Program for Limfjordscup 2009
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 200m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 511 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 25 m | 2:05.52 | |
2 | 519 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ST ESBJERG | 9282AG | 50 m | 2:07.71 | |
3 | 490 | Christiansen Nanna M. | 1993 | ST ESBJERG | 9356AI | 25 m | 2:14.90 | |
4 | 18 | Madsen Julie Kibsgaard | 1992 | STRUER | 9214AK | 25 m | 2:18.17 | |
5 | 267 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 2:19.37 | |
6 | 505 | Jensen Katrine R. | 1992 | ST ESBJERG | 9276AG | 25 m | 2:19.41 | |
7 | 494 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 25 m | 2:20.29 | |
8 | 226 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 2:20.92 | |
9 | 489 | Berthelsen Tukummeq | 1992 | ST ESBJERG | 9236AB | 25 m | 2:21.48 | |
10 | 184 | Knudsen Malene | 1993 | HOLSTEBRO | 9386AC | 25 m | 2:22.16 | |
11 | 84 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 2:23.12 | |
12 | 274 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 2:23.31 | |
13 | 108 | Jensen Katrine Sander | 1993 | PINGVINEN | 9392AA | 25 m | 2:23.93 | |
14 | 280 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 2:25.46 | |
15 | 143 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 2:25.74 | |
16 | 231 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 2:26.09 | |
17 | 295 | Branick Stephanie | 1993 | SKOVBAKKEN | 9352AQ | 25 m | 2:26.17 | |
18 | 418 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 2:27.00 | |
19 | 20 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 2:27.22 | |
20 | 81 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 2:27.26 | |
21 | 142 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 2:27.43 | |
22 | 302 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 2:29.12 | |
23 | 259 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 2:30.08 | |
24 | 559 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:31.85 | |
25 | 403 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:32.19 | |
26 | 465 | Kjeldgaard Trine G. | 1993 | NORD | 9346AO | 25 m | 2:33.94 | |
27 | 455 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 2:35.74 | |
28 | 475 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 2:36.74 | |
29 | 173 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 2:36.84 | |
30 | 59 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 2:38.32 | |
31 | 196 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 2:39.65 | |
32 | 211 | Krog Christina | 1990 | IHF | 9016AG | 25 m | 2:40.00 | |
33 | 275 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 2:40.01 | |
34 | 253 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 2:40.13 | |
35 | 508 | Kofoed Frederikke | 1995 | ST ESBJERG | 9592AB | 25 m | 2:40.33 | |
36 | 111 | Hupfeld Malene | 1991 | PINGVINEN | 9168AB | 25 m | 2:41.10 | |
37 | 556 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 2:41.31 | |
38 | 210 | Kristensen Trine Dahl | 1996 | IHF | 9686AF | 25 m | 2:42.49 | |
39 | 145 | Østergaard Louise | 1991 | GRINDSTED | 9136AL | 25 m | 2:42.88 | |
40 | 464 | Heide Mathilde | 1993 | NORD | 9378AN | 25 m | 2:43.48 | |
41 | 422 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 2:43.73 | |
42 | 254 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 2:43.91 | |
43 | 21 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 2:44.66 | |
44 | 278 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 2:45.27 | |
45 | 102 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:45.59 | ||
46 | 474 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 2:45.79 | |
47 | 131 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 2:47.25 | |
48 | 138 | Knudsen Christina | 1993 | GRINDSTED | 9372AO | 25 m | 2:51.18 | |
49 | 487 | Barlo Emma Jacobsen | 1994 | ST ESBJERG | 9486AF | 25 m | 2:52.45 | |
50 | 183 | Kjellerup Caroline Rebbe | 1996 | HOLSTEBRO | 9694AR | 25 m | 2:53.78 | |
51 | 216 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 25 m | 2:54.26 | |
52 | 198 | Skou Dina | 1996 | HOLSTEBRO | 9662AK | 25 m | 2:54.42 | |
53 | 192 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 2:55.00 | |
54 | 239 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 2:58.02 | |
55 | 223 | Stefansen Cecilie | 1997 | IHF | 9784AE | 25 m | 2:58.56 | |
56 | 53 | Benzarti Sara | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:59.18 | ||
57 | 132 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 3:01.74 | |
58 | 10 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 3:01.83 | |
59 | 277 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 3:02.80 | |
60 | 504 | Jensen Jacqueline L. | 1997 | ST ESBJERG | 9708AC | 25 m | 3:03.43 | |
61 | 240 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 3:05.19 | |
62 | 136 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | 3:07.99 | |
63 | 215 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 3:10.93 | |
64 | 219 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 3:12.82 | |
65 | 213 | Lorenzen Sidsel | 1996 | IHF | 9662AM | 25 m | 3:12.98 | |
66 | 168 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 3:13.30 | |
67 | 188 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 3:14.03 | |
68 | 264 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 25 m | 3:14.06 | |
69 | 97 | Kronborg Katja Grønning | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:14.52 | ||
70 | 180 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 3:15.00 | |
71 | 147 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 3:16.55 | |
72 | 265 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 3:22.25 | |
73 | 469 | Andersen Sofie | 1998 | HERNING | 9856AC | 25 m | 3:25.24 | |
74 | 235 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 25 m | 3:31.12 | ||
75 | 534 | Jensen Nanna | 1995 | SNEDSTED | 25 m | 3:32.39 | ||
76 | 485 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 3:35.22 | |
77 | 482 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 3:41.89 | |
78 | 146 | Süzme Nursena | 1995 | HERNING | 9556AX | 25 m | 3:48.61 | |
79 | 486 | Armstrong Shanna | 1998 | ST ESBJERG | 9894AG | 25 m | 3:50.52 | |
80 | 471 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 4:11.68 | |
81 | 243 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 25 m | |||
82 | 217 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | ||
83 | 100 | Krog Jannie | 1986 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
84 | 114 | Bigom Anne Mette | 1993 | PINGVINEN | 9376AR | 25 m | ||
85 | 158 | Skovby Laura | 1996 | HEI | 25 m | |||
86 | 207 | Hawar Nina | 1996 | IHF | 9676AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 2, 200m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 1:55.63 | |
2 | 7 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:58.82 | |
3 | 496 | Hansen Lasse K. | 1989 | ST ESBJERG | 8905AA | 25 m | 2:02.07 | |
4 | 500 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 2:02.84 | |
5 | 30 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 2:03.53 | |
6 | 497 | Hansen Morten | 1993 | ST ESBJERG | 9361AH | 25 m | 2:03.93 | |
7 | 76 | Christensen Matias Engdal | 1993 | LYSENG | 9309AE | 25 m | 2:06.03 | |
8 | 543 | Nipper Kristian Trier | 1992 | HOLSTEBRO | 9233AH | 25 m | 2:08.00 | |
9 | 421 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 2:08.35 | |
10 | 423 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 2:10.09 | |
11 | 13 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 2:10.23 | |
12 | 175 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 2:10.62 | |
13 | 305 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 2:11.82 | |
14 | 499 | Hansen Ole | 1992 | ST ESBJERG | 9283AE | 25 m | 2:14.05 | |
15 | 405 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 2:14.17 | |
16 | 520 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 2:14.33 | |
17 | 56 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 2:14.43 | |
18 | 521 | Thomsen Christian T. | 1990 | ST ESBJERG | 9063AC | 25 m | 2:14.93 | |
19 | 523 | Zysek Kasper | 1994 | ST ESBJERG | 9457AC | 25 m | 2:16.63 | |
20 | 284 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 2:16.81 | |
21 | 185 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 2:18.35 | |
22 | 513 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 2:18.65 | |
23 | 197 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 2:19.28 | |
24 | 420 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 2:21.21 | |
25 | 174 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 2:21.59 | |
26 | 419 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 2:23.60 | |
27 | 232 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 2:23.71 | |
28 | 238 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 2:26.22 | |
29 | 190 | Nielsen Daniel Brusen | 1993 | HOLSTEBRO | 9387AK | 25 m | 2:26.47 | |
30 | 307 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 2:27.13 | |
31 | 558 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 25 m | 2:27.21 | |
32 | 457 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 25 m | 2:28.66 | |
33 | 203 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 2:29.87 | |
34 | 414 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 2:30.44 | |
35 | 256 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 2:32.18 | |
36 | 27 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 2:33.21 | |
37 | 294 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 2:33.28 | |
38 | 435 | Pedersen Jakob Brask | 1993 | VIBORG | 25 m | 2:33.64 | ||
39 | 206 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 2:33.72 | |
40 | 491 | Cumming Ian | 1995 | ST ESBJERG | 9547AA | 25 m | 2:35.22 | |
41 | 17 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 2:35.68 | |
42 | 411 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 2:35.75 | |
43 | 148 | Broløs Kristian | 1995 | HEI | 9521AC | 25 m | 2:37.31 | |
44 | 199 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 2:40.00 | |
45 | 140 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 2:40.13 | |
46 | 301 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 2:40.87 | |
47 | 560 | Rishøj Kjeld | 1988 | THISTED | 25 m | 2:42.18 | ||
48 | 139 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 2:45.92 | |
49 | 130 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 2:46.72 | |
50 | 23 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 2:47.23 | |
51 | 11 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:47.54 | |
52 | 182 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 2:48.33 | |
53 | 15 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:48.59 | |
54 | 429 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 2:48.83 | |
55 | 247 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 2:49.65 | |
56 | 415 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 25 m | 2:49.87 | ||
57 | 176 | Hubert Benjamin | 1992 | HOLSTEBRO | 9223AL | 25 m | 2:49.94 | |
58 | 60 | Veis Andreas | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:50.35 | ||
59 | 249 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 2:50.97 | |
60 | 149 | Christiansen Jens Høj | 1996 | HEI | 9601AE | 25 m | 2:51.15 | |
61 | 547 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 25 m | 2:51.60 | ||
62 | 407 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:52.67 | |
63 | 252 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 2:53.68 | |
64 | 171 | Eilskov Christopher | 1996 | HOLSTEBRO | 9621AE | 25 m | 2:56.17 | |
65 | 191 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 2:56.28 | |
66 | 144 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 2:57.13 | |
67 | 555 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 2:59.46 | |
68 | 468 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 2:59.50 | |
69 | 281 | Nielsen Jens | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 3:00.43 | |
70 | 155 | Leutscher Daniel | 1995 | HEI | 9549AL | 25 m | 3:01.39 | |
71 | 251 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 25 m | 3:02.81 | ||
72 | 233 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 3:05.70 | |
73 | 413 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 25 m | 3:20.31 | ||
74 | 244 | Andersen Nikolaj | 1997 | ODDER | 9757AD | 25 m | 3:23.46 | |
75 | 157 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 3:25.75 | |
76 | 272 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 50 m | 3:27.37 | |
77 | 177 | Hyldgaard Jakob Bjørn | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AJ | 25 m | 3:44.99 | |
78 | 273 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 50 m | 3:57.87 | |
79 | 454 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 4:08.25 | ||
80 | 25 | Nielsen Frederik Vejby | 1997 | STRUER | 25 m | 5:01.66 | ||
81 | 204 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | ||
82 | 544 | Olling Andreas | 1993 | STRUER | 9359AE | 25 m | ||
83 | 453 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 3, 100m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ST ESBJERG | 9282AG | 25 m | 1:10.45 | |
2 | 257 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 1:18.65 | |
3 | 511 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 25 m | 1:19.37 | |
4 | 79 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 1:19.44 | |
5 | 78 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:19.75 | |
6 | 418 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 1:21.55 | |
7 | 512 | Nielsen Louise | 1993 | ST ESBJERG | 9374AJ | 25 m | 1:22.34 | |
8 | 546 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 25 m | 1:23.34 | ||
9 | 73 | Rank Diana | 1991 | LYSENG | 9178AI | 25 m | 1:24.39 | |
10 | 80 | Jensen Sarah Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9106AJ | 25 m | 1:25.33 | |
11 | 150 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 1:25.59 | |
12 | 427 | Grundmann Jeanne Kirk | 1994 | VIBORG | 9486AP | 25 m | 1:26.84 | |
13 | 134 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 1:26.95 | |
14 | 297 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 1:27.54 | |
15 | 192 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 1:27.58 | |
16 | 409 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:28.39 | |
17 | 196 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:28.49 | |
18 | 278 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 1:30.57 | |
19 | 59 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 1:31.06 | |
20 | 26 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:31.36 | |
21 | 286 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 1:31.79 | |
22 | 212 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 1:32.10 | |
23 | 557 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 1:32.54 | |
24 | 466 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 1:32.68 | |
25 | 277 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 1:33.08 | |
26 | 133 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 1:34.40 | |
27 | 224 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 1:34.52 | |
28 | 154 | Kristensen Anna T. | 1994 | HEI | 9418AO | 25 m | 1:34.61 | |
29 | 298 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 1:35.91 | |
30 | 106 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:37.07 | ||
31 | 487 | Barlo Emma Jacobsen | 1994 | ST ESBJERG | 9486AF | 25 m | 1:37.17 | |
32 | 296 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 1:37.40 | |
33 | 131 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:37.69 | |
34 | 504 | Jensen Jacqueline L. | 1997 | ST ESBJERG | 9708AC | 25 m | 1:37.84 | |
35 | 406 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 1:38.31 | |
36 | 314 | Jensen Caroline Skovdrup | 1997 | TEMPO | 9722AM | 25 m | 1:38.40 | |
37 | 105 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:38.96 | ||
38 | 5 | Andersen Trine Thusgaard | 1996 | STRUER | 9622AM | 25 m | 1:39.35 | |
39 | 241 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | 1:39.36 | ||
40 | 151 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 1:39.47 | |
41 | 478 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:39.62 | |
42 | 254 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 1:39.69 | |
43 | 556 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:39.97 | |
44 | 282 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 1:40.15 | |
45 | 166 | Bøgh Barbara | 1996 | HOLSTEBRO | 9616AC | 25 m | 1:41.84 | |
46 | 303 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 1:41.89 | |
47 | 484 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 1:42.07 | |
48 | 265 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 1:42.10 | |
49 | 110 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 1:42.70 | |
50 | 113 | Christensen Laura Krogh | 1994 | PINGVINEN | 9482AQ | 25 m | 1:42.76 | |
51 | 29 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 25 m | 1:43.89 | ||
52 | 545 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 25 m | 1:44.35 | ||
53 | 235 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 25 m | 1:45.46 | ||
54 | 548 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 25 m | 1:45.68 | ||
55 | 40 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 1:45.74 | |
56 | 223 | Stefansen Cecilie | 1997 | IHF | 9784AE | 25 m | 1:45.79 | |
57 | 147 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 1:46.78 | |
58 | 245 | Andresen Sidsel | 1994 | ODDER | 25 m | 1:47.07 | ||
59 | 214 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 1:48.57 | |
60 | 28 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:48.58 | |
61 | 188 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:50.33 | |
62 | 217 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 1:50.89 | |
63 | 32 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:52.76 | |
64 | 264 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 25 m | 1:53.82 | |
65 | 186 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 1:55.51 | |
66 | 104 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 1:56.28 | |
67 | 101 | Nielsen Nina J | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:56.68 | ||
68 | 207 | Hawar Nina | 1996 | IHF | 9676AV | 25 m | 1:56.78 | |
69 | 160 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 1:56.78 | |
70 | 507 | Jørgensen Katrine K. | 1997 | ST ESBJERG | 9712AL | 25 m | 1:56.80 | |
71 | 14 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 25 m | 1:57.59 | ||
72 | 193 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 1:58.13 | |
73 | 485 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:59.31 | |
74 | 219 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 2:00.04 | |
75 | 242 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 2:00.27 | |
76 | 146 | Süzme Nursena | 1995 | HERNING | 9556AX | 25 m | 2:01.02 | |
77 | 481 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 50 m | 2:01.56 | |
78 | 243 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 25 m | 2:03.55 | ||
79 | 152 | Klitmæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 50 m | 2:03.99 | |
80 | 537 | Godiksen Katrine | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 2:04.87 | ||
81 | 479 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 2:05.03 | |
82 | 471 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 2:05.87 | |
83 | 39 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 2:07.89 | |
84 | 225 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 2:08.02 | |
85 | 229 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 2:08.67 | |
86 | 536 | Karlson Michelle | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 2:10.54 | ||
87 | 533 | Tange Charlotte | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 2:12.36 | ||
88 | 542 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 2:15.00 | |
89 | 532 | Jensen Thea | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 2:15.75 | ||
90 | 528 | Søndergaard Signe | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 2:17.83 | ||
91 | 477 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 25 m | 2:18.39 | ||
92 | 498 | Hansen Nanna | 1998 | ST ESBJERG | 9896AL | 25 m | 2:19.00 | |
93 | 221 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 2:19.87 | |
94 | 322 | Dzafic Selina | 1997 | ST ESBJERG | 9792AL | 25 m | 2:22.26 | |
95 | 480 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 2:27.72 | |
96 | 209 | Jensen Trine | 1998 | IHF | 9866AN | 25 m | 3:02.67 | |
97 | 120 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 25 m | |||
98 | 158 | Skovby Laura | 1996 | HEI | 25 m | |||
99 | 222 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 25 m | |||
100 | 115 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 25 m | |||
101 | 118 | Madsen Pernille | 1996 | DURUP | 25 m | |||
102 | 461 | Pedersen Ingeborg R. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | |||
103 | 22 | Mikkelsen Laura | 1997 | STRUER | 25 m | |||
104 | 119 | Mølgård Anne | 1997 | DURUP | 25 m | |||
105 | 205 | Baasch Kathrine | 1995 | IHF | 9568AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 4, 100m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 501 | Hansen Steffan | 1990 | ST ESBJERG | 9081AC | 25 m | 1:07.13 | |
2 | 499 | Hansen Ole | 1992 | ST ESBJERG | 9283AE | 25 m | 1:09.72 | |
3 | 77 | Andersen Nils Just | 1992 | LYSENG | 9277AD | 25 m | 1:09.98 | |
4 | 503 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 1:11.74 | |
5 | 7 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:12.33 | |
6 | 496 | Hansen Lasse K. | 1989 | ST ESBJERG | 8905AA | 25 m | 1:14.76 | |
7 | 518 | Schönfeld Mikkel | 1993 | ST ESBJERG | 9361AB | 25 m | 1:16.20 | |
8 | 515 | Petersen Michael | 1994 | ST ESBJERG | 9409AC | 25 m | 1:17.34 | |
9 | 402 | Bach Michael | 1993 | THISTED | 9349AK | 25 m | 1:18.31 | |
10 | 416 | Pasquali Luca | 1994 | THISTED | 9491AL | 25 m | 1:18.60 | |
11 | 230 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 1:19.84 | |
12 | 405 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 1:20.25 | |
13 | 495 | Hansen Anders Lund | 1994 | ST ESBJERG | 9489AE | 25 m | 1:20.78 | |
14 | 129 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 1:21.62 | |
15 | 190 | Nielsen Daniel Brusen | 1993 | HOLSTEBRO | 9387AK | 25 m | 1:24.45 | |
16 | 287 | Zähringer Felix | 1994 | SILKEBORG | 9437AD | 25 m | 1:25.09 | |
17 | 6 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 1:25.78 | |
18 | 279 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 1:26.14 | |
19 | 284 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 1:26.93 | |
20 | 17 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 1:28.23 | |
21 | 283 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 1:29.07 | |
22 | 307 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 1:29.09 | |
23 | 57 | Svenningsen Esben | 1993 | BRÆDSTRUP | 9325AE | 25 m | 1:29.99 | |
24 | 430 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 1:30.54 | |
25 | 414 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:31.04 | |
26 | 236 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:31.64 | |
27 | 415 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 25 m | 1:31.77 | ||
28 | 232 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:32.42 | |
29 | 410 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:33.56 | |
30 | 27 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 1:33.71 | |
31 | 237 | Nielsen Rasmus Sand | 1993 | IKAST | 25 m | 1:33.92 | ||
32 | 408 | Jørgensen Jesper Lehd | 1993 | THISTED | 9379AK | 25 m | 1:34.69 | |
33 | 429 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 1:35.16 | |
34 | 95 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 1:35.86 | |
35 | 130 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:38.41 | |
36 | 473 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 1:38.47 | |
37 | 139 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:40.17 | |
38 | 176 | Hubert Benjamin | 1992 | HOLSTEBRO | 9223AL | 25 m | 1:40.50 | |
39 | 266 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 1:41.27 | |
40 | 103 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 1:41.68 | |
41 | 472 | Eriksen Lukas Birk | 1997 | HERNING | 9773AH | 25 m | 1:41.76 | |
42 | 135 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 1:43.76 | |
43 | 137 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:44.34 | |
44 | 272 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:44.69 | |
45 | 24 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:45.34 | |
46 | 41 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:45.97 | |
47 | 502 | Hermiz Kristian | 1998 | ST ESBJERG | 9803AF | 25 m | 1:46.14 | |
48 | 11 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:46.35 | |
49 | 252 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 1:46.96 | |
50 | 94 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:49.53 | ||
51 | 549 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 25 m | 1:51.29 | ||
52 | 269 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 50 m | 1:52.66 | |
53 | 16 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 1:54.05 | |
54 | 19 | Madsen Kristian B. | 1997 | STRUER | 9799AK | 25 m | 1:54.22 | |
55 | 551 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 25 m | 1:54.44 | ||
56 | 417 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 25 m | 1:55.86 | ||
57 | 318 | Rohde Alexander | 1995 | TEMPO | 9567AI | 50 m | 1:58.97 | |
58 | 156 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 1:59.15 | |
59 | 3 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 1:59.18 | |
60 | 506 | Jensen Stefan | 1995 | ST ESBJERG | 9521AJ | 25 m | 1:59.76 | |
61 | 454 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 2:02.57 | ||
62 | 177 | Hyldgaard Jakob Bjørn | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AJ | 25 m | 2:03.47 | |
63 | 522 | Tøt Alexander | 1995 | ST ESBJERG | 9523AN | 25 m | 2:04.30 | |
64 | 547 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 25 m | 2:04.62 | ||
65 | 195 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:08.88 | |
66 | 529 | Thomsen Emil | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 2:10.45 | ||
67 | 250 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 2:10.62 | |
68 | 234 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 25 m | 2:12.82 | ||
69 | 35 | Svendsen Rasmus Altofte | 1997 | STRUER | 25 m | 2:24.11 | ||
70 | 463 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | 2:33.46 | |
71 | 204 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 2:41.33 | |
72 | 122 | Vejle Jens | 1995 | DURUP | 25 m | |||
73 | 116 | Kudsk Jonas | 1995 | DURUP | 25 m | |||
74 | 124 | Villadsen Steffan | 1995 | DURUP | 25 m | |||
75 | 258 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 5, 50m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ST ESBJERG | 9282AG | 25 m | 28.36 | |
2 | 202 | Thorsø Sofie | 1992 | HOLSTEBRO | 9216AH | 25 m | 30.94 | |
3 | 490 | Christiansen Nanna M. | 1993 | ST ESBJERG | 9356AI | 25 m | 30.96 | |
4 | 511 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 25 m | 31.17 | |
5 | 257 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 31.46 | |
6 | 255 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 32.06 | |
7 | 267 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 32.13 | |
8 | 108 | Jensen Katrine Sander | 1993 | PINGVINEN | 9392AA | 25 m | 32.19 | |
9 | 18 | Madsen Julie Kibsgaard | 1992 | STRUER | 9214AK | 25 m | 33.08 | |
10 | 489 | Berthelsen Tukummeq | 1992 | ST ESBJERG | 9236AB | 25 m | 33.17 | |
11 | 187 | Lisbygd Bolette | 1992 | HOLSTEBRO | 9298AH | 25 m | 33.39 | |
12 | 302 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 33.40 | |
13 | 82 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 33.67 | |
14 | 299 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 33.78 | |
15 | 142 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 34.19 | |
16 | 170 | Duedahl Mia | 1988 | HOLSTEBRO | 8804AA | 25 m | 35.00 | |
17 | 559 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 35.27 | |
18 | 75 | Jensen Katrine Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9194AJ | 25 m | 35.32 | |
19 | 220 | Pedersen Gitte Nautrup | 1972 | IHF | 7254AA | 25 m | 35.38 | |
20 | 20 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 35.43 | |
21 | 300 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 35.52 | |
22 | 274 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 35.64 | |
23 | 466 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 35.70 | |
24 | 231 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 35.74 | |
25 | 117 | Madsen Mitte | 1988 | DURUP | 25 m | 35.85 | ||
26 | 422 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 36.00 | |
27 | 179 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 36.03 | |
28 | 464 | Heide Mathilde | 1993 | NORD | 9378AN | 25 m | 36.30 | |
29 | 475 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 36.41 | |
30 | 201 | Thomsen Theresa S. | 1995 | HOLSTEBRO | 9544AM | 25 m | 36.59 | |
31 | 153 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 36.69 | |
32 | 224 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 36.97 | |
33 | 109 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 37.01 | |
34 | 98 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 37.03 | |
35 | 428 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 37.29 | |
36 | 514 | Pelzer Michelle K. | 1995 | ST ESBJERG | 9526AO | 25 m | 37.37 | |
37 | 409 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 37.40 | |
38 | 81 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 37.50 | |
39 | 505 | Jensen Katrine R. | 1992 | ST ESBJERG | 9276AG | 25 m | 37.75 | |
40 | 26 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 37.82 | |
41 | 210 | Kristensen Trine Dahl | 1996 | IHF | 9686AF | 25 m | 38.68 | |
42 | 211 | Krog Christina | 1990 | IHF | 9016AG | 25 m | 38.69 | |
43 | 557 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 38.88 | |
44 | 154 | Kristensen Anna T. | 1994 | HEI | 9418AO | 25 m | 39.17 | |
45 | 134 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 39.21 | |
46 | 460 | Nielsen Pernille | 1995 | VILDBJERG | 9558AB | 25 m | 39.26 | |
47 | 102 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 39.34 | ||
48 | 481 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 39.37 | |
49 | 10 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 39.71 | |
50 | 241 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | 40.14 | ||
51 | 183 | Kjellerup Caroline Rebbe | 1996 | HOLSTEBRO | 9694AR | 25 m | 40.18 | |
52 | 455 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 40.32 | |
53 | 508 | Kofoed Frederikke | 1995 | ST ESBJERG | 9592AB | 25 m | 40.45 | |
54 | 510 | Madsen Katharina | 1995 | ST ESBJERG | 9578AF | 50 m | 40.62 | |
55 | 509 | Krarup Eline | 1996 | ST ESBJERG | 9696AJ | 25 m | 40.78 | |
56 | 216 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 25 m | 40.86 | |
57 | 556 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 41.13 | |
58 | 132 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 41.50 | |
59 | 312 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 41.68 | |
60 | 53 | Benzarti Sara | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 41.80 | ||
61 | 145 | Østergaard Louise | 1991 | GRINDSTED | 9136AL | 25 m | 41.83 | |
62 | 474 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 42.63 | |
63 | 172 | Eilskov Ida | 1993 | HOLSTEBRO | 9344AS | 25 m | 42.73 | |
64 | 5 | Andersen Trine Thusgaard | 1996 | STRUER | 9622AM | 25 m | 42.98 | |
65 | 298 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 43.00 | |
66 | 28 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 43.40 | |
67 | 240 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 43.99 | |
68 | 136 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | 44.40 | |
69 | 458 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 44.49 | |
70 | 40 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 44.90 | |
71 | 320 | Dzafic Adna | 1997 | ST ESBJERG | 9714AL | 25 m | 45.85 | |
72 | 484 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 46.24 | |
73 | 213 | Lorenzen Sidsel | 1996 | IHF | 9662AM | 25 m | 46.93 | |
74 | 218 | Nielsen Maj Møller | 1995 | IHF | 9584AK | 25 m | 47.06 | |
75 | 217 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 47.41 | |
76 | 545 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 25 m | 47.47 | ||
77 | 314 | Jensen Caroline Skovdrup | 1997 | TEMPO | 9722AM | 25 m | 48.95 | |
78 | 55 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 49.17 | |
79 | 315 | Laurberg Mai | 1996 | TEMPO | 9632AQ | 25 m | 49.50 | |
80 | 223 | Stefansen Cecilie | 1997 | IHF | 9784AE | 25 m | 49.69 | |
81 | 39 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 49.89 | |
82 | 469 | Andersen Sofie | 1998 | HERNING | 9856AC | 25 m | 50.21 | |
83 | 207 | Hawar Nina | 1996 | IHF | 9676AV | 25 m | 50.35 | |
84 | 225 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 50.90 | |
85 | 482 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 51.43 | |
86 | 168 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 55.00 | |
87 | 180 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 55.30 | |
88 | 242 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 55.89 | |
89 | 9 | Gøbel Nanna | 1996 | STRUER | 25 m | 57.81 | ||
90 | 58 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 59.01 | |
91 | 100 | Krog Jannie | 1986 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
92 | 29 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 25 m | |||
93 | 209 | Jensen Trine | 1998 | IHF | 9866AN | 25 m | ||
94 | 120 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 25 m | |||
95 | 222 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 25 m | |||
96 | 205 | Baasch Kathrine | 1995 | IHF | 9568AX | 25 m | ||
97 | 208 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | ||
98 | 32 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 6, 50m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 470 | Arnbak Lars | 1981 | HERNING | 8137AA | 25 m | 25.81 | |
2 | 74 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 26.34 | |
3 | 501 | Hansen Steffan | 1990 | ST ESBJERG | 9081AC | 25 m | 26.82 | |
4 | 500 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 27.20 | |
5 | 496 | Hansen Lasse K. | 1989 | ST ESBJERG | 8905AA | 25 m | 27.46 | |
6 | 30 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 27.92 | |
7 | 230 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 28.35 | |
8 | 497 | Hansen Morten | 1993 | ST ESBJERG | 9361AH | 25 m | 28.69 | |
9 | 175 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 28.86 | |
10 | 7 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 29.04 | |
11 | 503 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 29.34 | |
12 | 426 | Erichsen Christian J. | 1991 | VIBORG | 9121AD | 25 m | 29.48 | |
13 | 420 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 29.54 | |
14 | 77 | Andersen Nils Just | 1992 | LYSENG | 9277AD | 25 m | 29.67 | |
15 | 412 | Knudsen Søren L. | 1993 | THISTED | 9385AD | 25 m | 29.91 | |
16 | 431 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 30.25 | |
17 | 227 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 30.42 | |
18 | 268 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 30.44 | |
19 | 433 | Møller Viktor Bøg | 1992 | VIBORG | 9273AJ | 25 m | 30.67 | |
20 | 194 | Petersen Jens Christian | 1988 | HOLSTEBRO | 8831AB | 25 m | 30.71 | |
21 | 56 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 30.88 | |
22 | 305 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 30.93 | |
23 | 402 | Bach Michael | 1993 | THISTED | 9349AK | 25 m | 31.47 | |
24 | 452 | Høgild Lasse B. | 1989 | VILDBJERG | 8961AA | 25 m | 31.60 | |
25 | 434 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 31.84 | |
26 | 185 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 31.96 | |
27 | 520 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 32.10 | |
28 | 521 | Thomsen Christian T. | 1990 | ST ESBJERG | 9063AC | 25 m | 32.23 | |
29 | 203 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 32.70 | |
30 | 129 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 32.71 | |
31 | 176 | Hubert Benjamin | 1992 | HOLSTEBRO | 9223AL | 25 m | 33.04 | |
32 | 419 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 33.21 | |
33 | 457 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 25 m | 33.91 | |
34 | 6 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 34.46 | |
35 | 544 | Olling Andreas | 1993 | STRUER | 9359AE | 25 m | 34.55 | |
36 | 558 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 25 m | 34.67 | |
37 | 411 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 35.26 | |
38 | 232 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 35.40 | |
39 | 294 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 35.48 | |
40 | 236 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 35.64 | |
41 | 523 | Zysek Kasper | 1994 | ST ESBJERG | 9457AC | 25 m | 35.70 | |
42 | 238 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 35.84 | |
43 | 27 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 35.84 | |
44 | 17 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 36.48 | |
45 | 197 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 36.50 | |
46 | 306 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 38.21 | |
47 | 513 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 50 m | 38.42 | |
48 | 247 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 39.08 | |
49 | 304 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 39.09 | |
50 | 228 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 39.37 | |
51 | 149 | Christiansen Jens Høj | 1996 | HEI | 9601AE | 25 m | 39.69 | |
52 | 251 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 25 m | 40.93 | ||
53 | 99 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 41.09 | |
54 | 317 | Mortensen Mathias | 1995 | TEMPO | 9517AP | 25 m | 42.73 | |
55 | 144 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 42.97 | |
56 | 41 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 43.04 | |
57 | 38 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 25 m | 43.38 | ||
58 | 555 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 44.52 | |
59 | 24 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 45.10 | |
60 | 502 | Hermiz Kristian | 1998 | ST ESBJERG | 9803AF | 25 m | 45.24 | |
61 | 319 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 45.32 | |
62 | 249 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 45.44 | |
63 | 468 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 45.87 | |
64 | 191 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 45.96 | |
65 | 472 | Eriksen Lukas Birk | 1997 | HERNING | 9773AH | 25 m | 45.99 | |
66 | 515 | Petersen Michael | 1994 | ST ESBJERG | 9409AC | 25 m | 46.08 | |
67 | 266 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 46.28 | |
68 | 16 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 46.42 | |
69 | 15 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 46.93 | |
70 | 233 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 47.51 | |
71 | 506 | Jensen Stefan | 1995 | ST ESBJERG | 9521AJ | 25 m | 47.96 | |
72 | 313 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 48.22 | |
73 | 272 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 48.24 | |
74 | 316 | Mortensen Casper | 1995 | TEMPO | 9507AP | 50 m | 48.46 | |
75 | 96 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 48.98 | |
76 | 550 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 25 m | 49.60 | ||
77 | 94 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 50.71 | ||
78 | 551 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 25 m | 52.60 | ||
79 | 273 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 53.64 | |
80 | 3 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 53.76 | |
81 | 31 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 54.74 | |
82 | 155 | Leutscher Daniel | 1995 | HEI | 9549AL | 25 m | 56.27 | |
83 | 244 | Andersen Nikolaj | 1997 | ODDER | 9757AD | 25 m | 56.81 | |
84 | 157 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 58.00 | |
85 | 19 | Madsen Kristian B. | 1997 | STRUER | 9799AK | 25 m | 58.24 | |
86 | 35 | Svendsen Rasmus Altofte | 1997 | STRUER | 25 m | 1:08.84 | ||
87 | 204 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 1:23.72 | |
88 | 122 | Vejle Jens | 1995 | DURUP | 25 m | |||
89 | 237 | Nielsen Rasmus Sand | 1993 | IKAST | 25 m | |||
90 | 451 | Henriksen Laurits B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 7, 100m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 488 | Barlo Laura Jacobsen | 1992 | ST ESBJERG | 9224AF | 25 m | 1:08.30 | |
2 | 73 | Rank Diana | 1991 | LYSENG | 9178AI | 25 m | 1:09.52 | |
3 | 18 | Madsen Julie Kibsgaard | 1992 | STRUER | 9214AK | 25 m | 1:10.53 | |
4 | 108 | Jensen Katrine Sander | 1993 | PINGVINEN | 9392AA | 25 m | 1:11.26 | |
5 | 511 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 25 m | 1:11.63 | |
6 | 255 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 1:12.62 | |
7 | 289 | Poulsen Sanne | 1992 | SKIVE | 9242AK | 25 m | 1:12.97 | |
8 | 184 | Knudsen Malene | 1993 | HOLSTEBRO | 9386AC | 25 m | 1:13.85 | |
9 | 82 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 1:13.94 | |
10 | 494 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 25 m | 1:14.02 | |
11 | 280 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 1:15.20 | |
12 | 226 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 1:15.21 | |
13 | 78 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:15.23 | |
14 | 299 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 1:15.66 | |
15 | 187 | Lisbygd Bolette | 1992 | HOLSTEBRO | 9298AH | 25 m | 1:16.04 | |
16 | 143 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 1:16.24 | |
17 | 153 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 1:16.39 | |
18 | 403 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:16.54 | |
19 | 231 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 1:16.87 | |
20 | 450 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 1:17.40 | |
21 | 167 | Christensen Karina | 1993 | HOLSTEBRO | 9352AD | 25 m | 1:17.53 | |
22 | 418 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 1:17.99 | |
23 | 465 | Kjeldgaard Trine G. | 1993 | NORD | 9346AO | 25 m | 1:18.01 | |
24 | 512 | Nielsen Louise | 1993 | ST ESBJERG | 9374AJ | 25 m | 1:18.05 | |
25 | 59 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 1:19.18 | |
26 | 20 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 1:19.52 | |
27 | 559 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:19.56 | |
28 | 295 | Branick Stephanie | 1993 | SKOVBAKKEN | 9352AQ | 25 m | 1:20.35 | |
29 | 84 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:20.63 | |
30 | 282 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 1:20.73 | |
31 | 259 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 1:21.29 | |
32 | 455 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 1:21.72 | |
33 | 111 | Hupfeld Malene | 1991 | PINGVINEN | 9168AB | 25 m | 1:21.79 | |
34 | 173 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 1:22.49 | |
35 | 406 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 1:23.00 | |
36 | 275 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:23.34 | |
37 | 557 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 1:23.69 | |
38 | 241 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | 1:23.94 | ||
39 | 286 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 1:24.68 | |
40 | 278 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 1:24.95 | |
41 | 253 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 1:25.48 | |
42 | 487 | Barlo Emma Jacobsen | 1994 | ST ESBJERG | 9486AF | 25 m | 1:26.25 | |
43 | 212 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 1:27.88 | |
44 | 169 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:28.05 | |
45 | 172 | Eilskov Ida | 1993 | HOLSTEBRO | 9344AS | 25 m | 1:28.65 | |
46 | 105 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:29.80 | ||
47 | 40 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 1:30.14 | |
48 | 216 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 25 m | 1:31.01 | |
49 | 303 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 1:31.17 | |
50 | 484 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 1:32.16 | |
51 | 55 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:32.87 | |
52 | 131 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:33.07 | |
53 | 138 | Knudsen Christina | 1993 | GRINDSTED | 9372AO | 25 m | 1:33.08 | |
54 | 509 | Krarup Eline | 1996 | ST ESBJERG | 9696AJ | 25 m | 1:34.19 | |
55 | 215 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:34.52 | |
56 | 214 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 1:34.71 | |
57 | 53 | Benzarti Sara | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:35.04 | ||
58 | 481 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 1:35.18 | |
59 | 458 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 1:36.01 | |
60 | 132 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 1:37.72 | |
61 | 239 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 1:38.62 | |
62 | 101 | Nielsen Nina J | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:39.13 | ||
63 | 28 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:39.51 | |
64 | 478 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:40.02 | |
65 | 530 | Jensen Janne | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 1:40.68 | ||
66 | 21 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:40.77 | |
67 | 213 | Lorenzen Sidsel | 1996 | IHF | 9662AM | 25 m | 1:41.61 | |
68 | 235 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 25 m | 1:41.84 | ||
69 | 219 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:42.06 | |
70 | 315 | Laurberg Mai | 1996 | TEMPO | 9632AQ | 50 m | 1:43.13 | |
71 | 189 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:46.57 | ||
72 | 469 | Andersen Sofie | 1998 | HERNING | 9856AC | 25 m | 1:48.73 | |
73 | 32 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:49.38 | |
74 | 264 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 50 m | 1:50.68 | |
75 | 537 | Godiksen Katrine | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 1:52.48 | ||
76 | 321 | Dzafic Nejla | 1997 | ST ESBJERG | 9704AL | 25 m | 1:52.61 | |
77 | 205 | Baasch Kathrine | 1995 | IHF | 9568AX | 25 m | 1:54.50 | |
78 | 482 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:55.39 | |
79 | 477 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 25 m | 1:55.82 | ||
80 | 229 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 1:56.27 | |
81 | 114 | Bigom Anne Mette | 1993 | PINGVINEN | 9376AR | 25 m | 1:56.31 | |
82 | 534 | Jensen Nanna | 1995 | SNEDSTED | 25 m | 1:56.41 | ||
83 | 225 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 1:57.81 | |
84 | 207 | Hawar Nina | 1996 | IHF | 9676AV | 25 m | 1:58.31 | |
85 | 146 | Süzme Nursena | 1995 | HERNING | 9556AX | 25 m | 1:58.76 | |
86 | 160 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 1:59.82 | |
87 | 221 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 2:06.18 | |
88 | 14 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 25 m | 2:11.03 | ||
89 | 480 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 2:12.25 | |
90 | 479 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 2:14.63 | |
91 | 542 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 2:15.00 | |
92 | 58 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 2:15.02 | |
93 | 208 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 2:15.69 | |
94 | 209 | Jensen Trine | 1998 | IHF | 9866AN | 25 m | 2:19.23 | |
95 | 524 | Zysek Sarah | 1998 | ST ESBJERG | 9856AL | 25 m | 2:26.47 | |
96 | 152 | Klitmæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | ||
97 | 222 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 25 m | |||
98 | 34 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 25 m | |||
99 | 243 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 8, 100m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 500 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 1:02.32 | |
2 | 496 | Hansen Lasse K. | 1989 | ST ESBJERG | 8905AA | 25 m | 1:02.34 | |
3 | 227 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 1:03.13 | |
4 | 30 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 1:03.76 | |
5 | 76 | Christensen Matias Engdal | 1993 | LYSENG | 9309AE | 25 m | 1:05.30 | |
6 | 305 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 1:06.74 | |
7 | 288 | Fastrup Claus | 1993 | SKIVE | 9375AA | 25 m | 1:07.01 | |
8 | 520 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 1:07.09 | |
9 | 423 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 1:08.76 | |
10 | 185 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 1:09.18 | |
11 | 431 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 1:09.31 | |
12 | 13 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 1:10.14 | |
13 | 7 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:11.49 | |
14 | 238 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:12.76 | |
15 | 232 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:13.16 | |
16 | 268 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 1:13.90 | |
17 | 33 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 1:14.62 | |
18 | 513 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 1:14.69 | |
19 | 434 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 1:14.73 | |
20 | 236 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:15.35 | |
21 | 523 | Zysek Kasper | 1994 | ST ESBJERG | 9457AC | 25 m | 1:16.46 | |
22 | 283 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 1:17.22 | |
23 | 269 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 1:18.94 | |
24 | 57 | Svenningsen Esben | 1993 | BRÆDSTRUP | 9325AE | 25 m | 1:19.09 | |
25 | 558 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 25 m | 1:19.29 | |
26 | 27 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 1:21.19 | |
27 | 491 | Cumming Ian | 1995 | ST ESBJERG | 9547AA | 25 m | 1:22.45 | |
28 | 206 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 1:22.56 | |
29 | 23 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 1:23.01 | |
30 | 140 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 1:23.88 | |
31 | 182 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 1:24.86 | |
32 | 301 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 1:25.25 | |
33 | 4 | Andersen Søren Ø | 1993 | STRUER | 9361AE | 25 m | 1:26.09 | |
34 | 432 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 1:27.47 | |
35 | 281 | Nielsen Jens | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:27.89 | |
36 | 139 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:27.97 | |
37 | 41 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:28.07 | |
38 | 103 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 1:28.39 | |
39 | 435 | Pedersen Jakob Brask | 1993 | VIBORG | 25 m | 1:28.64 | ||
40 | 408 | Jørgensen Jesper Lehd | 1993 | THISTED | 9379AK | 25 m | 1:28.83 | |
41 | 410 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:30.10 | |
42 | 313 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 1:30.15 | |
43 | 468 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 1:30.18 | |
44 | 473 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 1:31.07 | |
45 | 137 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:31.67 | |
46 | 560 | Rishøj Kjeld | 1988 | THISTED | 25 m | 1:31.70 | ||
47 | 555 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 1:31.86 | |
48 | 472 | Eriksen Lukas Birk | 1997 | HERNING | 9773AH | 25 m | 1:32.01 | |
49 | 15 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:33.58 | |
50 | 144 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:34.53 | |
51 | 155 | Leutscher Daniel | 1995 | HEI | 9549AL | 25 m | 1:35.54 | |
52 | 96 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 1:35.88 | |
53 | 549 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 25 m | 1:37.19 | ||
54 | 60 | Veis Andreas | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:37.72 | ||
55 | 11 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:38.32 | |
56 | 16 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 1:41.10 | |
57 | 157 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 1:44.38 | |
58 | 453 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 1:45.55 | ||
59 | 159 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 1:53.38 | |
60 | 463 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | 2:01.84 | |
61 | 165 | Bezlyudov Leopold | 1997 | HOLSTEBRO | 9743AB | 50 m | 2:01.92 | |
62 | 234 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 25 m | 2:04.22 | ||
63 | 38 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 25 m | 2:05.59 | ||
64 | 204 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 2:15.01 | |
65 | 35 | Svendsen Rasmus Altofte | 1997 | STRUER | 25 m | |||
66 | 124 | Villadsen Steffan | 1995 | DURUP | 25 m | |||
67 | 279 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | ||
68 | 25 | Nielsen Frederik Vejby | 1997 | STRUER | 25 m | |||
69 | 3 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | ||
70 | 413 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 25 m | |||
71 | 273 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 9, 200m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ST ESBJERG | 9282AG | 25 m | 2:14.45 | |
2 | 511 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 25 m | 2:24.87 | |
3 | 255 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 2:32.83 | |
4 | 489 | Berthelsen Tukummeq | 1992 | ST ESBJERG | 9236AB | 25 m | 2:37.04 | |
5 | 494 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 25 m | 2:40.15 | |
6 | 202 | Thorsø Sofie | 1992 | HOLSTEBRO | 9216AH | 50 m | 2:40.53 | |
7 | 300 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 2:41.24 | |
8 | 512 | Nielsen Louise | 1993 | ST ESBJERG | 9374AJ | 25 m | 2:42.76 | |
9 | 505 | Jensen Katrine R. | 1992 | ST ESBJERG | 9276AG | 25 m | 2:44.01 | |
10 | 84 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 2:47.15 | |
11 | 79 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 2:49.79 | |
12 | 297 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 2:51.36 | |
13 | 559 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:53.44 | |
14 | 295 | Branick Stephanie | 1993 | SKOVBAKKEN | 9352AQ | 25 m | 2:54.74 | |
15 | 259 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 2:56.02 | |
16 | 514 | Pelzer Michelle K. | 1995 | ST ESBJERG | 9526AO | 25 m | 2:57.46 | |
17 | 224 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 2:57.61 | |
18 | 201 | Thomsen Theresa S. | 1995 | HOLSTEBRO | 9544AM | 25 m | 2:57.80 | |
19 | 220 | Pedersen Gitte Nautrup | 1972 | IHF | 7254AA | 25 m | 2:58.06 | |
20 | 455 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 2:59.92 | |
21 | 475 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 3:01.29 | |
22 | 556 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 3:01.33 | |
23 | 109 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 3:03.29 | |
24 | 253 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 3:03.83 | |
25 | 403 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 3:03.96 | |
26 | 508 | Kofoed Frederikke | 1995 | ST ESBJERG | 9592AB | 25 m | 3:05.51 | |
27 | 210 | Kristensen Trine Dahl | 1996 | IHF | 9686AF | 25 m | 3:06.42 | |
28 | 510 | Madsen Katharina | 1995 | ST ESBJERG | 9578AF | 25 m | 3:08.55 | |
29 | 241 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | 3:08.75 | ||
30 | 10 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 3:09.65 | |
31 | 474 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 3:10.75 | |
32 | 110 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 3:15.11 | |
33 | 26 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 3:18.39 | |
34 | 286 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 50 m | 3:21.62 | |
35 | 223 | Stefansen Cecilie | 1997 | IHF | 9784AE | 25 m | 3:22.19 | |
36 | 504 | Jensen Jacqueline L. | 1997 | ST ESBJERG | 9708AC | 25 m | 3:22.36 | |
37 | 215 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 3:30.80 | |
38 | 219 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 3:42.03 | |
39 | 166 | Bøgh Barbara | 1996 | HOLSTEBRO | 9616AC | 25 m | 3:45.00 | |
40 | 53 | Benzarti Sara | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 3:45.40 | ||
41 | 180 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 4:12.22 | |
42 | 484 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | ||
43 | 485 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 10, 200m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 2:13.05 | |
2 | 500 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 2:14.85 | |
3 | 496 | Hansen Lasse K. | 1989 | ST ESBJERG | 8905AA | 25 m | 2:19.00 | |
4 | 503 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 2:20.17 | |
5 | 227 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 2:26.07 | |
6 | 7 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 2:26.17 | |
7 | 412 | Knudsen Søren L. | 1993 | THISTED | 9385AD | 25 m | 2:30.95 | |
8 | 518 | Schönfeld Mikkel | 1993 | ST ESBJERG | 9361AB | 25 m | 2:34.19 | |
9 | 421 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 2:35.26 | |
10 | 287 | Zähringer Felix | 1994 | SILKEBORG | 9437AD | 25 m | 2:35.60 | |
11 | 521 | Thomsen Christian T. | 1990 | ST ESBJERG | 9063AC | 25 m | 2:38.68 | |
12 | 203 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 2:39.68 | |
13 | 495 | Hansen Anders Lund | 1994 | ST ESBJERG | 9489AE | 25 m | 2:40.35 | |
14 | 284 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 2:41.31 | |
15 | 558 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 25 m | 2:44.71 | |
16 | 256 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 2:46.25 | |
17 | 419 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 2:49.23 | |
18 | 414 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 2:49.48 | |
19 | 237 | Nielsen Rasmus Sand | 1993 | IKAST | 50 m | 2:53.22 | ||
20 | 148 | Broløs Kristian | 1995 | HEI | 9521AC | 25 m | 2:53.50 | |
21 | 232 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 2:54.20 | |
22 | 17 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 2:59.21 | |
23 | 27 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 3:01.62 | |
24 | 23 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 3:05.87 | |
25 | 228 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 3:09.34 | |
26 | 304 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 3:12.55 | |
27 | 171 | Eilskov Christopher | 1996 | HOLSTEBRO | 9621AE | 25 m | 3:19.74 | |
28 | 317 | Mortensen Mathias | 1995 | TEMPO | 9517AP | 25 m | 3:24.29 | |
29 | 506 | Jensen Stefan | 1995 | ST ESBJERG | 9521AJ | 25 m | 3:24.93 | |
30 | 252 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 3:26.25 | |
31 | 249 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 3:26.37 | |
32 | 24 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 3:26.37 | |
33 | 555 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 50 m | 3:31.12 | |
34 | 318 | Rohde Alexander | 1995 | TEMPO | 9567AI | 25 m | 3:33.69 | |
35 | 233 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 3:46.31 | |
36 | 96 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 3:49.63 | |
37 | 319 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 3:51.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 11, 50m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 35.45 | |
2 | 255 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 36.12 | |
3 | 257 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 36.31 | |
4 | 511 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 25 m | 36.44 | |
5 | 79 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 36.72 | |
6 | 546 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 25 m | 37.97 | ||
7 | 418 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 38.06 | |
8 | 459 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 38.16 | |
9 | 80 | Jensen Sarah Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9106AJ | 25 m | 38.20 | |
10 | 300 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 38.31 | |
11 | 73 | Rank Diana | 1991 | LYSENG | 9178AI | 25 m | 38.62 | |
12 | 150 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 39.66 | |
13 | 187 | Lisbygd Bolette | 1992 | HOLSTEBRO | 9298AH | 25 m | 39.71 | |
14 | 192 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 39.77 | |
15 | 427 | Grundmann Jeanne Kirk | 1994 | VIBORG | 9486AP | 25 m | 39.83 | |
16 | 134 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 40.24 | |
17 | 409 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 40.61 | |
18 | 82 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 40.62 | |
19 | 297 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 41.58 | |
20 | 98 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 41.67 | |
21 | 277 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 41.75 | |
22 | 428 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 41.93 | |
23 | 142 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 42.30 | |
24 | 212 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 42.37 | |
25 | 286 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 42.49 | |
26 | 557 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 42.87 | |
27 | 154 | Kristensen Anna T. | 1994 | HEI | 9418AO | 25 m | 43.22 | |
28 | 298 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 43.57 | |
29 | 133 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 43.66 | |
30 | 106 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 44.56 | ||
31 | 296 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 44.77 | |
32 | 218 | Nielsen Maj Møller | 1995 | IHF | 9584AK | 25 m | 44.89 | |
33 | 81 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 45.00 | |
34 | 254 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 45.11 | |
35 | 314 | Jensen Caroline Skovdrup | 1997 | TEMPO | 9722AM | 25 m | 45.18 | |
36 | 20 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 45.27 | |
37 | 26 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 45.46 | |
38 | 241 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | 45.49 | ||
39 | 105 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 45.71 | ||
40 | 151 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 45.75 | |
41 | 504 | Jensen Jacqueline L. | 1997 | ST ESBJERG | 9708AC | 25 m | 45.88 | |
42 | 5 | Andersen Trine Thusgaard | 1996 | STRUER | 9622AM | 25 m | 46.17 | |
43 | 217 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 46.39 | |
44 | 113 | Christensen Laura Krogh | 1994 | PINGVINEN | 9482AQ | 25 m | 46.66 | |
45 | 179 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 46.85 | |
46 | 478 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 47.00 | |
47 | 545 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 25 m | 47.16 | ||
48 | 548 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 25 m | 47.23 | ||
49 | 145 | Østergaard Louise | 1991 | GRINDSTED | 9136AL | 25 m | 47.28 | |
50 | 40 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 47.63 | |
51 | 114 | Bigom Anne Mette | 1993 | PINGVINEN | 9376AR | 25 m | 48.03 | |
52 | 265 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 48.24 | |
53 | 235 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 25 m | 48.42 | ||
54 | 422 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 48.78 | |
55 | 303 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 48.95 | |
56 | 147 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 49.19 | |
57 | 29 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 25 m | 49.44 | ||
58 | 507 | Jørgensen Katrine K. | 1997 | ST ESBJERG | 9712AL | 25 m | 49.44 | |
59 | 533 | Tange Charlotte | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 49.45 | ||
60 | 536 | Karlson Michelle | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 49.87 | ||
61 | 538 | Holt Louise | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 50.13 | ||
62 | 532 | Jensen Thea | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 50.17 | ||
63 | 160 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 50.65 | |
64 | 169 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 50.81 | |
65 | 207 | Hawar Nina | 1996 | IHF | 9676AV | 25 m | 51.03 | |
66 | 32 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 51.53 | |
67 | 97 | Kronborg Katja Grønning | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 52.18 | ||
68 | 168 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 52.61 | |
69 | 193 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 52.73 | |
70 | 55 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 52.90 | |
71 | 21 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 53.36 | |
72 | 486 | Armstrong Shanna | 1998 | ST ESBJERG | 9894AG | 25 m | 53.41 | |
73 | 186 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 53.45 | |
74 | 28 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 53.69 | |
75 | 104 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 54.03 | |
76 | 146 | Süzme Nursena | 1995 | HERNING | 9556AX | 25 m | 54.41 | |
77 | 205 | Baasch Kathrine | 1995 | IHF | 9568AX | 25 m | 54.62 | |
78 | 242 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 55.07 | |
79 | 14 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 25 m | 55.49 | ||
80 | 321 | Dzafic Nejla | 1997 | ST ESBJERG | 9704AL | 25 m | 55.75 | |
81 | 225 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 56.09 | |
82 | 479 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 56.19 | |
83 | 320 | Dzafic Adna | 1997 | ST ESBJERG | 9714AL | 25 m | 56.61 | |
84 | 152 | Klitmæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 50 m | 57.88 | |
85 | 461 | Pedersen Ingeborg R. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 57.92 | ||
86 | 229 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 58.43 | |
87 | 537 | Godiksen Katrine | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 58.75 | ||
88 | 535 | Sørensen Lotte | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 59.08 | ||
89 | 34 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 25 m | 59.32 | ||
90 | 208 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 59.69 | |
91 | 322 | Dzafic Selina | 1997 | ST ESBJERG | 9792AL | 25 m | 1:00.79 | |
92 | 58 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:01.23 | |
93 | 471 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:01.29 | |
94 | 39 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:01.45 | |
95 | 477 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 25 m | 1:01.90 | ||
96 | 243 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 25 m | 1:02.81 | ||
97 | 189 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:02.85 | ||
98 | 9 | Gøbel Nanna | 1996 | STRUER | 25 m | 1:03.06 | ||
99 | 524 | Zysek Sarah | 1998 | ST ESBJERG | 9856AL | 25 m | 1:03.39 | |
100 | 22 | Mikkelsen Laura | 1997 | STRUER | 25 m | 1:03.99 | ||
101 | 528 | Søndergaard Signe | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 1:04.00 | ||
102 | 221 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 1:04.14 | |
103 | 542 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 1:05.11 | |
104 | 480 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:07.57 | |
105 | 530 | Jensen Janne | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 1:09.24 | ||
106 | 498 | Hansen Nanna | 1998 | ST ESBJERG | 9896AL | 25 m | 1:09.92 | |
107 | 12 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 25 m | 1:10.32 | ||
108 | 115 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 25 m | |||
109 | 118 | Madsen Pernille | 1996 | DURUP | 25 m | |||
110 | 119 | Mølgård Anne | 1997 | DURUP | 25 m | |||
111 | 120 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 25 m | |||
112 | 123 | Vestergaard Sara | 1997 | DURUP | 25 m | |||
113 | 158 | Skovby Laura | 1996 | HEI | 25 m | |||
114 | 245 | Andresen Sidsel | 1994 | ODDER | 25 m | |||
115 | 290 | Torp Sofie Boel | 1997 | SKIVE | 9704AK | 25 m | ||
116 | 222 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 12, 50m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 501 | Hansen Steffan | 1990 | ST ESBJERG | 9081AC | 25 m | 31.11 | |
2 | 499 | Hansen Ole | 1992 | ST ESBJERG | 9283AE | 25 m | 31.60 | |
3 | 77 | Andersen Nils Just | 1992 | LYSENG | 9277AD | 25 m | 32.45 | |
4 | 503 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 32.77 | |
5 | 7 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 33.16 | |
6 | 496 | Hansen Lasse K. | 1989 | ST ESBJERG | 8905AA | 25 m | 34.26 | |
7 | 515 | Petersen Michael | 1994 | ST ESBJERG | 9409AC | 25 m | 34.62 | |
8 | 416 | Pasquali Luca | 1994 | THISTED | 9491AL | 25 m | 35.28 | |
9 | 402 | Bach Michael | 1993 | THISTED | 9349AK | 25 m | 35.65 | |
10 | 518 | Schönfeld Mikkel | 1993 | ST ESBJERG | 9361AB | 25 m | 35.65 | |
11 | 230 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 36.10 | |
12 | 129 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 36.86 | |
13 | 6 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 37.13 | |
14 | 405 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 37.61 | |
15 | 33 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 38.73 | |
16 | 190 | Nielsen Daniel Brusen | 1993 | HOLSTEBRO | 9387AK | 25 m | 39.61 | |
17 | 56 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 40.11 | |
18 | 17 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 40.28 | |
19 | 57 | Svenningsen Esben | 1993 | BRÆDSTRUP | 9325AE | 25 m | 40.52 | |
20 | 236 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 40.79 | |
21 | 279 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 40.79 | |
22 | 283 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 41.09 | |
23 | 415 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 25 m | 41.25 | ||
24 | 521 | Thomsen Christian T. | 1990 | ST ESBJERG | 9063AC | 25 m | 41.63 | |
25 | 176 | Hubert Benjamin | 1992 | HOLSTEBRO | 9223AL | 25 m | 41.91 | |
26 | 27 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 42.46 | |
27 | 306 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 42.63 | |
28 | 304 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 43.05 | |
29 | 95 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 43.21 | |
30 | 429 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 43.30 | |
31 | 237 | Nielsen Rasmus Sand | 1993 | IKAST | 50 m | 43.54 | ||
32 | 206 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 43.62 | |
33 | 408 | Jørgensen Jesper Lehd | 1993 | THISTED | 9379AK | 25 m | 43.97 | |
34 | 410 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 44.00 | |
35 | 473 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 45.73 | |
36 | 4 | Andersen Søren Ø | 1993 | STRUER | 9361AE | 25 m | 46.53 | |
37 | 266 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 46.58 | |
38 | 94 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 46.65 | ||
39 | 130 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 47.08 | |
40 | 139 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 47.14 | |
41 | 135 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 47.50 | |
42 | 11 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 48.49 | |
43 | 137 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 48.52 | |
44 | 99 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 48.80 | |
45 | 41 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 49.08 | |
46 | 24 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 49.84 | |
47 | 252 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 49.88 | |
48 | 233 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 50.07 | |
49 | 551 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 25 m | 50.46 | ||
50 | 417 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 25 m | 50.63 | ||
51 | 249 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 50.81 | |
52 | 15 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 50.88 | |
53 | 251 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 25 m | 51.99 | ||
54 | 16 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 53.15 | |
55 | 547 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 25 m | 53.66 | ||
56 | 159 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 53.74 | |
57 | 19 | Madsen Kristian B. | 1997 | STRUER | 9799AK | 25 m | 54.46 | |
58 | 250 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 56.07 | |
59 | 3 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 56.74 | |
60 | 244 | Andersen Nikolaj | 1997 | ODDER | 9757AD | 25 m | 56.76 | |
61 | 156 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 56.87 | |
62 | 454 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 57.50 | ||
63 | 522 | Tøt Alexander | 1995 | ST ESBJERG | 9523AN | 25 m | 59.46 | |
64 | 195 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:01.43 | |
65 | 60 | Veis Andreas | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:01.68 | ||
66 | 529 | Thomsen Emil | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 1:03.02 | ||
67 | 35 | Svendsen Rasmus Altofte | 1997 | STRUER | 25 m | 1:04.06 | ||
68 | 453 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 1:05.85 | ||
69 | 234 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 25 m | 1:07.58 | ||
70 | 463 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | 1:10.68 | |
71 | 38 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 25 m | 1:18.79 | ||
72 | 124 | Villadsen Steffan | 1995 | DURUP | 25 m | |||
73 | 456 | Larsen Tobias G. | 1996 | VILDBJERG | 25 m | |||
74 | 116 | Kudsk Jonas | 1995 | DURUP | 25 m | |||
75 | 204 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | ||
76 | 258 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 25 m | |||
77 | 122 | Vejle Jens | 1995 | DURUP | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 13, 100m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ST ESBJERG | 9282AG | 25 m | 57.85 | |
2 | 511 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 25 m | 59.02 | |
3 | 257 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 1:01.42 | |
4 | 299 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 1:02.05 | |
5 | 489 | Berthelsen Tukummeq | 1992 | ST ESBJERG | 9236AB | 25 m | 1:03.37 | |
6 | 488 | Barlo Laura Jacobsen | 1992 | ST ESBJERG | 9224AF | 25 m | 1:03.58 | |
7 | 150 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 1:03.75 | |
8 | 18 | Madsen Julie Kibsgaard | 1992 | STRUER | 9214AK | 25 m | 1:03.81 | |
9 | 490 | Christiansen Nanna M. | 1993 | ST ESBJERG | 9356AI | 25 m | 1:03.98 | |
10 | 505 | Jensen Katrine R. | 1992 | ST ESBJERG | 9276AG | 25 m | 1:04.63 | |
11 | 267 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 1:04.78 | |
12 | 226 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 1:04.84 | |
13 | 546 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 25 m | 1:05.39 | ||
14 | 184 | Knudsen Malene | 1993 | HOLSTEBRO | 9386AC | 25 m | 1:05.46 | |
15 | 142 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 1:05.51 | |
16 | 274 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 1:06.02 | |
17 | 494 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 25 m | 1:06.15 | |
18 | 143 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 1:06.33 | |
19 | 280 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 1:06.71 | |
20 | 167 | Christensen Karina | 1993 | HOLSTEBRO | 9352AD | 25 m | 1:06.94 | |
21 | 418 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 1:07.01 | |
22 | 231 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 1:07.28 | |
23 | 81 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 1:07.36 | |
24 | 84 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:07.46 | |
25 | 201 | Thomsen Theresa S. | 1995 | HOLSTEBRO | 9544AM | 25 m | 1:07.62 | |
26 | 512 | Nielsen Louise | 1993 | ST ESBJERG | 9374AJ | 25 m | 1:08.01 | |
27 | 302 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 1:08.02 | |
28 | 75 | Jensen Katrine Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9194AJ | 25 m | 1:08.11 | |
29 | 403 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:09.19 | |
30 | 20 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 1:09.27 | |
31 | 460 | Nielsen Pernille | 1995 | VILDBJERG | 9558AB | 25 m | 1:09.33 | |
32 | 259 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 1:09.98 | |
33 | 59 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 1:10.03 | |
34 | 134 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 1:10.20 | |
35 | 153 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 1:10.28 | |
36 | 559 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:10.50 | |
37 | 465 | Kjeldgaard Trine G. | 1993 | NORD | 9346AO | 25 m | 1:10.56 | |
38 | 196 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:11.04 | |
39 | 466 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 1:11.36 | |
40 | 79 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 1:11.61 | |
41 | 475 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:11.71 | |
42 | 514 | Pelzer Michelle K. | 1995 | ST ESBJERG | 9526AO | 25 m | 1:11.88 | |
43 | 459 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 1:12.18 | |
44 | 173 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 1:12.35 | |
45 | 508 | Kofoed Frederikke | 1995 | ST ESBJERG | 9592AB | 25 m | 1:12.47 | |
46 | 210 | Kristensen Trine Dahl | 1996 | IHF | 9686AF | 25 m | 1:12.66 | |
47 | 422 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:12.69 | |
48 | 98 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 1:12.89 | |
49 | 275 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:12.89 | |
50 | 450 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 1:12.91 | |
51 | 464 | Heide Mathilde | 1993 | NORD | 9378AN | 25 m | 1:13.19 | |
52 | 109 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 1:13.27 | |
53 | 455 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 1:13.76 | |
54 | 557 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 1:13.97 | |
55 | 111 | Hupfeld Malene | 1991 | PINGVINEN | 9168AB | 25 m | 1:14.02 | |
56 | 183 | Kjellerup Caroline Rebbe | 1996 | HOLSTEBRO | 9694AR | 25 m | 1:14.27 | |
57 | 278 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 1:14.60 | |
58 | 211 | Krog Christina | 1990 | IHF | 9016AG | 25 m | 1:14.69 | |
59 | 406 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 1:14.71 | |
60 | 224 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 1:14.86 | |
61 | 145 | Østergaard Louise | 1991 | GRINDSTED | 9136AL | 25 m | 1:15.12 | |
62 | 5 | Andersen Trine Thusgaard | 1996 | STRUER | 9622AM | 25 m | 1:15.45 | |
63 | 102 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:15.49 | ||
64 | 254 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 1:15.71 | |
65 | 510 | Madsen Katharina | 1995 | ST ESBJERG | 9578AF | 25 m | 1:15.80 | |
66 | 474 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 1:15.88 | |
67 | 241 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | 1:15.88 | ||
68 | 556 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:16.65 | |
69 | 282 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 1:16.67 | |
70 | 110 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 1:16.84 | |
71 | 131 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:16.86 | |
72 | 21 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:16.93 | |
73 | 218 | Nielsen Maj Møller | 1995 | IHF | 9584AK | 25 m | 1:17.22 | |
74 | 216 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 25 m | 1:17.27 | |
75 | 487 | Barlo Emma Jacobsen | 1994 | ST ESBJERG | 9486AF | 25 m | 1:17.31 | |
76 | 106 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:18.83 | ||
77 | 10 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:18.95 | |
78 | 239 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 1:19.12 | |
79 | 26 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:19.21 | |
80 | 277 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 1:19.48 | |
81 | 138 | Knudsen Christina | 1993 | GRINDSTED | 9372AO | 25 m | 1:19.96 | |
82 | 179 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:20.00 | |
83 | 296 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 1:20.21 | |
84 | 240 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 1:20.58 | |
85 | 198 | Skou Dina | 1996 | HOLSTEBRO | 9662AK | 25 m | 1:20.59 | |
86 | 133 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 1:20.66 | |
87 | 172 | Eilskov Ida | 1993 | HOLSTEBRO | 9344AS | 25 m | 1:20.82 | |
88 | 113 | Christensen Laura Krogh | 1994 | PINGVINEN | 9482AQ | 25 m | 1:21.02 | |
89 | 214 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 1:21.21 | |
90 | 509 | Krarup Eline | 1996 | ST ESBJERG | 9696AJ | 25 m | 1:21.23 | |
91 | 481 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 1:21.42 | |
92 | 28 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:21.69 | |
93 | 223 | Stefansen Cecilie | 1997 | IHF | 9784AE | 25 m | 1:21.80 | |
94 | 132 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 1:22.48 | |
95 | 53 | Benzarti Sara | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:22.58 | ||
96 | 29 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 25 m | 1:22.94 | ||
97 | 169 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:23.83 | |
98 | 188 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:24.13 | |
99 | 40 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 1:24.40 | |
100 | 478 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:24.76 | |
101 | 213 | Lorenzen Sidsel | 1996 | IHF | 9662AM | 25 m | 1:25.00 | |
102 | 215 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:25.46 | |
103 | 548 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 25 m | 1:25.49 | ||
104 | 97 | Kronborg Katja Grønning | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:25.66 | ||
105 | 136 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | 1:25.91 | |
106 | 545 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 25 m | 1:26.37 | ||
107 | 458 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 1:27.08 | |
108 | 151 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 1:27.73 | |
109 | 264 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 25 m | 1:27.83 | |
110 | 55 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:28.08 | |
111 | 312 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 1:28.51 | |
112 | 219 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:28.73 | |
113 | 265 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 1:29.18 | |
114 | 147 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 1:29.50 | |
115 | 322 | Dzafic Selina | 1997 | ST ESBJERG | 9792AL | 25 m | 1:30.42 | |
116 | 32 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:30.52 | |
117 | 531 | Kristensen Alberte | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 1:30.84 | ||
118 | 321 | Dzafic Nejla | 1997 | ST ESBJERG | 9704AL | 25 m | 1:31.22 | |
119 | 315 | Laurberg Mai | 1996 | TEMPO | 9632AQ | 25 m | 1:31.23 | |
120 | 235 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 25 m | 1:31.61 | ||
121 | 507 | Jørgensen Katrine K. | 1997 | ST ESBJERG | 9712AL | 25 m | 1:31.95 | |
122 | 533 | Tange Charlotte | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 1:33.24 | ||
123 | 39 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:33.62 | |
124 | 485 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:34.14 | |
125 | 469 | Andersen Sofie | 1998 | HERNING | 9856AC | 25 m | 1:34.72 | |
126 | 189 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:36.01 | ||
127 | 104 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 1:37.52 | |
128 | 486 | Armstrong Shanna | 1998 | ST ESBJERG | 9894AG | 25 m | 1:37.57 | |
129 | 152 | Klitmæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 1:37.76 | |
130 | 9 | Gøbel Nanna | 1996 | STRUER | 25 m | 1:38.17 | ||
131 | 101 | Nielsen Nina J | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:38.34 | ||
132 | 482 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:39.79 | |
133 | 528 | Søndergaard Signe | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 1:40.80 | ||
134 | 290 | Torp Sofie Boel | 1997 | SKIVE | 9704AK | 25 m | 1:41.80 | |
135 | 225 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 1:42.23 | |
136 | 534 | Jensen Nanna | 1995 | SNEDSTED | 25 m | 1:43.12 | ||
137 | 320 | Dzafic Adna | 1997 | ST ESBJERG | 9714AL | 25 m | 1:43.53 | |
138 | 207 | Hawar Nina | 1996 | IHF | 9676AV | 25 m | 1:43.79 | |
139 | 186 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 1:43.90 | |
140 | 242 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 1:44.71 | |
141 | 229 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 1:46.91 | |
142 | 538 | Holt Louise | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 1:47.03 | ||
143 | 146 | Süzme Nursena | 1995 | HERNING | 9556AX | 25 m | 1:47.06 | |
144 | 537 | Godiksen Katrine | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 1:47.56 | ||
145 | 539 | Østergaard Merete | 1993 | SNEDSTED | 25 m | 1:47.56 | ||
146 | 477 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 25 m | 1:48.32 | ||
147 | 535 | Sørensen Lotte | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 1:48.65 | ||
148 | 524 | Zysek Sarah | 1998 | ST ESBJERG | 9856AL | 25 m | 1:51.19 | |
149 | 193 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 1:51.62 | |
150 | 479 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 1:51.86 | |
151 | 498 | Hansen Nanna | 1998 | ST ESBJERG | 9896AL | 25 m | 1:53.59 | |
152 | 243 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 25 m | 1:53.61 | ||
153 | 209 | Jensen Trine | 1998 | IHF | 9866AN | 25 m | 1:54.06 | |
154 | 542 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 1:54.23 | |
155 | 160 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 1:56.52 | |
156 | 471 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:59.69 | |
157 | 221 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 2:00.98 | |
158 | 480 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 2:06.12 | |
159 | 208 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 2:09.70 | |
160 | 158 | Skovby Laura | 1996 | HEI | 25 m | |||
161 | 115 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 25 m | |||
162 | 123 | Vestergaard Sara | 1997 | DURUP | 25 m | |||
163 | 120 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 25 m | |||
164 | 119 | Mølgård Anne | 1997 | DURUP | 25 m | |||
165 | 222 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 25 m | |||
166 | 118 | Madsen Pernille | 1996 | DURUP | 25 m | |||
167 | 461 | Pedersen Ingeborg R. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | |||
168 | 245 | Andresen Sidsel | 1994 | ODDER | 25 m | |||
169 | 100 | Krog Jannie | 1986 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
170 | 205 | Baasch Kathrine | 1995 | IHF | 9568AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 14, 100m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 470 | Arnbak Lars | 1981 | HERNING | 8137AA | 25 m | 51.16 | |
2 | 74 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 53.43 | |
3 | 500 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 54.96 | |
4 | 7 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 55.01 | |
5 | 496 | Hansen Lasse K. | 1989 | ST ESBJERG | 8905AA | 25 m | 55.27 | |
6 | 30 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 56.02 | |
7 | 497 | Hansen Morten | 1993 | ST ESBJERG | 9361AH | 25 m | 56.66 | |
8 | 426 | Erichsen Christian J. | 1991 | VIBORG | 9121AD | 25 m | 56.73 | |
9 | 13 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 56.83 | |
10 | 77 | Andersen Nils Just | 1992 | LYSENG | 9277AD | 25 m | 57.60 | |
11 | 423 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 57.60 | |
12 | 76 | Christensen Matias Engdal | 1993 | LYSENG | 9309AE | 25 m | 57.96 | |
13 | 543 | Nipper Kristian Trier | 1992 | HOLSTEBRO | 9233AH | 25 m | 58.65 | |
14 | 499 | Hansen Ole | 1992 | ST ESBJERG | 9283AE | 25 m | 58.99 | |
15 | 305 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 59.42 | |
16 | 56 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 59.45 | |
17 | 521 | Thomsen Christian T. | 1990 | ST ESBJERG | 9063AC | 25 m | 59.56 | |
18 | 174 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 59.96 | |
19 | 175 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 1:00.13 | |
20 | 431 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 1:00.26 | |
21 | 421 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 1:00.27 | |
22 | 405 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 1:00.95 | |
23 | 268 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 1:01.89 | |
24 | 197 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:02.15 | |
25 | 452 | Høgild Lasse B. | 1989 | VILDBJERG | 8961AA | 25 m | 1:02.23 | |
26 | 287 | Zähringer Felix | 1994 | SILKEBORG | 9437AD | 25 m | 1:02.57 | |
27 | 420 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 1:02.75 | |
28 | 412 | Knudsen Søren L. | 1993 | THISTED | 9385AD | 25 m | 1:02.85 | |
29 | 518 | Schönfeld Mikkel | 1993 | ST ESBJERG | 9361AB | 25 m | 1:03.45 | |
30 | 33 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 1:03.59 | |
31 | 520 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 1:03.68 | |
32 | 238 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:04.01 | |
33 | 411 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 1:04.11 | |
34 | 284 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 1:04.33 | |
35 | 434 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 1:04.38 | |
36 | 279 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 1:04.48 | |
37 | 232 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:04.74 | |
38 | 203 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 1:04.79 | |
39 | 419 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 1:05.15 | |
40 | 57 | Svenningsen Esben | 1993 | BRÆDSTRUP | 9325AE | 25 m | 1:05.17 | |
41 | 414 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:05.48 | |
42 | 513 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 1:05.82 | |
43 | 307 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 1:05.91 | |
44 | 523 | Zysek Kasper | 1994 | ST ESBJERG | 9457AC | 25 m | 1:06.25 | |
45 | 416 | Pasquali Luca | 1994 | THISTED | 9491AL | 25 m | 1:06.84 | |
46 | 236 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:07.03 | |
47 | 294 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 1:07.21 | |
48 | 544 | Olling Andreas | 1993 | STRUER | 9359AE | 25 m | 1:07.24 | |
49 | 495 | Hansen Anders Lund | 1994 | ST ESBJERG | 9489AE | 25 m | 1:07.38 | |
50 | 269 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 1:07.60 | |
51 | 457 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 25 m | 1:07.72 | |
52 | 6 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 1:07.97 | |
53 | 515 | Petersen Michael | 1994 | ST ESBJERG | 9409AC | 25 m | 1:08.38 | |
54 | 430 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 1:08.44 | |
55 | 148 | Broløs Kristian | 1995 | HEI | 9521AC | 25 m | 1:08.88 | |
56 | 27 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 1:09.05 | |
57 | 23 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 1:09.44 | |
58 | 176 | Hubert Benjamin | 1992 | HOLSTEBRO | 9223AL | 25 m | 1:09.52 | |
59 | 140 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 1:09.57 | |
60 | 288 | Fastrup Claus | 1993 | SKIVE | 9375AA | 25 m | 1:10.18 | |
61 | 256 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:10.20 | |
62 | 558 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 25 m | 1:10.53 | |
63 | 491 | Cumming Ian | 1995 | ST ESBJERG | 9547AA | 25 m | 1:10.93 | |
64 | 17 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 1:11.02 | |
65 | 435 | Pedersen Jakob Brask | 1993 | VIBORG | 25 m | 1:11.18 | ||
66 | 95 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 1:11.56 | |
67 | 408 | Jørgensen Jesper Lehd | 1993 | THISTED | 9379AK | 25 m | 1:11.71 | |
68 | 415 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 25 m | 1:12.08 | ||
69 | 304 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 1:12.44 | |
70 | 4 | Andersen Søren Ø | 1993 | STRUER | 9361AE | 25 m | 1:12.47 | |
71 | 560 | Rishøj Kjeld | 1988 | THISTED | 25 m | 1:12.68 | ||
72 | 301 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 1:12.97 | |
73 | 429 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 1:14.74 | |
74 | 182 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 1:14.81 | |
75 | 41 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:15.69 | |
76 | 130 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:16.11 | |
77 | 316 | Mortensen Casper | 1995 | TEMPO | 9507AP | 25 m | 1:16.33 | |
78 | 247 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 1:16.37 | |
79 | 407 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:16.72 | |
80 | 199 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 1:17.35 | |
81 | 228 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 1:17.45 | |
82 | 251 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 25 m | 1:17.78 | ||
83 | 547 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 25 m | 1:17.91 | ||
84 | 11 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:18.28 | |
85 | 191 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 1:18.69 | |
86 | 139 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:19.22 | |
87 | 432 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 1:19.27 | |
88 | 15 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:19.35 | |
89 | 473 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 1:19.99 | |
90 | 149 | Christiansen Jens Høj | 1996 | HEI | 9601AE | 25 m | 1:20.06 | |
91 | 281 | Nielsen Jens | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:20.84 | |
92 | 472 | Eriksen Lukas Birk | 1997 | HERNING | 9773AH | 25 m | 1:21.20 | |
93 | 272 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:21.99 | |
94 | 506 | Jensen Stefan | 1995 | ST ESBJERG | 9521AJ | 25 m | 1:22.47 | |
95 | 317 | Mortensen Mathias | 1995 | TEMPO | 9517AP | 25 m | 1:23.01 | |
96 | 165 | Bezlyudov Leopold | 1997 | HOLSTEBRO | 9743AB | 25 m | 1:23.32 | |
97 | 555 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 1:23.37 | |
98 | 468 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 50 m | 1:23.55 | |
99 | 549 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 25 m | 1:24.23 | ||
100 | 38 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 25 m | 1:24.55 | ||
101 | 103 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 1:24.71 | |
102 | 60 | Veis Andreas | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:25.40 | ||
103 | 417 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 25 m | 1:25.66 | ||
104 | 144 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:25.83 | |
105 | 137 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:25.95 | |
106 | 171 | Eilskov Christopher | 1996 | HOLSTEBRO | 9621AE | 25 m | 1:26.86 | |
107 | 250 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 1:27.24 | |
108 | 3 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 1:27.64 | |
109 | 266 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 1:28.14 | |
110 | 233 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 1:28.30 | |
111 | 413 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 25 m | 1:28.48 | ||
112 | 16 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 1:29.01 | |
113 | 156 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 1:30.21 | |
114 | 456 | Larsen Tobias G. | 1996 | VILDBJERG | 25 m | 1:30.68 | ||
115 | 313 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 1:31.05 | |
116 | 319 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 1:31.56 | |
117 | 550 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 25 m | 1:31.61 | ||
118 | 451 | Henriksen Laurits B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 1:31.91 | ||
119 | 135 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 1:32.05 | |
120 | 502 | Hermiz Kristian | 1998 | ST ESBJERG | 9803AF | 25 m | 1:33.42 | |
121 | 522 | Tøt Alexander | 1995 | ST ESBJERG | 9523AN | 25 m | 1:33.81 | |
122 | 244 | Andersen Nikolaj | 1997 | ODDER | 9757AD | 25 m | 1:35.11 | |
123 | 159 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 1:35.60 | |
124 | 551 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 25 m | 1:35.77 | ||
125 | 273 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:38.11 | |
126 | 529 | Thomsen Emil | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 1:38.67 | ||
127 | 31 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:39.59 | |
128 | 453 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 1:42.21 | ||
129 | 177 | Hyldgaard Jakob Bjørn | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AJ | 25 m | 1:45.25 | |
130 | 195 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:46.21 | |
131 | 454 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 1:47.25 | ||
132 | 204 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 1:51.36 | |
133 | 234 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 25 m | 1:51.46 | ||
134 | 258 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 25 m | 1:55.00 | ||
135 | 463 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | 1:58.69 | |
136 | 35 | Svendsen Rasmus Altofte | 1997 | STRUER | 25 m | 2:03.82 | ||
137 | 25 | Nielsen Frederik Vejby | 1997 | STRUER | 25 m | 2:14.14 | ||
138 | 116 | Kudsk Jonas | 1995 | DURUP | 25 m | |||
139 | 124 | Villadsen Steffan | 1995 | DURUP | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 15, 4x50m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 516 | Swim Team Esbjerg Piger Å | 0 | ST ESBJERG | 25 m | 2:06.05 | ||
2 | 248 | Odder Hippopotamus | 1991 | ODDER | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 161 | Hsc Damer | 1992 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:15.00 | ||
4 | 2 | Team Reurts Returns | 0 | STRUER | 25 m | 2:16.00 | ||
5 | 85 | Lyseng Piger 1 | 1994 | LYSENG | 25 m | 2:17.00 | ||
6 | 262 | Silkeborg Piger | 1995 | SILKEBORG | 25 m | 2:19.59 | ||
7 | 292 | Bakkens Piger | 1990 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 517 | Swim Team Esbjerg Piger Å | 1995 | ST ESBJERG | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 86 | Lyseng Piger 2 | 1994 | LYSENG | 25 m | 2:22.00 | ||
10 | 525 | Thisted SK | 0 | THISTED | 25 m | 2:22.50 | ||
11 | 325 | Århuspiger 1 | 1994 | ST AARHUS | 25 m | 2:22.60 | ||
12 | 125 | Grindsted Damer | 1991 | GRINDSTED | 25 m | 2:23.00 | ||
13 | 8 | Struer Dream Team | 1995 | STRUER | 25 m | 2:25.00 | ||
14 | 462 | Wildmountain Splashers | 1995 | VILDBJERG | 25 m | 2:29.00 | ||
15 | 263 | Silkeborg Piger | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 2:31.45 | ||
16 | 112 | Pingvin Piger | 1993 | PINGVINEN | 25 m | 2:32.52 | ||
17 | 128 | Grindsted Piger | 1995 | GRINDSTED | 25 m | 2:38.00 | ||
18 | 293 | Bakkens Piger 2 | 1990 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:40.00 | ||
19 | 553 | Herning Killerwhales 1 | 1995 | HERNING | 25 m | 2:41.45 | ||
20 | 326 | Århuspiger 2 | 1996 | ST AARHUS | 25 m | 2:41.80 | ||
21 | 327 | Århuspiger 3 | 1994 | ST AARHUS | 25 m | 2:44.87 | ||
22 | 562 | Ikast | 1995 | IKAST | 25 m | 2:45.00 | ||
23 | 36 | Struer Damer Team Soft Ic | 0 | STRUER | 25 m | 2:45.00 | ||
24 | 554 | Herning Killerwhales 2 | 1995 | HERNING | 25 m | 2:58.23 | ||
25 | 311 | Voldelige Hamstere | 0 | TEMPO | 25 m | 2:58.72 | ||
26 | 328 | Århuspiger 4 | 1986 | ST AARHUS | 25 m | 3:18.49 | ||
27 | 52 | Fars Unger Bsk | 0 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
28 | 93 | Aarhus 1900 Girls | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
29 | 164 | Hsc Piger | 1995 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
30 | 1 | Team Lise | 0 | STRUER | 25 m | |||
31 | 329 | Århuspiger 5 | 1998 | ST AARHUS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 16, 4x50m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 492 | Swim Team Esbjerg Drenge | 0 | ST ESBJERG | 25 m | 1:59.05 | ||
2 | 163 | Hsc Herrer | 1992 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 2 | Team Reurts Returns | 0 | STRUER | 25 m | 2:00.26 | ||
4 | 425 | Drenge Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | 2:02.73 | ||
5 | 526 | Thisted SK 1 | 0 | THISTED | 25 m | 2:06.10 | ||
6 | 323 | Århusdrenge 1 | 1992 | ST AARHUS | 25 m | 2:06.18 | ||
7 | 493 | Swim Team Esbjerg Drenge | 1995 | ST ESBJERG | 25 m | 2:08.05 | ||
8 | 527 | Thisted SK 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:12.58 | ||
9 | 260 | Silkeborg Drenge | 1995 | SILKEBORG | 25 m | 2:14.60 | ||
10 | 8 | Struer Dream Team | 1995 | STRUER | 25 m | 2:14.99 | ||
11 | 291 | Bakkens Drenge | 1990 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:15.00 | ||
12 | 424 | Drenge 1 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | 2:27.43 | ||
13 | 261 | Silkeborg Drenge | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 2:27.73 | ||
14 | 37 | Struer Herrer Team Soft I | 0 | STRUER | 25 m | 2:30.00 | ||
15 | 246 | Odder Daffodills | 1995 | ODDER | 25 m | 2:30.00 | ||
16 | 562 | Ikast | 1995 | IKAST | 25 m | 2:30.00 | ||
17 | 127 | Grindsted Herre | 1990 | GRINDSTED | 25 m | 2:33.00 | ||
18 | 462 | Wildmountain Splashers | 1995 | VILDBJERG | 25 m | 2:33.00 | ||
19 | 553 | Herning Killerwhales 1 | 1995 | HERNING | 25 m | 2:42.65 | ||
20 | 126 | Grindsted Drenge | 1995 | GRINDSTED | 25 m | 2:44.00 | ||
21 | 309 | Tempo Boys 2 | 1993 | TEMPO | 25 m | 2:54.16 | ||
22 | 1 | Team Lise | 0 | STRUER | 25 m | |||
23 | 162 | Hsc Drenge | 1995 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
24 | 92 | Aarhus 1900 Boys | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
25 | 52 | Fars Unger Bsk | 0 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
26 | 324 | Århusdrenge 4 | 1993 | ST AARHUS | 25 m | |||
27 | 552 | Neptun | 1996 | NEPTUN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 17, 100m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ST ESBJERG | 9282AG | 25 m | 1:03.51 | |
2 | 490 | Christiansen Nanna M. | 1993 | ST ESBJERG | 9356AI | 25 m | 1:07.22 | |
3 | 202 | Thorsø Sofie | 1992 | HOLSTEBRO | 9216AH | 25 m | 1:08.51 | |
4 | 270 | Dalby Runa | 1993 | SILKEBORG | 9372AD | 25 m | 1:10.67 | |
5 | 511 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 25 m | 1:11.08 | |
6 | 276 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 25 m | 1:12.34 | |
7 | 257 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 1:13.17 | |
8 | 255 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 1:13.44 | |
9 | 18 | Madsen Julie Kibsgaard | 1992 | STRUER | 9214AK | 25 m | 1:14.66 | |
10 | 302 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 1:15.25 | |
11 | 267 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 50 m | 1:19.92 | |
12 | 514 | Pelzer Michelle K. | 1995 | ST ESBJERG | 9526AO | 25 m | 1:20.15 | |
13 | 475 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:20.58 | |
14 | 559 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 1:20.71 | |
15 | 300 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 1:20.73 | |
16 | 84 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:20.95 | |
17 | 109 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 1:21.44 | |
18 | 274 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 1:21.52 | |
19 | 224 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 1:21.77 | |
20 | 231 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 1:22.40 | |
21 | 81 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 1:23.07 | |
22 | 220 | Pedersen Gitte Nautrup | 1972 | IHF | 7254AA | 25 m | 1:23.74 | |
23 | 510 | Madsen Katharina | 1995 | ST ESBJERG | 9578AF | 25 m | 1:25.66 | |
24 | 53 | Benzarti Sara | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:26.92 | ||
25 | 253 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 1:30.50 | |
26 | 275 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:31.12 | |
27 | 481 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 1:32.41 | |
28 | 26 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:32.78 | |
29 | 556 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:32.89 | |
30 | 10 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:33.23 | |
31 | 487 | Barlo Emma Jacobsen | 1994 | ST ESBJERG | 9486AF | 25 m | 1:33.95 | |
32 | 312 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 1:34.55 | |
33 | 102 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:36.39 | ||
34 | 474 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 1:40.22 | |
35 | 216 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 25 m | 1:41.52 | |
36 | 508 | Kofoed Frederikke | 1995 | ST ESBJERG | 9592AB | 25 m | 1:44.72 | |
37 | 172 | Eilskov Ida | 1993 | HOLSTEBRO | 9344AS | 25 m | 1:45.00 | |
38 | 509 | Krarup Eline | 1996 | ST ESBJERG | 9696AJ | 25 m | 1:47.45 | |
39 | 223 | Stefansen Cecilie | 1997 | IHF | 9784AE | 25 m | 1:49.02 | |
40 | 458 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 1:51.62 | |
41 | 485 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:54.09 | |
42 | 469 | Andersen Sofie | 1998 | HERNING | 9856AC | 25 m | 1:56.18 | |
43 | 482 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:58.13 | |
44 | 100 | Krog Jannie | 1986 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
45 | 484 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | ||
46 | 143 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | ||
47 | 32 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | ||
48 | 219 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 18, 100m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 57.90 | |
2 | 470 | Arnbak Lars | 1981 | HERNING | 8137AA | 25 m | 58.51 | |
3 | 496 | Hansen Lasse K. | 1989 | ST ESBJERG | 8905AA | 25 m | 59.48 | |
4 | 501 | Hansen Steffan | 1990 | ST ESBJERG | 9081AC | 25 m | 59.64 | |
5 | 500 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 1:01.73 | |
6 | 30 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 1:02.36 | |
7 | 7 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:02.50 | |
8 | 497 | Hansen Morten | 1993 | ST ESBJERG | 9361AH | 25 m | 1:04.26 | |
9 | 230 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 1:04.85 | |
10 | 175 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 1:05.55 | |
11 | 426 | Erichsen Christian J. | 1991 | VIBORG | 9121AD | 25 m | 1:05.87 | |
12 | 412 | Knudsen Søren L. | 1993 | THISTED | 9385AD | 25 m | 1:06.14 | |
13 | 503 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 1:07.64 | |
14 | 268 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 1:08.08 | |
15 | 420 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 1:08.33 | |
16 | 431 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 1:08.85 | |
17 | 483 | Rosager Alexander | 1991 | HERNING | 9127AD | 25 m | 1:09.88 | |
18 | 402 | Bach Michael | 1993 | THISTED | 9349AK | 25 m | 1:10.44 | |
19 | 520 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 1:11.62 | |
20 | 203 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 1:13.87 | |
21 | 285 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 1:14.23 | |
22 | 129 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 1:15.16 | |
23 | 287 | Zähringer Felix | 1994 | SILKEBORG | 9437AD | 25 m | 1:15.17 | |
24 | 419 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 1:16.84 | |
25 | 495 | Hansen Anders Lund | 1994 | ST ESBJERG | 9489AE | 25 m | 1:17.52 | |
26 | 457 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 25 m | 1:17.71 | |
27 | 558 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 50 m | 1:17.71 | |
28 | 256 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:17.93 | |
29 | 523 | Zysek Kasper | 1994 | ST ESBJERG | 9457AC | 25 m | 1:19.14 | |
30 | 148 | Broløs Kristian | 1995 | HEI | 9521AC | 25 m | 1:21.07 | |
31 | 544 | Olling Andreas | 1993 | STRUER | 9359AE | 25 m | 1:22.42 | |
32 | 17 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 1:23.69 | |
33 | 232 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:26.00 | |
34 | 182 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 1:26.38 | |
35 | 228 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 1:26.58 | |
36 | 27 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 1:26.62 | |
37 | 56 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 1:31.64 | |
38 | 306 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 1:35.48 | |
39 | 251 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 25 m | 1:37.31 | ||
40 | 506 | Jensen Stefan | 1995 | ST ESBJERG | 9521AJ | 25 m | 1:49.77 | |
41 | 144 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:50.31 | |
42 | 319 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 1:50.51 | |
43 | 550 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 25 m | 1:54.30 | ||
44 | 171 | Eilskov Christopher | 1996 | HOLSTEBRO | 9621AE | 25 m | 1:59.13 | |
45 | 318 | Rohde Alexander | 1995 | TEMPO | 9567AI | 25 m | 2:02.04 | |
46 | 271 | Føns Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9615AI | 25 m | 2:05.90 | |
47 | 233 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 2:09.37 | |
48 | 247 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | ||
49 | 273 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | ||
50 | 41 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | ||
51 | 38 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 19, 50m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ST ESBJERG | 9282AG | 25 m | 30.64 | |
2 | 108 | Jensen Katrine Sander | 1993 | PINGVINEN | 9392AA | 25 m | 31.77 | |
3 | 488 | Barlo Laura Jacobsen | 1992 | ST ESBJERG | 9224AF | 25 m | 32.46 | |
4 | 18 | Madsen Julie Kibsgaard | 1992 | STRUER | 9214AK | 25 m | 32.47 | |
5 | 289 | Poulsen Sanne | 1992 | SKIVE | 9242AK | 25 m | 32.48 | |
6 | 511 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 25 m | 32.54 | |
7 | 73 | Rank Diana | 1991 | LYSENG | 9178AI | 25 m | 32.54 | |
8 | 270 | Dalby Runa | 1993 | SILKEBORG | 9372AD | 25 m | 32.61 | |
9 | 255 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 32.79 | |
10 | 187 | Lisbygd Bolette | 1992 | HOLSTEBRO | 9298AH | 25 m | 33.00 | |
11 | 78 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 33.56 | |
12 | 280 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 34.29 | |
13 | 494 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 25 m | 34.55 | |
14 | 82 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 34.57 | |
15 | 184 | Knudsen Malene | 1993 | HOLSTEBRO | 9386AC | 25 m | 34.61 | |
16 | 299 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 34.68 | |
17 | 489 | Berthelsen Tukummeq | 1992 | ST ESBJERG | 9236AB | 25 m | 34.98 | |
18 | 143 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 35.06 | |
19 | 226 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 35.50 | |
20 | 153 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 35.58 | |
21 | 231 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 35.65 | |
22 | 167 | Christensen Karina | 1993 | HOLSTEBRO | 9352AD | 25 m | 36.33 | |
23 | 403 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 36.54 | |
24 | 241 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | 36.59 | ||
25 | 98 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 36.61 | |
26 | 142 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 36.67 | |
27 | 450 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 36.90 | |
28 | 418 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 36.97 | |
29 | 20 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 36.98 | |
30 | 75 | Jensen Katrine Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9194AJ | 25 m | 37.20 | |
31 | 170 | Duedahl Mia | 1988 | HOLSTEBRO | 8804AA | 25 m | 37.31 | |
32 | 59 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 37.52 | |
33 | 173 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 37.57 | |
34 | 259 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 38.08 | |
35 | 505 | Jensen Katrine R. | 1992 | ST ESBJERG | 9276AG | 25 m | 38.11 | |
36 | 111 | Hupfeld Malene | 1991 | PINGVINEN | 9168AB | 25 m | 38.22 | |
37 | 150 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 38.53 | |
38 | 455 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 38.56 | |
39 | 298 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 38.79 | |
40 | 282 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 38.84 | |
41 | 557 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 38.89 | |
42 | 297 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 39.06 | |
43 | 216 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 25 m | 39.09 | |
44 | 154 | Kristensen Anna T. | 1994 | HEI | 9418AO | 25 m | 39.14 | |
45 | 295 | Branick Stephanie | 1993 | SKOVBAKKEN | 9352AQ | 25 m | 39.41 | |
46 | 422 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 39.47 | |
47 | 559 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 39.59 | |
48 | 409 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 39.85 | |
49 | 211 | Krog Christina | 1990 | IHF | 9016AG | 25 m | 39.99 | |
50 | 81 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 40.00 | |
51 | 481 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 40.53 | |
52 | 169 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 40.60 | |
53 | 474 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 40.73 | |
54 | 172 | Eilskov Ida | 1993 | HOLSTEBRO | 9344AS | 25 m | 41.06 | |
55 | 40 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 41.27 | |
56 | 79 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 41.40 | |
57 | 458 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 41.50 | |
58 | 556 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 41.54 | |
59 | 240 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 41.75 | |
60 | 508 | Kofoed Frederikke | 1995 | ST ESBJERG | 9592AB | 25 m | 42.07 | |
61 | 277 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 42.09 | |
62 | 131 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 42.36 | |
63 | 303 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 42.53 | |
64 | 138 | Knudsen Christina | 1993 | GRINDSTED | 9372AO | 25 m | 42.77 | |
65 | 214 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 43.28 | |
66 | 509 | Krarup Eline | 1996 | ST ESBJERG | 9696AJ | 25 m | 43.48 | |
67 | 210 | Kristensen Trine Dahl | 1996 | IHF | 9686AF | 25 m | 43.66 | |
68 | 55 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 43.82 | |
69 | 53 | Benzarti Sara | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 44.71 | ||
70 | 132 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 44.72 | |
71 | 478 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 44.74 | |
72 | 198 | Skou Dina | 1996 | HOLSTEBRO | 9662AK | 25 m | 44.93 | |
73 | 239 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 44.96 | |
74 | 28 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 45.14 | |
75 | 136 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | 45.17 | |
76 | 321 | Dzafic Nejla | 1997 | ST ESBJERG | 9704AL | 25 m | 45.50 | |
77 | 315 | Laurberg Mai | 1996 | TEMPO | 9632AQ | 50 m | 45.50 | |
78 | 97 | Kronborg Katja Grønning | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 45.65 | ||
79 | 21 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 45.71 | |
80 | 223 | Stefansen Cecilie | 1997 | IHF | 9784AE | 25 m | 45.83 | |
81 | 215 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 46.06 | |
82 | 188 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 46.20 | |
83 | 32 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 46.28 | |
84 | 217 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 46.55 | |
85 | 265 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 46.57 | |
86 | 548 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 25 m | 46.61 | ||
87 | 235 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 25 m | 46.89 | ||
88 | 29 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 25 m | 47.00 | ||
89 | 531 | Kristensen Alberte | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 47.46 | ||
90 | 264 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 25 m | 47.77 | |
91 | 245 | Andresen Sidsel | 1994 | ODDER | 25 m | 48.00 | ||
92 | 114 | Bigom Anne Mette | 1993 | PINGVINEN | 9376AR | 25 m | 48.04 | |
93 | 545 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 25 m | 48.27 | ||
94 | 213 | Lorenzen Sidsel | 1996 | IHF | 9662AM | 25 m | 48.46 | |
95 | 322 | Dzafic Selina | 1997 | ST ESBJERG | 9792AL | 25 m | 48.67 | |
96 | 477 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 25 m | 49.54 | ||
97 | 533 | Tange Charlotte | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 50.48 | ||
98 | 537 | Godiksen Katrine | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 50.58 | ||
99 | 39 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 50.75 | |
100 | 14 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 25 m | 50.96 | ||
101 | 534 | Jensen Nanna | 1995 | SNEDSTED | 25 m | 51.24 | ||
102 | 146 | Süzme Nursena | 1995 | HERNING | 9556AX | 25 m | 51.57 | |
103 | 530 | Jensen Janne | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 51.81 | ||
104 | 243 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 25 m | 52.41 | ||
105 | 482 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 52.42 | |
106 | 229 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 52.53 | |
107 | 532 | Jensen Thea | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 53.42 | ||
108 | 320 | Dzafic Adna | 1997 | ST ESBJERG | 9714AL | 25 m | 53.57 | |
109 | 461 | Pedersen Ingeborg R. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 53.97 | ||
110 | 9 | Gøbel Nanna | 1996 | STRUER | 25 m | 54.19 | ||
111 | 469 | Andersen Sofie | 1998 | HERNING | 9856AC | 25 m | 55.15 | |
112 | 290 | Torp Sofie Boel | 1997 | SKIVE | 9704AK | 25 m | 55.43 | |
113 | 479 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 56.69 | |
114 | 242 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 57.61 | |
115 | 54 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:00.30 | ||
116 | 471 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:00.32 | |
117 | 480 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:00.61 | |
118 | 34 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 25 m | 1:01.22 | ||
119 | 221 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 1:01.42 | |
120 | 193 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 1:01.94 | |
121 | 498 | Hansen Nanna | 1998 | ST ESBJERG | 9896AL | 25 m | 1:02.95 | |
122 | 524 | Zysek Sarah | 1998 | ST ESBJERG | 9856AL | 25 m | 1:05.83 | |
123 | 12 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 25 m | 1:06.75 | ||
124 | 180 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:16.94 | |
125 | 22 | Mikkelsen Laura | 1997 | STRUER | 25 m | |||
126 | 152 | Klitmæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | ||
127 | 101 | Nielsen Nina J | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
128 | 118 | Madsen Pernille | 1996 | DURUP | 25 m | |||
129 | 119 | Mølgård Anne | 1997 | DURUP | 25 m | |||
130 | 123 | Vestergaard Sara | 1997 | DURUP | 25 m | |||
131 | 160 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | ||
132 | 286 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | ||
133 | 205 | Baasch Kathrine | 1995 | IHF | 9568AX | 25 m | ||
134 | 207 | Hawar Nina | 1996 | IHF | 9676AV | 25 m | ||
135 | 208 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | ||
136 | 209 | Jensen Trine | 1998 | IHF | 9866AN | 25 m | ||
137 | 115 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 20, 50m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 496 | Hansen Lasse K. | 1989 | ST ESBJERG | 8905AA | 25 m | 29.26 | |
2 | 500 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 29.27 | |
3 | 227 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 29.43 | |
4 | 30 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 29.75 | |
5 | 476 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 29.77 | |
6 | 288 | Fastrup Claus | 1993 | SKIVE | 9375AA | 25 m | 31.36 | |
7 | 305 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 31.46 | |
8 | 13 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 31.61 | |
9 | 520 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 32.15 | |
10 | 423 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 32.26 | |
11 | 185 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 32.85 | |
12 | 431 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 32.92 | |
13 | 7 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 32.94 | |
14 | 56 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 32.95 | |
15 | 452 | Høgild Lasse B. | 1989 | VILDBJERG | 8961AA | 25 m | 33.37 | |
16 | 238 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 33.81 | |
17 | 197 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 33.81 | |
18 | 199 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 33.86 | |
19 | 521 | Thomsen Christian T. | 1990 | ST ESBJERG | 9063AC | 25 m | 33.98 | |
20 | 232 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 34.03 | |
21 | 513 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 34.16 | |
22 | 99 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 34.39 | |
23 | 77 | Andersen Nils Just | 1992 | LYSENG | 9277AD | 25 m | 35.00 | |
24 | 237 | Nielsen Rasmus Sand | 1993 | IKAST | 25 m | 35.08 | ||
25 | 268 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 35.09 | |
26 | 499 | Hansen Ole | 1992 | ST ESBJERG | 9283AE | 25 m | 35.16 | |
27 | 558 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 25 m | 35.44 | |
28 | 434 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 36.04 | |
29 | 269 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 36.25 | |
30 | 236 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 36.28 | |
31 | 33 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 36.44 | |
32 | 523 | Zysek Kasper | 1994 | ST ESBJERG | 9457AC | 25 m | 36.66 | |
33 | 283 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 36.73 | |
34 | 121 | Sørensen Nikolaj | 1990 | DURUP | 25 m | 37.03 | ||
35 | 27 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 37.36 | |
36 | 57 | Svenningsen Esben | 1993 | BRÆDSTRUP | 9325AE | 25 m | 37.57 | |
37 | 140 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 37.99 | |
38 | 411 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 38.07 | |
39 | 491 | Cumming Ian | 1995 | ST ESBJERG | 9547AA | 25 m | 38.24 | |
40 | 294 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 38.47 | |
41 | 41 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 38.94 | |
42 | 23 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 38.94 | |
43 | 206 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 39.19 | |
44 | 430 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 39.83 | |
45 | 313 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 40.57 | |
46 | 137 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 40.68 | |
47 | 281 | Nielsen Jens | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 40.86 | |
48 | 432 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 41.25 | |
49 | 4 | Andersen Søren Ø | 1993 | STRUER | 9361AE | 25 m | 41.36 | |
50 | 251 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 25 m | 41.85 | ||
51 | 408 | Jørgensen Jesper Lehd | 1993 | THISTED | 9379AK | 25 m | 41.88 | |
52 | 249 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 41.89 | |
53 | 472 | Eriksen Lukas Birk | 1997 | HERNING | 9773AH | 25 m | 42.21 | |
54 | 410 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 42.22 | |
55 | 316 | Mortensen Casper | 1995 | TEMPO | 9507AP | 25 m | 42.24 | |
56 | 407 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 42.41 | |
57 | 38 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 25 m | 42.94 | ||
58 | 103 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 42.95 | |
59 | 149 | Christiansen Jens Høj | 1996 | HEI | 9601AE | 25 m | 42.96 | |
60 | 468 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 43.09 | |
61 | 252 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 43.13 | |
62 | 555 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 43.54 | |
63 | 11 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 43.72 | |
64 | 413 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 25 m | 44.60 | ||
65 | 144 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 44.65 | |
66 | 96 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 44.69 | |
67 | 506 | Jensen Stefan | 1995 | ST ESBJERG | 9521AJ | 25 m | 44.79 | |
68 | 60 | Veis Andreas | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 44.95 | ||
69 | 191 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 45.00 | |
70 | 15 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 45.14 | |
71 | 529 | Thomsen Emil | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 45.23 | ||
72 | 24 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 45.24 | |
73 | 139 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 45.30 | |
74 | 16 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 46.19 | |
75 | 551 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 25 m | 47.00 | ||
76 | 130 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 48.37 | |
77 | 3 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 48.38 | |
78 | 250 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 48.77 | |
79 | 165 | Bezlyudov Leopold | 1997 | HOLSTEBRO | 9743AB | 25 m | 49.03 | |
80 | 451 | Henriksen Laurits B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 49.20 | ||
81 | 156 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 49.33 | |
82 | 31 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 50.26 | |
83 | 453 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 50.58 | ||
84 | 157 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 51.05 | |
85 | 234 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 25 m | 52.34 | ||
86 | 463 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | 54.10 | |
87 | 159 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 54.57 | |
88 | 195 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 55.43 | |
89 | 35 | Svendsen Rasmus Altofte | 1997 | STRUER | 25 m | 1:00.25 | ||
90 | 258 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 25 m | 1:07.42 | ||
91 | 25 | Nielsen Frederik Vejby | 1997 | STRUER | 25 m | 1:07.90 | ||
92 | 124 | Villadsen Steffan | 1995 | DURUP | 25 m | |||
93 | 116 | Kudsk Jonas | 1995 | DURUP | 25 m | |||
94 | 456 | Larsen Tobias G. | 1996 | VILDBJERG | 25 m | |||
95 | 122 | Vejle Jens | 1995 | DURUP | 25 m | |||
96 | 544 | Olling Andreas | 1993 | STRUER | 9359AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 21, 200m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 2:46.51 | |
2 | 79 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 2:46.77 | |
3 | 511 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 25 m | 2:47.72 | |
4 | 78 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 2:52.02 | |
5 | 512 | Nielsen Louise | 1993 | ST ESBJERG | 9374AJ | 25 m | 2:55.94 | |
6 | 546 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 25 m | 3:01.42 | ||
7 | 427 | Grundmann Jeanne Kirk | 1994 | VIBORG | 9486AP | 25 m | 3:05.12 | |
8 | 196 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 3:06.19 | |
9 | 134 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 3:08.58 | |
10 | 409 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 3:10.06 | |
11 | 212 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 3:12.14 | |
12 | 59 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 3:12.76 | |
13 | 286 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 3:15.51 | |
14 | 278 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 3:16.02 | |
15 | 557 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 3:16.39 | |
16 | 475 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 3:17.07 | |
17 | 26 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 3:18.12 | |
18 | 504 | Jensen Jacqueline L. | 1997 | ST ESBJERG | 9708AC | 25 m | 3:22.26 | |
19 | 133 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 3:23.33 | |
20 | 296 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 3:23.57 | |
21 | 192 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 3:25.74 | |
22 | 109 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 3:26.03 | |
23 | 314 | Jensen Caroline Skovdrup | 1997 | TEMPO | 9722AM | 25 m | 3:27.40 | |
24 | 154 | Kristensen Anna T. | 1994 | HEI | 9418AO | 50 m | 3:27.77 | |
25 | 277 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 3:28.85 | |
26 | 166 | Bøgh Barbara | 1996 | HOLSTEBRO | 9616AC | 25 m | 3:30.80 | |
27 | 106 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:31.96 | ||
28 | 105 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:33.92 | ||
29 | 478 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 3:35.15 | |
30 | 254 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 3:35.19 | |
31 | 484 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 3:35.51 | |
32 | 265 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 3:36.28 | |
33 | 241 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | 3:37.45 | ||
34 | 40 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 3:41.60 | |
35 | 487 | Barlo Emma Jacobsen | 1994 | ST ESBJERG | 9486AF | 25 m | 3:43.17 | |
36 | 210 | Kristensen Trine Dahl | 1996 | IHF | 9686AF | 25 m | 3:45.45 | |
37 | 147 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 3:53.97 | |
38 | 186 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 3:55.61 | |
39 | 193 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 3:56.36 | |
40 | 151 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 3:56.54 | |
41 | 507 | Jørgensen Katrine K. | 1997 | ST ESBJERG | 9712AL | 25 m | 3:57.00 | |
42 | 32 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 3:58.55 | |
43 | 146 | Süzme Nursena | 1995 | HERNING | 9556AX | 25 m | 4:00.00 | |
44 | 536 | Karlson Michelle | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 4:06.57 | ||
45 | 533 | Tange Charlotte | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 4:10.57 | ||
46 | 104 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 4:11.82 | |
47 | 242 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 4:16.42 | |
48 | 229 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 4:24.38 | |
49 | 471 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 4:25.32 | |
50 | 486 | Armstrong Shanna | 1998 | ST ESBJERG | 9894AG | 25 m | 4:34.99 | |
51 | 479 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 4:45.66 | |
52 | 28 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 4:59.50 | |
53 | 480 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 5:02.30 | |
54 | 221 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | ||
55 | 158 | Skovby Laura | 1996 | HEI | 25 m | |||
56 | 110 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | ||
57 | 113 | Christensen Laura Krogh | 1994 | PINGVINEN | 9482AQ | 25 m | ||
58 | 14 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 25 m | |||
59 | 39 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | ||
60 | 545 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 25 m | |||
61 | 243 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 22, 200m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 501 | Hansen Steffan | 1990 | ST ESBJERG | 9081AC | 25 m | 2:25.43 | |
2 | 503 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 2:34.38 | |
3 | 499 | Hansen Ole | 1992 | ST ESBJERG | 9283AE | 25 m | 2:37.13 | |
4 | 496 | Hansen Lasse K. | 1989 | ST ESBJERG | 8905AA | 25 m | 2:39.92 | |
5 | 7 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 2:41.67 | |
6 | 518 | Schönfeld Mikkel | 1993 | ST ESBJERG | 9361AB | 25 m | 2:46.97 | |
7 | 181 | Jønsson Jimmi | 1993 | HOLSTEBRO | 9399AL | 25 m | 2:48.00 | |
8 | 416 | Pasquali Luca | 1994 | THISTED | 9491AL | 25 m | 2:48.05 | |
9 | 515 | Petersen Michael | 1994 | ST ESBJERG | 9409AC | 25 m | 2:51.03 | |
10 | 285 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 2:52.35 | |
11 | 495 | Hansen Anders Lund | 1994 | ST ESBJERG | 9489AE | 25 m | 2:55.93 | |
12 | 129 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 2:57.61 | |
13 | 284 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 3:02.23 | |
14 | 6 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 3:04.11 | |
15 | 287 | Zähringer Felix | 1994 | SILKEBORG | 9437AD | 25 m | 3:06.41 | |
16 | 256 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 3:07.59 | |
17 | 307 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 3:09.60 | |
18 | 17 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 3:14.33 | |
19 | 203 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 3:15.12 | |
20 | 190 | Nielsen Daniel Brusen | 1993 | HOLSTEBRO | 9387AK | 25 m | 3:15.40 | |
21 | 279 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 3:16.38 | |
22 | 236 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 3:16.50 | |
23 | 27 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 3:20.43 | |
24 | 304 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 3:21.09 | |
25 | 429 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 3:22.80 | |
26 | 95 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 3:24.29 | |
27 | 473 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 3:26.85 | |
28 | 301 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 3:30.97 | |
29 | 266 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 3:31.63 | |
30 | 306 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 3:32.75 | |
31 | 130 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 3:36.13 | |
32 | 103 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 3:36.76 | |
33 | 11 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 3:38.72 | |
34 | 139 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 3:38.75 | |
35 | 272 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 3:40.66 | |
36 | 24 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 3:43.09 | |
37 | 155 | Leutscher Daniel | 1995 | HEI | 9549AL | 25 m | 3:44.41 | |
38 | 252 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 3:48.59 | |
39 | 99 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 3:51.14 | |
40 | 94 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:51.21 | ||
41 | 135 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 3:55.96 | |
42 | 549 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 25 m | 3:58.67 | ||
43 | 16 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 4:03.61 | |
44 | 529 | Thomsen Emil | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 4:05.63 | ||
45 | 551 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 25 m | 4:11.10 | ||
46 | 3 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 4:18.00 | |
47 | 271 | Føns Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9615AI | 25 m | ||
48 | 35 | Svendsen Rasmus Altofte | 1997 | STRUER | 25 m | |||
49 | 19 | Madsen Kristian B. | 1997 | STRUER | 9799AK | 25 m | ||
50 | 454 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 23, 100m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ST ESBJERG | 9282AG | 25 m | 1:04.37 | |
2 | 511 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 25 m | 1:06.25 | |
3 | 276 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 25 m | 1:10.13 | |
4 | 257 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 1:10.37 | |
5 | 255 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 1:11.37 | |
6 | 73 | Rank Diana | 1991 | LYSENG | 9178AI | 25 m | 1:13.20 | |
7 | 489 | Berthelsen Tukummeq | 1992 | ST ESBJERG | 9236AB | 25 m | 1:13.78 | |
8 | 300 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 1:14.41 | |
9 | 187 | Lisbygd Bolette | 1992 | HOLSTEBRO | 9298AH | 25 m | 1:14.45 | |
10 | 108 | Jensen Katrine Sander | 1993 | PINGVINEN | 9392AA | 25 m | 1:14.46 | |
11 | 202 | Thorsø Sofie | 1992 | HOLSTEBRO | 9216AH | 25 m | 1:15.06 | |
12 | 494 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 25 m | 1:15.76 | |
13 | 418 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 1:15.80 | |
14 | 280 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 1:15.94 | |
15 | 82 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 1:16.42 | |
16 | 270 | Dalby Runa | 1993 | SILKEBORG | 9372AD | 25 m | 1:16.46 | |
17 | 490 | Christiansen Nanna M. | 1993 | ST ESBJERG | 9356AI | 25 m | 1:16.70 | |
18 | 512 | Nielsen Louise | 1993 | ST ESBJERG | 9374AJ | 25 m | 1:16.81 | |
19 | 142 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 1:16.99 | |
20 | 80 | Jensen Sarah Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9106AJ | 25 m | 1:17.57 | |
21 | 505 | Jensen Katrine R. | 1992 | ST ESBJERG | 9276AG | 25 m | 1:18.01 | |
22 | 546 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 25 m | 1:18.48 | ||
23 | 289 | Poulsen Sanne | 1992 | SKIVE | 9242AK | 25 m | 1:18.64 | |
24 | 75 | Jensen Katrine Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9194AJ | 25 m | 1:19.24 | |
25 | 143 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 1:19.48 | |
26 | 295 | Branick Stephanie | 1993 | SKOVBAKKEN | 9352AQ | 25 m | 1:19.74 | |
27 | 84 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:19.99 | |
28 | 59 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 1:20.09 | |
29 | 20 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 1:20.60 | |
30 | 150 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 1:20.77 | |
31 | 297 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 1:20.90 | |
32 | 460 | Nielsen Pernille | 1995 | VILDBJERG | 9558AB | 25 m | 1:21.14 | |
33 | 459 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 1:21.27 | |
34 | 98 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 1:21.37 | |
35 | 259 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 1:21.72 | |
36 | 403 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:21.79 | |
37 | 196 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:21.91 | |
38 | 514 | Pelzer Michelle K. | 1995 | ST ESBJERG | 9526AO | 25 m | 1:22.47 | |
39 | 274 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 1:23.16 | |
40 | 224 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 25 m | 1:23.21 | |
41 | 409 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:23.26 | |
42 | 475 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:23.65 | |
43 | 79 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 1:23.69 | |
44 | 557 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 1:23.70 | |
45 | 111 | Hupfeld Malene | 1991 | PINGVINEN | 9168AB | 25 m | 1:23.82 | |
46 | 286 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 1:23.88 | |
47 | 428 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 1:24.43 | |
48 | 427 | Grundmann Jeanne Kirk | 1994 | VIBORG | 9486AP | 25 m | 1:24.55 | |
49 | 212 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 1:24.61 | |
50 | 173 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 1:24.74 | |
51 | 422 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:24.77 | |
52 | 211 | Krog Christina | 1990 | IHF | 9016AG | 25 m | 1:25.00 | |
53 | 192 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 1:25.06 | |
54 | 455 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 1:25.84 | |
55 | 559 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:25.91 | |
56 | 241 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | 1:26.08 | ||
57 | 26 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:26.38 | |
58 | 154 | Kristensen Anna T. | 1994 | HEI | 9418AO | 25 m | 1:26.62 | |
59 | 556 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:26.84 | |
60 | 131 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:27.14 | |
61 | 508 | Kofoed Frederikke | 1995 | ST ESBJERG | 9592AB | 25 m | 1:27.48 | |
62 | 510 | Madsen Katharina | 1995 | ST ESBJERG | 9578AF | 25 m | 1:27.59 | |
63 | 254 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 1:27.64 | |
64 | 282 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 1:27.77 | |
65 | 474 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 1:27.85 | |
66 | 133 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 1:27.95 | |
67 | 183 | Kjellerup Caroline Rebbe | 1996 | HOLSTEBRO | 9694AR | 25 m | 1:28.08 | |
68 | 10 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:28.58 | |
69 | 210 | Kristensen Trine Dahl | 1996 | IHF | 9686AF | 25 m | 1:29.03 | |
70 | 487 | Barlo Emma Jacobsen | 1994 | ST ESBJERG | 9486AF | 25 m | 1:29.07 | |
71 | 218 | Nielsen Maj Møller | 1995 | IHF | 9584AK | 25 m | 1:29.29 | |
72 | 145 | Østergaard Louise | 1991 | GRINDSTED | 9136AL | 25 m | 1:29.90 | |
73 | 5 | Andersen Trine Thusgaard | 1996 | STRUER | 9622AM | 25 m | 1:30.26 | |
74 | 296 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 1:30.62 | |
75 | 110 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 1:30.87 | |
76 | 298 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 1:31.42 | |
77 | 509 | Krarup Eline | 1996 | ST ESBJERG | 9696AJ | 25 m | 1:32.30 | |
78 | 303 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 1:32.30 | |
79 | 240 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 1:32.52 | |
80 | 481 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 1:32.56 | |
81 | 169 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:32.94 | |
82 | 504 | Jensen Jacqueline L. | 1997 | ST ESBJERG | 9708AC | 25 m | 1:33.05 | |
83 | 29 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 25 m | 1:33.07 | ||
84 | 21 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:33.08 | |
85 | 132 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 1:33.78 | |
86 | 32 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:34.09 | |
87 | 40 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 1:35.28 | |
88 | 188 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:35.89 | |
89 | 223 | Stefansen Cecilie | 1997 | IHF | 9784AE | 25 m | 1:36.00 | |
90 | 28 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:36.06 | |
91 | 136 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | 1:36.25 | |
92 | 216 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 25 m | 1:36.27 | |
93 | 113 | Christensen Laura Krogh | 1994 | PINGVINEN | 9482AQ | 25 m | 1:36.34 | |
94 | 105 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:36.50 | ||
95 | 53 | Benzarti Sara | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:37.23 | ||
96 | 478 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:37.30 | |
97 | 138 | Knudsen Christina | 1993 | GRINDSTED | 9372AO | 25 m | 1:38.03 | |
98 | 213 | Lorenzen Sidsel | 1996 | IHF | 9662AM | 25 m | 1:38.22 | |
99 | 545 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 25 m | 1:38.44 | ||
100 | 264 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 25 m | 1:38.86 | |
101 | 151 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 1:39.29 | |
102 | 102 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:39.36 | ||
103 | 217 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 1:39.37 | |
104 | 114 | Bigom Anne Mette | 1993 | PINGVINEN | 9376AR | 25 m | 1:39.45 | |
105 | 55 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:40.02 | |
106 | 214 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 1:40.33 | |
107 | 312 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 1:40.87 | |
108 | 235 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 25 m | 1:40.97 | ||
109 | 219 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:41.70 | |
110 | 507 | Jørgensen Katrine K. | 1997 | ST ESBJERG | 9712AL | 25 m | 1:42.49 | |
111 | 486 | Armstrong Shanna | 1998 | ST ESBJERG | 9894AG | 25 m | 1:42.70 | |
112 | 215 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:45.16 | |
113 | 485 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:45.49 | |
114 | 315 | Laurberg Mai | 1996 | TEMPO | 9632AQ | 25 m | 1:45.56 | |
115 | 207 | Hawar Nina | 1996 | IHF | 9676AV | 25 m | 1:50.39 | |
116 | 180 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:50.44 | |
117 | 242 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 1:50.95 | |
118 | 229 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 1:52.90 | |
119 | 469 | Andersen Sofie | 1998 | HERNING | 9856AC | 25 m | 1:55.20 | |
120 | 482 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:55.30 | |
121 | 189 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:57.96 | ||
122 | 104 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 1:59.38 | |
123 | 58 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:59.63 | |
124 | 225 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 2:01.80 | |
125 | 54 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:11.90 | ||
126 | 524 | Zysek Sarah | 1998 | ST ESBJERG | 9856AL | 25 m | 2:13.23 | |
127 | 221 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 2:16.16 | |
128 | 220 | Pedersen Gitte Nautrup | 1972 | IHF | 7254AA | 25 m | ||
129 | 97 | Kronborg Katja Grønning | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
130 | 245 | Andresen Sidsel | 1994 | ODDER | 25 m | |||
131 | 22 | Mikkelsen Laura | 1997 | STRUER | 25 m | |||
132 | 243 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 25 m | |||
133 | 120 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 25 m | |||
134 | 205 | Baasch Kathrine | 1995 | IHF | 9568AX | 25 m | ||
135 | 118 | Madsen Pernille | 1996 | DURUP | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 24, 100m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 1:01.28 | |
2 | 500 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 1:03.59 | |
3 | 77 | Andersen Nils Just | 1992 | LYSENG | 9277AD | 25 m | 1:04.94 | |
4 | 496 | Hansen Lasse K. | 1989 | ST ESBJERG | 8905AA | 25 m | 1:05.23 | |
5 | 503 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 1:05.89 | |
6 | 7 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:06.19 | |
7 | 227 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 1:06.65 | |
8 | 476 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 1:06.76 | |
9 | 426 | Erichsen Christian J. | 1991 | VIBORG | 9121AD | 25 m | 1:06.92 | |
10 | 499 | Hansen Ole | 1992 | ST ESBJERG | 9283AE | 25 m | 1:07.17 | |
11 | 230 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 1:07.50 | |
12 | 13 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 1:08.30 | |
13 | 402 | Bach Michael | 1993 | THISTED | 9349AK | 25 m | 1:10.24 | |
14 | 452 | Høgild Lasse B. | 1989 | VILDBJERG | 8961AA | 25 m | 1:11.09 | |
15 | 483 | Rosager Alexander | 1991 | HERNING | 9127AD | 25 m | 1:11.25 | |
16 | 56 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 1:11.42 | |
17 | 305 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 1:11.43 | |
18 | 521 | Thomsen Christian T. | 1990 | ST ESBJERG | 9063AC | 25 m | 1:11.49 | |
19 | 412 | Knudsen Søren L. | 1993 | THISTED | 9385AD | 25 m | 1:12.12 | |
20 | 175 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 1:12.16 | |
21 | 288 | Fastrup Claus | 1993 | SKIVE | 9375AA | 25 m | 1:12.26 | |
22 | 421 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 1:12.83 | |
23 | 405 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 1:13.30 | |
24 | 181 | Jønsson Jimmi | 1993 | HOLSTEBRO | 9399AL | 25 m | 1:13.42 | |
25 | 518 | Schönfeld Mikkel | 1993 | ST ESBJERG | 9361AB | 25 m | 1:13.49 | |
26 | 416 | Pasquali Luca | 1994 | THISTED | 9491AL | 25 m | 1:14.38 | |
27 | 434 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 1:14.46 | |
28 | 197 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:14.69 | |
29 | 129 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 1:14.96 | |
30 | 33 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 1:15.36 | |
31 | 236 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:15.58 | |
32 | 515 | Petersen Michael | 1994 | ST ESBJERG | 9409AC | 25 m | 1:15.86 | |
33 | 420 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 1:16.11 | |
34 | 284 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 1:16.75 | |
35 | 238 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:16.84 | |
36 | 232 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:17.11 | |
37 | 190 | Nielsen Daniel Brusen | 1993 | HOLSTEBRO | 9387AK | 25 m | 1:17.23 | |
38 | 457 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 25 m | 1:17.49 | |
39 | 419 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 1:17.70 | |
40 | 513 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 1:17.87 | |
41 | 307 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 1:17.87 | |
42 | 279 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 1:18.54 | |
43 | 411 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 1:18.59 | |
44 | 256 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:18.70 | |
45 | 430 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 1:18.85 | |
46 | 414 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:19.31 | |
47 | 558 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 25 m | 1:19.59 | |
48 | 23 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 1:20.26 | |
49 | 57 | Svenningsen Esben | 1993 | BRÆDSTRUP | 9325AE | 25 m | 1:20.27 | |
50 | 27 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 1:20.78 | |
51 | 148 | Broløs Kristian | 1995 | HEI | 9521AC | 25 m | 1:20.81 | |
52 | 283 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 1:20.82 | |
53 | 206 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 1:20.88 | |
54 | 294 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 1:21.97 | |
55 | 17 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 1:22.39 | |
56 | 304 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 1:23.32 | |
57 | 237 | Nielsen Rasmus Sand | 1993 | IKAST | 25 m | 1:23.69 | ||
58 | 435 | Pedersen Jakob Brask | 1993 | VIBORG | 25 m | 1:23.97 | ||
59 | 306 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 1:24.89 | |
60 | 247 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 1:24.97 | |
61 | 408 | Jørgensen Jesper Lehd | 1993 | THISTED | 9379AK | 25 m | 1:25.69 | |
62 | 301 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 1:25.86 | |
63 | 415 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 25 m | 1:25.87 | ||
64 | 182 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 1:26.42 | |
65 | 4 | Andersen Søren Ø | 1993 | STRUER | 9361AE | 25 m | 1:26.77 | |
66 | 269 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 1:26.90 | |
67 | 473 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 1:28.53 | |
68 | 228 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 1:28.84 | |
69 | 95 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 1:29.17 | |
70 | 410 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:29.53 | |
71 | 429 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 1:29.58 | |
72 | 99 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 1:29.59 | |
73 | 316 | Mortensen Casper | 1995 | TEMPO | 9507AP | 25 m | 1:29.80 | |
74 | 140 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 1:31.13 | |
75 | 41 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:31.32 | |
76 | 472 | Eriksen Lukas Birk | 1997 | HERNING | 9773AH | 25 m | 1:31.87 | |
77 | 135 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 1:32.47 | |
78 | 432 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 1:32.56 | |
79 | 15 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:32.89 | |
80 | 137 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:33.30 | |
81 | 468 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 1:33.95 | |
82 | 271 | Føns Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9615AI | 25 m | 1:34.09 | |
83 | 317 | Mortensen Mathias | 1995 | TEMPO | 9517AP | 25 m | 1:34.11 | |
84 | 249 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 1:34.52 | |
85 | 171 | Eilskov Christopher | 1996 | HOLSTEBRO | 9621AE | 25 m | 1:34.69 | |
86 | 149 | Christiansen Jens Høj | 1996 | HEI | 9601AE | 25 m | 1:35.38 | |
87 | 24 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:35.96 | |
88 | 155 | Leutscher Daniel | 1995 | HEI | 9549AL | 25 m | 1:35.96 | |
89 | 281 | Nielsen Jens | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:36.44 | |
90 | 16 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 1:37.14 | |
91 | 191 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 1:37.33 | |
92 | 502 | Hermiz Kristian | 1998 | ST ESBJERG | 9803AF | 25 m | 1:37.94 | |
93 | 547 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 25 m | 1:38.98 | ||
94 | 549 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 25 m | 1:40.09 | ||
95 | 555 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 1:40.77 | |
96 | 318 | Rohde Alexander | 1995 | TEMPO | 9567AI | 25 m | 1:40.94 | |
97 | 165 | Bezlyudov Leopold | 1997 | HOLSTEBRO | 9743AB | 25 m | 1:41.93 | |
98 | 522 | Tøt Alexander | 1995 | ST ESBJERG | 9523AN | 25 m | 1:43.00 | |
99 | 233 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 1:43.20 | |
100 | 156 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 1:44.09 | |
101 | 266 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 1:44.98 | |
102 | 3 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 1:45.85 | |
103 | 25 | Nielsen Frederik Vejby | 1997 | STRUER | 25 m | 1:48.29 | ||
104 | 550 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 25 m | 1:48.43 | ||
105 | 157 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 1:51.83 | |
106 | 60 | Veis Andreas | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:52.78 | ||
107 | 451 | Henriksen Laurits B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 1:54.32 | ||
108 | 273 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:55.15 | |
109 | 159 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 1:55.60 | |
110 | 417 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 25 m | 1:56.78 | ||
111 | 195 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:57.58 | |
112 | 19 | Madsen Kristian B. | 1997 | STRUER | 9799AK | 25 m | 2:21.82 | |
113 | 35 | Svendsen Rasmus Altofte | 1997 | STRUER | 25 m | 2:36.81 | ||
114 | 38 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 25 m | |||
115 | 272 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | ||
116 | 250 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | ||
117 | 204 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | ||
118 | 94 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 25, 200m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ST ESBJERG | 9282AG | 25 m | 2:22.33 | |
2 | 488 | Barlo Laura Jacobsen | 1992 | ST ESBJERG | 9224AF | 25 m | 2:26.51 | |
3 | 267 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 2:31.07 | |
4 | 18 | Madsen Julie Kibsgaard | 1992 | STRUER | 9214AK | 25 m | 2:36.51 | |
5 | 82 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 2:36.80 | |
6 | 494 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 25 m | 2:36.83 | |
7 | 511 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 50 m | 2:37.88 | |
8 | 418 | Pedersen Malene M. | 1996 | THISTED | 9608AH | 25 m | 2:38.80 | |
9 | 489 | Berthelsen Tukummeq | 1992 | ST ESBJERG | 9236AB | 25 m | 2:39.95 | |
10 | 167 | Christensen Karina | 1993 | HOLSTEBRO | 9352AD | 25 m | 2:40.08 | |
11 | 299 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 2:40.47 | |
12 | 403 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:40.88 | |
13 | 231 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 2:43.44 | |
14 | 559 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:44.46 | |
15 | 153 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 2:44.54 | |
16 | 226 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 2:46.90 | |
17 | 455 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 2:47.05 | |
18 | 450 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 2:47.42 | |
19 | 84 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 2:49.43 | |
20 | 259 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 2:50.91 | |
21 | 557 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 2:53.07 | |
22 | 297 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 2:54.21 | |
23 | 302 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 2:57.05 | |
24 | 178 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 2:57.25 | |
25 | 253 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 3:02.26 | |
26 | 556 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 3:03.63 | |
27 | 166 | Bøgh Barbara | 1996 | HOLSTEBRO | 9616AC | 25 m | 3:05.24 | |
28 | 241 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | 3:06.14 | ||
29 | 10 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 3:06.96 | |
30 | 216 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 25 m | 3:14.13 | |
31 | 40 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 3:18.31 | |
32 | 484 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 3:18.95 | |
33 | 53 | Benzarti Sara | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 3:21.16 | ||
34 | 215 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 3:27.52 | |
35 | 219 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 3:40.29 | |
36 | 189 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:40.91 | ||
37 | 537 | Godiksen Katrine | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 3:58.45 | ||
38 | 477 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 25 m | 4:16.28 | ||
39 | 471 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 4:32.97 | |
40 | 278 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | ||
41 | 485 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | ||
42 | 480 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | ||
43 | 21 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | ||
44 | 100 | Krog Jannie | 1986 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 26, 200m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 496 | Hansen Lasse K. | 1989 | ST ESBJERG | 8905AA | 25 m | 2:12.71 | |
2 | 500 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 2:13.78 | |
3 | 30 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 2:16.32 | |
4 | 227 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 2:17.82 | |
5 | 520 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 2:24.76 | |
6 | 423 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 2:25.19 | |
7 | 7 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 2:26.05 | |
8 | 185 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 2:28.65 | |
9 | 513 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 2:32.45 | |
10 | 285 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 2:33.41 | |
11 | 523 | Zysek Kasper | 1994 | ST ESBJERG | 9457AC | 25 m | 2:39.65 | |
12 | 238 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 2:41.57 | |
13 | 558 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 50 m | 2:50.58 | |
14 | 269 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 2:50.71 | |
15 | 199 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 2:52.56 | |
16 | 23 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 2:52.97 | |
17 | 27 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 2:55.33 | |
18 | 491 | Cumming Ian | 1995 | ST ESBJERG | 9547AA | 25 m | 2:57.67 | |
19 | 41 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 3:00.95 | |
20 | 432 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 3:03.10 | |
21 | 206 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 3:04.07 | |
22 | 468 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 3:07.97 | |
23 | 435 | Pedersen Jakob Brask | 1993 | VIBORG | 25 m | 3:09.53 | ||
24 | 249 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 3:10.06 | |
25 | 11 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 3:12.12 | |
26 | 555 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 3:13.11 | |
27 | 247 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 3:13.28 | |
28 | 252 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 3:13.59 | |
29 | 15 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 3:14.86 | |
30 | 281 | Nielsen Jens | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 3:15.40 | |
31 | 251 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 25 m | 3:15.79 | ||
32 | 96 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 3:18.01 | |
33 | 413 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 25 m | 3:20.15 | ||
34 | 313 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 3:22.73 | |
35 | 473 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 50 m | 3:39.89 | |
36 | 453 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 3:48.47 | ||
37 | 506 | Jensen Stefan | 1995 | ST ESBJERG | 9521AJ | 25 m | 4:42.83 | |
38 | 549 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 25 m | |||
39 | 139 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 27, 50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 28.34 | |
2 | 299 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 28.46 | |
3 | 18 | Madsen Julie Kibsgaard | 1992 | STRUER | 9214AK | 25 m | 28.93 | |
4 | 511 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 25 m | 29.13 | |
5 | 255 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 29.16 | |
6 | 276 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 25 m | 29.22 | |
7 | 73 | Rank Diana | 1991 | LYSENG | 9178AI | 25 m | 29.26 | |
8 | 267 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 29.51 | |
9 | 300 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 29.57 | |
10 | 108 | Jensen Katrine Sander | 1993 | PINGVINEN | 9392AA | 25 m | 29.71 | |
11 | 280 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 29.74 | |
12 | 202 | Thorsø Sofie | 1992 | HOLSTEBRO | 9216AH | 25 m | 29.82 | |
13 | 226 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 29.83 | |
14 | 142 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 29.91 | |
15 | 150 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 30.08 | |
16 | 488 | Barlo Laura Jacobsen | 1992 | ST ESBJERG | 9224AF | 25 m | 30.11 | |
17 | 187 | Lisbygd Bolette | 1992 | HOLSTEBRO | 9298AH | 25 m | 30.14 | |
18 | 490 | Christiansen Nanna M. | 1993 | ST ESBJERG | 9356AI | 25 m | 30.22 | |
19 | 546 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 25 m | 30.49 | ||
20 | 80 | Jensen Sarah Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9106AJ | 25 m | 30.53 | |
21 | 153 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 30.59 | |
22 | 302 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 30.63 | |
23 | 81 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 30.70 | |
24 | 78 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 30.71 | |
25 | 505 | Jensen Katrine R. | 1992 | ST ESBJERG | 9276AG | 25 m | 30.73 | |
26 | 274 | Gøttler Sofie | 1995 | SILKEBORG | 9526AC | 25 m | 30.77 | |
27 | 143 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 30.78 | |
28 | 184 | Knudsen Malene | 1993 | HOLSTEBRO | 9386AC | 25 m | 30.80 | |
29 | 264 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 25 m | 31.07 | |
30 | 75 | Jensen Katrine Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9194AJ | 25 m | 31.08 | |
31 | 20 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 31.09 | |
32 | 460 | Nielsen Pernille | 1995 | VILDBJERG | 9558AB | 25 m | 31.16 | |
33 | 514 | Pelzer Michelle K. | 1995 | ST ESBJERG | 9526AO | 25 m | 31.19 | |
34 | 270 | Dalby Runa | 1993 | SILKEBORG | 9372AD | 25 m | 31.24 | |
35 | 84 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 31.32 | |
36 | 134 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 31.39 | |
37 | 167 | Christensen Karina | 1993 | HOLSTEBRO | 9352AD | 25 m | 31.46 | |
38 | 512 | Nielsen Louise | 1993 | ST ESBJERG | 9374AJ | 25 m | 31.58 | |
39 | 231 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 31.65 | |
40 | 295 | Branick Stephanie | 1993 | SKOVBAKKEN | 9352AQ | 25 m | 31.84 | |
41 | 59 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 32.10 | |
42 | 173 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 32.11 | |
43 | 170 | Duedahl Mia | 1988 | HOLSTEBRO | 8804AA | 25 m | 32.12 | |
44 | 241 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | 32.15 | ||
45 | 98 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 32.37 | |
46 | 259 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 32.41 | |
47 | 275 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 32.43 | |
48 | 111 | Hupfeld Malene | 1991 | PINGVINEN | 9168AB | 25 m | 32.44 | |
49 | 422 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 32.45 | |
50 | 196 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 32.45 | |
51 | 79 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 32.78 | |
52 | 459 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 32.86 | |
53 | 508 | Kofoed Frederikke | 1995 | ST ESBJERG | 9592AB | 25 m | 33.17 | |
54 | 183 | Kjellerup Caroline Rebbe | 1996 | HOLSTEBRO | 9694AR | 25 m | 33.18 | |
55 | 278 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 33.23 | |
56 | 475 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 33.27 | |
57 | 109 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 33.37 | |
58 | 450 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 33.38 | |
59 | 192 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 33.39 | |
60 | 253 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 33.45 | |
61 | 210 | Kristensen Trine Dahl | 1996 | IHF | 9686AF | 25 m | 33.56 | |
62 | 487 | Barlo Emma Jacobsen | 1994 | ST ESBJERG | 9486AF | 25 m | 33.60 | |
63 | 409 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 33.62 | |
64 | 277 | Klitgaard Amalie | 1994 | SILKEBORG | 9408AT | 25 m | 33.65 | |
65 | 428 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 33.69 | |
66 | 510 | Madsen Katharina | 1995 | ST ESBJERG | 9578AF | 25 m | 33.77 | |
67 | 474 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 33.89 | |
68 | 145 | Østergaard Louise | 1991 | GRINDSTED | 9136AL | 25 m | 33.93 | |
69 | 102 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 34.10 | ||
70 | 218 | Nielsen Maj Møller | 1995 | IHF | 9584AK | 25 m | 34.10 | |
71 | 26 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 34.18 | |
72 | 254 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 34.20 | |
73 | 106 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 34.33 | ||
74 | 556 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 34.35 | |
75 | 214 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 34.37 | |
76 | 557 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 34.43 | |
77 | 559 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 34.44 | |
78 | 5 | Andersen Trine Thusgaard | 1996 | STRUER | 9622AM | 25 m | 34.54 | |
79 | 105 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 34.68 | ||
80 | 211 | Krog Christina | 1990 | IHF | 9016AG | 25 m | 34.69 | |
81 | 239 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 34.84 | |
82 | 455 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 34.84 | |
83 | 212 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 34.86 | |
84 | 21 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 35.18 | |
85 | 240 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 35.19 | |
86 | 131 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 35.20 | |
87 | 110 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 35.23 | |
88 | 296 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 35.28 | |
89 | 216 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 25 m | 35.33 | |
90 | 10 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 35.40 | |
91 | 282 | Nielsen Nanna N. | 1993 | SILKEBORG | 9314AP | 25 m | 35.41 | |
92 | 298 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 35.52 | |
93 | 133 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 35.76 | |
94 | 481 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 35.78 | |
95 | 504 | Jensen Jacqueline L. | 1997 | ST ESBJERG | 9708AC | 25 m | 35.82 | |
96 | 178 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 35.95 | |
97 | 172 | Eilskov Ida | 1993 | HOLSTEBRO | 9344AS | 25 m | 36.01 | |
98 | 223 | Stefansen Cecilie | 1997 | IHF | 9784AE | 25 m | 36.03 | |
99 | 303 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 36.12 | |
100 | 169 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 36.18 | |
101 | 113 | Christensen Laura Krogh | 1994 | PINGVINEN | 9482AQ | 25 m | 36.28 | |
102 | 114 | Bigom Anne Mette | 1993 | PINGVINEN | 9376AR | 25 m | 36.34 | |
103 | 198 | Skou Dina | 1996 | HOLSTEBRO | 9662AK | 25 m | 36.60 | |
104 | 509 | Krarup Eline | 1996 | ST ESBJERG | 9696AJ | 25 m | 36.97 | |
105 | 53 | Benzarti Sara | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 37.20 | ||
106 | 548 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 25 m | 37.39 | ||
107 | 312 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 25 m | 37.62 | |
108 | 188 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 37.76 | |
109 | 28 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 37.84 | |
110 | 478 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 37.87 | |
111 | 29 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 25 m | 37.87 | ||
112 | 132 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 37.94 | |
113 | 314 | Jensen Caroline Skovdrup | 1997 | TEMPO | 9722AM | 25 m | 38.03 | |
114 | 151 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 38.12 | |
115 | 136 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | 38.34 | |
116 | 545 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 25 m | 38.48 | ||
117 | 531 | Kristensen Alberte | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 38.74 | ||
118 | 534 | Jensen Nanna | 1995 | SNEDSTED | 25 m | 38.87 | ||
119 | 97 | Kronborg Katja Grønning | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 38.88 | ||
120 | 138 | Knudsen Christina | 1993 | GRINDSTED | 9372AO | 25 m | 39.00 | |
121 | 55 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 39.02 | |
122 | 147 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 39.07 | |
123 | 245 | Andresen Sidsel | 1994 | ODDER | 25 m | 39.28 | ||
124 | 40 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 39.30 | |
125 | 458 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 39.31 | |
126 | 215 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 39.39 | |
127 | 235 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 25 m | 39.42 | ||
128 | 213 | Lorenzen Sidsel | 1996 | IHF | 9662AM | 25 m | 39.45 | |
129 | 537 | Godiksen Katrine | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 39.75 | ||
130 | 265 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 39.76 | |
131 | 484 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 39.83 | |
132 | 539 | Østergaard Merete | 1993 | SNEDSTED | 25 m | 39.85 | ||
133 | 535 | Sørensen Lotte | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 39.89 | ||
134 | 538 | Holt Louise | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 40.02 | ||
135 | 479 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 40.10 | |
136 | 320 | Dzafic Adna | 1997 | ST ESBJERG | 9714AL | 25 m | 40.35 | |
137 | 219 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 40.43 | |
138 | 205 | Baasch Kathrine | 1995 | IHF | 9568AX | 25 m | 40.49 | |
139 | 533 | Tange Charlotte | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 40.52 | ||
140 | 530 | Jensen Janne | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 40.56 | ||
141 | 528 | Søndergaard Signe | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 40.58 | ||
142 | 507 | Jørgensen Katrine K. | 1997 | ST ESBJERG | 9712AL | 25 m | 41.04 | |
143 | 104 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 41.24 | |
144 | 532 | Jensen Thea | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 41.25 | ||
145 | 322 | Dzafic Selina | 1997 | ST ESBJERG | 9792AL | 25 m | 41.30 | |
146 | 486 | Armstrong Shanna | 1998 | ST ESBJERG | 9894AG | 25 m | 41.45 | |
147 | 485 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 42.04 | |
148 | 180 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 42.23 | |
149 | 482 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 42.47 | |
150 | 321 | Dzafic Nejla | 1997 | ST ESBJERG | 9704AL | 25 m | 42.85 | |
151 | 189 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 25 m | 42.94 | ||
152 | 207 | Hawar Nina | 1996 | IHF | 9676AV | 25 m | 42.97 | |
153 | 101 | Nielsen Nina J | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 43.06 | ||
154 | 461 | Pedersen Ingeborg R. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 43.25 | ||
155 | 242 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 43.26 | |
156 | 152 | Klitmæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 43.66 | |
157 | 39 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 43.97 | |
158 | 469 | Andersen Sofie | 1998 | HERNING | 9856AC | 25 m | 44.20 | |
159 | 146 | Süzme Nursena | 1995 | HERNING | 9556AX | 25 m | 44.29 | |
160 | 58 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 45.23 | |
161 | 32 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 45.32 | |
162 | 477 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 25 m | 45.62 | ||
163 | 290 | Torp Sofie Boel | 1997 | SKIVE | 9704AK | 25 m | 45.93 | |
164 | 225 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 46.24 | |
165 | 524 | Zysek Sarah | 1998 | ST ESBJERG | 9856AL | 25 m | 46.31 | |
166 | 209 | Jensen Trine | 1998 | IHF | 9866AN | 25 m | 47.70 | |
167 | 229 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 47.85 | |
168 | 9 | Gøbel Nanna | 1996 | STRUER | 25 m | 48.66 | ||
169 | 160 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 49.17 | |
170 | 243 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 25 m | 49.37 | ||
171 | 193 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 50.59 | |
172 | 54 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | 51.65 | ||
173 | 186 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 51.82 | |
174 | 498 | Hansen Nanna | 1998 | ST ESBJERG | 9896AL | 25 m | 51.84 | |
175 | 208 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 56.36 | |
176 | 221 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 56.68 | |
177 | 480 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 57.58 | |
178 | 471 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 57.64 | |
179 | 14 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 25 m | 59.74 | ||
180 | 12 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 25 m | 1:02.45 | ||
181 | 119 | Mølgård Anne | 1997 | DURUP | 25 m | |||
182 | 118 | Madsen Pernille | 1996 | DURUP | 25 m | |||
183 | 22 | Mikkelsen Laura | 1997 | STRUER | 25 m | |||
184 | 120 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 25 m | |||
185 | 123 | Vestergaard Sara | 1997 | DURUP | 25 m | |||
186 | 115 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 25 m | |||
187 | 158 | Skovby Laura | 1996 | HEI | 25 m | |||
188 | 34 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 28, 50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 470 | Arnbak Lars | 1981 | HERNING | 8137AA | 25 m | 23.39 | |
2 | 561 | Otteskov Lars | 1986 | HERNING | 25 m | 23.39 | ||
3 | 476 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 23.93 | |
4 | 501 | Hansen Steffan | 1990 | ST ESBJERG | 9081AC | 25 m | 24.85 | |
5 | 74 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 25.01 | |
6 | 7 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 25.41 | |
7 | 30 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 25.49 | |
8 | 13 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 25.59 | |
9 | 500 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 25.62 | |
10 | 497 | Hansen Morten | 1993 | ST ESBJERG | 9361AH | 25 m | 26.01 | |
11 | 496 | Hansen Lasse K. | 1989 | ST ESBJERG | 8905AA | 25 m | 26.10 | |
12 | 77 | Andersen Nils Just | 1992 | LYSENG | 9277AD | 25 m | 26.16 | |
13 | 426 | Erichsen Christian J. | 1991 | VIBORG | 9121AD | 25 m | 26.21 | |
14 | 230 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 26.26 | |
15 | 423 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 26.74 | |
16 | 483 | Rosager Alexander | 1991 | HERNING | 9127AD | 25 m | 26.81 | |
17 | 499 | Hansen Ole | 1992 | ST ESBJERG | 9283AE | 25 m | 27.09 | |
18 | 405 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 27.19 | |
19 | 521 | Thomsen Christian T. | 1990 | ST ESBJERG | 9063AC | 25 m | 27.25 | |
20 | 175 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 27.37 | |
21 | 421 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 27.38 | |
22 | 56 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 27.44 | |
23 | 174 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 27.56 | |
24 | 452 | Høgild Lasse B. | 1989 | VILDBJERG | 8961AA | 25 m | 27.63 | |
25 | 433 | Møller Viktor Bøg | 1992 | VIBORG | 9273AJ | 25 m | 27.73 | |
26 | 431 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 27.78 | |
27 | 194 | Petersen Jens Christian | 1988 | HOLSTEBRO | 8831AB | 25 m | 27.86 | |
28 | 287 | Zähringer Felix | 1994 | SILKEBORG | 9437AD | 25 m | 28.17 | |
29 | 33 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 28.18 | |
30 | 420 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 28.34 | |
31 | 412 | Knudsen Søren L. | 1993 | THISTED | 9385AD | 25 m | 28.44 | |
32 | 285 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 28.50 | |
33 | 518 | Schönfeld Mikkel | 1993 | ST ESBJERG | 9361AB | 25 m | 28.62 | |
34 | 434 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 28.73 | |
35 | 238 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 28.86 | |
36 | 268 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 28.93 | |
37 | 416 | Pasquali Luca | 1994 | THISTED | 9491AL | 25 m | 29.06 | |
38 | 203 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 29.13 | |
39 | 197 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 29.17 | |
40 | 185 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 29.27 | |
41 | 181 | Jønsson Jimmi | 1993 | HOLSTEBRO | 9399AL | 25 m | 29.31 | |
42 | 411 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 29.45 | |
43 | 57 | Svenningsen Esben | 1993 | BRÆDSTRUP | 9325AE | 25 m | 29.57 | |
44 | 279 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 29.69 | |
45 | 236 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 29.75 | |
46 | 121 | Sørensen Nikolaj | 1990 | DURUP | 25 m | 29.75 | ||
47 | 419 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 30.03 | |
48 | 232 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 30.11 | |
49 | 6 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 30.18 | |
50 | 284 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 30.26 | |
51 | 307 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 30.35 | |
52 | 414 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 30.40 | |
53 | 513 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 30.54 | |
54 | 515 | Petersen Michael | 1994 | ST ESBJERG | 9409AC | 25 m | 30.56 | |
55 | 190 | Nielsen Daniel Brusen | 1993 | HOLSTEBRO | 9387AK | 25 m | 30.60 | |
56 | 269 | Dalby Rued | 1996 | SILKEBORG | 9697AD | 25 m | 30.65 | |
57 | 294 | Andersson Benjamin | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AN | 25 m | 30.69 | |
58 | 176 | Hubert Benjamin | 1992 | HOLSTEBRO | 9223AL | 25 m | 30.74 | |
59 | 544 | Olling Andreas | 1993 | STRUER | 9359AE | 25 m | 30.78 | |
60 | 199 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 30.84 | |
61 | 495 | Hansen Anders Lund | 1994 | ST ESBJERG | 9489AE | 25 m | 30.87 | |
62 | 148 | Broløs Kristian | 1995 | HEI | 9521AC | 25 m | 31.37 | |
63 | 457 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 25 m | 31.64 | |
64 | 23 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 31.65 | |
65 | 27 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 31.75 | |
66 | 523 | Zysek Kasper | 1994 | ST ESBJERG | 9457AC | 25 m | 31.83 | |
67 | 237 | Nielsen Rasmus Sand | 1993 | IKAST | 25 m | 31.83 | ||
68 | 430 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 31.83 | |
69 | 140 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 31.92 | |
70 | 558 | Pedersen Victor | 1997 | AGF | 9735AC | 25 m | 32.02 | |
71 | 17 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 32.19 | |
72 | 206 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 32.51 | |
73 | 306 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 32.65 | |
74 | 256 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 32.70 | |
75 | 283 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 50 m | 32.74 | |
76 | 95 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 32.74 | |
77 | 491 | Cumming Ian | 1995 | ST ESBJERG | 9547AA | 25 m | 32.76 | |
78 | 316 | Mortensen Casper | 1995 | TEMPO | 9507AP | 25 m | 32.77 | |
79 | 415 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 25 m | 32.78 | ||
80 | 408 | Jørgensen Jesper Lehd | 1993 | THISTED | 9379AK | 25 m | 32.97 | |
81 | 429 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 33.04 | |
82 | 99 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 33.08 | |
83 | 130 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 33.25 | |
84 | 301 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 33.33 | |
85 | 247 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 33.47 | |
86 | 182 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 33.56 | |
87 | 4 | Andersen Søren Ø | 1993 | STRUER | 9361AE | 25 m | 33.59 | |
88 | 410 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 33.72 | |
89 | 41 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 33.76 | |
90 | 103 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 33.87 | |
91 | 251 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 25 m | 34.68 | ||
92 | 317 | Mortensen Mathias | 1995 | TEMPO | 9517AP | 25 m | 34.94 | |
93 | 228 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 35.01 | |
94 | 233 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 35.03 | |
95 | 249 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 35.03 | |
96 | 472 | Eriksen Lukas Birk | 1997 | HERNING | 9773AH | 25 m | 35.04 | |
97 | 547 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 25 m | 35.35 | ||
98 | 149 | Christiansen Jens Høj | 1996 | HEI | 9601AE | 25 m | 35.39 | |
99 | 473 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 35.48 | |
100 | 191 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 35.49 | |
101 | 250 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 35.81 | |
102 | 281 | Nielsen Jens | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 35.81 | |
103 | 11 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 36.06 | |
104 | 271 | Føns Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9615AI | 25 m | 36.27 | |
105 | 407 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 36.41 | |
106 | 139 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 36.48 | |
107 | 137 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 36.72 | |
108 | 318 | Rohde Alexander | 1995 | TEMPO | 9567AI | 25 m | 36.81 | |
109 | 468 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 36.90 | |
110 | 144 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 37.12 | |
111 | 529 | Thomsen Emil | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 37.45 | ||
112 | 15 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 37.49 | |
113 | 165 | Bezlyudov Leopold | 1997 | HOLSTEBRO | 9743AB | 25 m | 37.93 | |
114 | 555 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 38.12 | |
115 | 319 | Wollesen Rolf | 1998 | TEMPO | 9897AE | 25 m | 38.22 | |
116 | 16 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 38.24 | |
117 | 24 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 38.31 | |
118 | 135 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 38.34 | |
119 | 313 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 38.41 | |
120 | 171 | Eilskov Christopher | 1996 | HOLSTEBRO | 9621AE | 50 m | 38.44 | |
121 | 550 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 25 m | 38.61 | ||
122 | 266 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 38.64 | |
123 | 155 | Leutscher Daniel | 1995 | HEI | 9549AL | 25 m | 38.67 | |
124 | 159 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 38.83 | |
125 | 272 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 50 m | 38.94 | |
126 | 417 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 25 m | 39.17 | ||
127 | 156 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 39.48 | |
128 | 413 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 25 m | 39.49 | ||
129 | 157 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 39.70 | |
130 | 94 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 39.79 | ||
131 | 451 | Henriksen Laurits B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 39.85 | ||
132 | 506 | Jensen Stefan | 1995 | ST ESBJERG | 9521AJ | 25 m | 40.09 | |
133 | 502 | Hermiz Kristian | 1998 | ST ESBJERG | 9803AF | 25 m | 40.25 | |
134 | 273 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 40.73 | |
135 | 3 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 40.75 | |
136 | 60 | Veis Andreas | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 41.06 | ||
137 | 551 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 25 m | 41.14 | ||
138 | 96 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 41.74 | |
139 | 31 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 42.80 | |
140 | 195 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 47.06 | |
141 | 234 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 25 m | 47.66 | ||
142 | 454 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 48.24 | ||
143 | 522 | Tøt Alexander | 1995 | ST ESBJERG | 9523AN | 25 m | 49.07 | |
144 | 456 | Larsen Tobias G. | 1996 | VILDBJERG | 25 m | 49.21 | ||
145 | 204 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 50.87 | |
146 | 453 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 51.82 | ||
147 | 463 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | 52.52 | |
148 | 258 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 25 m | 53.84 | ||
149 | 35 | Svendsen Rasmus Altofte | 1997 | STRUER | 25 m | 54.66 | ||
150 | 19 | Madsen Kristian B. | 1997 | STRUER | 9799AK | 25 m | 56.62 | |
151 | 25 | Nielsen Frederik Vejby | 1997 | STRUER | 25 m | 1:05.51 | ||
152 | 124 | Villadsen Steffan | 1995 | DURUP | 25 m | |||
153 | 122 | Vejle Jens | 1995 | DURUP | 25 m | |||
154 | 116 | Kudsk Jonas | 1995 | DURUP | 25 m | |||
155 | 38 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 29, 4x50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 516 | Swim Team Esbjerg Piger Å | 0 | ST ESBJERG | 25 m | 1:58.00 | ||
2 | 262 | Silkeborg Piger | 1995 | SILKEBORG | 25 m | 2:01.00 | ||
3 | 248 | Odder Hippopotamus | 1991 | ODDER | 25 m | 2:01.00 | ||
4 | 2 | Team Reurts Returns | 0 | STRUER | 25 m | 2:02.00 | ||
5 | 263 | Silkeborg Piger | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 2:04.84 | ||
6 | 125 | Grindsted Damer | 1991 | GRINDSTED | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 161 | Hsc Damer | 1992 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 164 | Hsc Piger | 1995 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:05.00 | ||
9 | 325 | Århuspiger 1 | 1994 | ST AARHUS | 25 m | 2:05.03 | ||
10 | 85 | Lyseng Piger 1 | 1994 | LYSENG | 25 m | 2:06.00 | ||
11 | 292 | Bakkens Piger | 1990 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:07.00 | ||
12 | 517 | Swim Team Esbjerg Piger Å | 1995 | ST ESBJERG | 25 m | 2:07.05 | ||
13 | 525 | Thisted SK | 0 | THISTED | 25 m | 2:11.00 | ||
14 | 86 | Lyseng Piger 2 | 1994 | LYSENG | 25 m | 2:11.00 | ||
15 | 462 | Wildmountain Splashers | 1995 | VILDBJERG | 25 m | 2:11.00 | ||
16 | 107 | Pingvin Piger | 1991 | PINGVINEN | 25 m | 2:12.45 | ||
17 | 8 | Struer Dream Team | 1995 | STRUER | 25 m | 2:15.00 | ||
18 | 293 | Bakkens Piger 2 | 1990 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:15.00 | ||
19 | 562 | Ikast | 1995 | IKAST | 25 m | 2:19.00 | ||
20 | 128 | Grindsted Piger | 1995 | GRINDSTED | 25 m | 2:20.00 | ||
21 | 326 | Århuspiger 2 | 1996 | ST AARHUS | 25 m | 2:22.41 | ||
22 | 1 | Team Lise | 0 | STRUER | 25 m | 2:26.62 | ||
23 | 553 | Herning Killerwhales 1 | 1995 | HERNING | 25 m | 2:35.10 | ||
24 | 310 | Tmnt | 0 | TEMPO | 25 m | 2:36.14 | ||
25 | 36 | Struer Damer Team Soft Ic | 0 | STRUER | 25 m | 2:40.00 | ||
26 | 541 | Snedsted Tough Girls | 0 | SNEDSTED | 25 m | 2:40.62 | ||
27 | 540 | Snedsted Swim Team | 0 | SNEDSTED | 25 m | 2:43.16 | ||
28 | 327 | Århuspiger 3 | 1994 | ST AARHUS | 25 m | 2:46.67 | ||
29 | 554 | Herning Killerwhales 2 | 1995 | HERNING | 25 m | 2:51.97 | ||
30 | 93 | Aarhus 1900 Girls | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
31 | 52 | Fars Unger Bsk | 0 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
32 | 329 | Århuspiger 5 | 1998 | ST AARHUS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |
Løb 30, 4x50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Team Reurts Returns | 0 | STRUER | 25 m | 1:47.53 | ||
2 | 492 | Swim Team Esbjerg Drenge | 0 | ST ESBJERG | 25 m | 1:48.05 | ||
3 | 425 | Drenge Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | 1:48.07 | ||
4 | 323 | Århusdrenge 1 | 1992 | ST AARHUS | 25 m | 1:49.37 | ||
5 | 163 | Hsc Herrer | 1992 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:50.00 | ||
6 | 526 | Thisted SK 1 | 0 | THISTED | 25 m | 1:52.34 | ||
7 | 527 | Thisted SK 2 | 0 | THISTED | 25 m | 1:56.45 | ||
8 | 260 | Silkeborg Drenge | 1995 | SILKEBORG | 25 m | 1:57.44 | ||
9 | 493 | Swim Team Esbjerg Drenge | 1995 | ST ESBJERG | 25 m | 1:59.99 | ||
10 | 8 | Struer Dream Team | 1995 | STRUER | 25 m | 1:59.99 | ||
11 | 162 | Hsc Drenge | 1995 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:00.00 | ||
12 | 424 | Drenge 1 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | 2:04.76 | ||
13 | 291 | Bakkens Drenge | 1990 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:05.00 | ||
14 | 562 | Ikast | 1995 | IKAST | 25 m | 2:06.00 | ||
15 | 261 | Silkeborg Drenge | 1993 | SILKEBORG | 25 m | 2:07.53 | ||
16 | 246 | Odder Daffodills | 1995 | ODDER | 25 m | 2:10.00 | ||
17 | 37 | Struer Herrer Team Soft I | 0 | STRUER | 25 m | 2:10.00 | ||
18 | 127 | Grindsted Herre | 1990 | GRINDSTED | 25 m | 2:13.00 | ||
19 | 462 | Wildmountain Splashers | 1995 | VILDBJERG | 25 m | 2:15.00 | ||
20 | 126 | Grindsted Drenge | 1995 | GRINDSTED | 25 m | 2:22.00 | ||
21 | 553 | Herning Killerwhales 1 | 1995 | HERNING | 25 m | 2:33.56 | ||
22 | 308 | Børkop Autoværn | 0 | TEMPO | 25 m | 2:43.85 | ||
23 | 1 | Team Lise | 0 | STRUER | 25 m | |||
24 | 92 | Aarhus 1900 Boys | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
25 | 52 | Fars Unger Bsk | 0 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
26 | 324 | Århusdrenge 4 | 1993 | ST AARHUS | 25 m | |||
27 | 552 | Neptun | 1996 | NEPTUN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Struer Svømmeklub |