Ohjelma Holbæk Youth Festival 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
1_S
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
291 |
Nielsen Mathilde |
2003 |
HOLBÆK |
0392AH |
25 m |
2:18.75 |
|
2 |
23 |
Borch Mikala Ravn |
2003 |
TRITON B |
0348AR |
25 m |
2:22.86 |
|
3 |
125 |
Brønnicke Maya Krogh |
2005 |
KØGE |
0508AB |
25 m |
2:23.18 |
|
4 |
102 |
Thornsen Elida |
2005 |
KORSØR |
0528AA |
25 m |
2:25.49 |
|
5 |
290 |
Mørkedal Mie |
2003 |
HOLBÆK |
0324AD |
25 m |
2:28.28 |
|
6 |
273 |
Andersen Lea |
2003 |
HOLBÆK |
0306AI |
25 m |
2:32.17 |
|
7 |
233 |
Kragh Ida Skov |
2006 |
A6 |
0698AG |
50 m |
2:36.30 |
|
8 |
131 |
Frederiksen Agnes Dalgas |
2005 |
KØGE |
0508AA |
25 m |
2:38.29 |
|
9 |
28 |
Jensen Emilie Wilms |
2006 |
TRITON B |
0658AB |
25 m |
2:39.99 |
|
10 |
39 |
Rubak Kathrine Bang |
2004 |
TRITON B |
0486AE |
50 m |
2:43.83 |
|
11 |
152 |
Østergaard Julie Brix |
2006 |
KØGE |
0616AE |
25 m |
2:44.22 |
|
12 |
211 |
Bramm Sif |
2006 |
A6 |
0624AE |
25 m |
2:44.56 |
|
13 |
9 |
Nedergaard Laura G. |
2005 |
ODDER |
0572AF |
25 m |
2:44.83 |
|
14 |
133 |
Gustafson Olivia Mai |
2005 |
KØGE |
0596AC |
25 m |
2:47.10 |
|
15 |
285 |
Hoppe Simone |
2004 |
HOLBÆK |
0478AS |
25 m |
2:47.23 |
|
16 |
279 |
Buck Maja |
2004 |
HOLBÆK |
0456AP |
25 m |
2:48.15 |
|
17 |
294 |
Pedersen Alberte |
2006 |
HOLBÆK |
0618AB |
25 m |
2:48.43 |
|
18 |
207 |
Andreasen Lucca |
2004 |
A6 |
0422AN |
25 m |
2:51.53 |
|
19 |
238 |
Larsen Julie Merl |
2005 |
A6 |
0584AB |
25 m |
2:51.58 |
|
20 |
5 |
Jensen Julie |
2003 |
ODDER |
0352BC |
25 m |
2:52.79 |
|
21 |
140 |
Nymand Emma Olivia |
2003 |
KØGE |
0312BD |
25 m |
2:53.00 |
|
22 |
84 |
Hejlesen Isabella |
2004 |
KORSØR |
0428AW |
25 m |
2:53.51 |
|
23 |
63 |
Lauritzen Annabella Marie |
2005 |
SILKEBORG |
0586AG |
25 m |
2:54.14 |
|
24 |
124 |
Bollmann Klara-Sofie |
2006 |
KØGE |
0676AA |
25 m |
2:54.29 |
|
25 |
244 |
Nilsson Emily Schile |
2005 |
A6 |
0542AF |
25 m |
2:55.05 |
|
26 |
153 |
Mathiasen Silje |
2006 |
KORSØR |
0628AG |
25 m |
2:55.08 |
|
27 |
33 |
Nielson Petrine |
2003 |
TRITON B |
0316AS |
50 m |
2:55.87 |
|
28 |
62 |
Lauritsen Ester |
2005 |
SILKEBORG |
0536AQ |
25 m |
2:56.48 |
|
29 |
46 |
Thomsen Martha Bødker |
2005 |
TRITON B |
0586AH |
50 m |
2:56.79 |
|
30 |
129 |
Christensen Sophia |
2003 |
KØGE |
0326BD |
25 m |
2:56.82 |
|
31 |
113 |
Mortensen Silja |
2003 |
AIF |
0342AU |
25 m |
2:59.53 |
|
32 |
70 |
Pjengaard Silke Maria |
2005 |
SILKEBORG |
0578AR |
25 m |
3:00.00 |
|
33 |
48 |
Bock Emilie Bie |
2005 |
SILKEBORG |
0554AE |
25 m |
3:00.32 |
|
34 |
110 |
Kristensen Asta |
2004 |
AIF |
0484AN |
25 m |
3:00.92 |
|
35 |
288 |
Liisberg Johanne Jonstrup |
2003 |
HOLBÆK |
0348BE |
50 m |
3:02.84 |
|
36 |
45 |
Thomsen Ella Bødker |
2005 |
TRITON B |
0576AH |
50 m |
3:03.69 |
|
37 |
274 |
Andersen Nana |
2006 |
HOLBÆK |
0634AA |
25 m |
3:04.96 |
|
38 |
44 |
Strandby Andrea |
2007 |
TRITON B |
0718AA |
50 m |
3:06.12 |
|
39 |
66 |
Michaelsen Trine Lundø |
2006 |
SILKEBORG |
0648AJ |
25 m |
3:07.05 |
|
40 |
51 |
Friis Maja |
2005 |
SILKEBORG |
0574AP |
25 m |
3:07.60 |
|
41 |
117 |
Riis Emma |
2005 |
AIF |
0546AG |
25 m |
3:08.35 |
|
42 |
142 |
Petersen Andrea Nøhr |
2006 |
KØGE |
0686AB |
25 m |
3:08.35 |
|
43 |
76 |
Tolderlund Amalie |
2005 |
SILKEBORG |
0586AR |
25 m |
3:08.70 |
|
44 |
157 |
Bygum Anna Blom |
2006 |
VEST |
0682AI |
25 m |
3:12.37 |
|
45 |
137 |
Kristensen Anne-Marie T. |
2007 |
KØGE |
0722AE |
25 m |
3:14.18 |
|
46 |
298 |
Toft Annette |
2006 |
HOLBÆK |
0672AC |
25 m |
3:14.23 |
|
47 |
215 |
Dietrichsen Anna |
2006 |
A6 |
0694AB |
50 m |
3:17.50 |
|
48 |
105 |
Buchmann Laura |
2004 |
AIF |
0424AV |
25 m |
3:19.45 |
|
49 |
67 |
Mølgaard Mia Borup |
2006 |
SILKEBORG |
0626AM |
25 m |
3:19.69 |
|
50 |
50 |
Bødtger Anne-Sofie |
2005 |
SILKEBORG |
0584AP |
25 m |
3:21.03 |
|
51 |
173 |
Nissov-Johansen Marie |
2006 |
VEST |
0626AD |
25 m |
3:21.04 |
|
52 |
93 |
Larsen Josephine |
2004 |
KORSØR |
0436AQ |
25 m |
3:21.22 |
|
53 |
181 |
Therp Rikke |
2006 |
VEST |
0628AF |
25 m |
3:21.35 |
|
54 |
81 |
Hansen Mathilde Mørk |
2004 |
KORSØR |
0488AU |
25 m |
3:22.49 |
|
55 |
118 |
Riis Sofie |
2005 |
AIF |
0536AG |
25 m |
3:23.07 |
|
56 |
27 |
Grønlund Erica Veggerby |
2007 |
TRITON B |
0736AC |
25 m |
3:24.26 |
|
57 |
136 |
Kjærsgaard Silje |
2005 |
KØGE |
0576AO |
25 m |
3:28.49 |
|
58 |
182 |
Thorborg Mathilde U. |
2005 |
VEST |
0596AU |
25 m |
3:28.85 |
|
59 |
126 |
Christensen Anna Hjorth |
2006 |
KØGE |
0652AI |
25 m |
3:29.60 |
|
60 |
64 |
Lauritzen Filucca Bing |
2007 |
SILKEBORG |
0754AI |
25 m |
3:36.68 |
|
61 |
167 |
Jacobsen Mikkeline H. |
2007 |
VEST |
0788AC |
25 m |
3:37.36 |
|
62 |
170 |
Mitchell Philippa |
2006 |
VEST |
0638AG |
25 m |
3:37.81 |
|
63 |
138 |
Michaelsen Ida-Marie |
2005 |
KØGE |
0564AO |
25 m |
3:37.97 |
|
64 |
208 |
Antvorskov Line L. |
2007 |
A6 |
0734AA |
25 m |
3:39.47 |
|
65 |
80 |
Hallengreen Benedichte |
2005 |
KORSØR |
0552AT |
25 m |
3:43.47 |
|
66 |
265 |
Enevoldsen Emilie |
2006 |
ROSKILDE |
0648AH |
25 m |
3:45.03 |
|
67 |
214 |
Damgaard Luna |
2006 |
A6 |
0644AL |
25 m |
3:45.15 |
|
68 |
49 |
Bonney Emily Caroline |
2005 |
SILKEBORG |
0594AP |
25 m |
3:48.85 |
|
69 |
210 |
Asmussen Merle |
2006 |
A6 |
0626AL |
25 m |
3:53.85 |
|
70 |
235 |
Langsager Anna |
2006 |
A6 |
0654AK |
25 m |
3:54.04 |
|
71 |
234 |
Kristensen Marcela F. |
2007 |
A6 |
0714AA |
25 m |
3:54.41 |
|
72 |
271 |
Sørensen Silje |
2007 |
ROSKILDE |
0754AB |
25 m |
4:01.76 |
|
73 |
35 |
Persson Ella |
2006 |
TRITON B |
0616AP |
50 m |
4:03.99 |
|
74 |
218 |
Frydendahl Lucca |
2008 |
A6 |
0812AB |
25 m |
4:14.71 |
|
75 |
149 |
Roed Rebekka |
2007 |
KØGE |
0732AA |
25 m |
4:18.97 |
|
76 |
4 |
Heinsvig Loa Dam |
2006 |
ODDER |
0612AR |
25 m |
|
|
77 |
6 |
Jensen Leonora Holst |
2004 |
ODDER |
0408AS |
25 m |
|
|
78 |
7 |
Johansen Nanna Vestergård |
2006 |
ODDER |
0676AP |
25 m |
|
|
79 |
8 |
Marx Caroline |
2006 |
ODDER |
0662AF |
25 m |
|
|
80 |
16 |
Segall Sille |
2004 |
ODDER |
0492AS |
25 m |
|
|
81 |
19 |
Sørensen Sofie Skovgaard |
2004 |
ODDER |
0418AV |
25 m |
|
|
82 |
36 |
Powers Anna |
2007 |
TRITON B |
0702AC |
25 m |
|
|
83 |
53 |
Glisic Emilia |
2005 |
SILKEBORG |
0524AW |
25 m |
|
|
84 |
57 |
Knudsen Line |
2005 |
SILKEBORG |
0532AM |
25 m |
|
|
85 |
60 |
Kristensen Freja Buchholt |
2005 |
SILKEBORG |
0564AS |
25 m |
|
|
86 |
73 |
Schrold Caroline |
2005 |
SILKEBORG |
0578AP |
25 m |
|
|
87 |
90 |
Kroman Laura |
2004 |
KORSØR |
0444AW |
25 m |
|
|
88 |
101 |
Rought Astamaja |
2006 |
KORSØR |
0682AJ |
25 m |
|
|
89 |
139 |
Nielsen Josephine |
2006 |
KØGE |
0678AN |
25 m |
|
|
90 |
141 |
Pedersen Astrid Foldberg |
2005 |
KØGE |
0506AT |
25 m |
|
|
91 |
143 |
Petersen Anna Steen |
2007 |
KØGE |
0706AH |
25 m |
|
|
92 |
144 |
Petersen Mathilde |
2007 |
KØGE |
|
25 m |
|
|
93 |
162 |
Frederiksen Sandra Bünsov |
2007 |
VEST |
0766AC |
25 m |
|
|
94 |
164 |
Hagens Hannah Bjerg |
2007 |
VEST |
0768AJ |
25 m |
|
|
95 |
166 |
Højsteen Agnes |
2007 |
VEST |
0714AE |
25 m |
|
|
96 |
196 |
Khan Aminah |
2006 |
FARUM |
0608AO |
25 m |
|
|
97 |
198 |
Kragh Kirstine Tønder |
2005 |
FARUM |
0566AU |
25 m |
|
|
98 |
200 |
Møller Mathilde Thor |
2005 |
FARUM |
0564AU |
25 m |
|
|
99 |
209 |
Asmussen Emma |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
100 |
216 |
Eg Kornelia |
2008 |
A6 |
0888AC |
25 m |
|
|
101 |
220 |
Greve Naya Høi |
2007 |
A6 |
0796AE |
25 m |
|
|
102 |
223 |
Hansen K-Lee |
2007 |
A6 |
0756AE |
25 m |
|
|
103 |
226 |
Jensen Emma |
2008 |
A6 |
0806AF |
25 m |
|
|
104 |
228 |
Josephsen Ronja K. S. |
2005 |
A6 |
0546AV |
25 m |
|
|
105 |
241 |
Lykke Sofie |
2008 |
A6 |
|
25 m |
|
|
106 |
248 |
Petersen Melanie Arentoft |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
107 |
249 |
Rasmussen Silje |
2008 |
A6 |
0894AF |
25 m |
|
|
108 |
256 |
Thejlman Lina |
2008 |
A6 |
0868AC |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
25 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
11:39 |
|
2_S
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
275 |
Arneskov David |
2002 |
HOLBÆK |
0287AC |
25 m |
2:01.37 |
|
2 |
278 |
Brown Christopher H. |
2002 |
HOLBÆK |
0297AQ |
25 m |
2:01.83 |
|
3 |
296 |
Pedersen Frederik |
2002 |
HOLBÆK |
0261AO |
25 m |
2:09.51 |
|
4 |
281 |
Bøjsen Silas |
2002 |
HOLBÆK |
0223AF |
25 m |
2:09.71 |
|
5 |
284 |
Ellekær Jacob |
2002 |
HOLBÆK |
0215AN |
25 m |
2:22.32 |
|
6 |
148 |
Roed Mikkel |
2004 |
KØGE |
0457AB |
25 m |
2:26.38 |
|
7 |
295 |
Pedersen Alexander E. |
2002 |
HOLBÆK |
0255AQ |
25 m |
2:28.77 |
|
8 |
135 |
Kaya Eren |
2004 |
KØGE |
0467AE |
25 m |
2:29.00 |
|
9 |
24 |
Brandelev Bertram Grøn |
2004 |
TRITON B |
0423AI |
25 m |
2:30.11 |
|
10 |
254 |
Svarrer Julius |
2005 |
A6 |
0507AH |
50 m |
2:30.33 |
|
11 |
74 |
Søgaard Magnus |
2003 |
SILKEBORG |
0315AN |
25 m |
2:33.16 |
|
12 |
277 |
Brixner Oliver |
2003 |
HOLBÆK |
0383AJ |
25 m |
2:34.83 |
|
13 |
34 |
Nørskov Mathias Toft |
2003 |
TRITON B |
0361AL |
25 m |
2:35.36 |
|
14 |
88 |
Knudsen Tobias Rehder |
2005 |
KORSØR |
0549AB |
25 m |
2:35.46 |
|
15 |
68 |
Mølgaard Mikkel |
2003 |
SILKEBORG |
0333AQ |
25 m |
2:36.53 |
|
16 |
251 |
Røpke Emil Stenholt |
2004 |
A6 |
0429AA |
50 m |
2:38.06 |
|
17 |
75 |
Togsverd Emil |
2005 |
SILKEBORG |
0577AE |
25 m |
2:40.51 |
|
18 |
130 |
Danielsen Stefan Helding |
2005 |
KØGE |
0511AC |
25 m |
2:42.17 |
|
19 |
78 |
Clausen Konrad |
2005 |
KORSØR |
0547AF |
25 m |
2:42.56 |
|
20 |
86 |
Jepsen Christian Søe |
2005 |
KORSØR |
0553AF |
25 m |
2:45.31 |
|
21 |
297 |
Rasmussen Gustav Mørk |
2005 |
HOLBÆK |
0563AJ |
25 m |
2:46.84 |
|
22 |
217 |
From Mads Holger |
2004 |
A6 |
0445AL |
50 m |
2:48.12 |
|
23 |
257 |
Tranum Noah |
2004 |
A6 |
0449AG |
25 m |
2:48.24 |
|
24 |
120 |
Strandquist Emil |
2005 |
AIF |
0549AE |
25 m |
2:48.37 |
|
25 |
61 |
Larsen Nicklas Rossau |
2005 |
SILKEBORG |
0529AI |
25 m |
2:53.26 |
|
26 |
169 |
Ljungdahl Carl Emil |
2006 |
VEST |
0625AB |
25 m |
2:54.96 |
|
27 |
262 |
Christiansen Nicolas |
2007 |
ROSKILDE |
0743AA |
25 m |
2:55.41 |
|
28 |
128 |
Christensen Philip H. |
2004 |
KØGE |
0437AN |
25 m |
2:55.46 |
|
29 |
172 |
Møller Theodor |
2005 |
VEST |
0533AA |
25 m |
2:57.20 |
|
30 |
32 |
Løgager Frederik Taubert |
2004 |
TRITON B |
0467AH |
50 m |
2:57.97 |
|
31 |
95 |
Nielsen Noah Vester |
2004 |
KORSØR |
0439AL |
25 m |
2:58.78 |
|
32 |
87 |
Johansen Frederik Schmidt |
2002 |
KORSØR |
0239AT |
25 m |
2:59.25 |
|
33 |
185 |
Vickery Sigurd Chistopher |
2005 |
VEST |
0567AE |
25 m |
3:00.47 |
|
34 |
52 |
Gaardsted Andreas |
2005 |
SILKEBORG |
0517AI |
25 m |
3:00.90 |
|
35 |
83 |
Hartig-Larsen Gustav |
2003 |
KORSØR |
0379AN |
25 m |
3:01.08 |
|
36 |
176 |
Rasmussen Magnus |
2006 |
VEST |
0675AD |
25 m |
3:01.57 |
|
37 |
175 |
Rasmussen Erik |
2006 |
VEST |
0695AD |
25 m |
3:04.98 |
|
38 |
1 |
Degn Valdemar |
2004 |
ODDER |
0417AJ |
25 m |
3:05.26 |
|
39 |
158 |
Cetinkaya Rodi |
2006 |
VEST |
0651AH |
25 m |
3:07.80 |
|
40 |
132 |
Gadegaard Oliver |
2003 |
KØGE |
0321AR |
25 m |
3:08.24 |
|
41 |
269 |
Pedersen Nikolaj |
2005 |
ROSKILDE |
0567AL |
25 m |
3:12.52 |
|
42 |
146 |
Poulsen Joachim |
2006 |
KØGE |
0643AF |
25 m |
3:12.93 |
|
43 |
246 |
Olsen Marco Stub |
2004 |
A6 |
0429AC |
25 m |
3:12.97 |
|
44 |
163 |
Haakansson Hugo |
2006 |
VEST |
0609AA |
25 m |
3:14.64 |
|
45 |
161 |
Egenhardt Sebastian |
2006 |
VEST |
0655AA |
25 m |
3:17.29 |
|
46 |
227 |
Jensen Frederik Kepp |
2007 |
A6 |
0781AA |
25 m |
3:19.79 |
|
47 |
289 |
Munkholm Mikkel |
2006 |
HOLBÆK |
0631AE |
25 m |
3:21.48 |
|
48 |
280 |
Buck Victor |
2007 |
HOLBÆK |
0711AF |
25 m |
3:21.77 |
|
49 |
174 |
Otzen Mauritz |
2005 |
VEST |
0515AN |
25 m |
3:25.77 |
|
50 |
178 |
Shukri Josef |
2006 |
VEST |
0653AD |
25 m |
3:28.68 |
|
51 |
240 |
Lindhardt Tobias |
2005 |
A6 |
0567AA |
25 m |
3:29.04 |
|
52 |
183 |
Wagner Adam |
2007 |
VEST |
0791AB |
25 m |
3:29.48 |
|
53 |
134 |
Heinze Lucas Emil |
2005 |
KØGE |
0511AK |
25 m |
3:33.38 |
|
54 |
127 |
Christensen Carl Gustav |
2007 |
KØGE |
0775AC |
25 m |
3:50.84 |
|
55 |
122 |
Axen Calvin Christian |
2006 |
KØGE |
0627AJ |
25 m |
3:55.90 |
|
56 |
92 |
Larsen Jonas |
2005 |
KORSØR |
0513AI |
25 m |
4:01.08 |
|
57 |
147 |
Poulsen Laurits |
2006 |
KØGE |
0661AJ |
25 m |
4:21.48 |
|
58 |
2 |
Halle Angus |
2007 |
ODDER |
0745AH |
25 m |
|
|
59 |
11 |
Petersen Andreas V. |
2005 |
ODDER |
0505AJ |
25 m |
|
|
60 |
14 |
Riis Anders Kammer |
2003 |
ODDER |
0323AR |
25 m |
|
|
61 |
15 |
Segall Bertram |
2006 |
ODDER |
0609AH |
25 m |
|
|
62 |
18 |
Sørensen Frey |
2007 |
ODDER |
0755AH |
25 m |
|
|
63 |
29 |
Jensen Jonas Wilms |
2007 |
TRITON B |
0717AD |
25 m |
|
|
64 |
59 |
Kold Viktor |
2005 |
SILKEBORG |
0501AL |
25 m |
|
|
65 |
103 |
Toftager Mathias |
2003 |
KORSØR |
0383AQ |
25 m |
|
|
66 |
191 |
Ciampi Emanuele Holm |
2006 |
FARUM |
0621AB |
25 m |
|
|
67 |
197 |
Khan Younus |
2005 |
FARUM |
0543AM |
25 m |
|
|
68 |
201 |
Nguyen Andy |
2006 |
FARUM |
0611AK |
25 m |
|
|
69 |
202 |
Pedersen Joshua Michael |
2006 |
FARUM |
0631AK |
25 m |
|
|
70 |
231 |
Kofoed Oliver Risager |
2005 |
A6 |
0573AN |
25 m |
|
|
71 |
236 |
Larsen Alexander Merl |
2008 |
A6 |
|
25 m |
|
|
72 |
250 |
Rosfeldt Alex |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
73 |
258 |
Uldall-Jessen Jacob |
2007 |
A6 |
0757AE |
25 m |
|
|
74 |
287 |
Krog Frej Matias |
2007 |
HOLBÆK |
0737AG |
25 m |
|
|
75 |
300 |
Knudsen David |
2007 |
A6 |
0791AA |
25 m |
|
|
76 |
301 |
Rasmussen Jonas Tornow |
2007 |
A6 |
0725AB |
25 m |
|
|
77 |
302 |
Svendsen Harald Rasmus |
2007 |
A6 |
0781A |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
25 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
11:39 |
|
3_S
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
43 |
Stjernholm Liva |
2004 |
TRITON B |
0486AA |
25 m |
1:13.98 |
|
2 |
255 |
Terp Maya Hauerberg |
2005 |
A6 |
0564AA |
25 m |
1:27.45 |
|
3 |
273 |
Andersen Lea |
2003 |
HOLBÆK |
0306AI |
25 m |
1:29.14 |
|
4 |
233 |
Kragh Ida Skov |
2006 |
A6 |
0698AG |
50 m |
1:30.55 |
|
5 |
219 |
Frydendahl Mille |
2006 |
A6 |
0684AB |
25 m |
1:31.86 |
|
6 |
279 |
Buck Maja |
2004 |
HOLBÆK |
0456AP |
25 m |
1:32.49 |
|
7 |
41 |
Sandell Sophie Lærke |
2005 |
TRITON B |
0524AD |
25 m |
1:33.71 |
|
8 |
207 |
Andreasen Lucca |
2004 |
A6 |
0422AN |
25 m |
1:34.02 |
|
9 |
133 |
Gustafson Olivia Mai |
2005 |
KØGE |
0596AC |
25 m |
1:34.14 |
|
10 |
238 |
Larsen Julie Merl |
2005 |
A6 |
0584AB |
25 m |
1:34.83 |
|
11 |
228 |
Josephsen Ronja K. S. |
2005 |
A6 |
0546AV |
25 m |
1:35.64 |
|
12 |
298 |
Toft Annette |
2006 |
HOLBÆK |
0672AC |
25 m |
1:37.21 |
|
13 |
72 |
Røygaard Alfa Frederikke |
2003 |
SILKEBORG |
0342BD |
25 m |
1:38.07 |
|
14 |
179 |
Sørensen Liva Gottorp |
2006 |
VEST |
0694AD |
25 m |
1:38.68 |
|
15 |
105 |
Buchmann Laura |
2004 |
AIF |
0424AV |
25 m |
1:39.98 |
|
16 |
181 |
Therp Rikke |
2006 |
VEST |
0628AF |
25 m |
1:41.13 |
|
17 |
113 |
Mortensen Silja |
2003 |
AIF |
0342AU |
25 m |
1:41.34 |
|
18 |
252 |
Røpke Lærke Stenholt |
2006 |
A6 |
0698AA |
25 m |
1:41.41 |
|
19 |
286 |
Karup Anna Mundt |
2005 |
HOLBÆK |
0594AC |
25 m |
1:41.46 |
|
20 |
182 |
Thorborg Mathilde U. |
2005 |
VEST |
0596AU |
25 m |
1:43.98 |
|
21 |
204 |
Rømer Mathilde |
2006 |
FARUM |
0688AA |
25 m |
1:44.23 |
|
22 |
70 |
Pjengaard Silke Maria |
2005 |
SILKEBORG |
0578AR |
25 m |
1:44.74 |
|
23 |
46 |
Thomsen Martha Bødker |
2005 |
TRITON B |
0586AH |
25 m |
1:45.15 |
|
24 |
56 |
Jensen Mille E. S. |
2005 |
SILKEBORG |
0564AP |
25 m |
1:45.52 |
|
25 |
173 |
Nissov-Johansen Marie |
2006 |
VEST |
0626AD |
25 m |
1:45.57 |
|
26 |
81 |
Hansen Mathilde Mørk |
2004 |
KORSØR |
0488AU |
25 m |
1:45.65 |
|
27 |
285 |
Hoppe Simone |
2004 |
HOLBÆK |
0478AS |
25 m |
1:47.22 |
|
28 |
101 |
Rought Astamaja |
2006 |
KORSØR |
0682AJ |
25 m |
1:47.43 |
|
29 |
211 |
Bramm Sif |
2006 |
A6 |
0624AE |
25 m |
1:47.59 |
|
30 |
69 |
Pedersen Sarah Froberg |
2006 |
SILKEBORG |
0694AJ |
25 m |
1:48.10 |
|
31 |
62 |
Lauritsen Ester |
2005 |
SILKEBORG |
0536AQ |
25 m |
1:48.44 |
|
32 |
90 |
Kroman Laura |
2004 |
KORSØR |
0444AW |
25 m |
1:49.32 |
|
33 |
192 |
Fischer Amalie Frost |
2005 |
FARUM |
0502AR |
25 m |
1:50.06 |
|
34 |
33 |
Nielson Petrine |
2003 |
TRITON B |
0316AS |
50 m |
1:50.16 |
|
35 |
153 |
Mathiasen Silje |
2006 |
KORSØR |
0628AG |
25 m |
1:50.71 |
|
36 |
45 |
Thomsen Ella Bødker |
2005 |
TRITON B |
0576AH |
50 m |
1:50.78 |
|
37 |
136 |
Kjærsgaard Silje |
2005 |
KØGE |
0576AO |
25 m |
1:51.42 |
|
38 |
71 |
Poulsen Elea Amalie |
2006 |
SILKEBORG |
0672AJ |
25 m |
1:52.54 |
|
39 |
138 |
Michaelsen Ida-Marie |
2005 |
KØGE |
0564AO |
25 m |
1:52.54 |
|
40 |
31 |
Juhl Isabella Koch |
2006 |
TRITON B |
0604AH |
50 m |
1:52.59 |
|
41 |
8 |
Marx Caroline |
2006 |
ODDER |
0662AF |
25 m |
1:52.65 |
|
42 |
76 |
Tolderlund Amalie |
2005 |
SILKEBORG |
0586AR |
25 m |
1:53.73 |
|
43 |
157 |
Bygum Anna Blom |
2006 |
VEST |
0682AI |
25 m |
1:55.80 |
|
44 |
215 |
Dietrichsen Anna |
2006 |
A6 |
0694AB |
50 m |
1:56.12 |
|
45 |
270 |
Schyth Tilde |
2006 |
ROSKILDE |
0622AG |
25 m |
1:57.72 |
|
46 |
282 |
Dysted Rose |
2004 |
HOLBÆK |
0468AW |
25 m |
1:58.91 |
|
47 |
50 |
Bødtger Anne-Sofie |
2005 |
SILKEBORG |
0584AP |
25 m |
1:58.93 |
|
48 |
64 |
Lauritzen Filucca Bing |
2007 |
SILKEBORG |
0754AI |
25 m |
1:59.60 |
|
49 |
162 |
Frederiksen Sandra Bünsov |
2007 |
VEST |
0766AC |
25 m |
1:59.93 |
|
50 |
77 |
Wittenhagen Laura |
2006 |
SILKEBORG |
0612AM |
25 m |
2:00.13 |
|
51 |
80 |
Hallengreen Benedichte |
2005 |
KORSØR |
0552AT |
25 m |
2:01.24 |
|
52 |
210 |
Asmussen Merle |
2006 |
A6 |
0626AL |
25 m |
2:01.35 |
|
53 |
111 |
Ladegaard Mathilde |
2006 |
AIF |
0676AM |
25 m |
2:02.29 |
|
54 |
67 |
Mølgaard Mia Borup |
2006 |
SILKEBORG |
0626AM |
25 m |
2:04.16 |
|
55 |
170 |
Mitchell Philippa |
2006 |
VEST |
0638AG |
25 m |
2:04.19 |
|
56 |
137 |
Kristensen Anne-Marie T. |
2007 |
KØGE |
0722AE |
25 m |
2:04.54 |
|
57 |
126 |
Christensen Anna Hjorth |
2006 |
KØGE |
0652AI |
25 m |
2:07.87 |
|
58 |
196 |
Khan Aminah |
2006 |
FARUM |
0608AO |
25 m |
2:08.16 |
|
59 |
6 |
Jensen Leonora Holst |
2004 |
ODDER |
0408AS |
25 m |
2:08.71 |
|
60 |
220 |
Greve Naya Høi |
2007 |
A6 |
0796AE |
25 m |
2:09.59 |
|
61 |
7 |
Johansen Nanna Vestergård |
2006 |
ODDER |
0676AP |
25 m |
2:09.99 |
|
62 |
53 |
Glisic Emilia |
2005 |
SILKEBORG |
0524AW |
25 m |
2:10.29 |
|
63 |
49 |
Bonney Emily Caroline |
2005 |
SILKEBORG |
0594AP |
25 m |
2:11.76 |
|
64 |
212 |
Capito Mira |
2007 |
A6 |
0778AI |
25 m |
2:11.83 |
|
65 |
38 |
Risager Amalie Carlsen |
2006 |
TRITON B |
0604AG |
25 m |
2:13.68 |
|
66 |
26 |
Drygaard Katrine |
2005 |
TRITON B |
0562AP |
50 m |
2:15.41 |
|
67 |
154 |
Frederiksen Selma |
2008 |
HERLUFSHOL |
0824AA |
25 m |
2:17.19 |
|
68 |
208 |
Antvorskov Line L. |
2007 |
A6 |
0734AA |
25 m |
2:20.08 |
|
69 |
115 |
Myhre-Christe Sarah Marie |
2005 |
AIF |
0524AX |
25 m |
2:21.59 |
|
70 |
57 |
Knudsen Line |
2005 |
SILKEBORG |
0532AM |
25 m |
2:24.10 |
|
71 |
149 |
Roed Rebekka |
2007 |
KØGE |
0732AA |
25 m |
2:27.29 |
|
72 |
224 |
Hansen Mille Frydenlund |
2008 |
A6 |
0878AC |
25 m |
2:29.62 |
|
73 |
17 |
Søe Sarah Lyse |
2007 |
ODDER |
0764AB |
25 m |
2:34.05 |
|
74 |
143 |
Petersen Anna Steen |
2007 |
KØGE |
0706AH |
25 m |
2:35.49 |
|
75 |
116 |
Nielsen Emilia |
2007 |
AIF |
0762AG |
25 m |
2:47.63 |
|
76 |
214 |
Damgaard Luna |
2006 |
A6 |
0644AL |
25 m |
2:56.85 |
|
77 |
106 |
Børsting Clara-Emilie |
2007 |
AIF |
0766AK |
25 m |
3:05.98 |
|
78 |
109 |
Kjær Rebecca |
2006 |
AIF |
0696AQ |
25 m |
3:14.33 |
|
79 |
3 |
Halle Caden |
2005 |
ODDER |
0596AS |
25 m |
|
|
80 |
10 |
Obert Freja |
2006 |
ODDER |
|
25 m |
|
|
81 |
12 |
Petersen Marie V. |
2006 |
ODDER |
0656AP |
25 m |
|
|
82 |
28 |
Jensen Emilie Wilms |
2006 |
TRITON B |
0658AB |
25 m |
|
|
83 |
42 |
Schiøtt Emilie Nygaard |
2007 |
TRITON B |
0722AC |
25 m |
|
|
84 |
114 |
Munk Marie |
2008 |
AIF |
0818AD |
25 m |
|
|
85 |
139 |
Nielsen Josephine |
2006 |
KØGE |
0678AN |
25 m |
|
|
86 |
141 |
Pedersen Astrid Foldberg |
2005 |
KØGE |
0506AT |
25 m |
|
|
87 |
144 |
Petersen Mathilde |
2007 |
KØGE |
|
25 m |
|
|
88 |
171 |
Murphy Ila |
2007 |
VEST |
0748AJ |
25 m |
|
|
89 |
188 |
Borgmann Isabella |
2005 |
FARUM |
0502AX |
25 m |
|
|
90 |
189 |
Borgmann Lucia |
2007 |
FARUM |
0774AM |
25 m |
|
|
91 |
190 |
Børsting Lisa |
2007 |
FARUM |
|
25 m |
|
|
92 |
198 |
Kragh Kirstine Tønder |
2005 |
FARUM |
0566AU |
25 m |
|
|
93 |
203 |
Rose Marie |
2006 |
FARUM |
0606AR |
25 m |
|
|
94 |
206 |
Aggersbøl Katja Daniella |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
95 |
209 |
Asmussen Emma |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
96 |
213 |
Cederlund Nicoline B. |
2007 |
A6 |
0724AF |
25 m |
|
|
97 |
216 |
Eg Kornelia |
2008 |
A6 |
0888AC |
25 m |
|
|
98 |
223 |
Hansen K-Lee |
2007 |
A6 |
0756AE |
25 m |
|
|
99 |
226 |
Jensen Emma |
2008 |
A6 |
0806AF |
25 m |
|
|
100 |
230 |
Jørgensen Lærke Victoria |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
101 |
239 |
Lindhardt Cecilie |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
102 |
241 |
Lykke Sofie |
2008 |
A6 |
|
25 m |
|
|
103 |
242 |
Miolane Camille Hedvig |
2007 |
A6 |
0768AI |
25 m |
|
|
104 |
248 |
Petersen Melanie Arentoft |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
105 |
249 |
Rasmussen Silje |
2008 |
A6 |
0894AF |
25 m |
|
|
106 |
256 |
Thejlman Lina |
2008 |
A6 |
0868AC |
25 m |
|
|
107 |
259 |
Aagreen Sabine Søgaard |
2006 |
A6 |
0606AQ |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
25 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
11:39 |
|
4_S
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
232 |
Kortegaard Anders K. |
2004 |
A6 |
0471AB |
25 m |
1:14.92 |
|
2 |
150 |
Schultz Oliver |
2004 |
KØGE |
0425AE |
25 m |
1:26.80 |
|
3 |
100 |
Rasmussen Viktor Holst |
2003 |
KORSØR |
0311AL |
25 m |
1:28.25 |
|
4 |
83 |
Hartig-Larsen Gustav |
2003 |
KORSØR |
0379AN |
25 m |
1:32.27 |
|
5 |
251 |
Røpke Emil Stenholt |
2004 |
A6 |
0429AA |
25 m |
1:34.33 |
|
6 |
240 |
Lindhardt Tobias |
2005 |
A6 |
0567AA |
25 m |
1:35.48 |
|
7 |
292 |
Nielsen Mikkel |
2004 |
HOLBÆK |
0403AC |
25 m |
1:37.52 |
|
8 |
176 |
Rasmussen Magnus |
2006 |
VEST |
0675AD |
25 m |
1:38.16 |
|
9 |
32 |
Løgager Frederik Taubert |
2004 |
TRITON B |
0467AH |
25 m |
1:38.83 |
|
10 |
283 |
Eliasen Simon Rytter |
2003 |
HOLBÆK |
0319AE |
25 m |
1:40.75 |
|
11 |
169 |
Ljungdahl Carl Emil |
2006 |
VEST |
0625AB |
25 m |
1:43.21 |
|
12 |
297 |
Rasmussen Gustav Mørk |
2005 |
HOLBÆK |
0563AJ |
25 m |
1:43.49 |
|
13 |
174 |
Otzen Mauritz |
2005 |
VEST |
0515AN |
25 m |
1:44.26 |
|
14 |
172 |
Møller Theodor |
2005 |
VEST |
0533AA |
25 m |
1:44.96 |
|
15 |
52 |
Gaardsted Andreas |
2005 |
SILKEBORG |
0517AI |
25 m |
1:45.60 |
|
16 |
54 |
Holm Carl Roulund |
2006 |
SILKEBORG |
0643AI |
25 m |
1:46.04 |
|
17 |
175 |
Rasmussen Erik |
2006 |
VEST |
0695AD |
25 m |
1:47.74 |
|
18 |
277 |
Brixner Oliver |
2003 |
HOLBÆK |
0383AJ |
50 m |
1:49.41 |
|
19 |
185 |
Vickery Sigurd Chistopher |
2005 |
VEST |
0567AE |
25 m |
1:50.23 |
|
20 |
161 |
Egenhardt Sebastian |
2006 |
VEST |
0655AA |
25 m |
1:51.21 |
|
21 |
231 |
Kofoed Oliver Risager |
2005 |
A6 |
0573AN |
25 m |
1:54.54 |
|
22 |
268 |
Hemmingsen Morten |
2006 |
ROSKILDE |
0683AK |
25 m |
1:57.93 |
|
23 |
95 |
Nielsen Noah Vester |
2004 |
KORSØR |
0439AL |
25 m |
1:58.16 |
|
24 |
92 |
Larsen Jonas |
2005 |
KORSØR |
0513AI |
25 m |
1:58.95 |
|
25 |
247 |
Palmus Albert |
2007 |
A6 |
0765AB |
25 m |
2:00.27 |
|
26 |
299 |
Morthorst Oscar David |
2007 |
TRITON B |
0753AF |
25 m |
2:01.25 |
|
27 |
178 |
Shukri Josef |
2006 |
VEST |
0653AD |
25 m |
2:01.44 |
|
28 |
301 |
Rasmussen Jonas Tornow |
2007 |
A6 |
0725AB |
25 m |
2:01.76 |
|
29 |
59 |
Kold Viktor |
2005 |
SILKEBORG |
0501AL |
25 m |
2:02.03 |
|
30 |
197 |
Khan Younus |
2005 |
FARUM |
0543AM |
25 m |
2:02.49 |
|
31 |
289 |
Munkholm Mikkel |
2006 |
HOLBÆK |
0631AE |
25 m |
2:02.53 |
|
32 |
163 |
Haakansson Hugo |
2006 |
VEST |
0609AA |
25 m |
2:03.07 |
|
33 |
302 |
Svendsen Harald Rasmus |
2007 |
A6 |
0781A |
25 m |
2:07.15 |
|
34 |
134 |
Heinze Lucas Emil |
2005 |
KØGE |
0511AK |
25 m |
2:07.97 |
|
35 |
187 |
Asskildt Kaare |
2006 |
FARUM |
0659AJ |
25 m |
2:09.43 |
|
36 |
127 |
Christensen Carl Gustav |
2007 |
KØGE |
0775AC |
25 m |
2:12.48 |
|
37 |
287 |
Krog Frej Matias |
2007 |
HOLBÆK |
0737AG |
25 m |
2:18.90 |
|
38 |
191 |
Ciampi Emanuele Holm |
2006 |
FARUM |
0621AB |
25 m |
2:20.63 |
|
39 |
147 |
Poulsen Laurits |
2006 |
KØGE |
0661AJ |
25 m |
2:23.03 |
|
40 |
122 |
Axen Calvin Christian |
2006 |
KØGE |
0627AJ |
25 m |
2:24.42 |
|
41 |
22 |
Borch Magnus Ravn |
2003 |
TRITON B |
0335AO |
25 m |
2:25.29 |
|
42 |
146 |
Poulsen Joachim |
2006 |
KØGE |
0643AF |
25 m |
2:28.99 |
|
43 |
112 |
Mortensen Markus Nøhr |
2008 |
AIF |
|
25 m |
3:09.09 |
|
44 |
11 |
Petersen Andreas V. |
2005 |
ODDER |
0505AJ |
25 m |
|
|
45 |
13 |
Press Noah |
2007 |
ODDER |
0735AB |
25 m |
|
|
46 |
15 |
Segall Bertram |
2006 |
ODDER |
0609AH |
25 m |
|
|
47 |
96 |
Olsson Noah |
2003 |
KORSØR |
0357AO |
25 m |
|
|
48 |
103 |
Toftager Mathias |
2003 |
KORSØR |
0383AQ |
25 m |
|
|
49 |
156 |
Andreassen Arthur Kvist |
2007 |
VEST |
0741AF |
25 m |
|
|
50 |
168 |
Kelm Matil |
2007 |
VEST |
0751AF |
25 m |
|
|
51 |
186 |
Angjelovski Stefan |
2006 |
FARUM |
0649AJ |
25 m |
|
|
52 |
195 |
Kemp Andreas |
2004 |
FARUM |
0431AQ |
25 m |
|
|
53 |
199 |
Markussen Benjamin Krohn |
2008 |
FARUM |
|
25 m |
|
|
54 |
202 |
Pedersen Joshua Michael |
2006 |
FARUM |
0631AK |
25 m |
|
|
55 |
205 |
Thaulow Kristoffer |
2007 |
FARUM |
|
25 m |
|
|
56 |
236 |
Larsen Alexander Merl |
2008 |
A6 |
|
25 m |
|
|
57 |
262 |
Christiansen Nicolas |
2007 |
ROSKILDE |
0743AA |
25 m |
|
|
58 |
267 |
Hellum Bertil Frøbjerg |
2007 |
ROSKILDE |
0783AA |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
25 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
11:39 |
|
5_S
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
23 |
Borch Mikala Ravn |
2003 |
TRITON B |
0348AR |
25 m |
2:37.66 |
|
2 |
291 |
Nielsen Mathilde |
2003 |
HOLBÆK |
0392AH |
25 m |
2:42.15 |
|
3 |
39 |
Rubak Kathrine Bang |
2004 |
TRITON B |
0486AE |
25 m |
2:42.95 |
|
4 |
28 |
Jensen Emilie Wilms |
2006 |
TRITON B |
0658AB |
25 m |
2:46.96 |
|
5 |
131 |
Frederiksen Agnes Dalgas |
2005 |
KØGE |
0508AA |
25 m |
2:56.42 |
|
6 |
41 |
Sandell Sophie Lærke |
2005 |
TRITON B |
0524AD |
50 m |
2:57.00 |
|
7 |
129 |
Christensen Sophia |
2003 |
KØGE |
0326BD |
25 m |
2:57.97 |
|
8 |
124 |
Bollmann Klara-Sofie |
2006 |
KØGE |
0676AA |
25 m |
3:00.75 |
|
9 |
142 |
Petersen Andrea Nøhr |
2006 |
KØGE |
0686AB |
25 m |
3:03.09 |
|
10 |
51 |
Friis Maja |
2005 |
SILKEBORG |
0574AP |
25 m |
3:05.67 |
|
11 |
244 |
Nilsson Emily Schile |
2005 |
A6 |
0542AF |
50 m |
3:06.23 |
|
12 |
152 |
Østergaard Julie Brix |
2006 |
KØGE |
0616AE |
25 m |
3:08.60 |
|
13 |
219 |
Frydendahl Mille |
2006 |
A6 |
0684AB |
25 m |
3:10.67 |
|
14 |
60 |
Kristensen Freja Buchholt |
2005 |
SILKEBORG |
0564AS |
25 m |
3:12.19 |
|
15 |
286 |
Karup Anna Mundt |
2005 |
HOLBÆK |
0594AC |
25 m |
3:12.86 |
|
16 |
27 |
Grønlund Erica Veggerby |
2007 |
TRITON B |
0736AC |
25 m |
3:20.68 |
|
17 |
157 |
Bygum Anna Blom |
2006 |
VEST |
0682AI |
25 m |
3:21.08 |
|
18 |
181 |
Therp Rikke |
2006 |
VEST |
0628AF |
25 m |
3:21.19 |
|
19 |
93 |
Larsen Josephine |
2004 |
KORSØR |
0436AQ |
25 m |
3:21.33 |
|
20 |
66 |
Michaelsen Trine Lundø |
2006 |
SILKEBORG |
0648AJ |
25 m |
3:24.72 |
|
21 |
173 |
Nissov-Johansen Marie |
2006 |
VEST |
0626AD |
25 m |
3:25.32 |
|
22 |
288 |
Liisberg Johanne Jonstrup |
2003 |
HOLBÆK |
0348BE |
50 m |
3:26.63 |
|
23 |
77 |
Wittenhagen Laura |
2006 |
SILKEBORG |
0612AM |
25 m |
3:27.71 |
|
24 |
121 |
Strandquist Marie |
2007 |
AIF |
0738AA |
25 m |
3:34.04 |
|
25 |
162 |
Frederiksen Sandra Bünsov |
2007 |
VEST |
0766AC |
25 m |
3:35.63 |
|
26 |
182 |
Thorborg Mathilde U. |
2005 |
VEST |
0596AU |
25 m |
3:39.44 |
|
27 |
274 |
Andersen Nana |
2006 |
HOLBÆK |
0634AA |
25 m |
3:57.33 |
|
28 |
166 |
Højsteen Agnes |
2007 |
VEST |
0714AE |
25 m |
4:01.59 |
|
29 |
26 |
Drygaard Katrine |
2005 |
TRITON B |
0562AP |
25 m |
4:03.72 |
|
30 |
164 |
Hagens Hannah Bjerg |
2007 |
VEST |
0768AJ |
25 m |
4:05.08 |
|
31 |
42 |
Schiøtt Emilie Nygaard |
2007 |
TRITON B |
0722AC |
25 m |
4:11.68 |
|
32 |
33 |
Nielson Petrine |
2003 |
TRITON B |
0316AS |
25 m |
|
|
33 |
38 |
Risager Amalie Carlsen |
2006 |
TRITON B |
0604AG |
25 m |
|
|
34 |
56 |
Jensen Mille E. S. |
2005 |
SILKEBORG |
0564AP |
25 m |
|
|
35 |
73 |
Schrold Caroline |
2005 |
SILKEBORG |
0578AP |
25 m |
|
|
36 |
80 |
Hallengreen Benedichte |
2005 |
KORSØR |
0552AT |
25 m |
|
|
37 |
167 |
Jacobsen Mikkeline H. |
2007 |
VEST |
0788AC |
25 m |
|
|
38 |
170 |
Mitchell Philippa |
2006 |
VEST |
0638AG |
25 m |
|
|
39 |
206 |
Aggersbøl Katja Daniella |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
40 |
212 |
Capito Mira |
2007 |
A6 |
0778AI |
25 m |
|
|
41 |
216 |
Eg Kornelia |
2008 |
A6 |
0888AC |
25 m |
|
|
42 |
220 |
Greve Naya Høi |
2007 |
A6 |
0796AE |
25 m |
|
|
43 |
223 |
Hansen K-Lee |
2007 |
A6 |
0756AE |
25 m |
|
|
44 |
230 |
Jørgensen Lærke Victoria |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
45 |
239 |
Lindhardt Cecilie |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
46 |
242 |
Miolane Camille Hedvig |
2007 |
A6 |
0768AI |
25 m |
|
|
47 |
259 |
Aagreen Sabine Søgaard |
2006 |
A6 |
0606AQ |
25 m |
|
|
48 |
270 |
Schyth Tilde |
2006 |
ROSKILDE |
0622AG |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
25 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
11:39 |
|
6_S
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
275 |
Arneskov David |
2002 |
HOLBÆK |
0287AC |
25 m |
2:14.99 |
|
2 |
296 |
Pedersen Frederik |
2002 |
HOLBÆK |
0261AO |
25 m |
2:20.97 |
|
3 |
295 |
Pedersen Alexander E. |
2002 |
HOLBÆK |
0255AQ |
25 m |
2:39.94 |
|
4 |
283 |
Eliasen Simon Rytter |
2003 |
HOLBÆK |
0319AE |
25 m |
2:48.84 |
|
5 |
292 |
Nielsen Mikkel |
2004 |
HOLBÆK |
0403AC |
25 m |
2:53.74 |
|
6 |
22 |
Borch Magnus Ravn |
2003 |
TRITON B |
0335AO |
50 m |
2:54.93 |
|
7 |
169 |
Ljungdahl Carl Emil |
2006 |
VEST |
0625AB |
25 m |
2:55.83 |
|
8 |
257 |
Tranum Noah |
2004 |
A6 |
0449AG |
25 m |
3:02.10 |
|
9 |
37 |
Rindum Philip |
2005 |
TRITON B |
0535AC |
50 m |
3:06.97 |
|
10 |
267 |
Hellum Bertil Frøbjerg |
2007 |
ROSKILDE |
0783AA |
25 m |
3:08.19 |
|
11 |
130 |
Danielsen Stefan Helding |
2005 |
KØGE |
0511AC |
25 m |
3:08.26 |
|
12 |
253 |
Schmidt Emil |
2006 |
A6 |
0695AA |
50 m |
3:08.41 |
|
13 |
78 |
Clausen Konrad |
2005 |
KORSØR |
0547AF |
25 m |
3:08.71 |
|
14 |
176 |
Rasmussen Magnus |
2006 |
VEST |
0675AD |
25 m |
3:11.77 |
|
15 |
185 |
Vickery Sigurd Chistopher |
2005 |
VEST |
0567AE |
25 m |
3:15.26 |
|
16 |
172 |
Møller Theodor |
2005 |
VEST |
0533AA |
25 m |
3:16.13 |
|
17 |
175 |
Rasmussen Erik |
2006 |
VEST |
0695AD |
25 m |
3:16.71 |
|
18 |
132 |
Gadegaard Oliver |
2003 |
KØGE |
0321AR |
25 m |
3:18.14 |
|
19 |
178 |
Shukri Josef |
2006 |
VEST |
0653AD |
25 m |
3:20.68 |
|
20 |
217 |
From Mads Holger |
2004 |
A6 |
0445AL |
25 m |
3:23.21 |
|
21 |
163 |
Haakansson Hugo |
2006 |
VEST |
0609AA |
25 m |
3:32.04 |
|
22 |
269 |
Pedersen Nikolaj |
2005 |
ROSKILDE |
0567AL |
25 m |
3:35.60 |
|
23 |
158 |
Cetinkaya Rodi |
2006 |
VEST |
0651AH |
25 m |
3:36.17 |
|
24 |
247 |
Palmus Albert |
2007 |
A6 |
0765AB |
25 m |
3:36.98 |
|
25 |
107 |
Gørtz Gustav Bille |
2006 |
AIF |
0649AB |
25 m |
3:45.00 |
|
26 |
174 |
Otzen Mauritz |
2005 |
VEST |
0515AN |
25 m |
3:47.17 |
|
27 |
266 |
Granic Valdemar |
2006 |
ROSKILDE |
0695AE |
25 m |
3:56.32 |
|
28 |
260 |
Andersen Christoffer Bo |
2007 |
ROSKILDE |
0797AC |
25 m |
4:00.00 |
|
29 |
263 |
Colmorten Cornelis |
2006 |
ROSKILDE |
0695AI |
25 m |
4:14.68 |
|
30 |
30 |
Juhl Emil Koch |
2006 |
TRITON B |
0623AG |
25 m |
4:16.23 |
|
31 |
159 |
Damsø Peter |
2007 |
VEST |
0761AF |
25 m |
4:35.37 |
|
32 |
1 |
Degn Valdemar |
2004 |
ODDER |
0417AJ |
25 m |
|
|
33 |
14 |
Riis Anders Kammer |
2003 |
ODDER |
0323AR |
25 m |
|
|
34 |
29 |
Jensen Jonas Wilms |
2007 |
TRITON B |
0717AD |
25 m |
|
|
35 |
96 |
Olsson Noah |
2003 |
KORSØR |
0357AO |
25 m |
|
|
36 |
103 |
Toftager Mathias |
2003 |
KORSØR |
0383AQ |
25 m |
|
|
37 |
165 |
Hwaiz Jacob |
2007 |
VEST |
0723AG |
25 m |
|
|
38 |
183 |
Wagner Adam |
2007 |
VEST |
0791AB |
25 m |
|
|
39 |
186 |
Angjelovski Stefan |
2006 |
FARUM |
0649AJ |
25 m |
|
|
40 |
231 |
Kofoed Oliver Risager |
2005 |
A6 |
0573AN |
25 m |
|
|
41 |
250 |
Rosfeldt Alex |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
42 |
258 |
Uldall-Jessen Jacob |
2007 |
A6 |
0757AE |
25 m |
|
|
43 |
300 |
Knudsen David |
2007 |
A6 |
0791AA |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
25 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
11:39 |
|
7_S
Løb 7, 100m Butterfly Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
43 |
Stjernholm Liva |
2004 |
TRITON B |
0486AA |
25 m |
1:07.11 |
|
2 |
102 |
Thornsen Elida |
2005 |
KORSØR |
0528AA |
25 m |
1:14.94 |
|
3 |
125 |
Brønnicke Maya Krogh |
2005 |
KØGE |
0508AB |
25 m |
1:16.14 |
|
4 |
255 |
Terp Maya Hauerberg |
2005 |
A6 |
0564AA |
25 m |
1:18.25 |
|
5 |
290 |
Mørkedal Mie |
2003 |
HOLBÆK |
0324AD |
25 m |
1:18.30 |
|
6 |
211 |
Bramm Sif |
2006 |
A6 |
0624AE |
25 m |
1:27.51 |
|
7 |
244 |
Nilsson Emily Schile |
2005 |
A6 |
0542AF |
50 m |
1:32.51 |
|
8 |
48 |
Bock Emilie Bie |
2005 |
SILKEBORG |
0554AE |
25 m |
1:35.39 |
|
9 |
179 |
Sørensen Liva Gottorp |
2006 |
VEST |
0694AD |
25 m |
1:35.64 |
|
10 |
69 |
Pedersen Sarah Froberg |
2006 |
SILKEBORG |
0694AJ |
25 m |
1:36.44 |
|
11 |
294 |
Pedersen Alberte |
2006 |
HOLBÆK |
0618AB |
25 m |
1:38.13 |
|
12 |
238 |
Larsen Julie Merl |
2005 |
A6 |
0584AB |
50 m |
1:38.74 |
|
13 |
252 |
Røpke Lærke Stenholt |
2006 |
A6 |
0698AA |
25 m |
1:44.96 |
|
14 |
44 |
Strandby Andrea |
2007 |
TRITON B |
0718AA |
25 m |
1:46.13 |
|
15 |
9 |
Nedergaard Laura G. |
2005 |
ODDER |
0572AF |
25 m |
1:47.93 |
|
16 |
215 |
Dietrichsen Anna |
2006 |
A6 |
0694AB |
25 m |
2:05.55 |
|
17 |
208 |
Antvorskov Line L. |
2007 |
A6 |
0734AA |
25 m |
2:05.60 |
|
18 |
210 |
Asmussen Merle |
2006 |
A6 |
0626AL |
25 m |
2:23.53 |
|
19 |
5 |
Jensen Julie |
2003 |
ODDER |
0352BC |
25 m |
|
|
20 |
19 |
Sørensen Sofie Skovgaard |
2004 |
ODDER |
0418AV |
25 m |
|
|
21 |
36 |
Powers Anna |
2007 |
TRITON B |
0702AC |
25 m |
|
|
22 |
63 |
Lauritzen Annabella Marie |
2005 |
SILKEBORG |
0586AG |
25 m |
|
|
23 |
71 |
Poulsen Elea Amalie |
2006 |
SILKEBORG |
0672AJ |
25 m |
|
|
24 |
72 |
Røygaard Alfa Frederikke |
2003 |
SILKEBORG |
0342BD |
25 m |
|
|
25 |
84 |
Hejlesen Isabella |
2004 |
KORSØR |
0428AW |
25 m |
|
|
26 |
90 |
Kroman Laura |
2004 |
KORSØR |
0444AW |
25 m |
|
|
27 |
213 |
Cederlund Nicoline B. |
2007 |
A6 |
0724AF |
25 m |
|
|
28 |
214 |
Damgaard Luna |
2006 |
A6 |
0644AL |
25 m |
|
|
29 |
218 |
Frydendahl Lucca |
2008 |
A6 |
0812AB |
25 m |
|
|
30 |
224 |
Hansen Mille Frydenlund |
2008 |
A6 |
0878AC |
25 m |
|
|
31 |
234 |
Kristensen Marcela F. |
2007 |
A6 |
0714AA |
25 m |
|
|
32 |
235 |
Langsager Anna |
2006 |
A6 |
0654AK |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
25 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
11:39 |
|
8_S
Løb 8, 100m Butterfly Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
278 |
Brown Christopher H. |
2002 |
HOLBÆK |
0297AQ |
25 m |
1:03.74 |
|
2 |
284 |
Ellekær Jacob |
2002 |
HOLBÆK |
0215AN |
25 m |
1:11.10 |
|
3 |
281 |
Bøjsen Silas |
2002 |
HOLBÆK |
0223AF |
25 m |
1:12.47 |
|
4 |
119 |
Simoni Mathias |
2002 |
AIF |
0281AS |
25 m |
1:14.28 |
|
5 |
277 |
Brixner Oliver |
2003 |
HOLBÆK |
0383AJ |
25 m |
1:15.07 |
|
6 |
254 |
Svarrer Julius |
2005 |
A6 |
0507AH |
25 m |
1:16.48 |
|
7 |
148 |
Roed Mikkel |
2004 |
KØGE |
0457AB |
25 m |
1:17.93 |
|
8 |
150 |
Schultz Oliver |
2004 |
KØGE |
0425AE |
25 m |
1:19.22 |
|
9 |
135 |
Kaya Eren |
2004 |
KØGE |
0467AE |
25 m |
1:19.67 |
|
10 |
253 |
Schmidt Emil |
2006 |
A6 |
0695AA |
25 m |
1:25.11 |
|
11 |
34 |
Nørskov Mathias Toft |
2003 |
TRITON B |
0361AL |
25 m |
1:26.31 |
|
12 |
232 |
Kortegaard Anders K. |
2004 |
A6 |
0471AB |
25 m |
1:27.10 |
|
13 |
24 |
Brandelev Bertram Grøn |
2004 |
TRITON B |
0423AI |
25 m |
1:27.65 |
|
14 |
257 |
Tranum Noah |
2004 |
A6 |
0449AG |
25 m |
1:29.78 |
|
15 |
75 |
Togsverd Emil |
2005 |
SILKEBORG |
0577AE |
25 m |
1:29.92 |
|
16 |
37 |
Rindum Philip |
2005 |
TRITON B |
0535AC |
50 m |
1:29.99 |
|
17 |
246 |
Olsen Marco Stub |
2004 |
A6 |
0429AC |
25 m |
1:34.79 |
|
18 |
61 |
Larsen Nicklas Rossau |
2005 |
SILKEBORG |
0529AI |
25 m |
1:36.16 |
|
19 |
86 |
Jepsen Christian Søe |
2005 |
KORSØR |
0553AF |
25 m |
1:38.73 |
|
20 |
240 |
Lindhardt Tobias |
2005 |
A6 |
0567AA |
25 m |
1:40.55 |
|
21 |
297 |
Rasmussen Gustav Mørk |
2005 |
HOLBÆK |
0563AJ |
25 m |
1:43.83 |
|
22 |
74 |
Søgaard Magnus |
2003 |
SILKEBORG |
0315AN |
25 m |
1:45.37 |
|
23 |
88 |
Knudsen Tobias Rehder |
2005 |
KORSØR |
0549AB |
50 m |
1:45.76 |
|
24 |
217 |
From Mads Holger |
2004 |
A6 |
0445AL |
50 m |
1:47.48 |
|
25 |
128 |
Christensen Philip H. |
2004 |
KØGE |
0437AN |
25 m |
1:51.31 |
|
26 |
68 |
Mølgaard Mikkel |
2003 |
SILKEBORG |
0333AQ |
25 m |
|
|
27 |
87 |
Johansen Frederik Schmidt |
2002 |
KORSØR |
0239AT |
25 m |
|
|
28 |
100 |
Rasmussen Viktor Holst |
2003 |
KORSØR |
0311AL |
25 m |
|
|
29 |
158 |
Cetinkaya Rodi |
2006 |
VEST |
0651AH |
25 m |
|
|
30 |
161 |
Egenhardt Sebastian |
2006 |
VEST |
0655AA |
25 m |
|
|
31 |
227 |
Jensen Frederik Kepp |
2007 |
A6 |
0781AA |
25 m |
|
|
32 |
280 |
Buck Victor |
2007 |
HOLBÆK |
0711AF |
25 m |
|
|
33 |
299 |
Morthorst Oscar David |
2007 |
TRITON B |
0753AF |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
25 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
11:39 |
|
9_S
Løb 9, 50m Butterfly Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
43 |
Stjernholm Liva |
2004 |
TRITON B |
0486AA |
50 m |
31.41 |
|
2 |
125 |
Brønnicke Maya Krogh |
2005 |
KØGE |
0508AB |
25 m |
32.06 |
|
3 |
255 |
Terp Maya Hauerberg |
2005 |
A6 |
0564AA |
25 m |
32.89 |
|
4 |
102 |
Thornsen Elida |
2005 |
KORSØR |
0528AA |
25 m |
33.12 |
|
5 |
233 |
Kragh Ida Skov |
2006 |
A6 |
0698AG |
50 m |
34.83 |
|
6 |
290 |
Mørkedal Mie |
2003 |
HOLBÆK |
0324AD |
25 m |
34.97 |
|
7 |
41 |
Sandell Sophie Lærke |
2005 |
TRITON B |
0524AD |
50 m |
36.20 |
|
8 |
63 |
Lauritzen Annabella Marie |
2005 |
SILKEBORG |
0586AG |
25 m |
36.40 |
|
9 |
133 |
Gustafson Olivia Mai |
2005 |
KØGE |
0596AC |
25 m |
36.52 |
|
10 |
211 |
Bramm Sif |
2006 |
A6 |
0624AE |
25 m |
36.71 |
|
11 |
62 |
Lauritsen Ester |
2005 |
SILKEBORG |
0536AQ |
25 m |
36.91 |
|
12 |
28 |
Jensen Emilie Wilms |
2006 |
TRITON B |
0658AB |
50 m |
37.68 |
|
13 |
81 |
Hansen Mathilde Mørk |
2004 |
KORSØR |
0488AU |
25 m |
37.98 |
|
14 |
76 |
Tolderlund Amalie |
2005 |
SILKEBORG |
0586AR |
25 m |
38.07 |
|
15 |
152 |
Østergaard Julie Brix |
2006 |
KØGE |
0616AE |
25 m |
38.42 |
|
16 |
60 |
Kristensen Freja Buchholt |
2005 |
SILKEBORG |
0564AS |
25 m |
38.77 |
|
17 |
48 |
Bock Emilie Bie |
2005 |
SILKEBORG |
0554AE |
25 m |
38.81 |
|
18 |
110 |
Kristensen Asta |
2004 |
AIF |
0484AN |
25 m |
38.82 |
|
19 |
179 |
Sørensen Liva Gottorp |
2006 |
VEST |
0694AD |
25 m |
39.07 |
|
20 |
142 |
Petersen Andrea Nøhr |
2006 |
KØGE |
0686AB |
25 m |
39.26 |
|
21 |
238 |
Larsen Julie Merl |
2005 |
A6 |
0584AB |
25 m |
39.36 |
|
22 |
5 |
Jensen Julie |
2003 |
ODDER |
0352BC |
25 m |
39.40 |
|
23 |
244 |
Nilsson Emily Schile |
2005 |
A6 |
0542AF |
25 m |
39.57 |
|
24 |
129 |
Christensen Sophia |
2003 |
KØGE |
0326BD |
25 m |
39.59 |
|
25 |
140 |
Nymand Emma Olivia |
2003 |
KØGE |
0312BD |
25 m |
39.83 |
|
26 |
124 |
Bollmann Klara-Sofie |
2006 |
KØGE |
0676AA |
25 m |
40.34 |
|
27 |
9 |
Nedergaard Laura G. |
2005 |
ODDER |
0572AF |
25 m |
40.37 |
|
28 |
288 |
Liisberg Johanne Jonstrup |
2003 |
HOLBÆK |
0348BE |
25 m |
40.46 |
|
29 |
294 |
Pedersen Alberte |
2006 |
HOLBÆK |
0618AB |
50 m |
40.69 |
|
30 |
84 |
Hejlesen Isabella |
2004 |
KORSØR |
0428AW |
25 m |
41.55 |
|
31 |
153 |
Mathiasen Silje |
2006 |
KORSØR |
0628AG |
25 m |
42.13 |
|
32 |
51 |
Friis Maja |
2005 |
SILKEBORG |
0574AP |
25 m |
42.38 |
|
33 |
219 |
Frydendahl Mille |
2006 |
A6 |
0684AB |
25 m |
42.53 |
|
34 |
90 |
Kroman Laura |
2004 |
KORSØR |
0444AW |
25 m |
42.54 |
|
35 |
33 |
Nielson Petrine |
2003 |
TRITON B |
0316AS |
25 m |
43.06 |
|
36 |
19 |
Sørensen Sofie Skovgaard |
2004 |
ODDER |
0418AV |
25 m |
43.59 |
|
37 |
3 |
Halle Caden |
2005 |
ODDER |
0596AS |
25 m |
43.80 |
|
38 |
45 |
Thomsen Ella Bødker |
2005 |
TRITON B |
0576AH |
50 m |
43.90 |
|
39 |
44 |
Strandby Andrea |
2007 |
TRITON B |
0718AA |
50 m |
43.96 |
|
40 |
70 |
Pjengaard Silke Maria |
2005 |
SILKEBORG |
0578AR |
25 m |
44.69 |
|
41 |
118 |
Riis Sofie |
2005 |
AIF |
0536AG |
25 m |
47.23 |
|
42 |
66 |
Michaelsen Trine Lundø |
2006 |
SILKEBORG |
0648AJ |
25 m |
47.89 |
|
43 |
80 |
Hallengreen Benedichte |
2005 |
KORSØR |
0552AT |
25 m |
48.77 |
|
44 |
228 |
Josephsen Ronja K. S. |
2005 |
A6 |
0546AV |
25 m |
49.09 |
|
45 |
69 |
Pedersen Sarah Froberg |
2006 |
SILKEBORG |
0694AJ |
25 m |
49.11 |
|
46 |
252 |
Røpke Lærke Stenholt |
2006 |
A6 |
0698AA |
25 m |
49.27 |
|
47 |
177 |
Riis Maya Amstrup |
2007 |
VEST |
0708AA |
25 m |
50.80 |
|
48 |
218 |
Frydendahl Lucca |
2008 |
A6 |
0812AB |
25 m |
51.50 |
|
49 |
38 |
Risager Amalie Carlsen |
2006 |
TRITON B |
0604AG |
50 m |
51.67 |
|
50 |
73 |
Schrold Caroline |
2005 |
SILKEBORG |
0578AP |
25 m |
51.71 |
|
51 |
8 |
Marx Caroline |
2006 |
ODDER |
0662AF |
25 m |
51.82 |
|
52 |
215 |
Dietrichsen Anna |
2006 |
A6 |
0694AB |
25 m |
52.02 |
|
53 |
208 |
Antvorskov Line L. |
2007 |
A6 |
0734AA |
25 m |
52.08 |
|
54 |
162 |
Frederiksen Sandra Bünsov |
2007 |
VEST |
0766AC |
25 m |
52.19 |
|
55 |
6 |
Jensen Leonora Holst |
2004 |
ODDER |
0408AS |
25 m |
52.77 |
|
56 |
71 |
Poulsen Elea Amalie |
2006 |
SILKEBORG |
0672AJ |
25 m |
53.02 |
|
57 |
42 |
Schiøtt Emilie Nygaard |
2007 |
TRITON B |
0722AC |
25 m |
54.06 |
|
58 |
26 |
Drygaard Katrine |
2005 |
TRITON B |
0562AP |
50 m |
54.41 |
|
59 |
56 |
Jensen Mille E. S. |
2005 |
SILKEBORG |
0564AP |
25 m |
56.01 |
|
60 |
50 |
Bødtger Anne-Sofie |
2005 |
SILKEBORG |
0584AP |
25 m |
56.73 |
|
61 |
220 |
Greve Naya Høi |
2007 |
A6 |
0796AE |
25 m |
57.27 |
|
62 |
121 |
Strandquist Marie |
2007 |
AIF |
0738AA |
25 m |
57.97 |
|
63 |
167 |
Jacobsen Mikkeline H. |
2007 |
VEST |
0788AC |
25 m |
57.98 |
|
64 |
170 |
Mitchell Philippa |
2006 |
VEST |
0638AG |
25 m |
58.91 |
|
65 |
114 |
Munk Marie |
2008 |
AIF |
0818AD |
25 m |
59.01 |
|
66 |
210 |
Asmussen Merle |
2006 |
A6 |
0626AL |
25 m |
1:01.14 |
|
67 |
116 |
Nielsen Emilia |
2007 |
AIF |
0762AG |
25 m |
1:05.24 |
|
68 |
213 |
Cederlund Nicoline B. |
2007 |
A6 |
0724AF |
25 m |
1:05.29 |
|
69 |
234 |
Kristensen Marcela F. |
2007 |
A6 |
0714AA |
25 m |
1:09.15 |
|
70 |
242 |
Miolane Camille Hedvig |
2007 |
A6 |
0768AI |
25 m |
1:11.37 |
|
71 |
214 |
Damgaard Luna |
2006 |
A6 |
0644AL |
25 m |
1:14.19 |
|
72 |
212 |
Capito Mira |
2007 |
A6 |
0778AI |
25 m |
1:15.09 |
|
73 |
216 |
Eg Kornelia |
2008 |
A6 |
0888AC |
25 m |
1:15.09 |
|
74 |
224 |
Hansen Mille Frydenlund |
2008 |
A6 |
0878AC |
25 m |
1:18.22 |
|
75 |
256 |
Thejlman Lina |
2008 |
A6 |
0868AC |
25 m |
1:18.25 |
|
76 |
259 |
Aagreen Sabine Søgaard |
2006 |
A6 |
0606AQ |
25 m |
1:21.61 |
|
77 |
35 |
Persson Ella |
2006 |
TRITON B |
0616AP |
25 m |
|
|
78 |
72 |
Røygaard Alfa Frederikke |
2003 |
SILKEBORG |
0342BD |
25 m |
|
|
79 |
106 |
Børsting Clara-Emilie |
2007 |
AIF |
0766AK |
25 m |
|
|
80 |
206 |
Aggersbøl Katja Daniella |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
81 |
207 |
Andreasen Lucca |
2004 |
A6 |
0422AN |
25 m |
|
|
82 |
209 |
Asmussen Emma |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
83 |
223 |
Hansen K-Lee |
2007 |
A6 |
0756AE |
25 m |
|
|
84 |
230 |
Jørgensen Lærke Victoria |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
85 |
239 |
Lindhardt Cecilie |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
86 |
248 |
Petersen Melanie Arentoft |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
26 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:04 |
|
10_S
Løb 10, 50m Butterfly Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
278 |
Brown Christopher H. |
2002 |
HOLBÆK |
0297AQ |
25 m |
29.14 |
|
2 |
275 |
Arneskov David |
2002 |
HOLBÆK |
0287AC |
25 m |
29.69 |
|
3 |
296 |
Pedersen Frederik |
2002 |
HOLBÆK |
0261AO |
25 m |
30.55 |
|
4 |
281 |
Bøjsen Silas |
2002 |
HOLBÆK |
0223AF |
25 m |
30.60 |
|
5 |
295 |
Pedersen Alexander E. |
2002 |
HOLBÆK |
0255AQ |
25 m |
31.02 |
|
6 |
284 |
Ellekær Jacob |
2002 |
HOLBÆK |
0215AN |
25 m |
31.51 |
|
7 |
119 |
Simoni Mathias |
2002 |
AIF |
0281AS |
50 m |
31.53 |
|
8 |
254 |
Svarrer Julius |
2005 |
A6 |
0507AH |
25 m |
32.62 |
|
9 |
150 |
Schultz Oliver |
2004 |
KØGE |
0425AE |
25 m |
33.73 |
|
10 |
148 |
Roed Mikkel |
2004 |
KØGE |
0457AB |
25 m |
34.20 |
|
11 |
88 |
Knudsen Tobias Rehder |
2005 |
KORSØR |
0549AB |
25 m |
34.90 |
|
12 |
253 |
Schmidt Emil |
2006 |
A6 |
0695AA |
25 m |
35.00 |
|
13 |
221 |
Hansen Emil Witzner |
2004 |
A6 |
0475AD |
25 m |
35.47 |
|
14 |
257 |
Tranum Noah |
2004 |
A6 |
0449AG |
25 m |
36.53 |
|
15 |
22 |
Borch Magnus Ravn |
2003 |
TRITON B |
0335AO |
50 m |
36.62 |
|
16 |
251 |
Røpke Emil Stenholt |
2004 |
A6 |
0429AA |
25 m |
37.17 |
|
17 |
24 |
Brandelev Bertram Grøn |
2004 |
TRITON B |
0423AI |
50 m |
37.20 |
|
18 |
74 |
Søgaard Magnus |
2003 |
SILKEBORG |
0315AN |
25 m |
37.72 |
|
19 |
32 |
Løgager Frederik Taubert |
2004 |
TRITON B |
0467AH |
25 m |
37.73 |
|
20 |
135 |
Kaya Eren |
2004 |
KØGE |
0467AE |
25 m |
37.98 |
|
21 |
217 |
From Mads Holger |
2004 |
A6 |
0445AL |
25 m |
38.00 |
|
22 |
75 |
Togsverd Emil |
2005 |
SILKEBORG |
0577AE |
25 m |
38.36 |
|
23 |
86 |
Jepsen Christian Søe |
2005 |
KORSØR |
0553AF |
25 m |
38.75 |
|
24 |
130 |
Danielsen Stefan Helding |
2005 |
KØGE |
0511AC |
25 m |
39.60 |
|
25 |
227 |
Jensen Frederik Kepp |
2007 |
A6 |
0781AA |
25 m |
39.94 |
|
26 |
87 |
Johansen Frederik Schmidt |
2002 |
KORSØR |
0239AT |
25 m |
40.03 |
|
27 |
1 |
Degn Valdemar |
2004 |
ODDER |
0417AJ |
25 m |
40.64 |
|
28 |
61 |
Larsen Nicklas Rossau |
2005 |
SILKEBORG |
0529AI |
25 m |
41.34 |
|
29 |
246 |
Olsen Marco Stub |
2004 |
A6 |
0429AC |
25 m |
41.59 |
|
30 |
178 |
Shukri Josef |
2006 |
VEST |
0653AD |
25 m |
41.83 |
|
31 |
172 |
Møller Theodor |
2005 |
VEST |
0533AA |
25 m |
42.40 |
|
32 |
78 |
Clausen Konrad |
2005 |
KORSØR |
0547AF |
25 m |
42.55 |
|
33 |
158 |
Cetinkaya Rodi |
2006 |
VEST |
0651AH |
25 m |
42.55 |
|
34 |
240 |
Lindhardt Tobias |
2005 |
A6 |
0567AA |
25 m |
43.69 |
|
35 |
229 |
Jørgensen Andreas T. H. |
2005 |
A6 |
0523AM |
25 m |
44.13 |
|
36 |
128 |
Christensen Philip H. |
2004 |
KØGE |
0437AN |
25 m |
44.24 |
|
37 |
163 |
Haakansson Hugo |
2006 |
VEST |
0609AA |
25 m |
44.56 |
|
38 |
297 |
Rasmussen Gustav Mørk |
2005 |
HOLBÆK |
0563AJ |
25 m |
44.62 |
|
39 |
185 |
Vickery Sigurd Chistopher |
2005 |
VEST |
0567AE |
25 m |
44.71 |
|
40 |
247 |
Palmus Albert |
2007 |
A6 |
0765AB |
25 m |
45.46 |
|
41 |
132 |
Gadegaard Oliver |
2003 |
KØGE |
0321AR |
25 m |
45.57 |
|
42 |
98 |
Quist Christian |
2007 |
KORSØR |
0709AA |
25 m |
45.82 |
|
43 |
176 |
Rasmussen Magnus |
2006 |
VEST |
0675AD |
25 m |
46.01 |
|
44 |
68 |
Mølgaard Mikkel |
2003 |
SILKEBORG |
0333AQ |
25 m |
47.09 |
|
45 |
14 |
Riis Anders Kammer |
2003 |
ODDER |
0323AR |
25 m |
47.47 |
|
46 |
231 |
Kofoed Oliver Risager |
2005 |
A6 |
0573AN |
25 m |
48.25 |
|
47 |
40 |
Sanchez Noah Pagh |
2006 |
TRITON B |
0607AD |
25 m |
48.39 |
|
48 |
96 |
Olsson Noah |
2003 |
KORSØR |
0357AO |
25 m |
48.71 |
|
49 |
174 |
Otzen Mauritz |
2005 |
VEST |
0515AN |
25 m |
48.90 |
|
50 |
301 |
Rasmussen Jonas Tornow |
2007 |
A6 |
0725AB |
25 m |
50.49 |
|
51 |
52 |
Gaardsted Andreas |
2005 |
SILKEBORG |
0517AI |
25 m |
50.52 |
|
52 |
258 |
Uldall-Jessen Jacob |
2007 |
A6 |
0757AE |
25 m |
51.20 |
|
53 |
161 |
Egenhardt Sebastian |
2006 |
VEST |
0655AA |
25 m |
51.55 |
|
54 |
92 |
Larsen Jonas |
2005 |
KORSØR |
0513AI |
25 m |
51.81 |
|
55 |
302 |
Svendsen Harald Rasmus |
2007 |
A6 |
0781A |
25 m |
52.00 |
|
56 |
267 |
Hellum Bertil Frøbjerg |
2007 |
ROSKILDE |
0783AA |
25 m |
52.70 |
|
57 |
183 |
Wagner Adam |
2007 |
VEST |
0791AB |
25 m |
58.96 |
|
58 |
280 |
Buck Victor |
2007 |
HOLBÆK |
0711AF |
25 m |
1:13.66 |
|
59 |
300 |
Knudsen David |
2007 |
A6 |
0791AA |
25 m |
1:13.74 |
|
60 |
2 |
Halle Angus |
2007 |
ODDER |
0745AH |
25 m |
|
|
61 |
11 |
Petersen Andreas V. |
2005 |
ODDER |
0505AJ |
25 m |
|
|
62 |
103 |
Toftager Mathias |
2003 |
KORSØR |
0383AQ |
25 m |
|
|
63 |
236 |
Larsen Alexander Merl |
2008 |
A6 |
|
25 m |
|
|
64 |
250 |
Rosfeldt Alex |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
65 |
287 |
Krog Frej Matias |
2007 |
HOLBÆK |
0737AG |
25 m |
|
|
66 |
299 |
Morthorst Oscar David |
2007 |
TRITON B |
0753AF |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
26 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:04 |
|
11_S
Løb 11, 50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
23 |
Borch Mikala Ravn |
2003 |
TRITON B |
0348AR |
25 m |
33.82 |
|
2 |
255 |
Terp Maya Hauerberg |
2005 |
A6 |
0564AA |
50 m |
35.16 |
|
3 |
39 |
Rubak Kathrine Bang |
2004 |
TRITON B |
0486AE |
25 m |
36.37 |
|
4 |
129 |
Christensen Sophia |
2003 |
KØGE |
0326BD |
25 m |
37.09 |
|
5 |
233 |
Kragh Ida Skov |
2006 |
A6 |
0698AG |
25 m |
37.23 |
|
6 |
125 |
Brønnicke Maya Krogh |
2005 |
KØGE |
0508AB |
25 m |
37.66 |
|
7 |
28 |
Jensen Emilie Wilms |
2006 |
TRITON B |
0658AB |
50 m |
38.36 |
|
8 |
219 |
Frydendahl Mille |
2006 |
A6 |
0684AB |
25 m |
38.56 |
|
9 |
244 |
Nilsson Emily Schile |
2005 |
A6 |
0542AF |
25 m |
38.58 |
|
10 |
60 |
Kristensen Freja Buchholt |
2005 |
SILKEBORG |
0564AS |
25 m |
38.98 |
|
11 |
76 |
Tolderlund Amalie |
2005 |
SILKEBORG |
0586AR |
25 m |
39.10 |
|
12 |
63 |
Lauritzen Annabella Marie |
2005 |
SILKEBORG |
0586AG |
25 m |
39.24 |
|
13 |
288 |
Liisberg Johanne Jonstrup |
2003 |
HOLBÆK |
0348BE |
25 m |
39.43 |
|
14 |
62 |
Lauritsen Ester |
2005 |
SILKEBORG |
0536AQ |
25 m |
39.59 |
|
15 |
142 |
Petersen Andrea Nøhr |
2006 |
KØGE |
0686AB |
25 m |
39.60 |
|
16 |
286 |
Karup Anna Mundt |
2005 |
HOLBÆK |
0594AC |
25 m |
39.69 |
|
17 |
131 |
Frederiksen Agnes Dalgas |
2005 |
KØGE |
0508AA |
25 m |
39.82 |
|
18 |
124 |
Bollmann Klara-Sofie |
2006 |
KØGE |
0676AA |
25 m |
39.89 |
|
19 |
238 |
Larsen Julie Merl |
2005 |
A6 |
0584AB |
25 m |
40.51 |
|
20 |
152 |
Østergaard Julie Brix |
2006 |
KØGE |
0616AE |
25 m |
40.91 |
|
21 |
279 |
Buck Maja |
2004 |
HOLBÆK |
0456AP |
25 m |
40.96 |
|
22 |
211 |
Bramm Sif |
2006 |
A6 |
0624AE |
25 m |
41.26 |
|
23 |
51 |
Friis Maja |
2005 |
SILKEBORG |
0574AP |
25 m |
41.62 |
|
24 |
179 |
Sørensen Liva Gottorp |
2006 |
VEST |
0694AD |
25 m |
41.99 |
|
25 |
157 |
Bygum Anna Blom |
2006 |
VEST |
0682AI |
25 m |
42.03 |
|
26 |
151 |
Wium Charlotte |
2006 |
KØGE |
0682AA |
25 m |
42.06 |
|
27 |
173 |
Nissov-Johansen Marie |
2006 |
VEST |
0626AD |
25 m |
42.25 |
|
28 |
273 |
Andersen Lea |
2003 |
HOLBÆK |
0306AI |
25 m |
43.01 |
|
29 |
46 |
Thomsen Martha Bødker |
2005 |
TRITON B |
0586AH |
25 m |
43.28 |
|
30 |
145 |
Petersen Mathilde Stuhr |
2004 |
KØGE |
0452AW |
25 m |
43.45 |
|
31 |
66 |
Michaelsen Trine Lundø |
2006 |
SILKEBORG |
0648AJ |
25 m |
43.46 |
|
32 |
38 |
Risager Amalie Carlsen |
2006 |
TRITON B |
0604AG |
25 m |
43.57 |
|
33 |
70 |
Pjengaard Silke Maria |
2005 |
SILKEBORG |
0578AR |
25 m |
43.61 |
|
34 |
27 |
Grønlund Erica Veggerby |
2007 |
TRITON B |
0736AC |
50 m |
44.08 |
|
35 |
48 |
Bock Emilie Bie |
2005 |
SILKEBORG |
0554AE |
25 m |
44.28 |
|
36 |
204 |
Rømer Mathilde |
2006 |
FARUM |
0688AA |
25 m |
44.36 |
|
37 |
228 |
Josephsen Ronja K. S. |
2005 |
A6 |
0546AV |
25 m |
44.53 |
|
38 |
215 |
Dietrichsen Anna |
2006 |
A6 |
0694AB |
25 m |
44.61 |
|
39 |
33 |
Nielson Petrine |
2003 |
TRITON B |
0316AS |
25 m |
44.76 |
|
40 |
298 |
Toft Annette |
2006 |
HOLBÆK |
0672AC |
25 m |
44.85 |
|
41 |
181 |
Therp Rikke |
2006 |
VEST |
0628AF |
25 m |
45.52 |
|
42 |
220 |
Greve Naya Høi |
2007 |
A6 |
0796AE |
25 m |
45.66 |
|
43 |
200 |
Møller Mathilde Thor |
2005 |
FARUM |
0564AU |
25 m |
46.05 |
|
44 |
252 |
Røpke Lærke Stenholt |
2006 |
A6 |
0698AA |
50 m |
46.11 |
|
45 |
162 |
Frederiksen Sandra Bünsov |
2007 |
VEST |
0766AC |
25 m |
46.20 |
|
46 |
182 |
Thorborg Mathilde U. |
2005 |
VEST |
0596AU |
25 m |
46.22 |
|
47 |
137 |
Kristensen Anne-Marie T. |
2007 |
KØGE |
0722AE |
25 m |
46.55 |
|
48 |
198 |
Kragh Kirstine Tønder |
2005 |
FARUM |
0566AU |
25 m |
46.79 |
|
49 |
223 |
Hansen K-Lee |
2007 |
A6 |
0756AE |
25 m |
46.81 |
|
50 |
136 |
Kjærsgaard Silje |
2005 |
KØGE |
0576AO |
25 m |
47.73 |
|
51 |
117 |
Riis Emma |
2005 |
AIF |
0546AG |
25 m |
48.18 |
|
52 |
214 |
Damgaard Luna |
2006 |
A6 |
0644AL |
25 m |
48.30 |
|
53 |
138 |
Michaelsen Ida-Marie |
2005 |
KØGE |
0564AO |
25 m |
48.42 |
|
54 |
50 |
Bødtger Anne-Sofie |
2005 |
SILKEBORG |
0584AP |
25 m |
48.47 |
|
55 |
126 |
Christensen Anna Hjorth |
2006 |
KØGE |
0652AI |
25 m |
48.54 |
|
56 |
170 |
Mitchell Philippa |
2006 |
VEST |
0638AG |
25 m |
48.55 |
|
57 |
77 |
Wittenhagen Laura |
2006 |
SILKEBORG |
0612AM |
25 m |
48.57 |
|
58 |
101 |
Rought Astamaja |
2006 |
KORSØR |
0682AJ |
25 m |
48.79 |
|
59 |
80 |
Hallengreen Benedichte |
2005 |
KORSØR |
0552AT |
25 m |
48.90 |
|
60 |
192 |
Fischer Amalie Frost |
2005 |
FARUM |
0502AR |
25 m |
49.12 |
|
61 |
26 |
Drygaard Katrine |
2005 |
TRITON B |
0562AP |
25 m |
49.21 |
|
62 |
188 |
Borgmann Isabella |
2005 |
FARUM |
0502AX |
25 m |
49.22 |
|
63 |
153 |
Mathiasen Silje |
2006 |
KORSØR |
0628AG |
25 m |
49.35 |
|
64 |
265 |
Enevoldsen Emilie |
2006 |
ROSKILDE |
0648AH |
25 m |
49.49 |
|
65 |
111 |
Ladegaard Mathilde |
2006 |
AIF |
0676AM |
25 m |
49.52 |
|
66 |
218 |
Frydendahl Lucca |
2008 |
A6 |
0812AB |
25 m |
49.62 |
|
67 |
210 |
Asmussen Merle |
2006 |
A6 |
0626AL |
25 m |
49.92 |
|
68 |
121 |
Strandquist Marie |
2007 |
AIF |
0738AA |
25 m |
50.13 |
|
69 |
206 |
Aggersbøl Katja Daniella |
2007 |
A6 |
|
25 m |
50.15 |
|
70 |
271 |
Sørensen Silje |
2007 |
ROSKILDE |
0754AB |
25 m |
50.22 |
|
71 |
208 |
Antvorskov Line L. |
2007 |
A6 |
0734AA |
25 m |
50.30 |
|
72 |
230 |
Jørgensen Lærke Victoria |
2007 |
A6 |
|
25 m |
50.72 |
|
73 |
93 |
Larsen Josephine |
2004 |
KORSØR |
0436AQ |
25 m |
51.09 |
|
74 |
149 |
Roed Rebekka |
2007 |
KØGE |
0732AA |
25 m |
51.25 |
|
75 |
242 |
Miolane Camille Hedvig |
2007 |
A6 |
0768AI |
25 m |
51.92 |
|
76 |
224 |
Hansen Mille Frydenlund |
2008 |
A6 |
0878AC |
25 m |
52.04 |
|
77 |
143 |
Petersen Anna Steen |
2007 |
KØGE |
0706AH |
25 m |
52.12 |
|
78 |
184 |
Vesth Frederikke |
2007 |
VEST |
0766AL |
25 m |
52.19 |
|
79 |
53 |
Glisic Emilia |
2005 |
SILKEBORG |
0524AW |
25 m |
52.33 |
|
80 |
203 |
Rose Marie |
2006 |
FARUM |
0606AR |
25 m |
52.49 |
|
81 |
166 |
Højsteen Agnes |
2007 |
VEST |
0714AE |
25 m |
52.95 |
|
82 |
189 |
Borgmann Lucia |
2007 |
FARUM |
0774AM |
25 m |
53.17 |
|
83 |
164 |
Hagens Hannah Bjerg |
2007 |
VEST |
0768AJ |
25 m |
53.29 |
|
84 |
216 |
Eg Kornelia |
2008 |
A6 |
0888AC |
25 m |
53.77 |
|
85 |
213 |
Cederlund Nicoline B. |
2007 |
A6 |
0724AF |
25 m |
53.78 |
|
86 |
234 |
Kristensen Marcela F. |
2007 |
A6 |
0714AA |
25 m |
53.96 |
|
87 |
16 |
Segall Sille |
2004 |
ODDER |
0492AS |
25 m |
54.19 |
|
88 |
154 |
Frederiksen Selma |
2008 |
HERLUFSHOL |
0824AA |
25 m |
54.81 |
|
89 |
259 |
Aagreen Sabine Søgaard |
2006 |
A6 |
0606AQ |
25 m |
54.99 |
|
90 |
249 |
Rasmussen Silje |
2008 |
A6 |
0894AF |
25 m |
55.52 |
|
91 |
49 |
Bonney Emily Caroline |
2005 |
SILKEBORG |
0594AP |
25 m |
56.19 |
|
92 |
212 |
Capito Mira |
2007 |
A6 |
0778AI |
25 m |
57.71 |
|
93 |
4 |
Heinsvig Loa Dam |
2006 |
ODDER |
0612AR |
25 m |
58.21 |
|
94 |
226 |
Jensen Emma |
2008 |
A6 |
0806AF |
25 m |
58.29 |
|
95 |
245 |
Olsen Louise |
2008 |
A6 |
0816AF |
25 m |
58.61 |
|
96 |
141 |
Pedersen Astrid Foldberg |
2005 |
KØGE |
0506AT |
25 m |
59.13 |
|
97 |
239 |
Lindhardt Cecilie |
2007 |
A6 |
|
25 m |
59.61 |
|
98 |
256 |
Thejlman Lina |
2008 |
A6 |
0868AC |
25 m |
59.65 |
|
99 |
248 |
Petersen Melanie Arentoft |
2007 |
A6 |
|
25 m |
59.79 |
|
100 |
171 |
Murphy Ila |
2007 |
VEST |
0748AJ |
25 m |
1:00.95 |
|
101 |
139 |
Nielsen Josephine |
2006 |
KØGE |
0678AN |
25 m |
1:01.23 |
|
102 |
209 |
Asmussen Emma |
2007 |
A6 |
|
25 m |
1:04.02 |
|
103 |
17 |
Søe Sarah Lyse |
2007 |
ODDER |
0764AB |
25 m |
1:10.68 |
|
104 |
12 |
Petersen Marie V. |
2006 |
ODDER |
0656AP |
25 m |
1:11.94 |
|
105 |
10 |
Obert Freja |
2006 |
ODDER |
|
25 m |
|
|
106 |
109 |
Kjær Rebecca |
2006 |
AIF |
0696AQ |
25 m |
|
|
107 |
144 |
Petersen Mathilde |
2007 |
KØGE |
|
25 m |
|
|
108 |
155 |
Frederiksen Ester |
2009 |
HERLUFSHOL |
|
25 m |
|
|
109 |
160 |
Palo-Jonas Emma De |
2008 |
VEST |
0834AF |
25 m |
|
|
110 |
241 |
Lykke Sofie |
2008 |
A6 |
|
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
26 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:04 |
|
12_S
Løb 12, 50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
275 |
Arneskov David |
2002 |
HOLBÆK |
0287AC |
25 m |
28.99 |
|
2 |
296 |
Pedersen Frederik |
2002 |
HOLBÆK |
0261AO |
25 m |
31.23 |
|
3 |
295 |
Pedersen Alexander E. |
2002 |
HOLBÆK |
0255AQ |
25 m |
34.43 |
|
4 |
221 |
Hansen Emil Witzner |
2004 |
A6 |
0475AD |
25 m |
34.54 |
|
5 |
148 |
Roed Mikkel |
2004 |
KØGE |
0457AB |
25 m |
35.03 |
|
6 |
278 |
Brown Christopher H. |
2002 |
HOLBÆK |
0297AQ |
25 m |
35.80 |
|
7 |
283 |
Eliasen Simon Rytter |
2003 |
HOLBÆK |
0319AE |
25 m |
35.84 |
|
8 |
254 |
Svarrer Julius |
2005 |
A6 |
0507AH |
25 m |
36.87 |
|
9 |
34 |
Nørskov Mathias Toft |
2003 |
TRITON B |
0361AL |
25 m |
37.40 |
|
10 |
217 |
From Mads Holger |
2004 |
A6 |
0445AL |
25 m |
37.45 |
|
11 |
22 |
Borch Magnus Ravn |
2003 |
TRITON B |
0335AO |
25 m |
38.19 |
|
12 |
257 |
Tranum Noah |
2004 |
A6 |
0449AG |
25 m |
38.62 |
|
13 |
292 |
Nielsen Mikkel |
2004 |
HOLBÆK |
0403AC |
25 m |
38.74 |
|
14 |
253 |
Schmidt Emil |
2006 |
A6 |
0695AA |
25 m |
38.96 |
|
15 |
32 |
Løgager Frederik Taubert |
2004 |
TRITON B |
0467AH |
25 m |
39.06 |
|
16 |
169 |
Ljungdahl Carl Emil |
2006 |
VEST |
0625AB |
25 m |
39.20 |
|
17 |
86 |
Jepsen Christian Søe |
2005 |
KORSØR |
0553AF |
25 m |
40.07 |
|
18 |
37 |
Rindum Philip |
2005 |
TRITON B |
0535AC |
25 m |
40.57 |
|
19 |
172 |
Møller Theodor |
2005 |
VEST |
0533AA |
25 m |
40.70 |
|
20 |
227 |
Jensen Frederik Kepp |
2007 |
A6 |
0781AA |
25 m |
41.06 |
|
21 |
130 |
Danielsen Stefan Helding |
2005 |
KØGE |
0511AC |
25 m |
41.22 |
|
22 |
96 |
Olsson Noah |
2003 |
KORSØR |
0357AO |
25 m |
41.40 |
|
23 |
246 |
Olsen Marco Stub |
2004 |
A6 |
0429AC |
50 m |
41.58 |
|
24 |
78 |
Clausen Konrad |
2005 |
KORSØR |
0547AF |
25 m |
41.84 |
|
25 |
229 |
Jørgensen Andreas T. H. |
2005 |
A6 |
0523AM |
25 m |
41.86 |
|
26 |
178 |
Shukri Josef |
2006 |
VEST |
0653AD |
25 m |
42.20 |
|
27 |
163 |
Haakansson Hugo |
2006 |
VEST |
0609AA |
25 m |
42.35 |
|
28 |
103 |
Toftager Mathias |
2003 |
KORSØR |
0383AQ |
25 m |
42.54 |
|
29 |
82 |
Hansen Tobias Wiegaard |
2004 |
KORSØR |
0489AH |
25 m |
42.79 |
|
30 |
185 |
Vickery Sigurd Chistopher |
2005 |
VEST |
0567AE |
25 m |
43.01 |
|
31 |
128 |
Christensen Philip H. |
2004 |
KØGE |
0437AN |
25 m |
43.18 |
|
32 |
251 |
Røpke Emil Stenholt |
2004 |
A6 |
0429AA |
25 m |
43.36 |
|
33 |
175 |
Rasmussen Erik |
2006 |
VEST |
0695AD |
25 m |
43.37 |
|
34 |
123 |
Bengtsén Jeppe |
2003 |
KØGE |
0343AP |
25 m |
44.10 |
|
35 |
195 |
Kemp Andreas |
2004 |
FARUM |
0431AQ |
25 m |
44.28 |
|
36 |
54 |
Holm Carl Roulund |
2006 |
SILKEBORG |
0643AI |
25 m |
44.53 |
|
37 |
277 |
Brixner Oliver |
2003 |
HOLBÆK |
0383AJ |
25 m |
44.77 |
|
38 |
240 |
Lindhardt Tobias |
2005 |
A6 |
0567AA |
25 m |
45.25 |
|
39 |
194 |
Just Oscar Høck |
2006 |
FARUM |
0601AK |
25 m |
45.26 |
|
40 |
146 |
Poulsen Joachim |
2006 |
KØGE |
0643AF |
25 m |
45.47 |
|
41 |
134 |
Heinze Lucas Emil |
2005 |
KØGE |
0511AK |
25 m |
46.09 |
|
42 |
95 |
Nielsen Noah Vester |
2004 |
KORSØR |
0439AL |
25 m |
46.49 |
|
43 |
47 |
Andersen Nikolaj Preuthun |
2005 |
SILKEBORG |
0595AM |
25 m |
46.83 |
|
44 |
231 |
Kofoed Oliver Risager |
2005 |
A6 |
0573AN |
25 m |
46.87 |
|
45 |
161 |
Egenhardt Sebastian |
2006 |
VEST |
0655AA |
25 m |
46.97 |
|
46 |
40 |
Sanchez Noah Pagh |
2006 |
TRITON B |
0607AD |
25 m |
46.98 |
|
47 |
107 |
Gørtz Gustav Bille |
2006 |
AIF |
0649AB |
25 m |
47.37 |
|
48 |
258 |
Uldall-Jessen Jacob |
2007 |
A6 |
0757AE |
25 m |
47.74 |
|
49 |
98 |
Quist Christian |
2007 |
KORSØR |
0709AA |
25 m |
48.29 |
|
50 |
186 |
Angjelovski Stefan |
2006 |
FARUM |
0649AJ |
25 m |
48.57 |
|
51 |
302 |
Svendsen Harald Rasmus |
2007 |
A6 |
0781A |
25 m |
48.62 |
|
52 |
266 |
Granic Valdemar |
2006 |
ROSKILDE |
0695AE |
25 m |
48.88 |
|
53 |
92 |
Larsen Jonas |
2005 |
KORSØR |
0513AI |
25 m |
49.21 |
|
54 |
300 |
Knudsen David |
2007 |
A6 |
0791AA |
25 m |
50.02 |
|
55 |
260 |
Andersen Christoffer Bo |
2007 |
ROSKILDE |
0797AC |
25 m |
50.28 |
|
56 |
127 |
Christensen Carl Gustav |
2007 |
KØGE |
0775AC |
25 m |
50.29 |
|
57 |
30 |
Juhl Emil Koch |
2006 |
TRITON B |
0623AG |
50 m |
52.33 |
|
58 |
122 |
Axen Calvin Christian |
2006 |
KØGE |
0627AJ |
25 m |
52.83 |
|
59 |
263 |
Colmorten Cornelis |
2006 |
ROSKILDE |
0695AI |
25 m |
54.65 |
|
60 |
159 |
Damsø Peter |
2007 |
VEST |
0761AF |
25 m |
55.23 |
|
61 |
199 |
Markussen Benjamin Krohn |
2008 |
FARUM |
|
25 m |
55.29 |
|
62 |
250 |
Rosfeldt Alex |
2007 |
A6 |
|
25 m |
55.40 |
|
63 |
301 |
Rasmussen Jonas Tornow |
2007 |
A6 |
0725AB |
25 m |
55.49 |
|
64 |
165 |
Hwaiz Jacob |
2007 |
VEST |
0723AG |
25 m |
55.55 |
|
65 |
156 |
Andreassen Arthur Kvist |
2007 |
VEST |
0741AF |
25 m |
55.61 |
|
66 |
168 |
Kelm Matil |
2007 |
VEST |
0751AF |
25 m |
55.77 |
|
67 |
268 |
Hemmingsen Morten |
2006 |
ROSKILDE |
0683AK |
25 m |
55.85 |
|
68 |
236 |
Larsen Alexander Merl |
2008 |
A6 |
|
25 m |
56.54 |
|
69 |
187 |
Asskildt Kaare |
2006 |
FARUM |
0659AJ |
25 m |
57.55 |
|
70 |
147 |
Poulsen Laurits |
2006 |
KØGE |
0661AJ |
25 m |
57.69 |
|
71 |
264 |
Echardt William |
2008 |
ROSKILDE |
0845AB |
25 m |
59.04 |
|
72 |
15 |
Segall Bertram |
2006 |
ODDER |
0609AH |
25 m |
1:00.92 |
|
73 |
201 |
Nguyen Andy |
2006 |
FARUM |
0611AK |
25 m |
1:07.58 |
|
74 |
13 |
Press Noah |
2007 |
ODDER |
0735AB |
25 m |
1:07.71 |
|
75 |
2 |
Halle Angus |
2007 |
ODDER |
0745AH |
25 m |
|
|
76 |
18 |
Sørensen Frey |
2007 |
ODDER |
0755AH |
25 m |
|
|
77 |
112 |
Mortensen Markus Nøhr |
2008 |
AIF |
|
25 m |
|
|
78 |
222 |
Hansen Keanu |
2007 |
A6 |
0723AC |
25 m |
|
|
79 |
225 |
Husum Lauritz Viborg |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
80 |
299 |
Morthorst Oscar David |
2007 |
TRITON B |
0753AF |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
26 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:04 |
|
13_S
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
233 |
Kragh Ida Skov |
2006 |
A6 |
0698AG |
50 m |
38.95 |
|
2 |
273 |
Andersen Lea |
2003 |
HOLBÆK |
0306AI |
50 m |
40.91 |
|
3 |
39 |
Rubak Kathrine Bang |
2004 |
TRITON B |
0486AE |
25 m |
42.16 |
|
4 |
279 |
Buck Maja |
2004 |
HOLBÆK |
0456AP |
25 m |
42.96 |
|
5 |
219 |
Frydendahl Mille |
2006 |
A6 |
0684AB |
25 m |
43.11 |
|
6 |
228 |
Josephsen Ronja K. S. |
2005 |
A6 |
0546AV |
25 m |
43.58 |
|
7 |
133 |
Gustafson Olivia Mai |
2005 |
KØGE |
0596AC |
25 m |
43.76 |
|
8 |
72 |
Røygaard Alfa Frederikke |
2003 |
SILKEBORG |
0342BD |
25 m |
44.23 |
|
9 |
238 |
Larsen Julie Merl |
2005 |
A6 |
0584AB |
50 m |
44.24 |
|
10 |
286 |
Karup Anna Mundt |
2005 |
HOLBÆK |
0594AC |
25 m |
44.34 |
|
11 |
105 |
Buchmann Laura |
2004 |
AIF |
0424AV |
25 m |
44.41 |
|
12 |
244 |
Nilsson Emily Schile |
2005 |
A6 |
0542AF |
25 m |
44.48 |
|
13 |
56 |
Jensen Mille E. S. |
2005 |
SILKEBORG |
0564AP |
25 m |
45.16 |
|
14 |
211 |
Bramm Sif |
2006 |
A6 |
0624AE |
25 m |
45.60 |
|
15 |
298 |
Toft Annette |
2006 |
HOLBÆK |
0672AC |
25 m |
46.26 |
|
16 |
179 |
Sørensen Liva Gottorp |
2006 |
VEST |
0694AD |
25 m |
46.95 |
|
17 |
252 |
Røpke Lærke Stenholt |
2006 |
A6 |
0698AA |
50 m |
47.08 |
|
18 |
181 |
Therp Rikke |
2006 |
VEST |
0628AF |
25 m |
47.10 |
|
19 |
177 |
Riis Maya Amstrup |
2007 |
VEST |
0708AA |
25 m |
47.11 |
|
20 |
90 |
Kroman Laura |
2004 |
KORSØR |
0444AW |
25 m |
47.19 |
|
21 |
182 |
Thorborg Mathilde U. |
2005 |
VEST |
0596AU |
25 m |
48.64 |
|
22 |
46 |
Thomsen Martha Bødker |
2005 |
TRITON B |
0586AH |
50 m |
48.80 |
|
23 |
31 |
Juhl Isabella Koch |
2006 |
TRITON B |
0604AH |
25 m |
49.31 |
|
24 |
81 |
Hansen Mathilde Mørk |
2004 |
KORSØR |
0488AU |
25 m |
49.42 |
|
25 |
113 |
Mortensen Silja |
2003 |
AIF |
0342AU |
25 m |
49.43 |
|
26 |
45 |
Thomsen Ella Bødker |
2005 |
TRITON B |
0576AH |
25 m |
49.61 |
|
27 |
44 |
Strandby Andrea |
2007 |
TRITON B |
0718AA |
25 m |
49.71 |
|
28 |
173 |
Nissov-Johansen Marie |
2006 |
VEST |
0626AD |
25 m |
50.02 |
|
29 |
118 |
Riis Sofie |
2005 |
AIF |
0536AG |
25 m |
50.12 |
|
30 |
285 |
Hoppe Simone |
2004 |
HOLBÆK |
0478AS |
25 m |
50.45 |
|
31 |
8 |
Marx Caroline |
2006 |
ODDER |
0662AF |
25 m |
50.80 |
|
32 |
204 |
Rømer Mathilde |
2006 |
FARUM |
0688AA |
25 m |
51.48 |
|
33 |
101 |
Rought Astamaja |
2006 |
KORSØR |
0682AJ |
25 m |
51.57 |
|
34 |
57 |
Knudsen Line |
2005 |
SILKEBORG |
0532AM |
25 m |
52.04 |
|
35 |
77 |
Wittenhagen Laura |
2006 |
SILKEBORG |
0612AM |
25 m |
52.15 |
|
36 |
157 |
Bygum Anna Blom |
2006 |
VEST |
0682AI |
25 m |
52.31 |
|
37 |
274 |
Andersen Nana |
2006 |
HOLBÆK |
0634AA |
25 m |
52.59 |
|
38 |
192 |
Fischer Amalie Frost |
2005 |
FARUM |
0502AR |
25 m |
52.63 |
|
39 |
210 |
Asmussen Merle |
2006 |
A6 |
0626AL |
25 m |
53.07 |
|
40 |
270 |
Schyth Tilde |
2006 |
ROSKILDE |
0622AG |
25 m |
53.48 |
|
41 |
64 |
Lauritzen Filucca Bing |
2007 |
SILKEBORG |
0754AI |
25 m |
53.62 |
|
42 |
71 |
Poulsen Elea Amalie |
2006 |
SILKEBORG |
0672AJ |
25 m |
53.63 |
|
43 |
215 |
Dietrichsen Anna |
2006 |
A6 |
0694AB |
25 m |
53.63 |
|
44 |
36 |
Powers Anna |
2007 |
TRITON B |
0702AC |
50 m |
53.71 |
|
45 |
203 |
Rose Marie |
2006 |
FARUM |
0606AR |
25 m |
53.81 |
|
46 |
111 |
Ladegaard Mathilde |
2006 |
AIF |
0676AM |
25 m |
53.83 |
|
47 |
67 |
Mølgaard Mia Borup |
2006 |
SILKEBORG |
0626AM |
25 m |
54.87 |
|
48 |
80 |
Hallengreen Benedichte |
2005 |
KORSØR |
0552AT |
25 m |
55.14 |
|
49 |
220 |
Greve Naya Høi |
2007 |
A6 |
0796AE |
25 m |
55.33 |
|
50 |
38 |
Risager Amalie Carlsen |
2006 |
TRITON B |
0604AG |
25 m |
55.98 |
|
51 |
209 |
Asmussen Emma |
2007 |
A6 |
|
25 m |
56.35 |
|
52 |
170 |
Mitchell Philippa |
2006 |
VEST |
0638AG |
25 m |
57.33 |
|
53 |
212 |
Capito Mira |
2007 |
A6 |
0778AI |
25 m |
57.60 |
|
54 |
208 |
Antvorskov Line L. |
2007 |
A6 |
0734AA |
25 m |
58.50 |
|
55 |
234 |
Kristensen Marcela F. |
2007 |
A6 |
0714AA |
25 m |
59.82 |
|
56 |
198 |
Kragh Kirstine Tønder |
2005 |
FARUM |
0566AU |
25 m |
59.88 |
|
57 |
184 |
Vesth Frederikke |
2007 |
VEST |
0766AL |
25 m |
1:00.24 |
|
58 |
171 |
Murphy Ila |
2007 |
VEST |
0748AJ |
25 m |
1:00.26 |
|
59 |
73 |
Schrold Caroline |
2005 |
SILKEBORG |
0578AP |
25 m |
1:00.42 |
|
60 |
53 |
Glisic Emilia |
2005 |
SILKEBORG |
0524AW |
25 m |
1:00.44 |
|
61 |
282 |
Dysted Rose |
2004 |
HOLBÆK |
0468AW |
25 m |
1:00.47 |
|
62 |
49 |
Bonney Emily Caroline |
2005 |
SILKEBORG |
0594AP |
25 m |
1:00.73 |
|
63 |
224 |
Hansen Mille Frydenlund |
2008 |
A6 |
0878AC |
25 m |
1:02.26 |
|
64 |
42 |
Schiøtt Emilie Nygaard |
2007 |
TRITON B |
0722AC |
25 m |
1:03.33 |
|
65 |
126 |
Christensen Anna Hjorth |
2006 |
KØGE |
0652AI |
25 m |
1:03.72 |
|
66 |
26 |
Drygaard Katrine |
2005 |
TRITON B |
0562AP |
50 m |
1:04.14 |
|
67 |
239 |
Lindhardt Cecilie |
2007 |
A6 |
|
25 m |
1:04.71 |
|
68 |
249 |
Rasmussen Silje |
2008 |
A6 |
0894AF |
25 m |
1:05.26 |
|
69 |
149 |
Roed Rebekka |
2007 |
KØGE |
0732AA |
25 m |
1:05.80 |
|
70 |
218 |
Frydendahl Lucca |
2008 |
A6 |
0812AB |
25 m |
1:06.24 |
|
71 |
188 |
Borgmann Isabella |
2005 |
FARUM |
0502AX |
25 m |
1:07.56 |
|
72 |
248 |
Petersen Melanie Arentoft |
2007 |
A6 |
|
25 m |
1:07.82 |
|
73 |
138 |
Michaelsen Ida-Marie |
2005 |
KØGE |
0564AO |
25 m |
1:08.13 |
|
74 |
114 |
Munk Marie |
2008 |
AIF |
0818AD |
25 m |
1:11.25 |
|
75 |
167 |
Jacobsen Mikkeline H. |
2007 |
VEST |
0788AC |
25 m |
1:13.27 |
|
76 |
256 |
Thejlman Lina |
2008 |
A6 |
0868AC |
25 m |
1:14.27 |
|
77 |
137 |
Kristensen Anne-Marie T. |
2007 |
KØGE |
0722AE |
25 m |
1:15.08 |
|
78 |
242 |
Miolane Camille Hedvig |
2007 |
A6 |
0768AI |
25 m |
1:15.80 |
|
79 |
259 |
Aagreen Sabine Søgaard |
2006 |
A6 |
0606AQ |
25 m |
1:18.99 |
|
80 |
206 |
Aggersbøl Katja Daniella |
2007 |
A6 |
|
25 m |
1:24.97 |
|
81 |
241 |
Lykke Sofie |
2008 |
A6 |
|
25 m |
1:27.55 |
|
82 |
213 |
Cederlund Nicoline B. |
2007 |
A6 |
0724AF |
25 m |
1:28.97 |
|
83 |
139 |
Nielsen Josephine |
2006 |
KØGE |
0678AN |
25 m |
1:29.07 |
|
84 |
216 |
Eg Kornelia |
2008 |
A6 |
0888AC |
25 m |
1:29.59 |
|
85 |
214 |
Damgaard Luna |
2006 |
A6 |
0644AL |
25 m |
1:36.74 |
|
86 |
230 |
Jørgensen Lærke Victoria |
2007 |
A6 |
|
25 m |
1:44.89 |
|
87 |
12 |
Petersen Marie V. |
2006 |
ODDER |
0656AP |
25 m |
|
|
88 |
108 |
Kjær Kirstine |
2008 |
AIF |
|
25 m |
|
|
89 |
141 |
Pedersen Astrid Foldberg |
2005 |
KØGE |
0506AT |
25 m |
|
|
90 |
143 |
Petersen Anna Steen |
2007 |
KØGE |
0706AH |
25 m |
|
|
91 |
144 |
Petersen Mathilde |
2007 |
KØGE |
|
25 m |
|
|
92 |
189 |
Borgmann Lucia |
2007 |
FARUM |
0774AM |
25 m |
|
|
93 |
190 |
Børsting Lisa |
2007 |
FARUM |
|
25 m |
|
|
94 |
196 |
Khan Aminah |
2006 |
FARUM |
0608AO |
25 m |
|
|
95 |
223 |
Hansen K-Lee |
2007 |
A6 |
0756AE |
25 m |
|
|
96 |
226 |
Jensen Emma |
2008 |
A6 |
0806AF |
25 m |
|
|
97 |
245 |
Olsen Louise |
2008 |
A6 |
0816AF |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
26 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:04 |
|
14_S
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
232 |
Kortegaard Anders K. |
2004 |
A6 |
0471AB |
25 m |
33.43 |
|
2 |
281 |
Bøjsen Silas |
2002 |
HOLBÆK |
0223AF |
25 m |
35.18 |
|
3 |
278 |
Brown Christopher H. |
2002 |
HOLBÆK |
0297AQ |
25 m |
35.90 |
|
4 |
150 |
Schultz Oliver |
2004 |
KØGE |
0425AE |
25 m |
39.38 |
|
5 |
292 |
Nielsen Mikkel |
2004 |
HOLBÆK |
0403AC |
25 m |
42.77 |
|
6 |
275 |
Arneskov David |
2002 |
HOLBÆK |
0287AC |
25 m |
43.73 |
|
7 |
251 |
Røpke Emil Stenholt |
2004 |
A6 |
0429AA |
25 m |
44.43 |
|
8 |
176 |
Rasmussen Magnus |
2006 |
VEST |
0675AD |
25 m |
44.92 |
|
9 |
253 |
Schmidt Emil |
2006 |
A6 |
0695AA |
25 m |
45.18 |
|
10 |
240 |
Lindhardt Tobias |
2005 |
A6 |
0567AA |
25 m |
45.35 |
|
11 |
221 |
Hansen Emil Witzner |
2004 |
A6 |
0475AD |
25 m |
45.45 |
|
12 |
135 |
Kaya Eren |
2004 |
KØGE |
0467AE |
25 m |
45.56 |
|
13 |
283 |
Eliasen Simon Rytter |
2003 |
HOLBÆK |
0319AE |
25 m |
45.59 |
|
14 |
32 |
Løgager Frederik Taubert |
2004 |
TRITON B |
0467AH |
50 m |
46.20 |
|
15 |
246 |
Olsen Marco Stub |
2004 |
A6 |
0429AC |
25 m |
46.22 |
|
16 |
87 |
Johansen Frederik Schmidt |
2002 |
KORSØR |
0239AT |
25 m |
46.35 |
|
17 |
254 |
Svarrer Julius |
2005 |
A6 |
0507AH |
25 m |
46.39 |
|
18 |
100 |
Rasmussen Viktor Holst |
2003 |
KORSØR |
0311AL |
25 m |
46.92 |
|
19 |
54 |
Holm Carl Roulund |
2006 |
SILKEBORG |
0643AI |
25 m |
48.00 |
|
20 |
174 |
Otzen Mauritz |
2005 |
VEST |
0515AN |
25 m |
48.66 |
|
21 |
52 |
Gaardsted Andreas |
2005 |
SILKEBORG |
0517AI |
25 m |
48.70 |
|
22 |
257 |
Tranum Noah |
2004 |
A6 |
0449AG |
25 m |
49.03 |
|
23 |
269 |
Pedersen Nikolaj |
2005 |
ROSKILDE |
0567AL |
25 m |
49.19 |
|
24 |
169 |
Ljungdahl Carl Emil |
2006 |
VEST |
0625AB |
25 m |
49.29 |
|
25 |
229 |
Jørgensen Andreas T. H. |
2005 |
A6 |
0523AM |
25 m |
51.31 |
|
26 |
231 |
Kofoed Oliver Risager |
2005 |
A6 |
0573AN |
25 m |
51.80 |
|
27 |
217 |
From Mads Holger |
2004 |
A6 |
0445AL |
25 m |
51.93 |
|
28 |
103 |
Toftager Mathias |
2003 |
KORSØR |
0383AQ |
25 m |
52.79 |
|
29 |
158 |
Cetinkaya Rodi |
2006 |
VEST |
0651AH |
25 m |
53.09 |
|
30 |
95 |
Nielsen Noah Vester |
2004 |
KORSØR |
0439AL |
25 m |
53.82 |
|
31 |
123 |
Bengtsén Jeppe |
2003 |
KØGE |
0343AP |
25 m |
53.90 |
|
32 |
302 |
Svendsen Harald Rasmus |
2007 |
A6 |
0781A |
25 m |
54.23 |
|
33 |
227 |
Jensen Frederik Kepp |
2007 |
A6 |
0781AA |
25 m |
54.38 |
|
34 |
175 |
Rasmussen Erik |
2006 |
VEST |
0695AD |
25 m |
54.44 |
|
35 |
161 |
Egenhardt Sebastian |
2006 |
VEST |
0655AA |
25 m |
54.58 |
|
36 |
289 |
Munkholm Mikkel |
2006 |
HOLBÆK |
0631AE |
25 m |
55.66 |
|
37 |
59 |
Kold Viktor |
2005 |
SILKEBORG |
0501AL |
25 m |
56.64 |
|
38 |
247 |
Palmus Albert |
2007 |
A6 |
0765AB |
25 m |
56.75 |
|
39 |
186 |
Angjelovski Stefan |
2006 |
FARUM |
0649AJ |
25 m |
56.99 |
|
40 |
92 |
Larsen Jonas |
2005 |
KORSØR |
0513AI |
25 m |
57.23 |
|
41 |
299 |
Morthorst Oscar David |
2007 |
TRITON B |
0753AF |
25 m |
58.29 |
|
42 |
147 |
Poulsen Laurits |
2006 |
KØGE |
0661AJ |
25 m |
59.31 |
|
43 |
15 |
Segall Bertram |
2006 |
ODDER |
0609AH |
25 m |
59.77 |
|
44 |
301 |
Rasmussen Jonas Tornow |
2007 |
A6 |
0725AB |
25 m |
59.92 |
|
45 |
258 |
Uldall-Jessen Jacob |
2007 |
A6 |
0757AE |
25 m |
1:00.58 |
|
46 |
122 |
Axen Calvin Christian |
2006 |
KØGE |
0627AJ |
25 m |
1:03.03 |
|
47 |
134 |
Heinze Lucas Emil |
2005 |
KØGE |
0511AK |
25 m |
1:04.64 |
|
48 |
168 |
Kelm Matil |
2007 |
VEST |
0751AF |
25 m |
1:06.67 |
|
49 |
165 |
Hwaiz Jacob |
2007 |
VEST |
0723AG |
25 m |
1:08.17 |
|
50 |
236 |
Larsen Alexander Merl |
2008 |
A6 |
|
25 m |
1:11.15 |
|
51 |
300 |
Knudsen David |
2007 |
A6 |
0791AA |
25 m |
1:15.52 |
|
52 |
29 |
Jensen Jonas Wilms |
2007 |
TRITON B |
0717AD |
50 m |
1:17.03 |
|
53 |
159 |
Damsø Peter |
2007 |
VEST |
0761AF |
25 m |
1:17.88 |
|
54 |
127 |
Christensen Carl Gustav |
2007 |
KØGE |
0775AC |
25 m |
|
|
55 |
146 |
Poulsen Joachim |
2006 |
KØGE |
0643AF |
25 m |
|
|
56 |
156 |
Andreassen Arthur Kvist |
2007 |
VEST |
0741AF |
25 m |
|
|
57 |
183 |
Wagner Adam |
2007 |
VEST |
0791AB |
25 m |
|
|
58 |
191 |
Ciampi Emanuele Holm |
2006 |
FARUM |
0621AB |
25 m |
|
|
59 |
197 |
Khan Younus |
2005 |
FARUM |
0543AM |
25 m |
|
|
60 |
202 |
Pedersen Joshua Michael |
2006 |
FARUM |
0631AK |
25 m |
|
|
61 |
205 |
Thaulow Kristoffer |
2007 |
FARUM |
|
25 m |
|
|
62 |
225 |
Husum Lauritz Viborg |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
63 |
250 |
Rosfeldt Alex |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
64 |
287 |
Krog Frej Matias |
2007 |
HOLBÆK |
0737AG |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
26 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:04 |
|
15_S
Løb 15, 50m Frisvømning Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
43 |
Stjernholm Liva |
2004 |
TRITON B |
0486AA |
50 m |
28.40 |
|
2 |
23 |
Borch Mikala Ravn |
2003 |
TRITON B |
0348AR |
50 m |
29.69 |
|
3 |
125 |
Brønnicke Maya Krogh |
2005 |
KØGE |
0508AB |
25 m |
30.31 |
|
4 |
255 |
Terp Maya Hauerberg |
2005 |
A6 |
0564AA |
25 m |
30.40 |
|
5 |
102 |
Thornsen Elida |
2005 |
KORSØR |
0528AA |
25 m |
30.92 |
|
6 |
233 |
Kragh Ida Skov |
2006 |
A6 |
0698AG |
25 m |
31.00 |
|
7 |
133 |
Gustafson Olivia Mai |
2005 |
KØGE |
0596AC |
25 m |
32.35 |
|
8 |
211 |
Bramm Sif |
2006 |
A6 |
0624AE |
25 m |
32.35 |
|
9 |
129 |
Christensen Sophia |
2003 |
KØGE |
0326BD |
25 m |
32.47 |
|
10 |
290 |
Mørkedal Mie |
2003 |
HOLBÆK |
0324AD |
25 m |
32.50 |
|
11 |
41 |
Sandell Sophie Lærke |
2005 |
TRITON B |
0524AD |
50 m |
32.51 |
|
12 |
140 |
Nymand Emma Olivia |
2003 |
KØGE |
0312BD |
25 m |
32.62 |
|
13 |
273 |
Andersen Lea |
2003 |
HOLBÆK |
0306AI |
50 m |
32.86 |
|
14 |
244 |
Nilsson Emily Schile |
2005 |
A6 |
0542AF |
25 m |
33.08 |
|
15 |
84 |
Hejlesen Isabella |
2004 |
KORSØR |
0428AW |
25 m |
33.32 |
|
16 |
238 |
Larsen Julie Merl |
2005 |
A6 |
0584AB |
50 m |
33.38 |
|
17 |
152 |
Østergaard Julie Brix |
2006 |
KØGE |
0616AE |
25 m |
33.67 |
|
18 |
294 |
Pedersen Alberte |
2006 |
HOLBÆK |
0618AB |
25 m |
33.91 |
|
19 |
151 |
Wium Charlotte |
2006 |
KØGE |
0682AA |
25 m |
34.01 |
|
20 |
131 |
Frederiksen Agnes Dalgas |
2005 |
KØGE |
0508AA |
25 m |
34.05 |
|
21 |
69 |
Pedersen Sarah Froberg |
2006 |
SILKEBORG |
0694AJ |
25 m |
34.29 |
|
22 |
219 |
Frydendahl Mille |
2006 |
A6 |
0684AB |
50 m |
34.65 |
|
23 |
207 |
Andreasen Lucca |
2004 |
A6 |
0422AN |
50 m |
35.35 |
|
24 |
90 |
Kroman Laura |
2004 |
KORSØR |
0444AW |
25 m |
35.62 |
|
25 |
105 |
Buchmann Laura |
2004 |
AIF |
0424AV |
25 m |
35.64 |
|
26 |
19 |
Sørensen Sofie Skovgaard |
2004 |
ODDER |
0418AV |
25 m |
35.67 |
|
27 |
228 |
Josephsen Ronja K. S. |
2005 |
A6 |
0546AV |
25 m |
35.74 |
|
28 |
153 |
Mathiasen Silje |
2006 |
KORSØR |
0628AG |
25 m |
35.88 |
|
29 |
285 |
Hoppe Simone |
2004 |
HOLBÆK |
0478AS |
25 m |
36.04 |
|
30 |
113 |
Mortensen Silja |
2003 |
AIF |
0342AU |
25 m |
36.08 |
|
31 |
81 |
Hansen Mathilde Mørk |
2004 |
KORSØR |
0488AU |
25 m |
36.53 |
|
32 |
9 |
Nedergaard Laura G. |
2005 |
ODDER |
0572AF |
25 m |
36.61 |
|
33 |
145 |
Petersen Mathilde Stuhr |
2004 |
KØGE |
0452AW |
25 m |
36.99 |
|
34 |
252 |
Røpke Lærke Stenholt |
2006 |
A6 |
0698AA |
50 m |
37.02 |
|
35 |
124 |
Bollmann Klara-Sofie |
2006 |
KØGE |
0676AA |
25 m |
37.20 |
|
36 |
57 |
Knudsen Line |
2005 |
SILKEBORG |
0532AM |
25 m |
37.72 |
|
37 |
274 |
Andersen Nana |
2006 |
HOLBÆK |
0634AA |
25 m |
37.76 |
|
38 |
45 |
Thomsen Ella Bødker |
2005 |
TRITON B |
0576AH |
50 m |
37.83 |
|
39 |
93 |
Larsen Josephine |
2004 |
KORSØR |
0436AQ |
25 m |
38.23 |
|
40 |
181 |
Therp Rikke |
2006 |
VEST |
0628AF |
25 m |
38.24 |
|
41 |
157 |
Bygum Anna Blom |
2006 |
VEST |
0682AI |
25 m |
38.32 |
|
42 |
118 |
Riis Sofie |
2005 |
AIF |
0536AG |
25 m |
38.53 |
|
43 |
136 |
Kjærsgaard Silje |
2005 |
KØGE |
0576AO |
25 m |
38.74 |
|
44 |
173 |
Nissov-Johansen Marie |
2006 |
VEST |
0626AD |
25 m |
38.87 |
|
45 |
38 |
Risager Amalie Carlsen |
2006 |
TRITON B |
0604AG |
25 m |
39.54 |
|
46 |
200 |
Møller Mathilde Thor |
2005 |
FARUM |
0564AU |
25 m |
39.71 |
|
47 |
3 |
Halle Caden |
2005 |
ODDER |
0596AS |
25 m |
39.86 |
|
48 |
215 |
Dietrichsen Anna |
2006 |
A6 |
0694AB |
25 m |
39.88 |
|
49 |
177 |
Riis Maya Amstrup |
2007 |
VEST |
0708AA |
25 m |
39.95 |
|
50 |
6 |
Jensen Leonora Holst |
2004 |
ODDER |
0408AS |
25 m |
40.03 |
|
51 |
218 |
Frydendahl Lucca |
2008 |
A6 |
0812AB |
25 m |
40.16 |
|
52 |
204 |
Rømer Mathilde |
2006 |
FARUM |
0688AA |
25 m |
40.50 |
|
53 |
31 |
Juhl Isabella Koch |
2006 |
TRITON B |
0604AH |
50 m |
41.10 |
|
54 |
101 |
Rought Astamaja |
2006 |
KORSØR |
0682AJ |
25 m |
41.29 |
|
55 |
26 |
Drygaard Katrine |
2005 |
TRITON B |
0562AP |
50 m |
41.55 |
|
56 |
67 |
Mølgaard Mia Borup |
2006 |
SILKEBORG |
0626AM |
25 m |
41.86 |
|
57 |
80 |
Hallengreen Benedichte |
2005 |
KORSØR |
0552AT |
25 m |
41.93 |
|
58 |
220 |
Greve Naya Høi |
2007 |
A6 |
0796AE |
25 m |
41.98 |
|
59 |
182 |
Thorborg Mathilde U. |
2005 |
VEST |
0596AU |
25 m |
42.15 |
|
60 |
214 |
Damgaard Luna |
2006 |
A6 |
0644AL |
25 m |
42.56 |
|
61 |
208 |
Antvorskov Line L. |
2007 |
A6 |
0734AA |
25 m |
42.82 |
|
62 |
162 |
Frederiksen Sandra Bünsov |
2007 |
VEST |
0766AC |
25 m |
43.01 |
|
63 |
64 |
Lauritzen Filucca Bing |
2007 |
SILKEBORG |
0754AI |
25 m |
43.06 |
|
64 |
210 |
Asmussen Merle |
2006 |
A6 |
0626AL |
25 m |
43.22 |
|
65 |
271 |
Sørensen Silje |
2007 |
ROSKILDE |
0754AB |
25 m |
43.22 |
|
66 |
282 |
Dysted Rose |
2004 |
HOLBÆK |
0468AW |
25 m |
43.49 |
|
67 |
16 |
Segall Sille |
2004 |
ODDER |
0492AS |
25 m |
44.87 |
|
68 |
234 |
Kristensen Marcela F. |
2007 |
A6 |
0714AA |
25 m |
45.52 |
|
69 |
198 |
Kragh Kirstine Tønder |
2005 |
FARUM |
0566AU |
25 m |
46.02 |
|
70 |
212 |
Capito Mira |
2007 |
A6 |
0778AI |
25 m |
46.97 |
|
71 |
196 |
Khan Aminah |
2006 |
FARUM |
0608AO |
25 m |
47.40 |
|
72 |
206 |
Aggersbøl Katja Daniella |
2007 |
A6 |
|
25 m |
48.02 |
|
73 |
115 |
Myhre-Christe Sarah Marie |
2005 |
AIF |
0524AX |
25 m |
48.04 |
|
74 |
213 |
Cederlund Nicoline B. |
2007 |
A6 |
0724AF |
25 m |
48.28 |
|
75 |
188 |
Borgmann Isabella |
2005 |
FARUM |
0502AX |
25 m |
48.66 |
|
76 |
189 |
Borgmann Lucia |
2007 |
FARUM |
0774AM |
25 m |
48.94 |
|
77 |
154 |
Frederiksen Selma |
2008 |
HERLUFSHOL |
0824AA |
25 m |
49.81 |
|
78 |
166 |
Højsteen Agnes |
2007 |
VEST |
0714AE |
25 m |
50.09 |
|
79 |
164 |
Hagens Hannah Bjerg |
2007 |
VEST |
0768AJ |
25 m |
50.15 |
|
80 |
242 |
Miolane Camille Hedvig |
2007 |
A6 |
0768AI |
25 m |
50.77 |
|
81 |
230 |
Jørgensen Lærke Victoria |
2007 |
A6 |
|
25 m |
51.41 |
|
82 |
259 |
Aagreen Sabine Søgaard |
2006 |
A6 |
0606AQ |
25 m |
51.41 |
|
83 |
171 |
Murphy Ila |
2007 |
VEST |
0748AJ |
25 m |
51.99 |
|
84 |
109 |
Kjær Rebecca |
2006 |
AIF |
0696AQ |
25 m |
52.16 |
|
85 |
256 |
Thejlman Lina |
2008 |
A6 |
0868AC |
25 m |
52.65 |
|
86 |
224 |
Hansen Mille Frydenlund |
2008 |
A6 |
0878AC |
25 m |
53.81 |
|
87 |
209 |
Asmussen Emma |
2007 |
A6 |
|
25 m |
54.69 |
|
88 |
17 |
Søe Sarah Lyse |
2007 |
ODDER |
0764AB |
25 m |
55.72 |
|
89 |
106 |
Børsting Clara-Emilie |
2007 |
AIF |
0766AK |
25 m |
59.36 |
|
90 |
248 |
Petersen Melanie Arentoft |
2007 |
A6 |
|
25 m |
1:00.13 |
|
91 |
216 |
Eg Kornelia |
2008 |
A6 |
0888AC |
25 m |
1:01.49 |
|
92 |
245 |
Olsen Louise |
2008 |
A6 |
0816AF |
25 m |
1:04.92 |
|
93 |
12 |
Petersen Marie V. |
2006 |
ODDER |
0656AP |
25 m |
1:07.14 |
|
94 |
190 |
Børsting Lisa |
2007 |
FARUM |
|
25 m |
1:09.81 |
|
95 |
241 |
Lykke Sofie |
2008 |
A6 |
|
25 m |
1:14.29 |
|
96 |
108 |
Kjær Kirstine |
2008 |
AIF |
|
25 m |
1:16.01 |
|
97 |
4 |
Heinsvig Loa Dam |
2006 |
ODDER |
0612AR |
25 m |
|
|
98 |
10 |
Obert Freja |
2006 |
ODDER |
|
25 m |
|
|
99 |
36 |
Powers Anna |
2007 |
TRITON B |
0702AC |
25 m |
|
|
100 |
155 |
Frederiksen Ester |
2009 |
HERLUFSHOL |
|
25 m |
|
|
101 |
160 |
Palo-Jonas Emma De |
2008 |
VEST |
0834AF |
25 m |
|
|
102 |
203 |
Rose Marie |
2006 |
FARUM |
0606AR |
25 m |
|
|
103 |
223 |
Hansen K-Lee |
2007 |
A6 |
0756AE |
25 m |
|
|
104 |
226 |
Jensen Emma |
2008 |
A6 |
0806AF |
25 m |
|
|
105 |
239 |
Lindhardt Cecilie |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
106 |
249 |
Rasmussen Silje |
2008 |
A6 |
0894AF |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
26 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:04 |
|
16_S
Løb 16, 50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
278 |
Brown Christopher H. |
2002 |
HOLBÆK |
0297AQ |
25 m |
26.75 |
|
2 |
296 |
Pedersen Frederik |
2002 |
HOLBÆK |
0261AO |
25 m |
26.97 |
|
3 |
281 |
Bøjsen Silas |
2002 |
HOLBÆK |
0223AF |
25 m |
27.28 |
|
4 |
275 |
Arneskov David |
2002 |
HOLBÆK |
0287AC |
25 m |
27.92 |
|
5 |
232 |
Kortegaard Anders K. |
2004 |
A6 |
0471AB |
25 m |
29.17 |
|
6 |
295 |
Pedersen Alexander E. |
2002 |
HOLBÆK |
0255AQ |
25 m |
29.50 |
|
7 |
254 |
Svarrer Julius |
2005 |
A6 |
0507AH |
25 m |
30.44 |
|
8 |
68 |
Mølgaard Mikkel |
2003 |
SILKEBORG |
0333AQ |
25 m |
31.03 |
|
9 |
221 |
Hansen Emil Witzner |
2004 |
A6 |
0475AD |
25 m |
31.29 |
|
10 |
148 |
Roed Mikkel |
2004 |
KØGE |
0457AB |
25 m |
31.30 |
|
11 |
24 |
Brandelev Bertram Grøn |
2004 |
TRITON B |
0423AI |
50 m |
31.36 |
|
12 |
75 |
Togsverd Emil |
2005 |
SILKEBORG |
0577AE |
25 m |
31.56 |
|
13 |
74 |
Søgaard Magnus |
2003 |
SILKEBORG |
0315AN |
25 m |
31.76 |
|
14 |
88 |
Knudsen Tobias Rehder |
2005 |
KORSØR |
0549AB |
25 m |
32.04 |
|
15 |
100 |
Rasmussen Viktor Holst |
2003 |
KORSØR |
0311AL |
25 m |
32.10 |
|
16 |
253 |
Schmidt Emil |
2006 |
A6 |
0695AA |
25 m |
32.11 |
|
17 |
82 |
Hansen Tobias Wiegaard |
2004 |
KORSØR |
0489AH |
25 m |
32.19 |
|
18 |
277 |
Brixner Oliver |
2003 |
HOLBÆK |
0383AJ |
50 m |
32.45 |
|
19 |
34 |
Nørskov Mathias Toft |
2003 |
TRITON B |
0361AL |
50 m |
32.49 |
|
20 |
1 |
Degn Valdemar |
2004 |
ODDER |
0417AJ |
25 m |
32.55 |
|
21 |
284 |
Ellekær Jacob |
2002 |
HOLBÆK |
0215AN |
25 m |
32.62 |
|
22 |
251 |
Røpke Emil Stenholt |
2004 |
A6 |
0429AA |
50 m |
32.81 |
|
23 |
96 |
Olsson Noah |
2003 |
KORSØR |
0357AO |
25 m |
33.32 |
|
24 |
257 |
Tranum Noah |
2004 |
A6 |
0449AG |
25 m |
33.38 |
|
25 |
37 |
Rindum Philip |
2005 |
TRITON B |
0535AC |
25 m |
33.43 |
|
26 |
246 |
Olsen Marco Stub |
2004 |
A6 |
0429AC |
25 m |
33.46 |
|
27 |
217 |
From Mads Holger |
2004 |
A6 |
0445AL |
25 m |
33.82 |
|
28 |
86 |
Jepsen Christian Søe |
2005 |
KORSØR |
0553AF |
25 m |
34.34 |
|
29 |
297 |
Rasmussen Gustav Mørk |
2005 |
HOLBÆK |
0563AJ |
25 m |
34.38 |
|
30 |
132 |
Gadegaard Oliver |
2003 |
KØGE |
0321AR |
25 m |
34.44 |
|
31 |
14 |
Riis Anders Kammer |
2003 |
ODDER |
0323AR |
25 m |
34.56 |
|
32 |
120 |
Strandquist Emil |
2005 |
AIF |
0549AE |
25 m |
34.78 |
|
33 |
130 |
Danielsen Stefan Helding |
2005 |
KØGE |
0511AC |
25 m |
34.80 |
|
34 |
227 |
Jensen Frederik Kepp |
2007 |
A6 |
0781AA |
25 m |
35.00 |
|
35 |
231 |
Kofoed Oliver Risager |
2005 |
A6 |
0573AN |
25 m |
35.03 |
|
36 |
78 |
Clausen Konrad |
2005 |
KORSØR |
0547AF |
25 m |
35.11 |
|
37 |
262 |
Christiansen Nicolas |
2007 |
ROSKILDE |
0743AA |
25 m |
35.51 |
|
38 |
185 |
Vickery Sigurd Chistopher |
2005 |
VEST |
0567AE |
25 m |
35.52 |
|
39 |
128 |
Christensen Philip H. |
2004 |
KØGE |
0437AN |
25 m |
35.55 |
|
40 |
169 |
Ljungdahl Carl Emil |
2006 |
VEST |
0625AB |
25 m |
35.57 |
|
41 |
61 |
Larsen Nicklas Rossau |
2005 |
SILKEBORG |
0529AI |
25 m |
35.65 |
|
42 |
172 |
Møller Theodor |
2005 |
VEST |
0533AA |
50 m |
36.01 |
|
43 |
103 |
Toftager Mathias |
2003 |
KORSØR |
0383AQ |
25 m |
36.51 |
|
44 |
163 |
Haakansson Hugo |
2006 |
VEST |
0609AA |
25 m |
36.53 |
|
45 |
176 |
Rasmussen Magnus |
2006 |
VEST |
0675AD |
25 m |
36.56 |
|
46 |
240 |
Lindhardt Tobias |
2005 |
A6 |
0567AA |
25 m |
36.80 |
|
47 |
123 |
Bengtsén Jeppe |
2003 |
KØGE |
0343AP |
25 m |
36.81 |
|
48 |
98 |
Quist Christian |
2007 |
KORSØR |
0709AA |
25 m |
37.06 |
|
49 |
229 |
Jørgensen Andreas T. H. |
2005 |
A6 |
0523AM |
25 m |
37.08 |
|
50 |
40 |
Sanchez Noah Pagh |
2006 |
TRITON B |
0607AD |
25 m |
37.33 |
|
51 |
289 |
Munkholm Mikkel |
2006 |
HOLBÆK |
0631AE |
25 m |
37.53 |
|
52 |
247 |
Palmus Albert |
2007 |
A6 |
0765AB |
25 m |
38.02 |
|
53 |
158 |
Cetinkaya Rodi |
2006 |
VEST |
0651AH |
25 m |
38.48 |
|
54 |
178 |
Shukri Josef |
2006 |
VEST |
0653AD |
25 m |
38.62 |
|
55 |
258 |
Uldall-Jessen Jacob |
2007 |
A6 |
0757AE |
25 m |
38.82 |
|
56 |
197 |
Khan Younus |
2005 |
FARUM |
0543AM |
25 m |
38.85 |
|
57 |
175 |
Rasmussen Erik |
2006 |
VEST |
0695AD |
25 m |
39.02 |
|
58 |
174 |
Otzen Mauritz |
2005 |
VEST |
0515AN |
25 m |
39.18 |
|
59 |
302 |
Svendsen Harald Rasmus |
2007 |
A6 |
0781A |
25 m |
39.23 |
|
60 |
202 |
Pedersen Joshua Michael |
2006 |
FARUM |
0631AK |
25 m |
39.25 |
|
61 |
205 |
Thaulow Kristoffer |
2007 |
FARUM |
|
25 m |
39.65 |
|
62 |
11 |
Petersen Andreas V. |
2005 |
ODDER |
0505AJ |
25 m |
39.97 |
|
63 |
29 |
Jensen Jonas Wilms |
2007 |
TRITON B |
0717AD |
50 m |
40.92 |
|
64 |
47 |
Andersen Nikolaj Preuthun |
2005 |
SILKEBORG |
0595AM |
25 m |
41.09 |
|
65 |
280 |
Buck Victor |
2007 |
HOLBÆK |
0711AF |
25 m |
41.13 |
|
66 |
191 |
Ciampi Emanuele Holm |
2006 |
FARUM |
0621AB |
25 m |
41.85 |
|
67 |
301 |
Rasmussen Jonas Tornow |
2007 |
A6 |
0725AB |
25 m |
42.12 |
|
68 |
250 |
Rosfeldt Alex |
2007 |
A6 |
|
25 m |
43.05 |
|
69 |
186 |
Angjelovski Stefan |
2006 |
FARUM |
0649AJ |
25 m |
43.97 |
|
70 |
268 |
Hemmingsen Morten |
2006 |
ROSKILDE |
0683AK |
25 m |
44.89 |
|
71 |
30 |
Juhl Emil Koch |
2006 |
TRITON B |
0623AG |
50 m |
45.62 |
|
72 |
300 |
Knudsen David |
2007 |
A6 |
0791AA |
25 m |
45.72 |
|
73 |
194 |
Just Oscar Høck |
2006 |
FARUM |
0601AK |
25 m |
45.87 |
|
74 |
263 |
Colmorten Cornelis |
2006 |
ROSKILDE |
0695AI |
25 m |
46.15 |
|
75 |
92 |
Larsen Jonas |
2005 |
KORSØR |
0513AI |
25 m |
47.58 |
|
76 |
156 |
Andreassen Arthur Kvist |
2007 |
VEST |
0741AF |
25 m |
48.09 |
|
77 |
165 |
Hwaiz Jacob |
2007 |
VEST |
0723AG |
25 m |
49.81 |
|
78 |
225 |
Husum Lauritz Viborg |
2007 |
A6 |
|
25 m |
50.07 |
|
79 |
2 |
Halle Angus |
2007 |
ODDER |
0745AH |
25 m |
50.84 |
|
80 |
13 |
Press Noah |
2007 |
ODDER |
0735AB |
25 m |
51.43 |
|
81 |
201 |
Nguyen Andy |
2006 |
FARUM |
0611AK |
25 m |
52.61 |
|
82 |
18 |
Sørensen Frey |
2007 |
ODDER |
0755AH |
25 m |
52.62 |
|
83 |
264 |
Echardt William |
2008 |
ROSKILDE |
0845AB |
25 m |
53.21 |
|
84 |
236 |
Larsen Alexander Merl |
2008 |
A6 |
|
25 m |
53.43 |
|
85 |
159 |
Damsø Peter |
2007 |
VEST |
0761AF |
25 m |
53.49 |
|
86 |
222 |
Hansen Keanu |
2007 |
A6 |
0723AC |
25 m |
53.57 |
|
87 |
168 |
Kelm Matil |
2007 |
VEST |
0751AF |
25 m |
53.91 |
|
88 |
187 |
Asskildt Kaare |
2006 |
FARUM |
0659AJ |
25 m |
54.18 |
|
89 |
112 |
Mortensen Markus Nøhr |
2008 |
AIF |
|
25 m |
55.32 |
|
90 |
199 |
Markussen Benjamin Krohn |
2008 |
FARUM |
|
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
26 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:04 |
|
17_S
Løb 17, 100m Medley Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
43 |
Stjernholm Liva |
2004 |
TRITON B |
0486AA |
25 m |
1:06.69 |
|
2 |
23 |
Borch Mikala Ravn |
2003 |
TRITON B |
0348AR |
25 m |
1:15.67 |
|
3 |
233 |
Kragh Ida Skov |
2006 |
A6 |
0698AG |
25 m |
1:17.58 |
|
4 |
102 |
Thornsen Elida |
2005 |
KORSØR |
0528AA |
25 m |
1:18.00 |
|
5 |
41 |
Sandell Sophie Lærke |
2005 |
TRITON B |
0524AD |
25 m |
1:18.77 |
|
6 |
63 |
Lauritzen Annabella Marie |
2005 |
SILKEBORG |
0586AG |
25 m |
1:18.88 |
|
7 |
290 |
Mørkedal Mie |
2003 |
HOLBÆK |
0324AD |
25 m |
1:20.07 |
|
8 |
62 |
Lauritsen Ester |
2005 |
SILKEBORG |
0536AQ |
25 m |
1:21.35 |
|
9 |
273 |
Andersen Lea |
2003 |
HOLBÆK |
0306AI |
25 m |
1:21.50 |
|
10 |
244 |
Nilsson Emily Schile |
2005 |
A6 |
0542AF |
25 m |
1:22.72 |
|
11 |
211 |
Bramm Sif |
2006 |
A6 |
0624AE |
25 m |
1:23.01 |
|
12 |
39 |
Rubak Kathrine Bang |
2004 |
TRITON B |
0486AE |
25 m |
1:23.15 |
|
13 |
219 |
Frydendahl Mille |
2006 |
A6 |
0684AB |
25 m |
1:24.18 |
|
14 |
238 |
Larsen Julie Merl |
2005 |
A6 |
0584AB |
25 m |
1:24.29 |
|
15 |
72 |
Røygaard Alfa Frederikke |
2003 |
SILKEBORG |
0342BD |
25 m |
1:24.41 |
|
16 |
51 |
Friis Maja |
2005 |
SILKEBORG |
0574AP |
25 m |
1:24.68 |
|
17 |
76 |
Tolderlund Amalie |
2005 |
SILKEBORG |
0586AR |
25 m |
1:25.18 |
|
18 |
286 |
Karup Anna Mundt |
2005 |
HOLBÆK |
0594AC |
25 m |
1:26.35 |
|
19 |
131 |
Frederiksen Agnes Dalgas |
2005 |
KØGE |
0508AA |
25 m |
1:26.84 |
|
20 |
279 |
Buck Maja |
2004 |
HOLBÆK |
0456AP |
25 m |
1:27.57 |
|
21 |
140 |
Nymand Emma Olivia |
2003 |
KØGE |
0312BD |
25 m |
1:27.77 |
|
22 |
48 |
Bock Emilie Bie |
2005 |
SILKEBORG |
0554AE |
25 m |
1:28.09 |
|
23 |
142 |
Petersen Andrea Nøhr |
2006 |
KØGE |
0686AB |
25 m |
1:28.40 |
|
24 |
5 |
Jensen Julie |
2003 |
ODDER |
0352BC |
25 m |
1:28.73 |
|
25 |
9 |
Nedergaard Laura G. |
2005 |
ODDER |
0572AF |
25 m |
1:29.47 |
|
26 |
228 |
Josephsen Ronja K. S. |
2005 |
A6 |
0546AV |
25 m |
1:29.49 |
|
27 |
60 |
Kristensen Freja Buchholt |
2005 |
SILKEBORG |
0564AS |
25 m |
1:30.13 |
|
28 |
179 |
Sørensen Liva Gottorp |
2006 |
VEST |
0694AD |
25 m |
1:30.58 |
|
29 |
294 |
Pedersen Alberte |
2006 |
HOLBÆK |
0618AB |
25 m |
1:31.47 |
|
30 |
288 |
Liisberg Johanne Jonstrup |
2003 |
HOLBÆK |
0348BE |
25 m |
1:32.47 |
|
31 |
70 |
Pjengaard Silke Maria |
2005 |
SILKEBORG |
0578AR |
25 m |
1:32.77 |
|
32 |
46 |
Thomsen Martha Bødker |
2005 |
TRITON B |
0586AH |
25 m |
1:32.87 |
|
33 |
298 |
Toft Annette |
2006 |
HOLBÆK |
0672AC |
25 m |
1:32.97 |
|
34 |
285 |
Hoppe Simone |
2004 |
HOLBÆK |
0478AS |
25 m |
1:33.28 |
|
35 |
173 |
Nissov-Johansen Marie |
2006 |
VEST |
0626AD |
25 m |
1:33.35 |
|
36 |
33 |
Nielson Petrine |
2003 |
TRITON B |
0316AS |
25 m |
1:33.83 |
|
37 |
110 |
Kristensen Asta |
2004 |
AIF |
0484AN |
25 m |
1:34.24 |
|
38 |
19 |
Sørensen Sofie Skovgaard |
2004 |
ODDER |
0418AV |
25 m |
1:34.61 |
|
39 |
84 |
Hejlesen Isabella |
2004 |
KORSØR |
0428AW |
25 m |
1:34.65 |
|
40 |
113 |
Mortensen Silja |
2003 |
AIF |
0342AU |
25 m |
1:34.86 |
|
41 |
252 |
Røpke Lærke Stenholt |
2006 |
A6 |
0698AA |
25 m |
1:36.39 |
|
42 |
274 |
Andersen Nana |
2006 |
HOLBÆK |
0634AA |
25 m |
1:36.49 |
|
43 |
66 |
Michaelsen Trine Lundø |
2006 |
SILKEBORG |
0648AJ |
25 m |
1:36.95 |
|
44 |
57 |
Knudsen Line |
2005 |
SILKEBORG |
0532AM |
25 m |
1:37.17 |
|
45 |
56 |
Jensen Mille E. S. |
2005 |
SILKEBORG |
0564AP |
25 m |
1:37.57 |
|
46 |
136 |
Kjærsgaard Silje |
2005 |
KØGE |
0576AO |
25 m |
1:38.23 |
|
47 |
3 |
Halle Caden |
2005 |
ODDER |
0596AS |
25 m |
1:39.15 |
|
48 |
157 |
Bygum Anna Blom |
2006 |
VEST |
0682AI |
25 m |
1:39.25 |
|
49 |
177 |
Riis Maya Amstrup |
2007 |
VEST |
0708AA |
25 m |
1:39.77 |
|
50 |
93 |
Larsen Josephine |
2004 |
KORSØR |
0436AQ |
25 m |
1:40.00 |
|
51 |
117 |
Riis Emma |
2005 |
AIF |
0546AG |
25 m |
1:40.34 |
|
52 |
181 |
Therp Rikke |
2006 |
VEST |
0628AF |
25 m |
1:40.46 |
|
53 |
69 |
Pedersen Sarah Froberg |
2006 |
SILKEBORG |
0694AJ |
25 m |
1:40.61 |
|
54 |
218 |
Frydendahl Lucca |
2008 |
A6 |
0812AB |
25 m |
1:40.67 |
|
55 |
44 |
Strandby Andrea |
2007 |
TRITON B |
0718AA |
25 m |
1:40.72 |
|
56 |
71 |
Poulsen Elea Amalie |
2006 |
SILKEBORG |
0672AJ |
25 m |
1:41.25 |
|
57 |
215 |
Dietrichsen Anna |
2006 |
A6 |
0694AB |
25 m |
1:43.13 |
|
58 |
182 |
Thorborg Mathilde U. |
2005 |
VEST |
0596AU |
25 m |
1:43.86 |
|
59 |
77 |
Wittenhagen Laura |
2006 |
SILKEBORG |
0612AM |
25 m |
1:44.48 |
|
60 |
6 |
Jensen Leonora Holst |
2004 |
ODDER |
0408AS |
25 m |
1:45.46 |
|
61 |
67 |
Mølgaard Mia Borup |
2006 |
SILKEBORG |
0626AM |
25 m |
1:45.50 |
|
62 |
73 |
Schrold Caroline |
2005 |
SILKEBORG |
0578AP |
25 m |
1:45.67 |
|
63 |
27 |
Grønlund Erica Veggerby |
2007 |
TRITON B |
0736AC |
25 m |
1:45.73 |
|
64 |
8 |
Marx Caroline |
2006 |
ODDER |
0662AF |
25 m |
1:45.83 |
|
65 |
270 |
Schyth Tilde |
2006 |
ROSKILDE |
0622AG |
25 m |
1:48.03 |
|
66 |
138 |
Michaelsen Ida-Marie |
2005 |
KØGE |
0564AO |
25 m |
1:48.16 |
|
67 |
53 |
Glisic Emilia |
2005 |
SILKEBORG |
0524AW |
25 m |
1:48.64 |
|
68 |
265 |
Enevoldsen Emilie |
2006 |
ROSKILDE |
0648AH |
25 m |
1:48.72 |
|
69 |
126 |
Christensen Anna Hjorth |
2006 |
KØGE |
0652AI |
25 m |
1:49.13 |
|
70 |
50 |
Bødtger Anne-Sofie |
2005 |
SILKEBORG |
0584AP |
25 m |
1:49.70 |
|
71 |
282 |
Dysted Rose |
2004 |
HOLBÆK |
0468AW |
25 m |
1:49.84 |
|
72 |
162 |
Frederiksen Sandra Bünsov |
2007 |
VEST |
0766AC |
25 m |
1:49.91 |
|
73 |
208 |
Antvorskov Line L. |
2007 |
A6 |
0734AA |
25 m |
1:51.79 |
|
74 |
64 |
Lauritzen Filucca Bing |
2007 |
SILKEBORG |
0754AI |
25 m |
1:53.07 |
|
75 |
16 |
Segall Sille |
2004 |
ODDER |
0492AS |
25 m |
1:53.63 |
|
76 |
170 |
Mitchell Philippa |
2006 |
VEST |
0638AG |
25 m |
1:54.26 |
|
77 |
184 |
Vesth Frederikke |
2007 |
VEST |
0766AL |
25 m |
1:55.69 |
|
78 |
210 |
Asmussen Merle |
2006 |
A6 |
0626AL |
25 m |
1:55.79 |
|
79 |
220 |
Greve Naya Høi |
2007 |
A6 |
0796AE |
25 m |
1:57.48 |
|
80 |
49 |
Bonney Emily Caroline |
2005 |
SILKEBORG |
0594AP |
25 m |
1:58.49 |
|
81 |
149 |
Roed Rebekka |
2007 |
KØGE |
0732AA |
25 m |
1:59.41 |
|
82 |
212 |
Capito Mira |
2007 |
A6 |
0778AI |
25 m |
2:01.80 |
|
83 |
36 |
Powers Anna |
2007 |
TRITON B |
0702AC |
25 m |
2:04.45 |
|
84 |
115 |
Myhre-Christe Sarah Marie |
2005 |
AIF |
0524AX |
25 m |
2:06.48 |
|
85 |
154 |
Frederiksen Selma |
2008 |
HERLUFSHOL |
0824AA |
25 m |
2:12.00 |
|
86 |
234 |
Kristensen Marcela F. |
2007 |
A6 |
0714AA |
25 m |
2:12.41 |
|
87 |
242 |
Miolane Camille Hedvig |
2007 |
A6 |
0768AI |
25 m |
2:15.00 |
|
88 |
116 |
Nielsen Emilia |
2007 |
AIF |
0762AG |
25 m |
2:17.04 |
|
89 |
224 |
Hansen Mille Frydenlund |
2008 |
A6 |
0878AC |
25 m |
2:18.99 |
|
90 |
256 |
Thejlman Lina |
2008 |
A6 |
0868AC |
25 m |
2:23.54 |
|
91 |
213 |
Cederlund Nicoline B. |
2007 |
A6 |
0724AF |
25 m |
2:28.39 |
|
92 |
106 |
Børsting Clara-Emilie |
2007 |
AIF |
0766AK |
25 m |
2:32.53 |
|
93 |
35 |
Persson Ella |
2006 |
TRITON B |
0616AP |
25 m |
|
|
94 |
42 |
Schiøtt Emilie Nygaard |
2007 |
TRITON B |
0722AC |
25 m |
|
|
95 |
137 |
Kristensen Anne-Marie T. |
2007 |
KØGE |
0722AE |
25 m |
|
|
96 |
139 |
Nielsen Josephine |
2006 |
KØGE |
0678AN |
25 m |
|
|
97 |
141 |
Pedersen Astrid Foldberg |
2005 |
KØGE |
0506AT |
25 m |
|
|
98 |
143 |
Petersen Anna Steen |
2007 |
KØGE |
0706AH |
25 m |
|
|
99 |
144 |
Petersen Mathilde |
2007 |
KØGE |
|
25 m |
|
|
100 |
167 |
Jacobsen Mikkeline H. |
2007 |
VEST |
0788AC |
25 m |
|
|
101 |
192 |
Fischer Amalie Frost |
2005 |
FARUM |
0502AR |
25 m |
|
|
102 |
206 |
Aggersbøl Katja Daniella |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
103 |
209 |
Asmussen Emma |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
104 |
214 |
Damgaard Luna |
2006 |
A6 |
0644AL |
25 m |
|
|
105 |
216 |
Eg Kornelia |
2008 |
A6 |
0888AC |
25 m |
|
|
106 |
223 |
Hansen K-Lee |
2007 |
A6 |
0756AE |
25 m |
|
|
107 |
230 |
Jørgensen Lærke Victoria |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
108 |
239 |
Lindhardt Cecilie |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
109 |
248 |
Petersen Melanie Arentoft |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
110 |
259 |
Aagreen Sabine Søgaard |
2006 |
A6 |
0606AQ |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
26 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:04 |
|
18_S
Løb 18, 100m Medley Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
275 |
Arneskov David |
2002 |
HOLBÆK |
0287AC |
25 m |
1:05.75 |
|
2 |
278 |
Brown Christopher H. |
2002 |
HOLBÆK |
0297AQ |
25 m |
1:06.94 |
|
3 |
296 |
Pedersen Frederik |
2002 |
HOLBÆK |
0261AO |
25 m |
1:09.50 |
|
4 |
281 |
Bøjsen Silas |
2002 |
HOLBÆK |
0223AF |
25 m |
1:09.95 |
|
5 |
232 |
Kortegaard Anders K. |
2004 |
A6 |
0471AB |
25 m |
1:10.85 |
|
6 |
295 |
Pedersen Alexander E. |
2002 |
HOLBÆK |
0255AQ |
25 m |
1:13.03 |
|
7 |
150 |
Schultz Oliver |
2004 |
KØGE |
0425AE |
25 m |
1:17.87 |
|
8 |
119 |
Simoni Mathias |
2002 |
AIF |
0281AS |
25 m |
1:17.89 |
|
9 |
284 |
Ellekær Jacob |
2002 |
HOLBÆK |
0215AN |
25 m |
1:18.32 |
|
10 |
253 |
Schmidt Emil |
2006 |
A6 |
0695AA |
25 m |
1:18.44 |
|
11 |
254 |
Svarrer Julius |
2005 |
A6 |
0507AH |
25 m |
1:18.85 |
|
12 |
74 |
Søgaard Magnus |
2003 |
SILKEBORG |
0315AN |
25 m |
1:20.22 |
|
13 |
221 |
Hansen Emil Witzner |
2004 |
A6 |
0475AD |
25 m |
1:20.77 |
|
14 |
88 |
Knudsen Tobias Rehder |
2005 |
KORSØR |
0549AB |
25 m |
1:21.51 |
|
15 |
34 |
Nørskov Mathias Toft |
2003 |
TRITON B |
0361AL |
25 m |
1:21.54 |
|
16 |
283 |
Eliasen Simon Rytter |
2003 |
HOLBÆK |
0319AE |
25 m |
1:24.14 |
|
17 |
251 |
Røpke Emil Stenholt |
2004 |
A6 |
0429AA |
25 m |
1:24.86 |
|
18 |
257 |
Tranum Noah |
2004 |
A6 |
0449AG |
25 m |
1:26.08 |
|
19 |
24 |
Brandelev Bertram Grøn |
2004 |
TRITON B |
0423AI |
25 m |
1:26.19 |
|
20 |
246 |
Olsen Marco Stub |
2004 |
A6 |
0429AC |
25 m |
1:26.20 |
|
21 |
32 |
Løgager Frederik Taubert |
2004 |
TRITON B |
0467AH |
25 m |
1:26.72 |
|
22 |
68 |
Mølgaard Mikkel |
2003 |
SILKEBORG |
0333AQ |
25 m |
1:26.74 |
|
23 |
22 |
Borch Magnus Ravn |
2003 |
TRITON B |
0335AO |
25 m |
1:27.48 |
|
24 |
292 |
Nielsen Mikkel |
2004 |
HOLBÆK |
0403AC |
25 m |
1:27.55 |
|
25 |
169 |
Ljungdahl Carl Emil |
2006 |
VEST |
0625AB |
25 m |
1:28.26 |
|
26 |
176 |
Rasmussen Magnus |
2006 |
VEST |
0675AD |
25 m |
1:28.39 |
|
27 |
217 |
From Mads Holger |
2004 |
A6 |
0445AL |
25 m |
1:28.40 |
|
28 |
82 |
Hansen Tobias Wiegaard |
2004 |
KORSØR |
0489AH |
25 m |
1:28.80 |
|
29 |
120 |
Strandquist Emil |
2005 |
AIF |
0549AE |
25 m |
1:29.38 |
|
30 |
135 |
Kaya Eren |
2004 |
KØGE |
0467AE |
25 m |
1:29.89 |
|
31 |
75 |
Togsverd Emil |
2005 |
SILKEBORG |
0577AE |
25 m |
1:29.92 |
|
32 |
1 |
Degn Valdemar |
2004 |
ODDER |
0417AJ |
25 m |
1:30.15 |
|
33 |
100 |
Rasmussen Viktor Holst |
2003 |
KORSØR |
0311AL |
25 m |
1:30.15 |
|
34 |
87 |
Johansen Frederik Schmidt |
2002 |
KORSØR |
0239AT |
25 m |
1:30.48 |
|
35 |
240 |
Lindhardt Tobias |
2005 |
A6 |
0567AA |
25 m |
1:30.94 |
|
36 |
172 |
Møller Theodor |
2005 |
VEST |
0533AA |
25 m |
1:31.44 |
|
37 |
37 |
Rindum Philip |
2005 |
TRITON B |
0535AC |
25 m |
1:31.57 |
|
38 |
267 |
Hellum Bertil Frøbjerg |
2007 |
ROSKILDE |
0783AA |
25 m |
1:31.69 |
|
39 |
229 |
Jørgensen Andreas T. H. |
2005 |
A6 |
0523AM |
25 m |
1:32.02 |
|
40 |
297 |
Rasmussen Gustav Mørk |
2005 |
HOLBÆK |
0563AJ |
25 m |
1:33.35 |
|
41 |
185 |
Vickery Sigurd Chistopher |
2005 |
VEST |
0567AE |
25 m |
1:33.93 |
|
42 |
61 |
Larsen Nicklas Rossau |
2005 |
SILKEBORG |
0529AI |
25 m |
1:34.13 |
|
43 |
262 |
Christiansen Nicolas |
2007 |
ROSKILDE |
0743AA |
25 m |
1:35.27 |
|
44 |
158 |
Cetinkaya Rodi |
2006 |
VEST |
0651AH |
25 m |
1:35.91 |
|
45 |
14 |
Riis Anders Kammer |
2003 |
ODDER |
0323AR |
25 m |
1:35.98 |
|
46 |
227 |
Jensen Frederik Kepp |
2007 |
A6 |
0781AA |
25 m |
1:36.98 |
|
47 |
52 |
Gaardsted Andreas |
2005 |
SILKEBORG |
0517AI |
25 m |
1:37.40 |
|
48 |
174 |
Otzen Mauritz |
2005 |
VEST |
0515AN |
25 m |
1:38.17 |
|
49 |
95 |
Nielsen Noah Vester |
2004 |
KORSØR |
0439AL |
25 m |
1:38.29 |
|
50 |
161 |
Egenhardt Sebastian |
2006 |
VEST |
0655AA |
25 m |
1:38.91 |
|
51 |
175 |
Rasmussen Erik |
2006 |
VEST |
0695AD |
25 m |
1:39.92 |
|
52 |
54 |
Holm Carl Roulund |
2006 |
SILKEBORG |
0643AI |
25 m |
1:40.41 |
|
53 |
178 |
Shukri Josef |
2006 |
VEST |
0653AD |
25 m |
1:40.76 |
|
54 |
231 |
Kofoed Oliver Risager |
2005 |
A6 |
0573AN |
25 m |
1:41.14 |
|
55 |
163 |
Haakansson Hugo |
2006 |
VEST |
0609AA |
25 m |
1:41.47 |
|
56 |
40 |
Sanchez Noah Pagh |
2006 |
TRITON B |
0607AD |
25 m |
1:41.81 |
|
57 |
107 |
Gørtz Gustav Bille |
2006 |
AIF |
0649AB |
25 m |
1:45.17 |
|
58 |
127 |
Christensen Carl Gustav |
2007 |
KØGE |
0775AC |
25 m |
1:45.39 |
|
59 |
146 |
Poulsen Joachim |
2006 |
KØGE |
0643AF |
25 m |
1:45.54 |
|
60 |
134 |
Heinze Lucas Emil |
2005 |
KØGE |
0511AK |
25 m |
1:45.79 |
|
61 |
29 |
Jensen Jonas Wilms |
2007 |
TRITON B |
0717AD |
25 m |
1:46.22 |
|
62 |
269 |
Pedersen Nikolaj |
2005 |
ROSKILDE |
0567AL |
25 m |
1:46.22 |
|
63 |
289 |
Munkholm Mikkel |
2006 |
HOLBÆK |
0631AE |
25 m |
1:46.38 |
|
64 |
302 |
Svendsen Harald Rasmus |
2007 |
A6 |
0781A |
25 m |
1:47.25 |
|
65 |
266 |
Granic Valdemar |
2006 |
ROSKILDE |
0695AE |
25 m |
1:47.39 |
|
66 |
247 |
Palmus Albert |
2007 |
A6 |
0765AB |
25 m |
1:48.58 |
|
67 |
47 |
Andersen Nikolaj Preuthun |
2005 |
SILKEBORG |
0595AM |
25 m |
1:49.79 |
|
68 |
301 |
Rasmussen Jonas Tornow |
2007 |
A6 |
0725AB |
25 m |
1:52.26 |
|
69 |
280 |
Buck Victor |
2007 |
HOLBÆK |
0711AF |
25 m |
1:52.46 |
|
70 |
260 |
Andersen Christoffer Bo |
2007 |
ROSKILDE |
0797AC |
25 m |
1:53.08 |
|
71 |
287 |
Krog Frej Matias |
2007 |
HOLBÆK |
0737AG |
25 m |
1:54.39 |
|
72 |
183 |
Wagner Adam |
2007 |
VEST |
0791AB |
25 m |
1:54.69 |
|
73 |
258 |
Uldall-Jessen Jacob |
2007 |
A6 |
0757AE |
25 m |
1:55.50 |
|
74 |
59 |
Kold Viktor |
2005 |
SILKEBORG |
0501AL |
25 m |
1:57.20 |
|
75 |
15 |
Segall Bertram |
2006 |
ODDER |
0609AH |
25 m |
1:58.09 |
|
76 |
300 |
Knudsen David |
2007 |
A6 |
0791AA |
25 m |
2:08.98 |
|
77 |
250 |
Rosfeldt Alex |
2007 |
A6 |
|
25 m |
2:09.65 |
|
78 |
13 |
Press Noah |
2007 |
ODDER |
0735AB |
25 m |
|
|
79 |
122 |
Axen Calvin Christian |
2006 |
KØGE |
0627AJ |
25 m |
|
|
80 |
147 |
Poulsen Laurits |
2006 |
KØGE |
0661AJ |
25 m |
|
|
81 |
236 |
Larsen Alexander Merl |
2008 |
A6 |
|
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
26 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:04 |
|
19_S
Løb 19, 100m Frisvømning Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
43 |
Stjernholm Liva |
2004 |
TRITON B |
0486AA |
50 m |
1:01.61 |
|
2 |
125 |
Brønnicke Maya Krogh |
2005 |
KØGE |
0508AB |
25 m |
1:02.84 |
|
3 |
23 |
Borch Mikala Ravn |
2003 |
TRITON B |
0348AR |
25 m |
1:05.72 |
|
4 |
102 |
Thornsen Elida |
2005 |
KORSØR |
0528AA |
25 m |
1:06.71 |
|
5 |
233 |
Kragh Ida Skov |
2006 |
A6 |
0698AG |
25 m |
1:06.84 |
|
6 |
129 |
Christensen Sophia |
2003 |
KØGE |
0326BD |
25 m |
1:09.00 |
|
7 |
63 |
Lauritzen Annabella Marie |
2005 |
SILKEBORG |
0586AG |
25 m |
1:09.07 |
|
8 |
133 |
Gustafson Olivia Mai |
2005 |
KØGE |
0596AC |
25 m |
1:09.18 |
|
9 |
41 |
Sandell Sophie Lærke |
2005 |
TRITON B |
0524AD |
50 m |
1:10.05 |
|
10 |
25 |
Brandt Anna Leopold |
2004 |
TRITON B |
0478AM |
25 m |
1:11.29 |
|
11 |
62 |
Lauritsen Ester |
2005 |
SILKEBORG |
0536AQ |
25 m |
1:11.71 |
|
12 |
211 |
Bramm Sif |
2006 |
A6 |
0624AE |
25 m |
1:11.91 |
|
13 |
39 |
Rubak Kathrine Bang |
2004 |
TRITON B |
0486AE |
50 m |
1:13.32 |
|
14 |
84 |
Hejlesen Isabella |
2004 |
KORSØR |
0428AW |
25 m |
1:13.42 |
|
15 |
76 |
Tolderlund Amalie |
2005 |
SILKEBORG |
0586AR |
25 m |
1:13.46 |
|
16 |
28 |
Jensen Emilie Wilms |
2006 |
TRITON B |
0658AB |
25 m |
1:13.55 |
|
17 |
238 |
Larsen Julie Merl |
2005 |
A6 |
0584AB |
25 m |
1:14.47 |
|
18 |
131 |
Frederiksen Agnes Dalgas |
2005 |
KØGE |
0508AA |
25 m |
1:14.75 |
|
19 |
244 |
Nilsson Emily Schile |
2005 |
A6 |
0542AF |
25 m |
1:14.76 |
|
20 |
51 |
Friis Maja |
2005 |
SILKEBORG |
0574AP |
25 m |
1:14.91 |
|
21 |
285 |
Hoppe Simone |
2004 |
HOLBÆK |
0478AS |
25 m |
1:16.08 |
|
22 |
207 |
Andreasen Lucca |
2004 |
A6 |
0422AN |
25 m |
1:16.22 |
|
23 |
286 |
Karup Anna Mundt |
2005 |
HOLBÆK |
0594AC |
25 m |
1:16.33 |
|
24 |
279 |
Buck Maja |
2004 |
HOLBÆK |
0456AP |
25 m |
1:16.40 |
|
25 |
294 |
Pedersen Alberte |
2006 |
HOLBÆK |
0618AB |
50 m |
1:16.47 |
|
26 |
152 |
Østergaard Julie Brix |
2006 |
KØGE |
0616AE |
25 m |
1:16.50 |
|
27 |
69 |
Pedersen Sarah Froberg |
2006 |
SILKEBORG |
0694AJ |
25 m |
1:16.53 |
|
28 |
151 |
Wium Charlotte |
2006 |
KØGE |
0682AA |
25 m |
1:16.62 |
|
29 |
5 |
Jensen Julie |
2003 |
ODDER |
0352BC |
25 m |
1:17.41 |
|
30 |
288 |
Liisberg Johanne Jonstrup |
2003 |
HOLBÆK |
0348BE |
25 m |
1:18.63 |
|
31 |
46 |
Thomsen Martha Bødker |
2005 |
TRITON B |
0586AH |
25 m |
1:19.30 |
|
32 |
228 |
Josephsen Ronja K. S. |
2005 |
A6 |
0546AV |
25 m |
1:19.42 |
|
33 |
252 |
Røpke Lærke Stenholt |
2006 |
A6 |
0698AA |
25 m |
1:19.53 |
|
34 |
113 |
Mortensen Silja |
2003 |
AIF |
0342AU |
25 m |
1:20.04 |
|
35 |
153 |
Mathiasen Silje |
2006 |
KORSØR |
0628AG |
25 m |
1:20.64 |
|
36 |
33 |
Nielson Petrine |
2003 |
TRITON B |
0316AS |
50 m |
1:21.22 |
|
37 |
298 |
Toft Annette |
2006 |
HOLBÆK |
0672AC |
25 m |
1:21.54 |
|
38 |
60 |
Kristensen Freja Buchholt |
2005 |
SILKEBORG |
0564AS |
25 m |
1:22.26 |
|
39 |
145 |
Petersen Mathilde Stuhr |
2004 |
KØGE |
0452AW |
25 m |
1:22.46 |
|
40 |
19 |
Sørensen Sofie Skovgaard |
2004 |
ODDER |
0418AV |
25 m |
1:22.58 |
|
41 |
93 |
Larsen Josephine |
2004 |
KORSØR |
0436AQ |
25 m |
1:22.75 |
|
42 |
70 |
Pjengaard Silke Maria |
2005 |
SILKEBORG |
0578AR |
25 m |
1:22.92 |
|
43 |
142 |
Petersen Andrea Nøhr |
2006 |
KØGE |
0686AB |
25 m |
1:23.08 |
|
44 |
90 |
Kroman Laura |
2004 |
KORSØR |
0444AW |
25 m |
1:23.30 |
|
45 |
105 |
Buchmann Laura |
2004 |
AIF |
0424AV |
25 m |
1:23.61 |
|
46 |
57 |
Knudsen Line |
2005 |
SILKEBORG |
0532AM |
25 m |
1:23.84 |
|
47 |
45 |
Thomsen Ella Bødker |
2005 |
TRITON B |
0576AH |
50 m |
1:23.91 |
|
48 |
81 |
Hansen Mathilde Mørk |
2004 |
KORSØR |
0488AU |
25 m |
1:24.32 |
|
49 |
48 |
Bock Emilie Bie |
2005 |
SILKEBORG |
0554AE |
25 m |
1:24.67 |
|
50 |
274 |
Andersen Nana |
2006 |
HOLBÆK |
0634AA |
25 m |
1:28.10 |
|
51 |
8 |
Marx Caroline |
2006 |
ODDER |
0662AF |
25 m |
1:29.11 |
|
52 |
7 |
Johansen Nanna Vestergård |
2006 |
ODDER |
0676AP |
25 m |
1:29.62 |
|
53 |
223 |
Hansen K-Lee |
2007 |
A6 |
0756AE |
25 m |
1:29.72 |
|
54 |
215 |
Dietrichsen Anna |
2006 |
A6 |
0694AB |
25 m |
1:29.77 |
|
55 |
6 |
Jensen Leonora Holst |
2004 |
ODDER |
0408AS |
25 m |
1:29.91 |
|
56 |
66 |
Michaelsen Trine Lundø |
2006 |
SILKEBORG |
0648AJ |
25 m |
1:30.81 |
|
57 |
3 |
Halle Caden |
2005 |
ODDER |
0596AS |
25 m |
1:30.94 |
|
58 |
126 |
Christensen Anna Hjorth |
2006 |
KØGE |
0652AI |
25 m |
1:30.99 |
|
59 |
200 |
Møller Mathilde Thor |
2005 |
FARUM |
0564AU |
25 m |
1:31.91 |
|
60 |
77 |
Wittenhagen Laura |
2006 |
SILKEBORG |
0612AM |
25 m |
1:32.04 |
|
61 |
204 |
Rømer Mathilde |
2006 |
FARUM |
0688AA |
25 m |
1:32.07 |
|
62 |
27 |
Grønlund Erica Veggerby |
2007 |
TRITON B |
0736AC |
25 m |
1:32.69 |
|
63 |
177 |
Riis Maya Amstrup |
2007 |
VEST |
0708AA |
25 m |
1:32.86 |
|
64 |
67 |
Mølgaard Mia Borup |
2006 |
SILKEBORG |
0626AM |
25 m |
1:32.93 |
|
65 |
265 |
Enevoldsen Emilie |
2006 |
ROSKILDE |
0648AH |
25 m |
1:33.15 |
|
66 |
192 |
Fischer Amalie Frost |
2005 |
FARUM |
0502AR |
25 m |
1:33.38 |
|
67 |
73 |
Schrold Caroline |
2005 |
SILKEBORG |
0578AP |
25 m |
1:34.53 |
|
68 |
138 |
Michaelsen Ida-Marie |
2005 |
KØGE |
0564AO |
25 m |
1:34.90 |
|
69 |
101 |
Rought Astamaja |
2006 |
KORSØR |
0682AJ |
25 m |
1:35.10 |
|
70 |
38 |
Risager Amalie Carlsen |
2006 |
TRITON B |
0604AG |
50 m |
1:35.31 |
|
71 |
31 |
Juhl Isabella Koch |
2006 |
TRITON B |
0604AH |
50 m |
1:36.19 |
|
72 |
203 |
Rose Marie |
2006 |
FARUM |
0606AR |
25 m |
1:36.40 |
|
73 |
167 |
Jacobsen Mikkeline H. |
2007 |
VEST |
0788AC |
25 m |
1:36.82 |
|
74 |
170 |
Mitchell Philippa |
2006 |
VEST |
0638AG |
25 m |
1:37.04 |
|
75 |
80 |
Hallengreen Benedichte |
2005 |
KORSØR |
0552AT |
25 m |
1:37.22 |
|
76 |
26 |
Drygaard Katrine |
2005 |
TRITON B |
0562AP |
50 m |
1:38.29 |
|
77 |
282 |
Dysted Rose |
2004 |
HOLBÆK |
0468AW |
50 m |
1:38.36 |
|
78 |
137 |
Kristensen Anne-Marie T. |
2007 |
KØGE |
0722AE |
25 m |
1:38.99 |
|
79 |
149 |
Roed Rebekka |
2007 |
KØGE |
0732AA |
25 m |
1:39.80 |
|
80 |
50 |
Bødtger Anne-Sofie |
2005 |
SILKEBORG |
0584AP |
25 m |
1:39.99 |
|
81 |
198 |
Kragh Kirstine Tønder |
2005 |
FARUM |
0566AU |
25 m |
1:40.06 |
|
82 |
121 |
Strandquist Marie |
2007 |
AIF |
0738AA |
25 m |
1:40.48 |
|
83 |
53 |
Glisic Emilia |
2005 |
SILKEBORG |
0524AW |
25 m |
1:41.11 |
|
84 |
271 |
Sørensen Silje |
2007 |
ROSKILDE |
0754AB |
25 m |
1:41.51 |
|
85 |
16 |
Segall Sille |
2004 |
ODDER |
0492AS |
25 m |
1:41.76 |
|
86 |
65 |
Laurs Benedikte Vestfalen |
2006 |
SILKEBORG |
0616AR |
25 m |
1:43.01 |
|
87 |
242 |
Miolane Camille Hedvig |
2007 |
A6 |
0768AI |
25 m |
1:43.22 |
|
88 |
49 |
Bonney Emily Caroline |
2005 |
SILKEBORG |
0594AP |
25 m |
1:44.13 |
|
89 |
162 |
Frederiksen Sandra Bünsov |
2007 |
VEST |
0766AC |
25 m |
1:44.61 |
|
90 |
189 |
Borgmann Lucia |
2007 |
FARUM |
0774AM |
25 m |
1:45.02 |
|
91 |
212 |
Capito Mira |
2007 |
A6 |
0778AI |
25 m |
1:46.52 |
|
92 |
213 |
Cederlund Nicoline B. |
2007 |
A6 |
0724AF |
25 m |
1:47.21 |
|
93 |
224 |
Hansen Mille Frydenlund |
2008 |
A6 |
0878AC |
25 m |
1:48.79 |
|
94 |
164 |
Hagens Hannah Bjerg |
2007 |
VEST |
0768AJ |
25 m |
1:51.28 |
|
95 |
91 |
Lademann Carmen Marie |
2005 |
KORSØR |
0588AT |
25 m |
1:51.89 |
|
96 |
166 |
Højsteen Agnes |
2007 |
VEST |
0714AE |
25 m |
1:52.13 |
|
97 |
116 |
Nielsen Emilia |
2007 |
AIF |
0762AG |
25 m |
1:54.04 |
|
98 |
154 |
Frederiksen Selma |
2008 |
HERLUFSHOL |
0824AA |
25 m |
1:55.18 |
|
99 |
20 |
Vestergaard Julia |
2004 |
ODDER |
0464AX |
25 m |
1:55.20 |
|
100 |
184 |
Vesth Frederikke |
2007 |
VEST |
0766AL |
25 m |
1:55.86 |
|
101 |
256 |
Thejlman Lina |
2008 |
A6 |
0868AC |
25 m |
1:56.15 |
|
102 |
171 |
Murphy Ila |
2007 |
VEST |
0748AJ |
25 m |
1:56.93 |
|
103 |
36 |
Powers Anna |
2007 |
TRITON B |
0702AC |
50 m |
1:57.10 |
|
104 |
42 |
Schiøtt Emilie Nygaard |
2007 |
TRITON B |
0722AC |
50 m |
1:57.42 |
|
105 |
259 |
Aagreen Sabine Søgaard |
2006 |
A6 |
0606AQ |
25 m |
1:57.88 |
|
106 |
261 |
Andersen Norma |
2007 |
ROSKILDE |
0728AB |
25 m |
1:58.10 |
|
107 |
143 |
Petersen Anna Steen |
2007 |
KØGE |
0706AH |
25 m |
1:59.70 |
|
108 |
114 |
Munk Marie |
2008 |
AIF |
0818AD |
25 m |
1:59.98 |
|
109 |
206 |
Aggersbøl Katja Daniella |
2007 |
A6 |
|
25 m |
2:01.35 |
|
110 |
115 |
Myhre-Christe Sarah Marie |
2005 |
AIF |
0524AX |
25 m |
2:02.05 |
|
111 |
216 |
Eg Kornelia |
2008 |
A6 |
0888AC |
25 m |
2:07.23 |
|
112 |
249 |
Rasmussen Silje |
2008 |
A6 |
0894AF |
25 m |
2:09.26 |
|
113 |
139 |
Nielsen Josephine |
2006 |
KØGE |
0678AN |
25 m |
2:11.06 |
|
114 |
106 |
Børsting Clara-Emilie |
2007 |
AIF |
0766AK |
25 m |
2:14.65 |
|
115 |
4 |
Heinsvig Loa Dam |
2006 |
ODDER |
0612AR |
25 m |
2:16.26 |
|
116 |
17 |
Søe Sarah Lyse |
2007 |
ODDER |
0764AB |
25 m |
2:24.23 |
|
117 |
245 |
Olsen Louise |
2008 |
A6 |
0816AF |
25 m |
2:31.13 |
|
118 |
226 |
Jensen Emma |
2008 |
A6 |
0806AF |
25 m |
2:33.21 |
|
119 |
10 |
Obert Freja |
2006 |
ODDER |
|
25 m |
|
|
120 |
12 |
Petersen Marie V. |
2006 |
ODDER |
0656AP |
25 m |
|
|
121 |
140 |
Nymand Emma Olivia |
2003 |
KØGE |
0312BD |
25 m |
|
|
122 |
141 |
Pedersen Astrid Foldberg |
2005 |
KØGE |
0506AT |
25 m |
|
|
123 |
144 |
Petersen Mathilde |
2007 |
KØGE |
|
25 m |
|
|
124 |
160 |
Palo-Jonas Emma De |
2008 |
VEST |
0834AF |
25 m |
|
|
125 |
190 |
Børsting Lisa |
2007 |
FARUM |
|
25 m |
|
|
126 |
196 |
Khan Aminah |
2006 |
FARUM |
0608AO |
25 m |
|
|
127 |
202 |
Pedersen Amalie Dahl |
2004 |
FARUM |
0454AL |
25 m |
|
|
128 |
230 |
Jørgensen Lærke Victoria |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
129 |
239 |
Lindhardt Cecilie |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
130 |
241 |
Lykke Sofie |
2008 |
A6 |
|
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
24 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|
20_S
Løb 20, 100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
278 |
Brown Christopher H. |
2002 |
HOLBÆK |
0297AQ |
25 m |
56.64 |
|
2 |
296 |
Pedersen Frederik |
2002 |
HOLBÆK |
0261AO |
25 m |
57.65 |
|
3 |
275 |
Arneskov David |
2002 |
HOLBÆK |
0287AC |
25 m |
59.03 |
|
4 |
276 |
Bonde Sebastian |
2002 |
HOLBÆK |
0271AE |
25 m |
1:01.31 |
|
5 |
284 |
Ellekær Jacob |
2002 |
HOLBÆK |
0215AN |
25 m |
1:05.63 |
|
6 |
232 |
Kortegaard Anders K. |
2004 |
A6 |
0471AB |
25 m |
1:05.65 |
|
7 |
254 |
Svarrer Julius |
2005 |
A6 |
0507AH |
25 m |
1:06.89 |
|
8 |
221 |
Hansen Emil Witzner |
2004 |
A6 |
0475AD |
25 m |
1:07.70 |
|
9 |
100 |
Rasmussen Viktor Holst |
2003 |
KORSØR |
0311AL |
25 m |
1:08.13 |
|
10 |
150 |
Schultz Oliver |
2004 |
KØGE |
0425AE |
25 m |
1:08.50 |
|
11 |
135 |
Kaya Eren |
2004 |
KØGE |
0467AE |
25 m |
1:10.41 |
|
12 |
68 |
Mølgaard Mikkel |
2003 |
SILKEBORG |
0333AQ |
25 m |
1:10.45 |
|
13 |
24 |
Brandelev Bertram Grøn |
2004 |
TRITON B |
0423AI |
25 m |
1:10.56 |
|
14 |
283 |
Eliasen Simon Rytter |
2003 |
HOLBÆK |
0319AE |
25 m |
1:10.57 |
|
15 |
34 |
Nørskov Mathias Toft |
2003 |
TRITON B |
0361AL |
25 m |
1:10.71 |
|
16 |
253 |
Schmidt Emil |
2006 |
A6 |
0695AA |
50 m |
1:11.34 |
|
17 |
88 |
Knudsen Tobias Rehder |
2005 |
KORSØR |
0549AB |
25 m |
1:11.41 |
|
18 |
82 |
Hansen Tobias Wiegaard |
2004 |
KORSØR |
0489AH |
25 m |
1:11.70 |
|
19 |
251 |
Røpke Emil Stenholt |
2004 |
A6 |
0429AA |
25 m |
1:12.07 |
|
20 |
22 |
Borch Magnus Ravn |
2003 |
TRITON B |
0335AO |
25 m |
1:12.46 |
|
21 |
78 |
Clausen Konrad |
2005 |
KORSØR |
0547AF |
25 m |
1:12.67 |
|
22 |
79 |
Forsbæk Johannes |
2004 |
KORSØR |
0483AP |
25 m |
1:12.75 |
|
23 |
257 |
Tranum Noah |
2004 |
A6 |
0449AG |
25 m |
1:13.56 |
|
24 |
89 |
Krogsgaard Oliver Schou |
2003 |
KORSØR |
0339AO |
25 m |
1:14.63 |
|
25 |
75 |
Togsverd Emil |
2005 |
SILKEBORG |
0577AE |
25 m |
1:14.64 |
|
26 |
86 |
Jepsen Christian Søe |
2005 |
KORSØR |
0553AF |
25 m |
1:14.66 |
|
27 |
130 |
Danielsen Stefan Helding |
2005 |
KØGE |
0511AC |
25 m |
1:14.78 |
|
28 |
87 |
Johansen Frederik Schmidt |
2002 |
KORSØR |
0239AT |
25 m |
1:16.19 |
|
29 |
96 |
Olsson Noah |
2003 |
KORSØR |
0357AO |
25 m |
1:16.19 |
|
30 |
227 |
Jensen Frederik Kepp |
2007 |
A6 |
0781AA |
25 m |
1:16.23 |
|
31 |
37 |
Rindum Philip |
2005 |
TRITON B |
0535AC |
50 m |
1:16.90 |
|
32 |
169 |
Ljungdahl Carl Emil |
2006 |
VEST |
0625AB |
25 m |
1:17.34 |
|
33 |
246 |
Olsen Marco Stub |
2004 |
A6 |
0429AC |
50 m |
1:17.90 |
|
34 |
231 |
Kofoed Oliver Risager |
2005 |
A6 |
0573AN |
25 m |
1:17.97 |
|
35 |
262 |
Christiansen Nicolas |
2007 |
ROSKILDE |
0743AA |
25 m |
1:18.00 |
|
36 |
172 |
Møller Theodor |
2005 |
VEST |
0533AA |
25 m |
1:20.08 |
|
37 |
14 |
Riis Anders Kammer |
2003 |
ODDER |
0323AR |
25 m |
1:20.53 |
|
38 |
267 |
Hellum Bertil Frøbjerg |
2007 |
ROSKILDE |
0783AA |
25 m |
1:21.08 |
|
39 |
98 |
Quist Christian |
2007 |
KORSØR |
0709AA |
25 m |
1:22.88 |
|
40 |
123 |
Bengtsén Jeppe |
2003 |
KØGE |
0343AP |
25 m |
1:23.29 |
|
41 |
266 |
Granic Valdemar |
2006 |
ROSKILDE |
0695AE |
25 m |
1:23.35 |
|
42 |
95 |
Nielsen Noah Vester |
2004 |
KORSØR |
0439AL |
25 m |
1:24.09 |
|
43 |
240 |
Lindhardt Tobias |
2005 |
A6 |
0567AA |
25 m |
1:24.28 |
|
44 |
74 |
Søgaard Magnus |
2003 |
SILKEBORG |
0315AN |
25 m |
1:24.62 |
|
45 |
61 |
Larsen Nicklas Rossau |
2005 |
SILKEBORG |
0529AI |
25 m |
1:25.17 |
|
46 |
229 |
Jørgensen Andreas T. H. |
2005 |
A6 |
0523AM |
25 m |
1:25.27 |
|
47 |
146 |
Poulsen Joachim |
2006 |
KØGE |
0643AF |
25 m |
1:25.32 |
|
48 |
83 |
Hartig-Larsen Gustav |
2003 |
KORSØR |
0379AN |
25 m |
1:25.50 |
|
49 |
158 |
Cetinkaya Rodi |
2006 |
VEST |
0651AH |
25 m |
1:25.61 |
|
50 |
55 |
Jensen Mads Buch |
2003 |
SILKEBORG |
0375AR |
25 m |
1:26.67 |
|
51 |
289 |
Munkholm Mikkel |
2006 |
HOLBÆK |
0631AE |
25 m |
1:27.01 |
|
52 |
132 |
Gadegaard Oliver |
2003 |
KØGE |
0321AR |
25 m |
1:28.25 |
|
53 |
269 |
Pedersen Nikolaj |
2005 |
ROSKILDE |
0567AL |
25 m |
1:28.29 |
|
54 |
163 |
Haakansson Hugo |
2006 |
VEST |
0609AA |
25 m |
1:29.14 |
|
55 |
134 |
Heinze Lucas Emil |
2005 |
KØGE |
0511AK |
25 m |
1:30.21 |
|
56 |
59 |
Kold Viktor |
2005 |
SILKEBORG |
0501AL |
25 m |
1:30.41 |
|
57 |
107 |
Gørtz Gustav Bille |
2006 |
AIF |
0649AB |
25 m |
1:30.48 |
|
58 |
280 |
Buck Victor |
2007 |
HOLBÆK |
0711AF |
25 m |
1:31.34 |
|
59 |
197 |
Khan Younus |
2005 |
FARUM |
0543AM |
25 m |
1:33.09 |
|
60 |
47 |
Andersen Nikolaj Preuthun |
2005 |
SILKEBORG |
0595AM |
25 m |
1:33.17 |
|
61 |
29 |
Jensen Jonas Wilms |
2007 |
TRITON B |
0717AD |
50 m |
1:33.18 |
|
62 |
40 |
Sanchez Noah Pagh |
2006 |
TRITON B |
0607AD |
25 m |
1:33.48 |
|
63 |
11 |
Petersen Andreas V. |
2005 |
ODDER |
0505AJ |
25 m |
1:33.66 |
|
64 |
293 |
Norlander Oscar |
2006 |
HOLBÆK |
0647AL |
25 m |
1:33.69 |
|
65 |
54 |
Holm Carl Roulund |
2006 |
SILKEBORG |
0643AI |
25 m |
1:33.70 |
|
66 |
260 |
Andersen Christoffer Bo |
2007 |
ROSKILDE |
0797AC |
25 m |
1:33.72 |
|
67 |
103 |
Toftager Mathias |
2003 |
KORSØR |
0383AQ |
25 m |
1:34.21 |
|
68 |
15 |
Segall Bertram |
2006 |
ODDER |
0609AH |
25 m |
1:34.98 |
|
69 |
287 |
Krog Frej Matias |
2007 |
HOLBÆK |
0737AG |
25 m |
1:35.11 |
|
70 |
191 |
Ciampi Emanuele Holm |
2006 |
FARUM |
0621AB |
25 m |
1:35.69 |
|
71 |
195 |
Kemp Andreas |
2004 |
FARUM |
0431AQ |
25 m |
1:36.34 |
|
72 |
183 |
Wagner Adam |
2007 |
VEST |
0791AB |
25 m |
1:37.32 |
|
73 |
97 |
Pradel Simon |
2003 |
KORSØR |
0367AS |
25 m |
1:37.89 |
|
74 |
193 |
Hansen Benjamin Schultz |
2005 |
FARUM |
0533AM |
25 m |
1:38.60 |
|
75 |
263 |
Colmorten Cornelis |
2006 |
ROSKILDE |
0695AI |
25 m |
1:39.07 |
|
76 |
92 |
Larsen Jonas |
2005 |
KORSØR |
0513AI |
25 m |
1:39.64 |
|
77 |
258 |
Uldall-Jessen Jacob |
2007 |
A6 |
0757AE |
25 m |
1:39.71 |
|
78 |
122 |
Axen Calvin Christian |
2006 |
KØGE |
0627AJ |
25 m |
1:40.14 |
|
79 |
147 |
Poulsen Laurits |
2006 |
KØGE |
0661AJ |
25 m |
1:45.69 |
|
80 |
250 |
Rosfeldt Alex |
2007 |
A6 |
|
25 m |
1:48.73 |
|
81 |
165 |
Hwaiz Jacob |
2007 |
VEST |
0723AG |
25 m |
1:49.69 |
|
82 |
156 |
Andreassen Arthur Kvist |
2007 |
VEST |
0741AF |
25 m |
1:51.00 |
|
83 |
299 |
Morthorst Oscar David |
2007 |
TRITON B |
0753AF |
25 m |
1:51.42 |
|
84 |
300 |
Knudsen David |
2007 |
A6 |
0791AA |
25 m |
1:51.75 |
|
85 |
264 |
Echardt William |
2008 |
ROSKILDE |
0845AB |
25 m |
1:51.78 |
|
86 |
127 |
Christensen Carl Gustav |
2007 |
KØGE |
0775AC |
25 m |
1:52.05 |
|
87 |
199 |
Markussen Benjamin Krohn |
2008 |
FARUM |
|
25 m |
1:53.53 |
|
88 |
159 |
Damsø Peter |
2007 |
VEST |
0761AF |
25 m |
1:53.78 |
|
89 |
18 |
Sørensen Frey |
2007 |
ODDER |
0755AH |
25 m |
1:55.41 |
|
90 |
187 |
Asskildt Kaare |
2006 |
FARUM |
0659AJ |
25 m |
1:55.98 |
|
91 |
168 |
Kelm Matil |
2007 |
VEST |
0751AF |
25 m |
2:00.30 |
|
92 |
201 |
Nguyen Andy |
2006 |
FARUM |
0611AK |
25 m |
2:00.81 |
|
93 |
112 |
Mortensen Markus Nøhr |
2008 |
AIF |
|
25 m |
2:08.77 |
|
94 |
13 |
Press Noah |
2007 |
ODDER |
0735AB |
25 m |
2:13.98 |
|
95 |
2 |
Halle Angus |
2007 |
ODDER |
0745AH |
25 m |
|
|
96 |
205 |
Thaulow Kristoffer |
2007 |
FARUM |
|
25 m |
|
|
97 |
225 |
Husum Lauritz Viborg |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
24 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|
21_S
Løb 21, 200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
255 |
Terp Maya Hauerberg |
2005 |
A6 |
0564AA |
25 m |
3:11.51 |
|
2 |
273 |
Andersen Lea |
2003 |
HOLBÆK |
0306AI |
25 m |
3:12.44 |
|
3 |
279 |
Buck Maja |
2004 |
HOLBÆK |
0456AP |
25 m |
3:20.79 |
|
4 |
72 |
Røygaard Alfa Frederikke |
2003 |
SILKEBORG |
0342BD |
25 m |
3:22.72 |
|
5 |
228 |
Josephsen Ronja K. S. |
2005 |
A6 |
0546AV |
25 m |
3:25.04 |
|
6 |
238 |
Larsen Julie Merl |
2005 |
A6 |
0584AB |
25 m |
3:25.92 |
|
7 |
219 |
Frydendahl Mille |
2006 |
A6 |
0684AB |
25 m |
3:26.30 |
|
8 |
207 |
Andreasen Lucca |
2004 |
A6 |
0422AN |
50 m |
3:28.00 |
|
9 |
179 |
Sørensen Liva Gottorp |
2006 |
VEST |
0694AD |
25 m |
3:32.36 |
|
10 |
298 |
Toft Annette |
2006 |
HOLBÆK |
0672AC |
25 m |
3:38.97 |
|
11 |
181 |
Therp Rikke |
2006 |
VEST |
0628AF |
25 m |
3:41.66 |
|
12 |
93 |
Larsen Josephine |
2004 |
KORSØR |
0436AQ |
25 m |
3:41.89 |
|
13 |
101 |
Rought Astamaja |
2006 |
KORSØR |
0682AJ |
25 m |
3:42.16 |
|
14 |
56 |
Jensen Mille E. S. |
2005 |
SILKEBORG |
0564AP |
25 m |
3:42.75 |
|
15 |
46 |
Thomsen Martha Bødker |
2005 |
TRITON B |
0586AH |
25 m |
3:43.98 |
|
16 |
192 |
Fischer Amalie Frost |
2005 |
FARUM |
0502AR |
25 m |
3:46.74 |
|
17 |
153 |
Mathiasen Silje |
2006 |
KORSØR |
0628AG |
25 m |
3:47.49 |
|
18 |
44 |
Strandby Andrea |
2007 |
TRITON B |
0718AA |
25 m |
3:50.36 |
|
19 |
33 |
Nielson Petrine |
2003 |
TRITON B |
0316AS |
50 m |
3:52.46 |
|
20 |
81 |
Hansen Mathilde Mørk |
2004 |
KORSØR |
0488AU |
25 m |
3:53.08 |
|
21 |
182 |
Thorborg Mathilde U. |
2005 |
VEST |
0596AU |
25 m |
3:54.38 |
|
22 |
173 |
Nissov-Johansen Marie |
2006 |
VEST |
0626AD |
25 m |
3:55.67 |
|
23 |
45 |
Thomsen Ella Bødker |
2005 |
TRITON B |
0576AH |
50 m |
3:56.37 |
|
24 |
235 |
Langsager Anna |
2006 |
A6 |
0654AK |
25 m |
3:58.14 |
|
25 |
157 |
Bygum Anna Blom |
2006 |
VEST |
0682AI |
25 m |
3:58.35 |
|
26 |
31 |
Juhl Isabella Koch |
2006 |
TRITON B |
0604AH |
25 m |
4:00.55 |
|
27 |
177 |
Riis Maya Amstrup |
2007 |
VEST |
0708AA |
25 m |
4:01.18 |
|
28 |
210 |
Asmussen Merle |
2006 |
A6 |
0626AL |
25 m |
4:12.19 |
|
29 |
36 |
Powers Anna |
2007 |
TRITON B |
0702AC |
50 m |
4:18.62 |
|
30 |
64 |
Lauritzen Filucca Bing |
2007 |
SILKEBORG |
0754AI |
25 m |
4:21.27 |
|
31 |
286 |
Karup Anna Mundt |
2005 |
HOLBÆK |
0594AC |
25 m |
4:40.10 |
|
32 |
71 |
Poulsen Elea Amalie |
2006 |
SILKEBORG |
0672AJ |
25 m |
|
|
33 |
80 |
Hallengreen Benedichte |
2005 |
KORSØR |
0552AT |
25 m |
|
|
34 |
90 |
Kroman Laura |
2004 |
KORSØR |
0444AW |
25 m |
|
|
35 |
196 |
Khan Aminah |
2006 |
FARUM |
0608AO |
25 m |
|
|
36 |
198 |
Kragh Kirstine Tønder |
2005 |
FARUM |
0566AU |
25 m |
|
|
37 |
202 |
Pedersen Amalie Dahl |
2004 |
FARUM |
0454AL |
25 m |
|
|
38 |
203 |
Rose Marie |
2006 |
FARUM |
0606AR |
25 m |
|
|
39 |
208 |
Antvorskov Line L. |
2007 |
A6 |
0734AA |
25 m |
|
|
40 |
209 |
Asmussen Emma |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
41 |
212 |
Capito Mira |
2007 |
A6 |
0778AI |
25 m |
|
|
42 |
218 |
Frydendahl Lucca |
2008 |
A6 |
0812AB |
25 m |
|
|
43 |
234 |
Kristensen Marcela F. |
2007 |
A6 |
0714AA |
25 m |
|
|
44 |
241 |
Lykke Sofie |
2008 |
A6 |
|
25 m |
|
|
45 |
248 |
Petersen Melanie Arentoft |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
46 |
256 |
Thejlman Lina |
2008 |
A6 |
0868AC |
25 m |
|
|
47 |
270 |
Schyth Tilde |
2006 |
ROSKILDE |
0622AG |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
24 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|
22_S
Løb 22, 200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
281 |
Bøjsen Silas |
2002 |
HOLBÆK |
0223AF |
25 m |
2:51.27 |
|
2 |
100 |
Rasmussen Viktor Holst |
2003 |
KORSØR |
0311AL |
25 m |
3:12.86 |
|
3 |
251 |
Røpke Emil Stenholt |
2004 |
A6 |
0429AA |
25 m |
3:17.33 |
|
4 |
292 |
Nielsen Mikkel |
2004 |
HOLBÆK |
0403AC |
25 m |
3:19.82 |
|
5 |
83 |
Hartig-Larsen Gustav |
2003 |
KORSØR |
0379AN |
25 m |
3:20.34 |
|
6 |
240 |
Lindhardt Tobias |
2005 |
A6 |
0567AA |
25 m |
3:25.94 |
|
7 |
89 |
Krogsgaard Oliver Schou |
2003 |
KORSØR |
0339AO |
25 m |
3:33.29 |
|
8 |
78 |
Clausen Konrad |
2005 |
KORSØR |
0547AF |
25 m |
3:33.92 |
|
9 |
176 |
Rasmussen Magnus |
2006 |
VEST |
0675AD |
25 m |
3:34.60 |
|
10 |
174 |
Otzen Mauritz |
2005 |
VEST |
0515AN |
25 m |
3:43.94 |
|
11 |
175 |
Rasmussen Erik |
2006 |
VEST |
0695AD |
25 m |
3:52.49 |
|
12 |
185 |
Vickery Sigurd Chistopher |
2005 |
VEST |
0567AE |
25 m |
3:59.56 |
|
13 |
52 |
Gaardsted Andreas |
2005 |
SILKEBORG |
0517AI |
25 m |
3:59.96 |
|
14 |
59 |
Kold Viktor |
2005 |
SILKEBORG |
0501AL |
25 m |
4:03.48 |
|
15 |
161 |
Egenhardt Sebastian |
2006 |
VEST |
0655AA |
25 m |
4:04.59 |
|
16 |
95 |
Nielsen Noah Vester |
2004 |
KORSØR |
0439AL |
25 m |
4:08.23 |
|
17 |
246 |
Olsen Marco Stub |
2004 |
A6 |
0429AC |
25 m |
4:12.31 |
|
18 |
92 |
Larsen Jonas |
2005 |
KORSØR |
0513AI |
25 m |
4:16.89 |
|
19 |
178 |
Shukri Josef |
2006 |
VEST |
0653AD |
25 m |
4:46.81 |
|
20 |
97 |
Pradel Simon |
2003 |
KORSØR |
0367AS |
25 m |
|
|
21 |
103 |
Toftager Mathias |
2003 |
KORSØR |
0383AQ |
25 m |
|
|
22 |
186 |
Angjelovski Stefan |
2006 |
FARUM |
0649AJ |
25 m |
|
|
23 |
197 |
Khan Younus |
2005 |
FARUM |
0543AM |
25 m |
|
|
24 |
236 |
Larsen Alexander Merl |
2008 |
A6 |
|
25 m |
|
|
25 |
247 |
Palmus Albert |
2007 |
A6 |
0765AB |
25 m |
|
|
26 |
268 |
Hemmingsen Morten |
2006 |
ROSKILDE |
0683AK |
25 m |
|
|
27 |
269 |
Pedersen Nikolaj |
2005 |
ROSKILDE |
0567AL |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
24 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|
23_S
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
43 |
Stjernholm Liva |
2004 |
TRITON B |
0486AA |
25 m |
1:11.78 |
|
2 |
23 |
Borch Mikala Ravn |
2003 |
TRITON B |
0348AR |
25 m |
1:12.84 |
|
3 |
255 |
Terp Maya Hauerberg |
2005 |
A6 |
0564AA |
25 m |
1:13.48 |
|
4 |
125 |
Brønnicke Maya Krogh |
2005 |
KØGE |
0508AB |
25 m |
1:16.28 |
|
5 |
233 |
Kragh Ida Skov |
2006 |
A6 |
0698AG |
25 m |
1:17.18 |
|
6 |
39 |
Rubak Kathrine Bang |
2004 |
TRITON B |
0486AE |
25 m |
1:17.46 |
|
7 |
41 |
Sandell Sophie Lærke |
2005 |
TRITON B |
0524AD |
25 m |
1:18.40 |
|
8 |
28 |
Jensen Emilie Wilms |
2006 |
TRITON B |
0658AB |
25 m |
1:20.33 |
|
9 |
62 |
Lauritsen Ester |
2005 |
SILKEBORG |
0536AQ |
25 m |
1:20.39 |
|
10 |
25 |
Brandt Anna Leopold |
2004 |
TRITON B |
0478AM |
25 m |
1:21.59 |
|
11 |
131 |
Frederiksen Agnes Dalgas |
2005 |
KØGE |
0508AA |
25 m |
1:23.03 |
|
12 |
133 |
Gustafson Olivia Mai |
2005 |
KØGE |
0596AC |
25 m |
1:23.66 |
|
13 |
124 |
Bollmann Klara-Sofie |
2006 |
KØGE |
0676AA |
25 m |
1:25.22 |
|
14 |
219 |
Frydendahl Mille |
2006 |
A6 |
0684AB |
25 m |
1:25.41 |
|
15 |
51 |
Friis Maja |
2005 |
SILKEBORG |
0574AP |
25 m |
1:25.51 |
|
16 |
288 |
Liisberg Johanne Jonstrup |
2003 |
HOLBÆK |
0348BE |
25 m |
1:26.13 |
|
17 |
5 |
Jensen Julie |
2003 |
ODDER |
0352BC |
25 m |
1:26.43 |
|
18 |
142 |
Petersen Andrea Nøhr |
2006 |
KØGE |
0686AB |
25 m |
1:26.88 |
|
19 |
285 |
Hoppe Simone |
2004 |
HOLBÆK |
0478AS |
25 m |
1:27.86 |
|
20 |
76 |
Tolderlund Amalie |
2005 |
SILKEBORG |
0586AR |
25 m |
1:28.05 |
|
21 |
238 |
Larsen Julie Merl |
2005 |
A6 |
0584AB |
25 m |
1:29.16 |
|
22 |
294 |
Pedersen Alberte |
2006 |
HOLBÆK |
0618AB |
25 m |
1:29.27 |
|
23 |
46 |
Thomsen Martha Bødker |
2005 |
TRITON B |
0586AH |
25 m |
1:29.87 |
|
24 |
286 |
Karup Anna Mundt |
2005 |
HOLBÆK |
0594AC |
25 m |
1:30.25 |
|
25 |
93 |
Larsen Josephine |
2004 |
KORSØR |
0436AQ |
25 m |
1:31.96 |
|
26 |
157 |
Bygum Anna Blom |
2006 |
VEST |
0682AI |
25 m |
1:32.44 |
|
27 |
9 |
Nedergaard Laura G. |
2005 |
ODDER |
0572AF |
25 m |
1:32.82 |
|
28 |
151 |
Wium Charlotte |
2006 |
KØGE |
0682AA |
25 m |
1:33.37 |
|
29 |
173 |
Nissov-Johansen Marie |
2006 |
VEST |
0626AD |
25 m |
1:33.49 |
|
30 |
60 |
Kristensen Freja Buchholt |
2005 |
SILKEBORG |
0564AS |
25 m |
1:34.15 |
|
31 |
27 |
Grønlund Erica Veggerby |
2007 |
TRITON B |
0736AC |
25 m |
1:35.21 |
|
32 |
38 |
Risager Amalie Carlsen |
2006 |
TRITON B |
0604AG |
50 m |
1:35.25 |
|
33 |
66 |
Michaelsen Trine Lundø |
2006 |
SILKEBORG |
0648AJ |
25 m |
1:35.46 |
|
34 |
153 |
Mathiasen Silje |
2006 |
KORSØR |
0628AG |
25 m |
1:35.95 |
|
35 |
19 |
Sørensen Sofie Skovgaard |
2004 |
ODDER |
0418AV |
25 m |
1:36.93 |
|
36 |
145 |
Petersen Mathilde Stuhr |
2004 |
KØGE |
0452AW |
25 m |
1:37.16 |
|
37 |
274 |
Andersen Nana |
2006 |
HOLBÆK |
0634AA |
25 m |
1:37.91 |
|
38 |
70 |
Pjengaard Silke Maria |
2005 |
SILKEBORG |
0578AR |
25 m |
1:37.97 |
|
39 |
3 |
Halle Caden |
2005 |
ODDER |
0596AS |
25 m |
1:38.46 |
|
40 |
77 |
Wittenhagen Laura |
2006 |
SILKEBORG |
0612AM |
25 m |
1:38.96 |
|
41 |
181 |
Therp Rikke |
2006 |
VEST |
0628AF |
25 m |
1:39.21 |
|
42 |
252 |
Røpke Lærke Stenholt |
2006 |
A6 |
0698AA |
50 m |
1:39.26 |
|
43 |
136 |
Kjærsgaard Silje |
2005 |
KØGE |
0576AO |
25 m |
1:39.57 |
|
44 |
7 |
Johansen Nanna Vestergård |
2006 |
ODDER |
0676AP |
25 m |
1:40.72 |
|
45 |
117 |
Riis Emma |
2005 |
AIF |
0546AG |
25 m |
1:41.70 |
|
46 |
162 |
Frederiksen Sandra Bünsov |
2007 |
VEST |
0766AC |
25 m |
1:41.95 |
|
47 |
220 |
Greve Naya Høi |
2007 |
A6 |
0796AE |
25 m |
1:42.96 |
|
48 |
218 |
Frydendahl Lucca |
2008 |
A6 |
0812AB |
25 m |
1:43.34 |
|
49 |
182 |
Thorborg Mathilde U. |
2005 |
VEST |
0596AU |
25 m |
1:43.68 |
|
50 |
198 |
Kragh Kirstine Tønder |
2005 |
FARUM |
0566AU |
25 m |
1:43.83 |
|
51 |
26 |
Drygaard Katrine |
2005 |
TRITON B |
0562AP |
25 m |
1:44.30 |
|
52 |
170 |
Mitchell Philippa |
2006 |
VEST |
0638AG |
25 m |
1:44.33 |
|
53 |
81 |
Hansen Mathilde Mørk |
2004 |
KORSØR |
0488AU |
25 m |
1:45.65 |
|
54 |
111 |
Ladegaard Mathilde |
2006 |
AIF |
0676AM |
25 m |
1:47.29 |
|
55 |
271 |
Sørensen Silje |
2007 |
ROSKILDE |
0754AB |
25 m |
1:47.53 |
|
56 |
67 |
Mølgaard Mia Borup |
2006 |
SILKEBORG |
0626AM |
25 m |
1:47.85 |
|
57 |
270 |
Schyth Tilde |
2006 |
ROSKILDE |
0622AG |
25 m |
1:47.85 |
|
58 |
6 |
Jensen Leonora Holst |
2004 |
ODDER |
0408AS |
25 m |
1:47.93 |
|
59 |
138 |
Michaelsen Ida-Marie |
2005 |
KØGE |
0564AO |
25 m |
1:48.20 |
|
60 |
137 |
Kristensen Anne-Marie T. |
2007 |
KØGE |
0722AE |
25 m |
1:49.75 |
|
61 |
50 |
Bødtger Anne-Sofie |
2005 |
SILKEBORG |
0584AP |
25 m |
1:50.76 |
|
62 |
91 |
Lademann Carmen Marie |
2005 |
KORSØR |
0588AT |
25 m |
1:51.22 |
|
63 |
80 |
Hallengreen Benedichte |
2005 |
KORSØR |
0552AT |
25 m |
1:51.63 |
|
64 |
149 |
Roed Rebekka |
2007 |
KØGE |
0732AA |
25 m |
1:51.73 |
|
65 |
206 |
Aggersbøl Katja Daniella |
2007 |
A6 |
|
25 m |
1:52.60 |
|
66 |
126 |
Christensen Anna Hjorth |
2006 |
KØGE |
0652AI |
25 m |
1:52.82 |
|
67 |
166 |
Højsteen Agnes |
2007 |
VEST |
0714AE |
25 m |
1:53.12 |
|
68 |
48 |
Bock Emilie Bie |
2005 |
SILKEBORG |
0554AE |
25 m |
1:53.53 |
|
69 |
184 |
Vesth Frederikke |
2007 |
VEST |
0766AL |
25 m |
1:53.66 |
|
70 |
242 |
Miolane Camille Hedvig |
2007 |
A6 |
0768AI |
25 m |
1:54.03 |
|
71 |
261 |
Andersen Norma |
2007 |
ROSKILDE |
0728AB |
25 m |
1:55.74 |
|
72 |
282 |
Dysted Rose |
2004 |
HOLBÆK |
0468AW |
25 m |
1:56.07 |
|
73 |
164 |
Hagens Hannah Bjerg |
2007 |
VEST |
0768AJ |
25 m |
1:56.37 |
|
74 |
57 |
Knudsen Line |
2005 |
SILKEBORG |
0532AM |
25 m |
1:56.79 |
|
75 |
49 |
Bonney Emily Caroline |
2005 |
SILKEBORG |
0594AP |
25 m |
1:56.85 |
|
76 |
16 |
Segall Sille |
2004 |
ODDER |
0492AS |
25 m |
1:57.56 |
|
77 |
214 |
Damgaard Luna |
2006 |
A6 |
0644AL |
25 m |
1:57.78 |
|
78 |
109 |
Kjær Rebecca |
2006 |
AIF |
0696AQ |
25 m |
1:59.78 |
|
79 |
216 |
Eg Kornelia |
2008 |
A6 |
0888AC |
25 m |
2:00.02 |
|
80 |
35 |
Persson Ella |
2006 |
TRITON B |
0616AP |
50 m |
2:01.14 |
|
81 |
42 |
Schiøtt Emilie Nygaard |
2007 |
TRITON B |
0722AC |
25 m |
2:01.87 |
|
82 |
115 |
Myhre-Christe Sarah Marie |
2005 |
AIF |
0524AX |
25 m |
2:02.05 |
|
83 |
167 |
Jacobsen Mikkeline H. |
2007 |
VEST |
0788AC |
25 m |
2:02.66 |
|
84 |
20 |
Vestergaard Julia |
2004 |
ODDER |
0464AX |
25 m |
2:04.52 |
|
85 |
8 |
Marx Caroline |
2006 |
ODDER |
0662AF |
25 m |
2:05.81 |
|
86 |
64 |
Lauritzen Filucca Bing |
2007 |
SILKEBORG |
0754AI |
25 m |
2:06.09 |
|
87 |
65 |
Laurs Benedikte Vestfalen |
2006 |
SILKEBORG |
0616AR |
25 m |
2:07.06 |
|
88 |
256 |
Thejlman Lina |
2008 |
A6 |
0868AC |
25 m |
2:08.58 |
|
89 |
143 |
Petersen Anna Steen |
2007 |
KØGE |
0706AH |
25 m |
2:08.99 |
|
90 |
154 |
Frederiksen Selma |
2008 |
HERLUFSHOL |
0824AA |
25 m |
2:10.00 |
|
91 |
116 |
Nielsen Emilia |
2007 |
AIF |
0762AG |
25 m |
2:12.68 |
|
92 |
171 |
Murphy Ila |
2007 |
VEST |
0748AJ |
25 m |
2:23.78 |
|
93 |
4 |
Heinsvig Loa Dam |
2006 |
ODDER |
0612AR |
25 m |
|
|
94 |
10 |
Obert Freja |
2006 |
ODDER |
|
25 m |
|
|
95 |
12 |
Petersen Marie V. |
2006 |
ODDER |
0656AP |
25 m |
|
|
96 |
101 |
Rought Astamaja |
2006 |
KORSØR |
0682AJ |
25 m |
|
|
97 |
139 |
Nielsen Josephine |
2006 |
KØGE |
0678AN |
25 m |
|
|
98 |
141 |
Pedersen Astrid Foldberg |
2005 |
KØGE |
0506AT |
25 m |
|
|
99 |
144 |
Petersen Mathilde |
2007 |
KØGE |
|
25 m |
|
|
100 |
160 |
Palo-Jonas Emma De |
2008 |
VEST |
0834AF |
25 m |
|
|
101 |
188 |
Borgmann Isabella |
2005 |
FARUM |
0502AX |
25 m |
|
|
102 |
189 |
Borgmann Lucia |
2007 |
FARUM |
0774AM |
25 m |
|
|
103 |
209 |
Asmussen Emma |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
104 |
223 |
Hansen K-Lee |
2007 |
A6 |
0756AE |
25 m |
|
|
105 |
226 |
Jensen Emma |
2008 |
A6 |
0806AF |
25 m |
|
|
106 |
245 |
Olsen Louise |
2008 |
A6 |
0816AF |
25 m |
|
|
107 |
248 |
Petersen Melanie Arentoft |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
108 |
249 |
Rasmussen Silje |
2008 |
A6 |
0894AF |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
24 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|
24_S
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
296 |
Pedersen Frederik |
2002 |
HOLBÆK |
0261AO |
25 m |
1:06.84 |
|
2 |
295 |
Pedersen Alexander E. |
2002 |
HOLBÆK |
0255AQ |
25 m |
1:13.99 |
|
3 |
148 |
Roed Mikkel |
2004 |
KØGE |
0457AB |
25 m |
1:14.59 |
|
4 |
283 |
Eliasen Simon Rytter |
2003 |
HOLBÆK |
0319AE |
25 m |
1:18.22 |
|
5 |
34 |
Nørskov Mathias Toft |
2003 |
TRITON B |
0361AL |
25 m |
1:19.83 |
|
6 |
254 |
Svarrer Julius |
2005 |
A6 |
0507AH |
50 m |
1:20.12 |
|
7 |
150 |
Schultz Oliver |
2004 |
KØGE |
0425AE |
25 m |
1:20.40 |
|
8 |
22 |
Borch Magnus Ravn |
2003 |
TRITON B |
0335AO |
25 m |
1:21.08 |
|
9 |
169 |
Ljungdahl Carl Emil |
2006 |
VEST |
0625AB |
25 m |
1:22.42 |
|
10 |
257 |
Tranum Noah |
2004 |
A6 |
0449AG |
25 m |
1:22.57 |
|
11 |
86 |
Jepsen Christian Søe |
2005 |
KORSØR |
0553AF |
25 m |
1:22.80 |
|
12 |
292 |
Nielsen Mikkel |
2004 |
HOLBÆK |
0403AC |
25 m |
1:23.18 |
|
13 |
135 |
Kaya Eren |
2004 |
KØGE |
0467AE |
25 m |
1:23.36 |
|
14 |
24 |
Brandelev Bertram Grøn |
2004 |
TRITON B |
0423AI |
25 m |
1:23.40 |
|
15 |
253 |
Schmidt Emil |
2006 |
A6 |
0695AA |
25 m |
1:24.14 |
|
16 |
78 |
Clausen Konrad |
2005 |
KORSØR |
0547AF |
25 m |
1:24.78 |
|
17 |
130 |
Danielsen Stefan Helding |
2005 |
KØGE |
0511AC |
25 m |
1:24.90 |
|
18 |
37 |
Rindum Philip |
2005 |
TRITON B |
0535AC |
25 m |
1:26.22 |
|
19 |
79 |
Forsbæk Johannes |
2004 |
KORSØR |
0483AP |
25 m |
1:27.70 |
|
20 |
14 |
Riis Anders Kammer |
2003 |
ODDER |
0323AR |
25 m |
1:27.71 |
|
21 |
1 |
Degn Valdemar |
2004 |
ODDER |
0417AJ |
25 m |
1:28.51 |
|
22 |
217 |
From Mads Holger |
2004 |
A6 |
0445AL |
25 m |
1:29.08 |
|
23 |
128 |
Christensen Philip H. |
2004 |
KØGE |
0437AN |
25 m |
1:29.26 |
|
24 |
246 |
Olsen Marco Stub |
2004 |
A6 |
0429AC |
50 m |
1:29.91 |
|
25 |
103 |
Toftager Mathias |
2003 |
KORSØR |
0383AQ |
25 m |
1:30.24 |
|
26 |
89 |
Krogsgaard Oliver Schou |
2003 |
KORSØR |
0339AO |
25 m |
1:31.35 |
|
27 |
231 |
Kofoed Oliver Risager |
2005 |
A6 |
0573AN |
25 m |
1:32.11 |
|
28 |
163 |
Haakansson Hugo |
2006 |
VEST |
0609AA |
25 m |
1:34.02 |
|
29 |
158 |
Cetinkaya Rodi |
2006 |
VEST |
0651AH |
25 m |
1:35.02 |
|
30 |
258 |
Uldall-Jessen Jacob |
2007 |
A6 |
0757AE |
25 m |
1:35.02 |
|
31 |
132 |
Gadegaard Oliver |
2003 |
KØGE |
0321AR |
25 m |
1:36.10 |
|
32 |
83 |
Hartig-Larsen Gustav |
2003 |
KORSØR |
0379AN |
25 m |
1:37.09 |
|
33 |
194 |
Just Oscar Høck |
2006 |
FARUM |
0601AK |
25 m |
1:38.75 |
|
34 |
95 |
Nielsen Noah Vester |
2004 |
KORSØR |
0439AL |
25 m |
1:39.11 |
|
35 |
229 |
Jørgensen Andreas T. H. |
2005 |
A6 |
0523AM |
50 m |
1:39.13 |
|
36 |
174 |
Otzen Mauritz |
2005 |
VEST |
0515AN |
25 m |
1:39.41 |
|
37 |
123 |
Bengtsén Jeppe |
2003 |
KØGE |
0343AP |
25 m |
1:41.31 |
|
38 |
134 |
Heinze Lucas Emil |
2005 |
KØGE |
0511AK |
25 m |
1:41.81 |
|
39 |
29 |
Jensen Jonas Wilms |
2007 |
TRITON B |
0717AD |
50 m |
1:42.08 |
|
40 |
300 |
Knudsen David |
2007 |
A6 |
0791AA |
25 m |
1:42.57 |
|
41 |
96 |
Olsson Noah |
2003 |
KORSØR |
0357AO |
25 m |
1:42.78 |
|
42 |
92 |
Larsen Jonas |
2005 |
KORSØR |
0513AI |
25 m |
1:44.63 |
|
43 |
280 |
Buck Victor |
2007 |
HOLBÆK |
0711AF |
50 m |
1:44.76 |
|
44 |
260 |
Andersen Christoffer Bo |
2007 |
ROSKILDE |
0797AC |
25 m |
1:45.38 |
|
45 |
266 |
Granic Valdemar |
2006 |
ROSKILDE |
0695AE |
25 m |
1:45.83 |
|
46 |
289 |
Munkholm Mikkel |
2006 |
HOLBÆK |
0631AE |
25 m |
1:46.70 |
|
47 |
87 |
Johansen Frederik Schmidt |
2002 |
KORSØR |
0239AT |
25 m |
1:46.98 |
|
48 |
47 |
Andersen Nikolaj Preuthun |
2005 |
SILKEBORG |
0595AM |
25 m |
1:46.99 |
|
49 |
40 |
Sanchez Noah Pagh |
2006 |
TRITON B |
0607AD |
25 m |
1:48.09 |
|
50 |
146 |
Poulsen Joachim |
2006 |
KØGE |
0643AF |
25 m |
1:53.39 |
|
51 |
263 |
Colmorten Cornelis |
2006 |
ROSKILDE |
0695AI |
25 m |
1:53.84 |
|
52 |
250 |
Rosfeldt Alex |
2007 |
A6 |
|
25 m |
1:54.60 |
|
53 |
98 |
Quist Christian |
2007 |
KORSØR |
0709AA |
25 m |
1:54.85 |
|
54 |
127 |
Christensen Carl Gustav |
2007 |
KØGE |
0775AC |
25 m |
1:57.78 |
|
55 |
268 |
Hemmingsen Morten |
2006 |
ROSKILDE |
0683AK |
25 m |
1:59.88 |
|
56 |
30 |
Juhl Emil Koch |
2006 |
TRITON B |
0623AG |
25 m |
1:59.91 |
|
57 |
287 |
Krog Frej Matias |
2007 |
HOLBÆK |
0737AG |
25 m |
2:02.96 |
|
58 |
156 |
Andreassen Arthur Kvist |
2007 |
VEST |
0741AF |
25 m |
2:03.26 |
|
59 |
159 |
Damsø Peter |
2007 |
VEST |
0761AF |
25 m |
2:03.88 |
|
60 |
54 |
Holm Carl Roulund |
2006 |
SILKEBORG |
0643AI |
25 m |
2:04.50 |
|
61 |
168 |
Kelm Matil |
2007 |
VEST |
0751AF |
25 m |
2:05.18 |
|
62 |
15 |
Segall Bertram |
2006 |
ODDER |
0609AH |
25 m |
2:05.69 |
|
63 |
165 |
Hwaiz Jacob |
2007 |
VEST |
0723AG |
25 m |
2:06.13 |
|
64 |
225 |
Husum Lauritz Viborg |
2007 |
A6 |
|
25 m |
2:13.38 |
|
65 |
264 |
Echardt William |
2008 |
ROSKILDE |
0845AB |
25 m |
2:24.49 |
|
66 |
11 |
Petersen Andreas V. |
2005 |
ODDER |
0505AJ |
25 m |
|
|
67 |
13 |
Press Noah |
2007 |
ODDER |
0735AB |
25 m |
|
|
68 |
18 |
Sørensen Frey |
2007 |
ODDER |
0755AH |
25 m |
|
|
69 |
97 |
Pradel Simon |
2003 |
KORSØR |
0367AS |
25 m |
|
|
70 |
122 |
Axen Calvin Christian |
2006 |
KØGE |
0627AJ |
25 m |
|
|
71 |
147 |
Poulsen Laurits |
2006 |
KØGE |
0661AJ |
25 m |
|
|
72 |
183 |
Wagner Adam |
2007 |
VEST |
0791AB |
25 m |
|
|
73 |
186 |
Angjelovski Stefan |
2006 |
FARUM |
0649AJ |
25 m |
|
|
74 |
193 |
Hansen Benjamin Schultz |
2005 |
FARUM |
0533AM |
25 m |
|
|
75 |
205 |
Thaulow Kristoffer |
2007 |
FARUM |
|
25 m |
|
|
76 |
222 |
Hansen Keanu |
2007 |
A6 |
0723AC |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
24 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|
25_S
Løb 25, 200m Medley Damer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
43 |
Stjernholm Liva |
2004 |
TRITON B |
0486AA |
25 m |
2:25.62 |
|
2 |
125 |
Brønnicke Maya Krogh |
2005 |
KØGE |
0508AB |
25 m |
2:42.20 |
|
3 |
102 |
Thornsen Elida |
2005 |
KORSØR |
0528AA |
25 m |
2:44.91 |
|
4 |
41 |
Sandell Sophie Lærke |
2005 |
TRITON B |
0524AD |
25 m |
2:51.75 |
|
5 |
25 |
Brandt Anna Leopold |
2004 |
TRITON B |
0478AM |
25 m |
2:52.64 |
|
6 |
273 |
Andersen Lea |
2003 |
HOLBÆK |
0306AI |
25 m |
2:53.80 |
|
7 |
140 |
Nymand Emma Olivia |
2003 |
KØGE |
0312BD |
25 m |
2:55.00 |
|
8 |
238 |
Larsen Julie Merl |
2005 |
A6 |
0584AB |
25 m |
2:59.48 |
|
9 |
72 |
Røygaard Alfa Frederikke |
2003 |
SILKEBORG |
0342BD |
25 m |
3:00.40 |
|
10 |
244 |
Nilsson Emily Schile |
2005 |
A6 |
0542AF |
25 m |
3:01.03 |
|
11 |
63 |
Lauritzen Annabella Marie |
2005 |
SILKEBORG |
0586AG |
25 m |
3:01.84 |
|
12 |
279 |
Buck Maja |
2004 |
HOLBÆK |
0456AP |
25 m |
3:03.89 |
|
13 |
211 |
Bramm Sif |
2006 |
A6 |
0624AE |
50 m |
3:06.54 |
|
14 |
28 |
Jensen Emilie Wilms |
2006 |
TRITON B |
0658AB |
50 m |
3:06.80 |
|
15 |
294 |
Pedersen Alberte |
2006 |
HOLBÆK |
0618AB |
25 m |
3:10.05 |
|
16 |
124 |
Bollmann Klara-Sofie |
2006 |
KØGE |
0676AA |
25 m |
3:11.88 |
|
17 |
9 |
Nedergaard Laura G. |
2005 |
ODDER |
0572AF |
25 m |
3:13.66 |
|
18 |
152 |
Østergaard Julie Brix |
2006 |
KØGE |
0616AE |
25 m |
3:14.57 |
|
19 |
285 |
Hoppe Simone |
2004 |
HOLBÆK |
0478AS |
25 m |
3:15.51 |
|
20 |
129 |
Christensen Sophia |
2003 |
KØGE |
0326BD |
25 m |
3:15.95 |
|
21 |
69 |
Pedersen Sarah Froberg |
2006 |
SILKEBORG |
0694AJ |
25 m |
3:16.61 |
|
22 |
233 |
Kragh Ida Skov |
2006 |
A6 |
0698AG |
25 m |
3:16.81 |
|
23 |
298 |
Toft Annette |
2006 |
HOLBÆK |
0672AC |
25 m |
3:17.45 |
|
24 |
179 |
Sørensen Liva Gottorp |
2006 |
VEST |
0694AD |
25 m |
3:18.12 |
|
25 |
33 |
Nielson Petrine |
2003 |
TRITON B |
0316AS |
50 m |
3:21.04 |
|
26 |
44 |
Strandby Andrea |
2007 |
TRITON B |
0718AA |
25 m |
3:21.21 |
|
27 |
110 |
Kristensen Asta |
2004 |
AIF |
0484AN |
25 m |
3:21.35 |
|
28 |
45 |
Thomsen Ella Bødker |
2005 |
TRITON B |
0576AH |
50 m |
3:28.58 |
|
29 |
288 |
Liisberg Johanne Jonstrup |
2003 |
HOLBÆK |
0348BE |
50 m |
3:32.33 |
|
30 |
274 |
Andersen Nana |
2006 |
HOLBÆK |
0634AA |
25 m |
3:37.38 |
|
31 |
118 |
Riis Sofie |
2005 |
AIF |
0536AG |
25 m |
3:39.83 |
|
32 |
136 |
Kjærsgaard Silje |
2005 |
KØGE |
0576AO |
25 m |
3:41.64 |
|
33 |
219 |
Frydendahl Mille |
2006 |
A6 |
0684AB |
25 m |
3:43.87 |
|
34 |
56 |
Jensen Mille E. S. |
2005 |
SILKEBORG |
0564AP |
25 m |
3:44.53 |
|
35 |
265 |
Enevoldsen Emilie |
2006 |
ROSKILDE |
0648AH |
25 m |
3:49.75 |
|
36 |
252 |
Røpke Lærke Stenholt |
2006 |
A6 |
0698AA |
25 m |
3:54.52 |
|
37 |
67 |
Mølgaard Mia Borup |
2006 |
SILKEBORG |
0626AM |
25 m |
3:59.22 |
|
38 |
235 |
Langsager Anna |
2006 |
A6 |
0654AK |
25 m |
4:00.18 |
|
39 |
208 |
Antvorskov Line L. |
2007 |
A6 |
0734AA |
25 m |
4:10.54 |
|
40 |
215 |
Dietrichsen Anna |
2006 |
A6 |
0694AB |
25 m |
4:11.04 |
|
41 |
210 |
Asmussen Merle |
2006 |
A6 |
0626AL |
25 m |
4:22.98 |
|
42 |
3 |
Halle Caden |
2005 |
ODDER |
0596AS |
25 m |
|
|
43 |
53 |
Glisic Emilia |
2005 |
SILKEBORG |
0524AW |
25 m |
|
|
44 |
71 |
Poulsen Elea Amalie |
2006 |
SILKEBORG |
0672AJ |
25 m |
|
|
45 |
73 |
Schrold Caroline |
2005 |
SILKEBORG |
0578AP |
25 m |
|
|
46 |
84 |
Hejlesen Isabella |
2004 |
KORSØR |
0428AW |
25 m |
|
|
47 |
90 |
Kroman Laura |
2004 |
KORSØR |
0444AW |
25 m |
|
|
48 |
91 |
Lademann Carmen Marie |
2005 |
KORSØR |
0588AT |
25 m |
|
|
49 |
212 |
Capito Mira |
2007 |
A6 |
0778AI |
25 m |
|
|
50 |
213 |
Cederlund Nicoline B. |
2007 |
A6 |
0724AF |
25 m |
|
|
51 |
214 |
Damgaard Luna |
2006 |
A6 |
0644AL |
25 m |
|
|
52 |
220 |
Greve Naya Høi |
2007 |
A6 |
0796AE |
25 m |
|
|
53 |
224 |
Hansen Mille Frydenlund |
2008 |
A6 |
0878AC |
25 m |
|
|
54 |
228 |
Josephsen Ronja K. S. |
2005 |
A6 |
0546AV |
25 m |
|
|
55 |
230 |
Jørgensen Lærke Victoria |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
56 |
234 |
Kristensen Marcela F. |
2007 |
A6 |
0714AA |
25 m |
|
|
57 |
239 |
Lindhardt Cecilie |
2007 |
A6 |
|
25 m |
|
|
58 |
242 |
Miolane Camille Hedvig |
2007 |
A6 |
0768AI |
25 m |
|
|
59 |
259 |
Aagreen Sabine Søgaard |
2006 |
A6 |
0606AQ |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
24 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|
26_S
Løb 26, 200m Medley Herrer |
|
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
275 |
Arneskov David |
2002 |
HOLBÆK |
0287AC |
25 m |
2:15.07 |
|
2 |
278 |
Brown Christopher H. |
2002 |
HOLBÆK |
0297AQ |
25 m |
2:20.11 |
|
3 |
281 |
Bøjsen Silas |
2002 |
HOLBÆK |
0223AF |
25 m |
2:27.49 |
|
4 |
232 |
Kortegaard Anders K. |
2004 |
A6 |
0471AB |
25 m |
2:34.01 |
|
5 |
276 |
Bonde Sebastian |
2002 |
HOLBÆK |
0271AE |
25 m |
2:34.33 |
|
6 |
135 |
Kaya Eren |
2004 |
KØGE |
0467AE |
25 m |
2:41.00 |
|
7 |
295 |
Pedersen Alexander E. |
2002 |
HOLBÆK |
0255AQ |
25 m |
2:41.42 |
|
8 |
284 |
Ellekær Jacob |
2002 |
HOLBÆK |
0215AN |
25 m |
2:42.59 |
|
9 |
148 |
Roed Mikkel |
2004 |
KØGE |
0457AB |
25 m |
2:47.21 |
|
10 |
74 |
Søgaard Magnus |
2003 |
SILKEBORG |
0315AN |
25 m |
2:52.08 |
|
11 |
119 |
Simoni Mathias |
2002 |
AIF |
0281AS |
25 m |
2:52.11 |
|
12 |
68 |
Mølgaard Mikkel |
2003 |
SILKEBORG |
0333AQ |
25 m |
2:52.38 |
|
13 |
221 |
Hansen Emil Witzner |
2004 |
A6 |
0475AD |
25 m |
2:53.91 |
|
14 |
132 |
Gadegaard Oliver |
2003 |
KØGE |
0321AR |
25 m |
2:57.00 |
|
15 |
283 |
Eliasen Simon Rytter |
2003 |
HOLBÆK |
0319AE |
25 m |
2:59.67 |
|
16 |
254 |
Svarrer Julius |
2005 |
A6 |
0507AH |
50 m |
3:00.83 |
|
17 |
34 |
Nørskov Mathias Toft |
2003 |
TRITON B |
0361AL |
50 m |
3:03.36 |
|
18 |
292 |
Nielsen Mikkel |
2004 |
HOLBÆK |
0403AC |
25 m |
3:03.62 |
|
19 |
130 |
Danielsen Stefan Helding |
2005 |
KØGE |
0511AC |
25 m |
3:04.55 |
|
20 |
253 |
Schmidt Emil |
2006 |
A6 |
0695AA |
50 m |
3:04.72 |
|
21 |
217 |
From Mads Holger |
2004 |
A6 |
0445AL |
25 m |
3:05.40 |
|
22 |
75 |
Togsverd Emil |
2005 |
SILKEBORG |
0577AE |
25 m |
3:06.97 |
|
23 |
22 |
Borch Magnus Ravn |
2003 |
TRITON B |
0335AO |
50 m |
3:08.68 |
|
24 |
100 |
Rasmussen Viktor Holst |
2003 |
KORSØR |
0311AL |
25 m |
3:09.87 |
|
25 |
37 |
Rindum Philip |
2005 |
TRITON B |
0535AC |
50 m |
3:10.63 |
|
26 |
128 |
Christensen Philip H. |
2004 |
KØGE |
0437AN |
25 m |
3:11.06 |
|
27 |
1 |
Degn Valdemar |
2004 |
ODDER |
0417AJ |
25 m |
3:14.44 |
|
28 |
82 |
Hansen Tobias Wiegaard |
2004 |
KORSØR |
0489AH |
25 m |
3:15.03 |
|
29 |
257 |
Tranum Noah |
2004 |
A6 |
0449AG |
25 m |
3:17.67 |
|
30 |
86 |
Jepsen Christian Søe |
2005 |
KORSØR |
0553AF |
25 m |
3:17.79 |
|
31 |
172 |
Møller Theodor |
2005 |
VEST |
0533AA |
25 m |
3:18.19 |
|
32 |
251 |
Røpke Emil Stenholt |
2004 |
A6 |
0429AA |
25 m |
3:22.82 |
|
33 |
267 |
Hellum Bertil Frøbjerg |
2007 |
ROSKILDE |
0783AA |
25 m |
3:24.21 |
|
34 |
262 |
Christiansen Nicolas |
2007 |
ROSKILDE |
0743AA |
25 m |
3:26.87 |
|
35 |
61 |
Larsen Nicklas Rossau |
2005 |
SILKEBORG |
0529AI |
25 m |
3:29.55 |
|
36 |
161 |
Egenhardt Sebastian |
2006 |
VEST |
0655AA |
25 m |
3:33.86 |
|
37 |
55 |
Jensen Mads Buch |
2003 |
SILKEBORG |
0375AR |
25 m |
3:36.21 |
|
38 |
178 |
Shukri Josef |
2006 |
VEST |
0653AD |
25 m |
3:37.10 |
|
39 |
229 |
Jørgensen Andreas T. H. |
2005 |
A6 |
0523AM |
50 m |
3:39.22 |
|
40 |
52 |
Gaardsted Andreas |
2005 |
SILKEBORG |
0517AI |
25 m |
3:39.42 |
|
41 |
246 |
Olsen Marco Stub |
2004 |
A6 |
0429AC |
25 m |
3:42.51 |
|
42 |
227 |
Jensen Frederik Kepp |
2007 |
A6 |
0781AA |
25 m |
3:46.13 |
|
43 |
289 |
Munkholm Mikkel |
2006 |
HOLBÆK |
0631AE |
25 m |
4:03.26 |
|
44 |
287 |
Krog Frej Matias |
2007 |
HOLBÆK |
0737AG |
50 m |
4:14.74 |
|
45 |
79 |
Forsbæk Johannes |
2004 |
KORSØR |
0483AP |
25 m |
|
|
46 |
87 |
Johansen Frederik Schmidt |
2002 |
KORSØR |
0239AT |
25 m |
|
|
47 |
88 |
Knudsen Tobias Rehder |
2005 |
KORSØR |
0549AB |
25 m |
|
|
48 |
175 |
Rasmussen Erik |
2006 |
VEST |
0695AD |
25 m |
|
|
49 |
176 |
Rasmussen Magnus |
2006 |
VEST |
0675AD |
25 m |
|
|
50 |
185 |
Vickery Sigurd Chistopher |
2005 |
VEST |
0567AE |
25 m |
|
|
51 |
236 |
Larsen Alexander Merl |
2008 |
A6 |
|
25 m |
|
|
52 |
247 |
Palmus Albert |
2007 |
A6 |
0765AB |
25 m |
|
|
53 |
280 |
Buck Victor |
2007 |
HOLBÆK |
0711AF |
25 m |
|
|
54 |
293 |
Norlander Oscar |
2006 |
HOLBÆK |
0647AL |
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
24 maj 2017 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|