Startliste for XXXII Turku Super Games
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Laji 1, 200m ind. medley W, G15 |
Sponsori: Muovitech Finland Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 - 15 v |
1 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 50 m | 2:33.19 | 2:33.19 | |
2 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 2:31.11 | 2:36.11 | |
3 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 25 m | 2:33.12 | 2:38.12 | |
4 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 2:38.59 | 2:38.59 | |
5 | Yli-Jama Iiris | 2003 | ÅSK | 03A354 | 25 m | 2:34.08 | 2:39.08 | |
6 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 25 m | 2:34.88 | 2:39.88 | |
7 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 50 m | 2:40.53 | 2:40.53 | |
8 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 50 m | 2:40.94 | 2:40.94 | |
9 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 25 m | 2:38.49 | 2:43.49 | |
10 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 25 m | 2:39.89 | 2:44.89 | |
11 | Taponen Kerttu | 2005 | AUi | 05A538 | 25 m | 2:42.75 | 2:47.75 | |
12 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 50 m | 2:49.99 | 2:49.99 | |
13 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 04A243 | 50 m | 2:50.22 | 2:50.22 | |
14 | Ahonen Helmi | 2003 | HSS | 03A160 | 25 m | 2:45.93 | 2:50.93 | |
15 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 03A483 | 25 m | 2:46.11 | 2:51.11 | |
16 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 50 m | 2:52.69 | 2:52.69 | |
17 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 25 m | 2:48.07 | 2:53.07 | |
18 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 03A548 | 25 m | 2:48.74 | 2:53.74 | |
19 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 25 m | 2:48.82 | 2:53.82 | |
20 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 25 m | 2:51.82 | 2:56.82 | |
21 | Vira Elsa | 2006 | AUi | 06A033 | 25 m | 2:52.79 | 2:57.79 | |
22 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | 2:58.03 | 2:58.03 | |
23 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 25 m | 2:53.10 | 2:58.10 | |
24 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 03A616 | 50 m | 3:00.59 | 3:00.59 | |
25 | Salmi Sini | 2004 | ÅSK | 04A294 | 50 m | 3:05.81 | 3:05.81 | |
26 | Gonzalez Catón Erin | 2005 | AUi | 05A579 | 25 m | 3:06.64 | 3:11.64 | |
27 | Sauhula Mirella | 2006 | AUi | 06A551 | 25 m | 3:06.73 | 3:11.73 | |
28 | Aaltonen Tilda | 2006 | ÅSK | 06A311 | 25 m | 3:07.32 | 3:12.32 | |
29 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 25 m | 3:09.67 | 3:14.67 | |
30 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 25 m | 3:11.73 | 3:16.73 | |
31 | Vartiainen Iida | 2006 | AUi | 06A559 | 25 m | 3:11.76 | 3:16.76 | |
32 | Vilska Ronja | 2006 | AUi | 06A239 | 25 m | 3:17.46 | 3:22.46 | |
33 | Alho Mea | 2006 | ÅSK | 06A256 | 50 m | 3:27.90 | 3:27.90 | |
34 | Koistinen Amanda | 2005 | AUi | 05A535 | 50 m | 3:30.72 | 3:30.72 | |
35 | Halava Vilma | 2004 | ÅSK | 04A975 | 50 m | 3:32.56 | 3:32.56 | |
36 | Loo Emma | 2004 | ÅSK | 04B129 | 25 m | 3:31.13 | 3:36.13 | |
37 | Müürsepp Mia Karolina | 2006 | AUi | 06A436 | 50 m | 3:36.92 | 3:36.92 | |
38 | Saine Tilda | 2006 | ÅSK | 06A291 | 25 m | 3:32.54 | 3:37.54 | |
39 | Lahti Roosa | 2004 | ÅSK | 04A548 | 50 m | 3:38.15 | 3:38.15 | |
40 | Laaksonen Kerttu | 2006 | ÅSK | 06A271 | 25 m | 3:43.28 | 3:48.28 | |
41 | Julin Alexandra | 2005 | ÅSK | 05B059 | 25 m |
16 - 99 v |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 50 m | 2:20.52 | 2:20.52 | |
2 | Jaamul Kristina Maria | 2000 | KALEVI | 50 m | 2:29.81 | 2:29.81 | ||
3 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 02A092 | 50 m | 2:35.14 | 2:35.14 | |
4 | Pinomäki Peppi | 2002 | ÅSK | 02A049 | 50 m | 2:40.65 | 2:40.65 | |
5 | Penter Kirke | 2001 | KALEVI | 50 m | 2:45.79 | 2:45.79 | ||
6 | Puhtimäki Salla | 1998 | ÅSK | 98A628 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:06 |
Laji 2, 200m ind. medley M, B16 |
Sponsori: Schenker Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 2:10.86 | 2:15.86 | |
2 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 2:14.52 | 2:19.52 | |
3 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | 2:21.30 | 2:26.30 | |
4 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 2:30.49 | 2:30.49 | |
5 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 50 m | 2:33.01 | 2:33.01 | |
6 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 25 m | 2:35.95 | 2:40.95 | |
7 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 50 m | 2:41.84 | 2:41.84 | |
8 | Konttinen Akira | 2003 | ÅSK | 03A546 | 25 m | 2:37.66 | 2:42.66 | |
9 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 2:46.71 | 2:46.71 | |
10 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 50 m | 2:47.88 | 2:47.88 | |
11 | Rannik Ranel | 2003 | KALEVI | 50 m | 2:49.62 | 2:49.62 | ||
12 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 25 m | 2:45.24 | 2:50.24 | |
13 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 25 m | 2:48.87 | 2:53.87 | |
14 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 25 m | 2:49.60 | 2:54.60 | |
15 | Laaksonen Luka | 2005 | ÅSK | 05A517 | 25 m | 2:53.56 | 2:58.56 | |
16 | Vainio Konsta | 2005 | AUi | 05A299 | 50 m | 2:58.84 | 2:58.84 | |
17 | Mamandi Sharo | 2002 | AUi | 02B262 | 25 m | 2:57.54 | 3:02.54 | |
18 | Mäenpää Eero | 2005 | ÅSK | 05A377 | 50 m | 3:02.55 | 3:02.55 | |
19 | Oikarainen Jasper | 2005 | ÅSK | 05A276 | 25 m | 2:59.46 | 3:04.46 | |
20 | Amosov Maksim | 2005 | AUi | 05A932 | 25 m | 3:04.70 | 3:09.70 | |
21 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 25 m | 3:07.56 | 3:12.56 | |
22 | Reiman Patrik | 2005 | ÅSK | 05A098 | 25 m | 3:10.86 | 3:15.86 | |
23 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 25 m | 3:12.03 | 3:17.03 | |
24 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 25 m | 3:24.95 | 3:29.95 | |
25 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 25 m | |||
26 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 03A518 | 25 m |
17 - 99 v |
1 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 99A027 | 25 m | 2:05.80 | 2:10.80 | |
2 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 01A477 | 25 m | 2:22.11 | 2:27.11 | |
3 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 01B175 | 25 m | 2:49.40 | 2:54.40 | |
4 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 99A384 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:06 |
Laji 3, 50m free Masters W |
Sponsori: Citywork |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
25 v ja vanhemmat |
1 | Ponomareva Alisa | 1991 | ÅSK | 91A777 | 25 m | 27.64 | 28.64 | |
2 | Ripatti Maria | 1987 | JUK | 87A148 | 50 m | 29.74 | 29.74 | |
3 | Gagnon Karine | 1985 | AUi | 85A154 | 50 m | 29.87 | 29.87 | |
4 | Visakoski Sirpa | 1952 | AUi | 52A016 | 25 m | 38.71 | 39.71 | |
5 | Hyvärinen Satu | 1967 | STR | 67A013 | 50 m | 32.19 | 32.19 | JÄL |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:06 |
Laji 4, 50m free Masters M |
Sponsori: x-copy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
25 v ja vanhemmat |
1 | Puustinen Jani-petteri | 1979 | AUi | 79A120 | 25 m | 29.47 | 30.47 | |
2 | Nordström Tero | 1968 | AUi | 68A074 | 25 m | 29.68 | 30.68 | |
3 | Nurmi Taito | 1961 | AUi | 61A012 | 25 m | 31.65 | 32.65 | |
4 | Vuoristo Tauno | 1949 | TU | 49A011 | 25 m | 34.12 | 35.12 | |
5 | Vuorensola Jussi | 1985 | AUi | 85A174 | 25 m | |||
6 | Aro Petri | 1967 | AUi | 67A081 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:06 |
Laji 5, 50m free disabled W |
Sponsori: Turun Hylly- & Trukkitalo |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 v ja vanhemmat |
1 | Renkonen Meri | 2001 | ÅSK | 01B382 | 25 m | 51.78 | 52.78 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |
Laji 6, 50m free disabled M |
Sponsori: Crawford AssaAbloy Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v ja vanhemmat |
1 | Kantonen Tatu | 1984 | RaisU | 84A006 | 25 m | 36.59 | 37.59 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |
Laji 7, 50m free W, G15 |
Sponsori: Marli |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 - 15 v |
1 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 50 m | 27.96 | 27.96 | |
2 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 50 m | 28.33 | 28.33 | |
3 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 25 m | 28.38 | 29.38 | |
4 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 29.45 | 29.45 | |
5 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 50 m | 29.78 | 29.78 | |
6 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 28.83 | 29.83 | |
7 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 50 m | 30.15 | 30.15 | |
8 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 50 m | 30.38 | 30.38 | |
9 | Rauhanen Nelli | 2005 | RaisU | 05A585 | 50 m | 30.73 | 30.73 | |
10 | Yli-Jama Iiris | 2003 | ÅSK | 03A354 | 50 m | 30.86 | 30.86 | |
11 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 50 m | 31.32 | 31.32 | |
12 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 03A548 | 50 m | 31.35 | 31.35 | |
13 | Kurkela Julianna | 2005 | ÅSK | 05A215 | 25 m | 30.35 | 31.35 | |
14 | Kolari Peppi | 2003 | AUi | 03A985 | 50 m | 31.43 | 31.43 | |
15 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 50 m | 31.50 | 31.50 | |
16 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 50 m | 31.81 | 31.81 | |
17 | Oinas Olivia | 2003 | ÅSK | 03B093 | 50 m | 32.05 | 32.05 | |
18 | Oinas Odelia | 2003 | ÅSK | 03B095 | 25 m | 31.32 | 32.32 | |
19 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 03A616 | 50 m | 32.51 | 32.51 | |
20 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 25 m | 31.78 | 32.78 | |
21 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 50 m | 32.83 | 32.83 | |
22 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 25 m | 33.03 | 34.03 | |
23 | Koistinen Amanda | 2005 | AUi | 05A535 | 25 m | 33.23 | 34.23 | |
24 | Sauhula Mirella | 2006 | AUi | 06A551 | 25 m | 33.35 | 34.35 | |
25 | Österman Pilvi | 2005 | ÅSK | 05A026 | 25 m | 33.46 | 34.46 | |
26 | Ketola Noora | 2003 | AUi | 03B235 | 25 m | 34.75 | 35.75 | |
27 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 25 m | 34.90 | 35.90 | |
28 | Gonzalez Catón Erin | 2005 | AUi | 05A579 | 25 m | 35.12 | 36.12 | |
29 | Loo Emma | 2004 | ÅSK | 04B129 | 50 m | 36.17 | 36.17 | |
30 | Aaltonen Tilda | 2006 | ÅSK | 06A311 | 25 m | 35.26 | 36.26 | |
31 | Gustafsson Maija | 2004 | RaisU | 04A733 | 25 m | 36.09 | 37.09 | |
32 | Haapanen Emma | 2006 | AUi | 06A249 | 50 m | 37.16 | 37.16 | |
33 | Müürsepp Mia Karolina | 2006 | AUi | 06A436 | 25 m | 36.20 | 37.20 | |
34 | Saine Tilda | 2006 | ÅSK | 06A291 | 50 m | 37.79 | 37.79 | |
35 | Tamminen Nea | 2004 | AUi | 04A994 | 50 m | 37.96 | 37.96 | |
36 | Vesterkvist Gabriella | 2006 | ÅSK | 06A381 | 50 m | 38.29 | 38.29 | |
37 | Lilja Laura | 2004 | AUi | 04B140 | 50 m | 38.60 | 38.60 | |
38 | Laaksonen Kerttu | 2006 | ÅSK | 06A271 | 50 m | 38.67 | 38.67 | |
39 | Lahti Roosa | 2004 | ÅSK | 04A548 | 50 m | 38.70 | 38.70 | |
40 | Nirkkonen Inka | 2004 | AUi | 04B260 | 25 m | 38.31 | 39.31 | |
41 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 25 m | 39.04 | 40.04 | |
42 | Hyvärinen Nella | 2004 | AUi | 04B245 | 25 m | 39.06 | 40.06 | |
43 | Halava Vilma | 2004 | ÅSK | 04A975 | 50 m | 40.15 | 40.15 | |
44 | Grönholm Maija | 2006 | AUi | 06A743 | 50 m | 40.35 | 40.35 | |
45 | Korkiakoski Alexa | 2006 | ÅSK | 06A789 | 50 m | 40.46 | 40.46 | |
46 | Julin Alexandra | 2005 | ÅSK | 05B059 | 25 m | 39.51 | 40.51 | |
47 | Salmivaara Iina | 2006 | ÅSK | 06A731 | 25 m | 39.66 | 40.66 | |
48 | Toivonen Elina | 2006 | AUi | 06A602 | 50 m | 41.04 | 41.04 | |
49 | Koskinen Elsa | 2006 | ÅSK | 06A390 | 25 m | 41.86 | 42.86 | |
50 | Riquelme Mac Donald Ada | 2006 | ÅSK | 06A833 | 25 m | 42.28 | 43.28 | |
51 | Jokioinen Ella | 2006 | AUi | 06A872 | 25 m | 43.50 | 44.50 | |
52 | Kajonen Aino | 2005 | AUi | 05A833 | 25 m | 43.91 | 44.91 | |
53 | Viitala Aino | 2006 | AUi | 06A557 | 25 m | 50.81 | 51.81 |
16 - 99 v |
1 | Nurminen Tessa | 1994 | EuraST | 94A428 | 50 m | 25.59 | 25.59 | |
2 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 00A567 | 25 m | 25.39 | 26.39 | |
3 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 00A573 | 50 m | 26.72 | 26.72 | |
4 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 01A311 | 50 m | 26.86 | 26.86 | |
5 | Laakso Oona | 2002 | ÅSK | 02A301 | 50 m | 27.90 | 27.90 | |
6 | Jaamul Kristina Maria | 2000 | KALEVI | 50 m | 27.94 | 27.94 | ||
7 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 01A845 | 50 m | 28.47 | 28.47 | |
8 | Pinomäki Peppi | 2002 | ÅSK | 02A049 | 50 m | 28.57 | 28.57 | |
9 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 02A092 | 50 m | 28.64 | 28.64 | |
10 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 01A844 | 50 m | 29.32 | 29.32 | |
11 | Laihonen Annika | 1997 | Hydra | 97A407 | 50 m | 29.36 | 29.36 | |
12 | Ripatti Maria | 1987 | JUK | 87A148 | 50 m | 29.74 | 29.74 | |
13 | Kalliomäki Sanni | 2000 | ÅSK | 00A820 | 50 m | 29.90 | 29.90 | |
14 | Rissanen Jessika | 2001 | JUK | 01A646 | 25 m | 29.56 | 30.56 | |
15 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 02A539 | 50 m | 30.59 | 30.59 | |
16 | Laaksonen Vilja | 2002 | JUK | 02A941 | 50 m | 31.06 | 31.06 | |
17 | Mylly Mariel | 2001 | JUK | 01B048 | 50 m | 31.33 | 31.33 | |
18 | Kinnunen Laura | 2002 | AUi | 02B267 | 50 m | 33.06 | 33.06 | |
19 | Pitkänen Laura | 2002 | JUK | 02B208 | 50 m | 33.51 | 33.51 | |
20 | Pirttijärvi Emilia | 2000 | AUi | 00B303 | 25 m | 38.44 | 39.44 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |
Laji 8, 50m free M, B16 |
Sponsori: ProFashion Oy Gant |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 25 m | 24.15 | 25.15 | |
2 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 25 m | 25.41 | 26.41 | |
3 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 50 m | 27.12 | 27.12 | |
4 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 25 m | 26.86 | 27.86 | |
5 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 28.10 | 28.10 | |
6 | Rannik Ranel | 2003 | KALEVI | 50 m | 28.17 | 28.17 | ||
7 | Gustafsson Matias | 2002 | RaisU | 02B009 | 50 m | 28.75 | 28.75 | |
8 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 25 m | 27.87 | 28.87 | |
9 | Pavlov Daniel | 2003 | AUi | 03A707 | 25 m | 28.27 | 29.27 | |
10 | Konttinen Akira | 2003 | ÅSK | 03A546 | 25 m | 28.46 | 29.46 | |
11 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 50 m | 29.51 | 29.51 | |
12 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 25 m | 29.49 | 30.49 | |
13 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 25 m | 29.55 | 30.55 | |
14 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 50 m | 30.78 | 30.78 | |
15 | Amosov Maksim | 2005 | AUi | 05A932 | 25 m | 30.29 | 31.29 | |
16 | Puutio Aaro | 2003 | ÅSK | 03A834 | 25 m | 31.85 | 32.85 | |
17 | Laaksonen Luka | 2005 | ÅSK | 05A517 | 25 m | 31.95 | 32.95 | |
18 | Oikarainen Jasper | 2005 | ÅSK | 05A276 | 25 m | 32.36 | 33.36 | |
19 | Mäenpää Eero | 2005 | ÅSK | 05A377 | 25 m | 32.39 | 33.39 | |
20 | Palmu Einari | 2004 | AUi | 04A395 | 25 m | 32.96 | 33.96 | |
21 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 50 m | 34.38 | 34.38 | |
22 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 25 m | 34.26 | 35.26 | |
23 | Jokinen Oliver | 2005 | AUi | 05B022 | 25 m | 34.76 | 35.76 | |
24 | Kainonen Kasper | 2005 | ÅSK | 05A680 | 25 m | 35.19 | 36.19 | |
25 | Orenshtein Nardi Gabriel | 2005 | AUi | 05B076 | 25 m | 36.57 | 37.57 | |
26 | Roine Frans | 2005 | ÅSK | 05A694 | 25 m | 38.61 | 39.61 | |
27 | Korvela Thomas | 2005 | AUi | 05B071 | 25 m | 42.29 | 43.29 | |
28 | Ahlholm Lennart | 2005 | ÅSK | 05A826 | 50 m | 49.11 | 49.11 |
17 - 99 v |
1 | Vuorela Teemu | 1994 | SWIM | 94A789 | 50 m | 23.96 | 23.96 | |
2 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 50 m | 25.04 | 25.04 | |
3 | Perkkiö Emil | 2000 | HSS | 00A973 | 25 m | 24.15 | 25.15 | |
4 | Leiponen Antti | 1998 | JUK | 98A235 | 50 m | 25.25 | 25.25 | |
5 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 99A110 | 50 m | 25.52 | 25.52 | |
6 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 00A834 | 50 m | 25.59 | 25.59 | |
7 | Grönroos Lassi | 2000 | ÅSK | 00A219 | 50 m | 25.68 | 25.68 | |
8 | Kyynäräinen Henri | 1994 | AUi | 94A805 | 50 m | 26.09 | 26.09 | |
9 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 99A620 | 50 m | 26.24 | 26.24 | |
10 | Soukola Elias | 1999 | JUK | 99A759 | 50 m | 26.55 | 26.55 | |
11 | Vähä-Lassila Aleksi | 2001 | AUi | 01A599 | 50 m | 27.78 | 27.78 | |
12 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 50 m | 28.12 | 28.12 | |
13 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 01A319 | 50 m | 29.28 | 29.28 | |
14 | Laiho Simo | 1993 | ÅSF | 93A323 | 25 m | |||
15 | Sartela Marko | 1993 | AUi | 93A769 | 25 m | |||
16 | Rokka Rene | 1992 | AUi | 92A690 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |
Laji 9, 50m breast W, G15 |
Sponsori: x-copy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 - 15 v |
1 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 50 m | 35.17 | 35.17 | |
2 | Yli-Jama Iiris | 2003 | ÅSK | 03A354 | 25 m | 34.54 | 36.04 | |
3 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 03A643 | 25 m | 37.10 | 38.60 | |
4 | Tuominen Senni | 2003 | VeUS | 03B134 | 25 m | 38.00 | 39.50 | |
5 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 25 m | 42.43 | 43.93 | |
6 | Oinas Olivia | 2003 | ÅSK | 03B093 | 25 m | 42.70 | 44.20 | |
7 | Alho Mea | 2006 | ÅSK | 06A256 | 25 m | 42.78 | 44.28 | |
8 | Vartiainen Iida | 2006 | AUi | 06A559 | 25 m | 44.20 | 45.70 | |
9 | Oinas Odelia | 2003 | ÅSK | 03B095 | 25 m | 44.21 | 45.71 | |
10 | Vilska Ronja | 2006 | AUi | 06A239 | 25 m | 45.33 | 46.83 | |
11 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 25 m | 45.88 | 47.38 | |
12 | Gustafsson Maija | 2004 | RaisU | 04A733 | 25 m | 46.44 | 47.94 | |
13 | Ketola Noora | 2003 | AUi | 03B235 | 25 m | 46.80 | 48.30 | |
14 | Vesterkvist Gabriella | 2006 | ÅSK | 06A381 | 50 m | 50.19 | 50.19 | |
15 | Haapanen Emma | 2006 | AUi | 06A249 | 25 m | 49.15 | 50.65 | |
16 | Toivonen Elina | 2006 | AUi | 06A602 | 50 m | 51.53 | 51.53 | |
17 | Tamminen Nea | 2004 | AUi | 04A994 | 50 m | 52.21 | 52.21 | |
18 | Korkiakoski Alexa | 2006 | ÅSK | 06A789 | 25 m | 52.71 | 54.21 | |
19 | Nirkkonen Inka | 2004 | AUi | 04B260 | 25 m | 52.83 | 54.33 | |
20 | Lilja Laura | 2004 | AUi | 04B140 | 25 m | 53.50 | 55.00 | |
21 | Salmivaara Iina | 2006 | ÅSK | 06A731 | 25 m | 53.86 | 55.36 | |
22 | Grönholm Maija | 2006 | AUi | 06A743 | 25 m | 56.57 | 58.07 | |
23 | Viitala Aino | 2006 | AUi | 06A557 | 25 m | 1:00.88 | 1:02.38 | |
24 | Riquelme Mac Donald Ada | 2006 | ÅSK | 06A833 | 50 m | 1:02.52 | 1:02.52 | |
25 | Koskinen Elsa | 2006 | ÅSK | 06A390 | 25 m | 1:02.45 | 1:03.95 | |
26 | Jokioinen Ella | 2006 | AUi | 06A872 | 25 m | 1:05.18 | 1:06.68 | |
27 | Kajonen Aino | 2005 | AUi | 05A833 | 25 m |
16 - 99 v |
1 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 01A845 | 50 m | 33.19 | 33.19 | |
2 | Liven Emilia | 2002 | AUi | 02A205 | 50 m | 33.49 | 33.49 | |
3 | Ponomareva Alisa | 1991 | ÅSK | 91A777 | 50 m | 33.51 | 33.51 | |
4 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 25 m | 32.48 | 33.98 | |
5 | Penter Kirke | 2001 | KALEVI | 50 m | 35.60 | 35.60 | ||
6 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 02A179 | 25 m | 35.54 | 37.04 | |
7 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 00B236 | 25 m | 36.04 | 37.54 | |
8 | Pirttijärvi Emilia | 2000 | AUi | 00B303 | 25 m | 52.36 | 53.86 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |
Laji 10, 50m breast M, B16 |
Sponsori: Ortomat Herpola |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 50 m | 31.91 | 31.91 | |
2 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 50 m | 35.80 | 35.80 | |
3 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 35.88 | 35.88 | |
4 | Huhti Aapo | 2003 | LUS | 03A936 | 50 m | 36.80 | 36.80 | |
5 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 03A518 | 25 m | 35.72 | 37.22 | |
6 | Mamandi Sharo | 2002 | AUi | 02B262 | 25 m | 37.51 | 39.01 | |
7 | Ahinko Santeri | 2004 | VeUS | 04B029 | 25 m | 40.81 | 42.31 | |
8 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 25 m | 42.06 | 43.56 | |
9 | Laaksonen Luka | 2005 | ÅSK | 05A517 | 25 m | 42.72 | 44.22 | |
10 | Reiman Patrik | 2005 | ÅSK | 05A098 | 25 m | 47.26 | 48.76 | |
11 | Orenshtein Nardi Gabriel | 2005 | AUi | 05B076 | 25 m | 48.54 | 50.04 | |
12 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 25 m | 49.76 | 51.26 | |
13 | Jokinen Oliver | 2005 | AUi | 05B022 | 25 m | 50.10 | 51.60 | |
14 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 25 m | 50.50 | 52.00 | |
15 | Korvela Thomas | 2005 | AUi | 05B071 | 25 m | 52.28 | 53.78 | |
16 | Roine Frans | 2005 | ÅSK | 05A694 | 25 m | 54.09 | 55.59 | |
17 | Ahlholm Lennart | 2005 | ÅSK | 05A826 | 25 m | |||
18 | Gustafsson Matias | 2002 | RaisU | 02B009 | 25 m |
17 - 99 v |
1 | Vuorela Teemu | 1994 | SWIM | 94A789 | 50 m | 28.54 | 28.54 | |
2 | Lairola Joni | 1992 | AUi | 92A232 | 25 m | 28.76 | 30.26 | |
3 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 99A027 | 25 m | 29.05 | 30.55 | |
4 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 01A315 | 50 m | 30.98 | 30.98 | |
5 | Leiponen Antti | 1998 | JUK | 98A235 | 25 m | 30.21 | 31.71 | |
6 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 50 m | 33.33 | 33.33 | |
7 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 01A477 | 50 m | 33.46 | 33.46 | |
8 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 99A620 | 25 m | 32.97 | 34.47 | |
9 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 01A319 | 25 m | 34.15 | 35.65 | |
10 | Vähä-Lassila Aleksi | 2001 | AUi | 01A599 | 50 m | 36.42 | 36.42 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |
Laji 11, 50m back W, G15 |
Sponsori: ProFashion Oy Boomerang |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 - 15 v |
1 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 25 m | 30.48 | 31.48 | |
2 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 50 m | 33.15 | 33.15 | |
3 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 25 m | 32.65 | 33.65 | |
4 | Salmi Sini | 2004 | ÅSK | 04A294 | 25 m | 32.90 | 33.90 | |
5 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 25 m | 33.45 | 34.45 | |
6 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 25 m | 33.52 | 34.52 | |
7 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 33.57 | 34.57 | |
8 | Ahonen Helmi | 2003 | HSS | 03A160 | 50 m | 36.24 | 36.24 | |
9 | Vira Elsa | 2006 | AUi | 06A033 | 25 m | 35.30 | 36.30 | |
10 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 25 m | 36.72 | 37.72 | |
11 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | 38.57 | 38.57 | |
12 | Rauhanen Nelli | 2005 | RaisU | 05A585 | 25 m | 38.02 | 39.02 | |
13 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 50 m | 39.90 | 39.90 | |
14 | Aaltonen Tilda | 2006 | ÅSK | 06A311 | 25 m | 39.17 | 40.17 | |
15 | Österman Pilvi | 2005 | ÅSK | 05A026 | 50 m | 42.37 | 42.37 | |
16 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 50 m | 44.96 | 44.96 | |
17 | Gustafsson Maija | 2004 | RaisU | 04A733 | 50 m | 46.62 | 46.62 | |
18 | Jokioinen Ella | 2006 | AUi | 06A872 | 50 m | 46.89 | 46.89 | |
19 | Haapanen Emma | 2006 | AUi | 06A249 | 25 m | 46.29 | 47.29 | |
20 | Saine Tilda | 2006 | ÅSK | 06A291 | 25 m | 46.54 | 47.54 | |
21 | Korkiakoski Alexa | 2006 | ÅSK | 06A789 | 25 m | 48.16 | 49.16 | |
22 | Grönholm Maija | 2006 | AUi | 06A743 | 50 m | 50.18 | 50.18 | |
23 | Koskinen Elsa | 2006 | ÅSK | 06A390 | 25 m | 50.47 | 51.47 | |
24 | Toivonen Elina | 2006 | AUi | 06A602 | 25 m | 51.11 | 52.11 | |
25 | Riquelme Mac Donald Ada | 2006 | ÅSK | 06A833 | 50 m | 57.36 | 57.36 | |
26 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 25 m | |||
27 | Laaksonen Kerttu | 2006 | ÅSK | 06A271 | 25 m | |||
28 | Loo Emma | 2004 | ÅSK | 04B129 | 25 m | |||
29 | Kajonen Aino | 2005 | AUi | 05A833 | 25 m |
16 - 99 v |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 25 m | 28.23 | 29.23 | |
2 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 02A541 | 25 m | 28.73 | 29.73 | |
3 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 00A567 | 25 m | 30.46 | 31.46 | |
4 | Laakso Oona | 2002 | ÅSK | 02A301 | 25 m | 30.52 | 31.52 | |
5 | Vira Anna | 2002 | AUi | 02A074 | 25 m | 30.67 | 31.67 | |
6 | Puhtimäki Salla | 1998 | ÅSK | 98A628 | 25 m | 31.28 | 32.28 | |
7 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 01A845 | 50 m | 32.47 | 32.47 | |
8 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 02A627 | 25 m | 32.02 | 33.02 | |
9 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 02A080 | 50 m | 33.03 | 33.03 | |
10 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 02A179 | 25 m | 32.24 | 33.24 | |
11 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 02A391 | 50 m | 35.92 | 35.92 | |
12 | Kalliomäki Sanni | 2000 | ÅSK | 00A820 | 50 m | 35.98 | 35.98 | |
13 | Laaksonen Vilja | 2002 | JUK | 02A941 | 25 m | 35.57 | 36.57 | |
14 | Pitkänen Laura | 2002 | JUK | 02B208 | 50 m | 39.50 | 39.50 | |
15 | Pirttijärvi Emilia | 2000 | AUi | 00B303 | 25 m | 45.00 | 46.00 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |
Laji 12, 50m back M, B16 |
Sponsori: Belindos |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | 26.53 | 27.53 | |
2 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 28.43 | 29.43 | |
3 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 25 m | 28.89 | 29.89 | |
4 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 50 m | 29.90 | 29.90 | |
5 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 25 m | 30.21 | 31.21 | |
6 | Gustafsson Matias | 2002 | RaisU | 02B009 | 25 m | 34.26 | 35.26 | |
7 | Konttinen Akira | 2003 | ÅSK | 03A546 | 50 m | 35.95 | 35.95 | |
8 | Mäenpää Eero | 2005 | ÅSK | 05A377 | 50 m | 38.90 | 38.90 | |
9 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 25 m | 40.63 | 41.63 | |
10 | Puutio Aaro | 2003 | ÅSK | 03A834 | 50 m | 42.89 | 42.89 | |
11 | Orenshtein Nardi Gabriel | 2005 | AUi | 05B076 | 25 m | 42.84 | 43.84 | |
12 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 50 m | 43.93 | 43.93 | |
13 | Kainonen Kasper | 2005 | ÅSK | 05A680 | 25 m | 43.93 | 44.93 | |
14 | Jokinen Oliver | 2005 | AUi | 05B022 | 25 m | 44.60 | 45.60 | |
15 | Roine Frans | 2005 | ÅSK | 05A694 | 25 m | 46.26 | 47.26 | |
16 | Korvela Thomas | 2005 | AUi | 05B071 | 50 m | 47.30 | 47.30 | |
17 | Ahlholm Lennart | 2005 | ÅSK | 05A826 | 25 m |
17 - 99 v |
1 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 00A761 | 25 m | 26.60 | 27.60 | |
