Ohjelma Swim Open Stockholm 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Event 1, 200m Breaststroke Men |
WR: Ippei Watanabe (1997) 2:06.67 2017-01-29 |
ER: Daniel Gyurta (1989) 2:07.23 2013-08-02 |
NR: Matti Mattsson (1993) 2:08.95 2013-08-02 |
SR: Erik Persson (1994) 2:10.12 2016-08-09 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 913 | Mattsson Matti | 1993 | FINLAND | 93A067 | 50 m | 2:10.09 | |
2 | 407 | Persson Erik | 1994 | KUNGSBACKA | AB6794 | 50 m | 2:10.12 | |
3 | 14 | Titenis Giedrius | 1989 | LITHUANIA | 50 m | 2:11.70 | ||
4 | 882 | Verrastó David | 1988 | BVSC ZUGLO | 50 m | 2:12.32 | ||
5 | 53 | Shymanovich Ilya | 1994 | BELARUS | 50 m | 2:13.22 | ||
6 | 78 | Sidlauskas Andrius | 1997 | LITHUANIA | 50 m | 2:14.54 | ||
7 | 729 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 2:16.45 | |
8 | 781 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 50 m | 2:18.56 | |
9 | 806 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 50 m | 2:18.62 | |
10 | 522 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 50 m | 2:19.24 | |
11 | 237 | Hvas Tomoe Zenimoto | 2000 | BÆRUM | M010600TOM01 | 50 m | 2:19.29 | |
12 | 26 | Klippenberg Grindhe Andre | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 2:20.18 | ||
13 | 197 | Koskinen Werneri | 1998 | TAMPERE | 98A828 | 50 m | 2:20.18 | |
14 | 514 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 50 m | 2:20.44 | |
15 | 93 | Haarsaker Christoffer Tofte | 1993 | BERGEN | 50 m | 2:20.66 | ||
16 | 25 | Scheie Bråthen Jørgen | 1995 | LAMBERTSET | 50 m | 2:21.29 | ||
17 | 678 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 50 m | 2:21.63 | |
18 | 414 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 2:22.18 | |
19 | 204 | Pyykkönen Kalle | 1996 | TAMPERE | 96A549 | 50 m | 2:22.25 | |
20 | 703 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 50 m | 2:23.13 | |
21 | 301 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 50 m | 2:23.76 | |
22 | 335 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | 2:24.54 | |
23 | 297 | Kähr Erik | 1995 | HS | BC7595 | 50 m | 2:24.63 | |
24 | 769 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 50 m | 2:25.24 | |
25 | 433 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 50 m | 2:25.41 | |
26 | 119 | Marmier Mathieu | 1999 | CLERMONTOI | 50 m | 2:26.22 | ||
27 | 498 | Dahlgren Johan | 1986 | SK NEPTUN | AB4986 | 50 m | 2:26.23 | |
28 | 911 | Ruohoniemi Miikka | 1993 | FINLAND | 93A494 | 50 m | 2:26.25 | |
29 | 846 | Andersson Daniel | 1997 | UDDEVALLA | AQ7197 | 50 m | 2:26.53 | |
30 | 477 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 50 m | 2:27.05 | |
31 | 723 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 50 m | 2:28.24 | |
32 | 96 | Heimnes Andreas | 1999 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 2:29.33 | ||
33 | 144 | Vang Bengt | 1999 | OSLO IL | 50 m | 2:29.56 | ||
34 | 434 | Cyrén Petter | 1996 | LASS | AU8796 | 50 m | 2:29.86 | |
35 | 236 | Fardal Thomas | 1997 | BÆRUM | 50 m | 2:29.90 | ||
36 | 44 | Bratli Birger | 1998 | SKJETTEN | 50 m | 2:29.99 | ||
37 | 311 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 2:30.14 | |
38 | 637 | Hammarlund Emil | 1995 | SUNDSVALL | AT1195 | 50 m | 2:30.21 | |
39 | 789 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 50 m | 2:30.68 | |
40 | 418 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 50 m | 2:30.83 | |
41 | 71 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 2:30.86 | |
42 | 429 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 2:30.89 | |
43 | 259 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 50 m | 2:30.91 | |
44 | 672 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 50 m | 2:31.00 | |
45 | 102 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | TEAM SØR | 50 m | 2:31.04 | ||
46 | 711 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 50 m | 2:31.08 | |
47 | 851 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 50 m | 2:31.09 | |
48 | 284 | Torola Miro | 1995 | GÖTEBORG | BD1195 | 50 m | 2:31.11 | |
49 | 445 | Linnér Simon | 1999 | LASS | AE1999 | 50 m | 2:31.14 | |
50 | 801 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 50 m | 2:32.72 | |
51 | 388 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 2:33.00 | |
52 | 402 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 2:33.00 | |
53 | 461 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 2:33.41 | |
54 | 198 | Kulmala Atte | 1998 | TAMPERE | 98B262 | 50 m | 2:33.49 | |
55 | 196 | Koskinen Walentin | 2000 | TAMPERE | 00A343 | 50 m | 2:33.50 | |
56 | 793 | Torlakovic Edvin | 2001 | VÄSTERVIK | AG5301 | 50 m | 2:33.51 | |
57 | 873 | Puoti Carlandrea | 1999 | SPIF SF | AX9999 | 50 m | 2:33.74 | |
58 | 464 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 2:33.78 | |
59 | 428 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 2:34.89 | |
60 | 107 | Jokinen Tuomas | 2001 | CETUS Cet | 01A556 | 50 m | 2:34.93 | |
61 | 892 | Syrrist Håkon | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 2:35.35 | ||
62 | 476 | Nilsson Felix | 1990 | MKK | AM6590 | 50 m | 2:35.81 | |
63 | 265 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 50 m | 2:35.96 | |
64 | 268 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 50 m | 2:36.52 | |
65 | 749 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 2:36.82 | |
66 | 423 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 2:36.85 | |
67 | 780 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 50 m | 2:37.03 | |
68 | 693 | Boos Erik | 1999 | SK TRITON | AD1399 | 50 m | 2:37.31 | |
69 | 126 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:37.75 | |
70 | 195 | Korhonen Joona | 2000 | TAMPERE | 00A464 | 50 m | 2:37.75 | |
71 | 554 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 50 m | 2:38.13 | |
72 | 759 | Stensson Erik | 2002 | VÄRNAMO SS | AC2902 | 50 m | 2:38.13 | |
73 | 849 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 2:38.19 | |
74 | 499 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 50 m | 2:38.56 | |
75 | 638 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SUNDSVALL | AH1300 | 50 m | 2:38.57 | |
76 | 466 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 2:38.94 | |
77 | 687 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 2:39.19 | |
78 | 251 | Hyvönen Elias | 2000 | ELFSBORG | AA7700 | 50 m | 2:39.77 | |
79 | 85 | Hallaråker Sander | 1999 | DELFANA | 50 m | 2:40.20 | ||
80 | 633 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | AH1301 | 50 m | 2:40.21 | |
81 | 516 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 2:40.86 | |
82 | 727 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 50 m | 2:41.16 | |
83 | 160 | Anfinnsen Viktor | 2002 | BRYNE SK | 50 m | 2:42.22 | ||
84 | 403 | Dahlgren Hampus | 2001 | KUNGSBACKA | AG7501 | 50 m | 2:42.82 | |
85 | 661 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 50 m | 2:43.35 | |
86 | 174 | Ruohtula Roope | 2000 | JOENSUUN | 00A565 | 50 m | 2:43.42 | |
87 | 774 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 50 m | 2:43.46 | |
88 | 83 | Wiik Oscar | 2000 | AALESUND | 50 m | 2:43.96 | ||
89 | 705 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 50 m | 2:44.28 | |
90 | 404 | Ekholm Richard | 2002 | KUNGSBACKA | AV1702 | 50 m | 2:44.68 | |
91 | 667 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 50 m | 2:44.70 | |
92 | 279 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 2:45.19 | |
93 | 127 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 2:45.35 | |
94 | 731 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 50 m | 2:46.00 | |
95 | 928 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 50 m | 2:48.01 | AFR |
96 | 874 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 50 m | 2:50.58 | |
97 | 276 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 50 m | 2:51.74 | |
98 | 483 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 50 m | 2:53.51 | |
99 | 572 | Larsson Joel | 2001 | SALA SS | AP9301 | 50 m | 2:55.47 | |
100 | 324 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 2:57.02 | |
101 | 245 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 50 m | 3:02.72 | |
102 | 785 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 2:36.98 | |
103 | 619 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 2:44.08 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 07 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 18:38 |
Event 2, 200m Freestyle Women |
WR: Federica Pellegrini (1988) 1:52.98 2009-07-29 |
ER: Federica Pellegrini (1988) 1:52.98 2009-07-29 |
NR: Sarah Sjöström (1993) 1:54.08 2016-08-09 |
SR: Sarah Sjöström (1993) 1:54.08 2016-08-09 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 1:55.41 | ||
2 | 611 | Coleman Michelle | 1993 | SPÅRVÄGEN | AM2493 | 50 m | 1:55.88 | |
3 | 930 | Verraszto Evelin | 1989 | BVSC ZUGLO | 50 m | 1:58.16 | AFR | |
4 | 73 | Köhler Sarah | 1994 | FRANKFURT | 154579 | 50 m | 1:58.58 | |
5 | 223 | Bro Signe | 1999 | DENMARK | 9942AA | 50 m | 1:59.33 | |
6 | 28 | Løvberg Marte | 1999 | LAMBERTSET | 50 m | 2:01.67 | ||
7 | 508 | Hippi Jaqueline | 1996 | SK NEPTUN | AJ8496 | 50 m | 2:02.40 | |
8 | 232 | Munkholm Christina | 1996 | DENMARK | 9672AB | 50 m | 2:02.61 | |
9 | 113 | Otava Aino | 1999 | CETUS Cet | 99A484 | 50 m | 2:02.77 | |
10 | 48 | Kost Nina | 1995 | HEIDELBERG | 160482 | 50 m | 2:02.79 | |
11 | 900 | Rieder Celine | 2001 | GERMANY | 50 m | 2:03.20 | ||
12 | 241 | Stenseth Stine Lise | 1900 | BÆRUM | 50 m | 2:03.37 | ||
13 | 76 | Meilutyte Ruta | 1997 | LITHUANIA | 50 m | 2:03.48 | ||
14 | 344 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | AD2499 | 50 m | 2:03.64 | |
15 | 57 | Khitraya Yulia | 1989 | BELARUS | 50 m | 2:04.37 | ||
16 | 227 | Bro Sarah | 1996 | DENMARK | 9686AE | 50 m | 2:04.51 | |
17 | 240 | Smith Majken | 1997 | BÆRUM | 50 m | 2:04.81 | ||
18 | 49 | van Berkel Martina | 1989 | HEIDELBERG | 346326 | 50 m | 2:05.09 | |
19 | 934 | Hassler Julia | 1993 | HEIDELBERG | 50 m | 2:05.50 | AFR | |
20 | 101 | Rypestøl Malene | 2001 | VARODD SK | 50 m | 2:05.89 | ||
21 | 235 | Clausen Maria Thompson | 1996 | BÆRUM | 50 m | 2:06.17 | ||
22 | 796 | Berggren Frida | 1994 | VÄSTERÅS | AE1894 | 50 m | 2:06.26 | |
23 | 465 | Forés Alba | 1998 | MKK | AI5298 | 50 m | 2:06.49 | |
24 | 914 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | FINLAND | 96A676 | 50 m | 2:06.55 | |
25 | 242 | Øritsland Hedda | 1999 | BÆRUM | K080199HED01 | 50 m | 2:06.65 | |
26 | 308 | Vikström Ronja | 1996 | HS | BQ0696 | 50 m | 2:07.13 | |
27 | 597 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 2:07.13 | |
28 | 322 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 50 m | 2:07.18 | |
29 | 679 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 2:07.20 | |
30 | 664 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 50 m | 2:07.35 | |
31 | 772 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 50 m | 2:07.39 | |
32 | 888 | Rimmereide Camilla | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 2:07.66 | ||
33 | 1 | Gerzova Dominika | 1999 | TJ KRNOV | 50 m | 2:08.15 | ||
34 | 489 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 2:08.26 | |
35 | 50 | Zyprian Lil | 1998 | HEIDELBERG | 190816 | 50 m | 2:08.29 | |
36 | 422 | Bielicz Linnéa | 1994 | SK LAXEN | BJ3294 | 50 m | 2:08.32 | |
37 | 333 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 2:08.39 | |
38 | 20 | Oura Vilma | 2001 | HELSINGFOR | 01A310 | 50 m | 2:08.41 | |
39 | 668 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 50 m | 2:08.63 | |
40 | 30 | Lenéa Remøy Augusta | 1999 | LAMBERTSET | 50 m | 2:08.80 | ||
41 | 569 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 2:08.89 | |
42 | 622 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | 2:08.94 | |
43 | 492 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | 2:08.98 | |
44 | 34 | Vo Jennifer | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 2:09.05 | ||
45 | 545 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 50 m | 2:09.08 | |
46 | 21 | Ruotsalainen Vilma | 1996 | HELSINGFOR | 96A597 | 50 m | 2:09.27 | |
47 | 298 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 50 m | 2:09.30 | |
48 | 523 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SK NEPTUN | AI0699 | 50 m | 2:09.40 | |
49 | 762 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 50 m | 2:09.46 | |
50 | 263 | Eriksson Lisa | 1998 | ESKILSTUNA | AN3898 | 50 m | 2:09.62 | |
51 | 149 | Kazi Sara | 1999 | RAISION | 99A752 | 50 m | 2:09.66 | |
52 | 640 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | BO6202 | 50 m | 2:09.69 | |
53 | 901 | Kaare Kertu | 2002 | ORCA | 50 m | 2:09.80 | ||
54 | 130 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:09.85 | |
55 | 310 | Ülger Olivia | 2000 | HS | AK3800 | 50 m | 2:09.90 | |
56 | 300 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 50 m | 2:10.03 | |
57 | 293 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 50 m | 2:10.17 | |
58 | 630 | Rosenquist Ebba | 1989 | SKK | AI6489 | 50 m | 2:10.49 | |
59 | 643 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 50 m | 2:10.52 | |
60 | 356 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 50 m | 2:10.73 | |
61 | 306 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 50 m | 2:10.94 | |
62 | 658 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 50 m | 2:11.08 | |
63 | 586 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 50 m | 2:11.31 | |
64 | 143 | Stoebner Sara | 1998 | OSLO IL | 50 m | 2:11.37 | ||
65 | 721 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | 2:11.53 | |
66 | 606 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 2:11.58 | |
67 | 121 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 2:11.64 | |
68 | 320 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 2:12.01 | |
69 | 352 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 2:12.03 | |
70 | 603 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 2:12.37 | |
71 | 84 | Bjørlykke Silje Mari | 2000 | AALESUND | 50 m | 2:12.39 | ||
72 | 89 | Reinertsen Karianne | 1997 | DELFANA | 50 m | 2:12.40 | ||
73 | 909 | Bruneau Julia | 1999 | FINLAND | 99A066 | 50 m | 2:12.40 | |
74 | 889 | Hoseth Emilia | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 2:12.41 | ||
75 | 417 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 50 m | 2:12.42 | |
76 | 219 | Småvik Benedikte | 2002 | MADLA SK | 50 m | 2:12.43 | ||
77 | 40 | Vik Eline | 2002 | SANDNES | 50 m | 2:12.93 | ||
78 | 386 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 50 m | 2:12.94 | |
79 | 92 | Farkas Julia | 1996 | BERGEN | 50 m | 2:12.95 | ||
80 | 441 | Henell Sofia | 1997 | LASS | AD0297 | 50 m | 2:13.06 | |
81 | 114 | Riihinen Ronja | 2000 | CETUS Cet | 00A801 | 50 m | 2:13.12 | |
82 | 200 | Manner Mila | 2001 | TAMPERE | 01A167 | 50 m | 2:13.16 | |
83 | 321 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 50 m | 2:13.28 | |
84 | 467 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 50 m | 2:13.29 | |
85 | 385 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 50 m | 2:13.42 | |
86 | 439 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | AJ6802 | 50 m | 2:13.42 | |
87 | 829 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 2:13.71 | |
88 | 337 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 2:13.91 | |
89 | 842 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 50 m | 2:13.99 | |
90 | 216 | Endregaard Julie Borsheim | 2001 | MADLA SK | 50 m | 2:14.02 | ||
91 | 807 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 50 m | 2:14.13 | |
92 | 282 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 2:14.24 | |
93 | 802 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 50 m | 2:14.37 | |
94 | 649 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 50 m | 2:14.59 | |
95 | 192 | Hammar Heini | 1999 | TAMPERE | 99A148 | 50 m | 2:14.62 | |
96 | 577 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | AU5499 | 50 m | 2:14.71 | |
97 | 629 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 50 m | 2:14.74 | |
98 | 334 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 50 m | 2:14.82 | |
99 | 685 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 2:15.10 | |
100 | 264 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 50 m | 2:15.32 | |
101 | 756 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 50 m | 2:15.32 | |
102 | 568 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 50 m | 2:15.46 | |
103 | 700 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | AJ7600 | 50 m | 2:15.49 | |
104 | 604 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 2:15.76 | |
105 | 697 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 50 m | 2:16.25 | |
106 | 761 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 50 m | 2:16.53 | |
107 | 665 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 50 m | 2:16.65 | |
108 | 180 | Kaunisto Emmi | 2002 | PORIN | 02A031 | 50 m | 2:16.75 | |
109 | 273 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 50 m | 2:16.97 | |
110 | 859 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 2:17.33 | |
111 | 728 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 2:17.58 | |
112 | 598 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 2:17.60 | |
113 | 131 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:17.61 | |
114 | 817 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 2:17.69 | |
115 | 172 | Mononen Aino | 2001 | JOENSUUN | 01A089 | 50 m | 2:17.73 | |
116 | 382 | Simander Ella | 2002 | KARLSKRONA | AU4802 | 50 m | 2:17.91 | |
117 | 818 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 2:17.98 | |
118 | 100 | Refstie Juni Helene Iversen | 2001 | VARODD SK | 50 m | 2:18.02 | ||
119 | 481 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 2:18.31 | |
120 | 612 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 2:18.37 | |
121 | 430 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 2:18.67 | |
122 | 319 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 50 m | 2:18.68 | |
123 | 134 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 2:18.79 | |
124 | 318 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS | AB3801 | 50 m | 2:19.17 | |
125 | 109 | Kellberg Laura | 2003 | CETUS Cet | 03A441 | 50 m | 2:19.38 | |
126 | 140 | Lisken Malena Amelie | 2003 | OSLO IL | 50 m | 2:19.64 | ||
127 | 686 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 2:19.83 | |
128 | 256 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 50 m | 2:20.13 | |
129 | 566 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 50 m | 2:20.28 | |
130 | 201 | Mäkinen Roosa | 1999 | TAMPERE | 99B038 | 50 m | 2:20.29 | |
131 | 139 | Kvalheim June Urdahl | 1999 | OSLO IL | 50 m | 2:20.33 | ||
132 | 767 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 50 m | 2:20.52 | |
133 | 462 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 50 m | 2:20.56 | |
134 | 257 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 50 m | 2:20.75 | |
135 | 714 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 50 m | 2:20.94 | |
136 | 389 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 50 m | 2:21.02 | |
137 | 890 | Lund Astri | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 2:21.37 | ||
138 | 552 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 50 m | 2:21.53 | |
139 | 647 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 50 m | 2:21.80 | |
140 | 176 | Wegelius Vilhelmiina | 2002 | JOENSUUN | 02A466 | 50 m | 2:22.14 | |
141 | 460 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 50 m | 2:22.40 | |
142 | 616 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 2:22.76 | |
143 | 560 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 2:22.87 | |
144 | 409 | Schyum Alexandra | 2002 | KUNGSBACKA | AN8202 | 50 m | 2:22.93 | |
145 | 395 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 50 m | 2:22.95 | |
146 | 639 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | AC9201 | 50 m | 2:23.00 | |
147 | 480 | Eni Matilda | 2002 | MARIESTAD | AF0402 | 50 m | 2:23.77 | |
148 | 173 | Raassina Pinja | 2002 | JOENSUUN | 02A845 | 50 m | 2:24.04 | |
149 | 280 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AD2402 | 50 m | 2:24.51 | |
150 | 393 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 50 m | 2:24.75 | |
151 | 602 | Lund Molly | 2005 | SKÖVDE SS | AB6605 | 50 m | 2:25.60 | |
152 | 853 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 50 m | 2:26.11 | |
153 | 608 | Vestman Malin | 2003 | SKÖVDE SS | AL5803 | 50 m | 2:26.23 | |
154 | 261 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 50 m | 2:27.05 | |
155 | 394 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 50 m | 2:28.67 | |
156 | 754 | Ljunggren Elin | 2000 | HVETLANDA | AC5200 | 50 m | 2:28.77 | |
157 | 396 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 50 m | 2:32.67 | |
158 | 644 | Pettersson Nathalie | 2002 | SUNDSVALL | BP4602 | 50 m | 2:40.52 | |
159 | 326 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 25 m | 2:07.50 | |
160 | 110 | Koivu Sini | 1999 | CETUS Cet | 99A482 | 25 m | 2:07.68 | |
161 | 682 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 2:07.73 | |
162 | 348 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 25 m | 2:10.26 | |
163 | 819 | Bergström Jennifer | 2002 | ÅKERSBERGA | AA9402 | 25 m | 2:11.85 | |
164 | 424 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 25 m | 2:14.28 | |
165 | 576 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 2:16.08 | |
166 | 443 | Järvikari Felicia | 2002 | LASS | AH9802 | 25 m | 2:17.45 | |
167 | 415 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 2:22.96 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 07 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 18:38 |
Event 3, 400m Freestyle Men |
WR: Paul Biedermann (1986) 3:40.07 2009-07-26 |
ER: Paul Biedermann (1986) 3:40.07 2009-07-26 |
NR: Mads Glaesner (1988) 3:44.40 2009-07-26 |
SR: Anders Holmertz (1968) 3:46.77 1992-07-29 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 41 | Christiansen Henrik | 1996 | SKJETTEN | 50 m | 3:46.37 | ||
2 | 935 | Rapp Clemens | 1989 | NECKARSULM | 50 m | 3:47.53 | AFR | |
3 | 938 | Wojdak Wojciech | 1996 | BRZESKO | 50 m | 3:48.87 | AFR | |
4 | 351 | Johansson Victor | 1998 | JÖNKÖPING | AA7798 | 50 m | 3:50.21 | |
5 | 38 | Dimitriou Dimitrios | 1997 | GREECE | 50 m | 3:50.81 | ||
6 | 899 | Wellbrock Florian | 1997 | GERMANY | 50 m | 3:52.91 | ||
7 | 939 | Dudas Daniel | 1994 | IRON AQUA | 50 m | 3:55.09 | AFR | |
8 | 933 | Hoang Quy Phuoc | 1993 | BVSC ZUGLO | 50 m | 3:55.85 | AFR | |
9 | 23 | Piiroinen Eetu | 1995 | VASA | 95A743 | 50 m | 3:56.15 | |
10 | 217 | Gidskehaug Erik Årsland | 1997 | MADLA SK | 50 m | 3:57.31 | ||
11 | 72 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 3:59.38 | |
12 | 826 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | AD8399 | 50 m | 4:00.54 | |
13 | 800 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 50 m | 4:00.75 | |
14 | 346 | Grimberg Filip | 1998 | JÖNKÖPING | AL0198 | 50 m | 4:02.18 | |
15 | 120 | Goguey Theo | 1997 | CLERMONTOI | 50 m | 4:02.45 | ||
16 | 810 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 50 m | 4:02.97 | |
17 | 486 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 50 m | 4:04.41 | |
18 | 252 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 4:04.71 | |
19 | 327 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 4:04.92 | |
20 | 156 | Gardshodn Marius Ihlen | 1998 | HAVNAR | 50 m | 4:05.36 | ||
21 | 81 | Schmidt William Ruud | 1999 | AALESUND | 50 m | 4:06.58 | ||
22 | 353 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 50 m | 4:07.02 | |
23 | 487 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 4:07.27 | |
24 | 83 | Wiik Oscar | 2000 | AALESUND | 50 m | 4:10.15 | ||
25 | 350 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 50 m | 4:11.08 | |
26 | 505 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 4:11.34 | |
27 | 43 | Aanesen Viktor | 1999 | SKJETTEN | 50 m | 4:11.48 | ||
28 | 33 | Toth Patrick | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 4:11.80 | ||
29 | 148 | Lehtonen Roope | 1996 | RAISION | 96A083 | 50 m | 4:12.18 | |
30 | 307 | Vikström Isak | 1999 | HS | AJ3199 | 50 m | 4:12.33 | |
31 | 187 | Martikainen Emil | 1997 | RAUMAN | 97A535 | 50 m | 4:12.50 | |
32 | 39 | Vik Simen | 1999 | SANDNES | 50 m | 4:14.56 | ||
33 | 786 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 50 m | 4:14.97 | |
34 | 521 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 50 m | 4:15.42 | |
35 | 654 | Hansson Theodor | 1994 | SÖDERTÄLJE | AG8394 | 50 m | 4:16.04 | |
36 | 218 | Jørgensen Christoffer Solberg | 1996 | MADLA SK | 50 m | 4:16.15 | ||
37 | 169 | Pullinen Jasper | 1999 | RIIHIMÄEN | 99A036 | 50 m | 4:17.07 | |
38 | 22 | Tähtivuori Aaro | 1998 | HELSINGFOR | 98A584 | 50 m | 4:17.33 | |
39 | 470 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 50 m | 4:17.68 | |
40 | 696 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 4:17.73 | |
41 | 570 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 50 m | 4:18.28 | |
42 | 125 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 4:18.33 | |
43 | 461 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 4:18.48 | |
44 | 755 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | 4:18.88 | |
45 | 530 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 50 m | 4:18.98 | |
46 | 248 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 50 m | 4:19.02 | |
47 | 870 | Lentini Mattia | 1988 | SPIF SF | AR2788 | 50 m | 4:19.10 | |
48 | 221 | Turøy Jens Petter | 1999 | MADLA SK | 50 m | 4:19.19 | ||
49 | 824 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | AA6300 | 50 m | 4:19.57 | |
50 | 891 | Aspegren Henrik | 1999 | ULLENSAKER | 50 m | 4:20.71 | ||
51 | 493 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | 4:21.54 | |
52 | 770 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 50 m | 4:21.80 | |
53 | 82 | Thorvik Mathias Rørstad | 1998 | AALESUND | 50 m | 4:22.45 | ||
54 | 291 | Dukic Dennis | 2000 | HS | AC4500 | 50 m | 4:22.63 | |
55 | 650 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 50 m | 4:22.68 | |
56 | 883 | Fessl Simon | 1999 | KNITTELFEL | 50 m | 4:23.31 | ||
57 | 739 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 4:23.35 | |
58 | 362 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 50 m | 4:23.46 | |
59 | 855 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 50 m | 4:24.04 | |
60 | 90 | Urdal Sondre Saltnes | 1999 | DELFANA | 50 m | 4:25.91 | ||
61 | 152 | Dam Johan | 2002 | HAVNAR | 50 m | 4:26.25 | ||
62 | 215 | Aikio Espen | 2000 | MADLA SK | 50 m | 4:26.99 | ||
63 | 591 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 50 m | 4:27.34 | |
64 | 244 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 50 m | 4:27.58 | |
65 | 416 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 50 m | 4:27.86 | |
66 | 360 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 50 m | 4:27.90 | |
67 | 646 | Strandberg Johan | 1997 | SUNDSVALL | AL3197 | 50 m | 4:28.01 | |
68 | 175 | Vartiainen Miiro | 2001 | JOENSUUN | 01A340 | 50 m | 4:28.11 | |
69 | 383 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 50 m | 4:28.80 | |
70 | 893 | Laurusonis Mantas | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 4:29.31 | ||
71 | 868 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 50 m | 4:29.38 | |
72 | 343 | Bergwall Johan | 1999 | JÖNKÖPING | AO4599 | 50 m | 4:29.57 | |
73 | 532 | Borgström Filip | 2001 | NJURUNDA | AK5101 | 50 m | 4:31.79 | |
74 | 454 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 50 m | 4:31.84 | |
75 | 642 | Näslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | AF1301 | 50 m | 4:31.94 | |
76 | 777 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 50 m | 4:31.94 | |
77 | 636 | Ekengren Johan | 2001 | SUNDSVALL | AA6901 | 50 m | 4:32.23 | |
78 | 773 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 50 m | 4:32.65 | |
79 | 270 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 50 m | 4:33.39 | |
80 | 161 | Jøntvedt Jon | 2003 | BRYNE SK | 50 m | 4:36.22 | ||
81 | 625 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 4:36.55 | |
82 | 632 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 50 m | 4:41.18 | |
83 | 803 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 50 m | 4:42.68 | |
84 | 743 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 50 m | 4:53.59 | |
85 | 87 | Omarsson Omar | 2000 | DELFANA | 25 m | 4:08.86 | ||
86 | 494 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 25 m | 4:10.01 | |
87 | 158 | Nattestad Niels | 1998 | HAVNAR | 25 m | 4:11.79 | ||
88 | 145 | Welschof Joshua | 1999 | OSLO IL | 25 m | 4:15.01 | ||
89 | 166 | Tobiassen Mats Fjogstad | 2002 | BRYNE SK | 25 m | 4:18.12 | ||
90 | 562 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 4:33.88 | RES |
91 | 583 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | AG4900 | 50 m | 4:34.04 | RES |
92 | 766 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 50 m | 4:35.92 | RES |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 07 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 18:38 |
Event 4, 50m Backstroke Women |
WR: Jing Zhao (1990) 27.06 2009-07-30 |
ER: Daniela Samulski (1984) 27.23 2009-07-30 |
NR: Mie Östergaard Nielsen (1996) 27.63 2015-08-05 |
SR: Sarah Sjöström (1993) 28.22 2015-03-06 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 51 | Herasimenia Aliaksandra | 1985 | BELARUS | 50 m | 27.40 | ||
2 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 27.99 | ||
3 | 37 | Drakou Theodora | 1992 | GREECE | 50 m | 28.00 | ||
4 | 923 | Jallow Mimosa | 1994 | FINLAND | 94A395 | 50 m | 28.15 | |
5 | 7 | Listopadova Katarina | 1993 | SWT BB | 50 m | 28.23 | ||
6 | 471 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 28.39 | |
7 | 11 | Pilhatsch Caroline | 1999 | USC GRAZ | 50 m | 28.51 | ||
8 | 694 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 50 m | 28.93 | |
9 | 48 | Kost Nina | 1995 | HEIDELBERG | 160482 | 50 m | 29.29 | |
10 | 20 | Oura Vilma | 2001 | HELSINGFOR | 01A310 | 50 m | 29.31 | |
11 | 827 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | AM7200 | 50 m | 29.38 | |
12 | 908 | Upanne Lotta | 1998 | FINLAND | 98A195 | 50 m | 29.54 | |
13 | 101 | Rypestøl Malene | 2001 | VARODD SK | 50 m | 29.68 | AFR | |
14 | 29 | Reisænen Sofie | 1997 | LAMBERTSET | 50 m | 29.77 | ||
15 | 47 | Hocke Selina | 1996 | HEIDELBERG | 166150 | 50 m | 29.81 | |
16 | 233 | Løyning Ingeborg Vassbakk | 2000 | BJERKVIK | 10172876 | 50 m | 29.86 | |
17 | 190 | Grönvall Fanny | 2000 | TAMPERE | 00A574 | 50 m | 29.93 | |
18 | 315 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS | AR4499 | 50 m | 30.09 | |
19 | 365 | Arvidsson Miranda | 1998 | KALMAR SS | AJ5298 | 50 m | 30.18 | |
20 | 921 | Laukkanen Jenna | 1995 | FINLAND | 95A962 | 50 m | 30.24 | |
21 | 901 | Kaare Kertu | 2002 | ORCA | 50 m | 30.38 | ||
22 | 814 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 50 m | 30.43 | |
23 | 422 | Bielicz Linnéa | 1994 | SK LAXEN | BJ3294 | 50 m | 30.50 | |
24 | 340 | Andersson Lova | 2000 | JÖNKÖPING | AA3600 | 50 m | 30.53 | |
25 | 19 | Kilpeläinen Viola | 1998 | HELSINGFOR | 98A386 | 50 m | 30.54 | |
26 | 193 | Huhtanen Suvi | 1999 | TAMPERE | 99A194 | 50 m | 30.54 | |
27 | 45 | Halvorsen Astrid Julie | 2001 | SKJETTEN | 50 m | 30.80 | ||
28 | 31 | Sætra Schefte Inger-Ane | 1998 | LAMBERTSET | 50 m | 30.83 | ||
29 | 520 | Pavlu Lewin Marlene | 1997 | SK NEPTUN | AH9497 | 50 m | 30.83 | |
30 | 116 | Siirtola Peppi | 2002 | CETUS Cet | 02A144 | 50 m | 30.88 | |
31 | 143 | Stoebner Sara | 1998 | OSLO IL | 50 m | 30.90 | ||
32 | 918 | Kanervo Reetta | 1999 | FINLAND | 99A565 | 50 m | 31.00 | |
33 | 539 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 50 m | 31.07 | |
34 | 668 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 50 m | 31.07 | |
35 | 419 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 50 m | 31.12 | |
36 | 706 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 50 m | 31.12 | |
37 | 95 | Kreybu Mie | 1999 | ARNA SLK | 50 m | 31.17 | ||
38 | 303 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 50 m | 31.23 | |
39 | 424 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 31.24 | |
40 | 599 | Forss Trine | 2003 | SKÖVDE SS | AD8403 | 50 m | 31.27 | |
41 | 254 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 50 m | 31.33 | |
42 | 27 | Holtan Melina | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 31.36 | ||
43 | 702 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 50 m | 31.40 | |
44 | 902 | Maanurm Sandra | 2001 | ORCA | 50 m | 31.46 | ||
45 | 778 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 50 m | 31.47 | |
46 | 359 | Ristl Elin | 1999 | JÖNKÖPING | AD1499 | 50 m | 31.72 | |
47 | 563 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 31.72 | |
48 | 130 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 31.73 | |
49 | 203 | Nieminen Emma | 1996 | TAMPERE | 96A009 | 50 m | 31.75 | |
50 | 535 | Eriksson Klara | 2000 | NKK | BE6200 | 50 m | 31.84 | |
51 | 835 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 50 m | 31.85 | |
52 | 817 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 31.95 | |
53 | 555 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 50 m | 31.97 | |
54 | 819 | Bergström Jennifer | 2002 | ÅKERSBERGA | AA9402 | 50 m | 32.01 | |
55 | 839 | Rääf Sandra | 2000 | ÖSA | AW8200 | 50 m | 32.08 | |
56 | 869 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 32.08 | |
57 | 690 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 32.09 | |
58 | 866 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 50 m | 32.10 | |
59 | 854 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 50 m | 32.11 | |
60 | 811 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 50 m | 32.13 | |
61 | 581 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | AB3802 | 50 m | 32.18 | |
62 | 653 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH4698 | 50 m | 32.18 | |
63 | 682 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 32.23 | |
64 | 400 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | AL0899 | 50 m | 32.29 | |
65 | 444 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | AI8403 | 50 m | 32.29 | |
66 | 378 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | AV8200 | 50 m | 32.32 | |
67 | 202 | Männikkö Emma | 1998 | TAMPERE | 98A372 | 50 m | 32.40 | |
68 | 861 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 50 m | 32.47 | |
69 | 485 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 32.54 | |
70 | 243 | Fjeldstad Malene | 2000 | TROMSØ SK | 50 m | 32.55 | ||
71 | 109 | Kellberg Laura | 2003 | CETUS Cet | 03A441 | 50 m | 32.64 | |
72 | 639 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | AC9201 | 50 m | 32.65 | |
73 | 877 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 32.66 | |
74 | 151 | Antoft Maria | 2000 | HAVNAR | 50 m | 32.71 | ||
75 | 3 | Trníková Nikoleta | 2002 | PBPO | SVK11827 | 50 m | 32.79 | |
76 | 700 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | AJ7600 | 50 m | 32.81 | |
77 | 561 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 32.89 | |
78 | 648 | Öberg Elise | 2002 | SUNDSVALL | AE8402 | 50 m | 32.89 | |
79 | 890 | Lund Astri | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 32.96 | ||
80 | 380 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | AI7400 | 50 m | 32.97 | |
81 | 183 | Ollikainen Janina | 2000 | PORIN | 00A030 | 50 m | 33.00 | |
82 | 98 | Hestdal Natalie | 1999 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 33.05 | ||
83 | 385 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 50 m | 33.05 | |
84 | 274 | Nordlund Julia | 1998 | FALUN | AL2498 | 50 m | 33.09 | |
85 | 89 | Reinertsen Karianne | 1997 | DELFANA | 50 m | 33.16 | ||
86 | 368 | Lindeby Ellen | 1999 | KALMAR SS | AB9699 | 50 m | 33.23 | |
87 | 609 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 50 m | 33.24 | |
88 | 381 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | AA4602 | 50 m | 33.29 | |
89 | 413 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 50 m | 33.33 | |
90 | 267 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 50 m | 33.54 | |
91 | 825 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | AE6401 | 50 m | 33.57 | |
92 | 830 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 50 m | 33.58 | |
93 | 255 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 50 m | 33.59 | |
94 | 453 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 50 m | 33.59 | |
95 | 794 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 50 m | 33.63 | |
96 | 804 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 50 m | 33.71 | |
97 | 164 | Solvik Anna Sofie Nygård | 2002 | BRYNE SK | 50 m | 33.73 | ||
98 | 449 | Åkesson Erika | 2000 | LJUNGBY SS | AA6600 | 50 m | 33.86 | |
99 | 601 | Kapron Nikita | 2003 | SKÖVDE SS | AL2803 | 50 m | 33.91 | |
100 | 415 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 50 m | 33.93 | |
101 | 575 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 50 m | 34.07 | |
102 | 139 | Kvalheim June Urdahl | 1999 | OSLO IL | 50 m | 34.08 | ||
103 | 787 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 50 m | 34.20 | |
104 | 283 | Tistrand Klara | 2001 | GÖTEBORG | AD9801 | 50 m | 34.32 | |
105 | 367 | Karlsson Leia | 2002 | KALMAR SS | AR2202 | 50 m | 34.37 | |
106 | 752 | Westholm Sara | 2001 | VARBERG | AL8801 | 50 m | 34.44 | |
107 | 614 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 50 m | 34.49 | |
108 | 844 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 50 m | 34.51 | |
109 | 564 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 50 m | 34.57 | |
110 | 319 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 50 m | 34.63 | |
111 | 481 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 34.91 | |
112 | 370 | Sjölund Anna | 2000 | KALMAR SS | AG8800 | 50 m | 35.14 | |
113 | 280 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AD2402 | 50 m | 35.33 | |
114 | 409 | Schyum Alexandra | 2002 | KUNGSBACKA | AN8202 | 50 m | 35.65 | |
115 | 669 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 50 m | 35.96 | |
116 | 100 | Refstie Juni Helene Iversen | 2001 | VARODD SK | 50 m | 36.00 | ||
117 | 576 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 50 m | 36.17 | |
118 | 480 | Eni Matilda | 2002 | MARIESTAD | AF0402 | 50 m | 36.36 | |
119 | 458 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 36.48 | |
120 | 550 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | AV3802 | 50 m | 37.37 | |
121 | 602 | Lund Molly | 2005 | SKÖVDE SS | AB6605 | 50 m | 38.26 | |
122 | 84 | Bjørlykke Silje Mari | 2000 | AALESUND | 25 m | 32.86 | ||
123 | 858 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 25 m | 33.58 | |
124 | 331 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 33.76 | |
125 | 782 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 34.18 | |
126 | 821 | Liljeblad Lovisa | 2002 | ÅKERSBERGA | AF5402 | 25 m | 35.62 | |
127 | 836 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | BL9202 | 25 m | 35.88 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 07 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 18:38 |
Event 5, 200m Backstroke Men |
WR: Aaron Peirsol (1983) 1:51.92 2009-07-31 |
ER: Evgeny Rylov (1996) 1:53.97 2016-08-11 |
NR: Örn Arnarson (1981) 1:58.37 2001-07-27 |
SR: Mattias Carlsson (1990) 1:59.29 2014-04-10 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 77 | Rapsys Danas | 1995 | LITHUANIA | 50 m | 1:56.72 | ||
2 | 36 | Christou Apostolos | 1996 | GREECE | 50 m | 1:57.41 | ||
3 | 55 | Tsmyh Mikita | 1997 | BELARUS | 50 m | 1:57.93 | ||
4 | 929 | Bernek Peter | 1992 | BVSC ZUGLO | 50 m | 1:58.59 | AFR | |
5 | 882 | Verrastó David | 1988 | BVSC ZUGLO | 50 m | 1:59.00 | ||
6 | 118 | Mathieu Geoffroy | 1997 | CLERMONTOI | 50 m | 2:00.03 | ||
7 | 296 | Kron Kristian | 1992 | HS | AY2192 | 50 m | 2:00.90 | |
8 | 358 | Pettersson Axel | 1995 | JÖNKÖPING | AE8995 | 50 m | 2:00.90 | |
9 | 717 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 2:02.13 | |
10 | 509 | Hökfelt Gustav | 1994 | SK NEPTUN | AS1594 | 50 m | 2:02.26 | |
11 | 936 | Ziemann Felix | 1997 | NECKARSULM | 50 m | 2:03.42 | AFR | |
12 | 106 | Fredrikson Christoffer | 1997 | CETUS Cet | 97B155 | 50 m | 2:03.94 | |
13 | 666 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 50 m | 2:05.70 | |
14 | 230 | Friberg Gustav | 1997 | DENMARK | 9709AB | 50 m | 2:08.39 | |
15 | 103 | Aateigen Dennis | 2001 | TEAM SØR | 50 m | 2:08.67 | ||
16 | 90 | Urdal Sondre Saltnes | 1999 | DELFANA | 50 m | 2:08.76 | ||
17 | 406 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 50 m | 2:10.04 | |
18 | 708 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 50 m | 2:10.19 | |
19 | 446 | Olsson Daniel | 1996 | LASS | AF0396 | 50 m | 2:10.39 | |
20 | 6 | Popelka Simon | 1999 | BRATISLAVA | 50 m | 2:11.21 | ||
21 | 856 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 50 m | 2:12.21 | |
22 | 798 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 50 m | 2:12.61 | |
23 | 871 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 50 m | 2:12.77 | |
24 | 533 | Engström Max | 2001 | NKK | AC9301 | 50 m | 2:12.83 | |
25 | 136 | Gregussen Andre | 2001 | OSLO IL | 50 m | 2:13.20 | ||
26 | 305 | Varga Stefan | 2000 | HS | AH3500 | 50 m | 2:13.36 | |
27 | 738 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 50 m | 2:13.69 | |
28 | 99 | Lie Markus | 1995 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 2:14.25 | ||
29 | 676 | Jonsson Daniel | 1999 | SÖDERTÖRN | AF8599 | 50 m | 2:14.59 | |
30 | 420 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 50 m | 2:15.69 | |
31 | 412 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 50 m | 2:16.18 | |
32 | 171 | Eiserbeck Roope | 1999 | JOENSUUN | 99A294 | 50 m | 2:16.27 | |
33 | 865 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 50 m | 2:17.72 | |
34 | 873 | Puoti Carlandrea | 1999 | SPIF SF | AX9999 | 50 m | 2:17.74 | |
35 | 892 | Syrrist Håkon | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 2:17.75 | ||
36 | 487 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 2:17.87 | |
37 | 324 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 2:18.03 | |
38 | 220 | Solvik Kristian Nygård | 1999 | MADLA SK | 50 m | 2:18.44 | ||
39 | 939 | Dudas Daniel | 1994 | IRON AQUA | 50 m | 2:18.54 | AFR | |
40 | 615 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 2:19.47 | |
41 | 338 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 2:19.98 | |
42 | 657 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 50 m | 2:20.63 | |
43 | 343 | Bergwall Johan | 1999 | JÖNKÖPING | AO4599 | 50 m | 2:21.15 | |
44 | 824 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | AA6300 | 50 m | 2:21.16 | |
45 | 459 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 2:21.39 | |
46 | 325 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | 2:21.76 | |
47 | 583 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | AG4900 | 50 m | 2:21.77 | |
48 | 260 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 50 m | 2:21.96 | |
49 | 208 | Sievers Jakob | 2000 | TAMPERE | 00A730 | 50 m | 2:22.48 | |
50 | 454 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 50 m | 2:22.56 | |
51 | 177 | Dobrzhanskiy Danila | 1998 | JYVÄSKYLÄ | 98B028 | 50 m | 2:22.58 | |
52 | 860 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 2:23.25 | |
53 | 531 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 50 m | 2:23.37 | |
54 | 427 | Schön Svensson David | 1993 | SK LAXEN | AD8993 | 50 m | 2:23.41 | |
55 | 731 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 50 m | 2:23.62 | |
56 | 491 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 2:23.89 | |
57 | 157 | Magalhães Hugo | 2002 | HAVNAR | 50 m | 2:23.97 | ||
58 | 766 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 50 m | 2:23.98 | |
59 | 332 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 2:24.31 | |
60 | 399 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 50 m | 2:24.31 | |
61 | 671 | Vernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 50 m | 2:25.49 | |
62 | 542 | Henrysson Viktor | 2003 | OSKARSHAMN | AE5303 | 50 m | 2:27.44 | |
63 | 843 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 2:27.55 | |
64 | 774 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 50 m | 2:27.57 | |
65 | 628 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 50 m | 2:28.90 | |
66 | 384 | Andersson Linus | 2001 | KARLSTAD | AP4301 | 50 m | 2:30.77 | |
67 | 712 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 2:34.11 | |
68 | 816 | Franzén Gustav | 2000 | VÄXJÖ SS | AU1300 | 50 m | 2:37.40 | |
69 | 43 | Aanesen Viktor | 1999 | SKJETTEN | 25 m | 2:08.15 | ||
70 | 135 | Fedorcsak Adam | 2001 | OSLO IL | 25 m | 2:13.56 | ||
71 | 707 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 25 m | 2:14.30 | |
72 | 625 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 2:18.37 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 07 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 18:38 |
Event 6, 50m Butterfly Women |
WR: Sarah Sjöström (1993) 24.43 2014-07-05 |
ER: Sarah Sjöström (1993) 24.43 2014-07-05 |
NR: Sarah Sjöström (1993) 24.43 2014-07-05 |
SR: Sarah Sjöström (1993) 24.43 2014-07-05 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 688 | Sjöström Sarah | 1993 | SÖDERTÖRN | BN4493 | 50 m | 24.99 | |
2 | 231 | Beckmann Emilie | 1997 | DENMARK | 9778AG | 50 m | 25.96 | |
3 | 35 | Ntountounaki Anna | 1995 | GREECE | 50 m | 26.47 | ||
4 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 26.62 | ||
5 | 229 | Mikkelsen Amalie | 1997 | DENMARK | 9728AA | 50 m | 26.97 | |
6 | 272 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 50 m | 26.98 | |
7 | 827 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | AM7200 | 50 m | 27.00 | |
8 | 60 | Karakouskaya Nastassia | 1996 | BELARUS | 50 m | 27.14 | ||
9 | 58 | Dziamidava Aksana | 1993 | BELARUS | 50 m | 27.36 | ||
10 | 904 | Kollanus Kaisla | 1993 | FINLAND | 93A027 | 50 m | 27.43 | |
11 | 920 | Nurminen Tessa | 1994 | FINLAND | 94A428 | 50 m | 27.45 | |
12 | 776 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 50 m | 27.48 | |
13 | 242 | Øritsland Hedda | 1999 | BÆRUM | K080199HED01 | 50 m | 27.57 | |
14 | 918 | Kanervo Reetta | 1999 | FINLAND | 99A565 | 50 m | 27.59 | |
15 | 76 | Meilutyte Ruta | 1997 | LITHUANIA | 50 m | 27.61 | ||
16 | 364 | Thormalm Klara | 1998 | JÖNKÖPING | AA4898 | 50 m | 27.66 | |
17 | 922 | Norismaa Nea | 1995 | FINLAND | 95A534 | 50 m | 27.69 | |
18 | 363 | Thormalm Alma | 1996 | JÖNKÖPING | AA0296 | 50 m | 27.74 | |
19 | 315 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS | AR4499 | 50 m | 27.76 | |
20 | 238 | Løvberg Emilie | 1995 | BÆRUM | K040795EMI01 | 50 m | 27.78 | |
21 | 653 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH4698 | 50 m | 27.83 | |
22 | 664 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 50 m | 27.85 | |
23 | 898 | Hentke Franziska | 1989 | GERMANY | 50 m | 27.88 | ||
24 | 665 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 50 m | 28.01 | |
25 | 19 | Kilpeläinen Viola | 1998 | HELSINGFOR | 98A386 | 50 m | 28.05 | |
26 | 940 | Kanapienyte Beatrice | 1999 | LITHUANIA | 50 m | 28.06 | AFR | |
27 | 112 | Nenonen Sohvi | 1999 | CETUS Cet | 99A092 | 50 m | 28.09 | |
28 | 1 | Gerzova Dominika | 1999 | TJ KRNOV | 50 m | 28.19 | ||
29 | 488 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 28.22 | |
30 | 262 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 50 m | 28.23 | |
31 | 49 | van Berkel Martina | 1989 | HEIDELBERG | 346326 | 50 m | 28.24 | |
32 | 921 | Laukkanen Jenna | 1995 | FINLAND | 95A962 | 50 m | 28.24 | |
33 | 472 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 50 m | 28.25 | |
34 | 435 | Ekström Vilma | 1994 | LASS | AE4494 | 50 m | 28.31 | |
35 | 101 | Rypestøl Malene | 2001 | VARODD SK | 50 m | 28.32 | ||
36 | 308 | Vikström Ronja | 1996 | HS | BQ0696 | 50 m | 28.37 | |
37 | 517 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 50 m | 28.46 | |
38 | 31 | Sætra Schefte Inger-Ane | 1998 | LAMBERTSET | 50 m | 28.53 | ||
39 | 908 | Upanne Lotta | 1998 | FINLAND | 98A195 | 50 m | 28.57 | |
40 | 905 | Koski Moona | 1999 | FINLAND | 99A609 | 50 m | 28.62 | |
41 | 763 | Berntsson Michelle | 2000 | VÄSBY SS | BD6200 | 50 m | 28.63 | |
42 | 34 | Vo Jennifer | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 28.65 | ||
43 | 235 | Clausen Maria Thompson | 1996 | BÆRUM | 50 m | 28.66 | ||
44 | 441 | Henell Sofia | 1997 | LASS | AD0297 | 50 m | 28.66 | |
45 | 465 | Forés Alba | 1998 | MKK | AI5298 | 50 m | 28.73 | |
46 | 919 | Kivirinta Veera | 1995 | FINLAND | 95A668 | 50 m | 28.74 | |
47 | 419 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 50 m | 29.02 | |
48 | 115 | Ruohoniemi Tanja | 1995 | CETUS Cet | 95A598 | 50 m | 29.03 | |
49 | 690 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 29.05 | |
50 | 805 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 50 m | 29.05 | |
51 | 306 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 50 m | 29.09 | |
52 | 191 | Hammar Hanna | 1998 | TAMPERE | 98A182 | 50 m | 29.17 | |
53 | 193 | Huhtanen Suvi | 1999 | TAMPERE | 99A194 | 50 m | 29.18 | |
54 | 110 | Koivu Sini | 1999 | CETUS Cet | 99A482 | 50 m | 29.29 | |
55 | 178 | Lampi Jenni | 2000 | JYVÄSKYLÄ | 00A178 | 50 m | 29.30 | |
56 | 674 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 50 m | 29.30 | |
57 | 658 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 50 m | 29.36 | |
58 | 275 | Svärd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 50 m | 29.38 | |
59 | 478 | Rydgren My | 1999 | MKK | AT5699 | 50 m | 29.38 | |
60 | 86 | Olsen Susann Pleym | 1997 | DELFANA | 50 m | 29.40 | ||
61 | 105 | Flyckt Emilia | 2001 | CETUS Cet | 01A649 | 50 m | 29.40 | |
62 | 303 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 50 m | 29.45 | |
63 | 564 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 50 m | 29.51 | |
64 | 203 | Nieminen Emma | 1996 | TAMPERE | 96A009 | 50 m | 29.52 | |
65 | 154 | Eidesgaard Lív | 1999 | HAVNAR | 50 m | 29.55 | ||
66 | 902 | Maanurm Sandra | 2001 | ORCA | 50 m | 29.60 | ||
67 | 545 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 50 m | 29.69 | |
68 | 861 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 50 m | 29.69 | |
69 | 365 | Arvidsson Miranda | 1998 | KALMAR SS | AJ5298 | 50 m | 29.71 | |
70 | 932 | Jumah Bayan | 1994 | SYRIA | 50 m | 29.72 | AFR | |
71 | 641 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 50 m | 29.73 | |
72 | 830 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 50 m | 29.75 | |
73 | 597 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 29.78 | |
74 | 485 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 29.79 | |
75 | 877 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 29.80 | |
76 | 356 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 50 m | 29.86 | |
77 | 233 | Løyning Ingeborg Vassbakk | 2000 | BJERKVIK | 10172876 | 50 m | 29.88 | |
78 | 183 | Ollikainen Janina | 2000 | PORIN | 00A030 | 50 m | 29.91 | |
79 | 635 | Bergqvist Lina | 1998 | SUNDSVALL | AG3498 | 50 m | 29.91 | |
80 | 424 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 29.93 | |
81 | 909 | Bruneau Julia | 1999 | FINLAND | 99A066 | 50 m | 29.93 | |
82 | 679 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 30.00 | |
83 | 862 | Berg Jessica | 1998 | SPIF SF | BJ7698 | 50 m | 30.02 | |
84 | 18 | Kareinen Hanna | 2000 | HELSINGFOR | 00A012 | 50 m | 30.04 | |
85 | 565 | Huynh Felicia | 2000 | S 71 | AW8400 | 50 m | 30.05 | |
86 | 440 | Heina Christin | 1996 | LASS | BA0296 | 50 m | 30.07 | |
87 | 340 | Andersson Lova | 2000 | JÖNKÖPING | AA3600 | 50 m | 30.08 | |
88 | 192 | Hammar Heini | 1999 | TAMPERE | 99A148 | 50 m | 30.09 | |
89 | 377 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 30.10 | |
90 | 368 | Lindeby Ellen | 1999 | KALMAR SS | AB9699 | 50 m | 30.21 | |
91 | 706 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 50 m | 30.21 | |
92 | 200 | Manner Mila | 2001 | TAMPERE | 01A167 | 50 m | 30.22 | |
93 | 216 | Endregaard Julie Borsheim | 2001 | MADLA SK | 50 m | 30.22 | ||
94 | 561 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 30.23 | |
95 | 567 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 50 m | 30.23 | |
96 | 386 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 50 m | 30.32 | |
97 | 132 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 30.33 | |
98 | 613 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 30.34 | |
99 | 202 | Männikkö Emma | 1998 | TAMPERE | 98A372 | 50 m | 30.36 | |
100 | 95 | Kreybu Mie | 1999 | ARNA SLK | 50 m | 30.40 | ||
101 | 267 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 50 m | 30.41 | |
102 | 604 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 30.41 | |
103 | 649 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 50 m | 30.42 | |
104 | 172 | Mononen Aino | 2001 | JOENSUUN | 01A089 | 50 m | 30.46 | |
105 | 701 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 50 m | 30.48 | |
106 | 381 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | AA4602 | 50 m | 30.49 | |
107 | 400 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | AL0899 | 50 m | 30.49 | |
108 | 839 | Rääf Sandra | 2000 | ÖSA | AW8200 | 50 m | 30.54 | |
109 | 449 | Åkesson Erika | 2000 | LJUNGBY SS | AA6600 | 50 m | 30.56 | |
110 | 92 | Farkas Julia | 1996 | BERGEN | 50 m | 30.57 | ||
111 | 334 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 50 m | 30.59 | |
112 | 40 | Vik Eline | 2002 | SANDNES | 50 m | 30.61 | ||
113 | 447 | Axelsson-Wiesel Edith | 2002 | LJUNGBY SS | AO3602 | 50 m | 30.61 | |
114 | 552 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 50 m | 30.61 | |
115 | 304 | Wallin Sarah | 2000 | HS | AH9800 | 50 m | 30.62 | |
116 | 395 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 50 m | 30.62 | |
117 | 888 | Rimmereide Camilla | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 30.65 | ||
118 | 747 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 50 m | 30.69 | |
119 | 581 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | AB3802 | 50 m | 30.71 | |
120 | 603 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 30.71 | |
121 | 819 | Bergström Jennifer | 2002 | ÅKERSBERGA | AA9402 | 50 m | 30.72 | |
122 | 430 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 30.74 | |
123 | 842 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 50 m | 30.75 | |
124 | 627 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 50 m | 30.79 | |
125 | 644 | Pettersson Nathalie | 2002 | SUNDSVALL | BP4602 | 50 m | 30.79 | |
126 | 207 | Rautiainen Hanna | 1999 | TAMPERE | 99A515 | 50 m | 30.82 | |
127 | 108 | Kalenius Lyydia | 2000 | CETUS Cet | 00A252 | 50 m | 30.83 | |
128 | 585 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 50 m | 30.83 | |
129 | 370 | Sjölund Anna | 2000 | KALMAR SS | AG8800 | 50 m | 30.87 | |
130 | 176 | Wegelius Vilhelmiina | 2002 | JOENSUUN | 02A466 | 50 m | 30.93 | |
131 | 563 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 30.98 | |
132 | 302 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 50 m | 31.00 | |
133 | 790 | Claesén Felicia | 2001 | VÄSTERVIK | BO4201 | 50 m | 31.00 | |
134 | 544 | Pernius Stina | 2002 | OSKARSHAMN | AL4802 | 50 m | 31.01 | |
135 | 605 | Schimmel Hilja | 2003 | SKÖVDE SS | AV3603 | 50 m | 31.01 | |
136 | 264 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 50 m | 31.02 | |
137 | 754 | Ljunggren Elin | 2000 | HVETLANDA | AC5200 | 50 m | 31.04 | |
138 | 415 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 50 m | 31.06 | |
139 | 612 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 31.06 | |
140 | 180 | Kaunisto Emmi | 2002 | PORIN | 02A031 | 50 m | 31.14 | |
141 | 587 | Stålnacke Sofia | 2001 | SJÖBO SS | AT7801 | 50 m | 31.16 | |
142 | 116 | Siirtola Peppi | 2002 | CETUS Cet | 02A144 | 50 m | 31.23 | |
143 | 845 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 50 m | 31.26 | |
144 | 380 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | AI7400 | 50 m | 31.27 | |
145 | 828 | Sandberg Alma | 2002 | ÄNGELHOLM | AU3802 | 50 m | 31.31 | |
146 | 444 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | AI8403 | 50 m | 31.32 | |
147 | 794 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 50 m | 31.32 | |
148 | 385 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 50 m | 31.38 | |
149 | 3 | Trníková Nikoleta | 2002 | PBPO | SVK11827 | 50 m | 31.51 | |
150 | 815 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 31.53 | |
151 | 854 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 50 m | 31.53 | |
152 | 844 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 50 m | 31.58 | |
153 | 867 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 50 m | 31.58 | |
154 | 832 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 50 m | 31.68 | |
155 | 256 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 50 m | 31.70 | |
156 | 579 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | AT6801 | 50 m | 31.76 | |
157 | 903 | Puusepp Garith-Beth | 2003 | ORCA | 50 m | 31.90 | ||
158 | 140 | Lisken Malena Amelie | 2003 | OSLO IL | 50 m | 31.97 | ||
159 | 314 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS | AH3897 | 50 m | 31.98 | |
160 | 367 | Karlsson Leia | 2002 | KALMAR SS | AR2202 | 50 m | 32.03 | |
161 | 600 | Henningsson Sofia | 2004 | SKÖVDE SS | AH8204 | 50 m | 32.07 | |
162 | 147 | Kuusjärvi Eerica | 1999 | RAISION | 99A492 | 50 m | 32.08 | |
163 | 133 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 32.18 | |
164 | 451 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 50 m | 32.25 | |
165 | 439 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | AJ6802 | 50 m | 32.44 | |
166 | 450 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 50 m | 32.45 | |
167 | 142 | Rølland Maria | 1998 | OSLO IL | 50 m | 32.46 | ||
168 | 858 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 50 m | 32.49 | |
169 | 389 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 50 m | 32.50 | |
170 | 173 | Raassina Pinja | 2002 | JOENSUUN | 02A845 | 50 m | 32.56 | |
171 | 261 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 50 m | 32.61 | |
172 | 670 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 50 m | 32.62 | |
173 | 594 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 50 m | 32.71 | |
174 | 266 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 50 m | 32.77 | |
175 | 534 | Eriksson Adina | 1999 | NKK | AB8899 | 50 m | 32.77 | |
176 | 481 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 32.96 | |
177 | 42 | Mikkelborg Silje Poll | 1998 | SKJETTEN | 50 m | 32.98 | ||
178 | 373 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 50 m | 32.98 | |
179 | 748 | Geigel Ellie | 2003 | VARBERG | BR2203 | 50 m | 33.01 | |
180 | 853 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 50 m | 33.07 | |
181 | 744 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 33.19 | |
182 | 442 | Holmertz Wilma | 2003 | LASS | AD1803 | 50 m | 33.22 | |
183 | 553 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 50 m | 33.35 | |
184 | 610 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 33.35 | |
185 | 821 | Liljeblad Lovisa | 2002 | ÅKERSBERGA | AF5402 | 50 m | 33.53 | |
186 | 163 | Magnussen Kristin Nygård | 2002 | BRYNE SK | 50 m | 33.64 | ||
187 | 278 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 33.68 | |
188 | 182 | Lasonen Tinja | 2004 | PORIN | 04A230 | 50 m | 33.70 | |
189 | 614 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 50 m | 33.93 | |
190 | 480 | Eni Matilda | 2002 | MARIESTAD | AF0402 | 50 m | 34.17 | |
191 | 551 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 50 m | 34.37 | |
192 | 588 | Danielsson Victoria | 2002 | SKURU IK | BP6802 | 50 m | 34.43 | |
193 | 791 | Ekström Thea | 2001 | VÄSTERVIK | AW5801 | 50 m | 34.53 | |
194 | 809 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 50 m | 35.64 | |
195 | 401 | Bengtsson Matilda | 2002 | KUNGSBACKA | AK7802 | 50 m | 36.47 | |
196 | 74 | Reichard Maja | 1991 | SPÅRVÄGEN | CI0291 | 50 m | 36.69 | |
197 | 550 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | AV3802 | 50 m | 37.15 | |
198 | 155 | Eidesgaard Vár | 2001 | HAVNAR | 25 m | 28.37 | ||
199 | 675 | Fast Emelie | 2004 | SÖDERTÖRN | AR4204 | 25 m | 28.45 | |
200 | 333 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 29.38 | |
201 | 709 | Thurfjell Julia | 1994 | TYRESÖ SS | BG3894 | 25 m | 29.64 | |
202 | 859 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 25 m | 30.78 | |
203 | 590 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | AW6802 | 25 m | 30.84 | |
204 | 617 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 31.32 | |
205 | 462 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 31.41 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 07 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 19:04 |
Event 7, 50m Butterfly Men |
WR: Rafael Munoz (1988) 22.43 2009-04-05 |
ER: Rafael Munoz (1988) 22.43 2009-04-05 |
NR: Jakob Andkjaer (1985) 22.93 2009-07-27 |
SR: Lars Frölander (1974) 23.56 2008-07-18 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 52 | Tsurkin Yauhen | 1990 | BELARUS | 50 m | 23.42 | ||
2 | 79 | Margevicius Deividas | 1995 | LITHUANIA | 50 m | 23.86 | ||
3 | 63 | Dodaleu Yahor | 1993 | BELARUS | 50 m | 23.87 | ||
4 | 56 | Staselovich Viktar | 1994 | BELARUS | 50 m | 24.00 | ||
5 | 290 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 24.20 | |
6 | 906 | Pöytäkivi Riku | 1993 | FINLAND | 93A973 | 50 m | 24.28 | |
7 | 61 | Machekin Artsiom | 1991 | BELARUS | 50 m | 24.32 | ||
8 | 237 | Hvas Tomoe Zenimoto | 2000 | BÆRUM | M010600TOM01 | 50 m | 24.34 | |
9 | 288 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 50 m | 24.34 | |
10 | 915 | Herrala Anton | 1993 | FINLAND | 93A340 | 50 m | 24.54 | |
11 | 317 | Persson Mika | 1998 | HÖGANÄS | AM7798 | 50 m | 24.58 | |
12 | 833 | Kling Jonathan | 1993 | ÖSA | AF1193 | 50 m | 24.61 | |
13 | 32 | Stojkovski Niksja | 1994 | LAMBERTSET | 50 m | 24.72 | ||
14 | 54 | Latkin Anton | 1994 | BELARUS | 50 m | 24.74 | ||
15 | 80 | Bøen Sigurd Holten | 1997 | AALESUND | 50 m | 24.75 | ||
16 | 188 | Varho Eemil | 1997 | RAUMAN | 97A537 | 50 m | 24.75 | |
17 | 99 | Lie Markus | 1995 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 24.79 | ||
18 | 502 | Flodqvist Pontus | 1988 | SK NEPTUN | AB5388 | 50 m | 24.93 | |
19 | 677 | Jonsson Jesper | 1993 | SÖDERTÖRN | AS9393 | 50 m | 24.95 | |
20 | 205 | Rautalin Jaakko | 1989 | TAMPERE | 89A051 | 50 m | 25.09 | |
21 | 891 | Aspegren Henrik | 1999 | ULLENSAKER | 50 m | 25.11 | ||
22 | 666 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 50 m | 25.14 | |
23 | 933 | Hoang Quy Phuoc | 1993 | BVSC ZUGLO | 50 m | 25.18 | AFR | |
24 | 912 | Vuorela Teemu | 1994 | FINLAND | 94A789 | 50 m | 25.19 | |
25 | 167 | Laakso Mikael | 1997 | RIIHIMÄEN | 97A008 | 50 m | 25.20 | |
26 | 354 | Lövgren Albin | 1999 | JÖNKÖPING | AC0199 | 50 m | 25.22 | |
27 | 852 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 50 m | 25.31 | |
28 | 12 | Crespo Edgar | 1989 | ATLETICO | 50 m | 25.32 | ||
29 | 536 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 50 m | 25.35 | |
30 | 692 | Attellesey Ahmad | 1995 | SK TRITON | AP5995 | 50 m | 25.39 | |
31 | 62 | Krasochka Viktar | 1996 | BELARUS | 50 m | 25.41 | ||
32 | 234 | Bernstein Jakob | 1995 | BÆRUM | M160895JAK01 | 50 m | 25.46 | |
33 | 733 | Törnqvist Samuel | 1997 | TÄBY SIM | AI6197 | 50 m | 25.46 | |
34 | 448 | Kurilenko David | 1999 | LJUNGBY SS | AT4599 | 50 m | 25.50 | |
35 | 484 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 50 m | 25.50 | |
36 | 405 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 25.51 | |
37 | 64 | Dzialendzik Maksim | 1996 | BELARUS | 50 m | 25.55 | ||
38 | 411 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 50 m | 25.55 | |
39 | 537 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 50 m | 25.57 | |
40 | 863 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 50 m | 25.57 | |
41 | 416 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 50 m | 25.66 | |
42 | 122 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 25.67 | |
43 | 429 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 25.67 | |
44 | 541 | Myrlander William | 1997 | NÄSSJÖ | AA1197 | 50 m | 25.71 | |
45 | 538 | Sjöblad Oscar | 1997 | NKK | AM6397 | 50 m | 25.72 | |
46 | 259 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 50 m | 25.76 | |
47 | 468 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 50 m | 25.77 | |
48 | 841 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 50 m | 25.86 | |
49 | 840 | Zetterman Victor | 1995 | ÖSA | AY4195 | 50 m | 25.88 | |
50 | 390 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 25.90 | |
51 | 425 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 25.93 | |
52 | 204 | Pyykkönen Kalle | 1996 | TAMPERE | 96A549 | 50 m | 25.94 | |
53 | 939 | Dudas Daniel | 1994 | IRON AQUA | 50 m | 25.97 | AFR | |
54 | 94 | Tronvoll Christian | 1994 | BERGEN | 50 m | 26.01 | ||
55 | 289 | Bratt Joachim | 1995 | HELSINGØR | 9535AS | 50 m | 26.03 | |
56 | 355 | Malm Markus | 1997 | JÖNKÖPING | AE7397 | 50 m | 26.13 | |
57 | 529 | Björklund Erik | 1998 | NJURUNDA | AA2598 | 50 m | 26.15 | |
58 | 580 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 50 m | 26.20 | |
59 | 770 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 50 m | 26.22 | |
60 | 556 | Nagy Gergö | 1995 | POSEIDON | AZ6995 | 50 m | 26.25 | |
61 | 659 | Kerman Henry | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI6597 | 50 m | 26.27 | |
62 | 663 | Ny Hampus | 1990 | SÖDERTÄLJE | AP1190 | 50 m | 26.28 | |
63 | 436 | Gannholm-Johansson Oskar | 1996 | LASS | AC3196 | 50 m | 26.32 | |
64 | 750 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 26.36 | |
65 | 124 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 26.38 | |
66 | 361 | Steindl Anton | 2000 | JÖNKÖPING | AB2900 | 50 m | 26.38 | |
67 | 746 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 26.39 | |
68 | 311 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 26.42 | |
69 | 81 | Schmidt William Ruud | 1999 | AALESUND | 50 m | 26.43 | ||
70 | 291 | Dukic Dennis | 2000 | HS | AC4500 | 50 m | 26.45 | |
71 | 558 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | AH1100 | 50 m | 26.45 | |
72 | 559 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 26.45 | |
73 | 917 | Aaltomaa Sami | 1992 | FINLAND | 92A300 | 50 m | 26.45 | |
74 | 323 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 26.49 | |
75 | 723 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 50 m | 26.57 | |
76 | 260 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 50 m | 26.65 | |
77 | 582 | Olsson Oscar | 1999 | SJÖBO SS | AK2199 | 50 m | 26.65 | |
78 | 141 | Nygaard Marius | 1997 | OSLO IL | 50 m | 26.66 | ||
79 | 699 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 50 m | 26.70 | |
80 | 557 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 50 m | 26.73 | |
81 | 299 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | AM5399 | 50 m | 26.74 | |
82 | 823 | Hanstål Oskar | 1999 | ÄNGELHOLM | AJ1599 | 50 m | 26.74 | |
83 | 345 | Forndal Daniel | 1997 | JÖNKÖPING | AB5797 | 50 m | 26.76 | |
84 | 177 | Dobrzhanskiy Danila | 1998 | JYVÄSKYLÄ | 98B028 | 50 m | 26.78 | |
85 | 414 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 26.78 | |
86 | 434 | Cyrén Petter | 1996 | LASS | AU8796 | 50 m | 26.80 | |
87 | 220 | Solvik Kristian Nygård | 1999 | MADLA SK | 50 m | 26.81 | ||
88 | 117 | Vainio Topias | 1997 | CETUS Cet | 97A690 | 50 m | 26.83 | |
89 | 856 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 50 m | 26.86 | |
90 | 221 | Turøy Jens Petter | 1999 | MADLA SK | 50 m | 26.88 | ||
91 | 353 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 50 m | 26.94 | |
92 | 792 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 26.94 | |
93 | 879 | Åström Alfred | 1997 | SPIF SF | AP0197 | 50 m | 26.95 | |
94 | 426 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 50 m | 26.98 | |
95 | 199 | Lehtonen Teemu | 2000 | TAMPERE | 00A472 | 50 m | 27.01 | |
96 | 136 | Gregussen Andre | 2001 | OSLO IL | 50 m | 27.02 | ||
97 | 618 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 27.04 | |
98 | 138 | Hemminghytt Martin Ross | 1998 | OSLO IL | 50 m | 27.11 | ||
99 | 681 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 50 m | 27.11 | |
100 | 82 | Thorvik Mathias Rørstad | 1998 | AALESUND | 50 m | 27.14 | ||
101 | 687 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 27.26 | |
102 | 482 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 50 m | 27.27 | |
103 | 387 | Haglund Elias | 1996 | KARLSTAD | AJ9596 | 50 m | 27.29 | |
104 | 357 | Nicklasson Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AG2598 | 50 m | 27.33 | |
105 | 548 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | AI4399 | 50 m | 27.34 | |
106 | 713 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | 27.35 | |
107 | 2 | Kristofik Martin | 1998 | PBPO | SVK11687 | 50 m | 27.37 | |
108 | 135 | Fedorcsak Adam | 2001 | OSLO IL | 50 m | 27.38 | ||
109 | 87 | Omarsson Omar | 2000 | DELFANA | 50 m | 27.47 | ||
110 | 546 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 50 m | 27.47 | |
111 | 570 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 50 m | 27.50 | |
112 | 834 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 50 m | 27.54 | |
113 | 654 | Hansson Theodor | 1994 | SÖDERTÄLJE | AG8394 | 50 m | 27.64 | |
114 | 129 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 27.70 | |
115 | 473 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 27.70 | |
116 | 360 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 50 m | 27.72 | |
117 | 758 | Pettersson Robin | 2000 | VÄRNAMO SS | AD2500 | 50 m | 27.74 | |
118 | 186 | Törmä Lauri | 2000 | PORIN | 00A153 | 50 m | 27.79 | |
119 | 104 | Alitalo Eetu | 1999 | CETUS Cet | 99A732 | 50 m | 27.80 | |
120 | 769 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 50 m | 27.80 | |
121 | 309 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 50 m | 27.85 | |
122 | 372 | Svensson Garri | 2000 | KALMAR SS | AL4300 | 50 m | 27.88 | |
123 | 620 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 50 m | 27.93 | |
124 | 621 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 50 m | 27.96 | |
125 | 39 | Vik Simen | 1999 | SANDNES | 50 m | 27.98 | ||
126 | 868 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 50 m | 28.00 | |
127 | 128 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 28.02 | |
128 | 194 | Hörkkö Tatu | 2001 | TAMPERE | 01A394 | 50 m | 28.08 | |
129 | 455 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 28.08 | |
130 | 562 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 28.12 | |
131 | 676 | Jonsson Daniel | 1999 | SÖDERTÖRN | AF8599 | 50 m | 28.12 | |
132 | 107 | Jokinen Tuomas | 2001 | CETUS Cet | 01A556 | 50 m | 28.16 | |
133 | 428 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 28.17 | |
134 | 893 | Laurusonis Mantas | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 28.17 | ||
135 | 249 | Willberg Carl-Åke | 1998 | DANDERYD | AG1398 | 50 m | 28.19 | |
136 | 366 | Hong Anton | 2000 | KALMAR SS | AI8900 | 50 m | 28.19 | |
137 | 872 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 28.25 | |
138 | 179 | Suhonen Leevi | 1999 | JYVÄSKYLÄ | 99A419 | 50 m | 28.27 | |
139 | 244 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 50 m | 28.34 | |
140 | 531 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 50 m | 28.34 | |
141 | 362 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 50 m | 28.36 | |
142 | 379 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 50 m | 28.38 | |
143 | 174 | Ruohtula Roope | 2000 | JOENSUUN | 00A565 | 50 m | 28.39 | |
144 | 277 | Borgström Bishop Philip | 1999 | GÖTEBORG | AK9999 | 50 m | 28.40 | |
145 | 789 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 50 m | 28.46 | |
146 | 91 | Kolaas Petter Strand | 1999 | DELFANA | 50 m | 28.49 | ||
147 | 175 | Vartiainen Miiro | 2001 | JOENSUUN | 01A340 | 50 m | 28.49 | |
148 | 171 | Eiserbeck Roope | 1999 | JOENSUUN | 99A294 | 50 m | 28.54 | |
149 | 671 | Vernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 50 m | 28.63 | |
150 | 860 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 28.66 | |
151 | 371 | Stikáns Atis | 1999 | KALMAR SS | AR8799 | 50 m | 28.70 | |
152 | 634 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 50 m | 28.70 | |
153 | 369 | Madebrink Harald | 1998 | KALMAR SS | AV6198 | 50 m | 28.75 | |
154 | 820 | Gullberg Oscar | 1999 | ÅKERSBERGA | AF8799 | 50 m | 28.75 | |
155 | 739 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 28.79 | |
156 | 338 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 28.83 | |
157 | 388 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 28.85 | |
158 | 760 | Svensson Noah | 1999 | VÄRNAMO SS | AA7199 | 50 m | 29.00 | |
159 | 88 | Refseth Ådne Vike | 1997 | DELFANA | 50 m | 29.04 | ||
160 | 735 | Bengs-Stattin Felix | 2002 | UMEÅ SS | AD4702 | 50 m | 29.11 | |
161 | 875 | Stålmarck David | 2001 | SPIF SF | AI4701 | 50 m | 29.11 | |
162 | 693 | Boos Erik | 1999 | SK TRITON | AD1399 | 50 m | 29.12 | |
163 | 85 | Hallaråker Sander | 1999 | DELFANA | 50 m | 29.16 | ||
164 | 184 | Pennanen Matias | 2001 | PORIN | 01A181 | 50 m | 29.19 | |
165 | 855 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 50 m | 29.22 | |
166 | 410 | Bonnevier Simon | 2001 | LANDSKRONA | AH7301 | 50 m | 29.25 | |
167 | 496 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 29.34 | |
168 | 206 | Rautaporras Olli | 2000 | TAMPERE | 00A795 | 50 m | 29.35 | |
169 | 632 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 50 m | 29.46 | |
170 | 775 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 50 m | 29.48 | |
171 | 269 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 50 m | 29.54 | |
172 | 397 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 50 m | 29.79 | |
173 | 554 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 50 m | 29.84 | |
174 | 285 | Vallin Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AV0501 | 50 m | 29.87 | |
175 | 383 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 50 m | 29.94 | |
176 | 483 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 50 m | 29.97 | |
177 | 166 | Tobiassen Mats Fjogstad | 2002 | BRYNE SK | 50 m | 29.99 | ||
178 | 418 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 50 m | 30.01 | |
179 | 742 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 50 m | 30.04 | |
180 | 795 | Öberg Felix | 2001 | VÄSTERVIK | AS9301 | 50 m | 30.04 | |
181 | 374 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 50 m | 30.05 | |
182 | 384 | Andersson Linus | 2001 | KARLSTAD | AP4301 | 50 m | 30.28 | |
183 | 785 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 50 m | 30.38 | |
184 | 456 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 50 m | 30.87 | |
185 | 812 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 50 m | 30.89 | |
186 | 459 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 31.37 | |
187 | 375 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | AD7502 | 50 m | 31.73 | |
188 | 743 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 50 m | 31.77 | |
189 | 637 | Hammarlund Emil | 1995 | SUNDSVALL | AT1195 | 25 m | 26.83 | |
190 | 696 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 25 m | 26.92 | |
191 | 438 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 25 m | 27.17 | |
192 | 780 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 27.44 | |
193 | 246 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 25 m | 27.92 | |
194 | 470 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 25 m | 27.93 | |
195 | 398 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 29.30 | |
196 | 279 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 25 m | 30.07 | |
197 | 404 | Ekholm Richard | 2002 | KUNGSBACKA | AV1702 | 25 m | 30.18 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 07 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 18:38 |
Event 8, 1500m Freestyle Women |
WR: Katie Ledecky (1997) 15:25.48 2015-08-04 |
ER: Lotte Friis (1988) 15:38.88 2013-07-30 |
NR: Lotte Friis (1988) 15:38.88 2013-07-30 |
SR: Gabriella Fagundez (1985) 16:39.98 2007-07-26 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 16:16.92 | ||
2 | 900 | Rieder Celine | 2001 | GERMANY | 50 m | 16:25.03 | ||
3 | 934 | Hassler Julia | 1993 | HEIDELBERG | 50 m | 16:25.83 | AFR | |
4 | 45 | Halvorsen Astrid Julie | 2001 | SKJETTEN | 50 m | 17:00.60 | ||
5 | 501 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | AE8294 | 50 m | 17:06.05 | |
6 | 168 | Pihkamäki Eveliina | 1998 | RIIHIMÄEN | 98A156 | 50 m | 17:08.08 | |
7 | 344 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | AD2499 | 50 m | 17:14.33 | |
8 | 240 | Smith Majken | 1997 | BÆRUM | 50 m | 17:16.31 | ||
9 | 155 | Eidesgaard Vár | 2001 | HAVNAR | 50 m | 17:25.28 | ||
10 | 326 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 17:32.52 | |
11 | 293 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 50 m | 17:40.89 | |
12 | 219 | Småvik Benedikte | 2002 | MADLA SK | 50 m | 17:45.47 | ||
13 | 606 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 18:01.15 | |
14 | 829 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 18:03.45 | |
15 | 813 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 50 m | 18:08.14 | |
16 | 527 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 18:08.54 | |
17 | 243 | Fjeldstad Malene | 2000 | TROMSØ SK | 50 m | 18:09.75 | ||
18 | 762 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 50 m | 18:11.07 | |
19 | 802 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 50 m | 18:15.20 | |
20 | 721 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | 18:21.03 | |
21 | 341 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 50 m | 18:24.55 | |
22 | 417 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 50 m | 18:25.45 | |
23 | 577 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | AU5499 | 50 m | 18:26.34 | |
24 | 139 | Kvalheim June Urdahl | 1999 | OSLO IL | 50 m | 18:28.15 | ||
25 | 320 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 18:28.73 | |
26 | 889 | Hoseth Emilia | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 18:35.69 | ||
27 | 165 | Stangeland Ingeborg Muri | 2001 | BRYNE SK | 50 m | 18:37.73 | ||
28 | 728 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 18:46.72 | |
29 | 596 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 50 m | 18:47.12 | |
30 | 134 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 18:59.49 | |
31 | 181 | Känkänen Heta | 2001 | PORIN | 01A001 | 50 m | 19:03.60 | |
32 | 159 | Tummasardóttir Susanna | 2001 | HAVNAR | 50 m | 19:04.81 | ||
33 | 382 | Simander Ella | 2002 | KARLSKRONA | AU4802 | 50 m | 19:07.26 | |
34 | 393 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 50 m | 19:19.88 | |
35 | 767 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 50 m | 19:19.89 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 07 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 18:38 |
Event 8, 1500m Freestyle Women |
WR: Katie Ledecky (1997) 15:25.48 2015-08-04 |
ER: Lotte Friis (1988) 15:38.88 2013-07-30 |
NR: Lotte Friis (1988) 15:38.88 2013-07-30 |
SR: Gabriella Fagundez (1985) 16:39.98 2007-07-26 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 16:16.92 | ||
2 | 900 | Rieder Celine | 2001 | GERMANY | 50 m | 16:25.03 | ||
3 | 934 | Hassler Julia | 1993 | HEIDELBERG | 50 m | 16:25.83 | AFR | |
4 | 45 | Halvorsen Astrid Julie | 2001 | SKJETTEN | 50 m | 17:00.60 | ||
5 | 501 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | AE8294 | 50 m | 17:06.05 | |
6 | 168 | Pihkamäki Eveliina | 1998 | RIIHIMÄEN | 98A156 | 50 m | 17:08.08 | |
7 | 344 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | AD2499 | 50 m | 17:14.33 | |
8 | 240 | Smith Majken | 1997 | BÆRUM | 50 m | 17:16.31 | ||
9 | 155 | Eidesgaard Vár | 2001 | HAVNAR | 50 m | 17:25.28 | ||
10 | 326 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 17:32.52 | |
11 | 293 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 50 m | 17:40.89 | |
12 | 219 | Småvik Benedikte | 2002 | MADLA SK | 50 m | 17:45.47 | ||
13 | 606 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 18:01.15 | |
14 | 829 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 18:03.45 | |
15 | 813 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 50 m | 18:08.14 | |
16 | 527 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 18:08.54 | |
17 | 243 | Fjeldstad Malene | 2000 | TROMSØ SK | 50 m | 18:09.75 | ||
18 | 762 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 50 m | 18:11.07 | |
19 | 802 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 50 m | 18:15.20 | |
20 | 721 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | 18:21.03 | |
21 | 341 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 50 m | 18:24.55 | |
22 | 417 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 50 m | 18:25.45 | |
23 | 577 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | AU5499 | 50 m | 18:26.34 | |
24 | 139 | Kvalheim June Urdahl | 1999 | OSLO IL | 50 m | 18:28.15 | ||
25 | 320 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 18:28.73 | |
26 | 889 | Hoseth Emilia | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 18:35.69 | ||
27 | 165 | Stangeland Ingeborg Muri | 2001 | BRYNE SK | 50 m | 18:37.73 | ||
28 | 728 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 18:46.72 | |
29 | 596 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 50 m | 18:47.12 | |
30 | 134 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 18:59.49 | |
31 | 181 | Känkänen Heta | 2001 | PORIN | 01A001 | 50 m | 19:03.60 | |
32 | 159 | Tummasardóttir Susanna | 2001 | HAVNAR | 50 m | 19:04.81 | ||
33 | 382 | Simander Ella | 2002 | KARLSKRONA | AU4802 | 50 m | 19:07.26 | |
34 | 393 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 50 m | 19:19.88 | |
35 | 767 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 50 m | 19:19.89 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 07 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 18:38 |
Event 9, 200m Freestyle Men |
WR: Paul Biedermann (1986) 1:42.00 2009-07-28 |
ER: Paul Biedermann (1986) 1:42.00 2009-07-28 |
NR: Anders Holmertz (1968) 1:46.76 1992-07-26 |
SR: Anders Holmertz (1968) 1:46.76 1992-07-26 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 77 | Rapsys Danas | 1995 | LITHUANIA | 50 m | 1:47.62 | ||
2 | 941 | Lie Anders | 1991 | FARUM | 9105AF | 50 m | 1:47.62 | AFR |
3 | 935 | Rapp Clemens | 1989 | NECKARSULM | 50 m | 1:47.63 | AFR | |
4 | 933 | Hoang Quy Phuoc | 1993 | BVSC ZUGLO | 50 m | 1:48.93 | AFR | |
5 | 228 | Skaaning Daniel | 1993 | DENMARK | 9319AA | 50 m | 1:49.02 | |
6 | 292 | Eliasson Isak | 1996 | HS | AJ5596 | 50 m | 1:49.53 | |
7 | 38 | Dimitriou Dimitrios | 1997 | GREECE | 50 m | 1:49.73 | ||
8 | 882 | Verrastó David | 1988 | BVSC ZUGLO | 50 m | 1:50.02 | ||
9 | 99 | Lie Markus | 1995 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 1:50.08 | ||
10 | 41 | Christiansen Henrik | 1996 | SKJETTEN | 50 m | 1:50.09 | ||
11 | 351 | Johansson Victor | 1998 | JÖNKÖPING | AA7798 | 50 m | 1:50.37 | |
12 | 800 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 50 m | 1:51.24 | |
13 | 899 | Wellbrock Florian | 1997 | GERMANY | 50 m | 1:51.26 | ||
14 | 939 | Dudas Daniel | 1994 | IRON AQUA | 50 m | 1:51.26 | AFR | |
15 | 484 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 50 m | 1:51.72 | |
16 | 62 | Krasochka Viktar | 1996 | BELARUS | 50 m | 1:52.03 | ||
17 | 296 | Kron Kristian | 1992 | HS | AY2192 | 50 m | 1:52.04 | |
18 | 23 | Piiroinen Eetu | 1995 | VASA | 95A743 | 50 m | 1:52.51 | |
19 | 295 | Holmström Jonas | 1992 | HS | AH1392 | 50 m | 1:52.61 | |
20 | 345 | Forndal Daniel | 1997 | JÖNKÖPING | AB5797 | 50 m | 1:52.73 | |
21 | 346 | Grimberg Filip | 1998 | JÖNKÖPING | AL0198 | 50 m | 1:52.80 | |
22 | 224 | Rysgaard Mathias Zander | 1998 | DENMARK | 9833AA | 50 m | 1:53.54 | |
23 | 120 | Goguey Theo | 1997 | CLERMONTOI | 50 m | 1:53.80 | ||
24 | 911 | Ruohoniemi Miikka | 1993 | FINLAND | 93A494 | 50 m | 1:53.84 | |
25 | 479 | Westergren Mats | 1994 | MKK | AA0994 | 50 m | 1:54.34 | |
26 | 677 | Jonsson Jesper | 1993 | SÖDERTÖRN | AS9393 | 50 m | 1:54.47 | |
27 | 354 | Lövgren Albin | 1999 | JÖNKÖPING | AC0199 | 50 m | 1:55.32 | |
28 | 652 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 50 m | 1:55.37 | |
29 | 81 | Schmidt William Ruud | 1999 | AALESUND | 50 m | 1:55.46 | ||
30 | 717 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 1:55.47 | |
31 | 353 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 50 m | 1:55.66 | |
32 | 810 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 50 m | 1:55.74 | |
33 | 299 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | AM5399 | 50 m | 1:56.27 | |
34 | 327 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 1:56.28 | |
35 | 414 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 1:56.28 | |
36 | 217 | Gidskehaug Erik Årsland | 1997 | MADLA SK | 50 m | 1:56.58 | ||
37 | 350 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 50 m | 1:56.84 | |
38 | 80 | Bøen Sigurd Holten | 1997 | AALESUND | 50 m | 1:56.87 | ||
39 | 252 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 1:56.90 | |
40 | 514 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 50 m | 1:57.56 | |
41 | 487 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 1:57.78 | |
42 | 187 | Martikainen Emil | 1997 | RAUMAN | 97A535 | 50 m | 1:58.12 | |
43 | 284 | Torola Miro | 1995 | GÖTEBORG | BD1195 | 50 m | 1:58.24 | |
44 | 230 | Friberg Gustav | 1997 | DENMARK | 9709AB | 50 m | 1:58.33 | |
45 | 696 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 1:58.77 | |
46 | 698 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 50 m | 1:58.81 | |
47 | 505 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 1:58.82 | |
48 | 83 | Wiik Oscar | 2000 | AALESUND | 50 m | 1:58.87 | ||
49 | 666 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 50 m | 1:59.00 | |
50 | 259 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 50 m | 1:59.01 | |
51 | 470 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 50 m | 1:59.26 | |
52 | 420 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 50 m | 1:59.35 | |
53 | 521 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 50 m | 1:59.50 | |
54 | 103 | Aateigen Dennis | 2001 | TEAM SØR | 50 m | 1:59.67 | ||
55 | 148 | Lehtonen Roope | 1996 | RAISION | 96A083 | 50 m | 1:59.80 | |
56 | 461 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 1:59.97 | |
57 | 390 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 2:00.10 | |
58 | 654 | Hansson Theodor | 1994 | SÖDERTÄLJE | AG8394 | 50 m | 2:00.29 | |
59 | 786 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 50 m | 2:00.39 | |
60 | 730 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | AR0199 | 50 m | 2:00.41 | |
61 | 387 | Haglund Elias | 1996 | KARLSTAD | AJ9596 | 50 m | 2:00.44 | |
62 | 891 | Aspegren Henrik | 1999 | ULLENSAKER | 50 m | 2:00.52 | ||
63 | 570 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 50 m | 2:00.58 | |
64 | 676 | Jonsson Daniel | 1999 | SÖDERTÖRN | AF8599 | 50 m | 2:00.68 | |
65 | 221 | Turøy Jens Petter | 1999 | MADLA SK | 50 m | 2:00.71 | ||
66 | 360 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 50 m | 2:00.79 | |
67 | 307 | Vikström Isak | 1999 | HS | AJ3199 | 50 m | 2:00.82 | |
68 | 856 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 50 m | 2:00.88 | |
69 | 883 | Fessl Simon | 1999 | KNITTELFEL | 50 m | 2:00.90 | ||
70 | 125 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:00.91 | |
71 | 770 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 50 m | 2:00.92 | |
72 | 504 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 50 m | 2:00.95 | |
73 | 260 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 50 m | 2:01.42 | |
74 | 755 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | 2:01.46 | |
75 | 218 | Jørgensen Christoffer Solberg | 1996 | MADLA SK | 50 m | 2:01.99 | ||
76 | 291 | Dukic Dennis | 2000 | HS | AC4500 | 50 m | 2:02.06 | |
77 | 738 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 50 m | 2:02.73 | |
78 | 650 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 50 m | 2:02.75 | |
79 | 82 | Thorvik Mathias Rørstad | 1998 | AALESUND | 50 m | 2:02.85 | ||
80 | 893 | Laurusonis Mantas | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 2:02.85 | ||
81 | 642 | Näslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | AF1301 | 50 m | 2:02.87 | |
82 | 195 | Korhonen Joona | 2000 | TAMPERE | 00A464 | 50 m | 2:02.88 | |
83 | 343 | Bergwall Johan | 1999 | JÖNKÖPING | AO4599 | 50 m | 2:02.89 | |
84 | 855 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 50 m | 2:03.40 | |
85 | 558 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | AH1100 | 50 m | 2:03.42 | |
86 | 208 | Sievers Jakob | 2000 | TAMPERE | 00A730 | 50 m | 2:03.51 | |
87 | 416 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 50 m | 2:03.86 | |
88 | 681 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 50 m | 2:03.95 | |
89 | 892 | Syrrist Håkon | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 2:04.07 | ||
90 | 766 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 50 m | 2:04.45 | |
91 | 423 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 2:04.66 | |
92 | 557 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 50 m | 2:04.92 | |
93 | 104 | Alitalo Eetu | 1999 | CETUS Cet | 99A732 | 50 m | 2:04.96 | |
94 | 196 | Koskinen Walentin | 2000 | TAMPERE | 00A343 | 50 m | 2:05.11 | |
95 | 646 | Strandberg Johan | 1997 | SUNDSVALL | AL3197 | 50 m | 2:05.12 | |
96 | 824 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | AA6300 | 50 m | 2:05.24 | |
97 | 179 | Suhonen Leevi | 1999 | JYVÄSKYLÄ | 99A419 | 50 m | 2:05.39 | |
98 | 879 | Åström Alfred | 1997 | SPIF SF | AP0197 | 50 m | 2:05.49 | |
99 | 591 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 50 m | 2:05.58 | |
100 | 325 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | 2:05.83 | |
101 | 493 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | 2:05.85 | |
102 | 562 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 2:05.93 | |
103 | 362 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 50 m | 2:05.96 | |
104 | 244 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 50 m | 2:06.20 | |
105 | 620 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 50 m | 2:06.57 | |
106 | 532 | Borgström Filip | 2001 | NJURUNDA | AK5101 | 50 m | 2:07.09 | |
107 | 860 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 2:07.12 | |
108 | 2 | Kristofik Martin | 1998 | PBPO | SVK11687 | 50 m | 2:07.21 | |
109 | 85 | Hallaråker Sander | 1999 | DELFANA | 50 m | 2:07.28 | ||
110 | 145 | Welschof Joshua | 1999 | OSLO IL | 50 m | 2:07.34 | ||
111 | 695 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 50 m | 2:07.89 | |
112 | 865 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 50 m | 2:07.91 | |
113 | 87 | Omarsson Omar | 2000 | DELFANA | 50 m | 2:07.98 | ||
114 | 454 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 50 m | 2:07.99 | |
115 | 215 | Aikio Espen | 2000 | MADLA SK | 50 m | 2:08.42 | ||
116 | 397 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 50 m | 2:08.54 | |
117 | 91 | Kolaas Petter Strand | 1999 | DELFANA | 50 m | 2:08.98 | ||
118 | 186 | Törmä Lauri | 2000 | PORIN | 00A153 | 50 m | 2:09.29 | |
119 | 625 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 2:09.31 | |
120 | 530 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 50 m | 2:09.33 | |
121 | 383 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 50 m | 2:09.69 | |
122 | 634 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 50 m | 2:10.42 | |
123 | 583 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | AG4900 | 50 m | 2:10.61 | |
124 | 773 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 50 m | 2:10.81 | |
125 | 777 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 50 m | 2:11.29 | |
126 | 212 | Lietzen Jesper | 2002 | AURAJOEN | 02A171 | 50 m | 2:11.90 | |
127 | 184 | Pennanen Matias | 2001 | PORIN | 01A181 | 50 m | 2:12.93 | |
128 | 166 | Tobiassen Mats Fjogstad | 2002 | BRYNE SK | 50 m | 2:12.98 | ||
129 | 816 | Franzén Gustav | 2000 | VÄXJÖ SS | AU1300 | 50 m | 2:13.08 | |
130 | 636 | Ekengren Johan | 2001 | SUNDSVALL | AA6901 | 50 m | 2:13.42 | |
131 | 398 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 50 m | 2:15.11 | |
132 | 161 | Jøntvedt Jon | 2003 | BRYNE SK | 50 m | 2:15.15 | ||
133 | 803 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 50 m | 2:15.77 | |
134 | 285 | Vallin Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AV0501 | 50 m | 2:16.06 | |
135 | 399 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 50 m | 2:16.78 | |
136 | 511 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 2:16.82 | |
137 | 849 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 2:16.89 | |
138 | 656 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 50 m | 2:17.69 | |
139 | 735 | Bengs-Stattin Felix | 2002 | UMEÅ SS | AD4702 | 50 m | 2:17.95 | |
140 | 708 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 1:57.06 | |
141 | 812 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 2:14.18 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 08 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 20:28 |
Event 10, 100m Butterfly Women |
WR: Sarah Sjöström (1993) 55.48 2016-08-07 |
ER: Sarah Sjöström (1993) 55.48 2016-08-07 |
NR: Sarah Sjöström (1993) 55.64 2015-08-03 |
SR: Sarah Sjöström (1993) 55.48 2016-08-07 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 688 | Sjöström Sarah | 1993 | SÖDERTÖRN | BN4493 | 50 m | 55.48 | |
2 | 35 | Ntountounaki Anna | 1995 | GREECE | 50 m | 58.27 | ||
3 | 898 | Hentke Franziska | 1989 | GERMANY | 50 m | 58.77 | ||
4 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 58.79 | ||
5 | 231 | Beckmann Emilie | 1997 | DENMARK | 9778AG | 50 m | 59.07 | |
6 | 930 | Verraszto Evelin | 1989 | BVSC ZUGLO | 50 m | 59.09 | AFR | |
7 | 940 | Kanapienyte Beatrice | 1999 | LITHUANIA | 50 m | 1:00.54 | AFR | |
8 | 238 | Løvberg Emilie | 1995 | BÆRUM | K040795EMI01 | 50 m | 1:00.63 | |
9 | 58 | Dziamidava Aksana | 1993 | BELARUS | 50 m | 1:00.72 | ||
10 | 272 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 50 m | 1:00.83 | |
11 | 776 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 50 m | 1:01.12 | |
12 | 922 | Norismaa Nea | 1995 | FINLAND | 95A534 | 50 m | 1:01.20 | |
13 | 229 | Mikkelsen Amalie | 1997 | DENMARK | 9728AA | 50 m | 1:01.25 | |
14 | 49 | van Berkel Martina | 1989 | HEIDELBERG | 346326 | 50 m | 1:01.44 | |
15 | 827 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | AM7200 | 50 m | 1:01.65 | |
16 | 232 | Munkholm Christina | 1996 | DENMARK | 9672AB | 50 m | 1:01.96 | |
17 | 1 | Gerzova Dominika | 1999 | TJ KRNOV | 50 m | 1:02.15 | ||
18 | 112 | Nenonen Sohvi | 1999 | CETUS Cet | 99A092 | 50 m | 1:02.33 | |
19 | 242 | Øritsland Hedda | 1999 | BÆRUM | K080199HED01 | 50 m | 1:02.37 | |
20 | 363 | Thormalm Alma | 1996 | JÖNKÖPING | AA0296 | 50 m | 1:02.51 | |
21 | 664 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 50 m | 1:02.55 | |
22 | 262 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 50 m | 1:02.57 | |
23 | 914 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | FINLAND | 96A676 | 50 m | 1:02.88 | |
24 | 920 | Nurminen Tessa | 1994 | FINLAND | 94A428 | 50 m | 1:03.13 | |
25 | 115 | Ruohoniemi Tanja | 1995 | CETUS Cet | 95A598 | 50 m | 1:03.16 | |
26 | 60 | Karakouskaya Nastassia | 1996 | BELARUS | 50 m | 1:03.17 | ||
27 | 517 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 50 m | 1:03.32 | |
28 | 308 | Vikström Ronja | 1996 | HS | BQ0696 | 50 m | 1:03.35 | |
29 | 904 | Kollanus Kaisla | 1993 | FINLAND | 93A027 | 50 m | 1:03.47 | |
30 | 564 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 50 m | 1:03.66 | |
31 | 630 | Rosenquist Ebba | 1989 | SKK | AI6489 | 50 m | 1:03.84 | |
32 | 653 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH4698 | 50 m | 1:03.86 | |
33 | 30 | Lenéa Remøy Augusta | 1999 | LAMBERTSET | 50 m | 1:03.89 | ||
34 | 488 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 1:03.91 | |
35 | 344 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | AD2499 | 50 m | 1:04.25 | |
36 | 34 | Vo Jennifer | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 1:04.32 | ||
37 | 298 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 50 m | 1:04.36 | |
38 | 690 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 1:04.55 | |
39 | 622 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | 1:04.62 | |
40 | 315 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS | AR4499 | 50 m | 1:04.96 | |
41 | 805 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 50 m | 1:05.28 | |
42 | 888 | Rimmereide Camilla | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 1:05.28 | ||
43 | 665 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 50 m | 1:05.35 | |
44 | 28 | Løvberg Marte | 1999 | LAMBERTSET | 50 m | 1:05.55 | ||
45 | 465 | Forés Alba | 1998 | MKK | AI5298 | 50 m | 1:05.64 | |
46 | 441 | Henell Sofia | 1997 | LASS | AD0297 | 50 m | 1:05.72 | |
47 | 395 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 50 m | 1:05.75 | |
48 | 178 | Lampi Jenni | 2000 | JYVÄSKYLÄ | 00A178 | 50 m | 1:05.78 | |
49 | 641 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 50 m | 1:05.79 | |
50 | 303 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 50 m | 1:05.82 | |
51 | 649 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 50 m | 1:05.83 | |
52 | 658 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 50 m | 1:05.92 | |
53 | 86 | Olsen Susann Pleym | 1997 | DELFANA | 50 m | 1:06.02 | ||
54 | 679 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 1:06.19 | |
55 | 545 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 50 m | 1:06.51 | |
56 | 528 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 1:06.53 | |
57 | 352 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 1:06.56 | |
58 | 368 | Lindeby Ellen | 1999 | KALMAR SS | AB9699 | 50 m | 1:06.59 | |
59 | 326 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 1:06.64 | |
60 | 386 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 50 m | 1:06.74 | |
61 | 612 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 1:06.74 | |
62 | 263 | Eriksson Lisa | 1998 | ESKILSTUNA | AN3898 | 50 m | 1:06.82 | |
63 | 207 | Rautiainen Hanna | 1999 | TAMPERE | 99A515 | 50 m | 1:06.90 | |
64 | 763 | Berntsson Michelle | 2000 | VÄSBY SS | BD6200 | 50 m | 1:06.91 | |
65 | 348 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 50 m | 1:07.03 | |
66 | 613 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 1:07.11 | |
67 | 862 | Berg Jessica | 1998 | SPIF SF | BJ7698 | 50 m | 1:07.13 | |
68 | 214 | Vira Anna | 2002 | AURAJOEN | 02A074 | 50 m | 1:07.25 | |
69 | 565 | Huynh Felicia | 2000 | S 71 | AW8400 | 50 m | 1:07.28 | |
70 | 597 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 1:07.41 | |
71 | 183 | Ollikainen Janina | 2000 | PORIN | 00A030 | 50 m | 1:07.48 | AFR |
72 | 675 | Fast Emelie | 2004 | SÖDERTÖRN | AR4204 | 50 m | 1:07.52 | |
73 | 381 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | AA4602 | 50 m | 1:07.61 | |
74 | 419 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 50 m | 1:07.65 | |
75 | 578 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 50 m | 1:07.68 | |
76 | 604 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 1:07.70 | |
77 | 430 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 1:07.85 | |
78 | 143 | Stoebner Sara | 1998 | OSLO IL | 50 m | 1:07.98 | ||
79 | 192 | Hammar Heini | 1999 | TAMPERE | 99A148 | 50 m | 1:07.98 | |
80 | 132 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:08.09 | |
81 | 579 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | AT6801 | 50 m | 1:08.14 | |
82 | 334 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 50 m | 1:08.15 | |
83 | 356 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 50 m | 1:08.33 | |
84 | 877 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 1:08.33 | |
85 | 585 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 50 m | 1:08.44 | |
86 | 828 | Sandberg Alma | 2002 | ÄNGELHOLM | AU3802 | 50 m | 1:08.51 | |
87 | 587 | Stålnacke Sofia | 2001 | SJÖBO SS | AT7801 | 50 m | 1:08.57 | |
88 | 172 | Mononen Aino | 2001 | JOENSUUN | 01A089 | 50 m | 1:08.61 | |
89 | 180 | Kaunisto Emmi | 2002 | PORIN | 02A031 | 50 m | 1:08.79 | |
90 | 861 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 50 m | 1:08.97 | |
91 | 832 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 50 m | 1:09.16 | |
92 | 830 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 50 m | 1:09.23 | |
93 | 561 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 1:09.24 | |
94 | 267 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 50 m | 1:09.39 | |
95 | 807 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 50 m | 1:09.58 | |
96 | 92 | Farkas Julia | 1996 | BERGEN | 50 m | 1:09.60 | ||
97 | 670 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 50 m | 1:09.61 | |
98 | 256 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 50 m | 1:09.73 | |
99 | 216 | Endregaard Julie Borsheim | 2001 | MADLA SK | 50 m | 1:09.80 | ||
100 | 783 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 50 m | 1:09.91 | |
101 | 400 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | AL0899 | 50 m | 1:10.01 | |
102 | 598 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 1:10.06 | |
103 | 859 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 1:10.10 | |
104 | 439 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | AJ6802 | 50 m | 1:10.11 | |
105 | 370 | Sjölund Anna | 2000 | KALMAR SS | AG8800 | 50 m | 1:10.12 | |
106 | 341 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 50 m | 1:10.29 | |
107 | 815 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 1:10.29 | |
108 | 909 | Bruneau Julia | 1999 | FINLAND | 99A066 | 50 m | 1:10.55 | |
109 | 261 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 50 m | 1:10.71 | |
110 | 333 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 1:10.85 | |
111 | 563 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 1:11.20 | |
112 | 747 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 50 m | 1:11.21 | |
113 | 854 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 50 m | 1:11.39 | |
114 | 552 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 50 m | 1:11.51 | |
115 | 748 | Geigel Ellie | 2003 | VARBERG | BR2203 | 50 m | 1:11.84 | |
116 | 867 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 50 m | 1:12.08 | |
117 | 858 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 50 m | 1:12.12 | |
118 | 838 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 50 m | 1:12.67 | |
119 | 594 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 50 m | 1:12.69 | |
120 | 389 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 50 m | 1:12.95 | |
121 | 114 | Riihinen Ronja | 2000 | CETUS Cet | 00A801 | 50 m | 1:13.17 | |
122 | 173 | Raassina Pinja | 2002 | JOENSUUN | 02A845 | 50 m | 1:13.88 | |
123 | 176 | Wegelius Vilhelmiina | 2002 | JOENSUUN | 02A466 | 50 m | 1:14.02 | |
124 | 903 | Puusepp Garith-Beth | 2003 | ORCA | 50 m | 1:14.08 | ||
125 | 647 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 50 m | 1:14.18 | |
126 | 617 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 50 m | 1:14.31 | |
127 | 754 | Ljunggren Elin | 2000 | HVETLANDA | AC5200 | 50 m | 1:14.67 | |
128 | 809 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 50 m | 1:15.40 | |
129 | 553 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 50 m | 1:15.88 | |
130 | 764 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 50 m | 1:16.04 | |
131 | 373 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 50 m | 1:16.22 | |
132 | 460 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 50 m | 1:16.73 | |
133 | 413 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 50 m | 1:17.63 | |
134 | 415 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 50 m | 1:17.98 | |
135 | 139 | Kvalheim June Urdahl | 1999 | OSLO IL | 50 m | 1:18.35 | ||
136 | 831 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | AO6603 | 50 m | 1:18.65 | |
137 | 853 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 50 m | 1:18.92 | |
138 | 481 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 1:19.22 | |
139 | 140 | Lisken Malena Amelie | 2003 | OSLO IL | 50 m | 1:19.31 | ||
140 | 614 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 50 m | 1:19.95 | |
141 | 765 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 50 m | 1:20.70 | |
142 | 24 | de Vicente Forsell Carolina | 2002 | REAL CANOE | 50 m | 1:20.75 | ||
143 | 890 | Lund Astri | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 1:22.51 | ||
144 | 155 | Eidesgaard Vár | 2001 | HAVNAR | 25 m | 1:03.67 | ||
145 | 794 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 25 m | 1:06.49 | |
146 | 154 | Eidesgaard Lív | 1999 | HAVNAR | 25 m | 1:06.77 | ||
147 | 790 | Claesén Felicia | 2001 | VÄSTERVIK | BO4201 | 25 m | 1:15.74 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 08 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 20:28 |
Event 11, 100m Breaststroke Men |
WR: Adam Peaty (1994) 57.13 2016-08-07 |
ER: Adam Peaty (1994) 57.13 2016-08-07 |
NR: Alexander Dale Oen (1985) 58.71 2011-07-25 |
SR: Johannes Skagius (1995) 1:00.85 2013-04-21 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 14 | Titenis Giedrius | 1989 | LITHUANIA | 50 m | 59.63 | ||
2 | 78 | Sidlauskas Andrius | 1997 | LITHUANIA | 50 m | 1:00.34 | ||
3 | 53 | Shymanovich Ilya | 1994 | BELARUS | 50 m | 1:00.40 | ||
4 | 407 | Persson Erik | 1994 | KUNGSBACKA | AB6794 | 50 m | 1:01.06 | |
5 | 645 | Skagius Johannes | 1995 | SUNDSVALL | AH8595 | 50 m | 1:01.07 | |
6 | 12 | Crespo Edgar | 1989 | ATLETICO | 50 m | 1:01.29 | ||
7 | 913 | Mattsson Matti | 1993 | FINLAND | 93A067 | 50 m | 1:01.32 | |
8 | 9 | Obrovac Nikola | 1998 | MEDVESEAK | 50 m | 1:02.34 | ||
9 | 25 | Scheie Bråthen Jørgen | 1995 | LAMBERTSET | 50 m | 1:02.50 | ||
10 | 917 | Aaltomaa Sami | 1992 | FINLAND | 92A300 | 50 m | 1:02.65 | |
11 | 912 | Vuorela Teemu | 1994 | FINLAND | 94A789 | 50 m | 1:03.35 | |
12 | 916 | Oksa Ossi | 1988 | FINLAND | 88A200 | 50 m | 1:03.39 | |
13 | 93 | Haarsaker Christoffer Tofte | 1993 | BERGEN | 50 m | 1:03.65 | ||
14 | 729 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 1:03.68 | |
15 | 907 | Tuomola Andrei | 1989 | FINLAND | 89A037 | 50 m | 1:03.70 | |
16 | 522 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 50 m | 1:03.73 | |
17 | 26 | Klippenberg Grindhe Andre | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 1:03.88 | ||
18 | 236 | Fardal Thomas | 1997 | BÆRUM | 50 m | 1:04.03 | ||
19 | 237 | Hvas Tomoe Zenimoto | 2000 | BÆRUM | M010600TOM01 | 50 m | 1:04.31 | |
20 | 204 | Pyykkönen Kalle | 1996 | TAMPERE | 96A549 | 50 m | 1:04.47 | |
21 | 433 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 50 m | 1:04.55 | |
22 | 537 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 50 m | 1:05.16 | |
23 | 197 | Koskinen Werneri | 1998 | TAMPERE | 98A828 | 50 m | 1:05.36 | |
24 | 297 | Kähr Erik | 1995 | HS | BC7595 | 50 m | 1:05.45 | |
25 | 781 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 50 m | 1:05.51 | |
26 | 703 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 50 m | 1:05.90 | |
27 | 414 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 1:06.08 | |
28 | 429 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 1:06.08 | |
29 | 434 | Cyrén Petter | 1996 | LASS | AU8796 | 50 m | 1:06.21 | |
30 | 929 | Bernek Peter | 1992 | BVSC ZUGLO | 50 m | 1:06.25 | AFR | |
31 | 846 | Andersson Daniel | 1997 | UDDEVALLA | AQ7197 | 50 m | 1:06.27 | |
32 | 301 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 50 m | 1:06.32 | |
33 | 771 | Fürst Andreas | 1990 | VÄSBY SS | AE1990 | 50 m | 1:06.54 | |
34 | 144 | Vang Bengt | 1999 | OSLO IL | 50 m | 1:06.66 | ||
35 | 678 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 50 m | 1:06.66 | |
36 | 167 | Laakso Mikael | 1997 | RIIHIMÄEN | 97A008 | 50 m | 1:06.95 | |
37 | 476 | Nilsson Felix | 1990 | MKK | AM6590 | 50 m | 1:07.42 | |
38 | 769 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 50 m | 1:07.56 | |
39 | 311 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 1:07.72 | |
40 | 477 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 50 m | 1:07.80 | |
41 | 445 | Linnér Simon | 1999 | LASS | AE1999 | 50 m | 1:07.98 | |
42 | 723 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 50 m | 1:08.02 | |
43 | 251 | Hyvönen Elias | 2000 | ELFSBORG | AA7700 | 50 m | 1:08.05 | |
44 | 102 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | TEAM SØR | 50 m | 1:08.08 | ||
45 | 498 | Dahlgren Johan | 1986 | SK NEPTUN | AB4986 | 50 m | 1:08.08 | |
46 | 335 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | 1:08.20 | |
47 | 119 | Marmier Mathieu | 1999 | CLERMONTOI | 50 m | 1:08.25 | ||
48 | 637 | Hammarlund Emil | 1995 | SUNDSVALL | AT1195 | 50 m | 1:08.27 | |
49 | 265 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 50 m | 1:08.32 | |
50 | 198 | Kulmala Atte | 1998 | TAMPERE | 98B262 | 50 m | 1:08.36 | |
51 | 406 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 50 m | 1:08.84 | |
52 | 841 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 50 m | 1:08.92 | |
53 | 822 | Wågström Victor | 1994 | ÅKERSBERGA | AY0394 | 50 m | 1:09.16 | |
54 | 873 | Puoti Carlandrea | 1999 | SPIF SF | AX9999 | 50 m | 1:09.17 | |
55 | 206 | Rautaporras Olli | 2000 | TAMPERE | 00A795 | 50 m | 1:09.25 | |
56 | 171 | Eiserbeck Roope | 1999 | JOENSUUN | 99A294 | 50 m | 1:09.27 | |
57 | 402 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 1:09.29 | |
58 | 96 | Heimnes Andreas | 1999 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 1:09.33 | ||
59 | 789 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 50 m | 1:09.38 | |
60 | 687 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 1:09.45 | |
61 | 793 | Torlakovic Edvin | 2001 | VÄSTERVIK | AG5301 | 50 m | 1:09.50 | |
62 | 428 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 1:09.73 | |
63 | 107 | Jokinen Tuomas | 2001 | CETUS Cet | 01A556 | 50 m | 1:09.79 | |
64 | 759 | Stensson Erik | 2002 | VÄRNAMO SS | AC2902 | 50 m | 1:10.01 | |
65 | 851 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 50 m | 1:10.04 | |
66 | 379 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 50 m | 1:10.06 | |
67 | 88 | Refseth Ådne Vike | 1997 | DELFANA | 50 m | 1:10.11 | ||
68 | 672 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 50 m | 1:10.11 | |
69 | 711 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 50 m | 1:10.21 | |
70 | 87 | Omarsson Omar | 2000 | DELFANA | 50 m | 1:10.32 | ||
71 | 546 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 50 m | 1:10.36 | |
72 | 44 | Bratli Birger | 1998 | SKJETTEN | 50 m | 1:10.37 | ||
73 | 663 | Ny Hampus | 1990 | SÖDERTÄLJE | AP1190 | 50 m | 1:10.41 | |
74 | 464 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 1:10.49 | |
75 | 174 | Ruohtula Roope | 2000 | JOENSUUN | 00A565 | 50 m | 1:10.69 | |
76 | 338 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 1:10.93 | |
77 | 388 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 1:11.15 | |
78 | 638 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SUNDSVALL | AH1300 | 50 m | 1:11.24 | |
79 | 423 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 1:11.48 | |
80 | 83 | Wiik Oscar | 2000 | AALESUND | 50 m | 1:11.60 | ||
81 | 85 | Hallaråker Sander | 1999 | DELFANA | 50 m | 1:11.85 | ||
82 | 418 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 50 m | 1:11.97 | |
83 | 693 | Boos Erik | 1999 | SK TRITON | AD1399 | 50 m | 1:12.02 | |
84 | 126 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:12.13 | |
85 | 466 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 1:12.31 | |
86 | 659 | Kerman Henry | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI6597 | 50 m | 1:12.33 | |
87 | 705 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 50 m | 1:12.42 | |
88 | 554 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 50 m | 1:12.49 | |
89 | 749 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 1:12.60 | |
90 | 357 | Nicklasson Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AG2598 | 50 m | 1:12.63 | |
91 | 403 | Dahlgren Hampus | 2001 | KUNGSBACKA | AG7501 | 50 m | 1:12.77 | |
92 | 461 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 1:12.87 | |
93 | 516 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 1:13.21 | |
94 | 849 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 1:13.26 | |
95 | 268 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 50 m | 1:13.28 | |
96 | 633 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | AH1301 | 50 m | 1:13.48 | |
97 | 483 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 50 m | 1:13.51 | |
98 | 39 | Vik Simen | 1999 | SANDNES | 50 m | 1:13.63 | ||
99 | 324 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:13.69 | |
100 | 751 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 1:13.82 | |
101 | 209 | Arvo Oskari | 2002 | AURAJOEN | 02A525 | 50 m | 1:13.85 | |
102 | 727 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 50 m | 1:14.04 | |
103 | 279 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 1:14.29 | |
104 | 286 | Vondrak Robin | 2001 | GÖTEBORG | AR1301 | 50 m | 1:14.46 | |
105 | 774 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 50 m | 1:14.61 | |
106 | 593 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | AF5303 | 50 m | 1:14.90 | |
107 | 667 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 50 m | 1:14.93 | |
108 | 928 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 50 m | 1:15.24 | AFR |
109 | 843 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 1:15.29 | |
110 | 160 | Anfinnsen Viktor | 2002 | BRYNE SK | 50 m | 1:15.46 | ||
111 | 404 | Ekholm Richard | 2002 | KUNGSBACKA | AV1702 | 50 m | 1:15.58 | |
112 | 127 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 1:15.66 | |
113 | 276 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 50 m | 1:16.91 | |
114 | 661 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 50 m | 1:16.98 | |
115 | 874 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 50 m | 1:17.01 | |
116 | 773 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 50 m | 1:17.23 | |
117 | 872 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 1:17.81 | |
118 | 459 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 1:19.28 | |
119 | 572 | Larsson Joel | 2001 | SALA SS | AP9301 | 50 m | 1:20.31 | |
120 | 785 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 50 m | 1:21.56 | |
121 | 245 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 50 m | 1:25.53 | |
122 | 619 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 1:29.36 | |
123 | 75 | Forsman Karl | 1996 | SK ÄGIR | AY9396 | 50 m | 1:32.00 | |
124 | 408 | Peter Jeremy | 1988 | KUNGSBACKA | AQ5988 | 25 m | 1:04.18 | |
125 | 878 | Wilkman Dennis | 1998 | SPIF SF | AE6198 | 25 m | 1:06.60 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 08 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 20:28 |
Event 12, 400m IM Women |
WR: Katinka Hosszu (1989) 4:26.36 2016-08-06 |
ER: Katinka Hosszu (1989) 4:26.36 2016-08-06 |
NR: Julia Hjort-Hansen (1985) 4:38.20 2009-08-02 |
SR: Stina Gardell (1990) 4:38.46 2012-05-21 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 4:26.36 | ||
2 | 508 | Hippi Jaqueline | 1996 | SK NEPTUN | AJ8496 | 50 m | 4:50.47 | |
3 | 796 | Berggren Frida | 1994 | VÄSTERÅS | AE1894 | 50 m | 4:54.37 | |
4 | 900 | Rieder Celine | 2001 | GERMANY | 50 m | 4:56.51 | ||
5 | 240 | Smith Majken | 1997 | BÆRUM | 50 m | 4:57.86 | ||
6 | 113 | Otava Aino | 1999 | CETUS Cet | 99A484 | 50 m | 4:59.09 | |
7 | 501 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | AE8294 | 50 m | 4:59.94 | |
8 | 4 | Hufnagl Claudia | 1996 | USC GRAZ | 50 m | 5:01.31 | ||
9 | 45 | Halvorsen Astrid Julie | 2001 | SKJETTEN | 50 m | 5:01.46 | ||
10 | 352 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 5:03.63 | |
11 | 799 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 50 m | 5:03.81 | |
12 | 29 | Reisænen Sofie | 1997 | LAMBERTSET | 50 m | 5:05.26 | ||
13 | 805 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 50 m | 5:05.86 | |
14 | 3 | Trníková Nikoleta | 2002 | PBPO | SVK11827 | 50 m | 5:06.67 | |
15 | 326 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 5:07.14 | |
16 | 21 | Ruotsalainen Vilma | 1996 | HELSINGFOR | 96A597 | 50 m | 5:07.65 | |
17 | 168 | Pihkamäki Eveliina | 1998 | RIIHIMÄEN | 98A156 | 50 m | 5:08.46 | |
18 | 42 | Mikkelborg Silje Poll | 1998 | SKJETTEN | 50 m | 5:08.76 | ||
19 | 40 | Vik Eline | 2002 | SANDNES | 50 m | 5:09.00 | ||
20 | 527 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 5:09.90 | |
21 | 668 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 50 m | 5:10.44 | |
22 | 492 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | 5:12.04 | |
23 | 27 | Holtan Melina | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 5:12.47 | ||
24 | 682 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 5:12.80 | |
25 | 604 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 5:14.23 | |
26 | 264 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 50 m | 5:14.51 | |
27 | 772 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 50 m | 5:14.83 | |
28 | 219 | Småvik Benedikte | 2002 | MADLA SK | 50 m | 5:14.89 | ||
29 | 275 | Svärd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 50 m | 5:16.06 | |
30 | 767 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 50 m | 5:16.36 | |
31 | 813 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 50 m | 5:16.46 | |
32 | 200 | Manner Mila | 2001 | TAMPERE | 01A167 | 50 m | 5:16.80 | |
33 | 342 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 50 m | 5:17.03 | |
34 | 348 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 50 m | 5:17.79 | |
35 | 273 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 50 m | 5:18.19 | |
36 | 685 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 5:18.35 | |
37 | 569 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 5:19.17 | |
38 | 385 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 50 m | 5:19.72 | |
39 | 829 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 5:21.28 | |
40 | 337 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 5:22.35 | |
41 | 319 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 50 m | 5:23.12 | |
42 | 551 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 50 m | 5:26.09 | |
43 | 131 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 5:27.06 | |
44 | 462 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 50 m | 5:27.09 | |
45 | 497 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | 5:29.18 | |
46 | 648 | Öberg Elise | 2002 | SUNDSVALL | AE8402 | 50 m | 5:29.80 | |
47 | 334 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 50 m | 5:30.22 | |
48 | 697 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 50 m | 5:30.50 | |
49 | 889 | Hoseth Emilia | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 5:30.75 | ||
50 | 837 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 50 m | 5:30.84 | |
51 | 566 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 50 m | 5:31.66 | |
52 | 818 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 5:32.61 | |
53 | 443 | Järvikari Felicia | 2002 | LASS | AH9802 | 50 m | 5:32.79 | |
54 | 838 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 50 m | 5:33.45 | |
55 | 651 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 50 m | 5:35.68 | |
56 | 278 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 5:37.42 | |
57 | 616 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 5:45.72 | |
58 | 782 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 5:16.86 | |
59 | 828 | Sandberg Alma | 2002 | ÄNGELHOLM | AU3802 | 25 m | 5:20.84 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 08 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 20:28 |
Event 13, 100m Butterfly Men |
WR: Michael Phelps (1985) 49.82 2009-08-01 |
ER: Milorad Cavic (1984) 49.95 2009-08-01 |
NR: Lars Frölander (1974) 52.00 2000-09-22 |
SR: Lars Frölander (1974) 52.00 2000-09-22 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 52 | Tsurkin Yauhen | 1990 | BELARUS | 50 m | 52.41 | ||
2 | 524 | Sjödin Simon | 1986 | SK NEPTUN | AG6786 | 50 m | 52.53 | |
3 | 63 | Dodaleu Yahor | 1993 | BELARUS | 50 m | 53.11 | ||
4 | 79 | Margevicius Deividas | 1995 | LITHUANIA | 50 m | 53.12 | ||
5 | 933 | Hoang Quy Phuoc | 1993 | BVSC ZUGLO | 50 m | 53.35 | AFR | |
6 | 288 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 50 m | 53.50 | |
7 | 46 | Heintz Philip | 1991 | HEIDELBERG | 161594 | 50 m | 53.63 | |
8 | 16 | Wedel Kevin | 1994 | RHEINHESSE | 146712 | 50 m | 53.69 | |
9 | 237 | Hvas Tomoe Zenimoto | 2000 | BÆRUM | M010600TOM01 | 50 m | 54.10 | |
10 | 882 | Verrastó David | 1988 | BVSC ZUGLO | 50 m | 54.21 | ||
11 | 915 | Herrala Anton | 1993 | FINLAND | 93A340 | 50 m | 55.36 | |
12 | 733 | Törnqvist Samuel | 1997 | TÄBY SIM | AI6197 | 50 m | 55.39 | |
13 | 929 | Bernek Peter | 1992 | BVSC ZUGLO | 50 m | 55.41 | AFR | |
14 | 354 | Lövgren Albin | 1999 | JÖNKÖPING | AC0199 | 50 m | 55.45 | |
15 | 80 | Bøen Sigurd Holten | 1997 | AALESUND | 50 m | 55.66 | ||
16 | 416 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 50 m | 55.68 | |
17 | 32 | Stojkovski Niksja | 1994 | LAMBERTSET | 50 m | 55.70 | ||
18 | 355 | Malm Markus | 1997 | JÖNKÖPING | AE7397 | 50 m | 55.81 | |
19 | 432 | Andersson Anton | 1993 | LASS | AC1593 | 50 m | 55.87 | |
20 | 906 | Pöytäkivi Riku | 1993 | FINLAND | 93A973 | 50 m | 55.89 | |
21 | 659 | Kerman Henry | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI6597 | 50 m | 55.95 | |
22 | 234 | Bernstein Jakob | 1995 | BÆRUM | M160895JAK01 | 50 m | 56.17 | |
23 | 188 | Varho Eemil | 1997 | RAUMAN | 97A537 | 50 m | 56.18 | |
24 | 122 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 56.21 | |
25 | 536 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 50 m | 56.29 | |
26 | 652 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 50 m | 56.75 | |
27 | 327 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 56.77 | |
28 | 405 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 56.82 | |
29 | 939 | Dudas Daniel | 1994 | IRON AQUA | 50 m | 56.82 | AFR | |
30 | 863 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 50 m | 57.13 | |
31 | 411 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 50 m | 57.34 | |
32 | 871 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 50 m | 57.37 | |
33 | 259 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 50 m | 57.52 | |
34 | 323 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 57.60 | |
35 | 8 | Unger Dominik | 1995 | USC GRAZ | 50 m | 57.75 | ||
36 | 852 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 50 m | 57.97 | |
37 | 699 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 50 m | 58.13 | |
38 | 390 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 58.17 | |
39 | 438 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 50 m | 58.19 | |
40 | 124 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 58.25 | |
41 | 823 | Hanstål Oskar | 1999 | ÄNGELHOLM | AJ1599 | 50 m | 58.25 | |
42 | 317 | Persson Mika | 1998 | HÖGANÄS | AM7798 | 50 m | 58.27 | |
43 | 559 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 58.31 | |
44 | 289 | Bratt Joachim | 1995 | HELSINGØR | 9535AS | 50 m | 58.39 | |
45 | 220 | Solvik Kristian Nygård | 1999 | MADLA SK | 50 m | 58.63 | ||
46 | 582 | Olsson Oscar | 1999 | SJÖBO SS | AK2199 | 50 m | 58.63 | |
47 | 580 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 50 m | 58.74 | |
48 | 541 | Myrlander William | 1997 | NÄSSJÖ | AA1197 | 50 m | 58.77 | |
49 | 429 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 58.85 | |
50 | 713 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | 58.89 | |
51 | 291 | Dukic Dennis | 2000 | HS | AC4500 | 50 m | 58.94 | |
52 | 197 | Koskinen Werneri | 1998 | TAMPERE | 98A828 | 50 m | 59.07 | |
53 | 538 | Sjöblad Oscar | 1997 | NKK | AM6397 | 50 m | 59.07 | |
54 | 309 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 50 m | 59.13 | |
55 | 425 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 59.25 | |
56 | 135 | Fedorcsak Adam | 2001 | OSLO IL | 50 m | 59.35 | ||
57 | 221 | Turøy Jens Petter | 1999 | MADLA SK | 50 m | 59.38 | ||
58 | 361 | Steindl Anton | 2000 | JÖNKÖPING | AB2900 | 50 m | 59.48 | |
59 | 494 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 59.58 | |
60 | 557 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 50 m | 59.59 | |
61 | 676 | Jonsson Daniel | 1999 | SÖDERTÖRN | AF8599 | 50 m | 59.59 | |
62 | 750 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 59.67 | |
63 | 529 | Björklund Erik | 1998 | NJURUNDA | AA2598 | 50 m | 59.74 | |
64 | 482 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 50 m | 59.83 | |
65 | 82 | Thorvik Mathias Rørstad | 1998 | AALESUND | 50 m | 59.86 | ||
66 | 136 | Gregussen Andre | 2001 | OSLO IL | 50 m | 59.87 | ||
67 | 769 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 50 m | 59.92 | |
68 | 618 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 1:00.13 | |
69 | 199 | Lehtonen Teemu | 2000 | TAMPERE | 00A472 | 50 m | 1:00.20 | |
70 | 879 | Åström Alfred | 1997 | SPIF SF | AP0197 | 50 m | 1:00.20 | |
71 | 177 | Dobrzhanskiy Danila | 1998 | JYVÄSKYLÄ | 98B028 | 50 m | 1:00.41 | |
72 | 81 | Schmidt William Ruud | 1999 | AALESUND | 50 m | 1:00.47 | ||
73 | 357 | Nicklasson Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AG2598 | 50 m | 1:00.52 | |
74 | 792 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 1:00.53 | |
75 | 746 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 1:00.57 | |
76 | 531 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 50 m | 1:00.73 | |
77 | 663 | Ny Hampus | 1990 | SÖDERTÄLJE | AP1190 | 50 m | 1:00.78 | |
78 | 426 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 50 m | 1:00.86 | |
79 | 39 | Vik Simen | 1999 | SANDNES | 50 m | 1:00.89 | ||
80 | 840 | Zetterman Victor | 1995 | ÖSA | AY4195 | 50 m | 1:00.95 | |
81 | 891 | Aspegren Henrik | 1999 | ULLENSAKER | 50 m | 1:01.04 | ||
82 | 620 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 50 m | 1:01.17 | |
83 | 129 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 1:01.27 | |
84 | 755 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | 1:01.34 | |
85 | 562 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 1:01.60 | |
86 | 468 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 50 m | 1:01.75 | |
87 | 244 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 50 m | 1:01.87 | |
88 | 634 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 50 m | 1:01.89 | |
89 | 558 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | AH1100 | 50 m | 1:01.90 | |
90 | 145 | Welschof Joshua | 1999 | OSLO IL | 50 m | 1:01.97 | ||
91 | 366 | Hong Anton | 2000 | KALMAR SS | AI8900 | 50 m | 1:02.09 | |
92 | 83 | Wiik Oscar | 2000 | AALESUND | 50 m | 1:02.17 | ||
93 | 548 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | AI4399 | 50 m | 1:02.21 | |
94 | 186 | Törmä Lauri | 2000 | PORIN | 00A153 | 50 m | 1:02.22 | |
95 | 820 | Gullberg Oscar | 1999 | ÅKERSBERGA | AF8799 | 50 m | 1:02.27 | |
96 | 209 | Arvo Oskari | 2002 | AURAJOEN | 02A525 | 50 m | 1:02.34 | |
97 | 695 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 50 m | 1:02.35 | |
98 | 496 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 1:02.42 | |
99 | 770 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 50 m | 1:02.61 | |
100 | 175 | Vartiainen Miiro | 2001 | JOENSUUN | 01A340 | 50 m | 1:02.68 | |
101 | 650 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 50 m | 1:02.88 | |
102 | 470 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 50 m | 1:03.04 | |
103 | 739 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 1:03.11 | |
104 | 128 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 1:03.12 | |
105 | 374 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 50 m | 1:03.19 | |
106 | 371 | Stikáns Atis | 1999 | KALMAR SS | AR8799 | 50 m | 1:03.61 | |
107 | 194 | Hörkkö Tatu | 2001 | TAMPERE | 01A394 | 50 m | 1:03.66 | |
108 | 892 | Syrrist Håkon | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 1:03.66 | ||
109 | 455 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 1:03.69 | |
110 | 428 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 1:03.87 | |
111 | 758 | Pettersson Robin | 2000 | VÄRNAMO SS | AD2500 | 50 m | 1:03.92 | |
112 | 107 | Jokinen Tuomas | 2001 | CETUS Cet | 01A556 | 50 m | 1:04.07 | |
113 | 780 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 50 m | 1:04.15 | |
114 | 872 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 1:04.17 | |
115 | 875 | Stålmarck David | 2001 | SPIF SF | AI4701 | 50 m | 1:04.26 | |
116 | 277 | Borgström Bishop Philip | 1999 | GÖTEBORG | AK9999 | 50 m | 1:04.35 | |
117 | 868 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 50 m | 1:04.37 | |
118 | 712 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 1:04.50 | |
119 | 893 | Laurusonis Mantas | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 1:05.01 | ||
120 | 775 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 50 m | 1:05.02 | |
121 | 269 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 50 m | 1:05.25 | |
122 | 410 | Bonnevier Simon | 2001 | LANDSKRONA | AH7301 | 50 m | 1:05.54 | |
123 | 742 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 50 m | 1:05.55 | |
124 | 372 | Svensson Garri | 2000 | KALMAR SS | AL4300 | 50 m | 1:05.87 | |
125 | 166 | Tobiassen Mats Fjogstad | 2002 | BRYNE SK | 50 m | 1:05.93 | ||
126 | 493 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | 1:06.29 | |
127 | 625 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 1:06.41 | |
128 | 735 | Bengs-Stattin Felix | 2002 | UMEÅ SS | AD4702 | 50 m | 1:06.70 | |
129 | 384 | Andersson Linus | 2001 | KARLSTAD | AP4301 | 50 m | 1:07.84 | |
130 | 473 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 1:08.28 | |
131 | 743 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 50 m | 1:08.77 | |
132 | 542 | Henrysson Viktor | 2003 | OSKARSHAMN | AE5303 | 50 m | 1:11.08 | |
133 | 812 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 50 m | 1:11.64 | |
134 | 518 | Myllyaho Matti | 1995 | SK NEPTUN | BD7195 | 25 m | 58.93 | |
135 | 654 | Hansson Theodor | 1994 | SÖDERTÄLJE | AG8394 | 25 m | 59.91 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 08 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 20:28 |
Event 14, 100m Backstroke Women |
WR: Gemma Spofforth (1987) 58.12 2009-07-28 |
ER: Gemma Spofforth (1987) 58.12 2009-07-28 |
NR: Mie Östergaard Nielsen (1996) 58.73 2016-05-19 |
SR: Sarah Sjöström (1993) 59.98 2015-04-04 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 58.45 | ||
2 | 7 | Listopadova Katarina | 1993 | SWT BB | 50 m | 1:00.21 | ||
3 | 923 | Jallow Mimosa | 1994 | FINLAND | 94A395 | 50 m | 1:00.42 | |
4 | 611 | Coleman Michelle | 1993 | SPÅRVÄGEN | AM2493 | 50 m | 1:00.61 | |
5 | 37 | Drakou Theodora | 1992 | GREECE | 50 m | 1:01.27 | ||
6 | 11 | Pilhatsch Caroline | 1999 | USC GRAZ | 50 m | 1:01.29 | ||
7 | 471 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 1:01.41 | |
8 | 827 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | AM7200 | 50 m | 1:02.76 | |
9 | 930 | Verraszto Evelin | 1989 | BVSC ZUGLO | 50 m | 1:03.11 | AFR | |
10 | 21 | Ruotsalainen Vilma | 1996 | HELSINGFOR | 96A597 | 50 m | 1:03.80 | |
11 | 190 | Grönvall Fanny | 2000 | TAMPERE | 00A574 | 50 m | 1:03.89 | |
12 | 233 | Løyning Ingeborg Vassbakk | 2000 | BJERKVIK | 10172876 | 50 m | 1:04.13 | |
13 | 20 | Oura Vilma | 2001 | HELSINGFOR | 01A310 | 50 m | 1:04.14 | |
14 | 48 | Kost Nina | 1995 | HEIDELBERG | 160482 | 50 m | 1:04.47 | |
15 | 908 | Upanne Lotta | 1998 | FINLAND | 98A195 | 50 m | 1:04.47 | |
16 | 19 | Kilpeläinen Viola | 1998 | HELSINGFOR | 98A386 | 50 m | 1:04.65 | |
17 | 921 | Laukkanen Jenna | 1995 | FINLAND | 95A962 | 50 m | 1:04.85 | |
18 | 45 | Halvorsen Astrid Julie | 2001 | SKJETTEN | 50 m | 1:05.07 | ||
19 | 31 | Sætra Schefte Inger-Ane | 1998 | LAMBERTSET | 50 m | 1:05.09 | ||
20 | 47 | Hocke Selina | 1996 | HEIDELBERG | 166150 | 50 m | 1:05.14 | |
21 | 365 | Arvidsson Miranda | 1998 | KALMAR SS | AJ5298 | 50 m | 1:05.14 | |
22 | 814 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 50 m | 1:05.25 | |
23 | 778 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 50 m | 1:05.54 | |
24 | 422 | Bielicz Linnéa | 1994 | SK LAXEN | BJ3294 | 50 m | 1:05.61 | |
25 | 643 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 50 m | 1:05.66 | |
26 | 520 | Pavlu Lewin Marlene | 1997 | SK NEPTUN | AH9497 | 50 m | 1:06.07 | |
27 | 27 | Holtan Melina | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 1:06.12 | ||
28 | 110 | Koivu Sini | 1999 | CETUS Cet | 99A482 | 50 m | 1:06.24 | |
29 | 599 | Forss Trine | 2003 | SKÖVDE SS | AD8403 | 50 m | 1:06.52 | |
30 | 242 | Øritsland Hedda | 1999 | BÆRUM | K080199HED01 | 50 m | 1:06.56 | |
31 | 340 | Andersson Lova | 2000 | JÖNKÖPING | AA3600 | 50 m | 1:06.58 | |
32 | 143 | Stoebner Sara | 1998 | OSLO IL | 50 m | 1:06.82 | ||
33 | 303 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 50 m | 1:06.89 | |
34 | 203 | Nieminen Emma | 1996 | TAMPERE | 96A009 | 50 m | 1:07.04 | |
35 | 706 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 50 m | 1:07.20 | |
36 | 315 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS | AR4499 | 50 m | 1:07.32 | |
37 | 563 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 1:07.35 | |
38 | 690 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 1:07.40 | |
39 | 101 | Rypestøl Malene | 2001 | VARODD SK | 50 m | 1:07.44 | ||
40 | 359 | Ristl Elin | 1999 | JÖNKÖPING | AD1499 | 50 m | 1:07.62 | |
41 | 130 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:07.76 | |
42 | 254 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 50 m | 1:07.77 | |
43 | 419 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 50 m | 1:08.17 | |
44 | 901 | Kaare Kertu | 2002 | ORCA | 50 m | 1:08.21 | ||
45 | 95 | Kreybu Mie | 1999 | ARNA SLK | 50 m | 1:08.27 | ||
46 | 444 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | AI8403 | 50 m | 1:08.32 | |
47 | 714 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 50 m | 1:08.41 | |
48 | 535 | Eriksson Klara | 2000 | NKK | BE6200 | 50 m | 1:08.50 | |
49 | 310 | Ülger Olivia | 2000 | HS | AK3800 | 50 m | 1:08.60 | |
50 | 465 | Forés Alba | 1998 | MKK | AI5298 | 50 m | 1:08.61 | |
51 | 564 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 50 m | 1:08.69 | |
52 | 811 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 50 m | 1:08.72 | |
53 | 193 | Huhtanen Suvi | 1999 | TAMPERE | 99A194 | 50 m | 1:08.82 | |
54 | 902 | Maanurm Sandra | 2001 | ORCA | 50 m | 1:08.82 | ||
55 | 109 | Kellberg Laura | 2003 | CETUS Cet | 03A441 | 50 m | 1:08.85 | |
56 | 861 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 50 m | 1:08.87 | |
57 | 116 | Siirtola Peppi | 2002 | CETUS Cet | 02A144 | 50 m | 1:08.90 | |
58 | 243 | Fjeldstad Malene | 2000 | TROMSØ SK | 50 m | 1:08.95 | ||
59 | 866 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 50 m | 1:08.98 | |
60 | 869 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 1:09.02 | |
61 | 702 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 50 m | 1:09.07 | |
62 | 318 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS | AB3801 | 50 m | 1:09.15 | |
63 | 485 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 1:09.16 | |
64 | 322 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 50 m | 1:09.18 | |
65 | 839 | Rääf Sandra | 2000 | ÖSA | AW8200 | 50 m | 1:09.26 | |
66 | 835 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 50 m | 1:09.33 | |
67 | 689 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 1:09.49 | |
68 | 817 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 1:09.51 | |
69 | 151 | Antoft Maria | 2000 | HAVNAR | 50 m | 1:09.57 | ||
70 | 648 | Öberg Elise | 2002 | SUNDSVALL | AE8402 | 50 m | 1:09.59 | |
71 | 539 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 50 m | 1:09.68 | |
72 | 890 | Lund Astri | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 1:09.68 | ||
73 | 380 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | AI7400 | 50 m | 1:09.85 | |
74 | 424 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 1:10.00 | |
75 | 762 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 50 m | 1:10.10 | |
76 | 585 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 50 m | 1:10.11 | |
77 | 40 | Vik Eline | 2002 | SANDNES | 50 m | 1:10.19 | ||
78 | 700 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | AJ7600 | 50 m | 1:10.23 | |
79 | 400 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | AL0899 | 50 m | 1:10.26 | |
80 | 854 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 50 m | 1:10.29 | |
81 | 581 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | AB3802 | 50 m | 1:10.30 | |
82 | 804 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 50 m | 1:10.38 | |
83 | 888 | Rimmereide Camilla | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 1:10.48 | ||
84 | 172 | Mononen Aino | 2001 | JOENSUUN | 01A089 | 50 m | 1:10.50 | |
85 | 877 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 1:10.54 | |
86 | 378 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | AV8200 | 50 m | 1:10.60 | |
87 | 515 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 50 m | 1:10.65 | |
88 | 180 | Kaunisto Emmi | 2002 | PORIN | 02A031 | 50 m | 1:10.81 | |
89 | 368 | Lindeby Ellen | 1999 | KALMAR SS | AB9699 | 50 m | 1:11.10 | |
90 | 139 | Kvalheim June Urdahl | 1999 | OSLO IL | 50 m | 1:11.16 | ||
91 | 98 | Hestdal Natalie | 1999 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 1:11.34 | ||
92 | 211 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AURAJOEN | 03A137 | 50 m | 1:11.37 | |
93 | 274 | Nordlund Julia | 1998 | FALUN | AL2498 | 50 m | 1:11.37 | |
94 | 89 | Reinertsen Karianne | 1997 | DELFANA | 50 m | 1:11.40 | ||
95 | 825 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | AE6401 | 50 m | 1:11.40 | |
96 | 381 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | AA4602 | 50 m | 1:11.41 | |
97 | 623 | Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 1:11.43 | |
98 | 830 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 50 m | 1:11.43 | |
99 | 202 | Männikkö Emma | 1998 | TAMPERE | 98A372 | 50 m | 1:11.50 | |
100 | 415 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 50 m | 1:11.62 | |
101 | 413 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 50 m | 1:11.63 | |
102 | 164 | Solvik Anna Sofie Nygård | 2002 | BRYNE SK | 50 m | 1:11.64 | ||
103 | 721 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | 1:11.71 | |
104 | 575 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 50 m | 1:11.75 | |
105 | 616 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 1:11.75 | |
106 | 665 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 50 m | 1:11.76 | |
107 | 24 | de Vicente Forsell Carolina | 2002 | REAL CANOE | 50 m | 1:11.83 | ||
108 | 686 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 1:12.05 | |
109 | 576 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 50 m | 1:12.08 | |
110 | 555 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 50 m | 1:12.11 | |
111 | 149 | Kazi Sara | 1999 | RAISION | 99A752 | 50 m | 1:12.12 | |
112 | 601 | Kapron Nikita | 2003 | SKÖVDE SS | AL2803 | 50 m | 1:12.15 | |
113 | 722 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 50 m | 1:12.60 | |
114 | 598 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 1:12.69 | |
115 | 255 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 50 m | 1:12.72 | |
116 | 506 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SK NEPTUN | AB5203 | 50 m | 1:12.77 | |
117 | 639 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | AC9201 | 50 m | 1:12.78 | |
118 | 283 | Tistrand Klara | 2001 | GÖTEBORG | AD9801 | 50 m | 1:12.79 | |
119 | 752 | Westholm Sara | 2001 | VARBERG | AL8801 | 50 m | 1:12.81 | |
120 | 367 | Karlsson Leia | 2002 | KALMAR SS | AR2202 | 50 m | 1:12.85 | |
121 | 331 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 50 m | 1:12.92 | |
122 | 453 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 50 m | 1:13.24 | |
123 | 409 | Schyum Alexandra | 2002 | KUNGSBACKA | AN8202 | 50 m | 1:13.30 | |
124 | 831 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | AO6603 | 50 m | 1:13.43 | |
125 | 787 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 50 m | 1:13.65 | |
126 | 768 | Frisk Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 50 m | 1:14.03 | |
127 | 394 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 50 m | 1:15.08 | |
128 | 815 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 1:15.18 | |
129 | 858 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 50 m | 1:15.24 | |
130 | 417 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 50 m | 1:15.26 | |
131 | 669 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 50 m | 1:15.38 | |
132 | 844 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 50 m | 1:15.47 | |
133 | 108 | Kalenius Lyydia | 2000 | CETUS Cet | 00A252 | 50 m | 1:15.48 | |
134 | 280 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AD2402 | 50 m | 1:15.51 | |
135 | 614 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 50 m | 1:15.55 | |
136 | 449 | Åkesson Erika | 2000 | LJUNGBY SS | AA6600 | 50 m | 1:15.56 | |
137 | 481 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 1:16.30 | |
138 | 458 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 1:17.12 | |
139 | 370 | Sjölund Anna | 2000 | KALMAR SS | AG8800 | 50 m | 1:17.51 | |
140 | 100 | Refstie Juni Helene Iversen | 2001 | VARODD SK | 50 m | 1:18.70 | ||
141 | 602 | Lund Molly | 2005 | SKÖVDE SS | AB6605 | 50 m | 1:18.95 | |
142 | 460 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 50 m | 1:20.98 | |
143 | 261 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 50 m | 1:21.35 | |
144 | 84 | Bjørlykke Silje Mari | 2000 | AALESUND | 25 m | 1:07.34 | ||
145 | 754 | Ljunggren Elin | 2000 | HVETLANDA | AC5200 | 25 m | 1:18.89 | |
146 | 447 | Axelsson-Wiesel Edith | 2002 | LJUNGBY SS | AO3602 | 25 m | 1:19.85 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 08 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 20:28 |
Event 15, 50m Backstroke Men |
WR: Liam Tancock (1985) 24.04 2009-08-02 |
ER: Liam Tancock (1985) 24.04 2009-08-02 |
NR: Lavrans Solli (1992) 25.14 2014-08-20 |
SR: Pontus Renholm (1986) 25.46 2008-07-16 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 55 | Tsmyh Mikita | 1997 | BELARUS | 50 m | 25.08 | ||
2 | 56 | Staselovich Viktar | 1994 | BELARUS | 50 m | 25.14 | ||
3 | 36 | Christou Apostolos | 1996 | GREECE | 50 m | 25.16 | ||
4 | 64 | Dzialendzik Maksim | 1996 | BELARUS | 50 m | 25.24 | ||
5 | 15 | Da Silva Jr Nelson | 1986 | MED SWIM | 50 m | 25.57 | ||
6 | 77 | Rapsys Danas | 1995 | LITHUANIA | 50 m | 25.66 | ||
7 | 99 | Lie Markus | 1995 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 25.77 | ||
8 | 666 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 50 m | 25.93 | |
9 | 509 | Hökfelt Gustav | 1994 | SK NEPTUN | AS1594 | 50 m | 25.97 | |
10 | 717 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 26.16 | |
11 | 106 | Fredrikson Christoffer | 1997 | CETUS Cet | 97B155 | 50 m | 26.20 | |
12 | 463 | Carlsson Mattias | 1990 | MKK | AP3590 | 50 m | 26.31 | |
13 | 118 | Mathieu Geoffroy | 1997 | CLERMONTOI | 50 m | 26.53 | ||
14 | 358 | Pettersson Axel | 1995 | JÖNKÖPING | AE8995 | 50 m | 26.65 | |
15 | 205 | Rautalin Jaakko | 1989 | TAMPERE | 89A051 | 50 m | 26.85 | |
16 | 138 | Hemminghytt Martin Ross | 1998 | OSLO IL | 50 m | 27.12 | ||
17 | 436 | Gannholm-Johansson Oskar | 1996 | LASS | AC3196 | 50 m | 27.12 | |
18 | 54 | Latkin Anton | 1994 | BELARUS | 50 m | 27.19 | ||
19 | 536 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 50 m | 27.30 | |
20 | 871 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 50 m | 27.44 | |
21 | 806 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 50 m | 27.54 | |
22 | 708 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 50 m | 27.60 | |
23 | 446 | Olsson Daniel | 1996 | LASS | AF0396 | 50 m | 27.77 | |
24 | 167 | Laakso Mikael | 1997 | RIIHIMÄEN | 97A008 | 50 m | 27.78 | |
25 | 939 | Dudas Daniel | 1994 | IRON AQUA | 50 m | 27.93 | AFR | |
26 | 136 | Gregussen Andre | 2001 | OSLO IL | 50 m | 27.99 | ||
27 | 406 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 50 m | 28.06 | |
28 | 90 | Urdal Sondre Saltnes | 1999 | DELFANA | 50 m | 28.14 | ||
29 | 305 | Varga Stefan | 2000 | HS | AH3500 | 50 m | 28.14 | |
30 | 425 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 28.15 | |
31 | 556 | Nagy Gergö | 1995 | POSEIDON | AZ6995 | 50 m | 28.20 | |
32 | 834 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 50 m | 28.21 | |
33 | 117 | Vainio Topias | 1997 | CETUS Cet | 97A690 | 50 m | 28.22 | |
34 | 220 | Solvik Kristian Nygård | 1999 | MADLA SK | 50 m | 28.22 | ||
35 | 249 | Willberg Carl-Åke | 1998 | DANDERYD | AG1398 | 50 m | 28.33 | |
36 | 260 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 50 m | 28.49 | |
37 | 416 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 50 m | 28.50 | |
38 | 420 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 50 m | 28.54 | |
39 | 6 | Popelka Simon | 1999 | BRATISLAVA | 50 m | 28.55 | ||
40 | 411 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 50 m | 28.55 | |
41 | 856 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 50 m | 28.60 | |
42 | 580 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 50 m | 28.78 | |
43 | 671 | Vernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 50 m | 28.85 | |
44 | 474 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 50 m | 28.87 | |
45 | 13 | Reiser Marco | 2000 | USC GRAZ | 50 m | 28.90 | ||
46 | 533 | Engström Max | 2001 | NKK | AC9301 | 50 m | 28.92 | |
47 | 177 | Dobrzhanskiy Danila | 1998 | JYVÄSKYLÄ | 98B028 | 50 m | 28.99 | |
48 | 546 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 50 m | 28.99 | |
49 | 621 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 50 m | 29.00 | |
50 | 746 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 29.26 | |
51 | 412 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 50 m | 29.27 | |
52 | 873 | Puoti Carlandrea | 1999 | SPIF SF | AX9999 | 50 m | 29.41 | |
53 | 427 | Schön Svensson David | 1993 | SK LAXEN | AD8993 | 50 m | 29.43 | |
54 | 468 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 50 m | 29.45 | |
55 | 541 | Myrlander William | 1997 | NÄSSJÖ | AA1197 | 50 m | 29.46 | |
56 | 171 | Eiserbeck Roope | 1999 | JOENSUUN | 99A294 | 50 m | 29.53 | |
57 | 865 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 50 m | 29.54 | |
58 | 372 | Svensson Garri | 2000 | KALMAR SS | AL4300 | 50 m | 29.66 | |
59 | 620 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 50 m | 29.73 | |
60 | 792 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 29.84 | |
61 | 199 | Lehtonen Teemu | 2000 | TAMPERE | 00A472 | 50 m | 29.93 | |
62 | 758 | Pettersson Robin | 2000 | VÄRNAMO SS | AD2500 | 50 m | 30.02 | |
63 | 738 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 50 m | 30.12 | |
64 | 285 | Vallin Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AV0501 | 50 m | 30.13 | |
65 | 789 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 50 m | 30.15 | |
66 | 731 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 50 m | 30.28 | |
67 | 325 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | 30.34 | |
68 | 366 | Hong Anton | 2000 | KALMAR SS | AI8900 | 50 m | 30.35 | |
69 | 707 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 50 m | 30.42 | |
70 | 759 | Stensson Erik | 2002 | VÄRNAMO SS | AC2902 | 50 m | 30.53 | |
71 | 843 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 30.73 | |
72 | 583 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | AG4900 | 50 m | 30.79 | |
73 | 426 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 50 m | 30.83 | |
74 | 399 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 50 m | 30.88 | |
75 | 657 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 50 m | 30.95 | |
76 | 157 | Magalhães Hugo | 2002 | HAVNAR | 50 m | 31.00 | ||
77 | 397 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 50 m | 31.02 | |
78 | 760 | Svensson Noah | 1999 | VÄRNAMO SS | AA7199 | 50 m | 31.02 | |
79 | 196 | Koskinen Walentin | 2000 | TAMPERE | 00A343 | 50 m | 31.09 | |
80 | 860 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 31.15 | |
81 | 184 | Pennanen Matias | 2001 | PORIN | 01A181 | 50 m | 31.28 | |
82 | 491 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 31.30 | |
83 | 615 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 31.34 | |
84 | 384 | Andersson Linus | 2001 | KARLSTAD | AP4301 | 50 m | 31.44 | |
85 | 371 | Stikáns Atis | 1999 | KALMAR SS | AR8799 | 50 m | 31.56 | |
86 | 369 | Madebrink Harald | 1998 | KALMAR SS | AV6198 | 50 m | 31.66 | |
87 | 774 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 50 m | 31.98 | |
88 | 816 | Franzén Gustav | 2000 | VÄXJÖ SS | AU1300 | 50 m | 32.17 | |
89 | 542 | Henrysson Viktor | 2003 | OSKARSHAMN | AE5303 | 50 m | 32.25 | |
90 | 795 | Öberg Felix | 2001 | VÄSTERVIK | AS9301 | 50 m | 32.37 | |
91 | 459 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 32.72 | |
92 | 398 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 50 m | 32.90 | |
93 | 268 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 50 m | 33.07 | |
94 | 592 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 50 m | 33.24 | |
95 | 375 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | AD7502 | 50 m | 33.78 | |
96 | 456 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 50 m | 33.91 | |
97 | 454 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 50 m | 34.01 | |
98 | 388 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 34.19 | |
99 | 418 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 50 m | 34.28 | |
100 | 455 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 35.05 | |
101 | 94 | Tronvoll Christian | 1994 | BERGEN | 25 m | 26.45 | ||
102 | 338 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 28.39 | |
103 | 311 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 25 m | 28.60 | |
104 | 144 | Vang Bengt | 1999 | OSLO IL | 25 m | 28.63 | ||
105 | 766 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 28.73 | |
106 | 387 | Haglund Elias | 1996 | KARLSTAD | AJ9596 | 25 m | 29.07 | |
107 | 855 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 25 m | 29.57 | |
108 | 785 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 30.45 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 08 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 20:28 |
Event 16, 50m Breaststroke Women |
WR: Ruta Meilutyte (1997) 29.48 2013-08-03 |
ER: Ruta Meilutyte (1997) 29.48 2013-08-03 |
NR: Jennie Johansson (1988) 30.05 2015-08-09 |
SR: Jennie Johansson (1988) 30.05 2015-08-09 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 76 | Meilutyte Ruta | 1997 | LITHUANIA | 50 m | 29.98 | ||
2 | 510 | Johansson Jennie | 1988 | SK NEPTUN | AV3688 | 50 m | 30.47 | |
3 | 921 | Laukkanen Jenna | 1995 | FINLAND | 95A962 | 50 m | 30.81 | |
4 | 294 | Hansson Sophie | 1998 | HS | AM1298 | 50 m | 30.90 | |
5 | 919 | Kivirinta Veera | 1995 | FINLAND | 95A668 | 50 m | 30.98 | |
6 | 848 | Eriksson Jessica | 1993 | UDDEVALLA | AT2293 | 50 m | 31.46 | |
7 | 225 | Pedersen Rikke Møller | 1989 | DENMARK | 8996AB | 50 m | 31.69 | |
8 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 31.70 | ||
9 | 5 | Nothdurfter Christina | 1994 | USC GRAZ | 50 m | 31.77 | ||
10 | 435 | Ekström Vilma | 1994 | LASS | AE4494 | 50 m | 31.79 | |
11 | 59 | Zmushka Alina | 1997 | BELARUS | 50 m | 31.94 | ||
12 | 886 | Braathen Ariel | 1999 | BERGENS SC | 50 m | 32.10 | ||
13 | 924 | Murto Anniina | 2001 | FINLAND JR | 01A677 | 50 m | 32.42 | |
14 | 797 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 50 m | 32.54 | |
15 | 845 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 50 m | 32.54 | |
16 | 904 | Kollanus Kaisla | 1993 | FINLAND | 93A027 | 50 m | 32.59 | |
17 | 905 | Koski Moona | 1999 | FINLAND | 99A609 | 50 m | 32.65 | |
18 | 910 | Hulkko Ida | 1998 | FINLAND | 98B105 | 50 m | 32.69 | |
19 | 925 | Reini Iida | 2000 | FINLAND JR | 00A567 | 50 m | 32.71 | |
20 | 42 | Mikkelborg Silje Poll | 1998 | SKJETTEN | 50 m | 32.82 | ||
21 | 709 | Thurfjell Julia | 1994 | TYRESÖ SS | BG3894 | 50 m | 32.96 | |
22 | 364 | Thormalm Klara | 1998 | JÖNKÖPING | AA4898 | 50 m | 33.00 | |
23 | 683 | Reinhold Viktoria | 1996 | SÖDERTÖRN | AW9696 | 50 m | 33.02 | |
24 | 881 | Tran Mari-Louise | 1997 | HS | AL2897 | 50 m | 33.02 | |
25 | 694 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 50 m | 33.16 | |
26 | 799 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 50 m | 33.16 | |
27 | 540 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 50 m | 33.24 | |
28 | 18 | Kareinen Hanna | 2000 | HELSINGFOR | 00A012 | 50 m | 33.25 | |
29 | 567 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 50 m | 33.25 | |
30 | 836 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | BL9202 | 50 m | 33.36 | |
31 | 105 | Flyckt Emilia | 2001 | CETUS Cet | 01A649 | 50 m | 33.40 | |
32 | 97 | Heimnes Stina | 1997 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 33.47 | ||
33 | 930 | Verraszto Evelin | 1989 | BVSC ZUGLO | 50 m | 33.55 | AFR | |
34 | 314 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS | AH3897 | 50 m | 33.66 | |
35 | 386 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 50 m | 33.75 | |
36 | 561 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 33.83 | |
37 | 191 | Hammar Hanna | 1998 | TAMPERE | 98A182 | 50 m | 33.85 | |
38 | 457 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 50 m | 33.89 | |
39 | 519 | Nilsson Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | AJ5498 | 50 m | 33.90 | |
40 | 1 | Gerzova Dominika | 1999 | TJ KRNOV | 50 m | 33.99 | ||
41 | 447 | Axelsson-Wiesel Edith | 2002 | LJUNGBY SS | AO3602 | 50 m | 34.00 | |
42 | 689 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 34.00 | |
43 | 342 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 50 m | 34.06 | |
44 | 802 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 50 m | 34.06 | |
45 | 450 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 50 m | 34.09 | |
46 | 250 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 50 m | 34.16 | |
47 | 876 | Wallenborg Caroline | 2000 | SPIF SF | AL3800 | 50 m | 34.16 | |
48 | 867 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 50 m | 34.24 | |
49 | 756 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 50 m | 34.26 | |
50 | 287 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | AE5802 | 50 m | 34.28 | |
51 | 527 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 34.37 | |
52 | 752 | Westholm Sara | 2001 | VARBERG | AL8801 | 50 m | 34.37 | |
53 | 352 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 34.39 | |
54 | 437 | Gidlöf Emelie | 1997 | LASS | AF6697 | 50 m | 34.52 | |
55 | 613 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 34.60 | |
56 | 170 | Ruottu Aino | 2001 | RIIHIMÄEN | 01A117 | 50 m | 34.61 | |
57 | 3 | Trníková Nikoleta | 2002 | PBPO | SVK11827 | 50 m | 34.65 | |
58 | 534 | Eriksson Adina | 1999 | NKK | AB8899 | 50 m | 34.73 | |
59 | 648 | Öberg Elise | 2002 | SUNDSVALL | AE8402 | 50 m | 34.78 | |
60 | 282 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 34.79 | |
61 | 142 | Rølland Maria | 1998 | OSLO IL | 50 m | 34.80 | ||
62 | 715 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 50 m | 34.84 | |
63 | 17 | Hämäläinen Lotta | 1998 | HELSINGFOR | 98A987 | 50 m | 34.86 | |
64 | 302 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 50 m | 34.92 | |
65 | 241 | Stenseth Stine Lise | 1900 | BÆRUM | 50 m | 34.93 | ||
66 | 764 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 50 m | 34.94 | |
67 | 377 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 34.97 | |
68 | 605 | Schimmel Hilja | 2003 | SKÖVDE SS | AV3603 | 50 m | 34.99 | |
69 | 347 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 50 m | 35.02 | |
70 | 791 | Ekström Thea | 2001 | VÄSTERVIK | AW5801 | 50 m | 35.03 | |
71 | 744 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 35.06 | |
72 | 201 | Mäkinen Roosa | 1999 | TAMPERE | 99B038 | 50 m | 35.28 | |
73 | 304 | Wallin Sarah | 2000 | HS | AH9800 | 50 m | 35.46 | |
74 | 333 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 35.52 | |
75 | 794 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 50 m | 35.56 | |
76 | 716 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 50 m | 35.59 | |
77 | 147 | Kuusjärvi Eerica | 1999 | RAISION | 99A492 | 50 m | 35.61 | |
78 | 451 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 50 m | 35.61 | |
79 | 545 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 50 m | 35.66 | |
80 | 818 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 35.67 | |
81 | 903 | Puusepp Garith-Beth | 2003 | ORCA | 50 m | 35.75 | ||
82 | 808 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 50 m | 35.81 | |
83 | 380 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | AI7400 | 50 m | 35.84 | |
84 | 610 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 35.84 | |
85 | 489 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 35.86 | |
86 | 747 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 50 m | 35.86 | |
87 | 565 | Huynh Felicia | 2000 | S 71 | AW8400 | 50 m | 35.89 | |
88 | 584 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | AK2800 | 50 m | 36.02 | |
89 | 887 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 50 m | 36.09 | |
90 | 133 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 36.12 | |
91 | 790 | Claesén Felicia | 2001 | VÄSTERVIK | BO4201 | 50 m | 36.19 | |
92 | 647 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 50 m | 36.22 | |
93 | 859 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 36.28 | |
94 | 560 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 36.31 | |
95 | 553 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 50 m | 36.34 | |
96 | 587 | Stålnacke Sofia | 2001 | SJÖBO SS | AT7801 | 50 m | 36.34 | |
97 | 600 | Henningsson Sofia | 2004 | SKÖVDE SS | AH8204 | 50 m | 36.38 | |
98 | 719 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 50 m | 36.44 | |
99 | 566 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 50 m | 36.51 | |
100 | 607 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 36.55 | |
101 | 376 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 50 m | 36.59 | |
102 | 396 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 50 m | 36.66 | |
103 | 214 | Vira Anna | 2002 | AURAJOEN | 02A074 | 50 m | 36.67 | |
104 | 478 | Rydgren My | 1999 | MKK | AT5699 | 50 m | 36.67 | |
105 | 100 | Refstie Juni Helene Iversen | 2001 | VARODD SK | 50 m | 36.71 | ||
106 | 257 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 50 m | 36.78 | |
107 | 278 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 36.81 | |
108 | 140 | Lisken Malena Amelie | 2003 | OSLO IL | 50 m | 36.86 | ||
109 | 424 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 36.88 | |
110 | 701 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 50 m | 36.93 | |
111 | 763 | Berntsson Michelle | 2000 | VÄSBY SS | BD6200 | 50 m | 36.96 | |
112 | 319 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 50 m | 37.03 | |
113 | 550 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | AV3802 | 50 m | 37.08 | |
114 | 608 | Vestman Malin | 2003 | SKÖVDE SS | AL5803 | 50 m | 37.09 | |
115 | 266 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 50 m | 37.16 | |
116 | 651 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 50 m | 37.19 | |
117 | 181 | Känkänen Heta | 2001 | PORIN | 01A001 | 50 m | 37.31 | |
118 | 442 | Holmertz Wilma | 2003 | LASS | AD1803 | 50 m | 37.32 | |
119 | 821 | Liljeblad Lovisa | 2002 | ÅKERSBERGA | AF5402 | 50 m | 37.43 | |
120 | 825 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | AE6401 | 50 m | 37.43 | |
121 | 458 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 37.50 | |
122 | 312 | Wikström Tove | 2001 | HÄRNÖSAND | AC0201 | 50 m | 37.56 | |
123 | 837 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 50 m | 37.58 | |
124 | 163 | Magnussen Kristin Nygård | 2002 | BRYNE SK | 50 m | 37.59 | ||
125 | 765 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 50 m | 37.62 | |
126 | 745 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 37.63 | |
127 | 430 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 37.90 | |
128 | 401 | Bengtsson Matilda | 2002 | KUNGSBACKA | AK7802 | 50 m | 37.97 | |
129 | 844 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 50 m | 38.01 | |
130 | 740 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 50 m | 38.23 | |
131 | 631 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 50 m | 38.50 | |
132 | 176 | Wegelius Vilhelmiina | 2002 | JOENSUUN | 02A466 | 50 m | 38.60 | |
133 | 754 | Ljunggren Elin | 2000 | HVETLANDA | AC5200 | 50 m | 38.61 | |
134 | 828 | Sandberg Alma | 2002 | ÄNGELHOLM | AU3802 | 50 m | 38.82 | |
135 | 431 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 50 m | 38.87 | |
136 | 804 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 50 m | 38.97 | |
137 | 853 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 50 m | 39.18 | |
138 | 74 | Reichard Maja | 1991 | SPÅRVÄGEN | CI0291 | 50 m | 39.74 | |
139 | 452 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 50 m | 40.03 | |
140 | 185 | Sottinen Julia | 2000 | PORIN | 00A034 | 50 m | 40.04 | |
141 | 182 | Lasonen Tinja | 2004 | PORIN | 04A230 | 50 m | 40.18 | |
142 | 588 | Danielsson Victoria | 2002 | SKURU IK | BP6802 | 50 m | 40.76 | |
143 | 373 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 50 m | 41.34 | |
144 | 153 | Debes Beinta Poulsdottir | 1997 | HAVNAR | 25 m | 34.56 | ||
145 | 590 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | AW6802 | 25 m | 35.68 | |
146 | 552 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 36.31 | |
147 | 440 | Heina Christin | 1996 | LASS | BA0296 | 25 m | 36.33 | |
148 | 551 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 25 m | 36.37 | |
149 | 626 | Brunnberg Hilma | 2003 | SKK | BI0603 | 25 m | 36.71 | |
150 | 660 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 38.50 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 08 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 20:28 |
Event 17, 1500m Freestyle Men |
WR: Sun Yang (1991) 14:31.02 2012-08-03 |
ER: Gregorio Paltrinieri (1994) 14:34.04 2016-05-18 |
NR: Pal Joensen (1990) 14:46.33 2011-07-31 |
SR: Victor Johansson (1998) 15:15.24 2016-07-07 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 41 | Christiansen Henrik | 1996 | SKJETTEN | 50 m | 14:53.77 | ||
2 | 899 | Wellbrock Florian | 1997 | GERMANY | 50 m | 14:55.49 | ||
3 | 938 | Wojdak Wojciech | 1996 | BRZESKO | 50 m | 14:59.66 | AFR | |
4 | 351 | Johansson Victor | 1998 | JÖNKÖPING | AA7798 | 50 m | 15:15.24 | |
5 | 217 | Gidskehaug Erik Årsland | 1997 | MADLA SK | 50 m | 15:28.52 | ||
6 | 939 | Dudas Daniel | 1994 | IRON AQUA | 50 m | 15:33.09 | AFR | |
7 | 72 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 15:46.80 | |
8 | 486 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 50 m | 15:50.52 | |
9 | 156 | Gardshodn Marius Ihlen | 1998 | HAVNAR | 50 m | 15:58.96 | ||
10 | 327 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 16:01.60 | |
11 | 810 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 50 m | 16:04.97 | |
12 | 90 | Urdal Sondre Saltnes | 1999 | DELFANA | 50 m | 16:12.75 | ||
13 | 252 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 16:15.92 | |
14 | 33 | Toth Patrick | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 16:22.43 | ||
15 | 505 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 16:25.46 | |
16 | 350 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 50 m | 16:26.73 | |
17 | 169 | Pullinen Jasper | 1999 | RIIHIMÄEN | 99A036 | 50 m | 16:32.80 | |
18 | 39 | Vik Simen | 1999 | SANDNES | 50 m | 16:33.35 | ||
19 | 786 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 50 m | 16:37.11 | |
20 | 43 | Aanesen Viktor | 1999 | SKJETTEN | 50 m | 16:38.08 | ||
21 | 530 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 50 m | 16:40.21 | |
22 | 218 | Jørgensen Christoffer Solberg | 1996 | MADLA SK | 50 m | 16:43.74 | ||
23 | 22 | Tähtivuori Aaro | 1998 | HELSINGFOR | 98A584 | 50 m | 16:44.87 | |
24 | 570 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 50 m | 16:46.33 | |
25 | 210 | Kuusisto Elias | 1999 | AURAJOEN | 99A373 | 50 m | 16:46.82 | |
26 | 162 | Løge Heine Reime | 1999 | BRYNE SK | 50 m | 16:52.11 | ||
27 | 248 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 50 m | 16:53.01 | |
28 | 158 | Nattestad Niels | 1998 | HAVNAR | 50 m | 16:53.43 | ||
29 | 739 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 16:58.57 | |
30 | 215 | Aikio Espen | 2000 | MADLA SK | 50 m | 17:04.78 | ||
31 | 646 | Strandberg Johan | 1997 | SUNDSVALL | AL3197 | 50 m | 17:06.09 | |
32 | 878 | Wilkman Dennis | 1998 | SPIF SF | AE6198 | 50 m | 17:13.89 | |
33 | 343 | Bergwall Johan | 1999 | JÖNKÖPING | AO4599 | 50 m | 17:22.09 | |
34 | 152 | Dam Johan | 2002 | HAVNAR | 50 m | 17:22.71 | ||
35 | 212 | Lietzen Jesper | 2002 | AURAJOEN | 02A171 | 50 m | 17:31.36 | |
36 | 270 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 50 m | 17:33.83 | |
37 | 324 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 17:35.43 | |
38 | 591 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 50 m | 17:38.52 | |
39 | 777 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 50 m | 17:46.01 | |
40 | 743 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 50 m | 17:47.37 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 08 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 20:28 |
Event 17, 1500m Freestyle Men |
WR: Sun Yang (1991) 14:31.02 2012-08-03 |
ER: Gregorio Paltrinieri (1994) 14:34.04 2016-05-18 |
NR: Pal Joensen (1990) 14:46.33 2011-07-31 |
SR: Victor Johansson (1998) 15:15.24 2016-07-07 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 41 | Christiansen Henrik | 1996 | SKJETTEN | 50 m | 14:53.77 | ||
2 | 899 | Wellbrock Florian | 1997 | GERMANY | 50 m | 14:55.49 | ||
3 | 938 | Wojdak Wojciech | 1996 | BRZESKO | 50 m | 14:59.66 | AFR | |
4 | 351 | Johansson Victor | 1998 | JÖNKÖPING | AA7798 | 50 m | 15:15.24 | |
5 | 217 | Gidskehaug Erik Årsland | 1997 | MADLA SK | 50 m | 15:28.52 | ||
6 | 939 | Dudas Daniel | 1994 | IRON AQUA | 50 m | 15:33.09 | AFR | |
7 | 72 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 15:46.80 | |
8 | 486 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 50 m | 15:50.52 | |
9 | 156 | Gardshodn Marius Ihlen | 1998 | HAVNAR | 50 m | 15:58.96 | ||
10 | 327 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 16:01.60 | |
11 | 810 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 50 m | 16:04.97 | |
12 | 90 | Urdal Sondre Saltnes | 1999 | DELFANA | 50 m | 16:12.75 | ||
13 | 252 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 16:15.92 | |
14 | 33 | Toth Patrick | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 16:22.43 | ||
15 | 505 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 16:25.46 | |
16 | 350 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 50 m | 16:26.73 | |
17 | 169 | Pullinen Jasper | 1999 | RIIHIMÄEN | 99A036 | 50 m | 16:32.80 | |
18 | 39 | Vik Simen | 1999 | SANDNES | 50 m | 16:33.35 | ||
19 | 786 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 50 m | 16:37.11 | |
20 | 43 | Aanesen Viktor | 1999 | SKJETTEN | 50 m | 16:38.08 | ||
21 | 530 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 50 m | 16:40.21 | |
22 | 218 | Jørgensen Christoffer Solberg | 1996 | MADLA SK | 50 m | 16:43.74 | ||
23 | 22 | Tähtivuori Aaro | 1998 | HELSINGFOR | 98A584 | 50 m | 16:44.87 | |
24 | 570 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 50 m | 16:46.33 | |
25 | 210 | Kuusisto Elias | 1999 | AURAJOEN | 99A373 | 50 m | 16:46.82 | |
26 | 162 | Løge Heine Reime | 1999 | BRYNE SK | 50 m | 16:52.11 | ||
27 | 248 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 50 m | 16:53.01 | |
28 | 158 | Nattestad Niels | 1998 | HAVNAR | 50 m | 16:53.43 | ||
29 | 739 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 16:58.57 | |
30 | 215 | Aikio Espen | 2000 | MADLA SK | 50 m | 17:04.78 | ||
31 | 646 | Strandberg Johan | 1997 | SUNDSVALL | AL3197 | 50 m | 17:06.09 | |
32 | 878 | Wilkman Dennis | 1998 | SPIF SF | AE6198 | 50 m | 17:13.89 | |
33 | 343 | Bergwall Johan | 1999 | JÖNKÖPING | AO4599 | 50 m | 17:22.09 | |
34 | 152 | Dam Johan | 2002 | HAVNAR | 50 m | 17:22.71 | ||
35 | 212 | Lietzen Jesper | 2002 | AURAJOEN | 02A171 | 50 m | 17:31.36 | |
36 | 270 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 50 m | 17:33.83 | |
37 | 324 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 17:35.43 | |
38 | 591 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 50 m | 17:38.52 | |
39 | 777 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 50 m | 17:46.01 | |
40 | 743 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 50 m | 17:47.37 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 08 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 20:28 |
Event 18, 400m Freestyle Women |
WR: Katie Ledecky (1997) 3:56.46 2016-08-07 |
ER: Federica Pellegrini (1988) 3:59.15 2009-07-26 |
NR: Lotte Friis (1988) 4:03.98 2012-07-29 |
SR: Sarah Sjöström (1993) 4:06.04 2014-03-16 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 4:04.96 | ||
2 | 73 | Köhler Sarah | 1994 | FRANKFURT | 154579 | 50 m | 4:05.44 | |
3 | 900 | Rieder Celine | 2001 | GERMANY | 50 m | 4:14.84 | ||
4 | 28 | Løvberg Marte | 1999 | LAMBERTSET | 50 m | 4:19.28 | ||
5 | 934 | Hassler Julia | 1993 | HEIDELBERG | 50 m | 4:19.75 | AFR | |
6 | 344 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | AD2499 | 50 m | 4:20.28 | |
7 | 113 | Otava Aino | 1999 | CETUS Cet | 99A484 | 50 m | 4:20.92 | |
8 | 241 | Stenseth Stine Lise | 1900 | BÆRUM | 50 m | 4:21.74 | ||
9 | 168 | Pihkamäki Eveliina | 1998 | RIIHIMÄEN | 98A156 | 50 m | 4:22.59 | |
10 | 240 | Smith Majken | 1997 | BÆRUM | 50 m | 4:22.66 | ||
11 | 898 | Hentke Franziska | 1989 | GERMANY | 50 m | 4:23.32 | ||
12 | 333 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 4:26.49 | |
13 | 679 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 4:27.22 | |
14 | 322 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 50 m | 4:27.57 | |
15 | 622 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | 4:27.98 | |
16 | 914 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | FINLAND | 96A676 | 50 m | 4:28.32 | |
17 | 326 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 4:29.70 | |
18 | 772 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 50 m | 4:29.88 | |
19 | 30 | Lenéa Remøy Augusta | 1999 | LAMBERTSET | 50 m | 4:30.84 | ||
20 | 586 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 50 m | 4:30.89 | |
21 | 888 | Rimmereide Camilla | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 4:31.78 | ||
22 | 306 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 50 m | 4:32.12 | |
23 | 465 | Forés Alba | 1998 | MKK | AI5298 | 50 m | 4:32.60 | |
24 | 293 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 50 m | 4:32.86 | |
25 | 219 | Småvik Benedikte | 2002 | MADLA SK | 50 m | 4:32.93 | ||
26 | 475 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 50 m | 4:33.33 | |
27 | 606 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 4:33.75 | |
28 | 101 | Rypestøl Malene | 2001 | VARODD SK | 50 m | 4:34.41 | ||
29 | 310 | Ülger Olivia | 2000 | HS | AK3800 | 50 m | 4:34.60 | |
30 | 300 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 50 m | 4:34.92 | |
31 | 84 | Bjørlykke Silje Mari | 2000 | AALESUND | 50 m | 4:35.13 | ||
32 | 242 | Øritsland Hedda | 1999 | BÆRUM | K080199HED01 | 50 m | 4:35.69 | |
33 | 685 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 4:35.82 | |
34 | 569 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 4:36.12 | |
35 | 686 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 4:36.14 | |
36 | 523 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SK NEPTUN | AI0699 | 50 m | 4:36.68 | |
37 | 50 | Zyprian Lil | 1998 | HEIDELBERG | 190816 | 50 m | 4:37.42 | |
38 | 901 | Kaare Kertu | 2002 | ORCA | 50 m | 4:37.56 | ||
39 | 829 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 4:37.69 | |
40 | 813 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 50 m | 4:38.18 | |
41 | 658 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 50 m | 4:38.26 | |
42 | 889 | Hoseth Emilia | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 4:38.80 | ||
43 | 640 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | BO6202 | 50 m | 4:39.25 | |
44 | 216 | Endregaard Julie Borsheim | 2001 | MADLA SK | 50 m | 4:39.90 | ||
45 | 337 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 4:40.37 | |
46 | 568 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 50 m | 4:40.59 | |
47 | 121 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 4:40.79 | |
48 | 40 | Vik Eline | 2002 | SANDNES | 50 m | 4:40.95 | ||
49 | 334 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 50 m | 4:41.11 | |
50 | 807 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 50 m | 4:41.43 | |
51 | 273 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 50 m | 4:41.83 | |
52 | 243 | Fjeldstad Malene | 2000 | TROMSØ SK | 50 m | 4:42.25 | ||
53 | 802 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 50 m | 4:42.38 | |
54 | 282 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 4:43.11 | |
55 | 497 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | 4:43.36 | |
56 | 430 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 4:44.04 | |
57 | 761 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 50 m | 4:44.25 | |
58 | 356 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 50 m | 4:45.49 | |
59 | 481 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 4:46.95 | |
60 | 817 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 4:50.34 | |
61 | 382 | Simander Ella | 2002 | KARLSKRONA | AU4802 | 50 m | 4:51.91 | |
62 | 460 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 50 m | 4:54.55 | |
63 | 596 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 50 m | 4:55.20 | |
64 | 783 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 50 m | 4:57.29 | |
65 | 616 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 4:57.38 | |
66 | 389 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 50 m | 4:58.34 | |
67 | 732 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 50 m | 5:04.83 | |
68 | 602 | Lund Molly | 2005 | SKÖVDE SS | AB6605 | 50 m | 5:05.45 | |
69 | 140 | Lisken Malena Amelie | 2003 | OSLO IL | 50 m | 5:14.60 | ||
70 | 155 | Eidesgaard Vár | 2001 | HAVNAR | 25 m | 4:17.87 | ||
71 | 159 | Tummasardóttir Susanna | 2001 | HAVNAR | 25 m | 4:35.95 | ||
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 19, 100m Freestyle Men |
WR: Cesar Cielo Filho (1987) 46.91 2009-07-30 |
ER: Alain Bernard (1983) 47.12 2009-07-30 |
NR: Stefan Nystrand (1981) 47.37 2009-07-30 |
SR: Stefan Nystrand (1981) 47.37 2009-07-30 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 292 | Eliasson Isak | 1996 | HS | AJ5596 | 50 m | 49.39 | |
2 | 290 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 49.50 | |
3 | 61 | Machekin Artsiom | 1991 | BELARUS | 50 m | 49.63 | ||
4 | 77 | Rapsys Danas | 1995 | LITHUANIA | 50 m | 49.73 | ||
5 | 99 | Lie Markus | 1995 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 49.84 | ||
6 | 54 | Latkin Anton | 1994 | BELARUS | 50 m | 49.89 | ||
7 | 933 | Hoang Quy Phuoc | 1993 | BVSC ZUGLO | 50 m | 49.91 | AFR | |
8 | 62 | Krasochka Viktar | 1996 | BELARUS | 50 m | 50.16 | ||
9 | 228 | Skaaning Daniel | 1993 | DENMARK | 9319AA | 50 m | 50.40 | AFR |
10 | 880 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 50 m | 50.56 | |
11 | 345 | Forndal Daniel | 1997 | JÖNKÖPING | AB5797 | 50 m | 50.81 | |
12 | 915 | Herrala Anton | 1993 | FINLAND | 93A340 | 50 m | 50.84 | |
13 | 484 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 50 m | 50.93 | |
14 | 907 | Tuomola Andrei | 1989 | FINLAND | 89A037 | 50 m | 50.95 | |
15 | 652 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 50 m | 51.05 | |
16 | 912 | Vuorela Teemu | 1994 | FINLAND | 94A789 | 50 m | 51.11 | |
17 | 295 | Holmström Jonas | 1992 | HS | AH1392 | 50 m | 51.18 | |
18 | 8 | Unger Dominik | 1995 | USC GRAZ | 50 m | 51.20 | ||
19 | 911 | Ruohoniemi Miikka | 1993 | FINLAND | 93A494 | 50 m | 51.45 | |
20 | 826 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | AD8399 | 50 m | 51.48 | |
21 | 224 | Rysgaard Mathias Zander | 1998 | DENMARK | 9833AA | 50 m | 51.50 | |
22 | 32 | Stojkovski Niksja | 1994 | LAMBERTSET | 50 m | 51.51 | ||
23 | 463 | Carlsson Mattias | 1990 | MKK | AP3590 | 50 m | 51.51 | |
24 | 358 | Pettersson Axel | 1995 | JÖNKÖPING | AE8995 | 50 m | 51.57 | |
25 | 939 | Dudas Daniel | 1994 | IRON AQUA | 50 m | 51.64 | AFR | |
26 | 537 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 50 m | 51.73 | |
27 | 677 | Jonsson Jesper | 1993 | SÖDERTÖRN | AS9393 | 50 m | 51.74 | |
28 | 15 | Da Silva Jr Nelson | 1986 | MED SWIM | 50 m | 51.78 | ||
29 | 935 | Rapp Clemens | 1989 | NECKARSULM | 50 m | 51.86 | AFR | |
30 | 213 | Saunonen Nikita | 1997 | AURAJOEN | 97A225 | 50 m | 51.97 | |
31 | 94 | Tronvoll Christian | 1994 | BERGEN | 50 m | 52.06 | ||
32 | 78 | Sidlauskas Andrius | 1997 | LITHUANIA | 50 m | 52.11 | ||
33 | 479 | Westergren Mats | 1994 | MKK | AA0994 | 50 m | 52.17 | |
34 | 80 | Bøen Sigurd Holten | 1997 | AALESUND | 50 m | 52.30 | ||
35 | 432 | Andersson Anton | 1993 | LASS | AC1593 | 50 m | 52.36 | |
36 | 354 | Lövgren Albin | 1999 | JÖNKÖPING | AC0199 | 50 m | 52.44 | |
37 | 120 | Goguey Theo | 1997 | CLERMONTOI | 50 m | 52.50 | ||
38 | 800 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 50 m | 52.54 | |
39 | 10 | Franz Adam | 1997 | USC GRAZ | 50 m | 52.58 | ||
40 | 346 | Grimberg Filip | 1998 | JÖNKÖPING | AL0198 | 50 m | 52.62 | |
41 | 666 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 50 m | 52.65 | |
42 | 708 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 50 m | 52.65 | |
43 | 468 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 50 m | 52.86 | |
44 | 122 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 53.00 | |
45 | 390 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 53.26 | |
46 | 230 | Friberg Gustav | 1997 | DENMARK | 9709AB | 50 m | 53.36 | |
47 | 299 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | AM5399 | 50 m | 53.49 | |
48 | 138 | Hemminghytt Martin Ross | 1998 | OSLO IL | 50 m | 53.58 | ||
49 | 411 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 50 m | 53.66 | |
50 | 81 | Schmidt William Ruud | 1999 | AALESUND | 50 m | 53.68 | ||
51 | 446 | Olsson Daniel | 1996 | LASS | AF0396 | 50 m | 53.69 | |
52 | 387 | Haglund Elias | 1996 | KARLSTAD | AJ9596 | 50 m | 53.71 | |
53 | 260 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 50 m | 53.76 | |
54 | 654 | Hansson Theodor | 1994 | SÖDERTÄLJE | AG8394 | 50 m | 54.06 | |
55 | 317 | Persson Mika | 1998 | HÖGANÄS | AM7798 | 50 m | 54.07 | |
56 | 353 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 50 m | 54.07 | |
57 | 360 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 50 m | 54.10 | |
58 | 696 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 54.12 | |
59 | 406 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 50 m | 54.13 | |
60 | 104 | Alitalo Eetu | 1999 | CETUS Cet | 99A732 | 50 m | 54.22 | |
61 | 141 | Nygaard Marius | 1997 | OSLO IL | 50 m | 54.29 | ||
62 | 558 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | AH1100 | 50 m | 54.31 | |
63 | 433 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 50 m | 54.33 | |
64 | 755 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | 54.56 | |
65 | 521 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 50 m | 54.62 | |
66 | 217 | Gidskehaug Erik Årsland | 1997 | MADLA SK | 50 m | 54.64 | ||
67 | 663 | Ny Hampus | 1990 | SÖDERTÄLJE | AP1190 | 50 m | 54.82 | |
68 | 327 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 54.85 | |
69 | 470 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 50 m | 54.85 | |
70 | 2 | Kristofik Martin | 1998 | PBPO | SVK11687 | 50 m | 54.90 | |
71 | 676 | Jonsson Daniel | 1999 | SÖDERTÖRN | AF8599 | 50 m | 54.93 | |
72 | 252 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 54.96 | |
73 | 6 | Popelka Simon | 1999 | BRATISLAVA | 50 m | 54.97 | ||
74 | 350 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 50 m | 54.98 | |
75 | 927 | Petrusson Mathias | 1993 | KUNGÄLV | BB4393 | 50 m | 54.98 | AFR |
76 | 426 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 50 m | 55.05 | |
77 | 891 | Aspegren Henrik | 1999 | ULLENSAKER | 50 m | 55.08 | ||
78 | 177 | Dobrzhanskiy Danila | 1998 | JYVÄSKYLÄ | 98B028 | 50 m | 55.15 | |
79 | 91 | Kolaas Petter Strand | 1999 | DELFANA | 50 m | 55.17 | ||
80 | 570 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 50 m | 55.17 | |
81 | 541 | Myrlander William | 1997 | NÄSSJÖ | AA1197 | 50 m | 55.18 | |
82 | 770 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 50 m | 55.23 | |
83 | 883 | Fessl Simon | 1999 | KNITTELFEL | 50 m | 55.26 | ||
84 | 529 | Björklund Erik | 1998 | NJURUNDA | AA2598 | 50 m | 55.30 | |
85 | 83 | Wiik Oscar | 2000 | AALESUND | 50 m | 55.39 | ||
86 | 199 | Lehtonen Teemu | 2000 | TAMPERE | 00A472 | 50 m | 55.39 | |
87 | 580 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 50 m | 55.41 | |
88 | 538 | Sjöblad Oscar | 1997 | NKK | AM6397 | 50 m | 55.43 | |
89 | 93 | Haarsaker Christoffer Tofte | 1993 | BERGEN | 50 m | 55.44 | ||
90 | 512 | Käll Jönsson Carl | 1999 | SK NEPTUN | AP5799 | 50 m | 55.44 | |
91 | 546 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 50 m | 55.45 | |
92 | 171 | Eiserbeck Roope | 1999 | JOENSUUN | 99A294 | 50 m | 55.48 | |
93 | 311 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 55.48 | |
94 | 397 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 50 m | 55.56 | |
95 | 504 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 50 m | 55.61 | |
96 | 39 | Vik Simen | 1999 | SANDNES | 50 m | 55.66 | ||
97 | 678 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 50 m | 55.72 | |
98 | 841 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 50 m | 55.76 | |
99 | 43 | Aanesen Viktor | 1999 | SKJETTEN | 50 m | 55.78 | ||
100 | 556 | Nagy Gergö | 1995 | POSEIDON | AZ6995 | 50 m | 55.84 | |
101 | 766 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 50 m | 55.85 | |
102 | 487 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 55.86 | |
103 | 852 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 50 m | 55.89 | |
104 | 221 | Turøy Jens Petter | 1999 | MADLA SK | 50 m | 55.91 | ||
105 | 792 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 55.94 | |
106 | 291 | Dukic Dennis | 2000 | HS | AC4500 | 50 m | 55.95 | |
107 | 855 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 50 m | 55.97 | |
108 | 125 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 56.01 | |
109 | 416 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 50 m | 56.06 | |
110 | 926 | Emanuelsson Fredrik | 1999 | KUNGÄLV | AN3199 | 50 m | 56.08 | AFR |
111 | 366 | Hong Anton | 2000 | KALMAR SS | AI8900 | 50 m | 56.24 | |
112 | 681 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 50 m | 56.35 | |
113 | 208 | Sievers Jakob | 2000 | TAMPERE | 00A730 | 50 m | 56.38 | |
114 | 136 | Gregussen Andre | 2001 | OSLO IL | 50 m | 56.39 | ||
115 | 786 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 50 m | 56.42 | |
116 | 893 | Laurusonis Mantas | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 56.48 | ||
117 | 917 | Aaltomaa Sami | 1992 | FINLAND | 92A300 | 50 m | 56.49 | |
118 | 746 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 56.55 | |
119 | 247 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 50 m | 56.65 | |
120 | 559 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 56.65 | |
121 | 860 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 56.67 | |
122 | 823 | Hanstål Oskar | 1999 | ÄNGELHOLM | AJ1599 | 50 m | 56.68 | |
123 | 412 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 50 m | 56.72 | |
124 | 759 | Stensson Erik | 2002 | VÄRNAMO SS | AC2902 | 50 m | 56.72 | |
125 | 650 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 50 m | 56.86 | |
126 | 824 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | AA6300 | 50 m | 56.87 | |
127 | 548 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | AI4399 | 50 m | 56.88 | |
128 | 179 | Suhonen Leevi | 1999 | JYVÄSKYLÄ | 99A419 | 50 m | 56.92 | |
129 | 687 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 56.95 | |
130 | 335 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | 56.99 | |
131 | 448 | Kurilenko David | 1999 | LJUNGBY SS | AT4599 | 50 m | 57.05 | |
132 | 423 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 57.11 | |
133 | 218 | Jørgensen Christoffer Solberg | 1996 | MADLA SK | 50 m | 57.16 | ||
134 | 379 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 50 m | 57.18 | |
135 | 87 | Omarsson Omar | 2000 | DELFANA | 50 m | 57.19 | ||
136 | 107 | Jokinen Tuomas | 2001 | CETUS Cet | 01A556 | 50 m | 57.20 | |
137 | 751 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 57.23 | |
138 | 482 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 50 m | 57.28 | |
139 | 285 | Vallin Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AV0501 | 50 m | 57.36 | |
140 | 325 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | 57.37 | |
141 | 562 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 57.41 | |
142 | 324 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 57.48 | |
143 | 642 | Näslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | AF1301 | 50 m | 57.62 | |
144 | 434 | Cyrén Petter | 1996 | LASS | AU8796 | 50 m | 57.68 | |
145 | 868 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 50 m | 57.68 | |
146 | 820 | Gullberg Oscar | 1999 | ÅKERSBERGA | AF8799 | 50 m | 57.72 | |
147 | 184 | Pennanen Matias | 2001 | PORIN | 01A181 | 50 m | 57.78 | |
148 | 369 | Madebrink Harald | 1998 | KALMAR SS | AV6198 | 50 m | 57.78 | |
149 | 473 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 57.82 | |
150 | 646 | Strandberg Johan | 1997 | SUNDSVALL | AL3197 | 50 m | 57.87 | |
151 | 892 | Syrrist Håkon | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 58.04 | ||
152 | 656 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 50 m | 58.08 | |
153 | 85 | Hallaråker Sander | 1999 | DELFANA | 50 m | 58.10 | ||
154 | 96 | Heimnes Andreas | 1999 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 58.11 | ||
155 | 875 | Stålmarck David | 2001 | SPIF SF | AI4701 | 50 m | 58.12 | |
156 | 591 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 50 m | 58.21 | |
157 | 362 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 50 m | 58.24 | |
158 | 760 | Svensson Noah | 1999 | VÄRNAMO SS | AA7199 | 50 m | 58.44 | |
159 | 383 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 50 m | 58.45 | |
160 | 735 | Bengs-Stattin Felix | 2002 | UMEÅ SS | AD4702 | 50 m | 58.77 | |
161 | 530 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 50 m | 58.79 | |
162 | 532 | Borgström Filip | 2001 | NJURUNDA | AK5101 | 50 m | 58.81 | |
163 | 271 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 50 m | 59.04 | |
164 | 410 | Bonnevier Simon | 2001 | LANDSKRONA | AH7301 | 50 m | 59.22 | |
165 | 399 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 50 m | 59.23 | |
166 | 459 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 59.27 | |
167 | 174 | Ruohtula Roope | 2000 | JOENSUUN | 00A565 | 50 m | 59.34 | |
168 | 371 | Stikáns Atis | 1999 | KALMAR SS | AR8799 | 50 m | 59.46 | |
169 | 693 | Boos Erik | 1999 | SK TRITON | AD1399 | 50 m | 59.67 | |
170 | 418 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 50 m | 59.86 | |
171 | 795 | Öberg Felix | 2001 | VÄSTERVIK | AS9301 | 50 m | 59.99 | |
172 | 206 | Rautaporras Olli | 2000 | TAMPERE | 00A795 | 50 m | 1:00.01 | |
173 | 456 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 50 m | 1:00.11 | |
174 | 388 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 1:00.12 | |
175 | 90 | Urdal Sondre Saltnes | 1999 | DELFANA | 50 m | 1:00.33 | ||
176 | 636 | Ekengren Johan | 2001 | SUNDSVALL | AA6901 | 50 m | 1:00.36 | |
177 | 872 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 1:00.48 | |
178 | 593 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | AF5303 | 50 m | 1:00.54 | |
179 | 375 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | AD7502 | 50 m | 1:00.65 | |
180 | 816 | Franzén Gustav | 2000 | VÄXJÖ SS | AU1300 | 50 m | 1:00.70 | |
181 | 215 | Aikio Espen | 2000 | MADLA SK | 50 m | 1:00.84 | ||
182 | 398 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 50 m | 1:00.91 | |
183 | 542 | Henrysson Viktor | 2003 | OSKARSHAMN | AE5303 | 50 m | 1:01.90 | |
184 | 276 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 50 m | 1:02.33 | |
185 | 750 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 1:02.82 | |
186 | 279 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 1:03.48 | |
187 | 286 | Vondrak Robin | 2001 | GÖTEBORG | AR1301 | 50 m | 1:04.20 | |
188 | 619 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 1:21.01 | |
189 | 75 | Forsman Karl | 1996 | SK ÄGIR | AY9396 | 50 m | 1:22.00 | |
190 | 249 | Willberg Carl-Åke | 1998 | DANDERYD | AG1398 | 25 m | 53.07 | |
191 | 870 | Lentini Mattia | 1988 | SPIF SF | AR2788 | 25 m | 53.93 | |
192 | 145 | Welschof Joshua | 1999 | OSLO IL | 25 m | 55.54 | ||
193 | 793 | Torlakovic Edvin | 2001 | VÄSTERVIK | AG5301 | 25 m | 57.57 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 20, 200m Backstroke Women |
WR: Melissa Franklin (1995) 2:04.06 2012-08-03 |
ER: Anastasia Zueva (1990) 2:04.94 2009-08-01 |
NR: Eyglo Osk Gustafsdottir (1995) 2:08.84 2016-08-11 |
SR: Michelle Coleman (1993) 2:10.56 2014-04-10 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 2:06.03 | ||
2 | 827 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | AM7200 | 50 m | 2:15.87 | |
3 | 20 | Oura Vilma | 2001 | HELSINGFOR | 01A310 | 50 m | 2:17.13 | |
4 | 21 | Ruotsalainen Vilma | 1996 | HELSINGFOR | 96A597 | 50 m | 2:17.54 | |
5 | 49 | van Berkel Martina | 1989 | HEIDELBERG | 346326 | 50 m | 2:18.13 | |
6 | 47 | Hocke Selina | 1996 | HEIDELBERG | 166150 | 50 m | 2:18.28 | |
7 | 365 | Arvidsson Miranda | 1998 | KALMAR SS | AJ5298 | 50 m | 2:18.84 | |
8 | 45 | Halvorsen Astrid Julie | 2001 | SKJETTEN | 50 m | 2:19.09 | ||
9 | 233 | Løyning Ingeborg Vassbakk | 2000 | BJERKVIK | 10172876 | 50 m | 2:20.01 | |
10 | 778 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 50 m | 2:20.58 | |
11 | 520 | Pavlu Lewin Marlene | 1997 | SK NEPTUN | AH9497 | 50 m | 2:21.04 | |
12 | 27 | Holtan Melina | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 2:22.56 | ||
13 | 31 | Sætra Schefte Inger-Ane | 1998 | LAMBERTSET | 50 m | 2:23.46 | ||
14 | 690 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 2:24.18 | |
15 | 643 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 50 m | 2:25.84 | |
16 | 303 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 50 m | 2:26.38 | |
17 | 535 | Eriksson Klara | 2000 | NKK | BE6200 | 50 m | 2:26.55 | |
18 | 243 | Fjeldstad Malene | 2000 | TROMSØ SK | 50 m | 2:26.91 | ||
19 | 130 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:27.12 | |
20 | 599 | Forss Trine | 2003 | SKÖVDE SS | AD8403 | 50 m | 2:27.35 | |
21 | 811 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 50 m | 2:27.38 | |
22 | 585 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 50 m | 2:28.06 | |
23 | 19 | Kilpeläinen Viola | 1998 | HELSINGFOR | 98A386 | 50 m | 2:28.13 | |
24 | 563 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 2:28.42 | |
25 | 359 | Ristl Elin | 1999 | JÖNKÖPING | AD1499 | 50 m | 2:28.64 | |
26 | 492 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | 2:28.84 | |
27 | 686 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 2:28.88 | |
28 | 839 | Rääf Sandra | 2000 | ÖSA | AW8200 | 50 m | 2:29.14 | |
29 | 190 | Grönvall Fanny | 2000 | TAMPERE | 00A574 | 50 m | 2:29.30 | |
30 | 254 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 50 m | 2:29.33 | |
31 | 95 | Kreybu Mie | 1999 | ARNA SLK | 50 m | 2:29.53 | ||
32 | 576 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 50 m | 2:30.04 | |
33 | 648 | Öberg Elise | 2002 | SUNDSVALL | AE8402 | 50 m | 2:30.04 | |
34 | 866 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 50 m | 2:30.11 | |
35 | 714 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 50 m | 2:30.14 | |
36 | 139 | Kvalheim June Urdahl | 1999 | OSLO IL | 50 m | 2:30.56 | ||
37 | 151 | Antoft Maria | 2000 | HAVNAR | 50 m | 2:30.67 | ||
38 | 890 | Lund Astri | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 2:30.74 | ||
39 | 762 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 50 m | 2:30.79 | |
40 | 485 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 2:30.92 | |
41 | 700 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | AJ7600 | 50 m | 2:31.29 | |
42 | 604 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 2:31.34 | |
43 | 835 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 50 m | 2:31.47 | |
44 | 211 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AURAJOEN | 03A137 | 50 m | 2:31.61 | |
45 | 378 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | AV8200 | 50 m | 2:31.61 | |
46 | 340 | Andersson Lova | 2000 | JÖNKÖPING | AA3600 | 50 m | 2:31.75 | |
47 | 318 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS | AB3801 | 50 m | 2:31.87 | |
48 | 869 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 2:32.12 | |
49 | 586 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 50 m | 2:32.34 | |
50 | 817 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 2:32.46 | |
51 | 804 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 50 m | 2:32.91 | |
52 | 861 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 50 m | 2:33.41 | |
53 | 164 | Solvik Anna Sofie Nygård | 2002 | BRYNE SK | 50 m | 2:33.57 | ||
54 | 575 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 50 m | 2:33.73 | |
55 | 109 | Kellberg Laura | 2003 | CETUS Cet | 03A441 | 50 m | 2:33.82 | |
56 | 24 | de Vicente Forsell Carolina | 2002 | REAL CANOE | 50 m | 2:34.07 | ||
57 | 444 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | AI8403 | 50 m | 2:34.18 | |
58 | 581 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | AB3802 | 50 m | 2:34.95 | |
59 | 172 | Mononen Aino | 2001 | JOENSUUN | 01A089 | 50 m | 2:35.03 | |
60 | 319 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 50 m | 2:35.08 | |
61 | 722 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 50 m | 2:35.09 | |
62 | 274 | Nordlund Julia | 1998 | FALUN | AL2498 | 50 m | 2:35.39 | |
63 | 400 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | AL0899 | 50 m | 2:35.58 | |
64 | 84 | Bjørlykke Silje Mari | 2000 | AALESUND | 50 m | 2:35.88 | ||
65 | 267 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 50 m | 2:35.90 | |
66 | 609 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 50 m | 2:36.03 | |
67 | 931 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 50 m | 2:36.21 | AFR |
68 | 89 | Reinertsen Karianne | 1997 | DELFANA | 50 m | 2:36.49 | ||
69 | 639 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | AC9201 | 50 m | 2:36.53 | |
70 | 413 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 50 m | 2:36.60 | |
71 | 768 | Frisk Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 50 m | 2:36.61 | |
72 | 415 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 50 m | 2:37.00 | |
73 | 854 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 50 m | 2:37.24 | |
74 | 651 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 50 m | 2:37.43 | |
75 | 409 | Schyum Alexandra | 2002 | KUNGSBACKA | AN8202 | 50 m | 2:37.64 | |
76 | 702 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 50 m | 2:37.68 | |
77 | 98 | Hestdal Natalie | 1999 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 2:38.00 | ||
78 | 601 | Kapron Nikita | 2003 | SKÖVDE SS | AL2803 | 50 m | 2:38.87 | |
79 | 830 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 50 m | 2:39.59 | |
80 | 767 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 50 m | 2:39.67 | |
81 | 255 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 50 m | 2:39.79 | |
82 | 815 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 2:39.79 | |
83 | 394 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 50 m | 2:39.86 | |
84 | 787 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 50 m | 2:40.02 | |
85 | 623 | Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 2:40.07 | |
86 | 331 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 50 m | 2:40.13 | |
87 | 831 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | AO6603 | 50 m | 2:40.17 | |
88 | 858 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 50 m | 2:41.58 | |
89 | 555 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 50 m | 2:42.74 | |
90 | 280 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AD2402 | 50 m | 2:42.92 | |
91 | 825 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | AE6401 | 50 m | 2:44.57 | |
92 | 458 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 2:48.84 | |
93 | 367 | Karlsson Leia | 2002 | KALMAR SS | AR2202 | 50 m | 2:49.12 | |
94 | 669 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 50 m | 2:50.05 | |
95 | 668 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 2:19.71 | |
96 | 706 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 2:20.60 | |
97 | 337 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 25 m | 2:26.00 | |
98 | 782 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 2:29.88 | |
99 | 614 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 2:36.84 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 21, 200m Butterfly Men |
WR: Michael Phelps (1985) 1:51.51 2009-07-29 |
ER: Laszlo Cseh (1985) 1:52.70 2008-08-13 |
NR: Viktor B. Bromer (1993) 1:54.47 2015-08-04 |
SR: Simon Sjödin (1986) 1:56.46 2016-08-08 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 524 | Sjödin Simon | 1986 | SK NEPTUN | AG6786 | 50 m | 1:56.46 | |
2 | 46 | Heintz Philip | 1991 | HEIDELBERG | 161594 | 50 m | 1:57.31 | |
3 | 288 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 50 m | 1:58.49 | |
4 | 52 | Tsurkin Yauhen | 1990 | BELARUS | 50 m | 2:00.17 | ||
5 | 16 | Wedel Kevin | 1994 | RHEINHESSE | 146712 | 50 m | 2:00.22 | |
6 | 79 | Margevicius Deividas | 1995 | LITHUANIA | 50 m | 2:02.26 | ||
7 | 237 | Hvas Tomoe Zenimoto | 2000 | BÆRUM | M010600TOM01 | 50 m | 2:03.04 | |
8 | 933 | Hoang Quy Phuoc | 1993 | BVSC ZUGLO | 50 m | 2:03.06 | AFR | |
9 | 733 | Törnqvist Samuel | 1997 | TÄBY SIM | AI6197 | 50 m | 2:03.24 | |
10 | 355 | Malm Markus | 1997 | JÖNKÖPING | AE7397 | 50 m | 2:03.41 | |
11 | 323 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 2:04.75 | |
12 | 729 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 2:05.57 | |
13 | 659 | Kerman Henry | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI6597 | 50 m | 2:06.20 | |
14 | 234 | Bernstein Jakob | 1995 | BÆRUM | M160895JAK01 | 50 m | 2:06.41 | |
15 | 536 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 50 m | 2:06.43 | |
16 | 327 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 2:06.82 | |
17 | 187 | Martikainen Emil | 1997 | RAUMAN | 97A535 | 50 m | 2:08.25 | |
18 | 405 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 2:08.76 | |
19 | 798 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 50 m | 2:09.31 | |
20 | 23 | Piiroinen Eetu | 1995 | VASA | 95A743 | 50 m | 2:09.39 | |
21 | 351 | Johansson Victor | 1998 | JÖNKÖPING | AA7798 | 50 m | 2:09.61 | |
22 | 438 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 50 m | 2:10.18 | |
23 | 469 | Kindberg Marcus | 1993 | MKK | AI6993 | 50 m | 2:10.50 | |
24 | 494 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 2:10.57 | |
25 | 284 | Torola Miro | 1995 | GÖTEBORG | BD1195 | 50 m | 2:10.88 | |
26 | 259 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 50 m | 2:11.67 | |
27 | 291 | Dukic Dennis | 2000 | HS | AC4500 | 50 m | 2:11.98 | |
28 | 699 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 50 m | 2:12.10 | |
29 | 863 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 50 m | 2:12.68 | |
30 | 496 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 2:12.75 | |
31 | 135 | Fedorcsak Adam | 2001 | OSLO IL | 50 m | 2:12.83 | ||
32 | 63 | Dodaleu Yahor | 1993 | BELARUS | 50 m | 2:13.40 | ||
33 | 654 | Hansson Theodor | 1994 | SÖDERTÄLJE | AG8394 | 50 m | 2:13.86 | |
34 | 582 | Olsson Oscar | 1999 | SJÖBO SS | AK2199 | 50 m | 2:13.97 | |
35 | 879 | Åström Alfred | 1997 | SPIF SF | AP0197 | 50 m | 2:14.41 | |
36 | 124 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 2:14.48 | |
37 | 357 | Nicklasson Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AG2598 | 50 m | 2:14.49 | |
38 | 361 | Steindl Anton | 2000 | JÖNKÖPING | AB2900 | 50 m | 2:14.57 | |
39 | 891 | Aspegren Henrik | 1999 | ULLENSAKER | 50 m | 2:14.67 | ||
40 | 221 | Turøy Jens Petter | 1999 | MADLA SK | 50 m | 2:14.73 | ||
41 | 82 | Thorvik Mathias Rørstad | 1998 | AALESUND | 50 m | 2:15.13 | ||
42 | 769 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 50 m | 2:15.58 | |
43 | 557 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 50 m | 2:15.99 | |
44 | 220 | Solvik Kristian Nygård | 1999 | MADLA SK | 50 m | 2:16.98 | ||
45 | 309 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 50 m | 2:17.43 | |
46 | 713 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | 2:17.49 | |
47 | 244 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 50 m | 2:18.20 | |
48 | 562 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 2:19.37 | |
49 | 215 | Aikio Espen | 2000 | MADLA SK | 50 m | 2:19.51 | ||
50 | 175 | Vartiainen Miiro | 2001 | JOENSUUN | 01A340 | 50 m | 2:19.67 | |
51 | 455 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 2:20.09 | |
52 | 186 | Törmä Lauri | 2000 | PORIN | 00A153 | 50 m | 2:20.79 | |
53 | 634 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 50 m | 2:20.87 | |
54 | 695 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 50 m | 2:22.12 | |
55 | 780 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 50 m | 2:22.40 | |
56 | 775 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 50 m | 2:23.06 | |
57 | 166 | Tobiassen Mats Fjogstad | 2002 | BRYNE SK | 50 m | 2:25.48 | ||
58 | 269 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 50 m | 2:25.59 | |
59 | 554 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 50 m | 2:25.68 | |
60 | 374 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 50 m | 2:26.60 | |
61 | 128 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 2:27.37 | |
62 | 493 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | 2:27.67 | |
63 | 618 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 2:28.04 | |
64 | 129 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 2:28.39 | |
65 | 743 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 50 m | 2:28.89 | |
66 | 875 | Stålmarck David | 2001 | SPIF SF | AI4701 | 50 m | 2:28.98 | |
67 | 428 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 2:30.18 | |
68 | 712 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 2:35.85 | |
69 | 531 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 50 m | 2:38.73 | |
70 | 812 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 50 m | 2:48.68 | |
71 | 289 | Bratt Joachim | 1995 | HELSINGØR | 9535AS | 25 m | 2:00.25 | |
72 | 518 | Myllyaho Matti | 1995 | SK NEPTUN | BD7195 | 25 m | 2:11.23 | |
73 | 781 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 25 m | 2:13.20 | |
74 | 81 | Schmidt William Ruud | 1999 | AALESUND | 25 m | 2:16.05 | ||
75 | 638 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SUNDSVALL | AH1300 | 25 m | 2:19.50 | |
76 | 735 | Bengs-Stattin Felix | 2002 | UMEÅ SS | AD4702 | 25 m | 2:21.13 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 22, 200m Breaststroke Women |
WR: Rikke Möller Pedersen (1989) 2:19.11 2013-08-01 |
ER: Rikke Möller Pedersen (1989) 2:19.11 2013-08-01 |
NR: Rikke Möller Pedersen (1989) 2:19.11 2013-08-01 |
SR: Joline Höstman (1988) 2:22.24 2009-07-30 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 225 | Pedersen Rikke Møller | 1989 | DENMARK | 8996AB | 50 m | 2:21.69 | |
2 | 921 | Laukkanen Jenna | 1995 | FINLAND | 95A962 | 50 m | 2:25.14 | |
3 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 2:29.00 | ||
4 | 848 | Eriksson Jessica | 1993 | UDDEVALLA | AT2293 | 50 m | 2:29.10 | |
5 | 294 | Hansson Sophie | 1998 | HS | AM1298 | 50 m | 2:29.93 | |
6 | 435 | Ekström Vilma | 1994 | LASS | AE4494 | 50 m | 2:30.18 | |
7 | 886 | Braathen Ariel | 1999 | BERGENS SC | 50 m | 2:31.44 | ||
8 | 59 | Zmushka Alina | 1997 | BELARUS | 50 m | 2:31.83 | ||
9 | 799 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 50 m | 2:32.25 | |
10 | 42 | Mikkelborg Silje Poll | 1998 | SKJETTEN | 50 m | 2:32.80 | ||
11 | 364 | Thormalm Klara | 1998 | JÖNKÖPING | AA4898 | 50 m | 2:35.29 | |
12 | 788 | Wahlund Emma | 1998 | VÄSBY SS | AB5298 | 50 m | 2:35.32 | |
13 | 836 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | BL9202 | 50 m | 2:36.19 | |
14 | 3 | Trníková Nikoleta | 2002 | PBPO | SVK11827 | 50 m | 2:37.84 | |
15 | 97 | Heimnes Stina | 1997 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 2:38.05 | ||
16 | 527 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 2:38.46 | |
17 | 876 | Wallenborg Caroline | 2000 | SPIF SF | AL3800 | 50 m | 2:38.68 | |
18 | 689 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 2:38.74 | |
19 | 105 | Flyckt Emilia | 2001 | CETUS Cet | 01A649 | 50 m | 2:39.13 | |
20 | 802 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 50 m | 2:39.16 | |
21 | 201 | Mäkinen Roosa | 1999 | TAMPERE | 99B038 | 50 m | 2:39.99 | |
22 | 519 | Nilsson Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | AJ5498 | 50 m | 2:40.02 | |
23 | 540 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 50 m | 2:40.31 | |
24 | 17 | Hämäläinen Lotta | 1998 | HELSINGFOR | 98A987 | 50 m | 2:40.50 | |
25 | 29 | Reisænen Sofie | 1997 | LAMBERTSET | 50 m | 2:40.66 | ||
26 | 352 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 2:40.90 | |
27 | 715 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 50 m | 2:40.92 | |
28 | 808 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 50 m | 2:41.19 | |
29 | 302 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 50 m | 2:42.11 | |
30 | 543 | Palmqvist Lisa | 2000 | OSKARSHAMN | AK4800 | 50 m | 2:42.55 | |
31 | 797 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 50 m | 2:42.68 | |
32 | 675 | Fast Emelie | 2004 | SÖDERTÖRN | AR4204 | 50 m | 2:42.83 | |
33 | 811 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 50 m | 2:42.88 | |
34 | 153 | Debes Beinta Poulsdottir | 1997 | HAVNAR | 50 m | 2:43.38 | ||
35 | 342 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 50 m | 2:43.40 | |
36 | 709 | Thurfjell Julia | 1994 | TYRESÖ SS | BG3894 | 50 m | 2:44.47 | |
37 | 725 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 50 m | 2:44.74 | |
38 | 18 | Kareinen Hanna | 2000 | HELSINGFOR | 00A012 | 50 m | 2:44.76 | |
39 | 377 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 2:44.82 | |
40 | 170 | Ruottu Aino | 2001 | RIIHIMÄEN | 01A117 | 50 m | 2:44.98 | |
41 | 551 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 50 m | 2:45.36 | |
42 | 818 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 2:45.48 | |
43 | 744 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 2:45.71 | |
44 | 683 | Reinhold Viktoria | 1996 | SÖDERTÖRN | AW9696 | 50 m | 2:46.02 | |
45 | 147 | Kuusjärvi Eerica | 1999 | RAISION | 99A492 | 50 m | 2:46.29 | |
46 | 720 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 50 m | 2:46.66 | |
47 | 304 | Wallin Sarah | 2000 | HS | AH9800 | 50 m | 2:47.48 | |
48 | 837 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 50 m | 2:47.51 | |
49 | 756 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 50 m | 2:47.79 | |
50 | 605 | Schimmel Hilja | 2003 | SKÖVDE SS | AV3603 | 50 m | 2:48.51 | |
51 | 457 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 50 m | 2:48.62 | |
52 | 740 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 50 m | 2:48.92 | |
53 | 608 | Vestman Malin | 2003 | SKÖVDE SS | AL5803 | 50 m | 2:48.97 | |
54 | 867 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 50 m | 2:48.97 | |
55 | 610 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 2:49.01 | |
56 | 450 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 50 m | 2:49.02 | |
57 | 791 | Ekström Thea | 2001 | VÄSTERVIK | AW5801 | 50 m | 2:49.20 | |
58 | 278 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 2:49.24 | |
59 | 764 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 50 m | 2:49.36 | |
60 | 838 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 50 m | 2:49.79 | |
61 | 250 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 50 m | 2:49.98 | |
62 | 437 | Gidlöf Emelie | 1997 | LASS | AF6697 | 50 m | 2:50.08 | |
63 | 561 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 2:50.12 | |
64 | 566 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 50 m | 2:51.13 | |
65 | 607 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 2:51.60 | |
66 | 647 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 50 m | 2:51.67 | |
67 | 560 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 2:51.89 | |
68 | 424 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 2:52.05 | |
69 | 347 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 50 m | 2:52.27 | |
70 | 745 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 2:52.42 | |
71 | 181 | Känkänen Heta | 2001 | PORIN | 01A001 | 50 m | 2:52.59 | |
72 | 133 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 2:52.95 | |
73 | 534 | Eriksson Adina | 1999 | NKK | AB8899 | 50 m | 2:53.29 | |
74 | 287 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | AE5802 | 50 m | 2:53.39 | |
75 | 257 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 50 m | 2:53.49 | |
76 | 600 | Henningsson Sofia | 2004 | SKÖVDE SS | AH8204 | 50 m | 2:53.95 | |
77 | 312 | Wikström Tove | 2001 | HÄRNÖSAND | AC0201 | 50 m | 2:54.36 | |
78 | 765 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 50 m | 2:54.58 | |
79 | 266 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 50 m | 2:54.84 | |
80 | 328 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 50 m | 2:54.85 | |
81 | 550 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | AV3802 | 50 m | 2:55.00 | |
82 | 396 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 50 m | 2:55.25 | |
83 | 553 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 50 m | 2:55.52 | |
84 | 451 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 50 m | 2:55.59 | |
85 | 716 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 50 m | 2:55.74 | |
86 | 163 | Magnussen Kristin Nygård | 2002 | BRYNE SK | 50 m | 2:57.88 | ||
87 | 442 | Holmertz Wilma | 2003 | LASS | AD1803 | 50 m | 2:58.45 | |
88 | 763 | Berntsson Michelle | 2000 | VÄSBY SS | BD6200 | 50 m | 2:58.70 | |
89 | 394 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 50 m | 2:59.74 | |
90 | 584 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | AK2800 | 50 m | 2:59.84 | |
91 | 401 | Bengtsson Matilda | 2002 | KUNGSBACKA | AK7802 | 50 m | 3:01.58 | |
92 | 507 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 50 m | 3:01.62 | |
93 | 176 | Wegelius Vilhelmiina | 2002 | JOENSUUN | 02A466 | 50 m | 3:02.45 | |
94 | 660 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 50 m | 3:02.60 | |
95 | 525 | Starrost Elma | 2002 | SK NEPTUN | AN4202 | 50 m | 3:03.60 | |
96 | 376 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 50 m | 3:03.81 | |
97 | 431 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 50 m | 3:05.89 | |
98 | 783 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 2:47.40 | |
99 | 828 | Sandberg Alma | 2002 | ÄNGELHOLM | AU3802 | 25 m | 2:48.83 | |
100 | 185 | Sottinen Julia | 2000 | PORIN | 00A034 | 25 m | 2:49.69 | |
101 | 631 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 25 m | 2:51.62 | |
102 | 626 | Brunnberg Hilma | 2003 | SKK | BI0603 | 25 m | 2:54.00 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 23, 400m IM Men |
WR: Michael Phelps (1985) 4:03.84 2008-08-10 |
ER: Laszlo Cseh (1985) 4:06.16 2008-08-10 |
NR: Jani Sievinen (1974) 4:13.29 1994-09-08 |
SR: Simon Sjödin (1986) 4:19.68 2014-07-03 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 882 | Verrastó David | 1988 | BVSC ZUGLO | 50 m | 4:09.91 | ||
2 | 929 | Bernek Peter | 1992 | BVSC ZUGLO | 50 m | 4:16.24 | AFR | |
3 | 16 | Wedel Kevin | 1994 | RHEINHESSE | 146712 | 50 m | 4:17.30 | |
4 | 41 | Christiansen Henrik | 1996 | SKJETTEN | 50 m | 4:20.34 | ||
5 | 936 | Ziemann Felix | 1997 | NECKARSULM | 50 m | 4:23.34 | AFR | |
6 | 46 | Heintz Philip | 1991 | HEIDELBERG | 161594 | 50 m | 4:24.20 | |
7 | 939 | Dudas Daniel | 1994 | IRON AQUA | 50 m | 4:24.22 | AFR | |
8 | 514 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 50 m | 4:26.44 | |
9 | 407 | Persson Erik | 1994 | KUNGSBACKA | AB6794 | 50 m | 4:26.54 | |
10 | 733 | Törnqvist Samuel | 1997 | TÄBY SIM | AI6197 | 50 m | 4:27.26 | |
11 | 806 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 50 m | 4:27.64 | |
12 | 23 | Piiroinen Eetu | 1995 | VASA | 95A743 | 50 m | 4:32.25 | |
13 | 33 | Toth Patrick | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 4:34.45 | ||
14 | 119 | Marmier Mathieu | 1999 | CLERMONTOI | 50 m | 4:35.23 | ||
15 | 414 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 4:35.62 | |
16 | 810 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 50 m | 4:38.04 | |
17 | 71 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 4:40.43 | |
18 | 698 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 50 m | 4:41.27 | |
19 | 486 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 50 m | 4:41.93 | |
20 | 856 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 50 m | 4:42.56 | |
21 | 82 | Thorvik Mathias Rørstad | 1998 | AALESUND | 50 m | 4:44.07 | ||
22 | 148 | Lehtonen Roope | 1996 | RAISION | 96A083 | 50 m | 4:44.22 | |
23 | 204 | Pyykkönen Kalle | 1996 | TAMPERE | 96A549 | 50 m | 4:45.42 | |
24 | 210 | Kuusisto Elias | 1999 | AURAJOEN | 99A373 | 50 m | 4:47.13 | |
25 | 307 | Vikström Isak | 1999 | HS | AJ3199 | 50 m | 4:47.31 | |
26 | 336 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 4:47.77 | AFR |
27 | 39 | Vik Simen | 1999 | SANDNES | 50 m | 4:49.16 | ||
28 | 43 | Aanesen Viktor | 1999 | SKJETTEN | 50 m | 4:49.24 | ||
29 | 738 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 50 m | 4:49.54 | |
30 | 83 | Wiik Oscar | 2000 | AALESUND | 50 m | 4:49.58 | ||
31 | 248 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 50 m | 4:50.07 | |
32 | 461 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 4:50.25 | |
33 | 338 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 4:50.27 | |
34 | 755 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | 4:50.35 | |
35 | 892 | Syrrist Håkon | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 4:50.48 | ||
36 | 739 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 4:51.30 | |
37 | 654 | Hansson Theodor | 1994 | SÖDERTÄLJE | AG8394 | 50 m | 4:52.56 | |
38 | 162 | Løge Heine Reime | 1999 | BRYNE SK | 50 m | 4:53.15 | ||
39 | 169 | Pullinen Jasper | 1999 | RIIHIMÄEN | 99A036 | 50 m | 4:54.52 | |
40 | 865 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 50 m | 4:54.92 | |
41 | 158 | Nattestad Niels | 1998 | HAVNAR | 50 m | 4:56.11 | ||
42 | 212 | Lietzen Jesper | 2002 | AURAJOEN | 02A171 | 50 m | 4:56.38 | |
43 | 402 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 4:56.54 | |
44 | 195 | Korhonen Joona | 2000 | TAMPERE | 00A464 | 50 m | 4:56.60 | |
45 | 873 | Puoti Carlandrea | 1999 | SPIF SF | AX9999 | 50 m | 4:59.08 | |
46 | 618 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 5:01.38 | |
47 | 357 | Nicklasson Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AG2598 | 50 m | 5:01.52 | |
48 | 324 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 5:01.86 | |
49 | 789 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 50 m | 5:04.37 | |
50 | 823 | Hanstål Oskar | 1999 | ÄNGELHOLM | AJ1599 | 50 m | 5:04.52 | |
51 | 454 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 50 m | 5:05.11 | |
52 | 855 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 50 m | 5:05.33 | |
53 | 171 | Eiserbeck Roope | 1999 | JOENSUUN | 99A294 | 50 m | 5:10.92 | |
54 | 270 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 50 m | 5:12.68 | |
55 | 491 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 5:18.09 | |
56 | 774 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 50 m | 5:18.35 | |
57 | 466 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 5:19.95 | |
58 | 464 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 5:20.22 | |
59 | 384 | Andersson Linus | 2001 | KARLSTAD | AP4301 | 50 m | 5:21.37 | |
60 | 743 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 50 m | 5:23.65 | |
61 | 712 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 5:28.72 | |
62 | 785 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 50 m | 5:29.64 | |
63 | 542 | Henrysson Viktor | 2003 | OSKARSHAMN | AE5303 | 50 m | 5:31.04 | |
64 | 759 | Stensson Erik | 2002 | VÄRNAMO SS | AC2902 | 25 m | 4:40.74 | |
65 | 144 | Vang Bengt | 1999 | OSLO IL | 25 m | 4:43.35 | ||
66 | 161 | Jøntvedt Jon | 2003 | BRYNE SK | 25 m | 4:52.01 | ||
67 | 775 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 5:02.02 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 24, 200m IM Women |
WR: Katinka Hosszu (1989) 2:06.12 2015-08-03 |
ER: Katinka Hosszu (1989) 2:06.12 2015-08-03 |
NR: Julia Hjort-Hansen (1985) 2:09.73 2009-07-28 |
SR: Stina Gardell (1990) 2:12.29 2012-05-23 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 2:06.12 | ||
2 | 930 | Verraszto Evelin | 1989 | BVSC ZUGLO | 50 m | 2:12.91 | AFR | |
3 | 508 | Hippi Jaqueline | 1996 | SK NEPTUN | AJ8496 | 50 m | 2:16.90 | |
4 | 4 | Hufnagl Claudia | 1996 | USC GRAZ | 50 m | 2:19.20 | ||
5 | 664 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 50 m | 2:19.32 | |
6 | 914 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | FINLAND | 96A676 | 50 m | 2:19.92 | |
7 | 238 | Løvberg Emilie | 1995 | BÆRUM | K040795EMI01 | 50 m | 2:20.19 | |
8 | 21 | Ruotsalainen Vilma | 1996 | HELSINGFOR | 96A597 | 50 m | 2:21.17 | |
9 | 668 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 50 m | 2:21.75 | |
10 | 112 | Nenonen Sohvi | 1999 | CETUS Cet | 99A092 | 50 m | 2:22.23 | |
11 | 229 | Mikkelsen Amalie | 1997 | DENMARK | 9728AA | 50 m | 2:22.26 | AFR |
12 | 352 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 2:22.63 | |
13 | 778 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 50 m | 2:23.16 | |
14 | 796 | Berggren Frida | 1994 | VÄSTERÅS | AE1894 | 50 m | 2:23.19 | |
15 | 3 | Trníková Nikoleta | 2002 | PBPO | SVK11827 | 50 m | 2:24.30 | |
16 | 690 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 2:24.77 | |
17 | 492 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | 2:24.87 | |
18 | 101 | Rypestøl Malene | 2001 | VARODD SK | 50 m | 2:25.57 | ||
19 | 564 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 50 m | 2:25.59 | |
20 | 86 | Olsen Susann Pleym | 1997 | DELFANA | 50 m | 2:25.76 | ||
21 | 422 | Bielicz Linnéa | 1994 | SK LAXEN | BJ3294 | 50 m | 2:25.90 | |
22 | 108 | Kalenius Lyydia | 2000 | CETUS Cet | 00A252 | 50 m | 2:26.14 | |
23 | 342 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 50 m | 2:26.16 | |
24 | 233 | Løyning Ingeborg Vassbakk | 2000 | BJERKVIK | 10172876 | 50 m | 2:26.44 | |
25 | 900 | Rieder Celine | 2001 | GERMANY | 50 m | 2:26.56 | ||
26 | 40 | Vik Eline | 2002 | SANDNES | 50 m | 2:26.73 | ||
27 | 386 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 50 m | 2:26.88 | |
28 | 805 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 50 m | 2:27.11 | |
29 | 348 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 50 m | 2:27.25 | |
30 | 682 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 2:27.56 | |
31 | 485 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 2:27.57 | |
32 | 569 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 2:27.77 | |
33 | 203 | Nieminen Emma | 1996 | TAMPERE | 96A009 | 50 m | 2:27.83 | |
34 | 219 | Småvik Benedikte | 2002 | MADLA SK | 50 m | 2:28.06 | ||
35 | 275 | Svärd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 50 m | 2:28.14 | |
36 | 326 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 2:28.18 | |
37 | 604 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 2:28.93 | |
38 | 200 | Manner Mila | 2001 | TAMPERE | 01A167 | 50 m | 2:29.59 | |
39 | 395 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 50 m | 2:30.10 | |
40 | 706 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 50 m | 2:30.14 | |
41 | 561 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 2:30.28 | |
42 | 924 | Murto Anniina | 2001 | FINLAND JR | 01A677 | 50 m | 2:30.47 | |
43 | 545 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 50 m | 2:30.57 | |
44 | 380 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | AI7400 | 50 m | 2:30.98 | |
45 | 462 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 50 m | 2:31.07 | |
46 | 282 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 2:31.22 | |
47 | 273 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 50 m | 2:31.36 | |
48 | 563 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 2:31.38 | |
49 | 794 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 50 m | 2:31.59 | |
50 | 319 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 50 m | 2:31.79 | |
51 | 767 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 50 m | 2:31.87 | |
52 | 183 | Ollikainen Janina | 2000 | PORIN | 00A030 | 50 m | 2:31.92 | |
53 | 385 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 50 m | 2:31.97 | |
54 | 616 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 2:31.98 | |
55 | 653 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH4698 | 50 m | 2:32.04 | |
56 | 497 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | 2:32.30 | |
57 | 866 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 50 m | 2:32.34 | |
58 | 756 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 50 m | 2:32.40 | |
59 | 613 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 2:32.56 | |
60 | 859 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 2:33.30 | |
61 | 328 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 50 m | 2:33.94 | |
62 | 649 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 50 m | 2:33.95 | |
63 | 430 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 2:33.99 | |
64 | 818 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 2:34.13 | |
65 | 697 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 50 m | 2:34.33 | |
66 | 837 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 50 m | 2:34.33 | |
67 | 725 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 50 m | 2:34.34 | |
68 | 762 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 50 m | 2:34.53 | |
69 | 783 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 50 m | 2:34.98 | |
70 | 444 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | AI8403 | 50 m | 2:35.03 | |
71 | 838 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 50 m | 2:35.05 | |
72 | 264 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 50 m | 2:35.11 | |
73 | 648 | Öberg Elise | 2002 | SUNDSVALL | AE8402 | 50 m | 2:35.25 | |
74 | 651 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 50 m | 2:35.57 | |
75 | 131 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:35.60 | |
76 | 658 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 50 m | 2:35.84 | |
77 | 675 | Fast Emelie | 2004 | SÖDERTÖRN | AR4204 | 50 m | 2:36.31 | |
78 | 740 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 50 m | 2:36.40 | |
79 | 515 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 50 m | 2:36.45 | |
80 | 610 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 2:36.83 | |
81 | 828 | Sandberg Alma | 2002 | ÄNGELHOLM | AU3802 | 50 m | 2:37.11 | |
82 | 607 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 2:37.19 | |
83 | 782 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 50 m | 2:37.60 | |
84 | 381 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | AA4602 | 50 m | 2:37.70 | |
85 | 815 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 2:37.87 | |
86 | 861 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 50 m | 2:38.01 | |
87 | 832 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 50 m | 2:38.04 | |
88 | 443 | Järvikari Felicia | 2002 | LASS | AH9802 | 50 m | 2:38.70 | |
89 | 180 | Kaunisto Emmi | 2002 | PORIN | 02A031 | 50 m | 2:39.51 | |
90 | 644 | Pettersson Nathalie | 2002 | SUNDSVALL | BP4602 | 50 m | 2:39.56 | |
91 | 370 | Sjölund Anna | 2000 | KALMAR SS | AG8800 | 50 m | 2:40.18 | |
92 | 839 | Rääf Sandra | 2000 | ÖSA | AW8200 | 50 m | 2:40.27 | |
93 | 329 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 50 m | 2:41.00 | |
94 | 393 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 50 m | 2:41.02 | |
95 | 368 | Lindeby Ellen | 1999 | KALMAR SS | AB9699 | 50 m | 2:41.55 | |
96 | 617 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 50 m | 2:41.69 | |
97 | 359 | Ristl Elin | 1999 | JÖNKÖPING | AD1499 | 50 m | 2:43.13 | |
98 | 280 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AD2402 | 50 m | 2:44.20 | |
99 | 673 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 50 m | 2:44.45 | |
100 | 787 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 50 m | 2:44.55 | |
101 | 745 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 2:45.15 | |
102 | 576 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 50 m | 2:45.18 | |
103 | 858 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 50 m | 2:45.70 | |
104 | 669 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 50 m | 2:47.11 | |
105 | 396 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 50 m | 2:47.46 | |
106 | 831 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | AO6603 | 50 m | 2:50.63 | |
107 | 602 | Lund Molly | 2005 | SKÖVDE SS | AB6605 | 50 m | 2:50.65 | |
108 | 413 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 50 m | 2:51.44 | |
109 | 256 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 50 m | 2:51.86 | |
110 | 24 | de Vicente Forsell Carolina | 2002 | REAL CANOE | 50 m | 2:54.96 | ||
111 | 748 | Geigel Ellie | 2003 | VARBERG | BR2203 | 50 m | 2:55.10 | |
112 | 614 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 50 m | 2:59.47 | |
113 | 115 | Ruohoniemi Tanja | 1995 | CETUS Cet | 95A598 | 25 m | 2:27.85 | |
114 | 261 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 25 m | 2:38.20 | |
115 | 415 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 2:39.26 | |
116 | 844 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 2:39.30 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 25, 100m Backstroke Men |
WR: Ryan Murphy (1995) 51.85 2016-08-13 |
ER: Camille Lacourt (1985) 52.11 2010-08-10 |
NR: Mathias Gydesen (1988) 54.41 2012-03-31 |
SR: Mattias Carlsson (1990) 54.85 2014-08-18 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 36 | Christou Apostolos | 1996 | GREECE | 50 m | 53.36 | ||
2 | 55 | Tsmyh Mikita | 1997 | BELARUS | 50 m | 53.99 | ||
3 | 77 | Rapsys Danas | 1995 | LITHUANIA | 50 m | 54.07 | ||
4 | 56 | Staselovich Viktar | 1994 | BELARUS | 50 m | 54.35 | ||
5 | 509 | Hökfelt Gustav | 1994 | SK NEPTUN | AS1594 | 50 m | 55.22 | |
6 | 524 | Sjödin Simon | 1986 | SK NEPTUN | AG6786 | 50 m | 55.41 | |
7 | 15 | Da Silva Jr Nelson | 1986 | MED SWIM | 50 m | 55.44 | ||
8 | 463 | Carlsson Mattias | 1990 | MKK | AP3590 | 50 m | 55.53 | |
9 | 118 | Mathieu Geoffroy | 1997 | CLERMONTOI | 50 m | 55.99 | ||
10 | 358 | Pettersson Axel | 1995 | JÖNKÖPING | AE8995 | 50 m | 56.44 | |
11 | 717 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 56.59 | |
12 | 106 | Fredrikson Christoffer | 1997 | CETUS Cet | 97B155 | 50 m | 56.96 | |
13 | 64 | Dzialendzik Maksim | 1996 | BELARUS | 50 m | 56.98 | ||
14 | 666 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 50 m | 57.09 | |
15 | 237 | Hvas Tomoe Zenimoto | 2000 | BÆRUM | M010600TOM01 | 50 m | 57.94 | |
16 | 230 | Friberg Gustav | 1997 | DENMARK | 9709AB | 50 m | 58.12 | |
17 | 939 | Dudas Daniel | 1994 | IRON AQUA | 50 m | 58.22 | AFR | |
18 | 708 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 50 m | 58.56 | |
19 | 871 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 50 m | 58.88 | |
20 | 205 | Rautalin Jaakko | 1989 | TAMPERE | 89A051 | 50 m | 59.20 | |
21 | 446 | Olsson Daniel | 1996 | LASS | AF0396 | 50 m | 59.30 | |
22 | 138 | Hemminghytt Martin Ross | 1998 | OSLO IL | 50 m | 59.71 | ||
23 | 432 | Andersson Anton | 1993 | LASS | AC1593 | 50 m | 59.72 | |
24 | 305 | Varga Stefan | 2000 | HS | AH3500 | 50 m | 59.74 | |
25 | 406 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 50 m | 59.83 | |
26 | 536 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 50 m | 59.85 | |
27 | 103 | Aateigen Dennis | 2001 | TEAM SØR | 50 m | 59.91 | ||
28 | 436 | Gannholm-Johansson Oskar | 1996 | LASS | AC3196 | 50 m | 59.92 | |
29 | 296 | Kron Kristian | 1992 | HS | AY2192 | 50 m | 1:00.23 | |
30 | 136 | Gregussen Andre | 2001 | OSLO IL | 50 m | 1:00.26 | ||
31 | 13 | Reiser Marco | 2000 | USC GRAZ | 50 m | 1:00.40 | ||
32 | 90 | Urdal Sondre Saltnes | 1999 | DELFANA | 50 m | 1:00.41 | ||
33 | 425 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 1:00.65 | |
34 | 420 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 50 m | 1:00.82 | |
35 | 487 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 1:00.89 | |
36 | 652 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 50 m | 1:00.94 | |
37 | 6 | Popelka Simon | 1999 | BRATISLAVA | 50 m | 1:01.22 | ||
38 | 533 | Engström Max | 2001 | NKK | AC9301 | 50 m | 1:01.33 | |
39 | 676 | Jonsson Daniel | 1999 | SÖDERTÖRN | AF8599 | 50 m | 1:01.51 | |
40 | 167 | Laakso Mikael | 1997 | RIIHIMÄEN | 97A008 | 50 m | 1:01.59 | |
41 | 834 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 50 m | 1:01.69 | |
42 | 856 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 50 m | 1:01.78 | |
43 | 117 | Vainio Topias | 1997 | CETUS Cet | 97A690 | 50 m | 1:01.96 | |
44 | 390 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 1:01.98 | |
45 | 249 | Willberg Carl-Åke | 1998 | DANDERYD | AG1398 | 50 m | 1:02.03 | |
46 | 556 | Nagy Gergö | 1995 | POSEIDON | AZ6995 | 50 m | 1:02.10 | |
47 | 260 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 50 m | 1:02.15 | |
48 | 468 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 50 m | 1:02.15 | |
49 | 873 | Puoti Carlandrea | 1999 | SPIF SF | AX9999 | 50 m | 1:02.18 | |
50 | 412 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 50 m | 1:02.39 | |
51 | 746 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 1:02.52 | |
52 | 171 | Eiserbeck Roope | 1999 | JOENSUUN | 99A294 | 50 m | 1:02.68 | AFR |
53 | 671 | Vernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 50 m | 1:02.84 | |
54 | 546 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 50 m | 1:03.18 | |
55 | 325 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | 1:03.49 | |
56 | 338 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 1:03.62 | |
57 | 220 | Solvik Kristian Nygård | 1999 | MADLA SK | 50 m | 1:03.65 | ||
58 | 411 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 50 m | 1:03.66 | |
59 | 707 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 50 m | 1:03.73 | |
60 | 580 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 50 m | 1:04.07 | |
61 | 399 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 50 m | 1:04.21 | |
62 | 474 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 50 m | 1:04.23 | |
63 | 731 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 50 m | 1:04.50 | |
64 | 366 | Hong Anton | 2000 | KALMAR SS | AI8900 | 50 m | 1:04.54 | |
65 | 104 | Alitalo Eetu | 1999 | CETUS Cet | 99A732 | 50 m | 1:04.72 | |
66 | 531 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 50 m | 1:04.88 | |
67 | 459 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 1:04.95 | |
68 | 865 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 50 m | 1:05.02 | |
69 | 583 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | AG4900 | 50 m | 1:05.14 | |
70 | 570 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 50 m | 1:05.16 | |
71 | 615 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 1:05.27 | |
72 | 620 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 50 m | 1:05.52 | |
73 | 657 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 50 m | 1:06.28 | |
74 | 766 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 50 m | 1:06.28 | |
75 | 196 | Koskinen Walentin | 2000 | TAMPERE | 00A343 | 50 m | 1:06.38 | |
76 | 758 | Pettersson Robin | 2000 | VÄRNAMO SS | AD2500 | 50 m | 1:06.67 | |
77 | 157 | Magalhães Hugo | 2002 | HAVNAR | 50 m | 1:06.68 | ||
78 | 397 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 50 m | 1:06.79 | |
79 | 343 | Bergwall Johan | 1999 | JÖNKÖPING | AO4599 | 50 m | 1:06.85 | |
80 | 824 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | AA6300 | 50 m | 1:06.89 | |
81 | 860 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 1:06.91 | |
82 | 843 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 1:07.06 | |
83 | 738 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 50 m | 1:07.57 | |
84 | 712 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 1:07.67 | |
85 | 372 | Svensson Garri | 2000 | KALMAR SS | AL4300 | 50 m | 1:07.72 | |
86 | 371 | Stikáns Atis | 1999 | KALMAR SS | AR8799 | 50 m | 1:07.84 | |
87 | 145 | Welschof Joshua | 1999 | OSLO IL | 50 m | 1:07.89 | ||
88 | 795 | Öberg Felix | 2001 | VÄSTERVIK | AS9301 | 50 m | 1:07.90 | |
89 | 332 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 1:07.92 | |
90 | 285 | Vallin Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AV0501 | 50 m | 1:07.97 | |
91 | 491 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 1:08.11 | |
92 | 542 | Henrysson Viktor | 2003 | OSKARSHAMN | AE5303 | 50 m | 1:08.20 | |
93 | 184 | Pennanen Matias | 2001 | PORIN | 01A181 | 50 m | 1:08.25 | |
94 | 384 | Andersson Linus | 2001 | KARLSTAD | AP4301 | 50 m | 1:08.57 | |
95 | 774 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 50 m | 1:08.82 | |
96 | 710 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | 1:08.98 | |
97 | 423 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 1:09.07 | |
98 | 398 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 50 m | 1:09.28 | |
99 | 271 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 50 m | 1:09.32 | |
100 | 726 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 50 m | 1:09.40 | |
101 | 816 | Franzén Gustav | 2000 | VÄXJÖ SS | AU1300 | 50 m | 1:10.19 | |
102 | 194 | Hörkkö Tatu | 2001 | TAMPERE | 01A394 | 50 m | 1:10.47 | |
103 | 418 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 50 m | 1:11.21 | |
104 | 592 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 50 m | 1:12.99 | |
105 | 455 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 1:15.90 | |
106 | 893 | Laurusonis Mantas | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 1:16.37 | ||
107 | 75 | Forsman Karl | 1996 | SK ÄGIR | AY9396 | 50 m | 1:59.00 | |
108 | 427 | Schön Svensson David | 1993 | SK LAXEN | AD8993 | 25 m | 58.85 | |
109 | 311 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 25 m | 1:01.35 | |
110 | 711 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | 1:04.63 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 26, 50m Freestyle Women |
WR: Britta Steffen (1983) 23.73 2009-08-02 |
ER: Britta Steffen (1983) 23.73 2009-08-02 |
NR: Therese Alshammar (1977) 23.88 2009-08-02 |
SR: Therese Alshammar (1977) 23.88 2009-08-02 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 688 | Sjöström Sarah | 1993 | SÖDERTÖRN | BN4493 | 50 m | 24.01 | |
2 | 226 | Blume Pernille | 1994 | DENMARK | 9498AC | 50 m | 24.07 | |
3 | 51 | Herasimenia Aliaksandra | 1985 | BELARUS | 50 m | 24.11 | ||
4 | 57 | Khitraya Yulia | 1989 | BELARUS | 50 m | 24.92 | ||
5 | 37 | Drakou Theodora | 1992 | GREECE | 50 m | 25.04 | ||
6 | 611 | Coleman Michelle | 1993 | SPÅRVÄGEN | AM2493 | 50 m | 25.06 | |
7 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 25.19 | ||
8 | 694 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 50 m | 25.44 | |
9 | 48 | Kost Nina | 1995 | HEIDELBERG | 160482 | 50 m | 25.46 | |
10 | 923 | Jallow Mimosa | 1994 | FINLAND | 94A395 | 50 m | 25.57 | |
11 | 60 | Karakouskaya Nastassia | 1996 | BELARUS | 50 m | 25.58 | ||
12 | 472 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 50 m | 25.69 | |
13 | 920 | Nurminen Tessa | 1994 | FINLAND | 94A428 | 50 m | 25.69 | |
14 | 364 | Thormalm Klara | 1998 | JÖNKÖPING | AA4898 | 50 m | 25.71 | |
15 | 76 | Meilutyte Ruta | 1997 | LITHUANIA | 50 m | 25.80 | ||
16 | 231 | Beckmann Emilie | 1997 | DENMARK | 9778AG | 50 m | 25.93 | |
17 | 28 | Løvberg Marte | 1999 | LAMBERTSET | 50 m | 25.98 | ||
18 | 471 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 26.00 | |
19 | 776 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 50 m | 26.04 | |
20 | 932 | Jumah Bayan | 1994 | SYRIA | 50 m | 26.07 | AFR | |
21 | 918 | Kanervo Reetta | 1999 | FINLAND | 99A565 | 50 m | 26.10 | |
22 | 363 | Thormalm Alma | 1996 | JÖNKÖPING | AA0296 | 50 m | 26.13 | |
23 | 58 | Dziamidava Aksana | 1993 | BELARUS | 50 m | 26.20 | ||
24 | 921 | Laukkanen Jenna | 1995 | FINLAND | 95A962 | 50 m | 26.27 | |
25 | 930 | Verraszto Evelin | 1989 | BVSC ZUGLO | 50 m | 26.30 | AFR | |
26 | 242 | Øritsland Hedda | 1999 | BÆRUM | K080199HED01 | 50 m | 26.33 | |
27 | 904 | Kollanus Kaisla | 1993 | FINLAND | 93A027 | 50 m | 26.47 | |
28 | 110 | Koivu Sini | 1999 | CETUS Cet | 99A482 | 50 m | 26.53 | |
29 | 235 | Clausen Maria Thompson | 1996 | BÆRUM | 50 m | 26.58 | ||
30 | 902 | Maanurm Sandra | 2001 | ORCA | 50 m | 26.68 | ||
31 | 922 | Norismaa Nea | 1995 | FINLAND | 95A534 | 50 m | 26.68 | |
32 | 422 | Bielicz Linnéa | 1994 | SK LAXEN | BJ3294 | 50 m | 26.70 | |
33 | 909 | Bruneau Julia | 1999 | FINLAND | 99A066 | 50 m | 26.71 | |
34 | 925 | Reini Iida | 2000 | FINLAND JR | 00A567 | 50 m | 26.71 | |
35 | 901 | Kaare Kertu | 2002 | ORCA | 50 m | 26.73 | ||
36 | 263 | Eriksson Lisa | 1998 | ESKILSTUNA | AN3898 | 50 m | 26.82 | |
37 | 308 | Vikström Ronja | 1996 | HS | BQ0696 | 50 m | 26.84 | |
38 | 229 | Mikkelsen Amalie | 1997 | DENMARK | 9728AA | 50 m | 26.85 | |
39 | 272 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 50 m | 26.87 | |
40 | 1 | Gerzova Dominika | 1999 | TJ KRNOV | 50 m | 26.96 | ||
41 | 640 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | BO6202 | 50 m | 26.97 | |
42 | 441 | Henell Sofia | 1997 | LASS | AD0297 | 50 m | 26.98 | |
43 | 919 | Kivirinta Veera | 1995 | FINLAND | 95A668 | 50 m | 26.99 | |
44 | 101 | Rypestøl Malene | 2001 | VARODD SK | 50 m | 27.01 | ||
45 | 664 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 50 m | 27.07 | |
46 | 545 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 50 m | 27.08 | |
47 | 241 | Stenseth Stine Lise | 1900 | BÆRUM | 50 m | 27.10 | ||
48 | 668 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 50 m | 27.14 | |
49 | 665 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 50 m | 27.16 | |
50 | 114 | Riihinen Ronja | 2000 | CETUS Cet | 00A801 | 50 m | 27.19 | |
51 | 597 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 27.19 | |
52 | 599 | Forss Trine | 2003 | SKÖVDE SS | AD8403 | 50 m | 27.20 | |
53 | 315 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS | AR4499 | 50 m | 27.21 | |
54 | 704 | Härmat Linda | 1996 | TYRESÖ SS | AR6296 | 50 m | 27.21 | |
55 | 424 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 27.24 | |
56 | 19 | Kilpeläinen Viola | 1998 | HELSINGFOR | 98A386 | 50 m | 27.25 | |
57 | 155 | Eidesgaard Vár | 2001 | HAVNAR | 50 m | 27.31 | ||
58 | 262 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 50 m | 27.37 | |
59 | 130 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 27.41 | |
60 | 635 | Bergqvist Lina | 1998 | SUNDSVALL | AG3498 | 50 m | 27.41 | |
61 | 440 | Heina Christin | 1996 | LASS | BA0296 | 50 m | 27.42 | |
62 | 143 | Stoebner Sara | 1998 | OSLO IL | 50 m | 27.43 | ||
63 | 149 | Kazi Sara | 1999 | RAISION | 99A752 | 50 m | 27.49 | |
64 | 377 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 27.49 | |
65 | 50 | Zyprian Lil | 1998 | HEIDELBERG | 190816 | 50 m | 27.54 | |
66 | 653 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH4698 | 50 m | 27.56 | |
67 | 478 | Rydgren My | 1999 | MKK | AT5699 | 50 m | 27.57 | |
68 | 489 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 27.57 | |
69 | 116 | Siirtola Peppi | 2002 | CETUS Cet | 02A144 | 50 m | 27.59 | |
70 | 193 | Huhtanen Suvi | 1999 | TAMPERE | 99A194 | 50 m | 27.61 | |
71 | 20 | Oura Vilma | 2001 | HELSINGFOR | 01A310 | 50 m | 27.63 | |
72 | 178 | Lampi Jenni | 2000 | JYVÄSKYLÄ | 00A178 | 50 m | 27.65 | |
73 | 306 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 50 m | 27.67 | |
74 | 216 | Endregaard Julie Borsheim | 2001 | MADLA SK | 50 m | 27.68 | ||
75 | 121 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 27.70 | |
76 | 701 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 50 m | 27.71 | |
77 | 31 | Sætra Schefte Inger-Ane | 1998 | LAMBERTSET | 50 m | 27.72 | ||
78 | 314 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS | AH3897 | 50 m | 27.75 | |
79 | 298 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 50 m | 27.78 | |
80 | 714 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 50 m | 27.79 | |
81 | 86 | Olsen Susann Pleym | 1997 | DELFANA | 50 m | 27.80 | ||
82 | 814 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 50 m | 27.83 | |
83 | 540 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 50 m | 27.86 | |
84 | 763 | Berntsson Michelle | 2000 | VÄSBY SS | BD6200 | 50 m | 27.88 | |
85 | 356 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 50 m | 27.89 | |
86 | 467 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 50 m | 27.97 | |
87 | 191 | Hammar Hanna | 1998 | TAMPERE | 98A182 | 50 m | 27.98 | |
88 | 214 | Vira Anna | 2002 | AURAJOEN | 02A074 | 50 m | 27.98 | |
89 | 322 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 50 m | 27.99 | |
90 | 419 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 50 m | 27.99 | |
91 | 92 | Farkas Julia | 1996 | BERGEN | 50 m | 28.00 | ||
92 | 465 | Forés Alba | 1998 | MKK | AI5298 | 50 m | 28.00 | |
93 | 842 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 50 m | 28.00 | |
94 | 439 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | AJ6802 | 50 m | 28.01 | |
95 | 603 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 28.02 | |
96 | 598 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 28.07 | |
97 | 683 | Reinhold Viktoria | 1996 | SÖDERTÖRN | AW9696 | 50 m | 28.08 | |
98 | 700 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | AJ7600 | 50 m | 28.08 | |
99 | 539 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 50 m | 28.09 | |
100 | 154 | Eidesgaard Lív | 1999 | HAVNAR | 50 m | 28.10 | ||
101 | 658 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 50 m | 28.11 | |
102 | 180 | Kaunisto Emmi | 2002 | PORIN | 02A031 | 50 m | 28.14 | |
103 | 888 | Rimmereide Camilla | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 28.17 | ||
104 | 202 | Männikkö Emma | 1998 | TAMPERE | 98A372 | 50 m | 28.33 | |
105 | 674 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 50 m | 28.35 | |
106 | 300 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 50 m | 28.48 | |
107 | 192 | Hammar Heini | 1999 | TAMPERE | 99A148 | 50 m | 28.49 | |
108 | 181 | Känkänen Heta | 2001 | PORIN | 01A001 | 50 m | 28.52 | |
109 | 854 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 50 m | 28.60 | |
110 | 334 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 50 m | 28.61 | |
111 | 563 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 28.63 | |
112 | 283 | Tistrand Klara | 2001 | GÖTEBORG | AD9801 | 50 m | 28.65 | |
113 | 641 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 50 m | 28.69 | |
114 | 560 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 28.71 | |
115 | 910 | Hulkko Ida | 1998 | FINLAND | 98B105 | 50 m | 28.71 | |
116 | 282 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 28.73 | |
117 | 140 | Lisken Malena Amelie | 2003 | OSLO IL | 50 m | 28.75 | ||
118 | 830 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 50 m | 28.75 | |
119 | 535 | Eriksson Klara | 2000 | NKK | BE6200 | 50 m | 28.77 | |
120 | 839 | Rääf Sandra | 2000 | ÖSA | AW8200 | 50 m | 28.77 | |
121 | 890 | Lund Astri | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 28.77 | ||
122 | 488 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 28.79 | |
123 | 417 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 50 m | 28.80 | |
124 | 853 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 50 m | 28.80 | |
125 | 609 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 50 m | 28.81 | |
126 | 172 | Mononen Aino | 2001 | JOENSUUN | 01A089 | 50 m | 28.88 | |
127 | 211 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AURAJOEN | 03A137 | 50 m | 28.88 | |
128 | 544 | Pernius Stina | 2002 | OSKARSHAMN | AL4802 | 50 m | 28.88 | |
129 | 752 | Westholm Sara | 2001 | VARBERG | AL8801 | 50 m | 28.90 | |
130 | 877 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 28.90 | |
131 | 579 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | AT6801 | 50 m | 28.91 | |
132 | 100 | Refstie Juni Helene Iversen | 2001 | VARODD SK | 50 m | 28.93 | ||
133 | 310 | Ülger Olivia | 2000 | HS | AK3800 | 50 m | 28.93 | |
134 | 859 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 28.93 | |
135 | 643 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 50 m | 28.94 | |
136 | 381 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | AA4602 | 50 m | 28.96 | |
137 | 869 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 28.96 | |
138 | 581 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | AB3802 | 50 m | 28.98 | |
139 | 264 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 50 m | 28.99 | |
140 | 790 | Claesén Felicia | 2001 | VÄSTERVIK | BO4201 | 50 m | 29.03 | |
141 | 274 | Nordlund Julia | 1998 | FALUN | AL2498 | 50 m | 29.04 | |
142 | 400 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | AL0899 | 50 m | 29.04 | |
143 | 817 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 29.09 | |
144 | 347 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 50 m | 29.11 | |
145 | 452 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 50 m | 29.11 | |
146 | 644 | Pettersson Nathalie | 2002 | SUNDSVALL | BP4602 | 50 m | 29.11 | |
147 | 565 | Huynh Felicia | 2000 | S 71 | AW8400 | 50 m | 29.15 | |
148 | 552 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 50 m | 29.20 | |
149 | 555 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 50 m | 29.20 | |
150 | 256 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 50 m | 29.25 | |
151 | 380 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | AI7400 | 50 m | 29.25 | |
152 | 389 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 50 m | 29.25 | |
153 | 267 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 50 m | 29.28 | |
154 | 605 | Schimmel Hilja | 2003 | SKÖVDE SS | AV3603 | 50 m | 29.35 | |
155 | 866 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 50 m | 29.35 | |
156 | 173 | Raassina Pinja | 2002 | JOENSUUN | 02A845 | 50 m | 29.40 | |
157 | 320 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 29.42 | |
158 | 132 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 29.49 | |
159 | 835 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 50 m | 29.49 | |
160 | 862 | Berg Jessica | 1998 | SPIF SF | BJ7698 | 50 m | 29.52 | |
161 | 449 | Åkesson Erika | 2000 | LJUNGBY SS | AA6600 | 50 m | 29.59 | |
162 | 378 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | AV8200 | 50 m | 29.61 | |
163 | 142 | Rølland Maria | 1998 | OSLO IL | 50 m | 29.62 | ||
164 | 903 | Puusepp Garith-Beth | 2003 | ORCA | 50 m | 29.65 | ||
165 | 261 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 50 m | 29.67 | |
166 | 481 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 29.69 | |
167 | 612 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 29.74 | |
168 | 600 | Henningsson Sofia | 2004 | SKÖVDE SS | AH8204 | 50 m | 29.76 | |
169 | 747 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 50 m | 29.87 | |
170 | 382 | Simander Ella | 2002 | KARLSKRONA | AU4802 | 50 m | 29.91 | |
171 | 329 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 50 m | 29.93 | |
172 | 889 | Hoseth Emilia | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 29.95 | ||
173 | 550 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | AV3802 | 50 m | 29.98 | |
174 | 98 | Hestdal Natalie | 1999 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 30.04 | ||
175 | 415 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 50 m | 30.08 | |
176 | 176 | Wegelius Vilhelmiina | 2002 | JOENSUUN | 02A466 | 50 m | 30.33 | |
177 | 280 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AD2402 | 50 m | 30.34 | |
178 | 367 | Karlsson Leia | 2002 | KALMAR SS | AR2202 | 50 m | 30.37 | |
179 | 413 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 50 m | 30.37 | |
180 | 373 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 50 m | 30.38 | |
181 | 631 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 50 m | 30.38 | |
182 | 376 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 50 m | 30.52 | |
183 | 553 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 50 m | 30.54 | |
184 | 370 | Sjölund Anna | 2000 | KALMAR SS | AG8800 | 50 m | 30.62 | |
185 | 74 | Reichard Maja | 1991 | SPÅRVÄGEN | CI0291 | 50 m | 30.76 | |
186 | 255 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 50 m | 31.07 | |
187 | 831 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | AO6603 | 50 m | 31.09 | |
188 | 139 | Kvalheim June Urdahl | 1999 | OSLO IL | 50 m | 31.30 | ||
189 | 460 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 50 m | 31.31 | |
190 | 182 | Lasonen Tinja | 2004 | PORIN | 04A230 | 50 m | 31.43 | |
191 | 844 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 50 m | 31.45 | |
192 | 765 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 50 m | 31.79 | |
193 | 588 | Danielsson Victoria | 2002 | SKURU IK | BP6802 | 50 m | 31.95 | |
194 | 784 | Salomonsson Nadja | 1992 | VÄSBY SS | AD2892 | 25 m | 26.28 | |
195 | 762 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 27.86 | |
196 | 673 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 28.19 | |
197 | 761 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 28.20 | |
198 | 649 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 28.42 | |
199 | 393 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 25 m | 29.09 | |
200 | 787 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 29.09 | |
201 | 623 | Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 29.29 | |
202 | 764 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 29.39 | |
203 | 821 | Liljeblad Lovisa | 2002 | ÅKERSBERGA | AF5402 | 25 m | 29.63 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 27, 200m IM Men |
WR: Ryan Lochte (1984) 1:54.00 2011-07-28 |
ER: Laszlo Cseh (1985) 1:55.18 2009-07-29 |
NR: Simon Sjödin (1986) 1:58.02 2013-07-31 |
SR: Simon Sjödin (1986) 1:58.02 2013-07-31 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 882 | Verrastó David | 1988 | BVSC ZUGLO | 50 m | 1:58.59 | ||
2 | 524 | Sjödin Simon | 1986 | SK NEPTUN | AG6786 | 50 m | 1:59.41 | |
3 | 46 | Heintz Philip | 1991 | HEIDELBERG | 161594 | 50 m | 2:00.87 | |
4 | 407 | Persson Erik | 1994 | KUNGSBACKA | AB6794 | 50 m | 2:00.96 | |
5 | 16 | Wedel Kevin | 1994 | RHEINHESSE | 146712 | 50 m | 2:01.04 | |
6 | 929 | Bernek Peter | 1992 | BVSC ZUGLO | 50 m | 2:01.77 | AFR | |
7 | 939 | Dudas Daniel | 1994 | IRON AQUA | 50 m | 2:01.95 | AFR | |
8 | 99 | Lie Markus | 1995 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 2:02.77 | ||
9 | 936 | Ziemann Felix | 1997 | NECKARSULM | 50 m | 2:02.89 | AFR | |
10 | 77 | Rapsys Danas | 1995 | LITHUANIA | 50 m | 2:03.30 | ||
11 | 228 | Skaaning Daniel | 1993 | DENMARK | 9319AA | 50 m | 2:03.42 | |
12 | 237 | Hvas Tomoe Zenimoto | 2000 | BÆRUM | M010600TOM01 | 50 m | 2:04.24 | |
13 | 514 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 50 m | 2:04.25 | |
14 | 912 | Vuorela Teemu | 1994 | FINLAND | 94A789 | 50 m | 2:05.14 | |
15 | 806 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 50 m | 2:05.33 | |
16 | 733 | Törnqvist Samuel | 1997 | TÄBY SIM | AI6197 | 50 m | 2:05.77 | |
17 | 717 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 2:06.06 | |
18 | 432 | Andersson Anton | 1993 | LASS | AC1593 | 50 m | 2:06.20 | |
19 | 15 | Da Silva Jr Nelson | 1986 | MED SWIM | 50 m | 2:06.78 | ||
20 | 327 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 2:07.79 | |
21 | 204 | Pyykkönen Kalle | 1996 | TAMPERE | 96A549 | 50 m | 2:07.99 | |
22 | 414 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 2:08.61 | |
23 | 933 | Hoang Quy Phuoc | 1993 | BVSC ZUGLO | 50 m | 2:09.05 | AFR | |
24 | 234 | Bernstein Jakob | 1995 | BÆRUM | M160895JAK01 | 50 m | 2:09.57 | |
25 | 729 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 2:09.79 | |
26 | 698 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 50 m | 2:09.84 | |
27 | 406 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 50 m | 2:10.54 | |
28 | 102 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | TEAM SØR | 50 m | 2:11.39 | ||
29 | 659 | Kerman Henry | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI6597 | 50 m | 2:11.79 | |
30 | 90 | Urdal Sondre Saltnes | 1999 | DELFANA | 50 m | 2:12.31 | AFR | |
31 | 810 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 50 m | 2:12.46 | |
32 | 305 | Varga Stefan | 2000 | HS | AH3500 | 50 m | 2:12.57 | |
33 | 856 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 50 m | 2:12.59 | |
34 | 284 | Torola Miro | 1995 | GÖTEBORG | BD1195 | 50 m | 2:12.73 | |
35 | 71 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 2:13.44 | |
36 | 83 | Wiik Oscar | 2000 | AALESUND | 50 m | 2:13.62 | ||
37 | 307 | Vikström Isak | 1999 | HS | AJ3199 | 50 m | 2:13.78 | |
38 | 39 | Vik Simen | 1999 | SANDNES | 50 m | 2:14.27 | ||
39 | 798 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 50 m | 2:14.91 | |
40 | 338 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 2:14.93 | |
41 | 259 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 50 m | 2:14.96 | |
42 | 479 | Westergren Mats | 1994 | MKK | AA0994 | 50 m | 2:14.97 | |
43 | 713 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | 2:15.09 | |
44 | 738 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 50 m | 2:15.32 | |
45 | 892 | Syrrist Håkon | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 2:15.42 | ||
46 | 461 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 2:15.44 | |
47 | 148 | Lehtonen Roope | 1996 | RAISION | 96A083 | 50 m | 2:15.65 | |
48 | 873 | Puoti Carlandrea | 1999 | SPIF SF | AX9999 | 50 m | 2:15.75 | |
49 | 144 | Vang Bengt | 1999 | OSLO IL | 50 m | 2:15.76 | ||
50 | 781 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 50 m | 2:15.84 | |
51 | 723 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 50 m | 2:16.01 | |
52 | 309 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 50 m | 2:16.02 | |
53 | 248 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 50 m | 2:16.08 | |
54 | 470 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 50 m | 2:16.14 | |
55 | 487 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 2:16.16 | |
56 | 438 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 50 m | 2:16.24 | |
57 | 311 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 2:16.28 | |
58 | 390 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 2:16.50 | |
59 | 171 | Eiserbeck Roope | 1999 | JOENSUUN | 99A294 | 50 m | 2:16.53 | |
60 | 361 | Steindl Anton | 2000 | JÖNKÖPING | AB2900 | 50 m | 2:16.79 | |
61 | 104 | Alitalo Eetu | 1999 | CETUS Cet | 99A732 | 50 m | 2:16.83 | |
62 | 96 | Heimnes Andreas | 1999 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 2:17.00 | ||
63 | 469 | Kindberg Marcus | 1993 | MKK | AI6993 | 50 m | 2:17.15 | |
64 | 210 | Kuusisto Elias | 1999 | AURAJOEN | 99A373 | 50 m | 2:17.31 | |
65 | 125 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:17.37 | |
66 | 80 | Bøen Sigurd Holten | 1997 | AALESUND | 50 m | 2:17.39 | ||
67 | 769 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 50 m | 2:17.49 | |
68 | 865 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 50 m | 2:17.61 | |
69 | 336 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 2:17.65 | |
70 | 618 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 2:17.78 | |
71 | 195 | Korhonen Joona | 2000 | TAMPERE | 00A464 | 50 m | 2:17.81 | |
72 | 135 | Fedorcsak Adam | 2001 | OSLO IL | 50 m | 2:18.04 | ||
73 | 823 | Hanstål Oskar | 1999 | ÄNGELHOLM | AJ1599 | 50 m | 2:18.16 | |
74 | 423 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 2:18.29 | |
75 | 883 | Fessl Simon | 1999 | KNITTELFEL | 50 m | 2:18.42 | ||
76 | 696 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 2:18.63 | |
77 | 759 | Stensson Erik | 2002 | VÄRNAMO SS | AC2902 | 50 m | 2:18.65 | |
78 | 402 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 2:18.71 | |
79 | 416 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 50 m | 2:18.96 | |
80 | 891 | Aspegren Henrik | 1999 | ULLENSAKER | 50 m | 2:19.00 | ||
81 | 325 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | 2:19.17 | |
82 | 82 | Thorvik Mathias Rørstad | 1998 | AALESUND | 50 m | 2:19.28 | ||
83 | 755 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | 2:19.70 | |
84 | 739 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 2:19.73 | |
85 | 124 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 2:19.78 | |
86 | 208 | Sievers Jakob | 2000 | TAMPERE | 00A730 | 50 m | 2:20.02 | |
87 | 789 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 50 m | 2:20.19 | |
88 | 196 | Koskinen Walentin | 2000 | TAMPERE | 00A343 | 50 m | 2:20.38 | |
89 | 324 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 2:20.58 | |
90 | 792 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 2:20.73 | |
91 | 212 | Lietzen Jesper | 2002 | AURAJOEN | 02A171 | 50 m | 2:20.85 | |
92 | 852 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 50 m | 2:20.99 | |
93 | 546 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 50 m | 2:21.26 | |
94 | 780 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 50 m | 2:21.64 | |
95 | 175 | Vartiainen Miiro | 2001 | JOENSUUN | 01A340 | 50 m | 2:22.12 | |
96 | 366 | Hong Anton | 2000 | KALMAR SS | AI8900 | 50 m | 2:22.12 | |
97 | 531 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 50 m | 2:22.47 | |
98 | 454 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 50 m | 2:23.07 | |
99 | 244 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 50 m | 2:23.21 | |
100 | 711 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 50 m | 2:23.28 | |
101 | 87 | Omarsson Omar | 2000 | DELFANA | 50 m | 2:23.92 | ||
102 | 774 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 50 m | 2:24.77 | |
103 | 107 | Jokinen Tuomas | 2001 | CETUS Cet | 01A556 | 50 m | 2:24.78 | |
104 | 466 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 2:24.81 | |
105 | 418 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 50 m | 2:24.88 | |
106 | 332 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 2:25.22 | |
107 | 186 | Törmä Lauri | 2000 | PORIN | 00A153 | 50 m | 2:25.28 | |
108 | 215 | Aikio Espen | 2000 | MADLA SK | 50 m | 2:25.67 | ||
109 | 428 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 2:25.73 | |
110 | 464 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 2:26.22 | |
111 | 634 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 50 m | 2:26.44 | |
112 | 459 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 2:27.04 | |
113 | 712 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 2:27.05 | |
114 | 384 | Andersson Linus | 2001 | KARLSTAD | AP4301 | 50 m | 2:27.32 | |
115 | 268 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 50 m | 2:28.08 | |
116 | 650 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 50 m | 2:28.17 | |
117 | 615 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 2:28.19 | |
118 | 726 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 50 m | 2:28.50 | |
119 | 849 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 2:28.53 | |
120 | 773 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 50 m | 2:28.54 | |
121 | 491 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 2:29.47 | |
122 | 530 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 50 m | 2:29.75 | |
123 | 875 | Stålmarck David | 2001 | SPIF SF | AI4701 | 50 m | 2:30.09 | |
124 | 269 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 50 m | 2:31.42 | |
125 | 388 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 2:31.51 | |
126 | 843 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 2:31.90 | |
127 | 557 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 50 m | 2:31.97 | |
128 | 410 | Bonnevier Simon | 2001 | LANDSKRONA | AH7301 | 50 m | 2:32.01 | |
129 | 455 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 2:32.03 | |
130 | 542 | Henrysson Viktor | 2003 | OSKARSHAMN | AE5303 | 50 m | 2:32.97 | |
131 | 743 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 50 m | 2:33.04 | |
132 | 671 | Vernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 50 m | 2:33.23 | |
133 | 816 | Franzén Gustav | 2000 | VÄXJÖ SS | AU1300 | 50 m | 2:33.69 | |
134 | 928 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 50 m | 2:33.80 | AFR |
135 | 785 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 50 m | 2:34.03 | |
136 | 279 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 2:34.11 | |
137 | 374 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 50 m | 2:34.51 | |
138 | 775 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 50 m | 2:34.75 | |
139 | 285 | Vallin Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AV0501 | 50 m | 2:38.33 | |
140 | 403 | Dahlgren Hampus | 2001 | KUNGSBACKA | AG7501 | 50 m | 2:38.56 | |
141 | 81 | Schmidt William Ruud | 1999 | AALESUND | 25 m | 2:13.04 | ||
142 | 654 | Hansson Theodor | 1994 | SÖDERTÄLJE | AG8394 | 25 m | 2:14.66 | |
143 | 44 | Bratli Birger | 1998 | SKJETTEN | 25 m | 2:19.77 | ||
144 | 404 | Ekholm Richard | 2002 | KUNGSBACKA | AV1702 | 25 m | 2:31.59 | |
145 | 619 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 2:38.11 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 28, 100m Freestyle Women |
WR: Cate Campbell (1992) 52.06 2016-07-02 |
ER: Britta Steffen (1983) 52.07 2009-07-31 |
NR: Sarah Sjöström (1993) 52.67 2014-08-20 |
SR: Sarah Sjöström (1993) 52.67 2014-08-20 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 688 | Sjöström Sarah | 1993 | SÖDERTÖRN | BN4493 | 50 m | 52.78 | |
2 | 611 | Coleman Michelle | 1993 | SPÅRVÄGEN | AM2493 | 50 m | 53.54 | |
3 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 53.64 | ||
4 | 226 | Blume Pernille | 1994 | DENMARK | 9498AC | 50 m | 54.15 | |
5 | 223 | Bro Signe | 1999 | DENMARK | 9942AA | 50 m | 54.64 | |
6 | 37 | Drakou Theodora | 1992 | GREECE | 50 m | 54.81 | ||
7 | 930 | Verraszto Evelin | 1989 | BVSC ZUGLO | 50 m | 54.91 | AFR | |
8 | 57 | Khitraya Yulia | 1989 | BELARUS | 50 m | 55.32 | ||
9 | 471 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 55.36 | |
10 | 694 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 50 m | 55.70 | |
11 | 76 | Meilutyte Ruta | 1997 | LITHUANIA | 50 m | 55.81 | ||
12 | 472 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 50 m | 55.86 | |
13 | 227 | Bro Sarah | 1996 | DENMARK | 9686AE | 50 m | 56.07 | |
14 | 28 | Løvberg Marte | 1999 | LAMBERTSET | 50 m | 56.12 | ||
15 | 48 | Kost Nina | 1995 | HEIDELBERG | 160482 | 50 m | 56.27 | |
16 | 231 | Beckmann Emilie | 1997 | DENMARK | 9778AG | 50 m | 56.28 | |
17 | 58 | Dziamidava Aksana | 1993 | BELARUS | 50 m | 56.34 | ||
18 | 923 | Jallow Mimosa | 1994 | FINLAND | 94A395 | 50 m | 56.34 | |
19 | 60 | Karakouskaya Nastassia | 1996 | BELARUS | 50 m | 56.42 | ||
20 | 904 | Kollanus Kaisla | 1993 | FINLAND | 93A027 | 50 m | 56.84 | |
21 | 776 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 50 m | 56.90 | |
22 | 921 | Laukkanen Jenna | 1995 | FINLAND | 95A962 | 50 m | 57.12 | |
23 | 235 | Clausen Maria Thompson | 1996 | BÆRUM | 50 m | 57.47 | ||
24 | 344 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | AD2499 | 50 m | 57.49 | |
25 | 920 | Nurminen Tessa | 1994 | FINLAND | 94A428 | 50 m | 57.53 | |
26 | 242 | Øritsland Hedda | 1999 | BÆRUM | K080199HED01 | 50 m | 57.54 | |
27 | 363 | Thormalm Alma | 1996 | JÖNKÖPING | AA0296 | 50 m | 57.71 | |
28 | 932 | Jumah Bayan | 1994 | SYRIA | 50 m | 57.85 | AFR | |
29 | 241 | Stenseth Stine Lise | 1900 | BÆRUM | 50 m | 57.88 | ||
30 | 664 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 50 m | 57.90 | |
31 | 422 | Bielicz Linnéa | 1994 | SK LAXEN | BJ3294 | 50 m | 57.92 | |
32 | 508 | Hippi Jaqueline | 1996 | SK NEPTUN | AJ8496 | 50 m | 57.99 | |
33 | 364 | Thormalm Klara | 1998 | JÖNKÖPING | AA4898 | 50 m | 58.13 | |
34 | 114 | Riihinen Ronja | 2000 | CETUS Cet | 00A801 | 50 m | 58.26 | |
35 | 50 | Zyprian Lil | 1998 | HEIDELBERG | 190816 | 50 m | 58.34 | |
36 | 272 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 50 m | 58.39 | |
37 | 900 | Rieder Celine | 2001 | GERMANY | 50 m | 58.43 | ||
38 | 306 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 50 m | 58.47 | |
39 | 597 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 58.49 | |
40 | 640 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | BO6202 | 50 m | 58.57 | |
41 | 263 | Eriksson Lisa | 1998 | ESKILSTUNA | AN3898 | 50 m | 58.61 | |
42 | 112 | Nenonen Sohvi | 1999 | CETUS Cet | 99A092 | 50 m | 58.72 | |
43 | 925 | Reini Iida | 2000 | FINLAND JR | 00A567 | 50 m | 58.72 | |
44 | 149 | Kazi Sara | 1999 | RAISION | 99A752 | 50 m | 58.75 | |
45 | 909 | Bruneau Julia | 1999 | FINLAND | 99A066 | 50 m | 58.77 | |
46 | 101 | Rypestøl Malene | 2001 | VARODD SK | 50 m | 58.79 | ||
47 | 465 | Forés Alba | 1998 | MKK | AI5298 | 50 m | 58.81 | |
48 | 489 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 58.89 | |
49 | 308 | Vikström Ronja | 1996 | HS | BQ0696 | 50 m | 58.93 | |
50 | 545 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 50 m | 58.93 | |
51 | 1 | Gerzova Dominika | 1999 | TJ KRNOV | 50 m | 58.95 | ||
52 | 622 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | 59.09 | |
53 | 901 | Kaare Kertu | 2002 | ORCA | 50 m | 59.12 | ||
54 | 19 | Kilpeläinen Viola | 1998 | HELSINGFOR | 98A386 | 50 m | 59.18 | |
55 | 108 | Kalenius Lyydia | 2000 | CETUS Cet | 00A252 | 50 m | 59.18 | |
56 | 20 | Oura Vilma | 2001 | HELSINGFOR | 01A310 | 50 m | 59.20 | |
57 | 441 | Henell Sofia | 1997 | LASS | AD0297 | 50 m | 59.22 | |
58 | 322 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 50 m | 59.24 | |
59 | 653 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH4698 | 50 m | 59.43 | |
60 | 113 | Otava Aino | 1999 | CETUS Cet | 99A484 | 50 m | 59.48 | |
61 | 143 | Stoebner Sara | 1998 | OSLO IL | 50 m | 59.52 | ||
62 | 298 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 50 m | 59.52 | |
63 | 668 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 50 m | 59.56 | |
64 | 599 | Forss Trine | 2003 | SKÖVDE SS | AD8403 | 50 m | 59.65 | |
65 | 523 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SK NEPTUN | AI0699 | 50 m | 59.68 | |
66 | 492 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | 59.74 | |
67 | 116 | Siirtola Peppi | 2002 | CETUS Cet | 02A144 | 50 m | 59.75 | |
68 | 922 | Norismaa Nea | 1995 | FINLAND | 95A534 | 50 m | 59.84 | |
69 | 762 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 50 m | 59.88 | |
70 | 674 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 50 m | 59.91 | |
71 | 356 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 50 m | 59.98 | |
72 | 310 | Ülger Olivia | 2000 | HS | AK3800 | 50 m | 1:00.07 | |
73 | 334 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 50 m | 1:00.10 | |
74 | 440 | Heina Christin | 1996 | LASS | BA0296 | 50 m | 1:00.16 | |
75 | 643 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 50 m | 1:00.17 | |
76 | 365 | Arvidsson Miranda | 1998 | KALMAR SS | AJ5298 | 50 m | 1:00.24 | |
77 | 377 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 1:00.27 | |
78 | 193 | Huhtanen Suvi | 1999 | TAMPERE | 99A194 | 50 m | 1:00.30 | |
79 | 89 | Reinertsen Karianne | 1997 | DELFANA | 50 m | 1:00.32 | ||
80 | 130 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:00.33 | |
81 | 842 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 50 m | 1:00.34 | |
82 | 888 | Rimmereide Camilla | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 1:00.34 | ||
83 | 700 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | AJ7600 | 50 m | 1:00.42 | |
84 | 386 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 50 m | 1:00.48 | |
85 | 31 | Sætra Schefte Inger-Ane | 1998 | LAMBERTSET | 50 m | 1:00.49 | ||
86 | 569 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 1:00.49 | |
87 | 21 | Ruotsalainen Vilma | 1996 | HELSINGFOR | 96A597 | 50 m | 1:00.54 | |
88 | 814 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 50 m | 1:00.59 | |
89 | 690 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 1:00.64 | |
90 | 665 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 50 m | 1:00.67 | |
91 | 603 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 1:00.68 | |
92 | 121 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 1:00.70 | |
93 | 300 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 50 m | 1:00.70 | |
94 | 315 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS | AR4499 | 50 m | 1:00.70 | |
95 | 424 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 1:00.72 | |
96 | 216 | Endregaard Julie Borsheim | 2001 | MADLA SK | 50 m | 1:00.74 | ||
97 | 214 | Vira Anna | 2002 | AURAJOEN | 02A074 | 50 m | 1:00.75 | |
98 | 488 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 1:00.80 | |
99 | 467 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 50 m | 1:00.81 | |
100 | 439 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | AJ6802 | 50 m | 1:00.84 | |
101 | 92 | Farkas Julia | 1996 | BERGEN | 50 m | 1:00.88 | ||
102 | 417 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 50 m | 1:00.89 | |
103 | 419 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 50 m | 1:00.92 | |
104 | 658 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 50 m | 1:01.02 | |
105 | 192 | Hammar Heini | 1999 | TAMPERE | 99A148 | 50 m | 1:01.13 | |
106 | 84 | Bjørlykke Silje Mari | 2000 | AALESUND | 50 m | 1:01.19 | ||
107 | 598 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 1:01.19 | |
108 | 293 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 50 m | 1:01.25 | |
109 | 283 | Tistrand Klara | 2001 | GÖTEBORG | AD9801 | 50 m | 1:01.33 | |
110 | 772 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 50 m | 1:01.35 | |
111 | 805 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 50 m | 1:01.38 | |
112 | 721 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | 1:01.44 | |
113 | 154 | Eidesgaard Lív | 1999 | HAVNAR | 50 m | 1:01.46 | ||
114 | 202 | Männikkö Emma | 1998 | TAMPERE | 98A372 | 50 m | 1:01.47 | |
115 | 756 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 50 m | 1:01.48 | |
116 | 714 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 50 m | 1:01.50 | |
117 | 635 | Bergqvist Lina | 1998 | SUNDSVALL | AG3498 | 50 m | 1:01.52 | |
118 | 180 | Kaunisto Emmi | 2002 | PORIN | 02A031 | 50 m | 1:01.53 | |
119 | 807 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 50 m | 1:01.59 | |
120 | 190 | Grönvall Fanny | 2000 | TAMPERE | 00A574 | 50 m | 1:01.65 | |
121 | 178 | Lampi Jenni | 2000 | JYVÄSKYLÄ | 00A178 | 50 m | 1:01.69 | |
122 | 586 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 50 m | 1:01.72 | |
123 | 585 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 50 m | 1:01.76 | |
124 | 86 | Olsen Susann Pleym | 1997 | DELFANA | 50 m | 1:01.78 | ||
125 | 859 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 1:01.85 | |
126 | 321 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 50 m | 1:01.94 | |
127 | 100 | Refstie Juni Helene Iversen | 2001 | VARODD SK | 50 m | 1:01.96 | ||
128 | 641 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 50 m | 1:02.02 | |
129 | 132 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:02.03 | |
130 | 563 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 1:02.12 | |
131 | 802 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 50 m | 1:02.12 | |
132 | 381 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | AA4602 | 50 m | 1:02.16 | |
133 | 866 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 50 m | 1:02.16 | |
134 | 359 | Ristl Elin | 1999 | JÖNKÖPING | AD1499 | 50 m | 1:02.18 | |
135 | 380 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | AI7400 | 50 m | 1:02.23 | |
136 | 639 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | AC9201 | 50 m | 1:02.27 | |
137 | 686 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 1:02.29 | |
138 | 761 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 50 m | 1:02.29 | |
139 | 395 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 50 m | 1:02.30 | |
140 | 817 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 1:02.30 | |
141 | 853 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 50 m | 1:02.30 | |
142 | 320 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 1:02.31 | |
143 | 40 | Vik Eline | 2002 | SANDNES | 50 m | 1:02.32 | ||
144 | 697 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 50 m | 1:02.42 | |
145 | 609 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 50 m | 1:02.43 | |
146 | 830 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 50 m | 1:02.49 | |
147 | 274 | Nordlund Julia | 1998 | FALUN | AL2498 | 50 m | 1:02.56 | |
148 | 579 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | AT6801 | 50 m | 1:02.63 | |
149 | 869 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 1:02.66 | |
150 | 282 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 1:02.69 | |
151 | 340 | Andersson Lova | 2000 | JÖNKÖPING | AA3600 | 50 m | 1:02.69 | |
152 | 430 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 1:02.73 | |
153 | 889 | Hoseth Emilia | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 1:02.75 | ||
154 | 95 | Kreybu Mie | 1999 | ARNA SLK | 50 m | 1:02.86 | ||
155 | 877 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 1:03.02 | |
156 | 254 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 50 m | 1:03.11 | |
157 | 861 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 50 m | 1:03.23 | |
158 | 389 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 50 m | 1:03.24 | |
159 | 393 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 50 m | 1:03.24 | |
160 | 172 | Mononen Aino | 2001 | JOENSUUN | 01A089 | 50 m | 1:03.25 | |
161 | 581 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | AB3802 | 50 m | 1:03.35 | |
162 | 794 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 50 m | 1:03.45 | |
163 | 818 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 1:03.48 | |
164 | 219 | Småvik Benedikte | 2002 | MADLA SK | 50 m | 1:03.51 | ||
165 | 552 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 50 m | 1:03.55 | |
166 | 649 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 50 m | 1:03.56 | |
167 | 854 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 50 m | 1:03.62 | |
168 | 267 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 50 m | 1:03.64 | |
169 | 606 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 1:03.93 | |
170 | 716 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 50 m | 1:03.93 | |
171 | 763 | Berntsson Michelle | 2000 | VÄSBY SS | BD6200 | 50 m | 1:03.95 | |
172 | 577 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | AU5499 | 50 m | 1:04.10 | |
173 | 382 | Simander Ella | 2002 | KARLSKRONA | AU4802 | 50 m | 1:04.14 | |
174 | 368 | Lindeby Ellen | 1999 | KALMAR SS | AB9699 | 50 m | 1:04.15 | |
175 | 815 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 1:04.15 | |
176 | 131 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:04.24 | |
177 | 616 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 1:04.25 | |
178 | 329 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 50 m | 1:04.46 | |
179 | 568 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 50 m | 1:04.55 | |
180 | 211 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AURAJOEN | 03A137 | 50 m | 1:04.57 | |
181 | 481 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 1:04.65 | |
182 | 555 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 50 m | 1:04.65 | |
183 | 612 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 1:04.65 | |
184 | 560 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 1:04.68 | |
185 | 318 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS | AB3801 | 50 m | 1:04.71 | |
186 | 890 | Lund Astri | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 1:04.75 | ||
187 | 623 | Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 1:04.81 | |
188 | 902 | Maanurm Sandra | 2001 | ORCA | 50 m | 1:04.83 | ||
189 | 867 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 50 m | 1:04.93 | |
190 | 280 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AD2402 | 50 m | 1:05.02 | |
191 | 173 | Raassina Pinja | 2002 | JOENSUUN | 02A845 | 50 m | 1:05.13 | |
192 | 644 | Pettersson Nathalie | 2002 | SUNDSVALL | BP4602 | 50 m | 1:05.22 | |
193 | 24 | de Vicente Forsell Carolina | 2002 | REAL CANOE | 50 m | 1:05.37 | ||
194 | 373 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 50 m | 1:05.44 | |
195 | 256 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 50 m | 1:05.48 | |
196 | 787 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 50 m | 1:05.87 | |
197 | 134 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 1:05.99 | |
198 | 452 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 50 m | 1:06.09 | |
199 | 862 | Berg Jessica | 1998 | SPIF SF | BJ7698 | 50 m | 1:06.10 | |
200 | 370 | Sjölund Anna | 2000 | KALMAR SS | AG8800 | 50 m | 1:06.22 | |
201 | 400 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | AL0899 | 50 m | 1:06.31 | |
202 | 139 | Kvalheim June Urdahl | 1999 | OSLO IL | 50 m | 1:06.37 | ||
203 | 614 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 50 m | 1:06.37 | |
204 | 409 | Schyum Alexandra | 2002 | KUNGSBACKA | AN8202 | 50 m | 1:06.43 | |
205 | 413 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 50 m | 1:06.89 | |
206 | 838 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 50 m | 1:06.94 | |
207 | 415 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 50 m | 1:07.73 | |
208 | 367 | Karlsson Leia | 2002 | KALMAR SS | AR2202 | 50 m | 1:07.92 | |
209 | 140 | Lisken Malena Amelie | 2003 | OSLO IL | 50 m | 1:08.15 | ||
210 | 602 | Lund Molly | 2005 | SKÖVDE SS | AB6605 | 50 m | 1:08.16 | |
211 | 588 | Danielsson Victoria | 2002 | SKURU IK | BP6802 | 50 m | 1:08.92 | |
212 | 255 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 50 m | 1:09.02 | |
213 | 831 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | AO6603 | 50 m | 1:09.18 | |
214 | 669 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 50 m | 1:09.21 | |
215 | 784 | Salomonsson Nadja | 1992 | VÄSBY SS | AD2892 | 25 m | 57.43 | |
216 | 110 | Koivu Sini | 1999 | CETUS Cet | 99A482 | 25 m | 58.26 | |
217 | 673 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 1:00.97 | |
218 | 858 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 25 m | 1:06.33 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 29, 50m Freestyle Men |
WR: Cesar Cielo Filho (1987) 20.91 2009-12-20 |
ER: Frederick Bousqet (1981) 20.94 2009-04-26 |
NR: Stefan Nystrand (1981) 21.45 2009-07-31 |
SR: Stefan Nystrand (1981) 21.45 2009-07-31 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 61 | Machekin Artsiom | 1991 | BELARUS | 50 m | 22.37 | ||
2 | 52 | Tsurkin Yauhen | 1990 | BELARUS | 50 m | 22.43 | AFR | |
3 | 54 | Latkin Anton | 1994 | BELARUS | 50 m | 22.45 | ||
4 | 56 | Staselovich Viktar | 1994 | BELARUS | 50 m | 22.65 | ||
5 | 290 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 22.66 | |
6 | 292 | Eliasson Isak | 1996 | HS | AJ5596 | 50 m | 22.85 | |
7 | 915 | Herrala Anton | 1993 | FINLAND | 93A340 | 50 m | 22.89 | |
8 | 833 | Kling Jonathan | 1993 | ÖSA | AF1193 | 50 m | 22.95 | |
9 | 8 | Unger Dominik | 1995 | USC GRAZ | 50 m | 22.96 | ||
10 | 666 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 50 m | 22.96 | |
11 | 62 | Krasochka Viktar | 1996 | BELARUS | 50 m | 22.97 | ||
12 | 652 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 50 m | 23.01 | |
13 | 32 | Stojkovski Niksja | 1994 | LAMBERTSET | 50 m | 23.03 | ||
14 | 79 | Margevicius Deividas | 1995 | LITHUANIA | 50 m | 23.06 | ||
15 | 94 | Tronvoll Christian | 1994 | BERGEN | 50 m | 23.11 | ||
16 | 911 | Ruohoniemi Miikka | 1993 | FINLAND | 93A494 | 50 m | 23.18 | |
17 | 880 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 50 m | 23.19 | |
18 | 484 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 50 m | 23.24 | |
19 | 205 | Rautalin Jaakko | 1989 | TAMPERE | 89A051 | 50 m | 23.30 | |
20 | 213 | Saunonen Nikita | 1997 | AURAJOEN | 97A225 | 50 m | 23.34 | |
21 | 15 | Da Silva Jr Nelson | 1986 | MED SWIM | 50 m | 23.35 | ||
22 | 692 | Attellesey Ahmad | 1995 | SK TRITON | AP5995 | 50 m | 23.38 | |
23 | 933 | Hoang Quy Phuoc | 1993 | BVSC ZUGLO | 50 m | 23.46 | AFR | |
24 | 345 | Forndal Daniel | 1997 | JÖNKÖPING | AB5797 | 50 m | 23.51 | |
25 | 317 | Persson Mika | 1998 | HÖGANÄS | AM7798 | 50 m | 23.59 | |
26 | 122 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 23.77 | |
27 | 295 | Holmström Jonas | 1992 | HS | AH1392 | 50 m | 23.82 | |
28 | 224 | Rysgaard Mathias Zander | 1998 | DENMARK | 9833AA | 50 m | 23.86 | |
29 | 826 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | AD8399 | 50 m | 23.93 | |
30 | 10 | Franz Adam | 1997 | USC GRAZ | 50 m | 24.02 | ||
31 | 502 | Flodqvist Pontus | 1988 | SK NEPTUN | AB5388 | 50 m | 24.04 | |
32 | 141 | Nygaard Marius | 1997 | OSLO IL | 50 m | 24.05 | ||
33 | 463 | Carlsson Mattias | 1990 | MKK | AP3590 | 50 m | 24.07 | |
34 | 708 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 50 m | 24.10 | |
35 | 677 | Jonsson Jesper | 1993 | SÖDERTÖRN | AS9393 | 50 m | 24.13 | |
36 | 297 | Kähr Erik | 1995 | HS | BC7595 | 50 m | 24.16 | |
37 | 939 | Dudas Daniel | 1994 | IRON AQUA | 50 m | 24.16 | AFR | |
38 | 288 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 50 m | 24.17 | |
39 | 411 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 50 m | 24.18 | |
40 | 929 | Bernek Peter | 1992 | BVSC ZUGLO | 50 m | 24.20 | AFR | |
41 | 468 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 50 m | 24.28 | |
42 | 558 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | AH1100 | 50 m | 24.28 | |
43 | 387 | Haglund Elias | 1996 | KARLSTAD | AJ9596 | 50 m | 24.44 | |
44 | 80 | Bøen Sigurd Holten | 1997 | AALESUND | 50 m | 24.45 | ||
45 | 358 | Pettersson Axel | 1995 | JÖNKÖPING | AE8995 | 50 m | 24.45 | |
46 | 346 | Grimberg Filip | 1998 | JÖNKÖPING | AL0198 | 50 m | 24.46 | |
47 | 426 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 50 m | 24.47 | |
48 | 6 | Popelka Simon | 1999 | BRATISLAVA | 50 m | 24.50 | ||
49 | 425 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 24.55 | |
50 | 556 | Nagy Gergö | 1995 | POSEIDON | AZ6995 | 50 m | 24.60 | |
51 | 800 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 50 m | 24.65 | |
52 | 249 | Willberg Carl-Åke | 1998 | DANDERYD | AG1398 | 50 m | 24.66 | |
53 | 429 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 24.70 | |
54 | 446 | Olsson Daniel | 1996 | LASS | AF0396 | 50 m | 24.70 | |
55 | 390 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 24.71 | |
56 | 529 | Björklund Erik | 1998 | NJURUNDA | AA2598 | 50 m | 24.71 | |
57 | 541 | Myrlander William | 1997 | NÄSSJÖ | AA1197 | 50 m | 24.77 | |
58 | 863 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 50 m | 24.79 | |
59 | 104 | Alitalo Eetu | 1999 | CETUS Cet | 99A732 | 50 m | 24.80 | |
60 | 260 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 50 m | 24.81 | |
61 | 479 | Westergren Mats | 1994 | MKK | AA0994 | 50 m | 24.82 | |
62 | 138 | Hemminghytt Martin Ross | 1998 | OSLO IL | 50 m | 24.87 | ||
63 | 64 | Dzialendzik Maksim | 1996 | BELARUS | 50 m | 24.88 | ||
64 | 354 | Lövgren Albin | 1999 | JÖNKÖPING | AC0199 | 50 m | 24.89 | |
65 | 117 | Vainio Topias | 1997 | CETUS Cet | 97A690 | 50 m | 25.00 | |
66 | 2 | Kristofik Martin | 1998 | PBPO | SVK11687 | 50 m | 25.07 | |
67 | 91 | Kolaas Petter Strand | 1999 | DELFANA | 50 m | 25.11 | ||
68 | 891 | Aspegren Henrik | 1999 | ULLENSAKER | 50 m | 25.11 | ||
69 | 927 | Petrusson Mathias | 1993 | KUNGÄLV | BB4393 | 50 m | 25.14 | AFR |
70 | 792 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 25.16 | |
71 | 353 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 50 m | 25.18 | |
72 | 81 | Schmidt William Ruud | 1999 | AALESUND | 50 m | 25.20 | ||
73 | 436 | Gannholm-Johansson Oskar | 1996 | LASS | AC3196 | 50 m | 25.23 | |
74 | 580 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 50 m | 25.23 | |
75 | 199 | Lehtonen Teemu | 2000 | TAMPERE | 00A472 | 50 m | 25.26 | |
76 | 299 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | AM5399 | 50 m | 25.26 | |
77 | 654 | Hansson Theodor | 1994 | SÖDERTÄLJE | AG8394 | 50 m | 25.31 | |
78 | 360 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 50 m | 25.34 | |
79 | 291 | Dukic Dennis | 2000 | HS | AC4500 | 50 m | 25.36 | |
80 | 379 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 50 m | 25.42 | |
81 | 559 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 25.43 | |
82 | 512 | Käll Jönsson Carl | 1999 | SK NEPTUN | AP5799 | 50 m | 25.49 | |
83 | 421 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 25.50 | |
84 | 860 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 25.50 | |
85 | 448 | Kurilenko David | 1999 | LJUNGBY SS | AT4599 | 50 m | 25.51 | |
86 | 177 | Dobrzhanskiy Danila | 1998 | JYVÄSKYLÄ | 98B028 | 50 m | 25.53 | |
87 | 369 | Madebrink Harald | 1998 | KALMAR SS | AV6198 | 50 m | 25.54 | |
88 | 893 | Laurusonis Mantas | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 25.55 | ||
89 | 856 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 50 m | 25.57 | |
90 | 841 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 50 m | 25.62 | |
91 | 699 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 50 m | 25.69 | |
92 | 420 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 50 m | 25.70 | |
93 | 855 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 50 m | 25.70 | |
94 | 926 | Emanuelsson Fredrik | 1999 | KUNGÄLV | AN3199 | 50 m | 25.71 | AFR |
95 | 659 | Kerman Henry | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI6597 | 50 m | 25.77 | |
96 | 693 | Boos Erik | 1999 | SK TRITON | AD1399 | 50 m | 25.78 | |
97 | 427 | Schön Svensson David | 1993 | SK LAXEN | AD8993 | 50 m | 25.81 | |
98 | 482 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 50 m | 25.82 | |
99 | 323 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 25.83 | |
100 | 221 | Turøy Jens Petter | 1999 | MADLA SK | 50 m | 25.86 | ||
101 | 397 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 50 m | 25.86 | |
102 | 823 | Hanstål Oskar | 1999 | ÄNGELHOLM | AJ1599 | 50 m | 25.86 | |
103 | 247 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 50 m | 25.88 | |
104 | 751 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 25.89 | |
105 | 366 | Hong Anton | 2000 | KALMAR SS | AI8900 | 50 m | 25.90 | |
106 | 758 | Pettersson Robin | 2000 | VÄRNAMO SS | AD2500 | 50 m | 25.93 | |
107 | 412 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 50 m | 25.94 | |
108 | 696 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 25.94 | |
109 | 470 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 50 m | 25.96 | |
110 | 548 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | AI4399 | 50 m | 25.98 | |
111 | 620 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 50 m | 26.00 | |
112 | 557 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 50 m | 26.05 | |
113 | 179 | Suhonen Leevi | 1999 | JYVÄSKYLÄ | 99A419 | 50 m | 26.06 | |
114 | 746 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 26.08 | |
115 | 868 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 50 m | 26.09 | |
116 | 357 | Nicklasson Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AG2598 | 50 m | 26.19 | |
117 | 618 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 26.25 | |
118 | 136 | Gregussen Andre | 2001 | OSLO IL | 50 m | 26.27 | ||
119 | 206 | Rautaporras Olli | 2000 | TAMPERE | 00A795 | 50 m | 26.31 | |
120 | 285 | Vallin Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AV0501 | 50 m | 26.31 | |
121 | 218 | Jørgensen Christoffer Solberg | 1996 | MADLA SK | 50 m | 26.34 | ||
122 | 372 | Svensson Garri | 2000 | KALMAR SS | AL4300 | 50 m | 26.39 | |
123 | 750 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 26.39 | |
124 | 473 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 26.40 | |
125 | 760 | Svensson Noah | 1999 | VÄRNAMO SS | AA7199 | 50 m | 26.45 | |
126 | 494 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 26.46 | |
127 | 656 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 50 m | 26.50 | |
128 | 220 | Solvik Kristian Nygård | 1999 | MADLA SK | 50 m | 26.52 | ||
129 | 766 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 50 m | 26.58 | |
130 | 834 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 50 m | 26.60 | |
131 | 271 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 50 m | 26.64 | |
132 | 83 | Wiik Oscar | 2000 | AALESUND | 50 m | 26.69 | ||
133 | 184 | Pennanen Matias | 2001 | PORIN | 01A181 | 50 m | 26.73 | |
134 | 786 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 50 m | 26.74 | |
135 | 879 | Åström Alfred | 1997 | SPIF SF | AP0197 | 50 m | 26.83 | |
136 | 454 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 50 m | 26.85 | |
137 | 194 | Hörkkö Tatu | 2001 | TAMPERE | 01A394 | 50 m | 26.87 | |
138 | 474 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 50 m | 26.91 | |
139 | 875 | Stålmarck David | 2001 | SPIF SF | AI4701 | 50 m | 26.91 | |
140 | 85 | Hallaråker Sander | 1999 | DELFANA | 50 m | 26.92 | ||
141 | 129 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 26.92 | |
142 | 824 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | AA6300 | 50 m | 26.92 | |
143 | 82 | Thorvik Mathias Rørstad | 1998 | AALESUND | 50 m | 26.99 | ||
144 | 642 | Näslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | AF1301 | 50 m | 27.03 | |
145 | 671 | Vernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 50 m | 27.11 | |
146 | 735 | Bengs-Stattin Felix | 2002 | UMEÅ SS | AD4702 | 50 m | 27.11 | |
147 | 362 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 50 m | 27.13 | |
148 | 591 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 50 m | 27.18 | |
149 | 795 | Öberg Felix | 2001 | VÄSTERVIK | AS9301 | 50 m | 27.20 | |
150 | 128 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 27.32 | |
151 | 371 | Stikáns Atis | 1999 | KALMAR SS | AR8799 | 50 m | 27.33 | |
152 | 634 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 50 m | 27.34 | |
153 | 375 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | AD7502 | 50 m | 27.41 | |
154 | 562 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 27.46 | |
155 | 892 | Syrrist Håkon | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 27.49 | ||
156 | 872 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 27.63 | |
157 | 383 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 50 m | 27.76 | |
158 | 277 | Borgström Bishop Philip | 1999 | GÖTEBORG | AK9999 | 50 m | 27.77 | |
159 | 592 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 50 m | 27.81 | |
160 | 455 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 27.82 | |
161 | 279 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 27.89 | |
162 | 399 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 50 m | 28.06 | |
163 | 410 | Bonnevier Simon | 2001 | LANDSKRONA | AH7301 | 50 m | 28.20 | |
164 | 456 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 50 m | 28.30 | |
165 | 398 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 50 m | 28.33 | |
166 | 276 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 50 m | 28.79 | |
167 | 286 | Vondrak Robin | 2001 | GÖTEBORG | AR1301 | 50 m | 29.02 | |
168 | 812 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 50 m | 29.71 | |
169 | 928 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 50 m | 29.87 | AFR |
170 | 75 | Forsman Karl | 1996 | SK ÄGIR | AY9396 | 50 m | 38.30 | |
171 | 820 | Gullberg Oscar | 1999 | ÅKERSBERGA | AF8799 | 25 m | 25.77 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 30, 100m Breaststroke Women |
WR: Ruta Meilutyte (1997) 1:04.35 2013-07-29 |
ER: Ruta Meilutyte (1997) 1:04.35 2013-07-29 |
NR: Rikke Möller-Pedersen (1989) 1:05.93 2013-07-30 |
SR: Jennie Johansson (1988) 1:06.63 2016-08-07 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 76 | Meilutyte Ruta | 1997 | LITHUANIA | 50 m | 1:05.82 | ||
2 | 225 | Pedersen Rikke Møller | 1989 | DENMARK | 8996AB | 50 m | 1:06.58 | |
3 | 510 | Johansson Jennie | 1988 | SK NEPTUN | AV3688 | 50 m | 1:06.63 | |
4 | 921 | Laukkanen Jenna | 1995 | FINLAND | 95A962 | 50 m | 1:07.35 | |
5 | 294 | Hansson Sophie | 1998 | HS | AM1298 | 50 m | 1:07.59 | |
6 | 848 | Eriksson Jessica | 1993 | UDDEVALLA | AT2293 | 50 m | 1:08.37 | |
7 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 1:09.06 | ||
8 | 435 | Ekström Vilma | 1994 | LASS | AE4494 | 50 m | 1:09.16 | |
9 | 59 | Zmushka Alina | 1997 | BELARUS | 50 m | 1:09.47 | ||
10 | 886 | Braathen Ariel | 1999 | BERGENS SC | 50 m | 1:09.68 | ||
11 | 5 | Nothdurfter Christina | 1994 | USC GRAZ | 50 m | 1:10.25 | ||
12 | 799 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 50 m | 1:10.73 | |
13 | 919 | Kivirinta Veera | 1995 | FINLAND | 95A668 | 50 m | 1:10.97 | |
14 | 42 | Mikkelborg Silje Poll | 1998 | SKJETTEN | 50 m | 1:11.85 | ||
15 | 924 | Murto Anniina | 2001 | FINLAND JR | 01A677 | 50 m | 1:12.23 | |
16 | 386 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 50 m | 1:12.25 | |
17 | 836 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | BL9202 | 50 m | 1:12.40 | |
18 | 797 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 50 m | 1:12.41 | |
19 | 97 | Heimnes Stina | 1997 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 1:12.65 | ||
20 | 925 | Reini Iida | 2000 | FINLAND JR | 00A567 | 50 m | 1:12.98 | |
21 | 29 | Reisænen Sofie | 1997 | LAMBERTSET | 50 m | 1:13.18 | ||
22 | 18 | Kareinen Hanna | 2000 | HELSINGFOR | 00A012 | 50 m | 1:13.32 | |
23 | 105 | Flyckt Emilia | 2001 | CETUS Cet | 01A649 | 50 m | 1:13.36 | |
24 | 881 | Tran Mari-Louise | 1997 | HS | AL2897 | 50 m | 1:13.36 | |
25 | 876 | Wallenborg Caroline | 2000 | SPIF SF | AL3800 | 50 m | 1:13.50 | |
26 | 527 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 1:13.53 | |
27 | 519 | Nilsson Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | AJ5498 | 50 m | 1:13.63 | |
28 | 689 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 1:13.76 | |
29 | 910 | Hulkko Ida | 1998 | FINLAND | 98B105 | 50 m | 1:13.76 | |
30 | 683 | Reinhold Viktoria | 1996 | SÖDERTÖRN | AW9696 | 50 m | 1:13.81 | |
31 | 191 | Hammar Hanna | 1998 | TAMPERE | 98A182 | 50 m | 1:13.93 | |
32 | 3 | Trníková Nikoleta | 2002 | PBPO | SVK11827 | 50 m | 1:14.12 | |
33 | 567 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 50 m | 1:14.20 | |
34 | 709 | Thurfjell Julia | 1994 | TYRESÖ SS | BG3894 | 50 m | 1:14.27 | |
35 | 17 | Hämäläinen Lotta | 1998 | HELSINGFOR | 98A987 | 50 m | 1:14.31 | |
36 | 302 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 50 m | 1:14.67 | |
37 | 377 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 1:14.86 | |
38 | 845 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 50 m | 1:14.88 | |
39 | 561 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 1:14.99 | |
40 | 802 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 50 m | 1:15.04 | |
41 | 201 | Mäkinen Roosa | 1999 | TAMPERE | 99B038 | 50 m | 1:15.27 | |
42 | 764 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 50 m | 1:15.36 | |
43 | 675 | Fast Emelie | 2004 | SÖDERTÖRN | AR4204 | 50 m | 1:15.37 | |
44 | 352 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 1:15.41 | |
45 | 282 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 1:15.49 | |
46 | 543 | Palmqvist Lisa | 2000 | OSKARSHAMN | AK4800 | 50 m | 1:15.60 | |
47 | 457 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 50 m | 1:15.70 | |
48 | 450 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 50 m | 1:15.72 | |
49 | 791 | Ekström Thea | 2001 | VÄSTERVIK | AW5801 | 50 m | 1:15.73 | |
50 | 314 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS | AH3897 | 50 m | 1:15.85 | |
51 | 715 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 50 m | 1:15.88 | |
52 | 250 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 50 m | 1:15.91 | |
53 | 788 | Wahlund Emma | 1998 | VÄSBY SS | AB5298 | 50 m | 1:16.03 | |
54 | 342 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 50 m | 1:16.30 | |
55 | 867 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 50 m | 1:16.40 | |
56 | 287 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | AE5802 | 50 m | 1:16.42 | |
57 | 437 | Gidlöf Emelie | 1997 | LASS | AF6697 | 50 m | 1:16.43 | |
58 | 716 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 50 m | 1:16.43 | |
59 | 756 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 50 m | 1:16.43 | |
60 | 818 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 1:16.81 | |
61 | 808 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 50 m | 1:16.99 | |
62 | 142 | Rølland Maria | 1998 | OSLO IL | 50 m | 1:17.06 | ||
63 | 744 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 1:17.11 | |
64 | 553 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 50 m | 1:17.14 | |
65 | 747 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 50 m | 1:17.30 | |
66 | 605 | Schimmel Hilja | 2003 | SKÖVDE SS | AV3603 | 50 m | 1:17.37 | |
67 | 147 | Kuusjärvi Eerica | 1999 | RAISION | 99A492 | 50 m | 1:17.41 | |
68 | 752 | Westholm Sara | 2001 | VARBERG | AL8801 | 50 m | 1:17.54 | |
69 | 765 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 50 m | 1:17.74 | |
70 | 613 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 1:17.81 | |
71 | 551 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 50 m | 1:17.86 | |
72 | 610 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 1:17.94 | |
73 | 720 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 50 m | 1:18.00 | |
74 | 790 | Claesén Felicia | 2001 | VÄSTERVIK | BO4201 | 50 m | 1:18.01 | |
75 | 278 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 1:18.02 | |
76 | 560 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 1:18.10 | |
77 | 347 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 50 m | 1:18.23 | |
78 | 794 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 50 m | 1:18.37 | |
79 | 600 | Henningsson Sofia | 2004 | SKÖVDE SS | AH8204 | 50 m | 1:18.40 | |
80 | 133 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 1:18.55 | |
81 | 478 | Rydgren My | 1999 | MKK | AT5699 | 50 m | 1:18.58 | |
82 | 647 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 50 m | 1:18.58 | |
83 | 837 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 50 m | 1:18.68 | |
84 | 233 | Løyning Ingeborg Vassbakk | 2000 | BJERKVIK | 10172876 | 50 m | 1:18.71 | |
85 | 442 | Holmertz Wilma | 2003 | LASS | AD1803 | 50 m | 1:18.78 | |
86 | 462 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 50 m | 1:18.82 | |
87 | 566 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 50 m | 1:19.01 | |
88 | 312 | Wikström Tove | 2001 | HÄRNÖSAND | AC0201 | 50 m | 1:19.03 | |
89 | 811 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 50 m | 1:19.06 | |
90 | 648 | Öberg Elise | 2002 | SUNDSVALL | AE8402 | 50 m | 1:19.32 | |
91 | 451 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 50 m | 1:19.51 | |
92 | 887 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 50 m | 1:19.62 | |
93 | 550 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | AV3802 | 50 m | 1:19.63 | |
94 | 763 | Berntsson Michelle | 2000 | VÄSBY SS | BD6200 | 50 m | 1:19.77 | |
95 | 424 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 1:19.81 | |
96 | 745 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 1:19.82 | |
97 | 214 | Vira Anna | 2002 | AURAJOEN | 02A074 | 50 m | 1:19.85 | |
98 | 740 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 50 m | 1:19.89 | |
99 | 838 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 50 m | 1:19.93 | |
100 | 380 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | AI7400 | 50 m | 1:19.97 | |
101 | 608 | Vestman Malin | 2003 | SKÖVDE SS | AL5803 | 50 m | 1:20.03 | |
102 | 587 | Stålnacke Sofia | 2001 | SJÖBO SS | AT7801 | 50 m | 1:20.05 | |
103 | 396 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 50 m | 1:20.12 | |
104 | 616 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 1:20.13 | |
105 | 584 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | AK2800 | 50 m | 1:20.22 | |
106 | 257 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 50 m | 1:20.29 | |
107 | 725 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 50 m | 1:20.46 | |
108 | 140 | Lisken Malena Amelie | 2003 | OSLO IL | 50 m | 1:20.54 | ||
109 | 319 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 50 m | 1:20.55 | |
110 | 651 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 50 m | 1:20.58 | |
111 | 328 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 50 m | 1:20.70 | |
112 | 266 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 50 m | 1:20.77 | |
113 | 507 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 50 m | 1:20.87 | |
114 | 719 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 50 m | 1:20.88 | |
115 | 859 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 1:21.02 | |
116 | 607 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 1:21.24 | |
117 | 401 | Bengtsson Matilda | 2002 | KUNGSBACKA | AK7802 | 50 m | 1:21.50 | |
118 | 825 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | AE6401 | 50 m | 1:21.55 | |
119 | 844 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 50 m | 1:21.87 | |
120 | 854 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 50 m | 1:21.94 | |
121 | 329 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 50 m | 1:22.02 | |
122 | 394 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 50 m | 1:22.15 | |
123 | 697 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 50 m | 1:22.27 | |
124 | 431 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 50 m | 1:22.44 | |
125 | 724 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 50 m | 1:22.50 | |
126 | 828 | Sandberg Alma | 2002 | ÄNGELHOLM | AU3802 | 50 m | 1:22.78 | |
127 | 458 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 1:23.02 | |
128 | 804 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 50 m | 1:23.05 | |
129 | 376 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 50 m | 1:23.31 | |
130 | 903 | Puusepp Garith-Beth | 2003 | ORCA | 50 m | 1:23.57 | ||
131 | 631 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 50 m | 1:24.54 | |
132 | 182 | Lasonen Tinja | 2004 | PORIN | 04A230 | 50 m | 1:24.82 | |
133 | 660 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 50 m | 1:24.99 | |
134 | 74 | Reichard Maja | 1991 | SPÅRVÄGEN | CI0291 | 50 m | 1:25.47 | |
135 | 821 | Liljeblad Lovisa | 2002 | ÅKERSBERGA | AF5402 | 50 m | 1:25.94 | |
136 | 853 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 50 m | 1:28.18 | |
137 | 24 | de Vicente Forsell Carolina | 2002 | REAL CANOE | 50 m | 1:36.15 | ||
138 | 273 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 25 m | 1:15.34 | |
139 | 185 | Sottinen Julia | 2000 | PORIN | 00A034 | 25 m | 1:15.82 | |
140 | 153 | Debes Beinta Poulsdottir | 1997 | HAVNAR | 25 m | 1:16.57 | ||
141 | 626 | Brunnberg Hilma | 2003 | SKK | BI0603 | 25 m | 1:19.47 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 31, 50m Breaststroke Men |
WR: Adam Peaty (1994) 26.42 2015-08-04 |
ER: Adam Peaty (1994) 26.42 2015-08-04 |
NR: Johannes Skagius (1995) 27.16 2013-07-30 |
SR: Johannes Skagius (1995) 27.16 2013-07-30 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 14 | Titenis Giedrius | 1989 | LITHUANIA | 50 m | 27.34 | ||
2 | 12 | Crespo Edgar | 1989 | ATLETICO | 50 m | 27.49 | ||
3 | 645 | Skagius Johannes | 1995 | SUNDSVALL | AH8595 | 50 m | 27.54 | |
4 | 9 | Obrovac Nikola | 1998 | MEDVESEAK | 50 m | 27.61 | ||
5 | 53 | Shymanovich Ilya | 1994 | BELARUS | 50 m | 27.63 | ||
6 | 917 | Aaltomaa Sami | 1992 | FINLAND | 92A300 | 50 m | 27.73 | |
7 | 78 | Sidlauskas Andrius | 1997 | LITHUANIA | 50 m | 27.88 | ||
8 | 942 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 27.93 | AFR |
9 | 25 | Scheie Bråthen Jørgen | 1995 | LAMBERTSET | 50 m | 28.08 | ||
10 | 907 | Tuomola Andrei | 1989 | FINLAND | 89A037 | 50 m | 28.56 | |
11 | 297 | Kähr Erik | 1995 | HS | BC7595 | 50 m | 28.57 | |
12 | 916 | Oksa Ossi | 1988 | FINLAND | 88A200 | 50 m | 28.64 | |
13 | 407 | Persson Erik | 1994 | KUNGSBACKA | AB6794 | 50 m | 28.84 | |
14 | 526 | Tour Niklas | 1989 | SK NEPTUN | AQ3789 | 50 m | 28.88 | |
15 | 522 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 50 m | 29.03 | |
16 | 429 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 29.10 | |
17 | 826 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | AD8399 | 50 m | 29.13 | |
18 | 93 | Haarsaker Christoffer Tofte | 1993 | BERGEN | 50 m | 29.15 | ||
19 | 26 | Klippenberg Grindhe Andre | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 29.20 | ||
20 | 236 | Fardal Thomas | 1997 | BÆRUM | 50 m | 29.25 | ||
21 | 433 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 50 m | 29.33 | |
22 | 204 | Pyykkönen Kalle | 1996 | TAMPERE | 96A549 | 50 m | 29.41 | |
23 | 237 | Hvas Tomoe Zenimoto | 2000 | BÆRUM | M010600TOM01 | 50 m | 29.44 | |
24 | 729 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 29.44 | |
25 | 198 | Kulmala Atte | 1998 | TAMPERE | 98B262 | 50 m | 29.48 | |
26 | 703 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 50 m | 29.48 | |
27 | 771 | Fürst Andreas | 1990 | VÄSBY SS | AE1990 | 50 m | 29.78 | |
28 | 781 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 50 m | 29.84 | |
29 | 144 | Vang Bengt | 1999 | OSLO IL | 50 m | 29.91 | ||
30 | 197 | Koskinen Werneri | 1998 | TAMPERE | 98A828 | 50 m | 30.11 | |
31 | 476 | Nilsson Felix | 1990 | MKK | AM6590 | 50 m | 30.20 | |
32 | 265 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 50 m | 30.23 | |
33 | 251 | Hyvönen Elias | 2000 | ELFSBORG | AA7700 | 50 m | 30.28 | |
34 | 414 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 30.31 | |
35 | 434 | Cyrén Petter | 1996 | LASS | AU8796 | 50 m | 30.36 | |
36 | 498 | Dahlgren Johan | 1986 | SK NEPTUN | AB4986 | 50 m | 30.49 | |
37 | 846 | Andersson Daniel | 1997 | UDDEVALLA | AQ7197 | 50 m | 30.51 | |
38 | 769 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 50 m | 30.53 | |
39 | 421 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 30.63 | |
40 | 406 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 50 m | 30.75 | |
41 | 477 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 50 m | 30.75 | |
42 | 541 | Myrlander William | 1997 | NÄSSJÖ | AA1197 | 50 m | 30.76 | |
43 | 841 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 50 m | 30.78 | |
44 | 335 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | 30.79 | |
45 | 445 | Linnér Simon | 1999 | LASS | AE1999 | 50 m | 30.82 | |
46 | 822 | Wågström Victor | 1994 | ÅKERSBERGA | AY0394 | 50 m | 30.85 | |
47 | 929 | Bernek Peter | 1992 | BVSC ZUGLO | 50 m | 30.90 | AFR | |
48 | 379 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 50 m | 30.92 | |
49 | 361 | Steindl Anton | 2000 | JÖNKÖPING | AB2900 | 50 m | 31.10 | |
50 | 723 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 50 m | 31.14 | |
51 | 637 | Hammarlund Emil | 1995 | SUNDSVALL | AT1195 | 50 m | 31.16 | |
52 | 96 | Heimnes Andreas | 1999 | ÅSTVEIT SK | 50 m | 31.19 | ||
53 | 678 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 50 m | 31.20 | |
54 | 878 | Wilkman Dennis | 1998 | SPIF SF | AE6198 | 50 m | 31.20 | |
55 | 311 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 50 m | 31.28 | |
56 | 88 | Refseth Ådne Vike | 1997 | DELFANA | 50 m | 31.34 | ||
57 | 354 | Lövgren Albin | 1999 | JÖNKÖPING | AC0199 | 50 m | 31.34 | |
58 | 687 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 31.40 | |
59 | 87 | Omarsson Omar | 2000 | DELFANA | 50 m | 31.42 | ||
60 | 107 | Jokinen Tuomas | 2001 | CETUS Cet | 01A556 | 50 m | 31.48 | |
61 | 448 | Kurilenko David | 1999 | LJUNGBY SS | AT4599 | 50 m | 31.52 | |
62 | 416 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 50 m | 31.64 | |
63 | 873 | Puoti Carlandrea | 1999 | SPIF SF | AX9999 | 50 m | 31.76 | |
64 | 793 | Torlakovic Edvin | 2001 | VÄSTERVIK | AG5301 | 50 m | 31.77 | |
65 | 85 | Hallaråker Sander | 1999 | DELFANA | 50 m | 31.81 | ||
66 | 174 | Ruohtula Roope | 2000 | JOENSUUN | 00A565 | 50 m | 31.81 | |
67 | 792 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 31.81 | |
68 | 206 | Rautaporras Olli | 2000 | TAMPERE | 00A795 | 50 m | 31.83 | |
69 | 672 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 50 m | 31.84 | |
70 | 388 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 31.93 | |
71 | 171 | Eiserbeck Roope | 1999 | JOENSUUN | 99A294 | 50 m | 32.01 | |
72 | 402 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 32.01 | |
73 | 357 | Nicklasson Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AG2598 | 50 m | 32.15 | |
74 | 711 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 50 m | 32.21 | |
75 | 789 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 50 m | 32.22 | |
76 | 428 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 32.27 | |
77 | 751 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 32.28 | |
78 | 403 | Dahlgren Hampus | 2001 | KUNGSBACKA | AG7501 | 50 m | 32.29 | |
79 | 464 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 32.33 | |
80 | 638 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SUNDSVALL | AH1300 | 50 m | 32.40 | |
81 | 196 | Koskinen Walentin | 2000 | TAMPERE | 00A343 | 50 m | 32.60 | |
82 | 851 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 50 m | 32.72 | |
83 | 559 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 32.73 | |
84 | 279 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 32.77 | |
85 | 759 | Stensson Erik | 2002 | VÄRNAMO SS | AC2902 | 50 m | 32.77 | |
86 | 705 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 50 m | 32.78 | |
87 | 277 | Borgström Bishop Philip | 1999 | GÖTEBORG | AK9999 | 50 m | 32.84 | |
88 | 423 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 32.97 | |
89 | 855 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 50 m | 32.97 | |
90 | 39 | Vik Simen | 1999 | SANDNES | 50 m | 33.01 | ||
91 | 44 | Bratli Birger | 1998 | SKJETTEN | 50 m | 33.22 | ||
92 | 633 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | AH1301 | 50 m | 33.26 | |
93 | 482 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 50 m | 33.33 | |
94 | 780 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 50 m | 33.41 | |
95 | 872 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 33.48 | |
96 | 667 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 50 m | 33.49 | |
97 | 893 | Laurusonis Mantas | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 33.52 | ||
98 | 83 | Wiik Oscar | 2000 | AALESUND | 50 m | 33.53 | ||
99 | 127 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 33.54 | |
100 | 731 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 50 m | 33.65 | |
101 | 554 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 50 m | 33.67 | |
102 | 593 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | AF5303 | 50 m | 33.67 | |
103 | 126 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 33.68 | |
104 | 418 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 50 m | 33.68 | |
105 | 849 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 33.72 | |
106 | 244 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 50 m | 33.73 | |
107 | 2 | Kristofik Martin | 1998 | PBPO | SVK11687 | 50 m | 33.85 | |
108 | 483 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 50 m | 33.97 | |
109 | 271 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 50 m | 34.03 | |
110 | 595 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 50 m | 34.06 | |
111 | 693 | Boos Erik | 1999 | SK TRITON | AD1399 | 50 m | 34.06 | |
112 | 749 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 34.22 | |
113 | 843 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 34.27 | |
114 | 175 | Vartiainen Miiro | 2001 | JOENSUUN | 01A340 | 50 m | 34.33 | |
115 | 727 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 50 m | 34.52 | |
116 | 286 | Vondrak Robin | 2001 | GÖTEBORG | AR1301 | 50 m | 34.54 | |
117 | 268 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 50 m | 34.56 | |
118 | 276 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 50 m | 34.58 | |
119 | 774 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 50 m | 34.63 | |
120 | 404 | Ekholm Richard | 2002 | KUNGSBACKA | AV1702 | 50 m | 34.68 | |
121 | 671 | Vernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 50 m | 34.91 | |
122 | 466 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 34.99 | |
123 | 874 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 50 m | 35.49 | |
124 | 860 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 36.97 | |
125 | 619 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 38.70 | |
126 | 75 | Forsman Karl | 1996 | SK ÄGIR | AY9396 | 50 m | 43.00 | |
127 | 408 | Peter Jeremy | 1988 | KUNGSBACKA | AQ5988 | 25 m | 28.78 | |
128 | 258 | Andersson Christoffer | 1980 | ESKILSTUNA | AA6180 | 25 m | 30.38 | |
129 | 338 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 30.39 | |
130 | 324 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 32.18 | |
131 | 661 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 33.09 | |
132 | 530 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 25 m | 33.31 | |
133 | 459 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 34.24 | |
134 | 785 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 34.65 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 32, 200m Butterfly Women |
WR: Liu Zige (1989) 2:01.81 2009-10-21 |
ER: Katinka Hosszu (1989) 2:04.27 2009-07-29 |
NR: Micha Östergaard (1987) 2:07.44 2009-07-29 |
SR: Martina Granström (1991) 2:07.83 2012-07-31 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 2:04.27 | ||
2 | 898 | Hentke Franziska | 1989 | GERMANY | 50 m | 2:05.77 | ||
3 | 49 | van Berkel Martina | 1989 | HEIDELBERG | 346326 | 50 m | 2:11.20 | |
4 | 35 | Ntountounaki Anna | 1995 | GREECE | 50 m | 2:12.77 | ||
5 | 4 | Hufnagl Claudia | 1996 | USC GRAZ | 50 m | 2:13.28 | ||
6 | 238 | Løvberg Emilie | 1995 | BÆRUM | K040795EMI01 | 50 m | 2:13.30 | |
7 | 796 | Berggren Frida | 1994 | VÄSTERÅS | AE1894 | 50 m | 2:17.01 | |
8 | 940 | Kanapienyte Beatrice | 1999 | LITHUANIA | 50 m | 2:18.29 | AFR | |
9 | 115 | Ruohoniemi Tanja | 1995 | CETUS Cet | 95A598 | 50 m | 2:18.83 | |
10 | 914 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | FINLAND | 96A676 | 50 m | 2:19.38 | |
11 | 1 | Gerzova Dominika | 1999 | TJ KRNOV | 50 m | 2:20.04 | ||
12 | 679 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 2:20.63 | |
13 | 326 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 2:20.75 | |
14 | 564 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 50 m | 2:21.36 | |
15 | 232 | Munkholm Christina | 1996 | DENMARK | 9672AB | 50 m | 2:21.76 | |
16 | 262 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 50 m | 2:22.69 | |
17 | 827 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | AM7200 | 50 m | 2:22.86 | |
18 | 888 | Rimmereide Camilla | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 2:22.89 | ||
19 | 352 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 2:24.16 | |
20 | 30 | Lenéa Remøy Augusta | 1999 | LAMBERTSET | 50 m | 2:24.90 | ||
21 | 492 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | 2:25.01 | |
22 | 348 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 50 m | 2:25.29 | |
23 | 385 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 50 m | 2:25.34 | |
24 | 612 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 2:25.50 | |
25 | 649 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 50 m | 2:25.62 | |
26 | 578 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 50 m | 2:26.34 | |
27 | 528 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 2:26.91 | |
28 | 34 | Vo Jennifer | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 2:26.96 | ||
29 | 344 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | AD2499 | 50 m | 2:27.08 | |
30 | 40 | Vik Eline | 2002 | SANDNES | 50 m | 2:27.36 | ||
31 | 604 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 2:27.51 | |
32 | 86 | Olsen Susann Pleym | 1997 | DELFANA | 50 m | 2:27.92 | ||
33 | 395 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 50 m | 2:28.12 | |
34 | 805 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 50 m | 2:28.17 | |
35 | 485 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 2:29.29 | |
36 | 207 | Rautiainen Hanna | 1999 | TAMPERE | 99A515 | 50 m | 2:29.51 | |
37 | 264 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 50 m | 2:30.39 | |
38 | 200 | Manner Mila | 2001 | TAMPERE | 01A167 | 50 m | 2:31.51 | |
39 | 517 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 50 m | 2:31.58 | |
40 | 500 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 50 m | 2:31.59 | |
41 | 603 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 50 m | 2:32.03 | |
42 | 691 | Andersson Fanny | 1997 | SK TRITON | AO9497 | 50 m | 2:33.01 | |
43 | 832 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 50 m | 2:33.84 | |
44 | 767 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 50 m | 2:34.45 | |
45 | 778 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 50 m | 2:35.15 | |
46 | 828 | Sandberg Alma | 2002 | ÄNGELHOLM | AU3802 | 50 m | 2:35.46 | |
47 | 495 | Bekkewold Amanda | 2001 | SK NEPTUN | BM3401 | 50 m | 2:35.95 | |
48 | 877 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 2:37.13 | |
49 | 430 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 2:37.18 | |
50 | 341 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 50 m | 2:37.96 | |
51 | 334 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 50 m | 2:38.54 | |
52 | 641 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 50 m | 2:39.81 | |
53 | 607 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 2:40.13 | |
54 | 267 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 50 m | 2:41.02 | |
55 | 653 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH4698 | 50 m | 2:41.96 | |
56 | 658 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 50 m | 2:41.98 | |
57 | 261 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 50 m | 2:41.99 | |
58 | 815 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 2:43.04 | |
59 | 809 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 50 m | 2:44.03 | |
60 | 670 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 50 m | 2:44.18 | |
61 | 594 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 50 m | 2:45.81 | |
62 | 748 | Geigel Ellie | 2003 | VARBERG | BR2203 | 50 m | 2:46.91 | |
63 | 460 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 50 m | 2:53.55 | AFR |
64 | 266 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 50 m | 2:55.69 | |
65 | 443 | Järvikari Felicia | 2002 | LASS | AH9802 | 50 m | 2:58.38 | |
66 | 757 | Jingmark Jennifer | 2003 | VÄRNAMO SS | AO0603 | 50 m | 3:02.54 | |
67 | 308 | Vikström Ronja | 1996 | HS | BQ0696 | 25 m | 2:18.82 | |
68 | 465 | Forés Alba | 1998 | MKK | AI5298 | 25 m | 2:22.58 | |
69 | 333 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 2:23.58 | |
70 | 337 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 25 m | 2:31.72 | |
71 | 552 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 2:36.38 | |
72 | 617 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 2:43.14 | |
73 | 176 | Wegelius Vilhelmiina | 2002 | JOENSUUN | 02A466 | 25 m | 2:44.45 | |
74 | 858 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 25 m | 2:54.23 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 33, 800m Freestyle Men |
WR: Lin Zhang (1987) 7:32.12 2009-07-29 |
ER: Gregorio Paltrinieri (1994) 7:40.81 2015-08-05 |
NR: Pal Joensen (1990) 7:45.55 2011-07-26 |
SR: Victor Johansson (1998) 7:56.64 2016-07-09 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 41 | Christiansen Henrik | 1996 | SKJETTEN | 50 m | 7:48.26 | ||
2 | 351 | Johansson Victor | 1998 | JÖNKÖPING | AA7798 | 50 m | 7:56.64 | |
3 | 939 | Dudas Daniel | 1994 | IRON AQUA | 50 m | 8:05.90 | AFR | |
4 | 72 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 8:13.84 | |
5 | 217 | Gidskehaug Erik Årsland | 1997 | MADLA SK | 50 m | 8:14.15 | ||
6 | 23 | Piiroinen Eetu | 1995 | VASA | 95A743 | 50 m | 8:15.10 | |
7 | 296 | Kron Kristian | 1992 | HS | AY2192 | 50 m | 8:15.83 | |
8 | 486 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 50 m | 8:17.25 | |
9 | 346 | Grimberg Filip | 1998 | JÖNKÖPING | AL0198 | 50 m | 8:18.13 | |
10 | 935 | Rapp Clemens | 1989 | NECKARSULM | 50 m | 8:20.00 | AFR | |
11 | 810 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 50 m | 8:21.76 | |
12 | 38 | Dimitriou Dimitrios | 1997 | GREECE | 50 m | 8:26.54 | ||
13 | 156 | Gardshodn Marius Ihlen | 1998 | HAVNAR | 50 m | 8:27.38 | ||
14 | 505 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 8:27.87 | |
15 | 90 | Urdal Sondre Saltnes | 1999 | DELFANA | 50 m | 8:28.07 | AFR | |
16 | 252 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 8:28.49 | |
17 | 355 | Malm Markus | 1997 | JÖNKÖPING | AE7397 | 50 m | 8:28.52 | |
18 | 469 | Kindberg Marcus | 1993 | MKK | AI6993 | 50 m | 8:33.93 | |
19 | 336 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 8:35.29 | |
20 | 307 | Vikström Isak | 1999 | HS | AJ3199 | 50 m | 8:36.06 | |
21 | 291 | Dukic Dennis | 2000 | HS | AC4500 | 50 m | 8:36.81 | |
22 | 786 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 50 m | 8:37.29 | |
23 | 487 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 8:39.08 | |
24 | 33 | Toth Patrick | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 8:40.55 | ||
25 | 218 | Jørgensen Christoffer Solberg | 1996 | MADLA SK | 50 m | 8:40.99 | ||
26 | 350 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 50 m | 8:41.03 | |
27 | 221 | Turøy Jens Petter | 1999 | MADLA SK | 50 m | 8:41.11 | ||
28 | 570 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 50 m | 8:42.28 | |
29 | 103 | Aateigen Dennis | 2001 | TEAM SØR | 50 m | 8:42.81 | ||
30 | 738 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 50 m | 8:43.91 | |
31 | 353 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 50 m | 8:44.45 | |
32 | 43 | Aanesen Viktor | 1999 | SKJETTEN | 50 m | 8:45.86 | ||
33 | 461 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 8:46.74 | |
34 | 360 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 50 m | 8:46.85 | |
35 | 210 | Kuusisto Elias | 1999 | AURAJOEN | 99A373 | 50 m | 8:46.98 | |
36 | 530 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 50 m | 8:46.98 | |
37 | 770 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 50 m | 8:49.35 | |
38 | 215 | Aikio Espen | 2000 | MADLA SK | 50 m | 8:49.63 | ||
39 | 405 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 8:50.68 | |
40 | 248 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 50 m | 8:52.14 | |
41 | 646 | Strandberg Johan | 1997 | SUNDSVALL | AL3197 | 50 m | 8:52.71 | |
42 | 22 | Tähtivuori Aaro | 1998 | HELSINGFOR | 98A584 | 50 m | 8:53.33 | |
43 | 323 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 8:54.04 | |
44 | 521 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 50 m | 8:54.43 | |
45 | 158 | Nattestad Niels | 1998 | HAVNAR | 50 m | 8:55.52 | ||
46 | 739 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 8:56.16 | |
47 | 343 | Bergwall Johan | 1999 | JÖNKÖPING | AO4599 | 50 m | 8:57.59 | |
48 | 494 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 8:58.74 | |
49 | 152 | Dam Johan | 2002 | HAVNAR | 50 m | 9:04.49 | ||
50 | 824 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | AA6300 | 50 m | 9:00.32 | RES |
51 | 362 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 50 m | 9:02.76 | RES |
52 | 299 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | AM5399 | 50 m | 9:03.53 | RES |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 33, 800m Freestyle Men |
WR: Lin Zhang (1987) 7:32.12 2009-07-29 |
ER: Gregorio Paltrinieri (1994) 7:40.81 2015-08-05 |
NR: Pal Joensen (1990) 7:45.55 2011-07-26 |
SR: Victor Johansson (1998) 7:56.64 2016-07-09 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 41 | Christiansen Henrik | 1996 | SKJETTEN | 50 m | 7:48.26 | ||
2 | 351 | Johansson Victor | 1998 | JÖNKÖPING | AA7798 | 50 m | 7:56.64 | |
3 | 939 | Dudas Daniel | 1994 | IRON AQUA | 50 m | 8:05.90 | AFR | |
4 | 72 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 8:13.84 | |
5 | 217 | Gidskehaug Erik Årsland | 1997 | MADLA SK | 50 m | 8:14.15 | ||
6 | 23 | Piiroinen Eetu | 1995 | VASA | 95A743 | 50 m | 8:15.10 | |
7 | 296 | Kron Kristian | 1992 | HS | AY2192 | 50 m | 8:15.83 | |
8 | 486 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 50 m | 8:17.25 | |
9 | 346 | Grimberg Filip | 1998 | JÖNKÖPING | AL0198 | 50 m | 8:18.13 | |
10 | 935 | Rapp Clemens | 1989 | NECKARSULM | 50 m | 8:20.00 | AFR | |
11 | 810 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 50 m | 8:21.76 | |
12 | 38 | Dimitriou Dimitrios | 1997 | GREECE | 50 m | 8:26.54 | ||
13 | 156 | Gardshodn Marius Ihlen | 1998 | HAVNAR | 50 m | 8:27.38 | ||
14 | 505 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 8:27.87 | |
15 | 90 | Urdal Sondre Saltnes | 1999 | DELFANA | 50 m | 8:28.07 | AFR | |
16 | 252 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 8:28.49 | |
17 | 355 | Malm Markus | 1997 | JÖNKÖPING | AE7397 | 50 m | 8:28.52 | |
18 | 469 | Kindberg Marcus | 1993 | MKK | AI6993 | 50 m | 8:33.93 | |
19 | 336 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 8:35.29 | |
20 | 307 | Vikström Isak | 1999 | HS | AJ3199 | 50 m | 8:36.06 | |
21 | 291 | Dukic Dennis | 2000 | HS | AC4500 | 50 m | 8:36.81 | |
22 | 786 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 50 m | 8:37.29 | |
23 | 487 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 8:39.08 | |
24 | 33 | Toth Patrick | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 8:40.55 | ||
25 | 218 | Jørgensen Christoffer Solberg | 1996 | MADLA SK | 50 m | 8:40.99 | ||
26 | 350 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 50 m | 8:41.03 | |
27 | 221 | Turøy Jens Petter | 1999 | MADLA SK | 50 m | 8:41.11 | ||
28 | 570 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 50 m | 8:42.28 | |
29 | 103 | Aateigen Dennis | 2001 | TEAM SØR | 50 m | 8:42.81 | ||
30 | 738 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 50 m | 8:43.91 | |
31 | 353 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 50 m | 8:44.45 | |
32 | 43 | Aanesen Viktor | 1999 | SKJETTEN | 50 m | 8:45.86 | ||
33 | 461 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 8:46.74 | |
34 | 360 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 50 m | 8:46.85 | |
35 | 210 | Kuusisto Elias | 1999 | AURAJOEN | 99A373 | 50 m | 8:46.98 | |
36 | 530 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 50 m | 8:46.98 | |
37 | 770 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 50 m | 8:49.35 | |
38 | 215 | Aikio Espen | 2000 | MADLA SK | 50 m | 8:49.63 | ||
39 | 405 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | AJ5996 | 50 m | 8:50.68 | |
40 | 248 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 50 m | 8:52.14 | |
41 | 646 | Strandberg Johan | 1997 | SUNDSVALL | AL3197 | 50 m | 8:52.71 | |
42 | 22 | Tähtivuori Aaro | 1998 | HELSINGFOR | 98A584 | 50 m | 8:53.33 | |
43 | 323 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 8:54.04 | |
44 | 521 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 50 m | 8:54.43 | |
45 | 158 | Nattestad Niels | 1998 | HAVNAR | 50 m | 8:55.52 | ||
46 | 739 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 8:56.16 | |
47 | 343 | Bergwall Johan | 1999 | JÖNKÖPING | AO4599 | 50 m | 8:57.59 | |
48 | 494 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 8:58.74 | |
49 | 152 | Dam Johan | 2002 | HAVNAR | 50 m | 9:04.49 | ||
50 | 824 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | AA6300 | 50 m | 9:00.32 | RES |
51 | 362 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 50 m | 9:02.76 | RES |
52 | 299 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | AM5399 | 50 m | 9:03.53 | RES |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 34, 800m Freestyle Women |
WR: Katie Ledecky (1997) 8:04.79 2016-08-12 |
ER: Rebecca Adlington (1989) 8:14.10 2008-08-16 |
NR: Lotte Friis (1988) 8:15.92 2009-08-01 |
SR: Gabriella Fagundez (1985) 8:39.06 2008-08-14 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 73 | Köhler Sarah | 1994 | FRANKFURT | 154579 | 50 m | 8:22.67 | |
2 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 8:29.41 | ||
3 | 900 | Rieder Celine | 2001 | GERMANY | 50 m | 8:43.31 | ||
4 | 934 | Hassler Julia | 1993 | HEIDELBERG | 50 m | 8:53.06 | AFR | |
5 | 344 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | AD2499 | 50 m | 8:54.99 | |
6 | 501 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | AE8294 | 50 m | 8:57.34 | |
7 | 513 | Lajunen Laura | 1992 | SK NEPTUN | CG2692 | 50 m | 8:58.60 | |
8 | 240 | Smith Majken | 1997 | BÆRUM | 50 m | 8:59.39 | ||
9 | 622 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | 9:02.84 | |
10 | 45 | Halvorsen Astrid Julie | 2001 | SKJETTEN | 50 m | 9:04.79 | ||
11 | 326 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 9:05.02 | |
12 | 333 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 9:06.19 | |
13 | 155 | Eidesgaard Vár | 2001 | HAVNAR | 50 m | 9:08.01 | ||
14 | 465 | Forés Alba | 1998 | MKK | AI5298 | 50 m | 9:10.11 | |
15 | 586 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 50 m | 9:11.88 | |
16 | 219 | Småvik Benedikte | 2002 | MADLA SK | 50 m | 9:14.21 | ||
17 | 772 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 50 m | 9:17.59 | |
18 | 293 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 50 m | 9:19.53 | |
19 | 475 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 50 m | 9:20.05 | |
20 | 685 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 9:20.33 | |
21 | 310 | Ülger Olivia | 2000 | HS | AK3800 | 50 m | 9:20.46 | |
22 | 606 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 9:24.28 | |
23 | 40 | Vik Eline | 2002 | SANDNES | 50 m | 9:27.03 | ||
24 | 216 | Endregaard Julie Borsheim | 2001 | MADLA SK | 50 m | 9:28.37 | ||
25 | 568 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 50 m | 9:28.70 | |
26 | 829 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 9:29.91 | |
27 | 813 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 50 m | 9:30.73 | |
28 | 243 | Fjeldstad Malene | 2000 | TROMSØ SK | 50 m | 9:31.60 | ||
29 | 889 | Hoseth Emilia | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 9:33.07 | ||
30 | 417 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 50 m | 9:34.09 | |
31 | 569 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 9:34.49 | |
32 | 577 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | AU5499 | 50 m | 9:34.71 | |
33 | 481 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 9:35.55 | |
34 | 282 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 9:38.73 | |
35 | 807 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 50 m | 9:42.20 | |
36 | 3 | Trníková Nikoleta | 2002 | PBPO | SVK11827 | 50 m | 9:43.99 | |
37 | 341 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 50 m | 9:44.08 | |
38 | 181 | Känkänen Heta | 2001 | PORIN | 01A001 | 50 m | 9:44.70 | |
39 | 382 | Simander Ella | 2002 | KARLSKRONA | AU4802 | 50 m | 9:48.51 | |
40 | 159 | Tummasardóttir Susanna | 2001 | HAVNAR | 50 m | 9:49.00 | ||
41 | 320 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 9:49.53 | |
42 | 817 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 9:49.81 | |
43 | 767 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 50 m | 9:51.56 | |
44 | 596 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 50 m | 9:52.85 | |
45 | 721 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | 9:53.43 | |
46 | 139 | Kvalheim June Urdahl | 1999 | OSLO IL | 50 m | 9:53.78 | ||
47 | 430 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 9:54.25 | |
48 | 647 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 50 m | 9:54.75 | RES |
49 | 728 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 9:56.57 | RES |
50 | 393 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 50 m | 10:00.56 | RES |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |
Event 34, 800m Freestyle Women |
WR: Katie Ledecky (1997) 8:04.79 2016-08-12 |
ER: Rebecca Adlington (1989) 8:14.10 2008-08-16 |
NR: Lotte Friis (1988) 8:15.92 2009-08-01 |
SR: Gabriella Fagundez (1985) 8:39.06 2008-08-14 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 73 | Köhler Sarah | 1994 | FRANKFURT | 154579 | 50 m | 8:22.67 | |
2 | 884 | Hosszu Katinka | 1989 | IRON AQUA | 50 m | 8:29.41 | ||
3 | 900 | Rieder Celine | 2001 | GERMANY | 50 m | 8:43.31 | ||
4 | 934 | Hassler Julia | 1993 | HEIDELBERG | 50 m | 8:53.06 | AFR | |
5 | 344 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | AD2499 | 50 m | 8:54.99 | |
6 | 501 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | AE8294 | 50 m | 8:57.34 | |
7 | 513 | Lajunen Laura | 1992 | SK NEPTUN | CG2692 | 50 m | 8:58.60 | |
8 | 240 | Smith Majken | 1997 | BÆRUM | 50 m | 8:59.39 | ||
9 | 622 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | 9:02.84 | |
10 | 45 | Halvorsen Astrid Julie | 2001 | SKJETTEN | 50 m | 9:04.79 | ||
11 | 326 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 9:05.02 | |
12 | 333 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 9:06.19 | |
13 | 155 | Eidesgaard Vár | 2001 | HAVNAR | 50 m | 9:08.01 | ||
14 | 465 | Forés Alba | 1998 | MKK | AI5298 | 50 m | 9:10.11 | |
15 | 586 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 50 m | 9:11.88 | |
16 | 219 | Småvik Benedikte | 2002 | MADLA SK | 50 m | 9:14.21 | ||
17 | 772 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 50 m | 9:17.59 | |
18 | 293 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 50 m | 9:19.53 | |
19 | 475 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 50 m | 9:20.05 | |
20 | 685 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 9:20.33 | |
21 | 310 | Ülger Olivia | 2000 | HS | AK3800 | 50 m | 9:20.46 | |
22 | 606 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 9:24.28 | |
23 | 40 | Vik Eline | 2002 | SANDNES | 50 m | 9:27.03 | ||
24 | 216 | Endregaard Julie Borsheim | 2001 | MADLA SK | 50 m | 9:28.37 | ||
25 | 568 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 50 m | 9:28.70 | |
26 | 829 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 9:29.91 | |
27 | 813 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 50 m | 9:30.73 | |
28 | 243 | Fjeldstad Malene | 2000 | TROMSØ SK | 50 m | 9:31.60 | ||
29 | 889 | Hoseth Emilia | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 9:33.07 | ||
30 | 417 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 50 m | 9:34.09 | |
31 | 569 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 9:34.49 | |
32 | 577 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | AU5499 | 50 m | 9:34.71 | |
33 | 481 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 9:35.55 | |
34 | 282 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 9:38.73 | |
35 | 807 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 50 m | 9:42.20 | |
36 | 3 | Trníková Nikoleta | 2002 | PBPO | SVK11827 | 50 m | 9:43.99 | |
37 | 341 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 50 m | 9:44.08 | |
38 | 181 | Känkänen Heta | 2001 | PORIN | 01A001 | 50 m | 9:44.70 | |
39 | 382 | Simander Ella | 2002 | KARLSKRONA | AU4802 | 50 m | 9:48.51 | |
40 | 159 | Tummasardóttir Susanna | 2001 | HAVNAR | 50 m | 9:49.00 | ||
41 | 320 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 9:49.53 | |
42 | 817 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 9:49.81 | |
43 | 767 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 50 m | 9:51.56 | |
44 | 596 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 50 m | 9:52.85 | |
45 | 721 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | 9:53.43 | |
46 | 139 | Kvalheim June Urdahl | 1999 | OSLO IL | 50 m | 9:53.78 | ||
47 | 430 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 9:54.25 | |
48 | 647 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 50 m | 9:54.75 | RES |
49 | 728 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 9:56.57 | RES |
50 | 393 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 50 m | 10:00.56 | RES |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 15:06 |