Program for Sydbank Cup Næstved
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:06.75 | |
2 | 413 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:11.68 | |
3 | 121 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 2:13.60 | |
4 | 409 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:15.76 | |
5 | 131 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:17.88 | |
6 | 75 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:17.98 | |
7 | 12 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:19.32 | |
8 | 402 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 2:22.86 | |
9 | 418 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 2:23.91 | |
10 | 115 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 2:29.34 | |
11 | 76 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 2:30.11 | |
12 | 242 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:30.98 | |
13 | 245 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:34.22 | |
14 | 65 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 2:35.11 | |
15 | 249 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 2:35.85 | |
16 | 98 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 2:41.63 | |
17 | 81 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 50 m | 2:42.48 | |
18 | 71 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 2:43.06 | |
19 | 88 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 2:44.46 | |
20 | 241 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 2:45.95 | |
21 | 49 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 2:55.81 | |
22 | 130 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 2:55.83 | |
23 | 274 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 2:59.56 | |
24 | 276 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 3:00.53 | |
25 | 42 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 3:02.43 | |
26 | 95 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 50 m | 3:05.52 | |
27 | 11 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 3:10.84 | |
28 | 355 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 3:11.97 | |
29 | 318 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 3:25.97 | |
30 | 369 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 3:32.36 | |
31 | 87 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 50 m | 3:48.97 | |
32 | 41 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 3:51.73 | |
33 | 366 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 4:08.32 | |
34 | 107 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | ||
35 | 266 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | ||
36 | 370 | Toft Alberte | 2008 | RINGSTED | 0824AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:28 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 419 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:56.13 | |
2 | 420 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:00.37 | |
3 | 39 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:00.75 | |
4 | 411 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:03.22 | |
5 | 401 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 2:05.63 | |
6 | 46 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:08.16 | |
7 | 74 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:11.52 | |
8 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:14.99 | |
9 | 34 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 2:15.67 | |
10 | 329 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 25 m | 2:18.86 | |
11 | 31 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:21.09 | |
12 | 15 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:21.69 | |
13 | 240 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:23.76 | |
14 | 68 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 2:26.50 | |
15 | 263 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 2:26.58 | |
16 | 5 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 2:27.74 | |
17 | 259 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 2:28.20 | |
18 | 247 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 2:31.80 | |
19 | 317 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:32.75 | |
20 | 2 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 2:34.82 | |
21 | 233 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 2:37.70 | |
22 | 264 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 2:38.94 | |
23 | 35 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 2:42.91 | |
24 | 54 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 2:46.67 | |
25 | 258 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 50 m | 2:46.77 | |
26 | 277 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 2:57.72 | |
27 | 280 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 3:00.63 | |
28 | 356 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 3:08.97 | |
29 | 58 | Zachariassen Simon Brandt | 2007 | NÆSTVED | 0799AC | 25 m | 3:10.03 | |
30 | 275 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 3:27.97 | |
31 | 51 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 3:42.83 | |
32 | 52 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 4:06.17 | |
33 | 55 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | ||
34 | 102 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | ||
35 | 358 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | ||
36 | 361 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | ||
37 | 362 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:28 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 31.29 | |
2 | 410 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 31.29 | |
3 | 416 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 31.34 | |
4 | 404 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 31.46 | |
5 | 90 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 31.59 | |
6 | 283 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 31.71 | |
7 | 327 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 31.95 | |
8 | 415 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 32.00 | |
9 | 414 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 33.60 | |
10 | 72 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 50 m | 34.26 | |
11 | 81 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 34.40 | |
12 | 128 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 34.52 | |
13 | 328 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 34.53 | |
14 | 29 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 34.85 | |
15 | 406 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 35.38 | |
16 | 75 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 35.63 | |
17 | 274 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 36.13 | |
18 | 3 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 36.45 | |
19 | 92 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 36.63 | |
20 | 38 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 37.23 | |
21 | 25 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 37.31 | |
22 | 265 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 38.02 | |
23 | 104 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 50 m | 38.03 | |
24 | 19 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 39.42 | |
25 | 33 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 40.36 | |
26 | 78 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 41.42 | |
27 | 79 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 50 m | 42.60 | |
28 | 89 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 25 m | 44.81 | |
29 | 118 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 47.68 | |
30 | 23 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 48.95 | |
31 | 108 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 50.02 | |
32 | 123 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 52.23 | |
33 | 326 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 53.67 | |
34 | 354 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 0738AO | 25 m | 53.93 | |
35 | 4 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 54.65 | |
36 | 124 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 54.83 | |
37 | 37 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 56.84 | |
38 | 109 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:15.00 | |
39 | 106 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:30.00 | |
40 | 45 | Ohrhammer Silke M. Bau | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
41 | 50 | Rosenkvist Sofie Neerup | 2008 | NÆSTVED | 25 m | |||
42 | 360 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:28 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 417 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 26.11 | |
2 | 400 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 26.78 | |
3 | 408 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 26.81 | |
4 | 114 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 27.29 | |
5 | 371 | Vang Oliver | 1994 | TRITON B | 9411AD | 25 m | 27.90 | |
6 | 399 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 27.99 | |
7 | 69 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 28.70 | |
8 | 321 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 30.05 | |
9 | 17 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 30.46 | |
10 | 320 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 30.46 | |
11 | 77 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 31.14 | |
12 | 120 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 32.44 | |
13 | 270 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 32.64 | |
14 | 20 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 32.72 | |
15 | 34 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 33.16 | |
16 | 260 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 33.95 | |
17 | 53 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 50 m | 34.06 | |
18 | 238 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 34.32 | |
19 | 325 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 25 m | 34.82 | |
20 | 80 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 35.15 | |
21 | 68 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 35.21 | |
22 | 13 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 35.47 | |
23 | 236 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 35.88 | |
24 | 105 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 36.68 | |
25 | 282 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 37.35 | |
26 | 57 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 37.61 | |
27 | 267 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 38.26 | |
28 | 237 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 38.81 | |
29 | 70 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 38.97 | |
30 | 91 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 39.00 | |
31 | 314 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 39.39 | |
32 | 263 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 41.06 | |
33 | 51 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 41.30 | |
34 | 281 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 41.62 | |
35 | 54 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 41.77 | |
36 | 280 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 42.18 | |
37 | 279 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 44.72 | |
38 | 28 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 47.56 | |
39 | 356 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 48.03 | |
40 | 362 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 48.29 | |
41 | 364 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 51.25 | |
42 | 52 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 54.28 | |
43 | 102 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 50 m | 57.18 | |
44 | 58 | Zachariassen Simon Brandt | 2007 | NÆSTVED | 0799AC | 25 m | 58.37 | |
45 | 351 | Baba Ali | 2006 | RINGSTED | 0687AJ | 25 m | 1:02.65 | |
46 | 112 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 50 m | 1:05.90 | |
47 | 113 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:17.00 | |
48 | 94 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | ||
49 | 99 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | ||
50 | 361 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:28 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 28.61 | |
2 | 413 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 31.27 | |
3 | 404 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 31.86 | |
4 | 115 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 32.28 | |
5 | 131 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 33.89 | |
6 | 8 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 34.34 | |
7 | 407 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 34.40 | |
8 | 12 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 35.28 | |
9 | 19 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 35.76 | |
10 | 330 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 35.85 | |
11 | 125 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 36.16 | |
12 | 65 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 36.30 | |
13 | 232 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 50 m | 36.55 | |
14 | 241 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 37.30 | |
15 | 122 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 37.59 | |
16 | 76 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 37.63 | |
17 | 79 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 37.77 | |
18 | 242 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 38.13 | |
19 | 278 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 38.45 | |
20 | 36 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 39.55 | |
21 | 18 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 40.33 | |
22 | 117 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 40.46 | |
23 | 42 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 40.82 | |
24 | 67 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 50 m | 42.12 | |
25 | 14 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 43.43 | |
26 | 276 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 43.86 | |
27 | 353 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 44.18 | |
28 | 365 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 45.29 | |
29 | 11 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 46.60 | |
30 | 22 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 47.87 | |
31 | 109 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 50 m | 48.34 | |
32 | 41 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 48.41 | |
33 | 366 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 49.64 | |
34 | 107 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 49.81 | |
35 | 124 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 49.96 | |
36 | 354 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 0738AO | 25 m | 50.49 | |
37 | 111 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 50 m | 52.02 | |
38 | 352 | Giroux-Drejer Amanda | 2006 | RINGSTED | 0636AP | 25 m | 52.75 | |
39 | 324 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 25 m | 53.15 | ||
40 | 359 | Jansen Frederikke G. | 2007 | RINGSTED | 0702AP | 25 m | 55.30 | |
41 | 369 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 55.53 | |
42 | 370 | Toft Alberte | 2008 | RINGSTED | 0824AC | 25 m | 55.68 | |
43 | 319 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 55.80 | |
44 | 48 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 25 m | 56.71 | ||
45 | 266 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 57.40 | |
46 | 7 | Christensen Sille | 2006 | NÆSTVED | 0624AP | 25 m | 58.72 | |
47 | 129 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 50 m | 1:01.23 | |
48 | 316 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:07.00 | |
49 | 103 | Frederiksen Vigga | 2009 | HERLUFSHOL | 0984AD | 50 m | 1:10.62 | |
50 | 350 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 25 m | 1:12.91 | ||
51 | 6 | Boss Andrea | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
52 | 9 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
53 | 16 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 25 m | |||
54 | 45 | Ohrhammer Silke M. Bau | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
55 | 110 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:28 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 421 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 28.69 | |
2 | 66 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 29.99 | |
3 | 39 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 30.47 | |
4 | 73 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 31.08 | |
5 | 20 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 33.79 | |
6 | 46 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 34.72 | |
7 | 77 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 34.80 | |
8 | 240 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 35.92 | |
9 | 270 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 35.99 | |
10 | 74 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 36.15 | |
11 | 247 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 36.15 | |
12 | 5 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 36.30 | |
13 | 70 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 36.69 | |
14 | 267 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 37.23 | |
15 | 258 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 37.31 | |
16 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 37.69 | |
17 | 13 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 38.79 | |
18 | 15 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 38.79 | |
19 | 314 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 39.32 | |
20 | 259 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 39.71 | |
21 | 260 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 40.46 | |
22 | 277 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 42.39 | |
23 | 51 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 42.45 | |
24 | 35 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 43.92 | |
25 | 279 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 44.96 | |
26 | 281 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 45.34 | |
27 | 94 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 50 m | 45.55 | |
28 | 367 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 47.21 | |
29 | 356 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 47.81 | |
30 | 364 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 48.13 | |
31 | 275 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 49.21 | |
32 | 351 | Baba Ali | 2006 | RINGSTED | 0687AJ | 25 m | 51.02 | |
33 | 52 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 51.03 | |
34 | 100 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 25 m | 51.13 | |
35 | 99 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 50 m | 52.64 | |
36 | 127 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 50 m | 52.85 | |
37 | 363 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 53.50 | |
38 | 40 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 25 m | 53.88 | ||
39 | 55 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 55.79 | |
40 | 21 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 59.33 | |
41 | 358 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:01.04 | |
42 | 357 | Høgild Oliver F. | 2007 | RINGSTED | 0783AF | 25 m | 1:11.22 | |
43 | 10 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:28 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 34.40 | |
2 | 404 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 34.67 | |
3 | 97 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 34.97 | |
4 | 406 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 35.14 | |
5 | 416 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 37.50 | |
6 | 330 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 38.00 | |
7 | 3 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 38.67 | |
8 | 283 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 39.45 | |
9 | 25 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 39.54 | |
10 | 414 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 39.73 | |
11 | 104 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 40.05 | |
12 | 245 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 42.57 | |
13 | 44 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 42.58 | |
14 | 76 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 42.63 | |
15 | 72 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 42.74 | |
16 | 38 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 43.85 | |
17 | 67 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 44.42 | |
18 | 33 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 44.73 | |
19 | 92 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 45.28 | |
20 | 78 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 46.11 | |
21 | 71 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 46.68 | |
22 | 23 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 47.91 | |
23 | 265 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 50 m | 48.47 | |
24 | 278 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 48.78 | |
25 | 276 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 50 m | 49.03 | |
26 | 26 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 0608AS | 25 m | 49.08 | |
27 | 89 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 25 m | 49.16 | |
28 | 37 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 49.49 | |
29 | 14 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 49.67 | |
30 | 95 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 51.97 | |
31 | 106 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 52.24 | |
32 | 22 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 52.29 | |
33 | 124 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 52.35 | |
34 | 353 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 53.01 | |
35 | 4 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 53.88 | |
36 | 323 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 54.52 | |
37 | 108 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 56.20 | |
38 | 87 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 50 m | 56.64 | |
39 | 96 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 56.68 | |
40 | 355 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 58.63 | |
41 | 130 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 59.57 | |
42 | 352 | Giroux-Drejer Amanda | 2006 | RINGSTED | 0636AP | 25 m | 59.92 | |
43 | 365 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:00.47 | |
44 | 7 | Christensen Sille | 2006 | NÆSTVED | 0624AP | 25 m | 1:01.19 | |
45 | 123 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:01.48 | |
46 | 370 | Toft Alberte | 2008 | RINGSTED | 0824AC | 25 m | 1:03.57 | |
47 | 360 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:04.31 | |
48 | 110 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 50 m | 1:04.44 | |
49 | 103 | Frederiksen Vigga | 2009 | HERLUFSHOL | 0984AD | 50 m | 1:40.01 | |
50 | 30 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
51 | 45 | Ohrhammer Silke M. Bau | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
52 | 48 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 25 m | |||
53 | 50 | Rosenkvist Sofie Neerup | 2008 | NÆSTVED | 25 m | |||
54 | 56 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
55 | 350 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:28 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 420 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 30.10 | |
2 | 412 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 31.31 | |
3 | 411 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 31.66 | |
4 | 400 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 33.78 | |
5 | 119 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 36.13 | |
6 | 46 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 36.33 | |
7 | 13 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 36.84 | |
8 | 66 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 37.67 | |
9 | 80 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 37.72 | |
10 | 317 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 37.99 | |
11 | 70 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 38.50 | |
12 | 31 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 39.33 | |
13 | 282 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 39.40 | |
14 | 105 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 39.76 | |
15 | 116 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 40.24 | |
16 | 234 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 40.42 | |
17 | 57 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 41.08 | |
18 | 264 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 41.58 | |
19 | 53 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 50 m | 41.71 | |
20 | 263 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 42.38 | |
21 | 233 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 42.51 | |
22 | 284 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 25 m | 43.07 | |
23 | 277 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 43.37 | |
24 | 237 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 43.83 | |
25 | 2 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 45.43 | |
26 | 21 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 48.12 | |
27 | 367 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 51.25 | |
28 | 279 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 51.80 | |
29 | 280 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 54.19 | |
30 | 275 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 56.17 | |
31 | 113 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:00.21 | |
32 | 43 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:04.45 | ||
33 | 363 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 1:07.23 | |
34 | 127 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:07.50 | |
35 | 362 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:08.99 | |
36 | 112 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 50 m | 1:10.86 | |
37 | 357 | Høgild Oliver F. | 2007 | RINGSTED | 0783AF | 25 m | 1:14.89 | |
38 | 361 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:26.54 | |
39 | 10 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
40 | 55 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:28 |
Løb 9, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 27.25 | |
2 | 403 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 27.36 | |
3 | 121 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 27.62 | |
4 | 404 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 27.85 | |
5 | 413 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 27.86 | |
6 | 328 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 28.61 | |
7 | 402 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 29.23 | |
8 | 27 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 29.27 | |
9 | 90 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 29.62 | |
10 | 327 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 29.62 | |
11 | 12 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 29.90 | |
12 | 131 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 29.91 | |
13 | 283 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 30.02 | |
14 | 414 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 30.72 | |
15 | 313 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 30.79 | |
16 | 418 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 30.79 | |
17 | 72 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 30.86 | |
18 | 75 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 31.01 | |
19 | 81 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 31.07 | |
20 | 76 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 31.30 | |
21 | 88 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 50 m | 31.62 | |
22 | 128 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 31.68 | |
23 | 249 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 50 m | 31.68 | |
24 | 8 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 31.94 | |
25 | 65 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 31.94 | |
26 | 19 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 32.22 | |
27 | 125 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 32.33 | |
28 | 38 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 32.34 | |
29 | 117 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 32.34 | |
30 | 232 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 32.40 | |
31 | 278 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 32.60 | |
32 | 71 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 32.81 | |
33 | 67 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 32.88 | |
34 | 265 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 33.04 | |
35 | 79 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 33.07 | |
36 | 122 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 33.20 | |
37 | 36 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 33.31 | |
38 | 25 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 33.99 | |
39 | 104 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 34.14 | |
40 | 78 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 34.76 | |
41 | 33 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 34.91 | |
42 | 118 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 35.08 | |
43 | 44 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 35.19 | |
44 | 18 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 35.34 | |
45 | 274 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 35.48 | |
46 | 42 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 35.73 | |
47 | 49 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 36.15 | |
48 | 14 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 36.44 | |
49 | 355 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 36.81 | |
50 | 37 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 37.13 | |
51 | 353 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 37.92 | |
52 | 365 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 38.34 | |
53 | 11 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 50 m | 38.47 | |
54 | 326 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 39.27 | |
55 | 22 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 39.90 | |
56 | 4 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 40.48 | |
57 | 41 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 41.67 | |
58 | 323 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 41.87 | |
59 | 266 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 42.32 | |
60 | 319 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 42.66 | |
61 | 354 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 0738AO | 25 m | 42.73 | |
62 | 369 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 43.13 | |
63 | 96 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 43.30 | |
64 | 30 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 43.38 | ||
65 | 324 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 25 m | 44.62 | ||
66 | 318 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 44.79 | |
67 | 50 | Rosenkvist Sofie Neerup | 2008 | NÆSTVED | 25 m | 45.00 | ||
68 | 9 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 47.34 | ||
69 | 110 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 48.13 | |
70 | 366 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 48.73 | |
71 | 109 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 50 m | 48.92 | |
72 | 359 | Jansen Frederikke G. | 2007 | RINGSTED | 0702AP | 25 m | 49.03 | |
73 | 360 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 49.48 | |
74 | 7 | Christensen Sille | 2006 | NÆSTVED | 0624AP | 25 m | 50.33 | |
75 | 352 | Giroux-Drejer Amanda | 2006 | RINGSTED | 0636AP | 25 m | 50.33 | |
76 | 316 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 51.60 | |
77 | 111 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 51.99 | |
78 | 350 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 25 m | 59.66 | ||
79 | 129 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 50 m | 1:03.12 | |
80 | 16 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 25 m | |||
81 | 48 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 25 m | |||
82 | 56 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
83 | 107 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:28 |
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 24.88 | |
2 | 417 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 24.98 | |
3 | 399 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 25.22 | |
4 | 419 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 25.35 | |
5 | 420 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 25.54 | |
6 | 69 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 25.92 | |
7 | 371 | Vang Oliver | 1994 | TRITON B | 9411AD | 25 m | 26.20 | |
8 | 39 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 26.48 | |
9 | 401 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 26.71 | |
10 | 17 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 26.80 | |
11 | 73 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 26.89 | |
12 | 412 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 27.01 | |
13 | 321 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 27.13 | |
14 | 329 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 25 m | 27.87 | |
15 | 74 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 28.35 | |
16 | 34 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 28.72 | |
17 | 53 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 28.73 | |
18 | 70 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 29.05 | |
19 | 260 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 29.15 | |
20 | 20 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 29.73 | |
21 | 282 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 30.11 | |
22 | 234 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 30.13 | |
23 | 258 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 30.22 | |
24 | 259 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 30.22 | |
25 | 325 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 25 m | 30.40 | |
26 | 80 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 30.53 | |
27 | 270 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 30.58 | |
28 | 68 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 30.62 | |
29 | 5 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 30.67 | |
30 | 15 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 30.95 | |
31 | 57 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 31.37 | |
32 | 238 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 31.84 | |
33 | 267 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 32.22 | |
34 | 236 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 32.72 | |
35 | 314 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 32.99 | |
36 | 54 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 50 m | 33.07 | |
37 | 91 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 33.36 | |
38 | 35 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 34.77 | |
39 | 281 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 34.86 | |
40 | 100 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 50 m | 38.10 | |
41 | 28 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 38.19 | |
42 | 367 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 38.31 | |
43 | 364 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 39.59 | |
44 | 58 | Zachariassen Simon Brandt | 2007 | NÆSTVED | 0799AC | 25 m | 40.62 | |
45 | 102 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 40.63 | |
46 | 351 | Baba Ali | 2006 | RINGSTED | 0687AJ | 25 m | 42.00 | |
47 | 358 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 42.95 | |
48 | 113 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 43.78 | |
49 | 94 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 50 m | 45.10 | |
50 | 21 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 45.19 | |
51 | 43 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 46.38 | ||
52 | 127 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 50 m | 46.72 | |
53 | 112 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 50 m | 51.64 | |
54 | 40 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 25 m | 52.74 | ||
55 | 357 | Høgild Oliver F. | 2007 | RINGSTED | 0783AF | 25 m | 55.49 | |
56 | 363 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 55.58 | |
57 | 10 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:28 |
Løb 11, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 5:21.78 | |
2 | 415 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 5:22.23 | |
3 | 405 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 5:27.18 | |
4 | 407 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 5:27.63 | |
5 | 29 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 5:27.78 | |
6 | 207 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 5:27.80 | |
7 | 206 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 5:27.96 | |
8 | 209 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 5:37.30 | |
9 | 3 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 6:16.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:28 |
Løb 12, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 421 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 4:47.54 | |
2 | 114 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 5:12.85 | |
3 | 120 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 5:15.00 | |
4 | 320 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 5:22.00 | |
5 | 101 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 5:23.39 | |
6 | 66 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 5:34.84 | |
7 | 73 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 5:35.11 | |
8 | 69 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 5:36.11 | |
9 | 77 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 5:55.11 | |
10 | 264 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 6:47.03 | |
11 | 31 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:28 |
Løb 13, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 4:42.06 | |
2 | 154 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 4:45.75 | |
3 | 418 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 4:46.05 | |
4 | 413 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 4:48.01 | |
5 | 97 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 4:50.00 | |
6 | 131 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 4:54.05 | |
7 | 216 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 4:54.44 | |
8 | 207 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 5:00.91 | |
9 | 197 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 5:01.92 | |
10 | 165 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 5:02.30 | |
11 | 152 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 5:06.11 | |
12 | 283 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 5:08.96 | |
13 | 192 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 5:12.19 | |
14 | 346 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 5:13.11 | |
15 | 175 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 5:13.76 | |
16 | 126 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 5:15.00 | |
17 | 210 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 5:17.14 | |
18 | 176 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 5:18.24 | |
19 | 209 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 5:18.94 | |
20 | 245 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 5:21.27 | |
21 | 242 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 5:26.65 | |
22 | 288 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 5:33.74 | |
23 | 296 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 5:37.32 | |
24 | 191 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 5:40.00 | |
25 | 79 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 5:42.50 | RES |
26 | 170 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 6:00.00 | RES |
27 | 235 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 6:11.02 | RES |
28 | 217 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 6:57.93 | RES |
29 | 49 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | RES | |
30 | 249 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 14, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 3:56.80 | |
2 | 304 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 4:04.68 | |
3 | 419 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 4:07.28 | |
4 | 136 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 4:10.47 | |
5 | 167 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 4:12.48 | |
6 | 158 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 4:13.57 | |
7 | 137 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 4:17.59 | |
8 | 181 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 4:23.08 | |
9 | 196 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 4:24.00 | |
10 | 135 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 4:26.35 | |
11 | 74 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 4:36.25 | |
12 | 224 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 50 m | 4:36.72 | |
13 | 293 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 4:37.83 | |
14 | 66 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 4:37.98 | |
15 | 401 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 4:45.43 | |
16 | 142 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 25 m | 4:47.75 | |
17 | 185 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 4:51.64 | |
18 | 305 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 4:57.13 | |
19 | 259 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 5:03.21 | |
20 | 221 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 5:04.98 | |
21 | 287 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 5:10.29 | |
22 | 68 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 5:11.11 | |
23 | 270 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 5:13.21 | |
24 | 20 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 5:14.53 | |
25 | 211 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 5:15.32 | RES |
26 | 240 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 5:17.45 | RES |
27 | 236 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 5:23.11 | RES |
28 | 263 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 5:24.39 | RES |
29 | 2 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 5:25.61 | RES |
30 | 233 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 5:32.27 | RES |
31 | 155 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 5:34.39 | RES |
32 | 47 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 5:41.30 | RES |
33 | 143 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 5:59.17 | RES |
34 | 208 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 7:21.98 | RES |
35 | 55 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 15, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 1:03.74 | |
2 | 169 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:05.96 | |
3 | 177 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:10.61 | |
4 | 192 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:10.78 | |
5 | 402 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 1:10.91 | |
6 | 331 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:10.96 | |
7 | 206 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:11.85 | |
8 | 153 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:12.61 | |
9 | 410 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 1:13.14 | |
10 | 8 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:13.38 | |
11 | 184 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:13.70 | |
12 | 422 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 1:13.94 | |
13 | 27 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:14.33 | |
14 | 12 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:14.80 | |
15 | 336 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:15.23 | |
16 | 145 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:15.75 | |
17 | 414 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:15.94 | |
18 | 65 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:16.70 | |
19 | 98 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:17.45 | |
20 | 338 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:17.75 | |
21 | 232 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:18.01 | |
22 | 340 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:18.11 | |
23 | 88 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:18.40 | |
24 | 72 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:18.43 | |
25 | 199 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:18.77 | |
26 | 296 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:19.62 | |
27 | 342 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:19.94 | |
28 | 122 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:20.27 | |
29 | 3 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:21.88 | |
30 | 76 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 1:22.26 | |
31 | 205 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:22.33 | |
32 | 146 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:22.72 | |
33 | 202 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:23.03 | |
34 | 25 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:23.30 | |
35 | 38 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:23.42 | |
36 | 182 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:23.57 | |
37 | 161 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:24.05 | |
38 | 36 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:24.35 | |
39 | 191 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:24.54 | |
40 | 213 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 1:24.55 | |
41 | 301 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:24.65 | |
42 | 138 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:24.84 | |
43 | 265 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:25.20 | |
44 | 67 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 1:25.56 | |
45 | 95 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:26.35 | |
46 | 118 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:26.49 | |
47 | 130 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:26.65 | |
48 | 44 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:26.78 | |
49 | 42 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:27.06 | |
50 | 148 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 1:27.07 | |
51 | 33 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:28.16 | |
52 | 178 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:32.08 | |
53 | 193 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:33.16 | |
54 | 332 | Bierbaum-Pedersen Sofie | 2006 | FR.VÆRK | 0694AO | 25 m | 1:34.15 | |
55 | 349 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 1:34.16 | |
56 | 308 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:34.31 | |
57 | 171 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:35.11 | |
58 | 14 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 1:36.70 | |
59 | 322 | Johansen Lisa Ellegaard | 2004 | VORDINGB | 0476AJ | 25 m | 1:36.87 | |
60 | 344 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:40.10 | |
61 | 261 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 1:40.73 | |
62 | 22 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:41.85 | |
63 | 333 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:42.38 | |
64 | 315 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:45.00 | |
65 | 348 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:47.65 | |
66 | 4 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:47.96 | |
67 | 41 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:48.20 | |
68 | 110 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 50 m | 1:49.89 | |
69 | 109 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:56.74 | |
70 | 87 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 1:56.91 | |
71 | 231 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 1:59.94 | |
72 | 298 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 2:04.89 | |
73 | 30 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 2:05.15 | ||
74 | 174 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
75 | 262 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | ||
76 | 291 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | ||
77 | 299 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 16, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 57.60 | |
2 | 411 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 58.10 | |
3 | 196 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 59.43 | |
4 | 420 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 59.76 | |
5 | 400 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:00.78 | |
6 | 134 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:01.28 | |
7 | 421 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 1:01.46 | |
8 | 417 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 1:01.52 | |
9 | 412 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:02.27 | |
10 | 140 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:02.41 | |
11 | 168 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:02.54 | |
12 | 66 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:03.50 | |
13 | 163 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:04.75 | |
14 | 179 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:04.75 | |
15 | 39 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:04.86 | |
16 | 69 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:07.25 | |
17 | 162 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:07.47 | |
18 | 297 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:09.77 | |
19 | 321 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:10.95 | |
20 | 221 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:11.26 | |
21 | 201 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:11.38 | |
22 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:11.41 | |
23 | 46 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:11.63 | |
24 | 203 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:12.49 | |
25 | 53 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:15.72 | |
26 | 15 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:16.41 | |
27 | 247 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:16.65 | |
28 | 309 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:17.47 | |
29 | 219 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 1:17.90 | |
30 | 212 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:17.98 | |
31 | 227 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 1:18.06 | |
32 | 47 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:18.16 | |
33 | 223 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:19.22 | |
34 | 77 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 50 m | 1:19.34 | |
35 | 190 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:19.94 | |
36 | 267 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:20.07 | |
37 | 238 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:21.25 | |
38 | 70 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 1:21.46 | |
39 | 204 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:21.56 | |
40 | 5 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:22.10 | |
41 | 200 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:22.12 | |
42 | 91 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:22.25 | |
43 | 263 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 1:23.25 | |
44 | 105 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:23.67 | |
45 | 198 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:25.76 | |
46 | 173 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:29.02 | |
47 | 54 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:29.31 | |
48 | 156 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 1:30.49 | |
49 | 164 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 50 m | 1:31.20 | |
50 | 282 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:31.25 | |
51 | 51 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 1:33.45 | |
52 | 144 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:33.74 | |
53 | 277 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:34.80 | |
54 | 286 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 50 m | 1:35.88 | |
55 | 279 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:38.55 | |
56 | 303 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:38.93 | |
57 | 147 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:46.07 | |
58 | 58 | Zachariassen Simon Brandt | 2007 | NÆSTVED | 0799AC | 25 m | 1:50.17 | |
59 | 225 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 1:57.22 | |
60 | 40 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 25 m | |||
61 | 229 | Peterse Rasmus Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0697AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 17, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 413 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:05.42 | |
2 | 416 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:05.77 | |
3 | 165 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:07.21 | |
4 | 97 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:08.15 | |
5 | 153 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:08.89 | |
6 | 145 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:10.35 | |
7 | 415 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:10.45 | |
8 | 216 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:10.48 | |
9 | 206 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:10.49 | |
10 | 150 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 1:10.59 | |
11 | 121 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 1:10.66 | |
12 | 292 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 1:10.82 | |
13 | 177 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:12.82 | |
14 | 29 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:13.33 | |
15 | 209 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:13.40 | |
16 | 90 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 1:13.46 | |
17 | 407 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:13.60 | |
18 | 331 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:13.97 | |
19 | 115 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 1:14.00 | |
20 | 328 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:14.08 | |
21 | 154 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:14.22 | |
22 | 422 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 1:14.47 | |
23 | 197 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:14.73 | |
24 | 131 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:14.95 | |
25 | 414 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:15.01 | |
26 | 157 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:15.05 | |
27 | 207 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:15.27 | |
28 | 330 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:15.36 | |
29 | 214 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 1:15.80 | |
30 | 12 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:15.92 | |
31 | 283 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:16.11 | |
32 | 175 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:16.14 | |
33 | 184 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:16.17 | |
34 | 405 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:16.67 | |
35 | 336 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:16.70 | |
36 | 148 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:17.21 | |
37 | 327 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:17.32 | |
38 | 152 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:17.91 | |
39 | 3 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:18.28 | |
40 | 178 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:18.28 | |
41 | 210 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 1:18.42 | |
42 | 406 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:18.43 | |
43 | 313 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:18.61 | |
44 | 249 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:18.85 | |
45 | 81 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:19.06 | |
46 | 75 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:19.33 | |
47 | 72 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:19.60 | |
48 | 128 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:19.78 | |
49 | 232 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:19.99 | |
50 | 176 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:20.01 | |
51 | 117 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:20.10 | |
52 | 76 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 1:20.11 | |
53 | 19 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:20.52 | |
54 | 38 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:20.78 | |
55 | 245 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:20.80 | |
56 | 418 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:21.00 | |
57 | 244 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:21.02 | |
58 | 169 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:21.06 | |
59 | 290 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 1:21.83 | |
60 | 25 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:21.90 | |
61 | 341 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:21.96 | |
62 | 149 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 1:22.08 | |
63 | 343 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 1:22.13 | |
64 | 199 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:22.21 | |
65 | 288 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:22.33 | |
66 | 65 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:22.44 | |
67 | 307 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:22.47 | |
68 | 205 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:22.71 | |
69 | 241 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:22.75 | |
70 | 161 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:22.83 | |
71 | 301 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:24.11 | |
72 | 92 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:24.84 | |
73 | 242 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:25.06 | |
74 | 71 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:25.11 | |
75 | 44 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:25.16 | |
76 | 278 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:25.82 | |
77 | 337 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 1:26.10 | |
78 | 79 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:26.77 | |
79 | 78 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:27.06 | |
80 | 183 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:27.09 | |
81 | 342 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:27.24 | |
82 | 182 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:27.40 | |
83 | 235 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:28.18 | |
84 | 67 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 1:29.20 | |
85 | 218 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 1:29.55 | |
86 | 118 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:30.23 | |
87 | 32 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:30.30 | |
88 | 202 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:30.37 | |
89 | 33 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:30.50 | |
90 | 170 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:31.04 | |
91 | 18 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:31.16 | |
92 | 298 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:31.27 | |
93 | 171 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:31.37 | |
94 | 133 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:32.41 | |
95 | 193 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:32.51 | |
96 | 23 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:32.72 | |
97 | 11 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 1:33.23 | |
98 | 14 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 1:33.62 | |
99 | 308 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:35.41 | |
100 | 42 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:36.66 | |
101 | 49 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 1:37.00 | |
102 | 315 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:37.10 | |
103 | 322 | Johansen Lisa Ellegaard | 2004 | VORDINGB | 0476AJ | 25 m | 1:37.61 | |
104 | 108 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 1:42.77 | |
105 | 217 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:43.32 | |
106 | 26 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 0608AS | 25 m | 1:46.29 | |
107 | 4 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:47.43 | |
108 | 326 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:47.85 | |
109 | 22 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:49.60 | |
110 | 262 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 1:57.19 | |
111 | 109 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 2:12.00 | |
112 | 111 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 2:12.75 | |
113 | 110 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 2:13.00 | |
114 | 106 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 2:30.00 | |
115 | 30 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
116 | 41 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | ||
117 | 96 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | ||
118 | 123 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | ||
119 | 174 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
120 | 228 | Nouar Mona | 2007 | NAKSKOV | 0784AO | 25 m | ||
121 | 291 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | ||
122 | 299 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 18, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 57.64 | |
2 | 159 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 59.93 | |
3 | 220 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 1:02.33 | |
4 | 304 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 1:02.55 | |
5 | 167 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:02.67 | |
6 | 166 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 1:02.87 | |
7 | 371 | Vang Oliver | 1994 | TRITON B | 9411AD | 25 m | 1:03.14 | |
8 | 224 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 1:03.39 | |
9 | 196 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:03.77 | |
10 | 136 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 1:03.89 | |
11 | 158 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:04.27 | |
12 | 141 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:04.61 | |
13 | 39 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:05.28 | |
14 | 399 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:05.39 | |
15 | 137 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:05.70 | |
16 | 179 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:05.71 | |
17 | 101 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 1:06.76 | |
18 | 222 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 1:07.26 | |
19 | 69 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:07.29 | |
20 | 151 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:07.92 | |
21 | 114 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 1:08.49 | |
22 | 163 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:08.65 | |
23 | 73 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:09.11 | |
24 | 320 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:09.36 | |
25 | 17 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:09.50 | |
26 | 293 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:09.82 | |
27 | 201 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:10.17 | |
28 | 135 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:10.47 | |
29 | 243 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 1:10.71 | |
30 | 297 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:11.43 | |
31 | 120 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:12.02 | |
32 | 34 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:12.46 | |
33 | 77 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:12.59 | |
34 | 203 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:12.67 | |
35 | 162 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:12.76 | |
36 | 185 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:12.80 | |
37 | 70 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:13.47 | |
38 | 142 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 25 m | 1:13.58 | |
39 | 309 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:13.65 | |
40 | 334 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 1:14.04 | |
41 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:14.23 | |
42 | 345 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 1:14.27 | |
43 | 53 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:14.56 | |
44 | 329 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 25 m | 1:14.69 | |
45 | 219 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 1:15.78 | |
46 | 212 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:15.82 | |
47 | 31 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:16.07 | |
48 | 80 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:16.27 | |
49 | 13 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:16.45 | |
50 | 20 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:17.02 | |
51 | 223 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:17.63 | |
52 | 57 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:17.64 | |
53 | 119 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:17.80 | |
54 | 287 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:17.85 | |
55 | 270 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:18.43 | |
56 | 234 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:18.45 | |
57 | 294 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:19.00 | |
58 | 325 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 25 m | 1:19.11 | |
59 | 286 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 1:19.39 | |
60 | 259 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:19.61 | |
61 | 240 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:19.78 | |
62 | 105 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:20.05 | |
63 | 208 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:20.41 | |
64 | 155 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:20.71 | |
65 | 5 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:20.75 | |
66 | 116 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:20.89 | |
67 | 233 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:20.98 | |
68 | 282 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:21.12 | |
69 | 267 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:21.21 | |
70 | 68 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:21.44 | |
71 | 74 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:22.20 | |
72 | 200 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:22.44 | |
73 | 263 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 1:22.82 | |
74 | 2 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:23.59 | |
75 | 260 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:24.19 | |
76 | 236 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:24.31 | |
77 | 237 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:25.78 | |
78 | 190 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:26.25 | |
79 | 144 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:28.11 | |
80 | 198 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:28.91 | |
81 | 264 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:29.01 | |
82 | 277 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:29.10 | |
83 | 314 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:29.75 | |
84 | 189 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:31.59 | |
85 | 173 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:32.17 | |
86 | 347 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:32.19 | |
87 | 303 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:32.86 | |
88 | 156 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 1:33.09 | |
89 | 54 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:33.82 | |
90 | 279 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:34.21 | |
91 | 204 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:34.29 | |
92 | 269 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSØR | 0441AG | 25 m | 1:34.97 | |
93 | 113 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:39.58 | |
94 | 51 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 1:42.02 | |
95 | 147 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:44.92 | |
96 | 28 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:50.65 | |
97 | 55 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | ||
98 | 58 | Zachariassen Simon Brandt | 2007 | NÆSTVED | 0799AC | 25 m | ||
99 | 221 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | ||
100 | 230 | Peterse Sebastian Hofmann | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 19, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 302 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 17:31.51 | |
2 | 404 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 18:10.75 | |
3 | 403 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 18:22.40 | |
4 | 295 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 18:23.44 | |
5 | 292 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 18:39.78 | |
6 | 194 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 19:00.00 | |
7 | 409 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 20:49.33 | |
8 | 306 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 21:27.45 | |
9 | 346 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 21:34.04 | |
10 | 265 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 22:10.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 20, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 140 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 8:47.71 | |
2 | 134 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 8:47.97 | |
3 | 168 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 8:51.42 | |
4 | 158 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 9:17.42 | |
5 | 73 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 9:23.23 | |
6 | 114 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 9:28.02 | |
7 | 181 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 9:39.81 | |
8 | 136 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 9:42.42 | |
9 | 224 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 9:51.50 | |
10 | 46 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 9:54.32 | |
11 | 305 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 9:59.74 | |
12 | 185 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 10:00.00 | |
13 | 31 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 10:10.19 | RES |
14 | 259 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 10:25.92 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 21, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 153 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:02.83 | |
2 | 192 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:08.05 | |
3 | 150 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 1:10.21 | |
4 | 90 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 1:10.31 | |
5 | 410 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 1:10.39 | |
6 | 327 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:11.16 | |
7 | 405 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 1:11.28 | |
8 | 413 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:11.57 | |
9 | 184 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:12.07 | |
10 | 154 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:13.60 | |
11 | 338 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:13.92 | |
12 | 197 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:14.63 | |
13 | 27 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:14.84 | |
14 | 422 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 1:15.02 | |
15 | 29 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:15.55 | |
16 | 178 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:16.40 | |
17 | 152 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:16.70 | |
18 | 418 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:16.92 | |
19 | 81 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:17.28 | |
20 | 207 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 1:17.35 | |
21 | 169 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:18.49 | |
22 | 128 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:18.83 | |
23 | 88 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:18.96 | |
24 | 249 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:19.40 | |
25 | 157 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:19.98 | |
26 | 175 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:19.99 | |
27 | 209 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:20.43 | |
28 | 176 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:20.52 | |
29 | 244 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:21.28 | |
30 | 148 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:21.34 | |
31 | 232 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:22.52 | |
32 | 301 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:23.00 | |
33 | 117 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:23.30 | |
34 | 295 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 1:23.81 | |
35 | 38 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:25.54 | |
36 | 161 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:26.53 | |
37 | 328 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:29.61 | |
38 | 126 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:31.03 | |
39 | 213 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 1:32.30 | |
40 | 92 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:32.70 | |
41 | 182 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:33.64 | |
42 | 202 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:33.78 | |
43 | 138 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:37.02 | |
44 | 199 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:37.59 | |
45 | 11 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 1:40.44 | |
46 | 130 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 1:43.42 | |
47 | 278 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:45.64 | |
48 | 349 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 1:45.76 | |
49 | 332 | Bierbaum-Pedersen Sofie | 2006 | FR.VÆRK | 0694AO | 25 m | 1:47.98 | |
50 | 340 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:54.06 | |
51 | 217 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:56.23 | |
52 | 18 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 2:00.18 | |
53 | 146 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:01.96 | |
54 | 171 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 2:04.05 | |
55 | 333 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 2:05.22 | |
56 | 133 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:07.22 | |
57 | 326 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 2:12.00 | |
58 | 87 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 2:30.00 | |
59 | 149 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | ||
60 | 242 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 22, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 400 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 57.26 | |
2 | 417 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 57.67 | |
3 | 159 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 57.75 | |
4 | 408 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 57.97 | |
5 | 421 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 58.00 | |
6 | 222 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 59.41 | |
7 | 220 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 59.51 | |
8 | 304 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 1:00.53 | |
9 | 168 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:00.78 | |
10 | 140 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:01.22 | |
11 | 101 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 1:01.60 | |
12 | 419 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:01.98 | |
13 | 134 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:02.35 | |
14 | 137 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:02.58 | |
15 | 166 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 1:02.95 | |
16 | 399 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:03.57 | |
17 | 135 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:04.43 | |
18 | 401 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 1:06.17 | |
19 | 39 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:06.40 | |
20 | 162 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:06.58 | |
21 | 74 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:08.21 | |
22 | 69 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:08.74 | |
23 | 321 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 50 m | 1:08.87 | |
24 | 163 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:09.49 | |
25 | 293 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:10.42 | |
26 | 141 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:10.43 | |
27 | 77 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:10.65 | |
28 | 243 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 1:11.05 | |
29 | 329 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 25 m | 1:11.52 | |
30 | 212 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:12.69 | |
31 | 320 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 50 m | 1:13.45 | |
32 | 287 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:14.00 | |
33 | 66 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:14.11 | |
34 | 17 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:14.22 | |
35 | 120 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 1:14.70 | |
36 | 334 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 1:14.81 | |
37 | 208 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:16.63 | |
38 | 34 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:17.84 | |
39 | 211 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:17.93 | |
40 | 238 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:18.07 | |
41 | 297 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:19.14 | |
42 | 15 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:20.62 | |
43 | 143 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:21.31 | |
44 | 47 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:24.95 | |
45 | 240 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:25.91 | |
46 | 200 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:29.02 | |
47 | 2 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:30.51 | |
48 | 247 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:30.77 | |
49 | 190 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:31.12 | |
50 | 223 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:31.41 | |
51 | 314 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:31.80 | |
52 | 142 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 25 m | 1:31.82 | |
53 | 57 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:33.64 | |
54 | 164 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:33.88 | |
55 | 264 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:34.61 | |
56 | 91 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 50 m | 1:35.30 | |
57 | 260 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:35.43 | |
58 | 151 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:35.94 | |
59 | 198 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:37.00 | |
60 | 286 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 1:38.37 | |
61 | 54 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:45.47 | |
62 | 325 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 25 m | 1:47.70 | |
63 | 269 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSØR | 0441AG | 25 m | 1:48.24 | |
64 | 51 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | ||
65 | 55 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | ||
66 | 144 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | ||
67 | 147 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | ||
68 | 156 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | ||
69 | 303 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 2:35.96 | |
2 | 165 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 2:36.10 | |
3 | 145 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 2:36.45 | |
4 | 29 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:46.60 | |
5 | 214 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 2:47.55 | |
6 | 194 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:47.59 | |
7 | 206 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:48.11 | |
8 | 416 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 2:50.01 | |
9 | 406 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 2:50.66 | |
10 | 407 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:51.53 | |
11 | 409 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:53.72 | |
12 | 302 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 2:54.42 | |
13 | 414 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:57.25 | |
14 | 157 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 2:57.67 | |
15 | 3 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 2:58.10 | |
16 | 8 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 3:01.76 | |
17 | 330 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 3:01.90 | |
18 | 283 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 3:03.31 | |
19 | 12 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 3:04.07 | |
20 | 138 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 3:06.68 | |
21 | 146 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:07.21 | |
22 | 307 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 3:08.01 | |
23 | 410 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 3:09.81 | |
24 | 245 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 3:10.64 | |
25 | 104 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 50 m | 3:11.02 | |
26 | 313 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 3:11.23 | |
27 | 67 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 3:12.11 | |
28 | 25 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 3:13.34 | |
29 | 341 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:14.07 | |
30 | 71 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 3:15.11 | |
31 | 75 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 3:15.11 | |
32 | 337 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 3:16.35 | |
33 | 288 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 3:16.44 | |
34 | 210 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 3:17.91 | |
35 | 402 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 3:24.10 | |
36 | 122 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 3:25.00 | |
37 | 44 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 3:29.03 | |
38 | 183 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 3:29.57 | |
39 | 78 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 3:31.94 | |
40 | 170 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 3:33.11 | |
41 | 36 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 3:36.48 | |
42 | 343 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 3:37.40 | |
43 | 98 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 3:40.46 | |
44 | 23 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 3:41.60 | |
45 | 265 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 3:42.90 | |
46 | 290 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 3:42.98 | |
47 | 191 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 3:46.29 | |
48 | 33 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 3:46.91 | |
49 | 32 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 3:48.56 | |
50 | 278 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 3:51.00 | |
51 | 299 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 3:51.20 | |
52 | 89 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 25 m | 4:00.00 | |
53 | 95 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 4:00.00 | |
54 | 106 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 4:00.00 | |
55 | 344 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 4:00.80 | |
56 | 133 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 4:00.92 | |
57 | 348 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 4:01.56 | |
58 | 14 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 4:02.42 | |
59 | 22 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 50 m | 4:10.48 | |
60 | 123 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 50 m | 4:17.31 | |
61 | 4 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 4:20.10 | |
62 | 108 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 4:31.91 | |
63 | 111 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 50 m | 4:33.74 | |
64 | 41 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | ||
65 | 42 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | ||
66 | 96 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | ||
67 | 149 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | ||
68 | 174 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
69 | 193 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | ||
70 | 205 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | ||
71 | 218 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | ||
72 | 235 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | ||
73 | 261 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:16.52 | |
2 | 167 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:25.63 | |
3 | 420 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:26.00 | |
4 | 412 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:27.40 | |
5 | 411 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:35.36 | |
6 | 222 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 2:38.95 | |
7 | 151 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 2:41.44 | |
8 | 46 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:48.48 | |
9 | 34 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 2:48.97 | |
10 | 141 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:49.21 | |
11 | 119 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 2:50.89 | |
12 | 345 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 2:55.08 | |
13 | 13 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 2:55.21 | |
14 | 282 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 2:55.39 | |
15 | 31 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:57.26 | |
16 | 294 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:57.65 | |
17 | 80 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 2:58.36 | |
18 | 309 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:59.00 | |
19 | 203 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 2:59.01 | |
20 | 70 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 3:02.11 | |
21 | 201 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 3:03.32 | |
22 | 181 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 3:04.66 | |
23 | 20 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 3:06.85 | |
24 | 264 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 3:07.16 | |
25 | 234 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 3:08.19 | |
26 | 15 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 3:10.33 | |
27 | 155 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 3:10.66 | |
28 | 116 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 3:11.02 | |
29 | 305 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 3:14.10 | |
30 | 267 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 3:21.82 | |
31 | 347 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 3:24.07 | |
32 | 237 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 3:26.92 | |
33 | 204 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 3:28.57 | |
34 | 143 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 3:33.53 | |
35 | 164 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 3:37.74 | |
36 | 277 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 50 m | 3:46.96 | |
37 | 279 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 3:59.25 | |
38 | 173 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 4:23.04 | |
39 | 113 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 4:23.22 | |
40 | 189 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 4:23.32 | |
41 | 28 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | ||
42 | 227 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | ||
43 | 260 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | ||
44 | 263 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | ||
45 | 269 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSØR | 0441AG | 25 m | ||
46 | 270 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 25, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 397 | Triton 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 254 | Lf Piger 1 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 2:05.00 | ||
3 | 186 | Kalundborg Piger 1 | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 2:08.00 | ||
4 | 398 | Triton 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:08.00 | ||
5 | 312 | Vsk The Team | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:10.85 | ||
6 | 424 | Næstved Piger 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:12.00 | ||
7 | 335 | Stålpiger 1 Fr.værk | 1998 | FR.VÆRK | 25 m | 2:15.00 | ||
8 | 84 | Hg Piger 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 425 | Næstved Piger 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:21.00 | ||
10 | 187 | Kalundborg Piger 2 | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 2:22.00 | ||
11 | 255 | Lf Piger 2 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 2:22.00 | ||
12 | 339 | Stålpiger 2 Fr.værk | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 2:22.00 | ||
13 | 62 | Dragsholm Piger 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:22.11 | ||
14 | 426 | Næstved Piger 3 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:23.00 | ||
15 | 271 | Piger Korsør | 0 | KORSØR | 25 m | 2:25.00 | ||
16 | 427 | Næstved Piger 4 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:30.00 | ||
17 | 64 | Dragsholm Piger 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:32.11 | ||
18 | 246 | Roskilde Skjoldmøer | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:33.00 | ||
19 | 85 | Hg Piger 2 | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:34.00 | ||
20 | 188 | Kalundborg Piger 3 | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 2:35.00 | ||
21 | 428 | Næstved Piger 5 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:37.00 | ||
22 | 86 | Hg Piger 3 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:40.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 26, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 397 | Triton 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 1:47.00 | ||
2 | 251 | Lf Drenge 1 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 1:52.00 | ||
3 | 398 | Triton 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 1:55.00 | ||
4 | 172 | Kalundborg Drenge 1 | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 2:02.00 | ||
5 | 61 | Dragsholm Drenge 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:03.11 | ||
6 | 252 | Lf Drenge 2 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 2:07.00 | ||
7 | 429 | Næstved Drenge 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 82 | Hg Drenge 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:12.00 | ||
9 | 311 | Vsk Drenge 1 | 1997 | VORDINGB | 25 m | 2:12.82 | ||
10 | 430 | Næstved Drenge 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:17.00 | ||
11 | 253 | Lf Drenge 3 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 2:18.00 | ||
12 | 272 | Drenge Korsør 1 | 0 | KORSØR | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 63 | Dragsholm Drenge 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:20.11 | ||
14 | 431 | Næstved Drenge 3 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:23.00 | ||
15 | 83 | Hg Drenge 2 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:25.00 | ||
16 | 273 | Drenge Korsør 2 | 0 | KORSØR | 25 m | 2:25.00 | ||
17 | 432 | Næstved Drenge 4 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:26.00 | ||
18 | 248 | Roskilde Vikings | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:28.00 | ||
19 | 433 | Næstved Drenge 5 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:32.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 2:19.20 | |
2 | 150 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 2:19.89 | |
3 | 292 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 2:22.88 | |
4 | 169 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 2:23.18 | |
5 | 403 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:24.11 | |
6 | 160 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 2:28.75 | |
7 | 402 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 2:33.36 | |
8 | 407 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:33.45 | |
9 | 8 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:34.02 | |
10 | 422 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 2:35.63 | |
11 | 115 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 2:36.90 | |
12 | 154 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:37.41 | |
13 | 410 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 2:37.56 | |
14 | 336 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 2:38.94 | |
15 | 327 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 2:38.96 | |
16 | 131 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:38.98 | |
17 | 209 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:39.16 | |
18 | 12 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:39.27 | |
19 | 192 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:39.93 | |
20 | 331 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 2:41.38 | |
21 | 409 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:43.14 | |
22 | 175 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:43.67 | |
23 | 232 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:45.28 | |
24 | 197 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:46.90 | |
25 | 199 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 2:47.15 | |
26 | 296 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 2:47.30 | |
27 | 207 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:47.67 | |
28 | 176 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 2:47.85 | |
29 | 65 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 2:49.11 | |
30 | 338 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 2:50.66 | |
31 | 76 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 2:51.14 | |
32 | 340 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 2:51.20 | |
33 | 81 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 2:52.11 | |
34 | 191 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 2:55.28 | |
35 | 202 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 2:55.93 | |
36 | 146 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:56.27 | |
37 | 178 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 2:56.81 | |
38 | 72 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 2:57.11 | |
39 | 249 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 2:57.93 | |
40 | 149 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 2:58.63 | |
41 | 36 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 3:02.57 | |
42 | 205 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 3:02.98 | |
43 | 342 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 3:04.28 | |
44 | 25 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 3:04.72 | |
45 | 210 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 3:04.85 | |
46 | 301 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 3:04.89 | |
47 | 79 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 3:05.11 | |
48 | 138 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 3:05.45 | |
49 | 42 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 3:06.53 | |
50 | 306 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 3:08.84 | |
51 | 242 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 3:09.76 | |
52 | 19 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 3:11.18 | |
53 | 161 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 3:12.30 | |
54 | 278 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 3:15.76 | |
55 | 308 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 3:20.76 | |
56 | 33 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 3:20.89 | |
57 | 365 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 3:32.27 | |
58 | 22 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 3:32.74 | |
59 | 333 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 3:38.41 | |
60 | 348 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 3:45.91 | |
61 | 344 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 3:47.17 | |
62 | 369 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 4:15.88 | |
63 | 41 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | ||
64 | 213 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | ||
65 | 291 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | ||
66 | 298 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 2:05.68 | |
2 | 196 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:05.97 | |
3 | 420 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:07.11 | |
4 | 400 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:09.12 | |
5 | 421 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 2:11.04 | |
6 | 289 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 2:15.21 | |
7 | 140 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:15.27 | |
8 | 39 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:17.48 | |
9 | 163 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:20.74 | |
10 | 401 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 2:21.84 | |
11 | 162 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:24.94 | |
12 | 73 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 2:29.11 | |
13 | 297 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:30.95 | |
14 | 201 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:35.60 | |
15 | 185 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 2:36.04 | |
16 | 143 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:36.76 | |
17 | 20 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 2:38.46 | |
18 | 334 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 2:39.53 | |
19 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:40.01 | |
20 | 211 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:41.58 | |
21 | 155 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:42.85 | |
22 | 247 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 2:43.05 | |
23 | 223 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 2:43.09 | |
24 | 142 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 25 m | 2:45.00 | |
25 | 305 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:45.80 | |
26 | 15 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:47.04 | |
27 | 287 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:48.88 | |
28 | 200 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:50.78 | |
29 | 190 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 2:52.81 | |
30 | 240 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:53.02 | |
31 | 68 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 2:57.11 | |
32 | 212 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 2:59.17 | |
33 | 54 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 3:02.25 | |
34 | 57 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 3:06.35 | |
35 | 198 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 3:07.37 | |
36 | 260 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 3:09.94 | |
37 | 208 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 3:10.67 | |
38 | 303 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 3:22.79 | |
39 | 279 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 50 m | 3:53.63 | |
40 | 47 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | ||
41 | 147 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | ||
42 | 156 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | ||
43 | 195 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | ||
44 | 219 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | ||
45 | 221 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | ||
46 | 356 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 29, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 413 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:11.88 | |
2 | 145 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:12.74 | |
3 | 165 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:12.77 | |
4 | 415 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:14.29 | |
5 | 214 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 1:15.50 | |
6 | 206 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 1:18.19 | |
7 | 175 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:18.46 | |
8 | 194 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:19.55 | |
9 | 29 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:19.83 | |
10 | 416 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:20.45 | |
11 | 302 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 1:20.48 | |
12 | 157 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:22.33 | |
13 | 330 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:22.56 | |
14 | 414 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:22.90 | |
15 | 3 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:23.44 | |
16 | 177 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:23.95 | |
17 | 283 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:25.89 | |
18 | 132 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:26.11 | |
19 | 25 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:27.03 | |
20 | 307 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:27.14 | |
21 | 98 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:27.70 | |
22 | 410 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 1:28.62 | |
23 | 290 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 1:28.70 | |
24 | 341 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:29.06 | |
25 | 337 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 1:29.28 | |
26 | 75 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:30.50 | |
27 | 328 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:30.87 | |
28 | 148 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:31.13 | |
29 | 245 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:31.49 | |
30 | 288 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:31.49 | |
31 | 12 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 1:32.34 | |
32 | 205 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:34.14 | |
33 | 44 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:34.39 | |
34 | 183 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:34.59 | |
35 | 78 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:35.39 | |
36 | 67 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 1:37.25 | |
37 | 71 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:39.20 | |
38 | 11 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 1:39.86 | |
39 | 33 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:40.38 | |
40 | 170 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:41.21 | |
41 | 265 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:41.57 | |
42 | 299 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:42.46 | |
43 | 118 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:42.65 | |
44 | 23 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:43.10 | |
45 | 235 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:43.39 | |
46 | 92 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:43.44 | |
47 | 32 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:44.05 | |
48 | 349 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 1:45.54 | |
49 | 193 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:45.91 | |
50 | 182 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:46.09 | |
51 | 291 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | 1:46.09 | |
52 | 95 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:47.37 | |
53 | 315 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:47.55 | |
54 | 161 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:47.87 | |
55 | 133 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:47.88 | |
56 | 191 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:49.36 | |
57 | 124 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:50.78 | |
58 | 26 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 0608AS | 25 m | 1:51.16 | |
59 | 365 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:53.44 | |
60 | 106 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:53.46 | |
61 | 123 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:53.69 | |
62 | 217 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:53.85 | |
63 | 323 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:55.59 | |
64 | 22 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:57.24 | |
65 | 4 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:57.91 | |
66 | 423 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:59.23 | |
67 | 355 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 2:01.39 | |
68 | 108 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 2:02.22 | |
69 | 96 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 2:03.62 | |
70 | 215 | Christensen Carla | 2006 | NAKSKOV | 0668AQ | 25 m | 2:04.68 | |
71 | 370 | Toft Alberte | 2008 | RINGSTED | 0824AC | 25 m | 2:13.17 | |
72 | 42 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:18.07 | |
73 | 366 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 2:27.96 | |
74 | 130 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 2:39.82 | |
75 | 41 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 2:49.48 | |
76 | 128 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 3:10.01 | |
77 | 30 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
78 | 56 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
79 | 107 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | ||
80 | 171 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | ||
81 | 174 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
82 | 228 | Nouar Mona | 2007 | NAKSKOV | 0784AO | 25 m | ||
83 | 353 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | ||
84 | 354 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 0738AO | 25 m | ||
85 | 368 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 30, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 167 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:06.52 | |
2 | 420 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 1:07.72 | |
3 | 412 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:10.17 | |
4 | 411 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:10.57 | |
5 | 120 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:11.56 | |
6 | 136 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 1:13.22 | |
7 | 220 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 1:14.08 | |
8 | 141 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:14.54 | |
9 | 151 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:14.56 | |
10 | 419 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:15.22 | |
11 | 46 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:16.11 | |
12 | 226 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 1:16.29 | |
13 | 114 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 1:16.80 | |
14 | 119 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:18.17 | |
15 | 66 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:19.11 | |
16 | 69 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:19.11 | |
17 | 34 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:19.22 | |
18 | 17 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:19.60 | |
19 | 345 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 1:19.60 | |
20 | 53 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:21.35 | |
21 | 80 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:21.49 | |
22 | 203 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:21.55 | |
23 | 31 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:21.75 | |
24 | 181 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:21.81 | |
25 | 293 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:21.87 | |
26 | 294 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:22.18 | |
27 | 309 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:22.22 | |
28 | 101 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 1:22.69 | |
29 | 70 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:24.00 | |
30 | 282 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:25.26 | |
31 | 116 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:27.62 | |
32 | 305 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:28.74 | |
33 | 329 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 25 m | 1:28.78 | |
34 | 320 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:29.37 | |
35 | 234 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:30.00 | |
36 | 264 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:30.17 | |
37 | 325 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 25 m | 1:31.89 | |
38 | 259 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:31.92 | |
39 | 93 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 1:32.89 | |
40 | 270 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:32.99 | |
41 | 284 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 25 m | 1:34.29 | |
42 | 347 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:34.71 | |
43 | 237 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:36.29 | |
44 | 267 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:36.34 | |
45 | 164 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:38.47 | |
46 | 263 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 1:39.52 | |
47 | 286 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 1:40.51 | |
48 | 189 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:40.76 | |
49 | 190 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:45.99 | |
50 | 279 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:50.16 | |
51 | 204 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:52.78 | |
52 | 230 | Peterse Sebastian Hofmann | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 1:54.27 | |
53 | 147 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:56.68 | |
54 | 362 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:57.50 | |
55 | 358 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 2:00.03 | |
56 | 21 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 2:02.58 | |
57 | 356 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 2:07.33 | |
58 | 28 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 2:08.58 | |
59 | 351 | Baba Ali | 2006 | RINGSTED | 0687AJ | 25 m | 2:11.93 | |
60 | 139 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 2:16.76 | |
61 | 225 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 2:18.83 | |
62 | 43 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
63 | 55 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | ||
64 | 99 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | ||
65 | 144 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | ||
66 | 300 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | ||
67 | 367 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 31, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 2:24.69 | |
2 | 403 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:25.76 | |
3 | 165 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 2:26.61 | |
4 | 292 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 2:29.03 | |
5 | 194 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:29.16 | |
6 | 407 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:33.31 | |
7 | 29 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:33.64 | |
8 | 160 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 2:34.34 | |
9 | 206 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 2:35.02 | |
10 | 27 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:35.04 | |
11 | 97 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 2:35.28 | |
12 | 145 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 2:36.28 | |
13 | 327 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 2:37.34 | |
14 | 409 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:37.44 | |
15 | 405 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 2:38.01 | |
16 | 90 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 2:38.05 | |
17 | 214 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 2:38.27 | |
18 | 184 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 2:40.54 | |
19 | 157 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 2:41.09 | |
20 | 414 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:41.83 | |
21 | 422 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 2:41.89 | |
22 | 207 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:41.91 | |
23 | 197 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:42.20 | |
24 | 153 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 2:43.71 | |
25 | 75 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:44.42 | |
26 | 150 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 50 m | 2:45.24 | |
27 | 3 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 2:45.29 | |
28 | 8 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:45.94 | |
29 | 148 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 2:47.20 | |
30 | 152 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:47.41 | |
31 | 210 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 2:48.39 | |
32 | 169 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 2:48.43 | |
33 | 249 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 2:49.42 | |
34 | 209 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:49.59 | |
35 | 232 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 50 m | 2:49.83 | |
36 | 132 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 2:50.42 | |
37 | 117 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 2:52.44 | |
38 | 346 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 2:52.84 | |
39 | 25 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:54.99 | |
40 | 38 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 2:55.09 | |
41 | 81 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 2:55.15 | |
42 | 199 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 2:55.42 | |
43 | 244 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:55.89 | |
44 | 138 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 2:56.16 | |
45 | 19 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 2:56.20 | |
46 | 245 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:56.29 | |
47 | 65 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 2:56.52 | |
48 | 313 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 2:58.25 | |
49 | 44 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 2:59.77 | |
50 | 343 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 3:00.15 | |
51 | 146 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:00.19 | |
52 | 72 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 3:02.11 | |
53 | 278 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 3:03.70 | |
54 | 307 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 50 m | 3:04.52 | |
55 | 301 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 3:04.97 | |
56 | 79 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 3:05.11 | |
57 | 218 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 3:11.06 | |
58 | 202 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 3:11.63 | |
59 | 171 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 3:17.80 | |
60 | 149 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 3:19.01 | |
61 | 78 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 3:20.11 | |
62 | 182 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 3:20.16 | |
63 | 18 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 3:22.97 | |
64 | 122 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 3:25.87 | |
65 | 299 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 3:26.15 | |
66 | 291 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | 3:26.45 | |
67 | 133 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 3:27.42 | |
68 | 298 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 3:31.94 | |
69 | 315 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 3:38.34 | |
70 | 355 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 3:40.58 | |
71 | 170 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 3:45.44 | |
72 | 319 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 3:45.69 | |
73 | 332 | Bierbaum-Pedersen Sofie | 2006 | FR.VÆRK | 0694AO | 25 m | 3:50.40 | |
74 | 87 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 3:55.00 | |
75 | 318 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 3:56.13 | |
76 | 4 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 4:06.91 | |
77 | 118 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | ||
78 | 174 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
79 | 193 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 32, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 134 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:12.40 | |
2 | 140 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:13.47 | |
3 | 220 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 2:14.27 | |
4 | 168 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 2:14.55 | |
5 | 166 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 2:14.78 | |
6 | 167 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:15.49 | |
7 | 196 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:17.01 | |
8 | 224 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 2:17.45 | |
9 | 39 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:18.58 | |
10 | 136 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 2:18.88 | |
11 | 304 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 2:19.73 | |
12 | 137 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:19.80 | |
13 | 222 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 2:21.25 | |
14 | 399 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 2:24.20 | |
15 | 141 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:24.56 | |
16 | 73 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 2:25.14 | |
17 | 135 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:26.31 | |
18 | 66 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:29.56 | |
19 | 201 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:30.34 | |
20 | 151 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 2:31.20 | |
21 | 69 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 2:31.73 | |
22 | 226 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 2:32.52 | |
23 | 203 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 2:36.88 | |
24 | 297 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:38.96 | |
25 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:39.03 | |
26 | 20 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 2:39.20 | |
27 | 309 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:40.15 | |
28 | 53 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 2:40.57 | |
29 | 162 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:40.70 | |
30 | 243 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 2:40.73 | |
31 | 77 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:41.02 | |
32 | 163 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 2:43.72 | |
33 | 142 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 25 m | 2:43.91 | |
34 | 34 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | 2:45.14 | |
35 | 219 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 2:45.21 | |
36 | 212 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 2:45.32 | |
37 | 15 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:45.49 | |
38 | 223 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 2:45.78 | |
39 | 211 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:47.21 | |
40 | 74 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:47.86 | |
41 | 13 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 2:48.05 | |
42 | 240 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:51.10 | |
43 | 270 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 2:51.16 | |
44 | 208 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 2:51.53 | |
45 | 247 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 2:52.08 | |
46 | 70 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 2:52.42 | |
47 | 204 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 2:53.10 | |
48 | 198 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:55.13 | |
49 | 238 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:55.56 | |
50 | 143 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:55.66 | |
51 | 294 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:55.80 | |
52 | 267 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 2:57.97 | |
53 | 264 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 2:58.76 | |
54 | 200 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 3:00.91 | |
55 | 321 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 3:00.95 | |
56 | 286 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 3:02.08 | |
57 | 155 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 3:03.62 | |
58 | 80 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 50 m | 3:03.96 | |
59 | 68 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 3:05.11 | |
60 | 91 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 50 m | 3:05.35 | |
61 | 164 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 3:08.96 | |
62 | 227 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 3:11.84 | |
63 | 260 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 3:12.88 | |
64 | 54 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 3:18.62 | |
65 | 139 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 3:28.93 | |
66 | 362 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 3:40.70 | |
67 | 303 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 3:43.00 | |
68 | 156 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 3:48.06 | |
69 | 21 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | ||
70 | 47 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | ||
71 | 55 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | ||
72 | 144 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | ||
73 | 189 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | ||
74 | 195 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | ||
75 | 221 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | ||
76 | 236 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | ||
77 | 285 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | ||
78 | 358 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | ||
79 | 364 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 33, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 302 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 9:09.94 | |
2 | 295 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 9:35.84 | |
3 | 409 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 9:44.60 | |
4 | 154 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 9:46.01 | |
5 | 418 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 9:57.65 | |
6 | 192 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 10:10.00 | |
7 | 176 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 10:30.00 | |
8 | 290 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 10:45.00 | |
9 | 283 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 10:52.45 | |
10 | 296 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 10:56.44 | |
11 | 265 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 11:07.45 | |
12 | 288 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 11:20.00 | |
13 | 49 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | RES | |
14 | 242 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 34, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 134 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 16:36.95 | |
2 | 181 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 16:59.18 | |
3 | 137 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 17:01.23 | |
4 | 114 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 17:59.16 | |
5 | 408 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 18:15.91 | |
6 | 46 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 18:48.97 | |
7 | 185 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 18:50.00 | |
8 | 211 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 19:01.87 | |
9 | 31 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 19:42.65 | |
10 | 259 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 20:04.58 | |
11 | 282 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 21:43.14 | |
12 | 2 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 23:06.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 35, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 153 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 2:26.57 | |
2 | 405 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 2:37.46 | |
3 | 404 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 2:38.41 | |
4 | 90 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 2:41.06 | |
5 | 152 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:51.91 | |
6 | 422 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 3:00.48 | |
7 | 207 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:03.33 | |
8 | 128 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 3:15.00 | |
9 | 38 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 3:24.79 | |
10 | 209 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 36, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 400 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:06.82 | |
2 | 412 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:09.68 | |
3 | 168 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 2:17.03 | |
4 | 411 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:23.04 | |
5 | 135 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:24.94 | |
6 | 293 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:31.32 | |
7 | 201 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:33.94 | |
8 | 74 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:35.11 | |
9 | 185 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 2:41.22 | |
10 | 208 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 2:41.30 | |
11 | 212 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 3:10.06 | |
12 | 15 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 3:30.27 | |
13 | 139 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | ||
14 | 167 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | ||
15 | 227 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | ||
16 | 263 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 37, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 58.27 | |
2 | 416 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 58.47 | |
3 | 413 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 59.21 | |
4 | 121 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 59.35 | |
5 | 150 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 59.62 | |
6 | 331 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 59.65 | |
7 | 192 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 59.66 | |
8 | 153 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:00.11 | |
9 | 302 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 1:00.27 | |
10 | 160 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:00.66 | |
11 | 216 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:00.72 | |
12 | 169 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:01.06 | |
13 | 165 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:01.31 | |
14 | 145 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:02.39 | |
15 | 194 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:02.81 | |
16 | 197 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:02.84 | |
17 | 97 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:02.94 | |
18 | 27 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:03.01 | |
19 | 154 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:03.51 | |
20 | 12 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:03.62 | |
21 | 177 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:03.72 | |
22 | 148 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:03.89 | |
23 | 295 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 1:04.11 | |
24 | 29 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:04.19 | |
25 | 415 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:04.61 | |
26 | 292 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 1:04.63 | |
27 | 407 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:04.65 | |
28 | 214 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 1:04.99 | |
29 | 157 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:05.22 | |
30 | 75 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:05.29 | |
31 | 402 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 1:05.31 | |
32 | 283 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:05.33 | |
33 | 175 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:05.57 | |
34 | 184 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:05.60 | |
35 | 115 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 1:05.77 | |
36 | 132 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:05.80 | |
37 | 178 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:06.04 | |
38 | 414 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:06.12 | |
39 | 338 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:06.71 | |
40 | 210 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 1:07.01 | |
41 | 152 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:07.11 | |
42 | 418 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 1:07.13 | |
43 | 176 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:07.16 | |
44 | 328 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:07.33 | |
45 | 290 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 1:07.42 | |
46 | 313 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:07.78 | |
47 | 336 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:07.85 | |
48 | 249 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:07.98 | |
49 | 199 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:08.22 | |
50 | 206 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 1:08.23 | |
51 | 8 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:08.31 | |
52 | 72 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:08.48 | |
53 | 98 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:08.57 | |
54 | 343 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 1:08.68 | |
55 | 38 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:08.75 | |
56 | 213 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 1:08.89 | |
57 | 330 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:08.90 | |
58 | 342 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:09.14 | |
59 | 205 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:09.18 | |
60 | 81 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:09.28 | |
61 | 149 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 1:09.55 | |
62 | 65 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:09.84 | |
63 | 296 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:09.90 | |
64 | 161 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:10.07 | |
65 | 307 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:10.60 | |
66 | 3 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:10.96 | |
67 | 346 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:11.09 | |
68 | 242 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 1:11.27 | |
69 | 245 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:11.34 | |
70 | 244 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:11.38 | |
71 | 232 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:11.63 | |
72 | 265 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:11.67 | |
73 | 117 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:12.11 | |
74 | 202 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:12.13 | |
75 | 19 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:12.88 | |
76 | 79 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:12.92 | |
77 | 301 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:13.02 | |
78 | 67 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 1:13.11 | |
79 | 306 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:13.34 | |
80 | 191 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:13.37 | |
81 | 278 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:13.58 | |
82 | 71 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:13.97 | |
83 | 183 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:14.07 | |
84 | 138 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:14.13 | |
85 | 76 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 1:14.71 | |
86 | 288 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:14.76 | |
87 | 122 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:14.92 | |
88 | 298 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:15.44 | |
89 | 36 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:15.76 | |
90 | 146 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:16.33 | |
91 | 182 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:16.46 | |
92 | 218 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 1:16.56 | |
93 | 78 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:16.67 | |
94 | 341 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:16.90 | |
95 | 44 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:17.63 | |
96 | 235 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:18.32 | |
97 | 340 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:19.26 | |
98 | 92 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:19.39 | |
99 | 299 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:19.47 | |
100 | 32 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:19.66 | |
101 | 349 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 1:19.83 | |
102 | 33 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:20.31 | |
103 | 308 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:20.65 | |
104 | 171 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:20.87 | |
105 | 18 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:21.01 | |
106 | 337 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 1:21.23 | |
107 | 170 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:21.40 | |
108 | 315 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:21.62 | |
109 | 42 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:21.64 | |
110 | 49 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 1:21.69 | |
111 | 348 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:22.01 | |
112 | 11 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 1:22.04 | |
113 | 130 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:22.12 | |
114 | 332 | Bierbaum-Pedersen Sofie | 2006 | FR.VÆRK | 0694AO | 25 m | 1:22.40 | |
115 | 193 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:23.15 | |
116 | 291 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | 1:24.25 | |
117 | 23 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:24.41 | |
118 | 355 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:24.99 | |
119 | 95 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:25.70 | |
120 | 319 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:25.79 | |
121 | 133 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:26.00 | |
122 | 22 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:27.22 | |
123 | 365 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:28.80 | |
124 | 353 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:30.08 | |
125 | 108 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 1:30.70 | |
126 | 217 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:30.88 | |
127 | 26 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 0608AS | 25 m | 1:31.06 | |
128 | 344 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:31.23 | |
129 | 41 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:31.76 | |
130 | 4 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:31.83 | |
131 | 333 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:32.07 | |
132 | 30 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:33.83 | ||
133 | 354 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 0738AO | 25 m | 1:35.60 | |
134 | 369 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:35.92 | |
135 | 423 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:38.13 | |
136 | 124 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:38.68 | |
137 | 323 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:38.84 | |
138 | 318 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:41.30 | |
139 | 370 | Toft Alberte | 2008 | RINGSTED | 0824AC | 25 m | 1:46.26 | |
140 | 87 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 1:46.89 | |
141 | 96 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 1:52.47 | |
142 | 231 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 1:53.87 | |
143 | 316 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:54.35 | |
144 | 366 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:56.29 | |
145 | 106 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:59.99 | |
146 | 228 | Nouar Mona | 2007 | NAKSKOV | 0784AO | 25 m | 2:02.08 | |
147 | 368 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 2:09.53 | |
148 | 6 | Boss Andrea | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
149 | 16 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 25 m | |||
150 | 56 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
151 | 107 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | ||
152 | 174 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 38, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 51.37 | |
2 | 304 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 52.39 | |
3 | 417 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 52.59 | |
4 | 140 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 52.78 | |
5 | 421 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 25 m | 53.85 | |
6 | 220 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 54.14 | |
7 | 420 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 54.26 | |
8 | 168 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 54.47 | |
9 | 224 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 54.86 | |
10 | 181 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 54.94 | |
11 | 166 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 55.05 | |
12 | 419 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 55.26 | |
13 | 289 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 55.39 | |
14 | 399 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 56.01 | |
15 | 69 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 56.13 | |
16 | 179 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 56.26 | |
17 | 39 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 56.27 | |
18 | 137 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 56.29 | |
19 | 73 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 56.84 | |
20 | 134 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 57.00 | |
21 | 135 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 57.01 | |
22 | 66 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 57.48 | |
23 | 163 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 57.49 | |
24 | 196 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 57.53 | |
25 | 101 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 58.09 | |
26 | 141 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 58.21 | |
27 | 334 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 58.61 | |
28 | 222 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 58.63 | |
29 | 401 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 58.71 | |
30 | 46 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 58.83 | |
31 | 243 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 59.05 | |
32 | 321 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 59.37 | |
33 | 221 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 59.58 | |
34 | 17 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 59.76 | |
35 | 151 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:00.13 | |
36 | 74 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:00.73 | |
37 | 120 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:00.82 | |
38 | 34 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:01.05 | |
39 | 162 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:01.66 | |
40 | 119 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:01.75 | |
41 | 320 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:01.90 | |
42 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:01.98 | |
43 | 142 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 25 m | 1:02.00 | |
44 | 226 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 1:02.25 | |
45 | 70 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:02.47 | |
46 | 297 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:02.58 | |
47 | 345 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 1:02.60 | |
48 | 329 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 25 m | 1:02.74 | |
49 | 77 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:02.98 | |
50 | 309 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:03.01 | |
51 | 53 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:03.87 | |
52 | 203 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:05.03 | |
53 | 287 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:05.34 | |
54 | 20 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:05.44 | |
55 | 219 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 1:05.68 | |
56 | 305 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:05.77 | |
57 | 80 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:06.28 | |
58 | 31 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:06.67 | |
59 | 211 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:07.22 | |
60 | 259 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:07.35 | |
61 | 263 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 1:07.84 | |
62 | 260 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:08.07 | |
63 | 282 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:08.13 | |
64 | 270 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:08.19 | |
65 | 68 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:08.29 | |
66 | 247 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:08.34 | |
67 | 234 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:08.85 | |
68 | 143 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:08.95 | |
69 | 286 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 1:09.41 | |
70 | 93 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 1:09.54 | |
71 | 238 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:09.61 | |
72 | 325 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 25 m | 1:09.96 | |
73 | 195 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:10.30 | |
74 | 47 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:10.58 | |
75 | 204 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:10.58 | |
76 | 13 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:10.72 | |
77 | 240 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:10.94 | |
78 | 236 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:10.99 | |
79 | 164 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:11.18 | |
80 | 155 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:11.21 | |
81 | 2 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:11.69 | |
82 | 264 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:11.96 | |
83 | 200 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:11.98 | |
84 | 57 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:12.02 | |
85 | 190 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:12.04 | |
86 | 267 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:12.30 | |
87 | 116 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 50 m | 1:12.56 | |
88 | 144 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:13.08 | |
89 | 91 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:13.94 | |
90 | 230 | Peterse Sebastian Hofmann | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 1:14.33 | |
91 | 237 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:14.97 | |
92 | 54 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:15.91 | |
93 | 303 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:17.37 | |
94 | 198 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:18.80 | |
95 | 347 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:19.33 | |
96 | 189 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:20.47 | |
97 | 279 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:21.75 | |
98 | 156 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 1:21.92 | |
99 | 284 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 25 m | 1:23.46 | |
100 | 28 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:24.03 | |
101 | 147 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:26.05 | |
102 | 285 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 1:29.95 | |
103 | 356 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:31.09 | |
104 | 362 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:31.25 | |
105 | 364 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:32.88 | |
106 | 225 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 1:37.69 | |
107 | 358 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:39.40 | |
108 | 21 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:44.59 | |
109 | 351 | Baba Ali | 2006 | RINGSTED | 0687AJ | 25 m | 1:46.10 | |
110 | 229 | Peterse Rasmus Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0697AN | 25 m | 1:47.37 | |
111 | 55 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 1:49.24 | |
112 | 300 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:53.47 | |
113 | 43 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:55.64 | ||
114 | 112 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 2:12.00 | |
115 | 40 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 25 m | |||
116 | 99 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | ||
117 | 367 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |
Løb 39, 8X50m Fri Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Lf-Swim 1 | 0 | LF-SWIM | 25 m | 3:33.50 | ||
2 | 397 | Triton 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 3:36.00 | ||
3 | 180 | Kalundborg Mix | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 3:45.00 | ||
4 | 398 | Triton 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 3:52.00 | ||
5 | 257 | Lf-Swim 2 | 0 | LF-SWIM | 25 m | 3:53.00 | ||
6 | 59 | Dragsholm Mix 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 3:58.11 | ||
7 | 434 | Næstved Mix 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 4:00.00 | ||
8 | 310 | Vordingborg Mix 1 | 1997 | VORDINGB | 25 m | 4:10.00 | ||
9 | 60 | Dragsholm Mix 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 4:11.11 | ||
10 | 435 | Næstved Mix 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 4:18.00 | ||
11 | 436 | Næstved Mix 3 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 4:28.00 | ||
12 | 437 | Næstved Mix 4 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 4:35.00 | ||
13 | 239 | Ragnarok Mix | 0 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 januar 2018 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 22:05 |