88 | |
15 | 81 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 2:44.71 | |
16 | 230 | Boyer Oscar | 2004 | SIGMA | 0429AD | 25 m | 2:46.21 | |
17 | 158 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:48.20 | |
18 | 47 | Rasmussen Frederik | 2005 | VAT CPH | 0531AF | 25 m | 2:50.18 | |
19 | 215 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 2:51.78 | |
20 | 208 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 2:53.56 | |
21 | 180 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 2:55.12 | |
22 | 94 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 2:56.59 | |
23 | 206 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 3:05.82 | |
24 | 156 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 3:08.59 | |
25 | 193 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 3:11.03 | |
26 | 115 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 3:12.79 | |
27 | 11 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 3:16.40 | |
28 | 64 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 3:16.88 | |
29 | 211 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 3:17.61 | |
30 | 89 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | 3:17.89 | |
31 | 24 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 3:29.73 | |
32 | 99 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 3:33.46 | |
33 | 23 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 3:36.16 | |
34 | 13 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 3:42.45 | |
35 | 262 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 4:00.00 | |
36 | 108 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | 4:30.56 | |
37 | 306 | Tóth Barnabás | 2005 | KARLSKRONA | AL4505 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Løb 35, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Gti 1 | 2005 | GTI | 25 m | 2:02.50 | ||
2 | 198 | Lyngby Mix Uno | 2004 | LYNGBY | 25 m | 2:05.00 | ||
3 | 58 | Gti 2 | 2006 | GTI | 25 m | 2:08.53 | ||
4 | 196 | Lyngby Mix Dos | 2005 | LYNGBY | 25 m | 2:10.00 | ||
5 | 7 | Mk 31 Mix 1 | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:10.34 | ||
6 | 60 | Gti 3 | 2007 | GTI | 25 m | 2:12.52 | ||
7 | 197 | Lyngby Mix Tres | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:15.00 | ||
8 | 8 | Mk 31 Mix 2 | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:15.91 | ||
9 | 163 | Hillerød Mix 1 | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:24.47 | ||
10 | 164 | Hillerød Mix 2 | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:24.47 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |