Pr. løb: Vestkyst Cup 2021
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
0 | Præmieoverrækkelse, løb 1-2 | |||
0 | Præmieoverrækkelse, løb 101-102 | |||
0 | Præmieoverrækkelse, løb 103-104 | |||
0 | Præmieoverrækkelse, løb 11-14 | |||
0 | Præmieoverrækkelse, løb 15-16, 19-20 | |||
0 | Præmieoverrækkelse, løb 17-18 | |||
0 | Præmieoverrækkelse, løb 21-22 | |||
0 | Præmieoverrækkelse, løb 23-28 | |||
0 | Præmieoverrækkelse, løb 29-34 | |||
0 | Præmieoverrækkelse, løb 3-8 | |||
0 | Præmieoverrækkelse, løb 35-36 | |||
0 | Præmieoverrækkelse, løb 9-10 | |||
0 | Præmieoverrækkelse, løb 99 | |||
1 | 100m Medley Damer Finale | 24/7 Tømrer og Snedker ApS | Deltagerliste | |
1 | 100m Medley Damer Indledende | 24/7 Tømrer og Snedker ApS | Deltagerliste | |
2 | 100m Medley Herrer Finale | Bent Pedersen A/S | Deltagerliste | |
2 | 100m Medley Herrer Indledende | Bent Pedersen A/S | Deltagerliste | |
3 | 50m Frisvømning Damer Finale | Bilka Esbjerg | Deltagerliste | |
4 | 50m Frisvømning Herrer Finale | Chr. Brinck & Søn | Deltagerliste | |
5 | 50m Brystsvømning Damer Finale | City Optik | Deltagerliste | |
6 | 50m Brystsvømning Herrer Finale | Dracea Invest Aps | Deltagerliste | |
7 | 200m Butterfly Damer Finale | DSV Road | Deltagerliste | |
8 | 200m Butterfly Herrer Finale | Esbjerg Galvano Industri | Deltagerliste | |
9 | 50m Butterfly Damer Finale | Esbjerg Lægerne | Deltagerliste | |
9 | 50m Butterfly Damer Indledende | Esbjerg Lægerne | Deltagerliste | |
10 | 50m Butterfly Herrer Finale | Frisør Mette Hauge | Deltagerliste | |
10 | 50m Butterfly Herrer Indledende | Frisør Mette Hauge | Deltagerliste | |
11 | 50m Rygsvømning Damer Finale | FysioDanmark Varde | Deltagerliste | |
12 | 50m Rygsvømning Herrer Finale | Hounisen Group | Deltagerliste | |
13 | 200m Brystsvømning Damer Finale | IAT A/S | Deltagerliste | |
14 | 200m Brystsvømning Herrer Finale | Jorton | Deltagerliste | |
15 | 200m Rygsvømning Damer Finale | Leg-Med | Deltagerliste | |
16 | 200m Rygsvømning Herrer Finale | Mitkursus.dk | Deltagerliste | |
17 | 100m Frisvømning Damer Finale | Møller Consult | Deltagerliste | |
17 | 100m Frisvømning Damer Indledende | Møller Consult | Deltagerliste | |
18 | 100m Frisvømning Herrer Finale | NorSea | Deltagerliste | |
18 | 100m Frisvømning Herrer Indledende | NorSea | Deltagerliste | |
19 | 400m Medley Damer Finale | SubC Partner | Deltagerliste | |
20 | 400m Medley Herrer Finale | Sønderjyllands Tagdækning A/S | Deltagerliste | |
21 | 4X50m Frisvømning Mix Finale | Telesikring | Deltagerliste | |
22 | 4X100m Frisvømning Mix Finale | TJ Malerfirma | Deltagerliste | |
23 | 400m Frisvømning Damer Finale | Torben Wolf | Deltagerliste | |
24 | 400m Frisvømning Herrer Finale | We Love Ideas ApS | Deltagerliste | |
25 | 100m Rygsvømning Damer Finale | Danske Fragtmænd | Deltagerliste | |
26 | 100m Rygsvømning Herrer Finale | 24/7 Tømrer og Snedker ApS | Deltagerliste | |
27 | 200m Medley Damer Finale | City Optik | Deltagerliste | |
28 | 200m Medley Herrer Finale | Telesikring | Deltagerliste | |
29 | 100m Brystsvømning Damer Finale | Bent Pedersen A/S | Deltagerliste | |
30 | 100m Brystsvømning Herrer Finale | Bilka Esbjerg | Deltagerliste | |
31 | 100m Butterfly Damer Finale | Chr. Brinck & Søn | Deltagerliste | |
32 | 100m Butterfly Herrer Finale | Dracea Invest Aps | Deltagerliste | |
33 | 200m Frisvømning Damer Finale | DSV Road | Deltagerliste | |
34 | 200m Frisvømning Herrer Finale | Esbjerg Galvano Industri | Deltagerliste | |
35 | 4X50m Medley Mix Finale | Esbjerg Lægerne | Deltagerliste | |
36 | 4X100m Medley Mix Finale | FysioDanmark Varde | Deltagerliste | |
99 | 8x50m Medley Mix Finale | Sønderjyllands Tagdækning A/S | Deltagerliste | |
101 | 50m Lynudskillelse Damer 1. runde | 24/7 Tømrer og Snedker ApS | Deltagerliste | |
101 | 50m Lynudskillelse Damer 2. runde | 24/7 Tømrer og Snedker ApS | Deltagerliste | |
101 | 50m Lynudskillelse Damer 3. runde | 24/7 Tømrer og Snedker ApS | Deltagerliste | |
102 | 50m Lynudskillelse Herrer 1. runde | City Optik | Deltagerliste | |
102 | 50m Lynudskillelse Herrer 2. runde | City Optik | Deltagerliste | |
102 | 50m Lynudskillelse Herrer 3. runde | City Optik | Deltagerliste | |
103 | 50m Lynudskillelse Damer 1. runde | SubC Partner | Deltagerliste | |
103 | 50m Lynudskillelse Damer 2. runde | SubC Partner | Deltagerliste | |
103 | 50m Lynudskillelse Damer 3. runde | SubC Partner | Deltagerliste | |
104 | 50m Lynudskillelse Herrer 1. runde | Telesikring | Deltagerliste | |
104 | 50m Lynudskillelse Herrer 2. runde | Telesikring | Deltagerliste | |
104 | 50m Lynudskillelse Herrer 3. runde | Telesikring | Deltagerliste |