2 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 99A145 | 50 m | 27.67 | 27.67 | |
3 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 99A388 | 50 m | 29.41 | 29.41 | |
4 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 00A834 | 25 m | 28.60 | 29.60 | |
5 | Leiponen Antti | 1998 | JUK | 98A235 | 50 m | 29.74 | 29.74 | |
6 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 25 m | 29.07 | 30.07 | |
7 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 01A315 | 25 m | 29.21 | 30.21 | |
8 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 01B175 | 50 m | 36.21 | 36.21 | |
9 | Pilpola Lauri | 1993 | ÅSK | 93A193 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |
Laji 13, 50m butterfly W, G15 |
Sponsori: Best-Hall Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 - 15 v |
1 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 31.80 | 31.80 | |
2 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 25 m | 31.85 | 32.85 | |
3 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 03A483 | 50 m | 33.10 | 33.10 | |
4 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 50 m | 34.11 | 34.11 | |
5 | Kurkela Julianna | 2005 | ÅSK | 05A215 | 25 m | 34.21 | 35.21 | |
6 | Laakso Fiona | 2005 | ÅSK | 05A262 | 25 m | 34.73 | 35.73 | |
7 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 50 m | 36.95 | 36.95 | |
8 | Oinas Odelia | 2003 | ÅSK | 03B095 | 25 m | 36.02 | 37.02 | |
9 | Oinas Olivia | 2003 | ÅSK | 03B093 | 25 m | 36.86 | 37.86 | |
10 | Tuominen Senni | 2003 | VeUS | 03B134 | 50 m | 42.08 | 42.08 | |
11 | Gustafsson Maija | 2004 | RaisU | 04A733 | 25 m | 44.11 | 45.11 | |
12 | Lahti Roosa | 2004 | ÅSK | 04A548 | 25 m | 44.39 | 45.39 | |
13 | Halava Vilma | 2004 | ÅSK | 04A975 | 25 m | 45.08 | 46.08 | |
14 | Nirkkonen Inka | 2004 | AUi | 04B260 | 25 m | 45.89 | 46.89 | |
15 | Hyvärinen Nella | 2004 | AUi | 04B245 | 25 m | 46.63 | 47.63 | |
16 | Vesterkvist Gabriella | 2006 | ÅSK | 06A381 | 25 m | 47.62 | 48.62 | |
17 | Alho Mea | 2006 | ÅSK | 06A256 | 25 m | 48.02 | 49.02 | |
18 | Julin Alexandra | 2005 | ÅSK | 05B059 | 25 m | 55.29 | 56.29 | |
19 | Salmivaara Iina | 2006 | ÅSK | 06A731 | 25 m |
16 - 99 v |
1 | Nurminen Tessa | 1994 | EuraST | 94A428 | 50 m | 27.39 | 27.39 | |
2 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 00A573 | 25 m | 27.57 | 28.57 | |
3 | Vira Anna | 2002 | AUi | 02A074 | 50 m | 29.39 | 29.39 | |
4 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 01A311 | 50 m | 29.47 | 29.47 | |
5 | Ponomareva Alisa | 1991 | ÅSK | 91A777 | 50 m | 29.47 | 29.47 | |
6 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 02A541 | 50 m | 29.58 | 29.58 | |
7 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 02A092 | 50 m | 29.70 | 29.70 | |
8 | Puhtimäki Salla | 1998 | ÅSK | 98A628 | 50 m | 30.58 | 30.58 | |
9 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 01A845 | 50 m | 30.85 | 30.85 | |
10 | Laihonen Annika | 1997 | Hydra | 97A407 | 50 m | 31.14 | 31.14 | |
11 | Gagnon Karine | 1985 | AUi | 85A154 | 50 m | 31.79 | 31.79 | |
12 | Ripatti Maria | 1987 | JUK | 87A148 | 50 m | 31.81 | 31.81 | |
13 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 02A539 | 50 m | 31.82 | 31.82 | |
14 | Mylly Mariel | 2001 | JUK | 01B048 | 50 m | 32.37 | 32.37 | |
15 | Pinomäki Peppi | 2002 | ÅSK | 02A049 | 50 m | 33.33 | 33.33 | |
16 | Rissanen Jessika | 2001 | JUK | 01A646 | 25 m | 32.42 | 33.42 | |
17 | Lehtonen Jenni | 2000 | AUi | 00B080 | 50 m | 33.69 | 33.69 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |
Laji 14, 50m butterfly M, B16 |
Sponsori: Turun Vapaavarasto Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 50 m | 26.43 | 26.43 | |
2 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 50 m | 26.75 | 26.75 | |
3 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | 26.66 | 27.66 | |
4 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 50 m | 28.02 | 28.02 | |
5 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 27.19 | 28.19 | |
6 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 28.67 | 28.67 | |
7 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 25 m | 27.78 | 28.78 | |
8 | Gustafsson Matias | 2002 | RaisU | 02B009 | 25 m | 30.95 | 31.95 | |
9 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 25 m | 31.42 | 32.42 | |
10 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 25 m | 33.13 | 34.13 | |
11 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 25 m | 35.43 | 36.43 | |
12 | Oikarainen Jasper | 2005 | ÅSK | 05A276 | 50 m | 36.61 | 36.61 | |
13 | Vainio Konsta | 2005 | AUi | 05A299 | 25 m | 36.65 | 37.65 | |
14 | Kovalchuk Ivan | 2005 | AUi | 05A878 | 25 m | 37.88 | 38.88 | |
15 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 50 m | 41.53 | 41.53 | |
16 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 25 m | 41.15 | 42.15 | |
17 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 50 m | 45.01 | 45.01 | |
18 | Reiman Patrik | 2005 | ÅSK | 05A098 | 25 m | 45.30 | 46.30 | |
19 | Kainonen Kasper | 2005 | ÅSK | 05A680 | 25 m |
17 - 99 v |
1 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 99A384 | 25 m | 24.37 | 25.37 | |
2 | Leiponen Antti | 1998 | JUK | 98A235 | 50 m | 26.42 | 26.42 | |
3 | Sula Jani-markus | 1999 | ÅSK | 99A052 | 50 m | 26.78 | 26.78 | |
4 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 99A388 | 25 m | 26.31 | 27.31 | |
5 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 00A834 | 25 m | 26.56 | 27.56 | |
6 | Soukola Elias | 1999 | JUK | 99A759 | 50 m | 28.18 | 28.18 | |
7 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 01A477 | 25 m | 28.75 | 29.75 | |
8 | Vähä-Lassila Aleksi | 2001 | AUi | 01A599 | 50 m | 30.21 | 30.21 | |
9 | Puustinen Jani-petteri | 1979 | AUi | 79A120 | 25 m | 32.77 | 33.77 | |
10 | Sartela Marko | 1993 | AUi | 93A769 | 25 m | |||
11 | Pilpola Lauri | 1993 | ÅSK | 93A193 | 25 m | |||
12 | Lairola Joni | 1992 | AUi | 92A232 | 25 m | |||
13 | Rokka Rene | 1992 | AUi | 92A690 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |
Laji 15, 200m free W, G15 |
Sponsori: Marli |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 - 15 v |
1 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 25 m | 2:12.21 | 2:16.21 | |
2 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 25 m | 2:12.92 | 2:16.92 | |
3 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 2:18.06 | 2:18.06 | |
4 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 2:14.37 | 2:18.37 | |
5 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 25 m | 2:14.42 | 2:18.42 | |
6 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 25 m | 2:15.42 | 2:19.42 | |
7 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 50 m | 2:20.12 | 2:20.12 | |
8 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 25 m | 2:17.78 | 2:21.78 | |
9 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 03A483 | 25 m | 2:20.61 | 2:24.61 | |
10 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 25 m | 2:22.50 | 2:26.50 | |
11 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 03A548 | 25 m | 2:23.97 | 2:27.97 | |
12 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 25 m | 2:24.65 | 2:28.65 | |
13 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 25 m | 2:24.80 | 2:28.80 | |
14 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 25 m | 2:26.10 | 2:30.10 | |
15 | Yli-Jama Iiris | 2003 | ÅSK | 03A354 | 50 m | 2:31.51 | 2:31.51 | |
16 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 04A243 | 50 m | 2:31.59 | 2:31.59 | |
17 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 25 m | 2:27.72 | 2:31.72 | |
18 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 25 m | 2:28.67 | 2:32.67 | |
19 | Rauhanen Nelli | 2005 | RaisU | 05A585 | 25 m | 2:28.77 | 2:32.77 | |
20 | Kurkela Julianna | 2005 | ÅSK | 05A215 | 25 m | 2:29.70 | 2:33.70 | |
21 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 25 m | 2:29.88 | 2:33.88 | |
22 | Laakso Fiona | 2005 | ÅSK | 05A262 | 25 m | 2:31.04 | 2:35.04 | |
23 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 25 m | 2:32.57 | 2:36.57 | |
24 | Salmi Sini | 2004 | ÅSK | 04A294 | 25 m | 2:33.01 | 2:37.01 | |
25 | Kolari Peppi | 2003 | AUi | 03A985 | 50 m | 2:38.22 | 2:38.22 | |
26 | Vira Elsa | 2006 | AUi | 06A033 | 25 m | 2:35.63 | 2:39.63 | |
27 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 03A616 | 25 m | 2:35.76 | 2:39.76 | |
28 | Sauhula Mirella | 2006 | AUi | 06A551 | 25 m | 2:46.27 | 2:50.27 | |
29 | Gonzalez Catón Erin | 2005 | AUi | 05A579 | 25 m | 2:49.56 | 2:53.56 | |
30 | Nieminen Emma | 2005 | ÅSK | 05A269 | 50 m | 3:00.04 | 3:00.04 | |
31 | Müürsepp Mia Karolina | 2006 | AUi | 06A436 | 25 m | 2:57.59 | 3:01.59 | |
32 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 25 m | 2:59.50 | 3:03.50 | |
33 | Vilska Ronja | 2006 | AUi | 06A239 | 25 m | 3:01.62 | 3:05.62 | |
34 | Vartiainen Iida | 2006 | AUi | 06A559 | 25 m | 3:09.93 | 3:13.93 | |
35 | Koistinen Amanda | 2005 | AUi | 05A535 | 50 m | 3:24.68 | 3:24.68 | |
36 | Loo Emma | 2004 | ÅSK | 04B129 | 50 m | 3:31.66 | 3:31.66 | |
37 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 25 m | 3:28.91 | 3:32.91 | |
38 | Riquelme Mac Donald Ada | 2006 | ÅSK | 06A833 | 25 m | |||
39 | Salmivaara Iina | 2006 | ÅSK | 06A731 | 25 m | |||
40 | Vesterkvist Gabriella | 2006 | ÅSK | 06A381 | 25 m | |||
41 | Koskinen Elsa | 2006 | ÅSK | 06A390 | 25 m | |||
42 | Korkiakoski Alexa | 2006 | ÅSK | 06A789 | 25 m | |||
43 | Julin Alexandra | 2005 | ÅSK | 05B059 | 25 m |
16 - 99 v |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 25 m | 2:01.27 | 2:05.27 | |
2 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 00A573 | 25 m | 2:03.81 | 2:07.81 | |
3 | Pinomäki Peppi | 2002 | ÅSK | 02A049 | 25 m | 2:11.02 | 2:15.02 | |
4 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 01A844 | 50 m | 2:17.00 | 2:17.00 | |
5 | Jaamul Kristina Maria | 2000 | KALEVI | 50 m | 2:17.11 | 2:17.11 | ||
6 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 02A539 | 50 m | 2:20.93 | 2:20.93 | |
7 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 02A627 | 25 m | 2:20.75 | 2:24.75 | |
8 | Gagnon Karine | 1985 | AUi | 85A154 | 50 m | 2:25.95 | 2:25.95 | |
9 | Kalliomäki Sanni | 2000 | ÅSK | 00A820 | 25 m | 2:23.57 | 2:27.57 | |
10 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 00B236 | 50 m | 2:34.16 | 2:34.16 | |
11 | Mylly Mariel | 2001 | JUK | 01B048 | 50 m | 2:39.77 | 2:39.77 | |
12 | Kinnunen Laura | 2002 | AUi | 02B267 | 25 m | 2:40.29 | 2:44.29 | |
13 | Laaksonen Vilja | 2002 | JUK | 02A941 | 25 m | 2:46.16 | 2:50.16 | |
14 | Rissanen Jessika | 2001 | JUK | 01A646 | 25 m | |||
15 | Pitkänen Laura | 2002 | JUK | 02B208 | 25 m | |||
16 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 02A541 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |
Laji 16, 200m free M, B16 |
Sponsori: ProFashion Oy Gant |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 25 m | 2:00.88 | 2:04.88 | |
2 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 25 m | 2:04.61 | 2:08.61 | |
3 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 2:05.13 | 2:09.13 | |
4 | Konttinen Akira | 2003 | ÅSK | 03A546 | 25 m | 2:13.90 | 2:17.90 | |
5 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 25 m | 2:16.12 | 2:20.12 | |
6 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 25 m | 2:18.62 | 2:22.62 | |
7 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 50 m | 2:27.51 | 2:27.51 | |
8 | Pavlov Daniel | 2003 | AUi | 03A707 | 25 m | 2:24.03 | 2:28.03 | |
9 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 25 m | 2:28.00 | 2:32.00 | |
10 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 25 m | 2:28.78 | 2:32.78 | |
11 | Rannik Ranel | 2003 | KALEVI | 50 m | 2:32.81 | 2:32.81 | ||
12 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 25 m | 2:29.36 | 2:33.36 | |
13 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 03A518 | 25 m | 2:30.00 | 2:34.00 | |
14 | Mäenpää Eero | 2005 | ÅSK | 05A377 | 25 m | 2:35.76 | 2:39.76 | |
15 | Palmu Einari | 2004 | AUi | 04A395 | 25 m | 2:35.86 | 2:39.86 | |
16 | Laaksonen Luka | 2005 | ÅSK | 05A517 | 25 m | 2:39.26 | 2:43.26 | |
17 | Puutio Aaro | 2003 | ÅSK | 03A834 | 50 m | 2:44.62 | 2:44.62 | |
18 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 50 m | 2:45.54 | 2:45.54 | |
19 | Vainio Konsta | 2005 | AUi | 05A299 | 25 m | 2:41.57 | 2:45.57 | |
20 | Amosov Maksim | 2005 | AUi | 05A932 | 25 m | 2:41.77 | 2:45.77 | |
21 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 25 m | 2:42.75 | 2:46.75 | |
22 | Oikarainen Jasper | 2005 | ÅSK | 05A276 | 25 m | 2:50.41 | 2:54.41 | |
23 | Kovalchuk Ivan | 2005 | AUi | 05A878 | 25 m | 3:01.65 | 3:05.65 | |
24 | Roine Frans | 2005 | ÅSK | 05A694 | 25 m | |||
25 | Kainonen Kasper | 2005 | ÅSK | 05A680 | 25 m | |||
26 | Ahlholm Lennart | 2005 | ÅSK | 05A826 | 25 m |
17 - 99 v |
1 | Vuorela Teemu | 1994 | SWIM | 94A789 | 50 m | 1:53.34 | 1:53.34 | |
2 | Perkkiö Emil | 2000 | HSS | 00A973 | 50 m | 1:59.11 | 1:59.11 | |
3 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 00A834 | 25 m | 1:58.27 | 2:02.27 | |
4 | Grönroos Lassi | 2000 | ÅSK | 00A219 | 25 m | 1:59.35 | 2:03.35 | |
5 | Soukola Elias | 1999 | JUK | 99A759 | 25 m | 2:01.28 | 2:05.28 | |
6 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 99A620 | 25 m | 2:01.94 | 2:05.94 | |
7 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 99A110 | 25 m | 2:10.27 | 2:14.27 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |
Laji 17, 200m breast W, G15 |
Sponsori: Turun Satama Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 - 15 v |
1 | Tuominen Senni | 2003 | VeUS | 03B134 | 25 m | 2:55.54 | 3:01.54 | |
2 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 25 m | 2:57.37 | 3:03.37 | |
3 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 03A643 | 25 m | 3:03.47 | 3:09.47 | |
4 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 50 m | 3:16.46 | 3:16.46 | |
5 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 25 m | 3:22.60 | 3:28.60 | |
6 | Alho Mea | 2006 | ÅSK | 06A256 | 50 m | 3:32.33 | 3:32.33 | |
7 | Halava Vilma | 2004 | ÅSK | 04A975 | 25 m | 3:27.43 | 3:33.43 | |
8 | Gustafsson Maija | 2004 | RaisU | 04A733 | 50 m | 3:54.03 | 3:54.03 | |
9 | Taponen Kerttu | 2005 | AUi | 05A538 | 25 m |
16 - 99 v |
1 | Liven Emilia | 2002 | AUi | 02A205 | 50 m | 2:41.69 | 2:41.69 | |
2 | Ponomareva Alisa | 1991 | ÅSK | 91A777 | 25 m | 2:39.31 | 2:45.31 | |
3 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 25 m | 2:40.06 | 2:46.06 | |
4 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 02A080 | 25 m | 2:48.06 | 2:54.06 | |
5 | Penter Kirke | 2001 | KALEVI | 50 m | 2:54.84 | 2:54.84 | ||
6 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 02A179 | 25 m | 2:50.41 | 2:56.41 | |
7 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 01A844 | 25 m | |||
8 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 02A541 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |
Laji 18, 200m breast M, B16 |
Sponsori: Turun Hylly- & Trukkitalo |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 25 m | 2:42.00 | 2:48.00 | |
2 | Huhti Aapo | 2003 | LUS | 03A936 | 50 m | 3:03.53 | 3:03.53 | |
3 | Ahinko Santeri | 2004 | VeUS | 04B029 | 50 m | 3:33.50 | 3:33.50 | |
4 | Reiman Patrik | 2005 | ÅSK | 05A098 | 25 m | 3:35.37 | 3:41.37 | |
5 | Mamandi Sharo | 2002 | AUi | 02B262 | 25 m | |||
6 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 25 m | |||
7 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | |||
8 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 25 m |
17 - 99 v |
1 | Vuorela Teemu | 1994 | SWIM | 94A789 | 50 m | 2:16.56 | 2:16.56 | |
2 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 99A620 | 25 m | 2:32.37 | 2:38.37 | |
3 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 01A477 | 25 m | 2:35.23 | 2:41.23 | |
4 | Vähä-Lassila Aleksi | 2001 | AUi | 01A599 | 25 m | 2:53.38 | 2:59.38 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |
Laji 19, 200m back W, G15 |
Sponsori: ProFashion Oy Boomerang |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 - 15 v |
1 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 25 m | 2:28.88 | 2:32.88 | |
2 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 25 m | 2:35.06 | 2:39.06 | |
3 | Ahonen Helmi | 2003 | HSS | 03A160 | 25 m | 2:39.95 | 2:43.95 | |
4 | Laakso Fiona | 2005 | ÅSK | 05A262 | 25 m | 2:41.59 | 2:45.59 | |
5 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 25 m | 2:44.18 | 2:48.18 | |
6 | Laaksonen Kerttu | 2006 | ÅSK | 06A271 | 25 m | |||
7 | Rauhanen Nelli | 2005 | RaisU | 05A585 | 25 m | |||
8 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 25 m | |||
9 | Aaltonen Tilda | 2006 | ÅSK | 06A311 | 25 m | |||
10 | Saine Tilda | 2006 | ÅSK | 06A291 | 25 m |
16 - 99 v |
1 | Laakso Oona | 2002 | ÅSK | 02A301 | 25 m | 2:22.02 | 2:26.02 | |
2 | Vira Anna | 2002 | AUi | 02A074 | 25 m | 2:22.34 | 2:26.34 | |
3 | Pinomäki Peppi | 2002 | ÅSK | 02A049 | 25 m | 2:27.74 | 2:31.74 | |
4 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 50 m | 2:34.64 | 2:34.64 | |
5 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 02A179 | 25 m | 2:30.86 | 2:34.86 | |
6 | Puhtimäki Salla | 1998 | ÅSK | 98A628 | 25 m | 2:33.45 | 2:37.45 | |
7 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 01A844 | 25 m | 2:34.28 | 2:38.28 | |
8 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 02A080 | 50 m | 2:38.76 | 2:38.76 | |
9 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 02A391 | 50 m | 2:50.01 | 2:50.01 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |
Laji 20, 200m back M, B16 |
Sponsori: Ursuit Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 2:06.81 | 2:10.81 | |
2 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 2:45.83 | 2:45.83 | |
3 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 25 m |
17 - 99 v |
1 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 99A145 | 50 m | 2:13.30 | 2:13.30 | |
2 | Hynynen Oskari | 2001 | ÅSK | 01A113 | 25 m | 2:17.36 | 2:21.36 | |
3 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 00A761 | 25 m | 2:17.64 | 2:21.64 | |
4 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 25 m | 2:22.44 | 2:26.44 | |
5 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 01B175 | 25 m | 2:40.80 | 2:44.80 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |
Laji 21, 200m butterfly W, G15 |
Sponsori: Best-Hall Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
16 - 99 v |
1 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 01A844 | 25 m | 2:28.37 | 2:32.37 | |
2 | Gagnon Karine | 1985 | AUi | 85A154 | 25 m | 2:39.62 | 2:43.62 | |
3 | Lehtonen Jenni | 2000 | AUi | 00B080 | 50 m | 3:07.72 | 3:07.72 | |
4 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 01A845 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:59 |
Laji 22, 200m butterfly M, B16 |
Sponsori: Schenker Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 25 m | 2:12.47 | 2:16.47 | |
2 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 2:13.54 | 2:17.54 | |
3 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 25 m | 2:14.03 | 2:18.03 | |
4 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 50 m | 2:33.50 | 2:33.50 |
17 - 99 v |
1 | Sula Jani-markus | 1999 | ÅSK | 99A052 | 25 m | 2:12.74 | 2:16.74 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:59 |
Laji 24, 50m back disabled M |
Sponsori: x-copy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v ja vanhemmat |
1 | Siivonen Roni | 2000 | ÅSK | 00B296 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:59 |
Laji 26, 50m back Masters M |
Sponsori: Belindos |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
25 v ja vanhemmat |
1 | Puustinen Jani-petteri | 1979 | AUi | 79A120 | 25 m | 34.57 | 35.57 | |
2 | Nurmi Taito | 1961 | AUi | 61A012 | 25 m | 37.19 | 38.19 | |
3 | Nordström Tero | 1968 | AUi | 68A074 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:59 |
Laji 27, 4X50m medley W, G15 |
Sponsori: Crawford AssaAbloy Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 - 15 v |
1 | Åsk Tytöt 1 | 2003 | ÅSK | 50 m | 2:10.74 | 2:10.74 | ||
2 | Åsk Iku3 Tytöt 1 | 2003 | ÅSK | 50 m | 2:16.09 | 2:16.09 | ||
3 | Åsk Iku3 Tytöt 2 | 2003 | ÅSK | 50 m | 2:30.81 | 2:30.81 | ||
4 | Aui Tytöt Jt3 | 2003 | AUi | 50 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:59 |
Laji 28, 4X50m medley M, B16 |
Sponsori: Muovitech Finland Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | Åsk Pojat 1 | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:55.16 | 1:55.16 | ||
2 | Åsk Pojat 2 | 2002 | ÅSK | 50 m | 2:16.84 | 2:16.84 | ||
3 | Åsk Pojat 3 | 2002 | ÅSK | 50 m | 2:30.51 | 2:30.51 |
17 - 99 v |
1 | Åsk Miehet 1 | 1990 | ÅSK | 50 m | 1:50.76 | 1:50.76 | ||
2 | Turun Miehet | 1993 | TURKU | 50 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:59 |
Laji 29, 100m free W, G15 |
Sponsori: Marli |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 - 15 v |
1 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 50 m | JÄL | ||
2 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 50 m | JÄL | ||
3 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 50 m | JÄL | ||
4 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 50 m | JÄL | ||
5 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 50 m | JÄL | ||
6 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 50 m | JÄL | ||
7 | Sauhula Mirella | 2006 | AUi | 06A551 | 50 m | JÄL | ||
8 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 03A548 | 50 m | JÄL | ||
9 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 50 m | JÄL | ||
10 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 50 m | JÄL | ||
11 | Yli-Jama Iiris | 2003 | ÅSK | 03A354 | 50 m | JÄL | ||
12 | Rauhanen Nelli | 2005 | RaisU | 05A585 | 50 m | JÄL | ||
13 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 50 m | JÄL | ||
14 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 50 m | JÄL | ||
15 | Kurkela Julianna | 2005 | ÅSK | 05A215 | 50 m | JÄL | ||
16 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | JÄL |
16 - 99 v |
1 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 00A573 | 50 m | |||
2 | Kalliomäki Sanni | 2000 | ÅSK | 00A820 | 50 m | JÄL | ||
3 | Pinomäki Peppi | 2002 | ÅSK | 02A049 | 50 m | JÄL | ||
4 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 01A844 | 50 m | JÄL | ||
5 | Jaamul Kristina Maria | 2000 | KALEVI | 50 m | JÄL |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 15:39 |
Laji 30, 100m free M, B16 |
Sponsori: ProFashion Oy Gant |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | Konttinen Akira | 2003 | ÅSK | 03A546 | 50 m | JÄL | ||
2 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | JÄL | ||
3 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 50 m | JÄL | ||
4 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | JÄL | ||
5 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 50 m | JÄL | ||
6 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 50 m | JÄL | ||
7 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 50 m | JÄL | ||
8 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 50 m | JÄL | ||
9 | Laaksonen Luka | 2005 | ÅSK | 05A517 | 50 m | JÄL | ||
10 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 50 m | JÄL | ||
11 | Amosov Maksim | 2005 | AUi | 05A932 | 50 m | JÄL | ||
12 | Oikarainen Jasper | 2005 | ÅSK | 05A276 | 50 m | JÄL | ||
13 | Mäenpää Eero | 2005 | ÅSK | 05A377 | 50 m | JÄL | ||
14 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 50 m | JÄL | ||
15 | Kainonen Kasper | 2005 | ÅSK | 05A680 | 50 m | JÄL | ||
16 | Rannik Ranel | 2003 | KALEVI | 50 m | JÄL |
17 - 99 v |
1 | Perkkiö Emil | 2000 | HSS | 00A973 | 50 m | JÄL | ||
2 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 99A620 | 50 m | JÄL | ||
3 | Grönroos Lassi | 2000 | ÅSK | 00A219 | 50 m | JÄL | ||
4 | Vuorela Teemu | 1994 | SWIM | 94A789 | 50 m | JÄL |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 16:19 |
Laji 31, 100m breast W, G15 |
Sponsori: Turun Satama Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 - 15 v |
1 | Gustafsson Maija | 2004 | RaisU | 04A733 | 50 m | JÄL | ||
2 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 50 m | JÄL | ||
3 | Alho Mea | 2006 | ÅSK | 06A256 | 50 m | JÄL |
16 - 99 v |
1 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 02A179 | 50 m | JÄL | ||
2 | Penter Kirke | 2001 | KALEVI | 50 m | JÄL | |||
3 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 50 m | JÄL | ||
4 | Ponomareva Alisa | 1991 | ÅSK | 91A777 | 50 m | JÄL |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 15:52 |
Laji 32, 100m breast M, B16 |
Sponsori: Ortomat Herpola |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 50 m | JÄL | ||
2 | Ahinko Santeri | 2004 | VeUS | 04B029 | 50 m | JÄL | ||
3 | Mamandi Sharo | 2002 | AUi | 02B262 | 50 m | JÄL | ||
4 | Huhti Aapo | 2003 | LUS | 03A936 | 50 m | JÄL |
17 - 99 v |
1 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 01A477 | 50 m | JÄL | ||
2 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 99A620 | 50 m | JÄL | ||
3 | Vuorela Teemu | 1994 | SWIM | 94A789 | 50 m | JÄL |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 16:32 |
Laji 33, 100m back W, G15 |
Sponsori: ProFashion Oy Boomerang |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 - 15 v |
1 | Saine Tilda | 2006 | ÅSK | 06A291 | 50 m | JÄL | ||
2 | Laaksonen Kerttu | 2006 | ÅSK | 06A271 | 50 m | JÄL | ||
3 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 50 m | JÄL | ||
4 | Rauhanen Nelli | 2005 | RaisU | 05A585 | 50 m | JÄL | ||
5 | Aaltonen Tilda | 2006 | ÅSK | 06A311 | 50 m | JÄL | ||
6 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | JÄL | ||
7 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | JÄL | ||
8 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 50 m | JÄL |
16 - 99 v |
1 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 02A179 | 50 m | JÄL | ||
2 | Puhtimäki Salla | 1998 | ÅSK | 98A628 | 50 m | JÄL | ||
3 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 50 m | JÄL |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 15:58 |
Laji 34, 100m back M, B16 |
Sponsori: Ursuit Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 50 m | JÄL |
17 - 99 v |
1 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 01B175 | 50 m | JÄL | ||
2 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 50 m | JÄL |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 15:58 |
Laji 36, 100m butterfly M, B16 |
Sponsori: Turun Vapaavarasto Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | JÄL | ||
2 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 50 m | JÄL | ||
3 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 50 m | JÄL |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 15:58 |