Program for STT Efterårsstævne
Below are all entry- and startlists shown by session.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
111 |
|
Lærke Blond |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:44.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
24 |
|
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:46.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
33 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:49.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
21 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:50.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
133 |
|
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:58.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:18.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
127 |
|
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:33.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
154 |
|
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:44.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
117 |
|
Magnus Bæklund Thygesen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
110 |
|
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:43.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
4:46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Jaqueline Haack |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
4:49.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
4:55.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
140 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
121 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:21.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
147 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
5:25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
134 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
126 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
146 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:43.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
400m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
113 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:14.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
114 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
119 |
|
Frederik Rasmussen |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
80 |
|
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
4:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Sune Vergmann |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:44.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
68 |
|
Sofus Norby Larsson |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
4:57.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
112 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:20.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
23 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
90 |
|
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:34.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
24 |
|
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:36.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
120 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:36.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
123 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
21 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:38.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
33 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:40.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
125 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:41.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
26 |
|
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:42.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
36 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:43.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
65 |
|
Charlotte Dreyer Riis |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:45.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
20 |
|
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
97 |
|
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
93 |
|
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
1 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:15.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
39 |
|
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
25 |
|
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:23.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
22 |
|
Benjamin Koch Andersen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:25.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
35 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:32.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
91 |
|
Mathias Bæklund Thygesen |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:41.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
92 |
|
Jonathan Skadhauge |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
28 |
|
Jaqueline Haack |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
125 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:41.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
65 |
|
Charlotte Dreyer Riis |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:55.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
140 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:00.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
155 |
|
Jeppe Kjær |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:16.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
172 |
|
Stefan Rasmussen |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
68 |
|
Sofus Norby Larsson |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
117 |
|
Magnus Bæklund Thygesen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
98 |
|
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
23 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:07.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
110 |
|
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:08.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
36 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:09.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
24 |
|
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:09.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
20 |
|
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
166 |
|
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
32 |
|
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:13.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
26 |
|
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
147 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
126 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
146 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:21.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
39 |
|
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
59.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
113 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:03.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
127 |
|
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:04.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
124 |
|
Sune Vergmann |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:05.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
114 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:06.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
80 |
|
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:06.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
91 |
|
Mathias Bæklund Thygesen |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:09.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
112 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
111 |
|
Lærke Blond |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
123 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
84 |
|
Anja Xin Andersen |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
33 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
21 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
116 |
|
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
90 |
|
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
160 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
38.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
120 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
133 |
|
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
126 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
40.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
93 |
|
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
49.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
163 |
|
Isabella Kongstad |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
51.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
25 |
|
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
173 |
|
Tue Vestergaard Jürs |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
31.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
154 |
|
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
22 |
|
Benjamin Koch Andersen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
33.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
80 |
|
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
41.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
125 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:03.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:04.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
121 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:05.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
134 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:06.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
116 |
|
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:08.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
27 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:10.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
97 |
|
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
157 |
|
Anne-Katrine S. Jensen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:19.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
156 |
|
Alexander Slente |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
54.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
124 |
|
Sune Vergmann |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
58.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
172 |
|
Stefan Rasmussen |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
59.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
114 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:00.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
35 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:00.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
162 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:01.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
115 |
|
Victor Schnabelrauch |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:04.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
129 |
|
Tobias Gundelach |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
23 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
120 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Jaqueline Haack |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
33.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
121 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
166 |
|
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
36.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
140 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
146 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
133 |
|
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
163 |
|
Isabella Kongstad |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
52.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
39 |
|
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
27.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
155 |
|
Jeppe Kjær |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
117 |
|
Magnus Bæklund Thygesen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
127 |
|
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
173 |
|
Tue Vestergaard Jürs |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
31.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
68 |
|
Sofus Norby Larsson |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
98 |
|
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
112 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:02.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
111 |
|
Lærke Blond |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
90 |
|
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
123 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
32 |
|
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
21 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
97 |
|
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
134 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:21.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
160 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
27 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:26.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
93 |
|
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:34.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
157 |
|
Anne-Katrine S. Jensen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
163 |
|
Isabella Kongstad |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:41.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
25 |
|
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
59.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
156 |
|
Alexander Slente |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:04.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
113 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:05.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
22 |
|
Benjamin Koch Andersen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:05.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
173 |
|
Tue Vestergaard Jürs |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:07.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
154 |
|
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:08.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
91 |
|
Mathias Bæklund Thygesen |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:09.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
35 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:10.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
162 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:17.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
115 |
|
Victor Schnabelrauch |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
110 |
|
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:32.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
36 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:33.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:42.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:48.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Charlotte Dreyer Riis |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
1 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:10.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
119 |
|
Frederik Rasmussen |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:42.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
125 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
120 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:13.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
110 |
|
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:14.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
32 |
|
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:16.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
24 |
|
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:20.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
111 |
|
Lærke Blond |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
21 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:21.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
134 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:23.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
123 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:27.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
166 |
|
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
160 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
27 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
97 |
|
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
65 |
|
Charlotte Dreyer Riis |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:47.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
93 |
|
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:58.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
163 |
|
Isabella Kongstad |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
3:10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
156 |
|
Alexander Slente |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:05.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
124 |
|
Sune Vergmann |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:06.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
172 |
|
Stefan Rasmussen |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:08.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
68 |
|
Sofus Norby Larsson |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
114 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
162 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:13.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
119 |
|
Frederik Rasmussen |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:17.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
80 |
|
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:22.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
90 |
|
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
147 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
122 |
|
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.64 |
|
LAT |
|
|
|
|
|
4 |
26 |
|
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
20 |
|
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
116 |
|
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
118 |
|
Emilia Høffer |
2001 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
133 |
|
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
157 |
|
Anne-Katrine S. Jensen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
41.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
163 |
|
Isabella Kongstad |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
42.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
25 |
|
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
39 |
|
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
26.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
117 |
|
Magnus Bæklund Thygesen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
27.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
98 |
|
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
113 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
173 |
|
Tue Vestergaard Jürs |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
28.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
80 |
|
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
127 |
|
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
22 |
|
Benjamin Koch Andersen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
91 |
|
Mathias Bæklund Thygesen |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
115 |
|
Victor Schnabelrauch |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
92 |
|
Jonathan Skadhauge |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
35 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
154 |
|
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
162 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
112 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:03.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
23 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:06.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Jaqueline Haack |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:10.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
121 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
33 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
36 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:13.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
126 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
166 |
|
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
146 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
140 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
163 |
|
Isabella Kongstad |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:52.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
155 |
|
Jeppe Kjær |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:03.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
95 |
|
Oliver Skadhauge |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
24 |
|
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
5:23.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Jaqueline Haack |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
5:24.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
5:46.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
65 |
|
Charlotte Dreyer Riis |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
6:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
400m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
113 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:54.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
119 |
|
Frederik Rasmussen |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:22.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
112 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
120 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
27.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
23 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
28.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
32 |
|
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
110 |
|
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
134 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
122 |
|
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
90 |
|
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
97 |
|
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
121 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
166 |
|
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
30.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
20 |
|
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
30.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
147 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
36 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
146 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
27 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
118 |
|
Emilia Høffer |
2001 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
140 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
157 |
|
Anne-Katrine S. Jensen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
36.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
39 |
|
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
24.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
156 |
|
Alexander Slente |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
172 |
|
Stefan Rasmussen |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
117 |
|
Magnus Bæklund Thygesen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
26.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
98 |
|
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
26.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
35 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
173 |
|
Tue Vestergaard Jürs |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
154 |
|
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
162 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
28.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
115 |
|
Victor Schnabelrauch |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
28.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
114 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
95 |
|
Oliver Skadhauge |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
28.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
91 |
|
Mathias Bæklund Thygesen |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
68 |
|
Sofus Norby Larsson |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
129 |
|
Tobias Gundelach |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
178 |
|
Sofie Bak |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:15.50 |
|
LAT |
|
|
|
|
|
2 |
111 |
|
Lærke Blond |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
123 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
33 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:18.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
21 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:18.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
84 |
|
Anja Xin Andersen |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:18.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
160 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:22.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
125 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:24.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
133 |
|
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:24.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
126 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
116 |
|
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
93 |
|
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:42.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
25 |
|
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:05.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
127 |
|
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:07.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
173 |
|
Tue Vestergaard Jürs |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
22 |
|
Benjamin Koch Andersen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Sune Vergmann |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:19.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
92 |
|
Jonathan Skadhauge |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
71 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
82 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
151 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:05.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
79 |
|
Magne Waag Kallesøe |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
176 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:14.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
175 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:27.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
107 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
11 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
51.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
168 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
52.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
14 |
|
Isabella Hjortgaard Larse |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
53.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
103 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
54.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
174 |
|
Victoria Andersen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:00.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
101 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:15.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Carla Milling |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
5 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
6 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:43.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
165 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
43.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
108 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
46.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
109 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
48.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
151 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
48.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
167 |
|
Mikkel Stabell-Jørgensen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
50.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
106 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
50.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
128 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
159 |
|
Emil Kofoed-Skov |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
12 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:23.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
15 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
102 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
99 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:55.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:57.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
82 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:02.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
176 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
18 |
|
Oscaar Opperfelt |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
175 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:14.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
158 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:22.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
105 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
16 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:24.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
167 |
|
Mikkel Stabell-Jørgensen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
79 |
|
Magne Waag Kallesøe |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
165 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
109 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:36.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
17 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:37.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
159 |
|
Emil Kofoed-Skov |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:52.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
171 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
9 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:06.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
12 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
41.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
102 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
46.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
15 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
46.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
47.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Isabella Hjortgaard Larse |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
51.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
168 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
51.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
99 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
54.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
7 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
57.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
58.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
128 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
43.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
16 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
44.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
171 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
58.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
58.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
9 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:04.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
71 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
168 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:52.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
101 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:53.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
174 |
|
Victoria Andersen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:55.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
103 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
176 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Oscaar Opperfelt |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
107 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
158 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:36.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
167 |
|
Mikkel Stabell-Jørgensen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
108 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:38.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
106 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
165 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:42.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
105 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:45.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
159 |
|
Emil Kofoed-Skov |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
71 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:49.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
13 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
82 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:18.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
176 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:23.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
158 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
175 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:38.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
107 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:53.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
79 |
|
Magne Waag Kallesøe |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
167 |
|
Mikkel Stabell-Jørgensen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
3:05.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
108 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:09.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
106 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:09.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
105 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
17 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
165 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
3:34.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
101 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
48.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
102 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:01.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
103 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:07.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
99 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:18.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
18 |
|
Oscaar Opperfelt |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
38.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
175 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
39.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
151 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
128 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
53.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
159 |
|
Emil Kofoed-Skov |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
56.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
12 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
15 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:41.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
14 |
|
Isabella Hjortgaard Larse |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
168 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
176 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
158 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:21.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
165 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:39.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
16 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
159 |
|
Emil Kofoed-Skov |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:59.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
10 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:01.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
171 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
71 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
12 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
15 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
39.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
174 |
|
Victoria Andersen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
40.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
168 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
101 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
43.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
13 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
43.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
52.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
103 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
52.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
54.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Carla Milling |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
54.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
102 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
54.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
99 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
56.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
7 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
56.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:00.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
176 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
175 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
167 |
|
Mikkel Stabell-Jørgensen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
36.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
79 |
|
Magne Waag Kallesøe |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
17 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
42.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
128 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
42.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
159 |
|
Emil Kofoed-Skov |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
44.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
171 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
46.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
9 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
53.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
109 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
53.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
54.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
10 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
55.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
14 |
|
Isabella Hjortgaard Larse |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:52.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
168 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:55.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:58.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
82 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:19.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
165 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
18 |
|
Oscaar Opperfelt |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
108 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
109 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:38.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
16 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
151 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:52.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
106 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:53.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
107 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:59.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
167 |
|
Mikkel Stabell-Jørgensen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
105 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
60 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:27.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
63 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
135 |
|
Isabell Hansen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
177 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
2:41.96 |
|
LAT |
|
|
|
|
|
5 |
52 |
|
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:46.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
41 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:48.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
54 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:50.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
138 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:50.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
75 |
|
Katharina Zobel |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:54.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
143 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
142 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
152 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
153 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:06.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
56 |
|
Halfdan Dahl Jespersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:28.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
149 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
87 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
78 |
|
Linus Norby Larsson |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
67 |
|
Julie Philip |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
70 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
48 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:20.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
144 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:21.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:30.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
55 |
|
Aksel Thuesen Güsmer |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:06.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
145 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:09.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
59 |
|
Magnus Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
66 |
|
Gustav Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
45 |
|
Simon Voldmester |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
40 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:15.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
132 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:16.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
63 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
57 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
141 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
73 |
|
Helena Honore |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
142 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
74 |
|
Iben Karlsmark |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
47 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
46.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
131 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
46.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
89 |
|
Asta Rosenkilde-Hansen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
47.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
148 |
|
Sille Freltoft |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
49.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
104 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
52.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
30 |
|
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
33.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
42 |
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
58 |
|
Karl Korfix Barlebo |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Tristan Jensen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
36.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
31 |
|
Mark Dimon |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
136 |
|
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
44 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
43 |
|
Asbjørn Zeller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
164 |
|
Jakob Bagge Møller |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
41.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
137 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
44.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
169 |
|
Sebastian Kørup |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
58.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
57 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
59.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Julie Philip |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:04.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
64 |
|
Mathilde Møller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:05.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:05.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
77 |
|
Kristine Dupont |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
47 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:08.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
170 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
53 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
34 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:15.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
89 |
|
Asta Rosenkilde-Hansen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:18.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
19 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
161 |
|
Emilie Petersen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
58 |
|
Karl Korfix Barlebo |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
58.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
56 |
|
Halfdan Dahl Jespersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:02.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
49 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:03.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
130 |
|
Alexander Oxenbøll |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:03.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
149 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:04.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
96 |
|
William F. Pilgaard |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:05.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
29 |
|
Karl-Johan Brandt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:06.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
81 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:06.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
69 |
|
Aksel Kirkelund |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:07.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
51 |
|
Konradas Juska |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:07.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
31 |
|
Mark Dimon |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:07.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
164 |
|
Jakob Bagge Møller |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:08.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
86 |
|
Victor Rønne |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:08.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
46 |
|
Daniel Emil Lund Cliff |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:09.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
139 |
|
Lukas Hitlev |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
87 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:12.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
150 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
37 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
63 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
30.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Mathilde Møller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
62 |
|
Vigga Jacoby |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
36.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
138 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
48 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
52 |
|
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
177 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
37.47 |
|
LAT |
|
|
|
|
|
9 |
170 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
41.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
161 |
|
Emilie Petersen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
56.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
55 |
|
Aksel Thuesen Güsmer |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
30.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
66 |
|
Gustav Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
40 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Tristan Jensen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
45 |
|
Simon Voldmester |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
164 |
|
Jakob Bagge Møller |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
38.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
136 |
|
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
69 |
|
Aksel Kirkelund |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
169 |
|
Sebastian Kørup |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
51.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
60 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:09.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
135 |
|
Isabell Hansen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
144 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
77 |
|
Kristine Dupont |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
143 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
62 |
|
Vigga Jacoby |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:21.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
73 |
|
Helena Honore |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:21.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
177 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:23.84 |
|
LAT |
|
|
|
|
|
9 |
70 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
141 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
153 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
53 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
170 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
34 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
74 |
|
Iben Karlsmark |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:28.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
131 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:29.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
19 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
148 |
|
Sille Freltoft |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:32.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
152 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:45.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
104 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:46.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
161 |
|
Emilie Petersen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:00.00 |
|
LAT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
30 |
|
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:08.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
59 |
|
Magnus Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
130 |
|
Alexander Oxenbøll |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
96 |
|
William F. Pilgaard |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
42 |
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:14.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
49 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:15.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:15.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
51 |
|
Konradas Juska |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
44 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:16.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
43 |
|
Asbjørn Zeller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
46 |
|
Daniel Emil Lund Cliff |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:19.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
86 |
|
Victor Rønne |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:19.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
132 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:19.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
139 |
|
Lukas Hitlev |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
81 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:26.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
78 |
|
Linus Norby Larsson |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
29 |
|
Karl-Johan Brandt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:29.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
150 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
169 |
|
Sebastian Kørup |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
37 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:55.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
75 |
|
Katharina Zobel |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:15.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
77 |
|
Kristine Dupont |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Julie Philip |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:27.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
143 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:35.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
75 |
|
Katharina Zobel |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
144 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
170 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:41.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
104 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
58 |
|
Karl Korfix Barlebo |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:10.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
55 |
|
Aksel Thuesen Güsmer |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
59 |
|
Magnus Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:17.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
149 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:18.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
130 |
|
Alexander Oxenbøll |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:20.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
132 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:21.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
69 |
|
Aksel Kirkelund |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
51 |
|
Konradas Juska |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:29.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
81 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
86 |
|
Victor Rønne |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
29 |
|
Karl-Johan Brandt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
164 |
|
Jakob Bagge Møller |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:33.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
150 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
78 |
|
Linus Norby Larsson |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:49.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
63 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:42.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
135 |
|
Isabell Hansen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
41 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:58.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
153 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:04.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
73 |
|
Helena Honore |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:05.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
141 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
138 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:17.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
89 |
|
Asta Rosenkilde-Hansen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
30 |
|
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:35.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
44 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:58.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
137 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:58.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
66 |
|
Gustav Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:02.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
43 |
|
Asbjørn Zeller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:05.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
31 |
|
Mark Dimon |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:07.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
46 |
|
Daniel Emil Lund Cliff |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
60 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
29.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
57 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
29.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
64 |
|
Mathilde Møller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
30.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
48 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
62 |
|
Vigga Jacoby |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
142 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
52 |
|
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
47 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
74 |
|
Iben Karlsmark |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
36.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
53 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
36.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
170 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
37.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
177 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
37.43 |
|
LAT |
|
|
|
|
|
14 |
131 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
70 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
39.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
152 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
52.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
145 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
49 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
56 |
|
Halfdan Dahl Jespersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
96 |
|
William F. Pilgaard |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
42 |
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
33.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
45 |
|
Simon Voldmester |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
136 |
|
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
139 |
|
Lukas Hitlev |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
36.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
164 |
|
Jakob Bagge Møller |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
39.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
37 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
58.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
63 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:08.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
Vigga Jacoby |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
144 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
177 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:19.55 |
|
LAT |
|
|
|
|
|
5 |
67 |
|
Julie Philip |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:20.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
148 |
|
Sille Freltoft |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
34 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
153 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:27.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
19 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:34.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
55 |
|
Aksel Thuesen Güsmer |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:03.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
40 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:09.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
61 |
|
Tristan Jensen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:09.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
66 |
|
Gustav Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:11.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
49 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
Konradas Juska |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:16.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
87 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:22.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
69 |
|
Aksel Kirkelund |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
60 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
54 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:41.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
64 |
|
Mathilde Møller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:41.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:46.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
41 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:47.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
52 |
|
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:52.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
142 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:55.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
75 |
|
Katharina Zobel |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:57.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
177 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
3:03.36 |
|
LAT |
|
|
|
|
|
10 |
152 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:25.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
61 |
|
Tristan Jensen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:29.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
59 |
|
Magnus Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:32.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
139 |
|
Lukas Hitlev |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
169 |
|
Sebastian Kørup |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
3:58.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
57 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
27.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
60 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
28.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
77 |
|
Kristine Dupont |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
170 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
135 |
|
Isabell Hansen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
64 |
|
Mathilde Møller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
138 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
89 |
|
Asta Rosenkilde-Hansen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
53 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
104 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
43.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
58 |
|
Karl Korfix Barlebo |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
81 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
29.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
56 |
|
Halfdan Dahl Jespersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
86 |
|
Victor Rønne |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
96 |
|
William F. Pilgaard |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
40 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
43 |
|
Asbjørn Zeller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
130 |
|
Alexander Oxenbøll |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
132 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
42 |
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
29 |
|
Karl-Johan Brandt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
164 |
|
Jakob Bagge Møller |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
44 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
46 |
|
Daniel Emil Lund Cliff |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
87 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
78 |
|
Linus Norby Larsson |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
150 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
169 |
|
Sebastian Kørup |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
40.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
37 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
43.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
63 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Julie Philip |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
73 |
|
Helena Honore |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:25.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
141 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
70 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:31.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
74 |
|
Iben Karlsmark |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
34 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:32.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
47 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
131 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:38.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
19 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
148 |
|
Sille Freltoft |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:48.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
143 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
30 |
|
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
149 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
136 |
|
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
45 |
|
Simon Voldmester |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:24.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
145 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
31 |
|
Mark Dimon |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
137 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
169 |
|
Sebastian Kørup |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|