Program for Speedo Open 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Gren 1, 400m Frisim Damer A |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 498 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 50 m | 4:21.55 | |
2 | 502 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 50 m | 4:22.59 | |
3 | 1 | Gjerde Oda | 1995 | Bryne SK | 50 m | 4:22.67 | ||
4 | 754 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 50 m | 4:23.81 | |
5 | 594 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 50 m | 4:29.65 | |
6 | 597 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 4:30.69 | |
7 | 607 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 4:35.38 | |
8 | 702 | Löfgren Elise | 1991 | MASS | AF1691 | 50 m | 4:35.39 | |
9 | 718 | Rehnberg Linn | 1998 | MASS | AG0298 | 50 m | 4:37.69 | |
10 | 849 | Johnsson Johanna | 1997 | VÄXJÖ SS | AA6297 | 50 m | 4:39.19 | |
11 | 717 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 50 m | 4:43.87 | |
12 | 603 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD7497 | 50 m | 4:44.53 | |
13 | 2 | Nygård Magnussen Karen | 1998 | Bryne SK | 50 m | 4:52.99 | ||
14 | 877 | Signebøen Henriette Solem | 1996 | Haldens SK | 50 m | 4:54.34 | ||
15 | 790 | Westberg Matilda | 1996 | SUNDSVALL | AH8496 | 50 m | 4:55.08 | |
16 | 743 | Wretborn Hanna | 1998 | MASS | AW2698 | 50 m | 5:49.96 | |
17 | 581 | Dahlbom Martina | 1998 | HÄRNÖSAND | BI6298 | 50 m | 6:03.53 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:54 |
Gren 2, 400m Frisim Herrar A |
Sponsor: Olka |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 480 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 4:04.21 | |
2 | 703 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 4:05.64 | |
3 | 4 | Arnesen Tim | 1987 | Bergens SC | 50 m | 4:09.58 | ||
4 | 610 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 4:14.47 | |
5 | 883 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 50 m | 4:14.48 | |
6 | 487 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 4:15.76 | |
7 | 788 | Strandberg Johan | 1997 | SUNDSVALL | AL3197 | 50 m | 4:21.07 | |
8 | 493 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 4:21.29 | |
9 | 595 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 4:21.39 | |
10 | 615 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 4:25.25 | |
11 | 855 | Wiman Hugo | 1997 | VÄXJÖ SS | AP3797 | 50 m | 4:26.82 | |
12 | 599 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 4:28.26 | |
13 | 770 | Dahlberg Emil | 1997 | SUNDSVALL | AC6997 | 50 m | 4:32.44 | |
14 | 485 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 4:34.25 | |
15 | 861 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | AP3196 | 50 m | 4:52.20 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:54 |
Gren 3, 200m Medley Damer B |
Sponsor: Copycenter Print Solution |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 501 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 2:26.30 | |
2 | 589 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 2:27.29 | |
3 | 633 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 50 m | 2:30.04 | |
4 | 474 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 2:30.22 | |
5 | 593 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 2:30.39 | |
6 | 704 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 50 m | 2:31.01 | |
7 | 472 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 2:31.17 | |
8 | 473 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 2:32.52 | |
9 | 496 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 2:32.87 | |
10 | 497 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:32.91 | |
11 | 638 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 2:33.71 | |
12 | 698 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 2:34.24 | |
13 | 611 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 2:36.32 | |
14 | 601 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 2:37.04 | |
15 | 490 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 2:37.80 | |
16 | 451 | Johansson Maja | 1999 | HÖGANÄS SS | AW2899 | 50 m | 2:40.24 | |
17 | 865 | Jensen Annie | 1999 | ÄNGELHOLM | AF2699 | 50 m | 2:41.47 | |
18 | 876 | Oseland Aurora | 2000 | Haldens SK | 50 m | 2:42.82 | ||
19 | 602 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 2:44.32 | |
20 | 564 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 50 m | 2:46.95 | |
21 | 656 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 2:48.12 | |
22 | 844 | Bergström Ebba | 2000 | VÄXJÖ SS | AZ3200 | 50 m | 2:48.76 | |
23 | 818 | Conradsson Tilda | 1999 | VARBERG | AZ7499 | 50 m | 2:51.68 | |
24 | 821 | Gustafsson Linnéa | 1999 | VARBERG | BK0299 | 50 m | 2:52.65 | |
25 | 600 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | 2:55.06 | |
26 | 676 | Fredriksson Daniela | 2000 | MASS | AQ9200 | 50 m | 2:57.82 | |
27 | 540 | Olsson Brandtvik Tove | 2000 | GÖTEBORG | BL0800 | 50 m | 2:58.36 | |
28 | 681 | Gustafsson Elin | 2000 | MASS | AQ1400 | 50 m | 2:58.91 | |
29 | 666 | Elsius Emma | 2000 | MASS | BA0400 | 50 m | 3:03.95 | |
30 | 569 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 50 m | 3:06.74 | |
31 | 519 | Consil Oceane | 2000 | GÖTEBORG | BO8200 | 50 m | 3:19.19 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:54 |
Gren 4, 200m Medley Herrar B |
Sponsor: Life Health & Fitness |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 866 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | AD8399 | 50 m | 2:12.30 | |
2 | 756 | Lövgren Albin | 1999 | SKÖVDE SS | AC0199 | 50 m | 2:16.40 | |
3 | 612 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 2:16.88 | |
4 | 584 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 2:21.60 | |
5 | 805 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 2:22.44 | |
6 | 511 | Wollersjö David | 2000 | ALINGSÅS | AD1900 | 50 m | 2:24.55 | |
7 | 746 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 2:24.97 | |
8 | 690 | Häyhänen Marco | 1999 | MASS | AD7999 | 50 m | 2:27.00 | |
9 | 670 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 2:29.74 | |
10 | 606 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 2:31.90 | |
11 | 591 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 2:31.93 | |
12 | 608 | Siotis Nikolaus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ6900 | 50 m | 2:32.61 | |
13 | 614 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | 2:33.41 | |
14 | 760 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 2:33.50 | |
15 | 640 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 50 m | 2:35.48 | |
16 | 758 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 2:35.86 | |
17 | 850 | Löfsved Oskar | 1999 | VÄXJÖ SS | AK2599 | 50 m | 2:37.35 | |
18 | 736 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | 2:37.80 | |
19 | 827 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 50 m | 2:37.87 | |
20 | 847 | Dzafic Mirza | 2000 | VÄXJÖ SS | AP5100 | 50 m | 2:39.26 | |
21 | 813 | Brink Erik | 1999 | VARBERG | AR6399 | 50 m | 2:40.95 | |
22 | 824 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 2:43.38 | |
23 | 571 | Rogmark Hugo | 1999 | SK HAJEN | AD0199 | 50 m | 2:45.36 | |
24 | 828 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 2:47.08 | |
25 | 801 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 2:49.32 | |
26 | 778 | Martinsson Bruno | 2000 | SUNDSVALL | AP5500 | 50 m | 2:50.26 | |
27 | 604 | Modin Axel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ5900 | 50 m | 2:52.20 | |
28 | 456 | Lundqvist Jesper | 1999 | HÖGANÄS SS | AU6599 | 50 m | 2:53.31 | |
29 | 449 | Engström Jacob | 2000 | HÖGANÄS SS | AJ2700 | 50 m | 2:59.12 | |
30 | 769 | Bäcklund Johan | 2000 | SUNDSVALL | AX4500 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:54 |
Gren 5, 200m Frisim Damer C |
Sponsor: Idrottens Bingo i Mölndal |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 499 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 2:09.54 | |
2 | 799 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 50 m | 2:14.67 | |
3 | 710 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 2:15.11 | |
4 | 471 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:15.36 | |
5 | 785 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 50 m | 2:16.24 | |
6 | 478 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 2:16.38 | |
7 | 780 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | BO6202 | 50 m | 2:16.63 | |
8 | 867 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 2:17.26 | |
9 | 510 | Tistrand Klara | 2001 | ALINGSÅS | AD9801 | 50 m | 2:19.82 | |
10 | 803 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 2:21.38 | |
11 | 592 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 2:22.49 | |
12 | 494 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 2:22.69 | |
13 | 846 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 2:23.12 | |
14 | 851 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 2:23.42 | |
15 | 653 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 50 m | 2:23.97 | |
16 | 613 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 50 m | 2:24.81 | |
17 | 495 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 2:25.71 | |
18 | 856 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 2:26.56 | |
19 | 761 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 2:27.75 | |
20 | 789 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 50 m | 2:27.92 | |
21 | 460 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 50 m | 2:29.55 | |
22 | 777 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | AC9201 | 50 m | 2:30.23 | |
23 | 693 | Janzén Saga | 2002 | MASS | AB9802 | 50 m | 2:30.58 | |
24 | 560 | Christerson Lovisa | 2002 | SK HAJEN | AM3402 | 50 m | 2:30.63 | |
25 | 869 | Back Selma | 2001 | Haldens SK | 50 m | 2:31.03 | ||
26 | 817 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 2:31.08 | |
27 | 727 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 2:32.25 | |
28 | 811 | Bengtsson Molly | 2001 | VARBERG | BL5401 | 50 m | 2:34.88 | |
29 | 649 | Kramer Linn | 2001 | MARIESTAD | AD8801 | 50 m | 2:35.69 | |
30 | 680 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 2:36.41 | |
31 | 807 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 2:36.50 | |
32 | 822 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 50 m | 2:36.84 | |
33 | 627 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 50 m | 2:36.88 | |
34 | 810 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 2:36.90 | |
35 | 570 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 50 m | 2:38.22 | |
36 | 587 | Pettersson Ella | 2001 | HÄRNÖSAND | AF8201 | 50 m | 2:38.28 | |
37 | 585 | Norén-Vosfeldt Cornelia | 2001 | HÄRNÖSAND | AE3401 | 50 m | 2:40.72 | |
38 | 630 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 50 m | 2:41.07 | |
39 | 558 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 2:41.28 | |
40 | 734 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 2:42.90 | |
41 | 457 | Norell Dahlqvist Kajsa | 2001 | HÖGANÄS SS | AV2401 | 50 m | 2:42.95 | |
42 | 705 | Matic Anja | 2002 | MASS | AT5602 | 50 m | 2:43.04 | |
43 | 563 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 50 m | 2:43.35 | |
44 | 518 | Consil Megane | 2001 | GÖTEBORG | BQ3801 | 50 m | 2:46.36 | |
45 | 678 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 2:46.38 | |
46 | 526 | Gorowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 50 m | 2:48.29 | |
47 | 687 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 2:48.59 | |
48 | 582 | Heed Nicolina | 2001 | HÄRNÖSAND | BU1801 | 50 m | 2:48.92 | |
49 | 556 | Ahlgren Ellinor | 2001 | SK HAJEN | AE0601 | 50 m | 2:50.45 | |
50 | 673 | Forsberg Larsson Ida | 2001 | MASS | BH4601 | 50 m | 2:51.34 | |
51 | 623 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 50 m | 2:51.58 | |
52 | 657 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 2:52.32 | |
53 | 561 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 50 m | 2:52.63 | |
54 | 567 | Moberg Aliah | 2003 | SK HAJEN | AN1203 | 50 m | 2:57.77 | |
55 | 669 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 50 m | 3:00.93 | |
56 | 629 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 50 m | 3:04.50 | |
57 | 723 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | BG6603 | 50 m | 3:05.12 | |
58 | 522 | Ejdestig Tindra | 2001 | GÖTEBORG | BK3401 | 50 m | 3:06.86 | |
59 | 574 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 50 m | 3:07.85 | |
60 | 688 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 3:08.86 | |
61 | 538 | Norlander Ida | 2003 | GÖTEBORG | BD2203 | 50 m | 3:08.90 | |
62 | 682 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 3:11.34 | |
63 | 625 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 50 m | 3:11.76 | |
64 | 636 | Wadling Ella | 2003 | KARLSHAMN | AF8403 | 50 m | 3:23.44 | |
65 | 517 | Berlin Viola | 2002 | GÖTEBORG | BO9602 | 50 m | 3:26.27 | RES |
66 | 622 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 50 m | RES | |
67 | 632 | Olsson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 50 m | RES | |
68 | 646 | Abrahamsson Sofia | 2005 | LYSEKIL SS | AB8605 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:54 |
Gren 6, 200m Frisim Herrar C |
Sponsor: Göteborgstryckeriet |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 598 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 2:09.23 | |
2 | 787 | Starrin Love | 2001 | SUNDSVALL | AK9101 | 50 m | 2:10.35 | |
3 | 483 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 2:10.75 | |
4 | 475 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 2:13.08 | |
5 | 596 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 2:13.55 | |
6 | 784 | Näslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | AF1301 | 50 m | 2:14.20 | |
7 | 443 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 2:14.44 | |
8 | 873 | Harboe Herman | 2001 | Haldens SK | 50 m | 2:20.45 | ||
9 | 568 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 50 m | 2:21.04 | |
10 | 773 | Ekengren Johan | 2001 | SUNDSVALL | AA6901 | 50 m | 2:22.40 | |
11 | 674 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 2:25.43 | |
12 | 605 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 2:25.50 | |
13 | 726 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 2:25.98 | |
14 | 862 | Andersson Philip | 2001 | ÄNGELHOLM | AG6501 | 50 m | 2:27.59 | |
15 | 766 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 50 m | 2:34.98 | |
16 | 764 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | AH1301 | 50 m | 2:35.45 | |
17 | 506 | Eliasson Oscar | 2001 | ALINGSÅS | AI9301 | 50 m | 2:36.93 | |
18 | 725 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 2:37.38 | |
19 | 814 | Brink Filip | 2001 | VARBERG | AK0301 | 50 m | 2:37.52 | |
20 | 699 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 2:39.36 | |
21 | 728 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 2:39.98 | |
22 | 675 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 2:41.86 | |
23 | 706 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 2:46.85 | |
24 | 689 | Häyhänen Lucas | 2001 | MASS | AV2701 | 50 m | 2:51.28 | |
25 | 720 | Rosencrantz Axel | 2002 | MASS | AO5902 | 50 m | 2:53.48 | |
26 | 683 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | AI9702 | 50 m | 2:54.14 | |
27 | 733 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 2:54.86 | |
28 | 553 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | AM5302 | 50 m | 2:55.28 | |
29 | 464 | Winberg Viggo | 2002 | HÖGANÄS SS | AK8502 | 50 m | 2:55.79 | |
30 | 541 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | 2:57.97 | |
31 | 534 | Ljungqvist Oskar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 50 m | 3:00.44 | |
32 | 550 | Vari Lorand | 2002 | GÖTEBORG | AK7502 | 50 m | 3:01.37 | |
33 | 532 | Kvarnström Hugo | 2001 | GÖTEBORG | AV9301 | 50 m | 3:05.09 | |
34 | 536 | Mellegård-Fastén Love | 2003 | GÖTEBORG | AS9503 | 50 m | 3:09.99 | RES |
35 | 529 | Hovbrandt Leo | 2003 | GÖTEBORG | AL1703 | 50 m | 3:12.09 | RES |
36 | 744 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 3:26.15 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:54 |
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer A |
Sponsor: Viking |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 590 | Baron Linda | 1995 | JÄRFÄLLA S | AB3495 | 50 m | 1:05.21 | |
2 | 489 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 9754AD | 50 m | 1:05.45 | |
3 | 741 | Westman Malin | 1995 | MASS | AA1695 | 50 m | 1:06.06 | |
4 | 597 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 1:06.60 | |
5 | 498 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 50 m | 1:06.95 | |
6 | 566 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 50 m | 1:07.40 | |
7 | 702 | Löfgren Elise | 1991 | MASS | AF1691 | 50 m | 1:09.01 | |
8 | 607 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 1:09.25 | |
9 | 849 | Johnsson Johanna | 1997 | VÄXJÖ SS | AA6297 | 50 m | 1:09.25 | |
10 | 559 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 50 m | 1:09.74 | |
11 | 767 | Bergqvist Lina | 1998 | SUNDSVALL | AG3498 | 50 m | 1:10.42 | |
12 | 825 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 1:12.85 | |
13 | 692 | Janzén My | 1997 | MASS | AF2497 | 50 m | 1:13.41 | |
14 | 642 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 50 m | 1:14.22 | |
15 | 809 | Balslev Benedicte | 1997 | VARBERG | AZ2297 | 50 m | 1:15.62 | |
16 | 835 | Bennehed Klara | 1997 | VÄNERSBORG | AB4897 | 50 m | 1:16.04 | |
17 | 800 | Håkansson Marie | 1992 | TROLLHÄTTA | CH2292 | 50 m | 1:21.67 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:54 |
Gren 8, 100m Fjärilsim Herrar A |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 481 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 50 m | 55.68 | |
2 | 500 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 57.17 | |
3 | 786 | Skagius Johannes | 1995 | SUNDSVALL | AH8595 | 50 m | 57.31 | |
4 | 488 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 57.64 | |
5 | 703 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 58.08 | |
6 | 595 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 58.47 | |
7 | 716 | Qvirist Edvin | 1995 | MASS | AC6995 | 50 m | 59.15 | |
8 | 491 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 59.58 | |
9 | 486 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 59.66 | |
10 | 482 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 59.77 | |
11 | 883 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 50 m | 59.96 | |
12 | 661 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 50 m | 1:00.16 | |
13 | 711 | Persson Martin | 1992 | MASS | AC2792 | 50 m | 1:00.65 | |
14 | 853 | Ottosson Marcus | 1997 | VÄXJÖ SS | AD7197 | 50 m | 1:00.75 | |
15 | 826 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 1:00.86 | |
16 | 667 | Elton Emil | 1995 | MASS | AV6595 | 50 m | 1:01.04 | |
17 | 485 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 1:01.79 | |
18 | 586 | Norén-Vosveldt Gustav | 1996 | HÄRNÖSAND | AL0396 | 50 m | 1:02.91 | |
19 | 829 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 1:03.41 | |
20 | 477 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 1:03.54 | |
21 | 660 | Börjeson Pär | 1998 | MASS | AC6798 | 50 m | 1:03.77 | |
22 | 610 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 1:04.22 | |
23 | 599 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 1:04.54 | |
24 | 715 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 50 m | 1:04.72 | |
25 | 492 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 1:06.61 | |
26 | 580 | Henriksson Marcus | 1997 | SK HAJEN | AQ1797 | 50 m | 1:06.67 | |
27 | 583 | Kranenbarg Jelle | 1996 | HÄRNÖSAND | AW0196 | 50 m | 1:08.92 | |
28 | 659 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 50 m | 1:09.16 | |
29 | 626 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 50 m | 1:10.34 | |
30 | 861 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | AP3196 | 50 m | 1:12.61 | |
31 | 5 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 50 m | 1:14.70 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:54 |
Gren 9, 200m Ryggsim Damer B |
Sponsor: Olka |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 501 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 2:23.60 | |
2 | 496 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 2:28.94 | |
3 | 589 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 2:30.03 | |
4 | 704 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 50 m | 2:30.23 | |
5 | 484 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 2:30.43 | |
6 | 504 | Dimitriou Sagré Emma | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 50 m | 2:30.82 | |
7 | 3 | Bertelsen Stine | 1999 | Bryne SK | 50 m | 2:33.05 | ||
8 | 639 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | AV8200 | 50 m | 2:35.27 | |
9 | 593 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 2:35.30 | |
10 | 601 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 2:37.99 | |
11 | 757 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 2:41.26 | |
12 | 656 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 2:42.57 | |
13 | 865 | Jensen Annie | 1999 | ÄNGELHOLM | AF2699 | 50 m | 2:43.55 | |
14 | 804 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 2:46.13 | |
15 | 821 | Gustafsson Linnéa | 1999 | VARBERG | BK0299 | 50 m | 2:49.37 | |
16 | 676 | Fredriksson Daniela | 2000 | MASS | AQ9200 | 50 m | 2:53.92 | |
17 | 666 | Elsius Emma | 2000 | MASS | BA0400 | 50 m | 2:54.54 | RES |
18 | 681 | Gustafsson Elin | 2000 | MASS | AQ1400 | 50 m | 2:58.46 | RES |
19 | 668 | Ericsson Alma | 2000 | MASS | AZ1800 | 50 m | 3:03.94 | RES |
20 | 552 | Yaghobimehdi Amitis | 2000 | GÖTEBORG | BP9200 | 50 m | 3:12.01 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:54 |
Gren 10, 200m Ryggsim Herrar B |
Sponsor: Copycenter Print Solution |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 512 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 2:16.72 | |
2 | 612 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 2:20.89 | |
3 | 714 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 50 m | 2:24.13 | |
4 | 845 | Bergwall Johan | 1999 | VÄXJÖ SS | AO4599 | 50 m | 2:24.25 | |
5 | 758 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 2:25.52 | |
6 | 608 | Siotis Nikolaus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ6900 | 50 m | 2:32.94 | |
7 | 834 | Assor Alexander | 2000 | VÄNERSBORG | AE2900 | 50 m | 2:36.15 | |
8 | 662 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 50 m | 2:40.43 | |
9 | 670 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 2:40.56 | |
10 | 677 | Fu Lukas | 1999 | MASS | AG8799 | 50 m | 2:44.63 | |
11 | 808 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 50 m | 2:47.56 | |
12 | 456 | Lundqvist Jesper | 1999 | HÖGANÄS SS | AU6599 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:54 |
Gren 11, 100m Fjärilsim Damer C |
Sponsor: Life Health & Fitness |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 476 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:03.77 | |
2 | 679 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 1:06.54 | |
3 | 799 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 50 m | 1:08.57 | |
4 | 634 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 50 m | 1:10.53 | |
5 | 851 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 1:12.61 | |
6 | 781 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 50 m | 1:13.27 | |
7 | 846 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 1:13.83 | |
8 | 803 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 1:15.28 | |
9 | 867 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 1:15.41 | |
10 | 856 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 1:16.46 | |
11 | 495 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 1:17.94 | |
12 | 592 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 1:18.40 | |
13 | 678 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 1:18.47 | |
14 | 761 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 1:18.75 | |
15 | 653 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 50 m | 1:19.35 | |
16 | 565 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 50 m | 1:19.60 | |
17 | 613 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 50 m | 1:20.31 | |
18 | 693 | Janzén Saga | 2002 | MASS | AB9802 | 50 m | 1:21.45 | |
19 | 811 | Bengtsson Molly | 2001 | VARBERG | BL5401 | 50 m | 1:21.62 | |
20 | 810 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 1:21.63 | |
21 | 494 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 1:22.01 | |
22 | 558 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 1:23.17 | |
23 | 649 | Kramer Linn | 2001 | MARIESTAD | AD8801 | 50 m | 1:23.31 | |
24 | 542 | Persson Tilde | 2001 | GÖTEBORG | BK2201 | 50 m | 1:23.56 | |
25 | 585 | Norén-Vosfeldt Cornelia | 2001 | HÄRNÖSAND | AE3401 | 50 m | 1:23.83 | |
26 | 727 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 1:24.08 | |
27 | 627 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 50 m | 1:24.93 | |
28 | 705 | Matic Anja | 2002 | MASS | AT5602 | 50 m | 1:28.89 | |
29 | 822 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 50 m | 1:29.03 | |
30 | 582 | Heed Nicolina | 2001 | HÄRNÖSAND | BU1801 | 50 m | 1:31.12 | |
31 | 526 | Gorowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 50 m | 1:31.40 | |
32 | 713 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 1:31.63 | |
33 | 657 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 1:32.43 | |
34 | 708 | Nyqvist Sara | 2003 | MASS | BG4603 | 50 m | 1:35.39 | |
35 | 680 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 1:35.62 | |
36 | 561 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 50 m | 1:35.74 | |
37 | 723 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | BG6603 | 50 m | 1:36.83 | |
38 | 622 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 50 m | 1:39.32 | |
39 | 646 | Abrahamsson Sofia | 2005 | LYSEKIL SS | AB8605 | 50 m | 1:41.40 | |
40 | 517 | Berlin Viola | 2002 | GÖTEBORG | BO9602 | 50 m | 1:47.08 | |
41 | 691 | Höstner Elsa | 2003 | MASS | BG8403 | 50 m | 1:49.53 | |
42 | 625 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 50 m | 1:52.09 | |
43 | 538 | Norlander Ida | 2003 | GÖTEBORG | BD2203 | 50 m | 1:53.30 | |
44 | 734 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:54 |
Gren 12, 100m Fjärilsim Herrar C |
Sponsor: Idrottens Bingo i Mölndal |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 598 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 1:03.51 | |
2 | 875 | Melberg Christer | 2001 | Haldens SK | 50 m | 1:04.56 | ||
3 | 443 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 1:07.51 | |
4 | 816 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 1:07.93 | |
5 | 596 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:08.16 | |
6 | 766 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 50 m | 1:08.46 | |
7 | 674 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 1:13.35 | |
8 | 568 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 50 m | 1:15.37 | |
9 | 475 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 1:15.63 | |
10 | 862 | Andersson Philip | 2001 | ÄNGELHOLM | AG6501 | 50 m | 1:16.30 | |
11 | 726 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 1:17.55 | |
12 | 699 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 1:21.58 | |
13 | 605 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 1:24.58 | |
14 | 887 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | 1:29.97 | |
15 | 706 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 1:31.62 | |
16 | 725 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 1:31.64 | |
17 | 733 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 1:32.99 | |
18 | 728 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 1:33.10 | |
19 | 553 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | AM5302 | 50 m | 1:36.36 | |
20 | 675 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 1:37.18 | |
21 | 541 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | 1:37.36 | |
22 | 550 | Vari Lorand | 2002 | GÖTEBORG | AK7502 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:54 |
Gren 13, 200m Ryggsim Damer A |
Sponsor: Viking |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 489 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 9754AD | 50 m | 2:16.59 | |
2 | 498 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 50 m | 2:23.51 | |
3 | 590 | Baron Linda | 1995 | JÄRFÄLLA S | AB3495 | 50 m | 2:25.78 | |
4 | 872 | Fredriksen Helene Hafsrød | 1997 | Haldens SK | 50 m | 2:27.24 | ||
5 | 848 | Elingfors Fanny | 1998 | VÄXJÖ SS | AU8298 | 50 m | 2:28.88 | |
6 | 745 | Åberg Johanna | 1997 | MASS | AP3497 | 50 m | 2:30.33 | |
7 | 754 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 50 m | 2:30.74 | |
8 | 594 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 50 m | 2:31.10 | |
9 | 603 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD7497 | 50 m | 2:33.91 | |
10 | 597 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 2:33.93 | |
11 | 823 | Hörbäck Astrid | 1997 | VARBERG | AE7697 | 50 m | 2:36.35 | |
12 | 459 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 50 m | 2:37.56 | |
13 | 559 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 50 m | 2:39.62 | |
14 | 642 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 50 m | 2:44.13 | |
15 | 835 | Bennehed Klara | 1997 | VÄNERSBORG | AB4897 | 50 m | 2:50.16 | |
16 | 700 | Lundgren Rebecca | 1996 | MASS | AX7496 | 50 m | 2:58.38 | |
17 | 743 | Wretborn Hanna | 1998 | MASS | AW2698 | 50 m | 3:02.80 | RES |
18 | 581 | Dahlbom Martina | 1998 | HÄRNÖSAND | BI6298 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:54 |
Gren 14, 200m Ryggsim Herrar A |
Sponsor: Klubbbaren |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 562 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | AJ4197 | 50 m | 2:03.34 | |
2 | 486 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 2:09.27 | |
3 | 480 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 2:11.92 | |
4 | 853 | Ottosson Marcus | 1997 | VÄXJÖ SS | AD7197 | 50 m | 2:18.16 | |
5 | 883 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 50 m | 2:18.33 | EFT |
6 | 615 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 2:19.10 | |
7 | 493 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 2:20.61 | |
8 | 711 | Persson Martin | 1992 | MASS | AC2792 | 50 m | 2:21.14 | |
9 | 477 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:22.89 | |
10 | 770 | Dahlberg Emil | 1997 | SUNDSVALL | AC6997 | 50 m | 2:22.93 | |
11 | 664 | Eliasson Joel | 1998 | MASS | AN3198 | 50 m | 2:24.91 | |
12 | 819 | Ekelöf Rasmus | 1995 | VARBERG | AP9995 | 50 m | 2:26.69 | |
13 | 609 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | 2:27.37 | |
14 | 488 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 2:27.69 | |
15 | 5 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 50 m | 2:53.65 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:54 |
Gren 15, 100m Frisim Damer B |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 479 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 50 m | 57.59 | |
2 | 697 | Lindhé Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 50 m | 59.13 | |
3 | 474 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 1:00.28 | |
4 | 774 | Hedlund Frida | 1999 | SUNDSVALL | AG5699 | 50 m | 1:00.85 | |
5 | 638 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 1:01.12 | |
6 | 601 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 1:01.35 | |
7 | 484 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 1:02.13 | |
8 | 804 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 1:02.26 | |
9 | 698 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 1:02.41 | |
10 | 802 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 50 m | 1:02.59 | |
11 | 876 | Oseland Aurora | 2000 | Haldens SK | 50 m | 1:02.98 | ||
12 | 757 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 1:03.00 | |
13 | 611 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 1:03.26 | |
14 | 768 | Bollbring Maja | 1999 | SUNDSVALL | AC5899 | 50 m | 1:03.83 | |
15 | 451 | Johansson Maja | 1999 | HÖGANÄS SS | AW2899 | 50 m | 1:03.87 | |
16 | 633 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 50 m | 1:04.35 | |
17 | 593 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 1:04.79 | |
18 | 473 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 1:05.37 | |
19 | 3 | Bertelsen Stine | 1999 | Bryne SK | 50 m | 1:06.86 | ||
20 | 775 | Lundblom Amelia | 1999 | SUNDSVALL | AF3499 | 50 m | 1:06.89 | |
21 | 573 | Svensson Malin | 1999 | SK HAJEN | AE5499 | 50 m | 1:06.90 | |
22 | 564 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 50 m | 1:07.03 | |
23 | 844 | Bergström Ebba | 2000 | VÄXJÖ SS | AZ3200 | 50 m | 1:07.40 | |
24 | 602 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 1:07.54 | |
25 | 463 | Winberg Heidi | 1999 | HÖGANÄS SS | AW4899 | 50 m | 1:08.36 | |
26 | 666 | Elsius Emma | 2000 | MASS | BA0400 | 50 m | 1:08.64 | |
27 | 771 | Danielsson Julia | 2000 | SUNDSVALL | AM8400 | 50 m | 1:08.70 | |
28 | 569 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 50 m | 1:10.03 | |
29 | 818 | Conradsson Tilda | 1999 | VARBERG | AZ7499 | 50 m | 1:10.13 | |
30 | 600 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | 1:10.60 | |
31 | 656 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 1:10.65 | |
32 | 668 | Ericsson Alma | 2000 | MASS | AZ1800 | 50 m | 1:11.54 | |
33 | 676 | Fredriksson Daniela | 2000 | MASS | AQ9200 | 50 m | 1:12.26 | |
34 | 871 | Forsstrøm Stine | 2000 | Haldens SK | 50 m | 1:12.36 | ||
35 | 681 | Gustafsson Elin | 2000 | MASS | AQ1400 | 50 m | 1:13.34 | |
36 | 540 | Olsson Brandtvik Tove | 2000 | GÖTEBORG | BL0800 | 50 m | 1:16.13 | |
37 | 519 | Consil Oceane | 2000 | GÖTEBORG | BO8200 | 50 m | 1:16.44 | |
38 | 552 | Yaghobimehdi Amitis | 2000 | GÖTEBORG | BP9200 | 50 m | 1:22.49 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:54 |
Gren 16, 100m Frisim Herrar B |
Sponsor: Olka |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 866 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | AD8399 | 50 m | 52.39 | |
2 | 756 | Lövgren Albin | 1999 | SKÖVDE SS | AC0199 | 50 m | 55.09 | |
3 | 696 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 56.63 | |
4 | 584 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 56.88 | |
5 | 612 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 57.03 | |
6 | 805 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 57.71 | |
7 | 714 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 50 m | 58.62 | |
8 | 591 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 59.03 | |
9 | 782 | Nicolaisen Tor | 1999 | SUNDSVALL | AF8999 | 50 m | 59.88 | |
10 | 746 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 59.92 | |
11 | 606 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 1:00.20 | |
12 | 640 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 50 m | 1:00.27 | |
13 | 845 | Bergwall Johan | 1999 | VÄXJÖ SS | AO4599 | 50 m | 1:01.04 | |
14 | 690 | Häyhänen Marco | 1999 | MASS | AD7999 | 50 m | 1:01.55 | |
15 | 847 | Dzafic Mirza | 2000 | VÄXJÖ SS | AP5100 | 50 m | 1:01.67 | |
16 | 760 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 1:01.76 | |
17 | 452 | Johansson Mikael | 1999 | HÖGANÄS SS | AL2799 | 50 m | 1:02.15 | |
18 | 850 | Löfsved Oskar | 1999 | VÄXJÖ SS | AK2599 | 50 m | 1:02.32 | |
19 | 736 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | 1:02.62 | |
20 | 758 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 1:02.77 | |
21 | 662 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 50 m | 1:02.83 | |
22 | 608 | Siotis Nikolaus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ6900 | 50 m | 1:02.92 | |
23 | 834 | Assor Alexander | 2000 | VÄNERSBORG | AE2900 | 50 m | 1:02.96 | |
24 | 827 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 50 m | 1:03.07 | |
25 | 604 | Modin Axel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ5900 | 50 m | 1:03.19 | |
26 | 614 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | 1:03.89 | |
27 | 670 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 1:04.11 | |
28 | 801 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 1:04.80 | |
29 | 828 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 1:05.04 | |
30 | 442 | Holmdahl Jesper | 1999 | S 77 | AJ5599 | 50 m | 1:05.42 | |
31 | 571 | Rogmark Hugo | 1999 | SK HAJEN | AD0199 | 50 m | 1:05.80 | |
32 | 677 | Fu Lukas | 1999 | MASS | AG8799 | 50 m | 1:06.06 | |
33 | 769 | Bäcklund Johan | 2000 | SUNDSVALL | AX4500 | 50 m | 1:06.45 | |
34 | 508 | Lindmark Axel | 1999 | ALINGSÅS | AO9599 | 50 m | 1:06.99 | |
35 | 449 | Engström Jacob | 2000 | HÖGANÄS SS | AJ2700 | 50 m | 1:08.14 | |
36 | 813 | Brink Erik | 1999 | VARBERG | AR6399 | 50 m | 1:08.28 | |
37 | 808 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 50 m | 1:08.33 | |
38 | 778 | Martinsson Bruno | 2000 | SUNDSVALL | AP5500 | 50 m | 1:08.53 | |
39 | 450 | Figas Kacper | 2000 | HÖGANÄS SS | AX8300 | 50 m | 1:10.07 | |
40 | 631 | Olsson Elias | 2000 | KARLSHAMN | AF5100 | 50 m | 1:10.70 | |
41 | 456 | Lundqvist Jesper | 1999 | HÖGANÄS SS | AU6599 | 50 m | 1:11.68 | |
42 | 458 | Tykesson Tage | 2000 | HÖGANÄS SS | AW1900 | 50 m | 1:14.25 | |
43 | 628 | Jonsson Kim | 2000 | KARLSHAMN | AW7100 | 50 m | 1:39.41 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:54 |
Gren 17, 200m Medley Damer C |
Sponsor: Copycenter Print Solution |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 478 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 2:25.15 | |
2 | 471 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:26.00 | |
3 | 710 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 2:32.40 | |
4 | 867 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 2:34.01 | |
5 | 856 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 2:38.46 | |
6 | 510 | Tistrand Klara | 2001 | ALINGSÅS | AD9801 | 50 m | 2:38.99 | |
7 | 851 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 2:40.67 | |
8 | 846 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 2:41.38 | |
9 | 613 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 50 m | 2:41.51 | |
10 | 495 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 2:42.58 | |
11 | 460 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 50 m | 2:43.43 | |
12 | 494 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 2:44.48 | |
13 | 653 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 50 m | 2:45.12 | |
14 | 565 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 50 m | 2:46.57 | |
15 | 777 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | AC9201 | 50 m | 2:46.79 | |
16 | 803 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 2:47.45 | |
17 | 588 | Wikström Tove | 2001 | HÄRNÖSAND | AC0201 | 50 m | 2:50.27 | |
18 | 810 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 2:50.41 | |
19 | 592 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 2:51.31 | |
20 | 558 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 2:52.80 | |
21 | 761 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 2:52.86 | |
22 | 649 | Kramer Linn | 2001 | MARIESTAD | AD8801 | 50 m | 2:53.12 | |
23 | 817 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 2:53.57 | |
24 | 727 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 2:56.50 | |
25 | 627 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 50 m | 2:57.80 | |
26 | 585 | Norén-Vosfeldt Cornelia | 2001 | HÄRNÖSAND | AE3401 | 50 m | 2:58.22 | |
27 | 678 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 2:59.16 | |
28 | 542 | Persson Tilde | 2001 | GÖTEBORG | BK2201 | 50 m | 2:59.28 | |
29 | 811 | Bengtsson Molly | 2001 | VARBERG | BL5401 | 50 m | 2:59.28 | |
30 | 680 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 3:00.24 | |
31 | 822 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 50 m | 3:03.30 | |
32 | 526 | Gorowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 50 m | 3:03.52 | |
33 | 657 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 3:04.62 | |
34 | 539 | Olesen Ellinor | 2002 | GÖTEBORG | AS8202 | 50 m | 3:05.30 | |
35 | 713 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 3:05.95 | |
36 | 630 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 50 m | 3:07.99 | |
37 | 567 | Moberg Aliah | 2003 | SK HAJEN | AN1203 | 50 m | 3:09.25 | |
38 | 561 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 50 m | 3:09.50 | |
39 | 563 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 50 m | 3:10.94 | |
40 | 570 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 50 m | 3:12.18 | |
41 | 582 | Heed Nicolina | 2001 | HÄRNÖSAND | BU1801 | 50 m | 3:12.36 | |
42 | 734 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 3:17.65 | |
43 | 673 | Forsberg Larsson Ida | 2001 | MASS | BH4601 | 50 m | 3:18.73 | |
44 | 453 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | AE0802 | 50 m | 3:18.83 | |
45 | 669 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 50 m | 3:19.98 | |
46 | 723 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | BG6603 | 50 m | 3:22.46 | |
47 | 730 | Ström Alva | 2003 | MASS | BG5603 | 50 m | 3:24.40 | |
48 | 629 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 50 m | 3:25.01 | |
49 | 516 | Asterling Sofie | 2003 | GÖTEBORG | BD1203 | 50 m | 3:27.41 | |
50 | 517 | Berlin Viola | 2002 | GÖTEBORG | BO9602 | 50 m | 3:28.95 | |
51 | 635 | Tengius Thea | 2003 | KARLSHAMN | AB3203 | 50 m | 3:30.09 | |
52 | 731 | Sundblad Liine | 2004 | MASS | AS4404 | 50 m | 3:34.79 | |
53 | 625 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 50 m | 3:36.75 | |
54 | 574 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 50 m | 3:36.81 | |
55 | 545 | Sandén Torun | 2001 | GÖTEBORG | BS0401 | 50 m | ||
56 | 622 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 50 m | ||
57 | 646 | Abrahamsson Sofia | 2005 | LYSEKIL SS | AB8605 | 50 m | ||
58 | 682 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | ||
59 | 707 | Nyberg Melissa | 2003 | MASS | AW7403 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 18, 200m Medley Herrar C |
Sponsor: Life Health & Fitness |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 875 | Melberg Christer | 2001 | Haldens SK | 50 m | 2:19.22 | ||
2 | 598 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 2:19.97 | |
3 | 596 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 2:25.79 | |
4 | 483 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 2:29.52 | |
5 | 787 | Starrin Love | 2001 | SUNDSVALL | AK9101 | 50 m | 2:30.53 | |
6 | 816 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 2:31.01 | |
7 | 726 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 2:35.24 | |
8 | 443 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 2:36.38 | |
9 | 475 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 2:38.60 | |
10 | 568 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 50 m | 2:41.50 | |
11 | 605 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 2:42.23 | |
12 | 674 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 2:43.50 | |
13 | 766 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 50 m | 2:43.85 | |
14 | 699 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 2:48.66 | |
15 | 815 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | AE9302 | 50 m | 2:51.09 | |
16 | 548 | Svedberg Max | 2001 | GÖTEBORG | AR3301 | 50 m | 2:58.22 | |
17 | 725 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 2:58.87 | |
18 | 728 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 3:01.59 | |
19 | 683 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | AI9702 | 50 m | 3:01.83 | |
20 | 553 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | AM5302 | 50 m | 3:03.32 | |
21 | 689 | Häyhänen Lucas | 2001 | MASS | AV2701 | 50 m | 3:03.52 | |
22 | 887 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | 3:05.15 | |
23 | 675 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 3:05.38 | |
24 | 706 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 3:06.14 | |
25 | 873 | Harboe Herman | 2001 | Haldens SK | 50 m | 3:06.51 | ||
26 | 550 | Vari Lorand | 2002 | GÖTEBORG | AK7502 | 50 m | 3:08.96 | |
27 | 733 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 3:09.16 | |
28 | 541 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | 3:10.25 | |
29 | 720 | Rosencrantz Axel | 2002 | MASS | AO5902 | 50 m | 3:15.15 | |
30 | 521 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | 3:22.88 | |
31 | 529 | Hovbrandt Leo | 2003 | GÖTEBORG | AL1703 | 50 m | 3:34.31 | |
32 | 534 | Ljungqvist Oskar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 50 m | 3:37.49 | |
33 | 528 | Hedar Sebastian | 2001 | GÖTEBORG | AV5501 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 19, 200m Frisim Damer A |
Sponsor: Idrottens Bingo i Mölndal |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 754 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 50 m | 2:04.21 | |
2 | 498 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 50 m | 2:04.28 | |
3 | 1 | Gjerde Oda | 1995 | Bryne SK | 50 m | 2:06.55 | ||
4 | 502 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 50 m | 2:06.72 | |
5 | 594 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 50 m | 2:08.41 | |
6 | 607 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 2:09.31 | |
7 | 741 | Westman Malin | 1995 | MASS | AA1695 | 50 m | 2:10.94 | |
8 | 718 | Rehnberg Linn | 1998 | MASS | AG0298 | 50 m | 2:11.77 | |
9 | 597 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 2:12.33 | |
10 | 566 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 50 m | 2:14.53 | |
11 | 849 | Johnsson Johanna | 1997 | VÄXJÖ SS | AA6297 | 50 m | 2:14.99 | |
12 | 717 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 50 m | 2:15.28 | |
13 | 603 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD7497 | 50 m | 2:16.46 | |
14 | 577 | Karlsson Amanda | 1998 | SK HAJEN | AD2898 | 50 m | 2:19.02 | |
15 | 624 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 50 m | 2:19.79 | |
16 | 877 | Signebøen Henriette Solem | 1996 | Haldens SK | 50 m | 2:20.21 | ||
17 | 848 | Elingfors Fanny | 1998 | VÄXJÖ SS | AU8298 | 50 m | 2:20.74 | |
18 | 2 | Nygård Magnussen Karen | 1998 | Bryne SK | 50 m | 2:22.92 | ||
19 | 825 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 2:23.09 | |
20 | 772 | Ekengren Hanna | 1998 | SUNDSVALL | AO3898 | 50 m | 2:27.06 | |
21 | 779 | Mattsson Hanna | 1998 | SUNDSVALL | BL2698 | 50 m | 2:27.91 | |
22 | 738 | Trolltoft Elvira | 1997 | MASS | AW0297 | 50 m | 2:29.73 | |
23 | 700 | Lundgren Rebecca | 1996 | MASS | AX7496 | 50 m | 2:39.65 | |
24 | 743 | Wretborn Hanna | 1998 | MASS | AW2698 | 50 m | 2:49.95 | |
25 | 581 | Dahlbom Martina | 1998 | HÄRNÖSAND | BI6298 | 50 m | 2:50.92 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 20, 200m Frisim Herrar A |
Sponsor: Viking |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 491 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 1:50.41 | |
2 | 500 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 1:51.06 | |
3 | 481 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 50 m | 1:55.02 | |
4 | 703 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 1:55.46 | |
5 | 480 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 1:57.83 | |
6 | 716 | Qvirist Edvin | 1995 | MASS | AC6995 | 50 m | 1:59.26 | |
7 | 711 | Persson Martin | 1992 | MASS | AC2792 | 50 m | 2:00.00 | |
8 | 883 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 50 m | 2:00.15 | EFT |
9 | 486 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 2:00.20 | |
10 | 595 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 2:00.60 | |
11 | 485 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 2:01.53 | |
12 | 493 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 2:02.11 | |
13 | 572 | Rogmark Martin | 1996 | SK HAJEN | AI0196 | 50 m | 2:02.14 | |
14 | 855 | Wiman Hugo | 1997 | VÄXJÖ SS | AP3797 | 50 m | 2:03.02 | |
15 | 788 | Strandberg Johan | 1997 | SUNDSVALL | AL3197 | 50 m | 2:03.62 | |
16 | 487 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:04.33 | |
17 | 482 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 2:04.87 | |
18 | 615 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 2:06.50 | |
19 | 477 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:07.69 | |
20 | 715 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 50 m | 2:08.46 | |
21 | 599 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 2:08.54 | |
22 | 660 | Börjeson Pär | 1998 | MASS | AC6798 | 50 m | 2:09.43 | |
23 | 826 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 2:11.47 | |
24 | 580 | Henriksson Marcus | 1997 | SK HAJEN | AQ1797 | 50 m | 2:12.68 | |
25 | 829 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 2:12.98 | |
26 | 659 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 50 m | 2:13.39 | |
27 | 664 | Eliasson Joel | 1998 | MASS | AN3198 | 50 m | 2:14.66 | |
28 | 586 | Norén-Vosveldt Gustav | 1996 | HÄRNÖSAND | AL0396 | 50 m | 2:14.93 | |
29 | 861 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | AP3196 | 50 m | 2:15.20 | |
30 | 583 | Kranenbarg Jelle | 1996 | HÄRNÖSAND | AW0196 | 50 m | 2:15.96 | |
31 | 626 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 50 m | 2:16.14 | |
32 | 509 | Lundgren Arvid | 1997 | ALINGSÅS | AX5597 | 50 m | 2:22.18 | |
33 | 5 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 50 m | 2:26.56 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 21, 100m Bröstsim Damer B |
Sponsor: Klubbbaren |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 593 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 1:17.38 | |
2 | 638 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 1:17.59 | |
3 | 497 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:18.21 | |
4 | 451 | Johansson Maja | 1999 | HÖGANÄS SS | AW2899 | 50 m | 1:18.71 | |
5 | 820 | Engström Maja | 2000 | VARBERG | AV3800 | 50 m | 1:20.34 | |
6 | 633 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 50 m | 1:20.63 | |
7 | 589 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 1:22.63 | |
8 | 501 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 1:23.36 | |
9 | 656 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 1:24.68 | |
10 | 611 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 1:25.36 | |
11 | 698 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 1:25.47 | |
12 | 639 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | AV8200 | 50 m | 1:26.29 | |
13 | 602 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 1:26.38 | |
14 | 601 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 1:27.64 | |
15 | 666 | Elsius Emma | 2000 | MASS | BA0400 | 50 m | 1:30.56 | |
16 | 676 | Fredriksson Daniela | 2000 | MASS | AQ9200 | 50 m | 1:30.73 | |
17 | 540 | Olsson Brandtvik Tove | 2000 | GÖTEBORG | BL0800 | 50 m | 1:31.47 | |
18 | 844 | Bergström Ebba | 2000 | VÄXJÖ SS | AZ3200 | 50 m | 1:32.58 | |
19 | 600 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | 1:34.08 | |
20 | 821 | Gustafsson Linnéa | 1999 | VARBERG | BK0299 | 50 m | 1:34.67 | |
21 | 871 | Forsstrøm Stine | 2000 | Haldens SK | 50 m | 1:43.37 | ||
22 | 519 | Consil Oceane | 2000 | GÖTEBORG | BO8200 | 50 m | 1:46.84 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 22, 100m Bröstsim Herrar B |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 584 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 1:10.79 | |
2 | 612 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 1:11.99 | |
3 | 690 | Häyhänen Marco | 1999 | MASS | AD7999 | 50 m | 1:12.14 | |
4 | 640 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 50 m | 1:12.93 | |
5 | 591 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 1:13.48 | |
6 | 746 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 1:14.48 | |
7 | 670 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 1:15.08 | |
8 | 850 | Löfsved Oskar | 1999 | VÄXJÖ SS | AK2599 | 50 m | 1:15.39 | |
9 | 828 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 1:16.60 | |
10 | 606 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 1:16.84 | |
11 | 824 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 1:16.84 | |
12 | 782 | Nicolaisen Tor | 1999 | SUNDSVALL | AF8999 | 50 m | 1:18.54 | |
13 | 813 | Brink Erik | 1999 | VARBERG | AR6399 | 50 m | 1:18.63 | |
14 | 608 | Siotis Nikolaus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ6900 | 50 m | 1:20.37 | |
15 | 662 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 50 m | 1:22.01 | |
16 | 450 | Figas Kacper | 2000 | HÖGANÄS SS | AX8300 | 50 m | 1:22.76 | |
17 | 760 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 1:23.37 | |
18 | 571 | Rogmark Hugo | 1999 | SK HAJEN | AD0199 | 50 m | 1:23.58 | |
19 | 677 | Fu Lukas | 1999 | MASS | AG8799 | 50 m | 1:23.84 | |
20 | 801 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 1:24.03 | |
21 | 827 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 50 m | 1:25.40 | |
22 | 614 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | 1:26.90 | |
23 | 778 | Martinsson Bruno | 2000 | SUNDSVALL | AP5500 | 50 m | 1:27.76 | |
24 | 847 | Dzafic Mirza | 2000 | VÄXJÖ SS | AP5100 | 50 m | 1:27.78 | |
25 | 458 | Tykesson Tage | 2000 | HÖGANÄS SS | AW1900 | 50 m | 1:29.34 | |
26 | 604 | Modin Axel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ5900 | 50 m | 1:33.21 | |
27 | 631 | Olsson Elias | 2000 | KARLSHAMN | AF5100 | 50 m | 1:35.07 | |
28 | 442 | Holmdahl Jesper | 1999 | S 77 | AJ5599 | 50 m | 1:36.60 | |
29 | 628 | Jonsson Kim | 2000 | KARLSHAMN | AW7100 | 50 m | 1:58.94 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 23, 200m Fjärilsim Damer C |
Sponsor: Olka |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 476 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 2:20.44 | |
2 | 679 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 2:32.50 | |
3 | 799 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 50 m | 2:32.80 | |
4 | 634 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 50 m | 2:36.87 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 24, 200m Fjärilsim Herrar C |
Sponsor: Copycenter Print Solution |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 598 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 2:21.66 | |
2 | 443 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 2:38.52 | |
3 | 862 | Andersson Philip | 2001 | ÄNGELHOLM | AG6501 | 50 m | 2:53.96 | |
4 | 766 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 50 m | 3:00.40 | |
5 | 699 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 3:07.81 | |
6 | 541 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | 3:51.30 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 25, 100m Ryggsim Damer A |
Sponsor: Life Health & Fitness |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 489 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 9754AD | 50 m | 1:05.19 | |
2 | 590 | Baron Linda | 1995 | JÄRFÄLLA S | AB3495 | 50 m | 1:08.90 | |
3 | 498 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 50 m | 1:09.01 | |
4 | 754 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 50 m | 1:09.21 | |
5 | 692 | Janzén My | 1997 | MASS | AF2497 | 50 m | 1:09.87 | |
6 | 594 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 50 m | 1:10.12 | |
7 | 872 | Fredriksen Helene Hafsrød | 1997 | Haldens SK | 50 m | 1:10.30 | ||
8 | 848 | Elingfors Fanny | 1998 | VÄXJÖ SS | AU8298 | 50 m | 1:10.42 | |
9 | 745 | Åberg Johanna | 1997 | MASS | AP3497 | 50 m | 1:10.94 | |
10 | 459 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 50 m | 1:11.53 | |
11 | 712 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 50 m | 1:11.73 | |
12 | 597 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 1:12.48 | |
13 | 2 | Nygård Magnussen Karen | 1998 | Bryne SK | 50 m | 1:12.80 | ||
14 | 603 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD7497 | 50 m | 1:13.74 | |
15 | 559 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 50 m | 1:13.91 | |
16 | 624 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 50 m | 1:14.40 | |
17 | 642 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 50 m | 1:14.62 | |
18 | 738 | Trolltoft Elvira | 1997 | MASS | AW0297 | 50 m | 1:16.34 | |
19 | 779 | Mattsson Hanna | 1998 | SUNDSVALL | BL2698 | 50 m | 1:16.82 | |
20 | 695 | Knudsen Amanda | 1996 | MASS | AW8896 | 50 m | 1:19.20 | |
21 | 700 | Lundgren Rebecca | 1996 | MASS | AX7496 | 50 m | 1:23.02 | |
22 | 743 | Wretborn Hanna | 1998 | MASS | AW2698 | 50 m | 1:25.13 | |
23 | 581 | Dahlbom Martina | 1998 | HÄRNÖSAND | BI6298 | 50 m | 1:39.26 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 26, 100m Ryggsim Herrar A |
Sponsor: Idrottens Bingo i Mölndal |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 562 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | AJ4197 | 50 m | 57.24 | |
2 | 491 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 59.12 | |
3 | 486 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 1:00.46 | |
4 | 703 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 1:00.60 | |
5 | 711 | Persson Martin | 1992 | MASS | AC2792 | 50 m | 1:02.73 | |
6 | 481 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 50 m | 1:03.32 | |
7 | 480 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 1:03.40 | |
8 | 444 | Alexandersson Marcus | 1997 | S 77 | AL7597 | 50 m | 1:03.58 | |
9 | 482 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 1:05.55 | |
10 | 610 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 1:05.68 | |
11 | 853 | Ottosson Marcus | 1997 | VÄXJÖ SS | AD7197 | 50 m | 1:05.97 | |
12 | 615 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 1:06.35 | |
13 | 770 | Dahlberg Emil | 1997 | SUNDSVALL | AC6997 | 50 m | 1:06.59 | |
14 | 788 | Strandberg Johan | 1997 | SUNDSVALL | AL3197 | 50 m | 1:06.84 | |
15 | 819 | Ekelöf Rasmus | 1995 | VARBERG | AP9995 | 50 m | 1:07.11 | |
16 | 664 | Eliasson Joel | 1998 | MASS | AN3198 | 50 m | 1:07.64 | |
17 | 492 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 1:08.00 | |
18 | 477 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 1:08.18 | |
19 | 855 | Wiman Hugo | 1997 | VÄXJÖ SS | AP3797 | 50 m | 1:08.23 | |
20 | 488 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 1:10.42 | |
21 | 626 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 50 m | 1:12.23 | |
22 | 454 | Juliusson Erik | 1998 | HÖGANÄS SS | AQ2798 | 50 m | 1:13.13 | |
23 | 5 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 50 m | 1:15.69 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 27, 200m Frisim Damer B |
Sponsor: Göteborgstryckeriet |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 479 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 50 m | 2:01.83 | |
2 | 472 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 2:08.66 | |
3 | 774 | Hedlund Frida | 1999 | SUNDSVALL | AG5699 | 50 m | 2:09.93 | |
4 | 697 | Lindhé Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 50 m | 2:11.29 | |
5 | 638 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 2:11.82 | |
6 | 474 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 2:12.30 | |
7 | 504 | Dimitriou Sagré Emma | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 50 m | 2:12.85 | |
8 | 484 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 2:14.41 | |
9 | 611 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 2:14.50 | |
10 | 593 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 2:14.64 | |
11 | 589 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 2:14.86 | |
12 | 757 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 2:15.03 | |
13 | 496 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 2:15.69 | |
14 | 698 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 2:15.70 | |
15 | 704 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 50 m | 2:16.65 | |
16 | 633 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 50 m | 2:17.35 | |
17 | 473 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 2:17.56 | |
18 | 802 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 50 m | 2:18.50 | |
19 | 804 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 2:18.64 | |
20 | 3 | Bertelsen Stine | 1999 | Bryne SK | 50 m | 2:19.92 | ||
21 | 601 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 2:20.44 | |
22 | 775 | Lundblom Amelia | 1999 | SUNDSVALL | AF3499 | 50 m | 2:23.13 | |
23 | 865 | Jensen Annie | 1999 | ÄNGELHOLM | AF2699 | 50 m | 2:23.79 | |
24 | 844 | Bergström Ebba | 2000 | VÄXJÖ SS | AZ3200 | 50 m | 2:24.20 | |
25 | 656 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 2:25.16 | |
26 | 666 | Elsius Emma | 2000 | MASS | BA0400 | 50 m | 2:28.11 | |
27 | 602 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 2:28.56 | |
28 | 569 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 50 m | 2:31.27 | |
29 | 771 | Danielsson Julia | 2000 | SUNDSVALL | AM8400 | 50 m | 2:32.74 | |
30 | 463 | Winberg Heidi | 1999 | HÖGANÄS SS | AW4899 | 50 m | 2:33.25 | |
31 | 564 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 50 m | 2:33.28 | |
32 | 573 | Svensson Malin | 1999 | SK HAJEN | AE5499 | 50 m | 2:33.43 | |
33 | 600 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | 2:35.17 | |
34 | 818 | Conradsson Tilda | 1999 | VARBERG | AZ7499 | 50 m | 2:36.65 | |
35 | 676 | Fredriksson Daniela | 2000 | MASS | AQ9200 | 50 m | 2:36.69 | |
36 | 668 | Ericsson Alma | 2000 | MASS | AZ1800 | 50 m | 2:37.05 | |
37 | 871 | Forsstrøm Stine | 2000 | Haldens SK | 50 m | 2:38.22 | ||
38 | 681 | Gustafsson Elin | 2000 | MASS | AQ1400 | 50 m | 2:39.78 | |
39 | 821 | Gustafsson Linnéa | 1999 | VARBERG | BK0299 | 50 m | 2:40.14 | |
40 | 540 | Olsson Brandtvik Tove | 2000 | GÖTEBORG | BL0800 | 50 m | 2:45.50 | |
41 | 519 | Consil Oceane | 2000 | GÖTEBORG | BO8200 | 50 m | 2:52.17 | |
42 | 552 | Yaghobimehdi Amitis | 2000 | GÖTEBORG | BP9200 | 50 m | 2:55.68 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 28, 200m Frisim Herrar B |
Sponsor: Klubbbaren |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 866 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | AD8399 | 50 m | 1:54.21 | |
2 | 696 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 2:00.72 | |
3 | 805 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 2:00.84 | |
4 | 584 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 2:03.25 | |
5 | 612 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 2:04.37 | |
6 | 511 | Wollersjö David | 2000 | ALINGSÅS | AD1900 | 50 m | 2:06.27 | |
7 | 714 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 50 m | 2:09.00 | |
8 | 845 | Bergwall Johan | 1999 | VÄXJÖ SS | AO4599 | 50 m | 2:09.86 | |
9 | 591 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 2:10.01 | |
10 | 746 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 2:10.17 | |
11 | 690 | Häyhänen Marco | 1999 | MASS | AD7999 | 50 m | 2:10.26 | |
12 | 782 | Nicolaisen Tor | 1999 | SUNDSVALL | AF8999 | 50 m | 2:11.86 | |
13 | 608 | Siotis Nikolaus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ6900 | 50 m | 2:14.30 | |
14 | 606 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 2:15.46 | |
15 | 847 | Dzafic Mirza | 2000 | VÄXJÖ SS | AP5100 | 50 m | 2:15.78 | |
16 | 670 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 2:16.06 | |
17 | 736 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | 2:16.15 | |
18 | 758 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 2:16.84 | |
19 | 614 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | 2:17.15 | |
20 | 442 | Holmdahl Jesper | 1999 | S 77 | AJ5599 | 50 m | 2:18.48 | |
21 | 760 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 2:19.38 | |
22 | 801 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 2:19.44 | |
23 | 850 | Löfsved Oskar | 1999 | VÄXJÖ SS | AK2599 | 50 m | 2:20.70 | |
24 | 604 | Modin Axel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ5900 | 50 m | 2:22.15 | |
25 | 827 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 50 m | 2:22.83 | |
26 | 677 | Fu Lukas | 1999 | MASS | AG8799 | 50 m | 2:23.28 | |
27 | 828 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 2:24.43 | |
28 | 824 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 2:25.74 | |
29 | 769 | Bäcklund Johan | 2000 | SUNDSVALL | AX4500 | 50 m | 2:27.08 | |
30 | 778 | Martinsson Bruno | 2000 | SUNDSVALL | AP5500 | 50 m | 2:28.37 | |
31 | 808 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 50 m | 2:32.85 | |
32 | 508 | Lindmark Axel | 1999 | ALINGSÅS | AO9599 | 50 m | 2:33.01 | |
33 | 456 | Lundqvist Jesper | 1999 | HÖGANÄS SS | AU6599 | 50 m | 2:33.89 | |
34 | 449 | Engström Jacob | 2000 | HÖGANÄS SS | AJ2700 | 50 m | 2:34.51 | |
35 | 631 | Olsson Elias | 2000 | KARLSHAMN | AF5100 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 29, 100m Bröstsim Damer C |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 478 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 1:14.58 | |
2 | 476 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:14.94 | |
3 | 471 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 1:15.04 | |
4 | 856 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 1:18.61 | |
5 | 789 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 50 m | 1:20.20 | |
6 | 867 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 1:20.45 | |
7 | 710 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 1:20.58 | |
8 | 457 | Norell Dahlqvist Kajsa | 2001 | HÖGANÄS SS | AV2401 | 50 m | 1:21.21 | |
9 | 874 | Lauritzen Synne Kristine | 2001 | Haldens SK | 50 m | 1:21.41 | ||
10 | 807 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 1:23.26 | |
11 | 588 | Wikström Tove | 2001 | HÄRNÖSAND | AC0201 | 50 m | 1:23.77 | |
12 | 613 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 50 m | 1:24.94 | |
13 | 649 | Kramer Linn | 2001 | MARIESTAD | AD8801 | 50 m | 1:25.33 | |
14 | 567 | Moberg Aliah | 2003 | SK HAJEN | AN1203 | 50 m | 1:26.28 | |
15 | 765 | Balkerud Tuva | 2001 | SUNDSVALL | AF3801 | 50 m | 1:26.68 | |
16 | 810 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 1:27.33 | |
17 | 846 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 1:28.29 | |
18 | 495 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 1:28.63 | |
19 | 653 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 50 m | 1:29.06 | |
20 | 869 | Back Selma | 2001 | Haldens SK | 50 m | 1:29.09 | ||
21 | 759 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 50 m | 1:29.40 | |
22 | 558 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 1:30.23 | |
23 | 460 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 50 m | 1:30.57 | |
24 | 727 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 1:30.89 | |
25 | 673 | Forsberg Larsson Ida | 2001 | MASS | BH4601 | 50 m | 1:31.32 | |
26 | 657 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 1:32.26 | |
27 | 565 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 50 m | 1:32.39 | |
28 | 811 | Bengtsson Molly | 2001 | VARBERG | BL5401 | 50 m | 1:32.42 | |
29 | 592 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 1:32.65 | |
30 | 851 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 1:32.69 | |
31 | 453 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | AE0802 | 50 m | 1:32.70 | |
32 | 693 | Janzén Saga | 2002 | MASS | AB9802 | 50 m | 1:33.06 | |
33 | 494 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 1:34.35 | |
34 | 713 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 1:34.75 | |
35 | 680 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 1:34.89 | |
36 | 803 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 1:34.95 | |
37 | 817 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 1:34.96 | |
38 | 682 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 1:35.55 | |
39 | 622 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 50 m | 1:35.61 | |
40 | 556 | Ahlgren Ellinor | 2001 | SK HAJEN | AE0601 | 50 m | 1:35.76 | |
41 | 678 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 1:35.83 | |
42 | 561 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 50 m | 1:36.89 | |
43 | 563 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 50 m | 1:38.07 | |
44 | 526 | Gorowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 50 m | 1:38.29 | |
45 | 888 | Lindhé Elsa | 2003 | MASS | AC3403 | 50 m | 1:38.53 | |
46 | 516 | Asterling Sofie | 2003 | GÖTEBORG | BD1203 | 50 m | 1:38.55 | |
47 | 822 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 50 m | 1:38.73 | |
48 | 687 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 1:38.98 | |
49 | 539 | Olesen Ellinor | 2002 | GÖTEBORG | AS8202 | 50 m | 1:40.04 | |
50 | 669 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 50 m | 1:40.28 | |
51 | 630 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 50 m | 1:41.21 | |
52 | 707 | Nyberg Melissa | 2003 | MASS | AW7403 | 50 m | 1:41.46 | |
53 | 761 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 1:42.16 | |
54 | 635 | Tengius Thea | 2003 | KARLSHAMN | AB3203 | 50 m | 1:42.21 | |
55 | 688 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 1:42.73 | |
56 | 517 | Berlin Viola | 2002 | GÖTEBORG | BO9602 | 50 m | 1:42.80 | |
57 | 730 | Ström Alva | 2003 | MASS | BG5603 | 50 m | 1:43.62 | |
58 | 708 | Nyqvist Sara | 2003 | MASS | BG4603 | 50 m | 1:43.67 | |
59 | 545 | Sandén Torun | 2001 | GÖTEBORG | BS0401 | 50 m | 1:44.22 | |
60 | 629 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 50 m | 1:45.46 | |
61 | 734 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 1:46.45 | |
62 | 636 | Wadling Ella | 2003 | KARLSHAMN | AF8403 | 50 m | 1:47.26 | |
63 | 632 | Olsson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 50 m | 1:49.94 | |
64 | 574 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 50 m | 1:50.06 | |
65 | 522 | Ejdestig Tindra | 2001 | GÖTEBORG | BK3401 | 50 m | 1:50.38 | |
66 | 731 | Sundblad Liine | 2004 | MASS | AS4404 | 50 m | 1:51.78 | |
67 | 723 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | BG6603 | 50 m | 1:52.37 | |
68 | 625 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 50 m | 2:00.70 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 30, 100m Bröstsim Herrar C |
Sponsor: Olka |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 596 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:15.83 | |
2 | 764 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | AH1301 | 50 m | 1:18.07 | |
3 | 763 | Uddgren Carl | 2001 | SK STIMMET | AB1701 | 50 m | 1:18.53 | |
4 | 483 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 1:19.22 | |
5 | 816 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 1:22.32 | |
6 | 605 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 1:23.44 | |
7 | 726 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 1:24.68 | |
8 | 689 | Häyhänen Lucas | 2001 | MASS | AV2701 | 50 m | 1:25.74 | |
9 | 674 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 1:26.35 | |
10 | 814 | Brink Filip | 2001 | VARBERG | AK0301 | 50 m | 1:27.98 | |
11 | 548 | Svedberg Max | 2001 | GÖTEBORG | AR3301 | 50 m | 1:30.97 | |
12 | 728 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 1:32.21 | |
13 | 699 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 1:33.21 | |
14 | 725 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 1:33.98 | |
15 | 553 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | AM5302 | 50 m | 1:34.94 | |
16 | 683 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | AI9702 | 50 m | 1:38.27 | |
17 | 532 | Kvarnström Hugo | 2001 | GÖTEBORG | AV9301 | 50 m | 1:38.43 | |
18 | 887 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | 1:38.63 | |
19 | 733 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 1:39.22 | |
20 | 521 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | 1:41.26 | |
21 | 675 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 1:43.50 | |
22 | 464 | Winberg Viggo | 2002 | HÖGANÄS SS | AK8502 | 50 m | 1:44.17 | |
23 | 528 | Hedar Sebastian | 2001 | GÖTEBORG | AV5501 | 50 m | 1:50.52 | |
24 | 720 | Rosencrantz Axel | 2002 | MASS | AO5902 | 50 m | 1:52.23 | |
25 | 706 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 1:56.25 | |
26 | 535 | Medblom Oscar | 2001 | GÖTEBORG | AV3701 | 50 m | 1:56.66 | |
27 | 744 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 1:56.92 | |
28 | 536 | Mellegård-Fastén Love | 2003 | GÖTEBORG | AS9503 | 50 m | 1:57.90 | |
29 | 534 | Ljungqvist Oskar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 31, 4X100m Medley Damer |
Sponsor: Copycenter Print Solution |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 468 | Kvik Piger 1 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:24.00 | ||
2 | 616 | Järfälla S Damer Lag 1 | 1996 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 4:24.11 | ||
3 | 791 | Sundsvall Damer Lag 1 | 0 | SUNDSVALL | 50 m | 4:27.57 | ||
4 | 469 | Kvik Piger 2 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:32.00 | ||
5 | 462 | Höganäs SS Töser | 0 | HÖGANÄS SS | 50 m | 4:32.55 | ||
6 | 617 | Järfälla S Damer Lag 2 | 1997 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 4:33.61 | ||
7 | 747 | Mass Damer 1 | 1988 | MASS | 50 m | 4:35.22 | ||
8 | 470 | Kvik Piger 3 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:36.00 | ||
9 | 857 | Växjö SS Damer | 0 | VÄXJÖ SS | 25 m | 4:36.61 | ||
10 | 575 | SK Hajen Damer | 0 | SK HAJEN | 25 m | 4:42.80 | ||
11 | 748 | Mass Damer 2 | 1988 | MASS | 50 m | 4:46.72 | ||
12 | 792 | Sundsvall Damer Lag 2 | 0 | SUNDSVALL | 50 m | 4:46.80 | ||
13 | 830 | Varberg Damer Lag 1 | 1995 | VARBERG | 25 m | 4:52.93 | ||
14 | 749 | Mass Damer 3 | 1988 | MASS | 50 m | 4:54.97 | ||
15 | 831 | Varberg Damer Lag 2 | 1994 | VARBERG | 25 m | 5:00.68 | ||
16 | 618 | Järfälla S Damer Lag 3 | 2000 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 5:00.93 | ||
17 | 793 | Sundsvall Damer Lag 3 | 0 | SUNDSVALL | 50 m | 5:02.69 | ||
18 | 578 | SK Hajen Damer 2 | 0 | SK HAJEN | 25 m | 5:04.24 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 32, 4X100m Medley Herrar |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 465 | Kvik Drenge 1 | 1900 | KVIK | 50 m | 3:52.00 | ||
2 | 795 | Sundsvall Herrar Lag 1 | 2000 | SUNDSVALL | 50 m | 3:55.87 | ||
3 | 466 | Kvik Drenge 2 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:02.00 | ||
4 | 619 | Järfälla S Herrar Lag 1 | 1998 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 4:04.02 | ||
5 | 579 | SK Hajen Herrar | 0 | SK HAJEN | 25 m | 4:05.80 | ||
6 | 467 | Kvik Drenge 3 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:08.00 | ||
7 | 832 | Varberg Herrar Lag 1 | 1998 | VARBERG | 25 m | 4:12.58 | ||
8 | 889 | Härnösand Herrar | 2000 | HÄRNÖSAND | 50 m | 4:14.00 | EFT | |
9 | 860 | Växjö SS Herrar | 0 | VÄXJÖ SS | 25 m | 4:15.79 | ||
10 | 620 | Järfälla S Herrar Lag 2 | 1999 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 4:19.20 | ||
11 | 750 | Mass Herrar 1 | 1988 | MASS | 50 m | 4:19.77 | ||
12 | 796 | Sundsvall Herrar Lag 2 | 2001 | SUNDSVALL | 50 m | 4:22.78 | ||
13 | 621 | Järfälla S Herrar Lag 3 | 2000 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 4:31.29 | ||
14 | 833 | Varberg Herrar Lag 2 | 1998 | VARBERG | 25 m | 4:40.33 | ||
15 | 751 | Mass Herrar 2 | 1988 | MASS | 50 m | 4:43.11 | ||
16 | 461 | Höganäs SS Pågar | 0 | HÖGANÄS SS | 50 m | 4:43.90 | ||
17 | 752 | Mass Herrar 3 | 1988 | MASS | 50 m | 4:54.32 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 33, 200m Bröstsim Herrar A |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 482 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 2:19.72 | |
2 | 685 | Hazard Ludvig | 1995 | MASS | AN9595 | 50 m | 2:24.22 | |
3 | 703 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 2:24.52 | |
4 | 755 | Johansson Christian | 1988 | SKÖVDE SS | AL3388 | 50 m | 2:25.47 | |
5 | 572 | Rogmark Martin | 1996 | SK HAJEN | AI0196 | 50 m | 2:27.29 | |
6 | 829 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 2:38.38 | |
7 | 454 | Juliusson Erik | 1998 | HÖGANÄS SS | AQ2798 | 50 m | 2:43.17 | |
8 | 861 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | AP3196 | 50 m | 2:53.83 | |
9 | 492 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 2:56.67 | |
10 | 480 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 3:02.88 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 34, 200m Bröstsim Damer A |
Sponsor: Olka |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 740 | Westman Emma | 1993 | MASS | AP7693 | 50 m | 2:35.58 | |
2 | 498 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 50 m | 2:35.81 | |
3 | 741 | Westman Malin | 1995 | MASS | AA1695 | 50 m | 2:35.92 | |
4 | 702 | Löfgren Elise | 1991 | MASS | AF1691 | 50 m | 2:37.60 | |
5 | 455 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 50 m | 2:40.54 | |
6 | 489 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 9754AD | 50 m | 2:42.32 | |
7 | 607 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 2:49.27 | |
8 | 776 | Magnusson Cassandra | 1997 | SUNDSVALL | AQ5297 | 50 m | 2:54.24 | |
9 | 772 | Ekengren Hanna | 1998 | SUNDSVALL | AO3898 | 50 m | 2:55.83 | |
10 | 738 | Trolltoft Elvira | 1997 | MASS | AW0297 | 50 m | 3:03.98 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 35, 100m Fjärilsim Herrar B |
Sponsor: Copycenter Print Solution |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 756 | Lövgren Albin | 1999 | SKÖVDE SS | AC0199 | 50 m | 56.18 | |
2 | 863 | Hanstål Oskar | 1999 | ÄNGELHOLM | AJ1599 | 50 m | 59.56 | |
3 | 644 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 50 m | 1:00.20 | |
4 | 866 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | AD8399 | 50 m | 1:00.49 | |
5 | 645 | Mackic Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 50 m | 1:01.71 | |
6 | 612 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 1:02.09 | |
7 | 746 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 1:02.49 | |
8 | 584 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 1:03.31 | |
9 | 714 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 50 m | 1:03.93 | |
10 | 505 | Edvardsson Albin | 2000 | ALINGSÅS | AN1300 | 50 m | 1:07.06 | |
11 | 608 | Siotis Nikolaus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ6900 | 50 m | 1:08.54 | |
12 | 736 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | 1:08.56 | |
13 | 847 | Dzafic Mirza | 2000 | VÄXJÖ SS | AP5100 | 50 m | 1:08.76 | |
14 | 614 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | 1:08.90 | |
15 | 606 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 1:09.60 | |
16 | 850 | Löfsved Oskar | 1999 | VÄXJÖ SS | AK2599 | 50 m | 1:09.66 | |
17 | 760 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 1:09.90 | |
18 | 662 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 50 m | 1:11.19 | |
19 | 452 | Johansson Mikael | 1999 | HÖGANÄS SS | AL2799 | 50 m | 1:12.11 | |
20 | 827 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 50 m | 1:12.44 | |
21 | 758 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 1:15.33 | |
22 | 808 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 50 m | 1:16.88 | |
23 | 801 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 1:17.59 | |
24 | 769 | Bäcklund Johan | 2000 | SUNDSVALL | AX4500 | 50 m | 1:18.42 | |
25 | 604 | Modin Axel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ5900 | 50 m | 1:21.80 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 36, 100m Fjärilsim Damer B |
Sponsor: Life Health & Fitness |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 479 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 50 m | 1:04.59 | |
2 | 698 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 1:05.43 | |
3 | 474 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 1:06.53 | |
4 | 472 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 1:07.20 | |
5 | 490 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 1:08.14 | |
6 | 638 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 1:08.49 | |
7 | 601 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 1:08.50 | |
8 | 865 | Jensen Annie | 1999 | ÄNGELHOLM | AF2699 | 50 m | 1:08.72 | |
9 | 639 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | AV8200 | 50 m | 1:10.41 | |
10 | 775 | Lundblom Amelia | 1999 | SUNDSVALL | AF3499 | 50 m | 1:12.82 | |
11 | 589 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 1:12.90 | |
12 | 757 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 1:15.15 | |
13 | 876 | Oseland Aurora | 2000 | Haldens SK | 50 m | 1:15.29 | ||
14 | 564 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 50 m | 1:15.45 | |
15 | 496 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 1:15.98 | |
16 | 771 | Danielsson Julia | 2000 | SUNDSVALL | AM8400 | 50 m | 1:16.83 | |
17 | 611 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 1:18.42 | |
18 | 818 | Conradsson Tilda | 1999 | VARBERG | AZ7499 | 50 m | 1:19.15 | |
19 | 473 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 1:19.22 | |
20 | 681 | Gustafsson Elin | 2000 | MASS | AQ1400 | 50 m | 1:23.78 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 37, 400m Frisim Herrar C |
Sponsor: Idrottens Bingo i Mölndal |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 875 | Melberg Christer | 2001 | Haldens SK | 50 m | 4:16.19 | ||
2 | 598 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 4:24.49 | |
3 | 784 | Näslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | AF1301 | 50 m | 4:36.11 | |
4 | 483 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 4:38.28 | |
5 | 596 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 4:38.90 | |
6 | 787 | Starrin Love | 2001 | SUNDSVALL | AK9101 | 50 m | 4:42.19 | |
7 | 475 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 4:46.82 | |
8 | 443 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 4:49.96 | |
9 | 605 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 4:59.67 | |
10 | 726 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 5:01.32 | |
11 | 773 | Ekengren Johan | 2001 | SUNDSVALL | AA6901 | 50 m | 5:02.06 | |
12 | 766 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 50 m | 5:03.32 | |
13 | 674 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 5:08.01 | |
14 | 862 | Andersson Philip | 2001 | ÄNGELHOLM | AG6501 | 50 m | 5:15.15 | |
15 | 699 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 5:17.16 | |
16 | 706 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 5:18.40 | |
17 | 873 | Harboe Herman | 2001 | Haldens SK | 50 m | 5:19.84 | ||
18 | 683 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | AI9702 | 50 m | 5:21.31 | |
19 | 814 | Brink Filip | 2001 | VARBERG | AK0301 | 50 m | 5:32.10 | |
20 | 568 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 50 m | 5:32.94 | |
21 | 553 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | AM5302 | 50 m | 5:35.92 | |
22 | 550 | Vari Lorand | 2002 | GÖTEBORG | AK7502 | 50 m | 5:36.63 | |
23 | 675 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 5:37.09 | |
24 | 725 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 5:39.30 | |
25 | 728 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 5:46.31 | |
26 | 506 | Eliasson Oscar | 2001 | ALINGSÅS | AI9301 | 50 m | 5:49.70 | |
27 | 733 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 5:59.09 | |
28 | 541 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | 6:06.80 | |
29 | 720 | Rosencrantz Axel | 2002 | MASS | AO5902 | 50 m | 6:09.59 | |
30 | 534 | Ljungqvist Oskar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 50 m | 6:26.79 | |
31 | 521 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | ||
32 | 523 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | ||
33 | 529 | Hovbrandt Leo | 2003 | GÖTEBORG | AL1703 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 38, 400m Frisim Damer C |
Sponsor: Göteborgstryckeriet |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 799 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 50 m | 4:37.76 | |
2 | 471 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 4:42.05 | |
3 | 647 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 50 m | 4:44.86 | |
4 | 785 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 50 m | 4:45.34 | |
5 | 867 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 4:46.05 | |
6 | 634 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 50 m | 4:47.22 | |
7 | 679 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 4:50.81 | |
8 | 613 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 50 m | 4:54.07 | |
9 | 780 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | BO6202 | 50 m | 4:54.14 | |
10 | 851 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 4:55.21 | |
11 | 846 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 5:01.20 | |
12 | 789 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 50 m | 5:02.23 | |
13 | 520 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 5:02.64 | |
14 | 693 | Janzén Saga | 2002 | MASS | AB9802 | 50 m | 5:03.12 | |
15 | 494 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 5:03.26 | |
16 | 803 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 5:06.29 | |
17 | 495 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 5:06.75 | |
18 | 817 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 5:07.51 | |
19 | 777 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | AC9201 | 50 m | 5:11.11 | |
20 | 592 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 5:11.33 | |
21 | 649 | Kramer Linn | 2001 | MARIESTAD | AD8801 | 50 m | 5:15.21 | |
22 | 560 | Christerson Lovisa | 2002 | SK HAJEN | AM3402 | 50 m | 5:15.68 | |
23 | 856 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 5:17.59 | |
24 | 727 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 5:21.32 | |
25 | 810 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 5:21.68 | |
26 | 570 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 50 m | 5:26.33 | |
27 | 627 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 50 m | 5:26.62 | |
28 | 680 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 5:30.21 | |
29 | 565 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 50 m | 5:30.23 | |
30 | 585 | Norén-Vosfeldt Cornelia | 2001 | HÄRNÖSAND | AE3401 | 50 m | 5:31.65 | |
31 | 587 | Pettersson Ella | 2001 | HÄRNÖSAND | AF8201 | 50 m | 5:32.29 | |
32 | 657 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 5:43.70 | |
33 | 713 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 5:44.34 | |
34 | 734 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 5:45.75 | |
35 | 811 | Bengtsson Molly | 2001 | VARBERG | BL5401 | 50 m | 5:46.66 | |
36 | 563 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 50 m | 5:47.40 | |
37 | 556 | Ahlgren Ellinor | 2001 | SK HAJEN | AE0601 | 50 m | 5:48.98 | |
38 | 673 | Forsberg Larsson Ida | 2001 | MASS | BH4601 | 50 m | 6:00.97 | |
39 | 539 | Olesen Ellinor | 2002 | GÖTEBORG | AS8202 | 50 m | 6:06.81 | |
40 | 545 | Sandén Torun | 2001 | GÖTEBORG | BS0401 | 50 m | 6:17.84 | |
41 | 653 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 50 m | 6:22.48 | RES |
42 | 629 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 50 m | 6:29.41 | RES |
43 | 646 | Abrahamsson Sofia | 2005 | LYSEKIL SS | AB8605 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 39, 100m Frisim Herrar A |
Sponsor: Viking |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 651 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 50 m | 50.20 | |
2 | 500 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 52.08 | |
3 | 562 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | AJ4197 | 50 m | 52.54 | |
4 | 481 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 50 m | 52.74 | |
5 | 711 | Persson Martin | 1992 | MASS | AC2792 | 50 m | 52.85 | |
6 | 686 | Holmqvist Filip | 1994 | MASS | AL8594 | 50 m | 53.56 | |
7 | 486 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 54.41 | |
8 | 485 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 54.53 | |
9 | 883 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 50 m | 55.02 | EFT |
10 | 703 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 55.03 | |
11 | 488 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 55.31 | |
12 | 595 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 55.90 | |
13 | 715 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 50 m | 56.07 | |
14 | 661 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 50 m | 56.18 | |
15 | 610 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 56.88 | |
16 | 829 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 56.88 | |
17 | 493 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 56.89 | |
18 | 480 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 57.27 | |
19 | 855 | Wiman Hugo | 1997 | VÄXJÖ SS | AP3797 | 50 m | 57.29 | |
20 | 572 | Rogmark Martin | 1996 | SK HAJEN | AI0196 | 50 m | 57.41 | |
21 | 659 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 50 m | 57.95 | |
22 | 788 | Strandberg Johan | 1997 | SUNDSVALL | AL3197 | 50 m | 58.23 | |
23 | 819 | Ekelöf Rasmus | 1995 | VARBERG | AP9995 | 50 m | 58.41 | |
24 | 615 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 58.71 | |
25 | 770 | Dahlberg Emil | 1997 | SUNDSVALL | AC6997 | 50 m | 59.19 | |
26 | 599 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 59.63 | |
27 | 660 | Börjeson Pär | 1998 | MASS | AC6798 | 50 m | 59.78 | |
28 | 580 | Henriksson Marcus | 1997 | SK HAJEN | AQ1797 | 50 m | 59.80 | |
29 | 626 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 50 m | 59.98 | |
30 | 861 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | AP3196 | 50 m | 1:00.29 | |
31 | 586 | Norén-Vosveldt Gustav | 1996 | HÄRNÖSAND | AL0396 | 50 m | 1:00.60 | |
32 | 664 | Eliasson Joel | 1998 | MASS | AN3198 | 50 m | 1:00.66 | |
33 | 853 | Ottosson Marcus | 1997 | VÄXJÖ SS | AD7197 | 50 m | 1:00.68 | |
34 | 477 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 1:00.71 | |
35 | 667 | Elton Emil | 1995 | MASS | AV6595 | 50 m | 1:00.80 | |
36 | 583 | Kranenbarg Jelle | 1996 | HÄRNÖSAND | AW0196 | 50 m | 1:01.49 | |
37 | 509 | Lundgren Arvid | 1997 | ALINGSÅS | AX5597 | 50 m | 1:05.52 | |
38 | 5 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 50 m | 1:06.87 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 40, 100m Frisim Damer A |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 498 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 50 m | 58.73 | |
2 | 754 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 50 m | 59.39 | |
3 | 455 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 50 m | 1:00.36 | |
4 | 594 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 50 m | 1:00.36 | |
5 | 502 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 50 m | 1:00.49 | |
6 | 718 | Rehnberg Linn | 1998 | MASS | AG0298 | 50 m | 1:01.03 | |
7 | 767 | Bergqvist Lina | 1998 | SUNDSVALL | AG3498 | 50 m | 1:01.38 | |
8 | 607 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 1:01.71 | |
9 | 745 | Åberg Johanna | 1997 | MASS | AP3497 | 50 m | 1:01.94 | |
10 | 849 | Johnsson Johanna | 1997 | VÄXJÖ SS | AA6297 | 50 m | 1:02.48 | |
11 | 577 | Karlsson Amanda | 1998 | SK HAJEN | AD2898 | 50 m | 1:02.59 | |
12 | 597 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 1:02.79 | |
13 | 692 | Janzén My | 1997 | MASS | AF2497 | 50 m | 1:02.96 | |
14 | 717 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 50 m | 1:03.69 | |
15 | 559 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 50 m | 1:03.90 | |
16 | 459 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 50 m | 1:04.25 | |
17 | 624 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 50 m | 1:04.39 | |
18 | 877 | Signebøen Henriette Solem | 1996 | Haldens SK | 50 m | 1:05.10 | ||
19 | 603 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD7497 | 50 m | 1:05.14 | |
20 | 2 | Nygård Magnussen Karen | 1998 | Bryne SK | 50 m | 1:05.25 | ||
21 | 665 | Eliasson Sophie | 1998 | MASS | AN0498 | 50 m | 1:05.45 | |
22 | 848 | Elingfors Fanny | 1998 | VÄXJÖ SS | AU8298 | 50 m | 1:05.78 | |
23 | 779 | Mattsson Hanna | 1998 | SUNDSVALL | BL2698 | 50 m | 1:06.92 | |
24 | 800 | Håkansson Marie | 1992 | TROLLHÄTTA | CH2292 | 50 m | 1:07.26 | |
25 | 654 | Alvekrans Karolina | 1998 | MASS | AW8298 | 50 m | 1:08.79 | |
26 | 576 | Edenfelt Sara | 1992 | SK HAJEN | CG0692 | 50 m | 1:09.09 | |
27 | 738 | Trolltoft Elvira | 1997 | MASS | AW0297 | 50 m | 1:10.62 | |
28 | 642 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 50 m | 1:10.88 | |
29 | 581 | Dahlbom Martina | 1998 | HÄRNÖSAND | BI6298 | 50 m | 1:16.77 | |
30 | 743 | Wretborn Hanna | 1998 | MASS | AW2698 | 50 m | 1:17.37 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 41, 200m Bröstsim Herrar B |
Sponsor: Olka |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 690 | Häyhänen Marco | 1999 | MASS | AD7999 | 50 m | 2:32.62 | |
2 | 746 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 2:37.25 | |
3 | 612 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 2:39.10 | |
4 | 584 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 2:41.38 | EFT |
5 | 670 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 2:43.24 | |
6 | 591 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 2:43.57 | |
7 | 850 | Löfsved Oskar | 1999 | VÄXJÖ SS | AK2599 | 50 m | 2:44.89 | |
8 | 824 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 2:46.19 | |
9 | 813 | Brink Erik | 1999 | VARBERG | AR6399 | 50 m | 2:48.22 | |
10 | 640 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 50 m | 2:49.76 | |
11 | 828 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 2:51.66 | |
12 | 571 | Rogmark Hugo | 1999 | SK HAJEN | AD0199 | 50 m | 3:00.71 | |
13 | 801 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 3:04.98 | |
14 | 628 | Jonsson Kim | 2000 | KARLSHAMN | AW7100 | 50 m | 4:24.36 | |
15 | 631 | Olsson Elias | 2000 | KARLSHAMN | AF5100 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 42, 200m Bröstsim Damer B |
Sponsor: Copycenter Print Solution |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 497 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:46.15 | |
2 | 593 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 2:46.57 | |
3 | 638 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 2:50.18 | |
4 | 633 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 50 m | 2:52.22 | |
5 | 820 | Engström Maja | 2000 | VARBERG | AV3800 | 50 m | 2:56.73 | |
6 | 656 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 2:59.59 | |
7 | 639 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | AV8200 | 50 m | 3:04.49 | |
8 | 602 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 3:05.95 | |
9 | 540 | Olsson Brandtvik Tove | 2000 | GÖTEBORG | BL0800 | 50 m | 3:12.50 | |
10 | 676 | Fredriksson Daniela | 2000 | MASS | AQ9200 | 50 m | 3:12.74 | |
11 | 666 | Elsius Emma | 2000 | MASS | BA0400 | 50 m | 3:18.16 | |
12 | 821 | Gustafsson Linnéa | 1999 | VARBERG | BK0299 | 50 m | 3:20.63 | |
13 | 600 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 43, 100m Ryggsim Herrar C |
Sponsor: Life Health & Fitness |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 598 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 1:05.91 | |
2 | 816 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 1:08.44 | |
3 | 875 | Melberg Christer | 2001 | Haldens SK | 50 m | 1:09.44 | ||
4 | 787 | Starrin Love | 2001 | SUNDSVALL | AK9101 | 50 m | 1:09.81 | |
5 | 726 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 1:09.95 | |
6 | 483 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 1:10.77 | |
7 | 596 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:11.37 | |
8 | 605 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 1:13.69 | |
9 | 475 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 1:14.39 | |
10 | 568 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 50 m | 1:16.37 | |
11 | 548 | Svedberg Max | 2001 | GÖTEBORG | AR3301 | 50 m | 1:17.00 | |
12 | 674 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 1:17.64 | |
13 | 683 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | AI9702 | 50 m | 1:18.24 | |
14 | 862 | Andersson Philip | 2001 | ÄNGELHOLM | AG6501 | 50 m | 1:19.26 | |
15 | 448 | Thäng Alfred | 2001 | S 77 | AN9701 | 50 m | 1:20.15 | |
16 | 763 | Uddgren Carl | 2001 | SK STIMMET | AB1701 | 50 m | 1:21.53 | |
17 | 699 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 1:21.69 | |
18 | 553 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | AM5302 | 50 m | 1:22.21 | |
19 | 523 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 1:23.96 | |
20 | 706 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 1:24.15 | |
21 | 725 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 1:24.71 | |
22 | 814 | Brink Filip | 2001 | VARBERG | AK0301 | 50 m | 1:24.93 | |
23 | 506 | Eliasson Oscar | 2001 | ALINGSÅS | AI9301 | 50 m | 1:25.25 | |
24 | 728 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 1:26.90 | |
25 | 550 | Vari Lorand | 2002 | GÖTEBORG | AK7502 | 50 m | 1:28.66 | |
26 | 733 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 1:29.17 | |
27 | 720 | Rosencrantz Axel | 2002 | MASS | AO5902 | 50 m | 1:29.60 | |
28 | 541 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | 1:31.19 | |
29 | 464 | Winberg Viggo | 2002 | HÖGANÄS SS | AK8502 | 50 m | 1:31.81 | |
30 | 887 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | 1:33.46 | |
31 | 689 | Häyhänen Lucas | 2001 | MASS | AV2701 | 50 m | 1:33.77 | |
32 | 675 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 1:34.33 | |
33 | 532 | Kvarnström Hugo | 2001 | GÖTEBORG | AV9301 | 50 m | 1:34.90 | |
34 | 529 | Hovbrandt Leo | 2003 | GÖTEBORG | AL1703 | 50 m | 1:39.16 | |
35 | 521 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | 1:41.68 | |
36 | 534 | Ljungqvist Oskar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 50 m | 1:43.43 | |
37 | 744 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 1:46.34 | |
38 | 527 | Hedar Alexander | 2003 | GÖTEBORG | AL9503 | 50 m | 1:46.65 | |
39 | 536 | Mellegård-Fastén Love | 2003 | GÖTEBORG | AS9503 | 50 m | 1:48.61 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 44, 100m Ryggsim Damer C |
Sponsor: Idrottens Bingo i Mölndal |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 499 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 1:07.27 | |
2 | 478 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 1:07.89 | |
3 | 785 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 50 m | 1:09.04 | |
4 | 710 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 1:11.64 | |
5 | 460 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 50 m | 1:11.97 | |
6 | 510 | Tistrand Klara | 2001 | ALINGSÅS | AD9801 | 50 m | 1:12.04 | |
7 | 679 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 1:12.42 | |
8 | 867 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 1:12.93 | |
9 | 851 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 1:13.76 | |
10 | 634 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 50 m | 1:14.07 | |
11 | 874 | Lauritzen Synne Kristine | 2001 | Haldens SK | 50 m | 1:15.18 | ||
12 | 495 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 1:16.08 | |
13 | 846 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 1:16.91 | |
14 | 613 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 50 m | 1:17.00 | |
15 | 777 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | AC9201 | 50 m | 1:17.59 | |
16 | 653 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 50 m | 1:18.15 | |
17 | 761 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 1:18.35 | |
18 | 457 | Norell Dahlqvist Kajsa | 2001 | HÖGANÄS SS | AV2401 | 50 m | 1:18.66 | |
19 | 588 | Wikström Tove | 2001 | HÄRNÖSAND | AC0201 | 50 m | 1:18.78 | |
20 | 856 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 1:20.19 | |
21 | 494 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 1:20.21 | |
22 | 592 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 1:20.45 | |
23 | 759 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 50 m | 1:20.93 | |
24 | 565 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 50 m | 1:20.96 | |
25 | 727 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 1:21.26 | |
26 | 803 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 1:22.22 | |
27 | 585 | Norén-Vosfeldt Cornelia | 2001 | HÄRNÖSAND | AE3401 | 50 m | 1:22.41 | |
28 | 623 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 50 m | 1:22.59 | |
29 | 869 | Back Selma | 2001 | Haldens SK | 50 m | 1:22.68 | ||
30 | 560 | Christerson Lovisa | 2002 | SK HAJEN | AM3402 | 50 m | 1:22.99 | |
31 | 678 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 1:23.13 | |
32 | 558 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 1:23.25 | |
33 | 542 | Persson Tilde | 2001 | GÖTEBORG | BK2201 | 50 m | 1:23.41 | |
34 | 680 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 1:23.91 | |
35 | 817 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 1:24.21 | |
36 | 693 | Janzén Saga | 2002 | MASS | AB9802 | 50 m | 1:24.30 | |
37 | 734 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 1:24.63 | |
38 | 539 | Olesen Ellinor | 2002 | GÖTEBORG | AS8202 | 50 m | 1:24.72 | |
39 | 570 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 50 m | 1:25.50 | |
40 | 713 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 1:25.52 | |
41 | 811 | Bengtsson Molly | 2001 | VARBERG | BL5401 | 50 m | 1:25.58 | |
42 | 627 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 50 m | 1:25.86 | |
43 | 807 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 1:26.03 | |
44 | 556 | Ahlgren Ellinor | 2001 | SK HAJEN | AE0601 | 50 m | 1:26.04 | |
45 | 453 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | AE0802 | 50 m | 1:26.67 | |
46 | 649 | Kramer Linn | 2001 | MARIESTAD | AD8801 | 50 m | 1:27.33 | |
47 | 582 | Heed Nicolina | 2001 | HÄRNÖSAND | BU1801 | 50 m | 1:28.86 | |
48 | 630 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 50 m | 1:29.42 | |
49 | 563 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 50 m | 1:30.12 | |
50 | 561 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 50 m | 1:31.59 | |
51 | 708 | Nyqvist Sara | 2003 | MASS | BG4603 | 50 m | 1:31.73 | |
52 | 567 | Moberg Aliah | 2003 | SK HAJEN | AN1203 | 50 m | 1:31.75 | |
53 | 545 | Sandén Torun | 2001 | GÖTEBORG | BS0401 | 50 m | 1:32.50 | |
54 | 687 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 1:32.61 | |
55 | 688 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 1:33.00 | |
56 | 669 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 50 m | 1:33.65 | |
57 | 518 | Consil Megane | 2001 | GÖTEBORG | BQ3801 | 50 m | 1:33.95 | |
58 | 646 | Abrahamsson Sofia | 2005 | LYSEKIL SS | AB8605 | 50 m | 1:34.31 | |
59 | 629 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 50 m | 1:35.24 | |
60 | 682 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 1:35.51 | |
61 | 635 | Tengius Thea | 2003 | KARLSHAMN | AB3203 | 50 m | 1:35.54 | |
62 | 657 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 1:37.25 | |
63 | 673 | Forsberg Larsson Ida | 2001 | MASS | BH4601 | 50 m | 1:37.99 | |
64 | 522 | Ejdestig Tindra | 2001 | GÖTEBORG | BK3401 | 50 m | 1:38.02 | |
65 | 723 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | BG6603 | 50 m | 1:38.27 | |
66 | 672 | Flodin Hannah | 2003 | MASS | AK2403 | 50 m | 1:39.23 | |
67 | 574 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 50 m | 1:39.25 | |
68 | 551 | Wennberg Emma | 2001 | GÖTEBORG | BT6601 | 50 m | 1:39.77 | |
69 | 731 | Sundblad Liine | 2004 | MASS | AS4404 | 50 m | 1:41.85 | |
70 | 622 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 50 m | 1:42.02 | |
71 | 724 | Sjöström Elsa | 2006 | MASS | AA0206 | 50 m | 1:43.05 | |
72 | 691 | Höstner Elsa | 2003 | MASS | BG8403 | 50 m | 1:43.19 | |
73 | 625 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 50 m | 1:43.51 | |
74 | 636 | Wadling Ella | 2003 | KARLSHAMN | AF8403 | 50 m | 1:44.75 | |
75 | 524 | Forssell Kajsa-Sara | 2002 | GÖTEBORG | BQ0602 | 50 m | 1:47.63 | |
76 | 515 | Andrén Elin | 2001 | GÖTEBORG | BV5401 | 50 m | 1:52.65 | |
77 | 632 | Olsson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 50 m | 2:09.75 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 45, 200m Medley Herrar A |
Sponsor: Viking |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 562 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | AJ4197 | 50 m | 2:04.77 | |
2 | 491 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 2:08.30 | |
3 | 482 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 2:09.86 | |
4 | 686 | Holmqvist Filip | 1994 | MASS | AL8594 | 50 m | 2:10.00 | |
5 | 486 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 2:15.53 | |
6 | 883 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 50 m | 2:15.56 | EFT |
7 | 595 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 2:16.21 | |
8 | 493 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 2:17.86 | |
9 | 4 | Arnesen Tim | 1987 | Bergens SC | 50 m | 2:19.00 | ||
10 | 711 | Persson Martin | 1992 | MASS | AC2792 | 50 m | 2:19.77 | |
11 | 477 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:19.97 | |
12 | 485 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 2:23.34 | |
13 | 487 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:23.74 | |
14 | 492 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 2:23.84 | |
15 | 610 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 2:23.85 | |
16 | 853 | Ottosson Marcus | 1997 | VÄXJÖ SS | AD7197 | 50 m | 2:23.87 | |
17 | 855 | Wiman Hugo | 1997 | VÄXJÖ SS | AP3797 | 50 m | 2:25.11 | |
18 | 770 | Dahlberg Emil | 1997 | SUNDSVALL | AC6997 | 50 m | 2:25.54 | |
19 | 580 | Henriksson Marcus | 1997 | SK HAJEN | AQ1797 | 50 m | 2:25.85 | |
20 | 488 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 2:27.31 | |
21 | 599 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 2:28.30 | |
22 | 826 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 2:28.36 | |
23 | 615 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 2:29.45 | |
24 | 659 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 50 m | 2:30.97 | |
25 | 454 | Juliusson Erik | 1998 | HÖGANÄS SS | AQ2798 | 50 m | 2:35.13 | |
26 | 626 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 50 m | 2:35.61 | |
27 | 5 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 50 m | 3:03.65 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 46, 200m Medley Damer A |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 489 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 9754AD | 50 m | 2:18.54 | |
2 | 740 | Westman Emma | 1993 | MASS | AP7693 | 50 m | 2:23.48 | |
3 | 702 | Löfgren Elise | 1991 | MASS | AF1691 | 50 m | 2:24.61 | |
4 | 1 | Gjerde Oda | 1995 | Bryne SK | 50 m | 2:25.31 | ||
5 | 455 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 50 m | 2:26.32 | |
6 | 741 | Westman Malin | 1995 | MASS | AA1695 | 50 m | 2:26.72 | |
7 | 597 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 2:27.34 | |
8 | 566 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 50 m | 2:30.33 | |
9 | 607 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 2:32.02 | |
10 | 849 | Johnsson Johanna | 1997 | VÄXJÖ SS | AA6297 | 50 m | 2:32.73 | |
11 | 594 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 50 m | 2:34.13 | |
12 | 590 | Baron Linda | 1995 | JÄRFÄLLA S | AB3495 | 50 m | 2:34.27 | |
13 | 825 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 2:38.02 | |
14 | 603 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD7497 | 50 m | 2:39.09 | |
15 | 459 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 50 m | 2:40.96 | |
16 | 665 | Eliasson Sophie | 1998 | MASS | AN0498 | 50 m | 2:41.67 | |
17 | 642 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 50 m | 2:49.00 | |
18 | 654 | Alvekrans Karolina | 1998 | MASS | AW8298 | 50 m | 2:51.62 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 47, 400m Frisim Herrar B |
Sponsor: Olka |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 866 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | AD8399 | 50 m | 4:05.97 | |
2 | 696 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 4:14.20 | |
3 | 512 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 4:21.41 | |
4 | 805 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 4:22.42 | |
5 | 513 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 50 m | 4:22.59 | |
6 | 612 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 4:26.47 | |
7 | 845 | Bergwall Johan | 1999 | VÄXJÖ SS | AO4599 | 50 m | 4:34.79 | |
8 | 511 | Wollersjö David | 2000 | ALINGSÅS | AD1900 | 50 m | 4:37.84 | |
9 | 591 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 4:38.76 | |
10 | 782 | Nicolaisen Tor | 1999 | SUNDSVALL | AF8999 | 50 m | 4:39.63 | |
11 | 714 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 50 m | 4:41.77 | |
12 | 758 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 4:42.08 | |
13 | 608 | Siotis Nikolaus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ6900 | 50 m | 4:42.40 | |
14 | 606 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 4:43.14 | |
15 | 736 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | 4:51.38 | |
16 | 614 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | 4:51.45 | |
17 | 442 | Holmdahl Jesper | 1999 | S 77 | AJ5599 | 50 m | 4:54.95 | |
18 | 801 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 4:55.83 | |
19 | 760 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 4:57.77 | |
20 | 847 | Dzafic Mirza | 2000 | VÄXJÖ SS | AP5100 | 50 m | 4:58.72 | |
21 | 813 | Brink Erik | 1999 | VARBERG | AR6399 | 50 m | 5:03.51 | |
22 | 828 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 5:07.78 | |
23 | 604 | Modin Axel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ5900 | 50 m | 5:11.49 | |
24 | 640 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 50 m | 5:13.72 | |
25 | 670 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 5:18.07 | RES |
26 | 508 | Lindmark Axel | 1999 | ALINGSÅS | AO9599 | 50 m | 5:32.26 | RES |
27 | 778 | Martinsson Bruno | 2000 | SUNDSVALL | AP5500 | 50 m | 5:35.42 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 48, 400m Frisim Damer B |
Sponsor: Copycenter Print Solution |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 479 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 50 m | 4:21.44 | |
2 | 472 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 4:26.90 | |
3 | 501 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 4:31.23 | |
4 | 589 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 4:37.75 | |
5 | 611 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 4:44.48 | |
6 | 593 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 4:44.56 | |
7 | 484 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 4:44.88 | |
8 | 496 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 4:46.09 | |
9 | 757 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 4:46.62 | |
10 | 3 | Bertelsen Stine | 1999 | Bryne SK | 50 m | 4:47.95 | ||
11 | 698 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 4:50.55 | |
12 | 474 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 4:51.59 | |
13 | 775 | Lundblom Amelia | 1999 | SUNDSVALL | AF3499 | 50 m | 4:53.06 | |
14 | 473 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 4:54.86 | |
15 | 601 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 4:55.01 | |
16 | 802 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 50 m | 4:58.72 | |
17 | 504 | Dimitriou Sagré Emma | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 50 m | 5:00.41 | |
18 | 804 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 5:01.86 | |
19 | 656 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 5:01.92 | |
20 | 602 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 5:02.52 | |
21 | 876 | Oseland Aurora | 2000 | Haldens SK | 50 m | 5:03.12 | ||
22 | 564 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 50 m | 5:12.69 | |
23 | 844 | Bergström Ebba | 2000 | VÄXJÖ SS | AZ3200 | 50 m | 5:14.05 | |
24 | 818 | Conradsson Tilda | 1999 | VARBERG | AZ7499 | 50 m | 5:16.50 | |
25 | 771 | Danielsson Julia | 2000 | SUNDSVALL | AM8400 | 50 m | 5:23.70 | RES |
26 | 463 | Winberg Heidi | 1999 | HÖGANÄS SS | AW4899 | 50 m | 5:28.63 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 15 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |
Gren 49, 200m Bröstsim Herrar C |
Sponsor: Copycenter Print Solution |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 596 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 2:48.32 | |
2 | 764 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | AH1301 | 50 m | 2:51.83 | |
3 | 763 | Uddgren Carl | 2001 | SK STIMMET | AB1701 | 50 m | 2:55.41 | |
4 | 523 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 2:57.18 | |
5 | 814 | Brink Filip | 2001 | VARBERG | AK0301 | 50 m | 3:11.65 | |
6 | 728 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 3:32.03 | |
7 | 537 | Nordberg Marcus | 2002 | GÖTEBORG | AM4302 | 50 m | 3:35.18 | |
8 | 733 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 3:40.38 | |
9 | 887 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | 3:44.33 | |
10 | 535 | Medblom Oscar | 2001 | GÖTEBORG | AV3701 | 50 m | 4:05.49 | |
11 | 744 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 4:08.15 | |
12 | 448 | Thäng Alfred | 2001 | S 77 | AN9701 | 50 m | ||
13 | 521 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | ||
14 | 528 | Hedar Sebastian | 2001 | GÖTEBORG | AV5501 | 50 m | ||
15 | 532 | Kvarnström Hugo | 2001 | GÖTEBORG | AV9301 | 50 m | ||
16 | 536 | Mellegård-Fastén Love | 2003 | GÖTEBORG | AS9503 | 50 m | ||
17 | 699 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 50, 200m Bröstsim Damer C |
Sponsor: Life Health & Fitness |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 471 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:37.03 | |
2 | 874 | Lauritzen Synne Kristine | 2001 | Haldens SK | 50 m | 2:51.85 | ||
3 | 856 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 2:54.30 | |
4 | 867 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 2:56.74 | |
5 | 588 | Wikström Tove | 2001 | HÄRNÖSAND | AC0201 | 50 m | 2:59.72 | |
6 | 789 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 50 m | 3:04.18 | |
7 | 807 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 3:06.73 | |
8 | 457 | Norell Dahlqvist Kajsa | 2001 | HÖGANÄS SS | AV2401 | 50 m | 3:08.23 | |
9 | 649 | Kramer Linn | 2001 | MARIESTAD | AD8801 | 50 m | 3:10.64 | |
10 | 445 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 50 m | 3:15.22 | |
11 | 727 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 3:17.09 | |
12 | 810 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 3:18.24 | |
13 | 678 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 3:26.33 | |
14 | 673 | Forsberg Larsson Ida | 2001 | MASS | BH4601 | 50 m | 3:26.66 | |
15 | 719 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | AQ9601 | 50 m | 3:29.88 | |
16 | 622 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 50 m | 3:30.02 | |
17 | 526 | Gorowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 50 m | 3:32.94 | |
18 | 680 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 3:33.60 | |
19 | 713 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 3:33.75 | |
20 | 657 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 3:35.93 | |
21 | 682 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 3:40.26 | |
22 | 516 | Asterling Sofie | 2003 | GÖTEBORG | BD1203 | 50 m | 3:41.16 | |
23 | 549 | Swärd Elin | 2002 | GÖTEBORG | BI4402 | 50 m | 3:43.55 | |
24 | 669 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 50 m | 3:45.89 | |
25 | 515 | Andrén Elin | 2001 | GÖTEBORG | BV5401 | 50 m | ||
26 | 524 | Forssell Kajsa-Sara | 2002 | GÖTEBORG | BQ0602 | 50 m | ||
27 | 561 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 50 m | ||
28 | 574 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 50 m | ||
29 | 635 | Tengius Thea | 2003 | KARLSHAMN | AB3203 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 51, 200m Fjärilsim Herrar A |
Sponsor: Idrottens Bingo i Mölndal |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 481 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 50 m | 2:02.59 | |
2 | 488 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 2:09.78 | |
3 | 500 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 2:11.43 | |
4 | 716 | Qvirist Edvin | 1995 | MASS | AC6995 | 50 m | 2:12.29 | |
5 | 883 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 50 m | 2:15.99 | |
6 | 586 | Norén-Vosveldt Gustav | 1996 | HÄRNÖSAND | AL0396 | 50 m | 2:16.84 | |
7 | 610 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 2:18.68 | |
8 | 477 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:20.24 | |
9 | 599 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 2:20.96 | |
10 | 492 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 2:21.97 | |
11 | 480 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 2:23.70 | |
12 | 487 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:24.39 | |
13 | 826 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 2:33.32 | |
14 | 615 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 2:36.66 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 52, 200m Fjärilsim Damer A |
Sponsor: Göteborgstryckeriet |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 590 | Baron Linda | 1995 | JÄRFÄLLA S | AB3495 | 50 m | 2:19.50 | |
2 | 489 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 9754AD | 50 m | 2:19.82 | |
3 | 597 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 2:22.24 | |
4 | 498 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 50 m | 2:22.93 | |
5 | 1 | Gjerde Oda | 1995 | Bryne SK | 50 m | 2:28.69 | ||
6 | 502 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 50 m | 2:35.02 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 53, 100m Ryggsim Herrar B |
Sponsor: Viking |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 612 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 1:05.86 | |
2 | 584 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 1:06.47 | |
3 | 760 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 1:07.39 | |
4 | 714 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 50 m | 1:08.38 | |
5 | 845 | Bergwall Johan | 1999 | VÄXJÖ SS | AO4599 | 50 m | 1:09.55 | |
6 | 758 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 1:10.90 | |
7 | 662 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 50 m | 1:11.09 | |
8 | 850 | Löfsved Oskar | 1999 | VÄXJÖ SS | AK2599 | 50 m | 1:12.14 | |
9 | 608 | Siotis Nikolaus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ6900 | 50 m | 1:12.70 | |
10 | 606 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 1:12.82 | |
11 | 847 | Dzafic Mirza | 2000 | VÄXJÖ SS | AP5100 | 50 m | 1:13.39 | |
12 | 827 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 50 m | 1:14.26 | |
13 | 808 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 50 m | 1:14.81 | |
14 | 591 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 1:15.27 | |
15 | 452 | Johansson Mikael | 1999 | HÖGANÄS SS | AL2799 | 50 m | 1:16.24 | |
16 | 614 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | 1:16.48 | |
17 | 456 | Lundqvist Jesper | 1999 | HÖGANÄS SS | AU6599 | 50 m | 1:16.54 | |
18 | 640 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 50 m | 1:17.46 | |
19 | 571 | Rogmark Hugo | 1999 | SK HAJEN | AD0199 | 50 m | 1:17.55 | |
20 | 677 | Fu Lukas | 1999 | MASS | AG8799 | 50 m | 1:17.61 | |
21 | 670 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 1:19.08 | |
22 | 449 | Engström Jacob | 2000 | HÖGANÄS SS | AJ2700 | 50 m | 1:20.62 | |
23 | 824 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 1:21.60 | |
24 | 604 | Modin Axel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ5900 | 50 m | 1:21.93 | |
25 | 508 | Lindmark Axel | 1999 | ALINGSÅS | AO9599 | 50 m | 1:22.38 | |
26 | 450 | Figas Kacper | 2000 | HÖGANÄS SS | AX8300 | 50 m | 1:22.76 | |
27 | 769 | Bäcklund Johan | 2000 | SUNDSVALL | AX4500 | 50 m | 1:24.27 | |
28 | 828 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 1:26.76 | |
29 | 801 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 50 m | 1:27.02 | |
30 | 631 | Olsson Elias | 2000 | KARLSHAMN | AF5100 | 50 m | 1:27.14 | |
31 | 458 | Tykesson Tage | 2000 | HÖGANÄS SS | AW1900 | 50 m | ||
32 | 628 | Jonsson Kim | 2000 | KARLSHAMN | AW7100 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 54, 100m Ryggsim Damer B |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 501 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 1:07.51 | |
2 | 589 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 1:07.70 | |
3 | 474 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 1:08.89 | |
4 | 473 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 1:09.19 | |
5 | 504 | Dimitriou Sagré Emma | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 50 m | 1:09.43 | |
6 | 484 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 1:10.23 | |
7 | 704 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 50 m | 1:10.26 | |
8 | 639 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | AV8200 | 50 m | 1:10.66 | |
9 | 479 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 50 m | 1:10.97 | |
10 | 768 | Bollbring Maja | 1999 | SUNDSVALL | AC5899 | 50 m | 1:11.84 | |
11 | 496 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 1:12.49 | |
12 | 601 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 1:12.95 | |
13 | 593 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 1:13.64 | |
14 | 3 | Bertelsen Stine | 1999 | Bryne SK | 50 m | 1:14.58 | ||
15 | 638 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 1:14.76 | |
16 | 757 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 1:15.82 | |
17 | 611 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 1:16.03 | |
18 | 472 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 1:16.08 | |
19 | 804 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 1:16.23 | |
20 | 698 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 1:17.12 | |
21 | 564 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 50 m | 1:17.45 | |
22 | 656 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 1:17.80 | |
23 | 602 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 1:18.86 | |
24 | 821 | Gustafsson Linnéa | 1999 | VARBERG | BK0299 | 50 m | 1:19.16 | |
25 | 802 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 50 m | 1:19.41 | |
26 | 820 | Engström Maja | 2000 | VARBERG | AV3800 | 50 m | 1:19.60 | |
27 | 451 | Johansson Maja | 1999 | HÖGANÄS SS | AW2899 | 50 m | 1:20.11 | |
28 | 676 | Fredriksson Daniela | 2000 | MASS | AQ9200 | 50 m | 1:21.13 | |
29 | 600 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | 1:22.38 | |
30 | 844 | Bergström Ebba | 2000 | VÄXJÖ SS | AZ3200 | 50 m | 1:22.89 | |
31 | 569 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 50 m | 1:22.93 | |
32 | 818 | Conradsson Tilda | 1999 | VARBERG | AZ7499 | 50 m | 1:24.03 | |
33 | 666 | Elsius Emma | 2000 | MASS | BA0400 | 50 m | 1:24.04 | |
34 | 681 | Gustafsson Elin | 2000 | MASS | AQ1400 | 50 m | 1:24.85 | |
35 | 871 | Forsstrøm Stine | 2000 | Haldens SK | 50 m | 1:26.42 | ||
36 | 668 | Ericsson Alma | 2000 | MASS | AZ1800 | 50 m | 1:29.36 | |
37 | 552 | Yaghobimehdi Amitis | 2000 | GÖTEBORG | BP9200 | 50 m | 1:34.86 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 55, 100m Frisim Herrar C |
Sponsor: Olka |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 598 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 58.18 | |
2 | 875 | Melberg Christer | 2001 | Haldens SK | 50 m | 58.20 | ||
3 | 483 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 59.15 | |
4 | 787 | Starrin Love | 2001 | SUNDSVALL | AK9101 | 50 m | 1:00.88 | |
5 | 784 | Näslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | AF1301 | 50 m | 1:01.42 | |
6 | 596 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:01.44 | |
7 | 816 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 1:01.55 | |
8 | 475 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 1:01.58 | |
9 | 443 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 1:01.89 | |
10 | 766 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 50 m | 1:03.57 | |
11 | 674 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 1:03.99 | |
12 | 873 | Harboe Herman | 2001 | Haldens SK | 50 m | 1:04.89 | ||
13 | 568 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 50 m | 1:05.31 | |
14 | 773 | Ekengren Johan | 2001 | SUNDSVALL | AA6901 | 50 m | 1:06.11 | |
15 | 862 | Andersson Philip | 2001 | ÄNGELHOLM | AG6501 | 50 m | 1:06.71 | |
16 | 605 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 1:07.07 | |
17 | 689 | Häyhänen Lucas | 2001 | MASS | AV2701 | 50 m | 1:07.48 | |
18 | 523 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 1:07.91 | |
19 | 683 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | AI9702 | 50 m | 1:08.97 | |
20 | 448 | Thäng Alfred | 2001 | S 77 | AN9701 | 50 m | 1:09.10 | |
21 | 699 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 1:09.93 | |
22 | 725 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 1:11.46 | |
23 | 763 | Uddgren Carl | 2001 | SK STIMMET | AB1701 | 50 m | 1:11.47 | |
24 | 706 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 1:13.08 | |
25 | 506 | Eliasson Oscar | 2001 | ALINGSÅS | AI9301 | 50 m | 1:13.20 | |
26 | 675 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 1:13.75 | |
27 | 550 | Vari Lorand | 2002 | GÖTEBORG | AK7502 | 50 m | 1:14.43 | |
28 | 728 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 1:14.91 | |
29 | 733 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 1:15.18 | |
30 | 548 | Svedberg Max | 2001 | GÖTEBORG | AR3301 | 50 m | 1:15.23 | |
31 | 553 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | AM5302 | 50 m | 1:15.33 | |
32 | 814 | Brink Filip | 2001 | VARBERG | AK0301 | 50 m | 1:15.67 | |
33 | 720 | Rosencrantz Axel | 2002 | MASS | AO5902 | 50 m | 1:15.86 | |
34 | 464 | Winberg Viggo | 2002 | HÖGANÄS SS | AK8502 | 50 m | 1:16.13 | |
35 | 887 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | 1:16.55 | |
36 | 537 | Nordberg Marcus | 2002 | GÖTEBORG | AM4302 | 50 m | 1:17.27 | |
37 | 541 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | 1:19.09 | |
38 | 534 | Ljungqvist Oskar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 50 m | 1:20.40 | |
39 | 521 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | 1:24.96 | |
40 | 536 | Mellegård-Fastén Love | 2003 | GÖTEBORG | AS9503 | 50 m | 1:27.34 | |
41 | 529 | Hovbrandt Leo | 2003 | GÖTEBORG | AL1703 | 50 m | 1:29.60 | |
42 | 532 | Kvarnström Hugo | 2001 | GÖTEBORG | AV9301 | 50 m | 1:29.62 | |
43 | 528 | Hedar Sebastian | 2001 | GÖTEBORG | AV5501 | 50 m | 1:29.85 | |
44 | 744 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 1:32.15 | |
45 | 527 | Hedar Alexander | 2003 | GÖTEBORG | AL9503 | 50 m | 1:33.37 | |
46 | 535 | Medblom Oscar | 2001 | GÖTEBORG | AV3701 | 50 m | 1:41.98 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 56, 100m Frisim Damer C |
Sponsor: Copycenter Print Solution |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 710 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 1:00.07 | |
2 | 499 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 1:00.53 | |
3 | 785 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 50 m | 1:01.66 | |
4 | 780 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | BO6202 | 50 m | 1:01.95 | |
5 | 476 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:01.96 | |
6 | 510 | Tistrand Klara | 2001 | ALINGSÅS | AD9801 | 50 m | 1:02.46 | |
7 | 799 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 50 m | 1:03.20 | |
8 | 679 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 1:04.18 | |
9 | 867 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 1:04.26 | |
10 | 592 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 1:04.27 | |
11 | 846 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 1:04.32 | |
12 | 494 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 1:04.36 | |
13 | 634 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 50 m | 1:04.37 | |
14 | 803 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 1:04.70 | |
15 | 781 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 50 m | 1:04.95 | |
16 | 761 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 1:05.81 | |
17 | 851 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 1:05.81 | |
18 | 613 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 50 m | 1:06.09 | |
19 | 445 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 50 m | 1:06.20 | |
20 | 874 | Lauritzen Synne Kristine | 2001 | Haldens SK | 50 m | 1:06.24 | ||
21 | 653 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 50 m | 1:06.35 | |
22 | 789 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 50 m | 1:06.63 | |
23 | 587 | Pettersson Ella | 2001 | HÄRNÖSAND | AF8201 | 50 m | 1:06.98 | |
24 | 495 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 1:07.00 | |
25 | 457 | Norell Dahlqvist Kajsa | 2001 | HÖGANÄS SS | AV2401 | 50 m | 1:07.11 | |
26 | 570 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 50 m | 1:07.16 | |
27 | 856 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 1:07.60 | |
28 | 777 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | AC9201 | 50 m | 1:07.70 | |
29 | 693 | Janzén Saga | 2002 | MASS | AB9802 | 50 m | 1:08.07 | |
30 | 627 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 50 m | 1:09.02 | |
31 | 560 | Christerson Lovisa | 2002 | SK HAJEN | AM3402 | 50 m | 1:09.20 | |
32 | 765 | Balkerud Tuva | 2001 | SUNDSVALL | AF3801 | 50 m | 1:09.22 | |
33 | 727 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 1:09.78 | |
34 | 817 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 1:09.96 | |
35 | 807 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 1:10.10 | |
36 | 623 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 50 m | 1:10.56 | |
37 | 585 | Norén-Vosfeldt Cornelia | 2001 | HÄRNÖSAND | AE3401 | 50 m | 1:11.49 | |
38 | 810 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 1:11.55 | |
39 | 680 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 1:12.06 | |
40 | 649 | Kramer Linn | 2001 | MARIESTAD | AD8801 | 50 m | 1:12.18 | |
41 | 734 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 1:12.26 | |
42 | 556 | Ahlgren Ellinor | 2001 | SK HAJEN | AE0601 | 50 m | 1:12.75 | |
43 | 453 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | AE0802 | 50 m | 1:12.99 | |
44 | 558 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 1:13.07 | |
45 | 630 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 50 m | 1:13.12 | |
46 | 563 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 50 m | 1:13.18 | |
47 | 713 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 1:14.02 | |
48 | 582 | Heed Nicolina | 2001 | HÄRNÖSAND | BU1801 | 50 m | 1:14.68 | |
49 | 565 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 50 m | 1:14.86 | |
50 | 678 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 1:15.00 | |
51 | 657 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 1:15.46 | |
52 | 526 | Gorowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 50 m | 1:15.81 | |
53 | 719 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | AQ9601 | 50 m | 1:16.46 | |
54 | 518 | Consil Megane | 2001 | GÖTEBORG | BQ3801 | 50 m | 1:16.48 | |
55 | 561 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 50 m | 1:17.14 | |
56 | 549 | Swärd Elin | 2002 | GÖTEBORG | BI4402 | 50 m | 1:18.03 | |
57 | 539 | Olesen Ellinor | 2002 | GÖTEBORG | AS8202 | 50 m | 1:18.18 | |
58 | 687 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 1:18.68 | |
59 | 545 | Sandén Torun | 2001 | GÖTEBORG | BS0401 | 50 m | 1:20.12 | |
60 | 669 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 50 m | 1:20.31 | |
61 | 673 | Forsberg Larsson Ida | 2001 | MASS | BH4601 | 50 m | 1:21.11 | |
62 | 629 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 50 m | 1:21.13 | |
63 | 708 | Nyqvist Sara | 2003 | MASS | BG4603 | 50 m | 1:21.75 | |
64 | 723 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | BG6603 | 50 m | 1:22.14 | |
65 | 635 | Tengius Thea | 2003 | KARLSHAMN | AB3203 | 50 m | 1:22.67 | |
66 | 646 | Abrahamsson Sofia | 2005 | LYSEKIL SS | AB8605 | 50 m | 1:23.07 | |
67 | 516 | Asterling Sofie | 2003 | GÖTEBORG | BD1203 | 50 m | 1:23.08 | |
68 | 622 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 50 m | 1:24.29 | |
69 | 447 | Svensson Emma | 2001 | S 77 | BC8201 | 50 m | 1:24.53 | |
70 | 688 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 1:24.74 | |
71 | 731 | Sundblad Liine | 2004 | MASS | AS4404 | 50 m | 1:25.29 | |
72 | 551 | Wennberg Emma | 2001 | GÖTEBORG | BT6601 | 50 m | 1:25.55 | |
73 | 682 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 1:25.61 | |
74 | 625 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 50 m | 1:26.27 | |
75 | 636 | Wadling Ella | 2003 | KARLSHAMN | AF8403 | 50 m | 1:26.87 | |
76 | 691 | Höstner Elsa | 2003 | MASS | BG8403 | 50 m | 1:27.65 | |
77 | 522 | Ejdestig Tindra | 2001 | GÖTEBORG | BK3401 | 50 m | 1:27.71 | |
78 | 574 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 50 m | 1:28.50 | |
79 | 632 | Olsson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 50 m | 1:30.73 | |
80 | 672 | Flodin Hannah | 2003 | MASS | AK2403 | 50 m | 1:32.30 | |
81 | 524 | Forssell Kajsa-Sara | 2002 | GÖTEBORG | BQ0602 | 50 m | 1:34.28 | |
82 | 515 | Andrén Elin | 2001 | GÖTEBORG | BV5401 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 57, 100m Bröstsim Herrar A |
Sponsor: Life Health & Fitness |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 482 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 1:06.14 | |
2 | 703 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 1:06.73 | |
3 | 562 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | AJ4197 | 50 m | 1:09.36 | |
4 | 572 | Rogmark Martin | 1996 | SK HAJEN | AI0196 | 50 m | 1:09.89 | |
5 | 829 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 1:10.09 | |
6 | 883 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 50 m | 1:11.23 | |
7 | 755 | Johansson Christian | 1988 | SKÖVDE SS | AL3388 | 50 m | 1:11.48 | |
8 | 454 | Juliusson Erik | 1998 | HÖGANÄS SS | AQ2798 | 50 m | 1:13.73 | |
9 | 855 | Wiman Hugo | 1997 | VÄXJÖ SS | AP3797 | 50 m | 1:14.55 | |
10 | 610 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 1:14.97 | |
11 | 481 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 50 m | 1:15.58 | |
12 | 659 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 50 m | 1:15.64 | |
13 | 819 | Ekelöf Rasmus | 1995 | VARBERG | AP9995 | 50 m | 1:16.29 | |
14 | 493 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 1:16.93 | |
15 | 853 | Ottosson Marcus | 1997 | VÄXJÖ SS | AD7197 | 50 m | 1:17.33 | |
16 | 583 | Kranenbarg Jelle | 1996 | HÄRNÖSAND | AW0196 | 50 m | 1:18.44 | |
17 | 861 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | AP3196 | 50 m | 1:19.29 | |
18 | 486 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 1:19.44 | |
19 | 485 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 1:20.18 | |
20 | 626 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 50 m | 1:21.05 | |
21 | 509 | Lundgren Arvid | 1997 | ALINGSÅS | AX5597 | 50 m | 1:21.61 | |
22 | 615 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 1:22.98 | |
23 | 586 | Norén-Vosveldt Gustav | 1996 | HÄRNÖSAND | AL0396 | 50 m | 1:23.40 | |
24 | 491 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 1:42.67 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 58, 100m Bröstsim Damer A |
Sponsor: Idrottens Bingo i Mölndal |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 455 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 50 m | 1:12.06 | |
2 | 741 | Westman Malin | 1995 | MASS | AA1695 | 50 m | 1:12.10 | |
3 | 702 | Löfgren Elise | 1991 | MASS | AF1691 | 50 m | 1:13.53 | |
4 | 498 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 50 m | 1:15.29 | |
5 | 776 | Magnusson Cassandra | 1997 | SUNDSVALL | AQ5297 | 50 m | 1:18.44 | |
6 | 577 | Karlsson Amanda | 1998 | SK HAJEN | AD2898 | 50 m | 1:19.39 | |
7 | 543 | Phu Vanessa | 1998 | GÖTEBORG | BL3498 | 50 m | 1:19.49 | |
8 | 1 | Gjerde Oda | 1995 | Bryne SK | 50 m | 1:19.86 | ||
9 | 607 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 1:20.27 | |
10 | 825 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 1:21.19 | |
11 | 772 | Ekengren Hanna | 1998 | SUNDSVALL | AO3898 | 50 m | 1:21.67 | |
12 | 2 | Nygård Magnussen Karen | 1998 | Bryne SK | 50 m | 1:23.17 | ||
13 | 738 | Trolltoft Elvira | 1997 | MASS | AW0297 | 50 m | 1:26.46 | |
14 | 848 | Elingfors Fanny | 1998 | VÄXJÖ SS | AU8298 | 50 m | 1:26.79 | |
15 | 654 | Alvekrans Karolina | 1998 | MASS | AW8298 | 50 m | 1:31.05 | |
16 | 700 | Lundgren Rebecca | 1996 | MASS | AX7496 | 50 m | 1:31.37 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 59, 200m Fjärilsim Herrar B |
Sponsor: Viking |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 756 | Lövgren Albin | 1999 | SKÖVDE SS | AC0199 | 50 m | 2:11.67 | |
2 | 863 | Hanstål Oskar | 1999 | ÄNGELHOLM | AJ1599 | 50 m | 2:16.68 | |
3 | 644 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 50 m | 2:18.86 | |
4 | 645 | Mackic Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 50 m | 2:19.32 | |
5 | 746 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 2:21.89 | |
6 | 714 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 50 m | 2:26.89 | |
7 | 612 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 2:29.62 | |
8 | 614 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | 2:31.20 | |
9 | 584 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 2:32.40 | |
10 | 608 | Siotis Nikolaus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ6900 | 50 m | 2:32.71 | |
11 | 736 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | 2:35.68 | |
12 | 758 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 2:39.34 | |
13 | 760 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 50 m | 2:44.42 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 60, 200m Fjärilsim Damer B |
Sponsor: Klubbbaren |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 472 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 2:26.42 | |
2 | 490 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 2:28.99 | |
3 | 593 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 2:35.50 | |
4 | 601 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 2:36.02 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 61, 200m Ryggsim Herrar C |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 598 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 2:23.66 | |
2 | 787 | Starrin Love | 2001 | SUNDSVALL | AK9101 | 50 m | 2:31.72 | |
3 | 726 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 2:32.20 | |
4 | 605 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 2:33.57 | |
5 | 548 | Svedberg Max | 2001 | GÖTEBORG | AR3301 | 50 m | 2:45.73 | |
6 | 816 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 2:54.84 | |
7 | 683 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | AI9702 | 50 m | 2:54.98 | |
8 | 699 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 2:59.40 | |
9 | 553 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | AM5302 | 50 m | 2:59.80 | |
10 | 674 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 3:01.00 | |
11 | 725 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 3:02.81 | |
12 | 706 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 3:03.51 | |
13 | 728 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 3:11.25 | |
14 | 541 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | 3:11.86 | |
15 | 550 | Vari Lorand | 2002 | GÖTEBORG | AK7502 | 50 m | 3:12.09 | |
16 | 675 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 3:14.25 | |
17 | 720 | Rosencrantz Axel | 2002 | MASS | AO5902 | 50 m | 3:15.34 | |
18 | 521 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | 3:38.21 | |
19 | 528 | Hedar Sebastian | 2001 | GÖTEBORG | AV5501 | 50 m | 3:41.54 | |
20 | 744 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 3:45.26 | |
21 | 534 | Ljungqvist Oskar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 50 m | 3:47.83 | |
22 | 535 | Medblom Oscar | 2001 | GÖTEBORG | AV3701 | 50 m | 3:53.50 | |
23 | 527 | Hedar Alexander | 2003 | GÖTEBORG | AL9503 | 50 m | 3:54.78 | |
24 | 529 | Hovbrandt Leo | 2003 | GÖTEBORG | AL1703 | 50 m | 4:05.95 | |
25 | 506 | Eliasson Oscar | 2001 | ALINGSÅS | AI9301 | 50 m | ||
26 | 536 | Mellegård-Fastén Love | 2003 | GÖTEBORG | AS9503 | 50 m | ||
27 | 733 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 62, 200m Ryggsim Damer C |
Sponsor: Olka |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 499 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 2:27.00 | |
2 | 478 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 2:28.37 | |
3 | 785 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 50 m | 2:29.56 | |
4 | 471 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:30.03 | |
5 | 634 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 50 m | 2:38.39 | |
6 | 851 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 2:40.80 | |
7 | 495 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 2:40.88 | |
8 | 846 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 2:43.45 | |
9 | 445 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 50 m | 2:48.54 | |
10 | 653 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 50 m | 2:55.03 | |
11 | 558 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 2:56.08 | |
12 | 761 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 50 m | 2:56.26 | |
13 | 560 | Christerson Lovisa | 2002 | SK HAJEN | AM3402 | 50 m | 2:56.42 | |
14 | 588 | Wikström Tove | 2001 | HÄRNÖSAND | AC0201 | 50 m | 2:57.31 | |
15 | 734 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 3:00.28 | |
16 | 678 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 3:00.42 | |
17 | 542 | Persson Tilde | 2001 | GÖTEBORG | BK2201 | 50 m | 3:01.35 | |
18 | 539 | Olesen Ellinor | 2002 | GÖTEBORG | AS8202 | 50 m | 3:04.30 | |
19 | 623 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 50 m | 3:05.86 | |
20 | 680 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 3:06.31 | |
21 | 545 | Sandén Torun | 2001 | GÖTEBORG | BS0401 | 50 m | 3:16.55 | |
22 | 549 | Swärd Elin | 2002 | GÖTEBORG | BI4402 | 50 m | 3:24.50 | |
23 | 682 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 3:33.11 | |
24 | 727 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 3:35.34 | |
25 | 672 | Flodin Hannah | 2003 | MASS | AK2403 | 50 m | 3:39.34 | |
26 | 494 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | ||
27 | 515 | Andrén Elin | 2001 | GÖTEBORG | BV5401 | 50 m | ||
28 | 719 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | AQ9601 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 63, 4X100m Frisim Herrar |
Sponsor: Copycenter Print Solution |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 750 | Mass Herrar 1 | 1988 | MASS | 50 m | 3:25.83 | ||
2 | 465 | Kvik Drenge 1 | 1900 | KVIK | 50 m | 3:30.00 | ||
3 | 795 | Sundsvall Herrar Lag 1 | 2000 | SUNDSVALL | 50 m | 3:32.60 | ||
4 | 466 | Kvik Drenge 2 | 1900 | KVIK | 50 m | 3:40.00 | ||
5 | 619 | Järfälla S Herrar Lag 1 | 1998 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 3:41.80 | ||
6 | 467 | Kvik Drenge 3 | 1900 | KVIK | 50 m | 3:44.00 | ||
7 | 579 | SK Hajen Herrar | 0 | SK HAJEN | 25 m | 3:47.02 | ||
8 | 620 | Järfälla S Herrar Lag 2 | 1999 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 3:49.55 | ||
9 | 882 | Ängelholms SS Killar | 0 | ÄNGELHOLM | 50 m | 3:50.10 | ||
10 | 832 | Varberg Herrar Lag 1 | 1998 | VARBERG | 25 m | 3:51.52 | ||
11 | 860 | Växjö SS Herrar | 0 | VÄXJÖ SS | 25 m | 3:52.00 | ||
12 | 751 | Mass Herrar 2 | 1988 | MASS | 50 m | 3:52.33 | ||
13 | 796 | Sundsvall Herrar Lag 2 | 2001 | SUNDSVALL | 50 m | 3:52.60 | ||
14 | 621 | Järfälla S Herrar Lag 3 | 2000 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 4:01.03 | ||
15 | 752 | Mass Herrar 3 | 1988 | MASS | 50 m | 4:08.76 | ||
16 | 833 | Varberg Herrar Lag 2 | 1998 | VARBERG | 25 m | 4:18.04 | ||
17 | 753 | Mass Herrar 4 | 1988 | MASS | 50 m | 4:19.55 | ||
18 | 461 | Höganäs SS Pågar | 0 | HÖGANÄS SS | 50 m | 4:20.15 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 64, 4X100m Frisim Damer |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 468 | Kvik Piger 1 | 1900 | KVIK | 50 m | 3:52.00 | ||
2 | 616 | Järfälla S Damer Lag 1 | 1996 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 3:57.84 | ||
3 | 469 | Kvik Piger 2 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:00.00 | ||
4 | 791 | Sundsvall Damer Lag 1 | 0 | SUNDSVALL | 50 m | 4:00.36 | ||
5 | 470 | Kvik Piger 3 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:06.00 | ||
6 | 617 | Järfälla S Damer Lag 2 | 1997 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 4:07.26 | ||
7 | 747 | Mass Damer 1 | 1988 | MASS | 50 m | 4:07.85 | ||
8 | 462 | Höganäs SS Töser | 0 | HÖGANÄS SS | 50 m | 4:10.23 | ||
9 | 575 | SK Hajen Damer | 0 | SK HAJEN | 25 m | 4:11.06 | ||
10 | 792 | Sundsvall Damer Lag 2 | 0 | SUNDSVALL | 50 m | 4:12.21 | ||
11 | 748 | Mass Damer 2 | 1988 | MASS | 50 m | 4:12.86 | ||
12 | 857 | Växjö SS Damer | 0 | VÄXJÖ SS | 25 m | 4:13.03 | ||
13 | 618 | Järfälla S Damer Lag 3 | 2000 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 4:18.20 | ||
14 | 793 | Sundsvall Damer Lag 3 | 0 | SUNDSVALL | 50 m | 4:19.80 | ||
15 | 749 | Mass Damer 3 | 1988 | MASS | 50 m | 4:21.38 | ||
16 | 578 | SK Hajen Damer 2 | 0 | SK HAJEN | 25 m | 4:30.12 | ||
17 | 831 | Varberg Damer Lag 2 | 1994 | VARBERG | 25 m | 4:38.37 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 65, 400m Medley Damer |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 489 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 9754AD | 50 m | 4:50.55 | |
2 | 1 | Gjerde Oda | 1995 | Bryne SK | 50 m | 4:59.22 | ||
3 | 471 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 5:04.45 | |
4 | 702 | Löfgren Elise | 1991 | MASS | AF1691 | 50 m | 5:05.63 | |
5 | 597 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 5:09.38 | |
6 | 593 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 5:12.37 | |
7 | 566 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 50 m | 5:13.02 | |
8 | 849 | Johnsson Johanna | 1997 | VÄXJÖ SS | AA6297 | 50 m | 5:19.08 | |
9 | 679 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 5:20.20 | |
10 | 472 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 5:20.49 | |
11 | 484 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 5:21.77 | |
12 | 496 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 5:23.24 | |
13 | 611 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 5:23.26 | |
14 | 497 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 5:30.00 | |
15 | 601 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 5:30.57 | |
16 | 757 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 5:35.19 | |
17 | 473 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 5:38.87 | |
18 | 495 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 5:58.68 | |
19 | 818 | Conradsson Tilda | 1999 | VARBERG | AZ7499 | 50 m | 6:00.11 | |
20 | 494 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 07:38 |
Gren 66, 400m Medley Herrar |
Sponsor: Olka |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 491 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 4:43.46 | |
2 | 481 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 50 m | 4:46.90 | |
3 | 883 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 50 m | 4:49.01 | EFT |
4 | 610 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 4:54.35 | |
5 | 477 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 4:56.20 | |
6 | 493 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 4:59.12 | |
7 | 595 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 4:59.81 | |
8 | 584 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 5:01.73 | |
9 | 612 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 5:03.00 | |
10 | 690 | Häyhänen Marco | 1999 | MASS | AD7999 | 50 m | 5:05.13 | |
11 | 746 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 5:06.71 | |
12 | 714 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 50 m | 5:06.73 | |
13 | 492 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 5:08.43 | |
14 | 511 | Wollersjö David | 2000 | ALINGSÅS | AD1900 | 50 m | 5:12.03 | |
15 | 483 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 5:15.81 | |
16 | 596 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 5:16.80 | |
17 | 615 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 5:19.76 | |
18 | 758 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 50 m | 5:29.64 | |
19 | 614 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | 5:29.93 | |
20 | 608 | Siotis Nikolaus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ6900 | 50 m | 5:30.39 | |
21 | 475 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 5:33.18 | |
22 | 443 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 5:40.87 | |
23 | 827 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 50 m | 5:48.72 | |
24 | 488 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 6:36.68 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 07:38 |
Gren 67, 50m Fjärilsim Damer |
Sponsor: Copycenter Print Solution |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 479 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 50 m | 29.20 | |
2 | 698 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 29.20 | |
3 | 476 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 29.38 | |
4 | 474 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 29.51 | |
5 | 697 | Lindhé Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 50 m | 29.68 | |
6 | 638 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 30.09 | |
7 | 504 | Dimitriou Sagré Emma | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 50 m | 30.16 | |
8 | 498 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 50 m | 30.19 | |
9 | 607 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 30.30 | |
10 | 590 | Baron Linda | 1995 | JÄRFÄLLA S | AB3495 | 50 m | 30.46 | |
11 | 559 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 50 m | 30.53 | |
12 | 502 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 50 m | 30.58 | |
13 | 459 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 50 m | 30.91 | |
14 | 624 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 50 m | 31.09 | |
15 | 774 | Hedlund Frida | 1999 | SUNDSVALL | AG5699 | 50 m | 31.10 | |
16 | 455 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 50 m | 31.11 | |
17 | 490 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 31.11 | |
18 | 692 | Janzén My | 1997 | MASS | AF2497 | 50 m | 31.22 | |
19 | 639 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | AV8200 | 50 m | 31.25 | |
20 | 576 | Edenfelt Sara | 1992 | SK HAJEN | CG0692 | 50 m | 31.38 | |
21 | 473 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 31.40 | |
22 | 825 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 31.59 | |
23 | 597 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 31.78 | |
24 | 642 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 50 m | 31.88 | |
25 | 781 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 50 m | 31.90 | |
26 | 634 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 50 m | 32.08 | |
27 | 803 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 32.12 | |
28 | 712 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 50 m | 32.41 | |
29 | 802 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 50 m | 32.56 | |
30 | 665 | Eliasson Sophie | 1998 | MASS | AN0498 | 50 m | 32.59 | |
31 | 564 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 50 m | 32.61 | |
32 | 800 | Håkansson Marie | 1992 | TROLLHÄTTA | CH2292 | 50 m | 32.84 | |
33 | 543 | Phu Vanessa | 1998 | GÖTEBORG | BL3498 | 50 m | 32.90 | |
34 | 457 | Norell Dahlqvist Kajsa | 2001 | HÖGANÄS SS | AV2401 | 50 m | 32.98 | |
35 | 846 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 33.04 | |
36 | 775 | Lundblom Amelia | 1999 | SUNDSVALL | AF3499 | 50 m | 33.08 | |
37 | 780 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | BO6202 | 50 m | 33.26 | |
38 | 451 | Johansson Maja | 1999 | HÖGANÄS SS | AW2899 | 50 m | 33.45 | |
39 | 592 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 33.66 | |
40 | 779 | Mattsson Hanna | 1998 | SUNDSVALL | BL2698 | 50 m | 33.97 | |
41 | 851 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 33.97 | |
42 | 818 | Conradsson Tilda | 1999 | VARBERG | AZ7499 | 50 m | 34.07 | |
43 | 771 | Danielsson Julia | 2000 | SUNDSVALL | AM8400 | 50 m | 34.15 | |
44 | 695 | Knudsen Amanda | 1996 | MASS | AW8896 | 50 m | 34.21 | |
45 | 835 | Bennehed Klara | 1997 | VÄNERSBORG | AB4897 | 50 m | 34.23 | |
46 | 678 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 34.31 | |
47 | 856 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 34.39 | |
48 | 765 | Balkerud Tuva | 2001 | SUNDSVALL | AF3801 | 50 m | 34.50 | |
49 | 789 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 50 m | 34.52 | |
50 | 585 | Norén-Vosfeldt Cornelia | 2001 | HÄRNÖSAND | AE3401 | 50 m | 34.66 | |
51 | 810 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 34.77 | |
52 | 463 | Winberg Heidi | 1999 | HÖGANÄS SS | AW4899 | 50 m | 34.80 | |
53 | 884 | Johannesson Sofia | 1996 | MASS | AO4696 | 50 m | 34.89 | |
54 | 844 | Bergström Ebba | 2000 | VÄXJÖ SS | AZ3200 | 50 m | 34.99 | |
55 | 558 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 35.05 | |
56 | 820 | Engström Maja | 2000 | VARBERG | AV3800 | 50 m | 35.07 | |
57 | 565 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 50 m | 35.18 | |
58 | 700 | Lundgren Rebecca | 1996 | MASS | AX7496 | 50 m | 35.41 | |
59 | 727 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 35.58 | |
60 | 627 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 50 m | 35.70 | |
61 | 560 | Christerson Lovisa | 2002 | SK HAJEN | AM3402 | 50 m | 35.78 | |
62 | 602 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 35.84 | |
63 | 542 | Persson Tilde | 2001 | GÖTEBORG | BK2201 | 50 m | 36.14 | |
64 | 666 | Elsius Emma | 2000 | MASS | BA0400 | 50 m | 36.19 | |
65 | 653 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 50 m | 36.37 | |
66 | 738 | Trolltoft Elvira | 1997 | MASS | AW0297 | 50 m | 36.41 | |
67 | 681 | Gustafsson Elin | 2000 | MASS | AQ1400 | 50 m | 36.52 | |
68 | 600 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | 36.56 | |
69 | 623 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 50 m | 36.76 | |
70 | 520 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 37.01 | |
71 | 821 | Gustafsson Linnéa | 1999 | VARBERG | BK0299 | 50 m | 37.05 | |
72 | 822 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 50 m | 37.05 | |
73 | 693 | Janzén Saga | 2002 | MASS | AB9802 | 50 m | 37.06 | |
74 | 657 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 37.18 | |
75 | 630 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 50 m | 37.63 | |
76 | 807 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 37.63 | |
77 | 676 | Fredriksson Daniela | 2000 | MASS | AQ9200 | 50 m | 37.82 | |
78 | 743 | Wretborn Hanna | 1998 | MASS | AW2698 | 50 m | 38.22 | |
79 | 519 | Consil Oceane | 2000 | GÖTEBORG | BO8200 | 50 m | 38.28 | |
80 | 837 | Creutz Vilma | 2001 | VÄNERSBORG | AV7201 | 50 m | 38.79 | |
81 | 582 | Heed Nicolina | 2001 | HÄRNÖSAND | BU1801 | 50 m | 39.00 | |
82 | 563 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 50 m | 39.11 | |
83 | 546 | Simonsson Ella | 2002 | GÖTEBORG | BK2202 | 50 m | 39.51 | |
84 | 719 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | AQ9601 | 50 m | 39.53 | |
85 | 812 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 39.62 | |
86 | 668 | Ericsson Alma | 2000 | MASS | AZ1800 | 50 m | 39.74 | |
87 | 545 | Sandén Torun | 2001 | GÖTEBORG | BS0401 | 50 m | 39.97 | |
88 | 840 | Malm Hanna | 2001 | VÄNERSBORG | BN4601 | 50 m | 40.19 | |
89 | 446 | Hallman Matilda | 2003 | S 77 | BF7403 | 50 m | 40.45 | |
90 | 713 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 41.44 | |
91 | 561 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 50 m | 41.87 | |
92 | 551 | Wennberg Emma | 2001 | GÖTEBORG | BT6601 | 50 m | 42.02 | |
93 | 518 | Consil Megane | 2001 | GÖTEBORG | BQ3801 | 50 m | 42.22 | |
94 | 723 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | BG6603 | 50 m | 42.43 | |
95 | 539 | Olesen Ellinor | 2002 | GÖTEBORG | AS8202 | 50 m | 42.47 | |
96 | 453 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | AE0802 | 50 m | 42.96 | |
97 | 555 | Öhman Sofia | 2003 | GÖTEBORG | BA2403 | 50 m | 43.37 | |
98 | 552 | Yaghobimehdi Amitis | 2000 | GÖTEBORG | BP9200 | 50 m | 44.16 | |
99 | 622 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 50 m | 44.80 | |
100 | 625 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 50 m | 44.99 | |
101 | 687 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 45.04 | |
102 | 636 | Wadling Ella | 2003 | KARLSHAMN | AF8403 | 50 m | 45.05 | |
103 | 447 | Svensson Emma | 2001 | S 77 | BC8201 | 50 m | 45.15 | |
104 | 682 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 47.07 | |
105 | 688 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 55.04 | |
106 | 632 | Olsson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 50 m | ||
107 | 669 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 50 m | ||
108 | 708 | Nyqvist Sara | 2003 | MASS | BG4603 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 07:38 |
Gren 68, 50m Fjärilsim Herrar |
Sponsor: Life Health & Fitness |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 500 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 25.68 | |
2 | 711 | Persson Martin | 1992 | MASS | AC2792 | 50 m | 25.73 | |
3 | 661 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 50 m | 26.63 | |
4 | 486 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 26.75 | |
5 | 595 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 26.91 | |
6 | 716 | Qvirist Edvin | 1995 | MASS | AC6995 | 50 m | 27.20 | |
7 | 853 | Ottosson Marcus | 1997 | VÄXJÖ SS | AD7197 | 50 m | 27.34 | |
8 | 826 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 27.48 | |
9 | 444 | Alexandersson Marcus | 1997 | S 77 | AL7597 | 50 m | 27.58 | |
10 | 485 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 27.89 | |
11 | 715 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 50 m | 28.10 | |
12 | 584 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 28.19 | |
13 | 829 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 28.55 | |
14 | 580 | Henriksson Marcus | 1997 | SK HAJEN | AQ1797 | 50 m | 28.74 | |
15 | 586 | Norén-Vosveldt Gustav | 1996 | HÄRNÖSAND | AL0396 | 50 m | 28.96 | |
16 | 480 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 28.99 | |
17 | 493 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 29.37 | |
18 | 660 | Börjeson Pär | 1998 | MASS | AC6798 | 50 m | 29.38 | |
19 | 572 | Rogmark Martin | 1996 | SK HAJEN | AI0196 | 50 m | 29.48 | |
20 | 770 | Dahlberg Emil | 1997 | SUNDSVALL | AC6997 | 50 m | 29.51 | |
21 | 487 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 29.57 | |
22 | 643 | Thillman Rickard | 1997 | KUNGÄLV | AS3597 | 50 m | 29.59 | |
23 | 864 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | AA6300 | 50 m | 29.63 | |
24 | 819 | Ekelöf Rasmus | 1995 | VARBERG | AP9995 | 50 m | 29.75 | |
25 | 599 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 29.90 | |
26 | 816 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 30.11 | |
27 | 505 | Edvardsson Albin | 2000 | ALINGSÅS | AN1300 | 50 m | 30.18 | |
28 | 452 | Johansson Mikael | 1999 | HÖGANÄS SS | AL2799 | 50 m | 30.20 | |
29 | 626 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 50 m | 30.31 | |
30 | 492 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 30.49 | |
31 | 640 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 50 m | 30.60 | |
32 | 847 | Dzafic Mirza | 2000 | VÄXJÖ SS | AP5100 | 50 m | 30.65 | |
33 | 591 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 30.68 | |
34 | 736 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | 30.74 | |
35 | 850 | Löfsved Oskar | 1999 | VÄXJÖ SS | AK2599 | 50 m | 30.75 | |
36 | 583 | Kranenbarg Jelle | 1996 | HÄRNÖSAND | AW0196 | 50 m | 30.86 | |
37 | 443 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 30.87 | |
38 | 845 | Bergwall Johan | 1999 | VÄXJÖ SS | AO4599 | 50 m | 31.05 | |
39 | 670 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 31.21 | |
40 | 568 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 50 m | 31.37 | |
41 | 834 | Assor Alexander | 2000 | VÄNERSBORG | AE2900 | 50 m | 31.38 | |
42 | 766 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 50 m | 31.67 | |
43 | 662 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 50 m | 32.13 | |
44 | 674 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 32.14 | |
45 | 454 | Juliusson Erik | 1998 | HÖGANÄS SS | AQ2798 | 50 m | 32.31 | |
46 | 604 | Modin Axel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ5900 | 50 m | 32.42 | |
47 | 442 | Holmdahl Jesper | 1999 | S 77 | AJ5599 | 50 m | 32.46 | |
48 | 5 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 50 m | 32.75 | |
49 | 726 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 32.96 | |
50 | 769 | Bäcklund Johan | 2000 | SUNDSVALL | AX4500 | 50 m | 33.21 | |
51 | 808 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 50 m | 33.72 | |
52 | 828 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 33.73 | |
53 | 509 | Lundgren Arvid | 1997 | ALINGSÅS | AX5597 | 50 m | 33.74 | |
54 | 824 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 34.47 | |
55 | 699 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 34.93 | |
56 | 458 | Tykesson Tage | 2000 | HÖGANÄS SS | AW1900 | 50 m | 35.22 | |
57 | 456 | Lundqvist Jesper | 1999 | HÖGANÄS SS | AU6599 | 50 m | 35.80 | |
58 | 523 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 36.47 | |
59 | 773 | Ekengren Johan | 2001 | SUNDSVALL | AA6901 | 50 m | 36.78 | |
60 | 450 | Figas Kacper | 2000 | HÖGANÄS SS | AX8300 | 50 m | 37.14 | |
61 | 677 | Fu Lukas | 1999 | MASS | AG8799 | 50 m | 38.29 | |
62 | 706 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 39.25 | |
63 | 733 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 39.75 | |
64 | 525 | Gardine Archie | 2000 | GÖTEBORG | AU9700 | 50 m | 40.16 | |
65 | 537 | Nordberg Marcus | 2002 | GÖTEBORG | AM4302 | 50 m | 41.33 | |
66 | 521 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | 41.47 | |
67 | 464 | Winberg Viggo | 2002 | HÖGANÄS SS | AK8502 | 50 m | 41.57 | |
68 | 728 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 42.16 | |
69 | 675 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 42.52 | |
70 | 541 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | 43.01 | |
71 | 550 | Vari Lorand | 2002 | GÖTEBORG | AK7502 | 50 m | 45.91 | |
72 | 534 | Ljungqvist Oskar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 50 m | 46.03 | |
73 | 694 | Kinnander Felix | 2004 | MASS | AI6504 | 50 m | 46.13 | |
74 | 527 | Hedar Alexander | 2003 | GÖTEBORG | AL9503 | 50 m | 48.71 | |
75 | 744 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 53.33 | |
76 | 684 | Hasselberg Erik | 2003 | MASS | AO0503 | 50 m | 54.68 | |
77 | 838 | Dahlqvist Filip | 1997 | VÄNERSBORG | AR9797 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 07:38 |
Gren 69, 50m Ryggsim Damer |
Sponsor: Idrottens Bingo i Mölndal |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 489 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 9754AD | 50 m | 30.76 | |
2 | 499 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 31.56 | |
3 | 589 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 31.67 | |
4 | 501 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 31.84 | |
5 | 478 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 31.96 | |
6 | 785 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 50 m | 32.54 | |
7 | 459 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 50 m | 32.75 | |
8 | 498 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 50 m | 32.99 | |
9 | 504 | Dimitriou Sagré Emma | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 50 m | 33.15 | |
10 | 712 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 50 m | 33.55 | |
11 | 639 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | AV8200 | 50 m | 33.56 | |
12 | 768 | Bollbring Maja | 1999 | SUNDSVALL | AC5899 | 50 m | 33.63 | |
13 | 510 | Tistrand Klara | 2001 | ALINGSÅS | AD9801 | 50 m | 33.73 | |
14 | 455 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 50 m | 33.76 | |
15 | 590 | Baron Linda | 1995 | JÄRFÄLLA S | AB3495 | 50 m | 33.86 | |
16 | 479 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 50 m | 34.01 | |
17 | 484 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 34.09 | |
18 | 495 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 34.12 | |
19 | 745 | Åberg Johanna | 1997 | MASS | AP3497 | 50 m | 34.16 | |
20 | 624 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 50 m | 34.18 | |
21 | 848 | Elingfors Fanny | 1998 | VÄXJÖ SS | AU8298 | 50 m | 34.26 | |
22 | 710 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 34.51 | |
23 | 559 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 50 m | 34.54 | |
24 | 642 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 50 m | 34.84 | |
25 | 851 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 34.89 | |
26 | 653 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 50 m | 34.91 | |
27 | 634 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 50 m | 35.23 | |
28 | 3 | Bertelsen Stine | 1999 | Bryne SK | 50 m | 35.59 | ||
29 | 494 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 35.64 | |
30 | 835 | Bennehed Klara | 1997 | VÄNERSBORG | AB4897 | 50 m | 35.66 | |
31 | 777 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | AC9201 | 50 m | 35.75 | |
32 | 472 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 35.78 | |
33 | 779 | Mattsson Hanna | 1998 | SUNDSVALL | BL2698 | 50 m | 36.04 | |
34 | 781 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 50 m | 36.06 | |
35 | 592 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 36.58 | |
36 | 846 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 36.70 | |
37 | 821 | Gustafsson Linnéa | 1999 | VARBERG | BK0299 | 50 m | 36.77 | |
38 | 588 | Wikström Tove | 2001 | HÄRNÖSAND | AC0201 | 50 m | 36.79 | |
39 | 884 | Johannesson Sofia | 1996 | MASS | AO4696 | 50 m | 36.88 | |
40 | 656 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 37.19 | |
41 | 820 | Engström Maja | 2000 | VARBERG | AV3800 | 50 m | 37.34 | |
42 | 676 | Fredriksson Daniela | 2000 | MASS | AQ9200 | 50 m | 37.38 | |
43 | 564 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 50 m | 37.68 | |
44 | 727 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 37.91 | |
45 | 695 | Knudsen Amanda | 1996 | MASS | AW8896 | 50 m | 37.96 | |
46 | 602 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 37.97 | |
47 | 558 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 38.08 | |
48 | 560 | Christerson Lovisa | 2002 | SK HAJEN | AM3402 | 50 m | 38.32 | |
49 | 463 | Winberg Heidi | 1999 | HÖGANÄS SS | AW4899 | 50 m | 38.38 | |
50 | 719 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | AQ9601 | 50 m | 38.43 | |
51 | 520 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 38.56 | |
52 | 623 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 50 m | 38.70 | |
53 | 585 | Norén-Vosfeldt Cornelia | 2001 | HÄRNÖSAND | AE3401 | 50 m | 38.81 | |
54 | 839 | Gillberg Ada | 2000 | VÄNERSBORG | AJ3400 | 50 m | 38.87 | |
55 | 700 | Lundgren Rebecca | 1996 | MASS | AX7496 | 50 m | 38.98 | |
56 | 453 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | AE0802 | 50 m | 39.08 | |
57 | 713 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 39.33 | |
58 | 556 | Ahlgren Ellinor | 2001 | SK HAJEN | AE0601 | 50 m | 39.41 | |
59 | 844 | Bergström Ebba | 2000 | VÄXJÖ SS | AZ3200 | 50 m | 39.47 | |
60 | 680 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 39.56 | |
61 | 678 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 39.58 | |
62 | 807 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 39.77 | |
63 | 542 | Persson Tilde | 2001 | GÖTEBORG | BK2201 | 50 m | 40.38 | |
64 | 822 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 50 m | 40.45 | |
65 | 627 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 50 m | 40.61 | |
66 | 681 | Gustafsson Elin | 2000 | MASS | AQ1400 | 50 m | 40.67 | |
67 | 539 | Olesen Ellinor | 2002 | GÖTEBORG | AS8202 | 50 m | 40.83 | |
68 | 630 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 50 m | 40.84 | |
69 | 666 | Elsius Emma | 2000 | MASS | BA0400 | 50 m | 41.11 | |
70 | 668 | Ericsson Alma | 2000 | MASS | AZ1800 | 50 m | 41.32 | |
71 | 545 | Sandén Torun | 2001 | GÖTEBORG | BS0401 | 50 m | 41.35 | |
72 | 581 | Dahlbom Martina | 1998 | HÄRNÖSAND | BI6298 | 50 m | 41.73 | |
73 | 840 | Malm Hanna | 2001 | VÄNERSBORG | BN4601 | 50 m | 41.74 | |
74 | 552 | Yaghobimehdi Amitis | 2000 | GÖTEBORG | BP9200 | 50 m | 42.24 | |
75 | 563 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 50 m | 42.24 | |
76 | 446 | Hallman Matilda | 2003 | S 77 | BF7403 | 50 m | 42.37 | |
77 | 734 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 42.53 | |
78 | 687 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 42.74 | |
79 | 812 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 42.96 | |
80 | 722 | Scheutz Attefors Matilda | 2004 | MASS | AS6404 | 50 m | 43.71 | |
81 | 555 | Öhman Sofia | 2003 | GÖTEBORG | BA2403 | 50 m | 43.93 | |
82 | 693 | Janzén Saga | 2002 | MASS | AB9802 | 50 m | 43.94 | |
83 | 635 | Tengius Thea | 2003 | KARLSHAMN | AB3203 | 50 m | 43.95 | |
84 | 688 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 44.74 | |
85 | 724 | Sjöström Elsa | 2006 | MASS | AA0206 | 50 m | 44.99 | |
86 | 682 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 45.02 | |
87 | 574 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 50 m | 45.11 | |
88 | 551 | Wennberg Emma | 2001 | GÖTEBORG | BT6601 | 50 m | 45.61 | |
89 | 723 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | BG6603 | 50 m | 45.94 | |
90 | 729 | Sonesson Linnea | 2004 | MASS | AK0104 | 50 m | 46.10 | |
91 | 636 | Wadling Ella | 2003 | KARLSHAMN | AF8403 | 50 m | 46.87 | |
92 | 549 | Swärd Elin | 2002 | GÖTEBORG | BI4402 | 50 m | 47.55 | |
93 | 669 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 50 m | 48.97 | |
94 | 524 | Forssell Kajsa-Sara | 2002 | GÖTEBORG | BQ0602 | 50 m | 49.42 | |
95 | 742 | Virén Astrid | 2004 | MASS | AV5204 | 50 m | 49.80 | |
96 | 515 | Andrén Elin | 2001 | GÖTEBORG | BV5401 | 50 m | 51.27 | |
97 | 632 | Olsson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 50 m | 52.67 | |
98 | 735 | Söderberg Tova | 2004 | MASS | AJ8204 | 50 m | 53.02 | |
99 | 547 | Sjöström Kajsa | 2002 | GÖTEBORG | BS9802 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 07:38 |
Gren 70, 50m Ryggsim Herrar |
Sponsor: Göteborgstryckeriet |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 562 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | AJ4197 | 50 m | 27.17 | |
2 | 491 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 27.54 | |
3 | 486 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 28.89 | |
4 | 883 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 50 m | 30.14 | EFT |
5 | 500 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 30.52 | |
6 | 482 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 30.64 | |
7 | 853 | Ottosson Marcus | 1997 | VÄXJÖ SS | AD7197 | 50 m | 30.81 | |
8 | 770 | Dahlberg Emil | 1997 | SUNDSVALL | AC6997 | 50 m | 31.15 | |
9 | 477 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 31.34 | |
10 | 664 | Eliasson Joel | 1998 | MASS | AN3198 | 50 m | 31.55 | |
11 | 584 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 31.84 | |
12 | 816 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 32.52 | |
13 | 845 | Bergwall Johan | 1999 | VÄXJÖ SS | AO4599 | 50 m | 32.67 | |
14 | 834 | Assor Alexander | 2000 | VÄNERSBORG | AE2900 | 50 m | 32.85 | |
15 | 454 | Juliusson Erik | 1998 | HÖGANÄS SS | AQ2798 | 50 m | 33.45 | |
16 | 505 | Edvardsson Albin | 2000 | ALINGSÅS | AN1300 | 50 m | 33.49 | |
17 | 662 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 50 m | 33.61 | |
18 | 606 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 33.66 | |
19 | 488 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 33.70 | |
20 | 452 | Johansson Mikael | 1999 | HÖGANÄS SS | AL2799 | 50 m | 33.74 | |
21 | 850 | Löfsved Oskar | 1999 | VÄXJÖ SS | AK2599 | 50 m | 33.80 | |
22 | 640 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 50 m | 33.92 | |
23 | 583 | Kranenbarg Jelle | 1996 | HÄRNÖSAND | AW0196 | 50 m | 34.15 | |
24 | 726 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 34.21 | |
25 | 861 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | AP3196 | 50 m | 34.41 | |
26 | 605 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 34.63 | |
27 | 568 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 50 m | 34.81 | |
28 | 548 | Svedberg Max | 2001 | GÖTEBORG | AR3301 | 50 m | 34.91 | |
29 | 808 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 50 m | 34.91 | |
30 | 674 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 34.97 | |
31 | 5 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 50 m | 34.98 | |
32 | 456 | Lundqvist Jesper | 1999 | HÖGANÄS SS | AU6599 | 50 m | 35.46 | |
33 | 450 | Figas Kacper | 2000 | HÖGANÄS SS | AX8300 | 50 m | 36.67 | |
34 | 670 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 36.69 | |
35 | 571 | Rogmark Hugo | 1999 | SK HAJEN | AD0199 | 50 m | 36.71 | |
36 | 449 | Engström Jacob | 2000 | HÖGANÄS SS | AJ2700 | 50 m | 37.29 | |
37 | 604 | Modin Axel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ5900 | 50 m | 37.37 | |
38 | 769 | Bäcklund Johan | 2000 | SUNDSVALL | AX4500 | 50 m | 37.82 | |
39 | 847 | Dzafic Mirza | 2000 | VÄXJÖ SS | AP5100 | 50 m | 37.82 | |
40 | 841 | Malm Isak | 1998 | VÄNERSBORG | AP0998 | 50 m | 38.19 | |
41 | 725 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 38.29 | |
42 | 699 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 38.41 | |
43 | 815 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | AE9302 | 50 m | 38.71 | |
44 | 525 | Gardine Archie | 2000 | GÖTEBORG | AU9700 | 50 m | 40.40 | |
45 | 537 | Nordberg Marcus | 2002 | GÖTEBORG | AM4302 | 50 m | 40.71 | |
46 | 706 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 41.17 | |
47 | 728 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 41.23 | |
48 | 675 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 41.43 | |
49 | 550 | Vari Lorand | 2002 | GÖTEBORG | AK7502 | 50 m | 41.49 | |
50 | 631 | Olsson Elias | 2000 | KARLSHAMN | AF5100 | 50 m | 41.70 | |
51 | 694 | Kinnander Felix | 2004 | MASS | AI6504 | 50 m | 42.34 | |
52 | 733 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 43.94 | |
53 | 532 | Kvarnström Hugo | 2001 | GÖTEBORG | AV9301 | 50 m | 44.04 | |
54 | 536 | Mellegård-Fastén Love | 2003 | GÖTEBORG | AS9503 | 50 m | 44.18 | |
55 | 534 | Ljungqvist Oskar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 50 m | 44.54 | |
56 | 521 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | 46.44 | |
57 | 720 | Rosencrantz Axel | 2002 | MASS | AO5902 | 50 m | 46.96 | |
58 | 527 | Hedar Alexander | 2003 | GÖTEBORG | AL9503 | 50 m | 47.56 | |
59 | 535 | Medblom Oscar | 2001 | GÖTEBORG | AV3701 | 50 m | 48.26 | |
60 | 744 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 50.04 | |
61 | 533 | Liu Nicolas | 2003 | GÖTEBORG | AR4703 | 50 m | 57.80 | |
62 | 628 | Jonsson Kim | 2000 | KARLSHAMN | AW7100 | 50 m | 59.99 | |
63 | 458 | Tykesson Tage | 2000 | HÖGANÄS SS | AW1900 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 07:38 |
Gren 71, 800m Frisim Damer |
Sponsor: Klubbbaren |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 498 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 50 m | 8:51.98 | |
2 | 502 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 50 m | 8:54.74 | |
3 | 1 | Gjerde Oda | 1995 | Bryne SK | 50 m | 8:56.18 | ||
4 | 501 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 9:21.97 | |
5 | 479 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 50 m | 9:23.62 | |
6 | 594 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 50 m | 9:27.57 | |
7 | 799 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 50 m | 9:31.14 | |
8 | 593 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 9:38.03 | |
9 | 603 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD7497 | 50 m | 9:39.49 | |
10 | 647 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 50 m | 9:40.51 | |
11 | 867 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 9:50.36 | |
12 | 717 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 50 m | 9:52.00 | |
13 | 757 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 9:54.28 | |
14 | 601 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 9:54.34 | |
15 | 577 | Karlsson Amanda | 1998 | SK HAJEN | AD2898 | 50 m | 10:03.22 | |
16 | 613 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 50 m | 10:03.94 | |
17 | 474 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 10:09.30 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 07:38 |
Gren 72, 1500m Frisim Herrar |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 480 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 15:47.90 | |
2 | 4 | Arnesen Tim | 1987 | Bergens SC | 50 m | 16:15.79 | ||
3 | 487 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 16:33.81 | |
4 | 703 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 16:42.66 | |
5 | 486 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 16:50.08 | |
6 | 482 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 16:54.68 | |
7 | 696 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 16:59.98 | |
8 | 513 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 50 m | 17:02.83 | |
9 | 599 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 17:06.63 | |
10 | 512 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 17:09.01 | |
11 | 855 | Wiman Hugo | 1997 | VÄXJÖ SS | AP3797 | 50 m | 17:27.94 | |
12 | 598 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 17:33.06 | |
13 | 615 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 17:39.32 | |
14 | 787 | Starrin Love | 2001 | SUNDSVALL | AK9101 | 50 m | 18:00.81 | |
15 | 864 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | AA6300 | 50 m | 18:13.39 | |
16 | 596 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 18:15.42 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 07:38 |
Gren 73, 50m Bröstsim Damer |
Sponsor: Olka |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 455 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 50 m | 33.02 | |
2 | 498 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 50 m | 34.28 | |
3 | 476 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 35.44 | |
4 | 478 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 35.49 | |
5 | 497 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 35.86 | |
6 | 543 | Phu Vanessa | 1998 | GÖTEBORG | BL3498 | 50 m | 36.04 | |
7 | 776 | Magnusson Cassandra | 1997 | SUNDSVALL | AQ5297 | 50 m | 36.33 | |
8 | 504 | Dimitriou Sagré Emma | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 50 m | 36.60 | |
9 | 576 | Edenfelt Sara | 1992 | SK HAJEN | CG0692 | 50 m | 36.62 | |
10 | 825 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 36.75 | |
11 | 451 | Johansson Maja | 1999 | HÖGANÄS SS | AW2899 | 50 m | 36.77 | |
12 | 856 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 37.22 | |
13 | 789 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 50 m | 37.69 | |
14 | 820 | Engström Maja | 2000 | VARBERG | AV3800 | 50 m | 37.72 | |
15 | 772 | Ekengren Hanna | 1998 | SUNDSVALL | AO3898 | 50 m | 38.30 | |
16 | 807 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 38.38 | |
17 | 701 | Lundström Klara | 1995 | MASS | BT9495 | 50 m | 38.42 | |
18 | 457 | Norell Dahlqvist Kajsa | 2001 | HÖGANÄS SS | AV2401 | 50 m | 38.44 | |
19 | 588 | Wikström Tove | 2001 | HÄRNÖSAND | AC0201 | 50 m | 38.81 | |
20 | 765 | Balkerud Tuva | 2001 | SUNDSVALL | AF3801 | 50 m | 39.05 | |
21 | 656 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 39.22 | |
22 | 710 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 39.80 | |
23 | 738 | Trolltoft Elvira | 1997 | MASS | AW0297 | 50 m | 40.05 | |
24 | 634 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 50 m | 40.38 | |
25 | 520 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 40.57 | |
26 | 602 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 41.28 | |
27 | 839 | Gillberg Ada | 2000 | VÄNERSBORG | AJ3400 | 50 m | 41.46 | |
28 | 846 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 41.65 | |
29 | 676 | Fredriksson Daniela | 2000 | MASS | AQ9200 | 50 m | 41.84 | |
30 | 666 | Elsius Emma | 2000 | MASS | BA0400 | 50 m | 42.08 | |
31 | 556 | Ahlgren Ellinor | 2001 | SK HAJEN | AE0601 | 50 m | 42.27 | |
32 | 558 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 42.27 | |
33 | 727 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 42.67 | |
34 | 821 | Gustafsson Linnéa | 1999 | VARBERG | BK0299 | 50 m | 42.97 | |
35 | 844 | Bergström Ebba | 2000 | VÄXJÖ SS | AZ3200 | 50 m | 43.12 | |
36 | 561 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 50 m | 43.26 | |
37 | 600 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | 43.41 | |
38 | 565 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 50 m | 43.51 | |
39 | 453 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | AE0802 | 50 m | 43.53 | |
40 | 549 | Swärd Elin | 2002 | GÖTEBORG | BI4402 | 50 m | 43.69 | |
41 | 812 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 43.72 | |
42 | 542 | Persson Tilde | 2001 | GÖTEBORG | BK2201 | 50 m | 43.94 | |
43 | 682 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 44.75 | |
44 | 884 | Johannesson Sofia | 1996 | MASS | AO4696 | 50 m | 44.88 | |
45 | 622 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 50 m | 45.44 | |
46 | 822 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 50 m | 45.78 | |
47 | 635 | Tengius Thea | 2003 | KARLSHAMN | AB3203 | 50 m | 45.89 | |
48 | 719 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | AQ9601 | 50 m | 46.12 | |
49 | 687 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 46.28 | |
50 | 539 | Olesen Ellinor | 2002 | GÖTEBORG | AS8202 | 50 m | 46.46 | |
51 | 630 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 50 m | 46.48 | |
52 | 623 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 50 m | 46.58 | |
53 | 678 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 46.88 | |
54 | 673 | Forsberg Larsson Ida | 2001 | MASS | BH4601 | 50 m | 46.98 | |
55 | 657 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 47.01 | |
56 | 551 | Wennberg Emma | 2001 | GÖTEBORG | BT6601 | 50 m | 47.55 | |
57 | 739 | Wang Elina | 2004 | MASS | AV4204 | 50 m | 47.56 | |
58 | 680 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 47.85 | |
59 | 688 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 48.33 | |
60 | 547 | Sjöström Kajsa | 2002 | GÖTEBORG | BS9802 | 50 m | 48.61 | |
61 | 713 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 48.80 | |
62 | 888 | Lindhé Elsa | 2003 | MASS | AC3403 | 50 m | 48.80 | |
63 | 524 | Forssell Kajsa-Sara | 2002 | GÖTEBORG | BQ0602 | 50 m | 48.81 | |
64 | 669 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 50 m | 49.20 | |
65 | 632 | Olsson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 50 m | 49.41 | |
66 | 446 | Hallman Matilda | 2003 | S 77 | BF7403 | 50 m | 50.18 | |
67 | 636 | Wadling Ella | 2003 | KARLSHAMN | AF8403 | 50 m | 50.28 | |
68 | 723 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | BG6603 | 50 m | 51.92 | |
69 | 724 | Sjöström Elsa | 2006 | MASS | AA0206 | 50 m | 52.21 | |
70 | 735 | Söderberg Tova | 2004 | MASS | AJ8204 | 50 m | 55.19 | |
71 | 515 | Andrén Elin | 2001 | GÖTEBORG | BV5401 | 50 m | 56.64 | |
72 | 671 | Ernst Fiona | 2004 | MASS | AV1204 | 50 m | 57.02 | |
73 | 742 | Virén Astrid | 2004 | MASS | AV5204 | 50 m | 57.40 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 07:38 |
Gren 74, 50m Bröstsim Herrar |
Sponsor: Copycenter Print Solution |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 661 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 50 m | 31.49 | |
2 | 829 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 31.55 | |
3 | 505 | Edvardsson Albin | 2000 | ALINGSÅS | AN1300 | 50 m | 32.13 | |
4 | 572 | Rogmark Martin | 1996 | SK HAJEN | AI0196 | 50 m | 32.62 | |
5 | 640 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 50 m | 32.91 | |
6 | 819 | Ekelöf Rasmus | 1995 | VARBERG | AP9995 | 50 m | 32.95 | |
7 | 584 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 32.99 | |
8 | 828 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 33.81 | |
9 | 690 | Häyhänen Marco | 1999 | MASS | AD7999 | 50 m | 33.84 | |
10 | 850 | Löfsved Oskar | 1999 | VÄXJÖ SS | AK2599 | 50 m | 34.00 | |
11 | 454 | Juliusson Erik | 1998 | HÖGANÄS SS | AQ2798 | 50 m | 34.19 | |
12 | 853 | Ottosson Marcus | 1997 | VÄXJÖ SS | AD7197 | 50 m | 34.56 | |
13 | 486 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 34.67 | |
14 | 591 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 34.72 | |
15 | 861 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | AP3196 | 50 m | 34.94 | |
16 | 670 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 35.07 | |
17 | 606 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 35.40 | |
18 | 764 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | AH1301 | 50 m | 35.55 | |
19 | 509 | Lundgren Arvid | 1997 | ALINGSÅS | AX5597 | 50 m | 35.78 | |
20 | 813 | Brink Erik | 1999 | VARBERG | AR6399 | 50 m | 36.00 | |
21 | 583 | Kranenbarg Jelle | 1996 | HÄRNÖSAND | AW0196 | 50 m | 36.01 | |
22 | 782 | Nicolaisen Tor | 1999 | SUNDSVALL | AF8999 | 50 m | 36.04 | |
23 | 450 | Figas Kacper | 2000 | HÖGANÄS SS | AX8300 | 50 m | 37.24 | |
24 | 662 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 50 m | 37.58 | |
25 | 726 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 38.76 | |
26 | 442 | Holmdahl Jesper | 1999 | S 77 | AJ5599 | 50 m | 39.64 | |
27 | 847 | Dzafic Mirza | 2000 | VÄXJÖ SS | AP5100 | 50 m | 39.68 | |
28 | 571 | Rogmark Hugo | 1999 | SK HAJEN | AD0199 | 50 m | 39.80 | |
29 | 674 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 40.00 | |
30 | 548 | Svedberg Max | 2001 | GÖTEBORG | AR3301 | 50 m | 40.06 | |
31 | 778 | Martinsson Bruno | 2000 | SUNDSVALL | AP5500 | 50 m | 40.66 | |
32 | 443 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 41.53 | |
33 | 5 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 50 m | 42.00 | |
34 | 458 | Tykesson Tage | 2000 | HÖGANÄS SS | AW1900 | 50 m | 42.00 | |
35 | 532 | Kvarnström Hugo | 2001 | GÖTEBORG | AV9301 | 50 m | 43.78 | |
36 | 769 | Bäcklund Johan | 2000 | SUNDSVALL | AX4500 | 50 m | 43.86 | |
37 | 725 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 43.91 | |
38 | 814 | Brink Filip | 2001 | VARBERG | AK0301 | 50 m | 43.93 | |
39 | 537 | Nordberg Marcus | 2002 | GÖTEBORG | AM4302 | 50 m | 44.28 | |
40 | 464 | Winberg Viggo | 2002 | HÖGANÄS SS | AK8502 | 50 m | 45.00 | |
41 | 728 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 46.44 | |
42 | 838 | Dahlqvist Filip | 1997 | VÄNERSBORG | AR9797 | 50 m | 46.67 | |
43 | 699 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 46.73 | |
44 | 733 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 47.38 | |
45 | 721 | Rydén Andreas | 2004 | MASS | AI7504 | 50 m | 47.97 | |
46 | 525 | Gardine Archie | 2000 | GÖTEBORG | AU9700 | 50 m | 48.37 | |
47 | 535 | Medblom Oscar | 2001 | GÖTEBORG | AV3701 | 50 m | 49.48 | |
48 | 675 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 50.22 | |
49 | 628 | Jonsson Kim | 2000 | KARLSHAMN | AW7100 | 50 m | 50.61 | |
50 | 720 | Rosencrantz Axel | 2002 | MASS | AO5902 | 50 m | 51.91 | |
51 | 655 | Anderson Elias | 2003 | MASS | AO8303 | 50 m | 53.11 | |
52 | 706 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 56.06 | |
53 | 694 | Kinnander Felix | 2004 | MASS | AI6504 | 50 m | 56.59 | |
54 | 536 | Mellegård-Fastén Love | 2003 | GÖTEBORG | AS9503 | 50 m | 57.46 | |
55 | 744 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 1:01.76 | |
56 | 533 | Liu Nicolas | 2003 | GÖTEBORG | AR4703 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 07:38 |
Gren 75, 50m Frisim Damer |
Sponsor: Göteborgstryckeriet |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 697 | Lindhé Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 50 m | 27.26 | |
2 | 455 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 50 m | 27.59 | |
3 | 638 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 27.63 | |
4 | 498 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 50 m | 27.68 | |
5 | 499 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 27.83 | |
6 | 767 | Bergqvist Lina | 1998 | SUNDSVALL | AG3498 | 50 m | 27.91 | |
7 | 774 | Hedlund Frida | 1999 | SUNDSVALL | AG5699 | 50 m | 28.04 | |
8 | 710 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 28.07 | |
9 | 474 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 28.14 | |
10 | 502 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 50 m | 28.18 | |
11 | 510 | Tistrand Klara | 2001 | ALINGSÅS | AD9801 | 50 m | 28.26 | |
12 | 559 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 50 m | 28.30 | |
13 | 780 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | BO6202 | 50 m | 28.40 | |
14 | 504 | Dimitriou Sagré Emma | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 50 m | 28.56 | |
15 | 718 | Rehnberg Linn | 1998 | MASS | AG0298 | 50 m | 28.57 | |
16 | 624 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 50 m | 28.66 | |
17 | 459 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 50 m | 28.69 | |
18 | 698 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 28.76 | |
19 | 607 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 28.84 | |
20 | 472 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 28.89 | |
21 | 785 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 50 m | 28.90 | |
22 | 849 | Johnsson Johanna | 1997 | VÄXJÖ SS | AA6297 | 50 m | 28.91 | |
23 | 692 | Janzén My | 1997 | MASS | AF2497 | 50 m | 28.97 | |
24 | 825 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 29.03 | |
25 | 745 | Åberg Johanna | 1997 | MASS | AP3497 | 50 m | 29.07 | |
26 | 473 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 29.21 | |
27 | 589 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 29.21 | |
28 | 802 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 50 m | 29.28 | |
29 | 451 | Johansson Maja | 1999 | HÖGANÄS SS | AW2899 | 50 m | 29.32 | |
30 | 496 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 29.32 | |
31 | 494 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 29.54 | |
32 | 592 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 29.64 | |
33 | 768 | Bollbring Maja | 1999 | SUNDSVALL | AC5899 | 50 m | 29.71 | |
34 | 576 | Edenfelt Sara | 1992 | SK HAJEN | CG0692 | 50 m | 29.75 | |
35 | 457 | Norell Dahlqvist Kajsa | 2001 | HÖGANÄS SS | AV2401 | 50 m | 29.80 | |
36 | 634 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 50 m | 29.80 | |
37 | 701 | Lundström Klara | 1995 | MASS | BT9495 | 50 m | 29.91 | |
38 | 803 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 29.98 | |
39 | 639 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | AV8200 | 50 m | 30.14 | |
40 | 665 | Eliasson Sophie | 1998 | MASS | AN0498 | 50 m | 30.19 | |
41 | 603 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD7497 | 50 m | 30.31 | |
42 | 800 | Håkansson Marie | 1992 | TROLLHÄTTA | CH2292 | 50 m | 30.31 | |
43 | 848 | Elingfors Fanny | 1998 | VÄXJÖ SS | AU8298 | 50 m | 30.32 | |
44 | 846 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 30.34 | |
45 | 495 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 30.39 | |
46 | 779 | Mattsson Hanna | 1998 | SUNDSVALL | BL2698 | 50 m | 30.56 | |
47 | 564 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 50 m | 30.78 | |
48 | 781 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 50 m | 30.82 | |
49 | 463 | Winberg Heidi | 1999 | HÖGANÄS SS | AW4899 | 50 m | 30.85 | |
50 | 777 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | AC9201 | 50 m | 30.86 | |
51 | 775 | Lundblom Amelia | 1999 | SUNDSVALL | AF3499 | 50 m | 30.89 | |
52 | 851 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 30.94 | |
53 | 587 | Pettersson Ella | 2001 | HÄRNÖSAND | AF8201 | 50 m | 31.02 | |
54 | 765 | Balkerud Tuva | 2001 | SUNDSVALL | AF3801 | 50 m | 31.02 | |
55 | 666 | Elsius Emma | 2000 | MASS | BA0400 | 50 m | 31.06 | |
56 | 3 | Bertelsen Stine | 1999 | Bryne SK | 50 m | 31.11 | ||
57 | 642 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 50 m | 31.11 | |
58 | 844 | Bergström Ebba | 2000 | VÄXJÖ SS | AZ3200 | 50 m | 31.13 | |
59 | 570 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 50 m | 31.26 | |
60 | 856 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 31.27 | |
61 | 668 | Ericsson Alma | 2000 | MASS | AZ1800 | 50 m | 31.46 | |
62 | 627 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 50 m | 31.51 | |
63 | 653 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 50 m | 31.52 | |
64 | 693 | Janzén Saga | 2002 | MASS | AB9802 | 50 m | 31.57 | |
65 | 771 | Danielsson Julia | 2000 | SUNDSVALL | AM8400 | 50 m | 31.73 | |
66 | 600 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | 31.74 | |
67 | 727 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 31.76 | |
68 | 560 | Christerson Lovisa | 2002 | SK HAJEN | AM3402 | 50 m | 31.80 | |
69 | 695 | Knudsen Amanda | 1996 | MASS | AW8896 | 50 m | 31.83 | |
70 | 807 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 31.83 | |
71 | 738 | Trolltoft Elvira | 1997 | MASS | AW0297 | 50 m | 31.84 | |
72 | 810 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 31.88 | |
73 | 602 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 32.00 | |
74 | 656 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 32.01 | |
75 | 884 | Johannesson Sofia | 1996 | MASS | AO4696 | 50 m | 32.10 | |
76 | 623 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 50 m | 32.12 | |
77 | 700 | Lundgren Rebecca | 1996 | MASS | AX7496 | 50 m | 32.15 | |
78 | 839 | Gillberg Ada | 2000 | VÄNERSBORG | AJ3400 | 50 m | 32.27 | |
79 | 569 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 50 m | 32.30 | |
80 | 585 | Norén-Vosfeldt Cornelia | 2001 | HÄRNÖSAND | AE3401 | 50 m | 32.46 | |
81 | 835 | Bennehed Klara | 1997 | VÄNERSBORG | AB4897 | 50 m | 32.51 | |
82 | 676 | Fredriksson Daniela | 2000 | MASS | AQ9200 | 50 m | 32.71 | |
83 | 556 | Ahlgren Ellinor | 2001 | SK HAJEN | AE0601 | 50 m | 32.73 | |
84 | 680 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 50 m | 32.82 | |
85 | 817 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 32.97 | |
86 | 520 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 33.02 | |
87 | 503 | Wensing Kajsa | 1998 | ALE | AB9898 | 50 m | 33.14 | |
88 | 681 | Gustafsson Elin | 2000 | MASS | AQ1400 | 50 m | 33.28 | |
89 | 678 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 50 m | 33.35 | |
90 | 453 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | AE0802 | 50 m | 33.36 | |
91 | 630 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 50 m | 33.40 | |
92 | 581 | Dahlbom Martina | 1998 | HÄRNÖSAND | BI6298 | 50 m | 33.48 | |
93 | 582 | Heed Nicolina | 2001 | HÄRNÖSAND | BU1801 | 50 m | 33.61 | |
94 | 719 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | AQ9601 | 50 m | 33.70 | |
95 | 545 | Sandén Torun | 2001 | GÖTEBORG | BS0401 | 50 m | 33.94 | |
96 | 563 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 50 m | 34.02 | |
97 | 840 | Malm Hanna | 2001 | VÄNERSBORG | BN4601 | 50 m | 34.21 | |
98 | 713 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 50 m | 34.24 | |
99 | 734 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 50 m | 34.25 | |
100 | 822 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 50 m | 34.36 | |
101 | 519 | Consil Oceane | 2000 | GÖTEBORG | BO8200 | 50 m | 34.42 | |
102 | 657 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 50 m | 34.44 | |
103 | 518 | Consil Megane | 2001 | GÖTEBORG | BQ3801 | 50 m | 34.71 | |
104 | 561 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 50 m | 34.76 | |
105 | 549 | Swärd Elin | 2002 | GÖTEBORG | BI4402 | 50 m | 35.00 | |
106 | 635 | Tengius Thea | 2003 | KARLSHAMN | AB3203 | 50 m | 35.21 | |
107 | 743 | Wretborn Hanna | 1998 | MASS | AW2698 | 50 m | 35.25 | |
108 | 687 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 50 m | 35.35 | |
109 | 812 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 35.60 | |
110 | 682 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 35.67 | |
111 | 722 | Scheutz Attefors Matilda | 2004 | MASS | AS6404 | 50 m | 35.72 | |
112 | 552 | Yaghobimehdi Amitis | 2000 | GÖTEBORG | BP9200 | 50 m | 35.80 | |
113 | 629 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 50 m | 35.84 | |
114 | 669 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 50 m | 35.86 | |
115 | 723 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | BG6603 | 50 m | 35.99 | |
116 | 446 | Hallman Matilda | 2003 | S 77 | BF7403 | 50 m | 36.53 | |
117 | 688 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 50 m | 36.60 | |
118 | 539 | Olesen Ellinor | 2002 | GÖTEBORG | AS8202 | 50 m | 36.66 | |
119 | 636 | Wadling Ella | 2003 | KARLSHAMN | AF8403 | 50 m | 37.34 | |
120 | 447 | Svensson Emma | 2001 | S 77 | BC8201 | 50 m | 37.73 | |
121 | 555 | Öhman Sofia | 2003 | GÖTEBORG | BA2403 | 50 m | 37.95 | |
122 | 673 | Forsberg Larsson Ida | 2001 | MASS | BH4601 | 50 m | 37.98 | |
123 | 739 | Wang Elina | 2004 | MASS | AV4204 | 50 m | 38.07 | |
124 | 574 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 50 m | 38.43 | |
125 | 622 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 50 m | 39.54 | |
126 | 625 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 50 m | 39.54 | |
127 | 632 | Olsson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 50 m | 39.99 | |
128 | 729 | Sonesson Linnea | 2004 | MASS | AK0104 | 50 m | 41.51 | |
129 | 547 | Sjöström Kajsa | 2002 | GÖTEBORG | BS9802 | 50 m | 42.06 | |
130 | 524 | Forssell Kajsa-Sara | 2002 | GÖTEBORG | BQ0602 | 50 m | 42.25 | |
131 | 671 | Ernst Fiona | 2004 | MASS | AV1204 | 50 m | 45.94 | |
132 | 515 | Andrén Elin | 2001 | GÖTEBORG | BV5401 | 50 m | 46.97 | |
133 | 708 | Nyqvist Sara | 2003 | MASS | BG4603 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 07:38 |
Gren 76, 50m Frisim Herrar |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 651 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 50 m | 22.97 | |
2 | 491 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 23.58 | |
3 | 711 | Persson Martin | 1992 | MASS | AC2792 | 50 m | 23.95 | |
4 | 485 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 24.30 | |
5 | 481 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 50 m | 24.61 | |
6 | 486 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 25.01 | |
7 | 716 | Qvirist Edvin | 1995 | MASS | AC6995 | 50 m | 25.18 | |
8 | 829 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 25.45 | |
9 | 715 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 50 m | 25.65 | |
10 | 444 | Alexandersson Marcus | 1997 | S 77 | AL7597 | 50 m | 26.11 | |
11 | 595 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 26.46 | |
12 | 580 | Henriksson Marcus | 1997 | SK HAJEN | AQ1797 | 50 m | 26.74 | |
13 | 572 | Rogmark Martin | 1996 | SK HAJEN | AI0196 | 50 m | 26.90 | |
14 | 640 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 50 m | 26.92 | |
15 | 826 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 26.99 | |
16 | 483 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 27.00 | |
17 | 599 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 27.00 | |
18 | 626 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 50 m | 27.04 | |
19 | 477 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 27.31 | |
20 | 643 | Thillman Rickard | 1997 | KUNGÄLV | AS3597 | 50 m | 27.53 | |
21 | 660 | Börjeson Pär | 1998 | MASS | AC6798 | 50 m | 27.54 | |
22 | 861 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | AP3196 | 50 m | 27.57 | |
23 | 606 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 27.60 | |
24 | 505 | Edvardsson Albin | 2000 | ALINGSÅS | AN1300 | 50 m | 27.62 | |
25 | 664 | Eliasson Joel | 1998 | MASS | AN3198 | 50 m | 27.63 | |
26 | 591 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 27.67 | |
27 | 782 | Nicolaisen Tor | 1999 | SUNDSVALL | AF8999 | 50 m | 27.75 | |
28 | 610 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 27.81 | |
29 | 452 | Johansson Mikael | 1999 | HÖGANÄS SS | AL2799 | 50 m | 28.16 | |
30 | 604 | Modin Axel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ5900 | 50 m | 28.19 | |
31 | 841 | Malm Isak | 1998 | VÄNERSBORG | AP0998 | 50 m | 28.36 | |
32 | 845 | Bergwall Johan | 1999 | VÄXJÖ SS | AO4599 | 50 m | 28.61 | |
33 | 847 | Dzafic Mirza | 2000 | VÄXJÖ SS | AP5100 | 50 m | 28.63 | |
34 | 442 | Holmdahl Jesper | 1999 | S 77 | AJ5599 | 50 m | 28.84 | |
35 | 828 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 28.84 | |
36 | 670 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 28.89 | |
37 | 784 | Näslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | AF1301 | 50 m | 28.93 | |
38 | 834 | Assor Alexander | 2000 | VÄNERSBORG | AE2900 | 50 m | 28.99 | |
39 | 443 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 29.03 | |
40 | 736 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | 29.13 | |
41 | 475 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 29.29 | |
42 | 827 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 50 m | 29.40 | |
43 | 674 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 29.42 | |
44 | 816 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 29.43 | |
45 | 450 | Figas Kacper | 2000 | HÖGANÄS SS | AX8300 | 50 m | 29.44 | |
46 | 769 | Bäcklund Johan | 2000 | SUNDSVALL | AX4500 | 50 m | 29.45 | |
47 | 766 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 50 m | 29.47 | |
48 | 568 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 50 m | 29.63 | |
49 | 662 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 50 m | 29.64 | |
50 | 454 | Juliusson Erik | 1998 | HÖGANÄS SS | AQ2798 | 50 m | 29.65 | |
51 | 726 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 29.70 | |
52 | 808 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 50 m | 29.87 | |
53 | 571 | Rogmark Hugo | 1999 | SK HAJEN | AD0199 | 50 m | 30.03 | |
54 | 773 | Ekengren Johan | 2001 | SUNDSVALL | AA6901 | 50 m | 30.55 | |
55 | 5 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 50 m | 30.73 | |
56 | 824 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 30.83 | |
57 | 456 | Lundqvist Jesper | 1999 | HÖGANÄS SS | AU6599 | 50 m | 30.92 | |
58 | 677 | Fu Lukas | 1999 | MASS | AG8799 | 50 m | 31.00 | |
59 | 699 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 50 m | 31.29 | |
60 | 631 | Olsson Elias | 2000 | KARLSHAMN | AF5100 | 50 m | 31.45 | |
61 | 778 | Martinsson Bruno | 2000 | SUNDSVALL | AP5500 | 50 m | 31.51 | |
62 | 815 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | AE9302 | 50 m | 31.67 | |
63 | 449 | Engström Jacob | 2000 | HÖGANÄS SS | AJ2700 | 50 m | 31.68 | |
64 | 813 | Brink Erik | 1999 | VARBERG | AR6399 | 50 m | 32.00 | |
65 | 683 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | AI9702 | 50 m | 32.05 | |
66 | 458 | Tykesson Tage | 2000 | HÖGANÄS SS | AW1900 | 50 m | 32.57 | |
67 | 838 | Dahlqvist Filip | 1997 | VÄNERSBORG | AR9797 | 50 m | 32.68 | |
68 | 523 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 32.69 | |
69 | 706 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 50 m | 32.75 | |
70 | 548 | Svedberg Max | 2001 | GÖTEBORG | AR3301 | 50 m | 32.81 | |
71 | 725 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 32.81 | |
72 | 675 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 33.56 | |
73 | 525 | Gardine Archie | 2000 | GÖTEBORG | AU9700 | 50 m | 34.00 | |
74 | 534 | Ljungqvist Oskar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 50 m | 34.04 | |
75 | 728 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 34.35 | |
76 | 537 | Nordberg Marcus | 2002 | GÖTEBORG | AM4302 | 50 m | 34.49 | |
77 | 720 | Rosencrantz Axel | 2002 | MASS | AO5902 | 50 m | 35.00 | |
78 | 550 | Vari Lorand | 2002 | GÖTEBORG | AK7502 | 50 m | 35.74 | |
79 | 521 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 50 m | 35.96 | |
80 | 733 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | 36.00 | |
81 | 541 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | 36.16 | |
82 | 814 | Brink Filip | 2001 | VARBERG | AK0301 | 50 m | 36.50 | |
83 | 721 | Rydén Andreas | 2004 | MASS | AI7504 | 50 m | 37.38 | |
84 | 694 | Kinnander Felix | 2004 | MASS | AI6504 | 50 m | 37.57 | |
85 | 744 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 50 m | 39.19 | |
86 | 527 | Hedar Alexander | 2003 | GÖTEBORG | AL9503 | 50 m | 39.39 | |
87 | 655 | Anderson Elias | 2003 | MASS | AO8303 | 50 m | 40.27 | |
88 | 535 | Medblom Oscar | 2001 | GÖTEBORG | AV3701 | 50 m | 40.71 | |
89 | 684 | Hasselberg Erik | 2003 | MASS | AO0503 | 50 m | 40.87 | |
90 | 628 | Jonsson Kim | 2000 | KARLSHAMN | AW7100 | 50 m | 41.56 | |
91 | 536 | Mellegård-Fastén Love | 2003 | GÖTEBORG | AS9503 | 50 m | 41.91 | |
92 | 533 | Liu Nicolas | 2003 | GÖTEBORG | AR4703 | 50 m | 51.87 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 07:38 |
Gren 77, 4X200m Frisim Damer |
Sponsor: Olka |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 616 | Järfälla S Damer Lag 1 | 1996 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 8:25.95 | ||
2 | 468 | Kvik Piger 1 | 1900 | KVIK | 50 m | 8:28.00 | ||
3 | 469 | Kvik Piger 2 | 1900 | KVIK | 50 m | 8:40.00 | ||
4 | 617 | Järfälla S Damer Lag 2 | 1997 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 8:48.54 | ||
5 | 747 | Mass Damer 1 | 1988 | MASS | 50 m | 9:02.34 | ||
6 | 575 | SK Hajen Damer | 0 | SK HAJEN | 25 m | 9:15.91 | ||
7 | 792 | Sundsvall Damer Lag 2 | 0 | SUNDSVALL | 50 m | 9:17.19 | ||
8 | 748 | Mass Damer 2 | 1988 | MASS | 50 m | 9:21.78 | ||
9 | 618 | Järfälla S Damer Lag 3 | 2000 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 9:26.18 | ||
10 | 857 | Växjö SS Damer | 0 | VÄXJÖ SS | 25 m | 9:27.18 | ||
11 | 842 | Vänersborg Damer | 97 | VÄNERSBORG | 50 m | 11:00.00 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 07:38 |
Gren 78, 4X200m Frisim Herrar |
Sponsor: Copycenter Print Solution |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 465 | Kvik Drenge 1 | 1900 | KVIK | 50 m | 7:40.00 | ||
2 | 750 | Mass Herrar 1 | 1988 | MASS | 50 m | 7:44.32 | ||
3 | 466 | Kvik Drenge 2 | 1900 | KVIK | 50 m | 8:00.00 | ||
4 | 619 | Järfälla S Herrar Lag 1 | 1998 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 8:00.44 | ||
5 | 579 | SK Hajen Herrar | 0 | SK HAJEN | 25 m | 8:15.63 | ||
6 | 860 | Växjö SS Herrar | 0 | VÄXJÖ SS | 25 m | 8:23.20 | ||
7 | 620 | Järfälla S Herrar Lag 2 | 1999 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 8:23.67 | ||
8 | 751 | Mass Herrar 2 | 1988 | MASS | 50 m | 8:27.62 | ||
9 | 621 | Järfälla S Herrar Lag 3 | 2000 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 8:48.54 | ||
10 | 752 | Mass Herrar 3 | 1988 | MASS | 50 m | 8:50.14 | ||
11 | 796 | Sundsvall Herrar Lag 2 | 2001 | SUNDSVALL | 50 m | 8:57.56 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 07:38 |
Gren 79, 50m Frisim Herrar HK |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 5 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 50 m | 30.73 | |
2 | 878 | Andersson Niklas | 1988 | MASS | 50 m | 32.98 | ||
3 | 880 | Waldstam Erik | 1998 | MASS | 50 m | 36.05 | ||
4 | 879 | Olli Eje | 1999 | MASS | 50 m | 36.24 | ||
5 | 885 | Bengtsson William | 1999 | MASS | 50 m | 51.34 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 80, 50m Frisim Damer HK |
Sponsor: Olka |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 881 | Wennberg Johanna | 1997 | MASS | 50 m | 42.67 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 81, 100m Frisim Herrar HK |
Sponsor: Speedo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 5 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 50 m | 1:06.87 | |
2 | 878 | Andersson Niklas | 1988 | MASS | 50 m | 1:14.68 | ||
3 | 879 | Olli Eje | 1999 | MASS | 50 m | 1:18.10 | ||
4 | 880 | Waldstam Erik | 1998 | MASS | 50 m | 1:24.09 | ||
5 | 885 | Bengtsson William | 1999 | MASS | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 82, 100m Frisim Damer HK |
Sponsor: Olka |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 474 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 1:00.28 | |
2 | 881 | Wennberg Johanna | 1997 | MASS | 50 m | 1:34.04 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 83, Extralopp Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 764 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | AH1301 | 50 m | ||
2 | 866 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | AD8399 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 84, Extralopp Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 2 | Nygård Magnussen Karen | 1998 | Bryne SK | 50 m | |||
2 | 3 | Bertelsen Stine | 1999 | Bryne SK | 50 m | |||
3 | 566 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 50 m | ||
4 | 679 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | ||
5 | 767 | Bergqvist Lina | 1998 | SUNDSVALL | AG3498 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 13:29 |
Gren 85, Extralopp Söndag Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 767 | Bergqvist Lina | 1998 | SUNDSVALL | AG3498 | 50 m | ||
2 | 780 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | BO6202 | 50 m | ||
3 | 785 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:28 |
Gren 86, Extralopp Söndag Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 764 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | AH1301 | 50 m | ||
2 | 866 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | AD8399 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 maj 2015 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 08:28 |