Ohjelma Glostrup Adventsstævne 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 271 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:33.38 | |
2 | 276 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:34.96 | |
3 | 159 | Bernack Marie | 2003 | ORIENT | 0376AN | 25 m | 1:34.99 | |
4 | 200 | Rasmussen Johanna | 2006 | MK 31 | 0632AG | 25 m | 1:36.96 | |
5 | 169 | Mortensen Frederikke | 2003 | ORIENT | 0388BD | 25 m | 1:37.08 | |
6 | 115 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:39.37 | |
7 | 12 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 1:39.49 | |
8 | 79 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:39.91 | |
9 | 149 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:42.92 | |
10 | 107 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:44.52 | |
11 | 141 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 1:44.89 | |
12 | 302 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:53.48 | |
13 | 193 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | MK 31 | 0734AN | 25 m | 1:56.49 | |
14 | 68 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:58.39 | |
15 | 22 | Holst Sarah Pouletty | 2006 | HOVEDSTAD | 0692AF | 25 m | 2:00.00 | |
16 | 25 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 2:00.00 | |
17 | 27 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 2:00.00 | |
18 | 29 | Bilberg Sarah | 2003 | HOVEDSTAD | 0352AY | 25 m | 2:00.00 | |
19 | 31 | Borre Flora Askjær-Friis | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
20 | 47 | Riber Ida Sofie | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
21 | 51 | Skyttegaard Anne Marie | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
22 | 123 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 2:04.12 | |
23 | 143 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 2:04.91 | |
24 | 49 | Singer Nathalie Alexandra | 2005 | HOVEDSTAD | 0504AD | 25 m | 2:07.24 | |
25 | 153 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 25 m | 2:08.74 | |
26 | 157 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 2:09.21 | |
27 | 171 | Strunge Agnes Matilde | 2005 | ORIENT | 25 m | 2:20.13 | ||
28 | 110 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 2:31.33 | |
29 | 54 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 2:35.24 | |
30 | 83 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 2:43.05 | |
31 | 93 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 2:48.36 | |
32 | 92 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 2:49.05 | |
33 | 299 | Jørgensen Mille Høiby | 2004 | VATCPH-STT | 0444AZ | 25 m | ||
34 | 309 | Kyhnæb Celina | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:25 |
Løb 2, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 284 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 1:25.27 | |
2 | 262 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:34.22 | |
3 | 44 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 1:34.44 | |
4 | 99 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:40.59 | |
5 | 156 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 1:41.95 | |
6 | 303 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 1:43.34 | |
7 | 78 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:43.66 | |
8 | 175 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | MK 31 | 0631AH | 25 m | 1:43.70 | |
9 | 158 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 0331AR | 25 m | 1:45.35 | |
10 | 71 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:47.23 | |
11 | 144 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:47.32 | |
12 | 23 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 50 m | 1:52.14 | |
13 | 56 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:53.41 | |
14 | 223 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:53.51 | |
15 | 146 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 1:57.28 | |
16 | 82 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:57.86 | |
17 | 222 | Kirk Jonas Monrad | 2005 | TRITON B | 0573AF | 50 m | 1:58.78 | |
18 | 185 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:10.00 | ||
19 | 103 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 2:10.75 | |
20 | 172 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | ORIENT | 0375AS | 25 m | 2:12.60 | |
21 | 308 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | VATCPH-STT | 0773AF | 25 m | 2:14.20 | |
22 | 105 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 2:17.19 | |
23 | 87 | Øland Isak Ravn | 2006 | GLADSAXE | 0699AJ | 25 m | 2:29.87 | |
24 | 182 | Kort Nicky | 2007 | MK 31 | 0791AH | 25 m | 2:30.00 | |
25 | 187 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | MK 31 | 0763AH | 25 m | 2:30.00 | |
26 | 88 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 2:45.84 | |
27 | 86 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | ||
28 | 155 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | ||
29 | 301 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 25 m | |||
30 | 311 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:25 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 274 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 36.84 | |
2 | 101 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 37.48 | |
3 | 117 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 37.63 | |
4 | 166 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 37.86 | |
5 | 15 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 39.66 | |
6 | 228 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 42.79 | |
7 | 259 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 44.75 | |
8 | 295 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 46.21 | |
9 | 236 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 46.53 | |
10 | 114 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 46.78 | |
11 | 176 | Vedsted Kirsten | 2008 | MK 31 | 0872AE | 25 m | 47.97 | |
12 | 261 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 48.30 | |
13 | 74 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 48.66 | |
14 | 73 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 49.36 | |
15 | 297 | Bengtsson Elise | 2002 | VATCPH-STT | 0288BD | 25 m | 49.73 | |
16 | 55 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 54.05 | |
17 | 174 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | MK 31 | 0708AF | 25 m | 54.62 | |
18 | 124 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 54.63 | |
19 | 277 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 55.96 | |
20 | 245 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 56.72 | |
21 | 108 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 59.62 | |
22 | 8 | Buccoliero Ophelia Kuni | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
23 | 39 | Hollenbeck Clara | 2002 | HOVEDSTAD | 0256BE | 25 m | 1:00.00 | |
24 | 111 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:00.25 | |
25 | 80 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 1:02.05 | |
26 | 90 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:08.95 | |
27 | 190 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | MK 31 | 0788AO | 25 m | 1:25.00 | |
28 | 179 | Kestenholz Emma | 2007 | MK 31 | 25 m | 1:30.00 | ||
29 | 67 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 1:37.16 | |
30 | 153 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 25 m | ||
31 | 230 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | ||
32 | 234 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | ||
33 | 248 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | ||
34 | 256 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | ||
35 | 264 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:25 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 25 m | 31.39 | |
2 | 293 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 31.51 | |
3 | 116 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 33.84 | |
4 | 283 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 34.38 | |
5 | 278 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 36.50 | |
6 | 257 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 36.81 | |
7 | 75 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 37.91 | |
8 | 242 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 38.21 | |
9 | 140 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 25 m | 38.22 | |
10 | 61 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 38.84 | |
11 | 81 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 38.93 | |
12 | 238 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 39.14 | |
13 | 251 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 39.58 | |
14 | 5 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 40.88 | |
15 | 272 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 40.92 | |
16 | 269 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 42.59 | |
17 | 71 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 42.74 | |
18 | 127 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 42.74 | |
19 | 267 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 43.94 | |
20 | 86 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 44.22 | |
21 | 220 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 44.35 | |
22 | 266 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 44.70 | |
23 | 298 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 45.43 | |
24 | 240 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 46.60 | |
25 | 218 | Hansen Asbjørn Rotne | 2006 | TRITON B | 0689AC | 25 m | 48.82 | |
26 | 191 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | MK 31 | 0643AL | 25 m | 50.46 | |
27 | 177 | Bragge August Juel | 2005 | MK 31 | 0581AO | 25 m | 54.17 | |
28 | 164 | Greve Morten Peter | 2003 | ORIENT | 0365AS | 25 m | 55.13 | |
29 | 229 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 55.47 | |
30 | 119 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 56.52 | |
31 | 24 | Hansen Julius Holten | 2007 | HOVEDSTAD | 0753AC | 25 m | 59.32 | |
32 | 306 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 1:10.26 | |
33 | 308 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | VATCPH-STT | 0773AF | 25 m | 1:11.10 | |
34 | 231 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | ||
35 | 244 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | ||
36 | 247 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | ||
37 | 296 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 25 m | |||
38 | 310 | Lycik Oliver | 2006 | VATCPH-STT | 0607AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:25 |
Løb 5, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Eiler Filippa | 2005 | MK 31 | 0588AI | 25 m | 2:31.80 | |
2 | 226 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:52.77 | |
3 | 2 | Have Marie Meyer | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AE | 25 m | 3:02.54 | |
4 | 145 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 3:04.57 | |
5 | 57 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 3:05.66 | |
6 | 139 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 3:05.85 | |
7 | 154 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 3:09.51 | |
8 | 189 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | MK 31 | 0664AN | 25 m | 3:10.60 | |
9 | 72 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 3:22.02 | |
10 | 157 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 3:24.06 | |
11 | 195 | Bjerre Caroline | 2007 | MK 31 | 0772AM | 25 m | 3:54.37 | |
12 | 84 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 3:55.57 | |
13 | 186 | Jacobsen Maya | 2007 | MK 31 | 25 m | 4:00.00 | ||
14 | 48 | Silleborg Sonja | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:30.00 | ||
15 | 104 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:25 |
Løb 6, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 138 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 2:31.89 | |
2 | 75 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 2:37.39 | |
3 | 144 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 2:51.82 | |
4 | 66 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 2:51.87 | |
5 | 65 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 2:52.61 | |
6 | 96 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 2:58.31 | |
7 | 23 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 50 m | 3:16.42 | |
8 | 199 | Poulsen Daniel | 2005 | MK 31 | 0573AJ | 25 m | 3:23.49 | |
9 | 64 | Heinemann Victor | 2007 | GLADSAXE | 0759AF | 25 m | 3:29.94 | |
10 | 177 | Bragge August Juel | 2005 | MK 31 | 0581AO | 25 m | 3:35.00 | |
11 | 194 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | MK 31 | 0665AF | 25 m | 3:46.82 | |
12 | 28 | Andersen Espen T. Trærup | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:00.00 | ||
13 | 58 | Fabel Albert Hvistendahl | 2007 | GLADSAXE | 0735AC | 25 m | ||
14 | 63 | Heinemann Theodor | 2007 | GLADSAXE | 0771AG | 25 m | ||
15 | 223 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | ||
16 | 290 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:25 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Gsk Helte 1. | 2007 | GSK | 25 m | 2:50.00 | ||
2 | 232 | Vest Nøddemix | 2007 | VEST | 25 m | 2:55.50 | ||
3 | 106 | Gsk Helte 2. | 2007 | GSK | 25 m | 3:05.00 | ||
4 | 109 | Gsk Helte 3. | 2007 | GSK | 25 m | 3:30.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:25 |
Løb 8, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Gsk Heroes 1. | 2005 | GSK | 25 m | 2:25.00 | ||
2 | 281 | Stt-Stjernerne 1 | 2000 | VATCPH-STT | 25 m | 2:28.00 | ||
3 | 147 | Hs Mix 2 | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | 2:30.00 | ||
4 | 292 | Stt-Stjernerne 2 | 2001 | VATCPH-STT | 25 m | 2:31.00 | ||
5 | 118 | Gsk Heroes 2. | 2005 | GSK | 25 m | 2:35.00 | ||
6 | 137 | Hs Mix 1 | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | 2:45.00 | ||
7 | 192 | Mks Røde Julenæser | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:55.00 | ||
8 | 294 | Stt-Stjernerne 3 | 2002 | VATCPH-STT | 25 m | 2:59.00 | ||
9 | 173 | Mks Flyvende Rensdyr | 2005 | MK 31 | 25 m | 3:00.00 | ||
10 | 300 | Stt-Stjernerne 4 | 2001 | VATCPH-STT | 25 m | 3:01.00 | ||
11 | 121 | Gsk Heroes 3. | 2006 | GSK | 25 m | 3:05.00 | ||
12 | 125 | Gsk Heroes 4. | 2006 | GSK | 25 m | 3:40.00 | ||
13 | 1 | Hsk Aquawin 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | |||
14 | 6 | Hsk Aquawin 2 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | |||
15 | 11 | Hsk Aquawin 3 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | |||
16 | 16 | Hsk Aquawin 4 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:25 |
Løb 9, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Have Marie Meyer | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AE | 25 m | 1:24.40 | |
2 | 159 | Bernack Marie | 2003 | ORIENT | 0376AN | 25 m | 1:24.62 | |
3 | 274 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:25.01 | |
4 | 198 | Højlund Sarah | 2006 | MK 31 | 0684AH | 25 m | 1:25.33 | |
5 | 115 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:25.59 | |
6 | 200 | Rasmussen Johanna | 2006 | MK 31 | 0632AG | 25 m | 1:28.14 | |
7 | 288 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:29.54 | |
8 | 276 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:29.73 | |
9 | 236 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:31.44 | |
10 | 271 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:31.44 | |
11 | 233 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:32.87 | |
12 | 226 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:34.57 | |
13 | 228 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:37.91 | |
14 | 107 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:39.03 | |
15 | 141 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 1:40.35 | |
16 | 176 | Vedsted Kirsten | 2008 | MK 31 | 0872AE | 25 m | 1:42.19 | |
17 | 285 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 25 m | 1:45.64 | |
18 | 302 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:45.80 | |
19 | 73 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:45.82 | |
20 | 54 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:45.90 | |
21 | 255 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:46.36 | |
22 | 214 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:47.90 | |
23 | 68 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:51.20 | |
24 | 277 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:51.70 | |
25 | 195 | Bjerre Caroline | 2007 | MK 31 | 0772AM | 25 m | 1:54.02 | |
26 | 74 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:56.45 | |
27 | 112 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 1:59.47 | |
28 | 13 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 2:00.00 | |
29 | 15 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 2:00.00 | |
30 | 22 | Holst Sarah Pouletty | 2006 | HOVEDSTAD | 0692AF | 25 m | 2:00.00 | |
31 | 25 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 2:00.00 | |
32 | 27 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 2:00.00 | |
33 | 49 | Singer Nathalie Alexandra | 2005 | HOVEDSTAD | 0504AD | 25 m | 2:00.00 | |
34 | 69 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 2:00.04 | |
35 | 80 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 2:03.02 | |
36 | 128 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 2:06.26 | |
37 | 123 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 2:08.06 | |
38 | 60 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 2:27.97 | |
39 | 85 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 2:48.99 | |
40 | 76 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 2:50.14 | |
41 | 67 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | ||
42 | 230 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | ||
43 | 234 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | ||
44 | 245 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | ||
45 | 248 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | ||
46 | 256 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | ||
47 | 264 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | ||
48 | 309 | Kyhnæb Celina | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:25 |
Løb 10, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 25 m | 1:15.86 | |
2 | 290 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 1:17.35 | |
3 | 151 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:19.47 | |
4 | 156 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:20.88 | |
5 | 279 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:21.53 | |
6 | 116 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:22.35 | |
7 | 257 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:22.46 | |
8 | 278 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:25.58 | |
9 | 140 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 25 m | 1:27.51 | |
10 | 269 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:28.39 | |
11 | 66 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:29.79 | |
12 | 150 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:30.37 | |
13 | 262 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:31.18 | |
14 | 266 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:31.62 | |
15 | 61 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:32.03 | |
16 | 100 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:32.15 | |
17 | 272 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:32.16 | |
18 | 238 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:32.64 | |
19 | 240 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:34.62 | |
20 | 303 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 1:34.64 | |
21 | 218 | Hansen Asbjørn Rotne | 2006 | TRITON B | 0689AC | 25 m | 1:36.31 | |
22 | 10 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 1:38.49 | |
23 | 81 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:39.45 | |
24 | 77 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:39.50 | |
25 | 82 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:40.27 | |
26 | 220 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:40.54 | |
27 | 307 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | 1:41.25 | |
28 | 229 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 1:41.56 | |
29 | 224 | Sanchez Noah Pagh | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:41.73 | |
30 | 122 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:41.75 | |
31 | 146 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 25 m | 1:42.61 | |
32 | 231 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:45.97 | |
33 | 56 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:52.68 | |
34 | 62 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 25 m | 1:56.75 | |
35 | 5 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 2:00.00 | |
36 | 23 | Akrim Elias Valkonen | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AC | 25 m | 2:00.00 | |
37 | 44 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 2:00.00 | |
38 | 160 | Bøttcher Aske | 2006 | ORIENT | 0673AL | 25 m | 2:05.13 | |
39 | 103 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 2:09.86 | |
40 | 88 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 2:16.42 | |
41 | 91 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 2:22.34 | |
42 | 244 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | ||
43 | 247 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | ||
44 | 296 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 25 m | |||
45 | 298 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | ||
46 | 311 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:25 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 1:26.21 | |
2 | 217 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:28.95 | |
3 | 89 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:29.70 | |
4 | 57 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:30.68 | |
5 | 165 | Grøndahl Signe | 2003 | ORIENT | 0392AT | 25 m | 1:33.02 | |
6 | 114 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 1:33.94 | |
7 | 145 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 1:36.28 | |
8 | 154 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:36.47 | |
9 | 174 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | MK 31 | 0708AF | 25 m | 1:38.70 | |
10 | 148 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 1:55.10 | |
11 | 19 | Olsen Freja | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
12 | 20 | Dyndgaard Lotte Zsigri | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 25 m | 2:00.00 | |
13 | 33 | Christensen Isolde B. W. | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AF | 25 m | 2:00.00 | |
14 | 34 | Floris Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0218AY | 25 m | 2:00.00 | |
15 | 83 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 2:04.34 | |
16 | 186 | Jacobsen Maya | 2007 | MK 31 | 25 m | 2:05.00 | ||
17 | 124 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 2:05.62 | |
18 | 90 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 2:05.90 | |
19 | 143 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 2:10.66 | |
20 | 179 | Kestenholz Emma | 2007 | MK 31 | 25 m | 2:15.00 | ||
21 | 181 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | MK 31 | 25 m | 2:20.00 | ||
22 | 130 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 2:22.33 | |
23 | 280 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 2:24.65 | |
24 | 216 | Fisker Nellie | 2006 | TRITON B | 0694AQ | 25 m | ||
25 | 239 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 25 m | |||
26 | 246 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 25 m | |||
27 | 250 | Laursen Ester Bang | 2009 | VEST | 25 m | |||
28 | 253 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | ||
29 | 254 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 25 m | |||
30 | 258 | Nielsen Amalie | 2009 | VEST | 25 m | |||
31 | 263 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 25 m | |||
32 | 268 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | ||
33 | 270 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 25 m | |||
34 | 273 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | ||
35 | 275 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
36 | 309 | Kyhnæb Celina | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:25 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 283 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 1:12.42 | |
2 | 191 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | MK 31 | 0643AL | 25 m | 1:15.00 | |
3 | 251 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:18.45 | |
4 | 4 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 1:23.17 | |
5 | 242 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:27.08 | |
6 | 267 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:27.16 | |
7 | 59 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:28.49 | |
8 | 96 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:29.31 | |
9 | 156 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 1:32.18 | |
10 | 126 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:37.43 | |
11 | 221 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 1:39.06 | |
12 | 310 | Lycik Oliver | 2006 | VATCPH-STT | 0607AK | 25 m | 1:53.56 | |
13 | 194 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | MK 31 | 0665AF | 25 m | 1:54.55 | |
14 | 122 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:55.07 | |
15 | 185 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | MK 31 | 25 m | 1:55.83 | ||
16 | 24 | Hansen Julius Holten | 2007 | HOVEDSTAD | 0753AC | 50 m | 1:56.50 | |
17 | 46 | Pedersen Jonathan H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0863AC | 25 m | 2:00.00 | |
18 | 105 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 2:03.56 | |
19 | 95 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 2:04.13 | |
20 | 182 | Kort Nicky | 2007 | MK 31 | 0791AH | 25 m | 2:15.00 | |
21 | 129 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 2:15.70 | |
22 | 94 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 2:18.36 | |
23 | 235 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | ||
24 | 237 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 25 m | |||
25 | 241 | Giugno Raffaele Fu | 2007 | VEST | 25 m | |||
26 | 243 | Hove Bertram | 2008 | VEST | 25 m | |||
27 | 249 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 25 m | |||
28 | 252 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 25 m | |||
29 | 260 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 25 m | |||
30 | 265 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:25 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Bernack Marie | 2003 | ORIENT | 0376AN | 25 m | 32.54 | |
2 | 288 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 33.94 | |
3 | 198 | Højlund Sarah | 2006 | MK 31 | 0684AH | 25 m | 34.54 | |
4 | 89 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 34.71 | |
5 | 197 | Eiler Filippa | 2005 | MK 31 | 0588AI | 25 m | 35.20 | |
6 | 13 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 35.74 | |
7 | 282 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 36.01 | |
8 | 84 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 36.13 | |
9 | 12 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 36.19 | |
10 | 108 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 38.44 | |
11 | 54 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 39.55 | |
12 | 167 | Kongsfelt Lærke | 2003 | ORIENT | 0302BC | 25 m | 39.92 | |
13 | 32 | Branner Julie | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 40.17 | ||
14 | 299 | Jørgensen Mille Høiby | 2004 | VATCPH-STT | 0444AZ | 25 m | 40.26 | |
15 | 52 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 40.37 | ||
16 | 190 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | MK 31 | 0788AO | 25 m | 40.69 | |
17 | 214 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 40.77 | |
18 | 184 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | MK 31 | 25 m | 41.00 | ||
19 | 302 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 41.19 | |
20 | 149 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 41.94 | |
21 | 112 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 43.65 | |
22 | 70 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 44.40 | |
23 | 111 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 44.62 | |
24 | 163 | Frydenlund Maja | 2001 | ORIENT | 0118BE | 25 m | 48.13 | |
25 | 76 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 48.24 | |
26 | 170 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | ORIENT | 0618AQ | 25 m | 48.96 | |
27 | 273 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 49.20 | |
28 | 110 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 51.23 | |
29 | 69 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 51.31 | |
30 | 161 | Eskildsen Silvia | 2003 | ORIENT | 25 m | 53.13 | ||
31 | 83 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 53.79 | |
32 | 128 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 53.98 | |
33 | 93 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 54.02 | |
34 | 60 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 54.15 | |
35 | 130 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 55.04 | |
36 | 263 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 25 m | 55.62 | ||
37 | 85 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 57.34 | |
38 | 253 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | 57.81 | |
39 | 280 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 59.30 | |
40 | 3 | Johns Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
41 | 7 | Saaby Asta Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
42 | 14 | Darré Alva Møller | 2003 | HOVEDSTAD | 0312AN | 25 m | 1:00.00 | |
43 | 17 | Hellfach Hannah Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
44 | 18 | Hellfach Petra Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
45 | 19 | Olsen Freja | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
46 | 27 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 1:00.00 | |
47 | 29 | Bilberg Sarah | 2003 | HOVEDSTAD | 0352AY | 25 m | 1:00.00 | |
48 | 33 | Christensen Isolde B. W. | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AF | 25 m | 1:00.00 | |
49 | 34 | Floris Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0218AY | 25 m | 1:00.00 | |
50 | 35 | Gade Leonora Aagaard | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
51 | 36 | Gantzhorn Andrea Andkjær | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
52 | 37 | Hansen Rose Gram | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
53 | 39 | Hollenbeck Clara | 2002 | HOVEDSTAD | 0256BE | 25 m | 1:00.00 | |
54 | 40 | Jakobsen Andrea | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
55 | 41 | Kærgaard Ida | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
56 | 42 | Landschultz Filippa T. | 2007 | HOVEDSTAD | 0788AD | 25 m | 1:00.00 | |
57 | 43 | Larsen Agnet M. Seelig | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
58 | 48 | Silleborg Sonja | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
59 | 51 | Skyttegaard Anne Marie | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
60 | 92 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 1:01.23 | |
61 | 268 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:01.38 | |
62 | 134 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:02.08 | |
63 | 246 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 25 m | 1:03.94 | ||
64 | 135 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:04.16 | |
65 | 239 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 25 m | 1:04.68 | ||
66 | 270 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 25 m | 1:07.45 | ||
67 | 133 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 1:11.19 | |
68 | 136 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:12.53 | |
69 | 250 | Laursen Ester Bang | 2009 | VEST | 25 m | 1:16.17 | ||
70 | 131 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:19.93 | |
71 | 254 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 25 m | 1:25.66 | ||
72 | 97 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 25 m | |||
73 | 98 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 25 m | |||
74 | 132 | Nielsen Maja | 2009 | GSK | 25 m | |||
75 | 219 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 25 m | |||
76 | 225 | Stender Mathilde Birn | 2008 | TRITON B | 25 m | |||
77 | 258 | Nielsen Amalie | 2009 | VEST | 25 m | |||
78 | 275 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
79 | 285 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 25 m | ||
80 | 291 | Nielsen Mette Gade | 2002 | VATCPH-STT | 0258AW | 25 m | ||
81 | 297 | Bengtsson Elise | 2002 | VATCPH-STT | 0288BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:25 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 151 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 30.04 | |
2 | 75 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 31.79 | |
3 | 150 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 32.91 | |
4 | 99 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 33.37 | |
5 | 78 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 34.08 | |
6 | 59 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 34.26 | |
7 | 65 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 34.97 | |
8 | 304 | Gryholt Gustav C. | 2001 | VATCPH-STT | 0165AT | 25 m | 36.55 | |
9 | 100 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 36.74 | |
10 | 119 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 36.87 | |
11 | 224 | Sanchez Noah Pagh | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 37.33 | |
12 | 164 | Greve Morten Peter | 2003 | ORIENT | 0365AS | 25 m | 38.47 | |
13 | 307 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | 38.52 | |
14 | 298 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 39.06 | |
15 | 158 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 0331AR | 25 m | 39.13 | |
16 | 126 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 39.81 | |
17 | 10 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 39.96 | |
18 | 199 | Poulsen Daniel | 2005 | MK 31 | 0573AJ | 25 m | 40.13 | |
19 | 221 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 40.75 | |
20 | 77 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 41.05 | |
21 | 63 | Heinemann Theodor | 2007 | GLADSAXE | 0771AG | 25 m | 41.21 | |
22 | 50 | Skovø Marius Hornshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 43.02 | ||
23 | 305 | Gryholt Valdemar B. C. | 2003 | VATCPH-STT | 0313AS | 25 m | 44.97 | |
24 | 160 | Bøttcher Aske | 2006 | ORIENT | 0673AL | 25 m | 45.23 | |
25 | 308 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | VATCPH-STT | 0773AF | 25 m | 45.71 | |
26 | 310 | Lycik Oliver | 2006 | VATCPH-STT | 0607AK | 25 m | 49.01 | |
27 | 187 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | MK 31 | 0763AH | 25 m | 49.50 | |
28 | 215 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 50.98 | |
29 | 94 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 50.99 | |
30 | 241 | Giugno Raffaele Fu | 2007 | VEST | 25 m | 51.40 | ||
31 | 172 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | ORIENT | 0375AS | 25 m | 51.80 | |
32 | 243 | Hove Bertram | 2008 | VEST | 25 m | 51.95 | ||
33 | 306 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 52.49 | |
34 | 95 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 53.97 | |
35 | 91 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 54.17 | |
36 | 129 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 54.57 | |
37 | 162 | Frederiksen Sebastian | 2006 | ORIENT | 25 m | 58.13 | ||
38 | 168 | Madsen Johannes Gøbel | 2006 | ORIENT | 25 m | 58.13 | ||
39 | 249 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 25 m | 59.51 | ||
40 | 4 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 1:00.00 | |
41 | 5 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 1:00.00 | |
42 | 26 | Alegre William | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
43 | 28 | Andersen Espen T. Trærup | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
44 | 30 | Bjerregaard Anders | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
45 | 45 | Marquart William | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
46 | 53 | Thomsen Kristian Møller | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
47 | 180 | Teining Jonas | 2007 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
48 | 235 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:00.60 | |
49 | 265 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:03.53 | |
50 | 252 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 25 m | 1:09.04 | ||
51 | 237 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 25 m | |||
52 | 260 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 25 m | |||
53 | 301 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:26 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:34.58 | |
2 | 101 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 1:35.73 | |
3 | 189 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | MK 31 | 0664AN | 25 m | 1:45.00 | |
4 | 117 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:45.53 | |
5 | 72 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:57.12 | |
6 | 104 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:58.85 | |
7 | 13 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 2:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:26 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 293 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:16.13 | |
2 | 279 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:21.97 | |
3 | 82 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:44.01 | |
4 | 222 | Kirk Jonas Monrad | 2005 | TRITON B | 0573AF | 50 m | 1:45.26 | |
5 | 64 | Heinemann Victor | 2007 | GLADSAXE | 0759AF | 25 m | 1:55.52 | |
6 | 87 | Øland Isak Ravn | 2006 | GLADSAXE | 0699AJ | 50 m | 2:19.00 | |
7 | 223 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 2:45.96 | |
8 | 138 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | ||
9 | 220 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:26 |
Løb 17, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Vest Frugtsalat | 2007 | VEST | 25 m | 2:33.00 | ||
2 | 102 | Gsk Helte 1. | 2007 | GSK | 25 m | 2:40.00 | ||
3 | 106 | Gsk Helte 2. | 2007 | GSK | 25 m | 2:50.00 | ||
4 | 178 | Mks Julelys | 2007 | MK 31 | 25 m | 2:50.00 | ||
5 | 109 | Gsk Helte 3. | 2007 | GSK | 25 m | 3:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:26 |
Løb 18, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Stt-Stjernerne 2 | 2000 | VATCPH-STT | 25 m | 2:08.00 | ||
2 | 113 | Gsk Heroes 1. | 2005 | GSK | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 286 | Stt-Stjernerne 1 | 2001 | VATCPH-STT | 25 m | 2:11.00 | ||
4 | 142 | Hs Mix 1 | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 2:15.00 | ||
5 | 120 | Gsk Heroes 2. | 2006 | GSK | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 152 | Hs Mix 2 | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 2:30.00 | ||
7 | 196 | Mks Snemænd | 2005 | MK 31 | 25 m | 2:30.00 | ||
8 | 188 | Mks Nissehuer | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:31.00 | ||
9 | 294 | Stt-Stjernerne 3 | 2002 | VATCPH-STT | 25 m | 2:33.00 | ||
10 | 121 | Gsk Heroes 3. | 2006 | GSK | 25 m | 2:37.50 | ||
11 | 125 | Gsk Heroes 4. | 2006 | GSK | 25 m | 2:45.00 | ||
12 | 183 | Mks Juletræer | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:50.00 | ||
13 | 21 | Hsk Aquawin 5 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:26 |
Løb 19, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Rasmussen Johanna | 2006 | MK 31 | 0632AG | 25 m | 43.73 | |
2 | 259 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 44.94 | |
3 | 14 | Darré Alva Møller | 2003 | HOVEDSTAD | 0312AN | 25 m | 45.30 | |
4 | 169 | Mortensen Frederikke | 2003 | ORIENT | 0388BD | 25 m | 45.33 | |
5 | 236 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 45.98 | |
6 | 12 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 46.30 | |
7 | 139 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 47.41 | |
8 | 233 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 48.73 | |
9 | 165 | Grøndahl Signe | 2003 | ORIENT | 0392AT | 25 m | 49.02 | |
10 | 167 | Kongsfelt Lærke | 2003 | ORIENT | 0302BC | 25 m | 52.36 | |
11 | 193 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | MK 31 | 0734AN | 25 m | 52.80 | |
12 | 261 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 53.96 | |
13 | 255 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 54.34 | |
14 | 190 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | MK 31 | 0788AO | 25 m | 56.13 | |
15 | 55 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 56.35 | |
16 | 148 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 56.92 | |
17 | 52 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 58.71 | ||
18 | 154 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 59.10 | |
19 | 171 | Strunge Agnes Matilde | 2005 | ORIENT | 25 m | 59.13 | ||
20 | 70 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 59.15 | |
21 | 17 | Hellfach Hannah Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
22 | 19 | Olsen Freja | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
23 | 29 | Bilberg Sarah | 2003 | HOVEDSTAD | 0352AY | 25 m | 1:00.00 | |
24 | 31 | Borre Flora Askjær-Friis | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
25 | 35 | Gade Leonora Aagaard | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
26 | 40 | Jakobsen Andrea | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
27 | 41 | Kærgaard Ida | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
28 | 47 | Riber Ida Sofie | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
29 | 51 | Skyttegaard Anne Marie | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
30 | 214 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:00.23 | |
31 | 143 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 1:00.61 | |
32 | 84 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 1:02.36 | |
33 | 299 | Jørgensen Mille Høiby | 2004 | VATCPH-STT | 0444AZ | 25 m | 1:04.68 | |
34 | 69 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:05.61 | |
35 | 42 | Landschultz Filippa T. | 2007 | HOVEDSTAD | 0788AD | 25 m | 1:08.68 | |
36 | 181 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | MK 31 | 25 m | 1:10.00 | ||
37 | 76 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:15.74 | |
38 | 60 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 1:20.54 | |
39 | 217 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 50 m | 1:54.43 | |
40 | 282 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | ||
41 | 288 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | ||
42 | 295 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:26 |
Løb 20, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 290 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 38.52 | |
2 | 287 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 25 m | 40.15 | |
3 | 44 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 40.96 | |
4 | 269 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 41.84 | |
5 | 262 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 43.35 | |
6 | 257 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 44.40 | |
7 | 251 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 45.85 | |
8 | 296 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 25 m | 46.64 | ||
9 | 266 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 48.08 | |
10 | 311 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 25 m | 48.26 | ||
11 | 65 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 48.94 | |
12 | 240 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 49.72 | |
13 | 127 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 50.98 | |
14 | 58 | Fabel Albert Hvistendahl | 2007 | GLADSAXE | 0735AC | 25 m | 51.06 | |
15 | 307 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | 51.31 | |
16 | 160 | Bøttcher Aske | 2006 | ORIENT | 0673AL | 25 m | 53.13 | |
17 | 172 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | ORIENT | 0375AS | 25 m | 57.64 | |
18 | 9 | Andersen Markus Nymann | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
19 | 38 | Hastrup Hjalte | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
20 | 45 | Marquart William | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
21 | 77 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:00.13 | |
22 | 63 | Heinemann Theodor | 2007 | GLADSAXE | 0771AG | 25 m | 1:00.46 | |
23 | 24 | Hansen Julius Holten | 2007 | HOVEDSTAD | 0753AC | 25 m | 1:02.07 | |
24 | 162 | Frederiksen Sebastian | 2006 | ORIENT | 25 m | 1:02.13 | ||
25 | 168 | Madsen Johannes Gøbel | 2006 | ORIENT | 25 m | 1:02.13 | ||
26 | 194 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | MK 31 | 0665AF | 25 m | 1:12.26 | |
27 | 215 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:23.26 | |
28 | 284 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | ||
29 | 305 | Gryholt Valdemar B. C. | 2003 | VATCPH-STT | 0313AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:26 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 3:04.98 | |
2 | 274 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:11.01 | |
3 | 79 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 3:15.62 | |
4 | 101 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 3:25.93 | |
5 | 104 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 3:27.01 | |
6 | 271 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:27.72 | |
7 | 57 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 3:32.23 | |
8 | 55 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 3:55.70 | |
9 | 20 | Dyndgaard Lotte Zsigri | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 25 m | 4:30.00 | |
10 | 111 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:26 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 138 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 2:53.15 | |
2 | 96 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 3:22.53 | |
3 | 267 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 3:24.81 | |
4 | 242 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 3:26.60 | |
5 | 100 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 3:39.39 | |
6 | 175 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | MK 31 | 0631AH | 25 m | 3:42.45 | |
7 | 56 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 3:57.70 | |
8 | 64 | Heinemann Victor | 2007 | GLADSAXE | 0759AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:26 |
Løb 23, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 38.70 | |
2 | 259 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 39.52 | |
3 | 14 | Darré Alva Møller | 2003 | HOVEDSTAD | 0312AN | 25 m | 40.21 | |
4 | 276 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 40.36 | |
5 | 217 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 41.23 | |
6 | 282 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 41.51 | |
7 | 233 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 42.85 | |
8 | 139 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 43.10 | |
9 | 226 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 43.95 | |
10 | 145 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 44.05 | |
11 | 32 | Branner Julie | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 44.11 | ||
12 | 291 | Nielsen Mette Gade | 2002 | VATCPH-STT | 0258AW | 25 m | 44.18 | |
13 | 255 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 44.89 | |
14 | 189 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | MK 31 | 0664AN | 25 m | 45.71 | |
15 | 157 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 45.81 | |
16 | 107 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 45.83 | |
17 | 261 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 45.95 | |
18 | 149 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 49.62 | |
19 | 176 | Vedsted Kirsten | 2008 | MK 31 | 0872AE | 25 m | 49.90 | |
20 | 74 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 50.10 | |
21 | 70 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 51.97 | |
22 | 163 | Frydenlund Maja | 2001 | ORIENT | 0118BE | 25 m | 52.67 | |
23 | 36 | Gantzhorn Andrea Andkjær | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 52.99 | ||
24 | 52 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 53.05 | ||
25 | 49 | Singer Nathalie Alexandra | 2005 | HOVEDSTAD | 0504AD | 25 m | 53.24 | |
26 | 3 | Johns Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 53.33 | ||
27 | 112 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 53.75 | |
28 | 186 | Jacobsen Maya | 2007 | MK 31 | 25 m | 54.31 | ||
29 | 297 | Bengtsson Elise | 2002 | VATCPH-STT | 0288BD | 25 m | 55.06 | |
30 | 80 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 50 m | 55.41 | |
31 | 123 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 57.46 | |
32 | 68 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 57.54 | |
33 | 110 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 57.88 | |
34 | 195 | Bjerre Caroline | 2007 | MK 31 | 0772AM | 25 m | 59.44 | |
35 | 18 | Hellfach Petra Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
36 | 31 | Borre Flora Askjær-Friis | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
37 | 33 | Christensen Isolde B. W. | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AF | 25 m | 1:00.00 | |
38 | 40 | Jakobsen Andrea | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
39 | 42 | Landschultz Filippa T. | 2007 | HOVEDSTAD | 0788AD | 25 m | 1:00.00 | |
40 | 184 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
41 | 93 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:01.92 | |
42 | 85 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:02.48 | |
43 | 246 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 25 m | 1:03.47 | ||
44 | 250 | Laursen Ester Bang | 2009 | VEST | 25 m | 1:04.05 | ||
45 | 130 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:05.05 | |
46 | 134 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:05.40 | |
47 | 273 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:05.49 | |
48 | 270 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 25 m | 1:05.93 | ||
49 | 280 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:06.81 | |
50 | 135 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:07.16 | |
51 | 92 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 1:07.62 | |
52 | 253 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | 1:08.93 | |
53 | 275 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:09.19 | |
54 | 67 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 1:09.77 | |
55 | 263 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 25 m | 1:09.81 | ||
56 | 239 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 25 m | 1:12.24 | ||
57 | 268 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:16.62 | |
58 | 133 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 1:17.20 | |
59 | 254 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 25 m | 1:22.03 | ||
60 | 131 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:25.61 | |
61 | 136 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:33.52 | |
62 | 97 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 25 m | |||
63 | 98 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 25 m | |||
64 | 132 | Nielsen Maja | 2009 | GSK | 25 m | |||
65 | 225 | Stender Mathilde Birn | 2008 | TRITON B | 25 m | |||
66 | 258 | Nielsen Amalie | 2009 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:26 |
Løb 24, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 151 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 37.35 | |
2 | 4 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 38.12 | |
3 | 272 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 39.06 | |
4 | 59 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 39.50 | |
5 | 66 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 40.22 | |
6 | 278 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 40.59 | |
7 | 140 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 25 m | 41.09 | |
8 | 150 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 41.15 | |
9 | 86 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 42.71 | |
10 | 238 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 43.11 | |
11 | 10 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 45.00 | |
12 | 50 | Skovø Marius Hornshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 47.36 | ||
13 | 144 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 47.37 | |
14 | 199 | Poulsen Daniel | 2005 | MK 31 | 0573AJ | 25 m | 50.14 | |
15 | 249 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 25 m | 51.14 | ||
16 | 155 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 54.98 | |
17 | 62 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 25 m | 55.84 | |
18 | 241 | Giugno Raffaele Fu | 2007 | VEST | 25 m | 56.13 | ||
19 | 252 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 25 m | 57.20 | ||
20 | 95 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 57.95 | |
21 | 215 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 59.79 | |
22 | 26 | Alegre William | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
23 | 30 | Bjerregaard Anders | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
24 | 45 | Marquart William | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
25 | 46 | Pedersen Jonathan H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0863AC | 25 m | 1:00.00 | |
26 | 53 | Thomsen Kristian Møller | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
27 | 94 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 1:01.68 | |
28 | 91 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 1:02.63 | |
29 | 129 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 1:05.59 | |
30 | 306 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 1:07.88 | |
31 | 265 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:08.09 | |
32 | 243 | Hove Bertram | 2008 | VEST | 25 m | 1:08.16 | ||
33 | 235 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:09.68 | |
34 | 182 | Kort Nicky | 2007 | MK 31 | 0791AH | 25 m | 1:13.82 | |
35 | 260 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 25 m | 1:14.99 | ||
36 | 180 | Teining Jonas | 2007 | MK 31 | 25 m | 1:21.53 | ||
37 | 237 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 25 m | |||
38 | 283 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | ||
39 | 301 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:26 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Eiler Filippa | 2005 | MK 31 | 0588AI | 25 m | 1:13.73 | |
2 | 166 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 1:17.62 | |
3 | 117 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:18.54 | |
4 | 89 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:18.99 | |
5 | 2 | Have Marie Meyer | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AE | 25 m | 1:20.40 | |
6 | 228 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:22.06 | |
7 | 291 | Nielsen Mette Gade | 2002 | VATCPH-STT | 0258AW | 25 m | 1:22.08 | |
8 | 169 | Mortensen Frederikke | 2003 | ORIENT | 0388BD | 25 m | 1:23.34 | |
9 | 285 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 25 m | 1:23.86 | |
10 | 141 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 1:24.01 | |
11 | 295 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 1:26.30 | |
12 | 153 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 25 m | 1:26.52 | |
13 | 72 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:26.59 | |
14 | 248 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:28.97 | |
15 | 108 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:30.86 | |
16 | 230 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:31.31 | |
17 | 167 | Kongsfelt Lærke | 2003 | ORIENT | 0302BC | 25 m | 1:33.46 | |
18 | 73 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:38.87 | |
19 | 277 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:40.91 | |
20 | 193 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | MK 31 | 0734AN | 25 m | 1:42.90 | |
21 | 245 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:44.06 | |
22 | 170 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | ORIENT | 0618AQ | 25 m | 1:48.13 | |
23 | 256 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:50.80 | |
24 | 90 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:51.44 | |
25 | 124 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 1:52.51 | |
26 | 264 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:56.72 | |
27 | 128 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:58.54 | |
28 | 3 | Johns Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
29 | 8 | Buccoliero Ophelia Kuni | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
30 | 15 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 2:00.00 | |
31 | 17 | Hellfach Hannah Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
32 | 18 | Hellfach Petra Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
33 | 20 | Dyndgaard Lotte Zsigri | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 25 m | 2:00.00 | |
34 | 25 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 2:00.00 | |
35 | 32 | Branner Julie | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
36 | 34 | Floris Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0218AY | 25 m | 2:00.00 | |
37 | 35 | Gade Leonora Aagaard | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
38 | 36 | Gantzhorn Andrea Andkjær | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
39 | 39 | Hollenbeck Clara | 2002 | HOVEDSTAD | 0256BE | 25 m | 2:00.00 | |
40 | 174 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | MK 31 | 0708AF | 25 m | 2:00.00 | |
41 | 184 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
42 | 161 | Eskildsen Silvia | 2003 | ORIENT | 25 m | 2:03.13 | ||
43 | 234 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 2:03.80 | |
44 | 179 | Kestenholz Emma | 2007 | MK 31 | 25 m | 2:05.00 | ||
45 | 181 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | MK 31 | 25 m | 2:10.00 | ||
46 | 97 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 25 m | |||
47 | 98 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 25 m | |||
48 | 131 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | ||
49 | 132 | Nielsen Maja | 2009 | GSK | 25 m | |||
50 | 133 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | ||
51 | 134 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | ||
52 | 135 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | ||
53 | 136 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | ||
54 | 216 | Fisker Nellie | 2006 | TRITON B | 0694AQ | 25 m | ||
55 | 225 | Stender Mathilde Birn | 2008 | TRITON B | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:26 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 284 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 1:00.66 | |
2 | 293 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:06.64 | |
3 | 279 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:13.16 | |
4 | 99 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:14.20 | |
5 | 61 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:18.11 | |
6 | 218 | Hansen Asbjørn Rotne | 2006 | TRITON B | 0689AC | 25 m | 1:18.39 | |
7 | 116 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:19.94 | |
8 | 303 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 1:20.57 | |
9 | 127 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 1:21.53 | |
10 | 146 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 25 m | 1:21.63 | |
11 | 71 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:21.74 | |
12 | 78 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:22.95 | |
13 | 126 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:23.80 | |
14 | 119 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:23.87 | |
15 | 81 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:24.15 | |
16 | 158 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 0331AR | 25 m | 1:24.59 | |
17 | 58 | Fabel Albert Hvistendahl | 2007 | GLADSAXE | 0735AC | 25 m | 1:25.06 | |
18 | 224 | Sanchez Noah Pagh | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:25.14 | |
19 | 122 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:25.21 | |
20 | 221 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 1:27.17 | |
21 | 304 | Gryholt Gustav C. | 2001 | VATCPH-STT | 0165AT | 25 m | 1:27.62 | |
22 | 229 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 1:29.60 | |
23 | 191 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | MK 31 | 0643AL | 25 m | 1:29.65 | |
24 | 62 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 25 m | 1:34.33 | |
25 | 87 | Øland Isak Ravn | 2006 | GLADSAXE | 0699AJ | 25 m | 1:35.63 | |
26 | 244 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:36.50 | |
27 | 231 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:37.30 | |
28 | 155 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 1:37.69 | |
29 | 175 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | MK 31 | 0631AH | 25 m | 1:38.95 | |
30 | 103 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:39.05 | |
31 | 177 | Bragge August Juel | 2005 | MK 31 | 0581AO | 25 m | 1:46.92 | |
32 | 247 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 1:48.54 | |
33 | 105 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:54.08 | |
34 | 9 | Andersen Markus Nymann | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
35 | 28 | Andersen Espen T. Trærup | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
36 | 30 | Bjerregaard Anders | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
37 | 38 | Hastrup Hjalte | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
38 | 50 | Skovø Marius Hornshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
39 | 53 | Thomsen Kristian Møller | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
40 | 185 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
41 | 187 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | MK 31 | 0763AH | 25 m | 2:01.14 | |
42 | 88 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 2:09.30 | |
43 | 180 | Teining Jonas | 2007 | MK 31 | 25 m | 2:10.00 | ||
44 | 305 | Gryholt Valdemar B. C. | 2003 | VATCPH-STT | 0313AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 november 2017 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:26 |