Ohjelma Earth Control Vejle Swim Cup 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Arena |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1994 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 48.77 | |
2 | 1917 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 49.27 | |
3 | 1728 | Hansen Andreas | 2000 | VEJLE | 0089AH | 25 m | 49.36 | |
4 | 1918 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 49.67 | |
5 | 1919 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 50.11 | |
6 | 1922 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 50.79 | |
7 | 1987 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 50.97 | |
8 | 1986 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 51.57 | |
9 | 2084 | Bakke Jørgen Mikkelsen | 2001 | Vestkant | 25 m | 52.27 | ||
10 | 1982 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 52.29 | |
11 | 1853 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 52.44 | |
12 | 2007 | Rasmussen Christian | 1998 | KVIK | 9867AF | 25 m | 52.82 | |
13 | 1713 | Jeppesen Simon B. | 1997 | AGF | 9741AQ | 25 m | 52.83 | |
14 | 1748 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 50 m | 52.98 | |
15 | 1865 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 53.04 | |
16 | 1912 | Holm Mads | 1998 | ESBJERG | 9837AC | 25 m | 53.60 | |
17 | 1831 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 53.75 | |
18 | 1727 | Bjørn Alexander L. | 2003 | VEJLE | 0389AH | 25 m | 53.76 | |
19 | 1929 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 53.76 | |
20 | 1749 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 53.93 | |
21 | 1747 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 54.03 | |
22 | 1989 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 54.24 | |
23 | 1876 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 54.61 | |
24 | 1875 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 54.71 | |
25 | 1710 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 54.89 | |
26 | 1697 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 54.96 | |
27 | 1715 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 55.03 | |
28 | 1984 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 55.04 | |
29 | 2024 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 25 m | 55.08 | |
30 | 2082 | Bjartland Andreas Getz | 2003 | Vestkant | 25 m | 55.30 | ||
31 | 2066 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 55.35 | |
32 | 2054 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 55.49 | |
33 | 1725 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 50 m | 55.60 | |
34 | 1860 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 55.76 | |
35 | 2011 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 55.80 | |
36 | 1990 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 55.81 | |
37 | 1962 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 56.15 | |
38 | 2062 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 56.22 | |
39 | 1941 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 56.46 | |
40 | 1850 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 56.51 | |
41 | 1882 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 56.52 | |
42 | 2006 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 56.62 | |
43 | 1706 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 56.78 | |
44 | 1879 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 56.81 | |
45 | 1921 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 50 m | 56.83 | |
46 | 1947 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 56.96 | |
47 | 1724 | Brunsgaard Thor | 2003 | AGF | 0383AP | 50 m | 56.99 | |
48 | 1945 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 57.23 | |
49 | 1963 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 57.30 | |
50 | 1716 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 57.40 | |
51 | 1998 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 57.73 | |
52 | 2003 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 58.03 | |
53 | 2068 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 58.03 | |
54 | 1835 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 58.15 | |
55 | 2051 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 58.55 | |
56 | 1807 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | 59.61 | |
57 | 2070 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 1:00.76 | |
58 | 1956 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:00.78 | |
59 | 2045 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 50 m | 1:01.11 | |
60 | 1969 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 1:01.52 | |
61 | 1769 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 50 m | 1:01.63 | |
62 | 1905 | Jessen Markus | 2003 | ESBJERG | 0329AN | 25 m | 1:01.89 | |
63 | 1977 | Mogensen Lucas | 2005 | ST-NEPTUN | 0519AM | 25 m | 1:02.56 | |
64 | 2040 | Londero Oliver | 2004 | H2Odense | 0451AQ | 25 m | 1:02.88 | |
65 | 1895 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 1:03.14 | |
66 | 1760 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 1:04.43 | |
67 | 1811 | Plaetner Silas | 2003 | NYBORG | 0329AR | 50 m | 1:04.50 | |
68 | 1766 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 1:04.70 | |
69 | 1871 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 1:04.89 | |
70 | 1779 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:04.99 | |
71 | 1752 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 50 m | 1:05.95 | |
72 | 1802 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 25 m | 1:06.74 | |
73 | 1848 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 1:07.06 | |
74 | 1764 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 1:07.74 | |
75 | 1890 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 1:08.05 | |
76 | 1894 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 1:09.57 | |
77 | 1898 | Pedersen Christian | 2007 | ESBJERG | 0723AM | 25 m | 1:10.54 | |
78 | 1787 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 1:11.43 | |
79 | 1814 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 1:11.80 | |
80 | 1889 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 1:12.05 | |
81 | 1907 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 1:12.73 | |
82 | 1901 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 1:12.86 | |
83 | 1940 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 1:13.87 | |
84 | 1911 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 1:14.18 | |
85 | 1812 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 1:15.10 | |
86 | 1899 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 1:15.95 | |
87 | 1810 | Kingo Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | 1:18.28 | |
88 | 1786 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 25 m | 1:18.49 | |
89 | 1765 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:19.14 | |
90 | 1794 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 50 m | 1:19.52 | |
91 | 1791 | Memborg Frey Nielsen | 2010 | NYBORG | 1015AA | 50 m | 1:20.30 | |
92 | 1819 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 0709AM | 50 m | 1:26.01 | |
93 | 1801 | Stokholm Martin | 2007 | NYBORG | 0719AM | 25 m | 1:27.88 | |
94 | 1788 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 25 m | 1:28.27 | |
95 | 1816 | Carlsen Hjalte Møller | 2008 | NYBORG | 0889AD | 25 m | 1:31.99 | |
96 | 1798 | Olesen Lauritz Høybye | 2009 | NYBORG | 0915AA | 25 m | 1:33.94 | |
97 | 1784 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 50 m | 1:36.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:27 |
Løb 2, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Arena |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1834 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 55.55 | |
2 | 1743 | Hededal Line J. V. | 2001 | VEJLE | 0186AG | 25 m | 56.46 | |
3 | 1958 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 56.66 | |
4 | 1759 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 56.77 | |
5 | 1992 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 56.91 | |
6 | 1993 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 57.37 | |
7 | 2025 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 57.45 | |
8 | 1949 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | 57.64 | |
9 | 1983 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 57.78 | |
10 | 1854 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 58.22 | |
11 | 1767 | Egerup Emilie | 2003 | VEJLE | 0316AW | 25 m | 58.30 | |
12 | 1859 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 58.33 | |
13 | 1972 | Rasmussen Katrine Kruse | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 58.96 | |
14 | 1701 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 50 m | 59.06 | |
15 | 2016 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 59.21 | |
16 | 2008 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | KVIK | 0424AO | 25 m | 59.38 | |
17 | 2075 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 59.45 | |
18 | 1768 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | VEJLE | 0322AB | 25 m | 59.50 | |
19 | 2085 | Kvaal Erika | 2004 | Vestkant | 25 m | 59.51 | ||
20 | 1996 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 59.68 | |
21 | 1959 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 59.79 | |
22 | 1702 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 59.98 | |
23 | 1704 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:00.08 | |
24 | 2060 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 1:00.11 | |
25 | 2086 | Solsvik Linnea | 2006 | Vestkant | 25 m | 1:00.24 | ||
26 | 1904 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 1:00.40 | |
27 | 1866 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 1:00.47 | |
28 | 1981 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:00.56 | |
29 | 1722 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 50 m | 1:00.57 | |
30 | 1799 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 1:00.88 | |
31 | 1950 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 50 m | 1:00.95 | |
32 | 1951 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:00.97 | |
33 | 1944 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 1:01.29 | |
34 | 1923 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:01.39 | |
35 | 1946 | Hassing Astrid Marie | 2004 | AALBORG | 0494AM | 25 m | 1:01.44 | |
36 | 2000 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:01.72 | |
37 | 1714 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 1:01.78 | |
38 | 2002 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:02.25 | |
39 | 1872 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:02.30 | |
40 | 1948 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:02.48 | |
41 | 1973 | Rasmussen Sofie Kruse | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 50 m | 1:02.63 | |
42 | 2023 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 50 m | 1:02.83 | |
43 | 1877 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 1:02.84 | |
44 | 2052 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 50 m | 1:03.01 | |
45 | 2050 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 1:03.03 | |
46 | 1856 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 1:03.08 | |
47 | 1732 | Pedersen Aurelia | 2004 | VEJLE | 0414AA | 50 m | 1:03.13 | |
48 | 1932 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | DELTA | 0426AT | 25 m | 1:03.13 | |
49 | 2034 | Stilund Mathilde | 2005 | H2Odense | 0556AH | 25 m | 1:03.14 | |
50 | 1999 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 1:03.16 | |
51 | 1709 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 1:03.20 | |
52 | 1817 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:03.21 | |
53 | 1843 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:03.32 | |
54 | 2087 | Nilsen Leah Emilie Stensaker | 2006 | Vestkant | 25 m | 1:03.42 | ||
55 | 1734 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 1:03.50 | |
56 | 2048 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 1:03.77 | |
57 | 1851 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:03.78 | |
58 | 2074 | Lauritsen Ester Ledager | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 1:03.84 | |
59 | 1740 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | VEJLE | 0352AC | 25 m | 1:03.97 | |
60 | 1837 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:03.98 | |
61 | 2083 | Plassen Anna Victoria | 2005 | Vestkant | 25 m | 1:04.11 | ||
62 | 1934 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELTA | 0536BA | 25 m | 1:04.28 | |
63 | 1997 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:04.30 | |
64 | 2073 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 50 m | 1:04.33 | |
65 | 1849 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:04.38 | |
66 | 1930 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 50 m | 1:04.47 | |
67 | 1886 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 1:04.52 | |
68 | 1703 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:04.53 | |
69 | 1960 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 50 m | 1:04.57 | |
70 | 1846 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:05.14 | |
71 | 2037 | Nygaard Emma | 2005 | H2Odense | 0538AR | 25 m | 1:05.32 | |
72 | 1931 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 1:05.39 | |
73 | 1935 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 1:05.45 | |
74 | 2063 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 1:05.45 | |
75 | 1804 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 25 m | 1:05.96 | |
76 | 2005 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:06.05 | |
77 | 1758 | Holme Sofie Dyg | 2005 | VEJLE | 0598AO | 25 m | 1:06.39 | |
78 | 2018 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 1:06.53 | |
79 | 1942 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:06.55 | |
80 | 1842 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:06.68 | |
81 | 1933 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 1:06.68 | |
82 | 1808 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 1:07.23 | |
83 | 1883 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 1:07.24 | |
84 | 1852 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:07.28 | |
85 | 1974 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 1:07.34 | |
86 | 1820 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 50 m | 1:07.99 | |
87 | 2064 | Bock Emilie Bie | 2005 | SILKEBORG | 0554AE | 50 m | 1:08.73 | |
88 | 2013 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 0622AR | 25 m | 1:09.84 | |
89 | 1978 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ST-NEPTUN | 0418AV | 25 m | 1:10.33 | |
90 | 1939 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 1:10.75 | |
91 | 1776 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 1:10.94 | |
92 | 1739 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:11.51 | |
93 | 2088 | Walmar Ane | 2007 | ST-NEPTUN | 0746AS | 50 m | 1:11.60 | |
94 | 2020 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 25 m | 1:11.70 | |
95 | 1756 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:12.10 | |
96 | 1891 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 1:13.79 | |
97 | 1736 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 1:14.22 | |
98 | 1790 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 25 m | 1:14.23 | |
99 | 1892 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 1:15.12 | |
100 | 1818 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 50 m | 1:16.16 | |
101 | 2012 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 0654AL | 25 m | 1:16.56 | |
102 | 1908 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 1:17.38 | |
103 | 1806 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 25 m | 1:17.40 | |
104 | 1795 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 1:18.18 | |
105 | 1797 | Rasmussen Laura | 2005 | NYBORG | 0538AZ | 25 m | 1:19.49 | |
106 | 1741 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 1:20.05 | |
107 | 1815 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 50 m | 1:25.60 | |
108 | 1792 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 25 m | 1:26.23 | |
109 | 1813 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | 1:31.79 | |
110 | 1796 | Vølund Katrine | 2008 | NYBORG | 0894AG | 25 m | 1:32.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:27 |
Løb 3, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Sportmaster |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1922 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 23.34 | |
2 | 1994 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 24.96 | |
3 | 1863 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 25.28 | |
4 | 1914 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 50 m | 25.32 | |
5 | 1987 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 25.64 | |
6 | 1986 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 50 m | 25.82 | |
7 | 2032 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 25.88 | |
8 | 1961 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 25.89 | |
9 | 1853 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 26.25 | |
10 | 1700 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 26.26 | |
11 | 1726 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | 26.51 | |
12 | 1749 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 50 m | 26.52 | |
13 | 1865 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 26.56 | |
14 | 2038 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 50 m | 26.59 | |
15 | 1928 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 26.60 | |
16 | 2084 | Bakke Jørgen Mikkelsen | 2001 | Vestkant | 25 m | 26.67 | ||
17 | 1724 | Brunsgaard Thor | 2003 | AGF | 0383AP | 50 m | 26.90 | |
18 | 1715 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 27.07 | |
19 | 2031 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 27.09 | |
20 | 1705 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 27.16 | |
21 | 2011 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 27.22 | |
22 | 1875 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 50 m | 27.24 | |
23 | 1861 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 27.28 | |
24 | 1920 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 27.28 | |
25 | 1962 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 27.32 | |
26 | 1833 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 50 m | 27.42 | |
27 | 2014 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 27.49 | |
28 | 2001 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 27.52 | |
29 | 1850 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 27.61 | |
30 | 1836 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 28.10 | |
31 | 1888 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 50 m | 28.13 | |
32 | 1955 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 28.14 | |
33 | 2069 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 28.24 | |
34 | 1963 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 28.29 | |
35 | 1769 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 28.49 | |
36 | 1778 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 28.53 | |
37 | 2065 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 50 m | 28.62 | |
38 | 1976 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 28.85 | |
39 | 1864 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 28.97 | |
40 | 1723 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 28.99 | |
41 | 1873 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 29.05 | |
42 | 2066 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 29.07 | |
43 | 1845 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 29.31 | |
44 | 2045 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 29.53 | |
45 | 1885 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 50 m | 29.65 | |
46 | 2015 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 30.87 | |
47 | 1905 | Jessen Markus | 2003 | ESBJERG | 0329AN | 25 m | 31.17 | |
48 | 2072 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 31.31 | |
49 | 1772 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 31.36 | |
50 | 1803 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 31.40 | |
51 | 1977 | Mogensen Lucas | 2005 | ST-NEPTUN | 0519AM | 25 m | 31.64 | |
52 | 1753 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 32.02 | |
53 | 1970 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | 32.36 | |
54 | 1848 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 32.49 | |
55 | 1871 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 32.63 | |
56 | 1896 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | 33.29 | |
57 | 1889 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 33.39 | |
58 | 1811 | Plaetner Silas | 2003 | NYBORG | 0329AR | 50 m | 33.65 | |
59 | 1770 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 34.03 | |
60 | 1971 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 34.39 | |
61 | 1890 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 50 m | 35.44 | |
62 | 1943 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 35.80 | |
63 | 1901 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 36.09 | |
64 | 1766 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 36.14 | |
65 | 1898 | Pedersen Christian | 2007 | ESBJERG | 0723AM | 25 m | 37.78 | |
66 | 1763 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 39.15 | |
67 | 1819 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 0709AM | 25 m | 41.48 | |
68 | 1793 | Eskildsen Gilbert | 2008 | NYBORG | 0839AD | 50 m | 43.24 | |
69 | 1801 | Stokholm Martin | 2007 | NYBORG | 0719AM | 25 m | 51.62 | |
70 | 1911 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 52.31 | |
71 | 1798 | Olesen Lauritz Høybye | 2009 | NYBORG | 0915AA | 50 m | 54.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:27 |
Løb 4, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Sportmaster |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1991 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 27.00 | |
2 | 1995 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 27.66 | |
3 | 1743 | Hededal Line J. V. | 2001 | VEJLE | 0186AG | 25 m | 27.82 | |
4 | 2022 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 28.10 | |
5 | 1859 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 28.19 | |
6 | 1988 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 28.41 | |
7 | 1855 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 28.47 | |
8 | 2028 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | H2Odense | 9722AO | 25 m | 28.92 | |
9 | 1722 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 50 m | 28.94 | |
10 | 1856 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 28.94 | |
11 | 1832 | Bach Isabella Rosendahl | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 29.19 | |
12 | 1904 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 29.30 | |
13 | 1915 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 29.32 | |
14 | 1954 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 29.33 | |
15 | 1874 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 29.35 | |
16 | 1740 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | VEJLE | 0352AC | 25 m | 29.52 | |
17 | 1923 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 50 m | 29.56 | |
18 | 1862 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 29.78 | |
19 | 1733 | Andersen Cecilie B. | 2001 | VEJLE | 0116AI | 50 m | 29.79 | |
20 | 1887 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 29.93 | |
21 | 1847 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 50 m | 30.06 | |
22 | 2067 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 30.21 | |
23 | 2036 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 50 m | 30.29 | |
24 | 1854 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 30.38 | |
25 | 2027 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 50 m | 30.39 | |
26 | 1930 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 30.51 | |
27 | 2061 | Lauritzen Annabella Bing | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 30.51 | |
28 | 1714 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 50 m | 30.64 | |
29 | 1799 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 30.65 | |
30 | 1937 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 30.73 | |
31 | 1744 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 50 m | 30.81 | |
32 | 2085 | Kvaal Erika | 2004 | Vestkant | 25 m | 30.93 | ||
33 | 1997 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 31.09 | |
34 | 2086 | Solsvik Linnea | 2006 | Vestkant | 25 m | 31.14 | ||
35 | 1732 | Pedersen Aurelia | 2004 | VEJLE | 0414AA | 25 m | 31.31 | |
36 | 1712 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 50 m | 31.32 | |
37 | 1881 | Jensen Marie Zou | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 31.32 | |
38 | 1768 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | VEJLE | 0322AB | 50 m | 31.41 | |
39 | 1754 | Dyrman Nicoline | 2004 | VEJLE | 0446AM | 25 m | 31.43 | |
40 | 1870 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 31.53 | |
41 | 2073 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 50 m | 31.67 | |
42 | 1840 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 31.68 | |
43 | 1880 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 50 m | 31.77 | |
44 | 1849 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 31.90 | |
45 | 1729 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 31.95 | |
46 | 2056 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 32.16 | |
47 | 1884 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 50 m | 32.18 | |
48 | 2026 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 32.58 | |
49 | 1800 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 32.76 | |
50 | 1935 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 32.94 | |
51 | 1844 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 33.24 | |
52 | 1805 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 33.51 | |
53 | 1745 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 50 m | 33.52 | |
54 | 1776 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 34.08 | |
55 | 1883 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 34.82 | |
56 | 2017 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 34.88 | |
57 | 2049 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 50 m | 34.91 | |
58 | 1900 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 34.93 | |
59 | 1761 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 35.27 | |
60 | 1968 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | 35.82 | |
61 | 1933 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 50 m | 35.98 | |
62 | 1975 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 36.25 | |
63 | 1938 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 36.52 | |
64 | 1979 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 50 m | 37.15 | |
65 | 1804 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 50 m | 37.59 | |
66 | 1783 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 38.81 | |
67 | 1746 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 38.94 | |
68 | 1789 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 25 m | 41.22 | |
69 | 1731 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 41.62 | |
70 | 1906 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 44.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:27 |
Løb 5, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Earth Control |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1917 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 1:00.28 | |
2 | 1985 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:00.93 | |
3 | 2021 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 1:03.41 | |
4 | 1857 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:03.77 | |
5 | 1876 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:04.46 | |
6 | 2062 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 1:04.98 | |
7 | 1737 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 1:05.06 | |
8 | 1984 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:05.72 | |
9 | 1738 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 1:06.03 | |
10 | 2072 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 1:06.17 | |
11 | 1989 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:06.26 | |
12 | 1705 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 1:06.31 | |
13 | 1716 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 1:07.27 | |
14 | 1747 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 1:07.73 | |
15 | 2065 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:09.24 | |
16 | 2004 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:10.06 | |
17 | 1762 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 1:10.25 | |
18 | 1755 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 50 m | 1:11.07 | |
19 | 1775 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:11.42 | |
20 | 1770 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 1:11.79 | |
21 | 1953 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:12.17 | |
22 | 1835 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:12.43 | |
23 | 2046 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 1:12.49 | |
24 | 1873 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 1:13.81 | |
25 | 2044 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 50 m | 1:15.46 | |
26 | 1929 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 50 m | 1:20.70 | |
27 | 1700 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 1:22.24 | |
28 | 1893 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 1:24.00 | |
29 | 2040 | Londero Oliver | 2004 | H2Odense | 0451AQ | 50 m | 1:24.33 | |
30 | 1895 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 1:29.89 | |
31 | 1750 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 50 m | 1:30.27 | |
32 | 1760 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 50 m | 1:36.04 | |
33 | 1812 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 1:37.99 | |
34 | 1757 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:40.15 | |
35 | 1894 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 1:40.19 | |
36 | 1902 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 25 m | 1:50.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:27 |
Løb 6, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Earth Control |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1915 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 1:08.43 | |
2 | 1767 | Egerup Emilie | 2003 | VEJLE | 0316AW | 25 m | 1:10.43 | |
3 | 1991 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:11.40 | |
4 | 2060 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 1:11.48 | |
5 | 1711 | Hougaard Maiken | 2002 | AGF | 0282AM | 25 m | 1:11.84 | |
6 | 1983 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:11.85 | |
7 | 1878 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 50 m | 1:12.11 | |
8 | 1872 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:12.77 | |
9 | 1730 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | VEJLE | 0306AE | 25 m | 1:13.55 | |
10 | 1745 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 1:14.02 | |
11 | 1951 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:15.60 | |
12 | 1932 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | DELTA | 0426AT | 25 m | 1:15.80 | |
13 | 1768 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | VEJLE | 0322AB | 25 m | 1:16.52 | |
14 | 1742 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 1:16.77 | |
15 | 1881 | Jensen Marie Zou | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:17.68 | |
16 | 1703 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:18.11 | |
17 | 1952 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:18.40 | |
18 | 1729 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:18.82 | |
19 | 1758 | Holme Sofie Dyg | 2005 | VEJLE | 0598AO | 25 m | 1:19.43 | |
20 | 2037 | Nygaard Emma | 2005 | H2Odense | 0538AR | 25 m | 1:19.54 | |
21 | 1839 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 1:19.62 | |
22 | 1884 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:19.81 | |
23 | 1785 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:19.89 | |
24 | 1950 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 1:20.51 | |
25 | 1709 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 1:21.69 | |
26 | 2053 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | KOLDING | 0204AJ | 25 m | 1:21.75 | |
27 | 2033 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 1:21.82 | |
28 | 2067 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:22.14 | |
29 | 1957 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 25 m | 1:22.26 | |
30 | 1841 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:23.67 | |
31 | 2071 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 1:24.06 | |
32 | 1774 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 1:24.37 | |
33 | 1756 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:24.98 | |
34 | 1852 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:25.38 | |
35 | 1771 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | 1:26.10 | |
36 | 1900 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 1:27.61 | |
37 | 2075 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 1:28.26 | |
38 | 1891 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 1:28.71 | |
39 | 1978 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ST-NEPTUN | 0418AV | 25 m | 1:28.75 | |
40 | 2019 | Gombos Nora | 2006 | SØNDERBORG | 0646AS | 25 m | 1:31.63 | |
41 | 1818 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 25 m | 1:31.96 | |
42 | 1892 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 1:32.89 | |
43 | 1934 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELTA | 0536BA | 25 m | 1:34.14 | |
44 | 1909 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 1:37.49 | |
45 | 1903 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 1:38.86 | |
46 | 2012 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 0654AL | 25 m | 1:41.25 | |
47 | 1910 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 2:00.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:27 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Klubmodul.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1863 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 25.46 | |
2 | 1994 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 25.89 | |
3 | 1700 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 25.93 | |
4 | 1853 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 26.30 | |
5 | 1919 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 26.51 | |
6 | 1710 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 26.59 | |
7 | 1990 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 26.71 | |
8 | 1888 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 27.06 | |
9 | 1914 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 27.52 | |
10 | 1982 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 27.75 | |
11 | 1747 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 28.02 | |
12 | 1833 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 28.22 | |
13 | 2030 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 25 m | 28.28 | |
14 | 2006 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 28.42 | |
15 | 1724 | Brunsgaard Thor | 2003 | AGF | 0383AP | 50 m | 28.66 | |
16 | 1738 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 28.77 | |
17 | 1715 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 28.87 | |
18 | 2032 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 28.94 | |
19 | 1723 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 29.32 | |
20 | 1955 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 29.61 | |
21 | 2066 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 29.86 | |
22 | 1961 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 29.89 | |
23 | 2069 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 29.91 | |
24 | 2054 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 30.25 | |
25 | 2031 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 30.48 | |
26 | 1956 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 30.50 | |
27 | 1879 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 30.54 | |
28 | 2051 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 31.54 | |
29 | 1775 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 31.74 | |
30 | 1726 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | 32.26 | |
31 | 2070 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 32.75 | |
32 | 1941 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 33.33 | |
33 | 2062 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 33.40 | |
34 | 1976 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 34.22 | |
35 | 1803 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 34.32 | |
36 | 1807 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | 34.95 | |
37 | 1899 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 39.17 | |
38 | 1765 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 40.15 | |
39 | 1787 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 42.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:27 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Klubmodul.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1992 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 28.26 | |
2 | 1995 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 28.36 | |
3 | 1913 | Eggertsen Melanie | 2002 | ESBJERG | 0232AI | 25 m | 28.76 | |
4 | 1854 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 29.42 | |
5 | 1743 | Hededal Line J. V. | 2001 | VEJLE | 0186AG | 25 m | 29.53 | |
6 | 1862 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 29.54 | |
7 | 1981 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 29.81 | |
8 | 1855 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 30.02 | |
9 | 1733 | Andersen Cecilie B. | 2001 | VEJLE | 0116AI | 25 m | 30.15 | |
10 | 1856 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 30.50 | |
11 | 1832 | Bach Isabella Rosendahl | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 30.67 | |
12 | 2029 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 30.71 | |
13 | 1954 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 30.73 | |
14 | 1841 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 30.82 | |
15 | 1944 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 30.83 | |
16 | 2061 | Lauritzen Annabella Bing | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 31.17 | |
17 | 1702 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 31.35 | |
18 | 2025 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 31.49 | |
19 | 1887 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 31.94 | |
20 | 1980 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 32.02 | |
21 | 1847 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 32.04 | |
22 | 2086 | Solsvik Linnea | 2006 | Vestkant | 25 m | 32.36 | ||
23 | 1837 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 32.56 | |
24 | 1844 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 32.59 | |
25 | 1870 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 32.61 | |
26 | 2050 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 32.63 | |
27 | 1973 | Rasmussen Sofie Kruse | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 32.66 | |
28 | 1712 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 32.87 | |
29 | 1734 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 32.90 | |
30 | 1740 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | VEJLE | 0352AC | 25 m | 32.94 | |
31 | 1931 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 33.08 | |
32 | 1993 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 33.22 | |
33 | 2028 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | H2Odense | 9722AO | 25 m | 33.36 | |
34 | 1948 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 33.37 | |
35 | 1930 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 33.38 | |
36 | 2043 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 33.41 | |
37 | 1937 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 33.45 | |
38 | 1957 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 25 m | 33.53 | |
39 | 1958 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 33.56 | |
40 | 1877 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 33.58 | |
41 | 1761 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 33.65 | |
42 | 1960 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 33.69 | |
43 | 2063 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 33.75 | |
44 | 1735 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 33.97 | |
45 | 1942 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 34.04 | |
46 | 2049 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 34.09 | |
47 | 1999 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 34.32 | |
48 | 1946 | Hassing Astrid Marie | 2004 | AALBORG | 0494AM | 25 m | 34.44 | |
49 | 2005 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 34.47 | |
50 | 2055 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 25 m | 34.73 | |
51 | 1883 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 34.75 | |
52 | 1884 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 35.12 | |
53 | 1974 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 35.26 | |
54 | 2017 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 35.58 | |
55 | 1783 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 35.69 | |
56 | 1739 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 36.68 | |
57 | 1979 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 36.80 | |
58 | 1820 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 36.88 | |
59 | 1933 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 37.12 | |
60 | 1938 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 37.57 | |
61 | 2034 | Stilund Mathilde | 2005 | H2Odense | 0556AH | 25 m | 38.19 | |
62 | 1975 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 38.43 | |
63 | 1968 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | 38.60 | |
64 | 1805 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 50 m | 39.55 | |
65 | 1939 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 40.01 | |
66 | 1771 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | 40.72 | |
67 | 1908 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 41.53 | |
68 | 1809 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 25 m | 41.87 | |
69 | 1806 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 25 m | 42.38 | |
70 | 1903 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 42.62 | |
71 | 1815 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 43.70 | |
72 | 1910 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 44.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:27 |
Løb 9, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Earth Control |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1917 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 1:58.93 | |
2 | 1985 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:59.85 | |
3 | 1918 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 1:59.90 | |
4 | 1728 | Hansen Andreas | 2000 | VEJLE | 0089AH | 25 m | 2:01.85 | |
5 | 1989 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:06.37 | |
6 | 1748 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 2:06.98 | |
7 | 1888 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:08.00 | |
8 | 1986 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:08.80 | |
9 | 1755 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 2:10.46 | |
10 | 1831 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:12.02 | |
11 | 2038 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 50 m | 2:12.58 | |
12 | 1987 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:12.86 | |
13 | 1727 | Bjørn Alexander L. | 2003 | VEJLE | 0389AH | 25 m | 2:13.11 | |
14 | 2082 | Bjartland Andreas Getz | 2003 | Vestkant | 25 m | 2:13.27 | ||
15 | 1865 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 2:13.59 | |
16 | 1725 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 25 m | 2:14.26 | |
17 | 1912 | Holm Mads | 1998 | ESBJERG | 9837AC | 25 m | 2:14.27 | |
18 | 1836 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 2:14.47 | |
19 | 2021 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 2:15.37 | |
20 | 1713 | Jeppesen Simon B. | 1997 | AGF | 9741AQ | 25 m | 2:15.79 | |
21 | 1921 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 2:16.97 | |
22 | 1875 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 2:17.48 | |
23 | 1928 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 2:17.88 | |
24 | 1945 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 2:17.94 | |
25 | 2030 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 25 m | 2:18.23 | |
26 | 2001 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:18.25 | |
27 | 1990 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:18.27 | |
28 | 1721 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 50 m | 2:18.88 | |
29 | 2003 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:18.96 | |
30 | 1697 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:18.97 | |
31 | 1861 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:19.70 | |
32 | 1873 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 2:21.62 | |
33 | 1882 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 2:21.64 | |
34 | 1762 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 2:21.84 | |
35 | 1885 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 2:23.01 | |
36 | 1737 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 2:24.45 | |
37 | 1778 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 2:25.29 | |
38 | 2035 | Bech Mathias | 1996 | H2Odense | 9633AQ | 50 m | 2:26.63 | |
39 | 1953 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 2:28.63 | |
40 | 2068 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 2:29.01 | |
41 | 2044 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 2:29.93 | |
42 | 1845 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 2:31.60 | |
43 | 1838 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 2:32.94 | |
44 | 1706 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 2:34.51 | |
45 | 1998 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:35.00 | |
46 | 1752 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 2:36.59 | |
47 | 1871 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 2:37.21 | |
48 | 1750 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 2:38.01 | |
49 | 1772 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 2:39.38 | |
50 | 1895 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 2:40.58 | |
51 | 1779 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 2:41.20 | |
52 | 1893 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 2:41.74 | |
53 | 1753 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 2:43.84 | |
54 | 1889 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 2:44.82 | |
55 | 1766 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 2:45.80 | |
56 | 1814 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 2:46.20 | |
57 | 1764 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 2:48.43 | |
58 | 1970 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | 2:49.36 | |
59 | 1896 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | 2:52.69 | |
60 | 1971 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 2:55.84 | |
61 | 1890 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 2:56.32 | |
62 | 1894 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 2:56.32 | |
63 | 1760 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 2:59.60 | |
64 | 1802 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 25 m | 3:00.12 | |
65 | 1940 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 3:03.67 | |
66 | 1943 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 3:05.32 | |
67 | 1907 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 3:09.07 | |
68 | 1757 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 3:11.76 | |
69 | 1763 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 3:12.60 | |
70 | 1794 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 50 m | 3:18.65 | |
71 | 1810 | Kingo Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 3:23.53 | |
72 | 1902 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 25 m | 3:26.12 | |
73 | 1791 | Memborg Frey Nielsen | 2010 | NYBORG | 1015AA | 25 m | 3:26.86 | |
74 | 1786 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 50 m | 3:29.99 | |
75 | 1793 | Eskildsen Gilbert | 2008 | NYBORG | 0839AD | 25 m | 3:40.71 | |
76 | 1788 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 25 m | 3:44.10 | |
77 | 1784 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 25 m | 3:50.18 | |
78 | 1816 | Carlsen Hjalte Møller | 2008 | NYBORG | 0889AD | 25 m | 4:29.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:27 |
Løb 10, 200m Medley Damer |
Sponsor: Earth Control |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1995 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:11.95 | |
2 | 1991 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:13.49 | |
3 | 1834 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:14.51 | |
4 | 1866 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 2:18.91 | |
5 | 1701 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 50 m | 2:19.14 | |
6 | 1878 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 2:19.86 | |
7 | 1949 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | 2:21.38 | |
8 | 1988 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 2:21.64 | |
9 | 1759 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 2:21.76 | |
10 | 1862 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 2:21.78 | |
11 | 1730 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | VEJLE | 0306AE | 25 m | 2:22.81 | |
12 | 1996 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:22.83 | |
13 | 1983 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:23.13 | |
14 | 1855 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:23.47 | |
15 | 2027 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 2:23.48 | |
16 | 1745 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 2:26.21 | |
17 | 1959 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 2:27.25 | |
18 | 1859 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:27.35 | |
19 | 1744 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 25 m | 2:27.72 | |
20 | 1704 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 2:27.98 | |
21 | 1913 | Eggertsen Melanie | 2002 | ESBJERG | 0232AI | 25 m | 2:28.02 | |
22 | 1767 | Egerup Emilie | 2003 | VEJLE | 0316AW | 25 m | 2:28.25 | |
23 | 1915 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 2:28.29 | |
24 | 1874 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 2:28.47 | |
25 | 1839 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 2:29.19 | |
26 | 2022 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 2:29.22 | |
27 | 1951 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 2:29.89 | |
28 | 2016 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 2:29.98 | |
29 | 2036 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 2:30.27 | |
30 | 2052 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 2:30.40 | |
31 | 1800 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 2:30.54 | |
32 | 2087 | Nilsen Leah Emilie Stensaker | 2006 | Vestkant | 25 m | 2:30.79 | ||
33 | 2067 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 2:31.02 | |
34 | 2026 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 2:31.92 | |
35 | 2029 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 50 m | 2:32.72 | |
36 | 1972 | Rasmussen Katrine Kruse | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 2:33.63 | |
37 | 1952 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 2:34.10 | |
38 | 2048 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 2:34.14 | |
39 | 2074 | Lauritsen Ester Ledager | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 2:35.73 | |
40 | 1754 | Dyrman Nicoline | 2004 | VEJLE | 0446AM | 25 m | 2:36.15 | |
41 | 1817 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 2:36.33 | |
42 | 1886 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 2:36.76 | |
43 | 2043 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 2:36.90 | |
44 | 1932 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | DELTA | 0426AT | 25 m | 2:37.25 | |
45 | 1711 | Hougaard Maiken | 2002 | AGF | 0282AM | 50 m | 2:38.02 | |
46 | 1880 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 2:38.05 | |
47 | 1851 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:38.59 | |
48 | 2002 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:39.01 | |
49 | 1881 | Jensen Marie Zou | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 2:40.41 | |
50 | 2056 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 2:41.45 | |
51 | 1712 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 2:42.18 | |
52 | 1808 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 2:42.19 | |
53 | 2064 | Bock Emilie Bie | 2005 | SILKEBORG | 0554AE | 25 m | 2:42.48 | |
54 | 2083 | Plassen Anna Victoria | 2005 | Vestkant | 25 m | 2:43.58 | ||
55 | 1777 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 2:46.31 | |
56 | 2071 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 2:46.44 | |
57 | 1774 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 2:47.63 | |
58 | 2018 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 25 m | 2:48.73 | |
59 | 1776 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 2:51.68 | |
60 | 2013 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 0622AR | 25 m | 2:54.23 | |
61 | 2019 | Gombos Nora | 2006 | SØNDERBORG | 0646AS | 25 m | 2:55.81 | |
62 | 2088 | Walmar Ane | 2007 | ST-NEPTUN | 0746AS | 50 m | 2:56.09 | |
63 | 1891 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 2:56.12 | |
64 | 2020 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 25 m | 2:57.64 | |
65 | 2055 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 25 m | 2:58.60 | |
66 | 1746 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 3:03.40 | |
67 | 1892 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 3:05.29 | |
68 | 1741 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 3:08.38 | |
69 | 1795 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 3:11.42 | |
70 | 1909 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 3:12.19 | |
71 | 1731 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 3:14.02 | |
72 | 1790 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 25 m | 3:14.63 | |
73 | 1797 | Rasmussen Laura | 2005 | NYBORG | 0538AZ | 25 m | 3:16.97 | |
74 | 1736 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 3:17.21 | |
75 | 1809 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 25 m | 3:28.99 | |
76 | 1789 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 25 m | 3:29.24 | |
77 | 1792 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 25 m | 3:47.47 | |
78 | 1906 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 3:47.49 | |
79 | 1796 | Vølund Katrine | 2008 | NYBORG | 0894AG | 50 m | ||
80 | 1813 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:27 |
Løb 11, 1500m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Enoch Show Production |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2079 | Olsen Tobias Moen | 2002 | Vestkant | 25 m | 15:26.09 | ||
2 | 1857 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 15:29.86 | |
3 | 2007 | Rasmussen Christian | 1998 | KVIK | 9867AF | 25 m | 15:31.50 | |
4 | 2014 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 15:54.05 | |
5 | 1920 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 15:56.62 | |
6 | 2081 | Ramsvik Andreas | 2003 | Vestkant | 25 m | 16:03.48 | ||
7 | 2004 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 16:44.61 | |
8 | 1860 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 16:52.37 | |
9 | 1864 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 17:09.90 | |
10 | 2046 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 50 m | 17:57.19 | |
11 | 2015 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 18:04.25 | |
12 | 1969 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 18:51.17 | |
13 | 2039 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 0445AQ | 50 m | 19:08.19 | |
14 | 1947 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:27 |
Løb 12, 1500m Frisvømning Damer |
Sponsor: Enoch Show Production |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2023 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 25 m | 17:50.15 | |
2 | 2053 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | KOLDING | 0204AJ | 25 m | 18:08.41 | |
3 | 1742 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 18:33.57 | |
4 | 2083 | Plassen Anna Victoria | 2005 | Vestkant | 25 m | 18:44.26 | ||
5 | 2087 | Nilsen Leah Emilie Stensaker | 2006 | Vestkant | 25 m | 18:47.08 | ||
6 | 2008 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | KVIK | 0424AO | 25 m | 18:48.32 | |
7 | 2000 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 20:17.02 | |
8 | 1948 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:27 |
Løb 13, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1692 | Esbjerg Svømmklub 1 | 1993 | ESBJERG | 50 m | 3:57.00 | ||
2 | 1684 | Kvik 1 | 1993 | KVIK | 50 m | 3:58.59 | ||
3 | 1707 | Agf Herrer 1 | 1993 | AGF | 50 m | 3:59.50 | ||
4 | 1665 | Esv 1 | 1993 | VEJLE | 50 m | 4:01.30 | ||
5 | 1693 | K-Sølv 1 | 1993 | ESBJERG | 50 m | 4:02.09 | ||
6 | 1685 | Kvik 2 | 1993 | KVIK | 50 m | 4:02.46 | ||
7 | 1680 | H2Odense 1 | 1993 | H2Odense | 50 m | 4:09.89 | ||
8 | 1677 | Ssk 1 | 1993 | SILKEBORG | 50 m | 4:11.00 | ||
9 | 1694 | K-Sølv 2 | 1993 | ESBJERG | 50 m | 4:12.99 | ||
10 | 1666 | Esv 2 | 1993 | VEJLE | 50 m | 4:13.00 | ||
11 | 1708 | Agf Herrer 2 | 1993 | AGF | 50 m | 4:15.50 | ||
12 | 1688 | Aalborg 1 | 1993 | AALBORG | 50 m | 4:18.22 | ||
13 | 1675 | Gentofte Herrer 1 | 1993 | GENTOFTE | 50 m | 4:20.00 | ||
14 | 1689 | Aalborg 2 | 1993 | AALBORG | 50 m | 4:28.22 | ||
15 | 2057 | Kolding Drenge 1 | 2004 | KOLDING | 50 m | 4:36.02 | ||
16 | 1681 | H2Odense 2 | 1993 | H2Odense | 50 m | 4:36.48 | ||
17 | 1672 | Esv Årgang Drenge 1 | 2005 | VEJLE | 50 m | 5:10.00 | ||
18 | 1673 | Esv Årgang Drenge 2 | 1993 | VEJLE | 50 m | 5:30.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:27 |
Løb 14, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1686 | Kvik 1 | 1996 | KVIK | 50 m | 4:19.91 | ||
2 | 1692 | Esbjerg Svømmklub 1 | 1993 | ESBJERG | 50 m | 4:23.00 | ||
3 | 1665 | Esv 1 | 1993 | VEJLE | 50 m | 4:27.50 | ||
4 | 1676 | Gentofte Damer 1 | 1996 | GENTOFTE | 50 m | 4:29.00 | ||
5 | 1690 | Aalborg 1 | 1996 | AALBORG | 50 m | 4:31.22 | ||
6 | 1693 | K-Sølv 1 | 1993 | ESBJERG | 50 m | 4:32.00 | ||
7 | 1698 | Agf Damer 1 | 1996 | AGF | 50 m | 4:32.20 | ||
8 | 1678 | Ssk 1 | 1996 | SILKEBORG | 50 m | 4:33.00 | ||
9 | 1683 | H2Odense 1 | 1996 | H2Odense | 50 m | 4:34.09 | ||
10 | 1687 | Kvik 2 | 1996 | KVIK | 50 m | 4:34.69 | ||
11 | 1694 | K-Sølv 2 | 1993 | ESBJERG | 50 m | 4:38.00 | ||
12 | 1691 | Aalborg 2 | 1996 | AALBORG | 50 m | 4:41.22 | ||
13 | 1666 | Esv 2 | 1993 | VEJLE | 50 m | 4:41.50 | ||
14 | 1699 | Agf Damer 2 | 1996 | AGF | 50 m | 4:44.20 | ||
15 | 2059 | Kolding Piger 1 | 2004 | KOLDING | 50 m | 4:45.93 | ||
16 | 1674 | Delta Devils | 1996 | DELTA | 50 m | 4:47.53 | ||
17 | 1682 | H2Odense 2 | 1996 | H2Odense | 50 m | 4:55.96 | ||
18 | 1679 | Ssk 2 | 1996 | SILKEBORG | 50 m | 4:57.00 | ||
19 | 1667 | Esv 3 | 1993 | VEJLE | 50 m | 4:59.99 | ||
20 | 2058 | Kolding Piger 2 | 2004 | KOLDING | 50 m | 5:01.58 | ||
21 | 1780 | Esv Årgang 1 | 2007 | VEJLE | 50 m | 5:56.91 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:27 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: CampusVejle Sportcollege |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1917 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 27.52 | |
2 | 1863 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 28.58 | |
3 | 1857 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 28.79 | |
4 | 2021 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 29.08 | |
5 | 1918 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 50 m | 29.16 | |
6 | 2038 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 29.46 | |
7 | 1984 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 29.82 | |
8 | 1876 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 29.90 | |
9 | 1737 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 29.96 | |
10 | 2062 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 30.06 | |
11 | 1705 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 30.49 | |
12 | 1716 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 30.55 | |
13 | 2072 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 30.81 | |
14 | 1738 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 30.82 | |
15 | 2065 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 31.13 | |
16 | 1836 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 31.22 | |
17 | 1914 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 31.24 | |
18 | 2031 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 31.61 | |
19 | 1885 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 32.04 | |
20 | 2001 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 32.14 | |
21 | 2003 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 32.24 | |
22 | 1762 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 32.44 | |
23 | 1725 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 50 m | 32.53 | |
24 | 1749 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 50 m | 32.91 | |
25 | 2032 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 32.97 | |
26 | 2046 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 33.05 | |
27 | 1879 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 50 m | 33.14 | |
28 | 1770 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 33.22 | |
29 | 1715 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 33.46 | |
30 | 1953 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 33.64 | |
31 | 1838 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 33.92 | |
32 | 1882 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 33.92 | |
33 | 1726 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 25 m | 33.98 | |
34 | 1873 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 34.07 | |
35 | 1929 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 34.42 | |
36 | 2066 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 34.51 | |
37 | 2044 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 34.77 | |
38 | 1955 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 34.82 | |
39 | 1845 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 34.91 | |
40 | 1803 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 34.93 | |
41 | 2045 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 50 m | 35.79 | |
42 | 1706 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 35.99 | |
43 | 2040 | Londero Oliver | 2004 | H2Odense | 0451AQ | 25 m | 36.62 | |
44 | 1848 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 36.87 | |
45 | 1969 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 36.91 | |
46 | 1976 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 36.99 | |
47 | 1751 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 37.29 | |
48 | 1905 | Jessen Markus | 2003 | ESBJERG | 0329AN | 50 m | 37.95 | |
49 | 1895 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 38.43 | |
50 | 1893 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 39.00 | |
51 | 2070 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 39.71 | |
52 | 1753 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 39.84 | |
53 | 1835 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 40.21 | |
54 | 1807 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | 40.32 | |
55 | 1896 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | 41.25 | |
56 | 1894 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 43.91 | |
57 | 1760 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 44.53 | |
58 | 1812 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 44.96 | |
59 | 1757 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 46.43 | |
60 | 1901 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 46.61 | |
61 | 1763 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 46.80 | |
62 | 1943 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 47.01 | |
63 | 1810 | Kingo Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 47.75 | |
64 | 1787 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 50.51 | |
65 | 1794 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 25 m | 52.65 | |
66 | 1902 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 25 m | 55.94 | |
67 | 1801 | Stokholm Martin | 2007 | NYBORG | 0719AM | 25 m | 59.17 | |
68 | 1798 | Olesen Lauritz Høybye | 2009 | NYBORG | 0915AA | 50 m | 1:03.24 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:27 |
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: CampusVejle Sportcollege |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1991 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 32.26 | |
2 | 1915 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 32.32 | |
3 | 1983 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 32.66 | |
4 | 2060 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 33.37 | |
5 | 1767 | Egerup Emilie | 2003 | VEJLE | 0316AW | 50 m | 33.38 | |
6 | 1872 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 33.54 | |
7 | 1711 | Hougaard Maiken | 2002 | AGF | 0282AM | 25 m | 34.05 | |
8 | 1878 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 50 m | 34.29 | |
9 | 1988 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 34.40 | |
10 | 1932 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | DELTA | 0426AT | 25 m | 34.53 | |
11 | 1703 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 34.79 | |
12 | 2067 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 34.93 | |
13 | 1817 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 34.95 | |
14 | 1959 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 34.95 | |
15 | 1839 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 34.96 | |
16 | 1950 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 35.02 | |
17 | 1837 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 35.49 | |
18 | 1754 | Dyrman Nicoline | 2004 | VEJLE | 0446AM | 25 m | 35.55 | |
19 | 1768 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | VEJLE | 0322AB | 50 m | 35.62 | |
20 | 1745 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 50 m | 35.66 | |
21 | 1840 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 35.72 | |
22 | 2036 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 35.82 | |
23 | 2052 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 35.83 | |
24 | 1847 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 35.85 | |
25 | 1881 | Jensen Marie Zou | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 35.98 | |
26 | 1951 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 36.09 | |
27 | 1758 | Holme Sofie Dyg | 2005 | VEJLE | 0598AO | 25 m | 36.61 | |
28 | 1846 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 36.64 | |
29 | 1957 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 25 m | 36.72 | |
30 | 2037 | Nygaard Emma | 2005 | H2Odense | 0538AR | 25 m | 36.80 | |
31 | 1938 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 36.82 | |
32 | 2034 | Stilund Mathilde | 2005 | H2Odense | 0556AH | 25 m | 36.96 | |
33 | 1972 | Rasmussen Katrine Kruse | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 36.97 | |
34 | 1704 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 37.02 | |
35 | 2025 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 37.31 | |
36 | 2043 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 37.33 | |
37 | 1709 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 37.44 | |
38 | 1785 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 50 m | 37.47 | |
39 | 1799 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 37.77 | |
40 | 1960 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 37.84 | |
41 | 1742 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 50 m | 37.97 | |
42 | 2017 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 38.29 | |
43 | 2071 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 38.89 | |
44 | 1852 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 39.29 | |
45 | 1946 | Hassing Astrid Marie | 2004 | AALBORG | 0494AM | 25 m | 39.42 | |
46 | 2074 | Lauritsen Ester Ledager | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 39.46 | |
47 | 2028 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | H2Odense | 9722AO | 25 m | 39.60 | |
48 | 2073 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 39.67 | |
49 | 1771 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | 39.81 | |
50 | 1874 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 39.89 | |
51 | 2064 | Bock Emilie Bie | 2005 | SILKEBORG | 0554AE | 25 m | 40.10 | |
52 | 2075 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 40.11 | |
53 | 1952 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 50 m | 40.15 | |
54 | 1805 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 40.19 | |
55 | 1734 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 40.36 | |
56 | 1978 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ST-NEPTUN | 0418AV | 25 m | 40.43 | |
57 | 1891 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 40.90 | |
58 | 1900 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 40.96 | |
59 | 1809 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 25 m | 42.27 | |
60 | 1797 | Rasmussen Laura | 2005 | NYBORG | 0538AZ | 50 m | 42.46 | |
61 | 1939 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 42.93 | |
62 | 2013 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 0622AR | 25 m | 42.94 | |
63 | 1892 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 43.02 | |
64 | 2020 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 25 m | 44.12 | |
65 | 1818 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 50 m | 44.63 | |
66 | 1741 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 44.92 | |
67 | 1903 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 46.18 | |
68 | 1908 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 46.55 | |
69 | 1790 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 25 m | 46.68 | |
70 | 1731 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 46.81 | |
71 | 2012 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 0654AL | 25 m | 48.34 | |
72 | 1796 | Vølund Katrine | 2008 | NYBORG | 0894AG | 25 m | 51.71 | |
73 | 1813 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | 56.46 | |
74 | 1792 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 25 m | 59.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:27 |
Løb 17, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Vejle Idrætsefterskole |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1863 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 55.45 | |
2 | 1700 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 56.25 | |
3 | 1728 | Hansen Andreas | 2000 | VEJLE | 0089AH | 25 m | 56.31 | |
4 | 1990 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 56.33 | |
5 | 1853 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 56.63 | |
6 | 1985 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 57.25 | |
7 | 1919 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 57.33 | |
8 | 1888 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 58.07 | |
9 | 1710 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 58.52 | |
10 | 1986 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 58.83 | |
11 | 2030 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 25 m | 59.97 | |
12 | 1963 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:00.04 | |
13 | 1748 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 1:00.29 | |
14 | 1727 | Bjørn Alexander L. | 2003 | VEJLE | 0389AH | 25 m | 1:00.49 | |
15 | 1961 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:00.72 | |
16 | 1982 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:00.85 | |
17 | 1861 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:01.22 | |
18 | 1912 | Holm Mads | 1998 | ESBJERG | 9837AC | 25 m | 1:01.77 | |
19 | 1831 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 1:01.84 | |
20 | 2006 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:01.88 | |
21 | 1945 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:01.99 | |
22 | 1755 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 1:02.07 | |
23 | 1875 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:02.98 | |
24 | 1747 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 1:03.08 | |
25 | 1955 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:03.95 | |
26 | 1921 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:04.27 | |
27 | 1723 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 1:04.88 | |
28 | 2054 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 1:05.13 | |
29 | 1860 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:05.18 | |
30 | 1705 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 1:05.26 | |
31 | 2082 | Bjartland Andreas Getz | 2003 | Vestkant | 25 m | 1:05.78 | ||
32 | 1956 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:05.96 | |
33 | 2072 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 1:06.07 | |
34 | 2004 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:08.04 | |
35 | 1750 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 1:08.16 | |
36 | 2068 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 1:08.27 | |
37 | 1920 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 1:08.58 | |
38 | 1864 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:08.68 | |
39 | 1941 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 1:08.80 | |
40 | 2051 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 1:08.82 | |
41 | 1697 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:09.04 | |
42 | 1838 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:09.57 | |
43 | 1998 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:10.71 | |
44 | 1752 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 1:11.34 | |
45 | 1773 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:14.57 | |
46 | 1871 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 1:14.65 | |
47 | 1764 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 1:15.69 | |
48 | 1814 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 1:17.69 | |
49 | 1889 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 1:21.01 | |
50 | 1751 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 1:22.29 | |
51 | 1940 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 1:24.40 | |
52 | 1890 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 1:24.45 | |
53 | 1911 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 1:25.66 | |
54 | 1899 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 1:25.85 | |
55 | 1787 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 1:28.67 | |
56 | 1765 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:29.49 | |
57 | 1757 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:30.19 | |
58 | 1810 | Kingo Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 1:30.21 | |
59 | 1763 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 1:31.17 | |
60 | 1802 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 25 m | 1:32.38 | |
61 | 1786 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 50 m | 1:34.85 | |
62 | 1819 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 0709AM | 25 m | 1:35.24 | |
63 | 1791 | Memborg Frey Nielsen | 2010 | NYBORG | 1015AA | 50 m | 1:37.41 | |
64 | 1801 | Stokholm Martin | 2007 | NYBORG | 0719AM | 25 m | 1:37.82 | |
65 | 1793 | Eskildsen Gilbert | 2008 | NYBORG | 0839AD | 25 m | 1:39.02 | |
66 | 1784 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 25 m | 1:40.23 | |
67 | 1788 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 25 m | 1:45.68 | |
68 | 1816 | Carlsen Hjalte Møller | 2008 | NYBORG | 0889AD | 25 m | 2:08.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 18, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Vejle Idrætsefterskole |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1995 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 59.81 | |
2 | 1992 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:00.31 | |
3 | 1913 | Eggertsen Melanie | 2002 | ESBJERG | 0232AI | 25 m | 1:02.43 | |
4 | 1854 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:03.15 | |
5 | 1862 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 1:03.26 | |
6 | 1981 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:03.26 | |
7 | 1949 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | 1:03.31 | |
8 | 1916 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 1:03.38 | |
9 | 1897 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 1:04.12 | |
10 | 1834 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 1:04.19 | |
11 | 2061 | Lauritzen Annabella Bing | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 1:04.89 | |
12 | 1743 | Hededal Line J. V. | 2001 | VEJLE | 0186AG | 25 m | 1:04.96 | |
13 | 1733 | Andersen Cecilie B. | 2001 | VEJLE | 0116AI | 25 m | 1:04.99 | |
14 | 1759 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 1:05.02 | |
15 | 1702 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 1:05.07 | |
16 | 1856 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:05.18 | |
17 | 2029 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 1:05.32 | |
18 | 1855 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:05.54 | |
19 | 1859 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:05.55 | |
20 | 1866 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 1:05.87 | |
21 | 1954 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:06.16 | |
22 | 1944 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:06.66 | |
23 | 1701 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 1:06.87 | |
24 | 1832 | Bach Isabella Rosendahl | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:06.96 | |
25 | 1841 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:07.09 | |
26 | 1887 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:07.57 | |
27 | 2033 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 1:07.67 | |
28 | 1996 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:07.85 | |
29 | 1843 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:08.31 | |
30 | 1877 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 1:08.71 | |
31 | 2086 | Solsvik Linnea | 2006 | Vestkant | 25 m | 1:08.80 | ||
32 | 2027 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 1:09.38 | |
33 | 2016 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:09.53 | |
34 | 2022 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 1:09.69 | |
35 | 1957 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 25 m | 1:10.28 | |
36 | 1973 | Rasmussen Sofie Kruse | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 1:10.54 | |
37 | 1870 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:10.76 | |
38 | 2050 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 1:10.85 | |
39 | 1952 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:10.96 | |
40 | 2052 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:10.97 | |
41 | 1742 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 1:11.46 | |
42 | 1712 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 1:11.68 | |
43 | 2002 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:11.68 | |
44 | 2063 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 1:11.78 | |
45 | 2043 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 1:11.83 | |
46 | 1931 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 1:11.87 | |
47 | 1937 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 1:13.03 | |
48 | 2026 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 1:13.08 | |
49 | 1761 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 1:13.18 | |
50 | 1883 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 1:13.54 | |
51 | 2049 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 1:13.76 | |
52 | 1777 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:13.99 | |
53 | 2056 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 1:14.00 | |
54 | 1735 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 1:14.05 | |
55 | 1884 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:14.08 | |
56 | 1999 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:14.15 | |
57 | 1754 | Dyrman Nicoline | 2004 | VEJLE | 0446AM | 25 m | 1:14.38 | |
58 | 2053 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | KOLDING | 0204AJ | 25 m | 1:14.86 | |
59 | 1974 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 1:15.19 | |
60 | 2005 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:15.26 | |
61 | 1800 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:15.51 | |
62 | 2017 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 1:15.60 | |
63 | 1851 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:15.69 | |
64 | 1808 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 1:15.81 | |
65 | 2071 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 1:15.94 | |
66 | 1930 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 1:16.53 | |
67 | 1783 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:16.56 | |
68 | 1942 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:16.76 | |
69 | 2055 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 25 m | 1:17.13 | |
70 | 1842 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:17.32 | |
71 | 1820 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:17.77 | |
72 | 1739 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:18.32 | |
73 | 2019 | Gombos Nora | 2006 | SØNDERBORG | 0646AS | 25 m | 1:18.43 | |
74 | 2018 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 1:18.63 | |
75 | 1746 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 1:18.68 | |
76 | 1979 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:22.31 | |
77 | 1975 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 1:23.16 | |
78 | 1891 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 1:26.19 | |
79 | 1806 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 25 m | 1:29.29 | |
80 | 1790 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 25 m | 1:29.49 | |
81 | 1809 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 25 m | 1:31.98 | |
82 | 1797 | Rasmussen Laura | 2005 | NYBORG | 0538AZ | 25 m | 1:33.23 | |
83 | 1910 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 1:33.61 | |
84 | 1815 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 1:36.20 | |
85 | 1731 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:37.24 | |
86 | 1792 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 25 m | 1:46.07 | |
87 | 1813 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | 1:47.95 | |
88 | 1796 | Vølund Katrine | 2008 | NYBORG | 0894AG | 50 m | 1:53.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 19, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Arena |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1922 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 22.60 | |
2 | 1863 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 22.78 | |
3 | 1994 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 22.90 | |
4 | 1721 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 25 m | 23.58 | |
5 | 1987 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 23.70 | |
6 | 2032 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 23.85 | |
7 | 1914 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 50 m | 23.87 | |
8 | 2084 | Bakke Jørgen Mikkelsen | 2001 | Vestkant | 25 m | 24.01 | ||
9 | 1865 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 24.06 | |
10 | 1918 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 24.06 | |
11 | 1919 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 24.17 | |
12 | 1917 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 50 m | 24.31 | |
13 | 1857 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 24.45 | |
14 | 2054 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 24.52 | |
15 | 1850 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 24.58 | |
16 | 1853 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 24.65 | |
17 | 1726 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 25 m | 24.78 | |
18 | 1724 | Brunsgaard Thor | 2003 | AGF | 0383AP | 50 m | 24.97 | |
19 | 1929 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 25.00 | |
20 | 1982 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 25.03 | |
21 | 1984 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 25.10 | |
22 | 1990 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 25.20 | |
23 | 2007 | Rasmussen Christian | 1998 | KVIK | 9867AF | 25 m | 25.22 | |
24 | 1836 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 25.26 | |
25 | 1912 | Holm Mads | 1998 | ESBJERG | 9837AC | 25 m | 25.27 | |
26 | 1710 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 25.30 | |
27 | 2069 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 25.41 | |
28 | 1882 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 25.46 | |
29 | 2024 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 25 m | 25.49 | |
30 | 2031 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 25.53 | |
31 | 1861 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 25.57 | |
32 | 1860 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 25.62 | |
33 | 2011 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 25.66 | |
34 | 1715 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 25.69 | |
35 | 2014 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 25.79 | |
36 | 1989 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 25.80 | |
37 | 2062 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 25.93 | |
38 | 1700 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 26.00 | |
39 | 1833 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 50 m | 26.00 | |
40 | 1876 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 50 m | 26.08 | |
41 | 2066 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 26.17 | |
42 | 1716 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 26.26 | |
43 | 1835 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 26.27 | |
44 | 1947 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 26.27 | |
45 | 1962 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 26.32 | |
46 | 1945 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 26.34 | |
47 | 1737 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 26.48 | |
48 | 2021 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 26.52 | |
49 | 1998 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 26.57 | |
50 | 1963 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 26.59 | |
51 | 2046 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 26.60 | |
52 | 2006 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | 26.82 | |
53 | 1705 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 27.00 | |
54 | 1955 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 50 m | 27.11 | |
55 | 2051 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 27.31 | |
56 | 1769 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 50 m | 27.35 | |
57 | 1864 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 27.37 | |
58 | 1885 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 27.67 | |
59 | 1977 | Mogensen Lucas | 2005 | ST-NEPTUN | 0519AM | 25 m | 27.68 | |
60 | 1706 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 27.84 | |
61 | 1905 | Jessen Markus | 2003 | ESBJERG | 0329AN | 25 m | 28.04 | |
62 | 1848 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 28.14 | |
63 | 1770 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 28.34 | |
64 | 1811 | Plaetner Silas | 2003 | NYBORG | 0329AR | 25 m | 28.45 | |
65 | 1750 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 28.60 | |
66 | 2015 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 28.78 | |
67 | 1895 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 28.79 | |
68 | 1956 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 29.20 | |
69 | 1760 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 29.31 | |
70 | 2070 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 50 m | 29.59 | |
71 | 1871 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 29.71 | |
72 | 1970 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | 29.89 | |
73 | 1752 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 50 m | 30.13 | |
74 | 1898 | Pedersen Christian | 2007 | ESBJERG | 0723AM | 25 m | 30.31 | |
75 | 1753 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 30.45 | |
76 | 1890 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 30.57 | |
77 | 1894 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 31.11 | |
78 | 1751 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 31.19 | |
79 | 1971 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 31.51 | |
80 | 1893 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 31.58 | |
81 | 1896 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | 31.61 | |
82 | 1907 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 32.46 | |
83 | 1943 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 32.61 | |
84 | 1802 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 25 m | 32.72 | |
85 | 1911 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 33.04 | |
86 | 1757 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 33.55 | |
87 | 1899 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 33.86 | |
88 | 1765 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 50 m | 35.52 | |
89 | 1791 | Memborg Frey Nielsen | 2010 | NYBORG | 1015AA | 50 m | 35.66 | |
90 | 1786 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 25 m | 35.96 | |
91 | 1819 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 0709AM | 25 m | 36.32 | |
92 | 1793 | Eskildsen Gilbert | 2008 | NYBORG | 0839AD | 25 m | 37.29 | |
93 | 1798 | Olesen Lauritz Høybye | 2009 | NYBORG | 0915AA | 25 m | 40.31 | |
94 | 1816 | Carlsen Hjalte Møller | 2008 | NYBORG | 0889AD | 25 m | 40.81 | |
95 | 1788 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 25 m | 40.93 | |
96 | 1784 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 25 m | 41.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 20, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Arena |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1743 | Hededal Line J. V. | 2001 | VEJLE | 0186AG | 25 m | 25.84 | |
2 | 2025 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 26.25 | |
3 | 1993 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 26.51 | |
4 | 1949 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | 26.55 | |
5 | 1915 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 26.61 | |
6 | 1983 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 27.06 | |
7 | 1767 | Egerup Emilie | 2003 | VEJLE | 0316AW | 25 m | 27.30 | |
8 | 2047 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 27.32 | |
9 | 1996 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 27.35 | |
10 | 1950 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 50 m | 27.40 | |
11 | 1995 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 27.40 | |
12 | 2060 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 27.45 | |
13 | 1959 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 27.51 | |
14 | 1759 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 50 m | 27.56 | |
15 | 2085 | Kvaal Erika | 2004 | Vestkant | 25 m | 27.65 | ||
16 | 2029 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 27.67 | |
17 | 2075 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 27.69 | |
18 | 2086 | Solsvik Linnea | 2006 | Vestkant | 25 m | 27.70 | ||
19 | 1799 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 27.71 | |
20 | 1872 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 27.71 | |
21 | 1874 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 27.88 | |
22 | 1930 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 27.92 | |
23 | 1992 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 27.94 | |
24 | 1722 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 50 m | 27.99 | |
25 | 1843 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 28.05 | |
26 | 1972 | Rasmussen Katrine Kruse | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 50 m | 28.05 | |
27 | 1904 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 50 m | 28.07 | |
28 | 1923 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 28.12 | |
29 | 1981 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 28.12 | |
30 | 1973 | Rasmussen Sofie Kruse | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 50 m | 28.22 | |
31 | 1704 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 28.25 | |
32 | 1702 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 28.38 | |
33 | 1937 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 28.40 | |
34 | 1944 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 28.42 | |
35 | 1913 | Eggertsen Melanie | 2002 | ESBJERG | 0232AI | 50 m | 28.45 | |
36 | 2008 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | KVIK | 0424AO | 50 m | 28.48 | |
37 | 1897 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 28.52 | |
38 | 1980 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 50 m | 28.54 | |
39 | 2052 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 50 m | 28.64 | |
40 | 2000 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 28.65 | |
41 | 1744 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 50 m | 28.73 | |
42 | 1954 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 28.74 | |
43 | 1866 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 28.83 | |
44 | 2074 | Lauritsen Ester Ledager | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 28.84 | |
45 | 2073 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 28.95 | |
46 | 1946 | Hassing Astrid Marie | 2004 | AALBORG | 0494AM | 50 m | 29.01 | |
47 | 2050 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 29.02 | |
48 | 1948 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 29.06 | |
49 | 2002 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 29.15 | |
50 | 1712 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 29.16 | |
51 | 1841 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 29.18 | |
52 | 1951 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 29.18 | |
53 | 1714 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 50 m | 29.20 | |
54 | 1847 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 29.29 | |
55 | 1817 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 29.30 | |
56 | 1999 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 29.36 | |
57 | 2027 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 50 m | 29.42 | |
58 | 1734 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 29.47 | |
59 | 1934 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELTA | 0536BA | 25 m | 29.54 | |
60 | 1935 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 29.60 | |
61 | 1837 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 29.61 | |
62 | 1932 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | DELTA | 0426AT | 50 m | 29.63 | |
63 | 1740 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | VEJLE | 0352AC | 50 m | 29.68 | |
64 | 1870 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 50 m | 29.75 | |
65 | 2023 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 50 m | 29.75 | |
66 | 1709 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 50 m | 29.77 | |
67 | 1745 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 29.78 | |
68 | 1979 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 29.81 | |
69 | 1997 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 29.82 | |
70 | 1703 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 29.98 | |
71 | 2037 | Nygaard Emma | 2005 | H2Odense | 0538AR | 25 m | 30.01 | |
72 | 1931 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 50 m | 30.09 | |
73 | 2005 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 30.10 | |
74 | 1732 | Pedersen Aurelia | 2004 | VEJLE | 0414AA | 50 m | 30.15 | |
75 | 1849 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 30.22 | |
76 | 1880 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 50 m | 30.42 | |
77 | 2063 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 30.45 | |
78 | 2064 | Bock Emilie Bie | 2005 | SILKEBORG | 0554AE | 50 m | 30.46 | |
79 | 1974 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 30.53 | |
80 | 2048 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 50 m | 30.58 | |
81 | 1938 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 30.69 | |
82 | 1933 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 50 m | 30.76 | |
83 | 1804 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 25 m | 30.82 | |
84 | 1883 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 30.84 | |
85 | 2049 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 31.06 | |
86 | 1842 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 31.10 | |
87 | 1978 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ST-NEPTUN | 0418AV | 50 m | 31.26 | |
88 | 1805 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 31.41 | |
89 | 1900 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 31.43 | |
90 | 1957 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 50 m | 31.58 | |
91 | 1758 | Holme Sofie Dyg | 2005 | VEJLE | 0598AO | 50 m | 31.61 | |
92 | 2055 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 25 m | 31.74 | |
93 | 1968 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | 31.76 | |
94 | 1820 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 32.14 | |
95 | 2088 | Walmar Ane | 2007 | ST-NEPTUN | 0746AS | 50 m | 32.20 | |
96 | 2017 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 32.29 | |
97 | 2013 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 0622AR | 50 m | 32.30 | |
98 | 1746 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 32.33 | |
99 | 1739 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 32.48 | |
100 | 1736 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 32.53 | |
101 | 1785 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 50 m | 32.56 | |
102 | 1939 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 32.75 | |
103 | 1852 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 32.78 | |
104 | 1783 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 33.19 | |
105 | 1789 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 25 m | 33.29 | |
106 | 2020 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 25 m | 33.46 | |
107 | 2019 | Gombos Nora | 2006 | SØNDERBORG | 0646AS | 25 m | 33.53 | |
108 | 1975 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 50 m | 33.65 | |
109 | 1908 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 33.84 | |
110 | 1731 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 33.92 | |
111 | 1892 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 34.25 | |
112 | 1795 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 34.35 | |
113 | 1909 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 34.84 | |
114 | 1903 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 34.94 | |
115 | 1741 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 35.15 | |
116 | 2012 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 0654AL | 25 m | 36.05 | |
117 | 1771 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | 36.45 | |
118 | 1910 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 36.55 | |
119 | 1806 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 25 m | 36.58 | |
120 | 1906 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 37.47 | |
121 | 1815 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 38.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 21, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Earth Control |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1922 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 52.31 | |
2 | 1728 | Hansen Andreas | 2000 | VEJLE | 0089AH | 25 m | 54.21 | |
3 | 1713 | Jeppesen Simon B. | 1997 | AGF | 9741AQ | 25 m | 54.69 | |
4 | 1986 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 54.88 | |
5 | 1994 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 54.91 | |
6 | 1917 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 55.20 | |
7 | 1985 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 55.60 | |
8 | 1710 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 55.82 | |
9 | 1919 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 56.02 | |
10 | 1920 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 56.44 | |
11 | 1987 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 56.74 | |
12 | 2035 | Bech Mathias | 1996 | H2Odense | 9633AQ | 50 m | 56.78 | |
13 | 1865 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 56.85 | |
14 | 1961 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 57.57 | |
15 | 1921 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 57.74 | |
16 | 1748 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 57.75 | |
17 | 1861 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 58.00 | |
18 | 2011 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 58.02 | |
19 | 1928 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 58.25 | |
20 | 2038 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 58.27 | |
21 | 1831 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 58.75 | |
22 | 1747 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 58.87 | |
23 | 1726 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | 59.35 | |
24 | 1857 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 59.41 | |
25 | 2069 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 59.63 | |
26 | 1888 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 59.67 | |
27 | 2001 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 59.76 | |
28 | 1833 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 59.81 | |
29 | 1697 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 59.86 | |
30 | 1962 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 59.94 | |
31 | 1749 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 1:00.21 | |
32 | 1850 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 1:00.44 | |
33 | 1738 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 1:00.50 | |
34 | 1875 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:00.68 | |
35 | 2065 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:01.26 | |
36 | 2024 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 25 m | 1:01.52 | |
37 | 1941 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 1:01.67 | |
38 | 1864 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:01.68 | |
39 | 1929 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 1:01.76 | |
40 | 2031 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 1:01.96 | |
41 | 1755 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 1:02.05 | |
42 | 1724 | Brunsgaard Thor | 2003 | AGF | 0383AP | 50 m | 1:02.37 | |
43 | 1989 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 1:02.42 | |
44 | 1885 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:02.82 | |
45 | 1836 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 1:03.06 | |
46 | 1879 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:03.15 | |
47 | 1860 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:03.57 | |
48 | 2084 | Bakke Jørgen Mikkelsen | 2001 | Vestkant | 50 m | 1:03.70 | ||
49 | 1873 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 1:04.28 | |
50 | 1853 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 1:04.60 | |
51 | 1769 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 1:04.70 | |
52 | 1845 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:05.62 | |
53 | 1976 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 1:05.91 | |
54 | 1723 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 1:06.05 | |
55 | 1953 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:07.44 | |
56 | 2045 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 1:08.25 | |
57 | 1807 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | 1:08.56 | |
58 | 1905 | Jessen Markus | 2003 | ESBJERG | 0329AN | 25 m | 1:10.64 | |
59 | 1803 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 1:12.27 | |
60 | 1753 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 1:12.72 | |
61 | 2068 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 1:13.26 | |
62 | 1956 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:15.10 | |
63 | 2044 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 50 m | 1:15.31 | |
64 | 1896 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | 1:16.87 | |
65 | 1811 | Plaetner Silas | 2003 | NYBORG | 0329AR | 25 m | 1:17.50 | |
66 | 1889 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 1:17.58 | |
67 | 1970 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | 1:18.45 | |
68 | 2040 | Londero Oliver | 2004 | H2Odense | 0451AQ | 50 m | 1:19.24 | |
69 | 1971 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 1:22.67 | |
70 | 1943 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 1:24.11 | |
71 | 1901 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 1:26.60 | |
72 | 1940 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 1:30.86 | |
73 | 1812 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 1:39.24 | |
74 | 1907 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 1:40.95 | |
75 | 1898 | Pedersen Christian | 2007 | ESBJERG | 0723AM | 25 m | 1:43.39 | |
76 | 1794 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 50 m | ||
77 | 1902 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 22, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Earth Control |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1991 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 58.94 | |
2 | 1834 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 50 m | 1:00.40 | |
3 | 2022 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 1:01.79 | |
4 | 1859 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:02.38 | |
5 | 1988 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:02.46 | |
6 | 1916 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 1:02.76 | |
7 | 1855 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 1:02.82 | |
8 | 1856 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:02.97 | |
9 | 1722 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 25 m | 1:03.20 | |
10 | 1862 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 1:03.21 | |
11 | 1743 | Hededal Line J. V. | 2001 | VEJLE | 0186AG | 25 m | 1:03.95 | |
12 | 1958 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 50 m | 1:04.13 | |
13 | 1701 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 1:04.16 | |
14 | 1923 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 50 m | 1:05.10 | |
15 | 1874 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:05.16 | |
16 | 1997 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:05.84 | |
17 | 2047 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 50 m | 1:06.06 | |
18 | 1960 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 50 m | 1:06.08 | |
19 | 1851 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:06.35 | |
20 | 1954 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:06.56 | |
21 | 1704 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:06.71 | |
22 | 1904 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 1:06.76 | |
23 | 2028 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | H2Odense | 9722AO | 25 m | 1:06.87 | |
24 | 2016 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:06.88 | |
25 | 2087 | Nilsen Leah Emilie Stensaker | 2006 | Vestkant | 25 m | 1:06.89 | ||
26 | 2036 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 50 m | 1:07.33 | |
27 | 1887 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:07.39 | |
28 | 1839 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 1:07.61 | |
29 | 1740 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | VEJLE | 0352AC | 25 m | 1:07.63 | |
30 | 1702 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 1:08.25 | |
31 | 1714 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 1:08.85 | |
32 | 1832 | Bach Isabella Rosendahl | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:08.89 | |
33 | 1884 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:08.93 | |
34 | 2060 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 1:08.95 | |
35 | 1744 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 25 m | 1:09.24 | |
36 | 1886 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 1:09.44 | |
37 | 2061 | Lauritzen Annabella Bing | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 1:09.94 | |
38 | 1846 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:10.04 | |
39 | 1993 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:10.27 | |
40 | 1880 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:10.70 | |
41 | 1840 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:10.82 | |
42 | 1877 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 1:10.87 | |
43 | 1934 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELTA | 0536BA | 25 m | 1:10.99 | |
44 | 1881 | Jensen Marie Zou | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:11.04 | |
45 | 1732 | Pedersen Aurelia | 2004 | VEJLE | 0414AA | 25 m | 1:11.26 | |
46 | 2086 | Solsvik Linnea | 2006 | Vestkant | 25 m | 1:11.29 | ||
47 | 2026 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 1:11.83 | |
48 | 1808 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 1:12.25 | |
49 | 1950 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 1:12.27 | |
50 | 1800 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:12.32 | |
51 | 1730 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | VEJLE | 0306AE | 25 m | 1:12.62 | |
52 | 1768 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | VEJLE | 0322AB | 25 m | 1:12.77 | |
53 | 2083 | Plassen Anna Victoria | 2005 | Vestkant | 25 m | 1:12.80 | ||
54 | 1844 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 1:13.13 | |
55 | 2056 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 1:13.30 | |
56 | 2034 | Stilund Mathilde | 2005 | H2Odense | 0556AH | 25 m | 1:13.34 | |
57 | 2067 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 1:13.66 | |
58 | 2033 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 1:14.17 | |
59 | 1849 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 1:14.74 | |
60 | 1935 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 1:16.06 | |
61 | 1735 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 1:17.60 | |
62 | 1709 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 1:20.69 | |
63 | 1804 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 50 m | 1:21.67 | |
64 | 2018 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 1:24.02 | |
65 | 1942 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:24.23 | |
66 | 1761 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 1:26.87 | |
67 | 1933 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 1:29.12 | |
68 | 1795 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 1:32.15 | |
69 | 1818 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 25 m | 1:36.33 | |
70 | 1906 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 1:42.75 | |
71 | 1789 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 25 m | 1:45.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 23, 800m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Sportmaster |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2079 | Olsen Tobias Moen | 2002 | Vestkant | 25 m | 8:04.15 | ||
2 | 2007 | Rasmussen Christian | 1998 | KVIK | 9867AF | 25 m | 8:07.99 | |
3 | 1727 | Bjørn Alexander L. | 2003 | VEJLE | 0389AH | 25 m | 8:17.52 | |
4 | 1725 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 25 m | 8:18.76 | |
5 | 2014 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 8:24.44 | |
6 | 2081 | Ramsvik Andreas | 2003 | Vestkant | 25 m | 8:24.71 | ||
7 | 2082 | Bjartland Andreas Getz | 2003 | Vestkant | 25 m | 8:55.84 | ||
8 | 1984 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 8:59.85 | |
9 | 1947 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 9:06.77 | |
10 | 2039 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 0445AQ | 25 m | 9:16.80 | |
11 | 2015 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 9:24.35 | |
12 | 1969 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 9:46.00 | |
13 | 2030 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 50 m | 9:55.54 | |
14 | 1773 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 50 m | 10:18.88 | |
15 | 1762 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 50 m | ||
16 | 1764 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 50 m | ||
17 | 1814 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | ||
18 | 1985 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | ||
19 | 2003 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | ||
20 | 2004 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 24, 800m Frisvømning Damer |
Sponsor: Sportmaster |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1992 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 8:58.30 | |
2 | 1996 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 9:01.14 | |
3 | 2053 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | KOLDING | 0204AJ | 25 m | 9:20.52 | |
4 | 2048 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 9:21.65 | |
5 | 2047 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 9:22.07 | |
6 | 2023 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 25 m | 9:23.13 | |
7 | 2083 | Plassen Anna Victoria | 2005 | Vestkant | 25 m | 9:23.93 | ||
8 | 2008 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | KVIK | 0424AO | 25 m | 9:24.70 | |
9 | 1948 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 9:26.80 | |
10 | 1854 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 9:30.61 | |
11 | 2085 | Kvaal Erika | 2004 | Vestkant | 25 m | 9:36.28 | ||
12 | 1886 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 9:47.34 | |
13 | 2087 | Nilsen Leah Emilie Stensaker | 2006 | Vestkant | 25 m | 9:47.48 | ||
14 | 1980 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 9:52.99 | |
15 | 1855 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 9:56.33 | |
16 | 1878 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 10:09.80 | |
17 | 1777 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 10:21.14 | |
18 | 2000 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 10:31.35 | |
19 | 1736 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 12:30.38 | |
20 | 1909 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 50 m | ||
21 | 1991 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | ||
22 | 2088 | Walmar Ane | 2007 | ST-NEPTUN | 0746AS | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 25, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Allstage.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1918 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 3:43.75 | |
2 | 1917 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 3:44.68 | |
3 | 1728 | Hansen Andreas | 2000 | VEJLE | 0089AH | 25 m | 3:46.01 | |
4 | 1857 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 3:53.30 | |
5 | 1912 | Holm Mads | 1998 | ESBJERG | 9837AC | 25 m | 3:54.50 | |
6 | 2007 | Rasmussen Christian | 1998 | KVIK | 9867AF | 25 m | 3:54.92 | |
7 | 1863 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 3:57.85 | |
8 | 2079 | Olsen Tobias Moen | 2002 | Vestkant | 25 m | 3:58.69 | ||
9 | 1725 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 25 m | 3:59.01 | |
10 | 1920 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 4:00.28 | |
11 | 1984 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:02.03 | |
12 | 2014 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 4:03.32 | |
13 | 1713 | Jeppesen Simon B. | 1997 | AGF | 9741AQ | 25 m | 4:04.23 | |
14 | 1987 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 4:04.52 | |
15 | 2081 | Ramsvik Andreas | 2003 | Vestkant | 50 m | 4:04.62 | ||
16 | 1962 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 4:08.81 | |
17 | 1860 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 4:09.19 | |
18 | 1961 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 4:12.34 | |
19 | 2011 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 4:13.04 | |
20 | 2082 | Bjartland Andreas Getz | 2003 | Vestkant | 25 m | 4:13.93 | ||
21 | 1986 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 4:14.47 | |
22 | 1921 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 4:16.31 | |
23 | 1928 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 4:18.35 | |
24 | 1982 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 4:20.52 | |
25 | 1697 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 50 m | 4:22.72 | |
26 | 1947 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 4:22.72 | |
27 | 1861 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 4:22.94 | |
28 | 2003 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 4:23.99 | |
29 | 1876 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 4:26.67 | |
30 | 2031 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 4:27.23 | |
31 | 2084 | Bakke Jørgen Mikkelsen | 2001 | Vestkant | 25 m | 4:28.57 | ||
32 | 1833 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 4:30.37 | |
33 | 1919 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 4:30.52 | |
34 | 2015 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 4:31.67 | |
35 | 1922 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 4:36.43 | |
36 | 2039 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 0445AQ | 50 m | 4:38.76 | |
37 | 1969 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 4:40.06 | |
38 | 2070 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 4:43.74 | |
39 | 1998 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 4:45.21 | |
40 | 1976 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 4:45.94 | |
41 | 2006 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 4:52.30 | |
42 | 1766 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 5:02.03 | |
43 | 1879 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 5:02.29 | |
44 | 1893 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 5:04.01 | |
45 | 1814 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 5:10.98 | |
46 | 1787 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 5:12.60 | |
47 | 1802 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 25 m | 5:41.05 | |
48 | 1899 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 6:11.75 | |
49 | 1765 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 6:13.94 | |
50 | 1810 | Kingo Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 6:19.52 | |
51 | 1791 | Memborg Frey Nielsen | 2010 | NYBORG | 1015AA | 25 m | 6:36.20 | |
52 | 1786 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 25 m | 7:25.27 | |
53 | 1902 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 26, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Allstage.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1759 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 4:13.34 | |
2 | 1996 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 4:17.27 | |
3 | 1958 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 4:18.05 | |
4 | 1992 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 4:20.10 | |
5 | 1959 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 4:25.02 | |
6 | 2008 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | KVIK | 0424AO | 25 m | 4:25.22 | |
7 | 2023 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 25 m | 4:31.88 | |
8 | 2047 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 4:32.72 | |
9 | 2053 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | KOLDING | 0204AJ | 25 m | 4:33.13 | |
10 | 1854 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 4:33.40 | |
11 | 1913 | Eggertsen Melanie | 2002 | ESBJERG | 0232AI | 25 m | 4:33.56 | |
12 | 2048 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 4:35.49 | |
13 | 1744 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 25 m | 4:36.84 | |
14 | 2000 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 4:38.48 | |
15 | 1993 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 4:38.57 | |
16 | 2087 | Nilsen Leah Emilie Stensaker | 2006 | Vestkant | 25 m | 4:38.65 | ||
17 | 2083 | Plassen Anna Victoria | 2005 | Vestkant | 25 m | 4:38.67 | ||
18 | 1960 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 4:39.33 | |
19 | 1988 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 4:39.45 | |
20 | 2085 | Kvaal Erika | 2004 | Vestkant | 25 m | 4:40.29 | ||
21 | 2029 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 50 m | 4:41.68 | |
22 | 1944 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 4:42.79 | |
23 | 2086 | Solsvik Linnea | 2006 | Vestkant | 25 m | 4:43.93 | ||
24 | 1886 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 4:45.87 | |
25 | 1862 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 4:46.91 | |
26 | 1742 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 50 m | 4:50.10 | |
27 | 2073 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 4:52.71 | |
28 | 1799 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 4:54.36 | |
29 | 2071 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 4:57.20 | |
30 | 1874 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 4:59.83 | |
31 | 1877 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 5:00.92 | |
32 | 1808 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 5:01.70 | |
33 | 1946 | Hassing Astrid Marie | 2004 | AALBORG | 0494AM | 50 m | 5:02.34 | |
34 | 1999 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 5:02.75 | |
35 | 1880 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 5:03.40 | |
36 | 1703 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 5:04.44 | |
37 | 1711 | Hougaard Maiken | 2002 | AGF | 0282AM | 50 m | 5:05.09 | |
38 | 1878 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 5:05.19 | |
39 | 2064 | Bock Emilie Bie | 2005 | SILKEBORG | 0554AE | 25 m | 5:06.08 | |
40 | 2002 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 5:06.73 | |
41 | 1820 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 5:07.56 | |
42 | 2074 | Lauritsen Ester Ledager | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 5:08.51 | |
43 | 2005 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 5:17.32 | |
44 | 2018 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 25 m | 5:31.08 | |
45 | 2020 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 25 m | 5:35.15 | |
46 | 1741 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 5:54.09 | |
47 | 1736 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 6:00.10 | |
48 | 1790 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 25 m | 6:00.53 | |
49 | 1792 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 50 m | ||
50 | 1939 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: DGI Huset Vejle |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1985 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:09.53 | |
2 | 2062 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 2:18.29 | |
3 | 2038 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 2:18.60 | |
4 | 1989 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:18.99 | |
5 | 2021 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 2:19.17 | |
6 | 1738 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 2:19.78 | |
7 | 1737 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 2:24.33 | |
8 | 2004 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:25.36 | |
9 | 2082 | Bjartland Andreas Getz | 2003 | Vestkant | 25 m | 2:26.10 | ||
10 | 1755 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 50 m | 2:27.24 | |
11 | 1762 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 2:28.27 | |
12 | 1716 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 2:31.83 | |
13 | 2065 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 2:31.91 | |
14 | 1747 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 2:32.66 | |
15 | 1885 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 2:33.25 | |
16 | 2001 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:35.09 | |
17 | 1953 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 2:36.36 | |
18 | 1715 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:36.43 | |
19 | 2046 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 2:37.26 | |
20 | 2044 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 2:37.31 | |
21 | 1838 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 2:39.60 | |
22 | 2066 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 2:41.35 | |
23 | 1803 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 2:45.29 | |
24 | 1723 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 2:46.87 | |
25 | 2040 | Londero Oliver | 2004 | H2Odense | 0451AQ | 25 m | 2:50.80 | |
26 | 1845 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 2:52.37 | |
27 | 2035 | Bech Mathias | 1996 | H2Odense | 9633AQ | 25 m | 2:57.93 | |
28 | 1873 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 2:58.79 | |
29 | 1721 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 50 m | 3:02.22 | |
30 | 1750 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 50 m | 3:14.27 | |
31 | 1905 | Jessen Markus | 2003 | ESBJERG | 0329AN | 25 m | 3:14.81 | |
32 | 1807 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | 3:23.76 | |
33 | 1812 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 3:24.73 | |
34 | 1763 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 3:32.19 | |
35 | 1757 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 4:42.60 | |
36 | 1793 | Eskildsen Gilbert | 2008 | NYBORG | 0839AD | 50 m | ||
37 | 1898 | Pedersen Christian | 2007 | ESBJERG | 0723AM | 50 m | ||
38 | 1902 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 28, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: DGI Huset Vejle |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1991 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:29.70 | |
2 | 1915 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 2:32.83 | |
3 | 1730 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | VEJLE | 0306AE | 25 m | 2:33.65 | |
4 | 1983 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:35.39 | |
5 | 2060 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 2:35.87 | |
6 | 1711 | Hougaard Maiken | 2002 | AGF | 0282AM | 25 m | 2:36.87 | |
7 | 1916 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 2:38.28 | |
8 | 1745 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 2:38.30 | |
9 | 1872 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 2:38.30 | |
10 | 1767 | Egerup Emilie | 2003 | VEJLE | 0316AW | 25 m | 2:40.47 | |
11 | 1701 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 2:42.59 | |
12 | 1742 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 2:43.80 | |
13 | 1846 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:44.81 | |
14 | 1952 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 2:46.79 | |
15 | 1758 | Holme Sofie Dyg | 2005 | VEJLE | 0598AO | 25 m | 2:48.36 | |
16 | 1839 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 2:50.15 | |
17 | 1881 | Jensen Marie Zou | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 2:50.58 | |
18 | 2061 | Lauritzen Annabella Bing | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 2:50.98 | |
19 | 2037 | Nygaard Emma | 2005 | H2Odense | 0538AR | 25 m | 2:51.86 | |
20 | 1785 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 2:55.67 | |
21 | 2043 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 2:56.91 | |
22 | 2033 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 2:57.08 | |
23 | 1844 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 2:59.82 | |
24 | 1852 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 3:00.19 | |
25 | 2067 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 3:00.85 | |
26 | 2075 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 3:03.22 | |
27 | 1891 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 3:15.51 | |
28 | 1797 | Rasmussen Laura | 2005 | NYBORG | 0538AZ | 25 m | 3:16.21 | |
29 | 2019 | Gombos Nora | 2006 | SØNDERBORG | 0646AS | 25 m | 3:18.46 | |
30 | 1974 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 3:20.41 | |
31 | 1818 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 25 m | 3:24.95 | |
32 | 1809 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 25 m | 3:25.11 | |
33 | 1892 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 3:26.57 | |
34 | 1909 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 3:27.20 | |
35 | 2013 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 0622AR | 25 m | 3:27.95 | |
36 | 1903 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 3:30.77 | |
37 | 2012 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 0654AL | 25 m | 3:37.90 | |
38 | 1820 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 3:47.66 | |
39 | 1789 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 25 m | 3:48.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 29, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Køhler Emblemer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1994 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 1:43.93 | |
2 | 1918 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 1:45.63 | |
3 | 1728 | Hansen Andreas | 2000 | VEJLE | 0089AH | 25 m | 1:46.02 | |
4 | 1912 | Holm Mads | 1998 | ESBJERG | 9837AC | 25 m | 1:50.64 | |
5 | 1748 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 1:50.99 | |
6 | 1987 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:51.81 | |
7 | 2007 | Rasmussen Christian | 1998 | KVIK | 9867AF | 25 m | 1:52.54 | |
8 | 1831 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 1:53.86 | |
9 | 2084 | Bakke Jørgen Mikkelsen | 2001 | Vestkant | 25 m | 1:54.14 | ||
10 | 1725 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 25 m | 1:54.33 | |
11 | 1982 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:54.46 | |
12 | 1984 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:54.48 | |
13 | 1727 | Bjørn Alexander L. | 2003 | VEJLE | 0389AH | 25 m | 1:54.49 | |
14 | 2079 | Olsen Tobias Moen | 2002 | Vestkant | 25 m | 1:54.52 | ||
15 | 2032 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 1:55.07 | |
16 | 1865 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 1:56.89 | |
17 | 2081 | Ramsvik Andreas | 2003 | Vestkant | 25 m | 1:57.54 | ||
18 | 1726 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 25 m | 1:58.01 | |
19 | 1929 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 1:58.99 | |
20 | 1713 | Jeppesen Simon B. | 1997 | AGF | 9741AQ | 50 m | 1:59.43 | |
21 | 1697 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:59.62 | |
22 | 1833 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 1:59.82 | |
23 | 1921 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:59.95 | |
24 | 2065 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 2:00.92 | |
25 | 1737 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 2:01.13 | |
26 | 1836 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 2:02.39 | |
27 | 1749 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 2:02.59 | |
28 | 2035 | Bech Mathias | 1996 | H2Odense | 9633AQ | 25 m | 2:02.61 | |
29 | 1721 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 50 m | 2:04.05 | |
30 | 1710 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 2:04.23 | |
31 | 1947 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 2:04.51 | |
32 | 1864 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:05.03 | |
33 | 2068 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 2:05.87 | |
34 | 2024 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 25 m | 2:06.09 | |
35 | 1879 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 2:06.54 | |
36 | 1724 | Brunsgaard Thor | 2003 | AGF | 0383AP | 50 m | 2:07.95 | |
37 | 1998 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:07.99 | |
38 | 2054 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 2:08.04 | |
39 | 1990 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:08.13 | |
40 | 1955 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 2:09.18 | |
41 | 2051 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 2:09.50 | |
42 | 2072 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 2:10.09 | |
43 | 1835 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 2:11.12 | |
44 | 2070 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 2:11.94 | |
45 | 1882 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 2:12.40 | |
46 | 1706 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 2:13.01 | |
47 | 1969 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 2:13.33 | |
48 | 1716 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 2:13.63 | |
49 | 1770 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 2:16.91 | |
50 | 1956 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 2:16.99 | |
51 | 1871 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 2:21.15 | |
52 | 1766 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 2:21.24 | |
53 | 2045 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 50 m | 2:22.36 | |
54 | 1848 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 2:23.70 | |
55 | 1811 | Plaetner Silas | 2003 | NYBORG | 0329AR | 25 m | 2:25.72 | |
56 | 1890 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 2:25.93 | |
57 | 1760 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 2:26.12 | |
58 | 1976 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 2:26.75 | |
59 | 1977 | Mogensen Lucas | 2005 | ST-NEPTUN | 0519AM | 25 m | 2:27.19 | |
60 | 1970 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | 2:28.06 | |
61 | 1787 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 2:31.47 | |
62 | 1764 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 2:31.54 | |
63 | 1894 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 2:33.50 | |
64 | 1896 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | 2:34.50 | |
65 | 1971 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 2:34.87 | |
66 | 1907 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 2:42.67 | |
67 | 1943 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 2:44.37 | |
68 | 1911 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 2:45.03 | |
69 | 1940 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 2:47.27 | |
70 | 1901 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 2:48.38 | |
71 | 1794 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 25 m | 2:51.94 | |
72 | 1898 | Pedersen Christian | 2007 | ESBJERG | 0723AM | 25 m | 2:54.95 | |
73 | 1819 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 0709AM | 25 m | 2:59.37 | |
74 | 1895 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 2:59.79 | |
75 | 1763 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 3:02.58 | |
76 | 1793 | Eskildsen Gilbert | 2008 | NYBORG | 0839AD | 25 m | 3:05.56 | |
77 | 1788 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 25 m | 3:19.14 | |
78 | 1784 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 25 m | 3:19.18 | |
79 | 1798 | Olesen Lauritz Høybye | 2009 | NYBORG | 0915AA | 25 m | 3:25.66 | |
80 | 1816 | Carlsen Hjalte Møller | 2008 | NYBORG | 0889AD | 25 m | 3:34.11 | |
81 | 1801 | Stokholm Martin | 2007 | NYBORG | 0719AM | 25 m | 3:47.51 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 30, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Køhler Emblemer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1834 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 1:56.25 | |
2 | 1958 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 2:01.37 | |
3 | 1996 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:02.26 | |
4 | 1759 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 50 m | 2:03.73 | |
5 | 2025 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 2:06.19 | |
6 | 1988 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 2:06.28 | |
7 | 1949 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | 2:06.43 | |
8 | 1995 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:06.61 | |
9 | 2008 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | KVIK | 0424AO | 25 m | 2:07.77 | |
10 | 2047 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 2:08.02 | |
11 | 1733 | Andersen Cecilie B. | 2001 | VEJLE | 0116AI | 25 m | 2:08.64 | |
12 | 1768 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | VEJLE | 0322AB | 25 m | 2:09.45 | |
13 | 1993 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:09.46 | |
14 | 2029 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 2:10.47 | |
15 | 1923 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 2:10.50 | |
16 | 1866 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 2:10.53 | |
17 | 2016 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 2:10.71 | |
18 | 1948 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 2:11.05 | |
19 | 2022 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 2:11.11 | |
20 | 1972 | Rasmussen Katrine Kruse | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 2:11.27 | |
21 | 1744 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 25 m | 2:11.79 | |
22 | 2000 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 2:12.06 | |
23 | 1856 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:12.36 | |
24 | 1799 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 2:12.41 | |
25 | 2036 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 2:12.41 | |
26 | 2052 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 2:12.57 | |
27 | 2048 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 2:12.63 | |
28 | 2087 | Nilsen Leah Emilie Stensaker | 2006 | Vestkant | 25 m | 2:12.68 | ||
29 | 2085 | Kvaal Erika | 2004 | Vestkant | 25 m | 2:12.74 | ||
30 | 1832 | Bach Isabella Rosendahl | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 2:12.82 | |
31 | 1859 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 2:13.12 | |
32 | 1950 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 2:13.26 | |
33 | 1732 | Pedersen Aurelia | 2004 | VEJLE | 0414AA | 25 m | 2:13.75 | |
34 | 2083 | Plassen Anna Victoria | 2005 | Vestkant | 25 m | 2:13.86 | ||
35 | 1884 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 2:14.64 | |
36 | 1973 | Rasmussen Sofie Kruse | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 2:14.97 | |
37 | 1951 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 2:15.14 | |
38 | 1722 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 50 m | 2:15.47 | |
39 | 2061 | Lauritzen Annabella Bing | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 2:16.17 | |
40 | 1981 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:16.25 | |
41 | 1886 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 2:16.32 | |
42 | 1730 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | VEJLE | 0306AE | 25 m | 2:16.60 | |
43 | 1734 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 2:17.13 | |
44 | 1840 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:17.13 | |
45 | 2073 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 2:17.63 | |
46 | 1847 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 2:18.44 | |
47 | 1709 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 25 m | 2:18.75 | |
48 | 2050 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 2:18.77 | |
49 | 2002 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:18.86 | |
50 | 1851 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:19.21 | |
51 | 2071 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 2:19.28 | |
52 | 1849 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 2:19.47 | |
53 | 2027 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 2:19.48 | |
54 | 1934 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELTA | 0536BA | 25 m | 2:19.78 | |
55 | 1714 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 50 m | 2:19.98 | |
56 | 1740 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | VEJLE | 0352AC | 25 m | 2:20.13 | |
57 | 1999 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 2:20.14 | |
58 | 1870 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 2:20.69 | |
59 | 2005 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:21.16 | |
60 | 2034 | Stilund Mathilde | 2005 | H2Odense | 0556AH | 25 m | 2:21.52 | |
61 | 1997 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 2:21.66 | |
62 | 1800 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 50 m | 2:22.89 | |
63 | 2049 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 2:23.28 | |
64 | 1817 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 50 m | 2:24.46 | |
65 | 2063 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 2:24.65 | |
66 | 1703 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 2:24.74 | |
67 | 1897 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 2:24.81 | |
68 | 1758 | Holme Sofie Dyg | 2005 | VEJLE | 0598AO | 25 m | 2:25.13 | |
69 | 1711 | Hougaard Maiken | 2002 | AGF | 0282AM | 50 m | 2:25.74 | |
70 | 2017 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 2:25.95 | |
71 | 2064 | Bock Emilie Bie | 2005 | SILKEBORG | 0554AE | 25 m | 2:26.02 | |
72 | 2056 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 2:26.34 | |
73 | 1979 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 2:27.35 | |
74 | 1931 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 2:29.42 | |
75 | 1805 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 2:29.64 | |
76 | 1712 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 2:30.41 | |
77 | 1935 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 2:30.78 | |
78 | 1933 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 2:34.51 | |
79 | 1785 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 2:34.93 | |
80 | 1746 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 2:35.58 | |
81 | 1968 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | 2:36.33 | |
82 | 1974 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 2:36.78 | |
83 | 2020 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 25 m | 2:36.86 | |
84 | 2088 | Walmar Ane | 2007 | ST-NEPTUN | 0746AS | 50 m | 2:37.40 | |
85 | 1739 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 2:41.01 | |
86 | 2055 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 50 m | 2:41.52 | |
87 | 1900 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 2:41.77 | |
88 | 1804 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 25 m | 2:43.05 | |
89 | 1975 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 2:43.82 | |
90 | 1909 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 2:43.84 | |
91 | 1978 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ST-NEPTUN | 0418AV | 50 m | 2:44.19 | |
92 | 1736 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 2:44.87 | |
93 | 1795 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 2:46.25 | |
94 | 1790 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 25 m | 2:46.49 | |
95 | 1908 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 2:50.78 | |
96 | 1797 | Rasmussen Laura | 2005 | NYBORG | 0538AZ | 25 m | 2:52.92 | |
97 | 2012 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 0654AL | 25 m | 2:53.35 | |
98 | 1789 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 25 m | 2:57.04 | |
99 | 1809 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 25 m | 2:58.84 | |
100 | 1806 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 25 m | 2:59.12 | |
101 | 1741 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 3:03.43 | |
102 | 1910 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 3:03.86 | |
103 | 1815 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 3:06.31 | |
104 | 1906 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 3:07.13 | |
105 | 1813 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | 3:29.23 | |
106 | 1903 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 3:40.00 | |
107 | 1796 | Vølund Katrine | 2008 | NYBORG | 0894AG | 25 m | 3:42.20 | |
108 | 1731 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 31, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Arena |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1700 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 2:01.30 | |
2 | 1990 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:03.05 | |
3 | 1853 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 2:03.75 | |
4 | 1888 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:05.05 | |
5 | 1863 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:06.90 | |
6 | 1963 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:07.07 | |
7 | 1919 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 2:08.79 | |
8 | 2030 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 25 m | 2:09.50 | |
9 | 2035 | Bech Mathias | 1996 | H2Odense | 9633AQ | 25 m | 2:10.59 | |
10 | 1945 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 2:11.71 | |
11 | 2069 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 2:13.22 | |
12 | 1738 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 2:14.99 | |
13 | 1922 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 2:16.14 | |
14 | 1876 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 2:16.91 | |
15 | 2006 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:18.72 | |
16 | 2072 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 2:19.41 | |
17 | 1721 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 50 m | 2:20.21 | |
18 | 2054 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 2:22.12 | |
19 | 1875 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 2:24.40 | |
20 | 2031 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 2:25.28 | |
21 | 2068 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 2:26.55 | |
22 | 1845 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 2:28.34 | |
23 | 2051 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 2:29.15 | |
24 | 1750 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 2:30.33 | |
25 | 2039 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 0445AQ | 25 m | 2:31.91 | |
26 | 1835 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 2:33.11 | |
27 | 1838 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 2:34.87 | |
28 | 1752 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 2:36.09 | |
29 | 1803 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 2:38.96 | |
30 | 1814 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 2:43.30 | |
31 | 1706 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 2:44.02 | |
32 | 1889 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 2:58.84 | |
33 | 1802 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 25 m | 3:02.56 | |
34 | 1899 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 3:03.94 | |
35 | 1907 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 3:04.70 | |
36 | 1765 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 3:08.58 | |
37 | 1810 | Kingo Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 3:15.04 | |
38 | 1911 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 3:19.91 | |
39 | 1786 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 25 m | 3:23.49 | |
40 | 1784 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 25 m | 3:32.44 | |
41 | 1791 | Memborg Frey Nielsen | 2010 | NYBORG | 1015AA | 25 m | 3:33.00 | |
42 | 1788 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 25 m | 3:43.86 | |
43 | 1798 | Olesen Lauritz Høybye | 2009 | NYBORG | 0915AA | 25 m | 3:49.95 | |
44 | 1794 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 50 m | ||
45 | 1801 | Stokholm Martin | 2007 | NYBORG | 0719AM | 50 m | ||
46 | 1816 | Carlsen Hjalte Møller | 2008 | NYBORG | 0889AD | 50 m | ||
47 | 1819 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 0709AM | 50 m | ||
48 | 1901 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 32, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Arena |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1995 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:09.32 | |
2 | 1992 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:10.85 | |
3 | 1981 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:15.65 | |
4 | 1913 | Eggertsen Melanie | 2002 | ESBJERG | 0232AI | 25 m | 2:15.78 | |
5 | 1866 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 2:16.92 | |
6 | 1854 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 2:19.49 | |
7 | 1702 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 2:19.78 | |
8 | 1862 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 2:20.74 | |
9 | 1701 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 2:21.39 | |
10 | 1959 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:21.56 | |
11 | 1714 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 2:22.78 | |
12 | 1983 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:23.55 | |
13 | 1954 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 2:24.37 | |
14 | 1878 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 2:24.75 | |
15 | 1734 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 2:25.88 | |
16 | 1832 | Bach Isabella Rosendahl | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 2:26.07 | |
17 | 2075 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 2:27.68 | |
18 | 1843 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:27.86 | |
19 | 2074 | Lauritsen Ester Ledager | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 2:28.21 | |
20 | 1957 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 25 m | 2:28.83 | |
21 | 1952 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 2:30.18 | |
22 | 1877 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 2:30.57 | |
23 | 1846 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:30.96 | |
24 | 1870 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 2:32.14 | |
25 | 1944 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:32.61 | |
26 | 1852 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:32.64 | |
27 | 2043 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 2:33.72 | |
28 | 1837 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 2:33.89 | |
29 | 2026 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 2:34.51 | |
30 | 2023 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 25 m | 2:34.53 | |
31 | 2050 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 2:34.61 | |
32 | 2086 | Solsvik Linnea | 2006 | Vestkant | 25 m | 2:35.17 | ||
33 | 2063 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 2:35.45 | |
34 | 2049 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 2:35.80 | |
35 | 1761 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 2:36.85 | |
36 | 1735 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 2:37.05 | |
37 | 1883 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 2:37.61 | |
38 | 1754 | Dyrman Nicoline | 2004 | VEJLE | 0446AM | 25 m | 2:37.99 | |
39 | 1946 | Hassing Astrid Marie | 2004 | AALBORG | 0494AM | 25 m | 2:41.23 | |
40 | 1808 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 2:41.61 | |
41 | 1880 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 2:44.41 | |
42 | 2055 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 25 m | 2:46.23 | |
43 | 1783 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 2:47.45 | |
44 | 1746 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 2:48.71 | |
45 | 1739 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 2:49.11 | |
46 | 2037 | Nygaard Emma | 2005 | H2Odense | 0538AR | 50 m | 2:54.72 | |
47 | 1939 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 2:58.54 | |
48 | 2019 | Gombos Nora | 2006 | SØNDERBORG | 0646AS | 25 m | 3:00.32 | |
49 | 1891 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 3:11.48 | |
50 | 1795 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 3:11.97 | |
51 | 1908 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 3:12.81 | |
52 | 1910 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 3:18.66 | |
53 | 1806 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 25 m | 3:21.66 | |
54 | 1815 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 3:32.03 | |
55 | 1796 | Vølund Katrine | 2008 | NYBORG | 0894AG | 25 m | 3:56.80 | |
56 | 1792 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 50 m | ||
57 | 1813 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 33, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Earth Control |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1994 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 2:01.33 | |
2 | 1920 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 2:01.72 | |
3 | 2035 | Bech Mathias | 1996 | H2Odense | 9633AQ | 25 m | 2:05.73 | |
4 | 1865 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 2:07.25 | |
5 | 1961 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 2:07.58 | |
6 | 1748 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 2:07.77 | |
7 | 1986 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 50 m | 2:09.26 | |
8 | 1962 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 2:09.52 | |
9 | 1831 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:09.54 | |
10 | 1861 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:10.40 | |
11 | 1928 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 2:14.71 | |
12 | 2081 | Ramsvik Andreas | 2003 | Vestkant | 25 m | 2:15.57 | ||
13 | 2001 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:15.92 | |
14 | 2024 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 25 m | 2:16.53 | |
15 | 1850 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 2:18.06 | |
16 | 1721 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 50 m | 2:19.93 | |
17 | 2015 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 2:22.45 | |
18 | 1860 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 2:24.13 | |
19 | 2038 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 2:27.82 | |
20 | 1864 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:27.90 | |
21 | 1705 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 2:29.98 | |
22 | 1769 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 2:31.98 | |
23 | 1723 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 2:32.36 | |
24 | 1753 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 2:46.83 | |
25 | 1807 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | 2:46.87 | |
26 | 1811 | Plaetner Silas | 2003 | NYBORG | 0329AR | 25 m | 2:58.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 34, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Earth Control |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1834 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:06.12 | |
2 | 1991 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:09.57 | |
3 | 2022 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 2:17.56 | |
4 | 1960 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 2:25.34 | |
5 | 2087 | Nilsen Leah Emilie Stensaker | 2006 | Vestkant | 25 m | 2:29.01 | ||
6 | 1704 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 2:29.39 | |
7 | 1887 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 2:32.40 | |
8 | 1732 | Pedersen Aurelia | 2004 | VEJLE | 0414AA | 25 m | 2:37.68 | |
9 | 1934 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELTA | 0536BA | 25 m | 2:56.43 | |
10 | 2083 | Plassen Anna Victoria | 2005 | Vestkant | 50 m | 3:00.53 | ||
11 | 2013 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 0622AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 35, 400m Medley Herrer |
Sponsor: Arena |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1917 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 4:08.93 | |
2 | 1985 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 4:14.41 | |
3 | 1857 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 4:20.63 | |
4 | 2079 | Olsen Tobias Moen | 2002 | Vestkant | 25 m | 4:31.31 | ||
5 | 1989 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 4:31.72 | |
6 | 1727 | Bjørn Alexander L. | 2003 | VEJLE | 0389AH | 25 m | 4:35.62 | |
7 | 1713 | Jeppesen Simon B. | 1997 | AGF | 9741AQ | 25 m | 4:36.21 | |
8 | 2004 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 4:46.64 | |
9 | 2082 | Bjartland Andreas Getz | 2003 | Vestkant | 25 m | 4:47.07 | ||
10 | 2011 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 4:49.89 | |
11 | 2014 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 4:50.30 | |
12 | 1755 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 50 m | 4:50.93 | |
13 | 2003 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 4:57.97 | |
14 | 2069 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 4:58.91 | |
15 | 2046 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 5:03.81 | |
16 | 1953 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 5:06.33 | |
17 | 2044 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 5:15.85 | |
18 | 1893 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 5:48.43 | |
19 | 1940 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 6:42.28 | |
20 | 1764 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 36, 400m Medley Damer |
Sponsor: Arena |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1916 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 4:52.54 | |
2 | 1949 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | 4:59.36 | |
3 | 1730 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | VEJLE | 0306AE | 25 m | 5:01.25 | |
4 | 2047 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 5:04.29 | |
5 | 1859 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 5:07.47 | |
6 | 2027 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 5:08.25 | |
7 | 1704 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 5:11.17 | |
8 | 2053 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | KOLDING | 0204AJ | 25 m | 5:13.67 | |
9 | 2036 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 5:17.85 | |
10 | 1856 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 5:19.64 | |
11 | 1932 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | DELTA | 0426AT | 25 m | 5:29.15 | |
12 | 1851 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 5:39.91 | |
13 | 1735 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 5:40.46 | |
14 | 2056 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 50 m | 5:46.51 | |
15 | 2018 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 6:22.52 | |
16 | 1842 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |
Løb 37, 4X100m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2009 | Kvik 1 | 1994 | KVIK | 50 m | 3:39.70 | ||
2 | 1927 | Esbjerg Svømmklub 1 | 1992 | ESBJERG | 50 m | 3:42.31 | ||
3 | 1668 | Esv 1 | 0 | VEJLE | 50 m | 3:42.50 | ||
4 | 1867 | Gentofte Mix 1 | 2000 | GENTOFTE | 50 m | 3:44.89 | ||
5 | 2010 | Kvik 2 | 1997 | KVIK | 50 m | 3:45.23 | ||
6 | 1964 | Aalborg Mix 1 | 2000 | AALBORG | 50 m | 3:48.66 | ||
7 | 1717 | Agf Mix 1 | 0 | AGF | 50 m | 3:50.00 | ||
8 | 1683 | H2Odense 1 | 1996 | H2Odense | 50 m | 3:50.76 | ||
9 | 1868 | Gentofte Mix 2 | 2000 | GENTOFTE | 50 m | 3:51.38 | ||
10 | 2076 | Mix Ssk 1 | 2000 | SILKEBORG | 50 m | 3:53.47 | ||
11 | 1669 | Esv 2 | 0 | VEJLE | 50 m | 3:53.70 | ||
12 | 1718 | Agf Mix 2 | 0 | AGF | 50 m | 3:56.55 | ||
13 | 1965 | Aalborg Mix 2 | 2001 | AALBORG | 50 m | 3:56.97 | ||
14 | 1924 | Sølv Mix | 2003 | ESBJERG | 50 m | 3:57.67 | ||
15 | 1670 | Esv 3 | 0 | VEJLE | 50 m | 3:59.20 | ||
16 | 2042 | H2Odense 2 | 1997 | H2Odense | 50 m | 3:59.56 | ||
17 | 1719 | Agf Mix 3 | 0 | AGF | 50 m | 4:00.22 | ||
18 | 1936 | Delta Devils | 2001 | DELTA | 50 m | 4:01.84 | ||
19 | 1966 | Aalborg Mix 3 | 2004 | AALBORG | 50 m | 4:01.84 | ||
20 | 2077 | Mix Ssk 2 | 2002 | SILKEBORG | 50 m | 4:02.89 | ||
21 | 1869 | Gentofte Gs1 | 2003 | GENTOFTE | 50 m | 4:03.04 | ||
22 | 1925 | Sølv Mix 2 | 2003 | ESBJERG | 50 m | 4:04.88 | ||
23 | 2041 | H2Odense 3 | 2002 | H2Odense | 50 m | 4:05.63 | ||
24 | 2078 | Mix Ssk3 | 2001 | SILKEBORG | 50 m | 4:09.77 | ||
25 | 1967 | Aalborg Mix 4 | 2004 | AALBORG | 50 m | 4:09.96 | ||
26 | 1822 | Nyborg Mix 1 | 2003 | NYBORG | 50 m | 4:11.40 | ||
27 | 1720 | Agf Mix 4 | 0 | AGF | 50 m | 4:12.25 | ||
28 | 1671 | Esv 4 | 0 | VEJLE | 50 m | 4:23.50 | ||
29 | 1823 | Nyborg Mix 2 | 2004 | NYBORG | 50 m | 4:30.51 | ||
30 | 1781 | Esv Årgang Mix 1 | 2005 | VEJLE | 50 m | 4:37.77 | ||
31 | 1824 | Nyborg Mix 3 | 2002 | NYBORG | 50 m | 4:38.27 | ||
32 | 1782 | Esv Årgang Mix 2 | 2005 | VEJLE | 50 m | 4:47.09 | ||
33 | 1825 | Nyborg Mix 4 | 2004 | NYBORG | 50 m | 4:54.40 | ||
34 | 1926 | Esbjerg K-Bronze Mix | 2006 | ESBJERG | 50 m | 4:56.39 | ||
35 | 1826 | Nyborg Mix 5 | 2006 | NYBORG | 50 m | 5:06.24 | ||
36 | 1827 | Nyborg Mix 6 | 2005 | NYBORG | 50 m | 5:20.49 | ||
37 | 1828 | Nyborg Mix 7 | 2007 | NYBORG | 50 m | 5:30.01 | ||
38 | 1821 | Nyborg Mix 8 | 2008 | NYBORG | 50 m | 5:49.34 | ||
39 | 1829 | Nyborg Mix 9 | 2007 | NYBORG | 50 m | 6:12.73 | ||
40 | 1695 | Esbjerg Mix 1 | 0 | ESBJERG | 50 m | |||
41 | 1696 | Esbjerg Mix 2 | 0 | ESBJERG | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |