Startliste for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 50 m | 4:43.42 | |
2 | 189 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 4:47.47 | |
3 | 151 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 4:49.98 | |
4 | 1 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 4:50.44 | |
5 | 184 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 4:51.99 | |
6 | 191 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 4:53.41 | |
7 | 150 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 4:56.00 | |
8 | 112 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 4:58.43 | |
9 | 181 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 5:00.51 | |
10 | 2 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 5:00.68 | |
11 | 116 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 5:01.63 | |
12 | 8 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 50 m | 5:03.17 | |
13 | 301 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 5:03.92 | |
14 | 46 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 5:05.68 | |
15 | 72 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 5:09.21 | |
16 | 318 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 5:10.05 | |
17 | 28 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 5:11.76 | |
18 | 124 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 5:13.78 | |
19 | 201 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 5:15.40 | |
20 | 162 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 5:16.04 | |
21 | 127 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 50 m | 5:16.25 | |
22 | 40 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 5:16.40 | |
23 | 236 | Holdrup Mathias | 1999 | HOVEDSTAD | 9991AF | 50 m | 5:17.32 | |
24 | 249 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 5:17.46 | |
25 | 145 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 5:18.28 | |
26 | 115 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 50 m | 5:18.33 | |
27 | 173 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 5:18.63 | |
28 | 57 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 5:19.05 | |
29 | 105 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 50 m | 5:19.18 | |
30 | 141 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 5:19.23 | |
31 | 87 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 5:19.86 | |
32 | 306 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 5:19.98 | |
33 | 125 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 5:19.99 | |
34 | 187 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 50 m | 5:22.41 | |
35 | 317 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 5:23.27 | |
36 | 182 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 50 m | 5:23.94 | |
37 | 113 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 5:24.39 | |
38 | 222 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 5:29.93 | |
39 | 146 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 5:30.15 | |
40 | 89 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 5:32.56 | |
41 | 44 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 50 m | 5:32.74 | |
42 | 100 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 5:33.74 | |
43 | 7 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 50 m | 5:36.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:07 |
Løb 2, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 5:10.44 | |
2 | 229 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 5:11.18 | |
3 | 104 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 5:14.26 | |
4 | 139 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 50 m | 5:16.98 | |
5 | 109 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 5:20.45 | |
6 | 261 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | VAT CPH/MK | 0058AA | 50 m | 5:20.58 | |
7 | 192 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 5:22.43 | |
8 | 307 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 5:22.49 | |
9 | 114 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 5:26.77 | |
10 | 99 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 5:26.93 | |
11 | 172 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 5:28.36 | |
12 | 118 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 5:28.59 | |
13 | 232 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 5:29.00 | |
14 | 14 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 5:29.07 | |
15 | 168 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 50 m | 5:29.90 | |
16 | 233 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 5:31.33 | |
17 | 13 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 50 m | 5:33.07 | |
18 | 211 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 5:33.68 | |
19 | 82 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 5:34.00 | |
20 | 183 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 5:35.19 | |
21 | 111 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 5:35.78 | |
22 | 143 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 5:36.24 | |
23 | 320 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 5:37.59 | |
24 | 147 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 50 m | 5:40.34 | |
25 | 231 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 5:42.44 | EFT |
26 | 18 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 5:43.27 | |
27 | 303 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 5:43.89 | |
28 | 245 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 5:44.65 | |
29 | 159 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 5:45.96 | |
30 | 6 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 5:46.89 | |
31 | 302 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 5:48.32 | |
32 | 252 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 5:49.81 | |
33 | 52 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 5:50.38 | |
34 | 58 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 5:51.89 | |
35 | 68 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 50 m | 5:51.99 | |
36 | 5 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 5:53.11 | |
37 | 96 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 5:53.20 | |
38 | 117 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 5:53.30 | |
39 | 152 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 50 m | 5:53.67 | |
40 | 16 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 5:54.32 | |
41 | 293 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 5:55.84 | |
42 | 238 | Olsen Lea Alberte | 2000 | HOVEDSTAD | 0028AI | 50 m | 5:56.08 | |
43 | 271 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 5:56.92 | |
44 | 319 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 5:57.46 | |
45 | 84 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 5:57.82 | |
46 | 148 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 50 m | 5:58.99 | |
47 | 11 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 5:59.43 | |
48 | 166 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 5:59.66 | |
49 | 212 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 50 m | 5:59.89 | |
50 | 235 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 6:00.49 | |
51 | 30 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 6:01.21 | |
52 | 291 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 6:03.32 | |
53 | 33 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 6:03.50 | |
54 | 263 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 50 m | 6:03.68 | |
55 | 234 | Ahm Ida Sophie | 2001 | HOVEDSTAD | 0122AB | 50 m | 6:04.13 | |
56 | 176 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 6:04.47 | |
57 | 93 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 6:05.00 | |
58 | 142 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 50 m | 6:06.33 | |
59 | 180 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 6:06.34 | |
60 | 296 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 6:06.87 | |
61 | 311 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 6:12.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:07 |
Løb 3, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 247 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 24.86 | |
2 | 220 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 25.51 | |
3 | 191 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 25.65 | |
4 | 243 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 50 m | 25.81 | |
5 | 178 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 50 m | 25.85 | |
6 | 189 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 25.90 | |
7 | 151 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 26.06 | |
8 | 314 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 26.12 | |
9 | 1 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 26.24 | |
10 | 34 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 26.26 | |
11 | 257 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 26.33 | |
12 | 130 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 50 m | 26.35 | |
13 | 254 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 26.41 | |
14 | 119 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 26.43 | |
15 | 101 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 26.45 | |
16 | 283 | Deleuran Jakob | 1998 | HERLUFSHOL | 9895AI | 50 m | 26.57 | |
17 | 4 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 26.83 | |
18 | 46 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 26.93 | |
19 | 110 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 26.94 | |
20 | 215 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 26.94 | |
21 | 301 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 27.13 | |
22 | 167 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 27.26 | |
23 | 29 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 27.27 | |
24 | 76 | Jensen Oliver Sintayehu | 1998 | SLAGELSE | 9805AT | 50 m | 27.31 | |
25 | 41 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 50 m | 27.33 | |
26 | 226 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 27.38 | |
27 | 173 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 27.44 | |
28 | 70 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 50 m | 27.47 | |
29 | 71 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 50 m | 27.50 | |
30 | 292 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 27.51 | |
31 | 201 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 27.60 | |
32 | 202 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 27.60 | |
33 | 53 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 50 m | 27.61 | |
34 | 197 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 27.93 | |
35 | 194 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 27.94 | |
36 | 305 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 27.95 | |
37 | 158 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 27.96 | |
38 | 15 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 27.98 | |
39 | 85 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 28.07 | |
40 | 196 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 50 m | 28.07 | |
41 | 150 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 28.13 | |
42 | 249 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 28.17 | |
43 | 125 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 28.25 | |
44 | 63 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 28.71 | |
45 | 186 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 50 m | 28.78 | |
46 | 153 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 28.83 | |
47 | 218 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 29.15 | |
48 | 77 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 30.85 | |
49 | 264 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH/MK | 9927AP | 50 m | 31.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:07 |
Løb 4, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 28.34 | |
2 | 139 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 50 m | 28.34 | |
3 | 230 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 28.48 | |
4 | 192 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 28.54 | |
5 | 9 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 28.81 | |
6 | 161 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 28.83 | |
7 | 261 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | VAT CPH/MK | 0058AA | 50 m | 29.04 | |
8 | 37 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 50 m | 29.07 | |
9 | 304 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 29.08 | |
10 | 156 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 29.20 | |
11 | 35 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 29.23 | |
12 | 217 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 29.27 | |
13 | 272 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 50 m | 29.31 | |
14 | 310 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 29.40 | |
15 | 31 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 29.49 | |
16 | 98 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 29.52 | |
17 | 209 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 29.52 | |
18 | 199 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 29.58 | |
19 | 114 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 29.64 | |
20 | 14 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 29.71 | |
21 | 275 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | JYLLINGE | 0008AB | 50 m | 29.75 | |
22 | 211 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 29.76 | |
23 | 66 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 29.77 | |
24 | 97 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 29.77 | |
25 | 245 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 29.78 | |
26 | 303 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 29.78 | |
27 | 294 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 29.79 | |
28 | 185 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 29.85 | |
29 | 253 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 50 m | 29.90 | |
30 | 78 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 50 m | 29.95 | |
31 | 95 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 30.08 | |
32 | 242 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 50 m | 30.10 | |
33 | 17 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 30.11 | |
34 | 289 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 50 m | 30.11 | |
35 | 284 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 30.12 | |
36 | 58 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 30.14 | |
37 | 140 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 30.20 | |
38 | 276 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 30.23 | |
39 | 256 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 30.24 | |
40 | 260 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 50 m | 30.25 | |
41 | 13 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 50 m | 30.34 | |
42 | 273 | Aunstrup Line | 2000 | JYLLINGE | 0064AM | 50 m | 30.37 | |
43 | 88 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 30.39 | |
44 | 55 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 30.45 | |
45 | 225 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 30.48 | |
46 | 157 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 30.59 | |
47 | 265 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AA | 50 m | 30.61 | |
48 | 18 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 30.64 | |
49 | 73 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 50 m | 30.69 | |
50 | 86 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 30.77 | |
51 | 117 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 30.80 | |
52 | 159 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 30.80 | |
53 | 171 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 50 m | 30.82 | |
54 | 12 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 30.83 | |
55 | 149 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 31.00 | |
56 | 234 | Ahm Ida Sophie | 2001 | HOVEDSTAD | 0122AB | 50 m | 31.01 | |
57 | 111 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 31.12 | |
58 | 210 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 31.16 | |
59 | 255 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 50 m | 31.17 | |
60 | 277 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 50 m | 31.20 | |
61 | 132 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 31.53 | |
62 | 295 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 50 m | 31.68 | |
63 | 170 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 31.74 | |
64 | 96 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 31.88 | |
65 | 235 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 31.89 | |
66 | 206 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 50 m | 31.94 | |
67 | 102 | Flytkjær-Hansen Iben | 2001 | HASLEV | 0194AV | 50 m | 31.99 | |
68 | 50 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 32.32 | |
69 | 266 | Søgaard Mia | 2001 | VAT CPH/MK | 0112AC | 50 m | 32.36 | |
70 | 135 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 33.18 | |
71 | 250 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 33.62 | |
72 | 179 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 34.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:07 |
Løb 5, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 247 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 2:12.90 | |
2 | 214 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 2:13.74 | |
3 | 110 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 2:14.15 | |
4 | 184 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 2:16.25 | |
5 | 151 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 2:16.52 | |
6 | 313 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 2:17.39 | |
7 | 133 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 2:18.55 | |
8 | 306 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 2:18.57 | |
9 | 4 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 2:19.05 | |
10 | 105 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 50 m | 2:20.78 | |
11 | 167 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 2:21.16 | |
12 | 223 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 50 m | 2:21.21 | |
13 | 119 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 2:21.33 | |
14 | 112 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:23.75 | |
15 | 292 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 2:24.03 | |
16 | 240 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 2:24.90 | |
17 | 254 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 2:25.23 | |
18 | 174 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 2:25.29 | |
19 | 241 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 2:25.99 | |
20 | 318 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 2:26.34 | |
21 | 243 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 50 m | 2:26.36 | |
22 | 162 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 2:27.46 | |
23 | 251 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 2:27.85 | |
24 | 125 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 2:28.03 | |
25 | 194 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 2:28.14 | |
26 | 62 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 50 m | 2:28.55 | |
27 | 202 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 2:29.56 | |
28 | 197 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 2:30.36 | |
29 | 83 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 2:31.17 | |
30 | 64 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 2:31.25 | |
31 | 101 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 2:31.99 | |
32 | 221 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 2:32.26 | |
33 | 182 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 50 m | 2:33.23 | |
34 | 150 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:33.24 | |
35 | 113 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 2:33.70 | |
36 | 15 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 2:33.98 | |
37 | 219 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 2:34.72 | |
38 | 85 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:34.93 | |
39 | 257 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 2:35.00 | |
40 | 309 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 50 m | 2:38.03 | |
41 | 69 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 2:41.93 | |
42 | 90 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 3:28.79 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:07 |
Løb 6, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 50 m | 2:22.15 | |
2 | 16 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 2:28.29 | |
3 | 160 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:32.27 | |
4 | 310 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:34.02 | |
5 | 122 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 2:34.12 | |
6 | 54 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 50 m | 2:35.33 | |
7 | 308 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 2:35.34 | |
8 | 82 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:35.65 | |
9 | 67 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 2:35.97 | |
10 | 104 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:35.97 | |
11 | 143 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 2:36.21 | |
12 | 307 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 2:36.58 | |
13 | 262 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 50 m | 2:37.38 | |
14 | 79 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:37.50 | |
15 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 50 m | 2:37.63 | |
16 | 246 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 2:37.92 | |
17 | 27 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 2:38.31 | |
18 | 169 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 2:39.29 | |
19 | 157 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 2:40.21 | |
20 | 49 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 50 m | 2:40.39 | |
21 | 138 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 2:41.34 | |
22 | 302 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 2:41.53 | |
23 | 311 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 2:41.79 | |
24 | 319 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:42.90 | |
25 | 239 | Schelde Clara Marott | 2000 | HOVEDSTAD | 0092AD | 50 m | 2:43.15 | |
26 | 288 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 50 m | 2:43.84 | |
27 | 273 | Aunstrup Line | 2000 | JYLLINGE | 0064AM | 50 m | 2:44.72 | |
28 | 117 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 2:44.78 | |
29 | 271 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 2:44.80 | |
30 | 256 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 2:44.98 | |
31 | 244 | Hansen Maria Holst | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AC | 50 m | 2:45.79 | |
32 | 188 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 50 m | 2:46.20 | |
33 | 248 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 2:46.65 | |
34 | 94 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 2:46.80 | |
35 | 176 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:47.38 | |
36 | 294 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 2:47.52 | |
37 | 276 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 2:47.60 | |
38 | 312 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:47.63 | |
39 | 274 | Bojesen Julie | 2001 | JYLLINGE | 0176AM | 50 m | 2:49.41 | |
40 | 180 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 2:50.85 | |
41 | 293 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 2:51.81 | |
42 | 252 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 2:52.50 | |
43 | 316 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 2:55.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:07 |
Løb 7, 4X200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Vat-Cph Drenge 1 | 0 | VAT CPH | 50 m | 8:11.31 | ||
2 | 177 | Gsc Drenge 1998 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 8:11.53 | ||
3 | 297 | Triton Drenge 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 8:20.49 | ||
4 | 107 | Kvik Drenge 1 | 1900 | KVIK | 50 m | 8:21.00 | ||
5 | 108 | Kvik Drenge 2 | 1900 | KVIK | 50 m | 8:37.40 | ||
6 | 80 | Roskilde Drenge 1 | 2002 | ROSKILDE | 50 m | 8:48.99 | ||
7 | 21 | Sigma Drenge | 1998 | SIGMA | 50 m | 8:50.00 | ||
8 | 128 | Helsingør Drenge | 1998 | HELSINGØR | 50 m | 9:00.00 | ||
9 | 39 | Frederikssund Drenge 1 | 1999 | FR.SUND | 50 m | 9:01.28 | ||
10 | 207 | Lyngby Drenge1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 9:06.46 | ||
11 | 298 | Triton Drenge 2 | 0 | TRITON B | 50 m | 9:39.25 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:07 |
Løb 8, 4X200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Gentofte Piger 1 | 2000 | GENTOFTE | 50 m | 8:59.31 | ||
2 | 268 | Vat-Cph Piger 1 | 0 | VAT CPH | 50 m | 9:10.15 | ||
3 | 299 | Triton Piger 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 9:10.41 | ||
4 | 228 | Bombefemmeren | 2000 | HOVEDSTAD | 50 m | 9:11.20 | ||
5 | 120 | Kvik Piger 1 | 1900 | KVIK | 50 m | 9:13.35 | ||
6 | 190 | Gsc Piger 2000 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 9:33.69 | ||
7 | 121 | Kvik Piger 2 | 1900 | KVIK | 50 m | 9:34.99 | ||
8 | 300 | Triton Piger 2 | 0 | TRITON B | 50 m | 9:35.83 | ||
9 | 208 | Lyngby Piger 1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 9:39.13 | ||
10 | 22 | Sigma Piger 1 | 2000 | SIGMA | 50 m | 9:40.00 | ||
11 | 23 | Sigma Piger 2 | 2000 | SIGMA | 50 m | 9:40.00 | ||
12 | 81 | Roskilde Piger 1 | 0 | ROSKILDE | 50 m | 9:40.99 | ||
13 | 269 | Vat-Cph Piger 2 | 0 | VAT CPH | 50 m | 9:47.56 | ||
14 | 48 | Hs Piger 1 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 9:53.19 | ||
15 | 129 | Helsingør Piger | 2000 | HELSINGØR | 50 m | 10:00.00 | ||
16 | 270 | Vat-Cph Piger 3 | 0 | VAT CPH | 50 m | 10:06.85 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:07 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | VAT CPH/MK | 0058AA | 50 m | 4:34.81 | |
2 | 192 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 4:37.74 | |
3 | 126 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 4:39.02 | |
4 | 160 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 4:41.18 | |
5 | 242 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 50 m | 4:41.79 | |
6 | 114 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 4:46.96 | |
7 | 272 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 50 m | 4:47.84 | |
8 | 95 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 4:48.04 | |
9 | 118 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 4:48.76 | |
10 | 66 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 4:49.60 | |
11 | 320 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 4:50.08 | |
12 | 231 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 4:50.61 | EFT |
13 | 104 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 4:50.99 | |
14 | 245 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 4:53.17 | |
15 | 18 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 4:53.66 | |
16 | 310 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 4:53.67 | |
17 | 161 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 4:54.14 | |
18 | 13 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 50 m | 4:55.09 | |
19 | 276 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 4:56.68 | |
20 | 156 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 4:57.06 | |
21 | 225 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 4:57.54 | |
22 | 111 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 4:58.20 | |
23 | 55 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 4:58.93 | |
24 | 211 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 4:59.28 | |
25 | 147 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 50 m | 4:59.53 | |
26 | 302 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 5:00.67 | |
27 | 14 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 5:00.91 | |
28 | 6 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 5:01.41 | |
29 | 35 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 5:01.45 | |
30 | 159 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 5:02.44 | |
31 | 271 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 5:02.83 | |
32 | 209 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 5:02.99 | |
33 | 33 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 5:03.02 | |
34 | 224 | Henningsen Zoe | 2001 | SK-SYD | 0128AN | 50 m | 5:03.84 | |
35 | 109 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 5:05.20 | |
36 | 308 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 5:05.35 | |
37 | 79 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 5:05.51 | |
38 | 17 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 5:05.95 | |
39 | 88 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 5:06.23 | |
40 | 230 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 5:07.08 | |
41 | 252 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 5:08.66 | |
42 | 303 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 5:10.75 | |
43 | 285 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 50 m | 5:11.46 | |
44 | 295 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 50 m | 5:12.54 | |
45 | 296 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 5:13.00 | |
46 | 248 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 5:15.06 | |
47 | 180 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 5:15.40 | |
48 | 166 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 5:16.49 | |
49 | 30 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 5:18.85 | |
50 | 164 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 5:19.34 | |
51 | 170 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 5:19.58 | |
52 | 294 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 5:21.59 | |
53 | 250 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 5:22.71 | |
54 | 103 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 50 m | 5:23.10 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 1:59.82 | |
2 | 247 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 2:00.12 | |
3 | 174 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 2:00.89 | |
4 | 184 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 2:01.17 | |
5 | 151 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 2:01.39 | |
6 | 243 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 50 m | 2:01.45 | |
7 | 191 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 2:01.97 | |
8 | 119 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 2:02.33 | |
9 | 314 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 2:02.68 | |
10 | 1 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 2:02.72 | |
11 | 202 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 2:03.67 | |
12 | 43 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:04.15 | |
13 | 178 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 50 m | 2:04.51 | |
14 | 257 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 2:04.87 | |
15 | 254 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 2:04.92 | |
16 | 215 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 2:05.21 | |
17 | 301 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 2:06.10 | |
18 | 34 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 2:06.73 | |
19 | 124 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 2:06.98 | |
20 | 116 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:07.23 | |
21 | 226 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 2:07.27 | |
22 | 150 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:07.54 | |
23 | 130 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 50 m | 2:07.61 | |
24 | 46 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 2:08.10 | |
25 | 136 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 50 m | 2:08.33 | |
26 | 292 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 2:08.61 | |
27 | 281 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 2:08.76 | |
28 | 2 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 2:09.60 | |
29 | 194 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 2:09.69 | |
30 | 112 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:09.72 | |
31 | 113 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 2:09.94 | |
32 | 241 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 2:10.10 | |
33 | 141 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 2:10.53 | |
34 | 306 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 2:10.54 | |
35 | 145 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 2:11.26 | |
36 | 70 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 50 m | 2:11.78 | |
37 | 258 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 2:12.41 | |
38 | 181 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 2:12.54 | |
39 | 249 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 2:13.34 | |
40 | 29 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 2:13.50 | |
41 | 76 | Jensen Oliver Sintayehu | 1998 | SLAGELSE | 9805AT | 50 m | 2:13.53 | |
42 | 41 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 50 m | 2:13.71 | |
43 | 222 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 2:14.14 | |
44 | 3 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 50 m | 2:14.26 | |
45 | 74 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 50 m | 2:15.17 | |
46 | 182 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 50 m | 2:15.18 | |
47 | 146 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 2:15.46 | |
48 | 218 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 2:16.56 | |
49 | 89 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 2:18.54 | |
50 | 216 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 2:19.00 | |
51 | 91 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 2:21.34 | |
52 | 196 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 50 m | 2:22.16 | |
53 | 83 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 2:26.05 | |
54 | 195 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 2:26.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 50 m | 1:06.74 | |
2 | 126 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 1:09.42 | |
3 | 75 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 1:09.81 | |
4 | 172 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 1:10.21 | |
5 | 16 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 1:10.37 | |
6 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 50 m | 1:10.82 | |
7 | 106 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 1:10.92 | |
8 | 307 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 1:11.53 | |
9 | 54 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 50 m | 1:11.65 | |
10 | 67 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 1:12.03 | |
11 | 232 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 1:12.27 | |
12 | 82 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:13.05 | |
13 | 143 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 1:13.50 | |
14 | 122 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 1:13.68 | |
15 | 308 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 1:13.80 | |
16 | 310 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:13.80 | |
17 | 19 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 1:13.93 | |
18 | 49 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 50 m | 1:13.94 | |
19 | 27 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 1:13.95 | |
20 | 169 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 1:14.79 | |
21 | 311 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 1:14.79 | |
22 | 275 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | JYLLINGE | 0008AB | 50 m | 1:14.80 | |
23 | 37 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 50 m | 1:14.84 | |
24 | 273 | Aunstrup Line | 2000 | JYLLINGE | 0064AM | 50 m | 1:14.98 | |
25 | 185 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:15.43 | |
26 | 157 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 1:15.47 | |
27 | 246 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 1:15.54 | |
28 | 262 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 50 m | 1:15.69 | |
29 | 284 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 1:15.71 | |
30 | 239 | Schelde Clara Marott | 2000 | HOVEDSTAD | 0092AD | 50 m | 1:16.39 | |
31 | 68 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 50 m | 1:16.57 | |
32 | 293 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 1:16.58 | |
33 | 244 | Hansen Maria Holst | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AC | 50 m | 1:16.62 | |
34 | 188 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 50 m | 1:16.69 | |
35 | 256 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 1:16.89 | |
36 | 138 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 1:17.04 | |
37 | 289 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 50 m | 1:17.15 | |
38 | 248 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 1:17.21 | |
39 | 193 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 1:17.34 | |
40 | 161 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 1:17.66 | |
41 | 94 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:17.75 | |
42 | 117 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 1:17.83 | |
43 | 285 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 50 m | 1:18.79 | |
44 | 260 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 50 m | 1:19.17 | |
45 | 263 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 50 m | 1:19.70 | |
46 | 319 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 1:19.72 | |
47 | 274 | Bojesen Julie | 2001 | JYLLINGE | 0176AM | 50 m | 1:19.76 | |
48 | 176 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 1:20.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 50 m | 1:09.58 | |
2 | 191 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 1:10.49 | |
3 | 201 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 1:10.76 | |
4 | 181 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 1:11.08 | |
5 | 71 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 50 m | 1:11.42 | |
6 | 236 | Holdrup Mathias | 1999 | HOVEDSTAD | 9991AF | 50 m | 1:12.49 | |
7 | 4 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 1:12.54 | |
8 | 150 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 1:13.70 | |
9 | 301 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 1:13.79 | |
10 | 173 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 1:14.18 | |
11 | 110 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 1:15.06 | |
12 | 85 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 1:15.16 | |
13 | 57 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 1:15.22 | |
14 | 8 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 50 m | 1:15.34 | |
15 | 28 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 1:15.37 | |
16 | 127 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 50 m | 1:16.03 | |
17 | 186 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 50 m | 1:16.08 | |
18 | 194 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 1:16.82 | |
19 | 40 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 1:17.13 | |
20 | 63 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 1:17.25 | |
21 | 72 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 1:17.67 | |
22 | 202 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 1:17.80 | |
23 | 151 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 1:17.94 | |
24 | 62 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 50 m | 1:18.07 | |
25 | 305 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 1:18.20 | |
26 | 7 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 50 m | 1:18.92 | |
27 | 77 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 1:18.99 | |
28 | 195 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 1:18.99 | |
29 | 264 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH/MK | 9927AP | 50 m | 1:19.91 | |
30 | 146 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 1:20.02 | |
31 | 187 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 50 m | 1:20.42 | |
32 | 15 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 1:20.52 | |
33 | 205 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 50 m | 1:20.82 | |
34 | 318 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 1:21.15 | |
35 | 44 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 50 m | 1:21.65 | |
36 | 222 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 1:21.87 | |
37 | 87 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 1:22.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 13, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 2:22.69 | |
2 | 229 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 2:25.07 | |
3 | 304 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 2:28.16 | |
4 | 109 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 2:28.48 | |
5 | 118 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 2:29.75 | |
6 | 99 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 2:32.18 | |
7 | 272 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 50 m | 2:33.60 | |
8 | 9 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 2:33.85 | |
9 | 307 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 2:34.97 | |
10 | 66 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 2:35.10 | |
11 | 168 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 50 m | 2:35.61 | |
12 | 233 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 2:35.71 | |
13 | 104 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:36.06 | |
14 | 143 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 2:36.25 | |
15 | 14 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:39.63 | |
16 | 183 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 2:39.67 | |
17 | 321 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 50 m | 2:39.99 | |
18 | 245 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 2:40.51 | |
19 | 111 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 2:42.87 | |
20 | 96 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 2:43.06 | |
21 | 82 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:43.30 | |
22 | 78 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 50 m | 2:43.80 | |
23 | 199 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 2:47.64 | |
24 | 147 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 50 m | 2:47.72 | |
25 | 55 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 2:51.61 | |
26 | 252 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 2:51.76 | |
27 | 93 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 2:52.03 | |
28 | 320 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 2:53.03 | |
29 | 148 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 50 m | 2:54.23 | |
30 | 84 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:55.50 | |
31 | 56 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 2:57.44 | |
32 | 88 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:58.54 | |
33 | 11 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 2:59.39 | |
34 | 17 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 2:59.88 | |
35 | 319 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:59.92 | |
36 | 302 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 3:01.12 | |
37 | 32 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 3:02.50 | |
38 | 311 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 3:03.45 | |
39 | 180 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 3:06.98 | |
40 | 291 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 3:07.05 | |
41 | 277 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 50 m | 3:09.77 | |
42 | 198 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 3:10.45 | |
43 | 16 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 3:14.84 | |
44 | 237 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 50 m | 3:21.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 14, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 2:12.43 | |
2 | 243 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 50 m | 2:13.60 | |
3 | 191 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 2:15.36 | |
4 | 313 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 2:16.35 | |
5 | 119 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 2:17.98 | |
6 | 150 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:19.04 | |
7 | 184 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 2:19.15 | |
8 | 151 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 2:19.23 | |
9 | 4 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 2:19.46 | |
10 | 1 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 2:19.50 | |
11 | 247 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 2:19.67 | |
12 | 112 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:20.09 | |
13 | 314 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 2:21.55 | |
14 | 181 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 2:21.94 | |
15 | 43 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:22.77 | |
16 | 301 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 2:23.31 | |
17 | 201 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 2:23.53 | |
18 | 8 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 50 m | 2:24.50 | |
19 | 133 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 2:24.70 | |
20 | 2 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 2:25.14 | |
21 | 173 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 2:25.94 | |
22 | 116 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:26.28 | |
23 | 127 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 50 m | 2:26.43 | |
24 | 28 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 2:26.71 | |
25 | 318 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 2:27.03 | |
26 | 240 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 2:27.32 | |
27 | 251 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 2:27.59 | |
28 | 306 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 2:27.59 | |
29 | 57 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 2:27.97 | |
30 | 257 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 2:28.83 | |
31 | 292 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 2:29.86 | |
32 | 85 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:29.89 | |
33 | 113 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 2:30.51 | |
34 | 162 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 2:30.96 | |
35 | 215 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 2:31.03 | |
36 | 145 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 2:31.10 | |
37 | 141 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 2:31.17 | |
38 | 258 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 2:31.33 | |
39 | 241 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 2:32.09 | |
40 | 187 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 50 m | 2:32.65 | |
41 | 197 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 2:32.93 | |
42 | 64 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 2:33.41 | |
43 | 249 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 2:33.43 | |
44 | 3 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 50 m | 2:34.09 | |
45 | 101 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 2:34.09 | |
46 | 87 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:34.25 | |
47 | 317 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:34.93 | |
48 | 131 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 2:35.17 | |
49 | 53 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 50 m | 2:35.67 | |
50 | 29 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 2:35.77 | |
51 | 146 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 2:35.95 | |
52 | 100 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 2:36.62 | |
53 | 309 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 50 m | 2:37.02 | |
54 | 89 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 2:39.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 192 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 1:00.55 | |
2 | 230 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 1:01.14 | |
3 | 261 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | VAT CPH/MK | 0058AA | 50 m | 1:01.14 | |
4 | 75 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 1:01.47 | |
5 | 229 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 1:01.80 | |
6 | 106 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 1:01.97 | |
7 | 126 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 1:01.99 | |
8 | 161 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 1:02.15 | |
9 | 304 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 1:02.52 | |
10 | 66 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 1:02.66 | |
11 | 139 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 50 m | 1:03.10 | |
12 | 156 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 1:03.13 | |
13 | 272 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 50 m | 1:03.15 | |
14 | 310 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:03.69 | |
15 | 114 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 1:03.86 | |
16 | 9 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 1:03.93 | |
17 | 18 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 1:04.02 | |
18 | 233 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 1:04.06 | |
19 | 242 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 50 m | 1:04.08 | |
20 | 95 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:04.15 | |
21 | 98 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:04.26 | |
22 | 172 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 1:04.30 | |
23 | 289 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 50 m | 1:04.32 | |
24 | 35 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 1:04.46 | |
25 | 109 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:04.47 | |
26 | 209 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 1:04.54 | |
27 | 37 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 50 m | 1:04.63 | |
28 | 245 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 1:04.69 | |
29 | 320 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 1:04.75 | |
30 | 232 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 1:04.91 | |
31 | 122 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 1:04.97 | |
32 | 31 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 1:05.01 | |
33 | 302 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 1:05.04 | |
34 | 185 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:05.06 | |
35 | 97 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 1:05.07 | |
36 | 73 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 50 m | 1:05.13 | |
37 | 294 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 1:05.40 | |
38 | 217 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 1:05.48 | |
39 | 118 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 1:05.59 | |
40 | 58 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 1:05.66 | |
41 | 111 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 1:05.76 | |
42 | 211 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:05.96 | |
43 | 256 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 1:05.97 | |
44 | 265 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AA | 50 m | 1:06.08 | |
45 | 253 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 50 m | 1:06.23 | |
46 | 134 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 1:06.40 | |
47 | 225 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 1:06.43 | |
48 | 171 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 50 m | 1:06.51 | |
49 | 17 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 1:06.59 | |
50 | 51 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:06.62 | |
51 | 321 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 50 m | 1:06.69 | |
52 | 169 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 1:06.72 | |
53 | 6 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 1:06.78 | |
54 | 99 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 1:06.89 | |
55 | 199 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 1:06.93 | |
56 | 159 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 1:06.96 | |
57 | 276 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 1:06.99 | |
58 | 168 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 50 m | 1:07.01 | |
59 | 147 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 50 m | 1:07.07 | |
60 | 16 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 1:07.08 | |
61 | 55 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 1:07.10 | |
62 | 260 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 50 m | 1:07.18 | |
63 | 295 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 50 m | 1:07.51 | |
64 | 86 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 1:07.64 | |
65 | 27 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 1:07.69 | |
66 | 33 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 1:07.76 | |
67 | 149 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 1:07.93 | |
68 | 67 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 1:08.15 | |
69 | 277 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 50 m | 1:08.51 | |
70 | 312 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 1:08.68 | |
71 | 117 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 1:09.28 | |
72 | 235 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 1:09.34 | |
73 | 239 | Schelde Clara Marott | 2000 | HOVEDSTAD | 0092AD | 50 m | 1:09.37 | |
74 | 244 | Hansen Maria Holst | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AC | 50 m | 1:09.41 | |
75 | 263 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 50 m | 1:09.46 | |
76 | 79 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:09.52 | |
77 | 255 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 50 m | 1:09.52 | |
78 | 94 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:09.53 | |
79 | 170 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 1:09.54 | |
80 | 266 | Søgaard Mia | 2001 | VAT CPH/MK | 0112AC | 50 m | 1:09.55 | |
81 | 210 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:09.75 | |
82 | 88 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 1:09.76 | |
83 | 200 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 1:10.34 | |
84 | 138 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 1:11.48 | |
85 | 45 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 1:12.35 | |
86 | 213 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 50 m | 1:14.56 | |
87 | 140 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 16, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 174 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 16:11.45 | |
2 | 116 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 16:38.47 | |
3 | 184 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 16:48.39 | |
4 | 247 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 16:50.32 | |
5 | 257 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 17:11.28 | |
6 | 119 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 17:11.55 | |
7 | 243 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 50 m | 17:29.65 | |
8 | 162 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 17:41.15 | |
9 | 124 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 17:44.48 | |
10 | 46 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 17:49.72 | |
11 | 226 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 17:51.09 | |
12 | 145 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 18:04.30 | |
13 | 40 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 18:04.73 | |
14 | 34 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 18:05.76 | |
15 | 130 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 50 m | 18:09.98 | |
16 | 150 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 18:10.43 | |
17 | 254 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 18:10.73 | |
18 | 249 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 18:28.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 50 m | 2:40.41 | |
2 | 169 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 2:41.80 | |
3 | 209 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 2:42.13 | |
4 | 310 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:43.12 | |
5 | 14 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:44.51 | |
6 | 13 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 50 m | 2:44.88 | |
7 | 104 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:46.12 | |
8 | 287 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 2:47.33 | |
9 | 307 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 2:47.98 | |
10 | 160 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:48.77 | |
11 | 98 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 2:49.11 | |
12 | 109 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 2:49.95 | |
13 | 262 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 50 m | 2:51.90 | |
14 | 183 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 2:53.56 | |
15 | 293 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 2:54.78 | |
16 | 157 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 2:55.88 | |
17 | 275 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | JYLLINGE | 0008AB | 50 m | 2:57.02 | |
18 | 30 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 2:57.74 | |
19 | 210 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 2:58.23 | |
20 | 82 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:58.81 | |
21 | 132 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 2:59.47 | |
22 | 122 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 3:00.09 | |
23 | 50 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 3:00.11 | |
24 | 312 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 3:00.39 | |
25 | 322 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 3:00.69 | EFT |
26 | 166 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 3:00.87 | |
27 | 123 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 3:01.73 | |
28 | 290 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 50 m | 3:01.86 | |
29 | 52 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 3:02.41 | |
30 | 51 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 3:03.16 | |
31 | 252 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 3:04.02 | |
32 | 171 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 50 m | 3:04.79 | |
33 | 134 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 3:05.46 | |
34 | 238 | Olsen Lea Alberte | 2000 | HOVEDSTAD | 0028AI | 50 m | 3:05.61 | |
35 | 282 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 3:06.42 | |
36 | 319 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 3:07.22 | |
37 | 288 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 50 m | 3:07.27 | |
38 | 65 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 3:07.55 | |
39 | 5 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 3:08.28 | |
40 | 135 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 3:08.49 | |
41 | 56 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 3:09.14 | |
42 | 213 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 50 m | 3:09.95 | |
43 | 212 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 50 m | 3:10.52 | |
44 | 175 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 3:10.60 | |
45 | 234 | Ahm Ida Sophie | 2001 | HOVEDSTAD | 0122AB | 50 m | 3:10.93 | |
46 | 259 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 50 m | 3:11.00 | |
47 | 117 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 3:13.15 | |
48 | 296 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 3:13.38 | |
49 | 237 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 50 m | 3:13.42 | |
50 | 316 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 3:14.02 | |
51 | 198 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 3:14.87 | |
52 | 142 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 50 m | 3:15.13 | |
53 | 285 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 50 m | 3:15.16 | |
54 | 93 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 3:15.36 | |
55 | 295 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 50 m | 3:16.07 | |
56 | 45 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 3:17.85 | |
57 | 152 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 50 m | 3:21.72 | |
58 | 179 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 3:25.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 313 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 57.92 | |
2 | 220 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 58.05 | |
3 | 189 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 58.11 | |
4 | 243 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 50 m | 1:00.34 | |
5 | 314 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 1:01.63 | |
6 | 110 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 1:02.33 | |
7 | 4 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 1:02.42 | |
8 | 151 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 1:02.63 | |
9 | 150 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 1:02.64 | |
10 | 43 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 1:02.74 | |
11 | 215 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 1:03.18 | |
12 | 247 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 1:03.22 | |
13 | 1 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 1:03.25 | |
14 | 178 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 50 m | 1:03.83 | |
15 | 127 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 50 m | 1:04.17 | |
16 | 131 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 1:04.59 | |
17 | 201 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 1:04.74 | |
18 | 8 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 50 m | 1:04.93 | |
19 | 112 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 1:04.97 | |
20 | 133 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 1:05.51 | |
21 | 101 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 1:05.66 | |
22 | 202 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 1:05.90 | |
23 | 72 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 1:06.03 | |
24 | 41 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 50 m | 1:06.04 | |
25 | 318 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 1:06.24 | |
26 | 2 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 1:06.62 | |
27 | 258 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 1:06.62 | |
28 | 141 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 1:06.81 | |
29 | 251 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 1:07.48 | |
30 | 28 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 1:07.52 | |
31 | 158 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 1:07.61 | |
32 | 173 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 1:07.66 | |
33 | 305 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 1:08.46 | |
34 | 241 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 1:08.62 | |
35 | 91 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 1:08.66 | |
36 | 3 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 50 m | 1:08.71 | |
37 | 194 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 1:08.84 | |
38 | 182 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 50 m | 1:08.91 | |
39 | 249 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 1:09.07 | |
40 | 153 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 1:09.11 | |
41 | 113 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 1:09.37 | |
42 | 40 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 1:09.38 | |
43 | 57 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 1:09.69 | |
44 | 197 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 1:09.75 | |
45 | 100 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 1:10.71 | |
46 | 69 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 1:16.47 | |
47 | 44 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 50 m | 1:20.55 | |
48 | 196 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 50 m | 1:23.92 | |
49 | 205 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 50 m | 1:36.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 19, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Gentofte Piger 1 | 2000 | GENTOFTE | 50 m | 4:32.40 | ||
2 | 228 | Bombefemmeren | 2000 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:35.90 | ||
3 | 299 | Triton Piger 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:38.76 | ||
4 | 120 | Kvik Piger 1 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:39.22 | ||
5 | 22 | Sigma Piger 1 | 2000 | SIGMA | 50 m | 4:42.50 | ||
6 | 278 | A6 Piger 1 | 2000 | A6 | 50 m | 4:46.99 | ||
7 | 268 | Vat-Cph Piger 1 | 0 | VAT CPH | 50 m | 4:49.08 | ||
8 | 23 | Sigma Piger 2 | 2000 | SIGMA | 50 m | 4:50.00 | ||
9 | 144 | Herlev Piger | 2001 | HERLEV | 50 m | 4:50.21 | ||
10 | 155 | Gentofte Piger 2 | 2000 | GENTOFTE | 50 m | 4:50.21 | ||
11 | 92 | Hvidovre Piger B | 2000 | HVIDOVRE | 50 m | 4:52.64 | ||
12 | 286 | Gti Piger | 2000 | GTI | 50 m | 4:52.77 | ||
13 | 121 | Kvik Piger 2 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:53.57 | ||
14 | 190 | Gsc Piger 2000 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:54.00 | ||
15 | 269 | Vat-Cph Piger 2 | 0 | VAT CPH | 50 m | 5:00.05 | ||
16 | 26 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 50 m | 5:00.21 | ||
17 | 24 | Sigma Piger 3 | 2000 | SIGMA | 50 m | 5:05.50 | ||
18 | 81 | Roskilde Piger 1 | 0 | ROSKILDE | 50 m | 5:05.99 | ||
19 | 60 | Vest Darlings | 2000 | VEST | 50 m | 5:06.16 | ||
20 | 208 | Lyngby Piger 1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 5:07.01 | ||
21 | 48 | Hs Piger 1 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 5:09.38 | ||
22 | 300 | Triton Piger 2 | 0 | TRITON B | 50 m | 5:10.33 | ||
23 | 270 | Vat-Cph Piger 3 | 0 | VAT CPH | 50 m | 5:12.40 | ||
24 | 279 | A6 Piger 2 | 2000 | A6 | 50 m | 5:26.07 | ||
25 | 203 | Holbæk Piger | 0 | HOLBÆK | 50 m | 59:59.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 20, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Gsc Drenge 1998 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 3:42.11 | ||
2 | 267 | Vat-Cph Drenge 1 | 0 | VAT CPH | 50 m | 3:42.34 | ||
3 | 21 | Sigma Drenge | 1998 | SIGMA | 50 m | 3:46.00 | ||
4 | 297 | Triton Drenge 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 3:46.25 | ||
5 | 128 | Helsingør Drenge | 1998 | HELSINGØR | 50 m | 3:55.00 | ||
6 | 107 | Kvik Drenge 1 | 1900 | KVIK | 50 m | 3:55.85 | ||
7 | 25 | Hils Drenge | 1998 | HILLERØD | 50 m | 3:59.11 | ||
8 | 108 | Kvik Drenge 2 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:02.82 | ||
9 | 38 | Frederikssund Drenge | 1999 | FR.SUND | 50 m | 4:04.70 | ||
10 | 61 | Vest Tågehorn | 1998 | VEST | 50 m | 4:07.85 | ||
11 | 207 | Lyngby Drenge1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:08.06 | ||
12 | 80 | Roskilde Drenge 1 | 2002 | ROSKILDE | 50 m | 4:16.99 | ||
13 | 298 | Triton Drenge 2 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:20.54 | ||
14 | 204 | Holbæk Drenge | 0 | HOLBÆK | 50 m | 59:59.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 174 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 4:08.53 | |
2 | 247 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 4:14.11 | |
3 | 184 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 4:16.20 | |
4 | 243 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 50 m | 4:16.32 | |
5 | 1 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 4:21.07 | |
6 | 119 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 4:21.78 | |
7 | 191 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 4:23.16 | |
8 | 151 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 4:23.87 | |
9 | 257 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 4:24.33 | |
10 | 314 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 4:25.18 | |
11 | 116 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 4:25.88 | |
12 | 226 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 4:26.53 | |
13 | 301 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 4:26.90 | |
14 | 124 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 4:27.62 | |
15 | 202 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 4:28.23 | |
16 | 150 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 4:29.84 | |
17 | 292 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 4:30.67 | |
18 | 34 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 4:32.10 | |
19 | 113 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 4:32.11 | |
20 | 254 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 4:32.40 | |
21 | 215 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 4:32.57 | |
22 | 112 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 4:32.59 | |
23 | 136 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 50 m | 4:33.06 | |
24 | 162 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 4:33.47 | |
25 | 201 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 4:33.95 | |
26 | 141 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 4:35.05 | |
27 | 249 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 4:35.43 | |
28 | 194 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 4:36.87 | |
29 | 130 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 50 m | 4:36.95 | |
30 | 28 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 4:37.26 | |
31 | 2 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 4:37.51 | |
32 | 258 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 4:38.60 | |
33 | 145 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 4:39.24 | |
34 | 74 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 50 m | 4:39.49 | |
35 | 216 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 4:41.80 | |
36 | 306 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 4:42.83 | |
37 | 3 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 50 m | 4:44.72 | |
38 | 187 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 50 m | 4:44.81 | |
39 | 222 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 4:46.69 | |
40 | 219 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 4:47.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 22, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 50 m | 1:12.02 | |
2 | 261 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | VAT CPH/MK | 0058AA | 50 m | 2:10.25 | |
3 | 160 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:11.04 | |
4 | 126 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 2:11.25 | |
5 | 75 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 2:13.81 | |
6 | 192 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 2:14.00 | |
7 | 114 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 2:15.69 | |
8 | 66 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 2:15.75 | |
9 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 50 m | 2:15.92 | |
10 | 172 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 2:15.95 | |
11 | 232 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 2:16.06 | |
12 | 272 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 50 m | 2:16.36 | |
13 | 161 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 2:16.40 | |
14 | 320 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 2:16.53 | |
15 | 242 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 50 m | 2:16.93 | |
16 | 211 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:17.34 | |
17 | 104 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:17.79 | |
18 | 122 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 2:18.19 | |
19 | 18 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 2:18.21 | |
20 | 310 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:19.07 | |
21 | 245 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 2:20.02 | |
22 | 95 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 2:20.14 | |
23 | 156 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 2:20.47 | |
24 | 289 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 50 m | 2:20.81 | |
25 | 118 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 2:20.88 | |
26 | 6 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 2:21.28 | |
27 | 303 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 2:21.31 | |
28 | 111 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 2:21.36 | |
29 | 35 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 2:21.41 | |
30 | 147 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 50 m | 2:21.45 | |
31 | 168 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 50 m | 2:22.16 | |
32 | 12 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 2:22.39 | |
33 | 276 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 2:22.39 | |
34 | 302 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 2:22.74 | |
35 | 157 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 2:22.87 | |
36 | 308 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 2:23.17 | |
37 | 73 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 50 m | 2:23.40 | |
38 | 225 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 2:23.44 | |
39 | 321 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 50 m | 2:23.63 | |
40 | 295 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 50 m | 2:23.74 | |
41 | 37 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 50 m | 2:23.75 | |
42 | 5 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 2:23.88 | |
43 | 256 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 2:23.95 | |
44 | 55 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 2:23.98 | |
45 | 193 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 2:24.04 | |
46 | 159 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 2:24.07 | |
47 | 233 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 2:24.74 | |
48 | 68 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 50 m | 2:25.29 | |
49 | 88 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:25.29 | |
50 | 58 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 2:25.45 | |
51 | 282 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 2:25.47 | |
52 | 79 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:25.60 | |
53 | 17 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 2:25.79 | |
54 | 67 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 2:26.26 | |
55 | 149 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 2:26.26 | |
56 | 271 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 2:26.49 | |
57 | 185 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 2:26.79 | |
58 | 33 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 2:26.93 | |
59 | 117 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 2:27.18 | |
60 | 253 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 50 m | 2:27.31 | |
61 | 224 | Henningsen Zoe | 2001 | SK-SYD | 0128AN | 50 m | 2:27.32 | |
62 | 294 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 2:27.50 | |
63 | 266 | Søgaard Mia | 2001 | VAT CPH/MK | 0112AC | 50 m | 2:27.62 | |
64 | 235 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 2:27.66 | |
65 | 296 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 2:27.80 | |
66 | 217 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 2:27.93 | |
67 | 252 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 2:28.10 | |
68 | 312 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:28.55 | |
69 | 285 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 50 m | 2:28.63 | |
70 | 27 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 2:29.03 | |
71 | 170 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 2:30.79 | |
72 | 65 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 2:30.99 | |
73 | 164 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 2:31.13 | |
74 | 277 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 50 m | 2:31.37 | |
75 | 263 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 50 m | 2:32.03 | |
76 | 96 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 2:32.05 | |
77 | 152 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 50 m | 2:33.83 | |
78 | 200 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 2:39.72 | |
79 | 32 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 2:45.58 | |
80 | 274 | Bojesen Julie | 2001 | JYLLINGE | 0176AM | 50 m | 2:48.77 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 1:01.88 | |
2 | 214 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 1:02.28 | |
3 | 247 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 1:02.51 | |
4 | 184 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 1:03.64 | |
5 | 306 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 1:03.75 | |
6 | 4 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 1:03.80 | |
7 | 133 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 1:04.30 | |
8 | 151 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 1:05.54 | |
9 | 318 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 1:06.22 | |
10 | 105 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 50 m | 1:06.40 | |
11 | 254 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 1:06.65 | |
12 | 292 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 1:07.39 | |
13 | 241 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 1:07.72 | |
14 | 240 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 1:08.01 | |
15 | 62 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 50 m | 1:08.23 | |
16 | 15 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 1:08.75 | |
17 | 243 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 50 m | 1:08.95 | |
18 | 251 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 1:08.96 | |
19 | 194 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 1:09.14 | |
20 | 90 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 1:09.37 | |
21 | 197 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 1:10.00 | |
22 | 131 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 1:10.07 | |
23 | 221 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 1:10.37 | |
24 | 64 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 1:10.43 | |
25 | 85 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 1:11.12 | |
26 | 309 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 50 m | 1:11.24 | |
27 | 83 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 1:11.25 | |
28 | 150 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 1:11.49 | |
29 | 41 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 50 m | 1:11.85 | |
30 | 40 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 1:11.86 | |
31 | 69 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 1:11.89 | |
32 | 219 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 1:13.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 1:16.28 | |
2 | 209 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 1:16.57 | |
3 | 13 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 50 m | 1:16.80 | |
4 | 169 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 1:17.02 | |
5 | 109 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:17.04 | |
6 | 310 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:17.70 | |
7 | 14 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 1:18.16 | |
8 | 307 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 1:18.80 | |
9 | 262 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 50 m | 1:19.60 | |
10 | 230 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 1:19.67 | |
11 | 98 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:19.76 | |
12 | 293 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 1:20.44 | |
13 | 275 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | JYLLINGE | 0008AB | 50 m | 1:21.34 | |
14 | 30 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 1:21.62 | |
15 | 123 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:22.48 | |
16 | 166 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 1:22.67 | |
17 | 157 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 1:22.82 | |
18 | 132 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 1:23.34 | |
19 | 210 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:23.37 | |
20 | 82 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:24.29 | |
21 | 290 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 50 m | 1:24.48 | |
22 | 171 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 50 m | 1:24.53 | |
23 | 50 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 1:24.91 | |
24 | 312 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 1:24.97 | |
25 | 52 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 1:25.18 | |
26 | 51 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:25.25 | |
27 | 9 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 1:25.29 | |
28 | 134 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 1:25.55 | |
29 | 234 | Ahm Ida Sophie | 2001 | HOVEDSTAD | 0122AB | 50 m | 1:25.64 | |
30 | 282 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 1:25.87 | |
31 | 213 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 50 m | 1:26.73 | |
32 | 288 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 50 m | 1:27.14 | |
33 | 322 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:27.20 | EFT |
34 | 238 | Olsen Lea Alberte | 2000 | HOVEDSTAD | 0028AI | 50 m | 1:27.26 | |
35 | 284 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 1:27.43 | |
36 | 319 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 1:28.94 | |
37 | 259 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 50 m | 1:28.99 | |
38 | 135 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 1:29.07 | |
39 | 56 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 1:29.20 | |
40 | 16 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 1:29.62 | |
41 | 179 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 1:30.15 | |
42 | 175 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 1:30.78 | |
43 | 65 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 1:30.87 | |
44 | 316 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:32.23 | |
45 | 142 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 25, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 2:07.87 | |
2 | 313 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 2:08.19 | |
3 | 189 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 2:10.60 | |
4 | 110 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 2:13.88 | |
5 | 150 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:14.81 | |
6 | 243 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 50 m | 2:19.55 | |
7 | 43 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:21.83 | |
8 | 112 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:23.34 | |
9 | 151 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 2:23.94 | |
10 | 181 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 2:24.59 | |
11 | 46 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 2:24.90 | |
12 | 127 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 50 m | 2:25.06 | |
13 | 116 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:27.44 | |
14 | 28 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 2:27.68 | |
15 | 91 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 2:27.73 | |
16 | 314 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 2:27.81 | |
17 | 131 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 2:28.11 | |
18 | 145 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 2:28.42 | |
19 | 1 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 2:28.75 | |
20 | 318 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 2:28.75 | |
21 | 249 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 2:29.41 | |
22 | 124 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 2:29.87 | |
23 | 2 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 2:30.09 | |
24 | 258 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 2:32.57 | |
25 | 3 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 50 m | 2:33.67 | |
26 | 113 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 2:33.90 | |
27 | 173 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 2:34.78 | |
28 | 146 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 2:37.47 | |
29 | 64 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 2:37.98 | |
30 | 101 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 2:37.99 | |
31 | 317 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:44.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 26, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 50 m | 2:26.87 | |
2 | 287 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 2:27.03 | |
3 | 126 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 2:28.30 | |
4 | 229 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 2:29.26 | |
5 | 160 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:30.43 | |
6 | 139 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 50 m | 2:30.47 | |
7 | 169 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 2:31.06 | |
8 | 106 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 2:31.83 | |
9 | 192 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 2:32.60 | |
10 | 104 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:33.27 | |
11 | 307 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 2:33.75 | |
12 | 122 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 2:34.00 | |
13 | 114 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 2:34.18 | |
14 | 304 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 2:34.31 | |
15 | 230 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 2:34.87 | |
16 | 183 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 2:35.07 | |
17 | 98 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 2:35.93 | |
18 | 9 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 2:35.95 | |
19 | 262 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 50 m | 2:36.05 | |
20 | 209 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 2:36.18 | |
21 | 310 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:36.18 | |
22 | 14 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:36.24 | |
23 | 168 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 50 m | 2:36.82 | |
24 | 233 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 2:37.11 | |
25 | 109 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 2:37.27 | |
26 | 13 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 50 m | 2:37.46 | |
27 | 118 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 2:38.00 | |
28 | 111 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 2:38.23 | |
29 | 211 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:38.27 | |
30 | 261 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | VAT CPH/MK | 0058AA | 50 m | 2:38.48 | |
31 | 99 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 2:38.53 | |
32 | 95 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 2:38.76 | |
33 | 143 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 2:38.97 | |
34 | 82 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:39.95 | |
35 | 16 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 2:40.41 | |
36 | 245 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 2:40.57 | |
37 | 320 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 2:40.63 | |
38 | 78 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 50 m | 2:40.86 | |
39 | 161 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 2:40.91 | |
40 | 156 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 2:40.96 | |
41 | 185 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 2:41.75 | |
42 | 37 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 50 m | 2:41.79 | |
43 | 284 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 2:41.93 | |
44 | 232 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 2:42.18 | |
45 | 293 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 2:42.50 | |
46 | 54 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 50 m | 2:42.71 | |
47 | 303 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 2:42.72 | |
48 | 18 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 2:43.80 | |
49 | 12 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 2:44.02 | |
50 | 58 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 2:44.42 | |
51 | 252 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 2:44.53 | |
52 | 6 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 2:44.94 | |
53 | 52 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 2:45.05 | |
54 | 67 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 2:45.59 | |
55 | 123 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:45.64 | |
56 | 51 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:45.66 | |
57 | 321 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 50 m | 2:46.21 | |
58 | 68 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 50 m | 2:46.48 | |
59 | 199 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 2:46.91 | |
60 | 5 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 2:47.10 | |
61 | 255 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 50 m | 2:47.38 | |
62 | 319 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:47.38 | |
63 | 302 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 2:47.66 | |
64 | 117 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 2:48.31 | |
65 | 27 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 2:48.33 | |
66 | 263 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 50 m | 2:48.62 | |
67 | 260 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 50 m | 2:49.06 | |
68 | 88 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:49.11 | |
69 | 235 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 2:49.27 | |
70 | 93 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 2:49.57 | |
71 | 96 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 2:49.71 | |
72 | 312 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:49.81 | |
73 | 166 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 2:50.01 | |
74 | 212 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 50 m | 2:50.48 | |
75 | 17 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 2:50.55 | |
76 | 256 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 2:50.92 | |
77 | 248 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 2:51.14 | |
78 | 290 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 50 m | 2:52.47 | |
79 | 180 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 2:52.56 | |
80 | 246 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 2:52.68 | |
81 | 84 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:52.82 | |
82 | 94 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 2:53.04 | |
83 | 285 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 50 m | 2:53.17 | |
84 | 176 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:53.27 | |
85 | 170 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 2:53.28 | |
86 | 198 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:53.49 | |
87 | 294 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 2:54.03 | |
88 | 271 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 2:54.33 | |
89 | 322 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:55.57 | EFT |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 27, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 247 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 54.44 | |
2 | 243 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 50 m | 54.94 | |
3 | 220 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 54.99 | |
4 | 189 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 55.12 | |
5 | 313 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 55.57 | |
6 | 178 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 50 m | 55.65 | |
7 | 191 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 55.85 | |
8 | 151 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 56.60 | |
9 | 1 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 56.72 | |
10 | 119 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 56.81 | |
11 | 257 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 56.81 | |
12 | 314 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 56.84 | |
13 | 215 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 57.04 | |
14 | 34 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 57.05 | |
15 | 174 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 57.40 | |
16 | 254 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 57.47 | |
17 | 214 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 57.54 | |
18 | 202 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 57.61 | |
19 | 43 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 57.67 | |
20 | 46 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 57.99 | |
21 | 2 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 58.39 | |
22 | 136 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 50 m | 58.54 | |
23 | 101 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 58.71 | |
24 | 110 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 58.74 | |
25 | 292 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 58.87 | |
26 | 130 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 50 m | 59.00 | |
27 | 116 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 59.18 | |
28 | 133 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 59.21 | |
29 | 281 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 59.37 | |
30 | 241 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 59.43 | |
31 | 301 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 59.44 | |
32 | 41 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 50 m | 59.52 | |
33 | 283 | Deleuran Jakob | 1998 | HERLUFSHOL | 9895AI | 50 m | 59.64 | |
34 | 70 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 50 m | 59.71 | |
35 | 173 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 59.83 | |
36 | 226 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 59.84 | |
37 | 124 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 59.89 | |
38 | 158 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 59.93 | |
39 | 127 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 50 m | 1:00.13 | |
40 | 150 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 1:00.27 | |
41 | 306 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 1:00.30 | |
42 | 74 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 50 m | 1:00.38 | |
43 | 76 | Jensen Oliver Sintayehu | 1998 | SLAGELSE | 9805AT | 50 m | 1:00.38 | |
44 | 113 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 1:00.44 | |
45 | 258 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 1:00.46 | |
46 | 318 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 1:00.48 | |
47 | 53 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 50 m | 1:00.51 | |
48 | 29 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 1:00.52 | |
49 | 141 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 1:00.58 | |
50 | 194 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 1:00.63 | |
51 | 305 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 1:01.20 | |
52 | 218 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 1:01.38 | |
53 | 182 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 50 m | 1:01.39 | |
54 | 221 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 1:01.42 | |
55 | 146 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 1:01.62 | |
56 | 197 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 1:01.64 | |
57 | 216 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 1:05.80 | |
58 | 153 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 2:33.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 28, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 126 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 9:25.60 | |
2 | 192 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 9:34.05 | |
3 | 242 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 50 m | 9:41.52 | |
4 | 95 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 9:43.33 | |
5 | 118 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 9:44.98 | |
6 | 75 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 9:46.00 | |
7 | 114 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 9:47.18 | |
8 | 172 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 9:49.25 | |
9 | 122 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 9:49.99 | |
10 | 320 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 9:51.21 | |
11 | 104 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 9:52.10 | |
12 | 231 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 9:53.69 | EFT |
13 | 18 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 10:00.06 | |
14 | 147 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 50 m | 10:01.83 | |
15 | 276 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 10:07.35 | |
16 | 98 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 10:09.97 | |
17 | 225 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 10:12.70 | |
18 | 117 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 10:14.77 | |
19 | 13 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 50 m | 10:16.11 | |
20 | 308 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 10:16.93 | |
21 | 79 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 10:19.58 | |
22 | 302 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 10:19.58 | |
23 | 303 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 10:20.68 | |
24 | 295 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 50 m | 10:22.39 | |
25 | 55 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 10:22.54 | |
26 | 82 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 10:23.32 | |
27 | 33 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 10:23.37 | |
28 | 159 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 10:25.45 | |
29 | 224 | Henningsen Zoe | 2001 | SK-SYD | 0128AN | 50 m | 10:25.73 | |
30 | 171 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 50 m | 10:27.55 | |
31 | 54 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 50 m | 10:28.03 | |
32 | 230 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 10:29.15 | |
33 | 164 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 10:46.07 | |
34 | 170 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 10:47.25 | |
35 | 296 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 10:47.83 | |
36 | 16 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 10:53.25 | |
37 | 103 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 50 m | 10:57.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 29, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 2:29.22 | |
2 | 243 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 50 m | 2:29.52 | |
3 | 191 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 2:33.40 | |
4 | 236 | Holdrup Mathias | 1999 | HOVEDSTAD | 9991AF | 50 m | 2:35.36 | |
5 | 201 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 2:35.43 | |
6 | 150 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:35.90 | |
7 | 184 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 2:36.14 | |
8 | 301 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 2:39.24 | |
9 | 71 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 50 m | 2:39.69 | |
10 | 4 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 2:41.81 | |
11 | 43 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:42.84 | |
12 | 85 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:43.48 | |
13 | 186 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 50 m | 2:44.10 | |
14 | 57 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 2:45.12 | |
15 | 40 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 2:47.34 | |
16 | 240 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 2:48.76 | |
17 | 63 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 2:49.58 | |
18 | 187 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 50 m | 2:49.70 | |
19 | 7 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 50 m | 2:49.90 | |
20 | 87 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:51.03 | |
21 | 195 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 2:53.05 | |
22 | 77 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 2:53.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 30, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 304 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 1:05.96 | |
2 | 287 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 1:06.04 | |
3 | 109 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:06.80 | |
4 | 229 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 1:07.03 | |
5 | 9 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 1:07.33 | |
6 | 139 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 50 m | 1:08.46 | |
7 | 307 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 1:08.83 | |
8 | 66 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 1:09.09 | |
9 | 118 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 1:09.24 | |
10 | 106 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 1:09.60 | |
11 | 272 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 50 m | 1:09.72 | |
12 | 111 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 1:10.17 | |
13 | 183 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 1:10.25 | |
14 | 31 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 1:10.45 | |
15 | 143 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 1:10.95 | |
16 | 245 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 1:10.95 | |
17 | 321 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 50 m | 1:11.11 | |
18 | 99 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 1:11.18 | |
19 | 168 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 50 m | 1:12.20 | |
20 | 82 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:12.67 | |
21 | 294 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 1:13.03 | |
22 | 160 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 1:13.08 | |
23 | 140 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 1:13.74 | |
24 | 58 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 1:13.75 | |
25 | 157 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 1:13.95 | |
26 | 211 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:14.13 | |
27 | 17 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 1:14.17 | |
28 | 14 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 1:14.40 | |
29 | 260 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 50 m | 1:14.63 | |
30 | 67 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 1:14.73 | |
31 | 199 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 1:14.75 | |
32 | 96 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 1:14.77 | |
33 | 252 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 1:14.77 | |
34 | 156 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 1:15.07 | |
35 | 35 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 1:15.45 | |
36 | 188 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 50 m | 1:15.73 | |
37 | 52 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 1:16.17 | |
38 | 78 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 50 m | 1:16.21 | |
39 | 242 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 50 m | 1:16.48 | |
40 | 148 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 50 m | 1:16.77 | |
41 | 263 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 50 m | 1:16.81 | |
42 | 212 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 50 m | 1:16.97 | |
43 | 250 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 1:17.16 | |
44 | 291 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 1:17.42 | |
45 | 185 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:17.53 | |
46 | 11 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 1:17.86 | |
47 | 248 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 1:18.16 | |
48 | 200 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 1:19.13 | |
49 | 88 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 1:19.15 | |
50 | 32 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 1:19.31 | |
51 | 93 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 1:19.31 | |
52 | 296 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 1:19.93 | |
53 | 277 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 50 m | 1:20.64 | |
54 | 217 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 1:20.92 | |
55 | 94 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:21.37 | |
56 | 237 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 50 m | 1:21.89 | |
57 | 227 | Nielsen Lærke Skov | 2001 | FR.VÆRK | 0112AK | 50 m | 1:22.06 | |
58 | 234 | Ahm Ida Sophie | 2001 | HOVEDSTAD | 0122AB | 50 m | 1:22.14 | |
59 | 295 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 50 m | 1:22.18 | |
60 | 319 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 1:22.53 | |
61 | 86 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 1:24.78 | |
62 | 259 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 50 m | 1:27.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 31, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 297 | Triton Drenge 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:05.84 | ||
2 | 177 | Gsc Drenge 1998 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:07.43 | ||
3 | 267 | Vat-Cph Drenge 1 | 0 | VAT CPH | 50 m | 4:15.16 | ||
4 | 21 | Sigma Drenge | 1998 | SIGMA | 50 m | 4:15.50 | ||
5 | 107 | Kvik Drenge 1 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:19.27 | ||
6 | 61 | Vest Tågehorn | 1998 | VEST | 50 m | 4:26.69 | ||
7 | 38 | Frederikssund Drenge | 1999 | FR.SUND | 50 m | 4:30.93 | ||
8 | 80 | Roskilde Drenge 1 | 2002 | ROSKILDE | 50 m | 4:30.99 | ||
9 | 25 | Hils Drenge | 1998 | HILLERØD | 50 m | 4:32.28 | ||
10 | 108 | Kvik Drenge 2 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:41.55 | ||
11 | 298 | Triton Drenge 2 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:46.88 | ||
12 | 207 | Lyngby Drenge1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:50.52 | ||
13 | 204 | Holbæk Drenge | 0 | HOLBÆK | 50 m | 59:59.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |
Løb 32, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Gentofte Piger 1 | 2000 | GENTOFTE | 50 m | 4:08.40 | ||
2 | 120 | Kvik Piger 1 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:10.77 | ||
3 | 228 | Bombefemmeren | 2000 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:12.10 | ||
4 | 278 | A6 Piger 1 | 2000 | A6 | 50 m | 4:13.13 | ||
5 | 299 | Triton Piger 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:18.06 | ||
6 | 22 | Sigma Piger 1 | 2000 | SIGMA | 50 m | 4:21.50 | ||
7 | 190 | Gsc Piger 2000 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:22.11 | ||
8 | 286 | Gti Piger | 2000 | GTI | 50 m | 4:22.72 | ||
9 | 268 | Vat-Cph Piger 1 | 0 | VAT CPH | 50 m | 4:22.94 | ||
10 | 155 | Gentofte Piger 2 | 2000 | GENTOFTE | 50 m | 4:23.69 | ||
11 | 208 | Lyngby Piger 1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:26.02 | ||
12 | 300 | Triton Piger 2 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:26.74 | ||
13 | 26 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 50 m | 4:29.48 | ||
14 | 23 | Sigma Piger 2 | 2000 | SIGMA | 50 m | 4:29.50 | ||
15 | 121 | Kvik Piger 2 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:29.94 | ||
16 | 92 | Hvidovre Piger B | 2000 | HVIDOVRE | 50 m | 4:29.97 | ||
17 | 48 | Hs Piger 1 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 4:31.12 | ||
18 | 60 | Vest Darlings | 2000 | VEST | 50 m | 4:32.26 | ||
19 | 269 | Vat-Cph Piger 2 | 0 | VAT CPH | 50 m | 4:34.25 | ||
20 | 24 | Sigma Piger 3 | 2000 | SIGMA | 50 m | 4:38.50 | ||
21 | 129 | Helsingør Piger | 2000 | HELSINGØR | 50 m | 4:38.75 | ||
22 | 81 | Roskilde Piger 1 | 0 | ROSKILDE | 50 m | 4:38.99 | ||
23 | 279 | A6 Piger 2 | 2000 | A6 | 50 m | 4:39.54 | ||
24 | 270 | Vat-Cph Piger 3 | 0 | VAT CPH | 50 m | 4:52.30 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |