Program för DMÅ Kortbane - Vollsmose
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 21 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:18.70 | |
2 | 210 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:18.84 | |
3 | 287 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:20.34 | |
4 | 301 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:21.40 | |
5 | 116 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:21.97 | |
6 | 374 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:22.19 | |
7 | 218 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:23.12 | |
8 | 250 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:23.34 | |
9 | 151 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:24.80 | |
10 | 19 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 1:24.84 | |
11 | 13 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 1:25.30 | |
12 | 241 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:25.70 | |
13 | 113 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 1:26.47 | |
14 | 205 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:26.66 | |
15 | 202 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:27.43 | |
16 | 84 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:27.51 | |
17 | 99 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:27.66 | |
18 | 158 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:27.71 | |
19 | 177 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:27.77 | |
20 | 279 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:27.80 | |
21 | 268 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:27.82 | |
22 | 209 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:27.90 | |
23 | 353 | Mejdal Christoffer | 2005 | FREM | 0589AK | 25 m | 1:28.34 | |
24 | 82 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:28.62 | |
25 | 211 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:28.77 | |
26 | 304 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:28.88 | EFT |
27 | 88 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:28.94 | |
28 | 273 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:29.01 | |
29 | 160 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:29.06 | |
30 | 9 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 1:29.35 | |
31 | 128 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 1:29.43 | |
32 | 138 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:29.48 | |
33 | 296 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:29.78 | |
34 | 104 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:29.87 | |
35 | 184 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:29.90 | |
36 | 309 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 1:31.18 | |
37 | 130 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:31.21 | |
38 | 332 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 1:31.98 | |
39 | 352 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 1:32.55 | |
40 | 118 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:32.74 | |
41 | 201 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 1:33.65 | |
42 | 75 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | 1:37.26 | |
43 | 192 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:37.90 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 2, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 344 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:15.97 | |
2 | 305 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:16.15 | |
3 | 302 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:18.32 | |
4 | 306 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:19.21 | |
5 | 50 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 1:19.79 | |
6 | 139 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:20.80 | |
7 | 229 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:21.02 | |
8 | 303 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:21.17 | |
9 | 348 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:21.29 | |
10 | 194 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:22.22 | |
11 | 275 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:22.32 | |
12 | 8 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:22.62 | |
13 | 337 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:22.64 | |
14 | 89 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:23.01 | |
15 | 185 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:23.61 | |
16 | 188 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:24.10 | |
17 | 81 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:24.13 | |
18 | 174 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:24.27 | |
19 | 35 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:24.78 | |
20 | 167 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 1:24.84 | |
21 | 336 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:24.87 | |
22 | 322 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 1:25.04 | |
23 | 367 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:25.08 | |
24 | 267 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:25.12 | |
25 | 173 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:25.25 | |
26 | 207 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:25.31 | |
27 | 38 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:25.47 | |
28 | 257 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:25.56 | |
29 | 341 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:25.59 | |
30 | 76 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:25.88 | |
31 | 145 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:25.89 | |
32 | 234 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:25.91 | |
33 | 248 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:26.16 | |
34 | 79 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:26.18 | |
35 | 17 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 1:26.21 | |
36 | 186 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:26.39 | |
37 | 62 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:26.66 | |
38 | 80 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:26.93 | |
39 | 247 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:26.94 | |
40 | 127 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:26.96 | |
41 | 326 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:27.03 | |
42 | 329 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:27.03 | |
43 | 195 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:27.67 | |
44 | 311 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:27.79 | |
45 | 28 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:27.96 | |
46 | 87 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:28.09 | |
47 | 156 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:28.10 | |
48 | 163 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:28.23 | |
49 | 235 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:28.30 | |
50 | 243 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:28.42 | |
51 | 292 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:28.51 | |
52 | 355 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:28.54 | |
53 | 320 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:28.59 | |
54 | 98 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:28.68 | |
55 | 170 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:28.70 | |
56 | 147 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:28.74 | |
57 | 95 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:29.06 | |
58 | 92 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 1:29.24 | |
59 | 39 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:29.41 | |
60 | 91 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 1:29.82 | |
61 | 150 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:30.11 | |
62 | 111 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:30.40 | |
63 | 349 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 1:30.67 | |
64 | 290 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:30.76 | |
65 | 149 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:30.86 | |
66 | 316 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:31.07 | |
67 | 313 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:31.14 | |
68 | 106 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:31.36 | |
69 | 4 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 1:31.43 | |
70 | 317 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:31.45 | |
71 | 350 | Thirup Mathilde | 2005 | S 68 | 25 m | 1:31.45 | ||
72 | 102 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:31.70 | |
73 | 105 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:32.21 | |
74 | 85 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 1:32.61 | |
75 | 363 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:32.65 | |
76 | 366 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:32.78 | |
77 | 47 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:32.82 | |
78 | 365 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:33.21 | |
79 | 70 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 1:33.65 | |
80 | 274 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:33.65 | |
81 | 258 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:33.71 | |
82 | 289 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:37.14 | |
83 | 354 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 25 m | 1:37.82 | |
84 | 103 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:39.81 | |
85 | 266 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:47.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:09.22 | |
2 | 82 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:09.42 | |
3 | 301 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:09.49 | |
4 | 34 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 1:09.58 | |
5 | 221 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:10.99 | |
6 | 204 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:11.42 | |
7 | 291 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:11.76 | |
8 | 21 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:12.08 | |
9 | 175 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:12.71 | |
10 | 293 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:12.76 | |
11 | 304 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:13.11 | |
12 | 244 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:13.77 | |
13 | 227 | Thorhauge Christian | 2005 | ST-NEPTUN | 0545AM | 25 m | 1:13.97 | |
14 | 351 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 1:14.25 | |
15 | 287 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:14.37 | |
16 | 9 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 1:14.62 | |
17 | 183 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:15.25 | |
18 | 343 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:15.35 | |
19 | 283 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:16.03 | |
20 | 176 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:16.06 | |
21 | 6 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 1:16.16 | |
22 | 263 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 1:16.16 | |
23 | 327 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:16.41 | |
24 | 218 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:16.79 | |
25 | 254 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:16.98 | |
26 | 27 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:17.03 | |
27 | 280 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:17.55 | |
28 | 83 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 1:17.86 | |
29 | 232 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:17.93 | |
30 | 40 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:18.12 | |
31 | 115 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:19.45 | |
32 | 153 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:19.63 | |
33 | 117 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:19.96 | |
34 | 358 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:20.48 | |
35 | 373 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 1:21.26 | |
36 | 371 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 1:32.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 1:09.58 | |
2 | 308 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:09.65 | |
3 | 305 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:10.45 | |
4 | 167 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 1:10.52 | |
5 | 233 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:11.16 | |
6 | 203 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:12.36 | |
7 | 361 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:12.61 | |
8 | 255 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:12.64 | |
9 | 303 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:12.76 | |
10 | 313 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:12.92 | |
11 | 272 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:13.33 | |
12 | 306 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:13.59 | |
13 | 74 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:13.94 | |
14 | 140 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:13.95 | |
15 | 12 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:13.96 | |
16 | 81 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:14.44 | |
17 | 260 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:14.52 | |
18 | 114 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:14.54 | |
19 | 35 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:14.90 | |
20 | 52 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 1:14.90 | |
21 | 31 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 1:15.03 | |
22 | 333 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:15.05 | |
23 | 30 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:15.06 | |
24 | 207 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:15.21 | |
25 | 42 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:15.49 | |
26 | 337 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:15.57 | |
27 | 86 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 1:15.85 | |
28 | 319 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:15.90 | |
29 | 252 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:15.93 | |
30 | 217 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:16.51 | |
31 | 131 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:16.60 | |
32 | 185 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:16.89 | |
33 | 328 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:16.92 | |
34 | 137 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:17.14 | |
35 | 340 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:17.19 | |
36 | 11 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:17.41 | |
37 | 2 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:17.53 | |
38 | 292 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:17.53 | |
39 | 355 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:17.67 | |
40 | 45 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:17.94 | |
41 | 197 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:17.99 | |
42 | 64 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:18.00 | |
43 | 3 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:18.06 | |
44 | 89 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:18.06 | |
45 | 7 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:18.09 | |
46 | 94 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:18.11 | |
47 | 216 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 1:18.19 | |
48 | 275 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:18.21 | |
49 | 193 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:18.22 | |
50 | 311 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:18.35 | |
51 | 264 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:18.40 | |
52 | 168 | Spring Cassandra | 2005 | PINGVINEN | 0546AR | 25 m | 1:18.43 | |
53 | 133 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:18.53 | |
54 | 148 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:18.54 | |
55 | 37 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:18.55 | |
56 | 186 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:18.67 | |
57 | 110 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 1:18.68 | |
58 | 173 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:18.68 | |
59 | 123 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:18.70 | |
60 | 253 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:19.24 | |
61 | 68 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 1:19.37 | |
62 | 8 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:19.54 | |
63 | 179 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:19.63 | |
64 | 157 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:19.74 | |
65 | 5 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 1:20.08 | |
66 | 270 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:20.27 | |
67 | 219 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:20.28 | |
68 | 364 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:20.29 | |
69 | 97 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:20.30 | |
70 | 67 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 25 m | 1:20.32 | |
71 | 79 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:20.59 | |
72 | 69 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 1:20.67 | |
73 | 288 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:20.72 | |
74 | 196 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:20.80 | |
75 | 249 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 1:20.83 | |
76 | 312 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:20.89 | |
77 | 51 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 1:21.24 | |
78 | 165 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 1:21.60 | |
79 | 44 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:21.77 | |
80 | 154 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:21.78 | |
81 | 345 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:21.97 | |
82 | 66 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 1:22.00 | |
83 | 144 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:22.09 | |
84 | 282 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:22.11 | |
85 | 362 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:22.45 | |
86 | 256 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:22.49 | |
87 | 39 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:22.52 | |
88 | 43 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:22.52 | |
89 | 356 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:22.77 | |
90 | 49 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 25 m | 1:23.54 | |
91 | 199 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:24.06 | |
92 | 48 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 0666AL | 25 m | 1:24.42 | |
93 | 108 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:25.49 | |
94 | 297 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 1:25.76 | |
95 | 269 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:26.49 | |
96 | 330 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:28.16 | |
97 | 191 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 1:28.18 | |
98 | 63 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:28.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 5, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:07.01 | |
2 | 82 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:09.33 | |
3 | 301 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:10.08 | |
4 | 36 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:10.39 | |
5 | 57 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:12.18 | |
6 | 84 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:12.57 | |
7 | 65 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:13.74 | |
8 | 206 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:13.94 | |
9 | 175 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:14.10 | |
10 | 343 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:14.59 | |
11 | 13 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 1:14.62 | |
12 | 119 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:15.11 | |
13 | 304 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:15.33 | |
14 | 15 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | SKOVBAKKEN | 0571AC | 25 m | 1:15.61 | |
15 | 183 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:15.85 | |
16 | 6 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 1:15.94 | |
17 | 293 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:16.72 | |
18 | 143 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:16.76 | |
19 | 55 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 1:17.74 | |
20 | 176 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:17.97 | |
21 | 291 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:18.01 | |
22 | 158 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:18.07 | |
23 | 334 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 1:18.08 | |
24 | 227 | Thorhauge Christian | 2005 | ST-NEPTUN | 0545AM | 25 m | 1:18.11 | |
25 | 23 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:18.15 | |
26 | 346 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:18.47 | |
27 | 109 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:19.16 | |
28 | 60 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:19.25 | |
29 | 132 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:19.57 | |
30 | 73 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 1:19.63 | |
31 | 99 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:20.19 | |
32 | 160 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:20.42 | |
33 | 327 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:20.62 | |
34 | 178 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:20.76 | |
35 | 323 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 25 m | 1:23.88 | |
36 | 100 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:30.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 6, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 245 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:09.17 | |
2 | 344 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:09.22 | |
3 | 303 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:09.28 | |
4 | 2 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:10.00 | |
5 | 281 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:10.12 | |
6 | 231 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:11.33 | |
7 | 308 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:12.10 | |
8 | 139 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:12.53 | |
9 | 62 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:12.74 | |
10 | 313 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:13.17 | |
11 | 357 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:13.30 | |
12 | 164 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:13.50 | |
13 | 145 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:13.53 | |
14 | 321 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 1:13.59 | |
15 | 306 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:13.92 | |
16 | 3 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:14.58 | |
17 | 125 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:14.87 | |
18 | 340 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:15.04 | |
19 | 203 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:15.07 | |
20 | 262 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:15.65 | |
21 | 53 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 1:15.69 | |
22 | 294 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:16.28 | |
23 | 50 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 1:16.73 | |
24 | 17 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 1:16.83 | |
25 | 140 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:17.08 | |
26 | 318 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:17.57 | |
27 | 162 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:17.73 | |
28 | 348 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:17.90 | |
29 | 338 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:18.07 | |
30 | 311 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:18.19 | |
31 | 342 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:18.19 | |
32 | 187 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:18.45 | |
33 | 12 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:18.61 | |
34 | 271 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:18.83 | |
35 | 264 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:18.96 | |
36 | 121 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:19.02 | |
37 | 319 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:19.13 | |
38 | 225 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 1:19.19 | |
39 | 314 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:19.19 | |
40 | 247 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:19.54 | |
41 | 208 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:19.77 | |
42 | 87 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:20.16 | |
43 | 299 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:20.47 | |
44 | 302 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:20.47 | |
45 | 174 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:20.79 | |
46 | 32 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 1:21.23 | |
47 | 243 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:21.23 | |
48 | 320 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:21.34 | EFT |
49 | 159 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 1:21.47 | |
50 | 197 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:21.71 | |
51 | 74 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:21.92 | |
52 | 237 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:22.07 | |
53 | 367 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:22.17 | |
54 | 69 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 1:22.70 | |
55 | 277 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:24.28 | |
56 | 61 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:24.33 | |
57 | 276 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:24.42 | |
58 | 90 | Rothgordt Isabell | 2005 | ESBJERG | 0594AD | 25 m | 1:24.49 | |
59 | 22 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:25.09 | |
60 | 102 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:25.20 | |
61 | 356 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:25.82 | |
62 | 171 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:26.53 | |
63 | 345 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:26.55 | |
64 | 77 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:26.70 | |
65 | 341 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:26.77 | |
66 | 111 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:26.85 | |
67 | 317 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:26.90 | |
68 | 14 | Baumgartner Sara | 2005 | SKOVBAKKEN | 0552AN | 25 m | 1:27.53 | |
69 | 362 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:27.58 | |
70 | 190 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:28.68 | |
71 | 298 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:28.86 | |
72 | 146 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:36.36 | |
73 | 16 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 1:37.69 | |
74 | 59 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 1:38.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 300 | Hovedstads Mix 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:10.03 | ||
2 | 284 | Gsc Mix 1 Yngste | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:11.02 | ||
3 | 238 | Gentofte Mix 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:11.44 | ||
4 | 10 | Aalborg Mix 1 | 2005 | AALBORG | 25 m | 2:12.10 | ||
5 | 33 | Kvik Kastrup Mix | 2005 | KVIK | 25 m | 2:12.46 | ||
6 | 135 | Herlev Killers | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:13.42 | ||
7 | 212 | Sigma Mix 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:13.97 | ||
8 | 120 | Roskilde Mix | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:15.50 | ||
9 | 172 | Thisted Mix | 2005 | THISTED | 25 m | 2:15.73 | ||
10 | 285 | Gsc Mix 2 Yngste | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.78 | ||
11 | 72 | Agf Mix 1 | 2005 | AGF | 25 m | 2:16.21 | ||
12 | 198 | Horsens 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:16.78 | ||
13 | 93 | Esbjerg 1 | 2005 | ESBJERG | 25 m | 2:16.80 | ||
14 | 228 | Helsingør Mix | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:17.75 | ||
15 | 155 | Hørsholm Mix | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:18.00 | ||
16 | 213 | Sigma Mix 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:18.03 | ||
17 | 307 | Hovedstads Mix 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:18.75 | ||
18 | 58 | Gti3S Matador Mix | 0 | GTI | 25 m | 2:18.82 | ||
19 | 239 | Gentofte Mix 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:19.51 | ||
20 | 259 | Vs Mix | 0 | VIBORG | 25 m | 2:19.89 | ||
21 | 182 | Søllerød Mix | 0 | SØLLERØD | 25 m | 2:20.00 | ||
22 | 286 | Gsc Mix 3 Yngste | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:21.21 | ||
23 | 331 | Nyborg Mix | 0 | NYBORG | 25 m | 2:22.57 | ||
24 | 112 | 1 Vejle | 0 | VEJLE | 25 m | 2:22.75 | ||
25 | 161 | Isk Super Mix | 2005 | IKAST | 25 m | 2:22.86 | ||
26 | 214 | Sigma Mix 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:24.30 | ||
27 | 20 | Hils All Stars | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:26.10 | ||
28 | 96 | Vg17 Vest Mix | 0 | VEST | 25 m | 2:27.31 | ||
29 | 124 | Roskilde Mix 2 | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:27.66 | ||
30 | 347 | Vat Copenhagen | 0 | VAT CPH | 25 m | 2:35.98 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 8, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 5:05.95 | |
2 | 78 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 5:28.51 | |
3 | 255 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 5:29.36 | |
4 | 308 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 5:33.46 | |
5 | 361 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 5:37.30 | |
6 | 167 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 5:38.23 | |
7 | 306 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 5:38.26 | |
8 | 164 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 5:39.79 | |
9 | 50 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 5:41.29 | |
10 | 311 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 5:43.84 | |
11 | 53 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 5:44.77 | |
12 | 337 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 5:50.38 | |
13 | 76 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 5:51.30 | |
14 | 225 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 5:51.52 | |
15 | 11 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 5:51.62 | |
16 | 31 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 5:53.78 | |
17 | 74 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 5:55.87 | |
18 | 237 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 5:59.76 | |
19 | 315 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 6:04.60 | |
20 | 12 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 6:04.74 | |
21 | 295 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 6:07.17 | |
22 | 318 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 6:07.65 | |
23 | 133 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 6:08.58 | |
24 | 52 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 6:09.76 | |
25 | 292 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 6:10.06 | |
26 | 314 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 6:13.79 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 9, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 303 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:10.57 | |
2 | 313 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:13.10 | |
3 | 203 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:13.49 | |
4 | 62 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:14.61 | |
5 | 81 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:14.73 | |
6 | 321 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 1:15.61 | |
7 | 150 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:15.79 | |
8 | 8 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:16.01 | |
9 | 207 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:16.11 | |
10 | 319 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:18.15 | |
11 | 162 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:18.38 | |
12 | 79 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:18.43 | |
13 | 252 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:19.07 | |
14 | 61 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:19.75 | |
15 | 92 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 1:20.35 | |
16 | 165 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 1:20.38 | |
17 | 127 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:20.80 | |
18 | 316 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:20.89 | |
19 | 208 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:21.43 | |
20 | 341 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:21.66 | |
21 | 276 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:21.73 | |
22 | 16 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 1:21.90 | |
23 | 329 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:21.90 | |
24 | 131 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:22.12 | |
25 | 320 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:22.20 | |
26 | 265 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:22.22 | |
27 | 69 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 1:22.25 | |
28 | 317 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:22.43 | |
29 | 85 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 1:22.58 | |
30 | 171 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:22.83 | |
31 | 149 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:22.98 | |
32 | 77 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:23.01 | |
33 | 111 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:23.12 | |
34 | 4 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 1:23.26 | |
35 | 39 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:23.26 | |
36 | 368 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:23.42 | |
37 | 345 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:23.46 | |
38 | 102 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:23.66 | |
39 | 288 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:23.88 | |
40 | 342 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:23.92 | |
41 | 43 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:24.03 | |
42 | 282 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:24.16 | |
43 | 362 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:24.16 | |
44 | 251 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:24.43 | |
45 | 215 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 1:24.64 | |
46 | 63 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:24.65 | |
47 | 144 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:24.78 | |
48 | 312 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:24.88 | |
49 | 106 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:24.99 | |
50 | 103 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:25.30 | |
51 | 189 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:25.59 | |
52 | 365 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:25.88 | |
53 | 46 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:26.28 | |
54 | 108 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:27.11 | |
55 | 47 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:27.69 | |
56 | 44 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:27.87 | |
57 | 166 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | PINGVINEN | 0626AO | 25 m | 1:28.97 | |
58 | 269 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:29.36 | |
59 | 290 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:29.58 | |
60 | 146 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:31.95 | |
61 | 266 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:32.19 | |
62 | 190 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:36.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 10, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 301 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:11.44 | |
2 | 221 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:11.88 | |
3 | 82 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:12.29 | |
4 | 36 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:12.64 | |
5 | 287 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:12.71 | |
6 | 210 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:12.91 | |
7 | 351 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 1:13.09 | |
8 | 175 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:13.57 | |
9 | 227 | Thorhauge Christian | 2005 | ST-NEPTUN | 0545AM | 25 m | 1:13.62 | |
10 | 304 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:14.14 | |
11 | 273 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:14.37 | |
12 | 21 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:14.63 | |
13 | 218 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:14.67 | |
14 | 223 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:15.19 | |
15 | 160 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:15.51 | |
16 | 204 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:15.70 | |
17 | 206 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:15.78 | |
18 | 27 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:15.84 | |
19 | 84 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:15.87 | |
20 | 13 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 1:16.10 | |
21 | 65 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:16.38 | |
22 | 6 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 1:16.44 | |
23 | 107 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:16.53 | |
24 | 34 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 1:16.64 | |
25 | 138 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:16.77 | |
26 | 183 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:16.81 | |
27 | 19 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 1:16.97 | |
28 | 55 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 1:17.03 | |
29 | 119 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:17.39 | |
30 | 374 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:17.42 | |
31 | 343 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:17.77 | |
32 | 151 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:17.78 | |
33 | 327 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:17.79 | |
34 | 236 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:17.85 | |
35 | 73 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 1:17.95 | |
36 | 130 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:18.17 | |
37 | 23 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:18.23 | |
38 | 9 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 1:18.34 | |
39 | 143 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:18.43 | |
40 | 116 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:18.45 | |
41 | 279 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:18.47 | |
42 | 241 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:18.59 | |
43 | 250 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:18.65 | |
44 | 202 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:18.78 | |
45 | 346 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:18.83 | |
46 | 115 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:18.92 | |
47 | 15 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | SKOVBAKKEN | 0571AC | 25 m | 1:19.14 | |
48 | 323 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 25 m | 1:19.17 | |
49 | 176 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:19.22 | |
50 | 153 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:19.47 | |
51 | 205 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:19.55 | |
52 | 88 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:19.56 | |
53 | 371 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 1:19.59 | |
54 | 141 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:19.61 | |
55 | 283 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:19.66 | |
56 | 40 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:19.69 | |
57 | 209 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:19.72 | |
58 | 99 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:19.73 | |
59 | 113 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 1:19.84 | |
60 | 83 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 1:19.88 | |
61 | 169 | Thordal Valentin | 2005 | PINGVINEN | 0547AK | 25 m | 1:19.91 | |
62 | 158 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:19.98 | |
63 | 309 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 1:20.04 | |
64 | 268 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:20.05 | |
65 | 211 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:20.15 | |
66 | 310 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:20.27 | |
67 | 325 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:20.30 | |
68 | 296 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:20.55 | |
69 | 109 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:20.65 | |
70 | 100 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:20.67 | |
71 | 352 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 1:20.74 | |
72 | 142 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:21.21 | |
73 | 192 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:21.58 | |
74 | 261 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 1:21.68 | |
75 | 132 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:21.97 | |
76 | 358 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:22.10 | |
77 | 263 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 1:22.11 | |
78 | 178 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:22.40 | |
79 | 177 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:22.50 | |
80 | 334 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 1:22.80 | |
81 | 332 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 1:23.05 | |
82 | 184 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:23.94 | |
83 | 353 | Mejdal Christoffer | 2005 | FREM | 0589AK | 25 m | 1:24.01 | |
84 | 232 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:25.14 | |
85 | 104 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:25.65 | |
86 | 75 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | 1:27.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 11, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:00.92 | |
2 | 344 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:01.64 | |
3 | 303 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:01.85 | |
4 | 311 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:02.07 | |
5 | 357 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:02.20 | |
6 | 164 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:02.65 | |
7 | 233 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:03.36 | |
8 | 245 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:03.40 | |
9 | 308 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:03.54 | |
10 | 167 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 1:03.79 | |
11 | 281 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:04.04 | |
12 | 272 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:04.21 | |
13 | 313 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:04.62 | |
14 | 319 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:04.77 | |
15 | 140 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:04.80 | |
16 | 306 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:04.87 | |
17 | 194 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:05.02 | |
18 | 145 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:05.33 | |
19 | 152 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:05.47 | |
20 | 336 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:05.71 | |
21 | 35 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:05.86 | |
22 | 30 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:05.88 | |
23 | 37 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:05.94 | |
24 | 260 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:06.01 | |
25 | 333 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:06.03 | |
26 | 42 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:06.37 | |
27 | 150 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:06.40 | |
28 | 139 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:06.64 | |
29 | 255 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:06.64 | |
30 | 81 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:06.84 | |
31 | 121 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:06.96 | |
32 | 231 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:07.02 | |
33 | 222 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:07.04 | |
34 | 17 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 1:07.06 | |
35 | 302 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:07.06 | |
36 | 225 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 1:07.24 | |
37 | 2 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:07.32 | |
38 | 31 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 1:07.32 | |
39 | 156 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:07.41 | |
40 | 337 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:07.69 | |
41 | 372 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 1:07.75 | |
42 | 299 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:08.02 | |
43 | 56 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 1:08.05 | |
44 | 208 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:08.06 | |
45 | 45 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:08.08 | |
46 | 62 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:08.15 | |
47 | 294 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:08.15 | |
48 | 8 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:08.24 | |
49 | 123 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:08.31 | |
50 | 340 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:08.32 | |
51 | 38 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:08.36 | |
52 | 226 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 1:08.37 | |
53 | 1 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 1:08.39 | |
54 | 321 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 1:08.41 | |
55 | 229 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:08.44 | |
56 | 271 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:08.45 | |
57 | 181 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 1:08.57 | |
58 | 53 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 1:08.59 | |
59 | 216 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 1:08.59 | |
60 | 348 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:08.61 | |
61 | 338 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:08.62 | |
62 | 71 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 1:08.63 | |
63 | 200 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:08.71 | |
64 | 162 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:08.73 | |
65 | 3 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:08.77 | |
66 | 235 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:08.78 | |
67 | 77 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:09.04 | |
68 | 360 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:09.18 | |
69 | 335 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:09.45 | |
70 | 180 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 1:09.67 | |
71 | 18 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:10.01 | |
72 | 127 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:10.06 | |
73 | 171 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:10.07 | |
74 | 165 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 1:10.25 | |
75 | 240 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:10.28 | |
76 | 16 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 1:10.33 | |
77 | 91 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 1:10.39 | |
78 | 28 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:10.62 | |
79 | 131 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:10.79 | |
80 | 41 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:11.23 | |
81 | 364 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:11.33 | |
82 | 5 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 1:11.55 | |
83 | 368 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:11.94 | |
84 | 79 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:11.95 | |
85 | 251 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:12.02 | |
86 | 356 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:12.09 | |
87 | 278 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:12.34 | |
88 | 54 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 1:12.61 | |
89 | 258 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:12.73 | |
90 | 328 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:12.88 | |
91 | 14 | Baumgartner Sara | 2005 | SKOVBAKKEN | 0552AN | 25 m | 1:15.05 | |
92 | 363 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:20.55 | |
93 | 105 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:20.58 | |
94 | 366 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:21.69 | |
95 | 166 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | PINGVINEN | 0626AO | 25 m | 1:23.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:00.94 | |
2 | 82 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:01.32 | |
3 | 57 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:01.61 | |
4 | 175 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:02.18 | |
5 | 9 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 1:02.33 | |
6 | 221 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:02.33 | |
7 | 36 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:02.36 | |
8 | 301 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:02.57 | |
9 | 210 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:03.24 | |
10 | 351 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 1:03.42 | |
11 | 204 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:03.76 | |
12 | 223 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:03.78 | |
13 | 236 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:03.84 | |
14 | 136 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:04.98 | |
15 | 293 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:05.06 | |
16 | 55 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 1:05.12 | |
17 | 291 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:05.31 | |
18 | 254 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:05.38 | |
19 | 227 | Thorhauge Christian | 2005 | ST-NEPTUN | 0545AM | 25 m | 1:05.52 | |
20 | 141 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:05.67 | |
21 | 339 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:08.44 | |
22 | 169 | Thordal Valentin | 2005 | PINGVINEN | 0547AK | 25 m | 1:10.57 | |
23 | 373 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 1:11.13 | |
24 | 310 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:11.90 | |
25 | 246 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:12.75 | |
26 | 130 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:19.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 13, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 4:40.86 | |
2 | 311 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 4:50.06 | |
3 | 272 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 4:54.05 | |
4 | 357 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 4:57.94 | |
5 | 164 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 4:58.61 | |
6 | 255 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 4:59.04 | |
7 | 167 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 5:00.13 | |
8 | 194 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 5:04.31 | |
9 | 340 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 5:07.19 | |
10 | 145 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 5:08.96 | |
11 | 361 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 5:09.19 | |
12 | 37 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 5:11.55 | |
13 | 372 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 5:12.12 | |
14 | 257 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 5:12.83 | |
15 | 147 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 5:13.19 | |
16 | 318 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 5:15.57 | |
17 | 335 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 5:16.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 35.95 | |
2 | 210 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 36.12 | |
3 | 287 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 36.18 | |
4 | 374 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 37.48 | |
5 | 21 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 37.54 | |
6 | 218 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 37.72 | |
7 | 301 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 37.92 | |
8 | 250 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 37.96 | |
9 | 107 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 38.28 | |
10 | 19 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 38.51 | |
11 | 113 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 38.74 | |
12 | 279 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 38.90 | |
13 | 241 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 38.94 | |
14 | 75 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | 39.08 | |
15 | 177 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 39.16 | |
16 | 151 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 39.37 | |
17 | 332 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 39.43 | |
18 | 209 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 39.48 | |
19 | 351 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 39.71 | |
20 | 268 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 39.76 | |
21 | 138 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 39.89 | |
22 | 99 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 39.92 | |
23 | 327 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 39.98 | |
24 | 176 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 40.32 | |
25 | 158 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 40.42 | |
26 | 205 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 40.46 | |
27 | 202 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 40.49 | |
28 | 23 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 40.57 | |
29 | 9 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 40.84 | |
30 | 296 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 40.90 | |
31 | 352 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 40.90 | |
32 | 211 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 41.03 | |
33 | 118 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 41.05 | |
34 | 261 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 41.05 | |
35 | 201 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 41.25 | |
36 | 343 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 41.31 | |
37 | 353 | Mejdal Christoffer | 2005 | FREM | 0589AK | 25 m | 41.34 | |
38 | 115 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 41.36 | |
39 | 13 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 41.42 | |
40 | 153 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 41.44 | |
41 | 128 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 41.47 | |
42 | 273 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 41.55 | |
43 | 160 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 41.56 | |
44 | 82 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 41.61 | |
45 | 104 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 42.05 | |
46 | 142 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 42.12 | |
47 | 88 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 43.01 | |
48 | 184 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 4:16.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 344 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 34.76 | |
2 | 348 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 36.15 | |
3 | 50 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 36.28 | |
4 | 302 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 36.75 | |
5 | 308 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 36.89 | |
6 | 89 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 36.90 | |
7 | 194 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 37.26 | |
8 | 303 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 37.52 | |
9 | 81 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 37.63 | |
10 | 341 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 37.65 | |
11 | 8 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 37.68 | |
12 | 337 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 37.71 | |
13 | 229 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 37.91 | |
14 | 174 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 37.99 | |
15 | 139 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 38.02 | |
16 | 275 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 38.03 | |
17 | 306 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 38.03 | |
18 | 336 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 38.04 | |
19 | 35 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 38.05 | |
20 | 367 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 38.20 | |
21 | 185 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 38.25 | |
22 | 207 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 38.40 | |
23 | 38 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 38.55 | |
24 | 234 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 38.67 | |
25 | 355 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 38.73 | |
26 | 173 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 38.76 | |
27 | 281 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 38.88 | |
28 | 257 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 38.94 | |
29 | 163 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 39.18 | |
30 | 247 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 39.24 | |
31 | 305 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 39.39 | |
32 | 145 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 39.45 | |
33 | 152 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 39.45 | |
34 | 28 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 39.47 | |
35 | 140 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 39.47 | |
36 | 243 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 39.47 | |
37 | 329 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 39.54 | |
38 | 188 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 39.63 | |
39 | 276 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 39.64 | |
40 | 322 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 39.77 | |
41 | 87 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 39.90 | |
42 | 156 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 39.91 | |
43 | 195 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 39.95 | |
44 | 349 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 39.95 | |
45 | 98 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 40.01 | |
46 | 267 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 40.05 | |
47 | 79 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 40.13 | |
48 | 333 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 40.16 | |
49 | 150 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 40.17 | |
50 | 354 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 25 m | 40.18 | |
51 | 149 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 40.22 | |
52 | 157 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 40.24 | |
53 | 292 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 40.24 | |
54 | 1 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 40.37 | |
55 | 29 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 40.39 | |
56 | 17 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 40.42 | |
57 | 147 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 40.42 | |
58 | 186 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 40.51 | |
59 | 39 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 40.60 | |
60 | 248 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 40.60 | |
61 | 222 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 40.69 | |
62 | 187 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 40.73 | |
63 | 95 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 40.77 | |
64 | 76 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 40.85 | |
65 | 326 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 40.91 | |
66 | 80 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 40.92 | |
67 | 91 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 41.06 | |
68 | 92 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 41.36 | |
69 | 313 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 41.47 | |
70 | 290 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 41.56 | |
71 | 127 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 41.57 | |
72 | 363 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 41.67 | |
73 | 111 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 41.90 | |
74 | 320 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 41.98 | |
75 | 102 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 41.99 | |
76 | 70 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 42.11 | |
77 | 170 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 42.29 | |
78 | 316 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 42.31 | |
79 | 258 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 42.35 | |
80 | 365 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 42.45 | |
81 | 106 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 42.71 | |
82 | 47 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 42.76 | |
83 | 62 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 42.84 | |
84 | 189 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 42.85 | |
85 | 274 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 42.85 | |
86 | 366 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 43.01 | |
87 | 317 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 43.24 | |
88 | 289 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 43.25 | |
89 | 59 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 49.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 32.22 | |
2 | 36 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 32.64 | |
3 | 301 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 32.69 | |
4 | 82 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 32.81 | |
5 | 221 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 33.37 | |
6 | 287 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 33.46 | |
7 | 175 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 33.49 | |
8 | 293 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 33.50 | |
9 | 34 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 33.52 | |
10 | 291 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 33.56 | |
11 | 230 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 33.62 | |
12 | 351 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 34.21 | |
13 | 73 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 34.41 | |
14 | 254 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 34.54 | |
15 | 176 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 34.94 | |
16 | 304 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 35.00 | |
17 | 15 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | SKOVBAKKEN | 0571AC | 25 m | 35.01 | |
18 | 21 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 35.10 | |
19 | 204 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 35.18 | |
20 | 65 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 35.45 | |
21 | 6 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 35.55 | |
22 | 206 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 35.59 | |
23 | 244 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 35.65 | |
24 | 343 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 35.66 | |
25 | 227 | Thorhauge Christian | 2005 | ST-NEPTUN | 0545AM | 25 m | 35.67 | |
26 | 325 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 35.68 | |
27 | 143 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 35.76 | |
28 | 107 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 35.80 | |
29 | 27 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 35.84 | |
30 | 151 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 35.84 | |
31 | 13 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 35.88 | |
32 | 183 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 35.93 | |
33 | 232 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 36.08 | |
34 | 9 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 36.12 | |
35 | 205 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 36.14 | |
36 | 142 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 36.15 | |
37 | 263 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 36.21 | |
38 | 358 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 36.43 | |
39 | 138 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 36.51 | |
40 | 209 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 36.53 | |
41 | 280 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 36.56 | |
42 | 218 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 36.57 | |
43 | 236 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 36.57 | |
44 | 84 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 36.74 | |
45 | 283 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 36.81 | |
46 | 119 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 36.85 | |
47 | 116 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 36.91 | |
48 | 117 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 36.91 | |
49 | 60 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 37.22 | |
50 | 246 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 37.92 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 17, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 308 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 31.99 | |
2 | 233 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 32.86 | |
3 | 78 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 32.96 | |
4 | 313 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 33.45 | |
5 | 255 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 33.63 | |
6 | 231 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 33.66 | |
7 | 140 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 33.84 | |
8 | 272 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 33.89 | |
9 | 12 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 33.96 | |
10 | 167 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 34.05 | |
11 | 306 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 34.10 | |
12 | 81 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 34.14 | |
13 | 305 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 34.20 | |
14 | 260 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 34.37 | |
15 | 86 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 34.38 | |
16 | 52 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 34.51 | |
17 | 303 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 34.67 | |
18 | 355 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 34.78 | |
19 | 30 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 34.94 | |
20 | 18 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 35.00 | |
21 | 207 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 35.07 | |
22 | 91 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 35.19 | |
23 | 114 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 35.20 | |
24 | 319 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 35.30 | |
25 | 222 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 35.38 | |
26 | 3 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 35.42 | |
27 | 89 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 35.45 | |
28 | 53 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 35.46 | |
29 | 56 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 35.51 | |
30 | 8 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 35.52 | |
31 | 185 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 35.56 | |
32 | 216 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 35.56 | |
33 | 292 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 35.62 | |
34 | 74 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 35.64 | |
35 | 337 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 35.64 | |
36 | 252 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 35.74 | |
37 | 328 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 35.76 | |
38 | 275 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 35.81 | |
39 | 364 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 35.90 | |
40 | 338 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 35.92 | |
41 | 35 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 35.95 | |
42 | 7 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 35.97 | |
43 | 31 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 35.99 | |
44 | 37 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 36.01 | |
45 | 17 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 36.03 | |
46 | 137 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 36.05 | |
47 | 333 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 36.08 | |
48 | 42 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 36.09 | |
49 | 163 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 36.10 | |
50 | 1 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 36.11 | |
51 | 110 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 36.11 | |
52 | 267 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 36.15 | |
53 | 131 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 36.16 | |
54 | 148 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 36.27 | |
55 | 154 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 36.29 | |
56 | 197 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 36.32 | |
57 | 66 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 36.33 | |
58 | 299 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 36.54 | |
59 | 295 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 36.55 | |
60 | 359 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 36.71 | |
61 | 2 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 36.73 | |
62 | 64 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 36.73 | |
63 | 264 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 36.74 | |
64 | 203 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 36.76 | |
65 | 186 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 36.81 | |
66 | 341 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 36.86 | |
67 | 45 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 36.91 | |
68 | 68 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 36.91 | |
69 | 253 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 36.92 | |
70 | 51 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 36.95 | |
71 | 193 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 36.99 | |
72 | 29 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 37.03 | |
73 | 94 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 37.06 | |
74 | 249 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 37.06 | |
75 | 179 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 37.07 | |
76 | 219 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 37.08 | |
77 | 67 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 25 m | 37.12 | |
78 | 121 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 37.12 | |
79 | 165 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 37.16 | |
80 | 235 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 37.21 | |
81 | 11 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 37.25 | |
82 | 360 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 37.25 | |
83 | 49 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 25 m | 37.26 | |
84 | 330 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 37.30 | |
85 | 217 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 37.31 | |
86 | 311 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 37.31 | |
87 | 270 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 37.32 | |
88 | 97 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 37.35 | |
89 | 168 | Spring Cassandra | 2005 | PINGVINEN | 0546AR | 25 m | 37.36 | |
90 | 123 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 37.41 | |
91 | 187 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 37.41 | |
92 | 348 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 37.43 | |
93 | 180 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 37.47 | |
94 | 79 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 37.51 | |
95 | 5 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 37.55 | |
96 | 44 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 37.78 | |
97 | 356 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 37.81 | |
98 | 282 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 38.03 | |
99 | 362 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 38.12 | |
100 | 266 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 38.16 | |
101 | 196 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 38.23 | |
102 | 251 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 38.33 | |
103 | 85 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 38.37 | |
104 | 32 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 38.40 | |
105 | 191 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 38.40 | |
106 | 256 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 38.40 | |
107 | 48 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 0666AL | 25 m | 38.41 | |
108 | 77 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 38.42 | |
109 | 39 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 38.45 | |
110 | 144 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 38.45 | |
111 | 199 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 38.45 | |
112 | 159 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 38.47 | |
113 | 166 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | PINGVINEN | 0626AO | 25 m | 38.48 | |
114 | 350 | Thirup Mathilde | 2005 | S 68 | 25 m | 38.49 | ||
115 | 288 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 38.56 | |
116 | 215 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 38.57 | |
117 | 103 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 38.59 | |
118 | 69 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 38.61 | |
119 | 127 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 38.65 | |
120 | 102 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 38.68 | |
121 | 316 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 38.82 | |
122 | 276 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 38.90 | |
123 | 4 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 38.94 | |
124 | 368 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 38.96 | |
125 | 265 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 38.98 | |
126 | 240 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 39.08 | |
127 | 108 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 39.13 | |
128 | 63 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 39.20 | |
129 | 329 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 39.22 | |
130 | 54 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 39.28 | |
131 | 22 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 39.29 | |
132 | 61 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 39.29 | |
133 | 269 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 39.37 | |
134 | 70 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 39.38 | |
135 | 345 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 39.43 | |
136 | 312 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 39.46 | |
137 | 43 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 40.02 | |
138 | 46 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 40.16 | |
139 | 41 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 40.90 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 18, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 361 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:42.67 | EFT |
2 | 318 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:45.03 | |
3 | 225 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 2:48.07 | |
4 | 308 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:48.13 | |
5 | 340 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:48.17 | |
6 | 245 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:48.20 | |
7 | 344 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:48.43 | |
8 | 357 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:51.06 | |
9 | 314 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:51.97 | |
10 | 281 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:52.58 | |
11 | 125 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:55.48 | |
12 | 76 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:57.91 | |
13 | 262 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 2:59.59 | |
14 | 299 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 3:00.49 | |
15 | 187 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 3:05.38 | |
16 | 359 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 3:05.87 | |
17 | 294 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 3:06.16 | |
18 | 315 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 3:06.36 | |
19 | 298 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 3:06.37 | |
20 | 31 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 3:07.34 | |
21 | 247 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 3:07.73 | |
22 | 174 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 3:08.97 | |
23 | 133 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 3:10.36 | |
24 | 277 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 3:12.13 | |
25 | 90 | Rothgordt Isabell | 2005 | ESBJERG | 0594AD | 25 m | 3:12.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 19, 4x200m IM Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 300 | Hovedstads Mix 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 10:19.05 | ||
2 | 284 | Gsc Mix 1 Yngste | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 10:46.44 | ||
3 | 10 | Aalborg Mix 1 | 2005 | AALBORG | 25 m | 10:50.10 | ||
4 | 212 | Sigma Mix 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 10:52.93 | ||
5 | 238 | Gentofte Mix 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 10:57.02 | ||
6 | 33 | Kvik Kastrup Mix | 2005 | KVIK | 25 m | 11:03.63 | ||
7 | 307 | Hovedstads Mix 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 11:08.53 | ||
8 | 93 | Esbjerg 1 | 2005 | ESBJERG | 25 m | 11:13.00 | ||
9 | 172 | Thisted Mix | 2005 | THISTED | 25 m | 11:15.29 | ||
10 | 122 | Roskilde Mix | 0 | ROSKILDE | 25 m | 11:16.56 | ||
11 | 285 | Gsc Mix 2 Yngste | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 11:16.92 | ||
12 | 161 | Isk Super Mix | 2005 | IKAST | 25 m | 11:20.42 | EFT | |
13 | 72 | Agf Mix 1 | 2005 | AGF | 25 m | 11:21.21 | ||
14 | 213 | Sigma Mix 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 11:22.39 | ||
15 | 112 | 1 Vejle | 0 | VEJLE | 25 m | 11:28.80 | ||
16 | 126 | Roskilde Mix 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 11:45.11 | ||
17 | 347 | Vat Copenhagen | 0 | VAT CPH | 25 m | 11:45.60 | ||
18 | 214 | Sigma Mix 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 11:47.67 | ||
19 | 286 | Gsc Mix 3 Yngste | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 11:48.23 | ||
20 | 239 | Gentofte Mix 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 11:53.51 | ||
21 | 182 | Søllerød Mix | 0 | SØLLERØD | 25 m | 12:00.00 | ||
22 | 259 | Vs Mix | 0 | VIBORG | 25 m | 12:05.70 | ||
23 | 20 | Hils All Stars | 2005 | HILLERØD | 25 m | 12:07.60 | ||
24 | 198 | Horsens 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 12:20.89 | ||
25 | 96 | Vg17 Vest Mix | 0 | VEST | 25 m | 12:30.09 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 20, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:12.71 | |
2 | 303 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:15.66 | |
3 | 272 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:17.88 | |
4 | 164 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 2:18.42 | |
5 | 233 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:18.83 | |
6 | 167 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 2:19.71 | |
7 | 357 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:20.18 | |
8 | 311 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:20.35 | |
9 | 245 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:20.91 | |
10 | 306 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:21.11 | |
11 | 255 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:21.63 | |
12 | 194 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:21.77 | |
13 | 361 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:22.23 | |
14 | 74 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 2:22.56 | |
15 | 313 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:22.85 | |
16 | 8 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 2:23.90 | |
17 | 225 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 2:23.99 | |
18 | 340 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:24.07 | |
19 | 173 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 2:24.66 | |
20 | 145 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:25.02 | |
21 | 336 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:25.71 | |
22 | 38 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:26.13 | |
23 | 140 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:26.33 | |
24 | 37 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:27.50 | |
25 | 271 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:27.60 | |
26 | 319 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:27.77 | |
27 | 81 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 2:27.98 | |
28 | 35 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:28.03 | |
29 | 45 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:28.23 | |
30 | 71 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 2:28.24 | |
31 | 335 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 2:28.25 | |
32 | 131 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:28.29 | |
33 | 367 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:28.40 | |
34 | 337 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:28.54 | |
35 | 302 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:28.55 | |
36 | 260 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 2:28.80 | |
37 | 208 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 2:29.04 | |
38 | 299 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:29.08 | |
39 | 372 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 2:29.17 | |
40 | 31 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 2:29.39 | |
41 | 53 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 2:29.39 | |
42 | 257 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 2:29.46 | |
43 | 156 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 2:29.56 | |
44 | 123 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:29.70 | |
45 | 338 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:29.94 | |
46 | 42 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:30.02 | |
47 | 294 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:30.09 | |
48 | 1 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 2:30.40 | |
49 | 3 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 2:30.50 | |
50 | 139 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:30.51 | |
51 | 2 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 2:30.65 | |
52 | 181 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 2:30.66 | |
53 | 147 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 2:30.69 | |
54 | 165 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 2:30.69 | |
55 | 64 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 2:30.72 | |
56 | 157 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 2:32.01 | |
57 | 77 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:32.20 | |
58 | 200 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 2:33.34 | |
59 | 56 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 2:34.12 | |
60 | 171 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:34.15 | |
61 | 127 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:34.22 | |
62 | 364 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 2:34.73 | |
63 | 5 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 2:35.25 | |
64 | 189 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 2:36.44 | |
65 | 252 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 2:36.49 | |
66 | 162 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 2:36.77 | |
67 | 90 | Rothgordt Isabell | 2005 | ESBJERG | 0594AD | 25 m | 2:36.93 | |
68 | 41 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:37.22 | |
69 | 356 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:37.31 | |
70 | 79 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 2:37.45 | |
71 | 278 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 2:37.49 | |
72 | 219 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 2:37.80 | |
73 | 111 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 2:37.84 | |
74 | 240 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 2:37.97 | |
75 | 288 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 2:38.44 | |
76 | 22 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 2:43.27 | |
77 | 48 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 0666AL | 25 m | 2:51.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 21, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 221 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 2:14.59 | |
2 | 82 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 2:15.37 | |
3 | 204 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 2:17.50 | |
4 | 293 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:17.68 | |
5 | 36 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:18.08 | |
6 | 210 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 2:18.28 | |
7 | 236 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:20.09 | |
8 | 9 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 2:21.44 | |
9 | 21 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:21.49 | |
10 | 301 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:21.52 | |
11 | 141 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 2:21.54 | |
12 | 175 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 2:21.66 | |
13 | 136 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:21.67 | |
14 | 327 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:21.69 | |
15 | 6 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 2:22.83 | |
16 | 23 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 2:23.22 | |
17 | 13 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 2:23.45 | |
18 | 34 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 2:23.48 | |
19 | 55 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 2:24.03 | |
20 | 304 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:24.22 | |
21 | 160 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 2:24.74 | |
22 | 373 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 2:25.41 | |
23 | 291 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:25.42 | |
24 | 230 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 2:25.72 | |
25 | 310 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 2:34.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 22, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 344 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 30.33 | |
2 | 245 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 30.36 | |
3 | 303 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 30.50 | |
4 | 281 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 30.94 | |
5 | 308 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 31.18 | |
6 | 2 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 31.44 | |
7 | 231 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 31.59 | |
8 | 145 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 31.71 | |
9 | 357 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 31.74 | |
10 | 62 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 31.79 | |
11 | 313 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 31.87 | |
12 | 348 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 32.15 | |
13 | 139 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 32.20 | |
14 | 276 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 32.25 | |
15 | 50 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 32.32 | |
16 | 140 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 32.33 | |
17 | 152 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 32.45 | |
18 | 81 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 32.60 | |
19 | 52 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 32.63 | |
20 | 203 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 32.74 | |
21 | 262 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 32.80 | |
22 | 164 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 32.87 | |
23 | 355 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 33.10 | |
24 | 187 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 33.13 | |
25 | 12 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 33.15 | |
26 | 53 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 33.18 | |
27 | 121 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 33.25 | |
28 | 125 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 33.31 | |
29 | 91 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 33.36 | |
30 | 321 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 33.36 | |
31 | 17 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 33.42 | |
32 | 338 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 33.43 | |
33 | 319 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 33.46 | |
34 | 340 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 33.47 | |
35 | 185 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 33.49 | |
36 | 3 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 33.51 | |
37 | 247 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 33.55 | |
38 | 294 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 33.55 | |
39 | 337 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 33.64 | |
40 | 216 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 33.68 | |
41 | 229 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 33.79 | |
42 | 342 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 33.94 | |
43 | 264 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 33.97 | |
44 | 360 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 33.99 | |
45 | 150 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 34.11 | |
46 | 217 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 34.11 | |
47 | 59 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 34.18 | |
48 | 243 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 34.18 | |
49 | 370 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 34.24 | |
50 | 188 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 34.27 | |
51 | 159 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 34.29 | |
52 | 18 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 34.40 | |
53 | 14 | Baumgartner Sara | 2005 | SKOVBAKKEN | 0552AN | 25 m | 34.41 | |
54 | 32 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 34.42 | |
55 | 271 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 34.52 | |
56 | 242 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 34.53 | |
57 | 225 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 34.61 | |
58 | 76 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 34.73 | |
59 | 302 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 34.74 | |
60 | 86 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 34.77 | |
61 | 235 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 34.77 | |
62 | 260 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 34.78 | |
63 | 197 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 34.87 | |
64 | 277 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 34.87 | |
65 | 162 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 34.94 | |
66 | 61 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 35.10 | |
67 | 69 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 35.12 | |
68 | 29 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 35.18 | |
69 | 97 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 35.38 | |
70 | 362 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 35.48 | |
71 | 8 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 35.55 | |
72 | 341 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 35.60 | |
73 | 111 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 35.71 | |
74 | 85 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 35.78 | |
75 | 154 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 35.88 | |
76 | 51 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 35.96 | |
77 | 77 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 35.98 | |
78 | 46 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 36.02 | |
79 | 249 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 36.17 | |
80 | 146 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 36.27 | |
81 | 102 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 36.35 | |
82 | 288 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 36.47 | |
83 | 329 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 36.51 | |
84 | 364 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 36.52 | |
85 | 208 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 36.57 | |
86 | 265 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 36.63 | |
87 | 297 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 36.71 | |
88 | 356 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 36.75 | |
89 | 190 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 36.78 | |
90 | 274 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 36.90 | |
91 | 79 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 36.95 | |
92 | 181 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 37.22 | |
93 | 54 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 38.52 | |
94 | 66 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 38.75 | |
95 | 270 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 38.90 | |
96 | 330 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 40.36 | |
97 | 349 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 42.18 | |
98 | 191 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 43.70 | |
99 | 289 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 44.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 23, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 28.54 | |
2 | 230 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 29.91 | |
3 | 82 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 30.35 | |
4 | 287 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 30.83 | |
5 | 36 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 31.05 | |
6 | 301 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 31.26 | |
7 | 175 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 31.50 | |
8 | 351 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 31.80 | |
9 | 221 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 32.05 | |
10 | 227 | Thorhauge Christian | 2005 | ST-NEPTUN | 0545AM | 25 m | 32.53 | |
11 | 84 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 32.55 | |
12 | 143 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 32.64 | |
13 | 374 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 32.74 | |
14 | 206 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 32.78 | |
15 | 15 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | SKOVBAKKEN | 0571AC | 25 m | 32.81 | |
16 | 34 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 32.88 | |
17 | 119 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 33.01 | |
18 | 55 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 33.03 | |
19 | 273 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 33.10 | |
20 | 343 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 33.35 | |
21 | 254 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 33.42 | |
22 | 19 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 33.46 | |
23 | 6 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 33.47 | |
24 | 109 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 33.76 | |
25 | 236 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 33.81 | |
26 | 192 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 33.84 | |
27 | 334 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 33.85 | |
28 | 183 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 33.90 | |
29 | 160 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 34.03 | |
30 | 27 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 34.29 | |
31 | 304 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 34.34 | |
32 | 65 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 34.37 | |
33 | 132 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 34.38 | |
34 | 346 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 34.43 | |
35 | 73 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 25 m | 34.55 | |
36 | 323 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 25 m | 34.56 | |
37 | 158 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 34.63 | |
38 | 23 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 34.73 | |
39 | 136 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 34.78 | |
40 | 60 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 34.88 | |
41 | 40 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 34.93 | |
42 | 327 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 34.95 | |
43 | 176 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 35.01 | |
44 | 339 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 35.02 | |
45 | 202 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 35.10 | |
46 | 99 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 35.21 | |
47 | 9 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 35.25 | |
48 | 246 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 35.34 | |
49 | 83 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 35.36 | |
50 | 325 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 35.36 | |
51 | 13 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 35.44 | |
52 | 178 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 35.49 | |
53 | 296 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 35.53 | |
54 | 113 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 35.56 | |
55 | 117 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 35.88 | |
56 | 100 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 36.15 | |
57 | 309 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 36.36 | |
58 | 261 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 36.37 | |
59 | 244 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 37.31 | |
60 | 371 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 37.94 | |
61 | 118 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 38.81 | |
62 | 280 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 39.19 | |
63 | 128 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 43.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 308 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:28.04 | |
2 | 305 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:28.44 | |
3 | 167 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 2:31.77 | |
4 | 255 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:32.91 | |
5 | 78 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 2:33.11 | |
6 | 74 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 2:37.32 | |
7 | 306 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:38.58 | |
8 | 272 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:38.98 | |
9 | 361 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:39.16 | |
10 | 31 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 2:39.48 | |
11 | 281 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:39.92 | |
12 | 12 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 2:39.96 | |
13 | 114 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:40.65 | |
14 | 140 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:42.05 | |
15 | 42 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:42.07 | |
16 | 52 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 2:42.80 | |
17 | 86 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 2:43.75 | |
18 | 311 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:43.75 | |
19 | 337 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:43.85 | |
20 | 318 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:44.34 | |
21 | 30 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 2:44.35 | |
22 | 64 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 2:44.54 | |
23 | 11 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 2:45.06 | |
24 | 333 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 2:45.06 | |
25 | 193 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 2:45.63 | |
26 | 196 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:45.96 | |
27 | 216 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 2:45.98 | |
28 | 173 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 2:46.07 | |
29 | 197 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:46.30 | |
30 | 225 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 2:46.36 | |
31 | 148 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:46.49 | |
32 | 180 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 2:46.50 | |
33 | 137 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 2:46.63 | |
34 | 340 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:46.84 | |
35 | 7 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 2:47.31 | |
36 | 359 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 2:47.79 | |
37 | 68 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 2:47.96 | |
38 | 295 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:48.10 | |
39 | 49 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 25 m | 2:48.68 | |
40 | 179 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 2:48.82 | |
41 | 168 | Spring Cassandra | 2005 | PINGVINEN | 0546AR | 25 m | 2:49.05 | |
42 | 94 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 2:51.20 | |
43 | 67 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 25 m | 2:54.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 25, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:24.61 | |
2 | 344 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:30.93 | |
3 | 78 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 2:35.13 | |
4 | 306 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:35.23 | |
5 | 308 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:35.67 | |
6 | 139 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:36.00 | |
7 | 303 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:37.10 | |
8 | 255 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:37.22 | |
9 | 245 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:38.75 | |
10 | 281 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:38.81 | |
11 | 167 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 2:38.95 | |
12 | 164 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 2:40.06 | |
13 | 53 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 2:40.40 | |
14 | 311 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:41.06 | |
15 | 361 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:41.16 | |
16 | 74 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 2:42.19 | |
17 | 357 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:42.20 | |
18 | 76 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:42.40 | |
19 | 313 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:42.48 | |
20 | 145 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:42.60 | |
21 | 8 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 2:42.77 | |
22 | 272 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:42.84 | |
23 | 337 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:42.99 | |
24 | 302 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:43.17 | |
25 | 62 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 2:43.30 | |
26 | 50 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 2:44.29 | |
27 | 1 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 2:44.37 | |
28 | 81 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 2:45.22 | |
29 | 3 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 2:45.93 | |
30 | 231 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 2:46.16 | |
31 | 114 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:46.36 | |
32 | 35 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:46.43 | |
33 | 203 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:46.76 | |
34 | 333 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 2:46.80 | |
35 | 2 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 2:46.84 | |
36 | 367 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:47.25 | |
37 | 318 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:47.26 | |
38 | 150 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:47.33 | |
39 | 355 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 2:47.44 | |
40 | 31 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 2:47.63 | |
41 | 321 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 2:47.94 | |
42 | 319 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:49.37 | |
43 | 207 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 2:50.00 | |
44 | 165 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 2:50.54 | |
45 | 276 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 2:50.55 | |
46 | 71 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 2:52.02 | |
47 | 252 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 2:52.55 | |
48 | 208 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 2:52.65 | |
49 | 110 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 2:52.67 | |
50 | 364 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 2:53.66 | |
51 | 77 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:54.60 | |
52 | 315 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 2:55.95 | |
53 | 298 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:56.61 | |
54 | 237 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:57.68 | |
55 | 253 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 3:03.01 | |
56 | 278 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 3:06.24 | |
57 | 256 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 3:07.74 | |
58 | 354 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 25 m | 3:08.29 | |
59 | 199 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 3:08.49 | |
60 | 215 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 3:11.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 26, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 301 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:35.53 | |
2 | 210 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 2:37.11 | |
3 | 82 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 2:37.65 | |
4 | 36 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:38.73 | |
5 | 204 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 2:39.06 | |
6 | 57 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 2:39.51 | |
7 | 6 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 2:39.78 | |
8 | 287 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:39.79 | |
9 | 34 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 2:40.43 | |
10 | 293 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:40.95 | |
11 | 13 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 2:41.19 | |
12 | 218 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 2:41.57 | |
13 | 21 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:41.62 | |
14 | 9 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 2:41.77 | |
15 | 339 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 2:51.89 | |
16 | 169 | Thordal Valentin | 2005 | PINGVINEN | 0547AK | 25 m | 2:52.98 | |
17 | 201 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 3:32.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:41.61 | |
2 | 344 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:50.03 | |
3 | 306 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:50.20 | |
4 | 50 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 2:52.54 | |
5 | 302 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:52.85 | |
6 | 139 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:55.07 | |
7 | 275 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 2:57.26 | |
8 | 229 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 2:58.41 | |
9 | 89 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 3:00.30 | |
10 | 185 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 3:01.09 | |
11 | 188 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 3:02.11 | |
12 | 348 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 3:02.18 | |
13 | 38 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 3:02.48 | |
14 | 336 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 3:03.28 | |
15 | 145 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 3:03.31 | |
16 | 322 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 3:03.50 | |
17 | 257 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 3:03.83 | |
18 | 337 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 3:04.13 | |
19 | 194 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 3:05.71 | |
20 | 167 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 3:06.11 | |
21 | 170 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:07.21 | |
22 | 350 | Thirup Mathilde | 2005 | S 68 | 25 m | 3:07.29 | ||
23 | 326 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 3:07.32 | |
24 | 267 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 3:07.42 | |
25 | 292 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 3:07.62 | |
26 | 87 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 3:07.85 | |
27 | 311 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 3:07.90 | |
28 | 247 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 3:08.54 | |
29 | 248 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 3:08.55 | |
30 | 297 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 3:08.59 | |
31 | 147 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 3:08.75 | |
32 | 105 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 3:08.93 | |
33 | 367 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 3:09.57 | |
34 | 195 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 3:10.13 | |
35 | 98 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 3:10.36 | |
36 | 156 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 3:10.37 | |
37 | 80 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 3:10.39 | |
38 | 234 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 3:10.45 | |
39 | 95 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:14.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |
Løb 28, 4X100m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 300 | Hovedstads Mix 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:11.70 | ||
2 | 212 | Sigma Mix 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 4:20.08 | ||
3 | 284 | Gsc Mix 1 Yngste | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 4:20.76 | ||
4 | 33 | Kvik Kastrup Mix | 2005 | KVIK | 25 m | 4:21.07 | ||
5 | 135 | Herlev Killers | 2005 | HERLEV | 25 m | 4:22.42 | ||
6 | 10 | Aalborg Mix 1 | 2005 | AALBORG | 25 m | 4:23.10 | ||
7 | 238 | Gentofte Mix 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:24.60 | ||
8 | 228 | Helsingør Mix | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 4:30.00 | ||
9 | 72 | Agf Mix 1 | 2005 | AGF | 25 m | 4:30.21 | ||
10 | 307 | Hovedstads Mix 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:30.33 | ||
11 | 122 | Roskilde Mix | 0 | ROSKILDE | 25 m | 4:32.52 | ||
12 | 155 | Hørsholm Mix | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 4:33.00 | ||
13 | 285 | Gsc Mix 2 Yngste | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 4:34.44 | ||
14 | 347 | Vat Copenhagen | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:35.41 | ||
15 | 259 | Vs Mix | 0 | VIBORG | 25 m | 4:36.52 | ||
16 | 213 | Sigma Mix 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 4:36.56 | ||
17 | 126 | Roskilde Mix 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 4:37.26 | ||
18 | 93 | Esbjerg 1 | 2005 | ESBJERG | 25 m | 4:38.30 | ||
19 | 331 | Nyborg Mix | 0 | NYBORG | 25 m | 4:38.38 | ||
20 | 58 | Gti3S Matador Mix | 0 | GTI | 25 m | 4:38.99 | ||
21 | 239 | Gentofte Mix 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:39.99 | ||
22 | 286 | Gsc Mix 3 Yngste | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 4:42.58 | ||
23 | 161 | Isk Super Mix | 2005 | IKAST | 25 m | 4:42.73 | ||
24 | 214 | Sigma Mix 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 4:44.55 | ||
25 | 20 | Hils All Stars | 2005 | HILLERØD | 25 m | 4:46.80 | ||
26 | 112 | 1 Vejle | 0 | VEJLE | 25 m | 4:49.06 | ||
27 | 198 | Horsens 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 4:50.12 | ||
28 | 96 | Vg17 Vest Mix | 0 | VEST | 25 m | 5:02.25 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 februar 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:15 |