Program för Limfjords Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Kjøngerskov Trine | 2000 | AGF | 0038AC | 25 m | 2:03.81 | |
2 | 408 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:05.65 | |
3 | 156 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:12.58 | |
4 | 381 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 2:13.03 | |
5 | 172 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 2:13.21 | |
6 | 396 | Seehausen Mia | 2001 | AAS | 0186AH | 25 m | 2:13.27 | |
7 | 310 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:16.11 | |
8 | 420 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 25 m | 2:17.88 | |
9 | 168 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 2:18.95 | |
10 | 113 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 2:19.98 | |
11 | 59 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 2:21.04 | |
12 | 124 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 2:21.26 | |
13 | 50 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 2:22.37 | |
14 | 331 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:22.71 | |
15 | 150 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 2:23.70 | |
16 | 75 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 25 m | 2:24.02 | |
17 | 387 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 2:24.16 | |
18 | 262 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 2:24.37 | |
19 | 330 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:24.40 | |
20 | 40 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 2:24.61 | |
21 | 27 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:25.80 | |
22 | 423 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 2:27.15 | |
23 | 300 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 2:27.39 | |
24 | 201 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 2:27.54 | |
25 | 181 | Sund Nanna | 2000 | HORSENS | 0086BE | 25 m | 2:27.65 | |
26 | 444 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 2:27.99 | |
27 | 325 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 2:28.78 | |
28 | 133 | Suhnsen Frederikke | 2002 | HERNING | 0244AU | 25 m | 2:28.83 | |
29 | 52 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 2:30.91 | |
30 | 61 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 2:32.45 | |
31 | 269 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 2:32.49 | |
32 | 265 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 2:32.51 | |
33 | 41 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 2:32.63 | |
34 | 12 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 2:33.15 | |
35 | 180 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 2:33.71 | |
36 | 9 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 2:34.27 | |
37 | 440 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 2:35.71 | |
38 | 176 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 2:35.81 | |
39 | 382 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 25 m | 2:36.06 | |
40 | 78 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 2:36.33 | |
41 | 39 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 2:37.07 | |
42 | 29 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 2:38.01 | |
43 | 186 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 2:38.79 | |
44 | 223 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 2:40.14 | |
45 | 117 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 2:40.47 | |
46 | 410 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 2:41.59 | |
47 | 155 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 2:41.93 | |
48 | 230 | Møldrup Nicoline | 2004 | SILKEBORG | 0436AT | 25 m | 2:42.28 | |
49 | 386 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 2:42.37 | |
50 | 192 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 2:42.86 | |
51 | 427 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 2:43.85 | |
52 | 417 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 2:43.90 | |
53 | 66 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 2:44.33 | |
54 | 418 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 2:45.48 | |
55 | 151 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 2:47.71 | |
56 | 254 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 2:48.84 | |
57 | 207 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 2:48.92 | |
58 | 436 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 2:49.01 | |
59 | 73 | Kristensen Mia | 2001 | DURUP | 0182BE | 25 m | 2:50.58 | |
60 | 248 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 2:51.15 | |
61 | 14 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 2:51.81 | |
62 | 250 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 2:52.42 | |
63 | 256 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 2:53.17 | |
64 | 203 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 2:53.82 | |
65 | 362 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 2:54.33 | |
66 | 258 | Svendsen Frida | 2002 | SKANDERBOR | 0278AZ | 25 m | 2:56.97 | |
67 | 115 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 25 m | 2:59.13 | |
68 | 268 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 2:59.67 | |
69 | 173 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 2:59.74 | |
70 | 114 | Hjaltson Lærke | 2004 | HERNING | 0448AO | 25 m | 3:03.95 | |
71 | 28 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 3:05.82 | |
72 | 25 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 3:05.91 | |
73 | 318 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 3:12.51 | |
74 | 79 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 3:13.32 | |
75 | 422 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 3:15.89 | |
76 | 165 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 3:41.09 | |
77 | 369 | Pedersen Emilie | 2007 | AALBORG | 0778AF | 25 m | 3:43.48 | |
78 | 346 | Brinkmann Victoria Amdi | 2007 | AALBORG | 0758AG | 25 m | 3:44.35 | |
79 | 30 | Triel Emma | 2003 | STRUER | 25 m | |||
80 | 38 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 25 m | ||
81 | 47 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | ||
82 | 48 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | ||
83 | 62 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | ||
84 | 67 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | ||
85 | 71 | Vestergård Fine H. | 2005 | AGF | 0566AP | 25 m | ||
86 | 109 | Bang-Larsen Karoline | 2005 | HERNING | 0582AN | 25 m | ||
87 | 161 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | ||
88 | 448 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 1:49.49 | |
2 | 424 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 1:53.13 | |
3 | 431 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:53.63 | |
4 | 116 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 1:54.88 | |
5 | 390 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 1:56.67 | |
6 | 46 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 1:59.93 | |
7 | 166 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 2:03.03 | |
8 | 177 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 2:03.11 | |
9 | 301 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 2:04.46 | |
10 | 391 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 2:05.39 | |
11 | 163 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 2:06.31 | |
12 | 55 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 2:09.36 | |
13 | 36 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 25 m | 2:09.47 | |
14 | 451 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 2:09.89 | |
15 | 452 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 2:10.11 | |
16 | 298 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 2:12.78 | |
17 | 126 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:12.82 | |
18 | 421 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 2:15.57 | |
19 | 294 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 2:17.30 | |
20 | 183 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 2:19.64 | |
21 | 16 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:22.11 | |
22 | 435 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 2:22.27 | |
23 | 290 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 9765AT | 25 m | 2:23.45 | |
24 | 263 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 2:24.04 | |
25 | 380 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 2:24.59 | |
26 | 449 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 2:27.13 | |
27 | 288 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 2:27.77 | |
28 | 442 | Christensen Viktor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 2:27.81 | |
29 | 249 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 2:28.29 | |
30 | 246 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 2:29.22 | |
31 | 447 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 2:30.74 | |
32 | 270 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 2:32.65 | |
33 | 69 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 2:34.33 | |
34 | 426 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 2:34.38 | |
35 | 19 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:34.48 | |
36 | 219 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 2:34.87 | |
37 | 53 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 2:34.92 | |
38 | 195 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 2:39.00 | |
39 | 360 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 2:40.30 | |
40 | 191 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 2:43.98 | |
41 | 407 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 2:44.10 | |
42 | 182 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 2:50.54 | |
43 | 239 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 2:50.93 | |
44 | 430 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 2:52.14 | |
45 | 321 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 2:54.22 | |
46 | 274 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 2:56.77 | |
47 | 247 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 3:00.35 | |
48 | 13 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 3:00.38 | |
49 | 218 | Gaardsted Andreas | 2005 | SILKEBORG | 0517AI | 25 m | 3:00.90 | |
50 | 83 | Østergaard Emil | 2005 | DURUP | 0579AI | 25 m | 3:01.73 | |
51 | 132 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | 3:02.94 | |
52 | 57 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 3:04.09 | |
53 | 127 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 3:07.71 | |
54 | 112 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 3:08.02 | |
55 | 110 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 3:08.85 | |
56 | 364 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 3:09.20 | |
57 | 366 | Mortensen Anders Chræmmer | 2005 | AALBORG | 0549AK | 25 m | 3:10.94 | |
58 | 255 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 3:12.11 | |
59 | 335 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 3:13.81 | |
60 | 376 | Zee Lau De | 2006 | AALBORG | 0641AB | 25 m | 3:17.56 | |
61 | 131 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 3:21.85 | |
62 | 252 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 3:27.52 | |
63 | 328 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 3:44.03 | |
64 | 368 | Nørgaard Ryan | 2006 | AALBORG | 0653AC | 25 m | 3:46.96 | |
65 | 257 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 4:01.33 | |
66 | 68 | Schultz Kasper | 1995 | AGF | 9557AI | 25 m | ||
67 | 347 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 388 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 1:13.79 | |
2 | 389 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 1:14.12 | |
3 | 384 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 1:14.99 | |
4 | 333 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:16.90 | |
5 | 159 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 1:17.01 | |
6 | 425 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 1:17.21 | |
7 | 403 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 1:17.43 | |
8 | 113 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 1:17.64 | |
9 | 153 | Dam Trine | 2001 | HORSENS | 0126AT | 25 m | 1:18.04 | |
10 | 72 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:19.92 | |
11 | 34 | Baack Mette | 2000 | AGF | 0028AU | 25 m | 1:20.14 | |
12 | 399 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 1:20.23 | |
13 | 413 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 1:20.54 | |
14 | 149 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 1:20.91 | |
15 | 296 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 1:21.06 | |
16 | 171 | Mikkelsen Josefine | 2002 | HORSENS | 0242AT | 25 m | 1:21.14 | |
17 | 271 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 1:22.22 | |
18 | 150 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 1:22.81 | |
19 | 393 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | AAS | 0126AO | 25 m | 1:23.63 | |
20 | 446 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 1:23.72 | |
21 | 334 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:24.36 | |
22 | 172 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 1:24.67 | |
23 | 11 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:24.76 | |
24 | 324 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:24.79 | |
25 | 411 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 1:24.93 | |
26 | 169 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 1:25.02 | |
27 | 266 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:25.05 | |
28 | 178 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:25.56 | |
29 | 190 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:26.86 | |
30 | 245 | Berg Mille C. | 2001 | SKANDERBOR | 0102AY | 25 m | 1:27.19 | |
31 | 330 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:27.22 | |
32 | 441 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:27.87 | |
33 | 265 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 1:28.81 | |
34 | 253 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:29.35 | |
35 | 168 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 1:29.43 | |
36 | 81 | Veile Camilla | 2000 | DURUP | 0096AQ | 25 m | 1:29.95 | |
37 | 445 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:31.32 | |
38 | 27 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:31.99 | |
39 | 52 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 1:32.41 | |
40 | 154 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:33.09 | |
41 | 316 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:33.27 | |
42 | 205 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:34.94 | |
43 | 275 | Simonse Kirstine Bengaard | 2004 | SKIVE | 0476AX | 25 m | 1:34.94 | |
44 | 415 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 1:35.13 | |
45 | 186 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:35.52 | |
46 | 311 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:35.92 | |
47 | 146 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:36.15 | |
48 | 15 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:36.71 | |
49 | 78 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 1:37.88 | |
50 | 129 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 1:37.90 | |
51 | 377 | Børsting Natasha | 2004 | AAS | 0434AT | 25 m | 1:38.74 | |
52 | 237 | Røygaard Alfa Frederikke | 2003 | SILKEBORG | 0342BD | 25 m | 1:39.97 | |
53 | 194 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:40.09 | |
54 | 232 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 1:40.16 | |
55 | 258 | Svendsen Frida | 2002 | SKANDERBOR | 0278AZ | 25 m | 1:41.28 | |
56 | 123 | Kristensen Ida | 2004 | HERNING | 0412AR | 25 m | 1:41.44 | |
57 | 125 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 1:41.90 | |
58 | 217 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 1:42.44 | |
59 | 268 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:42.56 | |
60 | 355 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 1:44.44 | |
61 | 313 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:44.65 | |
62 | 167 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 1:45.05 | |
63 | 280 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | KORAL | 0578AJ | 25 m | 1:47.22 | |
64 | 197 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 1:47.23 | |
65 | 402 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:47.38 | |
66 | 185 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:47.65 | |
67 | 220 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 25 m | 1:47.94 | |
68 | 292 | Møller Stine Højby | 2002 | KORAL | 0296BD | 25 m | 1:48.57 | |
69 | 279 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 1:49.04 | |
70 | 287 | Holm Freya | 2003 | KORAL | 0398BD | 25 m | 1:49.50 | |
71 | 128 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 1:51.28 | |
72 | 174 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 1:51.48 | |
73 | 256 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 1:51.53 | |
74 | 235 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 1:51.61 | |
75 | 157 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:52.34 | |
76 | 322 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:52.65 | |
77 | 351 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 1:53.26 | |
78 | 108 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 25 m | 1:55.28 | |
79 | 233 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 1:57.33 | |
80 | 236 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 1:57.67 | |
81 | 135 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 1:58.01 | |
82 | 80 | Tang Mette | 2005 | DURUP | 25 m | 2:03.58 | ||
83 | 215 | Bødtger Anne-Sofie | 2005 | SILKEBORG | 0584AP | 25 m | 2:03.71 | |
84 | 162 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 2:07.48 | |
85 | 17 | Kappel Simone | 2005 | STRUER | 25 m | |||
86 | 22 | Nuur Shukri Aden Hussein | 2007 | STRUER | 25 m | |||
87 | 23 | Nuur Sundus Aden Hussein | 2008 | STRUER | 25 m | |||
88 | 31 | Zimmermann Sofie | 2005 | STRUER | 25 m | |||
89 | 62 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | ||
90 | 350 | Danielsen Lærke R. | 2007 | AALBORG | 0726AJ | 25 m | ||
91 | 354 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | ||
92 | 356 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | ||
93 | 385 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 391 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 1:03.96 | |
2 | 398 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 1:04.13 | |
3 | 147 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 1:04.58 | |
4 | 164 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 1:07.14 | |
5 | 419 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 1:08.38 | |
6 | 299 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 1:08.43 | |
7 | 33 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 1:09.57 | |
8 | 163 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 1:10.02 | |
9 | 51 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 1:10.59 | |
10 | 60 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 1:11.63 | |
11 | 315 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:15.31 | |
12 | 302 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:15.99 | |
13 | 145 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 1:16.10 | |
14 | 432 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 1:16.22 | |
15 | 166 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 1:18.18 | |
16 | 199 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:21.42 | |
17 | 367 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:24.09 | |
18 | 414 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 1:24.26 | |
19 | 200 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:28.17 | |
20 | 130 | Petersen Hannibal Nørgård | 2002 | HERNING | 0289AO | 25 m | 1:28.23 | |
21 | 374 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:29.05 | |
22 | 19 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:29.34 | |
23 | 365 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:30.35 | |
24 | 447 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:30.79 | |
25 | 35 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:31.04 | |
26 | 285 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 1:31.36 | |
27 | 264 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 1:31.39 | |
28 | 397 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 1:31.55 | |
29 | 404 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:32.19 | |
30 | 272 | Rahbe Christian Langgaard | 2001 | SKIVE | 0155AT | 25 m | 1:34.65 | |
31 | 332 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:35.00 | |
32 | 327 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:35.27 | |
33 | 336 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:35.68 | |
34 | 314 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:36.64 | |
35 | 57 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 1:40.18 | |
36 | 375 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 1:40.33 | |
37 | 434 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:41.22 | |
38 | 231 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 1:42.01 | |
39 | 82 | Veile Mathias | 2005 | DURUP | 0557AD | 25 m | 1:44.11 | |
40 | 121 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 1:44.79 | |
41 | 416 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:44.93 | |
42 | 24 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:45.80 | |
43 | 216 | Ebbesen Gorm Brandt | 2004 | SILKEBORG | 0409AO | 25 m | 1:47.60 | |
44 | 179 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 1:47.74 | |
45 | 119 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 1:51.54 | |
46 | 77 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | DURUP | 0771AA | 25 m | 1:51.73 | |
47 | 255 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:53.31 | |
48 | 348 | Dahl Asbjørn | 2004 | AALBORG | 0435AM | 25 m | 1:58.40 | |
49 | 284 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 1:58.52 | |
50 | 371 | Sørensen Marthinus | 2006 | AALBORG | 0617AK | 25 m | 2:06.55 | |
51 | 344 | Andreasen Anders Stendahl | 2007 | AALBORG | 0745AE | 25 m | 2:13.21 | |
52 | 361 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 2:19.60 | |
53 | 26 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 25 m | |||
54 | 68 | Schultz Kasper | 1995 | AGF | 9557AI | 25 m | ||
55 | 70 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | ||
56 | 76 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | DURUP | 0453AH | 25 m | ||
57 | 359 | Jensen Storm | 2007 | AALBORG | 0773AE | 25 m | ||
58 | 372 | Sørensen Rasmus | 2005 | AALBORG | 0531AG | 25 m | ||
59 | 373 | Uldahl Emil | 2005 | AALBORG | 0541AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Kjøngerskov Trine | 2000 | AGF | 0038AC | 25 m | 27.93 | |
2 | 408 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 28.88 | |
3 | 389 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 29.14 | |
4 | 396 | Seehausen Mia | 2001 | AAS | 0186AH | 25 m | 29.21 | |
5 | 399 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 29.55 | |
6 | 156 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 29.87 | |
7 | 401 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 30.04 | |
8 | 148 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 30.05 | |
9 | 420 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 25 m | 30.54 | |
10 | 122 | Knudsen Emilie | 2002 | HERNING | 0222AK | 25 m | 30.85 | |
11 | 172 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 31.18 | |
12 | 149 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 31.20 | |
13 | 159 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 31.60 | |
14 | 388 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 31.79 | |
15 | 381 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 31.90 | |
16 | 324 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 32.41 | |
17 | 113 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 32.71 | |
18 | 180 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 32.99 | |
19 | 262 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 33.11 | |
20 | 181 | Sund Nanna | 2000 | HORSENS | 0086BE | 25 m | 33.13 | |
21 | 238 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 33.33 | |
22 | 133 | Suhnsen Frederikke | 2002 | HERNING | 0244AU | 25 m | 33.54 | |
23 | 273 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 33.65 | |
24 | 325 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 33.68 | |
25 | 392 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 33.79 | |
26 | 387 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 34.03 | |
27 | 153 | Dam Trine | 2001 | HORSENS | 0126AT | 25 m | 34.11 | |
28 | 193 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 34.25 | |
29 | 266 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 34.33 | |
30 | 169 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 34.35 | |
31 | 61 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 34.40 | |
32 | 171 | Mikkelsen Josefine | 2002 | HORSENS | 0242AT | 25 m | 34.61 | |
33 | 150 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 35.01 | |
34 | 323 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 35.25 | |
35 | 448 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 35.56 | |
36 | 11 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 35.74 | |
37 | 386 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 35.79 | |
38 | 291 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 35.85 | |
39 | 41 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 35.97 | |
40 | 352 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 36.16 | |
41 | 9 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 36.40 | |
42 | 296 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 36.41 | |
43 | 297 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 36.84 | |
44 | 300 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 36.90 | |
45 | 382 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 25 m | 36.98 | |
46 | 151 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 37.07 | |
47 | 230 | Møldrup Nicoline | 2004 | SILKEBORG | 0436AT | 25 m | 37.16 | |
48 | 225 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 37.64 | |
49 | 155 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 38.12 | |
50 | 353 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 38.12 | |
51 | 170 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 38.35 | |
52 | 196 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 38.45 | |
53 | 251 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 38.66 | |
54 | 15 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 38.90 | |
55 | 118 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | HERNING | 0538AM | 25 m | 39.12 | |
56 | 21 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 39.25 | |
57 | 295 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 0232BA | 25 m | 39.42 | |
58 | 207 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 39.59 | |
59 | 205 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 39.84 | |
60 | 29 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 39.89 | |
61 | 176 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 39.95 | |
62 | 418 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 40.00 | |
63 | 14 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 40.36 | |
64 | 316 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 40.40 | |
65 | 223 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 40.54 | |
66 | 319 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 40.54 | |
67 | 311 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 40.80 | |
68 | 226 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 40.83 | |
69 | 248 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 41.08 | |
70 | 362 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 41.17 | |
71 | 203 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 41.45 | |
72 | 250 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 42.13 | |
73 | 267 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 25 m | 42.87 | |
74 | 222 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 42.88 | |
75 | 289 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 43.12 | |
76 | 25 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 43.33 | |
77 | 345 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 43.59 | |
78 | 206 | Stephansen Laura Mai | 2003 | IKAST | 0378AW | 25 m | 44.32 | |
79 | 128 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 44.46 | |
80 | 318 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 44.81 | |
81 | 322 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 44.98 | |
82 | 48 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 46.25 | |
83 | 275 | Simonse Kirstine Bengaard | 2004 | SKIVE | 0476AX | 25 m | 48.21 | |
84 | 422 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 48.33 | |
85 | 278 | Graversen Sara Høi | 2003 | KORAL | 0318AX | 25 m | 48.35 | |
86 | 217 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 48.56 | |
87 | 74 | Løyche Mathilde | 2002 | DURUP | 0224BC | 25 m | 50.67 | |
88 | 115 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 25 m | 52.31 | |
89 | 229 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 52.71 | |
90 | 369 | Pedersen Emilie | 2007 | AALBORG | 0778AF | 25 m | 53.00 | |
91 | 280 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | KORAL | 0578AJ | 25 m | 53.72 | |
92 | 346 | Brinkmann Victoria Amdi | 2007 | AALBORG | 0758AG | 25 m | 54.07 | |
93 | 281 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 1:00.71 | |
94 | 47 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 1:02.63 | |
95 | 282 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 1:02.83 | |
96 | 17 | Kappel Simone | 2005 | STRUER | 25 m | 1:11.64 | ||
97 | 30 | Triel Emma | 2003 | STRUER | 25 m | |||
98 | 241 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | ||
99 | 292 | Møller Stine Højby | 2002 | KORAL | 0296BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 25.78 | |
2 | 68 | Schultz Kasper | 1995 | AGF | 9557AI | 25 m | 25.81 | |
3 | 184 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 25.90 | |
4 | 116 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 26.79 | |
5 | 431 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 27.04 | |
6 | 134 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 27.56 | |
7 | 147 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 27.58 | |
8 | 163 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 28.41 | |
9 | 145 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 28.64 | |
10 | 56 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 29.06 | |
11 | 164 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 29.16 | |
12 | 36 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 25 m | 29.17 | |
13 | 177 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 29.64 | |
14 | 452 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 30.00 | |
15 | 294 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 30.12 | |
16 | 111 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 30.22 | |
17 | 49 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 25 m | 30.44 | |
18 | 263 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 30.90 | |
19 | 249 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 31.21 | |
20 | 290 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 9765AT | 25 m | 31.46 | |
21 | 199 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 31.59 | |
22 | 398 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 31.80 | |
23 | 301 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 31.81 | |
24 | 19 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 32.89 | |
25 | 16 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 32.96 | |
26 | 312 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 33.75 | |
27 | 288 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 34.29 | |
28 | 320 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 34.45 | |
29 | 332 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 34.67 | |
30 | 329 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 34.76 | |
31 | 160 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 34.96 | |
32 | 317 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 35.68 | |
33 | 200 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 35.75 | |
34 | 360 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 35.97 | |
35 | 293 | Nielsen Anton B. | 2003 | KORAL | 0375AN | 25 m | 36.63 | |
36 | 130 | Petersen Hannibal Nørgård | 2002 | HERNING | 0289AO | 25 m | 37.01 | |
37 | 357 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 37.25 | |
38 | 400 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 37.37 | |
39 | 270 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 37.44 | |
40 | 407 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 38.23 | |
41 | 13 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 38.85 | |
42 | 443 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 38.86 | |
43 | 335 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 38.89 | |
44 | 274 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 38.96 | |
45 | 57 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 39.96 | |
46 | 285 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 40.25 | |
47 | 314 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 40.26 | |
48 | 370 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 41.66 | |
49 | 358 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | 42.02 | |
50 | 202 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 42.14 | |
51 | 239 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 42.58 | |
52 | 234 | Pedersen Viggo Stricker | 2004 | SILKEBORG | 0427AN | 25 m | 43.34 | |
53 | 224 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 43.36 | |
54 | 430 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 43.80 | |
55 | 368 | Nørgaard Ryan | 2006 | AALBORG | 0653AC | 25 m | 46.51 | |
56 | 110 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 46.59 | |
57 | 286 | Hemdrup Andreas Svinth | 2005 | KORAL | 0585AF | 25 m | 48.10 | |
58 | 373 | Uldahl Emil | 2005 | AALBORG | 0541AG | 25 m | 48.56 | |
59 | 221 | Jensen Mads Buch | 2003 | SILKEBORG | 0375AR | 25 m | 49.47 | |
60 | 376 | Zee Lau De | 2006 | AALBORG | 0641AB | 25 m | 49.78 | |
61 | 83 | Østergaard Emil | 2005 | DURUP | 0579AI | 25 m | 50.19 | |
62 | 37 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 51.52 | |
63 | 18 | Larsen Mads Askjær | 2005 | STRUER | 0521AM | 25 m | 51.77 | |
64 | 364 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 52.12 | |
65 | 77 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | DURUP | 0771AA | 25 m | 52.59 | |
66 | 347 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 53.25 | |
67 | 366 | Mortensen Anders Chræmmer | 2005 | AALBORG | 0549AK | 25 m | 54.14 | |
68 | 344 | Andreasen Anders Stendahl | 2007 | AALBORG | 0745AE | 25 m | 59.55 | |
69 | 359 | Jensen Storm | 2007 | AALBORG | 0773AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 7, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 156 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 1:04.81 | |
2 | 334 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:04.92 | |
3 | 148 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 1:06.32 | |
4 | 401 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:08.00 | |
5 | 411 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 1:08.14 | |
6 | 75 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 25 m | 1:08.62 | |
7 | 331 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:10.01 | |
8 | 72 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:11.07 | |
9 | 396 | Seehausen Mia | 2001 | AAS | 0186AH | 25 m | 1:11.44 | |
10 | 326 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:12.25 | |
11 | 40 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 1:12.37 | |
12 | 108 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 25 m | 1:12.82 | |
13 | 32 | Glintborg Heidi | 2002 | ODENSE | 0202AP | 25 m | 1:13.11 | |
14 | 193 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 1:13.93 | |
15 | 450 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 1:14.22 | |
16 | 273 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 1:14.37 | |
17 | 324 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:14.37 | |
18 | 245 | Berg Mille C. | 2001 | SKANDERBOR | 0102AY | 25 m | 1:14.72 | |
19 | 423 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 1:14.86 | |
20 | 159 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 1:15.01 | |
21 | 297 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 1:15.60 | |
22 | 67 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:15.63 | |
23 | 323 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:16.32 | |
24 | 425 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 1:16.66 | |
25 | 170 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 1:16.91 | |
26 | 178 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:17.73 | |
27 | 392 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 1:17.88 | |
28 | 269 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 1:18.07 | |
29 | 271 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 1:18.17 | |
30 | 124 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 1:18.67 | |
31 | 410 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 1:18.85 | |
32 | 181 | Sund Nanna | 2000 | HORSENS | 0086BE | 25 m | 1:20.23 | |
33 | 39 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 1:20.44 | |
34 | 11 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:20.61 | |
35 | 50 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 1:20.68 | |
36 | 227 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 25 m | 1:20.75 | |
37 | 168 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 1:20.98 | |
38 | 253 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:21.14 | |
39 | 228 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 1:22.85 | |
40 | 417 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 1:24.43 | |
41 | 192 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:24.44 | |
42 | 117 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:24.88 | |
43 | 73 | Kristensen Mia | 2001 | DURUP | 0182BE | 25 m | 1:25.13 | |
44 | 66 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 1:26.00 | |
45 | 444 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:26.08 | |
46 | 12 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:26.63 | |
47 | 198 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 1:27.83 | |
48 | 194 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:28.07 | |
49 | 445 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:29.47 | |
50 | 241 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 1:30.00 | |
51 | 173 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:30.08 | |
52 | 223 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 1:30.89 | |
53 | 28 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:30.90 | |
54 | 129 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 1:31.61 | |
55 | 319 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 1:31.85 | |
56 | 25 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:32.69 | |
57 | 254 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:32.91 | |
58 | 114 | Hjaltson Lærke | 2004 | HERNING | 0448AO | 25 m | 1:32.95 | |
59 | 232 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 1:33.92 | |
60 | 278 | Graversen Sara Høi | 2003 | KORAL | 0318AX | 25 m | 1:34.99 | |
61 | 230 | Møldrup Nicoline | 2004 | SILKEBORG | 0436AT | 25 m | 1:35.07 | |
62 | 217 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 1:35.92 | |
63 | 222 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 1:36.88 | |
64 | 79 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 1:37.34 | |
65 | 229 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 1:38.20 | |
66 | 235 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 1:40.87 | |
67 | 38 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 25 m | 1:43.55 | |
68 | 237 | Røygaard Alfa Frederikke | 2003 | SILKEBORG | 0342BD | 25 m | 1:45.43 | |
69 | 281 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 1:45.64 | |
70 | 215 | Bødtger Anne-Sofie | 2005 | SILKEBORG | 0584AP | 25 m | 1:50.76 | |
71 | 71 | Vestergård Fine H. | 2005 | AGF | 0566AP | 25 m | 1:50.95 | |
72 | 109 | Bang-Larsen Karoline | 2005 | HERNING | 0582AN | 25 m | 1:55.31 | |
73 | 162 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 1:56.26 | |
74 | 351 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 1:59.47 | |
75 | 62 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 2:03.41 | |
76 | 10 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 25 m | |||
77 | 22 | Nuur Shukri Aden Hussein | 2007 | STRUER | 25 m | |||
78 | 23 | Nuur Sundus Aden Hussein | 2008 | STRUER | 25 m | |||
79 | 30 | Triel Emma | 2003 | STRUER | 25 m | |||
80 | 236 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | ||
81 | 350 | Danielsen Lærke R. | 2007 | AALBORG | 0726AJ | 25 m | ||
82 | 354 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | ||
83 | 385 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 8, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Schultz Kasper | 1995 | AGF | 9557AI | 25 m | 55.46 | |
2 | 424 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 57.18 | |
3 | 383 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 58.01 | |
4 | 116 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 59.33 | |
5 | 55 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 59.73 | |
6 | 134 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:00.74 | |
7 | 302 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:03.17 | |
8 | 390 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 1:03.26 | |
9 | 391 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 1:03.34 | |
10 | 56 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 1:04.60 | |
11 | 451 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:08.53 | |
12 | 432 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 1:08.70 | |
13 | 166 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 1:08.79 | |
14 | 449 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:09.21 | |
15 | 35 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:09.23 | |
16 | 380 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 1:10.40 | |
17 | 126 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:12.62 | |
18 | 183 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 1:12.77 | |
19 | 49 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 25 m | 1:12.91 | |
20 | 246 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 1:12.99 | |
21 | 111 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 1:14.29 | |
22 | 327 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:16.80 | |
23 | 320 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:16.92 | |
24 | 442 | Christensen Viktor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 1:17.53 | |
25 | 51 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 1:19.56 | |
26 | 312 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:19.98 | |
27 | 404 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:20.56 | |
28 | 321 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:23.44 | |
29 | 160 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:24.48 | |
30 | 274 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 1:25.57 | |
31 | 426 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:26.70 | |
32 | 219 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 1:26.96 | |
33 | 317 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:29.15 | |
34 | 365 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:29.41 | |
35 | 434 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:29.49 | |
36 | 363 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 1:31.66 | |
37 | 416 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:32.31 | |
38 | 132 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | 1:32.43 | |
39 | 202 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:32.59 | |
40 | 239 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 1:34.43 | |
41 | 121 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 1:34.87 | |
42 | 348 | Dahl Asbjørn | 2004 | AALBORG | 0435AM | 25 m | 1:36.30 | |
43 | 372 | Sørensen Rasmus | 2005 | AALBORG | 0531AG | 25 m | 1:37.42 | |
44 | 127 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 1:38.99 | |
45 | 131 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 1:39.76 | |
46 | 234 | Pedersen Viggo Stricker | 2004 | SILKEBORG | 0427AN | 25 m | 1:40.02 | |
47 | 328 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 1:40.77 | |
48 | 112 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 1:43.01 | |
49 | 224 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 1:47.68 | |
50 | 257 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 1:50.06 | |
51 | 361 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 2:00.98 | |
52 | 119 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 2:13.74 | |
53 | 252 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 2:20.01 | |
54 | 26 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 25 m | |||
55 | 371 | Sørensen Marthinus | 2006 | AALBORG | 0617AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 9, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:26.20 | |
2 | 310 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:28.17 | |
3 | 149 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 2:30.71 | |
4 | 148 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 2:30.87 | |
5 | 72 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 2:31.56 | |
6 | 413 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 2:37.94 | |
7 | 168 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 2:38.22 | |
8 | 333 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:39.66 | |
9 | 172 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 2:39.75 | |
10 | 331 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:39.79 | |
11 | 326 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:39.81 | |
12 | 393 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | AAS | 0126AO | 25 m | 2:40.37 | |
13 | 296 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 2:41.19 | |
14 | 59 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 2:41.49 | |
15 | 34 | Baack Mette | 2000 | AGF | 0028AU | 25 m | 2:42.47 | |
16 | 169 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 2:44.05 | |
17 | 153 | Dam Trine | 2001 | HORSENS | 0126AT | 25 m | 2:44.34 | |
18 | 27 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:45.37 | |
19 | 190 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 2:45.62 | |
20 | 403 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 2:46.08 | |
21 | 265 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 2:48.25 | |
22 | 440 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 2:48.78 | |
23 | 245 | Berg Mille C. | 2001 | SKANDERBOR | 0102AY | 25 m | 2:49.08 | |
24 | 238 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 2:49.55 | |
25 | 201 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 2:51.12 | |
26 | 180 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 2:52.21 | |
27 | 441 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 2:54.43 | |
28 | 448 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 2:55.37 | |
29 | 9 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 2:55.61 | |
30 | 227 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 25 m | 2:55.71 | |
31 | 176 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 2:56.96 | |
32 | 228 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 2:57.97 | |
33 | 12 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 3:01.27 | |
34 | 155 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 3:01.43 | |
35 | 417 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 3:01.55 | |
36 | 186 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 3:01.99 | |
37 | 253 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 3:02.04 | |
38 | 427 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 3:02.82 | |
39 | 251 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 3:03.66 | |
40 | 29 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 3:04.51 | |
41 | 196 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 3:05.45 | |
42 | 345 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 3:05.74 | |
43 | 230 | Møldrup Nicoline | 2004 | SILKEBORG | 0436AT | 25 m | 3:07.63 | |
44 | 154 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 3:07.89 | |
45 | 418 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 3:08.39 | |
46 | 436 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 3:08.71 | |
47 | 151 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 3:09.72 | |
48 | 295 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 0232BA | 25 m | 3:10.13 | |
49 | 226 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 3:10.18 | |
50 | 250 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 3:10.59 | |
51 | 311 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 3:11.08 | |
52 | 146 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 3:11.23 | |
53 | 118 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | HERNING | 0538AM | 25 m | 3:13.74 | |
54 | 21 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 3:14.22 | |
55 | 254 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 3:15.91 | |
56 | 220 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 25 m | 3:16.44 | |
57 | 198 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 3:16.65 | |
58 | 205 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 3:17.57 | |
59 | 25 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 3:17.97 | |
60 | 289 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 3:18.24 | |
61 | 225 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 3:18.32 | |
62 | 415 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 3:18.48 | |
63 | 402 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 3:18.70 | |
64 | 14 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 3:18.91 | |
65 | 203 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 3:20.25 | |
66 | 313 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 3:20.39 | |
67 | 78 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 3:21.70 | |
68 | 319 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 3:21.72 | |
69 | 125 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 3:21.97 | |
70 | 258 | Svendsen Frida | 2002 | SKANDERBOR | 0278AZ | 25 m | 3:22.00 | |
71 | 173 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 3:22.56 | |
72 | 161 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 3:22.92 | |
73 | 256 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 3:26.40 | |
74 | 167 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 3:26.72 | |
75 | 123 | Kristensen Ida | 2004 | HERNING | 0412AR | 25 m | 3:26.75 | |
76 | 355 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 3:26.76 | |
77 | 248 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 3:27.02 | |
78 | 217 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 3:29.55 | |
79 | 28 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 3:30.01 | |
80 | 222 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 3:33.25 | |
81 | 174 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 3:36.19 | |
82 | 185 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 3:41.44 | |
83 | 157 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 3:44.28 | |
84 | 233 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 3:46.00 | |
85 | 165 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 3:48.55 | |
86 | 135 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 3:51.35 | |
87 | 346 | Brinkmann Victoria Amdi | 2007 | AALBORG | 0758AG | 25 m | 4:07.35 | |
88 | 352 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | ||
89 | 353 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | ||
90 | 356 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | ||
91 | 422 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 10, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Schultz Kasper | 1995 | AGF | 9557AI | 25 m | 2:03.46 | |
2 | 431 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:13.29 | |
3 | 419 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 2:14.47 | |
4 | 424 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 2:14.49 | |
5 | 116 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 2:14.77 | |
6 | 299 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:20.96 | |
7 | 177 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 2:22.05 | |
8 | 164 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 2:22.63 | |
9 | 33 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 2:27.84 | |
10 | 56 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 2:29.75 | |
11 | 301 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 2:30.36 | |
12 | 60 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 2:33.37 | |
13 | 298 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 2:35.17 | |
14 | 435 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 2:38.61 | |
15 | 367 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 2:38.96 | |
16 | 421 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 2:39.33 | |
17 | 414 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 2:39.71 | |
18 | 69 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 2:42.30 | |
19 | 16 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:43.22 | |
20 | 374 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 2:44.25 | |
21 | 246 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 2:45.32 | |
22 | 249 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 2:46.34 | |
23 | 329 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 2:50.10 | |
24 | 320 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 2:52.50 | |
25 | 76 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | DURUP | 0453AH | 25 m | 2:54.97 | |
26 | 360 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 2:55.77 | |
27 | 397 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 2:56.67 | |
28 | 400 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 2:56.84 | |
29 | 195 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 2:57.94 | |
30 | 365 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 2:58.32 | |
31 | 321 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 2:59.10 | |
32 | 293 | Nielsen Anton B. | 2003 | KORAL | 0375AN | 25 m | 2:59.55 | |
33 | 53 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 3:03.11 | |
34 | 443 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 3:03.25 | |
35 | 375 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 3:04.76 | |
36 | 182 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 3:05.61 | |
37 | 407 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 3:06.13 | |
38 | 231 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 3:07.29 | |
39 | 370 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 3:07.66 | |
40 | 264 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 3:09.79 | |
41 | 247 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 3:12.93 | |
42 | 239 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 3:13.86 | |
43 | 430 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 3:14.16 | |
44 | 13 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 3:14.31 | |
45 | 191 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 3:19.16 | |
46 | 82 | Veile Mathias | 2005 | DURUP | 0557AD | 25 m | 3:27.24 | |
47 | 234 | Pedersen Viggo Stricker | 2004 | SILKEBORG | 0427AN | 25 m | 3:28.12 | |
48 | 357 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 3:28.28 | |
49 | 376 | Zee Lau De | 2006 | AALBORG | 0641AB | 25 m | 3:32.26 | |
50 | 364 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 3:32.74 | |
51 | 218 | Gaardsted Andreas | 2005 | SILKEBORG | 0517AI | 25 m | 3:39.42 | |
52 | 224 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 3:40.08 | |
53 | 373 | Uldahl Emil | 2005 | AALBORG | 0541AG | 25 m | 3:48.60 | |
54 | 179 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 3:57.43 | |
55 | 366 | Mortensen Anders Chræmmer | 2005 | AALBORG | 0549AK | 25 m | 4:13.15 | |
56 | 37 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 4:24.91 | |
57 | 70 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | ||
58 | 344 | Andreasen Anders Stendahl | 2007 | AALBORG | 0745AE | 25 m | ||
59 | 359 | Jensen Storm | 2007 | AALBORG | 0773AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 389 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 33.83 | |
2 | 159 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 34.39 | |
3 | 384 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 34.60 | |
4 | 50 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 34.68 | |
5 | 425 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 35.00 | |
6 | 153 | Dam Trine | 2001 | HORSENS | 0126AT | 25 m | 35.04 | |
7 | 403 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 35.29 | |
8 | 32 | Glintborg Heidi | 2002 | ODENSE | 0202AP | 25 m | 35.61 | |
9 | 113 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 36.08 | |
10 | 420 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 25 m | 36.15 | |
11 | 333 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 36.26 | |
12 | 156 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 36.44 | |
13 | 171 | Mikkelsen Josefine | 2002 | HORSENS | 0242AT | 25 m | 36.65 | |
14 | 150 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 36.94 | |
15 | 34 | Baack Mette | 2000 | AGF | 0028AU | 25 m | 37.06 | |
16 | 381 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 37.50 | |
17 | 271 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 37.64 | |
18 | 266 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 37.73 | |
19 | 440 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 37.86 | |
20 | 413 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 38.08 | |
21 | 399 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 38.19 | |
22 | 41 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 38.25 | |
23 | 446 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 38.32 | |
24 | 178 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 38.78 | |
25 | 324 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 38.93 | |
26 | 11 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 39.31 | |
27 | 408 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 39.40 | |
28 | 81 | Veile Camilla | 2000 | DURUP | 0096AQ | 25 m | 39.84 | |
29 | 190 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 39.84 | |
30 | 205 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 41.28 | |
31 | 316 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 41.39 | |
32 | 170 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 41.92 | |
33 | 154 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 42.60 | |
34 | 15 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 43.30 | |
35 | 228 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 43.69 | |
36 | 310 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 44.26 | |
37 | 123 | Kristensen Ida | 2004 | HERNING | 0412AR | 25 m | 44.62 | |
38 | 275 | Simonse Kirstine Bengaard | 2004 | SKIVE | 0476AX | 25 m | 44.70 | |
39 | 146 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 44.95 | |
40 | 66 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 46.11 | |
41 | 232 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 46.25 | |
42 | 133 | Suhnsen Frederikke | 2002 | HERNING | 0244AU | 25 m | 46.73 | |
43 | 377 | Børsting Natasha | 2004 | AAS | 0434AT | 25 m | 46.96 | |
44 | 206 | Stephansen Laura Mai | 2003 | IKAST | 0378AW | 25 m | 47.13 | |
45 | 268 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 47.50 | |
46 | 25 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 48.03 | |
47 | 227 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 25 m | 48.33 | |
48 | 279 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 48.76 | |
49 | 267 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 25 m | 49.14 | |
50 | 197 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 49.96 | |
51 | 287 | Holm Freya | 2003 | KORAL | 0398BD | 25 m | 51.02 | |
52 | 157 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 51.47 | |
53 | 322 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 51.53 | |
54 | 352 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 52.61 | |
55 | 30 | Triel Emma | 2003 | STRUER | 25 m | 53.09 | ||
56 | 74 | Løyche Mathilde | 2002 | DURUP | 0224BC | 25 m | 53.48 | |
57 | 162 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 54.17 | |
58 | 236 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 54.17 | |
59 | 215 | Bødtger Anne-Sofie | 2005 | SILKEBORG | 0584AP | 25 m | 56.34 | |
60 | 350 | Danielsen Lærke R. | 2007 | AALBORG | 0726AJ | 25 m | 56.73 | |
61 | 80 | Tang Mette | 2005 | DURUP | 25 m | 57.02 | ||
62 | 351 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 57.94 | |
63 | 369 | Pedersen Emilie | 2007 | AALBORG | 0778AF | 25 m | 1:10.71 | |
64 | 354 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | 1:18.94 | |
65 | 17 | Kappel Simone | 2005 | STRUER | 25 m | 1:25.86 | ||
66 | 22 | Nuur Shukri Aden Hussein | 2007 | STRUER | 25 m | |||
67 | 23 | Nuur Sundus Aden Hussein | 2008 | STRUER | 25 m | |||
68 | 31 | Zimmermann Sofie | 2005 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 12, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 29.73 | |
2 | 147 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 30.37 | |
3 | 36 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 25 m | 31.33 | |
4 | 51 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 31.52 | |
5 | 184 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 31.75 | |
6 | 299 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 31.86 | |
7 | 163 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 31.96 | |
8 | 33 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 32.26 | |
9 | 60 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 32.77 | |
10 | 315 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 34.47 | |
11 | 383 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 35.51 | |
12 | 46 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 36.50 | |
13 | 421 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 36.64 | |
14 | 431 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 36.73 | |
15 | 145 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 36.80 | |
16 | 111 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 38.45 | |
17 | 183 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 38.54 | |
18 | 19 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 38.90 | |
19 | 160 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 41.00 | |
20 | 397 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 41.06 | |
21 | 285 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 41.19 | |
22 | 195 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 41.79 | |
23 | 447 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 41.94 | |
24 | 200 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 42.57 | |
25 | 336 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 42.77 | |
26 | 264 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 42.95 | |
27 | 16 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 42.97 | |
28 | 35 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 43.47 | |
29 | 358 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | 43.97 | |
30 | 272 | Rahbe Christian Langgaard | 2001 | SKIVE | 0155AT | 25 m | 44.13 | |
31 | 57 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 46.79 | |
32 | 121 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 47.43 | |
33 | 82 | Veile Mathias | 2005 | DURUP | 0557AD | 25 m | 48.06 | |
34 | 24 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 48.17 | |
35 | 218 | Gaardsted Andreas | 2005 | SILKEBORG | 0517AI | 25 m | 48.70 | |
36 | 363 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 49.53 | |
37 | 179 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 50.52 | |
38 | 216 | Ebbesen Gorm Brandt | 2004 | SILKEBORG | 0409AO | 25 m | 50.61 | |
39 | 255 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 50.99 | |
40 | 119 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 51.03 | |
41 | 284 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 52.40 | |
42 | 348 | Dahl Asbjørn | 2004 | AALBORG | 0435AM | 25 m | 52.92 | |
43 | 372 | Sørensen Rasmus | 2005 | AALBORG | 0531AG | 25 m | 53.55 | |
44 | 328 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 57.18 | |
45 | 371 | Sørensen Marthinus | 2006 | AALBORG | 0617AK | 25 m | 58.36 | |
46 | 361 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 1:00.84 | |
47 | 347 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 1:02.83 | |
48 | 252 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 1:03.09 | |
49 | 368 | Nørgaard Ryan | 2006 | AALBORG | 0653AC | 25 m | 1:05.13 | |
50 | 335 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:06.42 | |
51 | 18 | Larsen Mads Askjær | 2005 | STRUER | 0521AM | 25 m | ||
52 | 26 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 25 m | |||
53 | 68 | Schultz Kasper | 1995 | AGF | 9557AI | 25 m | ||
54 | 221 | Jensen Mads Buch | 2003 | SILKEBORG | 0375AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Kjøngerskov Trine | 2000 | AGF | 0038AC | 25 m | 57.84 | |
2 | 411 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 1:00.07 | |
3 | 388 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 1:00.50 | |
4 | 148 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 1:00.81 | |
5 | 149 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 1:01.31 | |
6 | 401 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:01.58 | |
7 | 393 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | AAS | 0126AO | 25 m | 1:02.58 | |
8 | 178 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:02.97 | |
9 | 168 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 1:03.42 | |
10 | 172 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 1:03.59 | |
11 | 238 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 1:03.90 | |
12 | 296 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 1:04.12 | |
13 | 75 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 25 m | 1:04.20 | |
14 | 273 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 1:04.72 | |
15 | 262 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 1:05.09 | |
16 | 27 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:05.17 | |
17 | 108 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 25 m | 1:05.24 | |
18 | 387 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 1:05.57 | |
19 | 61 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 1:05.71 | |
20 | 201 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 1:05.83 | |
21 | 150 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 1:06.54 | |
22 | 384 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 1:06.54 | |
23 | 122 | Knudsen Emilie | 2002 | HERNING | 0222AK | 25 m | 1:06.55 | |
24 | 32 | Glintborg Heidi | 2002 | ODENSE | 0202AP | 25 m | 1:06.81 | |
25 | 423 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 1:06.82 | |
26 | 326 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:06.98 | |
27 | 325 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:07.00 | |
28 | 193 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 1:07.40 | |
29 | 169 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 1:07.69 | |
30 | 300 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 1:08.01 | |
31 | 382 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 25 m | 1:08.33 | |
32 | 171 | Mikkelsen Josefine | 2002 | HORSENS | 0242AT | 25 m | 1:08.36 | |
33 | 52 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 1:08.45 | |
34 | 450 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 1:08.62 | |
35 | 181 | Sund Nanna | 2000 | HORSENS | 0086BE | 25 m | 1:08.72 | |
36 | 39 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 1:08.73 | |
37 | 81 | Veile Camilla | 2000 | DURUP | 0096AQ | 25 m | 1:08.86 | |
38 | 392 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 1:09.26 | |
39 | 12 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:09.50 | |
40 | 323 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:09.84 | |
41 | 297 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 1:10.24 | |
42 | 180 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 1:10.26 | |
43 | 170 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 1:10.33 | |
44 | 269 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 1:10.72 | |
45 | 251 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:10.94 | |
46 | 67 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:10.96 | |
47 | 29 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:10.98 | |
48 | 21 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 1:11.01 | |
49 | 444 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:11.09 | |
50 | 9 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:11.29 | |
51 | 176 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 1:11.30 | |
52 | 186 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:11.36 | |
53 | 133 | Suhnsen Frederikke | 2002 | HERNING | 0244AU | 25 m | 1:11.37 | |
54 | 196 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 1:11.37 | |
55 | 441 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:11.59 | |
56 | 220 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 25 m | 1:11.65 | |
57 | 192 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:11.70 | |
58 | 78 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 1:11.86 | |
59 | 295 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 0232BA | 25 m | 1:12.02 | |
60 | 330 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:12.10 | |
61 | 151 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:12.37 | |
62 | 345 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 1:12.83 | |
63 | 155 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:12.94 | |
64 | 410 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 1:13.00 | |
65 | 446 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 1:13.08 | |
66 | 386 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:14.07 | |
67 | 205 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:14.74 | |
68 | 427 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 1:15.08 | |
69 | 258 | Svendsen Frida | 2002 | SKANDERBOR | 0278AZ | 25 m | 1:15.28 | |
70 | 117 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:15.38 | |
71 | 14 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 1:15.43 | |
72 | 362 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:15.45 | |
73 | 291 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 1:15.63 | |
74 | 15 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:15.65 | |
75 | 203 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:15.67 | |
76 | 207 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:15.83 | |
77 | 226 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 1:16.60 | |
78 | 73 | Kristensen Mia | 2001 | DURUP | 0182BE | 25 m | 1:16.76 | |
79 | 445 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:16.77 | |
80 | 118 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | HERNING | 0538AM | 25 m | 1:16.83 | |
81 | 353 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:16.86 | |
82 | 436 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:16.96 | |
83 | 289 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 1:17.03 | |
84 | 241 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 1:17.22 | |
85 | 225 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 1:17.32 | |
86 | 198 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 1:17.55 | |
87 | 256 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 1:18.27 | |
88 | 194 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:18.38 | |
89 | 237 | Røygaard Alfa Frederikke | 2003 | SILKEBORG | 0342BD | 25 m | 1:20.39 | |
90 | 268 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:20.78 | |
91 | 292 | Møller Stine Højby | 2002 | KORAL | 0296BD | 25 m | 1:21.07 | |
92 | 129 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 1:21.45 | |
93 | 206 | Stephansen Laura Mai | 2003 | IKAST | 0378AW | 25 m | 1:21.98 | |
94 | 267 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 25 m | 1:22.04 | |
95 | 402 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:22.07 | |
96 | 114 | Hjaltson Lærke | 2004 | HERNING | 0448AO | 25 m | 1:22.15 | |
97 | 115 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 25 m | 1:22.27 | |
98 | 322 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:22.63 | |
99 | 415 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 1:22.67 | |
100 | 313 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:22.69 | |
101 | 235 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 1:22.92 | |
102 | 47 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 1:23.00 | |
103 | 161 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 1:23.20 | |
104 | 197 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 1:23.26 | |
105 | 125 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 1:23.38 | |
106 | 167 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 1:24.43 | |
107 | 74 | Løyche Mathilde | 2002 | DURUP | 0224BC | 25 m | 1:25.80 | |
108 | 28 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:25.84 | |
109 | 128 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 1:26.27 | |
110 | 174 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 1:26.37 | |
111 | 165 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:27.01 | |
112 | 79 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 1:27.24 | |
113 | 356 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 1:27.87 | |
114 | 318 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:27.97 | |
115 | 369 | Pedersen Emilie | 2007 | AALBORG | 0778AF | 25 m | 1:28.71 | |
116 | 287 | Holm Freya | 2003 | KORAL | 0398BD | 25 m | 1:28.81 | |
117 | 48 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 1:29.07 | |
118 | 355 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 1:29.61 | |
119 | 229 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 1:31.60 | |
120 | 185 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:32.52 | |
121 | 233 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 1:32.91 | |
122 | 135 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 1:33.52 | |
123 | 71 | Vestergård Fine H. | 2005 | AGF | 0566AP | 25 m | 1:34.17 | |
124 | 38 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 25 m | 1:34.38 | |
125 | 30 | Triel Emma | 2003 | STRUER | 25 m | 1:36.60 | ||
126 | 346 | Brinkmann Victoria Amdi | 2007 | AALBORG | 0758AG | 25 m | 1:38.22 | |
127 | 350 | Danielsen Lærke R. | 2007 | AALBORG | 0726AJ | 25 m | 1:38.65 | |
128 | 351 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 1:48.19 | |
129 | 282 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 1:48.21 | |
130 | 377 | Børsting Natasha | 2004 | AAS | 0434AT | 25 m | 1:49.25 | |
131 | 109 | Bang-Larsen Karoline | 2005 | HERNING | 0582AN | 25 m | 1:49.81 | |
132 | 80 | Tang Mette | 2005 | DURUP | 25 m | 1:51.78 | ||
133 | 385 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | 1:51.91 | |
134 | 354 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | 1:52.88 | |
135 | 22 | Nuur Shukri Aden Hussein | 2007 | STRUER | 25 m | |||
136 | 23 | Nuur Sundus Aden Hussein | 2008 | STRUER | 25 m | |||
137 | 31 | Zimmermann Sofie | 2005 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 50.47 | |
2 | 68 | Schultz Kasper | 1995 | AGF | 9557AI | 25 m | 50.99 | |
3 | 383 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 53.01 | |
4 | 134 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 53.86 | |
5 | 116 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 54.20 | |
6 | 390 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 54.30 | |
7 | 419 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 55.45 | |
8 | 299 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 56.50 | |
9 | 432 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 57.01 | |
10 | 452 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 57.13 | |
11 | 145 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 57.20 | |
12 | 56 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 57.39 | |
13 | 147 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 57.93 | |
14 | 301 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 58.06 | |
15 | 166 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 58.09 | |
16 | 36 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 25 m | 58.12 | |
17 | 177 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 58.85 | |
18 | 302 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 59.13 | |
19 | 451 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 59.14 | |
20 | 294 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 59.51 | |
21 | 367 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:01.43 | |
22 | 164 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 1:01.64 | |
23 | 49 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 25 m | 1:02.07 | |
24 | 126 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:02.10 | |
25 | 442 | Christensen Viktor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 1:02.93 | |
26 | 199 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:02.95 | |
27 | 183 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 1:03.28 | |
28 | 315 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:03.65 | |
29 | 414 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 1:03.88 | |
30 | 290 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 9765AT | 25 m | 1:03.89 | |
31 | 380 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 1:04.35 | |
32 | 435 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 1:04.47 | |
33 | 69 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 1:06.24 | |
34 | 288 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:06.57 | |
35 | 263 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 1:06.65 | |
36 | 53 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 1:07.08 | |
37 | 449 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:07.40 | |
38 | 16 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:07.55 | |
39 | 312 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:07.84 | |
40 | 374 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:07.99 | |
41 | 19 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:08.46 | |
42 | 130 | Petersen Hannibal Nørgård | 2002 | HERNING | 0289AO | 25 m | 1:08.79 | |
43 | 270 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:09.15 | |
44 | 400 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:09.70 | |
45 | 76 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | DURUP | 0453AH | 25 m | 1:10.01 | |
46 | 332 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:10.12 | |
47 | 329 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:10.81 | |
48 | 200 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:11.11 | |
49 | 219 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 1:11.82 | |
50 | 293 | Nielsen Anton B. | 2003 | KORAL | 0375AN | 25 m | 1:11.91 | |
51 | 426 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:12.39 | |
52 | 195 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:12.75 | |
53 | 443 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 1:13.00 | |
54 | 327 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:13.24 | |
55 | 357 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 1:13.34 | |
56 | 404 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:13.91 | |
57 | 317 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:14.47 | |
58 | 231 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 1:14.55 | |
59 | 182 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:14.65 | |
60 | 272 | Rahbe Christian Langgaard | 2001 | SKIVE | 0155AT | 25 m | 1:14.69 | |
61 | 191 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:14.97 | |
62 | 314 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:15.05 | |
63 | 375 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 1:15.28 | |
64 | 363 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 1:15.55 | |
65 | 202 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:15.92 | |
66 | 13 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:16.59 | |
67 | 370 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 1:17.33 | |
68 | 358 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | 1:17.95 | |
69 | 372 | Sørensen Rasmus | 2005 | AALBORG | 0531AG | 25 m | 1:18.32 | |
70 | 274 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 1:19.14 | |
71 | 247 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 1:19.40 | |
72 | 364 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 1:20.14 | |
73 | 82 | Veile Mathias | 2005 | DURUP | 0557AD | 25 m | 1:20.24 | |
74 | 434 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:20.57 | |
75 | 336 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:21.01 | |
76 | 83 | Østergaard Emil | 2005 | DURUP | 0579AI | 25 m | 1:21.81 | |
77 | 216 | Ebbesen Gorm Brandt | 2004 | SILKEBORG | 0409AO | 25 m | 1:22.10 | |
78 | 416 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:22.62 | |
79 | 286 | Hemdrup Andreas Svinth | 2005 | KORAL | 0585AF | 25 m | 1:23.94 | |
80 | 24 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:24.04 | |
81 | 348 | Dahl Asbjørn | 2004 | AALBORG | 0435AM | 25 m | 1:24.11 | |
82 | 132 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | 1:24.63 | |
83 | 284 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 1:25.09 | |
84 | 255 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:25.20 | |
85 | 110 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:25.33 | |
86 | 37 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 1:25.62 | |
87 | 373 | Uldahl Emil | 2005 | AALBORG | 0541AG | 25 m | 1:25.95 | |
88 | 366 | Mortensen Anders Chræmmer | 2005 | AALBORG | 0549AK | 25 m | 1:26.69 | |
89 | 224 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 1:26.93 | |
90 | 252 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 1:27.17 | |
91 | 127 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 1:27.40 | |
92 | 376 | Zee Lau De | 2006 | AALBORG | 0641AB | 25 m | 1:27.61 | |
93 | 221 | Jensen Mads Buch | 2003 | SILKEBORG | 0375AR | 25 m | 1:27.70 | |
94 | 77 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | DURUP | 0771AA | 25 m | 1:27.99 | |
95 | 112 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 1:28.23 | |
96 | 70 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | 1:28.99 | |
97 | 361 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 1:32.29 | |
98 | 131 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 1:35.54 | |
99 | 347 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 1:36.55 | |
100 | 371 | Sørensen Marthinus | 2006 | AALBORG | 0617AK | 25 m | 1:36.68 | |
101 | 368 | Nørgaard Ryan | 2006 | AALBORG | 0653AC | 25 m | 1:36.84 | |
102 | 359 | Jensen Storm | 2007 | AALBORG | 0773AE | 25 m | 1:38.17 | |
103 | 328 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 1:38.20 | |
104 | 18 | Larsen Mads Askjær | 2005 | STRUER | 0521AM | 25 m | 1:38.58 | |
105 | 257 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 1:39.66 | |
106 | 344 | Andreasen Anders Stendahl | 2007 | AALBORG | 0745AE | 25 m | 1:41.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 15, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Horsens Piger 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:01.00 | ||
2 | 433 | Hsc Kindergarden Rød Stue | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:05.00 | ||
3 | 394 | Aarhus Swim Piger 1 | 2000 | AAS | 25 m | 2:05.35 | ||
4 | 304 | Hønsegården 1 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:07.96 | ||
5 | 138 | Horsens Piger 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:10.12 | ||
6 | 63 | Mortens Piger | 0 | AGF | 25 m | 2:12.00 | ||
7 | 395 | Aarhus Swim Piger 2 | 1999 | AAS | 25 m | 2:12.00 | ||
8 | 6 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | 2:16.87 | ||
9 | 305 | Hønsegården 2 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:17.23 | ||
10 | 139 | Horsens Piger 3 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:18.00 | ||
11 | 439 | Frem Piger | 0 | FREM | 25 m | 2:19.30 | ||
12 | 261 | Poseidon Piger 3 | 2003 | SKIVE | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 140 | Horsens Piger 4 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:25.00 | ||
14 | 428 | Hsc Piger 1 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:25.00 | ||
15 | 211 | Silkeborg Piger 1 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:25.15 | ||
16 | 187 | Isk Killer Babes | 2002 | IKAST | 25 m | 2:26.00 | ||
17 | 64 | Lines Piger 1 | 2003 | AGF | 25 m | 2:30.00 | ||
18 | 429 | Hsc Piger 2 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:30.00 | ||
19 | 141 | Horsens Piger 5 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:31.00 | ||
20 | 306 | Hønsegården 3 | 2003 | THISTED | 25 m | 2:32.70 | ||
21 | 1 | Babi Girls | 2002 | STRUER | 25 m | 2:34.10 | ||
22 | 5 | Struer Damer 3 | 0 | STRUER | 25 m | 2:34.55 | ||
23 | 188 | Isk Piger 2 | 2003 | IKAST | 25 m | 2:36.00 | ||
24 | 212 | Silkeborg Piger 2 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:36.91 | ||
25 | 342 | Aalborg Piger 1 | 2005 | AALBORG | 25 m | 2:38.00 | ||
26 | 142 | Horsens Piger 6 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:40.00 | ||
27 | 213 | Silkeborg Piger 3 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:47.17 | ||
28 | 65 | Lines Piger 2 | 2003 | AGF | 25 m | 3:00.00 | ||
29 | 214 | Silkeborg Piger 4 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 3:02.50 | ||
30 | 343 | Aalborg Piger 2 | 2005 | AALBORG | 25 m | 3:40.00 | ||
31 | 100 | Stm Damer 1 | 2002 | HERNING | 25 m | |||
32 | 101 | Stm Damer 2 | 2002 | HERNING | 25 m | |||
33 | 102 | Stm Damer 3 | 2002 | HERNING | 25 m | |||
34 | 103 | Stm Damer 4 | 2002 | HERNING | 25 m | |||
35 | 243 | Sksv Piger 1 | 2001 | SKANDERBOR | 25 m | |||
36 | 244 | Sksv Piger 2 | 2001 | SKANDERBOR | 25 m | |||
37 | 276 | Koral Piger 1 Ld | 2001 | KORAL | 25 m | |||
38 | 277 | Koral Piger 1 1 Ld | 2001 | KORAL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 16, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 143 | Horsens Drenge 1 1 Lh | 1986 | HORSENS | 25 m | 1:46.55 | ||
2 | 379 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2000 | AAS | 25 m | 1:50.11 | ||
3 | 43 | Mortens Drenge 1 | 0 | AGF | 25 m | 1:51.00 | ||
4 | 144 | Horsens Drenge 2 1 Lh | 0 | HORSENS | 25 m | 1:53.76 | ||
5 | 409 | Hsc Kindergarde Grøn Stue | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:57.00 | ||
6 | 44 | Mortens Drenge 2 | 0 | AGF | 25 m | 2:00.00 | ||
7 | 2 | Ssk´s Rådne Hvaler | 0 | STRUER | 25 m | 2:01.03 | ||
8 | 303 | Sønderborg Sks | 2000 | SØNDERBORG | 25 m | 2:04.50 | ||
9 | 45 | Mortens Drenge 3 | 0 | AGF | 25 m | 2:08.00 | ||
10 | 136 | Horsens Drenge 3 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:10.00 | ||
11 | 337 | Aalborg Drenge 1 | 2002 | AALBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
12 | 307 | Wannabemen | 2003 | THISTED | 25 m | 2:15.11 | ||
13 | 438 | Frem Herrer | 2002 | FREM | 25 m | 2:16.75 | ||
14 | 405 | Hsc Drenge 1 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:20.00 | ||
15 | 260 | Poseidon Drenge 3 | 2003 | SKIVE | 25 m | 2:26.00 | ||
16 | 189 | Isk Tiger Sharks | 2002 | IKAST | 25 m | 2:28.00 | ||
17 | 308 | Wannabemen 2 | 2003 | THISTED | 25 m | 2:29.01 | ||
18 | 42 | Lines Drenge | 2003 | AGF | 25 m | 2:32.00 | ||
19 | 338 | Aalborg Drenge 2 | 2004 | AALBORG | 25 m | 2:34.00 | ||
20 | 406 | Hsc Drenge 2 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:40.00 | ||
21 | 209 | Silkeborg Drenge 1 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:42.70 | ||
22 | 309 | Wannabemen 3 | 2003 | THISTED | 25 m | 2:46.50 | ||
23 | 210 | Silkeborg Drenge 2 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 3:01.22 | ||
24 | 339 | Aalborg Drenge 3 | 2004 | AALBORG | 25 m | 3:20.00 | ||
25 | 340 | Aalborg Drenge 4 | 2005 | AALBORG | 25 m | 3:30.00 | ||
26 | 341 | Aalborg Drenge 5 | 2005 | AALBORG | 25 m | 3:40.00 | ||
27 | 7 | Struer Dream Team | 1996 | STRUER | 25 m | |||
28 | 104 | Stm Herrer 1 | 2002 | HERNING | 25 m | |||
29 | 105 | Stm Herrer 2 | 2002 | HERNING | 25 m | |||
30 | 106 | Stm Herrer 3 | 2002 | HERNING | 25 m | |||
31 | 107 | Stm Herrer 4 | 2002 | HERNING | 25 m | |||
32 | 242 | Sksv Drenge 1 | 2001 | SKANDERBOR | 25 m | |||
33 | 283 | Koral Drenge 1 Lh | 1992 | KORAL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 17, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Kjøngerskov Trine | 2000 | AGF | 0038AC | 25 m | 1:00.83 | |
2 | 396 | Seehausen Mia | 2001 | AAS | 0186AH | 25 m | 1:04.96 | |
3 | 388 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 1:09.19 | |
4 | 168 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 1:11.39 | |
5 | 381 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 1:11.55 | |
6 | 149 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 1:12.31 | |
7 | 133 | Suhnsen Frederikke | 2002 | HERNING | 0244AU | 25 m | 1:13.55 | |
8 | 181 | Sund Nanna | 2000 | HORSENS | 0086BE | 25 m | 1:14.17 | |
9 | 334 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:14.30 | |
10 | 180 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 1:15.50 | |
11 | 122 | Knudsen Emilie | 2002 | HERNING | 0222AK | 25 m | 1:15.53 | |
12 | 178 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:16.39 | |
13 | 326 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:16.96 | |
14 | 27 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:16.99 | |
15 | 387 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 1:17.04 | |
16 | 238 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 1:17.31 | |
17 | 50 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 1:17.65 | |
18 | 153 | Dam Trine | 2001 | HORSENS | 0126AT | 25 m | 1:18.35 | |
19 | 34 | Baack Mette | 2000 | AGF | 0028AU | 25 m | 1:18.74 | |
20 | 201 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 1:20.05 | |
21 | 331 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:20.25 | |
22 | 417 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 1:20.28 | |
23 | 296 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 1:22.20 | |
24 | 448 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 1:22.25 | |
25 | 9 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:22.32 | |
26 | 67 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:22.49 | |
27 | 220 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 25 m | 1:23.75 | |
28 | 61 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 1:24.63 | |
29 | 440 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:24.89 | |
30 | 382 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 25 m | 1:25.19 | |
31 | 265 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 1:27.39 | |
32 | 207 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:27.71 | |
33 | 266 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:27.92 | |
34 | 39 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 1:27.96 | |
35 | 230 | Møldrup Nicoline | 2004 | SILKEBORG | 0436AT | 25 m | 1:28.06 | |
36 | 291 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 1:28.73 | |
37 | 352 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:28.77 | |
38 | 176 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 1:29.23 | |
39 | 151 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:31.56 | |
40 | 29 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:33.40 | |
41 | 313 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:34.00 | |
42 | 325 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:35.34 | |
43 | 25 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:37.46 | |
44 | 402 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:38.36 | |
45 | 228 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 1:39.13 | |
46 | 267 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 25 m | 1:43.81 | |
47 | 74 | Løyche Mathilde | 2002 | DURUP | 0224BC | 25 m | 1:43.83 | |
48 | 203 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:44.54 | |
49 | 157 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:45.65 | |
50 | 422 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:53.34 | |
51 | 254 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:59.71 | |
52 | 135 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 2:00.18 | |
53 | 28 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | ||
54 | 115 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 25 m | ||
55 | 118 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | HERNING | 0538AM | 25 m | ||
56 | 123 | Kristensen Ida | 2004 | HERNING | 0412AR | 25 m | ||
57 | 128 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | ||
58 | 233 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | ||
59 | 253 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 56.17 | |
2 | 55 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 58.10 | |
3 | 134 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 59.49 | |
4 | 184 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 59.60 | |
5 | 391 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 1:01.73 | |
6 | 147 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 1:03.03 | |
7 | 390 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 1:03.40 | |
8 | 177 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 1:04.30 | |
9 | 51 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 1:04.88 | |
10 | 145 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 1:04.93 | |
11 | 164 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 1:06.91 | |
12 | 166 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 1:07.56 | |
13 | 36 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 25 m | 1:10.04 | |
14 | 301 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 1:10.16 | |
15 | 367 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:10.25 | |
16 | 298 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 1:11.06 | |
17 | 290 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 9765AT | 25 m | 1:11.76 | |
18 | 49 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 25 m | 1:12.19 | |
19 | 35 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:12.97 | |
20 | 263 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 1:13.47 | |
21 | 199 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:14.37 | |
22 | 249 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 1:14.54 | |
23 | 19 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:15.70 | |
24 | 312 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:17.45 | |
25 | 414 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 1:18.22 | |
26 | 398 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 1:18.88 | |
27 | 204 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 1:18.94 | |
28 | 60 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 1:19.69 | |
29 | 160 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:20.47 | |
30 | 16 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:21.09 | |
31 | 329 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:22.17 | |
32 | 397 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 1:23.62 | |
33 | 321 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:25.60 | |
34 | 421 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 1:27.63 | |
35 | 76 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | DURUP | 0453AH | 25 m | 1:28.30 | |
36 | 335 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:29.58 | |
37 | 182 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:29.97 | |
38 | 13 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:30.52 | |
39 | 443 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 1:31.10 | |
40 | 400 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:31.45 | |
41 | 191 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:33.22 | |
42 | 195 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:33.33 | |
43 | 365 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:33.58 | |
44 | 426 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:34.52 | |
45 | 202 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:35.54 | |
46 | 286 | Hemdrup Andreas Svinth | 2005 | KORAL | 0585AF | 25 m | 1:40.62 | |
47 | 219 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 1:45.81 | |
48 | 234 | Pedersen Viggo Stricker | 2004 | SILKEBORG | 0427AN | 25 m | 1:52.59 | |
49 | 57 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | ||
50 | 68 | Schultz Kasper | 1995 | AGF | 9557AI | 25 m | ||
51 | 132 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | ||
52 | 224 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | ||
53 | 347 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 19, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 156 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 29.84 | |
2 | 334 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 30.23 | |
3 | 148 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 30.54 | |
4 | 58 | Kjøngerskov Trine | 2000 | AGF | 0038AC | 25 m | 31.45 | |
5 | 75 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 25 m | 32.25 | |
6 | 122 | Knudsen Emilie | 2002 | HERNING | 0222AK | 25 m | 32.82 | |
7 | 331 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 32.86 | |
8 | 59 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 32.87 | |
9 | 310 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 33.25 | |
10 | 273 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 33.45 | |
11 | 245 | Berg Mille C. | 2001 | SKANDERBOR | 0102AY | 25 m | 33.73 | |
12 | 399 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 33.79 | |
13 | 40 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 33.96 | |
14 | 330 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 34.11 | |
15 | 450 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 34.12 | |
16 | 67 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 34.27 | |
17 | 108 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 25 m | 34.85 | |
18 | 323 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 35.02 | |
19 | 269 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 35.31 | |
20 | 193 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 35.39 | |
21 | 159 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 35.43 | |
22 | 423 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 35.75 | |
23 | 324 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 35.80 | |
24 | 297 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 35.87 | |
25 | 271 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 35.98 | |
26 | 392 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 36.00 | |
27 | 172 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 36.23 | |
28 | 170 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 36.50 | |
29 | 410 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 36.61 | |
30 | 393 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | AAS | 0126AO | 25 m | 36.71 | |
31 | 413 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 36.81 | |
32 | 384 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 36.84 | |
33 | 300 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 37.06 | |
34 | 11 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 37.45 | |
35 | 113 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 37.52 | |
36 | 52 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 38.28 | |
37 | 21 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 38.32 | |
38 | 192 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 38.72 | |
39 | 386 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 38.85 | |
40 | 418 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 38.90 | |
41 | 124 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 39.18 | |
42 | 248 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 39.72 | |
43 | 66 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 39.74 | |
44 | 251 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 40.06 | |
45 | 345 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 40.13 | |
46 | 352 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 40.36 | |
47 | 28 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 40.46 | |
48 | 196 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 40.51 | |
49 | 198 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 40.64 | |
50 | 353 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 41.11 | |
51 | 278 | Graversen Sara Høi | 2003 | KORAL | 0318AX | 25 m | 41.49 | |
52 | 445 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 41.73 | |
53 | 241 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 42.15 | |
54 | 25 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 42.16 | |
55 | 256 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 42.18 | |
56 | 117 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 42.26 | |
57 | 194 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 42.35 | |
58 | 319 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 42.59 | |
59 | 289 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 42.60 | |
60 | 222 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 42.71 | |
61 | 12 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 42.81 | |
62 | 125 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 42.99 | |
63 | 232 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 43.00 | |
64 | 173 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 43.06 | |
65 | 226 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 43.16 | |
66 | 115 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 25 m | 43.37 | |
67 | 436 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 43.44 | |
68 | 229 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 43.53 | |
69 | 362 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 43.75 | |
70 | 415 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 43.97 | |
71 | 79 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 44.10 | |
72 | 161 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 44.17 | |
73 | 48 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 44.21 | |
74 | 268 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 44.24 | |
75 | 29 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 44.44 | |
76 | 355 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 44.73 | |
77 | 146 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 44.75 | |
78 | 197 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 45.65 | |
79 | 250 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 45.97 | |
80 | 377 | Børsting Natasha | 2004 | AAS | 0434AT | 25 m | 45.99 | |
81 | 38 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 25 m | 46.08 | |
82 | 62 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 46.12 | |
83 | 281 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 46.66 | |
84 | 114 | Hjaltson Lærke | 2004 | HERNING | 0448AO | 25 m | 47.21 | |
85 | 74 | Løyche Mathilde | 2002 | DURUP | 0224BC | 25 m | 47.90 | |
86 | 369 | Pedersen Emilie | 2007 | AALBORG | 0778AF | 25 m | 47.97 | |
87 | 185 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 48.25 | |
88 | 165 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 48.70 | |
89 | 30 | Triel Emma | 2003 | STRUER | 25 m | 49.22 | ||
90 | 47 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 49.38 | |
91 | 71 | Vestergård Fine H. | 2005 | AGF | 0566AP | 25 m | 49.54 | |
92 | 346 | Brinkmann Victoria Amdi | 2007 | AALBORG | 0758AG | 25 m | 50.08 | |
93 | 215 | Bødtger Anne-Sofie | 2005 | SILKEBORG | 0584AP | 25 m | 51.39 | |
94 | 354 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | 51.69 | |
95 | 350 | Danielsen Lærke R. | 2007 | AALBORG | 0726AJ | 25 m | 52.12 | |
96 | 162 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 52.36 | |
97 | 351 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 52.39 | |
98 | 356 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 52.80 | |
99 | 279 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 53.32 | |
100 | 282 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 56.80 | |
101 | 80 | Tang Mette | 2005 | DURUP | 25 m | 58.56 | ||
102 | 109 | Bang-Larsen Karoline | 2005 | HERNING | 0582AN | 25 m | 58.80 | |
103 | 236 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 1:00.15 | |
104 | 10 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 25 m | |||
105 | 17 | Kappel Simone | 2005 | STRUER | 25 m | |||
106 | 31 | Zimmermann Sofie | 2005 | STRUER | 25 m | |||
107 | 135 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | ||
108 | 385 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 20, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Schultz Kasper | 1995 | AGF | 9557AI | 25 m | 26.33 | |
2 | 383 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 27.01 | |
3 | 116 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 27.75 | |
4 | 134 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 28.14 | |
5 | 391 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 29.03 | |
6 | 302 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 30.10 | |
7 | 451 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 31.59 | |
8 | 147 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 32.16 | |
9 | 183 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 32.44 | |
10 | 449 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 32.65 | |
11 | 380 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 32.87 | |
12 | 33 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 32.97 | |
13 | 163 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 32.97 | |
14 | 246 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 33.80 | |
15 | 166 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 33.84 | |
16 | 49 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 25 m | 33.89 | |
17 | 204 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 34.41 | |
18 | 126 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 34.83 | |
19 | 320 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 35.34 | |
20 | 442 | Christensen Viktor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 35.51 | |
21 | 435 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 35.52 | |
22 | 374 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 35.79 | |
23 | 288 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 36.24 | |
24 | 360 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 36.39 | |
25 | 16 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 36.57 | |
26 | 270 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 36.95 | |
27 | 327 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 37.00 | |
28 | 317 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 37.37 | |
29 | 357 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 37.48 | |
30 | 312 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 38.19 | |
31 | 332 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 38.52 | |
32 | 407 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 38.60 | |
33 | 111 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 38.65 | |
34 | 19 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 39.01 | |
35 | 53 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 39.10 | |
36 | 272 | Rahbe Christian Langgaard | 2001 | SKIVE | 0155AT | 25 m | 39.45 | |
37 | 160 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 39.68 | |
38 | 274 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 40.22 | |
39 | 200 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 40.36 | |
40 | 370 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 40.67 | |
41 | 375 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 40.68 | |
42 | 430 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 41.56 | |
43 | 434 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 41.56 | |
44 | 70 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | 41.67 | |
45 | 314 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 42.89 | |
46 | 348 | Dahl Asbjørn | 2004 | AALBORG | 0435AM | 25 m | 43.03 | |
47 | 83 | Østergaard Emil | 2005 | DURUP | 0579AI | 25 m | 43.25 | |
48 | 127 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 43.35 | |
49 | 358 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | 43.36 | |
50 | 234 | Pedersen Viggo Stricker | 2004 | SILKEBORG | 0427AN | 25 m | 43.42 | |
51 | 363 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 43.43 | |
52 | 364 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 44.00 | |
53 | 131 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 44.44 | |
54 | 24 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 45.34 | |
55 | 121 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 45.36 | |
56 | 373 | Uldahl Emil | 2005 | AALBORG | 0541AG | 25 m | 45.47 | |
57 | 231 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 45.88 | |
58 | 366 | Mortensen Anders Chræmmer | 2005 | AALBORG | 0549AK | 25 m | 46.09 | |
59 | 37 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 46.74 | |
60 | 368 | Nørgaard Ryan | 2006 | AALBORG | 0653AC | 25 m | 47.07 | |
61 | 110 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 47.60 | |
62 | 69 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 49.82 | |
63 | 218 | Gaardsted Andreas | 2005 | SILKEBORG | 0517AI | 25 m | 49.97 | |
64 | 179 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 51.11 | |
65 | 328 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 51.29 | |
66 | 221 | Jensen Mads Buch | 2003 | SILKEBORG | 0375AR | 25 m | 51.71 | |
67 | 247 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 52.99 | |
68 | 112 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 54.56 | |
69 | 371 | Sørensen Marthinus | 2006 | AALBORG | 0617AK | 25 m | 56.55 | |
70 | 344 | Andreasen Anders Stendahl | 2007 | AALBORG | 0745AE | 25 m | 58.50 | |
71 | 20 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 59.84 | |
72 | 119 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 1:00.48 | |
73 | 359 | Jensen Storm | 2007 | AALBORG | 0773AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 21, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 384 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 2:38.79 | |
2 | 388 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 2:38.96 | |
3 | 333 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:40.13 | |
4 | 156 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:41.57 | |
5 | 389 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 2:46.68 | |
6 | 50 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 2:48.40 | |
7 | 149 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 2:50.02 | |
8 | 120 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 25 m | 2:51.05 | |
9 | 72 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 2:51.29 | |
10 | 296 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 2:51.46 | |
11 | 34 | Baack Mette | 2000 | AGF | 0028AU | 25 m | 2:52.01 | |
12 | 153 | Dam Trine | 2001 | HORSENS | 0126AT | 25 m | 2:54.19 | |
13 | 413 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 2:54.60 | |
14 | 381 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 2:57.21 | |
15 | 178 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 2:57.62 | |
16 | 150 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 2:57.69 | |
17 | 399 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 2:57.96 | |
18 | 266 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 2:58.27 | |
19 | 11 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 2:58.68 | |
20 | 171 | Mikkelsen Josefine | 2002 | HORSENS | 0242AT | 25 m | 2:59.46 | |
21 | 265 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 3:00.34 | |
22 | 190 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 3:03.17 | |
23 | 330 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 3:03.59 | |
24 | 32 | Glintborg Heidi | 2002 | ODENSE | 0202AP | 25 m | 3:06.35 | |
25 | 326 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 3:08.40 | |
26 | 169 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 3:08.49 | |
27 | 41 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 3:14.63 | |
28 | 427 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 3:16.32 | |
29 | 228 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 3:16.91 | |
30 | 81 | Veile Camilla | 2000 | DURUP | 0096AQ | 25 m | 3:19.48 | |
31 | 316 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 3:19.98 | |
32 | 223 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 3:24.86 | |
33 | 186 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 3:25.11 | |
34 | 275 | Simonse Kirstine Bengaard | 2004 | SKIVE | 0476AX | 25 m | 3:26.02 | |
35 | 146 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 3:27.47 | |
36 | 232 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 3:28.72 | |
37 | 129 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 3:29.89 | |
38 | 258 | Svendsen Frida | 2002 | SKANDERBOR | 0278AZ | 25 m | 3:32.60 | |
39 | 125 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 3:32.88 | |
40 | 203 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 3:36.15 | |
41 | 226 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 3:37.97 | |
42 | 225 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 3:38.39 | |
43 | 237 | Røygaard Alfa Frederikke | 2003 | SILKEBORG | 0342BD | 25 m | 3:39.21 | |
44 | 167 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 3:40.48 | |
45 | 217 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 3:40.81 | |
46 | 123 | Kristensen Ida | 2004 | HERNING | 0412AR | 25 m | 3:41.46 | |
47 | 194 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 3:43.07 | |
48 | 235 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 3:46.94 | |
49 | 279 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 3:48.15 | |
50 | 185 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 3:50.51 | |
51 | 280 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | KORAL | 0578AJ | 25 m | 3:50.54 | |
52 | 174 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 4:06.44 | |
53 | 233 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 4:16.42 | |
54 | 350 | Danielsen Lærke R. | 2007 | AALBORG | 0726AJ | 25 m | ||
55 | 351 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | ||
56 | 354 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | ||
57 | 369 | Pedersen Emilie | 2007 | AALBORG | 0778AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 22, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 2:17.68 | |
2 | 164 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 2:21.53 | |
3 | 299 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:25.07 | |
4 | 33 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 2:26.52 | |
5 | 163 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 2:29.31 | |
6 | 390 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 2:32.33 | |
7 | 184 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 2:33.53 | |
8 | 145 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:42.64 | |
9 | 46 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:42.99 | |
10 | 315 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:43.75 | |
11 | 69 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 2:45.26 | |
12 | 199 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 2:53.35 | |
13 | 421 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 2:56.93 | |
14 | 397 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 3:07.70 | |
15 | 264 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 3:10.64 | |
16 | 19 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 3:11.44 | |
17 | 285 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 3:14.55 | |
18 | 327 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 3:19.96 | |
19 | 336 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 3:28.62 | |
20 | 82 | Veile Mathias | 2005 | DURUP | 0557AD | 25 m | 3:37.35 | |
21 | 24 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 3:42.02 | |
22 | 416 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 3:44.90 | |
23 | 216 | Ebbesen Gorm Brandt | 2004 | SILKEBORG | 0409AO | 25 m | 3:45.73 | |
24 | 447 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 3:46.17 | |
25 | 119 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 3:50.18 | |
26 | 364 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 3:52.12 | |
27 | 218 | Gaardsted Andreas | 2005 | SILKEBORG | 0517AI | 25 m | 3:59.96 | |
28 | 284 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 4:05.87 | |
29 | 191 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 4:05.98 | |
30 | 373 | Uldahl Emil | 2005 | AALBORG | 0541AG | 25 m | 4:09.77 | |
31 | 255 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 6:06.10 | |
32 | 121 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | ||
33 | 239 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | ||
34 | 359 | Jensen Storm | 2007 | AALBORG | 0773AE | 25 m | ||
35 | 361 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | ||
36 | 372 | Sørensen Rasmus | 2005 | AALBORG | 0531AG | 25 m | ||
37 | 376 | Zee Lau De | 2006 | AALBORG | 0641AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 23, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 389 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 1:07.39 | |
2 | 148 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 1:08.41 | |
3 | 149 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 1:09.93 | |
4 | 310 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:10.93 | |
5 | 113 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 1:12.34 | |
6 | 331 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:12.36 | |
7 | 59 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 1:13.03 | |
8 | 159 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 1:13.05 | |
9 | 324 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:14.17 | |
10 | 168 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 1:14.28 | |
11 | 393 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | AAS | 0126AO | 25 m | 1:14.35 | |
12 | 333 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:14.46 | |
13 | 245 | Berg Mille C. | 2001 | SKANDERBOR | 0102AY | 25 m | 1:14.81 | |
14 | 178 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:15.69 | |
15 | 27 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:15.84 | |
16 | 172 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 1:15.87 | |
17 | 387 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 1:16.01 | |
18 | 169 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 1:16.14 | |
19 | 171 | Mikkelsen Josefine | 2002 | HORSENS | 0242AT | 25 m | 1:16.31 | |
20 | 150 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 1:16.43 | |
21 | 262 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 1:17.01 | |
22 | 253 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:17.03 | |
23 | 190 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:17.32 | |
24 | 181 | Sund Nanna | 2000 | HORSENS | 0086BE | 25 m | 1:17.49 | |
25 | 40 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 1:17.51 | |
26 | 392 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 1:17.79 | |
27 | 120 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 25 m | 1:17.81 | |
28 | 81 | Veile Camilla | 2000 | DURUP | 0096AQ | 25 m | 1:18.16 | |
29 | 108 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 25 m | 1:18.37 | |
30 | 238 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 1:18.60 | |
31 | 271 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 1:18.63 | |
32 | 266 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:18.85 | |
33 | 11 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:18.97 | |
34 | 325 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:19.05 | |
35 | 52 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 1:19.23 | |
36 | 41 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:19.48 | |
37 | 382 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 25 m | 1:19.53 | |
38 | 170 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 1:19.71 | |
39 | 440 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:19.82 | |
40 | 180 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 1:19.88 | |
41 | 300 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 1:20.49 | |
42 | 441 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:20.90 | |
43 | 417 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 1:21.21 | |
44 | 39 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 1:21.47 | |
45 | 323 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:21.66 | |
46 | 269 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 1:21.83 | |
47 | 386 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:21.86 | |
48 | 186 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:22.40 | |
49 | 176 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 1:22.48 | |
50 | 155 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:22.74 | |
51 | 9 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:22.97 | |
52 | 316 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:23.81 | |
53 | 151 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:23.83 | |
54 | 444 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:23.93 | |
55 | 220 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 25 m | 1:23.95 | |
56 | 196 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 1:24.03 | |
57 | 446 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 1:24.18 | |
58 | 227 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 25 m | 1:24.95 | |
59 | 345 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 1:25.07 | |
60 | 251 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:25.11 | |
61 | 362 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:25.38 | |
62 | 192 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:25.55 | |
63 | 311 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:25.72 | |
64 | 445 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:25.91 | |
65 | 29 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:25.93 | |
66 | 223 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 1:26.19 | |
67 | 418 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 1:26.57 | |
68 | 12 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:27.01 | |
69 | 66 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 1:27.13 | |
70 | 118 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | HERNING | 0538AM | 25 m | 1:27.35 | |
71 | 61 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 1:27.37 | |
72 | 21 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 1:27.58 | |
73 | 248 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:27.89 | |
74 | 353 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:27.94 | |
75 | 205 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:28.05 | |
76 | 78 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 1:28.13 | |
77 | 291 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 1:28.38 | |
78 | 226 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 1:28.46 | |
79 | 198 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 1:28.57 | |
80 | 14 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 1:28.73 | |
81 | 254 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:29.12 | |
82 | 258 | Svendsen Frida | 2002 | SKANDERBOR | 0278AZ | 25 m | 1:29.29 | |
83 | 146 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:29.71 | |
84 | 129 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 1:29.98 | |
85 | 295 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 0232BA | 25 m | 1:30.11 | |
86 | 206 | Stephansen Laura Mai | 2003 | IKAST | 0378AW | 25 m | 1:30.45 | |
87 | 250 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 1:30.61 | |
88 | 225 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 1:31.24 | |
89 | 232 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 1:31.43 | |
90 | 436 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:31.48 | |
91 | 402 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:31.56 | |
92 | 415 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 1:31.62 | |
93 | 313 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:31.69 | |
94 | 161 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 1:31.83 | |
95 | 237 | Røygaard Alfa Frederikke | 2003 | SILKEBORG | 0342BD | 25 m | 1:32.35 | |
96 | 207 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:32.58 | |
97 | 173 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:32.60 | |
98 | 28 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:33.19 | |
99 | 256 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 1:33.41 | |
100 | 319 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 1:34.75 | |
101 | 355 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 1:34.96 | |
102 | 267 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 25 m | 1:35.25 | |
103 | 167 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 1:35.29 | |
104 | 241 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 1:36.07 | |
105 | 322 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:36.22 | |
106 | 114 | Hjaltson Lærke | 2004 | HERNING | 0448AO | 25 m | 1:36.56 | |
107 | 318 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:36.60 | |
108 | 185 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:37.86 | |
109 | 422 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:38.33 | |
110 | 292 | Møller Stine Højby | 2002 | KORAL | 0296BD | 25 m | 1:39.46 | |
111 | 157 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:40.18 | |
112 | 222 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 1:40.24 | |
113 | 197 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 1:40.91 | |
114 | 48 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 1:41.23 | |
115 | 128 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 1:41.81 | |
116 | 174 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 1:41.84 | |
117 | 229 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 1:43.13 | |
118 | 235 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 1:44.08 | |
119 | 165 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:44.18 | |
120 | 79 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 1:44.27 | |
121 | 281 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 1:47.55 | |
122 | 71 | Vestergård Fine H. | 2005 | AGF | 0566AP | 25 m | 1:47.71 | |
123 | 38 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 25 m | 1:48.24 | |
124 | 47 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | 1:48.28 | |
125 | 236 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 1:49.26 | |
126 | 346 | Brinkmann Victoria Amdi | 2007 | AALBORG | 0758AG | 25 m | 1:49.29 | |
127 | 162 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 1:52.01 | |
128 | 215 | Bødtger Anne-Sofie | 2005 | SILKEBORG | 0584AP | 25 m | 2:00.26 | |
129 | 377 | Børsting Natasha | 2004 | AAS | 0434AT | 25 m | 2:01.55 | |
130 | 282 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 2:05.22 | |
131 | 62 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 2:17.28 | |
132 | 30 | Triel Emma | 2003 | STRUER | 25 m | |||
133 | 268 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | ||
134 | 287 | Holm Freya | 2003 | KORAL | 0398BD | 25 m | ||
135 | 356 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | ||
136 | 385 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 24, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 56.67 | |
2 | 68 | Schultz Kasper | 1995 | AGF | 9557AI | 25 m | 57.77 | |
3 | 383 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 1:01.40 | |
4 | 145 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 1:02.77 | |
5 | 116 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 1:03.44 | |
6 | 147 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 1:04.15 | |
7 | 55 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 1:04.19 | |
8 | 163 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 1:05.12 | |
9 | 164 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 1:06.15 | |
10 | 51 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 1:06.29 | |
11 | 166 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 1:06.64 | |
12 | 452 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:08.27 | |
13 | 177 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 1:08.36 | |
14 | 56 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 1:08.48 | |
15 | 126 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:08.73 | |
16 | 414 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 1:09.66 | |
17 | 111 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 1:10.66 | |
18 | 294 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:10.95 | |
19 | 301 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 1:11.02 | |
20 | 60 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 1:11.16 | |
21 | 451 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:11.35 | |
22 | 367 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:11.90 | |
23 | 199 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:11.96 | |
24 | 435 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 1:12.77 | |
25 | 183 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 1:13.56 | |
26 | 298 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 1:13.61 | |
27 | 69 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 1:13.92 | |
28 | 35 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:14.14 | |
29 | 204 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 1:14.14 | |
30 | 315 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:15.21 | |
31 | 374 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:16.88 | |
32 | 288 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:16.94 | |
33 | 46 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 1:17.02 | |
34 | 320 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:17.03 | |
35 | 160 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:17.29 | |
36 | 442 | Christensen Viktor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 1:17.69 | |
37 | 447 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:17.72 | |
38 | 19 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:17.73 | |
39 | 249 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 1:17.93 | |
40 | 130 | Petersen Hannibal Nørgård | 2002 | HERNING | 0289AO | 25 m | 1:18.80 | |
41 | 332 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:19.55 | |
42 | 312 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:20.22 | |
43 | 365 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:20.25 | |
44 | 270 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:20.28 | |
45 | 329 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:20.50 | |
46 | 200 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:20.86 | |
47 | 400 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:21.12 | |
48 | 360 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 1:21.56 | |
49 | 53 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 1:22.13 | |
50 | 195 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:22.58 | |
51 | 397 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 1:22.64 | |
52 | 293 | Nielsen Anton B. | 2003 | KORAL | 0375AN | 25 m | 1:23.74 | |
53 | 285 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 1:24.04 | |
54 | 317 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:24.20 | |
55 | 443 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 1:24.21 | |
56 | 321 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:24.24 | |
57 | 182 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:24.30 | |
58 | 375 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 1:24.61 | |
59 | 219 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 1:24.86 | |
60 | 314 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:25.25 | |
61 | 272 | Rahbe Christian Langgaard | 2001 | SKIVE | 0155AT | 25 m | 1:25.83 | |
62 | 363 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 1:27.11 | |
63 | 407 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:27.18 | |
64 | 246 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 1:27.50 | |
65 | 426 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:27.55 | |
66 | 57 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 1:28.32 | |
67 | 335 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:28.33 | |
68 | 191 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:28.74 | |
69 | 358 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | 1:29.31 | |
70 | 13 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:29.39 | |
71 | 357 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 1:29.39 | |
72 | 264 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 1:29.42 | |
73 | 239 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 1:29.87 | |
74 | 430 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:31.04 | |
75 | 370 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 1:31.25 | |
76 | 247 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 1:31.57 | |
77 | 336 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:32.10 | |
78 | 416 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:32.28 | |
79 | 202 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:32.92 | |
80 | 434 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:33.44 | |
81 | 231 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 1:33.86 | |
82 | 77 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | DURUP | 0771AA | 25 m | 1:37.01 | |
83 | 216 | Ebbesen Gorm Brandt | 2004 | SILKEBORG | 0409AO | 25 m | 1:37.03 | |
84 | 82 | Veile Mathias | 2005 | DURUP | 0557AD | 25 m | 1:37.07 | |
85 | 83 | Østergaard Emil | 2005 | DURUP | 0579AI | 25 m | 1:38.23 | |
86 | 70 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | 1:38.73 | |
87 | 224 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 1:39.65 | |
88 | 366 | Mortensen Anders Chræmmer | 2005 | AALBORG | 0549AK | 25 m | 1:40.22 | |
89 | 37 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 1:40.79 | |
90 | 368 | Nørgaard Ryan | 2006 | AALBORG | 0653AC | 25 m | 1:41.03 | |
91 | 274 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 1:41.20 | |
92 | 110 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:42.19 | |
93 | 221 | Jensen Mads Buch | 2003 | SILKEBORG | 0375AR | 25 m | 1:43.89 | |
94 | 286 | Hemdrup Andreas Svinth | 2005 | KORAL | 0585AF | 25 m | 1:44.61 | |
95 | 179 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 1:44.81 | |
96 | 131 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 1:50.19 | |
97 | 20 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:50.63 | |
98 | 112 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 1:51.77 | |
99 | 347 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 1:52.49 | |
100 | 257 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 2:07.88 | |
101 | 252 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 2:13.98 | |
102 | 36 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 25 m | ||
103 | 255 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | ||
104 | 344 | Andreasen Anders Stendahl | 2007 | AALBORG | 0745AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 25, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:20.02 | |
2 | 156 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:21.53 | |
3 | 148 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 2:23.62 | |
4 | 58 | Kjøngerskov Trine | 2000 | AGF | 0038AC | 25 m | 2:26.50 | |
5 | 310 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:28.05 | |
6 | 75 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 25 m | 2:30.31 | |
7 | 72 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 2:30.60 | |
8 | 399 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 2:31.21 | |
9 | 396 | Seehausen Mia | 2001 | AAS | 0186AH | 25 m | 2:31.94 | |
10 | 32 | Glintborg Heidi | 2002 | ODENSE | 0202AP | 25 m | 2:37.66 | |
11 | 297 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 2:38.62 | |
12 | 423 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 2:38.90 | |
13 | 178 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 2:39.49 | |
14 | 245 | Berg Mille C. | 2001 | SKANDERBOR | 0102AY | 25 m | 2:39.59 | |
15 | 323 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:41.42 | |
16 | 193 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 2:42.77 | |
17 | 227 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 25 m | 2:44.63 | |
18 | 201 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 2:44.68 | |
19 | 124 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 2:44.93 | |
20 | 159 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 2:45.07 | |
21 | 181 | Sund Nanna | 2000 | HORSENS | 0086BE | 25 m | 2:45.11 | |
22 | 27 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:45.34 | |
23 | 265 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 2:47.24 | |
24 | 170 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 2:48.21 | |
25 | 273 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 2:48.70 | |
26 | 410 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 2:48.79 | |
27 | 39 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 2:52.69 | |
28 | 67 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 2:55.88 | |
29 | 223 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 2:56.57 | |
30 | 153 | Dam Trine | 2001 | HORSENS | 0126AT | 25 m | 2:57.81 | |
31 | 444 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 3:00.35 | |
32 | 417 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 3:01.38 | |
33 | 427 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 3:06.09 | |
34 | 117 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 3:06.95 | |
35 | 66 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 3:07.11 | |
36 | 436 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 3:08.92 | |
37 | 445 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 3:09.67 | |
38 | 155 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 3:10.82 | |
39 | 230 | Møldrup Nicoline | 2004 | SILKEBORG | 0436AT | 25 m | 3:17.20 | |
40 | 319 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 3:17.42 | |
41 | 25 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 3:18.21 | |
42 | 217 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 3:21.46 | |
43 | 311 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 3:21.99 | |
44 | 28 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 3:22.04 | |
45 | 114 | Hjaltson Lærke | 2004 | HERNING | 0448AO | 25 m | 3:25.49 | |
46 | 222 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 3:32.80 | |
47 | 235 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 3:37.92 | |
48 | 47 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 25 m | ||
49 | 48 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | ||
50 | 109 | Bang-Larsen Karoline | 2005 | HERNING | 0582AN | 25 m | ||
51 | 115 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 25 m | ||
52 | 135 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | ||
53 | 253 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | ||
54 | 278 | Graversen Sara Høi | 2003 | KORAL | 0318AX | 25 m | ||
55 | 350 | Danielsen Lærke R. | 2007 | AALBORG | 0726AJ | 25 m | ||
56 | 351 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | ||
57 | 369 | Pedersen Emilie | 2007 | AALBORG | 0778AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 26, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Schultz Kasper | 1995 | AGF | 9557AI | 25 m | 2:00.15 | |
2 | 116 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 2:11.33 | |
3 | 299 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:16.33 | |
4 | 302 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 2:20.05 | |
5 | 177 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 2:22.43 | |
6 | 380 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 2:26.27 | |
7 | 449 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 2:29.56 | |
8 | 374 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 2:35.72 | |
9 | 246 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 2:36.90 | |
10 | 166 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 2:37.03 | |
11 | 16 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:39.85 | |
12 | 327 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:46.03 | |
13 | 76 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | DURUP | 0453AH | 25 m | 2:51.22 | |
14 | 320 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 2:53.34 | |
15 | 321 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 2:56.99 | |
16 | 164 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 3:02.15 | |
17 | 132 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | 3:13.27 | |
18 | 348 | Dahl Asbjørn | 2004 | AALBORG | 0435AM | 25 m | 3:21.79 | |
19 | 127 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 3:26.51 | |
20 | 376 | Zee Lau De | 2006 | AALBORG | 0641AB | 25 m | 3:28.31 | |
21 | 234 | Pedersen Viggo Stricker | 2004 | SILKEBORG | 0427AN | 25 m | 3:28.34 | |
22 | 373 | Uldahl Emil | 2005 | AALBORG | 0541AG | 25 m | 3:30.00 | |
23 | 131 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 3:31.86 | |
24 | 359 | Jensen Storm | 2007 | AALBORG | 0773AE | 25 m | ||
25 | 361 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | ||
26 | 364 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | ||
27 | 370 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | ||
28 | 371 | Sørensen Marthinus | 2006 | AALBORG | 0617AK | 25 m | ||
29 | 372 | Sørensen Rasmus | 2005 | AALBORG | 0531AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 27, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 389 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 27.30 | |
2 | 148 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 28.00 | |
3 | 388 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 28.27 | |
4 | 396 | Seehausen Mia | 2001 | AAS | 0186AH | 25 m | 28.49 | |
5 | 296 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 28.62 | |
6 | 149 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 28.67 | |
7 | 168 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 28.82 | |
8 | 41 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 29.04 | |
9 | 238 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 29.09 | |
10 | 393 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | AAS | 0126AO | 25 m | 29.09 | |
11 | 381 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 29.11 | |
12 | 59 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 29.12 | |
13 | 156 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 29.20 | |
14 | 32 | Glintborg Heidi | 2002 | ODENSE | 0202AP | 25 m | 29.30 | |
15 | 273 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 29.31 | |
16 | 72 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 29.45 | |
17 | 75 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 25 m | 29.48 | |
18 | 153 | Dam Trine | 2001 | HORSENS | 0126AT | 25 m | 29.53 | |
19 | 61 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 29.56 | |
20 | 169 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 29.61 | |
21 | 172 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 29.66 | |
22 | 50 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 29.69 | |
23 | 413 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 29.73 | |
24 | 27 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 29.75 | |
25 | 122 | Knudsen Emilie | 2002 | HERNING | 0222AK | 25 m | 29.76 | |
26 | 108 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 25 m | 30.01 | |
27 | 159 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 30.06 | |
28 | 113 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 30.17 | |
29 | 324 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 30.23 | |
30 | 387 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 30.26 | |
31 | 262 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 30.31 | |
32 | 384 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 30.58 | |
33 | 34 | Baack Mette | 2000 | AGF | 0028AU | 25 m | 30.59 | |
34 | 201 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 30.66 | |
35 | 40 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 30.87 | |
36 | 150 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 30.89 | |
37 | 450 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 30.99 | |
38 | 171 | Mikkelsen Josefine | 2002 | HORSENS | 0242AT | 25 m | 31.03 | |
39 | 325 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 31.07 | |
40 | 392 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 31.16 | |
41 | 52 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 31.17 | |
42 | 193 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 31.26 | |
43 | 81 | Veile Camilla | 2000 | DURUP | 0096AQ | 25 m | 31.36 | |
44 | 151 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 31.36 | |
45 | 423 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 31.43 | |
46 | 124 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 31.49 | |
47 | 29 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 31.53 | |
48 | 117 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 31.64 | |
49 | 269 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 31.69 | |
50 | 271 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 31.73 | |
51 | 12 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 31.81 | |
52 | 196 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 31.81 | |
53 | 190 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 31.93 | |
54 | 333 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 31.97 | |
55 | 180 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 32.06 | |
56 | 11 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 32.09 | |
57 | 170 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 32.16 | |
58 | 330 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 32.22 | |
59 | 220 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 25 m | 32.32 | |
60 | 441 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 32.34 | |
61 | 297 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 32.42 | |
62 | 382 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 25 m | 32.42 | |
63 | 21 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 32.46 | |
64 | 227 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 25 m | 32.51 | |
65 | 186 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 32.59 | |
66 | 440 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 32.63 | |
67 | 251 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 32.80 | |
68 | 410 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 32.80 | |
69 | 120 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 25 m | 32.82 | |
70 | 352 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 32.85 | |
71 | 176 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 32.87 | |
72 | 291 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 32.88 | |
73 | 316 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 32.89 | |
74 | 326 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 32.93 | |
75 | 155 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 33.01 | |
76 | 446 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 33.02 | |
77 | 254 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 33.25 | |
78 | 205 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 33.26 | |
79 | 14 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 33.28 | |
80 | 133 | Suhnsen Frederikke | 2002 | HERNING | 0244AU | 25 m | 33.32 | |
81 | 345 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 33.33 | |
82 | 9 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 33.49 | |
83 | 444 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 33.49 | |
84 | 295 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 0232BA | 25 m | 33.60 | |
85 | 418 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 33.65 | |
86 | 192 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 33.84 | |
87 | 256 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 33.89 | |
88 | 386 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 33.89 | |
89 | 241 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 34.20 | |
90 | 198 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 34.44 | |
91 | 258 | Svendsen Frida | 2002 | SKANDERBOR | 0278AZ | 25 m | 34.50 | |
92 | 78 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 34.56 | |
93 | 203 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 34.64 | |
94 | 250 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 34.69 | |
95 | 289 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 34.84 | |
96 | 225 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 34.87 | |
97 | 353 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 34.99 | |
98 | 248 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 35.02 | |
99 | 311 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 35.15 | |
100 | 207 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 35.17 | |
101 | 228 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 35.18 | |
102 | 362 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 35.22 | |
103 | 268 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 35.35 | |
104 | 427 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 35.49 | |
105 | 194 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 35.63 | |
106 | 146 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 35.64 | |
107 | 206 | Stephansen Laura Mai | 2003 | IKAST | 0378AW | 25 m | 35.64 | |
108 | 292 | Møller Stine Højby | 2002 | KORAL | 0296BD | 25 m | 35.68 | |
109 | 267 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 25 m | 35.73 | |
110 | 415 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 35.94 | |
111 | 173 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 36.11 | |
112 | 118 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | HERNING | 0538AM | 25 m | 36.29 | |
113 | 322 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 36.29 | |
114 | 125 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 36.30 | |
115 | 129 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 36.53 | |
116 | 237 | Røygaard Alfa Frederikke | 2003 | SILKEBORG | 0342BD | 25 m | 36.53 | |
117 | 402 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 36.59 | |
118 | 313 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 36.72 | |
119 | 123 | Kristensen Ida | 2004 | HERNING | 0412AR | 25 m | 36.77 | |
120 | 355 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 37.05 | |
121 | 318 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 37.11 | |
122 | 161 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 38.07 | |
123 | 157 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 38.09 | |
124 | 197 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 38.24 | |
125 | 174 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 38.49 | |
126 | 38 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 25 m | 38.61 | |
127 | 128 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 38.62 | |
128 | 165 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 38.77 | |
129 | 278 | Graversen Sara Høi | 2003 | KORAL | 0318AX | 25 m | 38.81 | |
130 | 287 | Holm Freya | 2003 | KORAL | 0398BD | 25 m | 38.92 | |
131 | 25 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 39.05 | |
132 | 79 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 39.45 | |
133 | 167 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 39.64 | |
134 | 422 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 39.66 | |
135 | 236 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 40.10 | |
136 | 377 | Børsting Natasha | 2004 | AAS | 0434AT | 25 m | 40.34 | |
137 | 356 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 40.69 | |
138 | 229 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 25 m | 41.58 | |
139 | 354 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | 41.68 | |
140 | 30 | Triel Emma | 2003 | STRUER | 25 m | 41.69 | ||
141 | 275 | Simonse Kirstine Bengaard | 2004 | SKIVE | 0476AX | 25 m | 41.78 | |
142 | 233 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 25 m | 41.90 | |
143 | 281 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 42.79 | |
144 | 62 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 43.02 | |
145 | 346 | Brinkmann Victoria Amdi | 2007 | AALBORG | 0758AG | 25 m | 43.27 | |
146 | 282 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 43.72 | |
147 | 71 | Vestergård Fine H. | 2005 | AGF | 0566AP | 25 m | 44.00 | |
148 | 162 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 45.15 | |
149 | 109 | Bang-Larsen Karoline | 2005 | HERNING | 0582AN | 25 m | 45.60 | |
150 | 215 | Bødtger Anne-Sofie | 2005 | SILKEBORG | 0584AP | 25 m | 45.94 | |
151 | 279 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 46.46 | |
152 | 280 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | KORAL | 0578AJ | 25 m | 46.47 | |
153 | 80 | Tang Mette | 2005 | DURUP | 25 m | 49.62 | ||
154 | 10 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 25 m | |||
155 | 17 | Kappel Simone | 2005 | STRUER | 25 m | |||
156 | 31 | Zimmermann Sofie | 2005 | STRUER | 25 m | |||
157 | 74 | Løyche Mathilde | 2002 | DURUP | 0224BC | 25 m | ||
158 | 385 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 28, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Schultz Kasper | 1995 | AGF | 9557AI | 25 m | 23.21 | |
2 | 184 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 23.80 | |
3 | 383 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 24.49 | |
4 | 134 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 24.99 | |
5 | 390 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 25.01 | |
6 | 116 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 25.11 | |
7 | 398 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 25.31 | |
8 | 163 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 25.74 | |
9 | 36 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 25 m | 25.75 | |
10 | 145 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 25.95 | |
11 | 51 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 26.01 | |
12 | 56 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 26.11 | |
13 | 147 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 26.29 | |
14 | 111 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 26.32 | |
15 | 33 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 26.34 | |
16 | 299 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 26.34 | |
17 | 46 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 26.36 | |
18 | 452 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 26.52 | |
19 | 391 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 26.57 | |
20 | 294 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 26.99 | |
21 | 302 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 27.18 | |
22 | 177 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 27.29 | |
23 | 367 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 27.44 | |
24 | 414 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 27.62 | |
25 | 301 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 27.67 | |
26 | 126 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 27.91 | |
27 | 451 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 28.19 | |
28 | 442 | Christensen Viktor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 28.40 | |
29 | 421 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 28.48 | |
30 | 49 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 25 m | 28.65 | |
31 | 199 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 28.82 | |
32 | 290 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 9765AT | 25 m | 28.83 | |
33 | 315 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 29.20 | |
34 | 204 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 29.36 | |
35 | 183 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 29.39 | |
36 | 435 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 29.61 | |
37 | 19 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 29.79 | |
38 | 249 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 29.79 | |
39 | 263 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 29.83 | |
40 | 449 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 30.45 | |
41 | 53 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 30.62 | |
42 | 270 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 30.62 | |
43 | 380 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 30.69 | |
44 | 16 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 31.18 | |
45 | 312 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 31.28 | |
46 | 447 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 31.56 | |
47 | 76 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | DURUP | 0453AH | 25 m | 31.61 | |
48 | 293 | Nielsen Anton B. | 2003 | KORAL | 0375AN | 25 m | 31.77 | |
49 | 195 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 31.82 | |
50 | 332 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 31.96 | |
51 | 272 | Rahbe Christian Langgaard | 2001 | SKIVE | 0155AT | 25 m | 32.06 | |
52 | 426 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 32.17 | |
53 | 400 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 32.40 | |
54 | 37 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 32.41 | |
55 | 160 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 32.44 | |
56 | 335 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 32.49 | |
57 | 329 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 32.65 | |
58 | 360 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 32.75 | |
59 | 182 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 32.84 | |
60 | 200 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 33.01 | |
61 | 314 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 33.12 | |
62 | 317 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 33.20 | |
63 | 407 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 33.33 | |
64 | 13 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 33.38 | |
65 | 231 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 33.38 | |
66 | 130 | Petersen Hannibal Nørgård | 2002 | HERNING | 0289AO | 25 m | 33.46 | |
67 | 357 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 33.46 | |
68 | 365 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 33.48 | |
69 | 363 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 33.88 | |
70 | 219 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 34.54 | |
71 | 202 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 34.73 | |
72 | 274 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 34.99 | |
73 | 375 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 35.00 | |
74 | 443 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 35.45 | |
75 | 434 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 35.89 | |
76 | 358 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | 36.00 | |
77 | 252 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 36.04 | |
78 | 264 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 36.12 | |
79 | 247 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 36.40 | |
80 | 430 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 36.42 | |
81 | 82 | Veile Mathias | 2005 | DURUP | 0557AD | 25 m | 36.62 | |
82 | 336 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 36.65 | |
83 | 83 | Østergaard Emil | 2005 | DURUP | 0579AI | 25 m | 37.15 | |
84 | 348 | Dahl Asbjørn | 2004 | AALBORG | 0435AM | 25 m | 37.20 | |
85 | 110 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 37.24 | |
86 | 216 | Ebbesen Gorm Brandt | 2004 | SILKEBORG | 0409AO | 25 m | 37.45 | |
87 | 372 | Sørensen Rasmus | 2005 | AALBORG | 0531AG | 25 m | 37.50 | |
88 | 416 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 37.72 | |
89 | 112 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 38.00 | |
90 | 127 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 38.09 | |
91 | 24 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 38.17 | |
92 | 132 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | 38.25 | |
93 | 284 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 38.44 | |
94 | 366 | Mortensen Anders Chræmmer | 2005 | AALBORG | 0549AK | 25 m | 38.45 | |
95 | 255 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 38.58 | |
96 | 218 | Gaardsted Andreas | 2005 | SILKEBORG | 0517AI | 25 m | 38.87 | |
97 | 376 | Zee Lau De | 2006 | AALBORG | 0641AB | 25 m | 39.36 | |
98 | 70 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 25 m | 39.51 | |
99 | 221 | Jensen Mads Buch | 2003 | SILKEBORG | 0375AR | 25 m | 39.54 | |
100 | 77 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | DURUP | 0771AA | 25 m | 39.81 | |
101 | 286 | Hemdrup Andreas Svinth | 2005 | KORAL | 0585AF | 25 m | 40.16 | |
102 | 121 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 41.42 | |
103 | 20 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 41.55 | |
104 | 179 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 41.70 | |
105 | 347 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 41.88 | |
106 | 368 | Nørgaard Ryan | 2006 | AALBORG | 0653AC | 25 m | 42.64 | |
107 | 361 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 43.36 | |
108 | 344 | Andreasen Anders Stendahl | 2007 | AALBORG | 0745AE | 25 m | 43.65 | |
109 | 371 | Sørensen Marthinus | 2006 | AALBORG | 0617AK | 25 m | 44.43 | |
110 | 119 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 46.64 | |
111 | 257 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 47.14 | |
112 | 328 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 54.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 29, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Horsens Piger 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 1:53.56 | ||
2 | 394 | Aarhus Swim Piger 1 | 2000 | AAS | 25 m | 1:57.47 | ||
3 | 63 | Mortens Piger | 0 | AGF | 25 m | 1:58.00 | ||
4 | 304 | Hønsegården 1 | 2002 | THISTED | 25 m | 1:58.35 | ||
5 | 138 | Horsens Piger 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 1:59.00 | ||
6 | 395 | Aarhus Swim Piger 2 | 1999 | AAS | 25 m | 2:02.00 | ||
7 | 64 | Lines Piger 1 | 2003 | AGF | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 139 | Horsens Piger 3 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:05.00 | ||
9 | 211 | Silkeborg Piger 1 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:07.30 | ||
10 | 187 | Isk Killer Babes | 2002 | IKAST | 25 m | 2:08.00 | ||
11 | 305 | Hønsegården 2 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:08.19 | ||
12 | 439 | Frem Piger | 0 | FREM | 25 m | 2:08.58 | ||
13 | 140 | Horsens Piger 4 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:09.00 | ||
14 | 428 | Hsc Piger 1 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:10.00 | ||
15 | 1 | Babi Girls | 2002 | STRUER | 25 m | 2:11.65 | ||
16 | 141 | Horsens Piger 5 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:12.00 | ||
17 | 188 | Isk Piger 2 | 2003 | IKAST | 25 m | 2:18.00 | ||
18 | 212 | Silkeborg Piger 2 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:19.43 | ||
19 | 342 | Aalborg Piger 1 | 2005 | AALBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
20 | 429 | Hsc Piger 2 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:20.00 | ||
21 | 306 | Hønsegården 3 | 2003 | THISTED | 25 m | 2:21.95 | ||
22 | 142 | Horsens Piger 6 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:24.00 | ||
23 | 213 | Silkeborg Piger 3 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:25.66 | ||
24 | 4 | Struer Damer 2 | 1996 | STRUER | 25 m | 2:31.89 | ||
25 | 65 | Lines Piger 2 | 2003 | AGF | 25 m | 2:32.00 | ||
26 | 214 | Silkeborg Piger 4 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:39.19 | ||
27 | 343 | Aalborg Piger 2 | 2005 | AALBORG | 25 m | 2:45.00 | ||
28 | 3 | Struer Damer | 1998 | STRUER | 25 m | 3:54.11 | ||
29 | 100 | Stm Damer 1 | 2002 | HERNING | 25 m | |||
30 | 101 | Stm Damer 2 | 2002 | HERNING | 25 m | |||
31 | 102 | Stm Damer 3 | 2002 | HERNING | 25 m | |||
32 | 103 | Stm Damer 4 | 2002 | HERNING | 25 m | |||
33 | 243 | Sksv Piger 1 | 2001 | SKANDERBOR | 25 m | |||
34 | 244 | Sksv Piger 2 | 2001 | SKANDERBOR | 25 m | |||
35 | 276 | Koral Piger 1 Ld | 2001 | KORAL | 25 m | |||
36 | 277 | Koral Piger 1 1 Ld | 2001 | KORAL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |
Løb 30, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 143 | Horsens Drenge 1 1 Lh | 1986 | HORSENS | 25 m | 1:37.13 | ||
2 | 379 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2000 | AAS | 25 m | 1:43.54 | ||
3 | 43 | Mortens Drenge 1 | 0 | AGF | 25 m | 1:44.00 | ||
4 | 144 | Horsens Drenge 2 1 Lh | 0 | HORSENS | 25 m | 1:44.25 | ||
5 | 44 | Mortens Drenge 2 | 0 | AGF | 25 m | 1:48.00 | ||
6 | 45 | Mortens Drenge 3 | 0 | AGF | 25 m | 1:54.00 | ||
7 | 8 | Struer Herrer 2 | 0 | STRUER | 25 m | 1:58.57 | ||
8 | 337 | Aalborg Drenge 1 | 2002 | AALBORG | 25 m | 1:59.00 | ||
9 | 412 | Hsc Herrer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 437 | Frem Herrer | 0 | FREM | 25 m | 2:00.34 | ||
11 | 307 | Wannabemen | 2003 | THISTED | 25 m | 2:02.33 | ||
12 | 136 | Horsens Drenge 3 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:04.00 | ||
13 | 189 | Isk Tiger Sharks | 2002 | IKAST | 25 m | 2:10.00 | ||
14 | 338 | Aalborg Drenge 2 | 2004 | AALBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
15 | 308 | Wannabemen 2 | 2003 | THISTED | 25 m | 2:11.46 | ||
16 | 42 | Lines Drenge | 2003 | AGF | 25 m | 2:15.00 | ||
17 | 405 | Hsc Drenge 1 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:15.00 | ||
18 | 209 | Silkeborg Drenge 1 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:20.33 | ||
19 | 309 | Wannabemen 3 | 2003 | THISTED | 25 m | 2:22.80 | ||
20 | 210 | Silkeborg Drenge 2 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:34.37 | ||
21 | 339 | Aalborg Drenge 3 | 2004 | AALBORG | 25 m | 2:40.00 | ||
22 | 340 | Aalborg Drenge 4 | 2005 | AALBORG | 25 m | 2:45.00 | ||
23 | 341 | Aalborg Drenge 5 | 2005 | AALBORG | 25 m | 2:50.00 | ||
24 | 6 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | |||
25 | 104 | Stm Herrer 1 | 2002 | HERNING | 25 m | |||
26 | 105 | Stm Herrer 2 | 2002 | HERNING | 25 m | |||
27 | 106 | Stm Herrer 3 | 2002 | HERNING | 25 m | |||
28 | 107 | Stm Herrer 4 | 2002 | HERNING | 25 m | |||
29 | 242 | Sksv Drenge 1 | 2001 | SKANDERBOR | 25 m | |||
30 | 283 | Koral Drenge 1 Lh | 1992 | KORAL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 27 januar 2017 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:59 |