Program for Alm. Brand Cup Frederiksberg 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 84 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 25 m | 2:42.93 | |
2 | 60 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 25 m | 2:53.42 | |
3 | 42 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:53.93 | |
4 | 48 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 3:06.55 | |
5 | 77 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 3:07.11 | |
6 | 168 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 3:08.28 | |
7 | 129 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 3:08.75 | |
8 | 118 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 3:12.04 | |
9 | 156 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 3:12.53 | |
10 | 41 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 3:12.73 | |
11 | 68 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 25 m | 3:12.89 | |
12 | 167 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 3:13.30 | |
13 | 116 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 3:20.79 | |
14 | 5 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 25 m | 3:23.70 | |
15 | 46 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 3:25.49 | |
16 | 74 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 3:26.93 | |
17 | 171 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 3:27.76 | |
18 | 185 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 3:31.26 | |
19 | 205 | Teller Nina Madsen | 1999 | ORIENT | 9952BA | 25 m | 3:32.13 | |
20 | 149 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 3:42.70 | |
21 | 45 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 3:49.43 | |
22 | 121 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 3:56.93 | |
23 | 126 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 3:57.48 | |
24 | 96 | Soelberg Marie Louise B. | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 4:00.00 | |
25 | 130 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 4:00.00 | |
26 | 44 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 4:05.31 | |
27 | 105 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 4:06.31 | |
28 | 114 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 4:10.00 | |
29 | 83 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 4:20.00 | |
30 | 87 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 4:21.85 | |
31 | 2 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 4:22.00 | |
32 | 190 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 4:26.26 | |
33 | 49 | Hoffmann Elisabeth C. Dam | 2005 | HOVEDSTAD | 0578AA | 25 m | 4:35.00 | |
34 | 54 | Høyer Agnet | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 4:45.00 | |
35 | 67 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 4:50.00 | |
36 | 95 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 4:50.00 | |
37 | 22 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 5:00.00 | |
38 | 92 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 25 m | 5:00.00 | |
39 | 178 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 25 m | 5:00.00 | ||
40 | 196 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 5:02.28 | |
41 | 186 | Kristiansen Karoline | 2004 | FR.VÆRK | 0468AL | 25 m | 5:06.39 | |
42 | 99 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 25 m | 6:00.00 | |
43 | 88 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 7:82.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 2, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 2:17.75 | |
2 | 134 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:23.28 | |
3 | 123 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:23.82 | |
4 | 135 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 2:31.34 | |
5 | 137 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:32.83 | |
6 | 173 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 2:46.20 | |
7 | 125 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 2:49.80 | |
8 | 132 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 2:51.15 | |
9 | 139 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:52.75 | |
10 | 151 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 3:05.26 | |
11 | 172 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 3:05.57 | |
12 | 127 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 3:06.85 | |
13 | 122 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 3:07.44 | |
14 | 128 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 3:11.95 | |
15 | 70 | Lave Hugin Næs | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:15.00 | ||
16 | 133 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 3:16.65 | |
17 | 146 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 3:36.31 | |
18 | 93 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 3:40.34 | |
19 | 109 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 3:45.32 | |
20 | 161 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 3:48.41 | |
21 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 4:10.00 | |
22 | 62 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 25 m | 4:20.00 | |
23 | 76 | Madsen Johan Plambæk | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AD | 25 m | 4:25.00 | |
24 | 6 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 4:28.87 | |
25 | 249 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 4:29.98 | |
26 | 100 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 4:35.00 | |
27 | 195 | Techt Julian | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 5:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 3, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 57.90 | |
2 | 89 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 1:00.60 | |
3 | 73 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:02.83 | |
4 | 169 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:03.04 | |
5 | 82 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 1:03.25 | |
6 | 204 | Hansen Anne Sophie H. | 1999 | ORIENT | 9904AK | 25 m | 1:03.71 | |
7 | 162 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:04.11 | |
8 | 167 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:05.81 | |
9 | 176 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 1:05.87 | |
10 | 168 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:05.88 | |
11 | 138 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:05.95 | |
12 | 164 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 25 m | 1:08.71 | ||
13 | 136 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:08.97 | |
14 | 144 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:09.95 | |
15 | 189 | Nielsen Lærke Skov | 2001 | FR.VÆRK | 0112AK | 25 m | 1:11.88 | |
16 | 209 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | ORIENT | 25 m | 1:11.98 | ||
17 | 20 | Carlquist Clara Eskebæk | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 1:12.17 | |
18 | 205 | Teller Nina Madsen | 1999 | ORIENT | 9952BA | 25 m | 1:13.83 | |
19 | 171 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:16.46 | |
20 | 121 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 1:16.54 | |
21 | 180 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 1:18.16 | |
22 | 182 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:18.32 | |
23 | 200 | Jensen Karoline | 2001 | ORIENT | 0122AX | 25 m | 1:19.98 | |
24 | 188 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 0288AP | 25 m | 1:24.09 | |
25 | 104 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 1:24.73 | |
26 | 210 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 25 m | 1:24.90 | ||
27 | 198 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 1:25.95 | |
28 | 202 | Ekman Siv | 2003 | ORIENT | 25 m | 1:29.41 | ||
29 | 96 | Soelberg Marie Louise B. | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:32.74 | |
30 | 208 | Kirketerp Emilie | 2003 | ORIENT | 25 m | 1:34.60 | ||
31 | 75 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:34.94 | |
32 | 158 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:39.48 | |
33 | 187 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:40.00 | |
34 | 57 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 1:40.45 | |
35 | 23 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 1:44.07 | |
36 | 83 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:45.92 | |
37 | 86 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:49.52 | |
38 | 14 | Byrholt Carmen | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 1:50.27 | |
39 | 66 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:51.42 | |
40 | 49 | Hoffmann Elisabeth C. Dam | 2005 | HOVEDSTAD | 0578AA | 25 m | 1:52.13 | |
41 | 105 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:52.79 | |
42 | 179 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 1:54.01 | |
43 | 37 | Haahr Emilie Thorlund | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AJ | 25 m | 1:56.51 | |
44 | 99 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 25 m | 1:58.70 | |
45 | 193 | Sommer Pernille | 2004 | FR.VÆRK | 0486AI | 25 m | 1:59.98 | |
46 | 55 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 25 m | 2:00.47 | |
47 | 196 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 2:01.61 | |
48 | 2 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:02.13 | |
49 | 54 | Høyer Agnet | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 2:04.00 | |
50 | 178 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 25 m | 2:05.00 | ||
51 | 92 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 25 m | 2:05.94 | |
52 | 67 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:06.03 | |
53 | 69 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HOVEDSTAD | 0458AL | 25 m | 2:08.29 | |
54 | 88 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 2:09.17 | |
55 | 11 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 25 m | 2:11.94 | |
56 | 50 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 25 m | 2:14.01 | |
57 | 22 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:15.77 | |
58 | 95 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:15.83 | |
59 | 56 | Jensen Ronja | 2004 | HOVEDSTAD | 0446AJ | 25 m | 2:16.26 | |
60 | 101 | Sørensen Ellen M. Weise | 2005 | HOVEDSTAD | 0532AD | 25 m | 2:22.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 33 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 25 m | 52.80 | |
2 | 134 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 54.25 | |
3 | 173 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 54.74 | |
4 | 137 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 55.12 | |
5 | 139 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 56.79 | |
6 | 103 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 57.33 | |
7 | 125 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 58.48 | |
8 | 7 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 58.73 | |
9 | 166 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:01.18 | |
10 | 141 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:01.44 | |
11 | 163 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:02.03 | |
12 | 172 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:02.90 | |
13 | 71 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 1:05.85 | |
14 | 143 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 1:06.09 | |
15 | 140 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 1:06.12 | |
16 | 192 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 1:08.21 | |
17 | 43 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:10.16 | |
18 | 165 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 1:11.92 | |
19 | 10 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:12.56 | |
20 | 61 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 1:12.89 | |
21 | 90 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 1:13.02 | |
22 | 191 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 1:13.95 | |
23 | 175 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 1:13.96 | |
24 | 13 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:14.92 | |
25 | 247 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:15.32 | |
26 | 183 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 1:23.81 | |
27 | 249 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:25.41 | |
28 | 203 | Skjoldman Gustav | 2001 | ORIENT | 25 m | 1:28.40 | ||
29 | 31 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:31.55 | |
30 | 65 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 25 m | 1:33.58 | |
31 | 4 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 1:33.74 | |
32 | 91 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 1:36.80 | |
33 | 63 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 1:36.96 | |
34 | 93 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 1:40.20 | |
35 | 9 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 25 m | 1:40.88 | |
36 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:42.54 | |
37 | 100 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 1:43.42 | |
38 | 97 | Sorgini Enzo | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AH | 25 m | 1:43.88 | |
39 | 80 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:43.91 | |
40 | 59 | Jones Oscar | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AG | 25 m | 1:44.42 | |
41 | 19 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 1:50.00 | |
42 | 110 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 1:50.81 | |
43 | 76 | Madsen Johan Plambæk | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AD | 25 m | 1:51.51 | |
44 | 40 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 1:52.06 | |
45 | 62 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 25 m | 1:57.62 | |
46 | 248 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 2:01.54 | |
47 | 177 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 2:04.85 | |
48 | 28 | Fogh Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:14.89 | |
49 | 195 | Techt Julian | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 2:21.04 | ||
50 | 1 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 2:28.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Zaggai Matilde | 1998 | HOVEDSTAD | 9862AF | 25 m | 31.64 | |
2 | 170 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 32.78 | |
3 | 129 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 33.58 | |
4 | 176 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 34.57 | |
5 | 124 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 35.77 | |
6 | 174 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 38.09 | |
7 | 189 | Nielsen Lærke Skov | 2001 | FR.VÆRK | 0112AK | 25 m | 38.26 | |
8 | 116 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 38.54 | |
9 | 120 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 38.94 | |
10 | 119 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 39.87 | |
11 | 130 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 40.50 | |
12 | 20 | Carlquist Clara Eskebæk | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 41.33 | |
13 | 126 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 41.57 | |
14 | 74 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 41.68 | |
15 | 72 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 41.97 | |
16 | 200 | Jensen Karoline | 2001 | ORIENT | 0122AX | 25 m | 42.13 | |
17 | 153 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 42.61 | |
18 | 181 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 42.87 | |
19 | 45 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 44.48 | |
20 | 96 | Soelberg Marie Louise B. | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 44.48 | |
21 | 152 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 45.07 | |
22 | 87 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 45.38 | |
23 | 39 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 45.48 | |
24 | 44 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 46.07 | |
25 | 94 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 46.72 | |
26 | 180 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 47.36 | |
27 | 27 | Fog Smilla Stroud | 2004 | HOVEDSTAD | 0414AG | 25 m | 47.64 | |
28 | 85 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 47.73 | |
29 | 199 | Grøndahl Signe | 2003 | ORIENT | 25 m | 47.84 | ||
30 | 75 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 47.86 | |
31 | 202 | Ekman Siv | 2003 | ORIENT | 25 m | 47.93 | ||
32 | 208 | Kirketerp Emilie | 2003 | ORIENT | 25 m | 48.17 | ||
33 | 52 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 48.20 | |
34 | 105 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 48.22 | |
35 | 210 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 25 m | 48.26 | ||
36 | 86 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 48.88 | |
37 | 83 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 49.09 | |
38 | 154 | Pihl Cecilie | 2004 | ALLERØD | 0476AD | 25 m | 49.41 | |
39 | 50 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 25 m | 49.60 | |
40 | 37 | Haahr Emilie Thorlund | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AJ | 25 m | 50.10 | |
41 | 69 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HOVEDSTAD | 0458AL | 25 m | 50.17 | |
42 | 149 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 50.87 | |
43 | 2 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 50.92 | |
44 | 49 | Hoffmann Elisabeth C. Dam | 2005 | HOVEDSTAD | 0578AA | 25 m | 51.58 | |
45 | 66 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 52.18 | |
46 | 55 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 25 m | 52.78 | |
47 | 57 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 52.92 | |
48 | 114 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 53.06 | |
49 | 190 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 53.45 | |
50 | 179 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 53.93 | |
51 | 88 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 54.61 | |
52 | 99 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 25 m | 55.16 | |
53 | 92 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 25 m | 55.29 | |
54 | 101 | Sørensen Ellen M. Weise | 2005 | HOVEDSTAD | 0532AD | 25 m | 56.33 | |
55 | 11 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 25 m | 58.39 | |
56 | 95 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 58.70 | |
57 | 22 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 59.77 | |
58 | 187 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:00.00 | |
59 | 186 | Kristiansen Karoline | 2004 | FR.VÆRK | 0468AL | 25 m | 1:00.22 | |
60 | 67 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:01.98 | |
61 | 56 | Jensen Ronja | 2004 | HOVEDSTAD | 0446AJ | 25 m | 1:02.17 | |
62 | 18 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:05.09 | |
63 | 54 | Høyer Agnet | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 2:10.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 26.43 | |
2 | 194 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 36.71 | |
3 | 128 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 38.50 | |
4 | 146 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 39.12 | |
5 | 175 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 39.93 | |
6 | 201 | Tybjerg Mikkel | 2002 | ORIENT | 25 m | 40.13 | ||
7 | 109 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 40.64 | |
8 | 148 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 41.41 | |
9 | 100 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 43.66 | |
10 | 249 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 45.74 | |
11 | 159 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 45.85 | |
12 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 49.57 | |
13 | 40 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 50.32 | |
14 | 207 | Møller Nicolai Tingman | 2001 | ORIENT | 25 m | 50.63 | ||
15 | 9 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 25 m | 51.11 | |
16 | 80 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 51.13 | |
17 | 91 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 51.25 | |
18 | 62 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 25 m | 51.26 | |
19 | 31 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 52.43 | |
20 | 1 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 52.83 | |
21 | 76 | Madsen Johan Plambæk | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AD | 25 m | 52.83 | |
22 | 59 | Jones Oscar | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AG | 25 m | 56.18 | |
23 | 102 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 25 m | 57.23 | |
24 | 110 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 59.60 | |
25 | 19 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 1:00.42 | |
26 | 28 | Fogh Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:00.42 | |
27 | 248 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 1:02.61 | |
28 | 127 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 7, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 9:28.18 | |
2 | 82 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 9:28.78 | |
3 | 84 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 25 m | 9:28.78 | |
4 | 8 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 9:50.69 | |
5 | 58 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 10:09.30 | |
6 | 113 | Zaggai Matilde | 1998 | HOVEDSTAD | 9862AF | 25 m | 10:09.39 | |
7 | 162 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 10:13.28 | |
8 | 169 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 10:20.00 | |
9 | 168 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 10:22.26 | |
10 | 26 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 10:32.55 | |
11 | 144 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 10:40.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 9, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 5:02.61 | |
2 | 42 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 5:11.84 | |
3 | 73 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 5:24.37 | |
4 | 164 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 25 m | 5:33.92 | ||
5 | 41 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 5:36.97 | |
6 | 138 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 5:42.47 | |
7 | 48 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 5:45.22 | |
8 | 120 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 5:55.40 | |
9 | 121 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 5:58.14 | |
10 | 60 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 25 m | 6:06.94 | |
11 | 77 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 6:07.58 | |
12 | 124 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 6:12.60 | |
13 | 118 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 6:16.59 | |
14 | 5 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 25 m | 6:19.66 | |
15 | 74 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 6:20.60 | |
16 | 136 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 6:25.77 | |
17 | 20 | Carlquist Clara Eskebæk | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 6:30.00 | |
18 | 30 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 6:35.12 | |
19 | 126 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 6:38.69 | |
20 | 68 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 25 m | 6:59.92 | |
21 | 150 | Mikkelsen Mathilde | 2004 | ALLERØD | 0428AD | 25 m | 7:00.00 | |
22 | 104 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 7:07.38 | |
23 | 72 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 7:11.92 | |
24 | 44 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 7:13.91 | |
25 | 52 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 7:15.00 | |
26 | 85 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 7:15.00 | |
27 | 156 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 7:29.63 | |
28 | 94 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 7:30.00 | |
29 | 45 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 7:34.86 | |
30 | 64 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 7:40.00 | |
31 | 96 | Soelberg Marie Louise B. | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 7:40.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 10, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 4:42.72 | |
2 | 134 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 4:44.47 | |
3 | 98 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 4:46.21 | |
4 | 106 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 4:47.40 | |
5 | 123 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 4:52.11 | |
6 | 35 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 4:58.97 | |
7 | 135 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 4:59.98 | |
8 | 173 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 5:03.13 | |
9 | 132 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 5:19.00 | |
10 | 125 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 5:21.22 | |
11 | 141 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 5:27.01 | |
12 | 143 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 5:28.49 | |
13 | 133 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 5:29.46 | |
14 | 163 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 5:31.61 | |
15 | 172 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 5:32.52 | |
16 | 128 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 5:37.66 | |
17 | 166 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 5:40.00 | |
18 | 165 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 5:57.47 | |
19 | 70 | Lave Hugin Næs | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 6:00.00 | ||
20 | 140 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 6:02.26 | |
21 | 148 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 6:12.71 | |
22 | 10 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 6:20.65 | |
23 | 65 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 25 m | 6:45.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 11, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 25 m | 2:26.40 | |
2 | 8 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 2:29.41 | |
3 | 116 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 2:35.90 | |
4 | 144 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 2:36.76 | |
5 | 129 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 2:38.19 | |
6 | 124 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 2:44.19 | |
7 | 21 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 2:46.18 | |
8 | 30 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 2:53.64 | |
9 | 171 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 2:56.03 | |
10 | 174 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 3:05.74 | |
11 | 130 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 3:08.31 | |
12 | 119 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 3:14.84 | |
13 | 157 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 3:18.14 | |
14 | 155 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 0418AD | 25 m | 3:34.01 | |
15 | 147 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 3:35.66 | |
16 | 27 | Fog Smilla Stroud | 2004 | HOVEDSTAD | 0414AG | 25 m | 3:50.00 | |
17 | 23 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 3:56.77 | |
18 | 49 | Hoffmann Elisabeth C. Dam | 2005 | HOVEDSTAD | 0578AA | 25 m | 3:57.26 | |
19 | 18 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 4:01.92 | |
20 | 95 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 4:06.00 | |
21 | 88 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 4:07.00 | |
22 | 2 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 4:10.00 | |
23 | 67 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 4:10.00 | |
24 | 179 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 4:10.00 | |
25 | 11 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 25 m | 4:12.00 | |
26 | 54 | Høyer Agnet | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 4:15.00 | |
27 | 22 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 4:25.00 | |
28 | 92 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 25 m | 4:25.00 | |
29 | 99 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 25 m | 4:27.72 | |
30 | 83 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 4:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 12, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 2:11.63 | |
2 | 33 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 25 m | 2:15.81 | |
3 | 127 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 2:23.32 | |
4 | 7 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 2:29.34 | |
5 | 43 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:32.26 | |
6 | 128 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 2:37.13 | |
7 | 133 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 2:37.47 | |
8 | 71 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 2:40.25 | |
9 | 151 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 2:44.74 | |
10 | 131 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 2:44.76 | |
11 | 194 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 2:49.70 | |
12 | 13 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 3:00.90 | |
13 | 249 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 3:10.00 | |
14 | 61 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 3:10.54 | |
15 | 247 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 3:11.26 | |
16 | 102 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 25 m | 3:30.63 | |
17 | 4 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 3:35.53 | |
18 | 63 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 3:38.41 | |
19 | 9 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 25 m | 3:38.96 | |
20 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 3:50.00 | |
21 | 59 | Jones Oscar | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AG | 25 m | 4:00.00 | |
22 | 97 | Sorgini Enzo | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AH | 25 m | 4:00.79 | |
23 | 76 | Madsen Johan Plambæk | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AD | 25 m | 4:09.52 | |
24 | 100 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 4:10.00 | |
25 | 62 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 25 m | 4:12.90 | |
26 | 19 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 4:15.00 | |
27 | 93 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 4:21.61 | |
28 | 248 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 4:30.00 | |
29 | 6 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 4:33.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 13, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 25 m | 1:01.42 | |
2 | 26 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:07.26 | |
3 | 162 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:09.54 | |
4 | 169 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:11.25 | |
5 | 168 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:14.23 | |
6 | 204 | Hansen Anne Sophie H. | 1999 | ORIENT | 9904AK | 25 m | 1:14.68 | |
7 | 144 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:16.01 | |
8 | 164 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 25 m | 1:16.19 | ||
9 | 136 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:17.58 | |
10 | 119 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 1:20.86 | |
11 | 167 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:21.31 | |
12 | 171 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:25.00 | |
13 | 138 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:25.73 | |
14 | 120 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:26.60 | |
15 | 209 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | ORIENT | 25 m | 1:31.13 | ||
16 | 20 | Carlquist Clara Eskebæk | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 1:31.15 | |
17 | 182 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:36.15 | |
18 | 118 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 1:39.23 | |
19 | 147 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:40.00 | |
20 | 152 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:43.85 | |
21 | 72 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:47.55 | |
22 | 52 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:47.89 | |
23 | 57 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 1:52.80 | |
24 | 188 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 0288AP | 25 m | 1:54.53 | |
25 | 94 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 1:54.97 | |
26 | 158 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:55.00 | |
27 | 85 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:55.42 | |
28 | 150 | Mikkelsen Mathilde | 2004 | ALLERØD | 0428AD | 25 m | 2:00.74 | |
29 | 23 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 2:10.00 | |
30 | 39 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 2:10.00 | |
31 | 105 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:15.00 | |
32 | 14 | Byrholt Carmen | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 2:20.00 | |
33 | 114 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:20.00 | |
34 | 64 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 2:22.48 | |
35 | 18 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:38.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 14, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 59.35 | |
2 | 123 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:02.56 | |
3 | 139 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:03.28 | |
4 | 141 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:03.64 | |
5 | 173 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:04.89 | |
6 | 135 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:05.08 | |
7 | 125 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 1:05.30 | |
8 | 206 | Havn Hans Henrik | 1992 | ORIENT | 9215AD | 25 m | 1:05.39 | |
9 | 166 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:09.90 | |
10 | 131 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 1:09.92 | |
11 | 143 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 1:12.93 | |
12 | 165 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 1:14.28 | |
13 | 132 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:15.65 | |
14 | 163 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:18.07 | |
15 | 71 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 1:19.05 | |
16 | 140 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 1:20.56 | |
17 | 145 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:23.22 | |
18 | 172 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:27.91 | |
19 | 148 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 1:29.84 | |
20 | 122 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 1:34.19 | |
21 | 160 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:40.00 | |
22 | 90 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 1:40.23 | |
23 | 159 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:51.36 | |
24 | 146 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:55.00 | |
25 | 161 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 2:00.00 | |
26 | 177 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 2:43.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 21 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 33.53 | |
2 | 58 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 34.34 | |
3 | 162 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 35.61 | |
4 | 84 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 25 m | 36.09 | |
5 | 79 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 25 m | 36.25 | |
6 | 42 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 39.44 | |
7 | 136 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 40.15 | |
8 | 174 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 40.22 | |
9 | 129 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 41.20 | |
10 | 89 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 41.37 | |
11 | 120 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 41.54 | |
12 | 73 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 42.07 | |
13 | 118 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 43.15 | |
14 | 119 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 43.85 | |
15 | 124 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 43.89 | |
16 | 205 | Teller Nina Madsen | 1999 | ORIENT | 9952BA | 25 m | 44.14 | |
17 | 181 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 45.75 | |
18 | 52 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 46.52 | |
19 | 185 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 46.66 | |
20 | 197 | Bisleth Olivia Nagel | 2002 | ORIENT | 25 m | 47.04 | ||
21 | 72 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 47.30 | |
22 | 116 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 47.47 | |
23 | 30 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 47.86 | |
24 | 74 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 48.08 | |
25 | 26 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 48.25 | |
26 | 20 | Carlquist Clara Eskebæk | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 48.89 | |
27 | 121 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 49.51 | |
28 | 39 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 50.00 | |
29 | 126 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 50.18 | |
30 | 105 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 50.81 | |
31 | 155 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 0418AD | 25 m | 51.36 | |
32 | 94 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 52.01 | |
33 | 199 | Grøndahl Signe | 2003 | ORIENT | 25 m | 52.22 | ||
34 | 158 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 52.75 | |
35 | 44 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 52.89 | |
36 | 157 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 53.59 | |
37 | 130 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 53.86 | |
38 | 104 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 54.24 | |
39 | 147 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 54.38 | |
40 | 190 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 54.75 | |
41 | 96 | Soelberg Marie Louise B. | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 55.10 | |
42 | 64 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 55.16 | |
43 | 153 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 55.86 | |
44 | 27 | Fog Smilla Stroud | 2004 | HOVEDSTAD | 0414AG | 25 m | 56.03 | |
45 | 87 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 56.03 | |
46 | 114 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 56.33 | |
47 | 45 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 56.70 | |
48 | 18 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 58.50 | |
49 | 85 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 58.81 | |
50 | 54 | Høyer Agnet | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 1:00.00 | |
51 | 178 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 25 m | 1:00.00 | ||
52 | 66 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:00.41 | |
53 | 95 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:00.63 | |
54 | 23 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 1:01.09 | |
55 | 57 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 1:02.71 | |
56 | 2 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:03.84 | |
57 | 37 | Haahr Emilie Thorlund | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AJ | 25 m | 1:03.95 | |
58 | 50 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 25 m | 1:04.56 | |
59 | 150 | Mikkelsen Mathilde | 2004 | ALLERØD | 0428AD | 25 m | 1:04.86 | |
60 | 196 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:05.39 | |
61 | 14 | Byrholt Carmen | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 1:05.86 | |
62 | 83 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:06.11 | |
63 | 193 | Sommer Pernille | 2004 | FR.VÆRK | 0486AI | 25 m | 1:06.41 | |
64 | 86 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:06.43 | |
65 | 88 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 1:06.45 | |
66 | 186 | Kristiansen Karoline | 2004 | FR.VÆRK | 0468AL | 25 m | 1:06.59 | |
67 | 92 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 25 m | 1:07.27 | |
68 | 101 | Sørensen Ellen M. Weise | 2005 | HOVEDSTAD | 0532AD | 25 m | 1:08.35 | |
69 | 67 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:08.59 | |
70 | 69 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HOVEDSTAD | 0458AL | 25 m | 1:09.47 | |
71 | 99 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 25 m | 1:09.73 | |
72 | 75 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:10.00 | |
73 | 22 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:13.56 | |
74 | 56 | Jensen Ronja | 2004 | HOVEDSTAD | 0446AJ | 25 m | 1:13.57 | |
75 | 49 | Hoffmann Elisabeth C. Dam | 2005 | HOVEDSTAD | 0578AA | 25 m | 1:14.08 | |
76 | 11 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 25 m | 1:16.42 | |
77 | 55 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 25 m | 1:16.71 | |
78 | 154 | Pihl Cecilie | 2004 | ALLERØD | 0476AD | 25 m | 1:17.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 16, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 29.72 | |
2 | 134 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 30.44 | |
3 | 135 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 32.14 | |
4 | 123 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 32.65 | |
5 | 35 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 34.38 | |
6 | 7 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 35.26 | |
7 | 122 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 37.33 | |
8 | 131 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 37.33 | |
9 | 132 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 38.25 | |
10 | 192 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 38.91 | |
11 | 128 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 40.00 | |
12 | 125 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 40.78 | |
13 | 191 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 40.83 | |
14 | 127 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 42.04 | |
15 | 133 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 43.53 | |
16 | 145 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 45.54 | |
17 | 203 | Skjoldman Gustav | 2001 | ORIENT | 25 m | 47.28 | ||
18 | 109 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 48.96 | |
19 | 183 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 50.26 | |
20 | 160 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 52.94 | |
21 | 207 | Møller Nicolai Tingman | 2001 | ORIENT | 25 m | 53.78 | ||
22 | 9 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 25 m | 54.19 | |
23 | 249 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 55.96 | |
24 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 56.78 | |
25 | 62 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 25 m | 1:00.20 | |
26 | 91 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 1:03.06 | |
27 | 76 | Madsen Johan Plambæk | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AD | 25 m | 1:03.38 | |
28 | 28 | Fogh Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:04.01 | |
29 | 80 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:05.87 | |
30 | 100 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 1:06.67 | |
31 | 110 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 1:07.41 | |
32 | 31 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:08.32 | |
33 | 19 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 1:13.36 | |
34 | 1 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:13.45 | |
35 | 248 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 1:20.48 | |
36 | 59 | Jones Oscar | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AG | 25 m | 1:22.52 | |
37 | 201 | Tybjerg Mikkel | 2002 | ORIENT | 25 m | 1:43.13 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 17, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 98 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 16:45.92 | |
2 | 137 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 16:48.01 | |
3 | 103 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 17:40.36 | |
4 | 139 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 18:35.23 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 19, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:06.49 | |
2 | 58 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 1:12.32 | |
3 | 113 | Zaggai Matilde | 1998 | HOVEDSTAD | 9862AF | 25 m | 1:13.12 | |
4 | 169 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:13.37 | |
5 | 204 | Hansen Anne Sophie H. | 1999 | ORIENT | 9904AK | 25 m | 1:15.13 | |
6 | 170 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:15.29 | |
7 | 8 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 1:15.60 | |
8 | 167 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:15.64 | |
9 | 164 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 25 m | 1:16.19 | ||
10 | 82 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 1:16.71 | |
11 | 21 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 1:16.85 | |
12 | 138 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:18.73 | |
13 | 41 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 1:18.97 | |
14 | 176 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 1:19.83 | |
15 | 48 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 1:22.02 | |
16 | 60 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 25 m | 1:23.03 | |
17 | 5 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 25 m | 1:26.01 | |
18 | 77 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 1:27.10 | |
19 | 181 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:28.94 | |
20 | 182 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:29.77 | |
21 | 189 | Nielsen Lærke Skov | 2001 | FR.VÆRK | 0112AK | 25 m | 1:30.13 | |
22 | 74 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:31.00 | |
23 | 185 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 1:31.29 | |
24 | 180 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 1:33.43 | |
25 | 68 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 25 m | 1:33.62 | |
26 | 44 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 1:34.37 | |
27 | 157 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:36.22 | |
28 | 188 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 0288AP | 25 m | 1:36.69 | |
29 | 155 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 0418AD | 25 m | 1:38.03 | |
30 | 152 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:38.54 | |
31 | 149 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 1:39.05 | |
32 | 156 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:39.18 | |
33 | 153 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 1:39.70 | |
34 | 45 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 1:42.50 | |
35 | 85 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:45.83 | |
36 | 83 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:48.39 | |
37 | 27 | Fog Smilla Stroud | 2004 | HOVEDSTAD | 0414AG | 25 m | 1:52.64 | |
38 | 2 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:55.80 | |
39 | 86 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:59.12 | |
40 | 55 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 25 m | 1:59.43 | |
41 | 95 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:59.70 | |
42 | 11 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 25 m | 2:00.00 | |
43 | 22 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:00.00 | |
44 | 94 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 2:02.88 | |
45 | 88 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 2:03.64 | |
46 | 66 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:04.68 | |
47 | 64 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 2:06.14 | |
48 | 39 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 2:06.17 | |
49 | 87 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:07.38 | |
50 | 154 | Pihl Cecilie | 2004 | ALLERØD | 0476AD | 25 m | 2:08.09 | |
51 | 187 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 2:10.00 | |
52 | 193 | Sommer Pernille | 2004 | FR.VÆRK | 0486AI | 25 m | 2:11.55 | |
53 | 92 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 25 m | 2:14.29 | |
54 | 37 | Haahr Emilie Thorlund | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AJ | 25 m | 2:15.00 | |
55 | 75 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 2:15.00 | |
56 | 67 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:17.57 | |
57 | 50 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 25 m | 2:20.00 | |
58 | 69 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HOVEDSTAD | 0458AL | 25 m | 2:20.00 | |
59 | 49 | Hoffmann Elisabeth C. Dam | 2005 | HOVEDSTAD | 0578AA | 25 m | 2:25.61 | |
60 | 57 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 2:26.07 | |
61 | 101 | Sørensen Ellen M. Weise | 2005 | HOVEDSTAD | 0532AD | 25 m | 2:30.00 | |
62 | 99 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 25 m | 2:30.04 | |
63 | 54 | Høyer Agnet | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 2:40.00 | |
64 | 56 | Jensen Ronja | 2004 | HOVEDSTAD | 0446AJ | 25 m | 3:48.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 20, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 59.82 | |
2 | 106 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 1:01.96 | |
3 | 33 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 25 m | 1:04.06 | |
4 | 35 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 1:04.75 | |
5 | 98 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 1:05.17 | |
6 | 166 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:11.72 | |
7 | 163 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:12.76 | |
8 | 143 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 1:12.77 | |
9 | 165 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 1:19.06 | |
10 | 43 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:19.47 | |
11 | 151 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 1:19.65 | |
12 | 192 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 1:19.78 | |
13 | 140 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 1:19.82 | |
14 | 70 | Lave Hugin Næs | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:20.00 | ||
15 | 145 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:20.18 | |
16 | 191 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 1:23.95 | |
17 | 194 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 1:24.45 | |
18 | 10 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:25.42 | |
19 | 175 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 1:29.61 | |
20 | 90 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 1:29.89 | |
21 | 61 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 1:30.32 | |
22 | 160 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:31.54 | |
23 | 109 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:31.98 | |
24 | 247 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:33.82 | |
25 | 203 | Skjoldman Gustav | 2001 | ORIENT | 25 m | 1:35.13 | ||
26 | 13 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:35.98 | |
27 | 201 | Tybjerg Mikkel | 2002 | ORIENT | 25 m | 1:37.13 | ||
28 | 159 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:38.47 | |
29 | 183 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 1:39.42 | |
30 | 63 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 1:41.94 | |
31 | 161 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 1:43.72 | |
32 | 65 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 25 m | 1:45.48 | |
33 | 249 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:48.61 | |
34 | 40 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 1:49.01 | |
35 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:49.28 | |
36 | 9 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 25 m | 1:50.00 | |
37 | 102 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 25 m | 1:50.27 | |
38 | 100 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 1:54.55 | |
39 | 76 | Madsen Johan Plambæk | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AD | 25 m | 2:00.00 | |
40 | 248 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 2:00.00 | |
41 | 4 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 2:00.78 | |
42 | 19 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 2:05.00 | |
43 | 93 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 2:05.61 | |
44 | 6 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 2:07.72 | |
45 | 59 | Jones Oscar | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AG | 25 m | 2:08.99 | |
46 | 31 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:09.24 | |
47 | 91 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 2:11.81 | |
48 | 97 | Sorgini Enzo | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AH | 25 m | 2:13.27 | |
49 | 80 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:20.00 | |
50 | 110 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 2:20.78 | |
51 | 1 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 2:24.48 | |
52 | 177 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 2:25.54 | |
53 | 62 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 25 m | 2:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 21, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 204 | Hansen Anne Sophie H. | 1999 | ORIENT | 9904AK | 25 m | 1:22.19 | |
2 | 11 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 25 m | 1:55.00 | |
3 | 34 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:04.36 | |
4 | 113 | Zaggai Matilde | 1998 | HOVEDSTAD | 9862AF | 25 m | 2:11.43 | |
5 | 58 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 2:11.68 | |
6 | 82 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 2:13.00 | |
7 | 167 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:20.76 | |
8 | 162 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:24.29 | |
9 | 30 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 2:39.81 | |
10 | 72 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:40.90 | |
11 | 164 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 25 m | 2:42.99 | ||
12 | 5 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 25 m | 2:51.89 | |
13 | 118 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 2:52.74 | |
14 | 157 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:52.76 | |
15 | 153 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 2:54.62 | |
16 | 152 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 3:07.69 | |
17 | 52 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 3:09.76 | |
18 | 198 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 3:10.30 | |
19 | 236 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 3:25.00 | |
20 | 238 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 3:25.00 | |
21 | 243 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 3:33.72 | |
22 | 150 | Mikkelsen Mathilde | 2004 | ALLERØD | 0428AD | 25 m | 3:36.87 | |
23 | 83 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 3:37.00 | |
24 | 27 | Fog Smilla Stroud | 2004 | HOVEDSTAD | 0414AG | 25 m | 3:37.80 | |
25 | 14 | Byrholt Carmen | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 3:40.00 | |
26 | 154 | Pihl Cecilie | 2004 | ALLERØD | 0476AD | 25 m | 3:42.88 | |
27 | 246 | Emcken Josefine | 2003 | VI39 | 0386AU | 25 m | 3:45.00 | |
28 | 49 | Hoffmann Elisabeth C. Dam | 2005 | HOVEDSTAD | 0578AA | 25 m | 3:57.16 | |
29 | 193 | Sommer Pernille | 2004 | FR.VÆRK | 0486AI | 25 m | 4:00.00 | |
30 | 245 | Vinter Mille | 2003 | VI39 | 0362AS | 25 m | 4:00.00 | |
31 | 2 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 4:05.00 | |
32 | 54 | Høyer Agnet | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 4:10.00 | |
33 | 92 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 25 m | 4:13.00 | |
34 | 67 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 4:18.00 | |
35 | 88 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 4:20.00 | |
36 | 47 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 4:21.70 | |
37 | 99 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 25 m | 4:27.50 | |
38 | 22 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 4:30.00 | |
39 | 95 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 4:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 22, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 98 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 1:57.01 | |
2 | 33 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 25 m | 1:58.81 | |
3 | 137 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:59.52 | |
4 | 106 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 2:10.41 | |
5 | 141 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 2:11.06 | |
6 | 172 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 2:19.49 | |
7 | 140 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 2:26.12 | |
8 | 43 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:26.38 | |
9 | 148 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 2:26.58 | |
10 | 71 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 2:29.56 | |
11 | 61 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 2:36.39 | |
12 | 165 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 2:36.72 | |
13 | 239 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 2:37.79 | |
14 | 10 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:38.56 | |
15 | 109 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:44.62 | |
16 | 247 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:48.42 | |
17 | 90 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:48.50 | |
18 | 160 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:48.91 | |
19 | 159 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 2:59.86 | |
20 | 241 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 3:03.41 | |
21 | 249 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 3:08.26 | |
22 | 211 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 3:11.24 | |
23 | 240 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 3:15.00 | |
24 | 237 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 3:15.08 | |
25 | 4 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 3:18.04 | |
26 | 244 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 3:19.63 | |
27 | 242 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 3:20.00 | |
28 | 229 | Jørgensen Adam Holm | 2002 | HOVEDSTAD | 0215AO | 25 m | 3:23.85 | |
29 | 234 | Spicker Benjamin | 2002 | HOVEDSTAD | 0259AP | 25 m | 3:23.85 | |
30 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 3:25.00 | |
31 | 63 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 3:33.20 | |
32 | 91 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 3:37.58 | |
33 | 59 | Jones Oscar | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AG | 25 m | 3:40.00 | |
34 | 78 | Mathiesen Mads Sølberg | 2005 | HOVEDSTAD | 0567AB | 25 m | 3:40.00 | |
35 | 97 | Sorgini Enzo | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AH | 25 m | 3:52.12 | |
36 | 40 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 3:54.12 | |
37 | 9 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 25 m | 3:54.29 | |
38 | 100 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 3:56.00 | |
39 | 19 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 4:10.00 | |
40 | 76 | Madsen Johan Plambæk | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AD | 25 m | 4:12.10 | |
41 | 62 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 25 m | 4:18.01 | |
42 | 184 | Jakobsen Anton | 2003 | FR.VÆRK | 0351AJ | 25 m | 4:20.00 | |
43 | 195 | Techt Julian | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 4:30.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 21 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 1:13.92 | |
2 | 162 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:15.96 | |
3 | 84 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 25 m | 1:16.87 | |
4 | 164 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 25 m | 1:17.08 | ||
5 | 79 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 25 m | 1:18.42 | |
6 | 89 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 1:19.77 | |
7 | 42 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:21.67 | |
8 | 138 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:23.72 | |
9 | 169 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:23.88 | |
10 | 41 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 1:25.82 | |
11 | 136 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:25.86 | |
12 | 73 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:26.15 | |
13 | 129 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:26.56 | |
14 | 167 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:27.42 | |
15 | 118 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 1:27.95 | |
16 | 120 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:28.62 | |
17 | 168 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:28.93 | |
18 | 8 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 1:29.29 | |
19 | 48 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 1:29.65 | |
20 | 60 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 25 m | 1:29.84 | |
21 | 170 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:30.00 | |
22 | 77 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 1:31.20 | |
23 | 68 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 25 m | 1:34.20 | |
24 | 5 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 25 m | 1:35.08 | |
25 | 144 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:35.23 | |
26 | 181 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:38.02 | |
27 | 52 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:38.28 | |
28 | 171 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:38.76 | |
29 | 180 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 1:38.80 | |
30 | 205 | Teller Nina Madsen | 1999 | ORIENT | 9952BA | 25 m | 1:39.54 | |
31 | 116 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 1:39.59 | |
32 | 197 | Bisleth Olivia Nagel | 2002 | ORIENT | 25 m | 1:42.13 | ||
33 | 227 | Haslund Erika Lyhne | 2003 | HOVEDSTAD | 0304AR | 25 m | 1:42.39 | |
34 | 104 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 1:42.59 | |
35 | 72 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:44.35 | |
36 | 214 | Andersen Elisabeth Ralov | 1999 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:45.00 | ||
37 | 225 | Salomonsen Sif | 2000 | HOVEDSTAD | 0036BC | 25 m | 1:45.00 | |
38 | 226 | Glad Anna | 1999 | HOVEDSTAD | 9984BE | 25 m | 1:45.00 | |
39 | 126 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 1:45.81 | |
40 | 182 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:47.73 | |
41 | 236 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:50.00 | |
42 | 222 | Nielsen Katarina Brandt | 2001 | HOVEDSTAD | 0126AZ | 25 m | 1:50.72 | |
43 | 105 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:50.75 | |
44 | 243 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:50.81 | |
45 | 212 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 1:50.87 | |
46 | 199 | Grøndahl Signe | 2003 | ORIENT | 25 m | 1:51.13 | ||
47 | 44 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 1:52.17 | |
48 | 85 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:52.40 | |
49 | 121 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 1:52.65 | |
50 | 39 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 1:55.77 | |
51 | 245 | Vinter Mille | 2003 | VI39 | 0362AS | 25 m | 1:56.00 | |
52 | 45 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 1:56.78 | |
53 | 75 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:56.83 | |
54 | 130 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 1:57.82 | |
55 | 238 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:58.00 | |
56 | 246 | Emcken Josefine | 2003 | VI39 | 0386AU | 25 m | 2:00.00 | |
57 | 250 | Kofoed Anna | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
58 | 18 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:00.39 | |
59 | 152 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 2:01.42 | |
60 | 96 | Soelberg Marie Louise B. | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:01.57 | |
61 | 57 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 2:03.13 | |
62 | 23 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 2:03.65 | |
63 | 64 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 2:05.42 | |
64 | 87 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:07.52 | |
65 | 83 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:07.89 | |
66 | 2 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:10.00 | |
67 | 95 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:10.00 | |
68 | 231 | Kallerup Freya Elmshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AM | 25 m | 2:10.70 | |
69 | 47 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 2:13.07 | |
70 | 49 | Hoffmann Elisabeth C. Dam | 2005 | HOVEDSTAD | 0578AA | 25 m | 2:15.35 | |
71 | 92 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 25 m | 2:18.00 | |
72 | 37 | Haahr Emilie Thorlund | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AJ | 25 m | 2:20.00 | |
73 | 66 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:20.00 | |
74 | 67 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:20.00 | |
75 | 54 | Høyer Agnet | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 2:22.03 | |
76 | 88 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 2:25.00 | |
77 | 11 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 25 m | 2:30.00 | |
78 | 22 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:30.00 | |
79 | 50 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 25 m | 2:30.00 | |
80 | 69 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HOVEDSTAD | 0458AL | 25 m | 2:30.00 | |
81 | 86 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:30.00 | |
82 | 215 | Bilberg Sarah | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.00 | ||
83 | 218 | Carter Nova | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.00 | ||
84 | 221 | Epstein Zoey | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.00 | ||
85 | 233 | Skovbølling Selma | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.00 | ||
86 | 99 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 25 m | 2:56.81 | |
87 | 216 | Boessenkool Tara | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AG | 25 m | 2:59.87 | |
88 | 224 | Sala Amelina | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Spicker Benjamin | 2002 | HOVEDSTAD | 0259AP | 25 m | 45.00 | |
2 | 123 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:08.38 | |
3 | 135 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:09.29 | |
4 | 17 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 1:10.80 | |
5 | 173 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:13.02 | |
6 | 35 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 1:13.19 | |
7 | 103 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 1:13.54 | |
8 | 139 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:14.21 | |
9 | 137 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:14.84 | |
10 | 143 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 1:16.22 | |
11 | 132 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:16.76 | |
12 | 166 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:17.82 | |
13 | 7 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 1:20.16 | |
14 | 172 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:23.49 | |
15 | 122 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 1:23.97 | |
16 | 127 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 1:24.29 | |
17 | 70 | Lave Hugin Næs | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:25.00 | ||
18 | 128 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 1:26.54 | |
19 | 192 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 1:27.98 | |
20 | 163 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:28.55 | |
21 | 229 | Jørgensen Adam Holm | 2002 | HOVEDSTAD | 0215AO | 25 m | 1:30.00 | |
22 | 141 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:31.08 | |
23 | 191 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 1:32.71 | |
24 | 133 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:33.38 | |
25 | 235 | Steffensen Mikkel | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AR | 25 m | 1:36.32 | |
26 | 140 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 1:39.96 | |
27 | 148 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 1:41.19 | |
28 | 217 | Bugge August Hertz | 2000 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:45.00 | ||
29 | 183 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 1:46.94 | |
30 | 239 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:47.72 | |
31 | 13 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:47.78 | |
32 | 237 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:47.94 | |
33 | 165 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 1:48.73 | |
34 | 159 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:54.99 | |
35 | 65 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 25 m | 1:56.02 | |
36 | 93 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 1:56.50 | |
37 | 102 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 25 m | 1:58.98 | |
38 | 244 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:59.65 | |
39 | 220 | Desrues-Brytygier Thomas | 2001 | HOVEDSTAD | 0105AK | 25 m | 2:00.00 | |
40 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:03.20 | |
41 | 6 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 2:03.88 | |
42 | 249 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:05.21 | |
43 | 242 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:06.27 | |
44 | 62 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 25 m | 2:10.00 | |
45 | 241 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 2:10.48 | |
46 | 76 | Madsen Johan Plambæk | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AD | 25 m | 2:15.00 | |
47 | 100 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:15.00 | |
48 | 32 | Gerdorf Ludvig H. | 2003 | HOVEDSTAD | 0351AM | 25 m | 2:30.00 | |
49 | 78 | Mathiesen Mads Sølberg | 2005 | HOVEDSTAD | 0567AB | 25 m | 2:30.00 | |
50 | 80 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:30.00 | |
51 | 110 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 2:30.00 | |
52 | 195 | Techt Julian | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 2:30.00 | ||
53 | 59 | Jones Oscar | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AG | 25 m | 2:30.35 | |
54 | 1 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 2:40.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 25, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 25 m | 27.51 | |
2 | 26 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 31.42 | |
3 | 169 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 31.99 | |
4 | 189 | Nielsen Lærke Skov | 2001 | FR.VÆRK | 0112AK | 25 m | 32.76 | |
5 | 126 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 33.46 | |
6 | 129 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 33.52 | |
7 | 136 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 33.85 | |
8 | 204 | Hansen Anne Sophie H. | 1999 | ORIENT | 9904AK | 25 m | 34.13 | |
9 | 144 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 34.65 | |
10 | 46 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 34.85 | |
11 | 121 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 35.11 | |
12 | 174 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 35.13 | |
13 | 82 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 35.18 | |
14 | 119 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 36.28 | |
15 | 118 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 37.54 | |
16 | 124 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 37.59 | |
17 | 176 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 37.86 | |
18 | 120 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 38.32 | |
19 | 116 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 38.82 | |
20 | 130 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 39.90 | |
21 | 156 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 40.00 | |
22 | 104 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 40.76 | |
23 | 44 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 42.64 | |
24 | 30 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 44.30 | |
25 | 180 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 44.72 | |
26 | 219 | Christensen Sarah Kjøller | 1999 | HOVEDSTAD | 25 m | 45.00 | ||
27 | 226 | Glad Anna | 1999 | HOVEDSTAD | 9984BE | 25 m | 45.00 | |
28 | 96 | Soelberg Marie Louise B. | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 45.21 | |
29 | 57 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 45.46 | |
30 | 157 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 46.44 | |
31 | 72 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 46.92 | |
32 | 45 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 48.07 | |
33 | 149 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 49.19 | |
34 | 155 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 0418AD | 25 m | 49.19 | |
35 | 27 | Fog Smilla Stroud | 2004 | HOVEDSTAD | 0414AG | 25 m | 49.77 | |
36 | 224 | Sala Amelina | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 50.00 | ||
37 | 52 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 50.48 | |
38 | 85 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 51.19 | |
39 | 153 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 51.37 | |
40 | 47 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 51.39 | |
41 | 223 | Pontoppidan Esther | 2003 | HOVEDSTAD | 0326AL | 25 m | 51.39 | |
42 | 147 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 51.82 | |
43 | 232 | Lundquist Barbara | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AL | 25 m | 52.00 | |
44 | 14 | Byrholt Carmen | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 52.09 | |
45 | 94 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 52.39 | |
46 | 64 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 53.77 | |
47 | 150 | Mikkelsen Mathilde | 2004 | ALLERØD | 0428AD | 25 m | 55.85 | |
48 | 231 | Kallerup Freya Elmshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AM | 25 m | 55.88 | |
49 | 87 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 56.18 | |
50 | 39 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 57.36 | |
51 | 227 | Haslund Erika Lyhne | 2003 | HOVEDSTAD | 0304AR | 25 m | 58.55 | |
52 | 114 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 59.01 | |
53 | 23 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 59.70 | |
54 | 2 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:00.00 | |
55 | 75 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:00.00 | |
56 | 83 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:00.00 | |
57 | 105 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:00.26 | |
58 | 154 | Pihl Cecilie | 2004 | ALLERØD | 0476AD | 25 m | 1:05.18 | |
59 | 49 | Hoffmann Elisabeth C. Dam | 2005 | HOVEDSTAD | 0578AA | 25 m | 1:06.47 | |
60 | 67 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:07.00 | |
61 | 95 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:07.00 | |
62 | 18 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:07.84 | |
63 | 54 | Høyer Agnet | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 1:08.00 | |
64 | 11 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 25 m | 1:10.00 | |
65 | 22 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:10.00 | |
66 | 88 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 1:10.00 | |
67 | 92 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 25 m | 1:10.00 | |
68 | 193 | Sommer Pernille | 2004 | FR.VÆRK | 0486AI | 25 m | 1:10.00 | |
69 | 99 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 25 m | 1:13.01 | |
70 | 212 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 1:19.42 | |
71 | 216 | Boessenkool Tara | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AG | 25 m | 1:36.61 | |
72 | 228 | Haugeby Isabella | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:40.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 26, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 134 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 26.36 | |
2 | 125 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 28.70 | |
3 | 135 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 28.87 | |
4 | 127 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 29.15 | |
5 | 123 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 29.56 | |
6 | 131 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 30.72 | |
7 | 192 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 31.00 | |
8 | 128 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 32.02 | |
9 | 132 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 32.32 | |
10 | 133 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 34.10 | |
11 | 235 | Steffensen Mikkel | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AR | 25 m | 37.63 | |
12 | 151 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 37.86 | |
13 | 10 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 39.89 | |
14 | 217 | Bugge August Hertz | 2000 | HOVEDSTAD | 25 m | 40.00 | ||
15 | 122 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 41.98 | |
16 | 249 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 44.83 | |
17 | 234 | Spicker Benjamin | 2002 | HOVEDSTAD | 0259AP | 25 m | 49.61 | |
18 | 211 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 49.69 | |
19 | 240 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 50.00 | |
20 | 91 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 55.77 | |
21 | 4 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 57.31 | |
22 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 58.00 | |
23 | 31 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 58.77 | |
24 | 100 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 1:00.00 | |
25 | 76 | Madsen Johan Plambæk | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AD | 25 m | 1:00.01 | |
26 | 9 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 25 m | 1:04.24 | |
27 | 62 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 25 m | 1:09.30 | |
28 | 19 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 1:10.00 | |
29 | 59 | Jones Oscar | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AG | 25 m | 1:10.00 | |
30 | 78 | Mathiesen Mads Sølberg | 2005 | HOVEDSTAD | 0567AB | 25 m | 1:10.00 | |
31 | 195 | Techt Julian | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 1:10.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 27, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 98 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 8:50.16 | |
2 | 35 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 9:09.06 | |
3 | 173 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 9:10.00 | |
4 | 163 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 10:20.00 | |
5 | 43 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 10:32.09 | |
6 | 194 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 11:08.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 29, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 168 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:34.22 | |
2 | 167 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:36.91 | |
3 | 138 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 2:39.44 | |
4 | 124 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 2:52.47 | |
5 | 209 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | ORIENT | 25 m | 2:58.49 | ||
6 | 74 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 3:01.09 | |
7 | 126 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 3:02.95 | |
8 | 171 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 3:07.23 | |
9 | 243 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 3:15.56 | |
10 | 188 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 0288AP | 25 m | 3:34.93 | |
11 | 147 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 3:37.95 | |
12 | 212 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 3:40.45 | |
13 | 227 | Haslund Erika Lyhne | 2003 | HOVEDSTAD | 0304AR | 25 m | 3:44.71 | |
14 | 94 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 3:48.95 | |
15 | 158 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 3:51.45 | |
16 | 96 | Soelberg Marie Louise B. | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 4:00.00 | |
17 | 223 | Pontoppidan Esther | 2003 | HOVEDSTAD | 0326AL | 25 m | 4:09.49 | |
18 | 14 | Byrholt Carmen | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 4:10.00 | |
19 | 114 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 4:10.00 | |
20 | 238 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 4:25.00 | |
21 | 105 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 4:28.60 | |
22 | 87 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 4:30.00 | |
23 | 193 | Sommer Pernille | 2004 | FR.VÆRK | 0486AI | 25 m | 4:30.00 | |
24 | 224 | Sala Amelina | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:30.00 | ||
25 | 245 | Vinter Mille | 2003 | VI39 | 0362AS | 25 m | 4:30.00 | |
26 | 246 | Emcken Josefine | 2003 | VI39 | 0386AU | 25 m | 5:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 30, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 134 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:11.01 | |
2 | 139 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:14.66 | |
3 | 123 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:15.14 | |
4 | 7 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 2:27.37 | |
5 | 143 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 2:33.38 | |
6 | 166 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:35.60 | |
7 | 172 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 2:39.92 | |
8 | 43 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:44.85 | |
9 | 145 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 2:52.03 | |
10 | 122 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 3:02.03 | |
11 | 239 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 3:07.14 | |
12 | 61 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 3:10.85 | |
13 | 109 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 3:11.93 | |
14 | 191 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 3:12.56 | |
15 | 146 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 3:13.44 | |
16 | 244 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 3:26.34 | |
17 | 237 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 3:31.09 | |
18 | 241 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 3:38.51 | |
19 | 183 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 3:43.64 | |
20 | 102 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 25 m | 3:45.83 | |
21 | 63 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 3:48.46 | |
22 | 100 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 4:00.00 | |
23 | 229 | Jørgensen Adam Holm | 2002 | HOVEDSTAD | 0215AO | 25 m | 4:00.00 | |
24 | 249 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 4:00.00 | |
25 | 93 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 4:08.10 | |
26 | 242 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 4:30.00 | |
27 | 240 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 4:40.00 | |
28 | 97 | Sorgini Enzo | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AH | 25 m | 4:40.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 31, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 4:29.77 | |
2 | 84 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 25 m | 4:34.13 | |
3 | 113 | Zaggai Matilde | 1998 | HOVEDSTAD | 9862AF | 25 m | 4:36.77 | |
4 | 79 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 25 m | 4:40.71 | |
5 | 8 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 4:48.42 | |
6 | 162 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 4:56.11 | |
7 | 167 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 4:59.86 | |
8 | 60 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 25 m | 5:00.00 | |
9 | 26 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 5:00.73 | |
10 | 169 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 5:01.15 | |
11 | 48 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 5:02.24 | |
12 | 41 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 5:02.80 | |
13 | 58 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 5:06.42 | |
14 | 73 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 5:11.18 | |
15 | 129 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 5:19.11 | |
16 | 77 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 5:19.26 | |
17 | 21 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 5:22.82 | |
18 | 164 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 25 m | 5:25.14 | ||
19 | 20 | Carlquist Clara Eskebæk | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 5:28.47 | |
20 | 68 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 25 m | 5:30.00 | |
21 | 30 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 5:39.64 | |
22 | 124 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 5:44.82 | |
23 | 136 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 5:59.21 | |
24 | 126 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 6:05.42 | |
25 | 157 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 6:06.12 | |
26 | 153 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 6:07.72 | |
27 | 5 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 25 m | 6:15.83 | |
28 | 118 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 6:17.36 | |
29 | 44 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 6:24.12 | |
30 | 147 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 6:30.00 | |
31 | 155 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 0418AD | 25 m | 6:30.00 | |
32 | 104 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 6:31.77 | |
33 | 149 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 6:32.90 | |
34 | 152 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 6:39.47 | |
35 | 52 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 6:52.32 | |
36 | 94 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 6:55.67 | |
37 | 154 | Pihl Cecilie | 2004 | ALLERØD | 0476AD | 25 m | 7:00.00 | |
38 | 96 | Soelberg Marie Louise B. | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 7:10.00 | |
39 | 18 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 7:20.00 | |
40 | 27 | Fog Smilla Stroud | 2004 | HOVEDSTAD | 0414AG | 25 m | 7:20.00 | |
41 | 158 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 7:20.50 | |
42 | 23 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 7:30.00 | |
43 | 39 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 7:30.00 | |
44 | 47 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 7:30.00 | |
45 | 87 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 7:30.00 | |
46 | 105 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 7:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 32, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 4:14.67 | |
2 | 17 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 4:19.22 | |
3 | 33 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 25 m | 4:29.99 | |
4 | 103 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 4:33.15 | |
5 | 106 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 4:37.61 | |
6 | 141 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 4:38.32 | |
7 | 125 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 4:40.62 | |
8 | 7 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 4:44.31 | |
9 | 70 | Lave Hugin Næs | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:00.00 | ||
10 | 128 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 5:01.57 | |
11 | 132 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 5:07.11 | |
12 | 151 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 5:08.07 | |
13 | 145 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 5:16.56 | |
14 | 71 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 5:25.99 | |
15 | 194 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 5:28.49 | |
16 | 13 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 5:53.48 | |
17 | 90 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 5:54.72 | |
18 | 146 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 6:00.00 | |
19 | 247 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 6:07.12 | |
20 | 159 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 6:30.00 | |
21 | 160 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 6:36.54 | |
22 | 65 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 25 m | 6:46.31 | |
23 | 161 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 6:53.45 | |
24 | 220 | Desrues-Brytygier Thomas | 2001 | HOVEDSTAD | 0105AK | 25 m | 7:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 33, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 2:20.72 | |
2 | 115 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 2:25.00 | |
3 | 42 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:30.70 | |
4 | 168 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:57.85 | |
5 | 121 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 2:58.67 | |
6 | 74 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 3:10.00 | |
7 | 144 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 3:10.23 | |
8 | 130 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 3:13.56 | |
9 | 119 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 3:14.52 | |
10 | 116 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 3:19.76 | |
11 | 171 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 3:20.00 | |
12 | 120 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 3:28.53 | |
13 | 228 | Haugeby Isabella | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:30.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 34, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 134 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:16.95 | |
2 | 123 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:21.79 | |
3 | 135 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 2:30.34 | |
4 | 125 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 2:30.94 | |
5 | 127 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 2:43.70 | |
6 | 133 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 2:46.80 | |
7 | 131 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 2:55.17 | |
8 | 165 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 3:00.81 | |
9 | 128 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 3:06.15 | |
10 | 163 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 3:10.00 | |
11 | 10 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 3:25.32 | |
12 | 122 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 3:48.79 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 35, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 27.16 | |
2 | 58 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 28.04 | |
3 | 115 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 28.09 | |
4 | 84 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 25 m | 28.54 | |
5 | 73 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 28.82 | |
6 | 42 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 29.01 | |
7 | 89 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 29.61 | |
8 | 21 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 29.95 | |
9 | 170 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 30.09 | |
10 | 176 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 30.58 | |
11 | 204 | Hansen Anne Sophie H. | 1999 | ORIENT | 9904AK | 25 m | 30.99 | |
12 | 205 | Teller Nina Madsen | 1999 | ORIENT | 9952BA | 25 m | 32.22 | |
13 | 189 | Nielsen Lærke Skov | 2001 | FR.VÆRK | 0112AK | 25 m | 32.44 | |
14 | 174 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 32.49 | |
15 | 20 | Carlquist Clara Eskebæk | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 32.75 | |
16 | 119 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 33.03 | |
17 | 30 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 33.36 | |
18 | 182 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 34.34 | |
19 | 200 | Jensen Karoline | 2001 | ORIENT | 0122AX | 25 m | 35.14 | |
20 | 225 | Salomonsen Sif | 2000 | HOVEDSTAD | 0036BC | 25 m | 35.39 | |
21 | 181 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 35.67 | |
22 | 104 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 36.16 | |
23 | 214 | Andersen Elisabeth Ralov | 1999 | HOVEDSTAD | 25 m | 37.00 | ||
24 | 219 | Christensen Sarah Kjøller | 1999 | HOVEDSTAD | 25 m | 37.00 | ||
25 | 222 | Nielsen Katarina Brandt | 2001 | HOVEDSTAD | 0126AZ | 25 m | 37.00 | |
26 | 226 | Glad Anna | 1999 | HOVEDSTAD | 9984BE | 25 m | 37.00 | |
27 | 180 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 37.01 | |
28 | 74 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 37.09 | |
29 | 188 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 0288AP | 25 m | 37.34 | |
30 | 39 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 37.39 | |
31 | 149 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 37.64 | |
32 | 210 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 25 m | 37.68 | ||
33 | 64 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 37.81 | |
34 | 197 | Bisleth Olivia Nagel | 2002 | ORIENT | 25 m | 38.43 | ||
35 | 199 | Grøndahl Signe | 2003 | ORIENT | 25 m | 39.13 | ||
36 | 156 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 39.94 | |
37 | 202 | Ekman Siv | 2003 | ORIENT | 25 m | 39.97 | ||
38 | 215 | Bilberg Sarah | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 40.00 | ||
39 | 218 | Carter Nova | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 40.00 | ||
40 | 221 | Epstein Zoey | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 40.00 | ||
41 | 233 | Skovbølling Selma | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 40.00 | ||
42 | 250 | Kofoed Anna | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 40.00 | ||
43 | 44 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 40.23 | |
44 | 94 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 40.33 | |
45 | 18 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 40.51 | |
46 | 208 | Kirketerp Emilie | 2003 | ORIENT | 25 m | 41.21 | ||
47 | 75 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 41.34 | |
48 | 96 | Soelberg Marie Louise B. | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 41.49 | |
49 | 232 | Lundquist Barbara | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AL | 25 m | 41.56 | |
50 | 27 | Fog Smilla Stroud | 2004 | HOVEDSTAD | 0414AG | 25 m | 41.98 | |
51 | 23 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 43.27 | |
52 | 83 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 43.90 | |
53 | 114 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 44.00 | |
54 | 86 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 44.11 | |
55 | 87 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 44.37 | |
56 | 66 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 44.97 | |
57 | 231 | Kallerup Freya Elmshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AM | 25 m | 45.07 | |
58 | 57 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 45.64 | |
59 | 2 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 46.83 | |
60 | 105 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 47.52 | |
61 | 55 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 25 m | 47.61 | |
62 | 223 | Pontoppidan Esther | 2003 | HOVEDSTAD | 0326AL | 25 m | 47.86 | |
63 | 69 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HOVEDSTAD | 0458AL | 25 m | 49.26 | |
64 | 49 | Hoffmann Elisabeth C. Dam | 2005 | HOVEDSTAD | 0578AA | 25 m | 49.51 | |
65 | 67 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 50.82 | |
66 | 14 | Byrholt Carmen | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 50.93 | |
67 | 92 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 25 m | 52.39 | |
68 | 50 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 25 m | 52.80 | |
69 | 101 | Sørensen Ellen M. Weise | 2005 | HOVEDSTAD | 0532AD | 25 m | 53.31 | |
70 | 88 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 53.61 | |
71 | 37 | Haahr Emilie Thorlund | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AJ | 25 m | 54.78 | |
72 | 99 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 25 m | 55.32 | |
73 | 56 | Jensen Ronja | 2004 | HOVEDSTAD | 0446AJ | 25 m | 56.11 | |
74 | 11 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 25 m | 56.42 | |
75 | 95 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 56.58 | |
76 | 22 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:01.82 | |
77 | 54 | Høyer Agnet | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 1:02.43 | |
78 | 213 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 1:24.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 33 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 25 m | 23.84 | |
2 | 35 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 24.35 | |
3 | 173 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 24.91 | |
4 | 98 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 24.97 | |
5 | 103 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 25.33 | |
6 | 139 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 25.52 | |
7 | 106 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 26.81 | |
8 | 166 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 27.18 | |
9 | 140 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 29.94 | |
10 | 43 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 30.30 | |
11 | 192 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 30.33 | |
12 | 151 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 30.87 | |
13 | 143 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 31.08 | |
14 | 191 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 31.65 | |
15 | 148 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 32.33 | |
16 | 61 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 32.99 | |
17 | 90 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 33.33 | |
18 | 13 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 33.71 | |
19 | 146 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 34.07 | |
20 | 234 | Spicker Benjamin | 2002 | HOVEDSTAD | 0259AP | 25 m | 35.80 | |
21 | 235 | Steffensen Mikkel | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AR | 25 m | 36.00 | |
22 | 183 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 36.47 | |
23 | 217 | Bugge August Hertz | 2000 | HOVEDSTAD | 25 m | 37.00 | ||
24 | 249 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 37.85 | |
25 | 211 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 38.60 | |
26 | 100 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 38.70 | |
27 | 102 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 25 m | 39.25 | |
28 | 93 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 40.40 | |
29 | 63 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 40.71 | |
30 | 31 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 41.43 | |
31 | 161 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 41.84 | |
32 | 97 | Sorgini Enzo | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AH | 25 m | 42.02 | |
33 | 78 | Mathiesen Mads Sølberg | 2005 | HOVEDSTAD | 0567AB | 25 m | 43.61 | |
34 | 9 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 25 m | 44.18 | |
35 | 80 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 44.39 | |
36 | 110 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 44.84 | |
37 | 32 | Gerdorf Ludvig H. | 2003 | HOVEDSTAD | 0351AM | 25 m | 45.26 | |
38 | 184 | Jakobsen Anton | 2003 | FR.VÆRK | 0351AJ | 25 m | 45.38 | |
39 | 40 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 48.34 | |
40 | 76 | Madsen Johan Plambæk | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AD | 25 m | 49.12 | |
41 | 59 | Jones Oscar | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AG | 25 m | 50.26 | |
42 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 50.74 | |
43 | 62 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 25 m | 53.86 | |
44 | 19 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 55.09 | |
45 | 1 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:00.16 | |
46 | 6 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 1:01.48 | |
47 | 230 | Jørgensen Lauritz Tørholm | 2004 | HOVEDSTAD | 0457AI | 25 m | 1:08.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 37, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 82 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 18:59.42 | |
2 | 138 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 21:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 39, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 167 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:07.87 | |
2 | 113 | Zaggai Matilde | 1998 | HOVEDSTAD | 9862AF | 25 m | 1:08.08 | |
3 | 8 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 1:09.77 | |
4 | 170 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:11.75 | |
5 | 129 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:11.81 | |
6 | 48 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 1:14.15 | |
7 | 168 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:14.62 | |
8 | 176 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 1:15.35 | |
9 | 144 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:15.63 | |
10 | 46 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:15.65 | |
11 | 116 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 1:16.31 | |
12 | 138 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:16.92 | |
13 | 124 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:17.17 | |
14 | 169 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:17.48 | |
15 | 164 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 25 m | 1:17.53 | ||
16 | 162 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:18.00 | |
17 | 41 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 1:18.55 | |
18 | 26 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:19.39 | |
19 | 5 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 25 m | 1:21.42 | |
20 | 174 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 1:21.90 | |
21 | 60 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 25 m | 1:22.19 | |
22 | 120 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:22.29 | |
23 | 189 | Nielsen Lærke Skov | 2001 | FR.VÆRK | 0112AK | 25 m | 1:22.71 | |
24 | 121 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 1:23.14 | |
25 | 77 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 1:23.64 | |
26 | 20 | Carlquist Clara Eskebæk | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 1:23.74 | |
27 | 171 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:24.50 | |
28 | 182 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:25.39 | |
29 | 136 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:26.65 | |
30 | 74 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:27.67 | |
31 | 119 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 1:28.20 | |
32 | 130 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 1:29.07 | |
33 | 209 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | ORIENT | 25 m | 1:29.13 | ||
34 | 225 | Salomonsen Sif | 2000 | HOVEDSTAD | 0036BC | 25 m | 1:30.00 | |
35 | 181 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:30.57 | |
36 | 104 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 1:30.70 | |
37 | 45 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 1:32.19 | |
38 | 68 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 25 m | 1:33.26 | |
39 | 155 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 0418AD | 25 m | 1:35.00 | |
40 | 85 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:36.35 | |
41 | 64 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 1:36.46 | |
42 | 227 | Haslund Erika Lyhne | 2003 | HOVEDSTAD | 0304AR | 25 m | 1:36.73 | |
43 | 200 | Jensen Karoline | 2001 | ORIENT | 0122AX | 25 m | 1:36.93 | |
44 | 156 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:38.45 | |
45 | 188 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 0288AP | 25 m | 1:38.72 | |
46 | 96 | Soelberg Marie Louise B. | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:39.68 | |
47 | 233 | Skovbølling Selma | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:40.00 | ||
48 | 83 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:40.36 | |
49 | 75 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:40.97 | |
50 | 212 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 1:41.02 | |
51 | 87 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:42.08 | |
52 | 52 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:44.45 | |
53 | 198 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 1:45.98 | |
54 | 47 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 1:46.38 | |
55 | 150 | Mikkelsen Mathilde | 2004 | ALLERØD | 0428AD | 25 m | 1:46.75 | |
56 | 158 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:46.92 | |
57 | 57 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 1:47.12 | |
58 | 210 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 25 m | 1:48.13 | ||
59 | 27 | Fog Smilla Stroud | 2004 | HOVEDSTAD | 0414AG | 25 m | 1:48.23 | |
60 | 231 | Kallerup Freya Elmshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AM | 25 m | 1:48.28 | |
61 | 88 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 1:48.89 | |
62 | 49 | Hoffmann Elisabeth C. Dam | 2005 | HOVEDSTAD | 0578AA | 25 m | 1:50.27 | |
63 | 2 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:54.92 | |
64 | 208 | Kirketerp Emilie | 2003 | ORIENT | 25 m | 1:55.13 | ||
65 | 105 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:56.08 | |
66 | 39 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 1:56.37 | |
67 | 37 | Haahr Emilie Thorlund | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AJ | 25 m | 1:58.37 | |
68 | 95 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:01.09 | |
69 | 69 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HOVEDSTAD | 0458AL | 25 m | 2:01.74 | |
70 | 67 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:01.86 | |
71 | 11 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 25 m | 2:01.87 | |
72 | 92 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 25 m | 2:06.48 | |
73 | 55 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 25 m | 2:10.00 | |
74 | 56 | Jensen Ronja | 2004 | HOVEDSTAD | 0446AJ | 25 m | 2:10.89 | |
75 | 99 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 25 m | 2:11.11 | |
76 | 22 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:11.78 | |
77 | 66 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:15.00 | |
78 | 86 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:15.00 | |
79 | 50 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 25 m | 2:20.00 | |
80 | 101 | Sørensen Ellen M. Weise | 2005 | HOVEDSTAD | 0532AD | 25 m | 2:20.00 | |
81 | 54 | Høyer Agnet | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 2:20.65 | |
82 | 213 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 2:21.49 | |
83 | 224 | Sala Amelina | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.00 | ||
84 | 228 | Haugeby Isabella | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |
Løb 40, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 57.99 | |
2 | 134 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 1:02.15 | |
3 | 173 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:03.24 | |
4 | 137 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:05.09 | |
5 | 166 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:05.75 | |
6 | 139 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:05.81 | |
7 | 135 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:07.22 | |
8 | 132 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:07.54 | |
9 | 106 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 1:08.02 | |
10 | 141 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:08.41 | |
11 | 127 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 1:09.26 | |
12 | 125 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 1:09.33 | |
13 | 172 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:10.21 | |
14 | 131 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 1:11.78 | |
15 | 133 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:14.27 | |
16 | 145 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:14.57 | |
17 | 71 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 1:14.86 | |
18 | 70 | Lave Hugin Næs | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:18.00 | ||
19 | 194 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | 1:18.20 | |
20 | 143 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 1:18.99 | |
21 | 140 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 1:19.23 | |
22 | 165 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 1:20.01 | |
23 | 10 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:20.68 | |
24 | 163 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:21.39 | |
25 | 13 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:24.04 | |
26 | 247 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:27.22 | |
27 | 160 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:28.22 | |
28 | 109 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:28.30 | |
29 | 122 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 1:28.73 | |
30 | 90 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 1:29.20 | |
31 | 235 | Steffensen Mikkel | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AR | 25 m | 1:30.00 | |
32 | 61 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 1:30.40 | |
33 | 249 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:34.26 | |
34 | 65 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 25 m | 1:35.98 | |
35 | 211 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 1:38.28 | |
36 | 4 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 1:42.06 | |
37 | 9 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 25 m | 1:43.76 | |
38 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:44.41 | |
39 | 161 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 1:46.43 | |
40 | 31 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:47.83 | |
41 | 91 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 1:49.70 | |
42 | 6 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 1:51.25 | |
43 | 59 | Jones Oscar | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AG | 25 m | 1:51.91 | |
44 | 184 | Jakobsen Anton | 2003 | FR.VÆRK | 0351AJ | 25 m | 1:52.71 | |
45 | 62 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 25 m | 1:55.22 | |
46 | 19 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 1:56.26 | |
47 | 100 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 1:56.57 | |
48 | 40 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 1:58.36 | |
49 | 76 | Madsen Johan Plambæk | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AD | 25 m | 1:58.73 | |
50 | 78 | Mathiesen Mads Sølberg | 2005 | HOVEDSTAD | 0567AB | 25 m | 2:00.00 | |
51 | 32 | Gerdorf Ludvig H. | 2003 | HOVEDSTAD | 0351AM | 25 m | 2:00.39 | |
52 | 110 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 2:08.02 | |
53 | 80 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:15.00 | |
54 | 1 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 2:20.00 | |
55 | 230 | Jørgensen Lauritz Tørholm | 2004 | HOVEDSTAD | 0457AI | 25 m | 2:24.17 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 oktober 2014 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |